Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 20 kwietnia 2019

Lotto Ekstraklasa

  • Marcus przywrócony do kadry Arki
    Czwartek, 18 kwietnia 2019, 08:51 Marcus przywrócony do kadry Arki

    Marcus da Silva wraca do pierwszej drużyny Arki Gdynia. Doświadczony Brazylijczyk został przywrócony do kadry decyzją Jacka Zielińskiego, który przed kilkoma dniami został nowym trenerem zespołu.

  • Lechia wydała oświadczenie ws. Jarosława B.
    Środa, 17 kwietnia 2019, 12:06 Lechia wydała oświadczenie ws. Jarosława B.

    Lechia Gdańsk wydała oświadczenie w sprawie Jarosława B., członka sztabu szkoleniowego i dyrektora akademii klubu. Został on zatrzymany z powodu podejrzenia popełnienia przestępstwa przeciwko...

  • Kontuzja Jakuba Araka
    Środa, 17 kwietnia 2019, 09:17 Kontuzja Jakuba Araka

    Napastnik Lechii Gdańsk Jakub Arak w ostatnim spotkaniu ligowym z Cracovią zerwał więzadło krzyżowe. Zawodnik przejdzie operację.

  • Ośmiu piłkarzy odchodzi z Lecha
    Wtorek, 16 kwietnia 2019, 18:45 Ośmiu piłkarzy odchodzi z Lecha

    Matus Putnocky, Jasmin Burić, Nikola Vujadinović, Maciej Gajos oraz Łukasz Trałka odchodzą z Lecha. Poznański klub nie przedłuży z nimi wygasających 30 czerwca kontraktów.

  • Piłkarze Legii będą trenować na obiektach Drukarza
    Wtorek, 16 kwietnia 2019, 15:38 Piłkarze Legii będą trenować na obiektach Drukarza

    Przed zbliżającym się meczem Legii z Cracovią, piłkarze Aleksandara Vukovicia będą szlifować formę na obiektach Drukarza.

« 1 2 3 4   ...   3517 3518 3519 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Lechia Gdańsk306045-2517-9-411-4-06-5-4
2Legia Warszawa306048-3118-6-69-3-39-3-3
3Piast Gliwice305347-3115-8-711-3-14-5-6
4Cracovia304839-3414-6-109-4-25-2-8
5Zagłębie Lubin304748-3814-5-116-4-58-1-6
6Jagiellonia Białystok304745-4113-8-97-3-56-5-4
7Pogoń Szczecin304344-4212-7-118-4-34-3-8
8Lech Poznań304341-4013-4-139-1-54-3-8
9Wisła Kraków304255-4812-6-127-5-35-1-9
10Korona Kielce304035-4410-10-105-6-45-4-6
11Miedź Legnica303230-528-8-146-3-62-5-8
12Śląsk Wrocław303135-378-7-155-3-73-4-8
13Górnik Zabrze303136-497-10-133-6-64-4-7
14Wisła Płock303040-497-9-144-3-83-6-6
15Arka Gdynia302939-446-11-133-5-73-6-6
16Zagłębie Sosnowiec302441-636-6-185-3-71-3-11
SO/20/04 15:30
Lechia G.
-
Piast G.
SO/20/04 18:00
Zagłębie L.
-
Pogoń S.
SO/20/04 18:00
Jagiellonia B.
-
Lech P.
SO/20/04 20:30
Legia W.
-
Cracovia
PN/22/04 15:30
Wisła K.
-
Wisła P.
PN/22/04 15:30
Miedź L.
-
Zagłębie S.
PN/22/04 18:00
Korona K.
-
Śląsk W.
PN/22/04 18:00
Górnik Z.
-
Arka G.
WT/23/04 18:00
Piast G.
-
Zagłębie L.
WT/23/04 20:30
Cracovia
-
Jagiellonia B.
ŚR/24/04 18:00
Pogoń S.
-
Lechia G.
ŚR/24/04 20:30
Lech P.
-
Legia W.
CZ/25/04 18:00
Wisła P.
-
Korona K.
CZ/25/04 18:00
Arka G.
-
Miedź L.
CZ/25/04 20:30
Zagłębie S.
-
Wisła K.
CZ/25/04 20:30
Śląsk W.
-
Górnik Z.
Strzelcy
18 Angulo (Górnik)
15 Paixao (Lechia)
14 Carlitos (Legia)
13 Cabrera (Cracovia)
13 Robak (Śląsk)
12 Gytkjaer (Lech)
11 Ondrasek (Wisła K.)
10 Buksa (Pogoń)
1 kolejka
PT/20/07 18:00

Miedź Legnica

Forsell 90
1-0

Pogoń Szczecin

PT/20/07 20:30

Jagiellonia Białystok

0-1

Lechia Gdańsk

Paixao 10
SO/21/07 15:30

Śląsk Wrocław

Celeban 14, Augusto 57, Kosecki 89
3-1

Cracovia

Oliva 30
SO/21/07 18:00

Wisła Kraków

0-0

Arka Gdynia

SO/21/07 20:30

Legia Warszawa

Hlousek 37
1-3

Zagłębie Lubin

Tuszyński 15, 87, Starzyński 21 (k)
ND/22/07 15:30

Górnik Zabrze

1-1

Korona Kielce

ND/22/07 18:00

Wisła Płock

Merebaszwili 77
1-2

Lech Poznań

Trałka 16, Tiba 89
PN/23/07 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 36
1-2

