Piłka za granicą
1 Liga
- Wtorek, 19 marca 2024, 09:01 GKS Katowice wyjedzie na zgrupowanie
Piłkarze GKS-u Katowice 20 marca rozpoczną zgrupowanie w Ustroniu, które potrwa do 22 marca.
- Poniedziałek, 18 marca 2024, 13:12 Klub 1. ligi ma nowego trenera
Mateusz Stolarski został nowym trenerem Motoru Lublin. 31-letni szkoleniowiec zastąpił na stanowisku Goncalo Feio, który złożył rezygnację po przegranym meczu Fortuna 1. ligi ze Stalą Rzeszów.
- Niedziela, 17 marca 2024, 16:59 1. liga: Katowice rozgromiły Podbeskidzie
17 marca 2024, 15:00 - Katowice
GKS Katowice 5-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Jędrych 28 (k), Marzec 37, 45, Bergier 55, Błąd 62 (k) - Niedziela, 17 marca 2024, 16:56 1. liga: Górnik zremisował ze Zniczem
17 marca 2024, 15:00 - Łęczna
Górnik Łęczna 1-1 Znicz Pruszków
Klemenz 10 - Nagamatsu 90 - Niedziela, 17 marca 2024, 14:42 1. liga: Arka zgubiła punkty z Odrą
17 marca 2024, 12:40 - Gdynia
Arka Gdynia 2-2 Odra Opole
Marcjanik 43 (k), Stolc 82 - Piroch 8, Niziołek 74 (k)
M | Pkt | Br | Z.R.P. Razem | Z.R.P. Dom | Z.R.P. Wyjazd | ||
1 | Arka Gdynia | 34 | 69 | 60-29 | 19-12-3 | 8-7-2 | 11-5-1 |
2 | Wisła Płock | 34 | 63 | 51-28 | 19-6-9 | 11-3-3 | 8-3-6 |
3 | Zawisza Bydgoszcz | 34 | 52 | 57-51 | 15-7-12 | 8-3-6 | 7-4-6 |
4 | GKS Katowice | 34 | 52 | 42-36 | 15-7-12 | 7-4-6 | 8-3-6 |
5 | Zagłębie Sosnowiec | 34 | 52 | 53-53 | 16-4-14 | 10-1-6 | 6-3-8 |
6 | Chrobry Głogów | 34 | 51 | 47-33 | 14-9-11 | 8-3-6 | 6-6-5 |
7 | Miedź Legnica | 34 | 51 | 41-34 | 13-12-9 | 7-8-2 | 6-4-7 |
8 | Bytovia Bytów | 34 | 48 | 46-44 | 11-15-8 | 5-8-4 | 6-7-4 |
9 | Sandecja Nowy Sącz | 34 | 47 | 51-43 | 13-8-13 | 9-3-5 | 4-5-8 |
10 | Wigry Suwałki | 34 | 45 | 41-35 | 12-9-13 | 4-4-9 | 8-5-4 |
11 | Stomil Olsztyn | 34 | 44 | 34-42 | 11-11-12 | 6-7-4 | 5-4-8 |
12 | Chojniczanka Chojnice | 34 | 43 | 40-45 | 12-7-15 | 7-3-7 | 5-4-8 |
13 | Olimpia Grudziądz | 34 | 42 | 39-43 | 11-9-14 | 6-3-8 | 5-6-6 |
14 | Pogoń Siedlce | 34 | 41 | 32-46 | 11-8-15 | 8-5-4 | 3-3-11 |
15 | MKS Kluczbork | 34 | 41 | 40-55 | 11-8-15 | 5-5-7 | 6-3-8 |
16 | GKS Bełchatów | 34 | 38 | 35-40 | 10-8-16 | 5-4-8 | 5-4-8 |
17 | Rozwój Katowice | 34 | 35 | 35-56 | 11-2-21 | 6-1-10 | 5-1-11 |
18 | Dolcan Ząbki | 34 | 30 | 37-67 | 8-6-20 | 4-2-11 | 4-4-9 |
Strzelcy | |
15 | Aleksander (Sandecja) |
15 | Górski (Chrobry) |
15 | Lewicki (Zawisza) |
14 | Surdykowski (Bytovia) |
13 | Drygas (Zawisza) |
12 | Abbott (Arka) |
11 | Fidziukiewicz (Zagłębie) |
11 | Goncerz (GKS Katowice) |
11 | Lebedyński (Wisła) |
1 kolejka | ||
SO/01/08 | 17:00 |
MKS Kluczbork 0-2
Chrobry Głogów Górski 62, 90 |
SO/01/08 | 17:00 |
Pogoń Siedlce 0-4
Dolcan Ząbki Bajdur 24, 44, Osoliński 37, Gołębiewski 85 |
SO/01/08 | 17:00 |
GKS Bełchatów 0-1
Stomil Olsztyn Suchocki 42 |
SO/01/08 | 18:00 |
Arka Gdynia Siemaszko 271-1
Zawisza Bydgoszcz Drygas 48 |
SO/01/08 | 18:00 |
Miedź Legnica Telichowski 31, Ilków-Gołąb 512-2
Chojniczanka Chojnice Rogalski 43, Kieruzel 47 |
SO/01/08 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-1
Bytovia Bytów Surdykowski 10 |
SO/01/08 | 19:00 |
GKS Katowice Burkhardt 22, Leimonas 282-0
Wigry Suwałki |
SO/01/08 | 20:00 |
Olimpia Grudziądz 0-1
Rozwój Katowice Gielza 43 |
ND/02/08 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec 0-1
Wisła Płock Rogalski 41 |
2 kolejka | ||
SO/08/08 | 18:00 |
Zawisza Bydgoszcz Drygas 52 (k), Lewicki 652-3
MKS Kluczbork Kasperkiewicz 34, Deja 36, Nowacki 69 |
SO/08/08 | 18:00 |
GKS Katowice 0-1
Zagłębie Sosnowiec Budek 24 |
SO/08/08 | 19:00 |
Chrobry Głogów Michalec 321-1
Pogoń Siedlce Bodziony 27 |
SO/08/08 | 19:45 |
Stomil Olsztyn Aleksander 32 (s), Trzeciakiewicz 832-2
Sandecja Nowy Sącz Tarasenko 85, Aleksander 90 |
SO/08/08 | 20:00 |
Bytovia Bytów Jakóbowski 3, Surdykowski 732-2
Olimpia Grudziądz Kaczmarek 29 (k), Pawela 61 |
SO/08/08 | 20:00 |
GKS Bełchatów Bartosiak 82 (k), Rachwał 90 (k)2-1
Chojniczanka Chojnice Rybski 54 |
SO/08/08 | 20:00 |
Miedź Legnica Telichowski 321-1
Dolcan Ząbki Jagiełło 68 |
ND/09/08 | 18:00 |
Wisła Płock 0-2
Arka Gdynia Siemaszko 18, Abbott 90 |
ND/09/08 | 20:00 |
Wigry Suwałki Jarzębowski 12, Rafaļskis 41, Żebrowski 50, 684-0
Rozwój Katowice |
3 kolejka | ||
SO/15/08 | 11:00 |
Rozwój Katowice Kozłowski 901-1
Bytovia Bytów Surdykowski 58 |
SO/15/08 | 17:00 |
MKS Kluczbork Kojder 441-2
Wisła Płock Ilijew 49, Lebedyński 85 |
SO/15/08 | 18:00 |
Arka Gdynia Socha 901-0
GKS Katowice |
SO/15/08 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz Tarasenko 55, Szczepański 82, Sobotka 903-1
Chojniczanka Chojnice Zawistowski 64 |
SO/15/08 | 18:30 |
Zagłębie Sosnowiec Fidziukiewicz 72, 862-3
Wigry Suwałki Adamek 4, Kalinkowski 32, Jarzębowski 88 |
SO/15/08 | 20:00 |
GKS Bełchatów Gierszewski 451-1
Dolcan Ząbki Krzywicki 64 |
SO/15/08 | 20:00 |
Olimpia Grudziądz Kaczmarek 7 (k), Szczot 892-0
Stomil Olsztyn |
ND/16/08 | 17:00 |
Pogoń Siedlce 0-3
Zawisza Bydgoszcz Panajotow 50, Alvarinho 67, Łukowski 90 |
ND/16/08 | 18:00 |
Miedź Legnica 0-2
Chrobry Głogów Hudyma 71, Drewniak 88 |
4 kolejka | ||
PT/21/08 | 20:30 |
Zawisza Bydgoszcz Smektała 35, Lewicki 49, Panajotow 65, Smug 76 (s)4-1
Miedź Legnica Ślusarski 8 |
SO/22/08 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec Arak 25, Matusiak 34, Fidziukiewicz 64, Pribula 724-2
Arka Gdynia Nalepa 4, Yussuff 81 |
SO/22/08 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz Aleksander 13, Dudzic 66, 683-2
Dolcan Ząbki Tarnowski 19 (k), Kądzior 52 |
SO/22/08 | 19:00 |
Chojniczanka Chojnice Kieruzel 12, Mikołajczak 342-1
Olimpia Grudziądz Kaczmarek 63 |
SO/22/08 | 19:00 |
Chrobry Głogów Szczepaniak 481-2
GKS Bełchatów Michalski 80, Cverna 82 |
SO/22/08 | 19:00 |
Wisła Płock 0-2
Pogoń Siedlce Duda 62, 84 |
SO/22/08 | 19:00 |
GKS Katowice Goncerz 7, 19, 27, 87 (k), Frańczak 825-1
MKS Kluczbork Giel 78 |
SO/22/08 | 19:45 |
Stomil Olsztyn Kujawa 6, Suchocki 712-1
Rozwój Katowice Tkocz 54 |
SO/22/08 | 20:00 |
Wigry Suwałki Kalinkowski 7, Karankiewicz 232-2
Bytovia Bytów Jakóbowski 43, Surdykowski 71 |
5 kolejka | ||
ŚR/26/08 | 17:00 |
MKS Kluczbork Deja 901-1
Zagłębie Sosnowiec Arak 33 |
ŚR/26/08 | 17:00 |
Rozwój Katowice Kun 901-3
Chojniczanka Chojnice Rybski 51, Kosakiewicz 64, Mikołajczak 78 |
ŚR/26/08 | 17:30 |
GKS Bełchatów Zięba 82, Gierszewski 862-1
Zawisza Bydgoszcz Lewicki 6 |
ŚR/26/08 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz Aleksander 39 (k)1-1
Chrobry Głogów Byrtek 77 |
ŚR/26/08 | 18:30 |
Arka Gdynia 0-2
Wigry Suwałki Bartkowski 55 (k), Adamek 70 |
ŚR/26/08 | 19:00 |
Olimpia Grudziądz Djousse 521-1
Dolcan Ząbki Gołębiewski 77 |
CZ/27/08 | 17:30 |
Miedź Legnica Bartczak 901-0
Wisła Płock |
CZ/27/08 | 18:00 |
Pogoń Siedlce Duda 8, Dzięgielewski 362-0
GKS Katowice |
ŚR/23/09 | 18:00 |
Bytovia Bytów Jastrzembski 351-1
Stomil Olsztyn Szymonowicz 80 |
6 kolejka | ||
SO/29/08 | 17:30 |
Arka Gdynia Abbott 341-1
MKS Kluczbork Kojder 78 |
SO/29/08 | 18:00 |
Dolcan Ząbki Tarnowski 561-0
Rozwój Katowice |
SO/29/08 | 18:00 |
Zawisza Bydgoszcz Lewicki 24, Szufryn 45 (s)2-2
Sandecja Nowy Sącz Kasprzak 21, Bartków 83 |
ND/30/08 | 17:00 |
Chrobry Głogów Drewniak 55, Górski 902-1
Olimpia Grudziądz Reiman 76 |
ND/30/08 | 18:00 |
GKS Katowice 0-1
Miedź Legnica Midzierski 88 |
ND/30/08 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec Markowski 9, Dudek 19 (k)2-1
Pogoń Siedlce Rybicki 39 |
ND/30/08 | 19:00 |
Wisła Płock Łuczak 61, Piotrowski 802-0
GKS Bełchatów |
ND/30/08 | 20:00 |
Wigry Suwałki Moneta 511-2
Stomil Olsztyn Kujawa 13, Lech 59 |
ŚR/16/09 | 20:00 |
Chojniczanka Chojnice Mikołajczak 341-6
Bytovia Bytów Klichowicz 4, 70, 80, Kort 26, Wróbel 40, Surdykowski 90 |
7 kolejka | ||
PT/04/09 | 18:00 |
Olimpia Grudziądz Kurowski 14, Kaczmarek 82 (k)2-3
Zawisza Bydgoszcz Lewicki 35, Drygas 77, Mica 80 |
SO/05/09 | 15:00 |
GKS Bełchatów Michalski 121-2
GKS Katowice Burkhardt 78, Pielorz 86 |
SO/05/09 | 17:00 |
MKS Kluczbork Kowalczyk 181-1
Wigry Suwałki Ruszkul 67 |
SO/05/09 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz Bartków 371-3
Wisła Płock Stefańczyk 51, Reca 56, 83 |
SO/05/09 | 18:00 |
Bytovia Bytów Bąk 791-4
Dolcan Ząbki Gołębiewski 29, 61, Świerblewski 57, 73 |
SO/05/09 | 19:45 |
Stomil Olsztyn Trzeciakiewicz 30, Wełna 612-0
Chojniczanka Chojnice |
ND/06/09 | 15:00 |
Rozwój Katowice 0-1
Chrobry Głogów Ilków-Gołąb 43 |
ND/06/09 | 17:00 |
Pogoń Siedlce Duda 65, Rybicki 672-2
Arka Gdynia Marcjanik 60, Siemaszko 82 |
WT/29/09 | 18:30 |
Miedź Legnica Garguła 67 (k)1-4
Zagłębie Sosnowiec Arak 36, 60, Fonfara 68, Matusiak 76 |
8 kolejka | ||
PT/11/09 | 18:00 |
Chrobry Głogów 0-1
Bytovia Bytów Surdykowski 59 |
PT/11/09 | 18:00 |
GKS Katowice Frańczak 38, Szołtys 722-4
Sandecja Nowy Sącz Leimonas 2 (s), Aleksander 62, Sobotka 75, Ctvrtnicek 84 (k) |
PT/11/09 | 19:00 |
Zagłębie Sosnowiec 0-1
GKS Bełchatów Bartosiak 56 (k) |
SO/12/09 | 16:00 |
Dolcan Ząbki Calderon 831-0
Stomil Olsztyn |
SO/12/09 | 16:00 |
MKS Kluczbork Nowacki 10, Kojder 14, Sobczak 723-2
Pogoń Siedlce Dmowski 68, Chyła 90 |
SO/12/09 | 17:00 |
Zawisza Bydgoszcz Łukowski 21, Drygas 832-1
Rozwój Katowice Gałecki 59 |
SO/12/09 | 19:00 |
Wigry Suwałki 0-1
Chojniczanka Chojnice Rogalski 43 |
SO/12/09 | 19:00 |
Wisła Płock Lebedyński 44, Bąk 68, 903-0
Olimpia Grudziądz |
ND/13/09 | 17:00 |
Arka Gdynia Siemaszko 31, Abbott 802-0
Miedź Legnica |
9 kolejka | ||
PT/18/09 | 18:00 |
GKS Bełchatów Demianiuk 111-1
Arka Gdynia Nalepa 90 |
SO/19/09 | 15:00 |
Rozwój Katowice Winiarczyk 13 (k), Kun 562-1
Wisła Płock Lebedyński 76 |
SO/19/09 | 18:00 |
Miedź Legnica Bartczak 3, Marquitos 37, Garguła 81, Labukas 874-1
MKS Kluczbork Kowalczyk 78 |
SO/19/09 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz Aleksander 20, 53 (k), Bartków 643-3
Zagłębie Sosnowiec Ryndak 7, Jakub Arak 68, 79 |
SO/19/09 | 18:00 |
Olimpia Grudziądz Kurowski 371-0
GKS Katowice |
ND/20/09 | 12:45 |
Stomil Olsztyn Meschia 24 (k), Lech 78 (k)2-1
Chrobry Głogów Byrtek 18 |
ND/20/09 | 16:00 |
Pogoń Siedlce Duda 231-0
Wigry Suwałki |
ND/20/09 | 17:00 |
Bytovia Bytów Wróbel 56 (k), Surdykowski 682-2
Zawisza Bydgoszcz Drygas 26 (k), Patejuk 90 |
ND/20/09 | 19:00 |
Chojniczanka Chojnice Niedziela 681-1
Dolcan Ząbki Świerblewski 84 |
10 kolejka | ||
PT/25/09 | 18:00 |
GKS Katowice Iwan 10, Praznovsky 382-2
Rozwój Katowice Kopczyk 26, Wróbel 55 |
PT/25/09 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec 0-0
Olimpia Grudziądz |
PT/25/09 | 18:00 |
Miedź Legnica Łobodziński 891-1
Pogoń Siedlce Bodziony 34 |
SO/26/09 | 17:30 |
Arka Gdynia Abbott 46, Nalepa 602-1
Sandecja Nowy Sącz Aleksander 21 |
SO/26/09 | 18:00 |
Wisła Płock Reca 26, Lebedyński 762-1
Bytovia Bytów Klichowicz 75 |
ND/27/09 | 12:45 |
Wigry Suwałki 0-1
Dolcan Ząbki Kądzior 64 |
ND/27/09 | 15:00 |
MKS Kluczbork 0-0
GKS Bełchatów |
ND/27/09 | 17:00 |
Chrobry Głogów 0-1
Chojniczanka Chojnice Zawistowski 10 |
ND/27/09 | 18:00 |
Zawisza Bydgoszcz Lewicki 44, 81, Patejuk 613-0
Stomil Olsztyn |
11 kolejka | ||
PT/02/10 | 18:00 |
Miedź Legnica 0-0
Wigry Suwałki |
PT/02/10 | 18:00 |
Olimpia Grudziądz Kurowski 491-2
Arka Gdynia Stolc 78 (k), Yussuff 88 |
PT/02/10 | 18:00 |
Dolcan Ząbki Tarnowski 38 (k)1-1
Chrobry Głogów Hudyma 18 (k) |
SO/03/10 | 15:00 |
Rozwój Katowice 0-1
Zagłębie Sosnowiec |
SO/03/10 | 17:00 |
GKS Bełchatów 0-0
Pogoń Siedlce |
SO/03/10 | 17:00 |
Sandecja Nowy Sącz Kasprzak 141-2
MKS Kluczbork Kojder 4, Kowalczyk 27 |
SO/03/10 | 18:00 |
Bytovia Bytów 0-3
GKS Katowice Praznovsky 39, Goncerz 75, 78 |
SO/03/10 | 18:00 |
Chojniczanka Chojnice 0-2
Zawisza Bydgoszcz Patejuk 32, Lewicki 84 |
ND/04/10 | 12:45 |
Stomil Olsztyn Lech 45 (k)1-1
Wisła Płock Lebedyński 86 |
12 kolejka | ||
PT/09/10 | 19:00 |
Zagłębie Sosnowiec Ryndak 9, Fidziukiewicz 652-0
Bytovia Bytów |
SO/10/10 | 15:00 |
Wigry Suwałki Makaradze 671-2
Chrobry Głogów Ilków-Gołąb 46, Górski 57 |
SO/10/10 | 15:00 |
MKS Kluczbork Kowalczyk 561-0
Olimpia Grudziądz |
SO/10/10 | 17:00 |
Wisła Płock Łuczak 44, Lebedyński 752-1
Chojniczanka Chojnice Kosakiewicz 90 |
SO/10/10 | 17:00 |
Miedź Legnica Ślusarski 231-1
GKS Bełchatów Gierszewski 80 |
SO/10/10 | 17:30 |
Arka Gdynia Vinicius 43, 50, 74, Abbott 574-0
Rozwój Katowice |
SO/10/10 | 18:00 |
GKS Katowice Goncerz 42 (k), Szołtys 612-2
Stomil Olsztyn Kujawa 29, Meschia 59 |
ND/11/10 | 15:00 |
Zawisza Bydgoszcz 0-3
Dolcan Ząbki Tarnowski 36, Świerblewski 38, Matuszek 87 |
ND/11/10 | 17:30 |
Pogoń Siedlce 0-0
Sandecja Nowy Sącz |
13 kolejka | ||
PT/16/10 | 20:30 |
Stomil Olsztyn Fabisiak 14 (s), Szymonowicz 172-4
Zagłębie Sosnowiec Pribula 5, 53, 87, Dudek 50 (k) |
SO/17/10 | 15:00 |
Rozwój Katowice 0-1
MKS Kluczbork Niziołek 27 (k) |
SO/17/10 | 17:00 |
GKS Bełchatów 0-2
Wigry Suwałki Adamek 41, Moneta 90 |
SO/17/10 | 17:00 |
Sandecja Nowy Sącz Szczepański 12, Szarek 84, Małkowski 903-2
Miedź Legnica Daniel 18, Łuszkiewicz 90 |
SO/17/10 | 17:00 |
Olimpia Grudziądz 0-1
Pogoń Siedlce Duda 51 |
SO/17/10 | 18:00 |
Bytovia Bytów Klichowicz 731-1
Arka Gdynia Vinicius 62 (k) |
SO/17/10 | 18:00 |
Chojniczanka Chojnice 0-2
GKS Katowice Bębenek 43, Wołkowicz 69 |
SO/17/10 | 18:00 |
Dolcan Ząbki 0-1
Wisła Płock Darmochwał 53 |
ND/18/10 | 12:45 |
Chrobry Głogów Górski 51, Ilków-Gołąb 65, Bogusławski 703-1
Zawisza Bydgoszcz Panajotow 45 |
14 kolejka | ||
PT/23/10 | 19:00 |
Zagłębie Sosnowiec Matusiak 25, Fidziukiewicz 442-1
Chojniczanka Chojnice Zawistowski 31 |
PT/23/10 | 20:30 |
Arka Gdynia 0-1
Stomil Olsztyn Ratajczak 35 |
SO/24/10 | 15:00 |
MKS Kluczbork Deja 741-1
Bytovia Bytów Klichowicz 37 |
SO/24/10 | 15:00 |
Rozwój Katowice Mielnik 37, Wróbel 782-3
Pogoń Siedlce Duda 5, 80, Dzięgielewski 76 |
SO/24/10 | 17:00 |
Wigry Suwałki 0-1
Zawisza Bydgoszcz Smektała 84 |
SO/24/10 | 17:00 |
Miedź Legnica Garguła 16, Sabala 24, 48, Łobodziński 524-0
Olimpia Grudziądz |
SO/24/10 | 17:00 |
GKS Bełchatów Gierszewski 581-0
Sandecja Nowy Sącz |
ND/25/10 | 12:45 |
Wisła Płock 0-1
Chrobry Głogów Sędziak 23 |
ND/25/10 | 12:45 |
GKS Katowice Goncerz 17, 692-0
Dolcan Ząbki |
15 kolejka | ||
PT/30/10 | 20:30 |
Chrobry Głogów 0-0
GKS Katowice |
SO/31/10 | 13:00 |
Rozwój Katowice Czerkas 88, Kun 902-1
Miedź Legnica Marquitos 8 |
SO/31/10 | 14:00 |
Dolcan Ząbki Krzywicki 20, 55, Sapała 22, Bajdur 574-1
Zagłębie Sosnowiec Matuszek 71 (s) |
SO/31/10 | 15:00 |
Zawisza Bydgoszcz Smektała 431-3
Wisła Płock Reca 17, Lebedyński 37, Piotrowski 86 |
SO/31/10 | 16:00 |
Bytovia Bytów Formela 14, 60, Surdykowski 503-1
Pogoń Siedlce Dzięcioł 72 |
SO/31/10 | 17:00 |
