Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 21 lutego 2019

Lotto Ekstraklasa

« 1 2 3 4   ...   3462 3463 3464 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Lechia Gdańsk224636-1813-7-28-3-05-4-2
2Legia Warszawa224235-2212-6-45-3-37-3-1
3Jagiellonia Białystok223938-2911-6-56-2-45-4-1
4Korona Kielce223527-249-8-55-4-24-4-3
5Piast Gliwice223432-259-7-67-3-12-4-5
6Pogoń Szczecin223432-2710-4-88-2-22-2-6
7Lech Poznań223333-2910-3-96-1-34-2-6
8Cracovia223324-229-6-75-4-24-2-5
9Wisła Kraków223234-319-5-85-4-24-1-6
10Zagłębie Lubin223036-339-3-104-2-55-1-5
11Arka Gdynia222533-336-7-93-3-43-4-5
12Śląsk Wrocław222129-315-6-113-2-62-4-5
13Miedź Legnica222121-415-6-113-3-52-3-6
14Wisła Płock222030-394-8-102-3-62-5-4
15Górnik Zabrze222026-404-8-102-6-32-2-7
16Zagłębie Sosnowiec221527-493-6-133-3-50-3-8
PT/15/02 18:00
Pogoń S.
3-1
Górnik Z.
PT/15/02 20:30
Piast G.
4-0
Lech P.
SO/16/02 15:30
Jagiellonia B.
1-0
Wisła P.
SO/16/02 18:00
Zagłębie S.
3-2
Arka G.
SO/16/02 20:30
Korona K.
0-0
Lechia G.
ND/17/02 15:30
Zagłębie L.
3-0
Miedź L.
ND/17/02 18:00
Legia W.
0-2
Cracovia
PN/18/02 18:00
Wisła K.
1-0
Śląsk W.
PT/22/02 18:00
Arka G.
-
Piast G.
PT/22/02 20:30
Korona K.
-
Pogoń S.
SO/23/02 15:30
Górnik Z.
-
Zagłębie S.
SO/23/02 18:00
Lech P.
-
Legia W.
SO/23/02 20:30
Lechia G.
-
Wisła K.
ND/24/02 15:30
Miedź L.
-
Wisła P.
ND/24/02 18:00
Cracovia
-
Jagiellonia B.
PN/25/02 18:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
Strzelcy
12 Angulo (Górnik)
12 Paixao (Lechia)
11 Ondrasek (Wisła K.)
11 Robak (Śląsk)
9 Gytkjaer (Lech)
9 Janota (Arka)
9 Ricardinho (Wisła P.)
8 Carlitos (Legia)
1 kolejka
PT/20/07 18:00

Miedź Legnica

Forsell 90
1-0

Pogoń Szczecin

PT/20/07 20:30

Jagiellonia Białystok

0-1

Lechia Gdańsk

Paixao 10
SO/21/07 15:30

Śląsk Wrocław

Celeban 14, Augusto 57, Kosecki 89
3-1

Cracovia

Oliva 30
SO/21/07 18:00

Wisła Kraków

0-0

Arka Gdynia

SO/21/07 20:30

Legia Warszawa

Hlousek 37
1-3

Zagłębie Lubin

Tuszyński 15, 87, Starzyński 21 (k)
ND/22/07 15:30

Górnik Zabrze

1-1

Korona Kielce

ND/22/07 18:00

Wisła Płock

Merebaszwili 77
1-2

Lech Poznań

Trałka 16, Tiba 89
PN/23/07 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 36
1-2

Piast Gliwice

Sedlar 67 (k), Jodłowiec 80
2 kolejka
PT/27/07 18:00

Lechia Gdańsk

Paixao 12 (k)
1-1

Śląsk Wrocław

Celeban 83
PT/27/07 20:30

Wisła Kraków

Ondrasek 43, Kort 49
2-1

Miedź Legnica

Marquitos 69 (k)
SO/28/07 18:00

Zagłębie Lubin

Starzyński 61 (k), Mares 77
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Wrzesiński 66
SO/28/07 20:30