Piast Gliwice

Sedlar 67 (k), Jodłowiec 80
2 kolejka
PT/27/07 18:00

Lechia Gdańsk

Paixao 12 (k)
1-1

Śląsk Wrocław

Celeban 83
PT/27/07 20:30

Wisła Kraków

Ondrasek 43, Kort 49
2-1

Miedź Legnica

Marquitos 69 (k)
SO/28/07 18:00

Zagłębie Lubin

Starzyński 61 (k), Mares 77
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Wrzesiński 66
SO/28/07 20:30

Korona Kielce

Jukić 32
1-2

Legia Warszawa

Mączyński 57, Kante 66
ND/29/07 15:30

Górnik Zabrze

Angulo 75
1-1

Wisła Płock

Ricardinho 46
ND/29/07 18:00

Arka Gdynia

0-2

Jagiellonia Białystok

Świderski 36, 67
ND/29/07 18:00

Lech Poznań

Jevtić 20, Gytkjaer 87
2-0

Cracovia

PN/30/07 18:00

Pogoń Szczecin

0-2

Piast Gliwice

Valencia 7, Mak 11
3 kolejka
PT/03/08 18:00

Wisła Płock

Carlitos 90
1-2

Korona Kielce

Soriano 53 (k), Jukić 90
PT/03/08 20:30

Zagłębie Sosnowiec

Hołota 5 (s), Wrzesiński 84, Udovicić 90
3-0

Pogoń Szczecin

SO/04/08 18:00

Piast Gliwice

Valencia 23, Hateley 83
2-1

Zagłębie Lubin

Tuszyński 33
SO/04/08 20:30

Legia Warszawa

0-0

Lechia Gdańsk

ND/05/08 15:30

Śląsk Wrocław

0-1

Lech Poznań

Tiba 82
ND/05/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Novikovas 60
1-0

Wisła Kraków

ND/05/08 18:00

Miedź Legnica

Piątkowski 27
1-3

Górnik Zabrze

Suarez 73, Angulo 76, Żurkowski 87
PN/06/08 18:00

Cracovia

0-0

Arka Gdynia

4 kolejka
PT/10/08 18:00

Lechia Gdańsk

Arak 39, Lipski 56
2-0

Miedź Legnica

PT/10/08 20:30

Wisła Kraków

Ondrasek 33
1-1

Wisła Płock

Ricardinho 65
SO/11/08 18:00

Pogoń Szczecin

Frączczak 32 (k)
1-1

Cracovia

Rapa 67
SO/11/08 20:30

Arka Gdynia

Janota 88
1-1

Górnik Zabrze

Suarez 45
ND/12/08 15:30

Piast Gliwice

Papadopulos 56
1-3

Legia Warszawa

Jędrzejczyk 22, Kante 86, Nagy 90
ND/12/08 18:00

Lech Poznań

Amaral 7, Tomczyk 20, 41, Gajos 70
4-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/12/08 18:00

Zagłębie Lubin

0-2

Jagiellonia Białystok

Bezjak 25, Balić 72 (s)
PN/13/08 18:00

Korona Kielce

Soriano 20 (k), Górski 81
2-1

Śląsk Wrocław

Robak 10
5 kolejka
PT/17/08 18:00

Cracovia

0-1

Zagłębie Lubin

Pawłowski 45
PT/17/08 20:30

Miedź Legnica

Zieliński 69
1-1

Korona Kielce

Górski 54
SO/18/08 18:00

Wisła Płock

Ricardinho 69
1-3

Arka Gdynia

Kolew 55, Jankowski 82, Siemaszko 90
SO/18/08 20:30

Górnik Zabrze

0-2

Lechia Gdańsk

Bochniewicz 23 (s), Paixao 33
ND/19/08 15:30

Legia Warszawa

Jędrzejczyk 39, Carlitos 77
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Wrzesiński 54
ND/19/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Savković 22, Novikovas 90
2-1

Piast Gliwice

Dziczek 58
ND/19/08 18:00

Lech Poznań

Amaral 8, Gytkjaer 18 (k)
2-5

Wisła Kraków

Kostal 24, Ondrasek 50, 61, Gytkjaer 55 (s), Kolar 89
PN/20/08 18:00

Śląsk Wrocław

0-0

Pogoń Szczecin

6 kolejka
PT/24/08 18:00

Piast Gliwice

Felix 15, Papadopulos 25, Hateley 66
3-1

Cracovia

Hernandez 73
PT/24/08 20:30

Korona Kielce

Soriano 16, Janjić 65
2-1

Arka Gdynia

Zbozień 77 (k)
SO/25/08 18:00

Pogoń Szczecin

Drygas 41, 66 (k)
2-3

Lechia Gdańsk

Haraslin 49, Vitoria 54, Chrzanowski 69
SO/25/08 20:30

Wisła Kraków

Pietrzak 18, Ondrasek 22, Basha 49
3-0

Górnik Zabrze

ND/26/08 15:30

Jagiellonia Białystok

Bezjak 68, Romanczuk 80
2-3

Miedź Legnica

Forsell 73, 82, Augustyniak 87
ND/26/08 15:30

Legia Warszawa

Carlitos 83
1-4

Wisła Płock

Ricardinho 11, 49, Furman 40, Varela 74 (k)
ND/26/08 18:00

Zagłębie Lubin

Janoszka 15, Tuszyński 53
2-1

Lech Poznań

Cywka 49
PN/27/08 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 56, 59, Udovicić 65
3-3

Śląsk Wrocław

Robak 11, 90 (k), Ahmadzadeh 25
7 kolejka
PT/31/08 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 71 (k)
1-1

Pogoń Szczecin

Majewski 50
PT/31/08 20:30

Lechia Gdańsk

Paixao 25 (k), 69
2-0

Korona Kielce

SO/01/09 15:30

Arka Gdynia

Janota 30, Zarandia 66
2-2

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 45 (k), Pawłowski 68
SO/01/09 18:00

Śląsk Wrocław

0-1

Wisła Kraków

Ondrasek 89
SO/01/09 20:30

Lech Poznań

Gytkjaer 36 (k)
1-1

Piast Gliwice

Hateley 73
ND/02/09 15:30

Miedź Legnica

Marquitos 23, Forsell 90
2-0

Zagłębie Lubin

ND/02/09 15:30

Wisła Płock

Ricardinho 24
1-1

Jagiellonia Białystok

Klemenz 55
ND/02/09 18:00

Cracovia

0-0

Legia Warszawa

8 kolejka
PT/14/09 18:00

Zagłębie Lubin

Starzyński 40, Jagiełło 45, Robak 84 (s), Pakulski 88
4-0

Śląsk Wrocław

PT/14/09 20:30

Jagiellonia Białystok

Kwiecień 44, Sheridan 53, 70
3-1

Cracovia

Cabrera 74
SO/15/09 15:30

Wisła Płock

Uryga 30, Sielewski 49
2-2

Miedź Legnica

Augustyniak 10, Forsell 45
SO/15/09 18:00

Piast Gliwice

Papadopulos 62
1-0

Arka Gdynia

SO/15/09 20:30

Wisła Kraków

Ondrasek 18, Bartkowski 45, Kort 64, Wojtkowski 75, Boguski 83
5-2

Lechia Gdańsk

Lipski 6, Paixao 38 (k)
ND/16/09 15:30

Pogoń Szczecin

Majewski 3
1-1

Korona Kielce

Diaw 65
ND/16/09 18:00

Legia Warszawa

Nagy 31
1-0

Lech Poznań

PN/17/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 17
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 85
9 kolejka
PT/21/09 18:00

Pogoń Szczecin

Buksa 14, 46
2-1

Wisła Kraków

Imaz 82
PT/21/09 20:30

Arka Gdynia

Janota 76
1-0

Lech Poznań

SO/22/09 15:30

Cracovia

Wdowiak 8, 84, Zenjov 19
3-1

Wisła Płock

Angielski 50
SO/22/09 18:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 8, 15, 25
3-3

Zagłębie Lubin

Bohar 61, Starzyński 71 (k), Mares 90
SO/22/09 20:30

Miedź Legnica

Forsell 40
1-4

Legia Warszawa

Cafu 22, 89, Kucharczyk 56 (k), Carlitos 79
ND/23/09 15:30

Śląsk Wrocław

Pich 41, Celeban 47, Robak 75, Cholewiak 87
4-1

Piast Gliwice

Czerwiński 60
ND/23/09 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 3
1-3

