Piłka za granicą
Fortuna 1 Liga
- Wtorek, 28 marca 2017, 09:14 Wojciech Skaba piłkarzem Zagłębia Sosnowiec
Wojciech Skaba podpisał kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec. Umowa obowiązuje do końca sezonu z opcją przedłużenia.
- Niedziela, 26 marca 2017, 09:23 Nice 1. liga: Stal pokonała Wigry
25 marca 2017, 17:00 - Mielec
Stal Mielec 2-1 Wigry Suwałki
Drzazga 51, 70 - Kądzior 58 - Niedziela, 26 marca 2017, 09:04 Nice 1. liga: Sandecja rozbiła Kluczbork
25 marca 2017, 16:00 - Nowy Sącz
Sandecja Nowy Sącz 4-1 MKS Kluczbork
Kubań 34, Gałecki 55, Małkowski 58 (k), Słaby 77 - Kubiak 9 - Sobota, 25 marca 2017, 14:43 Nice 1. liga: Wisła zremisowała z Chojniczanką
25 marca 2017, 12:45 - Puławy
Wisła Puławy 0-0 Chojniczanka Chojnice
- Sobota, 25 marca 2017, 09:04 Górnik Zabrze wygrał w sparingu
24 marca 2017, 15:40 - Zabrze
Górnik Zabrze 4-1 MFK Frydek-Mistek
Wolsztyński 9, Szeweluchin 11, Arcon 41, Urynowicz 71 - Danch 38 (s)
M | Pkt | Br | Z.R.P. Razem | Z.R.P. Dom | Z.R.P. Wyjazd | ||
1 | Lechia Gdańsk | 29 | 59 | 48-22 | 18-5-6 | 12-2-1 | 6-3-5 |
2 | Arka Gdynia | 29 | 55 | 47-29 | 16-7-6 | 9-4-1 | 7-3-5 |
3 | GKS Tychy | 29 | 48 | 38-34 | 15-3-11 | 8-1-5 | 7-2-6 |
4 | GKS Katowice | 28 | 46 | 49-30 | 13-7-8 | 9-2-3 | 4-5-5 |
5 | Wisła Kraków | 29 | 46 | 53-36 | 12-10-7 | 7-4-3 | 5-6-4 |
6 | Górnik Łęczna | 28 | 45 | 30-25 | 11-12-5 | 5-8-1 | 6-4-4 |
7 | Motor Lublin | 28 | 45 | 38-35 | 13-6-9 | 6-5-3 | 7-1-6 |
8 | Wisła Płock | 29 | 45 | 41-39 | 12-9-8 | 10-2-3 | 2-7-5 |
9 | Odra Opole | 28 | 43 | 35-28 | 12-7-9 | 7-4-3 | 5-3-6 |
10 | Miedź Legnica | 29 | 41 | 38-30 | 10-11-8 | 6-5-3 | 4-6-5 |
11 | Stal Rzeszów | 29 | 39 | 41-45 | 11-6-12 | 5-3-6 | 6-3-6 |
12 | Znicz Pruszków | 29 | 34 | 26-36 | 10-4-15 | 6-2-7 | 4-2-8 |
13 | Chrobry Głogów | 28 | 33 | 29-44 | 9-6-13 | 6-2-6 | 3-4-7 |
14 | Termalica Nieciecza | 28 | 31 | 42-44 | 7-10-11 | 4-6-4 | 3-4-7 |
15 | Polonia Warszawa | 29 | 30 | 35-42 | 7-9-13 | 2-5-7 | 5-4-6 |
16 | Resovia | 29 | 29 | 32-51 | 8-5-16 | 4-4-7 | 4-1-9 |
17 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 29 | 22 | 23-47 | 4-10-15 | 3-6-6 | 1-4-9 |
18 | Zagłębie Sosnowiec | 29 | 15 | 19-47 | 2-9-18 | 1-3-11 | 1-6-7 |
Strzelcy | |
16 | Rodado (Wisła K.) |
15 | Sekulski (Wisła P.) |
14 | Czubak (Arka) |
12 | Bergier (GKS Katowice) |
12 | Kobacki (Arka) |
11 | Roman (Wisła K.) |
10 | Ceglarz (Motor) |
10 | Jędrych (GKS Katowice) |
10 | Lebedyński (Chrobry) |
2 kolejka | ||
PT/28/07 | 18:00 |
Górnik Łęczna 0-0
Arka Gdynia |
PT/28/07 | 20:30 |
Lechia Gdańsk 0-1
Motor Lublin Wolski 90 |
SO/29/07 | 15:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Misztal 311-1
Znicz Pruszków Moskwik 42 |
SO/29/07 | 17:30 |
Zagłębie Sosnowiec Bykow 611-1
Wisła Płock Szwoch 29 (k) |
SO/29/07 | 20:00 |
Termalica Nieciecza Poznar 521-4
Miedź Legnica Antonik 8, Michalik 32, 57, Kostka 90 |
ND/30/07 | 12:40 |
Polonia Warszawa Michalski 64, Grudniewski 902-3
Wisła Kraków Villar 44, Rodado 53, Sobczak 90 |
ND/30/07 | 15:00 |
Odra Opole Czapliński 53, Makuszewski 80, Galan 903-0
Resovia |
ND/30/07 | 18:00 |
Stal Rzeszów Kościelny 901-2
GKS Tychy Pena 1 (s), Niewiarowski 89 |
PN/31/07 | 18:00 |
GKS Katowice Błąd 20, Mak 68, 723-1
Chrobry Głogów Wolsztyński 22 |
3 kolejka | ||
PT/04/08 | 18:00 |
Znicz Pruszków Moskwik 391-0
Zagłębie Sosnowiec |
PT/04/08 | 20:30 |
Wisła Płock Janus 461-1
Lechia Gdańsk Fernandez 36 |
SO/05/08 | 15:00 |
Miedź Legnica 0-0
Górnik Łęczna |
SO/05/08 | 17:30 |
Wisła Kraków 0-0
Stal Rzeszów |
SO/05/08 | 20:00 |
Chrobry Głogów 0-5
Termalica Nieciecza Biedrzycki 18 (k), Zawijśkyj 63, Branecki 71, 86, Fassbender 73 |
ND/06/08 | 15:00 |
Motor Lublin M. Król 581-1
GKS Katowice Bergier 7 |
ND/06/08 | 18:00 |
Odra Opole 0-2
GKS Tychy Niewiarowski 79, Rumin 90 |
PN/07/08 | 18:00 |
Arka Gdynia Czubak 28, Marcjanik 852-3
Polonia Warszawa Fadecki 25, Bajdur 45, Kołodziejski 74 |
PN/07/08 | 20:00 |
Resovia Górski 561-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Etoundi 80 |
4 kolejka | ||
PT/11/08 | 18:00 |
Górnik Łęczna Żyra 35, Kryeziu 54, Roginić 563-1
Chrobry Głogów Wolsztyński 74 |
PT/11/08 | 20:30 |
GKS Katowice Wasielewski 28, Jędrych 32, Rogala 47, Danek 784-1
Wisła Płock Sekulski 50 |
SO/12/08 | 15:00 |
Odra Opole Żemło 751-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
SO/12/08 | 17:30 |
GKS Tychy Błachewicz 411-0
Wisła Kraków |
SO/12/08 | 20:00 |
Zagłębie Sosnowiec 0-1
Resovia Górski 61 |
ND/13/08 | 12:40 |
Lechia Gdańsk Olsson 281-0
Znicz Pruszków |
ND/13/08 | 15:00 |
Stal Rzeszów Poczobut 31 (k), 45 (k)2-3
Arka Gdynia Adamczyk 9, Czubak 39, Kobacki 45 |
ND/13/08 | 18:00 |
Termalica Nieciecza 0-2
Motor Lublin Wolski 50, Śpiewak 77 (k) |
PN/14/08 | 18:00 |
Polonia Warszawa Kobusiński 11, 82 (k), Michalski 69 (k)3-4
Miedź Legnica Drygas 17, Michalik 54, Drzazga 66, Mansfeld 84 |
5 kolejka | ||
PT/18/08 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Sitek 5, Mikołajewski 612-1
Zagłębie Sosnowiec Fabry 90 (k) |
PT/18/08 | 20:30 |
Wisła Kraków Kamiński 45 (s)1-3
Odra Opole Żemło 80, Sula 84, 90 |
SO/19/08 | 15:00 |
Wisła Płock Biernat 59, 62, Janus 803-1
Termalica Nieciecza Branecki 36 |
SO/19/08 | 17:30 |
Motor Lublin 0-1
Górnik Łęczna Kryeziu 90 |
SO/19/08 | 20:00 |
Chrobry Głogów 0-3
Polonia Warszawa Michalski 45 (k), Kobusiński 57, Tomczyk 90 |
ND/20/08 | 12:40 |
Arka Gdynia Kobacki 52, Czubak 832-0
GKS Tychy |
ND/20/08 | 15:00 |
Miedź Legnica Antonik 4, Hoogenhout 412-1
Stal Rzeszów Wachowiak 72 |
ND/20/08 | 18:00 |
Resovia Kanach 23, Górski 262-0
Lechia Gdańsk |
PN/21/08 | 18:00 |
Znicz Pruszków 0-2
GKS Katowice Mak 41, Błąd 58 |
6 kolejka | ||
PT/25/08 | 18:00 |
GKS Tychy 0-0
Miedź Legnica |
PT/25/08 | 20:30 |
Lechia Gdańsk Piła 42, Mena 82, Zjawiński 903-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
SO/26/08 | 15:00 |
GKS Katowice Jędrych 9, Rogala 45, Marzec 903-0
Resovia |
SO/26/08 | 17:30 |
Polonia Warszawa 0-1
Motor Lublin Wolski 77 |
SO/26/08 | 20:00 |
Górnik Łęczna Roginić 61-0
Wisła Płock |
ND/27/08 | 12:40 |
Wisła Kraków Rodado 5, 37, 83, Roman 73, Olejarka 905-1
Arka Gdynia Czubak 10 |
ND/27/08 | 15:00 |
Stal Rzeszów Łyczko 34, Kądziołka 902-1
Chrobry Głogów Lebedyński 56 |
ND/27/08 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Polarus 231-0
Znicz Pruszków |
PN/28/08 | 18:00 |
Odra Opole 0-0
Zagłębie Sosnowiec |
7 kolejka | ||
PT/01/09 | 18:00 |
Resovia 0-4
Termalica Nieciecza Hilbrycht 43, Fassbender 51, 84, Polarus 56 |
PT/01/09 | 20:30 |
Miedź Legnica Mansfeld 801-1
Wisła Kraków Alfaro 46 |
SO/02/09 | 15:00 |
Odra Opole Sula 501-0
Arka Gdynia |
SO/02/09 | 17:30 |
Wisła Płock Biernat 16, Sekulski 33, 53 (k)3-0
Polonia Warszawa |
SO/02/09 | 20:00 |
Znicz Pruszków 0-1
Górnik Łęczna Kryeziu 43 |
ND/03/09 | 12:40 |
Zagłębie Sosnowiec Valencia 17, Karwot 45, Biliński 49, Troć 88, Fabry 905-2
Lechia Gdańsk Żelizko 76, Machała 79 (s) |
ND/03/09 | 15:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Ziółkowski 681-1
GKS Katowice Bergier 80 |
ND/03/09 | 18:00 |
Chrobry Głogów Lebedyński 55, 61 (k)2-1
GKS Tychy Rumin 12 |
ND/03/09 | 18:00 |
Motor Lublin Wolski 17, Ceglarz 63, M. Król 903-2
Stal Rzeszów Garcia 34, Danielewicz 76 |
8 kolejka | ||
PT/15/09 | 18:00 |
Stal Rzeszów 0-1
Wisła Płock Sekulski 48 |
PT/15/09 | 20:30 |
GKS Katowice 0-1
Zagłębie Sosnowiec Biliński 32 |
SO/16/09 | 15:00 |
Polonia Warszawa 0-1
Znicz Pruszków Pomorski 10 |
SO/16/09 | 17:30 |
Wisła Kraków Roman 401-1
Chrobry Głogów Lebedyński 7 |
SO/16/09 | 20:00 |
Odra Opole 0-0
Lechia Gdańsk |
ND/17/09 | 12:40 |
GKS Tychy Machowski 14, Żytek 282-0
Motor Lublin |
ND/17/09 | 16:00 |
Termalica Nieciecza Polarus 45, Radwański 472-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała Bida 16, Ziółkowski 45 |
ND/17/09 | 18:00 |
Arka Gdynia Czubak 64, Kobacki 842-1
Miedź Legnica Michalik 90 |
PN/18/09 | 18:00 |
Górnik Łęczna Podliński 33, Deja 38, Kryeziu 44 (k)3-1
Resovia Bondarenko 90 |
10 kolejka | ||
PT/29/09 | 18:00 |
Polonia Warszawa Michalski 51 (k), Kobusiński 88 (k)2-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
PT/29/09 | 20:30 |
Arka Gdynia Czubak 45, Marcjanik 71 (k)2-0
Motor Lublin |
SO/30/09 | 15:00 |
Miedź Legnica Mansfeld 551-1
Chrobry Głogów Lebedyński 4 |
SO/30/09 | 17:30 |
Odra Opole Sula 751-0
GKS Katowice |
SO/30/09 | 20:00 |
Stal Rzeszów Da Silva 41, Prokić 882-1
Resovia Kanach 56 |
ND/01/10 | 12:40 |
Wisła Kraków 0-0
Wisła Płock |
ND/01/10 | 15:00 |
Termalica Nieciecza 0-0
Lechia Gdańsk |
ND/01/10 | 18:00 |
GKS Tychy Budnicki 51, Rumin 802-1
Znicz Pruszków Nagamatsu 27 |
PN/02/10 | 18:00 |
Górnik Łęczna Żyra 521-1
Zagłębie Sosnowiec Bębenek 88 |
11 kolejka | ||
PT/06/10 | 18:00 |
Chrobry Głogów 0-0
Odra Opole |
PT/06/10 | 20:30 |
Lechia Gdańsk Neugebauer 901-1
Górnik Łęczna Podliński 34 |
SO/07/10 | 15:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
Stal Rzeszów Da Silva 90 |
SO/07/10 | 17:30 |
Wisła Kraków Roman 37, 90, Rodado 45, 45, Baena 60, Villar 846-2
Znicz Pruszków Nagamatsu 22, 82 |
SO/07/10 | 20:00 |
Wisła Płock 0-3
Arka Gdynia Skóra 48, Gol 77, Kobacki 82 |
ND/08/10 | 12:40 |
Motor Lublin Ceglarz 741-3
Miedź Legnica Drygas 1, 59, Mansfeld 71 |
ND/08/10 | 15:00 |
Resovia Mikulec 10 (k), 782-0
GKS Tychy |
ND/08/10 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec 0-2
Polonia Warszawa Michalski 60, Bajdur 86 |
ND/08/10 | 18:00 |
GKS Katowice 0-0
Termalica Nieciecza |
12 kolejka | ||
PT/20/10 | 18:00 |
Chrobry Głogów 0-1
Motor Lublin Rybicki 20 |
PT/20/10 | 20:30 |
Wisła Kraków Jaroch 19, Rodado 55, Sobczak 85, Villar 894-1
Resovia Mazek 81 |
SO/21/10 | 15:00 |
Stal Rzeszów 0-0
Zagłębie Sosnowiec |
SO/21/10 | 17:30 |
GKS Tychy Śpiączka 12, Błachewicz 36, Machowski 493-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
SO/21/10 | 20:00 |
Miedź Legnica Mijusković 15, 51 (k), Mansfeld 31, Guzdek 884-0
Wisła Płock |
ND/22/10 | 15:00 |
Odra Opole Zawijskyj 35 (s), Galan 742-1
Termalica Nieciecza Biedrzycki 23 (k) |
ND/22/10 | 18:00 |
Górnik Łęczna de Amo 371-1
GKS Katowice de Amo 84 (s) |
PN/23/10 | 18:00 |
Arka Gdynia Gol 41, Stolc 702-0
Znicz Pruszków |
WT/31/10 | 18:00 |
Polonia Warszawa 0-1
Lechia Gdańsk Bobcek 8 |
13 kolejka | ||
PT/27/10 | 18:00 |
Wisła Płock Sekulski 54 (k), 672-1
Chrobry Głogów Estigarribia 5 |
PT/27/10 | 18:00 |
GKS Katowice 0-2
Polonia Warszawa Zawistowski 21, Tomczyk 55 |
PT/27/10 | 20:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Banaszewski 23, Bida 452-1
Wisła Kraków Villar 21 |
SO/28/10 | 15:00 |
Lechia Gdańsk Chłań 35, Neugebauer 852-1
Stal Rzeszów Da Silva 78 |
SO/28/10 | 17:30 |
Zagłębie Sosnowiec 0-1
GKS Tychy Budnicki 45 |
SO/28/10 | 20:00 |
Termalica Nieciecza Karasek 48, Ambrosiewicz 75, Biedrzycki 79 (k)3-0
Górnik Łęczna |
ND/29/10 | 12:40 |
Motor Lublin Najemski 67, Wełniak 902-0
Odra Opole |
ND/29/10 | 15:00 |
Resovia Ciepiela 261-2
Arka Gdynia Milewski 18, Kobacki 50 |
PN/30/10 | 18:00 |
Znicz Pruszków Nowak 101-1
Miedź Legnica Drygas 58 |
14 kolejka | ||
PT/03/11 | 18:00 |
Miedź Legnica Michalik 621-2
Resovia Urynowicz 43, Wasiluk 90 |
PT/03/11 | 20:30 |
Wisła Kraków 0-0
Zagłębie Sosnowiec |
SO/04/11 | 15:00 |
Arka Gdynia Adamczyk 84 (k)1-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
SO/04/11 | 17:30 |
Odra Opole 0-3
Górnik Łęczna Starzyński 12, Mikinić 37 (s), Kryeziu 40 |
SO/04/11 | 20:00 |
Polonia Warszawa Biedrzycki 591-1
Termalica Nieciecza Poznar 82 |
ND/05/11 | 12:40 |
GKS Tychy Śpiączka 521-3
Lechia Gdańsk Chłań 24, Kapić 54, Bobcek 61 |
ND/05/11 | 15:00 |
Stal Rzeszów Da Silva 75, 872-2
GKS Katowice Bergier 25, Brzozowski 55 |
ND/05/11 | 18:00 |
Motor Lublin Ceglarz 2, Szarek 632-2
Wisła Płock Sekulski 17 (k), Janus 90 |
PN/06/11 | 18:00 |
Chrobry Głogów Lebedyński 821-0
Znicz Pruszków |
15 kolejka | ||
PT/10/11 | 18:00 |
Znicz Pruszków Tabara 901-0
Motor Lublin |
PT/10/11 | 20:30 |
Lechia Gdańsk 0-0
Wisła Kraków |
SO/11/11 | 15:00 |
Górnik Łęczna 0-0
Polonia Warszawa |
SO/11/11 | 17:30 |
Wisła Płock Kocyła 36, Chrupałła 782-0
Odra Opole |
SO/11/11 | 20:00 |
Termalica Nieciecza Karasek 401-2
Stal Rzeszów Diaz 79, Da Silva 90 |
ND/12/11 | 12:40 |
GKS Katowice Bergier 731-0
GKS Tychy |
ND/12/11 | 15:00 |
Resovia 0-1
Chrobry Głogów Ozimek 51 |
ND/12/11 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0
Miedź Legnica |
ND/12/11 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec Ziemann 21-3
Arka Gdynia Czubak 25, 89, Marcjanik 90 (k) |
16 kolejka | ||
PT/24/11 | 18:00 |
Chrobry Głogów Zarówny 5, Lebedyński 52, Biel 743-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
PT/24/11 | 20:30 |
Arka Gdynia Marcjanik 54 (k)1-0
Lechia Gdańsk |
SO/25/11 | 15:00 |
Stal Rzeszów Gostomski 49 (s), Łysiak 69, Da Silva 90 (k)3-0
Górnik Łęczna |
SO/25/11 | 17:30 |
Wisła Kraków Román 3, Gogół 90, Baena 903-2
GKS Katowice Bergier 57, Mak 63 |
SO/25/11 | 19:15 |
Motor Lublin Ceglarz 26, 72 (k), Rudol 413-2
Resovia Łyszczarz 7, Ibe-Torti 62 |
ND/26/11 | 12:40 |
Odra Opole Niziołek 48 (k), Sula 74, Antczak 903-0
Polonia Warszawa |
ND/26/11 | 15:00 |
Wisła Płock 0-1
Znicz Pruszków Nagamatsu 63 |
ND/26/11 | 18:00 |
Miedź Legnica Drygas 8, 682-0
Zagłębie Sosnowiec |
PN/27/11 | 18:00 |
GKS Tychy Rumin 62, Żytek 90 (k), Śpiączka 903-2
Termalica Nieciecza Biedrzycki 25 (k), 45 (k) |
17 kolejka | ||
PT/01/12 | 18:00 |
Polonia Warszawa Bajdur 3, 122-2
Stal Rzeszów Oleksy 32, Wachowiak 63 |
PT/01/12 | 20:30 |
Termalica Nieciecza Spendlhofer 35, Purece 442-1
Wisła Kraków Sobczak 28 (k) |
SO/02/12 | 15:00 |
GKS Katowice Jędrych 73 (k)1-1
Arka Gdynia Kobacki 19 |
ND/03/12 | 12:40 |
Lechia Gdańsk Neugebauer 41, Piła 902-0
Miedź Legnica |
ND/03/12 | 18:00 |
Znicz Pruszków Nowak 21-0
Odra Opole |
WT/19/12 | 17:30 |
Zagłębie Sosnowiec Fabry 861-2
Chrobry Głogów Ozimek 50, Hanc 53 |
SO/10/02 | 15:00 |
Resovia Urynowicz 21, Wasiluk 862-2
Wisła Płock Gerbowski 55, Sekulski 57 |
WT/20/02 | 18:00 |
Górnik Łęczna Łukasiak 10, Durmus 612-0
GKS Tychy |
ŚR/28/02 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Mikołajewski 451-2
Motor Lublin Wolski 37, Palacz 42 |
18 kolejka | ||
PT/08/12 | 18:00 |
GKS Tychy Radecki 371-0
Polonia Warszawa |
PT/08/12 | 20:30 |
Zagłębie Sosnowiec 0-4
Motor Lublin Ceglarz 11 (k), Śpiewak 49, Scalet 63, Rudol 90 |
SO/09/12 | 15:00 |
Wisła Płock Hiszpański 45, Sekulski 542-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Etoundi 58 |
SO/09/12 | 17:30 |
Lechia Gdańsk Bobcek 341-0
Chrobry Głogów |
SO/09/12 | 20:00 |
Resovia Urynowicz 591-2
Znicz Pruszków Tabara 54, Proczek 90 |
ND/10/12 | 12:40 |
Wisła Kraków Roman 26, 90, Sobczak 67, 74 (k)4-0
Górnik Łęczna |
ND/10/12 | 12:40 |
Odra Opole Galan 90 (k)1-1
Stal Rzeszów Kądziołka 51 |
PN/11/12 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Biedrzycki 9 (k), Radwański 582-1
Arka Gdynia Kobacki 25 (k) |
WT/27/02 | 18:00 |
GKS Katowice Bergier 33, Jędrych 362-0
Miedź Legnica |
19 kolejka | ||
PT/15/12 | 18:00 |
Resovia Urynowicz 781-0
Odra Opole |
PT/15/12 | 20:30 |
Wisła Płock Laskowski 68, Hiszpański 902-0
Zagłębie Sosnowiec |
SO/16/12 | 15:00 |
Chrobry Głogów Lebedyński 43 (k)1-4
GKS Katowice Kozubal 15, 53, Repka 45, Jędrych 49 |
SO/16/12 | 17:30 |
Arka Gdynia 0-0
Górnik Łęczna |
SO/16/12 | 20:00 |
Motor Lublin M. Król 681-0
Lechia Gdańsk |
ND/17/12 | 12:40 |
Wisła Kraków Rodado 18, 902-1
Polonia Warszawa Kobusiński 77 (k) |
ND/17/12 | 15:00 |
Znicz Pruszków 0-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Mikołajewski 90 (k) |
ND/17/12 | 18:00 |
GKS Tychy Rumin 2, Dijakovic 862-0
Stal Rzeszów |
PN/18/12 | 18:00 |
Miedź Legnica Drygas 27, 552-2
Termalica Nieciecza Jakubik 83, Radwański 90 |
20 kolejka | ||
PT/16/02 | 18:00 |
Górnik Łęczna 0-0
Miedź Legnica |
PT/16/02 | 20:30 |
GKS Tychy Dijaković 32, Rumin 332-0
Odra Opole |
SO/17/02 | 15:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Etoundi 7, Sitek 732-2
Resovia Kanach 53, Muratović 57 |
SO/17/02 | 17:30 |
Polonia Warszawa 0-3
Arka Gdynia Czubak 3, Kobacki 12, 28 |
SO/17/02 | 20:00 |
Lechia Gdańsk Bobcek 15, Sarnawskyj 30 (s), Mena 603-1
Wisła Płock Hiszpański 87 (k) |
ND/18/02 | 12:40 |
Stal Rzeszów Bukowski 281-2
Wisła Kraków Rodado 43, Satrustegui 90 |
ND/18/02 | 15:00 |
Termalica Nieciecza Karasek 461-1
Chrobry Głogów Bartlewicz 45 (k) |
ND/18/02 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec 0-1
Znicz Pruszków Tabara 21 |
PN/19/02 | 18:00 |
GKS Katowice Jędrych 42 (k), Bergier 842-0
Motor Lublin |
21 kolejka | ||
PT/23/02 | 18:00 |
Miedź Legnica Antonik 61, 682-1
Polonia Warszawa Kobusiński 31 |
PT/23/02 | 20:30 |
Wisła Kraków 0-1
GKS Tychy Ertlthaler 20 |
SO/24/02 | 12:40 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Kisiel 691-2
Odra Opole Niziołek 10 (k), Purzycki 71 |
SO/24/02 | 15:00 |
Wisła Płock Westermark 42, Haglind-Sangre 902-1
GKS Katowice Jędrych 14 (k) |
SO/24/02 | 17:30 |
Motor Lublin Kamiński 901-0
Termalica Nieciecza |
ND/25/02 | 12:40 |
Arka Gdynia Dobrotka 36, Czubak 45, 64, Sidibe 78, Turski 885-1
Stal Rzeszów Thill 18 (k) |
ND/25/02 | 15:00 |
Znicz Pruszków 0-2
Lechia Gdańsk Chłań 35, 51 |
ND/25/02 | 18:00 |
Resovia Muratović 161-0
Zagłębie Sosnowiec |
PN/26/02 | 18:00 |
Chrobry Głogów 0-1
Górnik Łęczna Młyński 15 |
22 kolejka | ||
PT/01/03 | 18:00 |
Stal Rzeszów Oleksy 661-3
Miedź Legnica Oleksy 34 (s), Kaczmarski 74, Mijusković 89 (k) |
PT/01/03 | 20:30 |
GKS Tychy 0-1
Arka Gdynia Czubak 51 |
SO/02/03 | 12:40 |
GKS Katowice Komor 27, Jędrych 37, Bergier 513-1
Znicz Pruszków Grudziński 77 (k) |
SO/02/03 | 15:00 |
Termalica Nieciecza Karasek 10, Nowakowski 262-2
Wisła Płock Sekulski 6, Kocyła 73 |
SO/02/03 | 17:30 |
Odra Opole Niziołek 90 (k)1-2
Wisła Kraków Roman 50, Bregu 54 |
ND/03/03 | 12:40 |
Górnik Łęczna Łukasiak 581-1
Motor Lublin Wolski 32 |
ND/03/03 | 15:00 |
Polonia Warszawa Auzmendi 91-1
Chrobry Głogów Zarówny 28 |
ND/03/03 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec 0-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
PN/04/03 | 18:00 |
Lechia Gdańsk Chłań 5, Neugebauer 20, Mikulec 25 (s), Mena 454-0
Resovia |
23 kolejka | ||
PT/08/03 | 18:00 |
Znicz Pruszków Jakubik 42 (s), Krajewski 802-0
Termalica Nieciecza |
PT/08/03 | 20:30 |
Arka Gdynia Kobacki 131-1
Wisła Kraków Sobczak 75 |
SO/09/03 | 15:00 |
Motor Lublin Mraz 231-1
Polonia Warszawa Kobusiński 77 (k) |
SO/09/03 | 15:00 |
Chrobry Głogów Tabiś 89, Hanc 902-1
Stal Rzeszów Thill 90 |
SO/09/03 | 17:30 |
Miedź Legnica Michalik 10, Lehaire 302-2
GKS Tychy Śpiączka 12, Żytek 53 (k) |
ND/10/03 | 12:40 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Bida 141-2
Lechia Gdańsk Żelizko 52, Sezonienko 79 |
ND/10/03 | 15:00 |
Resovia 0-2
GKS Katowice Bergier 50, Kozubal 76 |
ND/10/03 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec Matynia 731-1
Odra Opole Rozwandowicz 31 (s) |
PN/11/03 | 18:00 |
Wisła Płock Grić 27, Biernat 902-1
Górnik Łęczna Roginić 69 |
25 kolejka | ||
SO/30/03 | 12:40 |
Resovia Łyszczarz 67, Kanach 722-3
Górnik Łęczna Roginić 1, Tomal 11 (s), Łukasiak 43 |
SO/30/03 | 15:00 |
Miedź Legnica 0-1
Arka Gdynia Czubak 42 |
SO/30/03 | 17:30 |
Chrobry Głogów Bartlewicz 48, Lebedyński 56 (k), Zarówny 743-2
Wisła Kraków Sobczak 45, Uryga 90 |
SO/30/03 | 20:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Bida 72, Mikołajewski 90 (k)2-1
Termalica Nieciecza Zawijśkyj 11 |
PN/01/04 | 12:40 |
Znicz Pruszków 0-0
Polonia Warszawa |
PN/01/04 | 15:00 |
Zagłębie Sosnowiec 0-4
GKS Katowice Kozubal 14, Rogala 49, Marzec 55, Aleman 74 |
PN/01/04 | 17:30 |
Motor Lublin Rudol 321-1
GKS Tychy Radecki 56 |
WT/02/04 | 18:00 |
Wisła Płock Sekulski 771-2
Stal Rzeszów Łysiak 27, Kościelny 87 |
WT/02/04 | 20:30 |
Lechia Gdańsk Kapić 45, Bobcek 532-1
Odra Opole Niziołek 26 (k) |
26 kolejka | ||
PT/05/04 | 18:00 |
Górnik Łęczna Zbozień 25, Roginić 402-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
PT/05/04 | 20:30 |
Arka Gdynia Sidibe 34, Stolc 642-1
Chrobry Głogów Mandrysz 78 |
SO/06/04 | 15:00 |
Termalica Nieciecza Jakubik 881-1
Zagłębie Sosnowiec Biliński 49 |
SO/06/04 | 17:30 |
GKS Tychy 0-1
Wisła Płock Hiszpański 42 |
SO/06/04 | 20:00 |
Odra Opole 0-0
Miedź Legnica |
ND/07/04 | 12:40 |
Wisła Kraków Roman 261-3
Motor Lublin Mraz 16, 58, Ceglarz 49 |
ND/07/04 | 15:00 |
GKS Katowice Jędrych 901-0
Lechia Gdańsk |
ND/07/04 | 18:00 |
Stal Rzeszów Diaz 37, Bukowski 432-0
Znicz Pruszków |
PN/08/04 | 18:00 |
Polonia Warszawa Biedrzycki 801-0
Resovia |
27 kolejka | ||
PT/12/04 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec 0-1
Górnik Łęczna Durmus 90 (k) |
PT/12/04 | 20:30 |
Resovia 0-2
Stal Rzeszów Prokić 23, Warczak 52 |
PT/12/04 | 20:30 |
Motor Lublin Wolski 7, Ceglarz 31 (k)2-2
Arka Gdynia Czubak 14, Adamczyk 62 |
SO/13/04 | 15:00 |
GKS Katowice Jaroszek 561-3
Odra Opole Piroch 26, Continella 74, Sarmiento 76 |
SO/13/04 | 17:30 |
Wisła Płock Gerbowski 581-1
Wisła Kraków Sapała 90 |
SO/13/04 | 20:00 |
Chrobry Głogów 0-0
Miedź Legnica |
ND/14/04 | 12:40 |
Lechia Gdańsk Bobcek 41, 53, Zjawiński 903-1
Termalica Nieciecza Biedrzycki 90 (k) |
ND/14/04 | 15:00 |
Znicz Pruszków Grudziński 28, Błachewicz 82 (s)2-3
GKS Tychy Radecki 31, Tecław 55, Żytek 68 |
ND/14/04 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Senić 491-2
Polonia Warszawa Grudniewski 18, Kobusiński 61 |
29 kolejka | ||
WT/23/04 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec 0-1
Stal Rzeszów Hrosu 4 |
WT/23/04 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2
GKS Tychy Śpiączka 14, Bieroński 52 |
WT/23/04 | 20:30 |
Resovia Górski 901-1
Wisła Kraków Rodado 90 |
ŚR/24/04 | 18:00 |
Znicz Pruszków Nagamatsu 55, 682-0
Arka Gdynia |
ŚR/24/04 | 18:00 |
Wisła Płock Haglind-Sangre 47, Thiakane 592-1
Miedź Legnica Bogacz 45 |
ŚR/24/04 | 20:30 |
Lechia Gdańsk Chłań 111-0
Polonia Warszawa |
CZ/25/04 | 18:00 |
Termalica Nieciecza -
Odra Opole |
CZ/25/04 | 18:00 |
Motor Lublin -
Chrobry Głogów |
CZ/25/04 | 20:30 |
GKS Katowice -
Górnik Łęczna |
30 kolejka | ||
PT/26/04 | 20:30 |
Wisła Kraków -
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
SO/27/04 | 17:30 |
Stal Rzeszów -
Lechia Gdańsk |
SO/27/04 | 20:00 |
GKS Tychy -
Zagłębie Sosnowiec |
ND/28/04 | 12:40 |
Arka Gdynia -
Resovia |
ND/28/04 | 15:00 |
Miedź Legnica -
Znicz Pruszków |
ND/28/04 | 15:00 |
Polonia Warszawa -
GKS Katowice |
ND/28/04 | 18:00 |
Górnik Łęczna -
Termalica Nieciecza |
PN/29/04 | 18:00 |
Odra Opole -
Motor Lublin |
PN/29/04 | 18:00 |
Chrobry Głogów -
Wisła Płock |
31 kolejka | ||
- | - |
Termalica Nieciecza -
Polonia Warszawa |
- | - |
GKS Katowice -
Stal Rzeszów |
- | - |
Lechia Gdańsk -
GKS Tychy |
- | - |
Zagłębie Sosnowiec -
Wisła Kraków |
- | - |
Podbeskidzie Bielsko-Biała -
Arka Gdynia |
- | - |
Resovia -
Miedź Legnica |
- | - |
Znicz Pruszków -
Chrobry Głogów |
- | - |
Wisła Płock -
Motor Lublin |
SO/04/05 | 00:00 |
Górnik Łęczna -
Odra Opole |
32 kolejka | ||
- | - |
Motor Lublin -
Znicz Pruszków |
- | - |
Chrobry Głogów -
Resovia |
- | - |
Miedź Legnica -
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
- | - |
Arka Gdynia -
Zagłębie Sosnowiec |
- | - |
Wisła Kraków -
Lechia Gdańsk |
- | - |
GKS Tychy -
GKS Katowice |
- | - |
Stal Rzeszów -
Termalica Nieciecza |
- | - |
Polonia Warszawa -
Górnik Łęczna |
SO/11/05 | 00:00 |
Odra Opole -
Wisła Płock |
33 kolejka | ||
- | - |
Górnik Łęczna -
Stal Rzeszów |
- | - |
Termalica Nieciecza -
GKS Tychy |
- | - |
GKS Katowice -
Wisła Kraków |
- | - |
Lechia Gdańsk -
Arka Gdynia |
- | - |
Zagłębie Sosnowiec -
Miedź Legnica |
- | - |
Podbeskidzie Bielsko-Biała -
Chrobry Głogów |
- | - |
Resovia -
Motor Lublin |
- | - |
Znicz Pruszków -
Wisła Płock |
SO/18/05 | 00:00 |
Polonia Warszawa -
Odra Opole |
34 kolejka | ||
- | - |
Wisła Płock -
Resovia |
- | - |
Motor Lublin -
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
- | - |
Chrobry Głogów -
Zagłębie Sosnowiec |
- | - |
Miedź Legnica -
Lechia Gdańsk |
- | - |
Arka Gdynia -
GKS Katowice |
- | - |
Wisła Kraków -
Termalica Nieciecza |
- | - |
GKS Tychy -
Górnik Łęczna |
- | - |
Stal Rzeszów -
Polonia Warszawa |
SO/25/05 | 00:00 |
Odra Opole -
Znicz Pruszków |
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 29 | 55 | 66-39 |
2 | Śląsk Wrocław | 29 | 51 | 38-26 |
3 | Lech Poznań | 29 | 51 | 43-34 |
4 | Górnik Zabrze | 29 | 48 | 39-32 |
5 | Pogoń Szczecin | 29 | 47 | 54-34 |
6 | Legia Warszawa | 29 | 47 | 43-33 |
7 | Raków Częstochowa | 29 | 46 | 50-32 |
8 | Widzew Łódź | 29 | 42 | 39-38 |
9 | Stal Mielec | 29 | 38 | 35-39 |
10 | Piast Gliwice | 29 | 35 | 30-32 |
11 | Zagłębie Lubin | 29 | 35 | 31-43 |
12 | Radomiak Radom | 29 | 35 | 34-47 |
13 | Warta Poznań | 29 | 34 | 31-35 |
14 | Cracovia | 29 | 32 | 38-40 |
15 | Puszcza Niepołomice | 29 | 32 | 35-46 |
16 | Korona Kielce | 29 | 30 | 34-38 |
17 | ŁKS Łódź | 29 | 21 | 28-61 |
18 | Ruch Chorzów | 29 | 20 | 31-50 |