Korona Kielce

Jukić 32
1-2

Legia Warszawa

Mączyński 57, Kante 66
ND/29/07 15:30

Górnik Zabrze

Angulo 75
1-1

Wisła Płock

Ricardinho 46
ND/29/07 18:00

Arka Gdynia

0-2

Jagiellonia Białystok

Świderski 36, 67
ND/29/07 18:00

Lech Poznań

Jevtić 20, Gytkjaer 87
2-0

Cracovia

PN/30/07 18:00

Pogoń Szczecin

0-2

Piast Gliwice

Valencia 7, Mak 11
3 kolejka
PT/03/08 18:00

Wisła Płock

Carlitos 90
1-2

Korona Kielce

Soriano 53 (k), Jukić 90
PT/03/08 20:30

Zagłębie Sosnowiec

Hołota 5 (s), Wrzesiński 84, Udovicić 90
3-0

Pogoń Szczecin

SO/04/08 18:00

Piast Gliwice

Valencia 23, Hateley 83
2-1

Zagłębie Lubin

Tuszyński 33
SO/04/08 20:30

Legia Warszawa

0-0

Lechia Gdańsk

ND/05/08 15:30

Śląsk Wrocław

0-1

Lech Poznań

Tiba 82
ND/05/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Novikovas 60
1-0

Wisła Kraków

ND/05/08 18:00

Miedź Legnica

Piątkowski 27
1-3

Górnik Zabrze

Suarez 73, Angulo 76, Żurkowski 87
PN/06/08 18:00

Cracovia

0-0

Arka Gdynia

4 kolejka
PT/10/08 18:00

Lechia Gdańsk

Arak 39, Lipski 56
2-0

Miedź Legnica

PT/10/08 20:30

Wisła Kraków

Ondrasek 33
1-1

Wisła Płock

Ricardinho 65
SO/11/08 18:00

Pogoń Szczecin

Frączczak 32 (k)
1-1

Cracovia

Rapa 67
SO/11/08 20:30

Arka Gdynia

Janota 88
1-1

Górnik Zabrze

Suarez 45
ND/12/08 15:30

Piast Gliwice

Papadopulos 56
1-3

Legia Warszawa

Jędrzejczyk 22, Kante 86, Nagy 90
ND/12/08 18:00

Lech Poznań

Amaral 7, Tomczyk 20, 41, Gajos 70
4-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/12/08 18:00

Zagłębie Lubin

0-2

Jagiellonia Białystok

Bezjak 25, Balić 72 (s)
PN/13/08 18:00

Korona Kielce

Soriano 20 (k), Górski 81
2-1

Śląsk Wrocław

Robak 10
5 kolejka
PT/17/08 18:00

Cracovia

0-1

Zagłębie Lubin

Pawłowski 45
PT/17/08 20:30

Miedź Legnica

Zieliński 69
1-1

Korona Kielce

Górski 54
SO/18/08 18:00

Wisła Płock

Ricardinho 69
1-3

Arka Gdynia

Kolew 55, Jankowski 82, Siemaszko 90
SO/18/08 20:30

Górnik Zabrze

0-2

Lechia Gdańsk

Bochniewicz 23 (s), Paixao 33
ND/19/08 15:30

Legia Warszawa

Jędrzejczyk 39, Carlitos 77
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Wrzesiński 54
ND/19/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Savković 22, Novikovas 90
2-1

Piast Gliwice

Dziczek 58
ND/19/08 18:00

Lech Poznań

Amaral 8, Gytkjaer 18 (k)
2-5

Wisła Kraków

Kostal 24, Ondrasek 50, 61, Gytkjaer 55 (s), Kolar 89
PN/20/08 18:00

Śląsk Wrocław

0-0

Pogoń Szczecin

6 kolejka
PT/24/08 18:00

Piast Gliwice

Felix 15, Papadopulos 25, Hateley 66
3-1

Cracovia

Hernandez 73
PT/24/08 20:30

Korona Kielce

Soriano 16, Janjić 65
2-1

Arka Gdynia

Zbozień 77 (k)
SO/25/08 18:00

Pogoń Szczecin

Drygas 41, 66 (k)
2-3

Lechia Gdańsk

Haraslin 49, Vitoria 54, Chrzanowski 69
SO/25/08 20:30

Wisła Kraków

Pietrzak 18, Ondrasek 22, Basha 49
3-0

Górnik Zabrze

ND/26/08 15:30

Jagiellonia Białystok

Bezjak 68, Romanczuk 80
2-3

Miedź Legnica

Forsell 73, 82, Augustyniak 87
ND/26/08 15:30

Legia Warszawa

Carlitos 83
1-4

Wisła Płock

Ricardinho 11, 49, Furman 40, Varela 74 (k)
ND/26/08 18:00

Zagłębie Lubin

Janoszka 15, Tuszyński 53
2-1

Lech Poznań

Cywka 49
PN/27/08 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 56, 59, Udovicić 65
3-3