Jagiellonia Białystok

Bezjak 54, Novikovas 62, Frankowski 89
PN/24/09 18:00

Korona Kielce

Kallaste 57, Pućko 60, Soriano 90
3-1

Zagłębie Sosnowiec

Polczak 80
10 kolejka
PT/28/09 18:00

Wisła Płock

Angielski 75
1-0

Lechia Gdańsk

PT/28/09 20:30

Legia Warszawa

Kucharczyk 45
1-1

Arka Gdynia

Jankowski 3
SO/29/09 15:30

Piast Gliwice

1-0

Górnik Zabrze

SO/29/09 18:00

Zagłębie Lubin

0-2

Pogoń Szczecin

Drygas 16 (k), Majewski 48
SO/29/09 20:30

Wisła Kraków

0-1

Korona Kielce

Pućko 54
ND/30/09 15:30

Zagłębie Sosnowiec

Udovicić 21
1-1

Cracovia

Hernandez 66
ND/30/09 18:00

Lech Poznań

Gytkjaer 11, Amaral 51
2-1

Miedź Legnica

Szczepaniak 73
PN/01/10 18:00

Jagiellonia Białystok

0-4

Śląsk Wrocław

Robak 49, 67, 90, Piech 51
11 kolejka
PT/05/10 18:00

Miedź Legnica

Szczepaniak 5, Piasecki 45
2-2

Piast Gliwice

Papadopulos 18, Pikk 41 (s)
PT/05/10 20:30

Górnik Zabrze

Jimenez 7, Żurkowski 49
2-2

Lech Poznań

Tiba 55, Kostewycz 77
SO/06/10 15:30

Pogoń Szczecin

Drygas 17, Kowalczyk 70, Buksa 76, Łasicki 85 (s)
4-0

Wisła Płock

SO/06/10 18:00

Lechia Gdańsk

Lipski 8, 62, Kubicki 45, Paixao 50 (k)
4-1

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 23
SO/06/10 20:30

Śląsk Wrocław

0-1

Legia Warszawa

Cafu 34
ND/07/10 15:30

Arka Gdynia

Nalepa 56, Jankowski 81, 90
3-1

Zagłębie Lubin

Balić 12
ND/07/10 15:30

Korona Kielce

Pućko 54
1-1

Jagiellonia Białystok

Novikovas 18
ND/07/10 18:00

Cracovia

0-2

Wisła Kraków

Imaz 19, 32
12 kolejka
PT/19/10 18:00

Piast Gliwice

Sedlar 29 (k)
1-1

Lechia Gdańsk

Haraslin 85
PT/19/10 20:30

Jagiellonia Białystok

Frankowski 48, Runje 80
2-1

Pogoń Szczecin

Kożulj 64
SO/20/10 15:30

Zagłębie Sosnowiec

Pawłowski 12, 41, Cruz 62 (s)
3-1

Miedź Legnica

Forsell 3 (k)
SO/20/10 18:00

Śląsk Wrocław

Robak 45 (k)
1-2

Arka Gdynia

Młyński 39, Jankowski 48
SO/20/10 20:30

Lech Poznań

Gytkjaer 25, 73
2-1

Korona Kielce

Soriano 82
ND/21/10 15:30

Zagłębie Lubin

Bohar 32, Starzyński 80 (k), Pawłowski 89
3-3

Wisła Płock

Ricardinho 23, Łukowski 45, 59
ND/21/10 18:00

Legia Warszawa

Nagy 2, Carlitos 23, 90
3-3

Wisła Kraków

Imaz 57, 62, Kostal 58
PN/22/10 18:00

Cracovia

Cabrera 62, Hernandez 63
2-0

Górnik Zabrze

13 kolejka
PT/26/10 18:00

Miedź Legnica

0-5

Śląsk Wrocław

Robak 15 (k), 29, Chrapek 16, Cotra 34, Radecki 70
PT/26/10 20:30

Jagiellonia Białystok

Runje 1
1-1

Legia Warszawa

Kulenović 89
SO/27/10 15:30

Wisła Płock

Czerwiński 90 (s)
1-1

Piast Gliwice

Parzyszek 61
SO/27/10 18:00

Lechia Gdańsk

Augustyn 26, Paixao 90
2-1

Arka Gdynia

Janota 37 (k)
SO/27/10 20:30

Pogoń Szczecin

Podstawski 22, Dwali 41, Buksa 60
3-0

Lech Poznań

ND/28/10 15:30

Korona Kielce

0-1

Cracovia

Cabrera 14
ND/28/10 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 38 (k), 46
2-0

Zagłębie Lubin

PN/29/10 18:00

Wisła Kraków

Kort 45 (k), Imaz 81
2-2

Zagłębie Sosnowiec

Cristovao 55, 84
14 kolejka
PT/02/11 18:00

Arka Gdynia

Janota 24 (k), Zarandia 35
2-3

Pogoń Szczecin

Buksa 17, 57, Delew 64
PT/02/11 20:30

Piast Gliwice

Dziczek 23, Sokołowski 88
2-0

Wisła Kraków

SO/03/11 15:30

Cracovia

0-0

Miedź Legnica

SO/03/11 18:00

Śląsk Wrocław

0-3

Wisła Płock

Szymański 65, Ricardinho 69, Merebaszwili 82
SO/03/11 20:30

Legia Warszawa

Carlitos 13, 81, Kucharczyk 29 (k), Nagy 37
4-0

Górnik Zabrze

ND/04/11 15:30

Zagłębie Lubin

0-1

Korona Kielce

Pućko 73
ND/04/11 18:00

Lech Poznań

0-1

Lechia Gdańsk

Paixao 26
PN/05/11 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 77
1-4

Jagiellonia Białystok

Świderski 38, 54, Novikovas 46, Burliga 90
15 kolejka
PT/09/11 18:00

Górnik Zabrze

Suarez 25, Jimenez 40
2-2

Śląsk Wrocław

Chrapek 22, Pich 60
PT/09/11 20:30

Pogoń Szczecin

Drygas 12, Kożulj 76
2-1

Legia Warszawa

Martins 90
SO/10/11 15:30

Wisła Płock

Ricardinho 31, Furman 90 (k)
2-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/10/11 18:00

Lechia Gdańsk

Paixao 79
1-0

Cracovia

SO/10/11 20:30

Wisła Kraków

Ondrasek 9, Boguski 22, Brożek 90
3-2

Zagłębie Lubin

Starzyński 49 (k), Wasilewski 71 (s)
ND/11/11 15:30

Korona Kielce

Soriano 38
1-0

Piast Gliwice

ND/11/11 15:30

Miedź Legnica

0-4

Arka Gdynia

Janota 10, Aankour 74, Jankowski 77, Zbozień 88
ND/11/11 18:00

Jagiellonia Białystok

Frankowski 21, Świderski 50
2-2

Lech Poznań

Rogne 27, Wasielewski 33
16 kolejka
PT/23/11 18:00

Piast Gliwice

0-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/24/11 15:30

Korona Kielce

Diaw 8, Soriano 17, 41, Cebula 37
4-2

Górnik Zabrze

Angulo 19 (k), 89
SO/24/11 18:00

Lech Poznań

Jevtić 45, Gytkjaer 45
2-1

Wisła Płock

Szymański 29
SO/24/11 20:30

Cracovia

Datković 82
1-1

Śląsk Wrocław

Pich 45
ND/25/11 13:00

Pogoń Szczecin

Guarrotxena 64, 83
2-0

Miedź Legnica

ND/25/11 15:30

Zagłębie Lubin

0-1

Legia Warszawa

Remy 9
ND/25/11 18:00

Lechia Gdańsk

Paixao 37 (k), Kubicki 45, Nalepa 67
3-2

Jagiellonia Białystok

Poletanović 39, Novikovas 53
PN/26/11 18:00

Arka Gdynia

Aankour 15, Zarandia 27, 89, Jankowski 75
4-1

Wisła Kraków

Ondrasek 20
17 kolejka
PT/30/11 18:00

Śląsk Wrocław

0-2

Lechia Gdańsk

Nalepa 15, Haraslin 25
PT/30/11 20:30

Jagiellonia Białystok

Świderski 58, 63, Novikovas 83
3-1

Arka Gdynia

Janota 51
SO/01/12 15:30

Wisła Płock

0-4

Górnik Zabrze

Zapolnik 42, Angulo 50, 66, Urynowicz 90
SO/01/12 18:00

Miedź Legnica

Ojamaa 2, 12
2-0

Wisła Kraków

SO/01/12 20:30

Legia Warszawa

Cafu 7, Kucharczyk 45, Szymański 86
3-0

Korona Kielce

ND/02/12 15:30

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 33
1-2

Zagłębie Lubin

Pawłowski 10, 12
ND/02/12 18:00

Cracovia

Wdowiak 55
1-0

Lech Poznań

PN/03/12 18:00

Piast Gliwice

Jodłowiec 10, 61, Sedlar 17 (k)
3-0

Pogoń Szczecin

18 kolejka
PT/07/12 18:00

Zagłębie Lubin

Poręba 39, Bohar 52
2-2

Piast Gliwice

Czerwiński 35, Parzyszek 71
PT/07/12 20:30

Lech Poznań

Amaral 75, Gytkjaer 90
2-0

Śląsk Wrocław

SO/08/12 15:30

Pogoń Szczecin

Delew 63
1-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/08/12 18:00

Korona Kielce

Możdżeń 5, Kovacević 43
2-2

Wisła Płock

Merebaszwili 16, 90
SO/08/12 20:30

Wisła Kraków

Mitrović 17 (s), Kolar 36
2-2

Jagiellonia Białystok

Poletanović 61, Sheridan 68
ND/09/12 15:30

Górnik Zabrze

Angulo 90
1-3

Miedź Legnica

Loska 36 (s), Forsell 53 (k), Ojamaa 61
ND/09/12 18:00

Lechia Gdańsk

0-0

Legia Warszawa

PN/10/12 18:00

Arka Gdynia

0-3

Cracovia

Cabrera 23 (k), Marić 32 (s), Hernandez 90
19 kolejka
PT/14/12 18:00

Wisła Płock

Merebaszwili 48
1-2

Wisła Kraków

Ondrasek 12 (k), 61
PT/14/12 20:30

Jagiellonia Białystok

0-4

Zagłębie Lubin

Tuszyński 6, 40, Bohar 37, Pawłowski 84
SO/15/12 15:30

Cracovia

Piszczek 54, Strózik 82
2-1

Pogoń Szczecin

Drygas 45 (k)
SO/15/12 18:00

Górnik Zabrze

Suarez 31
1-1

Arka Gdynia

Nalepa 57
SO/15/12 20:30

Legia Warszawa

Kulenović 20, Carlitos 84
2-0

Piast Gliwice

ND/16/12 15:30

Śląsk Wrocław

Pich 27
1-1

Korona Kielce

Gardawski 64
ND/16/12 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-6

Lech Poznań

Gumny 22, Gytkjaer 41, Klupś 50, Amaral 58, 79, Marchwiński 86
PN/17/12 18:00

Miedź Legnica

0-0

Lechia Gdańsk

20 kolejka
CZ/20/12 18:00

Pogoń Szczecin

Drygas 67, Guarrotxena 72
2-1

Śląsk Wrocław

Robak 45
CZ/20/12 20:30

Zagłębie Sosnowiec

Polczak 8, Udovicić 48
2-3

Legia Warszawa

Remy 47, Hlousek 84, Kulenović 88
PT/21/12 18:00

Arka Gdynia

Danch 47, Janota 62 (k), 83
3-3

Wisła Płock

Furman 29, Zawada 35, Uryga 89
PT/21/12 18:00

Piast Gliwice

Hateley 16
1-1

Jagiellonia Białystok

Świderski 23
PT/21/12 20:30

Wisła Kraków

0-1

Lech Poznań

Tiba 75
SO/22/12 15:30

Korona Kielce

0-0

Miedź Legnica

SO/22/12 18:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 14, Wolski 51, Mladenović 55, Paixao 72
4-0

Górnik Zabrze

SO/22/12 18:00

Zagłębie Lubin

Kopacz 11
1-2

Cracovia

Hernandez 77, Dąbrowski 82 (s)
21 kolejka
PT/08/02 18:00

Miedź Legnica

0-3

Jagiellonia Białystok

Mitrović 15, Guilherme 45 (k), Novikovas 74
PT/08/02 20:30

Lech Poznań

Gytkjaer 66
1-2

Zagłębie Lubin

Starzyński 75, Vujadinović 90 (s)
SO/09/02 15:30

Śląsk Wrocław

Piech 7, Radecki 79
2-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/09/02 18:00

Cracovia

Cabrera 37, Hanca 50
2-1

Piast Gliwice

Felix 22
SO/09/02 20:30

Lechia Gdańsk

Mladenović 8, Paixao 75
2-1

Pogoń Szczecin

Drygas 55 (k)
ND/10/02 15:30

Arka Gdynia

Siemaszko 74
1-2

Korona Kielce

Brown Forbes 28, Kovacević 45 (k)
ND/10/02 18:00

Wisła Płock

0-1

Legia Warszawa

Jędrzejczyk 65
PN/11/02 18:00

Górnik Zabrze

Matras 10, 37
2-0

Wisła Kraków

22 kolejka
PT/15/02 18:00

Pogoń Szczecin

Majewski 18, Kożulj 27, Malec 50
3-1

Górnik Zabrze

Angulo 12 (k)
PT/15/02 20:30

Piast Gliwice

Parzyszek 31, Felix 53, Kirkeskov 66, Valencia 70
4-0

Lech Poznań

SO/16/02 15:30

Jagiellonia Białystok

Wójcicki 90
1-0

Wisła Płock

SO/16/02 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Udovicić 38, Pawłowski 60, 85
3-2

Arka Gdynia

Zbozień 9, 45 (k)
SO/16/02 20:30

Korona Kielce

0-0

Lechia Gdańsk

ND/17/02 15:30

Zagłębie Lubin

Pawłowski 15, Miljković 18 (s), Jagiełło 81
3-0

Miedź Legnica

ND/17/02 18:00

Legia Warszawa

0-2

Cracovia

Hernandez 38, 42
PN/18/02 18:00

Wisła Kraków

Błaszczykowski 40 (k)
1-0

Śląsk Wrocław

23 kolejka
PT/22/02 18:00

Arka Gdynia

Zbozień 88
1-2

Piast Gliwice

Czerwiński 28, Valencia 42
PT/22/02 20:30

Korona Kielce

Arweladze 84
1-1

Pogoń Szczecin

Buksa 20
SO/23/02 15:30

Górnik Zabrze

Gwilia 12, Angulo 60
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Udovicić 51
SO/23/02 18:00

Lech Poznań

Vujadinović 8, Gytkjaer 79 (k)
2-0

Legia Warszawa

SO/23/02 20:30

Lechia Gdańsk

Mladenović 41
1-0

Wisła Kraków

ND/24/02 15:30

Miedź Legnica

Zieliński 22, Szczepaniak 74
2-1

Wisła Płock

Miljković 43 (s)
ND/24/02 18:00

Cracovia

Dytiatjew 48
1-0

Jagiellonia Białystok

PN/25/02 18:00

Śląsk Wrocław

Radecki 42, Robak 52
2-0

Zagłębie Lubin

24 kolejka
PT/01/03 18:00

Piast Gliwice

Parzyszek 4, Valencia 55
2-0

Śląsk Wrocław

PT/01/03 20:30

Legia Warszawa

Carlitos 22, Medeiros 62
2-0

Miedź Legnica

SO/02/03 15:30

Zagłębie Sosnowiec

Nowak 19, Udovicić 53, Mygas 56, Mraz 90
4-1

Korona Kielce

Soriano 35 (k)
SO/02/03 18:00

Jagiellonia Białystok

Guilherme 23 (k), Novikovas 57
2-2

Górnik Zabrze

Żurkowski 25, Angulo 89
SO/02/03 20:50

Wisła Płock

Kuświk 23, Borysiuk 49, Furman 90 (k)
3-2

Cracovia

Cabrera 60 (k), Piszczek 71
ND/03/03 15:30

Wisła Kraków

Basha 86, 89
2-3

Pogoń Szczecin

Majewski 22, Drygas 32 (k), Guarrotxena 49
ND/03/03 18:00

Lech Poznań

Gytkjaer 39
1-0

Arka Gdynia

PN/04/03 18:00

Zagłębie Lubin

Starzyński 28 (k), Bohar 82
2-1

Lechia Gdańsk

Kubicki 41
25 kolejka
PT/08/03 18:00

Górnik Zabrze

0-2

Piast Gliwice

Kirkeskov 36, Sedlar 85 (k)
PT/08/03 20:30

Śląsk Wrocław

Chrapek 8, Robak 25
2-0

Jagiellonia Białystok

SO/09/03 15:30

Cracovia

Cabrera 39, 55 (k)
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Nawotka 73
SO/09/03 18:00

Korona Kielce

Arweladze 14, 28
2-6

Wisła Kraków

Drzazga 24, 51, 80, Błaszczykowski 37, Savicević 54, Burliga 65
SO/09/03 20:30

Arka Gdynia

Jankowski 68
1-2

Legia Warszawa

Carlitos 59, Kulenović 64
ND/10/03 15:30

Pogoń Szczecin

0-3

Zagłębie Lubin

Bohar 18, Starzyński 65 (k), Tuszyński 69
ND/10/03 18:00

Miedź Legnica

Musa 4, Forsell 36, Santana 83 (k)
3-2

Lech Poznań

Gajos 56, Amaral 90
PN/11/03 18:00

Lechia Gdańsk

Paixao 77 (k)
1-1

Wisła Płock

Uryga 52
26 kolejka
PT/15/03 18:00

Wisła Płock

0-2

Pogoń Szczecin

Buksa 38, 48
PT/15/03 20:30

Lech Poznań

0-3

Górnik Zabrze

Angulo 41, 86, Sekulić 67
SO/16/03 15:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 77
1-3

Korona Kielce

Arweładze 37, Pućko 43, Forbes 90
SO/16/03 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Lechia Gdańsk

