Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 22 marca 2017

Lotto Ekstraklasa

1 2 3   ...   2760 2761 2762 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Jagiellonia Białystok264950-2815-4-78-1-47-3-3
2Legia Warszawa264852-2814-6-65-5-39-1-3
3Lech Poznań264843-2014-6-68-3-26-3-4
4Lechia Gdańsk264641-3214-4-810-1-23-3-6
5Zagłębie Lubin263833-2910-8-84-4-46-4-3
6Wisła Kraków263740-4111-4-119-2-22-2-9
7Termalica Nieciecza 263627-3410-6-105-5-35-1-7
8Korona Kielce263538-5111-2-139-1-32-1-10
9Pogoń Szczecin263337-357-12-75-6-22-6-5
10Wisła Płock263234-378-8-106-3-42-5-6
11Arka Gdynia263032-388-6-125-2-63-4-6
12Ruch Chorzów262936-4010-3-135-1-75-2-6
13Śląsk Wrocław262928-417-8-112-5-65-3-5
14Piast Gliwice262830-467-7-125-4-42-3-8
15Cracovia262735-375-12-94-6-31-6-6
16Górnik Łęczna262325-445-8-134-3-61-5-7
PT/17/03 18:00
Termalica N.
1-2
Śląsk W.
PT/17/03 20:30
Wisła K.
3-2
Wisła P.
SO/18/03 15:30
Piast G.
3-2
Arka G.
SO/18/03 18:00
Zagłębie L.
0-1
Ruch C.
SO/18/03 20:30
Pogoń S.
0-0
Jagiellonia B.
ND/19/03 15:30
Korona K.
3-0
Cracovia
ND/19/03 15:30
Lech P.
0-0
Górnik Ł.
ND/19/03 18:00
Lechia G.
1-2
Legia W.
PT/31/03 18:00
Śląsk W.
-
Korona K.
PT/31/03 20:30
Wisła K.
-
Lech P.
SO/01/04 15:30
Arka G.
-
Górnik Ł.
SO/01/04 18:00
Wisła P.
-
Cracovia
SO/01/04 20:30
Legia W.
-
Pogoń S.
ND/02/04 15:30
Jagiellonia B.
-
Termalica N.
ND/02/04 18:00
Lechia G.
-
Zagłębie L.
PN/03/04 18:00
Ruch C.
-
Piast G.
Strzelcy
13 Robak (Lech)
13 Vassiljev (Jagiellonia)
12 Cernych (Jagiellonia)
12 Nikolić (Legia)
10 F. Paixao (Lechia)
10 Radović (Legia)
9 Boguski (Wisła K.)
9 Kownacki (Lech)
1 kolejka
PT/15/07 18:00

Wisła Płock

Szymiński 23, Furman 77 (k)
2-1

Lechia Gdańsk

M. Paixao 15
PT/15/07 20:30

Śląsk Wrocław

0-0

Lech Poznań

SO/16/07 15:30

Ruch Chorzów

Arak 64, Stępiński 90
2-1

Górnik Łęczna

Skaba 88 (s)
SO/16/07 18:00

Wisła Kraków

Brożek 3, Pietrzak 82
2-1

Pogoń Szczecin

Fojut 32
SO/16/07 20:30

Legia Warszawa

Aleksandrow 45
1-1

Jagiellonia Białystok

Cernych 56
ND/17/07 15:30

Zagłębie Lubin

Ł. Piątek 1, Janus 16 (k), Dąbrowski 24, K. Piątek 31
4-0

Korona Kielce

ND/17/07 18:00

Cracovia

Covilo 4, 70, Szczepaniak 44, Deleu 62, Budziński 87
5-1

Piast Gliwice

Szeliga 76
PN/18/07 18:00

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 9, Stefanik 79
2-0

Arka Gdynia

2 kolejka
PT/22/07 18:00

Pogoń Szczecin

Kort 20
1-1

Korona Kielce

Pyłypczuk 43
PT/22/07 20:30

Arka Gdynia

Kakoko 8, Zjawiński 21, Vinicius 81 (k)
3-0

Wisła Kraków

SO/23/07 18:00

Jagiellonia Białystok

Grzyb 2, Górski 17, Vassiljev 50, Świderski 79
4-1

Ruch Chorzów

Lipski 45
SO/23/07 20:30

Legia Warszawa

0-0

Śląsk Wrocław

ND/24/07 15:30

Piast Gliwice

Zivec 18, Mraz 55
2-1

Wisła Płock

Reca 7
ND/24/07 15:30

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 13, Kupczak 21, Litauszki 36 (s)
3-2