Śląsk Wrocław

Robak 11, 90 (k), Ahmadzadeh 25
7 kolejka
PT/31/08 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 71 (k)
1-1

Pogoń Szczecin

Majewski 50
PT/31/08 20:30

Lechia Gdańsk

Paixao 25 (k), 69
2-0

Korona Kielce

SO/01/09 15:30

Arka Gdynia

Janota 30, Zarandia 66
2-2

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 45 (k), Pawłowski 68
SO/01/09 18:00

Śląsk Wrocław

0-1

Wisła Kraków

Ondrasek 89
SO/01/09 20:30

Lech Poznań

Gytkjaer 36 (k)
1-1

Piast Gliwice

Hateley 73
ND/02/09 15:30

Miedź Legnica

Marquitos 23, Forsell 90
2-0

Zagłębie Lubin

ND/02/09 15:30

Wisła Płock

Ricardinho 24
1-1

Jagiellonia Białystok

Klemenz 55
ND/02/09 18:00

Cracovia

0-0

Legia Warszawa

8 kolejka
PT/14/09 18:00

Zagłębie Lubin

Starzyński 40, Jagiełło 45, Robak 84 (s), Pakulski 88
4-0

Śląsk Wrocław

PT/14/09 20:30

Jagiellonia Białystok

Kwiecień 44, Sheridan 53, 70
3-1

Cracovia

Cabrera 74
SO/15/09 15:30

Wisła Płock

Uryga 30, Sielewski 49
2-2

Miedź Legnica

Augustyniak 10, Forsell 45
SO/15/09 18:00

Piast Gliwice

Papadopulos 62
1-0

Arka Gdynia

SO/15/09 20:30

Wisła Kraków

Ondrasek 18, Bartkowski 45, Kort 64, Wojtkowski 75, Boguski 83
5-2

Lechia Gdańsk

Lipski 6, Paixao 38 (k)
ND/16/09 15:30

Pogoń Szczecin

Majewski 3
1-1

Korona Kielce

Diaw 65
ND/16/09 18:00

Legia Warszawa

Nagy 31
1-0

Lech Poznań

PN/17/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 17
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 85
9 kolejka
PT/21/09 18:00

Pogoń Szczecin

Buksa 14, 46
2-1

Wisła Kraków

Imaz 82
PT/21/09 20:30

Arka Gdynia

Janota 76
1-0

Lech Poznań

SO/22/09 15:30

Cracovia

Wdowiak 8, 84, Zenjov 19
3-1

Wisła Płock

Angielski 50
SO/22/09 18:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 8, 15, 25
3-3

Zagłębie Lubin

Bohar 61, Starzyński 71 (k), Mares 90
SO/22/09 20:30

Miedź Legnica

Forsell 40
1-4

Legia Warszawa

Cafu 22, 89, Kucharczyk 56 (k), Carlitos 79
ND/23/09 15:30

Śląsk Wrocław

Pich 41, Celeban 47, Robak 75, Cholewiak 87
4-1

Piast Gliwice

Czerwiński 60
ND/23/09 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 3
1-3

Jagiellonia Białystok

Bezjak 54, Novikovas 62, Frankowski 89
PN/24/09 18:00

Korona Kielce

Kallaste 57, Pućko 60, Soriano 90
3-1

Zagłębie Sosnowiec

Polczak 80
10 kolejka
PT/28/09 18:00

Wisła Płock

Angielski 75
1-0

Lechia Gdańsk

PT/28/09 20:30

Legia Warszawa

Kucharczyk 45
1-1

Arka Gdynia

Jankowski 3
SO/29/09 15:30

Piast Gliwice

1-0

Górnik Zabrze

SO/29/09 18:00

Zagłębie Lubin

0-2

Pogoń Szczecin

Drygas 16 (k), Majewski 48
SO/29/09 20:30

Wisła Kraków

0-1

Korona Kielce

Pućko 54
ND/30/09 15:30

Zagłębie Sosnowiec

Udovicić 21
1-1

Cracovia

Hernandez 66
ND/30/09 18:00

Lech Poznań

Gytkjaer 11, Amaral 51
2-1

Miedź Legnica

Szczepaniak 73
PN/01/10 18:00

Jagiellonia Białystok

0-4

Śląsk Wrocław

Robak 49, 67, 90, Piech 51
11 kolejka
PT/05/10 18:00

Miedź Legnica

Szczepaniak 5, Piasecki 45
2-2

Piast Gliwice

Papadopulos 18, Pikk 41 (s)
PT/05/10 20:30

Górnik Zabrze

Jimenez 7, Żurkowski 49
2-2

Lech Poznań

Tiba 55, Kostewycz 77
SO/06/10 15:30

Pogoń Szczecin

Drygas 17, Kowalczyk 70, Buksa 76, Łasicki 85 (s)
4-0

Wisła Płock

SO/06/10 18:00

Lechia Gdańsk

Lipski 8, 62, Kubicki 45, Paixao 50 (k)
4-1

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 23
SO/06/10 20:30

Śląsk Wrocław

0-1

Legia Warszawa

Cafu 34
ND/07/10 15:30

Arka Gdynia

Nalepa 56, Jankowski 81, 90
3-1

Zagłębie Lubin

Balić 12
ND/07/10 15:30

Korona Kielce

Pućko 54
1-1

Jagiellonia Białystok

Novikovas 18
ND/07/10 18:00

Cracovia

0-2

Wisła Kraków

Imaz 19, 32
12 kolejka
PT/19/10 18:00

Piast Gliwice

Sedlar 29 (k)
1-1

Lechia Gdańsk

Haraslin 85
PT/19/10 20:30

Jagiellonia Białystok

Frankowski 48, Runje 80
2-1

Pogoń Szczecin

Kożulj 64
SO/20/10 15:30

Zagłębie Sosnowiec

Pawłowski 12, 41, Cruz 62 (s)
3-1

Miedź Legnica

Forsell 3 (k)
SO/20/10 18:00

Śląsk Wrocław

Robak 45 (k)
1-2

Arka Gdynia

Młyński 39, Jankowski 48
SO/20/10 20:30

Lech Poznań

Gytkjaer 25, 73
2-1

Korona Kielce

Soriano 82
ND/21/10 15:30

Zagłębie Lubin

Bohar 32, Starzyński 80 (k), Pawłowski 89
3-3

Wisła Płock

Ricardinho 23, Łukowski 45, 59
ND/21/10 18:00

Legia Warszawa

Nagy 2, Carlitos 23, 90
3-3

Wisła Kraków

Imaz 57, 62, Kostal 58
PN/22/10 18:00

Cracovia

Cabrera 62, Hernandez 63
2-0

Górnik Zabrze

13 kolejka
PT/26/10 18:00

Miedź Legnica

0-5

Śląsk Wrocław

Robak 15 (k), 29, Chrapek 16, Cotra 34, Radecki 70
PT/26/10 20:30

Jagiellonia Białystok

Runje 1
1-1

Legia Warszawa

Kulenović 89
SO/27/10 15:30

Wisła Płock

Czerwiński 90 (s)
1-1

Piast Gliwice

Parzyszek 61
SO/27/10 18:00

Lechia Gdańsk

Augustyn 26, Paixao 90
2-1

Arka Gdynia

Janota 37 (k)
SO/27/10 20:30

Pogoń Szczecin

Podstawski 22, Dwali 41, Buksa 60
3-0

Lech Poznań

ND/28/10 15:30

Korona Kielce

0-1

Cracovia

Cabrera 14
ND/28/10 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 38 (k), 46
2-0

