Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Flota Świnoujście
- Sobota, 17 marca 2012, 16:50 1. liga: Bogdanka 5-2 Flota
1. liga, 17 marca 2012, 15:00 - Łęczna
Bogdanka Łęczna 5-2 Flota Świnoujście
Renusz 4, Łuczak 16, Pielorz 42, Nikitović 66 (k) - Arifović 35, 55 - Sobota, 10 marca 2012, 17:11 Sparing: Flota Świnoujście 5-1 Ilanka Rzepin
Sparing, 10 marca 2012, 15:00 - Świnoujście
Flota Świnoujście 5-1 Ilanka Rzepin
Udarević 42, Bodziony 49 (k), Marczew 57, Ostalczyk 60, Okińczyc 62 - Mendelski 12 (k) - Środa, 07 marca 2012, 17:44 Sparing: Flota Świnoujście 5-0 Świt Skolwin
Sparing, 7 marca 2012, 15:00 - Świnoujście
Flota Świnoujście 5-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Ensar Arifović 12, 34, Bartosz Śpiączka 70, 72, 82 - Środa, 29 lutego 2012, 22:10 Flota Świnoujście ma nowego zawodnika
Nowym zawodnikiem pierwszoligowej Floty Świnoujście został dzisiaj 19-letni Paweł Bielecki.
- Sobota, 25 lutego 2012, 17:07 Sparing: Flota Świnoujście 3-0 Chojniczanka
Sparing, 25 lutego 2012, 15:00 - Świnoujście
Flota Świnoujście 3-0 Chojniczanka Chojnice
Broź 59 (k), Ostalczyk 70, Okińczyc 76
O klubie
Flota Świnoujście:
Rok założenia: 1957Barwy: biało-niebieskie
Przydomek: Wyspiarze
Prezes: Małgorzata Dorosz
Trener: Romuald Szukiełowicz
Mistrzostwo Polski: -
Wicemistrzostwo Polski: -
Puchar Polski: -
Adres:
ul. Matejki 2272-600 Świnoujście
Telefon: (91) 321-39-82
www.mksflota.swinoujscie.pl
O stadionie
Pojemność: 4 500
Oświetlenie: brak
Adres stadionu:
ul. Matejki 22
72-600 Świnoujście
Ostatni mecz
Niedziela, 24 marca 2024, 12:00 | ||
Vineta Wolin |
1-0 |
Flota Świnoujście |
Następny mecz
Sobota, 30 marca 2024, 13:00 | ||
Flota Świnoujście |
- |
Polonia Środa Wlkp. |
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |