Piłka za granicą
Fortuna 1 Liga
- Czwartek, 25 kwietnia 2024, 13:46 30. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 30. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 26-29 kwietnia.
- Środa, 24 kwietnia 2024, 22:30 1. liga: Lechia pokonała Polonię
24 kwietnia 2024, 20:30 - Gdańsk
Lechia Gdańsk 1-0 Polonia Warszawa
Chłań 11 - Środa, 24 kwietnia 2024, 19:59 1. liga: Wisła mocniejsza od Miedzi
24 kwietnia 2024, 18:00 - Płock
Wisła Płock 2-1 Miedź Legnica
Haglind-Sangre 47, Thiakane 59 - Bogacz 45 - Środa, 24 kwietnia 2024, 19:55 1. liga: Znicz wygrał z Arką
24 kwietnia 2024, 18:00 - Pruszków
Znicz Pruszków 2-0 Arka Gdynia
Nagamatsu 55, 68 - Środa, 24 kwietnia 2024, 13:18 Napastnik na dłużej w Zagłębiu
Na mocy zapisów w kontrakcie umowa Kamila Bilińskiego z Zagłębiem Sosnowiec została przedłużona o kolejny rok.
M | Pkt | Br | Z.R.P. Razem | Z.R.P. Dom | Z.R.P. Wyjazd | ||
1 | Miedź Legnica | 34 | 77 | 56-22 | 23-8-3 | 11-4-2 | 12-4-1 |
2 | Widzew Łódź | 34 | 62 | 53-38 | 18-8-8 | 11-2-4 | 7-6-4 |
3 | Arka Gdynia | 34 | 61 | 62-39 | 19-4-11 | 11-3-3 | 8-1-8 |
4 | Korona Kielce | 34 | 56 | 46-37 | 15-11-8 | 9-3-5 | 6-8-3 |
5 | Odra Opole | 34 | 51 | 51-46 | 14-9-11 | 7-5-5 | 7-4-6 |
6 | Chrobry Głogów | 34 | 50 | 43-34 | 13-11-10 | 10-5-2 | 3-6-8 |
7 | Sandecja Nowy Sącz | 34 | 47 | 39-36 | 12-11-11 | 4-7-6 | 8-4-5 |
8 | GKS Katowice | 34 | 46 | 44-47 | 11-13-10 | 7-5-5 | 4-8-5 |
9 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 34 | 45 | 48-41 | 11-12-11 | 6-5-6 | 5-7-5 |
10 | ŁKS Łódź | 34 | 45 | 33-37 | 12-9-13 | 6-3-8 | 6-6-5 |
11 | Resovia | 34 | 44 | 42-39 | 11-11-12 | 5-7-5 | 6-4-7 |
12 | GKS Tychy | 34 | 44 | 37-41 | 11-11-12 | 6-7-4 | 5-4-8 |
13 | Skra Częstochowa | 34 | 38 | 28-41 | 8-14-12 | 2-10-5 | 6-4-7 |
14 | Puszcza Niepołomice | 34 | 37 | 41-50 | 10-7-17 | 5-5-7 | 5-2-10 |
15 | Zagłębie Sosnowiec | 34 | 36 | 41-48 | 8-12-14 | 4-7-6 | 4-5-8 |
16 | Stomil Olsztyn | 34 | 35 | 32-52 | 10-5-19 | 5-0-12 | 5-5-7 |
17 | Górnik Polkowice | 34 | 29 | 32-54 | 5-14-15 | 3-8-6 | 2-6-9 |
18 | GKS Jastrzębie | 34 | 25 | 32-58 | 5-10-19 | 4-4-9 | 1-6-10 |
Strzelcy | |
19 | Biliński (Podbeskidzie) |
17 | Sobczak (Zagłębie) |
14 | Adamczyk (Arka) |
14 | Makuch (Miedź) |
12 | Czubak (Arka) |
11 | Kobusiński (Puszcza) |
11 | Mikita (Stomil) |
11 | Piątkowski (Górnik) |
11 | Szymczak (GKS Katowice) |
1 kolejka | ||
PT/30/07 | 18:00 |
Odra Opole Janus 66 (k)1-4
Miedź Legnica Drzazga 11, 53, Dominguez 48, Zapolnik 80 |
PT/30/07 | 20:00 |
Korona Kielce Szpakowski 44, Łukowski 452-0
Skra Częstochowa |
PT/30/07 | 20:30 |
GKS Tychy Wołkowicz 741-1
ŁKS Łódź Dominguez 52 |
SO/31/07 | 12:40 |
GKS Katowice Błąd 18, Szymczak 522-2
Resovia Jaroch 74, Komor 90 |
SO/31/07 | 18:00 |
GKS Jastrzębie 0-2
Puszcza Niepołomice Feruga 45 (s), Mroziński 82 |
SO/31/07 | 20:30 |
Arka Gdynia Bednarski 621-1
Zagłębie Sosnowiec Tanque 72 (k) |
ND/01/08 | 12:40 |
Widzew Łódź Grudniewski 19, Danielak 40, Tomczyk 64 (k)3-0
Sandecja Nowy Sącz |
ND/01/08 | 15:00 |
Górnik Polkowice Szuszkiewicz 721-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Biliński 45 |
ND/01/08 | 18:00 |
Stomil Olsztyn Fundambu 701-2
Chrobry Głogów Praznovsky 20, Bochnak 34 |
2 kolejka | ||
PT/06/08 | 18:00 |
Resovia Antonik 161-0
GKS Tychy |
PT/06/08 | 20:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-3
