Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 22 maja 2019

Fortuna 1 Liga

  • Zawisza Bydgoszcz rozpoczął przygotowania
    Środa, 04 stycznia 2012, 22:11 Zawisza Bydgoszcz rozpoczął przygotowania

    Zawisza Bydgoszcz rozpoczął swoje przygotowania do rundy wiosennej pierwszej ligi. Pierwsze zajęcia z cyklu przygotowań, bydgoscy piłkarze zrealizowali na sztucznym boisku. Na własnych obiektach...

  • Jest nowy operator stadionu w Gliwicach
    Środa, 04 stycznia 2012, 12:10 Jest nowy operator stadionu w Gliwicach

    Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. została operatorem Stadionu Miejskiego w Gliwicach. Jedynym dzierżawcą pozostanie Piast.

  • Bełchatów nie zapłacił! Bracia Mak bez kontraktu
    Środa, 04 stycznia 2012, 11:16 Bełchatów nie zapłacił! Bracia Mak bez kontraktu

    Mateusz i Michał Mak, reprezentujący dotąd pierwszoligowy Ruch Radzionków, w rundzie wiosennej mieli zagrać w GKS Bełchatów. Zainteresowanych uzdolnionymi piłkarzami Ruchu było wiele ekstraklasowych...

  • Piotr Reiss w maju zakończy karierę
    Środa, 04 stycznia 2012, 09:21 Piotr Reiss w maju zakończy karierę

    Piotr Reiss ogłosił, że jego piłkarska kariera dobiegnie wkrótce końca. Napastnik postanowił, że nadchodząca runda wiosenna będzie jego ostatnią w zawodowej piłce.

  • Warta Poznań już na treningu
    Wtorek, 03 stycznia 2012, 20:31 Warta Poznań już na treningu

    Oprócz piłkarzy TM Ekstraklasy swoje zajęcia po przerwie świąteczno-noworocznej wznowili dzisiaj również zawodnicy pierwszoligowej Warty Poznań. Warta rozpoczęła sesję przygotowań od zajęć na...

« 1 2 3   ...   866 867 868   ...   906 907 908 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1 Raków Częstochowa 34 70 54-22 20- 10- 4 12- 4- 1 8- 6- 3
2 ŁKS Łódź 34 69 58-23 20- 9- 5 11- 2- 4 9- 7- 1
3 Stal Mielec 34 64 59-28 18- 10- 6 10- 5- 2 8- 5- 4
4 Sandecja Nowy Sącz 34 55 35-29 14- 13- 7 10- 5- 2 4- 8- 5
5 GKS Jastrzębie 34 48 43-38 12- 12- 10 7- 4- 6 5- 8- 4
6 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 48 52-46 13- 9- 12 7- 5- 5 6- 4- 7
7 GKS Tychy 34 47 48-41 12- 11- 11 9- 4- 4 3- 7- 7
8 Termalica Nieciecza 34 46 45-46 12- 10- 12 7- 6- 4 5- 4- 8
9 Puszcza Niepołomice 34 44 37-45 12- 8- 14 8- 2- 7 4- 6- 7
10 Chojniczanka Chojnice 34 42 49-49 10- 12- 12 7- 7- 3 3- 5- 9
11 Stomil Olsztyn 34 40 38-43 11- 10- 13 6- 6- 5 5- 4- 8
12 Odra Opole 34 40 47-58 10- 10- 14 8- 5- 4 2- 5- 10
13 Warta Poznań 34 39 31-43 10- 9- 15 6- 5- 6 4- 4- 9
14 Chrobry Głogów 34 39 29-39 10- 9- 15 5- 5- 7 5- 4- 8
15 Wigry Suwałki 34 37 40-56 9- 10- 15 6- 4- 7 3- 6- 8
16 Bytovia Bytów 34 37 45-50 7- 16- 11 2- 12- 3 5- 4- 8
17 GKS Katowice 34 37 34-45 9- 10- 15 1- 8- 8 8- 2- 7
18 Garbarnia Kraków 34 21 21-64 5- 6- 23 2- 3- 12 3- 3- 11
PT/17/05 18:30
Chojniczanka C.
4-1
GKS T.
SO/18/05 17:30
Puszcza N.
3-2
Garbarnia K.
SO/18/05 17:30
Stomil O.
2-5
Stal M.
SO/18/05 17:30
Termalica N.
1-0
Warta P.
SO/18/05 17:30
GKS K.
1-2
Bytovia B.
SO/18/05 17:30
Chrobry G.
1-1
Podbeskidzie B.
SO/18/05 17:30
Odra O.
3-3
ŁKS Ł.
SO/18/05 17:30
GKS J.
5-0
Sandecja N.
SO/18/05 17:30
Raków C.
1-2
Wigry S.
Strzelcy
12 Sabala (Podbeskidzie)
11 Lech (Stomil)
10 Błąd (GKS Katowice)
10 Grzeszczyk (GKS Tychy)
10 Kujawa (ŁKS)
10 Nowak (Stal Mielec)
9 K. Adamek (GKS Jastrzębie)
9 Danielewicz (Chojniczanka)
9 Gutkovskis (Termalica)
1 kolejka
PT/20/07 17:45

Garbarnia Kraków

0-2

Stal Mielec

Dobrotka 13, Banaszewski 57
PT/20/07 19:30

Chrobry Głogów

0-1

ŁKS Łódź

Radionow 37
PT/20/07 20:00

Chojniczanka Chojnice

Trochim 3, Wołąkiewicz 10 (k), Boczek 61
3-3

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 13, Gabrych 85, Korzym 90
SO/21/07 17:00

Termalica Nieciecza

Purece 80
1-2

Bytovia Bytów

Kuzimski 12, Szeliga 48 (s)
SO/21/07 17:45

Odra Opole

Czyżycki 50, Martin 90
2-1

GKS Tychy

Zapolnik 27
SO/21/07 18:00

GKS Katowice

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 21
SO/21/07 20:00

Raków Częstochowa

Kościelny 30, Bartl 54, Musiolik 67
3-0

Puszcza Niepołomice

SO/21/07 20:30

GKS Jastrzębie

Tront 53
1-2

Wigry Suwałki

Straus 51, Bartczak 83
ŚR/03/10 19:00

Stomil Olsztyn

0-1

Warta Poznań

Jasiński 75
2 kolejka
PT/27/07 17:45

Warta Poznań

Kieliba 77
1-1

Garbarnia Kraków

Wróbel 35
SO/28/07 15:00

Bytovia Bytów

0-0

Stomil Olsztyn

SO/28/07 17:00

Wigry Suwałki

Adamec 90
1-1

Chojniczanka Chojnice

Surdykowski 24
SO/28/07 17:45

ŁKS Łódź

0-1

GKS Katowice

Rumin 34
SO/28/07 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kostorz 59
1-2

Termalica Nieciecza

Purece 18, Gutkovskis 65
SO/28/07 18:00

Odra Opole

Rybicki 42
1-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/28/07 19:00

GKS Tychy

Tanżyna 6
1-1

Chrobry Głogów

Trytko 90 (k)
SO/28/07 20:00

Raków Częstochowa

Kasperkiewicz 27, Domański 51
2-2

GKS Jastrzębie

Skórecki 52, Pacholski 88
ND/29/07 19:23

Puszcza Niepołomice

Stępień 78
1-0

Stal Mielec

3 kolejka
PT/03/08 19:00

Odra Opole

Rybicki 31, Moder 51
2-2

Wigry Suwałki

Kwaśniewski 13, Szota 63 (s)
PT/03/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Trochim 11, Wołąkiewicz 78 (k)
2-1

Raków Częstochowa

Malinowski 68
PT/03/08 20:30

GKS Katowice

Rumin 33
1-1

GKS Tychy

Tanżyna 20
SO/04/08 17:00

GKS Jastrzębie

0-2

Puszcza Niepołomice

Tomalski 9, Drzazga 46
SO/04/08 17:00

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 90
1-1

ŁKS Łódź

Sobociński 56
SO/04/08 17:00

Warta Poznań

Biegański 21
1-0

Stal Mielec

SO/04/08 17:45

Chrobry Głogów

0-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/04/08 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sołowiej 50 (s)
1-3

Stomil Olsztyn

Lech 16, Głowacki 63, 67
ND/05/08 17:00

Garbarnia Kraków

0-3

Bytovia Bytów

Garzeł 3 (s), Jakóbowski 68, 85
4 kolejka
PT/10/08 20:30

Raków Częstochowa

Szczepański 89
1-0

Odra Opole

SO/11/08 16:00

Bytovia Bytów

Jakóbowski 59
1-2

Stal Mielec

Soljić 20, Wroński 82
SO/11/08 17:00

ŁKS Łódź

Rozwandowicz 56 (k)
1-0

Stomil Olsztyn

SO/11/08 17:00

Wigry Suwałki

0-1

Chrobry Głogów

Kowalczyk 44
SO/11/08 17:45

GKS Jastrzębie

0-0

Chojniczanka Chojnice

SO/11/08 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Garbarnia Kraków

SO/11/08 19:00

Puszcza Niepołomice

0-1

Warta Poznań

Biegański 84
SO/11/08 19:00

GKS Tychy

Zapolnik 21, Abramowicz 41
2-1

Termalica Nieciecza

Śpiączka 11
SO/11/08 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 64
1-0

GKS Katowice

5 kolejka
PT/17/08 19:00

Odra Opole

Bonecki 77
1-2

GKS Jastrzębie

Jaroszek 18, Ali 70
PT/17/08 19:00

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 29
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 58
PT/17/08 19:00

GKS Tychy

0-3

Stomil Olsztyn

Tanczyk 39, Lech 67, Góral 71
PT/17/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Trochim 30
1-1

Puszcza Niepołomice

Kuzma 90
PT/17/08 20:30

Stal Mielec

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sierpina 66
SO/18/08 17:00

Garbarnia Kraków

Ogar 3, Sobociński 54 (s), Kalemba 87 (k)
3-2

ŁKS Łódź

Radionow 18, Bryła 29
SO/18/08 17:45

Chrobry Głogów

0-1

Raków Częstochowa

Mondek 13
SO/18/08 20:00

GKS Katowice

Bronisławski 26, Błąd 62
2-0

Wigry Suwałki

ŚR/05/09 16:45

Warta Poznań

Zulciak 68, Dampc 83 (s)
2-2

Bytovia Bytów

Burkhardt 42, Wróbel 71 (k)
6 kolejka
ŚR/22/08 17:45

ŁKS Łódź

0-2

Stal Mielec

Wroński 34, Tomasiewicz 46
ŚR/22/08 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Palawandiszwili 16 (k), Sierpina 57, 87, Sabala 71
4-1

Warta Poznań

Biegański 59
ŚR/22/08 18:00

Wigry Suwałki

Sabiłło 21, Adamec 55, 81
3-2

Termalica Nieciecza

Szymonowicz 34, Misak 90
ŚR/22/08 19:00

Puszcza Niepołomice

Drzazga 86
1-3

Bytovia Bytów

Letniowski 23, 68, Wróbel 28 (k)
ŚR/22/08 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Szufryn 72
1-0

Stomil Olsztyn

ŚR/22/08 20:00

Raków Częstochowa

Formella 39, Kun 81
2-0

GKS Katowice

ŚR/22/08 20:00

GKS Jastrzębie

0-0

Chrobry Głogów

ŚR/22/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Piotrowski 2, Michalski 8, Gardzielewicz 15, Wołąkiewicz 54 (k)
4-1

Odra Opole

Bonecki 48
ŚR/22/08 20:30

GKS Tychy

Tanżyna 30, J. Piątek 34, Kalemba 64 (s), K. Piątek 74, Kobusiński 83 (s)
5-0

Garbarnia Kraków

7 kolejka
SO/25/08 16:00

Bytovia Bytów

Kuzimski 39
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 49
SO/25/08 17:00

Warta Poznań

0-2

ŁKS Łódź

Sobociński 6, Bogusz 11
SO/25/08 20:00

GKS Katowice

0-1

GKS Jastrzębie

Gancarczyk 21
ND/26/08 17:00

Odra Opole

Martin 79
1-1

Puszcza Niepołomice

Orłowski 67
ND/26/08 17:00

Garbarnia Kraków

0-1

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 85 (k)
ND/26/08 17:00

Wigry Suwałki

Sabiłło 32, Karbowy 44
2-0

Stomil Olsztyn

ND/26/08 19:00

Chrobry Głogów

Kaczmarek 3, Machaj 45
2-0

Chojniczanka Chojnice

ND/26/08 20:00

Termalica Nieciecza

0-1

Raków Częstochowa

Szczepański 61
PN/27/08 18:00

Stal Mielec

Dobrotka 14
1-1

GKS Tychy

Steblecki 82
8 kolejka
PT/31/08 17:45

Odra Opole

Janus 17, Niziołek 25, 68 (k)
3-0

Chrobry Głogów

PT/31/08 18:00

Wigry Suwałki

Adamec 9, Karbowy 53 (k)
2-1

Garbarnia Kraków

Pietras 71
SO/01/09 15:00

Raków Częstochowa

Lewicki 49, 81
2-0

Stomil Olsztyn

SO/01/09 16:45

ŁKS Łódź

Widejko 76, Kujawa 87
2-3

Bytovia Bytów

Letniowski 26, Rozwandowicz 63 (s), Jaroch 71
SO/01/09 17:00

GKS Jastrzębie

Adamek 37, 74, Szymura 62 (k), 88 (k)
4-2

Termalica Nieciecza

Miković 29, Kupczak 45
SO/01/09 17:00

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 69, Mikołajczak 90
2-1

GKS Katowice

Błąd 7
SO/01/09 18:00

GKS Tychy

Piątek 82
1-0

Warta Poznań

SO/01/09 19:00

Puszcza Niepołomice

Szczepaniak 6, Stawarczyk 65 (k), Drzazga 85
3-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 7, Sierpina 31 (k)
SO/01/09 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 55, Gabrych 78
2-0

Stal Mielec

9 kolejka
SO/08/09 16:00

Warta Poznań

Grobelny 54
1-3

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 21, Chmiel 65, Kałahur 82
SO/08/09 16:00

Bytovia Bytów

Jaroch 30, Burkhardt 61, Letniowski 85, Procyszyn 90
4-1

GKS Tychy

Grzybek 54
ND/09/09 12:30

Garbarnia Kraków

Nowak 26
1-1

Raków Częstochowa

Lewicki 38
ŚR/19/09 18:00

Chrobry Głogów

Maćkowski 25, Stolc 89 (k)
2-3

Puszcza Niepołomice

Drzazga 11, Szczepaniak 31, 37
ŚR/19/09 18:00

Termalica Nieciecza

Gergel 6, Jovanović 90
2-1

Chojniczanka Chojnice

Wołąkiewicz 8 (k)
ŚR/19/09 19:00

GKS Katowice

Woźniak 35, Puchacz 45
2-2

Odra Opole

Martin 67, Poczobut 71 (s)
ŚR/19/09 19:00

GKS Jastrzębie

Adamek 72, Gancarczyk 75
2-1

Stomil Olsztyn

Góral 12
ŚR/19/09 19:00

Stal Mielec

0-0

Wigry Suwałki

ŚR/19/09 19:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-3

ŁKS Łódź

Bryła 22, 53, Wolski 37
10 kolejka
PT/14/09 18:00

Puszcza Niepołomice

0-2

ŁKS Łódź

Bryła 68, Ramirez 84
PT/14/09 18:00

Wigry Suwałki

Adamec 66
1-1

Warta Poznań

Cierpka 81
PT/14/09 19:00

Odra Opole

Janus 6, Rybicki 51, 67, Moder 84
4-1

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 44
PT/14/09 19:00

Chrobry Głogów

Machaj 86, Kowalczyk 90
2-0

GKS Katowice

SO/15/09 12:45

GKS Tychy

Grzeszczyk 61, Adamczyk 71
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Rzuchowski 44, Kostorz 45
SO/15/09 15:00

GKS Jastrzębie

Gancarczyk 90
1-2

Garbarnia Kraków

Ogar 66, Masiuda 83
SO/15/09 19:00

Chojniczanka Chojnice

Boczek 45, Drozdowicz 76
2-1

Stomil Olsztyn

Góral 76
SO/15/09 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 16
1-1

Bytovia Bytów

Letniowski 71
ND/16/09 12:30

Raków Częstochowa

Listkowski 10
1-1

Stal Mielec

Nowak 27
11 kolejka
SO/22/09 12:45

Warta Poznań

0-2

Raków Częstochowa

Musiolik 45, Niewulis 53
SO/22/09 13:00

Garbarnia Kraków

Wróbel 83
1-2

Chojniczanka Chojnice

Surdykowski 3, Piotrowski 40
SO/22/09 16:00

Bytovia Bytów

Wróbel 47
1-1

Wigry Suwałki

Stasiak 35
SO/22/09 16:00

ŁKS Łódź

0-0

GKS Tychy

SO/22/09 17:00

Termalica Nieciecza

Putiwcew 37
1-2

Chrobry Głogów

Borecki 65, Kowalczyk 82
SO/22/09 19:00

Stomil Olsztyn

Lech 18, Stromecki 44
2-1

Odra Opole

Martin 78
SO/22/09 19:00

Stal Mielec

0-0

GKS Jastrzębie

ND/23/09 12:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 65
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Korzym 87
ND/23/09 12:45

GKS Katowice

Błąd 13 (k)
1-1

Puszcza Niepołomice

Tomalski 26
12 kolejka
PT/28/09 18:00

Chrobry Głogów

Michalec 7, Kowalczyk 85
2-0

Stomil Olsztyn

SO/29/09 12:45

Odra Opole

Skrzypczak 18, Janus 23 (k), 37
3-0

Garbarnia Kraków

SO/29/09 15:00

GKS Jastrzębie

0-0

Warta Poznań

SO/29/09 18:00

GKS Katowice

Grzelak 68 (s)
1-2

Termalica Nieciecza

Putiwcew 62, Kupczak 90
SO/29/09 20:00

Raków Częstochowa

Szczepański 43, Musiolik 62
2-1

Bytovia Bytów

Burkhardt 48
ND/30/09 17:00

Wigry Suwałki

0-5

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Płacheta 17, 22, Sabala 53, 59, Kozak 90
ND/30/09 18:00

Puszcza Niepołomice

Stefanik 45
1-0

GKS Tychy

ND/30/09 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

ŁKS Łódź

ND/30/09 19:00

Chojniczanka Chojnice

Wołąkiewicz 45 (k), Soljić 86 (s)
2-2

Stal Mielec

Kuświk 7, Nowak 69
13 kolejka
PT/05/10 20:45

Stal Mielec

Tomasiewicz 77 (k)
1-1

Odra Opole

Mikinić 86
SO/06/10 15:00

Warta Poznań

Janicki 64
1-1

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 31
SO/06/10 15:00

ŁKS Łódź

Kujawa 43, Rozwandowicz 65 (k)
2-1

Wigry Suwałki

Sobociński 62 (s)
SO/06/10 16:00

Bytovia Bytów

Jakóbowski 90
1-2

GKS Jastrzębie

Szymura 72 (k), Żak 90
SO/06/10 17:00

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 1, Vilhjalmsson 44
2-2

Puszcza Niepołomice

Tomalski 33, Drzazga 57
SO/06/10 17:00

Garbarnia Kraków

0-1

Chrobry Głogów

Wasiluk 13
SO/06/10 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Raków Częstochowa

SO/06/10 18:00

GKS Tychy

0-1

Sandecja Nowy Sącz

Chmiel 58
SO/06/10 19:00

Stomil Olsztyn

0-1

GKS Katowice

Łyszczarz 32
14 kolejka
SO/13/10 16:00

Wigry Suwałki

Sabiłło 45, Mackiewicz 85
2-2

GKS Tychy

Adamczyk 8, 44
SO/13/10 17:00

Chojniczanka Chojnice

Grzelczak 43
1-1

Bytovia Bytów

Letniowski 83
SO/13/10 17:00

Chrobry Głogów

0-0

Stal Mielec

WT/23/10 17:00

GKS Katowice

Woźniak 90
1-2

Garbarnia Kraków

Ogar 12, 28
ŚR/24/10 17:00

Puszcza Niepołomice

Tomalski 21
1-0

Sandecja Nowy Sącz

ŚR/24/10 17:00

Raków Częstochowa

Kasperkiewicz 90 (k)
1-1

ŁKS Łódź

Kujawa 14
ŚR/24/10 18:00

GKS Jastrzębie

Adamek 39, Żak 88
2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jaroch 57
ŚR/24/10 18:00

Termalica Nieciecza

Gergel 52
1-1

Stomil Olsztyn

Trojak 84
ŚR/24/10 19:00

Odra Opole

Moder 3, Janus 8
2-1

Warta Poznań

Marciniak 26 (k)
15 kolejka
PT/19/10 18:00

Garbarnia Kraków

Węsierski 57
1-3

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 62, Gergel 77, Wlazło 88 (k)
PT/19/10 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Chmiel 16, Flaszka 51
2-0

Wigry Suwałki

PT/19/10 20:45

Stal Mielec

Tomasiewicz 65, Prokić 88
2-0

GKS Katowice

SO/20/10 15:00

ŁKS Łódź

Kujawa 59, Rozwandowicz 82 (k)
2-0

GKS Jastrzębie

SO/20/10 15:30

Stomil Olsztyn

Śledź 40, Tanczyk 89
2-2

Puszcza Niepołomice

Czarny 5, Drzazga 21
SO/20/10 16:00

Bytovia Bytów

Hebel 90
1-1

Odra Opole

Martin 8
SO/20/10 17:45

GKS Tychy

0-0

Raków Częstochowa

SO/20/10 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Płacheta 14, Oleksy 48
2-1

Chojniczanka Chojnice

Danielewicz 73
ND/21/10 14:00

Warta Poznań

Fadecki 40, Spławski 56
2-1

Chrobry Głogów

Repka 16
16 kolejka
PT/26/10 18:00

Chrobry Głogów

0-0

Bytovia Bytów

SO/27/10 17:45

GKS Katowice

0-2

Warta Poznań

Spławski 17, Fadecki 38
SO/27/10 18:00

Odra Opole

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Chopi 77
SO/27/10 18:00

Stomil Olsztyn

Mętlicki 82
1-0

Garbarnia Kraków

SO/27/10 19:00

Raków Częstochowa

Niewulis 14, Domański 53
2-0

Sandecja Nowy Sącz

ND/28/10 16:00

Termalica Nieciecza

Gergel 34 (k)
1-2

Stal Mielec

Dobrotka 62, Soljić 87
ND/28/10 17:00

Puszcza Niepołomice

Stawarczyk 65
1-1

Wigry Suwałki

Bartczak 49
ND/28/10 17:00

Chojniczanka Chojnice

Danielewicz 64
1-2

ŁKS Łódź

Ramirez 14, Łuczak 52
ND/28/10 17:45

GKS Jastrzębie

Szymura 55
1-1

GKS Tychy

Monterde 45
17 kolejka
PT/02/11 18:00

GKS Tychy

0-1

Chojniczanka Chojnice

Podgórski 85
SO/03/11 13:00

Warta Poznań

Onsorge 47
1-2

Termalica Nieciecza

Gergel 65, Skóraś 66
SO/03/11 14:00

ŁKS Łódź

Widejko 38, Ramirez 51, Bogusz 54, Kujawa 62, Rozwandowicz 74 (k)
5-1

Odra Opole

Sobociński 53 (s)
SO/03/11 15:00

Wigry Suwałki

0-3

Raków Częstochowa

Petrasek 41, 83, Lewicki 70
SO/03/11 16:00

Stal Mielec

Nowak 36, Prokić 53, Wroński 61, Sadłocha 81
4-0

Stomil Olsztyn

SO/03/11 16:00

Bytovia Bytów

Letniowski 55, Wawrzyniak 70 (s)
2-2

GKS Katowice

Śpiączka 61, Wawrzyniak 87
SO/03/11 17:00

Garbarnia Kraków

0-1

Puszcza Niepołomice

Drzazga 66
SO/03/11 17:45

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 1
1-1

GKS Jastrzębie

Żak 88
ND/04/11 13:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 20, Rakowski 48, Sierpina 87
3-0

Chrobry Głogów

18 kolejka
PT/09/11 20:45

GKS Tychy

Grzeszczyk 20, Adamczyk 68, Vojtus 81, 85
4-2

Odra Opole

Skrzypczak 52, Abramowicz 54 (s)
SO/10/11 13:00

ŁKS Łódź

Ramirez 7, Bogusz 34
2-0

Chrobry Głogów

SO/10/11 13:00

Warta Poznań

0-1

Stomil Olsztyn

Tanczyk 54
SO/10/11 16:00

Bytovia Bytów

Wróbel 57 (k), Hebel 75
2-2

Termalica Nieciecza

Wlazło 26 (k), Gergel 43
SO/10/11 16:00

Stal Mielec

Kuświk 30, 37, 50, Prokić 32, 62, Sadłocha 84
6-1

Garbarnia Kraków

Kalemba 80
SO/10/11 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 38 (k), Klichowicz 52
2-0

Chojniczanka Chojnice

SO/10/11 17:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-2

GKS Katowice

Śpiączka 39, Błąd 59
SO/10/11 19:00

Wigry Suwałki

Bartczak 72
1-3

GKS Jastrzębie

Gojny 50, Skórecki 66, Szymura 87 (k)
ND/11/11 18:00

Puszcza Niepołomice

Stawarczyk 34 (k)
1-3

Raków Częstochowa

Domański 23, Lewicki 61, Listkowski 90
19 kolejka
SO/17/11 12:45

Garbarnia Kraków

Wróbel 88, 90
2-1

Warta Poznań

Szymusik 44
SO/17/11 16:00

Stomil Olsztyn

Lech 12, 45, Kun 19
3-2

Bytovia Bytów

Kuzdra 57, Wróbel 60
SO/17/11 16:00

Chrobry Głogów

0-1

GKS Tychy

Tanżyna 74
SO/17/11 17:00

GKS Jastrzębie

Szymura 44
1-5

Raków Częstochowa

Petrasek 10, 80, Domański 31, 70, Szczepański 58
ŚR/28/11 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Dudzic 43, Małkowski 88 (k)
2-0

Odra Opole

ŚR/28/11 18:00

Termalica Nieciecza

Purece 81
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

ŚR/28/11 18:00

GKS Katowice

Rozmus 66 (s)
1-1

ŁKS Łódź

Radionow 90 (k)
ŚR/28/11 19:00

Stal Mielec

Stawarczyk 33 (s)
1-0

Puszcza Niepołomice

ŚR/28/11 19:00

Chojniczanka Chojnice

Przybecki 16, Mikołajczak 24, Piotrowski 85
3-1

Wigry Suwałki

Adamec 66
20 kolejka
PT/23/11 19:00

Stal Mielec

Dobrotka 25, de Amo 90
2-0

Warta Poznań

PT/23/11 20:45

Raków Częstochowa

Lewicki 7
1-0

Chojniczanka Chojnice

SO/24/11 13:00

ŁKS Łódź

Kujawa 23
1-1

Termalica Nieciecza

Kiełb 50
SO/24/11 16:00

Stomil Olsztyn

0-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sierpina 29, 64 (k)
SO/24/11 16:00

Puszcza Niepołomice

Stefanik 60, Orłowski 90
2-0

GKS Jastrzębie

SO/24/11 16:00

Bytovia Bytów

Kuzimski 36
1-1

Garbarnia Kraków

Wróbel 69
SO/24/11 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Chmiel 5
1-0

Chrobry Głogów

SO/24/11 17:45

GKS Tychy

4-0

GKS Katowice

ŚR/27/02 00:00

Wigry Suwałki

Huertas 80 (k), Bida 86
2-3

Odra Opole

Moder 30, Janus 47 (k), Niziołek 90
21 kolejka
SO/01/12 13:00

Warta Poznań

Janicki 83, Spławski 90
2-0

Puszcza Niepołomice

SO/01/12 15:00

Chrobry Głogów

0-2

Wigry Suwałki

Bartczak 75, Bida 90
SO/01/12 16:00

Garbarnia Kraków

0-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sierpina 23, Cabaj 75 (s)
SO/01/12 16:00

