Piłka za granicą
Ekstraklasa
- Wtorek, 19 marca 2024, 09:28 Złe wiadomości dla Lecha Poznań
Pomocnicy Lecha Poznań, Dino Hotić i Kornel Lisman, doznali kontuzji.
- Poniedziałek, 18 marca 2024, 19:49 Zamknięty sektor gości na Stadionie Śląskim
W wyniku wydarzeń podczas spotkania PKO Ekstraklasy Ruch Chorzów - Górnik Zabrze sektor gości na Stadionie Śląskim będzie zamknięty na trzy miesiące.
- Poniedziałek, 18 marca 2024, 12:15 Runjaić po wygranej Legii z Piastem
Po wczorajszym meczu 25. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Piast Gliwice (3-1) głos zabrał trener Wojskowych, Kosta Runjaić. Oto co powiedział:
- Poniedziałek, 18 marca 2024, 12:11 Vuković po meczu Piasta z Legią
Po wczorajszym meczu 25. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Piast Gliwice (3-1) głos zabrał trener Piasta, Aleksandar Vuković. Oto co powiedział:
- Poniedziałek, 18 marca 2024, 09:02 Trener ŁKS-u po remisie z Rakowem
Po wczorajszym meczu 25. kolejki Ekstraklasy ŁKS Łódź - Raków Częstochowa (1-1) głos zabrał trener ŁKS-u, Marcin Matysiak. Oto co powiedział:
M | Pkt | Br | Z.R.P. Razem | Z.R.P. Dom | Z.R.P. Wyjazd | ||
1 | Legia Warszawa | 37 | 43 | 70-32 | 21-10-6 | 12-5-2 | 9-5-4 |
2 | Piast Gliwice | 37 | 40 | 60-45 | 20-9-8 | 14-3-2 | 6-6-6 |
3 | Zagłębie Lubin | 37 | 38 | 55-42 | 17-9-11 | 9-4-6 | 8-5-5 |
4 | Cracovia | 37 | 36 | 66-50 | 16-10-11 | 10-4-4 | 6-6-7 |
5 | Lechia Gdańsk | 37 | 32 | 53-44 | 14-10-13 | 11-4-3 | 3-6-10 |
6 | Pogoń Szczecin | 37 | 30 | 43-43 | 12-17-8 | 7-9-3 | 5-8-5 |
7 | Lech Poznań | 37 | 27 | 42-47 | 14-6-17 | 7-5-6 | 7-1-11 |
8 | Ruch Chorzów | 37 | 21 | 40-60 | 11-8-18 | 6-3-9 | 5-5-9 |
9 | Wisła Kraków | 37 | 32 | 61-45 | 12-15-10 | 5-10-4 | 7-5-6 |
10 | Śląsk Wrocław | 37 | 31 | 41-46 | 12-12-13 | 8-6-4 | 4-6-9 |
11 | Jagiellonia Białystok | 37 | 28 | 46-62 | 13-6-18 | 8-4-7 | 5-2-11 |
12 | Korona Kielce | 37 | 27 | 39-45 | 10-15-12 | 4-7-8 | 6-8-4 |
13 | Termalica Nieciecza | 37 | 26 | 39-50 | 10-12-15 | 5-6-7 | 5-6-8 |
14 | Górnik Łęczna | 37 | 24 | 40-53 | 10-9-18 | 7-2-9 | 3-7-9 |
15 | Górnik Zabrze | 37 | 23 | 38-51 | 6-18-13 | 4-9-5 | 2-9-8 |
16 | Podbeskidzie | 37 | 20 | 45-63 | 9-12-16 | 3-8-8 | 6-4-8 |
Strzelcy | |
28 | Nikolić (Legia) |
16 | Cabrera (Korona) |
15 | Rakels (Cracovia) |
15 | Stępiński (Ruch) |
14 | Brożek (Wisła) |
13 | Cetnarski (Cracovia) |
13 | Jendrisek (Cracova) |
11 | Barisić (Piast) |
1 kolejka | ||
PT/17/07 | 18:00 |
Wisła Kraków Crivellaro 241-1
Górnik Zabrze Gergel 35 |
PT/17/07 | 20:30 |
Lechia Gdańsk 0-1
Cracovia Polczak 26 |
SO/18/07 | 15:30 |
Ruch Chorzów 0-2
Górnik Łęczna Cernych 35, Śpiączka 90 |
SO/18/07 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Papadopulos 85 (k)1-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Demjan 2 |
SO/18/07 | 20:30 |
Lech Poznań Jevtić 261-2
Pogoń Szczecin Zwoliński 20, Lewandowski 38 |
ND/19/07 | 15:30 |
Korona Kielce Przybyła 10, 66, Sylwestrzak 903-2
Jagiellonia Białystok Sekulski 13, Grzelczak 17 |
ND/19/07 | 18:00 |
Śląsk Wrocław Paixao 281-4
Legia Warszawa Furman 33, Jodłowiec 53, Nikolić 71, 90 |
PN/20/07 | 18:00 |
Piast Gliwice Mraz 281-0
Termalica Nieciecza |
2 kolejka | ||
PT/24/07 | 18:00 |