Odra Opole Kamiński 44, Nowak 90, Trojak 90 |
SO/07/08 | 12:40 |
Miedź Legnica Makuch 381-0
GKS Katowice |
SO/07/08 | 18:00 |
Górnik Polkowice 0-2
Sandecja Nowy Sącz Szczepanek 11, Sovsić 52 |
SO/07/08 | 20:30 |
Arka Gdynia 0-2
Chrobry Głogów Bochnak 28, Praznovsky 40 (k) |
ND/08/08 | 12:40 |
Zagłębie Sosnowiec Sobczak 171-2
Widzew Łódź Tomczyk 33 (k), Gołębiowski 39 |
ND/08/08 | 15:00 |
GKS Jastrzębie Rumin 90 (k)1-0
Stomil Olsztyn |
ND/08/08 | 18:00 |
ŁKS Łódź Jurić 19, Pirulo 71, Wolski 793-2
Skra Częstochowa Mesjasz 12, Wojtyra 87 |
PN/09/08 | 18:00 |
Korona Kielce Koj 13, Frączczak 48, 663-1
Puszcza Niepołomice Mroziński 53 |
3 kolejka | ||
CZ/12/08 | 20:00 |
Resovia 0-1
Skra Częstochowa Mas 57 |
PT/13/08 | 18:00 |
Puszcza Niepołomice 0-2
ŁKS Łódź Hladik 77 (s), Rozwandowicz 90 (k) |
PT/13/08 | 20:30 |
GKS Tychy 0-3
Miedź Legnica Drzazga 50, 58 (k), Makuch 84 |
SO/14/08 | 12:40 |
Korona Kielce Frączczak 3, Łukowski 452-1
GKS Jastrzębie Kamiński 15 |
SO/14/08 | 18:00 |
Stomil Olsztyn 0-1
Arka Gdynia Czubak 90 |
SO/14/08 | 20:30 |
GKS Katowice Błąd 33, Woźniak 902-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała Gach 12, Biliński 21 |
ND/15/08 | 12:40 |
Widzew Łódź Bougaidis 11 (s), Guzdek 902-0
Chrobry Głogów |
ND/15/08 | 15:00 |
Górnik Polkowice Sobków 26, Pałaszewski 452-4
Zagłębie Sosnowiec Oliveira 10, Sobczak 45 (k), 58, Seedorf 90 |
ND/15/08 | 18:00 |
Odra Opole Maćkowiak 221-2
Sandecja Nowy Sącz Błanik 53, 75 |
4 kolejka | ||
WT/17/08 | 18:00 |
Resovia Podhorin 301-1
Puszcza Niepołomice Mroziński 40 |
WT/17/08 | 18:00 |
Miedź Legnica Drzazga 451-1
Skra Częstochowa Stromecki 58 |
WT/17/08 | 20:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0
GKS Tychy |
ŚR/18/08 | 18:00 |
Stomil Olsztyn 0-1
Korona Kielce Łukowski 44 (k) |
ŚR/18/08 | 18:00 |
ŁKS Łódź Jurić 12, Pirulo 522-2
GKS Jastrzębie Feruga 66, Witkowski 82 (k) |
ŚR/18/08 | 20:30 |
Arka Gdynia Kobacki 45, 69, Czubak 803-1
Widzew Łódź Hanousek 10 |
CZ/19/08 | 18:00 |
Odra Opole Marzec 371-0
Zagłębie Sosnowiec |
CZ/19/08 | 18:00 |
Górnik Polkowice 0-0
Chrobry Głogów |
CZ/19/08 | 20:30 |
GKS Katowice 0-0
Sandecja Nowy Sącz |
5 kolejka | ||
PT/20/08 | 18:00 |
Puszcza Niepołomice 0-1
Miedź Legnica Garcia 60 |
SO/21/08 | 12:40 |
GKS Jastrzębie Rumin 331-1
Resovia Mróz 38 (k) |
SO/21/08 | 18:00 |
Korona Kielce Szymusik 731-0
ŁKS Łódź |
SO/21/08 | 20:30 |
Widzew Łódź Nunes 26, Stępiński 672-0
Stomil Olsztyn |
ND/22/08 | 12:40 |
GKS Katowice Woźniak 53, Szymczak 62, Urynowicz 813-2
Zagłębie Sosnowiec Ambrosiewicz 31 (k), Szumilas 45 |
ND/22/08 | 15:00 |
Górnik Polkowice Purzycki 40, Piątkowski 572-1
Arka Gdynia Adamczyk 84 (k) |
ND/22/08 | 18:00 |
GKS Tychy Nedić 33, Wołkowicz 72 (k)2-1
Sandecja Nowy Sącz Błanik 30 |
PN/23/08 | 18:00 |
Odra Opole Janus 89 (k)1-0
Chrobry Głogów |
PN/23/08 | 20:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Biliński 141-0
Skra Częstochowa |
7 kolejka | ||
PT/03/09 | 20:30 |
Korona Kielce 0-0
Miedź Legnica |
SO/04/09 | 12:40 |
Zagłębie Sosnowiec 0-0
Skra Częstochowa |
ND/05/09 | 12:40 |
ŁKS Łódź 0-3
Resovia Komor 21, Hilbrycht 41, 58 |
ND/05/09 | 15:00 |
GKS Jastrzębie 0-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Gutowski 83 |
ND/05/09 | 18:00 |
Odra Opole 0-0
Widzew Łódź |
ŚR/15/09 | 18:00 |
Puszcza Niepołomice Kobusiński 5 (k)1-2
Sandecja Nowy Sącz Walski 11 (k), Chmiel 61 |
CZ/16/09 | 18:00 |
GKS Katowice Figiel 27, Szwedzik 532-4
Arka Gdynia Kobacki 33, 85, Marcjanik 63, Vinicius 90 |
CZ/16/09 | 20:30 |
Górnik Polkowice Szmyt 50, Piątkowski 742-2
Stomil Olsztyn Reiman 59, Fundambu 68 |
CZ/16/09 | 20:30 |
GKS Tychy Malec 891-0
Chrobry Głogów |
8 kolejka | ||
PT/10/09 | 15:00 |
Chrobry Głogów 0-1
Skra Częstochowa Nocoń 80 |
PT/10/09 | 20:30 |
Widzew Łódź Guzdek 45, Letniowski 57, Michalski 673-1
GKS Katowice Repka 90 |
SO/11/09 | 12:40 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Merebaszwili 44, Biliński 59 (k)2-3
Korona Kielce Łukowski 18, 53, Górski 90 |
SO/11/09 | 18:00 |
GKS Jastrzębie 0-3
Sandecja Nowy Sącz Słaby 19, Walski 77, Szczepanek 84 |
SO/11/09 | 20:30 |
Miedź Legnica 0-2
ŁKS Łódź Pirulo 53, 56 |
ND/12/09 | 12:40 |
Arka Gdynia 0-1
GKS Tychy Biel 3 |
ND/12/09 | 15:00 |
Zagłębie Sosnowiec Sobczak 38 (k)1-2
Puszcza Niepołomice Kobusiński 15, Wojcinowicz 76 |
ND/12/09 | 18:00 |
Górnik Polkowice Ratajczak 871-1
Odra Opole Nowak 21 |
PN/13/09 | 18:00 |
Stomil Olsztyn Straus 50, 90, Bwanga 59, Mikita 804-2
Resovia Pietraszkiewicz 9, Twardowski 83 |
9 kolejka | ||
PT/17/09 | 18:00 |
GKS Jastrzębie Niewiadomski 481-1
Zagłębie Sosnowiec Sobczak 41 |
SO/18/09 | 12:40 |
ŁKS Łódź Janczukowicz 221-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała Scalet 44, Roginić 68 |
SO/18/09 | 20:30 |
Korona Kielce 0-1
Sandecja Nowy Sącz Boczek 12 |
ND/19/09 | 12:40 |
GKS Tychy Grzeszczyk 901-1
Widzew Łódź Danielak 69 |
ND/19/09 | 15:00 |
Odra Opole Marzec 34, Mikinić 502-0
Stomil Olsztyn |
ND/19/09 | 18:00 |
Puszcza Niepołomice Kobusiński 20, Wojcinowicz 762-2
Chrobry Głogów Lebedyński 14, 89 |
PN/20/09 | 18:00 |
Skra Częstochowa Szymański 20, Wojtyra 772-1
Arka Gdynia Czubak 82 |
PN/20/09 | 20:30 |
Górnik Polkowice Piątkowski 58 (k)1-1
GKS Katowice Kołodziejski 55 |
WT/19/10 | 18:00 |
Resovia 0-2
Miedź Legnica Lehaire 52, Aurtenetxe 77 |
10 kolejka | ||
PT/24/09 | 18:00 |
Widzew Łódź Letniowski 42 (k), Guzdek 63, Zieliński 66, Karasek 774-0
Skra Częstochowa |
PT/24/09 | 20:30 |
Górnik Polkowice 0-1
GKS Tychy Grzeszczyk 43 |
SO/25/09 | 12:40 |
Odra Opole Janus 21, Piech 38, Maćkowiak 42, Nowak 524-2
GKS Katowice Szymczak 30, Żemło 69 (s) |
SO/25/09 | 18:00 |
Arka Gdynia Czubak 39, 682-0
Puszcza Niepołomice |
SO/25/09 | 20:30 |
Chrobry Głogów Lebedyński 13, Dziąbek 812-0
GKS Jastrzębie |
ND/26/09 | 12:40 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Roman 2, Merebaszwili 482-0
Resovia |
ND/26/09 | 15:00 |
Stomil Olsztyn Straus 6, Moneta 70, Mikita 783-0
Miedź Legnica |
ND/26/09 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-1
ŁKS Łódź Radaszkiewicz 90 |
PN/27/09 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec 0-0
Korona Kielce |
11 kolejka | ||
PT/01/10 | 18:00 |
Miedź Legnica Garcia 28, Dominguez 43, 82, Chuca 854-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała Gach 7, Rodriguez 90 |
PT/01/10 | 20:30 |
ŁKS Łódź 0-1
Zagłębie Sosnowiec Sobczak 78 (k) |
SO/02/10 | 12:40 |
Puszcza Niepołomice 0-1
Widzew Łódź Nowak 32 |
SO/02/10 | 18:00 |
Korona Kielce łanik 30, Łukowski 622-2
Chrobry Głogów Lebedyński 32, van der Heijden 46 |
SO/02/10 | 20:30 |
Resovia 0-1
Sandecja Nowy Sącz Kasprzak 37 |
ND/03/10 | 12:40 |
GKS Tychy Grzeszczyk 22, 83 (k)2-1
Odra Opole Marzec 54 |
ND/03/10 | 15:00 |
Górnik Polkowice 0-0
Skra Częstochowa |
ND/03/10 | 18:00 |
GKS Katowice Pawłas 47, Jaroszek 902-1
Stomil Olsztyn Zych 70 |
PN/04/10 | 18:00 |
GKS Jastrzębie Kuczałek 721-5
Arka Gdynia Rosołek 36, Czubak 50, Adamczyk 54, Siemaszko 87, Aleman 90 |
12 kolejka | ||
PT/08/10 | 17:30 |
Arka Gdynia 0-0
Korona Kielce |
SO/09/10 | 12:40 |
GKS Katowice Szwedzik 8, 162-2
GKS Tychy Malec 82, Repka 85 (s) |
ND/10/10 | 12:40 |
Zagłębie Sosnowiec 0-1
Resovia Kubowicz 45 |
ND/10/10 | 15:00 |
Sandecja Nowy Sącz Walski 61 (k)1-3
Miedź Legnica Makuch 31, 54, Mijuković 90 (k) |
ND/10/10 | 18:00 |
Widzew Łódź Montini 33, Guzdek 36, Danielak 663-1
GKS Jastrzębie Rumin 45 (k) |
ŚR/20/10 | 18:00 |
Górnik Polkowice 0-1
Puszcza Niepołomice Cikos 90 |
ŚR/20/10 | 20:30 |
Odra Opole Kamiński 891-0
Skra Częstochowa |
CZ/21/10 | 18:00 |
Stomil Olsztyn Moneta 26, Żwir 352-4
Podbeskidzie Bielsko-Biała Biliński 4, 9, Merebaszwili 23, Bieroński 66 |
ŚR/01/12 | 18:00 |
Chrobry Głogów Piła 591-0
ŁKS Łódź |
13 kolejka | ||
PT/15/10 | 18:00 |
Puszcza Niepołomice Boguski 17, Aftyka 45, Stępień 583-0
Odra Opole |
PT/15/10 | 20:30 |
Korona Kielce 0-1
Widzew Łódź Montini 45 |
SO/16/10 | 12:40 |
Resovia Bougaidis 22 (s), Mróz 41, Komor 693-0
Chrobry Głogów |
SO/16/10 | 15:00 |
GKS Jastrzębie Rumin 10, 12, 593-1
Górnik Polkowice Sypek 58 |
SO/16/10 | 18:00 |
Miedź Legnica Tront 11, Makuch 21, Dominguez 55, Bednarski 894-0
Zagłębie Sosnowiec |
SO/16/10 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
Sandecja Nowy Sącz Boczek 42 |
SO/16/10 | 20:30 |
Skra Częstochowa 0-0
GKS Katowice |
ND/17/10 | 12:40 |
ŁKS Łódź Radaszkiewicz 351-0
Arka Gdynia |
PN/18/10 | 18:00 |
GKS Tychy Jaroch 901-2
Stomil Olsztyn Dampc 9, Moneta 27 |
14 kolejka | ||
PT/22/10 | 20:30 |
Chrobry Głogów 0-0
Miedź Legnica |
SO/23/10 | 12:40 |
Górnik Polkowice Piątkowski 45, Szmyt 902-2
Korona Kielce Danek 74, Podgórski 83 |
SO/23/10 | 15:00 |
Arka Gdynia Adamczyk 18, Kobacki 282-0
Resovia |
SO/23/10 | 18:00 |
GKS Katowice Kozłowski 181-0
Puszcza Niepołomice |
SO/23/10 | 20:30 |
GKS Tychy 0-0
Skra Częstochowa |
ND/24/10 | 12:40 |
Zagłębie Sosnowiec Sobczak 21, Bryła 892-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała Biliński 39, Roman 87 |
ND/24/10 | 15:00 |
Odra Opole Czapliński 3, Janus 62-2
GKS Jastrzębie Zalewski 52, Witkowski 84 (k) |
ND/24/10 | 18:00 |
Widzew Łódź Stępiński 41, Dejewski 872-2
ŁKS Łódź Pirulo 17, Dąbrowski 29 |
PN/25/10 | 18:00 |
Stomil Olsztyn Mikita 821-2
Sandecja Nowy Sącz Fall 3, Sovsić 15 |
15 kolejka | ||
PT/29/10 | 18:00 |
Stomil Olsztyn 0-1
Skra Częstochowa Wojtyra 32 (k) |
PT/29/10 | 20:30 |
Korona Kielce Malarczyk 36, Podgórski 392-1
Odra Opole Nowak 12 |
SO/30/10 | 12:40 |
GKS Jastrzębie 0-0
GKS Katowice |
SO/30/10 | 18:00 |
Resovia Komor 301-0
Widzew Łódź |
SO/30/10 | 20:30 |
ŁKS Łódź Rygaard 311-1
Górnik Polkowice Wacławczyk 74 |
ND/31/10 | 12:40 |
Miedź Legnica Mijusković 671-0
Arka Gdynia |
ND/31/10 | 15:00 |
Sandecja Nowy Sącz Piter-Bućko 881-1
Zagłębie Sosnowiec Szumilas 67 |
ND/31/10 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Roman 45, Biliński 902-1
Chrobry Głogów Bochnak 41 |
ND/31/10 | 20:30 |
Puszcza Niepołomice Thiakane 73, 792-2
GKS Tychy Jaroch 9, Żytek 90 |
16 kolejka | ||
PT/05/11 | 18:00 |
Odra Opole Marzec 9, Wróbel 40, 493-0
ŁKS Łódź |
PT/05/11 | 18:00 |
Puszcza Niepołomice Cikos 291-2
Skra Częstochowa Kwietniewski 54 (k), Mesjasz 57 |
PT/05/11 | 20:30 |
Arka Gdynia Adamczyk 831-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
SO/06/11 | 12:40 |
GKS Katowice Szymczak 271-0
Korona Kielce |
SO/06/11 | 18:00 |
Chrobry Głogów Rzuchowski 741-0
Sandecja Nowy Sącz |
SO/06/11 | 20:30 |
GKS Tychy J. Piątek 10, Biel 36, Połap 48, Steblecki 874-1
GKS Jastrzębie Niewiadomski 67 |
ND/07/11 | 12:40 |
Widzew Łódź Tanżyna 431-1
Miedź Legnica Makuch 23 |
ND/07/11 | 15:00 |
Stomil Olsztyn Mikita 7, Straus 10, Moneta 543-1
Zagłębie Sosnowiec Pawłowski 43 |
ND/07/11 | 18:00 |
Resovia 0-0
Górnik Polkowice |
18 kolejka | ||
PT/19/11 | 18:00 |
Puszcza Niepołomice 0-0
GKS Jastrzębie |
PT/19/11 | 20:30 |
Miedź Legnica Śliwa 69, Makuch 90 (k)2-0
Odra Opole |
SO/20/11 | 12:40 |
Zagłębie Sosnowiec Sobczak 241-0
Arka Gdynia |
SO/20/11 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Scalet 8, 56, Biliński 76, Milasius 794-0
Górnik Polkowice |
SO/20/11 | 20:30 |
Skra Częstochowa Mas 231-4
Korona Kielce Błanik 13, Podgórski 53, Szpakowski 64, Górski 90 |
ND/21/11 | 12:40 |
ŁKS Łódź Radaszkiewicz 20, Wolski 882-0
GKS Tychy |
ND/21/11 | 18:00 |
Chrobry Głogów Turski 34, Piła 692-0
Stomil Olsztyn |
PN/22/11 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz Sovsić 62 (k), Szczepanek 672-2
Widzew Łódź Kun 45, Tomczyk 89 |
ŚR/01/12 | 20:30 |
Resovia Mróz 28, Wróbel 732-2
GKS Katowice Szwedzik 5, 45 |
19 kolejka | ||
PT/26/11 | 18:00 |
Skra Częstochowa 0-0
ŁKS Łódź |
PT/26/11 | 18:00 |
GKS Katowice Janiszewski 10, Woźniak 492-3
Miedź Legnica Dominguez 23, Śliwa 53, 84 |
PT/26/11 | 20:30 |
Odra Opole Szrek 561-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Roman 30 |
SO/27/11 | 12:40 |
Chrobry Głogów Michalec 641-0
Arka Gdynia |
SO/27/11 | 20:30 |
Puszcza Niepołomice Cikos 9, 31 (k), Pięczek 19, Tomalski 38, Bartosz 635-2
Korona Kielce Koj 45, Łukowski 59 |
ND/28/11 | 12:40 |
GKS Tychy 0-1
Resovia Hebel 63 |
ND/28/11 | 15:00 |
Sandecja Nowy Sącz Chmiel 281-1
Górnik Polkowice Piątkowski 51 |
ND/28/11 | 18:00 |
Widzew Łódź Guzdek 32, Villa 42, Stępiński 793-2
Zagłębie Sosnowiec Sobczak 2, 52 (k) |
ŚR/16/03 | 18:00 |
Stomil Olsztyn 0-3
GKS Jastrzębie Fabry 35 (k), 56 (k), Łaski 65 |
20 kolejka | ||
PT/03/12 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec Sobczak 31, Pawłowski 35, 65, Seedorf 71, 735-0
Górnik Polkowice |
PT/03/12 | 20:30 |
Miedź Legnica Chuca 68, Śliwa 752-0
GKS Tychy |
SO/04/12 | 12:40 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Biliński 191-2
GKS Katowice Szymczak 16, 45 |
SO/04/12 | 20:30 |
Skra Częstochowa 0-1
Resovia Strózik 27 |
ND/05/12 | 12:40 |
Arka Gdynia Marcjanik 36, 72, 89, Hiszpański 48, Żebrowski 58, Deja 696-0
Stomil Olsztyn |
ND/05/12 | 15:00 |
Chrobry Głogów 0-0
Widzew Łódź |
ND/05/12 | 18:00 |
GKS Jastrzębie 0-2
Korona Kielce Podgórski 35 (k), Oliveira 78 |
PN/06/12 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz Osyra 151-2
Odra Opole Mikinić 43 (k), 70 (k) |
ŚR/09/03 | 18:00 |
ŁKS Łódź Monsalve 54, 612-0
Puszcza Niepołomice |
21 kolejka | ||
PT/25/02 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec Sobczak 12 (k)1-1
Odra Opole Kamiński 84 |
PT/25/02 | 20:30 |
Widzew Łódź Gołębiowski 38, Nunes 722-5
Arka Gdynia Deja 6, Adamczyk 50 (k), Czubak 55, Kobacki 57, Aleman 82 (k) |
SO/26/02 | 12:40 |
Korona Kielce Frączczak 27 (k)1-1
Stomil Olsztyn Mikita 45 |
SO/26/02 | 18:00 |
Puszcza Niepołomice Cikos 81 (k)1-0
Resovia |
SO/26/02 | 20:30 |
GKS Jastrzębie Handzlik 351-1
ŁKS Łódź Janczukowicz 38 |
ND/27/02 | 12:40 |
GKS Tychy 0-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
ND/27/02 | 15:00 |
Sandecja Nowy Sącz Zjawiński 781-1
GKS Katowice Szwedzik 24 |
ND/27/02 | 18:00 |
Chrobry Głogów Lebedyński 7, Rzuchowski 632-0
Górnik Polkowice |
PN/28/02 | 18:00 |
Skra Częstochowa 0-2
Miedź Legnica Carolina 15, Mijusković 64 |
22 kolejka | ||
PT/04/03 | 18:00 |
Stomil Olsztyn 0-2
Widzew Łódź Pawłowski 8, 49 |
PT/04/03 | 20:30 |
Zagłębie Sosnowiec 0-1
GKS Katowice Błąd 80 |
SO/05/03 | 12:40 |
ŁKS Łódź 0-0
Korona Kielce |
SO/05/03 | 18:00 |
Resovia Mróz 511-0
GKS Jastrzębie |
SO/05/03 | 20:30 |
Sandecja Nowy Sącz Zjawiński 28 (k), 45 (k)2-3
GKS Tychy Wołkowicz 2, Żytek 6, Dikow 64 (s) |
ND/06/03 | 12:40 |
Miedź Legnica Makuch 13 (k), 63, Zapolnik 273-1
Puszcza Niepołomice Kobusiński 89 (k) |
ND/06/03 | 15:00 |
Arka Gdynia Deja 23, Dobrotka 692-0
Górnik Polkowice |
ND/06/03 | 18:00 |
Chrobry Głogów Bochnak 531-0
Odra Opole |
PN/07/03 | 18:00 |
Skra Częstochowa Pyrdoł 171-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Biliński 79 |
23 kolejka | ||
PT/11/03 | 18:00 |
Skra Częstochowa 0-0
Sandecja Nowy Sącz |
PT/11/03 | 20:30 |
GKS Tychy Rumin 48, Nedić 902-1
Zagłębie Sosnowiec Pawłowski 35 |
SO/12/03 | 12:40 |
Odra Opole Marzec 901-3
Arka Gdynia Kamiński 17 (s), Deja 22, Adamczyk 43 |
SO/12/03 | 18:00 |
ŁKS Łódź 0-2
Stomil Olsztyn Mikita 45, 86 |
SO/12/03 | 20:30 |
GKS Jastrzębie 0-2
Miedź Legnica Mijusković 13, Chuca 34 |
ND/13/03 | 12:40 |
Korona Kielce Podgórski 26 (k), Błanik 722-1
Resovia Mikulec 54 |
ND/13/03 | 15:00 |
Puszcza Niepołomice Sołowiej 10 (k), 24, Boguski 14, Kościelny 784-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała Rodriguez 41, Merebaszwili 50 |
ND/13/03 | 18:00 |
Górnik Polkowice 0-0
Widzew Łódź |
PN/14/03 | 18:00 |
GKS Katowice 0-0
Chrobry Głogów |
24 kolejka | ||
PT/18/03 | 18:00 |
Miedź Legnica Chuca 131-1
Korona Kielce Błanik 33 |
PT/18/03 | 20:30 |
Widzew Łódź 0-1
Odra Opole Klimek 87 |
SO/19/03 | 12:40 |
Chrobry Głogów Lebedyński 6, Piła 132-0
GKS Tychy |
SO/19/03 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz Zjawiński 82 (k)1-0
Puszcza Niepołomice |
SO/19/03 | 20:30 |
Arka Gdynia Marcjanik 74, Czubak 892-2
GKS Katowice Szymczak 25, Jędrych 90 (k) |
ND/20/03 | 12:40 |
Resovia Eizenchart 701-2
ŁKS Łódź Pirulo 23, 36 |
ND/20/03 | 15:00 |
Stomil Olsztyn 0-4
Górnik Polkowice Piątkowski 45 (k), 90, Sobków 48, 63 |
ND/20/03 | 15:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0
GKS Jastrzębie |
ND/20/03 | 18:00 |
Skra Częstochowa Ropski 861-2
Zagłębie Sosnowiec Sobczak 57 (k), 82 |
25 kolejka | ||
PT/25/03 | 20:30 |
ŁKS Łódź 0-1
Miedź Legnica Śliwa 9 |
WT/05/04 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz Zjawiński 72, Kobryń 762-0
GKS Jastrzębie |
WT/05/04 | 18:00 |
Resovia Mróz 901-1
Stomil Olsztyn Mikita 62 (k) |
WT/05/04 | 20:30 |
Korona Kielce Błanik 10, Kiełb 902-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Celtik 51 |
ŚR/06/04 | 18:00 |
Puszcza Niepołomice Kobusiński 49 (k)1-1
Zagłębie Sosnowiec Sanogo 90 (k) |
ŚR/06/04 | 18:00 |
Odra Opole Mikinić 18 (k)1-1
Górnik Polkowice Piątkowski 90 |
ŚR/06/04 | 20:30 |
GKS Katowice 0-2
Widzew Łódź Hanousek 41 (k), Kita 84 |
CZ/07/04 | 18:00 |
Skra Częstochowa Mesjasz 33 (k), 38 (k)2-2
Chrobry Głogów Piła 79, Cywka 89 |
CZ/07/04 | 20:30 |
GKS Tychy 0-2
Arka Gdynia Adamczyk 19, Aleman 64 |
28 kolejka | ||
CZ/14/04 | 18:00 |
Arka Gdynia Aleman 15, Bednarski 48, Czubak 753-2
GKS Jastrzębie Ochronczuk 3, Fabry 55 |
CZ/14/04 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-0
Resovia |
CZ/14/04 | 20:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Biliński 901-1
Miedź Legnica Carolina 24 |
SO/16/04 | 12:40 |
Chrobry Głogów Rzuchowski 471-1
Korona Kielce Łukowski 19 (k) |
SO/16/04 | 15:00 |
Skra Częstochowa Ropski 27, 762-2
Górnik Polkowice Biernat 62, Bojdys 89 |
SO/16/04 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec 0-0
ŁKS Łódź |
SO/16/04 | 20:30 |
Widzew Łódź Villa 901-0
Puszcza Niepołomice |
WT/19/04 | 18:00 |
Odra Opole Kędziora 671-1
GKS Tychy Rumin 90 |
WT/19/04 | 20:30 |
Stomil Olsztyn 0-1
GKS Katowice Szymczak 84 |
29 kolejka | ||
PT/22/04 | 18:00 |
Resovia 0-0
Zagłębie Sosnowiec |
PT/22/04 | 20:30 |
ŁKS Łódź 0-1
Chrobry Głogów Kolenc 87 |
SO/23/04 | 12:40 |
Korona Kielce Szykawka 161-2
Arka Gdynia Czubak 37, Aleman 64 |
SO/23/04 | 15:00 |
GKS Jastrzębie 0-2
Widzew Łódź Hansen 44, Danielak 89 |
SO/23/04 | 18:00 |
Puszcza Niepołomice Kobusiński 34, 38, 653-0
Górnik Polkowice |
SO/23/04 | 20:30 |
Miedź Legnica 0-0
Sandecja Nowy Sącz |
ND/24/04 | 12:40 |
GKS Tychy Mańka 391-1
GKS Katowice Roginić 11 |
ND/24/04 | 15:00 |
Skra Częstochowa Mas 45, Malec 902-2
Odra Opole Czapliński 28, Mikinić 50 (k) |
ND/24/04 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
Stomil Olsztyn Moneta 75 (k) |
30 kolejka | ||
WT/26/04 | 18:00 |
Chrobry Głogów Lebedyński 5 (k), 15, Ilków-Gołąb 643-3
Resovia Eizenchart 2, Wasiluk 24, Wojciechowski 76 |
WT/26/04 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec Sobczak 87 (k)1-2
Miedź Legnica Mijusković 29 (k), Makuch 90 (k) |
WT/26/04 | 20:30 |
Widzew Łódź Hansen 481-2
Korona Kielce Petrow 54, Szykawka 78 |
ŚR/27/04 | 18:00 |
GKS Katowice Szymczak 14, 78, Karbownik 883-0
Skra Częstochowa |
ŚR/27/04 | 18:00 |
Górnik Polkowice Żołądź 71-0
GKS Jastrzębie |
ŚR/27/04 | 20:30 |
Arka Gdynia Adamczyk 11 (k), 61 (k)2-0
ŁKS Łódź |
CZ/28/04 | 18:00 |
Odra Opole Mikinić 6 (k)1-2
Puszcza Niepołomice Mroziński 49, Kościelny 79 |
CZ/28/04 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Merebaszwili 45 |
CZ/28/04 | 20:30 |
Stomil Olsztyn Sobol 24, Mikita 85 (k)2-1
GKS Tychy Czyżycki 90 |
31 kolejka | ||
SO/30/04 | 12:40 |
Miedź Legnica Makuch 651-0
Chrobry Głogów |
SO/30/04 | 18:00 |
Korona Kielce Corral 53, Szpakowski 902-1
Górnik Polkowice Hehedosz 33 |
ND/01/05 | 12:40 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2
Zagłębie Sosnowiec Masłowski 51, Sobczak 64 |
ND/01/05 | 15:00 |
Resovia Jaroch 63, Mróz 66, Eizenchart 75, Kubowicz 904-1
Arka Gdynia Kuzimski 37 |
ND/01/05 | 15:00 |
GKS Jastrzębie Stanclik 90 (k)1-3
Odra Opole Borkała 1 (s), Mikinić 34, Spychała 55 |
ND/01/05 | 18:00 |
Puszcza Niepołomice Kidrić 681-1
GKS Katowice Woźniak 80 |
PN/02/05 | 12:40 |
Sandecja Nowy Sącz Zjawiński 6 (k)1-0
Stomil Olsztyn |
PN/02/05 | 20:00 |
Skra Częstochowa Mas 411-0
GKS Tychy |
WT/03/05 | 18:00 |
ŁKS Łódź 0-1
Widzew Łódź Pawłowski 80 |
32 kolejka | ||
PT/06/05 | 18:00 |
Skra Częstochowa 0-0
Stomil Olsztyn |
PT/06/05 | 20:30 |
Odra Opole Klimek 44, Mikinić 46, Czapliński 653-1
Korona Kielce Danek 84 |
SO/07/05 | 12:40 |
GKS Tychy Rumin 18, Malec 41, Steblecki 903-1
Puszcza Niepołomice Kobusiński 38 (k) |
SO/07/05 | 18:00 |
Widzew Łódź Pawłowski 901-4
Resovia Kubowicz 2, Wasiluk 31, Mikulec 52, Wojciechowski 61 |
SO/07/05 | 20:30 |
GKS Katowice 3-1
GKS Jastrzębie |
ND/08/05 | 12:40 |
Arka Gdynia 0-2
Miedź Legnica Makuch 10, 74 |
ND/08/05 | 15:00 |
Górnik Polkowice 0-2
ŁKS Łódź Pirulo 14 (k), 77 |
ND/08/05 | 18:00 |
Chrobry Głogów van der Heijden 881-3
Podbeskidzie Bielsko-Biała Biliński 7, 40, Roman 84 |
PN/09/05 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec Korzeniecki 26, Sobczak 39, Pawłowski 453-3
Sandecja Nowy Sącz Zych 18, Nawotka 58, Dikow 68 |
33 kolejka | ||
PT/13/05 | 18:00 |
Skra Częstochowa Mesjasz 831-2
Puszcza Niepołomice Kobusiński 33, Mroziński 87 |
PT/13/05 | 20:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Roman 661-1
Arka Gdynia Żebrowski 23 |
SO/14/05 | 12:40 |
Korona Kielce Zarandia 901-2
GKS Katowice Błąd 43, Szwedzik 48 |
SO/14/05 | 18:00 |
GKS Jastrzębie 3-2
GKS Tychy |
SO/14/05 | 20:30 |
Zagłębie Sosnowiec 0-0
Stomil Olsztyn |
ND/15/05 | 12:40 |
Miedź Legnica Chuca 811-0
Widzew Łódź |
ND/15/05 | 15:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-0
Chrobry Głogów |
ND/15/05 | 18:00 |
ŁKS Łódź 0-4
Odra Opole Kędziora 8, Czapliński 10, Mikinić 60 (k), 66 (k) |
PN/16/05 | 18:00 |
Górnik Polkowice Karmelita 75, Piątkowski 79, Szuszkiewicz 843-0
Resovia |
34 kolejka | ||
ND/22/05 | 12:40 |
Stomil Olsztyn Czajka 881-0
Puszcza Niepołomice |
ND/22/05 | 12:40 |
Skra Częstochowa Szymański 42 (k)1-1
GKS Jastrzębie Bondarenko 22 |
ND/22/05 | 12:40 |
GKS Tychy Wołkowicz 90 (k)1-1
Korona Kielce Takać 26 |
ND/22/05 | 12:40 |
GKS Katowice Figiel 43, Dąbrowski 46 (s)2-0
ŁKS Łódź |
ND/22/05 | 12:40 |
Odra Opole 0-3
Resovia Chuchro 9, 68, Kubowicz 30 |
ND/22/05 | 12:40 |
Górnik Polkowice 0-1
Miedź Legnica Lehaire 33 |
ND/22/05 | 12:40 |
Widzew Łódź Pawłowski 5, Kun 512-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Scalet 47 |
ND/22/05 | 12:40 |
Arka Gdynia Marcjanik 45, Żebrowski 82 (k)2-1
Sandecja Nowy Sącz Zjawiński 90 (k) |
ND/22/05 | 12:40 |
Chrobry Głogów Rzuchowski 10, 30, Bougaidis 20, Lebedyński 274-0
Zagłębie Sosnowiec |
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 29 | 55 | 66-39 |
2 | Śląsk Wrocław | 29 | 51 | 38-26 |
3 | Lech Poznań | 29 | 51 | 43-34 |
4 | Górnik Zabrze | 29 | 48 | 39-32 |
5 | Pogoń Szczecin | 29 | 47 | 54-34 |
6 | Legia Warszawa | 29 | 47 | 43-33 |
7 | Raków Częstochowa | 29 | 46 | 50-32 |
8 | Widzew Łódź | 29 | 42 | 39-38 |
9 | Stal Mielec | 29 | 38 | 35-39 |
10 | Piast Gliwice | 29 | 35 | 30-32 |
11 | Zagłębie Lubin | 29 | 35 | 31-43 |
12 | Radomiak Radom | 29 | 35 | 34-47 |
13 | Warta Poznań | 29 | 34 | 31-35 |
14 | Cracovia | 29 | 32 | 38-40 |
15 | Puszcza Niepołomice | 29 | 32 | 35-46 |
16 | Korona Kielce | 29 | 30 | 34-38 |
17 | ŁKS Łódź | 29 | 21 | 28-61 |
18 | Ruch Chorzów | 29 | 20 | 31-50 |