Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Aktualności
34. kolejka 2. ligi / obsada sędziowska
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia spotkań 34. kolejki 2. ligi. Mecze tej kolejki zostaną rozegrane w dniach 14-15 czerwca.Grupa wschodnia:
15 czerwca (sobota):
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Tobiański (Gdańsk).
Pelikan Łowicz - Olimpia Elbląg, godz. 17:00, sędzia: Marek Śliwa (Kielce).
Wisła Puławy - Puszcza Niepołomice, godz. 17:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Concordia Elbląg - Motor Lublin, godz. 17:00, sędzia: Sławomir Pipczyński (Radom).
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola, godz. 17:00, sędzia: Andrzej Chudy (Zabrze).
Unia Tarnów - Świt Nowy Dwór Maz., godz. 17:00, sędzia: Michał Woś (Zamość).
Garbarnia Kraków - Wisła Płock, godz. 17:00, sędzia: Robert Podlecki (Lublin).
Siarka Tarnobrzeg - Resovia, godz. 17:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice)
Grupa zachodnia:
14 czerwca (piątek):
Chrobry Głogów - Górnik Wałbrzych, godz. 19:00, sędzia: Damian Skórka (Koszalin).
15 czerwca (sobota):
Chojniczanka Chojnice - MKS Kluczbork, godz. 17:00, sędzia: Marcin Muszyński (Łódź).
Bytovia Bytów - Energetyk ROW Rybnik, godz. 17:00, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Calisia Kalisz - Raków Częstochowa, godz. 17:00, sędzia: Mariusz Jasina (Wrocław).
MKS Oława - Ruch Zdzieszowice, godz. 17:00, sędzia: Mirosław Górecki (Katowice).
Rozwój Katowice - Elana Toruń, godz. 17:00, sędzia: Leszek Gawron (Mielec).
Gryf Wejherowo - KS Polkowice, godz. 17:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Zagłębie Sosnowiec - Jarota Jarocin, godz. 17:00, sędzia: Sebastian Załęski (Ostrołęka).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.