Łukasik 8
SO/16/03 20:30

Legia Warszawa

Carlitos 53 (k)
1-0

Śląsk Wrocław

ND/17/03 15:30

Piast Gliwice

Felix 40, Parzyszek 62
2-1

Miedź Legnica

Forsell 71
ND/17/03 15:30

Zagłębie Lubin

0-0

Arka Gdynia

ND/17/03 18:00

Wisła Kraków

Drzazga 14, Kolar 19, Błaszczykowski 59
3-2

Cracovia

Cabrera 86, Piszczek 90
27 kolejka
PT/29/03 18:00

Wisła Płock

0-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 84
PT/29/03 20:30

Górnik Zabrze

0-1

Cracovia

Cabrera 19
PT/29/03 20:30

Lechia Gdańsk

Augustyn 6, Nalepa 33
2-0

Piast Gliwice

SO/30/03 15:30

Miedź Legnica

0-2

Zagłębie Sosnowiec

Gabedawa 17, Możdżeń 55
SO/30/03 18:00

Arka Gdynia

0-2

Śląsk Wrocław

Łabojko 60, Tarasovs 88
SO/30/03 20:30

Korona Kielce

0-0

Lech Poznań

ND/31/03 15:30

Pogoń Szczecin

0-0

Jagiellonia Białystok

ND/31/03 18:00

Wisła Kraków

Peszko 5, Błaszczykowski 40 (k), Pietrzak 73, Kolar 82
4-0

Legia Warszawa

28 kolejka
WT/02/04 18:00

Cracovia

Piszczek 19, Cabrera 90 (k)
2-1

Korona Kielce

Brown Forbes 49
WT/02/04 18:00

Śląsk Wrocław

0-0

Miedź Legnica

WT/02/04 20:30

Arka Gdynia

0-0

Lechia Gdańsk

WT/02/04 20:30

Zagłębie Lubin

Pawłowski 83
1-1

Górnik Zabrze

Matras 79
ŚR/03/04 18:00

Lech Poznań

Jóźwiak 24, 54, Vujadinović 45
3-2

Pogoń Szczecin

Guarrotxena 86, Izumisawa 89
ŚR/03/04 18:00

Piast Gliwice

Parzyszek 26
1-0

Wisła Płock

ŚR/03/04 20:30

Legia Warszawa

Hamalainen 37, Szymański 42, Martins 66
3-0

Jagiellonia Białystok

ŚR/03/04 20:30

Zagłębie Sosnowiec

Udovicić 11, 50, Gabedawa 24, Możdżeń 84 (k)
4-3

Wisła Kraków

Kolar 28, Burliga 52, Pietrzak 64 (k)
29 kolejka
PT/05/04 18:00

Korona Kielce

0-2

Zagłębie Lubin

Pawłowski 77, Bohar 81
PT/05/04 20:30

Miedź Legnica

Pikk 36, Camara 41
2-1

Cracovia

Piszczek 63
SO/06/04 15:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 19 (k), Klimala 34
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 82 (k)
SO/06/04 18:00

Wisła Kraków

Palcić 34, 57
2-2

Piast Gliwice

Dziczek 19, Papadopulos 78
SO/06/04 20:30

Lechia Gdańsk

Sobiech 10
1-0

Lech Poznań

ND/07/04 15:30

Pogoń Szczecin

Żyro 26, Majewski 71, Benyamina 87
3-3

Arka Gdynia

Vejinović 40, Jankowski 56, Deja 75
ND/07/04 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 28
1-2

Legia Warszawa

Carlitos 76 (k), 87
PN/08/04 18:00

Wisła Płock

Furman 66, Ricardinho 74 (k)
2-0

Śląsk Wrocław

30 kolejka
SO/13/04 18:00

Arka Gdynia

Janota 56 (k)
1-1

Miedź Legnica

Roman 89
SO/13/04 18:00

Cracovia

Cabrera 35 (k), 59, Piszczek 50, Hernandez 70
4-2

Lechia Gdańsk

Paixao 17, Lipski 87
SO/13/04 18:00

Lech Poznań

0-2

Jagiellonia Białystok

Imaz 45 (k), 61
SO/13/04 18:00

Legia Warszawa

Carlitos 46, Medeiros 50, Fojut 73 (s)
3-1

Pogoń Szczecin

Buksa 11
SO/13/04 18:00

Piast Gliwice

Tamm 17 (s), Felix 19, Pietrowski 58, Tomczyk 90
4-0

Korona Kielce

SO/13/04 18:00

Śląsk Wrocław

0-1

Górnik Zabrze

Jimenez 85
SO/13/04 18:00

Zagłębie Lubin

Tuszyński 14, 77, Jagiełło 27
3-1

Wisła Kraków

Błaszczykowski 52
SO/13/04 18:00

Zagłębie Sosnowiec

O. Nowak 4
1-3

Wisła Płock

Łasicki 8, Zawada 36, Kuświk 82
31 kolejka
SO/20/04 15:30

Lechia Gdańsk

-

Piast Gliwice

SO/20/04 18:00

Zagłębie Lubin

-

Pogoń Szczecin

SO/20/04 18:00

Jagiellonia Białystok

-

Lech Poznań

SO/20/04 20:30

Legia Warszawa

-

Cracovia

PN/22/04 15:30

Wisła Kraków

-

Wisła Płock

PN/22/04 15:30

Miedź Legnica

-

Zagłębie Sosnowiec

PN/22/04 18:00

Korona Kielce

-

Śląsk Wrocław

PN/22/04 18:00

Górnik Zabrze

-

Arka Gdynia

32 kolejka
WT/23/04 18:00

Piast Gliwice

-

Zagłębie Lubin

WT/23/04 20:30

Cracovia

-

Jagiellonia Białystok

ŚR/24/04 18:00

Pogoń Szczecin

-

Lechia Gdańsk

ŚR/24/04 20:30

Lech Poznań

-

Legia Warszawa

CZ/25/04 18:00

Wisła Płock

-

Korona Kielce

CZ/25/04 18:00

Arka Gdynia

-

Miedź Legnica

CZ/25/04 20:30

Zagłębie Sosnowiec

-

Wisła Kraków

CZ/25/04 20:30

Śląsk Wrocław

-

Górnik Zabrze

33 kolejka
PT/26/04 18:00

Zagłębie Lubin

-

Jagiellonia Białystok

PT/26/04 20:30

Piast Gliwice

-

Cracovia

SO/27/04 18:00

Pogoń Szczecin

-

Lech Poznań

SO/27/04 20:30

Lechia Gdańsk

-

Legia Warszawa

ND/28/04 13:00

Miedź Legnica

-

Wisła Płock

ND/28/04 15:30

Korona Kielce

-

Arka Gdynia

ND/28/04 18:00

Wisła Kraków

-

Śląsk Wrocław

PN/29/04 18:00

Górnik Zabrze

-

Zagłębie Sosnowiec

34 kolejka
PT/03/05 18:00

Wisła Płock

-

Arka Gdynia

PT/03/05 20:30

Górnik Zabrze

-

Wisła Kraków

SO/04/05 15:30

Korona Kielce

-

Miedź Legnica

SO/04/05 18:00

Lech Poznań

-

Zagłębie Lubin

SO/04/05 20:30

Legia Warszawa

-

Piast Gliwice

ND/05/05 15:30

Zagłębie Sosnowiec

-

Śląsk Wrocław

ND/05/05 18:00

Cracovia

-

Lechia Gdańsk

PN/06/05 18:00

Jagiellonia Białystok

-

Pogoń Szczecin

35 kolejka
PT/10/05 18:00

Arka Gdynia

-

Zagłębie Sosnowiec

PT/10/05 20:30

Wisła Kraków

-

Korona Kielce

SO/11/05 15:30

Śląsk Wrocław

-

Wisła Płock

SO/11/05 18:00

Miedź Legnica

-

Górnik Zabrze

SO/11/05 20:30

Cracovia

-

Lech Poznań

ND/12/05 13:00

Piast Gliwice

-

Jagiellonia Białystok

ND/12/05 15:30

Legia Warszawa

-

Pogoń Szczecin

ND/12/05 18:00

Lechia Gdańsk

-

Zagłębie Lubin

36 kolejka
PN/13/05 18:00

Arka Gdynia

-

Wisła Kraków

WT/14/05 20:30

Miedź Legnica

-

Śląsk Wrocław

WT/14/05 20:30

Zagłębie Sosnowiec

-

Korona Kielce

WT/14/05 20:30

Górnik Zabrze

-

Wisła Płock

ŚR/15/05 20:30

Lech Poznań

-

Lechia Gdańsk

ŚR/15/05 20:30

Zagłębie Lubin

-

Cracovia

ŚR/15/05 20:30

Jagiellonia Białystok

-

Legia Warszawa

ŚR/15/05 20:30

Pogoń Szczecin

-

Piast Gliwice

37 kolejka
SO/18/05 15:30

Wisła Kraków

-

Miedź Legnica

SO/18/05 15:30

Śląsk Wrocław

-

Arka Gdynia

SO/18/05 15:30

Korona Kielce

-

Górnik Zabrze

SO/18/05 15:30

Wisła Płock

-

Zagłębie Sosnowiec

ND/19/05 18:00

Lechia Gdańsk

-

Jagiellonia Białystok

ND/19/05 18:00

Legia Warszawa

-

Zagłębie Lubin

ND/19/05 18:00

Piast Gliwice

-

Lech Poznań

ND/19/05 18:00

Cracovia

-

Pogoń Szczecin

Piłka na żywo

Fortuna 1 Liga więcej

MPktBr
1Raków Częstochowa296549-16
2ŁKS Łódź295848-19
3Stal Mielec284837-18
4Sandecja Nowy Sącz294828-17
5Podbeskidzie Bielsko-Biała294244-38
6GKS Jastrzębie284031-32
7Termalica Nieciecza 283938-36
8Chojniczanka Chojnice283840-36
9Puszcza Niepołomice283830-34
10Odra Opole293539-48
11GKS Tychy283434-35
12Chrobry Głogów293322-31
13Warta Poznań283126-39
14Bytovia Bytów293039-41
15Stomil Olsztyn293028-36
16Wigry Suwałki293034-46
17GKS Katowice282928-39
18Garbarnia Kraków292119-53
CZ/18/04 18:00
Podbeskidzie B.
3-3
Wigry S.
CZ/18/04 18:00
Bytovia B.
2-2
Raków C.
CZ/18/04 19:45
Stomil O.
0-2
Chrobry G.
PT/19/04 20:30
ŁKS Ł.
2-0
Sandecja N.
SO/20/04 13:00
Garbarnia K.
0-0
Odra O.
SO/20/04 16:00
Warta P.
-
GKS J.
SO/20/04 16:30
Termalica N.
-
GKS K.
SO/20/04 17:30
Stal M.
-
Chojniczanka C.
SO/20/04 18:00
GKS T.
-
Puszcza N.
- -
GKS K.
-
Stomil O.
- -
Chrobry G.
-
Garbarnia K.
- -
Odra O.
-
Stal M.
- -
Chojniczanka C.
-
Warta P.
- -
GKS J.
-
Bytovia B.
- -
Raków C.
-
Podbeskidzie B.
- -
Wigry S.
-
ŁKS Ł.
- -
Sandecja N.
-
GKS T.
ŚR/24/04 00:00
Puszcza N.
-
Termalica N.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

12:30 Eleven 1 Parma - Milan (na żywo)
13:05 TVP 3 2. liga: Radomiak - Elana (na żywo)
15:30 Eleven 1 Bayern - Werder (na żywo)
15:30 TVP 2 Lechia - Piast (na żywo)
17:30 Polsat Sport 1. liga: Stal - Chojnice (na żywo)
18:00 nSport+ Zagłębie L. - Pogoń (na żywo)
18:00 Canal+Sport Jagiellonia - Lech (na żywo)
20:30 Canal+Sport Legia - Cracovia (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)