Cracovia

Jendrisek 26, Dąbrowski 90 (k)
ND/24/07 18:00

Lech Poznań

0-2

Zagłębie Lubin

Papadopulos 33, Starzyński 63
PN/25/07 18:00

Górnik Łęczna

Milinković-Savić 54 (s)
1-2

Lechia Gdańsk

Krasić 28, Kuświk 56
3 kolejka
PT/29/07 18:00

Arka Gdynia

Zjawiński 23, Bożok 68, Siemaszko 81
3-0

Ruch Chorzów

PT/29/07 20:30

Lech Poznań

0-2

Jagiellonia Białystok

Vassiljev 61, 72 (k)
SO/30/07 18:00

Lechia Gdańsk

F. Paixao 30, 68, M. Paixao 89
3-1

Wisła Kraków

Boguski 57
SO/30/07 20:30

Wisła Płock

Bozić 2, Szymiński 10
2-3

Legia Warszawa

Prijović 17, Kucharczyk 41, Lewczuk 58
ND/31/07 15:30

Górnik Łęczna

0-0

Cracovia

ND/31/07 15:30

Zagłębie Lubin

Janus 8, Starzyński 45
2-0

Termalica Nieciecza

ND/31/07 18:00

Korona Kielce

Sekulski 72
1-1

Piast Gliwice

Szeliga 71
PN/01/08 18:00

Pogoń Szczecin

0-2

Śląsk Wrocław

Kokoszka 3, Goncalves 45
4 kolejka
PT/05/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Vassiljev 4, 59 (k), Cernych 44, 51
4-1

Arka Gdynia

Sołdecki 72
PT/05/08 20:30

Cracovia

Budziński 2, Szczepaniak 43
2-1

Wisła Kraków

Małecki 88
SO/06/08 15:30

Termalica Nieciecza

2-1

Górnik Łęczna

SO/06/08 18:00

Śląsk Wrocław

0-0

Lechia Gdańsk

SO/06/08 20:30

Korona Kielce

Sekulski 21 (k), 50, Palanca 70, Grzelak 79
4-1

Lech Poznań

Robak 16
ND/07/08 15:30

Zagłębie Lubin

Janoszka 84
1-1

Pogoń Szczecin

Drygas 61
ND/07/08 18:00

Legia Warszawa

0-0

Piast Gliwice

PN/08/08 18:00

Ruch Chorzów

Stępiński 45, Grodzicki 90 (k)
2-2

Wisła Płock

Kante 45, Merebaszwili 80
5 kolejka
PT/12/08 18:00

Lechia Gdańsk

Kuświk 19, 86, Wolski 37
3-2

Korona Kielce

Możdżeń 40, Diaw 70
PT/12/08 20:30

Lech Poznań

Bednarek 64, Robak 78
2-1

Cracovia

Covilo 81
SO/13/08 15:30

Arka Gdynia

2-0

Śląsk Wrocław

SO/13/08 18:00

Górnik Łęczna

Ubiparip 80
1-0

Legia Warszawa

SO/13/08 20:30

Pogoń Szczecin

Matras 19, Murawski 46, 90, Nunes 71, Drygas 73
5-0

Termalica Nieciecza

ND/14/08 15:30

Piast Gliwice

0-0

Zagłębie Lubin

ND/14/08 18:00

Wisła Kraków

Zachara 5
1-2

Ruch Chorzów

Stępiński 25, Oleksy 55
PN/15/08 18:00

Wisła Płock

Ilijew 40
1-0

Jagiellonia Białystok

6 kolejka
PT/19/08 18:00

Śląsk Wrocław

0-0

Wisła Płock

PT/19/08 20:30

Termalica Nieciecza

0-0

Lech Poznań

SO/20/08 15:30

Cracovia

Covilo 85
1-1

Ruch Chorzów

Arak 45
SO/20/08 18:00

Piast Gliwice

0-2

Pogoń Szczecin

Kitano 26, Drygas 90
SO/20/08 20:30

Legia Warszawa

Hamalainen 62
1-3

Arka Gdynia

Vinicius 6, Marciniak 19, 58
ND/21/08 15:30

Zagłębie Lubin

0-0

Górnik Łęczna

ND/21/08 18:00

Jagiellonia Białystok

0-1

Lechia Gdańsk

Kovacević 63
PN/22/08 18:00

Korona Kielce

Kiełb 90
1-0

Wisła Kraków

7 kolejka
PT/26/08 18:00

Wisła Płock

Ilijew 74
1-2

Korona Kielce

Sekulski 60, Dejmek 82
PT/26/08 20:30

Wisła Kraków

Mójta 60 (k)
1-5

Śląsk Wrocław

Biliński 45, Morioka 69, 81, Goncalves 71, Stjepanović 90 (k)
SO/27/08 15:30

Pogoń Szczecin

Kort 89
1-1

Cracovia

Szczepaniak 9
SO/27/08 18:00

Górnik Łęczna

0-2

Jagiellonia Białystok

Cernych 24, Romańczuk 29
SO/27/08 20:30

Arka Gdynia

Božok 50
1-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 24
ND/28/08 15:30

Lech Poznań

Formella 73, Gajos 90
2-0

Piast Gliwice

ND/28/08 18:00

Lechia Gdańsk

F. Paixao 88
1-2

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 33, 82
ND/28/08 18:00

Ruch Chorzów

0-2

Legia Warszawa

Nikolić 39, 76
8 kolejka
PT/09/09 18:00

Cracovia

0-1

Lechia Gdańsk

M. Paixao 18
PT/09/09 20:30

Zagłębie Lubin

Guldan 71
1-2

Wisła Płock

Merebaszwili 26, Kun 29
SO/10/09 15:30

Piast Gliwice

Pietrowski 2, Murawski 9 (k), Jankowski 25
3-3

Górnik Łęczna

Piesio 32, Hernandez 90, 90
SO/10/09 18:00

Korona Kielce

Sekulski 39
1-0

Arka Gdynia

SO/10/09 20:30

Termalica Nieciecza

Jovanović 20 (k), Kędziora 84 (k)
2-1

Legia Warszawa

Nikolić 90
ND/11/09 15:30

Lech Poznań

Robak 10, 27 (k), Tetteh 89
3-1

Pogoń Szczecin

Zwoliński 7
ND/11/09 18:00

Jagiellonia Białystok

Chomczenowśkyj 12, Vassiljev 73
2-1

Wisła Kraków

Małecki 85
PN/12/09 18:00

Śląsk Wrocław

Morioka 75 (k)
1-2

Ruch Chorzów

Ćwielong 38, 52
9 kolejka
PT/16/09 18:00

Ruch Chorzów

0-1

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 23
PT/16/09 20:30

Śląsk Wrocław

0-4

Jagiellonia Białystok

Frankowski 9, 18, Vassiljev 50, Romanczuk 90
SO/17/09 15:30

Górnik Łęczna

Bonin 28, 34, Śpiączka 55, Jurisa 82
4-0

Korona Kielce

SO/17/09 18:00

Wisła Płock

Kante 78, 85
2-0

Pogoń Szczecin

SO/17/09 20:30

Wisła Kraków

Małecki 90
1-0

Piast Gliwice

ND/18/09 15:30

Lechia Gdańsk

M. Paixao 38, Wilusz 87 (s)
2-1

Lech Poznań

Robak 35
ND/18/09 18:00

Legia Warszawa

Czerwiński 49, Langil 57
2-3

Zagłębie Lubin

Jach 17, Janus 35 (k), Pazdan 71 (s)
PN/19/09 18:00

Arka Gdynia

Vinicius 76
1-0

Cracovia

10 kolejka
PT/23/09 18:00

Termalica Nieciecza

0-0

Wisła Płock

PT/23/09 20:30

Wisła Kraków

0-0

Legia Warszawa

SO/24/09 15:30

Pogoń Szczecin

Murawski 50
1-1

Górnik Łęczna

Śpiączka 45
SO/24/09 18:00

Lechia Gdańsk

Peszko 5, F. Paixao 13
2-1

Ruch Chorzów

Grodzicki 34 (k)
SO/24/09 20:30

Zagłębie Lubin

Janoszka 24
1-1

Cracovia

Budziński 31
ND/25/09 15:30

Korona Kielce

Palanca 16
1-2

Jagiellonia Białystok

Frankowski 68, Runje 71
ND/25/09 18:00

Lech Poznań

0-0

Arka Gdynia

PN/26/09 18:00

Piast Gliwice

Hebert 90
1-1

Śląsk Wrocław

Biliński 90 (k)
11 kolejka
PT/30/09 18:00

Ruch Chorzów

Niezgoda 8
1-2

Zagłębie Lubin

Janoszka 3, Janus 63 (k)
PT/30/09 20:30

Górnik Łęczna

Grzelczak 13
1-2

Lech Poznań

Gajos 71, Makuszewski 90
SO/01/10 15:30

Arka Gdynia

Vinicius 53 (k)
1-2

Piast Gliwice

Badia 18, Hebert 88
SO/01/10 18:00

Wisła Płock

Furman 49 (k), Merebaszwili 69
2-3

Wisła Kraków

Zachara 12, Guzmics 34, Małecki 90
SO/01/10 20:30

Legia Warszawa

Guilherme 49, 58, Nikolić 70
3-0

Lechia Gdańsk

ND/02/10 15:30

Cracovia

Szczepaniak 15, Piątek 23, 64, Budziński 34, Covilo 47, Wdowiak 87
6-0

Korona Kielce

ND/02/10 15:30

Śląsk Wrocław

Fryc 23 (s)
1-2

Termalica Nieciecza

Kędziora 40 (k), Osyra 63
ND/02/10 18:00

Jagiellonia Białystok

0-0

Pogoń Szczecin

12 kolejka
PT/14/10 18:00

Cracovia

Wójcicki 55
1-0

Wisła Płock

PT/14/10 20:30

Pogoń Szczecin

Frączczak 7, 40 (k), Murawski 72
3-2

Legia Warszawa

Radović 24, 74
SO/15/10 15:30

Górnik Łęczna

0-0

Arka Gdynia

SO/15/10 18:00

Piast Gliwice

Mokwa 41, Sedlar 86
2-1

Ruch Chorzów

Niezgoda 60
ND/16/10 15:30

Termalica Nieciecza

0-0

Jagiellonia Białystok

ND/16/10 18:00

Lech Poznań

Jevtić 69
1-1

Wisła Kraków

Brożek 90
PN/17/10 18:00

Korona Kielce

Abalo 83
1-2

Śląsk Wrocław

Dankowski 69, Kokoszka 85
13 kolejka
PT/21/10 18:00

Arka Gdynia

0-3

Pogoń Szczecin

Frączczak 35, 39, Matras 90
PT/21/10 20:30

Wisła Kraków

Ondrasek 26, 69 (k)
2-0

Termalica Nieciecza

SO/22/10 15:30

Wisła Płock

Kante 88
1-2

Górnik Łęczna

Piesio 85, Kiełpin 90 (s)
SO/22/10 18:00

Śląsk Wrocław

Grajciar 7, 57
2-2

Cracovia

Covilo 64, Dąbrowski 90 (k)
SO/22/10 20:30

Legia Warszawa

Nikolić 64, Hamalainen 90
2-1

Lech Poznań

Robak 90 (k)
ND/23/10 15:30

Lechia Gdańsk

Peszko 9, F. Paixao 79 (k), 86
3-2

Piast Gliwice

Korun 28, Zivec 64
ND/23/10 18:00

Jagiellonia Białystok

Góralski 35
1-2

Zagłębie Lubin

Nespor 49, Woźniak 52
PN/24/10 18:00

Ruch Chorzów

Niezgoda 16, Moneta 61, Ćwielong 77, Oleksy 85
4-0

Korona Kielce

14 kolejka
PT/28/10 18:00

Piast Gliwice

Masłowski 45, Barisić 55
2-1

Termalica Nieciecza

Misak 54
PT/28/10 20:30

Korona Kielce

Palanca 8 (k), Grzelak 12
2-4

Legia Warszawa

Guilherme 29, Nikolić 57, Rymaniak 61 (s), Prijović 83
SO/29/10 15:30

Górnik Łęczna

0-3

Śląsk Wrocław

Morioka 15, Biliński 21, Grajciar 29
SO/29/10 18:00

Pogoń Szczecin

Delew 21, 61
2-1

Ruch Chorzów

Niezgoda 18
SO/29/10 20:30

Lech Poznań

Kownacki 9, Robak 88 (k)
2-0

Wisła Płock

ND/30/10 15:30

Cracovia

Cetnarski 50 (k)
1-3

Jagiellonia Białystok

Vassiljev 41 (k), Cernych 73, Frankowski 90
ND/30/10 18:00

Arka Gdynia

Błąd 65
1-1

Lechia Gdańsk

M. Paixao 32
PN/31/10 18:00

Zagłębie Lubin

Woźniak 45, 49
2-2

Wisła Kraków

Brlek 14, Bartosz 76
15 kolejka
PT/04/11 18:00

Wisła Płock

0-0

Arka Gdynia

PT/04/11 20:30

Ruch Chorzów

0-5

Lech Poznań

Jevtić 37, Kownacki 41, Majewski 59, Robak 67 (k), Pawłowski 86
SO/05/11 15:30

Termalica Nieciecza

Jovanović 41
1-3

Korona Kielce

Dejmek 22, Pyłypczuk 68, Aankour 75
SO/05/11 18:00

Jagiellonia Białystok

Romanczuk 33, Frankowski 89
2-0

Piast Gliwice

SO/05/11 20:30

Lechia Gdańsk

Wolski 9
1-1

Pogoń Szczecin

Frączczak 45 (k)
ND/06/11 15:30

Śląsk Wrocław

Dwali 71, Alvarinho 88
2-1

Zagłębie Lubin

Dankowski 6 (s)
ND/06/11 15:30

Wisła Kraków

Boguski 8, 33, 62
3-2

Górnik Łęczna

Danielewicz 39, Drewniak 59 (k)
ND/06/11 18:00

Legia Warszawa

Nikolić 43, Radović 90
2-0

Cracovia

16 kolejka
PT/18/11 18:00

Piast Gliwice

Badia 79, Gotal 90 (k)
2-2

Cracovia

Covilo 29, Budziński 90
PT/18/11 20:30

Jagiellonia Białystok

Romanczuk 90
1-4

Legia Warszawa

Guilherme 39, Odjidja-Ofoe 62, Prijović 90, Kucharczyk 90
SO/19/11 15:30

Górnik Łęczna

0-4

Ruch Chorzów

Ćwielong 10, Pazio 18, Niezgoda 61, Arak 79
SO/19/11 18:00

Pogoń Szczecin

Gyurcso 15, 20, 25, 51, Matras 34, Nunes 48
6-2

Wisła Kraków

Bartosz 37, Mójta 75
SO/19/11 20:30

Lechia Gdańsk

Kuświk 60, 81
2-1

Wisła Płock

Merebaszwili 28
ND/20/11 15:30

Arka Gdynia

Vinicius 2 (k)
1-3

Termalica Nieciecza

Babiarz 22, Gutkovskis 29, Guba 90
ND/20/11 18:00

Lech Poznań

Jevtić 16, Robak 66, 74 (k)
3-0

Śląsk Wrocław

PN/21/11 18:00

Korona Kielce

Palanca 25, 40
2-1

Zagłębie Lubin

Piątek 56
17 kolejka
PT/25/11 18:00

Cracovia

Szczepaniak 68
1-3

Termalica Nieciecza

Misak 10, 70, Osyra 25
PT/25/11 20:30

Zagłębie Lubin

0-3

Lech Poznań

Arajuuri 5, Jevtić 22, Kownacki 32
SO/26/11 15:30

Korona Kielce

Marković 5, 53, Aankour 45, 78
4-1

Pogoń Szczecin

Matras 90
SO/26/11 18:00

Ruch Chorzów

Ćwielong 90 (k)
1-2

Jagiellonia Białystok

Cernych 35, Vassiljev 44
SO/26/11 20:30

Wisła Kraków

Boguski 18, 29, 63, Brlek 38, Brożek 71
5-1

Arka Gdynia

Warcholak 5
ND/27/11 15:30

Wisła Płock

0-0

Piast Gliwice

ND/27/11 18:00

Śląsk Wrocław

0-4

Legia Warszawa

Radović 1, Goncalves 5 (s), Prijović 7, 44
PN/28/11 18:00

Lechia Gdańsk

M. Paixao 25, Wolski 69, Haraslín 86
3-0

Górnik Łęczna

18 kolejka
PT/02/12 18:00

Termalica Nieciecza

0-1

Zagłębie Lubin

Buksa 5
PT/02/12 20:30

Legia Warszawa

Nikolić 10, Hamalainen 56
2-2

Wisła Płock

Furman 63, Sylwestrzak 78
SO/03/12 15:30

Piast Gliwice

Badia 56
1-0

Korona Kielce

SO/03/12 18:00

Śląsk Wrocław

Celeban 14
1-1

Pogoń Szczecin

Frączczak 42 (k)
SO/03/12 20:30

Wisła Kraków

Głowacki 5, Boguski 26, Zachara 88
3-0

Lechia Gdańsk

ND/04/12 15:30

Cracovia

Piątek 65
1-1

Górnik Łęczna

Covilo 72 (s)
ND/04/12 18:00

Jagiellonia Białystok

Świderski 16, Cernych 64
2-1

Lech Poznań

Arajuuri 45
PN/05/12 18:00

Ruch Chorzów

Lipski 48
1-2

Arka Gdynia

Marcjanik 3, Vinicius 20 (k)
19 kolejka
PT/09/12 18:00

Pogoń Szczecin

Frączczak 64
1-1

Zagłębie Lubin

Buksa 62
PT/09/12 20:30

Lechia Gdańsk

F. Paixao 30, 90, Kuświk 58
3-0

Śląsk Wrocław

SO/10/12 15:30

Górnik Łęczna

Sasin 52, Drewniak 63 (k), Grzelczak 90
3-0

Termalica Nieciecza

SO/10/12 18:00

Wisła Płock

Wlazło 17, 70 (k), 78, Reca 36
4-3

Ruch Chorzów

Niezgoda 24, Lipski 45, 48
SO/10/12 20:30

Wisła Kraków

Brlek 3
1-1

Cracovia

Piątek 71
ND/11/12 15:30

Lech Poznań

Kownacki 81
1-0

Korona Kielce

ND/11/12 18:00

Piast Gliwice

Sapała 90
1-5

Legia Warszawa

Radović 32, 73, Nikolić 45, 79, Odjidja-Ofoe 81
PN/12/12 18:00

Arka Gdynia

Łukasiewicz 25, Siemaszko 37
2-3

Jagiellonia Białystok

Cernych 29, Guti 64, Vassiljev 76
20 kolejka
PT/16/12 18:00

Termalica Nieciecza

Misak 3, Stefanik 55
2-0

Pogoń Szczecin

PT/16/12 20:30

Ruch Chorzów

Niezgoda 80
1-0

Wisła Kraków

SO/17/12 15:30

Korona Kielce

Kiełb 61, 90
2-0

Lechia Gdańsk

SO/17/12 18:00

Jagiellonia Białystok

Cernych 58
1-2

Wisła Płock

Wlazło 49, Sylwestrzak 90
SO/17/12 20:30

Cracovia

Budziński 44
1-1

Lech Poznań

Nielsen 77
ND/18/12 15:30

Śląsk Wrocław

0-2

Arka Gdynia

Siemaszko 57, Marcjanik 60
ND/18/12 18:00

Legia Warszawa

Nikolić 5, 58, 76, Radović 20, Hamalainen 90
5-0

Górnik Łęczna

PN/19/12 18:00

Zagłębie Lubin

Woźniak 44, 56
2-1

Piast Gliwice

Jankowski 23
21 kolejka
PT/10/02 18:00

Ruch Chorzów

0-1

Cracovia

Piątek 88
PT/10/02 20:30

Lech Poznań

Kownacki 33 (k), Robak 89 (k), Jevtić 90 (k)
3-0

Termalica Nieciecza

SO/11/02 18:00

Wisła Kraków

Małecki 12, Brożek 79
2-0

Korona Kielce

SO/11/02 20:30

Arka Gdynia

0-1

Legia Warszawa

Jodłowiec 39
ND/12/02 15:30

Wisła Płock

Kante 90
1-1

Śląsk Wrocław

Pich 82
ND/12/02 18:00

Lechia Gdańsk

M. Paixao 11, 70, F. Paixao 84 (k)
3-0

Jagiellonia Białystok

PN/13/02 18:00

Pogoń Szczecin

Murawski 71, Gyurcso 89 (k)
2-1

Piast Gliwice

Papadopulos 28
WT/07/03 18:00

Górnik Łęczna

0-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 6
22 kolejka
PT/17/02 18:00

Jagiellonia Białystok

Chomczenowśkyj 20, Vassiljev 29 (k), 55, Romańczuk 52, Cernych 65
5-0

Górnik Łęczna

PT/17/02 20:30

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 90 (k)
1-1

Lechia Gdańsk

Peszko 73
SO/18/02 15:30

Korona Kielce

Micanski 24, Kiełb 33 (k), 67 (k), Palanca 50
4-2

Wisła Płock

Merebaszwili 43, Kante 90
SO/18/02 18:00

Śląsk Wrocław

Roman 76
1-0

Wisła Kraków

SO/18/02 20:30

Piast Gliwice

0-3

Lech Poznań

Majewski 27, 35, Kownacki 62
ND/19/02 15:30

Cracovia

Piątek 46
1-1

Pogoń Szczecin

Frączczak 51
ND/19/02 18:00

Legia Warszawa

Radović 84
1-3

Ruch Chorzów

Lipski 14, Urbańczyk 42, Niezgoda 51
PN/20/02 18:00

Zagłębie Lubin

Starzyński 55 (k)
1-0

Arka Gdynia

23 kolejka
PT/24/02 18:00

Arka Gdynia

Formella 36, Szwoch 60 (k), Siemaszko 79, Hofbauer 90
4-1

Korona Kielce

Micanski 40
PT/24/02 20:30

Pogoń Szczecin

0-3

Lech Poznań

Kownacki 3, 36, Robak 83
SO/25/02 15:30

Wisła Płock

Kante 38, Merebaszwili 86
2-1

Zagłębie Lubin

Nespor 20
SO/25/02 18:00

Lechia Gdańsk

Borysiuk 45, F. Paixao 47 (k), Kuświk 58, Wojtkowiak 84
4-2

Cracovia

Piątek 15, 70
SO/25/02 20:30

Wisła Kraków

Brożek 21, Małecki 35, Boguski 52
3-1

Jagiellonia Białystok

Szymański 90
ND/26/02 15:30

Górnik Łęczna

Grzelczak 90
1-0

Piast Gliwice

ND/26/02 18:00

Legia Warszawa

Radović 37
1-1

Termalica Nieciecza

Stefanik 22
PN/27/02 18:00

Ruch Chorzów

Przybecki 8, Grodzicki 70 (k)
2-0

Śląsk Wrocław

24 kolejka
PT/03/03 18:00

Korona Kielce

Kiełb 88, 90 (k)
2-1

Górnik Łęczna

Śpiączka 50
PT/03/03 20:30

Zagłębie Lubin

Woźniak 56
1-3

Legia Warszawa

Moulin 36, Dąbrowski 82, Szymański 88
SO/04/03 15:30

Cracovia

Mihalik 55
1-1

Arka Gdynia

Trytko 42
SO/04/03 18:00

Termalica Nieciecza

0-0

Ruch Chorzów

SO/04/03 20:30

Piast Gliwice

Badia 81
1-2

Wisła Kraków

Ondrasek 69, Brlek 90
ND/05/03 15:30

Jagiellonia Białystok

Frankowski 34, 82, Vassiljev 41, Góralski 59
4-1

Śląsk Wrocław

Pich 14
ND/05/03 18:00

Lech Poznań

Majewski 70
1-0

Lechia Gdańsk

PN/06/03 18:00

Pogoń Szczecin

Fojut 76
1-1

Wisła Płock

Szymiński 42
25 kolejka
PT/10/03 18:10

Śląsk Wrocław

Kovacević 56, Pich 58, 86
3-4

Piast Gliwice

Badia 7, 56, 71, Korun 47
PT/10/03 20:30

Arka Gdynia

Siemaszko 52
1-4

Lech Poznań

Gajos 5, Jevtić 17, Kownacki 44, Robak 79
SO/11/03 15:30

Wisła Płock

Szarek 22 (s)
1-0

Termalica Nieciecza

SO/11/03 18:00

Ruch Chorzów

Lipski 51, Niezgoda 67
2-1

Lechia Gdańsk

M. Paixao 61
SO/11/03 20:30

Jagiellonia Białystok

Frankowski 24, Borjan 34 (s), Cernych 70, 90
4-1

Korona Kielce

Micanski 14
ND/12/03 15:30

Górnik Łęczna

Bonin 41, Śpiączka 53
2-2

Pogoń Szczecin

Matras 32, Delew 44
ND/12/03 18:00

Legia Warszawa

Radović 11
1-0

Wisła Kraków

PN/13/03 18:00

Cracovia

Budziński 68
1-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 12
26 kolejka
PT/17/03 18:00

Termalica Nieciecza

Putiwcew 18
1-2

Śląsk Wrocław

Pich 5, Kokoszka 83
PT/17/03 20:30

Wisła Kraków

Brlek 24, Stilić 84, Bartosz 86
3-2

Wisła Płock

Kriwiec 41, Piątkowski 72
SO/18/03 15:30

Piast Gliwice

Bukata 30, Jankowski 69, Badia 84
3-2

Arka Gdynia

Szwoch 54 (k), Siemaszko 66
SO/18/03 18:00

Zagłębie Lubin

0-1

Ruch Chorzów

Niezgoda 67
SO/18/03 20:30

Pogoń Szczecin

0-0

Jagiellonia Białystok

ND/19/03 15:30

Korona Kielce

Żubrowski 33, Górski 86, Kiełb 88
3-0

Cracovia

ND/19/03 15:30

Lech Poznań

0-0

Górnik Łęczna

ND/19/03 18:00

Lechia Gdańsk

Maloca 48
1-2

Legia Warszawa

Kucharczyk 58, 87
27 kolejka
PT/31/03 18:00

Śląsk Wrocław

-

Korona Kielce

PT/31/03 20:30

Wisła Kraków

-

Lech Poznań

SO/01/04 15:30

Arka Gdynia

-

Górnik Łęczna

SO/01/04 18:00

Wisła Płock

-

Cracovia

SO/01/04 20:30

Legia Warszawa

-

Pogoń Szczecin

ND/02/04 15:30

Jagiellonia Białystok

-

Termalica Nieciecza

ND/02/04 18:00

Lechia Gdańsk

-

Zagłębie Lubin

PN/03/04 18:00

Ruch Chorzów

-

Piast Gliwice

28 kolejka
PT/07/04 18:00

Cracovia

-

Śląsk Wrocław

PT/07/04 20:30

Zagłębie Lubin

-

Jagiellonia Białystok

SO/08/04 15:30

Górnik Łęczna

-

Wisła Płock

SO/08/04 18:00

Pogoń Szczecin

-

Arka Gdynia

SO/08/04 20:30

Termalica Nieciecza

-

Wisła Kraków

ND/09/04 15:30

Piast Gliwice

-

Lechia Gdańsk

ND/09/04 18:00

Lech Poznań

-

Legia Warszawa

PN/10/04 18:00

Korona Kielce

-

Ruch Chorzów

29 kolejka
SO/15/04 15:30

Ruch Chorzów

-

Pogoń Szczecin

SO/15/04 15:30

Śląsk Wrocław

-

Górnik Łęczna

SO/15/04 18:00

Jagiellonia Białystok

-

Cracovia

SO/15/04 20:30

Wisła Płock

-

Lech Poznań

PN/17/04 15:30

Termalica Nieciecza

-

Piast Gliwice

PN/17/04 15:30

Legia Warszawa

-

Korona Kielce

PN/17/04 18:00

Wisła Kraków

-

Zagłębie Lubin

PN/17/04 18:00

Lechia Gdańsk

-

Arka Gdynia

30 kolejka
SO/22/04 18:00

Zagłębie Lubin

-

Śląsk Wrocław

SO/22/04 18:00

Lech Poznań

-

Ruch Chorzów

SO/22/04 18:00

Górnik Łęczna

-

Wisła Płock

SO/22/04 18:00

Korona Kielce

-

Termalica Nieciecza

SO/22/04 18:00

Piast Gliwice

-

Jagiellonia Białystok

SO/22/04 18:00

Arka Gdynia

-

Wisła Płock

SO/22/04 18:00

Cracovia

-

Legia Warszawa

SO/22/04 18:00

Pogoń Szczecin

-

Lechia Gdańsk

Piłka na żywo

Nice 1 Liga więcej

MPktBr
1Chojniczanka Chojnice223940-29
2GKS Katowice223727-18
3Zagłębie Sosnowiec223735-31
4Miedź Legnica223629-15
5Wigry Suwałki223535-30
6Sandecja Nowy Sącz203328-15
7Górnik Zabrze223330-23
8Olimpia Grudziądz223329-26
9Pogoń Siedlce223320-26
10Podbeskidzie 222923-24
11Stomil Olsztyn222731-22
12Stal Mielec212721-29
13Bytovia Bytów222527-30
14Wisła Puławy222525-34
15Chrobry Głogów222433-36
16GKS Tychy212021-30
17Znicz Pruszków222022-38
18MKS Kluczbork221319-39
PT/17/03 19:00
Górnik Z.
2-0
Sandecja N.
PT/17/03 20:45
Zagłębie S.
1-0
GKS K.
SO/18/03 16:00
Bytovia B.
2-2
Stal M.
SO/18/03 17:00
Stomil O.
5-1
Znicz P.
SO/18/03 17:00
Wigry S.
0-1
Miedź L.
SO/18/03 17:00
Olimpia G.
1-0
GKS T.
SO/18/03 17:00
MKS K.
2-2
Pogoń S.
SO/18/03 17:45
Chojniczanka C.
1-1
Podbeskidzie
SO/18/03 18:00
Chrobry G.
1-2
Wisła P.
- -
Znicz P.
-
GKS K.
PT/24/03 18:00
Podbeskidzie
-
Stomil O.
SO/25/03 12:45
Wisła P.
-
Chojniczanka C.
SO/25/03 15:00
GKS T.
-
Bytovia B.
SO/25/03 16:00
Sandecja N.
-
MKS K.
SO/25/03 17:00
Stal M.
-
Wigry S.
ŚR/05/04 18:30
Pogoń S.
-
Olimpia G.
ŚR/05/04 18:30
Miedź L.
-
Chrobry G.
ŚR/12/04 00:00
Górnik Z.
-
Zagłębie S.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:45 TVP 1 Niemcy - Anglia (na żywo)
20:45 Polsat Sport U-21: Pogoń - Włochy (na żywo)