Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 26 marca 2019

Fortuna 1 Liga

« 1 2 3 4   ...   878 879 880 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Raków Częstochowa255842-1117-7-19-3-08-4-1
2ŁKS Łódź244639-1813-7-47-2-36-5-1
3Stal Mielec244133-1611-8-56-4-25-4-3
4Sandecja Nowy Sącz244023-1310-10-47-4-13-6-3
5Podbeskidzie Bielsko-Biała243536-2910-5-94-3-56-2-4
6Chojniczanka Chojnice243232-328-8-85-5-23-3-6
7GKS Jastrzębie243228-318-8-84-4-54-4-3
8Puszcza Niepołomice243224-298-8-85-2-53-6-3
9GKS Tychy253133-317-10-85-4-32-6-5
10Termalica Nieciecza 243133-358-7-94-4-44-3-5
11Odra Opole243035-388-6-107-2-31-4-7
12Chrobry Głogów242917-238-5-114-3-54-2-6
13Bytovia Bytów242834-315-13-61-9-24-4-4
14Warta Poznań252824-347-7-114-4-53-3-6
15Stomil Olsztyn252725-318-6-115-4-33-2-8
16Wigry Suwałki252627-396-8-114-3-52-5-6
17GKS Katowice242118-345-6-131-5-64-1-7
18Garbarnia Kraków252018-465-5-152-2-93-3-6
SO/23/03 15:00
Stomil O.
1-1
Raków C.
SO/23/03 17:00
Garbarnia K.
0-0
Wigry S.
ND/24/03 15:00
Warta P.
1-1
GKS T.
ŚR/03/04 00:00
Bytovia B.
-
ŁKS Ł.
ŚR/03/04 18:00
Podbeskidzie B.
-
Puszcza N.
ŚR/03/04 18:00
Termalica N.
-
GKS J.
ŚR/03/04 18:00
Chrobry G.
-
Odra O.
ŚR/03/04 19:00
Stal M.
-
Sandecja N.
ŚR/03/04 19:00
GKS K.
-
Chojniczanka C.
- -
Puszcza N.
-
Chrobry G.
- -
Odra O.
-
GKS K.
- -
Chojniczanka C.
-
Termalica N.
- -
Raków C.
-
Garbarnia K.
- -
Wigry S.
-
Stal M.
- -
Sandecja N.
-
Warta P.
- -
GKS T.
-
Bytovia B.
- -
ŁKS Ł.
-
Podbeskidzie B.
SO/30/03 00:00
Stomil O.
-
GKS J.
Strzelcy
8 Kujawa (ŁKS)
8 Sabala (Podbeskidzie)
8 Sierpina (Podbeskidzie)
7 Drzazga (Puszcza)
7 Gergel (Termalica)
7 Janus (Odra)
7 Lech (Stomil)
7 Letniowski (Bytovia)
7 Małkowski (Sandecja)
1 kolejka
PT/20/07 17:45

Garbarnia Kraków

0-2

Stal Mielec

Dobrotka 13, Banaszewski 57
PT/20/07 19:30

Chrobry Głogów

0-1

ŁKS Łódź

Radionow 37
PT/20/07 20:00

Chojniczanka Chojnice

Trochim 3, Wołąkiewicz 10 (k), Boczek 61
3-3

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 13, Gabrych 85, Korzym 90
SO/21/07 17:00

Termalica Nieciecza

Purece 80
1-2

Bytovia Bytów

Kuzimski 12, Szeliga 48 (s)
SO/21/07 17:45

Odra Opole

Czyżycki 50, Martin 90
2-1

GKS Tychy

Zapolnik 27
SO/21/07 18:00

GKS Katowice

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 21
SO/21/07 20:00

Raków Częstochowa

Kościelny 30, Bartl 54, Musiolik 67
3-0

Puszcza Niepołomice

SO/21/07 20:30

GKS Jastrzębie

Tront 53
1-2

Wigry Suwałki

Straus 51, Bartczak 83
ŚR/03/10 19:00

Stomil Olsztyn

0-1

Warta Poznań

Jasiński 75
2 kolejka
PT/27/07 17:45

Warta Poznań

Kieliba 77
1-1

Garbarnia Kraków

Wróbel 35
SO/28/07 15:00

Bytovia Bytów

0-0

Stomil Olsztyn

SO/28/07 17:00

Wigry Suwałki

Adamec 90
1-1

Chojniczanka Chojnice

Surdykowski 24
SO/28/07 17:45

ŁKS Łódź

0-1

GKS Katowice

Rumin 34
SO/28/07 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kostorz 59
1-2

Termalica Nieciecza

Purece 18, Gutkovskis 65
SO/28/07 18:00

Odra Opole

Rybicki 42
1-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/28/07 19:00

GKS Tychy

Tanżyna 6
1-1

Chrobry Głogów

Trytko 90 (k)
SO/28/07 20:00

Raków Częstochowa

Kasperkiewicz 27, Domański 51
2-2

GKS Jastrzębie

Skórecki 52, Pacholski 88
ND/29/07 19:23

Puszcza Niepołomice

Stępień 78
1-0

Stal Mielec

3 kolejka
PT/03/08 19:00

Odra Opole

Rybicki 31, Moder 51
2-2

Wigry Suwałki

Kwaśniewski 13, Szota 63 (s)
PT/03/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Trochim 11, Wołąkiewicz 78 (k)
2-1

Raków Częstochowa

Malinowski 68
PT/03/08 20:30

GKS Katowice

Rumin 33
1-1

GKS Tychy

Tanżyna 20
SO/04/08 17:00

GKS Jastrzębie

0-2

Puszcza Niepołomice

Tomalski 9, Drzazga 46
SO/04/08 17:00

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 90
1-1

ŁKS Łódź

Sobociński 56
SO/04/08 17:00

Warta Poznań

Biegański 21
1-0

Stal Mielec

SO/04/08 17:45

Chrobry Głogów

0-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/04/08 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sołowiej 50 (s)
1-3

Stomil Olsztyn

Lech 16, Głowacki 63, 67
ND/05/08 17:00

Garbarnia Kraków

0-3

Bytovia Bytów

Garzeł 3 (s), Jakóbowski 68, 85
4 kolejka
PT/10/08 20:30

Raków Częstochowa

Szczepański 89
1-0

Odra Opole

SO/11/08 16:00

Bytovia Bytów

Jakóbowski 59
1-2

Stal Mielec

Soljić 20, Wroński 82
SO/11/08 17:00

ŁKS Łódź

Rozwandowicz 56 (k)
1-0

Stomil Olsztyn

SO/11/08 17:00

Wigry Suwałki

0-1

Chrobry Głogów

Kowalczyk 44
SO/11/08 17:45

GKS Jastrzębie

0-0

Chojniczanka Chojnice

SO/11/08 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Garbarnia Kraków

SO/11/08 19:00

Puszcza Niepołomice

0-1

Warta Poznań

Biegański 84
SO/11/08 19:00

GKS Tychy

Zapolnik 21, Abramowicz 41
2-1

Termalica Nieciecza

Śpiączka 11
SO/11/08 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 64
1-0

GKS Katowice

5 kolejka
PT/17/08 19:00

Odra Opole

Bonecki 77
1-2

GKS Jastrzębie

Jaroszek 18, Ali 70
PT/17/08 19:00

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 29
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 58
PT/17/08 19:00

GKS Tychy

0-3

Stomil Olsztyn

Tanczyk 39, Lech 67, Góral 71
PT/17/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Trochim 30
1-1

Puszcza Niepołomice

Kuzma 90
PT/17/08 20:30

Stal Mielec

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sierpina 66
SO/18/08 17:00

Garbarnia Kraków

Ogar 3, Sobociński 54 (s), Kalemba 87 (k)
3-2

ŁKS Łódź

Radionow 18, Bryła 29
SO/18/08 17:45

Chrobry Głogów

0-1

Raków Częstochowa

Mondek 13
SO/18/08 20:00

GKS Katowice

Bronisławski 26, Błąd 62
2-0

Wigry Suwałki

ŚR/05/09 16:45

Warta Poznań

Zulciak 68, Dampc 83 (s)
2-2

Bytovia Bytów

Burkhardt 42, Wróbel 71 (k)
6 kolejka
ŚR/22/08 17:45

ŁKS Łódź

0-2

Stal Mielec

Wroński 34, Tomasiewicz 46
ŚR/22/08 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Palawandiszwili 16 (k), Sierpina 57, 87, Sabala 71
4-1

Warta Poznań

Biegański 59
ŚR/22/08 18:00

Wigry Suwałki

Sabiłło 21, Adamec 55, 81
3-2

Termalica Nieciecza

Szymonowicz 34, Misak 90
ŚR/22/08 19:00

Puszcza Niepołomice

Drzazga 86
1-3

Bytovia Bytów

Letniowski 23, 68, Wróbel 28 (k)
ŚR/22/08 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Szufryn 72
1-0

Stomil Olsztyn

ŚR/22/08 20:00

Raków Częstochowa

Formella 39, Kun 81
2-0

GKS Katowice

ŚR/22/08 20:00

GKS Jastrzębie

0-0

Chrobry Głogów

ŚR/22/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Piotrowski 2, Michalski 8, Gardzielewicz 15, Wołąkiewicz 54 (k)
4-1

Odra Opole

Bonecki 48
ŚR/22/08 20:30

GKS Tychy

Tanżyna 30, J. Piątek 34, Kalemba 64 (s), K. Piątek 74, Kobusiński 83 (s)
5-0

Garbarnia Kraków

7 kolejka
SO/25/08 16:00

Bytovia Bytów

Kuzimski 39
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 49
SO/25/08 17:00

Warta Poznań

0-2

ŁKS Łódź

Sobociński 6, Bogusz 11
SO/25/08 20:00

GKS Katowice

0-1

GKS Jastrzębie

Gancarczyk 21
ND/26/08 17:00

Odra Opole

Martin 79
1-1

Puszcza Niepołomice

Orłowski 67
ND/26/08 17:00

Garbarnia Kraków

0-1

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 85 (k)
ND/26/08 17:00

Wigry Suwałki

Sabiłło 32, Karbowy 44
2-0

Stomil Olsztyn

ND/26/08 19:00

Chrobry Głogów

Kaczmarek 3, Machaj 45
2-0

Chojniczanka Chojnice

ND/26/08 20:00

Termalica Nieciecza

0-1

Raków Częstochowa

Szczepański 61
PN/27/08 18:00

Stal Mielec

Dobrotka 14
1-1

GKS Tychy

Steblecki 82
8 kolejka
PT/31/08 17:45

Odra Opole

Janus 17, Niziołek 25, 68 (k)
3-0

Chrobry Głogów

PT/31/08 18:00

Wigry Suwałki

Adamec 9, Karbowy 53 (k)
2-1

Garbarnia Kraków

Pietras 71
SO/01/09 15:00

Raków Częstochowa

Lewicki 49, 81
2-0

Stomil Olsztyn

SO/01/09 16:45

ŁKS Łódź

Widejko 76, Kujawa 87
2-3

Bytovia Bytów

Letniowski 26, Rozwandowicz 63 (s), Jaroch 71
SO/01/09 17:00

GKS Jastrzębie

Adamek 37, 74, Szymura 62 (k), 88 (k)
4-2

Termalica Nieciecza

Miković 29, Kupczak 45
SO/01/09 17:00

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 69, Mikołajczak 90
2-1

GKS Katowice

Błąd 7
SO/01/09 18:00

GKS Tychy

Piątek 82
1-0

Warta Poznań

SO/01/09 19:00

Puszcza Niepołomice

Szczepaniak 6, Stawarczyk 65 (k), Drzazga 85
3-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 7, Sierpina 31 (k)
SO/01/09 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 55, Gabrych 78
2-0

Stal Mielec

9 kolejka
SO/08/09 16:00

Warta Poznań

Grobelny 54
1-3

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 21, Chmiel 65, Kałahur 82
SO/08/09 16:00

Bytovia Bytów

Jaroch 30, Burkhardt 61, Letniowski 85, Procyszyn 90
4-1

GKS Tychy

Grzybek 54
ND/09/09 12:30

Garbarnia Kraków

Nowak 26
1-1

Raków Częstochowa

Lewicki 38
ŚR/19/09 18:00

Chrobry Głogów

Maćkowski 25, Stolc 89 (k)
2-3

Puszcza Niepołomice

Drzazga 11, Szczepaniak 31, 37
ŚR/19/09 18:00

Termalica Nieciecza

Gergel 6, Jovanović 90
2-1

Chojniczanka Chojnice

Wołąkiewicz 8 (k)
ŚR/19/09 19:00

GKS Katowice

Woźniak 35, Puchacz 45
2-2

Odra Opole

Martin 67, Poczobut 71 (s)
ŚR/19/09 19:00

GKS Jastrzębie

Adamek 72, Gancarczyk 75
2-1

Stomil Olsztyn

Góral 12
ŚR/19/09 19:00

Stal Mielec

0-0

Wigry Suwałki

ŚR/19/09 19:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-3

ŁKS Łódź

Bryła 22, 53, Wolski 37
10 kolejka
PT/14/09 18:00

Puszcza Niepołomice

0-2

ŁKS Łódź

Bryła 68, Ramirez 84
PT/14/09 18:00

Wigry Suwałki

Adamec 66
1-1

Warta Poznań

Cierpka 81
PT/14/09 19:00

Odra Opole

Janus 6, Rybicki 51, 67, Moder 84
4-1

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 44
PT/14/09 19:00

Chrobry Głogów

Machaj 86, Kowalczyk 90
2-0

GKS Katowice

SO/15/09 12:45

GKS Tychy

Grzeszczyk 61, Adamczyk 71
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Rzuchowski 44, Kostorz 45
SO/15/09 15:00

GKS Jastrzębie

Gancarczyk 90
1-2

Garbarnia Kraków

Ogar 66, Masiuda 83
SO/15/09 19:00

Chojniczanka Chojnice

Boczek 45, Drozdowicz 76
2-1

Stomil Olsztyn

Góral 76
SO/15/09 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 16
1-1

Bytovia Bytów

Letniowski 71
ND/16/09 12:30

Raków Częstochowa

Listkowski 10
1-1

Stal Mielec

Nowak 27
11 kolejka
SO/22/09 12:45

Warta Poznań

0-2

Raków Częstochowa

Musiolik 45, Niewulis 53
SO/22/09 13:00

Garbarnia Kraków

Wróbel 83
1-2

Chojniczanka Chojnice

Surdykowski 3, Piotrowski 40
SO/22/09 16:00

Bytovia Bytów

Wróbel 47
1-1

Wigry Suwałki

Stasiak 35
SO/22/09 16:00

ŁKS Łódź

0-0

GKS Tychy

SO/22/09 17:00

Termalica Nieciecza

Putiwcew 37
1-2

Chrobry Głogów

Borecki 65, Kowalczyk 82
SO/22/09 19:00

Stomil Olsztyn

Lech 18, Stromecki 44
2-1

Odra Opole

Martin 78
SO/22/09 19:00

Stal Mielec

0-0

GKS Jastrzębie

ND/23/09 12:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 65
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Korzym 87
ND/23/09 12:45

GKS Katowice

Błąd 13 (k)
1-1

Puszcza Niepołomice

Tomalski 26
12 kolejka
PT/28/09 18:00

Chrobry Głogów

Michalec 7, Kowalczyk 85
2-0

Stomil Olsztyn

SO/29/09 12:45

Odra Opole

Skrzypczak 18, Janus 23 (k), 37
3-0

Garbarnia Kraków

SO/29/09 15:00

GKS Jastrzębie

0-0

Warta Poznań

SO/29/09 18:00

GKS Katowice

Grzelak 68 (s)
1-2

Termalica Nieciecza

Putiwcew 62, Kupczak 90
SO/29/09 20:00

Raków Częstochowa

Szczepański 43, Musiolik 62
2-1

Bytovia Bytów

Burkhardt 48
ND/30/09 17:00

Wigry Suwałki

0-5

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Płacheta 17, 22, Sabala 53, 59, Kozak 90
ND/30/09 18:00

Puszcza Niepołomice

Stefanik 45
1-0

GKS Tychy

ND/30/09 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

ŁKS Łódź

ND/30/09 19:00

Chojniczanka Chojnice

Wołąkiewicz 45 (k), Soljić 86 (s)
2-2

Stal Mielec

Kuświk 7, Nowak 69
13 kolejka
PT/05/10 20:45

Stal Mielec

Tomasiewicz 77 (k)
1-1

Odra Opole

Mikinić 86
SO/06/10 15:00

Warta Poznań

Janicki 64
1-1

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 31
SO/06/10 15:00

ŁKS Łódź

Kujawa 43, Rozwandowicz 65 (k)
2-1

Wigry Suwałki

Sobociński 62 (s)
SO/06/10 16:00

Bytovia Bytów

Jakóbowski 90
1-2

GKS Jastrzębie

Szymura 72 (k), Żak 90
SO/06/10 17:00

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 1, Vilhjalmsson 44
2-2

Puszcza Niepołomice

Tomalski 33, Drzazga 57
SO/06/10 17:00

Garbarnia Kraków

0-1

Chrobry Głogów

Wasiluk 13
SO/06/10 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Raków Częstochowa

SO/06/10 18:00

GKS Tychy

0-1

Sandecja Nowy Sącz

Chmiel 58
SO/06/10 19:00

Stomil Olsztyn

0-1

GKS Katowice

Łyszczarz 32
14 kolejka
SO/13/10 16:00

Wigry Suwałki

Sabiłło 45, Mackiewicz 85
2-2

GKS Tychy

Adamczyk 8, 44
SO/13/10 17:00

Chojniczanka Chojnice

Grzelczak 43
1-1

Bytovia Bytów

Letniowski 83
SO/13/10 17:00

Chrobry Głogów

0-0

Stal Mielec

WT/23/10 17:00

GKS Katowice

Woźniak 90
1-2

Garbarnia Kraków

Ogar 12, 28
ŚR/24/10 17:00

Puszcza Niepołomice

Tomalski 21
1-0

Sandecja Nowy Sącz

ŚR/24/10 17:00

Raków Częstochowa

Kasperkiewicz 90 (k)
1-1

ŁKS Łódź

Kujawa 14
ŚR/24/10 18:00

GKS Jastrzębie

Adamek 39, Żak 88
2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jaroch 57
ŚR/24/10 18:00

Termalica Nieciecza

Gergel 52
1-1

Stomil Olsztyn

Trojak 84
ŚR/24/10 19:00

Odra Opole

Moder 3, Janus 8
2-1

Warta Poznań

Marciniak 26 (k)
15 kolejka
PT/19/10 18:00

Garbarnia Kraków

Węsierski 57
1-3

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 62, Gergel 77, Wlazło 88 (k)
PT/19/10 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Chmiel 16, Flaszka 51
2-0

Wigry Suwałki

PT/19/10 20:45

Stal Mielec

Tomasiewicz 65, Prokić 88
2-0

GKS Katowice

SO/20/10 15:00

ŁKS Łódź

Kujawa 59, Rozwandowicz 82 (k)
2-0

GKS Jastrzębie

SO/20/10 15:30

Stomil Olsztyn

Śledź 40, Tanczyk 89
2-2

Puszcza Niepołomice

Czarny 5, Drzazga 21
SO/20/10 16:00

Bytovia Bytów

Hebel 90
1-1

Odra Opole

Martin 8
SO/20/10 17:45

GKS Tychy

0-0

Raków Częstochowa

SO/20/10 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Płacheta 14, Oleksy 48
2-1

Chojniczanka Chojnice

Danielewicz 73
ND/21/10 14:00

Warta Poznań

Fadecki 40, Spławski 56
2-1

Chrobry Głogów

Repka 16
16 kolejka
PT/26/10 18:00

Chrobry Głogów

0-0

Bytovia Bytów

SO/27/10 17:45

GKS Katowice

0-2

Warta Poznań

Spławski 17, Fadecki 38
SO/27/10 18:00

Odra Opole

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Chopi 77
SO/27/10 18:00

Stomil Olsztyn

Mętlicki 82
1-0

Garbarnia Kraków

SO/27/10 19:00

Raków Częstochowa

Niewulis 14, Domański 53
2-0

Sandecja Nowy Sącz

ND/28/10 16:00

Termalica Nieciecza

Gergel 34 (k)
1-2

Stal Mielec

Dobrotka 62, Soljić 87
ND/28/10 17:00

Puszcza Niepołomice

Stawarczyk 65
1-1

Wigry Suwałki

Bartczak 49
ND/28/10 17:00

Chojniczanka Chojnice

Danielewicz 64
1-2

ŁKS Łódź

Ramirez 14, Łuczak 52
ND/28/10 17:45

GKS Jastrzębie

Szymura 55
1-1

GKS Tychy

Monterde 45
17 kolejka
PT/02/11 18:00

GKS Tychy

0-1

Chojniczanka Chojnice

Podgórski 85
SO/03/11 13:00

Warta Poznań

Onsorge 47
1-2

Termalica Nieciecza

Gergel 65, Skóraś 66
SO/03/11 14:00

ŁKS Łódź

Widejko 38, Ramirez 51, Bogusz 54, Kujawa 62, Rozwandowicz 74 (k)
5-1

Odra Opole

Sobociński 53 (s)
SO/03/11 15:00

Wigry Suwałki

0-3

Raków Częstochowa

Petrasek 41, 83, Lewicki 70
SO/03/11 16:00

Stal Mielec

Nowak 36, Prokić 53, Wroński 61, Sadłocha 81
4-0

Stomil Olsztyn

SO/03/11 16:00

Bytovia Bytów

Letniowski 55, Wawrzyniak 70 (s)
2-2

GKS Katowice

Śpiączka 61, Wawrzyniak 87
SO/03/11 17:00

Garbarnia Kraków

0-1

Puszcza Niepołomice

Drzazga 66
SO/03/11 17:45

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 1
1-1

GKS Jastrzębie

Żak 88
ND/04/11 13:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 20, Rakowski 48, Sierpina 87
3-0

Chrobry Głogów

18 kolejka
PT/09/11 20:45

GKS Tychy

Grzeszczyk 20, Adamczyk 68, Vojtus 81, 85
4-2

Odra Opole

Skrzypczak 52, Abramowicz 54 (s)
SO/10/11 13:00

ŁKS Łódź

Ramirez 7, Bogusz 34
2-0

Chrobry Głogów

SO/10/11 13:00

Warta Poznań

0-1

Stomil Olsztyn

Tanczyk 54
SO/10/11 16:00

Bytovia Bytów

Wróbel 57 (k), Hebel 75
2-2

Termalica Nieciecza

Wlazło 26 (k), Gergel 43
SO/10/11 16:00

Stal Mielec

Kuświk 30, 37, 50, Prokić 32, 62, Sadłocha 84
6-1

Garbarnia Kraków

Kalemba 80
SO/10/11 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 38 (k), Klichowicz 52
2-0

Chojniczanka Chojnice

SO/10/11 17:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-2

GKS Katowice

Śpiączka 39, Błąd 59
SO/10/11 19:00

Wigry Suwałki

Bartczak 72
1-3

GKS Jastrzębie

Gojny 50, Skórecki 66, Szymura 87 (k)
ND/11/11 18:00

Puszcza Niepołomice

Stawarczyk 34 (k)
1-3

Raków Częstochowa

Domański 23, Lewicki 61, Listkowski 90
19 kolejka
SO/17/11 12:45

Garbarnia Kraków

Wróbel 88, 90
2-1

Warta Poznań

Szymusik 44
SO/17/11 16:00

Stomil Olsztyn

Lech 12, 45, Kun 19
3-2

Bytovia Bytów

Kuzdra 57, Wróbel 60
SO/17/11 16:00

Chrobry Głogów

0-1

GKS Tychy

Tanżyna 74
SO/17/11 17:00

GKS Jastrzębie

Szymura 44
1-5

Raków Częstochowa

Petrasek 10, 80, Domański 31, 70, Szczepański 58
ŚR/28/11 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Dudzic 43, Małkowski 88 (k)
2-0

Odra Opole

ŚR/28/11 18:00

Termalica Nieciecza

Purece 81
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

ŚR/28/11 18:00

GKS Katowice

Rozmus 66 (s)
1-1

ŁKS Łódź

Radionow 90 (k)
ŚR/28/11 19:00

Stal Mielec

Stawarczyk 33 (s)
1-0

Puszcza Niepołomice

ŚR/28/11 19:00

Chojniczanka Chojnice

Przybecki 16, Mikołajczak 24, Piotrowski 85
3-1

Wigry Suwałki

Adamec 66
20 kolejka
PT/23/11 19:00

Stal Mielec

Dobrotka 25, de Amo 90
2-0

Warta Poznań

PT/23/11 20:45

Raków Częstochowa

Lewicki 7
1-0

Chojniczanka Chojnice

SO/24/11 13:00

ŁKS Łódź

Kujawa 23
1-1

Termalica Nieciecza

Kiełb 50
SO/24/11 16:00

Stomil Olsztyn

0-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sierpina 29, 64 (k)
SO/24/11 16:00

Puszcza Niepołomice

Stefanik 60, Orłowski 90
2-0

GKS Jastrzębie

SO/24/11 16:00

Bytovia Bytów

Kuzimski 36
1-1

Garbarnia Kraków

Wróbel 69
SO/24/11 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Chmiel 5
1-0

Chrobry Głogów

SO/24/11 17:45

GKS Tychy

4-0

GKS Katowice

ŚR/27/02 00:00

Wigry Suwałki

Huertas 80 (k), Bida 86
2-3

Odra Opole

Moder 30, Janus 47 (k), Niziołek 90
21 kolejka
SO/01/12 13:00

Warta Poznań

Janicki 83, Spławski 90
2-0

Puszcza Niepołomice

SO/01/12 15:00

Chrobry Głogów

0-2

Wigry Suwałki

Bartczak 75, Bida 90
SO/01/12 16:00

Garbarnia Kraków

0-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sierpina 23, Cabaj 75 (s)
SO/01/12 16:00

Stomil Olsztyn

Kubań 25, Zając 87
2-2

ŁKS Łódź

Łuczak 17, Wolski 49
SO/01/12 16:00

Termalica Nieciecza

Gergel 31 (k), Purece 48, Kiełb 90
3-1

GKS Tychy

Grzeszczyk 64
ND/02/12 12:45

Odra Opole

0-2

Raków Częstochowa

Petrasek 68, Schwarz 85 (k)
ND/02/12 16:00

Stal Mielec

Nowak 36, Soljić 45 (k)
2-1

Bytovia Bytów

Kuzimski 15
ND/02/12 16:00

GKS Katowice

0-0

Sandecja Nowy Sącz

PN/03/12 13:00

Chojniczanka Chojnice

Surdykowski 2
1-1

GKS Jastrzębie

Adamek 11
22 kolejka
PT/01/03 18:00

Raków Częstochowa

Musiolik 84
1-0

Chrobry Głogów

SO/02/03 13:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-2

Stal Mielec

Getinger 84, Janoszka 88
SO/02/03 16:00

Stomil Olsztyn

M. Gancarczyk 19, Sobczak 70 (k)
2-0

GKS Tychy

SO/02/03 16:00

Bytovia Bytów

0-0

Warta Poznań

SO/02/03 17:00

Puszcza Niepołomice

0-2

Chojniczanka Chojnice

Piotrowski 40, Danielewicz 49
SO/02/03 17:00

GKS Jastrzębie

Gojny 18, Wróbel 35, Jadach 75
3-1

Odra Opole

Skrzypczak 4
SO/02/03 17:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

Termalica Nieciecza

SO/02/03 17:00

ŁKS Łódź

Ramirez 37, 45, Kujawa 57
3-0

Garbarnia Kraków

ND/03/03 15:00

Wigry Suwałki

Biedrzycki 33, Huertas 45
2-0

GKS Katowice

23 kolejka
PT/08/03 18:00

Stal Mielec

0-1

ŁKS Łódź

Rozwandowicz 53 (k)
PT/08/03 18:00

Odra Opole

Janus 55, Urynowicz 61, Niziołek 87
3-0

Chojniczanka Chojnice

SO/09/03 16:00

Bytovia Bytów

0-0

Puszcza Niepołomice

SO/09/03 16:00

Stomil Olsztyn

0-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/09/03 17:00

Garbarnia Kraków

Steblecki 88 (s)
1-3

GKS Tychy

Mańka 11, Piątkowski 65 (k), Monterde 6
SO/09/03 18:00

GKS Katowice

0-3

Raków Częstochowa

Petrasek 36, Musiolik 82, 90
SO/09/03 18:00

Chrobry Głogów

Pestka 55
1-0

GKS Jastrzębie

SO/09/03 20:00

Termalica Nieciecza

Wlazło 13 (k)
1-0

Wigry Suwałki

ND/10/03 15:00

Warta Poznań

Jakóbowski 22, Janicki 60, Kiełb 65, Żebrakowski 70
4-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Płacheta 35, Oleksy 55, Chopi 81
24 kolejka
PT/15/03 18:00

GKS Tychy

Sołowiej 51
1-1

Stal Mielec

Nowak 25
SO/16/03 16:00

Stomil Olsztyn

Lech 30, Sobczak 42
2-1

Wigry Suwałki

Bida 82
SO/16/03 17:00

Chojniczanka Chojnice

Boczek 9
1-2

Chrobry Głogów

Sędziak 4, Michalec 90
SO/16/03 17:00

GKS Jastrzębie

Szymura 58 (k)
1-2

GKS Katowice

Błąd 28 (k), 64
SO/16/03 17:00

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Garbarnia Kraków

Nowak 76
SO/16/03 17:00

ŁKS Łódź

Kujawa 31, Bielak 41, Sekulski 79
3-0

Warta Poznań

SO/16/03 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jaroch 11, 74, Chopi 35 (k)
3-1

Bytovia Bytów

Duda 45
ND/17/03 17:00

Puszcza Niepołomice

0-0

Odra Opole

ND/17/03 18:00

Raków Częstochowa

Friday Eze 18
1-0

Termalica Nieciecza

25 kolejka
SO/23/03 15:00

Stomil Olsztyn

Lech 80 - Szczepański 3
1-1

Raków Częstochowa

Szczepański 3
SO/23/03 17:00

Garbarnia Kraków

0-0

Wigry Suwałki

ND/24/03 15:00

Warta Poznań

Szymusik 32
1-1

GKS Tychy

Grzeszczyk 89
ŚR/03/04 00:00

Bytovia Bytów

-

ŁKS Łódź

ŚR/03/04 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Puszcza Niepołomice

ŚR/03/04 18:00

Termalica Nieciecza

-

GKS Jastrzębie

ŚR/03/04 18:00

Chrobry Głogów

-

Odra Opole

ŚR/03/04 19:00

Stal Mielec

-

Sandecja Nowy Sącz

ŚR/03/04 19:00

GKS Katowice

-

Chojniczanka Chojnice

26 kolejka
- -

Puszcza Niepołomice

-

Chrobry Głogów

- -

Odra Opole

-

GKS Katowice

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Termalica Nieciecza

- -

Raków Częstochowa

-

Garbarnia Kraków

- -

Wigry Suwałki

-

Stal Mielec

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Warta Poznań

- -

GKS Tychy

-

Bytovia Bytów

- -

ŁKS Łódź

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/30/03 00:00

Stomil Olsztyn

-

GKS Jastrzębie

27 kolejka
- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

GKS Tychy

- -

Bytovia Bytów

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Warta Poznań

-

Wigry Suwałki

- -

Stal Mielec

-

Raków Częstochowa

- -

Garbarnia Kraków

-

GKS Jastrzębie

- -

Stomil Olsztyn

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Termalica Nieciecza

-

Odra Opole

- -

GKS Katowice

-

Chrobry Głogów

SO/06/04 00:00

ŁKS Łódź

-

Puszcza Niepołomice

28 kolejka
- -

Chrobry Głogów

-

Termalica Nieciecza

- -

Odra Opole

-

Stomil Olsztyn

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Garbarnia Kraków

- -

GKS Jastrzębie

-

Stal Mielec

- -

Raków Częstochowa

-

Warta Poznań

- -

Wigry Suwałki

-

Bytovia Bytów

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

GKS Tychy

-

ŁKS Łódź

PT/13/04 00:00

Puszcza Niepołomice

-

GKS Katowice

29 kolejka
- -

ŁKS Łódź

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Wigry Suwałki

- -

Bytovia Bytów

-

Raków Częstochowa

- -

Warta Poznań

-

GKS Jastrzębie

- -

Stal Mielec

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Garbarnia Kraków

-

Odra Opole

- -

Stomil Olsztyn

-

Chrobry Głogów

- -

Termalica Nieciecza

-

GKS Katowice

PT/20/04 00:00

GKS Tychy

-

Puszcza Niepołomice

30 kolejka
- -

GKS Katowice

-

Stomil Olsztyn

- -

Chrobry Głogów

-

Garbarnia Kraków

- -

Odra Opole

-

Stal Mielec

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Warta Poznań

- -

GKS Jastrzębie

-

Bytovia Bytów

- -

Raków Częstochowa

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Wigry Suwałki

-

ŁKS Łódź

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

GKS Tychy

ŚR/24/04 00:00

Puszcza Niepołomice

-

Termalica Nieciecza

31 kolejka
- -

GKS Tychy

-

Wigry Suwałki

- -

ŁKS Łódź

-

Raków Częstochowa

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

GKS Jastrzębie

- -

Bytovia Bytów

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Warta Poznań

-

Odra Opole

- -

Stal Mielec

-

Chrobry Głogów

- -

Garbarnia Kraków

-

GKS Katowice

- -

Stomil Olsztyn

-

Termalica Nieciecza

SO/27/04 00:00

Sandecja Nowy Sącz

-

Puszcza Niepołomice

32 kolejka
- -

Termalica Nieciecza

-

Garbarnia Kraków

- -

GKS Katowice

-

Stal Mielec

- -

Chrobry Głogów

-

Warta Poznań

- -

Odra Opole

-

Bytovia Bytów

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

GKS Jastrzębie

-

ŁKS Łódź

- -

Raków Częstochowa

-

GKS Tychy

- -

Wigry Suwałki

-

Sandecja Nowy Sącz

SO/04/05 00:00

Puszcza Niepołomice

-

Stomil Olsztyn

33 kolejka
- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Raków Częstochowa

- -

GKS Tychy

-

GKS Jastrzębie

- -

ŁKS Łódź

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Odra Opole

- -

Bytovia Bytów

-

Chrobry Głogów

- -

Warta Poznań

-

GKS Katowice

- -

Stal Mielec

-

Termalica Nieciecza

- -

Garbarnia Kraków

-

Stomil Olsztyn

SO/11/05 00:00

Wigry Suwałki

-

Puszcza Niepołomice

34 kolejka
- -

Stomil Olsztyn

-

Stal Mielec

- -

Termalica Nieciecza

-

Warta Poznań

- -

GKS Katowice

-

Bytovia Bytów

- -

Chrobry Głogów

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Odra Opole

-

ŁKS Łódź

- -

Chojniczanka Chojnice

-

GKS Tychy

- -

GKS Jastrzębie

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Raków Częstochowa

-

Wigry Suwałki

SO/18/05 00:00

Puszcza Niepołomice

-

Garbarnia Kraków

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lechia Gdańsk265340-21
2Legia Warszawa265140-25
3Piast Gliwice264640-27
4Pogoń Szczecin264138-33
5Jagiellonia Białystok264041-37
6Lech Poznań263938-35
7Cracovia263931-29
8Korona Kielce263934-36
9Wisła Kraków263845-39
10Zagłębie Lubin263741-36
11Śląsk Wrocław262733-34
12Górnik Zabrze262733-45
13Miedź Legnica262727-48
14Arka Gdynia262635-38
15Wisła Płock262435-46
16Zagłębie Sosnowiec261833-55
PT/15/03 18:00
Wisła P.
0-2
Pogoń S.
PT/15/03 20:30
Lech P.
0-3
Górnik Z.
SO/16/03 15:30
Jagiellonia B.
1-3
Korona K.
SO/16/03 18:00
Zagłębie S.
0-1
Lechia G.
SO/16/03 20:30
Legia W.
1-0
Śląsk W.
ND/17/03 15:30
Piast G.
2-1
Miedź L.
ND/17/03 15:30
Zagłębie L.
0-0
Arka G.
ND/17/03 18:00
Wisła K.
3-2
Cracovia
PT/29/03 18:00
Wisła P.
-
Zagłębie L.
PT/29/03 20:30
Górnik Z.
-
Cracovia
PT/29/03 20:30
Lechia G.
-
Piast G.
SO/30/03 15:30
Miedź L.
-
Zagłębie S.
SO/30/03 18:00
Arka G.
-
Śląsk W.
SO/30/03 20:30
Korona K.
-
Lech P.
ND/31/03 15:30
Pogoń S.
-
Jagiellonia B.
ND/31/03 18:00
Wisła K.
-
Legia W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

19:10 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:45 TVP Sport Francja - Islandia (na żywo)
20:45 Pol. Sp. E. Portugalia - Serbia (na żywo)
20:45 Polsat Sport Szwajcaria - Dania (na żywo)
20:45 Pol. Sp. E. Norwegia - Szwecja (na żywo)