Ruch Chorzów Visnakovs 56, Efir 842-0
Piast Gliwice |
PT/24/07 | 20:30 |
Cracovia Cetnarski 121-1
Wisła Kraków Mączyński 3 |
SO/25/07 | 18:00 |
Zagłębie Lubin 0-2
Korona Kielce Pyłypczuk 32, Przybyła 62 |
SO/25/07 | 20:30 |
Lech Poznań Hamalainen 19, Robak 902-1
Lechia Gdańsk Janicki 75 |
ND/26/07 | 15:30 |
Pogoń Szczecin Zwoliński 581-1
Śląsk Wrocław Pich 72 |
ND/26/07 | 15:30 |
Jagiellonia Białystok Gajos 40, Tuszyński 722-0
Termalica Nieciecza |
ND/26/07 | 18:00 |
Legia Warszawa Jaroch 4 (s), Nikolić 33, Kucharczyk 41, Żyro 75, Duda 885-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
PN/27/07 | 18:30 |
Górnik Łęczna Poźniak 16, Śpiączka 822-1
Górnik Zabrze Gergel 51 |
3 kolejka | ||
PT/31/07 | 18:00 |
Piast Gliwice Zivec 20, Nespor 53, 613-2
Górnik Zabrze Danch 54, Magiera 63 (k) |
PT/31/07 | 20:30 |
Lechia Gdańsk Buksa 141-1
Pogoń Szczecin Zwoliński 23 |
SO/01/08 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
Cracovia Covilo 54 |
SO/01/08 | 20:30 |
Wisła Kraków Boguski 7, 902-0
Lech Poznań |
ND/02/08 | 15:30 |
Śląsk Wrocław Biliński 45, Paixao 592-0
Termalica Nieciecza |
ND/02/08 | 15:30 |
Jagiellonia Białystok Gajos 121-2
Zagłębie Lubin Papadopulos 62, Rakowski 65 |
ND/02/08 | 18:00 |
Górnik Łęczna 0-2
Legia Warszawa Nikolić 16, 33 |
PN/03/08 | 18:00 |
Korona Kielce Sobolewski 71-2
Ruch Chorzów Visņakovs 34, Stępiński 80 |
4 kolejka | ||
PT/07/08 | 18:00 |
Cracovia Dialiba 381-2
Piast Gliwice Mraz 46, Nespor 49 |
PT/07/08 | 20:30 |
Termalica Nieciecza Stano 151-0
Zagłębie Lubin |
SO/08/08 | 15:30 |
Górnik Zabrze Madej 301-3
Jagiellonia Białystok Vassiljev 17, Grzelczak 28, Gajos 49 |
SO/08/08 | 18:00 |
Pogoń Szczecin 0-0
Górnik Łęczna |
SO/08/08 | 20:30 |
Lech Poznań 0-0
Korona Kielce |
ND/09/08 | 15:30 |
Śląsk Wrocław 0-0
Lechia Gdańsk |
ND/09/08 | 18:00 |
Legia Warszawa Furman 441-1
Wisła Kraków Guerrier 64 |
PN/10/08 | 18:00 |
Ruch Chorzów Lipski 591-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Szczepaniak 85 |
5 kolejka | ||
PT/14/08 | 18:00 |
Korona Kielce 0-3
Cracovia Rakels 21, Cetnarski 45, Kapustka 49 |
PT/14/08 | 20:30 |
Zagłębie Lubin Janus 7, K. Piątek 452-1
Lech Poznań Robak 90 |
SO/15/08 | 15:30 |
Termalica Nieciecza Drozdowicz 5, Plizga 35 (k), 903-0
Górnik Zabrze |
SO/15/08 | 18:00 |
Górnik Łęczna Pitry 16, Bonin 182-3
Śląsk Wrocław Pich 22, Biliński 31, F. Paixao 90 |
SO/15/08 | 20:30 |
Piast Gliwice Nespor 27, Zivec 852-1
Legia Warszawa Nikolić 7 |
ND/16/08 | 15:30 |
Jagiellonia Białystok Madera 38, Vassiljev 542-1
Ruch Chorzów Stępiński 82 |
ND/16/08 | 18:00 |
Wisła Kraków 3-3
Lechia Gdańsk |
PN/17/08 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Chmiel 51, Szczepaniak 552-3
Pogoń Szczecin Fojut 17, Murawski 30, Małecki 60 |
8 kolejka | ||
PT/11/09 | 18:00 |
Lechia Gdańsk 0-0
Korona Kielce |
PT/11/09 | 20:30 |
Legia Warszawa Trickovski 69, Nikolić 742-2
Zagłębie Lubin K. Piątek 17, Papadopulos 35 |
SO/12/09 | 15:30 |
Śląsk Wrocław Celeban 58, Tomasik 62 (s), Hateley 873-1
Jagiellonia Białystok Grzelczak 83 |
SO/12/09 | 18:00 |
Cracovia Covilo 9, Zjawiński 432-3
Termalica Nieciecza Biskup 12 (k), 31, Babiarz 75 |
SO/12/09 | 20:30 |
Lech Poznań 0-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Szczepaniak 57 |
ND/13/09 | 15:30 |
Pogoń Szczecin Zwoliński 43, 63, Fojut 823-1
Piast Gliwice Zivec 7 |
ND/13/09 | 18:00 |
Ruch Chorzów Oleksy 421-0
Górnik Zabrze |
PN/14/09 | 18:00 |
Górnik Łęczna Bonin 221-0
Wisła Kraków |
10 kolejka | ||
PT/25/09 | 18:00 |
Wisła Kraków 0-0
Korona Kielce |
PT/25/09 | 20:30 |
Śląsk Wrocław Biliński 591-2
Piast Gliwice Hebert 44, Korun 63 |
SO/26/09 | 15:30 |
Górnik Łęczna Nowak 11 (k)1-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała Mójta 21 (k), Szczepaniak 55 |
SO/26/09 | 18:00 |
Cracovia Rakels 6, 452-1
Ruch Chorzów Stępiński 60 |
SO/26/09 | 20:30 |
Lech Poznań Kownacki 661-1
Górnik Zabrze Gergel 75 (k) |
ND/27/09 | 15:30 |
Lechia Gdańsk Kuświk 52, 60 (k), Mak 793-1
Zagłębie Lubin Papadopulos 34 |
ND/27/09 | 18:00 |
Legia Warszawa Nikolić 601-1
Termalica Nieciecza Juhar 58 |
PN/28/09 | 18:00 |
Pogoń Szczecin Czerwiński 43, Akahoshi 522-1
Jagiellonia Białystok Cernych 46 |
11 kolejka | ||
PT/02/10 | 18:00 |
Ruch Chorzów 0-2
Pogoń Szczecin Akahoshi 23, 45 |
PT/02/10 | 20:30 |
Jagiellonia Białystok 0-3
Lechia Gdańsk Mak 66, Makuszewski 76, Kuświk 90 |
SO/03/10 | 15:30 |
Termalica Nieciecza Rodić 5 (s)1-1
Górnik Łęczna Świerczok 9 |
SO/03/10 | 18:00 |
Korona Kielce 0-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
SO/03/10 | 20:30 |
Piast Gliwice Nespor 451-0
Wisła Kraków |
ND/04/10 | 15:30 |
Zagłębie Lubin Papadopulos 491-1
Śląsk Wrocław Paixao 79 |
ND/04/10 | 15:30 |
Górnik Zabrze Szeweluchin 5, Sobolewski 312-2
Legia Warszawa Nikolić 20 (k), 40 |
ND/04/10 | 18:00 |
Cracovia Kapustka 1, Rakels 3, Cetnarski 40 (k), Jendrsiek 63, Wójcicki 745-2
Lech Poznań Hamalainen 56, 75 |
12 kolejka | ||
PT/16/10 | 18:00 |
Lechia Gdańsk Makuszewski 381-1
Górnik Zabrze Korzym 18 |
PT/16/10 | 20:30 |
Śląsk Wrocław 0-1
Korona Kielce Cabrera 35 (k) |
SO/17/10 | 15:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Szczepaniak 30, Możdżeń 522-2
Piast Gliwice Vacek 44 (k), 84 (k) |
SO/17/10 | 18:00 |
Górnik Łęczna Śpiączka 29, Piesio 39, Bonin 663-2
Jagiellonia Białystok Frankowski 43, Grzelczak 52 |
SO/17/10 | 18:00 |
Lech Poznań Śpiączka 29, Piesio 39, Bonin 662-2
Ruch Chorzów Frankowski 43, Grzelczak 52 |
ND/18/10 | 15:30 |
Wisła Kraków 0-0
Termalica Nieciecza |
ND/18/10 | 18:00 |
Legia Warszawa Nikolić 5, 53, 633-1
Cracovia Jendrisek 80 |
PN/19/10 | 18:00 |
Pogoń Szczecin 0-0
Zagłębie Lubin |
13 kolejka | ||
PT/23/10 | 18:00 |
Ruch Chorzów Stępiński 451-0
Śląsk Wrocław |
PT/23/10 | 20:30 |
Jagiellonia Białystok Tarasovs 231-4
Wisła Kraków Brożek 25 (k), Jankowski 62, 74, Guerrier 90 |
SO/24/10 | 15:30 |
Cracovia Cetnarski 48, Rakels 51, 61, Budziński 714-1
Pogoń Szczecin Zwoliński 56 |
SO/24/10 | 18:00 |
Piast Gliwice 0-1
Korona Kielce Pawłowski 23 |
SO/24/10 | 18:00 |
Zagłębie Lubin 0-0
Górnik Łęczna |
ND/25/10 | 15:30 |
Termalica Nieciecza 0-1
Lechia Gdańsk Kuświk 90 (k) |
ND/25/10 | 18:00 |
Legia Warszawa 0-1
Lech Poznań Hamalainen 8 |
PN/26/10 | 18:00 |
Górnik Zabrze 0-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała Demjan 24, Mójta 75 |
14 kolejka | ||
PT/30/10 | 18:00 |
Pogoń Szczecin Matras 731-1
Górnik Zabrze Kwiek 87 |
PT/30/10 | 20:30 |
Górnik Łęczna Bonin 411-0
Cracovia |
PT/30/10 | 20:30 |
Wisła Kraków 0-0
Ruch Chorzów |
SO/31/10 | 15:30 |
Piast Gliwice Barisić 7, 702-0
Zagłębie Lubin |
SO/31/10 | 18:00 |
Lechia Gdańsk Kovacević 541-3
Legia Warszawa Guilherme 31, Nikolić 50, Jodłowiec 58 |
SO/31/10 | 20:30 |
Śląsk Wrocław Paixao 231-1
Lech Poznań Gajos 60 |
PN/02/11 | 18:00 |
Korona Kielce 0-1
Termalica Nieciecza Jarecki 19 |
PN/02/11 | 20:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Mójta 701-1
Jagiellonia Białystok Świderski 32 |
15 kolejka | ||
PT/06/11 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Woźniak 831-3
Wisła Kraków Boguski 31, Brożek 66, Guerrier 88 |
PT/06/11 | 20:30 |
Cracovia Jendrisek 10, 41, Rakels 15, Cetnarski 374-1
Śląsk Wrocław Bartkowiak 52 |
SO/07/11 | 15:30 |
Termalica Nieciecza 0-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała Możdżeń 49, Demjan 64 |
SO/07/11 | 18:00 |
Ruch Chorzów Stępiński 10, Zieńczuk 23, Koj 263-2
Lechia Gdańsk Mak 65, 68 |
SO/07/11 | 20:30 |
Jagiellonia Białystok 0-2
Piast Gliwice Mak 24, Osyra 64 |
ND/08/11 | 15:30 |
Górnik Zabrze 0-1
Korona Kielce Cabrera 2 |
ND/08/11 | 15:30 |
Lech Poznań Gajos 4, 71, Linetty 813-1
Górnik Łęczna Leandro 90 |
ND/08/11 | 18:00 |
Legia Warszawa Jodłowiec 121-0
Pogoń Szczecin |
16 kolejka | ||
PT/20/11 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Sołdecki 25, Foszmańczyk 27, 613-5
Piast Gliwice Osyra 6, Vacek 29, Barisić 30, Nespor 49, Mokwa 81 |
PT/20/11 | 20:30 |
Górnik Zabrze Kopacz 511-1
Wisła Kraków Brożek 2 |
SO/21/11 | 15:30 |
Jagiellonia Białystok Cernych 71-0
Korona Kielce |
SO/21/11 | 18:00 |
Legia Warszawa Prijović 721-0
Śląsk Wrocław |
SO/21/11 | 18:00 |
Górnik Łęczna 0-3
Ruch Chorzów Koj 10, Stępiński 45, Zieńczuk 88 |
ND/22/11 | 15:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Demjan 411-2
Zagłębie Lubin Jach 45, Janoszka 49 |
ND/22/11 | 18:00 |
Pogoń Szczecin 0-2
Lech Poznań Hamalainen 11, Trałka 63 |
PN/23/11 | 18:00 |
Cracovia Rakels 59, Cetnarski 70, Jendrisek 833-0
Lechia Gdańsk |
17 kolejka | ||
PT/27/11 | 18:00 |
Korona Kielce 0-2
Zagłębie Lubin Janoszka 36, Jach 56 |
PT/27/11 | 20:30 |
Piast Gliwice Cichocki 26 (s), Barisić 37, Badia 853-0
Ruch Chorzów |
SO/28/11 | 15:30 |
Górnik Zabrze Skrzypczak 791-1
Górnik Łęczna Mierzejewski 90 |
SO/28/11 | 20:30 |
Śląsk Wrocław 0-0
Pogoń Szczecin |
ND/29/11 | 15:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Demjan 6, Lewczuk 86 (s)2-2
Legia Warszawa Nikolić 68, Vranjes 90 |
ND/29/11 | 15:30 |
Lechia Gdańsk 0-1
Lech Poznań Hamalainen 63 |
ND/29/11 | 18:00 |
Wisła Kraków Brożek 251-2
Cracovia Rakels 7, Deleu 23 |
PT/16/12 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Sołdecki 55 (k), Tarasovs 71 (s)2-0
Jagiellonia Białystok |
18 kolejka | ||
WT/01/12 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Plizga 891-1
Śląsk Wrocław Kiełb 12 (k) |
WT/01/12 | 18:00 |
Ruch Chorzów Iwański 42, Stępiński 532-1
Korona Kielce Pawłowski 48 |
WT/01/12 | 20:30 |
Górnik Zabrze Gergel 7 (k), 60, 61, 82, Kwiek 565-2
Piast Gliwice Słodowy 36 (s), Mak 39 |
WT/01/12 | 20:30 |
Zagłębie Lubin 0-2
Jagiellonia Białystok Jach 65 (s), Świderski 77 |
ŚR/02/12 | 18:00 |
Pogoń Szczecin R. Murawski 901-0
Lechia Gdańsk |
ŚR/02/12 | 18:00 |
Legia Warszawa Nikolić 4, 302-1
Górnik Łęczna Bonin 87 |
ŚR/02/12 | 20:30 |
Lech Poznań Kownacki 20 (k), Pawłowski 862-0
Wisła Kraków |
ŚR/02/12 | 20:30 |
Cracovia Rakels 9, 75, Jendrisek 33, Budziński 894-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Szczepaniak 40 |
19 kolejka | ||
PT/04/12 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Tosik 40, Woźniak 492-0
Termalica Nieciecza |
PT/04/12 | 20:30 |
Jagiellonia Białystok Frankowski 4, Grzelczak 822-3
Górnik Zabrze Skrzypczak 21, Madej 67, Gergel 87 |
SO/05/12 | 15:30 |
Korona Kielce 0-1
Lech Poznań Hamalainen 33 |
SO/05/12 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Kołodziej 14 (k)1-1
Ruch Chorzów Stępiński 65 (k) |
SO/05/12 | 18:00 |
Piast Gliwice Rymaniak 45 (s), Nespor 522-2
Cracovia Rakels 32, Jaroszyński 56 |
ND/06/12 | 15:30 |
Lechia Gdańsk Gerson 331-0
Śląsk Wrocław |
ND/06/12 | 18:00 |
Wisła Kraków 0-2
Legia Warszawa Nikolić 85, Prijović 90 |
PN/07/12 | 18:00 |
Górnik Łęczna Świerczok 61, Śpiączka 902-3
Pogoń Szczecin Lewandowski 3, Frączczak 14, 34 (k) |
20 kolejka | ||
PT/11/12 | 18:00 |
Śląsk Wrocław Paraiba 6, Biliński 172-1
Górnik Łęczna Świerczok 7 |
PT/11/12 | 20:30 |
Ruch Chorzów 0-4
Jagiellonia Białystok Romanczuk 45 (k), Mackiewicz 58, Frankowski 63, Tomasik 87 (k) |
SO/12/12 | 15:30 |
Pogoń Szczecin Dwaliszwili 55, 772-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
SO/12/12 | 18:00 |
Lechia Gdańsk Mak 36, Makuszewski 552-0
Wisła Kraków |
SO/12/12 | 18:00 |
Górnik Zabrze 0-0
Termalica Nieciecza |
ND/13/12 | 15:30 |
Lech Poznań Hamalainen 16, Pawłowski 642-0
Zagłębie Lubin |
ND/13/12 | 18:00 |
Legia Warszawa Hebert 62 (s)1-1
Piast Gliwice Badia 79 |
PN/14/12 | 18:00 |
Cracovia Rakels 3, 802-2
Korona Kielce Cabrera 19, 58 |
21 kolejka | ||
PT/18/12 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Janoszka 21, Zbozień 452-4
Górnik Zabrze Gergel 19, Kopacz 24, Sobolewski 55, Szeweluchin 73 |
PT/18/12 | 20:30 |
Wisła Kraków 0-1
Pogoń Szczecin R. Murawski 41 |
SO/19/12 | 15:30 |
Termalica Nieciecza 0-1
Ruch Chorzów Mazek 61 |
SO/19/12 | 18:00 |
Górnik Łęczna Piesio 2, 40, Śpiączka 753-1
Lechia Gdańsk Janicki 16 |
SO/19/12 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Frankowski 64, Grzelczak 832-2
Cracovia Jendrisek 11, Rakels 88 |
ND/20/12 | 15:30 |
Korona Kielce Sierpina 421-3
Legia Warszawa Guilherme 45, Kucharczyk 55, Nikolić 59 |
ND/20/12 | 18:00 |
Piast Gliwice Szeliga 15, Barisić 482-0
Lech Poznań |
PN/21/12 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
Śląsk Wrocław Grajciar 11 |
22 kolejka | ||
PT/12/02 | 18:00 |
Ruch Chorzów 0-0
Zagłębie Lubin |
PT/12/02 | 20:30 |
Śląsk Wrocław Hołota 791-0
Wisła Kraków |
SO/13/02 | 15:30 |
Górnik Łęczna 0-0
Piast Gliwice |
SO/13/02 | 18:00 |
Lechia Gdańsk Mila 48 (k), Maloca 54, Kuświk 58, Krasić 59, Peszko 865-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
SO/13/02 | 18:00 |
Cracovia Kapustka 3, Jendrisek 22, Cetnarski 293-0
Górnik Zabrze |
ND/14/02 | 15:30 |
Lech Poznań Pawłowski 11, 57, Nielsen 42, Kownacki 90 (k), 905-2
Termalica Nieciecza Kędziora 43, 49 |
ND/14/02 | 18:00 |
Legia Warszawa Nikolić 7, 58, Kucharczyk 16, Jodłowiec 844-0
Jagiellonia Białystok |
PN/15/02 | 18:00 |
Pogoń Szczecin R. Murawski 59, Frączczak 70, Gyurcso 783-2
Korona Kielce Pawłowski 7, Cabrera 17 |
23 kolejka | ||
PT/19/02 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Grzyb 42, Świderski 772-1
Śląsk Wrocław Hołota 17 (k) |
PT/19/02 | 20:30 |
Piast Gliwice 0-0
Pogoń Szczecin |
SO/20/02 | 15:30 |
Korona Kielce Cabrera 8 (k), 50 (k), 60, Sierpina 724-2
Lechia Gdańsk Wojtkowiak 34, Kuświk 73 |
SO/20/02 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Jarecki 561-1
Cracovia Jendrisek 76 |
SO/20/02 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Demjan 17, Sokołowski 64, Szczepaniak 80, Kowalski 884-1
Lech Poznań Kownacki 62 |
ND/21/02 | 15:30 |
Zagłębie Lubin K. Piątek 501-2
Legia Warszawa Prijović 2, Kucharczyk 38 |
ND/21/02 | 18:00 |
Górnik Zabrze 0-2
Ruch Chorzów Oleksy 45, Mazek 80 |
PN/22/02 | 18:00 |
Wisła Kraków Guerrier 191-1
Górnik Łęczna Danielewicz 76 |
24 kolejka | ||
PT/26/02 | 18:00 |
Śląsk Wrocław 0-0
Górnik Zabrze |
PT/26/02 | 20:30 |
Cracovia 1-2
Zagłębie Lubin |
SO/27/02 | 15:30 |
Górnik Łęczna Świerczok 20 (k), 39 (k), 693-2
Korona Kielce Pawłowski 8, Cabrera 17 |
SO/27/02 | 18:00 |
Lechia Gdańsk Kuświk 31, Michał Mak 38, Stolarski 903-1
Piast Gliwice Mateusz Mak 59 |
SO/27/02 | 20:30 |
Wisła Kraków Ondrasek 381-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała Możdżeń 64 (k), Stefanik 80 |
ND/28/02 | 15:30 |
Pogoń Szczecin Przybecki 501-1
Termalica Nieciecza Kędziora 90 |
ND/28/02 | 15:30 |
Lech Poznań 0-2
Jagiellonia Białystok Tarasovs 26, Tomasik 40 (k) |
ND/28/02 | 18:00 |
Legia Warszawa Oleksy 31 (s), Hlousek 492-0
Ruch Chorzów |
25 kolejka | ||
WT/01/03 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Szczepaniak 89, Mójta 902-0
Górnik Łęczna |
WT/01/03 | 20:30 |
Zagłębie Lubin Starzyński 491-0
Lechia Gdańsk |
ŚR/02/03 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Kędziora 35, Misak 52, Plizga 903-0
Legia Warszawa |
ŚR/02/03 | 18:00 |
Ruch Chorzów Mazek 24, Stępiński 382-3
Cracovia Jendrisek 5, Cetnarski 59, Dąbrowski 61 |
ŚR/02/03 | 20:30 |
Górnik Zabrze 0-2
Lech Poznań Kownacki 29, Pawłowski 61 |
ŚR/02/03 | 20:30 |
Jagiellonia Białystok 0-0
Pogoń Szczecin |
WT/08/03 | 18:00 |
Korona Kielce Cabrera 591-1
Wisła Kraków Popović 1 (k) |
WT/08/03 | 18:00 |
Piast Gliwice Barisić 261-0
Śląsk Wrocław |
28 kolejka | ||
PT/18/03 | 18:00 |
Korona Kielce Cabrera 441-1
Piast Gliwice Mak 69 |
PT/18/03 | 20:30 |
Wisła Kraków Sadlok 24, Brożek 33, 39, Wolski 45, Boguski 635-1
Jagiellonia Białystok Świderski 70 |
SO/19/03 | 15:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0
Górnik Zabrze |
SO/19/03 | 18:00 |
Śląsk Wrocław 0-0
Ruch Chorzów |
SO/19/03 | 20:30 |
Lech Poznań 0-2
Legia Warszawa Nikolić 42, 45 (k) |
ND/20/03 | 15:30 |
Lechia Gdańsk Chrapek 251-1
Termalica Nieciecza Smuczyński 77 |
ND/20/03 | 15:30 |
Górnik Łęczna 0-2
Zagłębie Lubin K. Piątek 37, Kubicki 50 |
ND/20/03 | 18:00 |
Pogoń Szczecin Gyurcso 8, Kort 562-2
Cracovia Vestenicky 26, Wdowiak 48 |
29 kolejka | ||
PT/01/04 | 18:00 |
Górnik Zabrze Kopacz 361-1
Pogoń Szczecin R. Murawski 50 |
PT/01/04 | 20:30 |
Lech Poznań 0-1
Śląsk Wrocław Morioka 10 |
SO/02/04 | 15:30 |
Termalica Nieciecza 0-1
Korona Kielce Sylwestrzak 73 |
SO/02/04 | 18:00 |
Cracovia 0-0
Górnik Łęczna |
SO/02/04 | 20:30 |
Legia Warszawa Duda 211-1
Lechia Gdańsk Kuświk 47 |
ND/03/04 | 15:30 |
Zagłębie Lubin Janoszka 2, 54, Starzyński 7 (k), Jagiełło 814-1
Piast Gliwice Mak 64 |
ND/03/04 | 18:00 |
Ruch Chorzów Stępiński 25, Koj 812-3
Wisła Kraków Głowacki 5, Ondrasek 50, Wolski 57 |
PN/04/04 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok 0-3
Podbeskidzie Bielsko-Biała Wasiluk 14 (s), Guti 34 (s), Mójta 76 (k) |
30 kolejka | ||
SO/09/04 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Mójta 54, Możdżeń 802-0
Termalica Nieciecza |
SO/09/04 | 18:00 |
Wisła Kraków Boguski 111-1
Zagłębie Lubin Papadopulos 68 |
SO/09/04 | 18:00 |
Piast Gliwice Szeliga 37, Nespor 662-0
Jagiellonia Białystok |
SO/09/04 | 18:00 |
Górnik Łęczna 0-1
Lech Poznań Nielsen 41 |
SO/09/04 | 18:00 |
Pogoń Szczecin 0-0
Legia Warszawa |
SO/09/04 | 18:00 |
Śląsk Wrocław Mervo 71, Marioka 902-1
Cracovia Cetnarski 12 |
SO/09/04 | 18:00 |
Lechia Gdańsk Mila 8 (k), F. Paixao 342-0
Ruch Chorzów |
SO/09/04 | 18:00 |
Korona Kielce Jovanović 5, Pyłypczuk 772-1
Górnik Zabrze Przybylski 40 |
31 kolejka | ||
PT/15/04 | 18:00 |
Pogoń Szczecin Murawski 591-1
Ruch Chorzów Stępiński 24 |
PT/15/04 | 20:30 |
Legia Warszawa Prijović 621-0
Lech Poznań |
SO/16/04 | 15:30 |
Korona Kielce Cabrera 521-1
Śląsk Wrocław Celeban 65 |
SO/16/04 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Janoszka 591-2
Lechia Gdańsk Kuświk 29, F. Paixao 69 |
SO/16/04 | 20:30 |
Piast Gliwice Mak 421-1
Cracovia Covilo 90 |
ND/17/04 | 15:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
Termalica Nieciecza Kupczak 60 |
ND/17/04 | 15:30 |
Jagiellonia Białystok Tomasik 19 (k), Vassiljev 452-0
Górnik Łęczna |
ND/17/04 | 18:00 |
Wisła Kraków Małecki 6, Wolski 42, Ondrasek 803-1
Górnik Zabrze Gergel 28 |
32 kolejka | ||
WT/19/04 | 18:00 |
Cracovia Cetnarski 62 (k)1-0
Zagłębie Lubin |
WT/19/04 | 18:00 |
Lech Poznań Linetty 6, Nielsen 382-2
Piast Gliwice Zivec 51, Mraz 61 |
WT/19/04 | 20:30 |
Ruch Chorzów 0-0
Legia Warszawa |
WT/19/04 | 20:30 |
Lechia Gdańsk Krasić 9, Wojtkowiak 662-0
Pogoń Szczecin |
ŚR/20/04 | 18:00 |
Termalica Nieciecza 0-0
Korona Kielce |
ŚR/20/04 | 18:00 |
Górnik Łęczna 0-3
Wisła Kraków Popović 68 (k), Bogusławski 75 (s), Ondrasek 90 (k) |
ŚR/20/04 | 20:30 |
Górnik Zabrze Mójta 33 (s)1-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
ŚR/20/04 | 20:30 |
Śląsk Wrocław Mervo 14, 35, Morioka 723-1
Jagiellonia Białystok Vassiljev 20 |
33 kolejka | ||
PT/22/04 | 18:00 |
Zagłębie Lubin K. Piątek 37, Woźniak 50, Oleksy 55 (s), Ł. Piątek 724-1
Ruch Chorzów Koj 28 |
PT/22/04 | 20:30 |
Legia Warszawa Prijović 6, Kucharczyk 25, Nikolić 32, Hamalainen 774-0
Cracovia |
SO/23/04 | 15:30 |
Korona Kielce Cabrera 221-1
Górnik Łęczna Śpiączka 78 (k) |
SO/23/04 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Mójta 67 (k)1-2
Śląsk Wrocław Mervo 30, Morioka 49 |
SO/23/04 | 20:30 |
Pogoń Szczecin Zwoliński 591-0
Lech Poznań |
ND/24/04 | 15:30 |
Jagiellonia Białystok 0-0
Górnik Zabrze |
ND/24/04 | 18:00 |
Piast Gliwice Korun 32, Mak 81 (k), Barisić 903-0
Lechia Gdańsk |
PN/25/04 | 18:00 |
Wisła Kraków Popović 57 (k), Guerrier 902-2
Termalica Nieciecza Kędziora 70, Nowak 90 |
34 kolejka | ||
CZ/28/04 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Tosik 12, K. Piątek 442-0
Legia Warszawa |
CZ/28/04 | 18:00 |
Lech Poznań 0-0
Lechia Gdańsk |
PT/29/04 | 18:00 |
Górnik Zabrze Cerimagić 17, Steblecki 902-1
Śląsk Wrocław Biliński 84 |
PT/29/04 | 20:30 |
Ruch Chorzów 0-1
Cracovia Covilo 4 |
SO/30/04 | 18:00 |
Termalica Nieciecza 0-2
Górnik Łęczna Pitry 31, Świerczok 88 |
SO/30/04 | 20:30 |
Korona Kielce Cabrera 12, Wierchowcow 17, Pyłypczuk 653-2
Wisła Kraków Brożek 62, 90 |
ND/01/05 | 15:30 |
Jagiellonia Białystok Szymonowicz 32, Vassiljev 80, Romanczuk 903-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała Mójta 17 (k), Szczepaniak 74 |
ND/01/05 | 18:00 |
Piast Gliwice Zivec 10, Nespor 352-1
Pogoń Szczecin Dwaliszwili 15 |
35 kolejka | ||
PT/06/05 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Baranowski 901-1
Korona Kielce Sylwestrzak 44 |
PT/06/05 | 20:30 |
Wisła Kraków Brożek 251-0
Jagiellonia Białystok |
SO/07/05 | 15:30 |
Śląsk Wrocław Morioka 18, Fryc 86 (s)2-1
Termalica Nieciecza Dwali 62 (s) |
SO/07/05 | 18:00 |
Górnik Łęczna 0-0
Górnik Zabrze |
SO/07/05 | 20:30 |
Lechia Gdańsk 2-1
Ruch Chorzów |
ND/08/05 | 15:30 |
Pogoń Szczecin Nunes 571-3
Zagłębie Lubin Kubicki 60, Woźniak 64, Ł. Piątek 88 |
ND/08/05 | 15:30 |
Cracovia Jendrisek 14, Budziński 422-0
Lech Poznań |
ND/08/05 | 18:00 |
Legia Warszawa Lewczuk 28, Guilherme 45, Hamalainen 54, Nikolić 69 (k)4-0
Piast Gliwice |
36 kolejka | ||
WT/10/05 | 20:30 |
Górnik Łęczna Pitry 16, Piesio 37, Bonin 67, 90, Śpiączka 745-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Deja 80 |
WT/10/05 | 20:30 |
Wisła Kraków Ondrasek 601-1
Śląsk Wrocław Grajciar 71 |
WT/10/05 | 20:30 |
Górnik Zabrze 0-0
Korona Kielce |
WT/10/05 | 20:30 |
Jagiellonia Białystok 0-1
Termalica Nieciecza Tarasovs 80 (s) |
ŚR/11/05 | 20:30 |
Lechia Gdańsk Peszko 20, Krasić 502-0
Legia Warszawa |
ŚR/11/05 | 20:30 |
Pogoń Szczecin Kort 30, Frączczak 73 (k), Zwoliński 823-2
Cracovia Fojut 64 (s), Cetnarski 80 |
ŚR/11/05 | 20:30 |
Ruch Chorzów 0-3
Piast Gliwice Barisić 34, Nespor 84, Szeliga 89 |
ŚR/11/05 | 20:30 |
Zagłębie Lubin Dąbrowski 50, 68, Woźniak 883-0
Lech Poznań |
37 kolejka | ||
SO/14/05 | 15:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Demjan 17, Stefanik 28, 643-4
Wisła Kraków Brożek 20, Boguski 52, Ondrasek 59, Mączyński 65 |
SO/14/05 | 15:30 |
Śląsk Wrocław Morioka 5, 60, Hołota 583-2
Górnik Łęczna Pitry 20, Śpiączka 90 |
SO/14/05 | 15:30 |
Korona Kielce Pawłowski 501-3
Jagiellonia Białystok Mystkowski 33, Frankowski 58, Romanczuk 76 (k) |
SO/14/05 | 15:30 |
Termalica Nieciecza Kędziora 531-1
Górnik Zabrze Kurzawa 23 |
ND/15/05 | 18:00 |
Legia Warszawa Czerwiński 14 (s), Nikolić 83, Hamalainen 863-0
Pogoń Szczecin |
ND/15/05 | 18:00 |
Cracovia Cetnarski 9, Janicki 65 (s)2-0
Lechia Gdańsk |
ND/15/05 | 18:00 |
Piast Gliwice 0-1
Zagłębie Lubin Papadopulos 26 |
ND/15/05 | 18:00 |
Lech Poznań Jóźwiak 26, Linetty 81, Gajos 853-0
Ruch Chorzów |
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |