Piłka za granicą
PKO Ekstraklasa
- Wtorek, 29 lipca 2014, 15:50 Włosi zainteresowani napastnikiem Lecha
Wystarczyło, by Łukasz Teodorczyk wrócił na boisko i zaczął strzelać gole, a już pojawił się temat jego przejścia do klubu zagranicznego. Jak donosi dziennik "Corriere dello Sport"...
- Wtorek, 29 lipca 2014, 12:26 Brazylijczyk na testach w Wiśle
Brazylijski napastnik Marcelo Fernandes rozpoczyna dzisiaj testy w Wiśle Kraków - informuje oficjalna strona Białej Gwiazdy.
- Wtorek, 29 lipca 2014, 09:25 Trudna sytuacja Górnika Zabrze
Najbliższe miesiące będą decydujące dla przyszłości piłki nożnej w Zabrzu. Górnik zmaga się z bardzo poważnymi problemami finansowymi, o czym coraz głośniej mówią jego piłkarze. Nie może to jednak...
- Wtorek, 29 lipca 2014, 08:39 Smuda i Perez o meczu Wisła - Piast
Po wczorajszym meczu T-M Ekstraklasy Wisła Kraków - Piast Gliwice (1-1) głos zabrali szkoleniowcy obu zespołów. Oto co powiedzieli:
- Poniedziałek, 28 lipca 2014, 19:55 T-ME: Wisła 1-1 Piast
T-Mobile Ekstraklasa, 28 lipca 2014, 18:00 - Kraków
Wisła Kraków 1-1 Piast Gliwice
Jankowski 77 - Polak 49
M | Pkt | Br | Z.R.P. Razem | Z.R.P. Dom | Z.R.P. Wyjazd | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 29 | 55 | 66-39 | 16-7-6 | 10-2-2 | 6-5-4 |
2 | Śląsk Wrocław | 29 | 51 | 38-26 | 14-9-6 | 7-4-3 | 7-5-3 |
3 | Lech Poznań | 29 | 51 | 43-34 | 14-9-6 | 9-3-2 | 5-6-4 |
4 | Górnik Zabrze | 29 | 48 | 39-32 | 14-6-9 | 8-3-3 | 6-3-6 |
5 | Pogoń Szczecin | 29 | 47 | 54-34 | 14-5-10 | 7-2-6 | 7-3-4 |
6 | Legia Warszawa | 29 | 47 | 43-33 | 12-11-6 | 7-6-2 | 5-5-4 |
7 | Raków Częstochowa | 29 | 46 | 50-32 | 12-10-7 | 9-5-1 | 3-5-6 |
8 | Widzew Łódź | 29 | 42 | 39-38 | 12-6-11 | 9-0-5 | 3-6-6 |
9 | Stal Mielec | 29 | 38 | 35-39 | 10-8-11 | 7-5-2 | 3-3-9 |
10 | Piast Gliwice | 29 | 35 | 30-32 | 7-14-8 | 5-6-3 | 2-8-5 |
11 | Zagłębie Lubin | 29 | 35 | 31-43 | 9-8-12 | 5-5-5 | 4-3-7 |
12 | Radomiak Radom | 29 | 35 | 34-47 | 9-8-12 | 4-5-5 | 5-3-7 |
13 | Warta Poznań | 29 | 34 | 31-35 | 8-10-11 | 4-5-6 | 4-5-5 |
14 | Cracovia | 29 | 32 | 38-40 | 6-14-9 | 3-7-5 | 3-7-4 |
15 | Puszcza Niepołomice | 29 | 32 | 35-46 | 7-11-11 | 5-7-2 | 2-4-9 |
16 | Korona Kielce | 29 | 30 | 34-38 | 6-12-11 | 5-7-3 | 1-5-8 |
17 | ŁKS Łódź | 29 | 21 | 28-61 | 5-6-18 | 4-5-6 | 1-1-12 |
18 | Ruch Chorzów | 29 | 20 | 31-50 | 2-14-13 | 2-7-6 | 0-7-7 |
Strzelcy | |
16 | Exposito (Śląsk) |
13 | Szkurin (Stal) |
12 | Koulouris (Pogoń) |
11 | Grosicki (Pogoń) |
10 | Wdowik (Jagiellonia) |
9 | Imaz (Jagiellonia) |
9 | Ishak (Lech) |
9 | Szczepan (Ruch) |
9 | Velde (Lech) |
1 kolejka | ||
PT/21/07 | 18:00 |
Warta Poznań 0-1
Pogoń Szczecin Koulouris 36 |
PT/21/07 | 20:30 |
Legia Warszawa Pekhart 25, 56, 683-0
ŁKS Łódź |
SO/22/07 | 15:00 |
Stal Mielec Szkurin 24, Domański 362-2
Cracovia Jaroszyński 54, Rakoczy 61 |
SO/22/07 | 17:30 |
Raków Częstochowa Zwoliński 45, 63 (k), Nowak 653-0
Jagiellonia Białystok |
SO/22/07 | 20:00 |
Piast Gliwice Dziczek 43 (k)1-2
Lech Poznań Marchwiński 46, 54 |
ND/23/07 | 15:00 |
Górnik Zabrze 0-2
Radomiak Radom Henrique 60, Wolski 65 |
ND/23/07 | 17:30 |
Zagłębie Lubin Makowski 71, Kłudka 812-1
Ruch Chorzów Ławniczak 28 (s) |
ND/23/07 | 20:00 |
Widzew Łódź Alvarez 35, Stępiński 55, Ciganiks 903-2
Puszcza Niepołomice Siemaszko 8, Kidrić 90 |
PN/24/07 | 19:00 |
Korona Kielce Dalmau 831-1
Śląsk Wrocław Konczkowski 48 |
2 kolejka | ||
PT/28/07 | 20:30 |
Ruch Chorzów Michalski 14, Swędrowski 752-0
ŁKS Łódź |
SO/29/07 | 15:00 |
Warta Poznań Szmyt 35 (k), Kupczak 872-0
Górnik Zabrze |
SO/29/07 | 17:30 |
Jagiellonia Białystok Łaski 45, Nene 66, Pululu 81, Lewicki 884-1
Puszcza Niepołomice Sołowiej 76 |
SO/29/07 | 20:00 |
Śląsk Wrocław Exposito 24 (k)1-2
Zagłębie Lubin Kurminowski 53, Bohar 57 |
ND/30/07 | 15:00 |
Stal Mielec 0-0
Piast Gliwice |
ND/30/07 | 17:30 |
Lech Poznań Ishak 40, Szymczak 832-0
Radomiak Radom |
ND/30/07 | 20:00 |
Pogoń Szczecin Zahović 46, Koulouris 642-1
Widzew Łódź Pawłowski 4 |
ŚR/20/12 | 19:00 |
Cracovia Kallman 25, 572-0
Legia Warszawa |
ŚR/13/03 | 18:30 |
Korona Kielce 0-2
Raków Częstochowa Crnac 3, Koczerhin 6 |
3 kolejka | ||
PT/04/08 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Pululu 79 (k), Wdowik 862-1
Widzew Łódź Terpiłowski 36 |
PT/04/08 | 20:30 |
ŁKS Łódź Ramirez 28 (k), Tutyskinas 902-1
Korona Kielce Dalmau 88 (k) |
SO/05/08 | 15:00 |
Raków Częstochowa Zwoliński 50 (k), Carlos 832-2
Warta Poznań Luis 5, Żurawski 57 |
SO/05/08 | 17:30 |
Górnik Zabrze 0-0
Piast Gliwice |
SO/05/08 | 20:00 |
Radomiak Radom 0-1
Cracovia Kallman 24 |
ND/06/08 | 17:30 |
Zagłębie Lubin Kurminowski 411-1
Lech Poznań Blazić 76 |
ND/06/08 | 20:00 |
Legia Warszawa Gual 19, Pekhart 43, Josue 683-0
Ruch Chorzów |
PN/07/08 | 19:00 |
Puszcza Niepołomice Walski 651-0
Stal Mielec |
ŚR/30/08 | 18:00 |
Pogoń Szczecin 0-2
Śląsk Wrocław Schwarz 21, Samiec-Talar 85 |
4 kolejka | ||
PT/11/08 | 18:00 |
Cracovia Makuch 10, 352-1
Zagłębie Lubin Chodyna 90 (k) |
PT/11/08 | 20:30 |
Piast Gliwice Dziczek 72 (k), Arsenić 90 (s)2-1
Raków Częstochowa Koczerhin 81 |
SO/12/08 | 15:00 |
Stal Mielec Hinokio 45, 53, Trąbka 553-1
Śląsk Wrocław Exposito 90 (k) |
SO/12/08 | 17:30 |
Korona Kielce 0-1
Górnik Zabrze Janicki 90 |
SO/12/08 | 20:00 |
Widzew Łódź Sanchez 451-0
ŁKS Łódź |
ND/13/08 | 15:00 |
Pogoń Szczecin 0-2
Radomiak Radom L. Semedo 20, Cichocki 27 |
ND/13/08 | 17:30 |
Puszcza Niepołomice Sołowiej 261-1
Legia Warszawa Josue 34 |
PN/14/08 | 19:00 |
Warta Poznań Żurawski 16, Szmyt 45 (k)2-2
Ruch Chorzów Swędrowski 21, Feliks 86 |
WT/24/10 | 18:00 |
Lech Poznań Ba Loua 3, 51, Ishak 433-3
Jagiellonia Białystok Hansen 54, Skrzypczak 66, Wdowik 90 (k) |
5 kolejka | ||
PT/18/08 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Chodyna 501-0
Puszcza Niepołomice |
PT/18/08 | 20:30 |
Górnik Zabrze Kapralik 241-1
Widzew Łódź Sanchez 90 |
SO/19/08 | 15:00 |
Radomiak Radom Donis 4, Henrique 22, Rocha 903-2
Warta Poznań Szmyt 20 (k), Vizinger 48 |
SO/19/08 | 17:30 |
Raków Częstochowa Papanikolaou 45, Nowak 632-0
Stal Mielec |
SO/19/08 | 20:00 |
Ruch Chorzów 0-1
Jagiellonia Białystok Nene 84 |
ND/20/08 | 15:00 |
ŁKS Łódź Hoti 901-0
Pogoń Szczecin |
ND/20/08 | 17:30 |
Śląsk Wrocław Exposito 37, 73, Szwedzik 903-1
Lech Poznań Velde 51 (k) |
ND/20/08 | 20:00 |
Legia Warszawa Baku 261-0
Korona Kielce |
PN/21/08 | 19:00 |
Cracovia Kallman 441-1
Piast Gliwice Dziczek 90 (k) |
6 kolejka | ||
PT/25/08 | 18:00 |
Stal Mielec Esselink 22, Gerstenstein 452-0
Radomiak Radom |
PT/25/08 | 20:30 |
Widzew Łódź 0-2
Śląsk Wrocław Leiva 12, Paluszek 80 |
SO/26/08 | 15:00 |
Warta Poznań 0-0
Cracovia |
SO/26/08 | 17:30 |
Puszcza Niepołomice Craciun 25 (k), Cholewiak 732-1
ŁKS Łódź Tejan 46 |
SO/26/08 | 20:00 |
Piast Gliwice 0-0
Ruch Chorzów |
ND/27/08 | 15:00 |
Korona Kielce Nono 15, Dalmau 222-0
Zagłębie Lubin |
ND/27/08 | 17:30 |
Jagiellonia Białystok Naranjo 7, Imaz 17, Wdowik 45, Marczuk 644-1
Górnik Zabrze Musiolik 38 |
ŚR/27/09 | 20:00 |
Pogoń Szczecin Grosicki 29, Koulouris 51, Biczachczjan 713-4
Legia Warszawa Pekhart 33, Wszołek 69, Elitim 78, Kapuadi 84 |
CZ/28/09 | 20:00 |
Lech Poznań Gurgul 7, Marchwiński 25, Velde 72, Ba Loua 904-1
Raków Częstochowa Sorescu 2 |
7 kolejka | ||
PT/01/09 | 18:00 |
ŁKS Łódź 0-2
Warta Poznań Savić 10, Szmyt 62 (k) |
PT/01/09 | 20:30 |
Ruch Chorzów Szczepan 181-1
Stal Mielec Szkurin 45 |
SO/02/09 | 15:00 |
Radomiak Radom Henrique 541-1
Piast Gliwice Chrapek 73 (k) |
SO/02/09 | 17:30 |
Cracovia 0-0
Korona Kielce |
SO/02/09 | 20:00 |
Lech Poznań Czerwiński 701-1
Górnik Zabrze Yokota 45 (k) |
ND/03/09 | 12:30 |
Śląsk Wrocław Exposito 47, 81 (k)2-1
Jagiellonia Białystok Wdowik 61 (k) |
ND/03/09 | 15:00 |
Zagłębie Lubin Kopacz 781-0
Pogoń Szczecin |
ND/03/09 | 17:30 |
Legia Warszawa Muci 5, 75, Josue 90 (k)3-1
Widzew Łódź Sanchez 44 |
ND/03/09 | 20:00 |
Raków Częstochowa Kittel 19, Nowak 262-0
Puszcza Niepołomice |
8 kolejka | ||
PT/15/09 | 18:00 |
Puszcza Niepołomice Craciun 20 (k)1-3
Śląsk Wrocław Exposito 82 (k), 90 (k), Ince 89 |
PT/15/09 | 20:30 |
Górnik Zabrze Podolski 511-0
Ruch Chorzów |
SO/16/09 | 15:00 |
Pogoń Szczecin Biczachczjan 45, Gorgon 66, Loncar 813-1
Korona Kielce Nono 36 (k) |
SO/16/09 | 17:30 |
Raków Częstochowa Papanikolaou 81-0
ŁKS Łódź |
SO/16/09 | 20:00 |
Piast Gliwice Krykun 451-1
Legia Warszawa Muci 69 |
ND/17/09 | 12:30 |
Jagiellonia Białystok Imaz 27, Naranjo 45, Pululu 463-2
Radomiak Radom Henrique 3, 12 |
ND/17/09 | 15:00 |
Widzew Łódź Pawłowski 36, Jugas 71 (s)2-0
Cracovia |
ND/17/09 | 17:30 |
Warta Poznań 0-2
Lech Poznań Marchwiński 28, Dagerstal 81 |
PN/18/09 | 19:00 |
Stal Mielec Szkurin 21, Domański 45, Meriluoto 69, Getinger 714-2
Zagłębie Lubin Munoz 26, Wdowiak 90 |
11 kolejka | ||
PT/06/10 | 18:00 |
Korona Kielce Remacle 901-1
Warta Poznań Kupczak 50 |
PT/06/10 | 20:30 |
Lech Poznań Ba Loua 2, Karlstrom 43, Ishak 51, Milić 904-1
Puszcza Niepołomice Zapolnik 4 |
SO/07/10 | 12:30 |
Radomiak Radom Henrique 20, Flis 36 (s), E. Semedo 693-0
ŁKS Łódź |
SO/07/10 | 15:00 |
Widzew Łódź Ciganiks 731-0
Stal Mielec |
SO/07/10 | 17:30 |
Zagłębie Lubin Ławniczak 451-1
Piast Gliwice Tomasiewicz 73 |
SO/07/10 | 20:00 |
Ruch Chorzów 0-3
Pogoń Szczecin Ulvestad 28, Grosicki 57 (k), Sadlok 63 (s) |
ND/08/10 | 12:30 |
Śląsk Wrocław Exposito 331-1
Górnik Zabrze Czyż 90 |
ND/08/10 | 15:00 |
Cracovia Ghita 57, Glik 602-4
Jagiellonia Białystok Wdowik 7, Hansen 9, 49, Marczuk 55 |
ND/08/10 | 17:30 |
Legia Warszawa Wszołek 451-2
Raków Częstochowa Koczerhin 26, Augustyniak 73 (s) |
12 kolejka | ||
PT/20/10 | 18:00 |
Piast Gliwice 0-0
Pogoń Szczecin |
PT/20/10 | 20:30 |
Jagiellonia Białystok Skrzypczak 28, Pululu 44 (k), Wdowik 663-0
Zagłębie Lubin |
SO/21/10 | 15:00 |
Puszcza Niepołomice Siemaszko 411-1
Cracovia Knap 85 |
SO/21/10 | 17:30 |
Śląsk Wrocław Schwarz 46, Exposito 71, 77, Samiec-Talar 734-0
Legia Warszawa |
SO/21/10 | 20:00 |
Lech Poznań Ishak 18, 44, Velde 813-1
ŁKS Łódź Jurić 64 |
ND/22/10 | 12:30 |
Radomiak Radom Castaneda 631-1
Korona Kielce Deaconu 71 |
ND/22/10 | 17:30 |
Górnik Zabrze Yokota 10, 222-1
Raków Częstochowa Crnac 82 |
PN/23/10 | 19:00 |
Stal Mielec 0-1
Warta Poznań Luis 75 |
SO/18/11 | 17:30 |
Widzew Łódź Nunes 47, Sanchez 872-1
Ruch Chorzów Bartolewski 16 |
14 kolejka | ||
PT/03/11 | 18:00 |
Piast Gliwice 0-0
Korona Kielce |
PT/03/11 | 20:30 |
Jagiellonia Białystok Hansen 19, Wdowik 23 (k), 83, Imaz 794-0
Stal Mielec |
SO/04/11 | 15:00 |
Puszcza Niepołomice 0-2
Pogoń Szczecin Grosicki 61, Koulouris 79 |
SO/04/11 | 17:30 |
Widzew Łódź 0-1
Warta Poznań Eppel 20 |
SO/04/11 | 20:00 |
Lech Poznań Ishak 36, Velde 532-0
Ruch Chorzów |
ND/05/11 | 12:30 |
Śląsk Wrocław Exposito 12, Samiec-Talar 902-1
ŁKS Łódź Jurić 78 |
ND/05/11 | 15:00 |
Raków Częstochowa Racovitan 4, Yeboah 39, 51, Crnac 54, Kittel 665-0
Zagłębie Lubin |
ND/05/11 | 17:30 |
Radomiak Radom 0-1
Legia Warszawa Josue 28 (k) |
PN/06/11 | 19:00 |
Górnik Zabrze Olkowski 821-0
Cracovia |
15 kolejka | ||
PT/10/11 | 18:00 |
Warta Poznań 0-2
Puszcza Niepołomice Jakuba 14, Craciun 24 |
PT/10/11 | 20:30 |
Cracovia 0-1
Śląsk Wrocław Leiva 15 |
SO/11/11 | 15:00 |
ŁKS Łódź Ramirez 45 (k), Tejan 48, Janczukowicz 673-3
Piast Gliwice Kądzior 10, Mosór 20, Ameyaw 38 |
SO/11/11 | 17:30 |
Zagłębie Lubin 1-1
Widzew Łódź |
SO/11/11 | 20:00 |
Korona Kielce Nono 45 (k), Remacle 682-2
Jagiellonia Białystok Imaz 56, Lewicki 81 |
ND/12/11 | 12:30 |
Stal Mielec Matras 15, Szkurin 512-1
Górnik Zabrze Czyż 9 |
ND/12/11 | 15:00 |
Pogoń Szczecin Gorgon 671-1
Raków Częstochowa Nowak 54 |
ND/12/11 | 17:30 |
Legia Warszawa 0-0
Lech Poznań |
PN/13/11 | 19:00 |
Ruch Chorzów 0-0
Radomiak Radom |
16 kolejka | ||
PT/24/11 | 18:00 |
ŁKS Łódź 0-2
Zagłębie Lubin Kopacz 9, Ławniczak 49 |
PT/24/11 | 20:30 |
Jagiellonia Białystok 0-0
Piast Gliwice |
SO/25/11 | 15:00 |
Raków Częstochowa Nowak 88 (k)1-1
Cracovia Ghita 25 |
SO/25/11 | 17:30 |
Pogoń Szczecin Biczachczjan 21, Koulouris 272-3
Stal Mielec Szkurin 6, 55, 84 |
SO/25/11 | 20:00 |
Legia Warszawa Josue 45 (k), Muci 632-2
Warta Poznań Prikryl 7, Eppel 40 (k) |
ND/26/11 | 12:30 |
Puszcza Niepołomice Mroziński 54, Siemaszko 712-1
Górnik Zabrze Yokota 45 (k) |
ND/26/11 | 15:00 |
Ruch Chorzów Szczepan 491-1
Korona Kielce Trojak 90 |
ND/26/11 | 17:30 |
Lech Poznań Karlstrom 881-3
Widzew Łódź Alvarez 16, Klimek 90, Pawłowski 90 |
PN/27/11 | 19:00 |
Radomiak Radom 0-1
Śląsk Wrocław Exposito 55 |
17 kolejka | ||
PT/01/12 | 18:00 |
Warta Poznań Żurawski 321-2
Jagiellonia Białystok Hansen 1, Naranjo 66 |
PT/01/12 | 20:30 |
Górnik Zabrze Ennali 51-0
Pogoń Szczecin |
SO/02/12 | 17:30 |
Widzew Łódź 0-3
Radomiak Radom L. Semedo 38, E. Semedo 45, Wolski 74 |
SO/02/12 | 20:00 |
Korona Kielce 0-1
Lech Poznań Velde 86 |
ND/03/12 | 12:30 |
Cracovia Rakoczy 18, Knap 60, 89 (k), Makuch 774-4
Ruch Chorzów Szczepan 32 (k), 64, Bartolewski 45, Swędrowski 81 |
ND/03/12 | 15:00 |
Zagłębie Lubin 0-3
Legia Warszawa Augustyniak 2, Pankov 4, Josue 64 (k) |
ND/03/12 | 17:30 |
Śląsk Wrocław Samiec-Talar 671-1
Raków Częstochowa Kittel 24 |
ŚR/28/02 | 18:30 |
Stal Mielec Szkurin 271-0
ŁKS Łódź |
WT/12/03 | 18:30 |
Piast Gliwice Felix 431-0
Puszcza Niepołomice |
18 kolejka | ||
PT/08/12 | 18:00 |
Ruch Chorzów Feliks 78, Letniowski 822-2
Zagłębie Lubin Kurminowski 9, Chodyna 50 |
PT/08/12 | 20:30 |
Pogoń Szczecin Fornalczyk 50, Bartkowski 61 (s), Grosicki 783-3
Warta Poznań Żurawski 9, Stavropoulos 82, Szmyt 90 |
SO/09/12 | 15:00 |
Radomiak Radom Rossi 441-1
Górnik Zabrze Ennali 19 |
SO/09/12 | 17:30 |
Cracovia Kallman 69, Knap 80 (k)2-2
Stal Mielec Meriluoto 86, Getinger 87 |
SO/09/12 | 20:00 |
Śląsk Wrocław 0-0
Korona Kielce |
ND/10/12 | 12:30 |
Lech Poznań 0-1
Piast Gliwice Dziczek 86 (k) |
ND/10/12 | 15:00 |
ŁKS Łódź Zając 451-1
Legia Warszawa Wszołek 51 |
ND/10/12 | 17:30 |
Jagiellonia Białystok Naranjo 12, 33, Nene 46, 634-2
Raków Częstochowa Svarnas 22, Zwoliński 86 |
PN/11/12 | 19:00 |
Puszcza Niepołomice Craciun 61 (k)1-0
Widzew Łódź |
19 kolejka | ||
PT/15/12 | 18:00 |
Górnik Zabrze Yokota 28, Kapalik 47, Podolski 903-0
Warta Poznań |
PT/15/12 | 20:30 |
Zagłębie Lubin Munoz 841-2
Śląsk Wrocław Rzuchowski 46, Exposito 75 |
SO/16/12 | 15:00 |
Puszcza Niepołomice Siemaszko 50, Craciun 63 (k), 83 (k)3-3
Jagiellonia Białystok Wdowik 9, Nene 17, Imaz 28 |
SO/16/12 | 17:30 |
Widzew Łódź Alvarez 431-2
Pogoń Szczecin Grosicki 45, Koulouris 52 |
SO/16/12 | 20:00 |
Radomiak Radom Abramowicz 79, Rocha 902-2
Lech Poznań Kwekweskiri 30, Pereira 50 |
ND/17/12 | 12:30 |
ŁKS Łódź Hoti 321-1
Ruch Chorzów Szur 90 |
ND/17/12 | 15:00 |
Raków Częstochowa Malarczyk 87 (s)1-0
Korona Kielce |
ND/17/12 | 17:30 |
Legia Warszawa Kun 46, Kramer 86 (k)2-0
Cracovia |
PN/18/12 | 19:00 |
Piast Gliwice Huk 51, Felix 62, Kądzior 733-0
Stal Mielec |
20 kolejka | ||
PT/09/02 | 18:00 |
Stal Mielec Szkurin 83, Wlazło 902-1
Puszcza Niepołomice Cholewiak 23 |
PT/09/02 | 20:30 |
Ruch Chorzów 0-1
Legia Warszawa Gual 56 |
SO/10/02 | 15:00 |
Cracovia Jaroszyński 8, 90, Kallman 18, Abramowicz 32 (s), Cestor 62 (s), Atanasov 656-0
Radomiak Radom |
SO/10/02 | 17:30 |
Piast Gliwice Felix 831-3
Górnik Zabrze Kapralik 15, 60, Podolski 65 |
SO/10/02 | 20:00 |
Lech Poznań Szymczak 3, Murawski 722-0
Zagłębie Lubin |
ND/11/02 | 12:30 |
Warta Poznań Szmyt 3, Savić 202-1
Raków Częstochowa Nowak 45 (k) |
ND/11/02 | 15:00 |
Widzew Łódź Pawłowski 111-3
Jagiellonia Białystok Pululu 9, Marczuk 33, Imaz 50 |
ND/11/02 | 17:30 |
Śląsk Wrocław 0-1
Pogoń Szczecin Ulvestad 72 |
PN/12/02 | 19:00 |
Korona Kielce Hofmeister 36, Trejo 902-1
ŁKS Łódź Balić 45 |
21 kolejka | ||
PT/16/02 | 18:00 |
Radomiak Radom 0-4
Pogoń Szczecin Ulvestad 27, 43, Grosicki 35 (k), Paryzek 90 |
PT/16/02 | 20:30 |
Śląsk Wrocław 0-1
Stal Mielec Szkurin 45 |
SO/17/02 | 15:00 |
Ruch Chorzów 0-0
Warta Poznań |
SO/17/02 | 17:30 |
Jagiellonia Białystok Hansen 821-2
Lech Poznań Marchwiński 18, Szymczak 30 (k) |
SO/17/02 | 20:00 |
Raków Częstochowa Crnac 79, Zwoliński 90 (k), Cebula 903-1
Piast Gliwice Dziczek 56 (k) |
ND/18/02 | 12:30 |
Zagłębie Lubin Chodyna 451-1
Cracovia Atanasov 73 (k) |
ND/18/02 | 15:00 |
Legia Warszawa Rosołek 861-1
Puszcza Niepołomice Koj 42 |
ND/18/02 | 17:30 |
ŁKS Łódź 0-2
Widzew Łódź Sanchez 54, Nunes 90 |
PN/19/02 | 19:00 |
Górnik Zabrze Zator 35 (s), Musiolik 39, Kapralik 763-1
Korona Kielce Szykawka 68 |
22 kolejka | ||
PT/23/02 | 18:00 |
Piast Gliwice 0-0
Cracovia |
PT/23/02 | 20:30 |
Pogoń Szczecin Kurzawa 13, Gorgon 63, 70, Grosicki 824-2
ŁKS Łódź Ramirez 47, Młynarczyk 85 |
SO/24/02 | 15:00 |
Jagiellonia Białystok Imaz 901-1
Ruch Chorzów Szczepan 41 |
SO/24/02 | 17:30 |
Lech Poznań 0-0
Śląsk Wrocław |
SO/24/02 | 20:00 |
Stal Mielec 0-0
Raków Częstochowa |
ND/25/02 | 12:30 |
Puszcza Niepołomice Jakuba 8, Zapolnik 632-2
Zagłębie Lubin Ławniczak 31, Kurminowski 40 |
ND/25/02 | 15:00 |
Widzew Łódź Klimek 30, Ibiza 34, Diliberto 903-1
Górnik Zabrze Janicki 51 |
ND/25/02 | 17:30 |
Korona Kielce Remacle 45, Szykawka 69, Dalmau 903-3
Legia Warszawa Kramer 6, 30, Gual 60 |
PN/26/02 | 19:00 |
Warta Poznań 0-0
Radomiak Radom |
23 kolejka | ||
PT/01/03 | 18:00 |
Cracovia 0-1
Warta Poznań Prikryl 79 |
PT/01/03 | 20:30 |
Ruch Chorzów Dadok 34, Szczepan 56 (k), Sikora 663-0
Piast Gliwice |
SO/02/03 | 15:00 |
Górnik Zabrze Rasak 24, Ennali 682-1
Jagiellonia Białystok Caliskaner 70 |
SO/02/03 | 17:30 |
Śląsk Wrocław Leiva 53 (k), 782-1
Widzew Łódź Rondić 90 |
SO/02/03 | 20:00 |
Legia Warszawa Wszołek 491-1
Pogoń Szczecin Koulouris 60 |
ND/03/03 | 12:30 |
ŁKS Łódź Ramirez 38 (k), Balić 58, 763-2
Puszcza Niepołomice Zapolnik 29, 90 (k) |
ND/03/03 | 15:00 |
Zagłębie Lubin Kurminowski 171-0
Korona Kielce |
ND/03/03 | 17:30 |
Raków Częstochowa Nowak 14, Berggren 25, 36, Mrozek 69 (s)4-0
Lech Poznań |
PN/04/03 | 19:00 |
Radomiak Radom Vusković 17, Rocha 652-1
Stal Mielec Matras 63 |
24 kolejka | ||
PT/08/03 | 18:00 |
Piast Gliwice Dziczek 33 (k), Ameyaw 602-3
Radomiak Radom Vusković 5, Rocha 57, Semedo 75 (k) |
PT/08/03 | 20:30 |
Jagiellonia Białystok Marczuk 7, 31, Sacek 173-1
Śląsk Wrocław Samiec-Talar 53 |
SO/09/03 | 15:00 |
Korona Kielce Trojak 711-1
Cracovia Olafsson 37 |
SO/09/03 | 17:30 |
Puszcza Niepołomice Sołowiej 90 (k)1-1
Raków Częstochowa Craciun 26 (s) |
SO/09/03 | 20:00 |
Górnik Zabrze 0-0
Lech Poznań |
ND/10/03 | 12:30 |
Stal Mielec Szkurin 11, Guillaumier 29, 583-1
Ruch Chorzów Josema 64 |
ND/10/03 | 15:00 |
Pogoń Szczecin 0-2
Zagłębie Lubin Chodyna 21 (k), Kurminowski 86 |
ND/10/03 | 17:30 |
Widzew Łódź Alvarez 901-0
Legia Warszawa |
PN/11/03 | 19:00 |
Warta Poznań 0-1
ŁKS Łódź Janczukowicz 75 |
25 kolejka | ||
PT/15/03 | 18:00 |
Zagłębie Lubin 0-0
Stal Mielec |
PT/15/03 | 20:30 |
Lech Poznań Velde 52, 802-0
Warta Poznań |
SO/16/03 | 12:30 |
Cracovia Bitri 10, Rakoczy 902-2
Widzew Łódź Żyro 21, Pawłowski 85 |
SO/16/03 | 15:00 |
Radomiak Radom 0-2
Jagiellonia Białystok Skrzypczak 15, Caliskaner 73 |
SO/16/03 | 17:30 |
Ruch Chorzów Novothny 861-2
Górnik Zabrze Kapralik 45, Kozuki 81 |
SO/16/03 | 20:00 |
Śląsk Wrocław 0-0
Puszcza Niepołomice |
ND/17/03 | 12:30 |
Korona Kielce Nono 22, Błanik 422-2
Pogoń Szczecin Grosicki 54 (k), Gorgon 67 |
ND/17/03 | 15:00 |
ŁKS Łódź Ramirez 69 (k)1-1
Raków Częstochowa Papanikolaou 90 |
ND/17/03 | 17:30 |
Legia Warszawa Josue 17, Gual 41, 473-1
Piast Gliwice Piasecki 33 |
26 kolejka | ||
SO/30/03 | 12:30 |
Raków Częstochowa Crnac 141-1
Ruch Chorzów Moneta 90 |
SO/30/03 | 15:00 |
Jagiellonia Białystok Nene 12, 83, Marczuk 41, Imaz 64, Pululu 70 (k), Kubicki 776-0
ŁKS Łódź |
SO/30/03 | 17:30 |
Piast Gliwice Felix 54, Dziczek 862-2
Śląsk Wrocław Exposito 62 (k), Schwarz 68 |
SO/30/03 | 20:00 |
Pogoń Szczecin Ulvestad 1, Bitri 15 (s), Biczachczjan 873-1
Cracovia Kallman 3 |
PN/01/04 | 12:30 |
Puszcza Niepołomice Jakuba 41-1
Radomiak Radom Kobylak 66 |
PN/01/04 | 15:00 |
Stal Mielec 0-0
Lech Poznań |
PN/01/04 | 17:30 |
Widzew Łódź Rondić 45, Alvarez 56, Klimek 863-1
Korona Kielce Szykawka 75 |
PN/01/04 | 20:00 |
Górnik Zabrze Ennali 61 (k)1-3
Legia Warszawa Pekhart 42, Kapustka 68, Josue 75 |
WT/02/04 | 19:00 |
Warta Poznań Kupczak 261-1
Zagłębie Lubin Kurminowski 57 |
27 kolejka | ||
PT/05/04 | 18:00 |
Cracovia Kallman 19, Kakabadze 772-2
ŁKS Łódź Ramirez 73 (k), Jurić 86 |
PT/05/04 | 20:30 |
Radomiak Radom Svarnas 25 (s), Jardel 442-1
Raków Częstochowa Papanikolaou 49 |
SO/06/04 | 15:00 |
Korona Kielce Kwiecień 431-0
Stal Mielec |
SO/06/04 | 17:30 |
Ruch Chorzów 0-0
Puszcza Niepołomice |
SO/06/04 | 20:00 |
Śląsk Wrocław Leiva 26, Exposito 902-1
Warta Poznań Bejger 56 (s) |
ND/07/04 | 12:30 |
Widzew Łódź Pawłowski 75 (k)1-0
Piast Gliwice |
ND/07/04 | 15:00 |
Lech Poznań Ishak 771-0
Pogoń Szczecin |
ND/07/04 | 17:30 |
Legia Warszawa Gual 301-1
Jagiellonia Białystok Imaz 83 |
PN/08/04 | 19:00 |
Zagłębie Lubin Kurminowski 281-2
Górnik Zabrze Czyż 37, Krawczyk 66 |
28 kolejka | ||
PT/12/04 | 18:00 |
Warta Poznań Zrelak 101-0
Korona Kielce |
PT/12/04 | 20:30 |
Pogoń Szczecin Bartolewski 2 (s), Przyborek 35, Koulouris 47, 54, 595-0
Ruch Chorzów |
SO/13/04 | 15:00 |
Stal Mielec 0-0
Widzew Łódź |
SO/13/04 | 17:30 |
Puszcza Niepołomice Majchrzak 7, Craciun 232-1
Lech Poznań Ishak 87 |
SO/13/04 | 20:00 |
Raków Częstochowa Cmac 821-1
Legia Warszawa Pekhart 17 |
ND/14/04 | 12:30 |
ŁKS Łódź Tejan 19, 55, Hoti 713-2
Radomiak Radom Jardel 49, Zimovski 90 |
ND/14/04 | 15:00 |
Jagiellonia Białystok Wdowik 101-3
Cracovia Rakoczy 22, Hoskonen 25, Atanasov 49 |
ND/14/04 | 17:30 |
Górnik Zabrze Lukoszek 40, 852-0
Śląsk Wrocław |
PN/15/04 | 19:00 |
Piast Gliwice Czerwiński 17, Piasecki 272-0
Zagłębie Lubin |
29 kolejka | ||
PT/19/04 | 18:00 |
Korona Kielce Vusković 19 (s), Trejo 28, Szykawka 54, 884-0
Radomiak Radom |
PT/19/04 | 20:30 |
Raków Częstochowa 0-1
Górnik Zabrze Musiolik 90 |
SO/20/04 | 15:00 |
Pogoń Szczecin 0-2
Piast Gliwice Huk 11, Felix 21 |
SO/20/04 | 17:30 |
Ruch Chorzów Kozak 76, 902-3
Widzew Łódź Silva 2, Sanchez 49, Pawłowski 90 (k) |
SO/20/04 | 20:00 |
Zagłębie Lubin Munoz 901-2
Jagiellonia Białystok Hansen 15, 74 |
ND/21/04 | 12:30 |
Cracovia 0-1
Puszcza Niepołomice Hajda 19 |
ND/21/04 | 15:00 |
ŁKS Łódź Tejan 60 (k), Jurić 902-3
Lech Poznań Ishak 36, Marchwiński 56, 90 |
ND/21/04 | 17:30 |
Legia Warszawa 0-0
Śląsk Wrocław |
PN/22/04 | 19:00 |
Warta Poznań Matuszewski 7, Zrelak 38, 46, 71, Szymonowicz 495-2
Stal Mielec Jaunzems 17, Szkurin 45 |
30 kolejka | ||
PT/26/04 | 18:00 |
Piast Gliwice -
Warta Poznań |
PT/26/04 | 20:30 |
Jagiellonia Białystok -
Pogoń Szczecin |
SO/27/04 | 15:00 |
Górnik Zabrze -
ŁKS Łódź |
SO/27/04 | 17:30 |
Śląsk Wrocław -
Ruch Chorzów |
SO/27/04 | 20:00 |
Widzew Łódź -
Raków Częstochowa |
ND/28/04 | 12:30 |
Radomiak Radom -
Zagłębie Lubin |
ND/28/04 | 15:00 |
Stal Mielec -
Legia Warszawa |
ND/28/04 | 17:30 |
Lech Poznań -
Cracovia |
PN/29/04 | 19:00 |
Puszcza Niepołomice -
Korona Kielce |
31 kolejka | ||
PT/03/05 | 18:00 |
Cracovia -
Górnik Zabrze |
PT/03/05 | 20:30 |
Ruch Chorzów -
Lech Poznań |
SO/04/05 | 15:00 |
ŁKS Łódź -
Śląsk Wrocław |
SO/04/05 | 17:30 |
Zagłębie Lubin -
Raków Częstochowa |
SO/04/05 | 20:00 |
Stal Mielec -
Jagiellonia Białystok |
ND/05/05 | 12:30 |
Warta Poznań -
Widzew Łódź |
ND/05/05 | 15:00 |
Korona Kielce -
Piast Gliwice |
ND/05/05 | 17:30 |
Legia Warszawa -
Radomiak Radom |
PN/06/05 | 19:00 |
Pogoń Szczecin -
Puszcza Niepołomice |
32 kolejka | ||
PT/10/05 | 18:00 |
Piast Gliwice -
ŁKS Łódź |
PT/10/05 | 20:30 |
Śląsk Wrocław -
Cracovia |
SO/11/05 | 15:00 |
Górnik Zabrze -
Stal Mielec |
SO/11/05 | 17:30 |
Jagiellonia Białystok -
Korona Kielce |
SO/11/05 | 20:00 |
Raków Częstochowa -
Pogoń Szczecin |
ND/12/05 | 12:30 |
Puszcza Niepołomice -
Warta Poznań |
ND/12/05 | 15:00 |
Widzew Łódź -
Zagłębie Lubin |
ND/12/05 | 17:30 |
Lech Poznań -
Legia Warszawa |
PN/13/05 | 19:00 |
Radomiak Radom -
Ruch Chorzów |
33 kolejka | ||
PT/17/05 | 18:00 |
Stal Mielec -
Pogoń Szczecin |
PT/17/05 | 20:30 |
Górnik Zabrze -
Puszcza Niepołomice |
SO/18/05 | 15:00 |
Korona Kielce -
Ruch Chorzów |
SO/18/05 | 17:30 |
Śląsk Wrocław -
Radomiak Radom |
SO/18/05 | 20:00 |
Piast Gliwice -
Jagiellonia Białystok |
ND/19/05 | 12:30 |
Cracovia -
Raków Częstochowa |
ND/19/05 | 15:00 |
Warta Poznań -
Legia Warszawa |
ND/19/05 | 17:30 |
Widzew Łódź -
Lech Poznań |
PN/20/05 | 19:00 |
Zagłębie Lubin -
ŁKS Łódź |
34 kolejka | ||
SO/25/05 | 17:30 |
Jagiellonia Białystok -
Warta Poznań |
SO/25/05 | 17:30 |
Lech Poznań -
Korona Kielce |
SO/25/05 | 17:30 |
Legia Warszawa -
Zagłębie Lubin |
SO/25/05 | 17:30 |
ŁKS Łódź -
Stal Mielec |
SO/25/05 | 17:30 |
Pogoń Szczecin -
Górnik Zabrze |
SO/25/05 | 17:30 |
Puszcza Niepołomice -
Piast Gliwice |
SO/25/05 | 17:30 |
Radomiak Radom -
Widzew Łódź |
SO/25/05 | 17:30 |
Raków Częstochowa -
Śląsk Wrocław |
SO/25/05 | 17:30 |
Ruch Chorzów -
Cracovia |
Piłka na żywo
Fortuna 1 Liga więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Lechia Gdańsk | 29 | 59 | 48-22 |
2 | Arka Gdynia | 29 | 55 | 47-29 |
3 | GKS Tychy | 29 | 48 | 38-34 |
4 | GKS Katowice | 28 | 46 | 49-30 |
5 | Wisła Kraków | 29 | 46 | 53-36 |
6 | Górnik Łęczna | 28 | 45 | 30-25 |
7 | Motor Lublin | 28 | 45 | 38-35 |
8 | Wisła Płock | 29 | 45 | 41-39 |
9 | Odra Opole | 28 | 43 | 35-28 |
10 | Miedź Legnica | 29 | 41 | 38-30 |
11 | Stal Rzeszów | 29 | 39 | 41-45 |
12 | Znicz Pruszków | 29 | 34 | 26-36 |
13 | Chrobry Głogów | 28 | 33 | 29-44 |
14 | Termalica Nieciecza | 28 | 31 | 42-44 |
15 | Polonia Warszawa | 29 | 30 | 35-42 |
16 | Resovia | 29 | 29 | 32-51 |
17 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 29 | 22 | 23-47 |
18 | Zagłębie Sosnowiec | 29 | 15 | 19-47 |