Stomil Olsztyn

Kubań 25, Zając 87
2-2

ŁKS Łódź

Łuczak 17, Wolski 49
SO/01/12 16:00

Termalica Nieciecza

Gergel 31 (k), Purece 48, Kiełb 90
3-1

GKS Tychy

Grzeszczyk 64
ND/02/12 12:45

Odra Opole

0-2

Raków Częstochowa

Petrasek 68, Schwarz 85 (k)
ND/02/12 16:00

Stal Mielec

Nowak 36, Soljić 45 (k)
2-1

Bytovia Bytów

Kuzimski 15
ND/02/12 16:00

GKS Katowice

0-0

Sandecja Nowy Sącz

PN/03/12 13:00

Chojniczanka Chojnice

Surdykowski 2
1-1

GKS Jastrzębie

Adamek 11
22 kolejka
PT/01/03 18:00

Raków Częstochowa

Musiolik 84
1-0

Chrobry Głogów

SO/02/03 13:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-2

Stal Mielec

Getinger 84, Janoszka 88
SO/02/03 16:00

Stomil Olsztyn

M. Gancarczyk 19, Sobczak 70 (k)
2-0

GKS Tychy

SO/02/03 16:00

Bytovia Bytów

0-0

Warta Poznań

SO/02/03 17:00

Puszcza Niepołomice

0-2

Chojniczanka Chojnice

Piotrowski 40, Danielewicz 49
SO/02/03 17:00

GKS Jastrzębie

Gojny 18, Wróbel 35, Jadach 75
3-1

Odra Opole

Skrzypczak 4
SO/02/03 17:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

Termalica Nieciecza

SO/02/03 17:00

ŁKS Łódź

Ramirez 37, 45, Kujawa 57
3-0

Garbarnia Kraków

ND/03/03 15:00

Wigry Suwałki

Biedrzycki 33, Huertas 45
2-0

GKS Katowice

23 kolejka
PT/08/03 18:00

Stal Mielec

0-1

ŁKS Łódź

Rozwandowicz 53 (k)
PT/08/03 18:00

Odra Opole

Janus 55, Urynowicz 61, Niziołek 87
3-0

Chojniczanka Chojnice

SO/09/03 16:00

Bytovia Bytów

0-0

Puszcza Niepołomice

SO/09/03 16:00

Stomil Olsztyn

0-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/09/03 17:00

Garbarnia Kraków

Steblecki 88 (s)
1-3

GKS Tychy

Mańka 11, Piątkowski 65 (k), Monterde 6
SO/09/03 18:00

GKS Katowice

0-3

Raków Częstochowa

Petrasek 36, Musiolik 82, 90
SO/09/03 18:00

Chrobry Głogów

Pestka 55
1-0

GKS Jastrzębie

SO/09/03 20:00

Termalica Nieciecza

Wlazło 13 (k)
1-0

Wigry Suwałki

ND/10/03 15:00

Warta Poznań

Jakóbowski 22, Janicki 60, Kiełb 65, Żebrakowski 70
4-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Płacheta 35, Oleksy 55, Chopi 81
24 kolejka
PT/15/03 18:00

GKS Tychy

Sołowiej 51
1-1

Stal Mielec

Nowak 25
SO/16/03 16:00

Stomil Olsztyn

Lech 30, Sobczak 42
2-1

Wigry Suwałki

Bida 82
SO/16/03 17:00

Chojniczanka Chojnice

Boczek 9
1-2

Chrobry Głogów

Sędziak 4, Michalec 90
SO/16/03 17:00

GKS Jastrzębie

Szymura 58 (k)
1-2

GKS Katowice

Błąd 28 (k), 64
SO/16/03 17:00

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Garbarnia Kraków

Nowak 76
SO/16/03 17:00

ŁKS Łódź

Kujawa 31, Bielak 41, Sekulski 79
3-0

Warta Poznań

SO/16/03 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jaroch 11, 74, Chopi 35 (k)
3-1

Bytovia Bytów

Duda 45
ND/17/03 17:00

Puszcza Niepołomice

0-0

Odra Opole

ND/17/03 18:00

Raków Częstochowa

Friday Eze 18
1-0

Termalica Nieciecza

25 kolejka
SO/23/03 15:00

Stomil Olsztyn

Lech 80
1-1

Raków Częstochowa

Szczepański 3
SO/23/03 17:00

Garbarnia Kraków

0-0

Wigry Suwałki

ND/24/03 15:00

Warta Poznań

Szymusik 32
1-1

GKS Tychy

Grzeszczyk 89
ŚR/03/04 17:45

Stal Mielec

0-0

Sandecja Nowy Sącz

ŚR/03/04 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Oleksy 6, Sabala 47, Rakowski 77
3-1

Puszcza Niepołomice

Stefanik 56
ŚR/03/04 18:00

Bytovia Bytów

0-2

ŁKS Łódź

Bryła 14, Ramirez 29
ŚR/03/04 18:00

Termalica Nieciecza

0-0

GKS Jastrzębie

ŚR/03/04 18:00

Chrobry Głogów

Lebedyński 90
1-2

Odra Opole

Czyżycki 81, Skrzypczak 90
ŚR/03/04 19:00

GKS Katowice

Puchacz 1, Śpiączka 90
2-2

Chojniczanka Chojnice

Danielewicz 16, Surdykowski 30
26 kolejka
PT/29/03 17:45

ŁKS Łódź

Bryła 18, Kalinkowski 42, Kujawa 59
3-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

PT/29/03 18:00

Puszcza Niepołomice

Stawarczyk 13 (k), Orłowski 71, Szczepaniak 76 (k)
3-0

Chrobry Głogów

SO/30/03 14:00

Wigry Suwałki

0-1

Stal Mielec

Nowak 23
SO/30/03 17:00

Chojniczanka Chojnice

Piotrowski 78
1-1

Termalica Nieciecza

Wlazło 71 (k)
SO/30/03 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Kun 8, Piter-Bućko 56 (k)
2-1

Warta Poznań

Fadecki 70
SO/30/03 17:45

Odra Opole

0-4

GKS Katowice

Anon 27, Baranowski 28 (s), Puchacz 33, Błąd 78
SO/30/03 18:00

Stomil Olsztyn

Sobczak 36
1-1

GKS Jastrzębie

Wolniewicz 90
SO/30/03 18:00

Raków Częstochowa

Niewulis 33
1-0

Garbarnia Kraków

SO/30/03 19:00

GKS Tychy

Grzeszczyk 12
1-0

Bytovia Bytów

27 kolejka
SO/06/04 15:00

Stal Mielec

Getinger 5, Janoszka 38, Gojko 90
3-1

Raków Częstochowa

Niewulis 90
SO/06/04 16:00

Bytovia Bytów

Kuzimski 56 (k)
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 22 (k)
SO/06/04 16:00

Warta Poznań

Żebrakowski 45 (k)
1-0

Wigry Suwałki

SO/06/04 18:00

Stomil Olsztyn

0-0

Chojniczanka Chojnice

ND/07/04 15:00

Garbarnia Kraków

0-1

GKS Jastrzębie

Ali 77
ND/07/04 16:00

GKS Katowice

Błąd 35, Śpiączka 52
2-2

Chrobry Głogów

Ratajczak 3, Machaj 41 (k)
ND/07/04 17:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 30, 71
2-0

GKS Tychy

ND/07/04 18:00

Termalica Nieciecza

Purece 6, 28, Misak 47
3-0

Odra Opole

ND/07/04 19:08

ŁKS Łódź

0-1

Puszcza Niepołomice

Widejko 26
28 kolejka
PT/12/04 20:30

GKS Jastrzębie

K. Adamek 66
1-0

Stal Mielec

SO/13/04 16:00

Wigry Suwałki

Mackiewicz 6, Karbowy 54, Huertas 60, Bartczak 90
4-2

Bytovia Bytów

Hebel 65, Burkhardt 69 (k)
SO/13/04 17:00

Odra Opole

Żemło 60, Kraczunow 90 (s)
2-2

Stomil Olsztyn

Sobczak 73, Kraczunow 90
SO/13/04 17:00

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 17, Danielewicz 32, 64, 83, Grzelczak 61
5-1

Garbarnia Kraków

Kalemba 30 (k)
SO/13/04 17:45

GKS Tychy

0-2

ŁKS Łódź

Bryła 7, Ramirez 82
SO/13/04 18:00

Chrobry Głogów

0-1

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 69
SO/13/04 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 32, Piter-Bućko 79 (k)
2-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

ND/14/04 17:00

Raków Częstochowa

Kieliba 49 (s), Szczepański 81, 90
3-0

Warta Poznań

ND/14/04 18:00

Puszcza Niepołomice

Szczepaniak 18
1-2

GKS Katowice

Remisz 4, Błąd 19
29 kolejka
CZ/18/04 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Rzuchowski 6, Rakowski 48 (k), Jaroch 59
3-3

Wigry Suwałki

Karbowy 35, Huertas 39 (k), Piekarski 90
CZ/18/04 18:00

Bytovia Bytów

Wolski 41, 76
2-2

Raków Częstochowa

Petrasek 39, 45
CZ/18/04 19:45

Stomil Olsztyn

0-2

Chrobry Głogów

Drewniak 65, M. Machaj 71
PT/19/04 20:30

ŁKS Łódź

Sekulski 42 (k), Ramirez 61
2-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/20/04 13:00

Garbarnia Kraków

0-0

Odra Opole

SO/20/04 16:00

Warta Poznań

0-0

GKS Jastrzębie

SO/20/04 16:30

Termalica Nieciecza

Grzelak 87
1-1

GKS Katowice

Błąd 37
SO/20/04 17:30

Stal Mielec

Getinger 18, Nowak 21, 42, Soljić 77 (k)
4-2

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 31, 51 (k)
SO/20/04 18:00

GKS Tychy

Grzeszczyk 44, 59, Vojtus 86
3-0

Puszcza Niepołomice

30 kolejka
ŚR/24/04 17:00

Wigry Suwałki

Huertas 87 (k)
1-1

ŁKS Łódź

Rozwandowicz 90 (k)
ŚR/24/04 17:30

Raków Częstochowa

Lewicki 49, Listkowski 51
2-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

ŚR/24/04 18:00

Chrobry Głogów

Kowalczyk 31, Lebedyński 67, Machaj 71
3-0

Garbarnia Kraków

ŚR/24/04 18:00

GKS Jastrzębie

Wróbel 37, 67, K. Adamek 75, 77
4-0

Bytovia Bytów

ŚR/24/04 19:00

Puszcza Niepołomice

Bąk 30
1-0

Termalica Nieciecza

ŚR/24/04 19:00

Odra Opole

Skrzypczak 23
1-1

Stal Mielec

Nowak 78
ŚR/24/04 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 66
1-3

GKS Tychy

Mańka 37, 57, Vojtus 68
ŚR/24/04 20:00

GKS Katowice

Remisz 57
1-1

Stomil Olsztyn

M. Gancarczyk 78
ŚR/24/04 20:00

Chojniczanka Chojnice

0-2

Warta Poznań

Janicki 7 (k), Cierpka 12
31 kolejka
SO/27/04 16:00

Bytovia Bytów

Kuzimski 17, Moneta 60
2-1

Chojniczanka Chojnice

Surdykowski 54
SO/27/04 17:45

ŁKS Łódź

Sekulski 6, Piątek 21
2-0

Raków Częstochowa

SO/27/04 19:45

Stomil Olsztyn

Lech 57, M. Gancarczyk 61, Góral 87
3-0

Termalica Nieciecza

ND/28/04 16:00

Warta Poznań

Szymusik 16, Janicki 69 (k)
2-1

Odra Opole

Skrzypczak 90 (k)
ND/28/04 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 45, Basta 55
2-1

Puszcza Niepołomice

Stawarczyk 74 (k)
ND/28/04 17:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Rzuchowski 11, Jaroch 50 (k)
2-2

GKS Jastrzębie

K. Adamek 21, Szymura 26
ND/28/04 18:00

GKS Tychy

Abramowicz 9, Vojtus 21, 35, Grzeszczyk 67 (k), Piątkowski 90
5-0

Wigry Suwałki

ND/28/04 20:00

Stal Mielec

Janoszka 5, 45, de Amo 43, Getinger 63, Soljić 68 (k)
5-1

Chrobry Głogów

Repka 70
PN/29/04 17:00

Garbarnia Kraków

0-2

GKS Katowice

Lisowski 39, Puchacz 90
32 kolejka
PT/03/05 18:00

Chrobry Głogów

Zejdler 58
1-1

Warta Poznań

Kiełb 90
PT/03/05 20:45

GKS Katowice

0-2

Stal Mielec

Prokić 60, Janoszka 80
SO/04/05 19:00

Raków Częstochowa

0-0

GKS Tychy

SO/04/05 19:45

Odra Opole

Skrzypczak 39, 74
2-1

Bytovia Bytów

Kuzimski 10
SO/04/05 20:00

Termalica Nieciecza

Gustovskis 45
1-0

Garbarnia Kraków

SO/04/05 20:45

GKS Jastrzębie

0-2

ŁKS Łódź

Sekulski 29, 45
ND/05/05 17:00

Wigry Suwałki

Bartczak 12
1-2

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 45, 88 (k)
ND/05/05 18:00

Chojniczanka Chojnice

Paprzycki 66, Drozdowicz 90
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Płacheta 64, Sabala 72
ND/05/05 19:00

Puszcza Niepołomice

Szczepaniak 5 (k)
1-2

Stomil Olsztyn

Jegliński 56, Góral 87
33 kolejka
ŚR/01/05 18:00

GKS Tychy

Grzeszczyk 26, Adamczyk 51
2-1

GKS Jastrzębie

Jaroszek 62
SO/11/05 12:15

Warta Poznań

0-1

GKS Katowice

Anon 30
SO/11/05 17:45

Wigry Suwałki

Najemski 63, Bida 75
2-1

Puszcza Niepołomice

Stawarczyk 72 (k)
SO/11/05 17:45

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 31, Flis 90
2-2

Raków Częstochowa

Musiolik 55 (k), Piter-Bućko 85 (s)
SO/11/05 17:45

ŁKS Łódź

Sekulski 3, Piątek 77
2-0

Chojniczanka Chojnice

SO/11/05 17:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Hilbrycht 78, Jaroch 85 (k), Płacheta 90
3-1

Odra Opole

Skrzypczak 35
SO/11/05 17:45

Bytovia Bytów

Duda 39
1-1

Chrobry Głogów

Borecki 48
SO/11/05 17:45

Stal Mielec

Gojko 18, Tomasiewicz 51, 65, Soljić 69, Janoszka 90
5-4

Termalica Nieciecza

Grzelak 4, Gutkovskis 45, Skóraś 51, Purece 87
SO/11/05 17:45

Garbarnia Kraków

0-2

Stomil Olsztyn

Lech 57, 64 (k)
34 kolejka
PT/17/05 18:30

Chojniczanka Chojnice

Michalski 2, Mikołajczak 18 (k), Danielewicz 78, 81
4-1

GKS Tychy

Adamczyk 56
SO/18/05 17:30

Puszcza Niepołomice

Żurek 8, Garzeł 10 (s), Nowak 62
3-2

Garbarnia Kraków

Słoma 1, Krykun 85
SO/18/05 17:30

Stomil Olsztyn

Lech 76, Pałaszewski 86
2-5

Stal Mielec

Paluchowski 15, de Amo 47, Janoszka 53, Gojko 75, Nowak 90
SO/18/05 17:30

Termalica Nieciecza

Gergel 89
1-0

Warta Poznań

SO/18/05 17:30

GKS Katowice

Rzonca 32
1-2

Bytovia Bytów

Burkhardt 30, Witan 90
SO/18/05 17:30

Chrobry Głogów

Kaczmarek 90
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jaroch 43
SO/18/05 17:30

Odra Opole

Błanik 51, Czyżycki 60, Rozwandowicz 73 (s)
3-3

ŁKS Łódź

Bryła 9, Kujawa 38, Rozwandowicz 45 (k)
SO/18/05 17:30

GKS Jastrzębie

Wróbel 5, R. Adamek 9, 72, Skórecki 35, Szczęch 89
5-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/18/05 17:30

Raków Częstochowa

Lewicki 70
1-2

Wigry Suwałki

Bida 10, Smuga 90

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Piast Gliwice377257-33
2Legia Warszawa376855-38
3Lechia Gdańsk376754-38
4Cracovia375745-43
5Jagiellonia Białystok375755-52
6Zagłębie Lubin375357-48
7Pogoń Szczecin375257-54
8Lech Poznań375249-48
9Wisła Kraków374967-63
10Korona Kielce374742-54
11Górnik Zabrze374648-53
12Śląsk Wrocław374449-45
13Arka Gdynia374249-51
14Wisła Płock374150-58
15Miedź Legnica374040-65
16Zagłębie Sosnowiec372949-80

Piłka w telewizji

11:05 TVP Sport 4-4-2 (powt.)
11:00 Polsat Sport 1. liga - magazyn (powt.)