Zagłębie Lubin

PN/29/10 18:00

Wisła Kraków

Kort 45 (k), Imaz 81
2-2

Zagłębie Sosnowiec

Cristovao 55, 84
14 kolejka
PT/02/11 18:00

Arka Gdynia

Janota 24 (k), Zarandia 35
2-3

Pogoń Szczecin

Buksa 17, 57, Delew 64
PT/02/11 20:30

Piast Gliwice

Dziczek 23, Sokołowski 88
2-0

Wisła Kraków

SO/03/11 15:30

Cracovia

0-0

Miedź Legnica

SO/03/11 18:00

Śląsk Wrocław

0-3

Wisła Płock

Szymański 65, Ricardinho 69, Merebaszwili 82
SO/03/11 20:30

Legia Warszawa

Carlitos 13, 81, Kucharczyk 29 (k), Nagy 37
4-0

Górnik Zabrze

ND/04/11 15:30

Zagłębie Lubin

0-1

Korona Kielce

Pućko 73
ND/04/11 18:00

Lech Poznań

0-1

Lechia Gdańsk

Paixao 26
PN/05/11 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 77
1-4

Jagiellonia Białystok

Świderski 38, 54, Novikovas 46, Burliga 90
15 kolejka
PT/09/11 18:00

Górnik Zabrze

Suarez 25, Jimenez 40
2-2

Śląsk Wrocław

Chrapek 22, Pich 60
PT/09/11 20:30

Pogoń Szczecin

Drygas 12, Kożulj 76
2-1

Legia Warszawa

Martins 90
SO/10/11 15:30

Wisła Płock

Ricardinho 31, Furman 90 (k)
2-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/10/11 18:00

Lechia Gdańsk

Paixao 79
1-0

Cracovia

SO/10/11 20:30

Wisła Kraków

Ondrasek 9, Boguski 22, Brożek 90
3-2

Zagłębie Lubin

Starzyński 49 (k), Wasilewski 71 (s)
ND/11/11 15:30

Korona Kielce

Soriano 38
1-0

Piast Gliwice

ND/11/11 15:30

Miedź Legnica

0-4

Arka Gdynia

Janota 10, Aankour 74, Jankowski 77, Zbozień 88
ND/11/11 18:00

Jagiellonia Białystok

Frankowski 21, Świderski 50
2-2

Lech Poznań

Rogne 27, Wasielewski 33
16 kolejka
PT/23/11 18:00

Piast Gliwice

0-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/24/11 15:30

Korona Kielce

Diaw 8, Soriano 17, 41, Cebula 37
4-2

Górnik Zabrze

Angulo 19 (k), 89
SO/24/11 18:00

Lech Poznań

Jevtić 45, Gytkjaer 45
2-1

Wisła Płock

Szymański 29
SO/24/11 20:30

Cracovia

Datković 82
1-1

Śląsk Wrocław

Pich 45
ND/25/11 13:00

Pogoń Szczecin

Guarrotxena 64, 83
2-0

Miedź Legnica

ND/25/11 15:30

Zagłębie Lubin

0-1

Legia Warszawa

Remy 9
ND/25/11 18:00

Lechia Gdańsk

Paixao 37 (k), Kubicki 45, Nalepa 67
3-2

Jagiellonia Białystok

Poletanović 39, Novikovas 53
PN/26/11 18:00

Arka Gdynia

Aankour 15, Zarandia 27, 89, Jankowski 75
4-1

Wisła Kraków

Ondrasek 20
17 kolejka
PT/30/11 18:00

Śląsk Wrocław

0-2

Lechia Gdańsk

Nalepa 15, Haraslin 25
PT/30/11 20:30

Jagiellonia Białystok

Świderski 58, 63, Novikovas 83
3-1

Arka Gdynia

Janota 51
SO/01/12 15:30

Wisła Płock

0-4

Górnik Zabrze

Zapolnik 42, Angulo 50, 66, Urynowicz 90
SO/01/12 18:00

Miedź Legnica

Ojamaa 2, 12
2-0

Wisła Kraków

SO/01/12 20:30

Legia Warszawa

Cafu 7, Kucharczyk 45, Szymański 86
3-0

Korona Kielce

ND/02/12 15:30

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 33
1-2

Zagłębie Lubin

Pawłowski 10, 12
ND/02/12 18:00

Cracovia

Wdowiak 55
1-0

Lech Poznań

PN/03/12 18:00

Piast Gliwice

Jodłowiec 10, 61, Sedlar 17 (k)
3-0

Pogoń Szczecin

18 kolejka
PT/07/12 18:00

Zagłębie Lubin

Poręba 39, Bohar 52
2-2

Piast Gliwice

Czerwiński 35, Parzyszek 71
PT/07/12 20:30

Lech Poznań

Amaral 75, Gytkjaer 90
2-0

Śląsk Wrocław

SO/08/12 15:30

Pogoń Szczecin

Delew 63
1-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/08/12 18:00

Korona Kielce

Możdżeń 5, Kovacević 43
2-2

Wisła Płock

Merebaszwili 16, 90
SO/08/12 20:30

Wisła Kraków

Mitrović 17 (s), Kolar 36
2-2

Jagiellonia Białystok

Poletanović 61, Sheridan 68
ND/09/12 15:30

Górnik Zabrze

Angulo 90
1-3

Miedź Legnica

Loska 36 (s), Forsell 53 (k), Ojamaa 61
ND/09/12 18:00

Lechia Gdańsk

0-0

Legia Warszawa

PN/10/12 18:00

Arka Gdynia

0-3

Cracovia

Cabrera 23 (k), Marić 32 (s), Hernandez 90
19 kolejka
PT/14/12 18:00

Wisła Płock

Merebaszwili 48
1-2

Wisła Kraków

Ondrasek 12 (k), 61
PT/14/12 20:30

Jagiellonia Białystok

0-4

Zagłębie Lubin

Tuszyński 6, 40, Bohar 37, Pawłowski 84
SO/15/12 15:30

Cracovia

Piszczek 54, Strózik 82
2-1

Pogoń Szczecin

Drygas 45 (k)
SO/15/12 18:00

Górnik Zabrze

Suarez 31
1-1

Arka Gdynia

Nalepa 57
SO/15/12 20:30

Legia Warszawa

Kulenović 20, Carlitos 84
2-0

Piast Gliwice

ND/16/12 15:30

Śląsk Wrocław

Pich 27
1-1

Korona Kielce

Gardawski 64
ND/16/12 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-6

Lech Poznań

Gumny 22, Gytkjaer 41, Klupś 50, Amaral 58, 79, Marchwiński 86
PN/17/12 18:00

Miedź Legnica

0-0

Lechia Gdańsk

20 kolejka
CZ/20/12 18:00

Pogoń Szczecin

Drygas 67, Guarrotxena 72
2-1

Śląsk Wrocław

Robak 45
CZ/20/12 20:30

Zagłębie Sosnowiec

Polczak 8, Udovicić 48
2-3

Legia Warszawa

Remy 47, Hlousek 84, Kulenović 88
PT/21/12 18:00

Arka Gdynia

Danch 47, Janota 62 (k), 83
3-3

Wisła Płock

Furman 29, Zawada 35, Uryga 89
PT/21/12 18:00

Piast Gliwice

Hateley 16
1-1

Jagiellonia Białystok

Świderski 23
PT/21/12 20:30

Wisła Kraków

0-1

Lech Poznań

Tiba 75
SO/22/12 15:30

Korona Kielce

0-0

Miedź Legnica

SO/22/12 18:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 14, Wolski 51, Mladenović 55, Paixao 72
4-0

Górnik Zabrze

SO/22/12 18:00

Zagłębie Lubin

Kopacz 11
1-2

Cracovia

Hernandez 77, Dąbrowski 82 (s)
21 kolejka
PT/08/02 18:00

Miedź Legnica

0-3

Jagiellonia Białystok

Mitrović 15, Guilherme 45 (k), Novikovas 74
PT/08/02 20:30

Lech Poznań

Gytkjaer 66
1-2

Zagłębie Lubin

Starzyński 75, Vujadinović 90 (s)
SO/09/02 15:30

Śląsk Wrocław

Piech 7, Radecki 79
2-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/09/02 18:00

Cracovia

Cabrera 37, Hanca 50
2-1

Piast Gliwice

Felix 22
SO/09/02 20:30

Lechia Gdańsk

Mladenović 8, Paixao 75
2-1

Pogoń Szczecin

Drygas 55 (k)
ND/10/02 15:30

Arka Gdynia

Siemaszko 74
1-2

Korona Kielce

Brown Forbes 28, Kovacević 45 (k)
ND/10/02 18:00

Wisła Płock

0-1

Legia Warszawa

Jędrzejczyk 65
PN/11/02 18:00

Górnik Zabrze

Matras 10, 37
2-0

Wisła Kraków

22 kolejka
PT/15/02 18:00

Pogoń Szczecin

Majewski 18, Kożulj 27, Malec 50
3-1

Górnik Zabrze

Angulo 12 (k)
PT/15/02 20:30

Piast Gliwice

Parzyszek 31, Felix 53, Kirkeskov 66, Valencia 70
4-0

Lech Poznań

SO/16/02 15:30

Jagiellonia Białystok

Wójcicki 90
1-0

Wisła Płock

SO/16/02 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Udovicić 38, Pawłowski 60, 85
3-2

Arka Gdynia

Zbozień 9, 45 (k)
SO/16/02 20:30

Korona Kielce

0-0

Lechia Gdańsk

ND/17/02 15:30

Zagłębie Lubin

Pawłowski 15, Miljković 18 (s), Jagiełło 81
3-0

Miedź Legnica

ND/17/02 18:00

Legia Warszawa

0-2

Cracovia

Hernandez 38, 42
PN/18/02 18:00

Wisła Kraków

Błaszczykowski 40 (k)
1-0

Śląsk Wrocław

23 kolejka
PT/22/02 18:00

Arka Gdynia

-

Piast Gliwice

PT/22/02 20:30

Korona Kielce

-

Pogoń Szczecin

SO/23/02 15:30

Górnik Zabrze

-

Zagłębie Sosnowiec

SO/23/02 18:00

Lech Poznań

-

Legia Warszawa

SO/23/02 20:30

Lechia Gdańsk

-

Wisła Kraków

ND/24/02 15:30

Miedź Legnica

-

Wisła Płock

ND/24/02 18:00

Cracovia

-

Jagiellonia Białystok

PN/25/02 18:00

Śląsk Wrocław

-

Zagłębie Lubin

24 kolejka
PT/01/03 18:00

Piast Gliwice

-

Śląsk Wrocław

PT/01/03 20:30

Legia Warszawa

-

Miedź Legnica

SO/02/03 15:30

Zagłębie Sosnowiec

-

Korona Kielce

SO/02/03 18:00

Jagiellonia Białystok

-

Górnik Zabrze

SO/02/03 20:50

Wisła Płock

-

Cracovia

ND/03/03 15:30

Wisła Kraków

-

Pogoń Szczecin

ND/03/03 18:00

Lech Poznań

-

Arka Gdynia

PN/04/03 18:00

Zagłębie Lubin

-

Lechia Gdańsk

25 kolejka
PT/08/03 18:00

Górnik Zabrze

-

Piast Gliwice

PT/08/03 20:30

Śląsk Wrocław

-

Jagiellonia Białystok

SO/09/03 15:30

Cracovia

-

Zagłębie Sosnowiec

SO/09/03 18:00

Korona Kielce

-

Wisła Kraków

SO/09/03 20:30

Arka Gdynia

-

Legia Warszawa

ND/10/03 15:30

Pogoń Szczecin

-

Zagłębie Lubin

ND/10/03 18:00

Miedź Legnica

-

Lech Poznań

PN/11/03 18:00

Lechia Gdańsk

-

Wisła Płock

26 kolejka
PT/15/03 18:00

Wisła Płock

-

Pogoń Szczecin

PT/15/03 20:30

Lech Poznań

-

Górnik Zabrze

SO/16/03 15:30

Jagiellonia Białystok

-

Korona Kielce

SO/16/03 18:00

Zagłębie Sosnowiec

-

Lechia Gdańsk

SO/16/03 20:30

Legia Warszawa

-

Śląsk Wrocław

ND/17/03 15:30

Piast Gliwice

-

Miedź Legnica

ND/17/03 15:30

Zagłębie Lubin

-

Arka Gdynia

ND/17/03 18:00

Wisła Kraków

-

Cracovia

27 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Cracovia

- -

Korona Kielce

-

Lech Poznań

- -

Lechia Gdańsk

-

Piast Gliwice

- -

Miedź Legnica

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Pogoń Szczecin

-

Jagiellonia Białystok

- -

Wisła Kraków

-

Legia Warszawa

- -

Wisła Płock

-

Zagłębie Lubin

SO/30/03 00:00

Arka Gdynia

-

Śląsk Wrocław

28 kolejka
- -

Cracovia

-

Korona Kielce

- -

Lech Poznań

-

Pogoń Szczecin

- -

Legia Warszawa

-

Jagiellonia Białystok

- -

Piast Gliwice

-

Wisła Płock

- -

Śląsk Wrocław

-

Miedź Legnica

- -

Zagłębie Lubin

-

Górnik Zabrze

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Wisła Kraków

ŚR/03/04 00:00

Arka Gdynia

-

Lechia Gdańsk

29 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Korona Kielce

-

Zagłębie Lubin

- -

Lechia Gdańsk

-

Lech Poznań

- -

Miedź Legnica

-

Cracovia

- -

Pogoń Szczecin

-

Arka Gdynia

- -

Wisła Kraków

-

Piast Gliwice

- -

Wisła Płock

-

Śląsk Wrocław

SO/06/04 00:00

Górnik Zabrze

-

Legia Warszawa

30 kolejka
SO/13/04 18:00

Arka Gdynia

-

Miedź Legnica

SO/13/04 18:00

Cracovia

-

Lechia Gdańsk

SO/13/04 18:00

Lech Poznań

-

Jagiellonia Białystok

SO/13/04 18:00

Legia Warszawa

-

Pogoń Szczecin

SO/13/04 18:00

Piast Gliwice

-

Korona Kielce

SO/13/04 18:00

Śląsk Wrocław

-

Górnik Zabrze

SO/13/04 18:00

Zagłębie Lubin

-

Wisła Kraków

SO/13/04 18:00

Zagłębie Sosnowiec

-

Wisła Płock

Piłka na żywo

Fortuna 1 Liga więcej

MPktBr
1Raków Częstochowa214836-10
2Sandecja Nowy Sącz213823-12
3Stal Mielec213730-14
4ŁKS Łódź213732-18
5Podbeskidzie Bielsko-Biała213230-22
6Puszcza Niepołomice213024-27
7Chojniczanka Chojnice212929-27
8GKS Jastrzębie212924-27
9Termalica Nieciecza 212732-34
10Bytovia Bytów212633-28
11GKS Tychy212628-26
12Odra Opole202328-33
13Chrobry Głogów212314-21
14Warta Poznań212319-27
15Wigry Suwałki202222-33
16Stomil Olsztyn211920-29
17GKS Katowice211816-28
18Garbarnia Kraków211616-40
SO/01/12 13:00
Warta P.
2-0
Puszcza N.
SO/01/12 15:00
Chrobry G.
0-2
Wigry S.
SO/01/12 16:00
Garbarnia K.
0-2
Podbeskidzie B.
SO/01/12 16:00
Stomil O.
2-2
ŁKS Ł.
SO/01/12 16:00
Termalica N.
3-1
GKS T.
ND/02/12 12:45
Odra O.
0-2
Raków C.
ND/02/12 16:00
Stal M.
2-1
Bytovia B.
ND/02/12 16:00
GKS K.
0-0
Sandecja N.
PN/03/12 13:00
Chojniczanka C.
1-1
GKS J.
- -
Puszcza N.
-
Chojniczanka C.
- -
GKS J.
-
Odra O.
- -
Raków C.
-
Chrobry G.
- -
Wigry S.
-
GKS K.
- -
Sandecja N.
-
Termalica N.
- -
ŁKS Ł.
-
Garbarnia K.
- -
Podbeskidzie B.
-
Stal M.
- -
Bytovia B.
-
Warta P.
SO/02/03 00:00
Stomil O.
-
GKS T.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

21:00 TVP 1 LM: Atletico - Juventus (na żywo)
21:00 Premium 2 LM: Schalke - Man. City (na żywo)
18:55 Premium 1 LE: Napoli - Zurich (na żywo)
21:00 Premium 1 LE: Betis - Rennes (na żywo)