Sandecja Nowy Sącz Aleksander 531-0
Wigry Suwałki |
SO/31/10 | 17:00 |
Olimpia Grudziądz Piter-Bućko 141-3
GKS Bełchatów Witasik 6, Cverna 31, Papikjan 81 |
SO/31/10 | 17:00 |
Stomil Olsztyn Kujawa 44 (k)1-0
MKS Kluczbork |
PN/02/11 | 18:00 |
Chojniczanka Chojnice Niedziela 23, Jelić 862-3
Arka Gdynia Alan 39, 71, Tomasiewicz 82 |
16 kolejka | ||
PT/06/11 | 20:30 |
Arka Gdynia Nalepa 43, Łukasiewicz 59, Siemaszko 793-2
Dolcan Ząbki Krzywicki 12, 24 |
SO/07/11 | 13:00 |
MKS Kluczbork Nitkiewicz 881-3
Chojniczanka Chojnice Grzelak 52, 90, Rybski 62 |
SO/07/11 | 16:00 |
Wigry Suwałki Hanzel 221-2
Wisła Płock Piotrowski 21, Reca 38 |
SO/07/11 | 16:00 |
Miedź Legnica Sabala 15, Marquitos 252-0
Bytovia Bytów |
SO/07/11 | 16:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-0
Olimpia Grudziądz |
SO/07/11 | 17:00 |
GKS Katowice Iwan 171-0
Zawisza Bydgoszcz |
SO/07/11 | 17:00 |
GKS Bełchatów 0-2
Rozwój Katowice Kun 17, Jaroszek 43 |
ND/08/11 | 12:00 |
Pogoń Siedlce 0-1
Stomil Olsztyn Kujawa 17 (k) |
ND/08/11 | 12:45 |
Zagłębie Sosnowiec Fonfara 44, Pribula 732-0
Chrobry Głogów |
17 kolejka | ||
PT/13/11 | 18:30 |
Wisła Płock Piotrowski 36, 532-0
GKS Katowice |
SO/14/11 | 13:00 |
Rozwój Katowice Czerkas 36, 462-0
Sandecja Nowy Sącz |
SO/14/11 | 15:00 |
Stomil Olsztyn 0-1
Miedź Legnica Midzierski 90 |
SO/14/11 | 17:00 |
Olimpia Grudziądz 0-2
Wigry Suwałki Adamek 43, Hanzel 52 (k) |
SO/14/11 | 17:00 |
Chojniczanka Chojnice Kieruzel 891-0
Pogoń Siedlce |
SO/14/11 | 17:00 |
Dolcan Ząbki Calderon 33 (k)1-1
MKS Kluczbork Nowacki 29 |
SO/14/11 | 18:00 |
Bytovia Bytów Surdykowski 37 (k), Opałacz 582-2
GKS Bełchatów Flis 26, Cverna 84 |
ND/15/11 | 12:45 |
Chrobry Głogów 0-1
Arka Gdynia Abbott 45 |
SO/05/12 | 16:00 |
Zawisza Bydgoszcz Drygas 9 (k), 44, 45, Lewicki 37, 56, Smektała 726-1
Zagłębie Sosnowiec Fidziukiewicz 13 |
18 kolejka | ||
PT/20/11 | 18:00 |
Dolcan Ząbki Wiktorski 43, Kądzior 46, Gołębiewski 68, 79, Jakubik 70, Świerblewski 856-1
Pogoń Siedlce Rybicki 22 |
PT/20/11 | 18:00 |
Stomil Olsztyn 0-2
GKS Bełchatów Klemenz 69, Michalski 77 |
PT/20/11 | 20:30 |
Zawisza Bydgoszcz Drygas 75 (k), 902-2
Arka Gdynia Nalepa 25, Vinicius 81 |
SO/21/11 | 13:00 |
Rozwój Katowice 0-2
Olimpia Grudziądz Banasiak 76, 90 |
SO/21/11 | 16:00 |
Wigry Suwałki 0-1
GKS Katowice Goncerz 90 |
SO/21/11 | 16:00 |
Chrobry Głogów Górski 15, 76, 80, Szczepaniak 82, Hałambiec 895-1
MKS Kluczbork Niziołek 35 |
SO/21/11 | 16:00 |
Bytovia Bytów Jakóbowski 451-0
Sandecja Nowy Sącz |
ND/22/11 | 12:45 |
Wisła Płock Reca 7, Lebedyński 46, Wlazło 813-1
Zagłębie Sosnowiec Fonfara 45 |
ND/22/11 | 16:00 |
Chojniczanka Chojnice Zawistowski 901-0
Miedź Legnica |
19 kolejka | ||
PT/27/11 | 20:30 |
Arka Gdynia Abbott 29, 48, Wojowski 79, Siemaszko 824-2
Wisła Płock Lebedyński 37, 90 |
SO/28/11 | 13:00 |
Rozwój Katowice Jaroszek 361-3
Wigry Suwałki Hanzel 45, Adamek 52, Moneta 73 |
SO/28/11 | 13:00 |
MKS Kluczbork 0-1
Zawisza Bydgoszcz Lewicki 90 |
SO/28/11 | 16:00 |
Chojniczanka Chojnice Pietruszka 5 (k), Czerwiński 232-0
GKS Bełchatów |
SO/28/11 | 16:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-2
Stomil Olsztyn Łukasik 14, Kujawa 76 |
SO/28/11 | 17:00 |
Olimpia Grudziądz Piter-Bučko 901-1
Bytovia Bytów Klichowicz 60 |
ND/29/11 | 12:45 |
Zagłębie Sosnowiec Fidziukiewicz 84, 902-1
GKS Katowice Leimonas 83 |
ND/29/11 | 15:00 |
Pogoń Siedlce Rybicki 811-0
Chrobry Głogów |
CZ/03/12 | 13:00 |
Dolcan Ząbki Kądzior 6, 76, Wieteska 473-4
Miedź Legnica Labukas 2, 10, Garguła 71 (k), Daniel 88 |
20 kolejka | ||
- | - |
Dolcan Ząbki 0-3
(wo) GKS Bełchatów |
PT/04/03 | 18:00 |
Wigry Suwałki 0-2
Zagłębie Sosnowiec Dudek 14, Markowski 85 |
PT/04/03 | 18:00 |
Chrobry Głogów Górski 26, Lafrance 652-1
Miedź Legnica Labukas 4 |
SO/05/03 | 13:00 |
Stomil Olsztyn Kujawa 751-1
Olimpia Grudziądz Nildo 23 |
SO/05/03 | 15:00 |
Wisła Płock Piotrowski 15 (k), Lebedyński 40, Reca 503-0
MKS Kluczbork |
SO/05/03 | 16:00 |
Bytovia Bytów Klichowicz 21, Monterde 902-1
Rozwój Katowice Szatan 24 |
SO/05/03 | 17:00 |
Zawisza Bydgoszcz Smektała 601-0
Pogoń Siedlce |
SO/05/03 | 17:00 |
Chojniczanka Chojnice 0-1
Sandecja Nowy Sącz Małkowski 58 |
ND/06/03 | 12:45 |
GKS Katowice 0-2
Arka Gdynia Vinicius 17, Abbott 36 |
21 kolejka | ||
- | - |
Dolcan Ząbki 0-3
(wo) Sandecja Nowy Sącz |
PT/11/03 | 20:00 |
Rozwój Katowice Gałecki 61 (k), Czerkas 682-1
Stomil Olsztyn Głowacki 82 |
PT/11/03 | 20:30 |
Arka Gdynia Abbott 25, Formella 902-2
Zagłębie Sosnowiec Sobieraj 8 (s), Fidziukiewicz 76 |
SO/12/03 | 16:00 |
Bytovia Bytów 0-0
Wigry Suwałki |
SO/12/03 | 17:00 |
Olimpia Grudziądz 1-0
Chojniczanka Chojnice |
SO/12/03 | 17:00 |
GKS Bełchatów Papikjan 811-1
Chrobry Głogów Drewniak 90 |
SO/12/03 | 17:00 |
Pogoń Siedlce 0-0
Wisła Płock |
SO/12/03 | 18:00 |
MKS Kluczbork Deja 511-2
GKS Katowice Iwan 3, Wołkowicz 24 |
ND/13/03 | 12:45 |
Miedź Legnica Artjunin 421-1
Zawisza Bydgoszcz Angielski 55 |
22 kolejka | ||
- | - |
Dolcan Ząbki 0-3
(wo) Olimpia Grudziądz |
PT/18/03 | 20:30 |
Wisła Płock Piotrowski 34, Łuczak 902-0
Miedź Legnica |
SO/19/03 | 14:00 |
Stomil Olsztyn 0-0
Bytovia Bytów |
SO/19/03 | 17:00 |
GKS Katowice Zembrowski 74 (s)1-0
Pogoń Siedlce |
SO/19/03 | 17:00 |
Chojniczanka Chojnice Mikita 621-3
Rozwój Katowice Czerkas 32, Filip Kozłowski 85, 89 |
SO/19/03 | 18:00 |
Chrobry Głogów Sędziak 621-1
Sandecja Nowy Sącz Piszczek 55 |
ND/20/03 | 12:45 |
Zawisza Bydgoszcz Kamiński 811-0
GKS Bełchatów |
ND/20/03 | 17:00 |
Wigry Suwałki 0-1
Arka Gdynia Formella 52 |
ND/20/03 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec 0-2
MKS Kluczbork Fonfara 34 (s), Kowalczyk 54 |
23 kolejka | ||
- | - |
Rozwój Katowice 3-0
(wo) Dolcan Ząbki |
CZ/24/03 | 18:00 |
Bytovia Bytów Nwaogu 371-1
Chojniczanka Chojnice Rogalski 71 |
PT/25/03 | 18:00 |
Miedź Legnica Labukas 441-1
GKS Katowice Wołkowicz 80 |
SO/26/03 | 11:45 |
Pogoń Siedlce Rybicki 7, Jonkisz 9, Żytko 76 (k)3-2
Zagłębie Sosnowiec Bartczak 63, Arak 90 |
SO/26/03 | 12:00 |
Stomil Olsztyn Lech 2, Kujawa 82-2
Wigry Suwałki Kalinkowski 14, Adamek 77 |
SO/26/03 | 13:00 |
Sandecja Nowy Sącz Małkowski 13 (k), 54, 59, Dudzic 844-0
Zawisza Bydgoszcz |
SO/26/03 | 14:00 |
Olimpia Grudziądz Kaczmarek 63 (k), 852-1
Chrobry Głogów Szczepaniak 38 |
SO/26/03 | 15:00 |
MKS Kluczbork 0-2
Arka Gdynia Abbott 3, Marcjanik 64 |
PN/28/03 | 20:30 |
GKS Bełchatów 0-2
Wisła Płock Reca 2, Ilijew 82 |
24 kolejka | ||
- | - |
Dolcan Ząbki 0-3
(wo) Bytovia Bytów |
PT/01/04 | 18:00 |
Arka Gdynia Formella 18, Abbott 52, Augustyniak 71 (s)3-0
Pogoń Siedlce |
PT/01/04 | 18:00 |
Zawisza Bydgoszcz Drygas 48 (k)1-1
Olimpia Grudziądz Nildo 59 |
PT/01/04 | 19:00 |
Zagłębie Sosnowiec 0-1
Miedź Legnica Łobodziński 57 |
SO/02/04 | 17:00 |
Wisła Płock 0-0
Sandecja Nowy Sącz |
SO/02/04 | 18:00 |
Wigry Suwałki Adamek 21, 562-2
MKS Kluczbork Szewczyk 32, Brodziński 83 |
SO/02/04 | 18:00 |
Chrobry Głogów Górski 771-2
Rozwój Katowice Czerkas 41, Wróbel 84 |
SO/02/04 | 18:00 |
Chojniczanka Chojnice Kosakiewicz 221-1
Stomil Olsztyn Nishi 67 |
ND/03/04 | 12:45 |
GKS Katowice Praznovsky 451-0
GKS Bełchatów |
25 kolejka | ||
- | - |
Stomil Olsztyn 3-0
(wo) Dolcan Ząbki |
PT/08/04 | 16:30 |
Bytovia Bytów 0-3
Chrobry Głogów Górski 63, Wojciechowski 75, Machaj 90 |
PT/08/04 | 18:00 |
Olimpia Grudziądz Nildo 72 (k)1-1
Wisła Płock Lebedyński 58 |
PT/08/04 | 18:00 |
Miedź Legnica 0-0
Arka Gdynia |
SO/09/04 | 12:00 |
Rozwój Katowice Wróbel 431-3
Zawisza Bydgoszcz Lewicki 27, 89, 90 |
SO/09/04 | 16:00 |
Sandecja Nowy Sącz Aleksander 56 (k), 63 (k), 66, 904-0
GKS Katowice |
SO/09/04 | 18:00 |
Chojniczanka Chojnice 0-1
Wigry Suwałki Baran 88 |
SO/09/04 | 19:00 |
Pogoń Siedlce Chyła 62, Rybicki 65, Wrzesiński 863-0
MKS Kluczbork |
ND/10/04 | 12:45 |
GKS Bełchatów Cverna 24, Zapalacz 902-0
Zagłębie Sosnowiec |
26 kolejka | ||
- | - |
Dolcan Ząbki 0-3
(wo) Chojniczanka Chojnice |
PT/15/04 | 19:00 |
Wisła Płock Piotrowski 64 (k)1-0
Rozwój Katowice |
PT/15/04 | 20:30 |
Arka Gdynia Szwoch 32, Formella 362-1
GKS Bełchatów Rachwał 56 (k) |
SO/16/04 | 17:00 |
Zawisza Bydgoszcz Stawarczyk 45, Arel 892-3
Bytovia Bytów Opałacz 13, Monterde 34, Bąk 56 |
SO/16/04 | 18:00 |
MKS Kluczbork 0-0
Miedź Legnica |
SO/16/04 | 18:00 |
GKS Katowice 0-2
Olimpia Grudziądz Szarpak 14, Smoliński 90 |
SO/16/04 | 18:00 |
Chrobry Głogów Michalec 11, Wojciechowski 75, Górski 90 (k)3-0
Stomil Olsztyn |
SO/16/04 | 18:30 |
Wigry Suwałki Gąska 25, Adamek 38, Zapolnik 663-1
Pogoń Siedlce Gołębiewski 23 |
ND/17/04 | 12:45 |
Zagłębie Sosnowiec Paluchowski 32, Fidziukiewicz 642-0
Sandecja Nowy Sącz |
27 kolejka | ||
- | - |
Dolcan Ząbki 0-3
(wo) Wigry Suwałki |
PT/22/04 | 20:30 |
Sandecja Nowy Sącz 0-1
Arka Gdynia Formella 21 |
SO/23/04 | 17:00 |
GKS Bełchatów 0-2
MKS Kluczbork Madejski 41, Szewczyk 47 |
SO/23/04 | 18:00 |
Pogoń Siedlce 0-0
Miedź Legnica |
SO/23/04 | 18:00 |
Stomil Olsztyn Kujawa 71-1
Zawisza Bydgoszcz Smektała 45 |
SO/23/04 | 18:00 |
Bytovia Bytów Jakóbowski 801-2
Wisła Płock Stefańczyk 26, Reca 52 |
SO/23/04 | 18:00 |
Olimpia Grudziądz Nildo 42, Smoliński 71, Zigon 81, Adam Banasiak 904-2
Zagłębie Sosnowiec Dudek 50 (k), Fidziukiewicz 65 |
SO/23/04 | 19:00 |
Chojniczanka Chojnice Mikita 521-1
Chrobry Głogów Górski 62 |
ND/24/04 | 12:45 |
Rozwój Katowice Wróbel 351-2
GKS Katowice Jaroszek 16 (s), Goncerz 82 (k) |
28 kolejka | ||
- | - |
Chrobry Głogów 3-0
(wo) Dolcan Ząbki |
PT/29/04 | 19:00 |
Wigry Suwałki 0-0
Miedź Legnica |
PT/29/04 | 19:00 |
GKS Katowice 0-2
Bytovia Bytów Surdykowski 45, 69 |
PT/29/04 | 20:30 |
Wisła Płock 0-0
Stomil Olsztyn |
SO/30/04 | 16:00 |
MKS Kluczbork Ganowicz 8, Kojder 902-4
Sandecja Nowy Sącz Trochim 19, 28, Aleksander 21 (k), Szarek 71 |
SO/30/04 | 18:00 |
Pogoń Siedlce Żytko 82 (k)1-0
GKS Bełchatów |
SO/30/04 | 18:00 |
Arka Gdynia 0-0
Olimpia Grudziądz |
SO/30/04 | 18:00 |
Zawisza Bydgoszcz Patejuk 181-0
Chojniczanka Chojnice |
ND/01/05 | 12:45 |
Zagłębie Sosnowiec 0-1
Rozwój Katowice Gielza 84 |
29 kolejka | ||
- | - |
Dolcan Ząbki 0-3
(wo) Zawisza Bydgoszcz |
PT/06/05 | 18:30 |
Chrobry Głogów Górski 29 (k), Lafrance 50, Machaj 693-0
Wigry Suwałki |
PT/06/05 | 19:46 |
Bytovia Bytów Surdykowski 5, 37, Chomiuk 303-0
Zagłębie Sosnowiec |
PT/06/05 | 20:30 |
Rozwój Katowice Gałecki 901-4
Arka Gdynia Formella 31, Kakoko 45, Socha 56, Bożok 76 |
SO/07/05 | 15:30 |
Stomil Olsztyn 0-0
GKS Katowice |
SO/07/05 | 17:00 |
GKS Bełchatów 0-1
Miedź Legnica Gorskie 71 |
SO/07/05 | 18:00 |
Olimpia Grudziądz Nildo 391-2
MKS Kluczbork Kowalczyk 34, 45 |
SO/07/05 | 19:10 |
Sandecja Nowy Sącz Szarek 29, Piszczek 40, 833-0
Pogoń Siedlce |
ND/08/05 | 12:45 |
Chojniczanka Chojnice Lisowski 11, Mikołajczak 68 (k)2-1
Wisła Płock Reca 31 |
30 kolejka | ||
- | - |
Wisła Płock 3-0
(wo) Dolcan Ząbki |
WT/10/05 | 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec Fonfara 19, 772-1
Stomil Olsztyn Lech 90 (k) |
WT/10/05 | 20:30 |
Arka Gdynia Szwoch 881-1
Bytovia Bytów Wacławczyk 55 |
ŚR/11/05 | 18:00 |
Miedź Legnica Garguła 27 (k), Forsell 39, Bartczak 513-1
Sandecja Nowy Sącz Piszczek 46 |
ŚR/11/05 | 18:00 |
Zawisza Bydgoszcz Drygas 30, 59 (k), Lewicki 37, Angielski 904-1
Chrobry Głogów Michalec 43 |
ŚR/11/05 | 19:00 |
Wigry Suwałki Kądzior 55 (k), 80 (k)2-2
GKS Bełchatów Rachwał 31 (k), Ploj 68 |
ŚR/11/05 | 19:00 |
MKS Kluczbork Niziołek 90 (k)1-0
Rozwój Katowice |
ŚR/11/05 | 19:00 |
GKS Katowice Leimonas 51, Zahorski 892-2
Chojniczanka Chojnice Kosakiewicz 15, 30 |
ŚR/11/05 | 20:30 |
Pogoń Siedlce Rybicki 791-2
Olimpia Grudziądz Banasiak 74, Nildo 83 |
31 kolejka | ||
- | - |
Dolcan Ząbki 0-3
(wo) GKS Katowice |
PT/13/05 | 20:30 |
Stomil Olsztyn 0-4
Arka Gdynia Sangoy 55, Kakoko 57, Vinicius 64, Siemaszko 90 |
SO/14/05 | 18:00 |
Zawisza Bydgoszcz Panajotow 491-2
Wigry Suwałki Stawarczyk 62 (s), Kozak 73 |
SO/14/05 | 18:00 |
Olimpia Grudziądz 0-1
Miedź Legnica Stasiak 18 |
SO/14/05 | 19:46 |
Bytovia Bytów Rzuchowski 6, Surdykowski 232-1
MKS Kluczbork Swędrowski 74 |
ND/15/05 | 12:45 |
Chrobry Głogów Górski 46, Lafrance 612-0
Wisła Płock |
ND/15/05 | 17:00 |
Pogoń Siedlce Gołębiewski 4, Wrzesiński 182-0
Rozwój Katowice |
ND/15/05 | 17:00 |
Sandecja Nowy Sącz Aleksander 49, 842-0
GKS Bełchatów |
ND/15/05 | 19:00 |
Chojniczanka Chojnice Zawistowski 30, Feruga 442-0
Zagłębie Sosnowiec |
32 kolejka | ||
- | - |
Zagłębie Sosnowiec 3-0
(wo) Dolcan Ząbki |
PT/20/05 | 18:00 |
Wisła Płock Piotrowski 17, Reca 51, 63, Wlazło 61, Lebedyński 785-0
Zawisza Bydgoszcz |
SO/21/05 | 17:00 |
GKS Bełchatów Papikjan 181-2
Olimpia Grudziądz Ciechanowski 70, Smoliński 76 |
SO/21/05 | 17:00 |
Miedź Legnica Forsell 23, 86, Midzierski 48, Rasak 654-0
Rozwój Katowice |
SO/21/05 | 17:00 |
Pogoń Siedlce 0-0
Bytovia Bytów |
SO/21/05 | 17:00 |
GKS Katowice 0-0
Chrobry Głogów |
SO/21/05 | 19:00 |
Wigry Suwałki Adamek 53, 592-0
Sandecja Nowy Sącz |
SO/21/05 | 19:00 |
MKS Kluczbork Niziołek 20 (k), Nitkiewicz 43, Remisz 65 (s)3-0
Stomil Olsztyn |
ND/22/05 | 12:45 |
Arka Gdynia 0-0
Chojniczanka Chojnice |
33 kolejka | ||
- | - |
Dolcan Ząbki 0-3
(wo) Arka Gdynia |
ND/29/05 | 15:00 |
Wisła Płock 0-0
Wigry Suwałki |
ND/29/05 | 15:00 |
Zawisza Bydgoszcz 0-3
GKS Katowice Goncerz 73, Szymański 75, Duda 79 |
ND/29/05 | 15:00 |
Chrobry Głogów Kościelniak 41-3
Zagłębie Sosnowiec Sołowiej 56, Arak 57, Fidziukiewicz 90 |
ND/29/05 | 15:00 |
Chojniczanka Chojnice Biernat 16, 37, Pietruszka 453-1
MKS Kluczbork Nitkiewicz 72 |
ND/29/05 | 15:00 |
Stomil Olsztyn Żwir 12, Nishi 382-0
Pogoń Siedlce |
ND/29/05 | 15:00 |
Bytovia Bytów 0-0
Miedź Legnica |
ND/29/05 | 15:00 |
Rozwój Katowice Wróbel 64, Nowak 842-1
GKS Bełchatów Ploj 27 |
ND/29/05 | 15:00 |
Olimpia Grudziądz Zitko 50, Nildo 64, 793-2
Sandecja Nowy Sącz Słaby 13, Janczyk 27 |
34 kolejka | ||
- | - |
MKS Kluczbork 3-0
(wo) Dolcan Ząbki |
ND/05/06 | 15:00 |
Wigry Suwałki Kądzior 21 (k), 362-1
Olimpia Grudziądz Banasiak 58 (k) |
ND/05/06 | 15:00 |
Sandecja Nowy Sącz Janczyk 361-0
Rozwój Katowice |
ND/05/06 | 15:00 |
GKS Bełchatów Maciejewski 2, Ploj 42, 64, Flaszka 51, 765-1
Bytovia Bytów Formela 71 |
ND/05/06 | 15:00 |
Miedź Legnica Forsell 721-0
Stomil Olsztyn |
ND/05/06 | 15:00 |
Pogoń Siedlce Zembrowski 631-0
Chojniczanka Chojnice |
ND/05/06 | 15:00 |
Arka Gdynia Yussuff 851-1
Chrobry Głogów Szczepaniak 1 |
ND/05/06 | 15:00 |
Zagłębie Sosnowiec Sołowiej 6, Dudek 202-1
Zawisza Bydgoszcz Lewicki 65 (k) |
ND/05/06 | 15:00 |
GKS Katowice Zahorski 7, Stanik 902-1
Wisła Płock Lebedyński 43 |
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |