Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 21 listopada 2017

Nice 1 Liga

1 2 3   ...   699 700 701 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1 Sandecja Nowy Sącz 34 61 50-29 18- 7- 9 12- 4- 1 6- 3- 8
2 Górnik Zabrze 34 58 53-34 17- 7- 10 11- 3- 3 6- 4- 7
3 Zagłębie Sosnowiec 34 57 53-44 16- 9- 9 9- 5- 3 7- 4- 6
4 Miedź Legnica 34 57 49-27 16- 9- 9 9- 5- 3 7- 4- 6
5 Chojniczanka Chojnice 34 56 54-48 13- 17- 4 5- 10- 2 8- 7- 2
6 Olimpia Grudziądz 34 56 48-35 17- 5- 12 9- 2- 6 8- 3- 6
7 GKS Katowice 34 54 47-32 15- 9- 10 7- 5- 5 8- 4- 5
8 Podbeskidzie 34 53 40-39 14- 11- 9 6- 6- 5 8- 5- 4
9 Wigry Suwałki 34 52 51-45 15- 7- 12 9- 2- 6 6- 5- 6
10 Stal Mielec 34 45 39-42 12- 9- 13 6- 5- 6 6- 4- 7
11 Pogoń Siedlce 34 44 34-46 13- 5- 16 9- 1- 7 4- 4- 9
12 Chrobry Głogów 34 43 50-50 12- 7- 15 7- 4- 6 5- 3- 9
13 Stomil Olsztyn 34 37 48-50 9- 13- 12 7- 5- 5 2- 8- 7
14 GKS Tychy 34 37 42-52 10- 7- 17 9- 2- 6 1- 5- 11
15 Bytovia Bytów 34 35 38-47 8- 11- 15 6- 4- 7 2- 7- 8
16 Wisła Puławy 34 33 33-49 7- 12- 15 2- 7- 8 5- 5- 7
17 Znicz Pruszków 34 30 35-64 8- 6- 20 4- 3- 10 4- 3- 10
18 MKS Kluczbork 34 25 35-66 4- 13- 17 3- 9- 5 1- 4- 12
ND/04/06 12:30
Zagłębie S.
2-1
GKS T.
ND/04/06 12:30
Stal M.
1-2
Pogoń S.
ND/04/06 12:30
Miedź L.
2-0
Sandecja N.
ND/04/06 12:30
Wisła P.
0-1
Górnik Z.
ND/04/06 12:30
Podbeskidzie B.
3-1
MKS K.
ND/04/06 12:30
Znicz P.
0-1
Olimpia G.
ND/04/06 12:30
GKS K.
1-1
Bytovia B.
ND/04/06 12:30
Stomil O.
1-4
Wigry S.
ND/04/06 12:30
Chojniczanka C.
2-2
Chrobry G.
Strzelcy
17 Angulo (Górnik)
16 Świerczok (Tychy)
14 Angielski (Olimpia)
14 Kądzior (Wigry)
13 Forsell (Miedź)
12 Zapolnik (Wigry)
11 Patejuk (Wisła)
11 Pribula (Zagłębie)
10 Paluchowski (Znicz)
1 kolejka
PT/29/07 20:30

Miedź Legnica

Bartczak 69
1-0

Górnik Zabrze

SO/30/07 18:00

Stomil Olsztyn

Nishi 22, Biedrzycki 41, Kujawa 76
3-0

Chrobry Głogów

SO/30/07 18:00

GKS Katowice

0-1

Wigry Suwałki

Adamek 65
SO/30/07 18:00

Znicz Pruszków

Zembrowski 23
1-2

Bytovia Bytów

Wróbel 30 (k), Serafin 48
SO/30/07 18:00

Olimpia Grudziądz

0-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Demjan 28, Podgórski 52 (k)
SO/30/07 19:00

Wisła Puławy

0-0

MKS Kluczbork

ND/31/07 00:00

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 4, Mikita 76
2-2

Zagłębie Sosnowiec

Dudek 28, Nowak 39
ND/31/07 18:00

GKS Tychy

0-1

Pogoń Siedlce

Chyła 3
PN/01/08 19:00

Stal Mielec

0-0

Sandecja Nowy Sącz

2 kolejka
PT/05/08 19:00

Bytovia Bytów

0-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podgórski 29 (k), Demjan 89
PT/05/08 19:47

Wigry Suwałki

Adamek 88, Zapolnik 90
2-1

Znicz Pruszków

Jagiełło 44 (k)
PT/05/08 20:30

Górnik Zabrze

Kopacz 37
1-1

Stal Mielec

Żubrowski 47
SO/06/08 18:00

Olimpia Grudziądz

0-1

Wisła Puławy

Patejuk 73
SO/06/08 18:00

Chojniczanka Chojnice

Grzelak 13, Biskup 43, 58, 84 (k), Ziemann 73 (s)
5-4

Stomil Olsztyn

Kun 4, Głowacki 21, Biedrzycki 67, Jegliński 80
SO/06/08 18:30

Zagłębie Sosnowiec

Matusiak 36
1-0

Pogoń Siedlce

SO/06/08 19:00

Sandecja Nowy Sącz

Słaby 33
1-1

GKS Tychy

Świerczok 75 (k)
SO/06/08 20:00

MKS Kluczbork

Gondek 36, Kojder 53
2-2

Miedź Legnica

Batin 26, Forsell 65
ND/07/08 18:00

Chrobry Głogów

0-2

GKS Katowice

Abramowicz 45, Zejdler 67
3 kolejka
PT/12/08 18:00

Znicz Pruszków

0-0

Chrobry Głogów

PT/12/08 18:00

Miedź Legnica

0-0

Olimpia Grudziądz

PT/12/08 20:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podgórski 36
1-1

Wigry Suwałki

Kądzior 69
SO/13/08 17:00

Pogoń Siedlce

0-3

Sandecja Nowy Sącz

Piszczek 28, Małkowski 32 (k), Słaby 90
SO/13/08 18:00

GKS Katowice

Foszmańczyk 2
1-1

Chojniczanka Chojnice

Niedziela 8
ND/14/08 18:00

GKS Tychy

Świerczok 2 (k), Mańka 90
2-1

Górnik Zabrze

Gergel 86
ND/14/08 19:00

Wisła Puławy

Nowak 76, Głaz 90 (k)
2-1

Bytovia Bytów

Wróbel 40 (k)
ND/14/08 19:00

Stal Mielec

Radulj 90 (k)
1-1

MKS Kluczbork

Kubiak 74
ND/14/08 19:45

Stomil Olsztyn

0-0

Zagłębie Sosnowiec

4 kolejka
PT/19/08 19:00

Bytovia Bytów

1-0

Miedź Legnica

PT/19/08 19:00

Chojniczanka Chojnice

Biernat 6
1-1

Znicz Pruszków

Jagiełło 15
PT/19/08 19:47

Wigry Suwałki

Kozak 17, Zapolnik 26, Wroński 68
3-2

Wisła Puławy

Patejuk 10, Pożak 90
PT/19/08 20:30

Górnik Zabrze

Gergel 58, 77
2-0

Pogoń Siedlce

SO/20/08 17:00

Olimpia Grudziądz

Kłus 56, 85, Angielski 79
3-1

Stal Mielec

Kiercz 87
SO/20/08 19:00

Chrobry Głogów

0-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Demjan 13, Chmiel 25
SO/20/08 19:45

Stomil Olsztyn

Kujawa 11 (k)
1-1

GKS Katowice

Sobków 60
SO/20/08 20:00

MKS Kluczbork

Niziołek 5 (k)
1-1

GKS Tychy

Boczek 32
ND/21/08 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Bartczak 10, 18
2-0

Sandecja Nowy Sącz

5 kolejka
WT/23/08 17:30

Stal Mielec

Radulj 43, Sobczak 90
2-2

Bytovia Bytów

Mandrysz 25, 59
ŚR/24/08 17:30

GKS Katowice

0-0

Zagłębie Sosnowiec

ŚR/24/08 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-1

Chojniczanka Chojnice

Jakóbowski 60
ŚR/24/08 18:00

Miedź Legnica

0-1

Wigry Suwałki

Wroński 58
ŚR/24/08 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Trochim 37, Korzym 76
2-0

Górnik Zabrze

ŚR/24/08 19:00

Znicz Pruszków

0-3

Stomil Olsztyn

Nishi 44, Zembrowski 71 (s), Lech 87
ŚR/24/08 19:00

Wisła Puławy

Gusocenko 43, Patejuk 66, Olszak 74
3-4

Chrobry Głogów

Machaj 9, Kwiecień 60, 90 (k), Sędziak 83
ŚR/24/08 19:00

GKS Tychy

Szumilas 51
1-1

Olimpia Grudziądz

Angielski 27
ŚR/24/08 19:00

Pogoń Siedlce

Kurbiel 53
1-1

MKS Kluczbork

Olszewski 90
6 kolejka
SO/27/08 17:00

Olimpia Grudziądz

Kaczmarek 81 (k)
1-0

Pogoń Siedlce

SO/27/08 17:30

Zagłębie Sosnowiec

Najemski 75, Dudek 81 (k)
2-1

Górnik Zabrze

Angulo 69
SO/27/08 18:00

GKS Katowice

Goncerz 33, Foszmańczyk 45
2-0

Znicz Pruszków

SO/27/08 19:45

Stomil Olsztyn

Czarnecki 90
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/27/08 20:00

MKS Kluczbork

Szewczyk 52
1-2

Sandecja Nowy Sącz

Dudzic 2, Piter-Bućko 61
ND/28/08 17:00

Wigry Suwałki

Radecki 38, Kozak 42, Adamek 54, Kądzior 61, 90, Bartkowski 67
6-0

Stal Mielec

ND/28/08 17:00

Chojniczanka Chojnice

Kosakiewicz 17, Biskup 49, Zawistowski 64
3-3

Wisła Puławy

Patejuk 39, 74, Nowak 71
ND/28/08 18:00

Chrobry Głogów

Bonecki 80
1-1

Miedź Legnica

Forsell 46
ND/28/08 19:00

Bytovia Bytów

Bąk 42
1-1

GKS Tychy

Grzeszczyk 85
7 kolejka
PT/02/09 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-2

GKS Katowice

Praznovsky 46, Foszmańczyk 71
PT/02/09 18:00

Miedź Legnica

Forsell 45, Batin 90
2-0

Chojniczanka Chojnice

SO/03/09 18:00

Wisła Puławy

Patejuk 75
1-1

Stomil Olsztyn

Kujawa 79
SO/03/09 18:00

Stal Mielec

Zalepa 77
1-4

Chrobry Głogów

Bonecki 4, Ilków-Gołąb 54, Wojciechowski 60, Michalski 86
SO/03/09 18:00

GKS Tychy

Tanżyna 49, Bukowiec 90
2-1

Wigry Suwałki

Gąska 57
SO/03/09 19:00

Znicz Pruszków

Paluchowski 75
1-4

Zagłębie Sosnowiec

Matić 16, Nowak 24, Dudek 53 (k), Łuczak 60
WT/06/09 19:00

Pogoń Siedlce

Burkhardt 55
1-0

Bytovia Bytów

ŚR/14/09 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Kasprzak 38, Małkowski 48 (k), Dudzic 68
3-1

Olimpia Grudziądz

Kaczmarek 80
ŚR/14/09 20:00

Górnik Zabrze

Angulo 10, Kopacz 44, Plizga 56 (k), Skrzypczak 82
4-2

MKS Kluczbork

Ganowicz 48, Niziołek 50
8 kolejka
PT/09/09 19:00

Chojniczanka Chojnice

Rybski 60, 90
2-0

Stal Mielec

PT/09/09 19:00

GKS Katowice

Goncerz 59, 62 (k)
2-1

Wisła Puławy

Pożak 11
SO/10/09 16:00

Olimpia Grudziądz

Angielski 40
1-2

Górnik Zabrze

Angulo 28, Ledecky 76
SO/10/09 17:00

Chrobry Głogów

Danielak 45, Wojciechowski 69
2-2

GKS Tychy

Świerczok 25, Szumilas 50
SO/10/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Matusiak 42, 78, Bartczak 57, Pribula 64
4-0

MKS Kluczbork

SO/10/09 18:00

Bytovia Bytów

Wróbel 37 (k), Serafin 69
2-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/10/09 19:00

Znicz Pruszków

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Tarnowski 59
SO/10/09 19:45

Stomil Olsztyn

0-1

Miedź Legnica

Forsell 9
ND/11/09 17:30

Wigry Suwałki

Adamek 61
1-4

Pogoń Siedlce

Wrzesiński 15, 59, Gołębiewski 17, Bajdur 55
9 kolejka
PT/16/09 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Tarnowski 2, Feruga 53, Sierpina 61, Demjan 76
4-5

Zagłębie Sosnowiec

Dudek 14, Udovicić 26, Sanogo 45, 80, Pribula 86
SO/17/09 18:00

Wisła Puławy

Patejuk 34 (k)
1-2

Znicz Pruszków

Bartoszewicz 60, Paluchowski 81 (k)
SO/17/09 18:00

Miedź Legnica

Rybicki 18, Łuszkiewicz 22
2-2

GKS Katowice

Goncerz 25, Midzierski 35 (s)
SO/17/09 18:00

Stal Mielec

0-0

Stomil Olsztyn

SO/17/09 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Baran 33, Korzym 68
2-1

Wigry Suwałki

Adamek 21
SO/17/09 18:00

Górnik Zabrze

0-0

Bytovia Bytów

ND/18/09 15:00

Pogoń Siedlce

Bajdur 43, Burkhardt 48
2-0

Chrobry Głogów

ND/18/09 18:00

GKS Tychy

0-2

Chojniczanka Chojnice

Biskup 8 (k), Mikołajczak 40
ND/18/09 18:00

MKS Kluczbork

Niziołek 32 (k), Brodziński 39, Szewczyk 90
3-2

Olimpia Grudziądz

Kaczmarek 10 (k), Angielski 88
10 kolejka
PT/23/09 19:00

Chojniczanka Chojnice

Niedziela 44, Rybski 88
2-1

Pogoń Siedlce

Tomasiewicz 90 (k)
SO/24/09 18:00

Chrobry Głogów

Kwiecień 90, Wojciechowski 90 (k)
2-1

Sandecja Nowy Sącz

Słaby 22
SO/24/09 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Wisła Puławy

SO/24/09 18:30

Zagłębie Sosnowiec

Pribula 21, 66, Dudek 79
3-5

Olimpia Grudziądz

Kaczmarek 2, 52, Angielski 12, Kurowski 18, 90
SO/24/09 19:00

Wigry Suwałki

0-0

Górnik Zabrze

SO/24/09 19:00

Znicz Pruszków

0-0

Miedź Legnica

SO/24/09 19:45

Stomil Olsztyn

Kun 20, Nishi 52, Kujawa 76, 88 (k)
4-0

GKS Tychy

ND/25/09 18:00

Bytovia Bytów

Serafin 55, Bąk 70
2-0

MKS Kluczbork

ND/25/09 18:00

GKS Katowice

Goncerz 3
1-0

Stal Mielec

11 kolejka
PT/30/09 18:00

Miedź Legnica

de Amo 89
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podgórski 80 (k)
SO/01/10 15:00

GKS Tychy

Radzewicz 73
1-0

GKS Katowice

SO/01/10 17:00

Stal Mielec

Bierzało 79, Radulj 84, Buczek 90
3-1

Znicz Pruszków

Niewulis 19
SO/01/10 18:00

Wisła Puławy

Budzyński 89
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 57
SO/01/10 18:00

MKS Kluczbork

0-0

Wigry Suwałki

SO/01/10 18:00

Olimpia Grudziądz

Woźniak 4, Warchoł 45
2-3

Bytovia Bytów

Wróbel 20, Mandrysz 61, Rzuchowski 65
ND/02/10 12:45

Górnik Zabrze

Angulo 79, 90
2-1

Chrobry Głogów

Machaj 12
ND/02/10 15:00

Pogoń Siedlce

Wrzesiński 75
1-0

Stomil Olsztyn

WT/04/10 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Trochim 62
1-1

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 71
12 kolejka
PT/07/10 19:00

Znicz Pruszków

Kubicki 54, Janiszewski 60
2-0

GKS Tychy

SO/08/10 14:00

Stomil Olsztyn

0-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/08/10 15:00

Chojniczanka Chojnice

Meschia 76
1-1

Górnik Zabrze

Grendel 23
SO/08/10 16:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-1

Stal Mielec

Radulj 77 (k)
SO/08/10 17:00

Zagłębie Sosnowiec

Ryndak 33, Pribula 41, Cseh 43 (s)
3-3

Bytovia Bytów

Klichowicz 2, Bąk 26, Ploj 77
SO/08/10 17:00

Chrobry Głogów

Szczepaniak 19, Machaj 34, Wojciechowski 68
3-0

MKS Kluczbork

SO/08/10 18:00

Wisła Puławy

Nowak 82
1-5

Miedź Legnica

Forsell 11, 37, 56 (k), Garguła 20, Bartczak 29
ND/09/10 15:00

GKS Katowice

Mandrysz 55
1-0

Pogoń Siedlce

WT/18/10 18:00

Wigry Suwałki

0-2

Olimpia Grudziądz

Angielski 57, 59
13 kolejka
PT/14/10 19:00

Olimpia Grudziądz

Angielski 56, Kaczmarek 76
2-1

Chrobry Głogów

Bednarski 87
SO/15/10 17:00

Stal Mielec

0-1

Wisła Puławy

Łytwyniuk 54
SO/15/10 17:00

Sandecja Nowy Sącz

0-1

GKS Katowice

Bartków 38 (s)
SO/15/10 17:00

MKS Kluczbork

Nitkiewicz 22
1-1

Chojniczanka Chojnice

Markowski 66
SO/15/10 17:45

GKS Tychy

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Chmiel 64
SO/15/10 18:00

Bytovia Bytów

Wacławczyk 81
1-1

Wigry Suwałki

Kądzior 59 (k)
ND/16/10 15:00

Pogoń Siedlce

Gołębiewski 45
1-0

Znicz Pruszków

ND/16/10 17:45

Zagłębie Sosnowiec

Pribula 60
1-0

Miedź Legnica

ND/16/10 18:00

Górnik Zabrze

Wolniewicz 24, Angulo 30
2-0

Stomil Olsztyn

14 kolejka
PT/21/10 18:00

Chrobry Głogów

Michalec 24, Machaj 36, Szczepaniak 54
3-3

Bytovia Bytów

Surdykowski 19 (k), Rzuchowski 58, Klichowicz 76
PT/21/10 19:00

Znicz Pruszków

Paluchowski 38
1-3

Sandecja Nowy Sącz

Słaby 11, Piter-Bućko 68, Szeliga 88
SO/22/10 16:00

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 38, Mikołajczak 44, Kosakiewicz 80
3-1

Olimpia Grudziądz

Smoliński 9
SO/22/10 17:00

Stal Mielec

Liberacki 46
1-0

Miedź Legnica

SO/22/10 17:45

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 7, Ryndak 49
2-0

Wigry Suwałki

SO/22/10 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Pogoń Siedlce

SO/22/10 18:00

Wisła Puławy

Darmochwał 9, Nowak 70
2-1

GKS Tychy

Mańka 67
ND/23/10 17:45

GKS Katowice

Foszmańczyk 29
1-1

Górnik Zabrze

Ledecky 8
ŚR/09/11 18:00

Stomil Olsztyn

Czarnecki 41
1-0

MKS Kluczbork

15 kolejka
SO/29/10 16:00

Pogoń Siedlce

Chyła 39, Wrzesiński 52
2-1

Wisła Puławy

Patejuk 58 (k)
SO/29/10 16:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/29/10 17:00

GKS Tychy

0-2

Miedź Legnica

Forsell 23, Rybicki 49
SO/29/10 17:00

MKS Kluczbork

0-2

GKS Katowice

Mandrysz 38, Zejdler 71
SO/29/10 17:00

Olimpia Grudziądz

0-0

Stomil Olsztyn

SO/29/10 17:45

Bytovia Bytów

0-1

Chojniczanka Chojnice

Kosakiewicz 39
SO/29/10 18:00

Górnik Zabrze

0-1

Znicz Pruszków

Kita 81
ND/30/10 17:00

Wigry Suwałki

Adamek 11, Gąska 55
2-2

Chrobry Głogów

Machaj 56, Michalski 90
ND/30/10 17:45

Stal Mielec

Żubrowski 26, Buczek 76
2-0

Zagłębie Sosnowiec

16 kolejka
PT/04/11 19:00

GKS Katowice

Abramowicz 34
1-0

Olimpia Grudziądz

PT/04/11 19:00

Znicz Pruszków

Mysiak 73
1-0

MKS Kluczbork

SO/05/11 13:30

Stomil Olsztyn

Lech 34, Jegliński 45, Szewczyk 55
3-1

Bytovia Bytów

Wróbel 5 (k)
SO/05/11 16:00

Chojniczanka Chojnice

Kieruzel 16, Lisowski 69, Zawistowski 73
3-2

Wigry Suwałki

Adamek 47, Zapolnik 65
SO/05/11 16:00

Wisła Puławy

0-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/05/11 16:00

Stal Mielec

Getinger 78, Cholewiak 86, Szczepański 90
3-2

GKS Tychy

Tanżyna 31, Grzeszczyk 76
SO/05/11 16:00

Pogoń Siedlce

0-4

Miedź Legnica

Jędrych 28 (s), Rasak 57, Łobodziński 76, Batin 90
SO/05/11 17:45

Zagłębie Sosnowiec

0-2

Chrobry Głogów

Kaczmarek 78, Machaj 85
ND/06/11 17:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podgórski 42, Chmiel 62, Lewicki 78
3-3

Górnik Zabrze

Ledecky 44, Plizga 58 (k), Matuszek 90
17 kolejka
SO/12/11 16:00

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 39 (k)
1-0

Miedź Legnica

SO/12/11 16:00

Chrobry Głogów

Szczepaniak 63
1-3

Chojniczanka Chojnice

Rybski 2, 20, Grzelak 90
SO/12/11 17:00

Wigry Suwałki

Augustyniak 3, Kądzior 25 (k)
2-1

Stomil Olsztyn

Lech 35 (k)
SO/12/11 18:00

Bytovia Bytów

Bąk 11
1-0

GKS Katowice

ND/13/11 15:00

Górnik Zabrze

Matuszek 37, Ledecky 45, Wolsztyński 47, Angulo 64
4-0

Wisła Puławy

ND/13/11 16:00

MKS Kluczbork

Niziołek 72
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podgórski 80
ŚR/23/11 16:00

GKS Tychy

Boczek 7, Mańka 40, Mączyński 65
3-0

Zagłębie Sosnowiec

ŚR/23/11 18:00

Pogoń Siedlce

Bajdur 13
1-0

Stal Mielec

ŚR/15/03 18:30

Olimpia Grudziądz

Łukowski 81
1-0

Znicz Pruszków

18 kolejka
PT/18/11 17:00

Chrobry Głogów

Machaj 31, Danielak 57, Szczepaniak 71
3-0

Stomil Olsztyn

SO/19/11 16:00

MKS Kluczbork

Niziołek 41 (k), Swędrowski 76
2-2

Wisła Puławy

Patora 47, Smektała 80
SO/19/11 16:00

Pogoń Siedlce

Świerblewski 68
1-0

GKS Tychy

SO/19/11 17:00

Wigry Suwałki

Zapolnik 22, Kądzior 47, Bartkowski 61
3-2

GKS Katowice

Szołtys 23, Lebedyński 90
SO/19/11 17:45

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 26
1-1

Chojniczanka Chojnice

Biskup 86 (k)
SO/19/11 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-3

Olimpia Grudziądz

Angielski 43, Ciechanowski 83, Banasiak 90
SO/19/11 18:00

Bytovia Bytów

0-1

Znicz Pruszków

Paluchowski 90
ND/20/11 17:45

Górnik Zabrze

0-2

Miedź Legnica

Bartczak 7, Łobodziński 76
ŚR/19/04 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Baran 66
1-0

Stal Mielec

19 kolejka
PT/25/11 17:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Lewicki 53, 84
2-1

Bytovia Bytów

Wacławczyk 13
PT/25/11 18:00

Wisła Puławy

0-1

Olimpia Grudziądz

Pielach 77 (s)
PT/25/11 18:30

Znicz Pruszków

Kubicki 12, Banaszewski 30, Kita 47, Paluchowski 86
4-5

Wigry Suwałki

Kądzior 17, 23 (k), Adamek 33, Kamil Zapolnik 59, Wichtowski 90
SO/26/11 13:30

Stomil Olsztyn

Nishi 33
1-1

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 16
SO/26/11 17:45

GKS Katowice

Garbacik 61, Foszmańczyk 84 (k)
2-1

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 75
ND/27/11 15:00

Stal Mielec

Sobczak 8
1-2

Górnik Zabrze

Ambrosiewicz 58, Angulo 89
ND/27/11 17:45

Pogoń Siedlce

0-2

Zagłębie Sosnowiec

Najemski 39, Nowak 90
SO/25/02 18:00

Miedź Legnica

Forsell 28 (k), Bartkowiak 73
2-0

MKS Kluczbork

ŚR/05/04 18:00

GKS Tychy

Grzeszczyk 45, Mańka 59
2-1

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 45 (k)
20 kolejka
PT/03/03 20:45

Górnik Zabrze

Wolsztyński 42
1-0

GKS Tychy

SO/04/03 16:00

Bytovia Bytów

0-1

Wisła Puławy

Patejuk 72
SO/04/03 16:00

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 21, 57, 61, Dudzic 68
4-0

Pogoń Siedlce

SO/04/03 17:00

Zagłębie Sosnowiec

Dudek 90 (k)
1-1

Stomil Olsztyn

Lech 69
SO/04/03 17:00

Olimpia Grudziądz

Angielski 19, Michalik 39
2-1

Miedź Legnica

Forsell 90
SO/04/03 17:00

MKS Kluczbork

0-1

Stal Mielec

Radulj 58 (k)
SO/04/03 17:45

Chojniczanka Chojnice

Biernat 42, Rybski 69
2-2

GKS Katowice

Prokić 17, Biernat 25 (s)
SO/04/03 18:00

Chrobry Głogów

Danielak 28
1-1

Znicz Pruszków

Machalski 25
ND/05/03 17:00

Wigry Suwałki

Cverna 69, Kwame 76
2-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

21 kolejka
PT/10/03 18:00

Miedź Legnica

Forsell 58 (k), 87 (k)
2-1

Bytovia Bytów

Mandrysz 11
PT/10/03 19:00

Znicz Pruszków

Jagiełło 9 (k), Kubicki 53, Misztal 90
3-3

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 45, Podgórski 47, Rybski 52
PT/10/03 20:45

GKS Katowice

Foszmańczyk 40, Jóźwiak 63
2-2

Stomil Olsztyn

Ziemann 50, Kujawa 72 (k)
SO/11/03 16:00

GKS Tychy

Grzeszczyk 32, Świerczok 47 (k), 66, 90
4-2

MKS Kluczbork

Niziołek 26, Essam 35
SO/11/03 17:00

Pogoń Siedlce

Wrzesiński 21, Mroziński 63
2-1

Górnik Zabrze

Wolsztyński 57
SO/11/03 17:00

Stal Mielec

Cholewiak 63
1-0

Olimpia Grudziądz

SO/11/03 17:45

Sandecja Nowy Sącz

Wdowiak 16, Małkowski 45 (k), Szufryn 47, Trochim 69, 71
5-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/11/03 18:00

Wisła Puławy

0-1

Wigry Suwałki

Radecki 70
SO/11/03 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Haskić 21, Moskwik 50
2-1

Chrobry Głogów

Wieteska 86
22 kolejka
PT/17/03 19:00

Górnik Zabrze

Wolsztyński 12, 73
2-0

Sandecja Nowy Sącz

PT/17/03 20:45

Zagłębie Sosnowiec

Fidziukiewicz 47
1-0

GKS Katowice

SO/18/03 16:00

Bytovia Bytów

Ploj 60, J. Bąk 68 (k)
2-2

Stal Mielec

Kolew 18, Radulj 76 (k)
SO/18/03 17:00

Stomil Olsztyn

Kun 45, 67, Kujawa 52, 65, Wojowski 89
5-1

Znicz Pruszków

Czarnecki 87 (s)
SO/18/03 17:00

Wigry Suwałki

0-1

Miedź Legnica

Bartczak 44
SO/18/03 17:00

Olimpia Grudziądz

Angielski 89
1-0

GKS Tychy

SO/18/03 17:00

MKS Kluczbork

Niziołek 56, Kowalczyk 8873
2-2

Pogoń Siedlce

Żytko 50 (k), Bancessi 73
SO/18/03 17:45

Chojniczanka Chojnice

Podgórski 45
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Lewicki 51
SO/18/03 18:00

Chrobry Głogów

Szczepaniak 73
1-2

Wisła Puławy

Patejuk 87, 90
23 kolejka
PT/24/03 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Haskić 4, Lewicki 71
2-2

Stomil Olsztyn

Nishi 52, Biedrzycki 57
SO/25/03 12:45

Wisła Puławy

0-0

Chojniczanka Chojnice

SO/25/03 15:00

GKS Tychy

Grzeszczyk 84
1-0

Bytovia Bytów

SO/25/03 16:00

Sandecja Nowy Sącz

Kubań 34, Gałecki 55, Małkowski 58 (k), Słaby 77
4-1

MKS Kluczbork

Kubiak 9
SO/25/03 17:00

Stal Mielec

Drzazga 51, 70
2-1

Wigry Suwałki

Kądzior 58
WT/04/04 16:00

Znicz Pruszków

Jagiełło 85
1-4

GKS Katowice

Goncerz 32, 75, Prokić 89, 90
ŚR/05/04 18:30

Pogoń Siedlce

Bancessi 63
1-4

Olimpia Grudziądz

Łukowski 3, 6, Angielski 30, 34
ŚR/05/04 18:30

Miedź Legnica

Rasak 79
1-2

Chrobry Głogów

Wojciechowski 22, Machaj 90
ŚR/12/04 18:00

Górnik Zabrze

Wolsztyński 20
1-2

Zagłębie Sosnowiec

Michalak 5, Fidziukiewicz 89
24 kolejka
PT/31/03 18:30

Olimpia Grudziądz

Banasiak 37, Woźniak 52
2-0

Sandecja Nowy Sącz

PT/31/03 19:00

Chrobry Głogów

0-1

Stal Mielec

Drzazga 54
PT/31/03 19:00

Wigry Suwałki

Kądzior 90
1-0

GKS Tychy

PT/31/03 20:45

GKS Katowice

Goncerz 85
1-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Gumny 71, Lewicki 79
SO/01/04 16:00

Bytovia Bytów

Ploj 26
1-3

Pogoń Siedlce

Żytko 82 (k), Tomasiewicz 84, Bancessi 90
SO/01/04 17:45

Chojniczanka Chojnice

0-0

Miedź Legnica

SO/01/04 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-3

Znicz Pruszków

Kita 57, 79, Jagiełło 89
SO/01/04 18:00

Stomil Olsztyn

Lech 32, Kujawa 36 (k), Ratajczak 74
3-2

Wisła Puławy

Szczotka 9, Idzik 58
SO/01/04 19:00

MKS Kluczbork

Kubiak 20, Suarez 65 (s)
2-1

Górnik Zabrze

Ledecky 59
25 kolejka
PT/07/04 20:45

Stal Mielec

0-1

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 28
SO/08/04 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Kasprzak 58, Słaby 69, Dudzic 85
3-1

Bytovia Bytów

Poczobut 66
SO/08/04 17:45

Górnik Zabrze

Wolsztyński 2, Angulo 4
2-1

Olimpia Grudziądz

Klemenz 47
SO/08/04 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Lewicki 41, Janiszewski 84 (s)
2-0

Znicz Pruszków

SO/08/04 19:00

MKS Kluczbork

0-4

Zagłębie Sosnowiec

Budek 10, Fidziukiewicz 16, Michalak 35, Łuczak 42
SO/08/04 20:00

Wisła Puławy

0-3

GKS Katowice

Kamiński 17, Goncerz 27, Lebedyński 67
ND/09/04 16:00

Pogoń Siedlce

Wójcik 9
1-2

Wigry Suwałki

Zapolnik 4 (k), Kądzior 14
ND/09/04 17:00

GKS Tychy

0-2

Chrobry Głogów

Wieteska 33, Wojciechowski 54
ND/09/04 17:00

Miedź Legnica

Bartczak 3, Forsell 8
2-2

Stomil Olsztyn

Wojowski 48, Biedrzycki 51
26 kolejka
CZ/13/04 20:45

GKS Katowice

0-2

Miedź Legnica

Rasak 81, Vojtus 87
SO/15/04 12:00

Stomil Olsztyn

0-4

Stal Mielec

Sulewski 13, Drzazga 49, Kolew 67, Marciniec 90
SO/15/04 13:00

Wigry Suwałki

0-1

Sandecja Nowy Sącz

Korzym 6
SO/15/04 16:00

Znicz Pruszków

0-3

Wisła Puławy

Idzik 49, 83, Smektała 84
SO/15/04 16:00

Chojniczanka Chojnice

Rybski 78
1-4

GKS Tychy

Świerczok 26, Boczek 75, Kowalski 88, Grzeszczyk 90
SO/15/04 16:00

Chrobry Głogów

Bonecki 7, Machaj 18
2-0

Pogoń Siedlce

SO/15/04 16:00

Bytovia Bytów

0-1

Górnik Zabrze

Suarez 14
SO/15/04 17:45

Zagłębie Sosnowiec

0-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/15/04 19:00

Olimpia Grudziądz

Angielski 27, Łukowski 75
2-0

MKS Kluczbork

27 kolejka
PT/21/04 18:00

Miedź Legnica

Vojtus 10, Garguła 57
2-0

Znicz Pruszków

PT/21/04 20:45

Górnik Zabrze

0-0

Wigry Suwałki

SO/22/04 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Dudzic 42
1-0

Chrobry Głogów

SO/22/04 17:00

Pogoń Siedlce

Bajdur 60
1-2

Chojniczanka Chojnice

Grzelak 88, Rybski 90
SO/22/04 17:45

Stal Mielec

Sobczak 8, Getinger 40, Kolew 71
3-3

GKS Katowice

Foszmańczyk 48 (k), Prokić 63, Lebedyński 83
SO/22/04 18:00

GKS Tychy

Grzeszczyk 7 (k), Tanżyna 49
2-2

Stomil Olsztyn

Kun 29, 57
SO/22/04 19:00

Olimpia Grudziądz

Łukowski 34, Woźniak 82, Angielski 89
3-1

Zagłębie Sosnowiec

Nowak 30
SO/22/04 19:00

MKS Kluczbork

Kwaśniewski 32, Niziołek 90 (k)
2-2

Bytovia Bytów

Klichowicz 39, Wilk 58
SO/22/04 20:00

Wisła Puławy

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podgórski 86
28 kolejka
PT/28/04 19:00

Znicz Pruszków

Paluchowski 50
1-0

Stal Mielec

PT/28/04 19:00

Chrobry Głogów

Machaj 25 (k), Wojciechowski 27
2-0

Górnik Zabrze

PT/28/04 20:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Janota 17, Lewicki 79
2-1

Miedź Legnica

Stasiak 13
SO/29/04 17:00

GKS Katowice

Prokić 15, Abramowicz 56, Florek 90 (s)
3-0

GKS Tychy

SO/29/04 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Nowak 9, Pribula 22, 62
3-1

Wisła Puławy

Idzik 35
SO/29/04 18:00

Chojniczanka Chojnice

Biernat 90
1-2

Sandecja Nowy Sącz

Piszczek 5, Danek 79
SO/29/04 18:15

Bytovia Bytów

0-0

Olimpia Grudziądz

SO/29/04 18:30

Stomil Olsztyn

Kun 76
1-1

Pogoń Siedlce

Zjawiński 68
SO/29/04 19:00

Wigry Suwałki

Kądzior 43, Zapolnik 59
2-0

MKS Kluczbork

29 kolejka
PT/05/05 18:00

Miedź Legnica

Rasak 43
1-1

Wisła Puławy

Nowak 84
PT/05/05 19:00

GKS Tychy

Pruchnik 20, Świerczok 60, 68, 86
4-1

Znicz Pruszków

Kita 90
PT/05/05 20:45

Górnik Zabrze

Kurzawa 5, Kopacz 34, Angulo 38, 52 (k), 58, 69 (k)
6-1

Chojniczanka Chojnice

Jakóbowski 46
SO/06/05 15:00

Stal Mielec

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Hanzel 29
SO/06/05 17:00

MKS Kluczbork

Deja 45, 89, Kościelniak 46
3-2

Chrobry Głogów

Machaj 16, Sędziak 77
SO/06/05 17:00

Pogoń Siedlce

0-1

GKS Katowice

Prokić 6
SO/06/05 18:00

Bytovia Bytów

0-1

Zagłębie Sosnowiec

Pribula 18
SO/06/05 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Piszczek 44, Słaby 45 (k)
2-1

Stomil Olsztyn

Szewczyk 51
SO/06/05 19:00

Olimpia Grudziądz

0-0

Wigry Suwałki

30 kolejka
PT/12/05 17:45

GKS Katowice

0-1

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 72
PT/12/05 19:00

Miedź Legnica

Midzierski 16, Vojtus 69
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Sierczyński 90
PT/12/05 19:00

Chrobry Głogów

Sędziak 84
1-3

Olimpia Grudziądz

Feruga 5, Banasiak 10, Kaczmarek 61
PT/12/05 19:30

Znicz Pruszków

Jagiełło 72 (k), 90 (k)
2-1

Pogoń Siedlce

Wrzesiński 5
SO/13/05 17:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sierpina 17, Haskić 89
2-2

GKS Tychy

Świerczok 2, 87
SO/13/05 18:00

Chojniczanka Chojnice

Kosakiewicz 16
1-1

MKS Kluczbork

Essam 5
SO/13/05 19:00

Wigry Suwałki

Adamek 48, Zapolnik 70, 86 (k)
3-2

Bytovia Bytów

Surdykowski 72, 90 (k)
SO/13/05 19:45

Stomil Olsztyn

Ratajczak 12, Nishi 20
2-4

Górnik Zabrze

Kurzawa 68, Angulo 71, 79, Żurkowski 90
SO/13/05 20:00

Wisła Puławy

0-0

Stal Mielec

31 kolejka
WT/16/05 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Trochim 39, Misztal 44 (s), Gałecki 63, Kamil Słaby 78, Basta 86
5-2

Znicz Pruszków

Paluchowski 21 (k), 90
WT/16/05 20:30

Górnik Zabrze

Prokić 31 (s)
1-0

GKS Katowice

ŚR/17/05 17:00

MKS Kluczbork

Niziołek 21 (k)
1-2

Stomil Olsztyn

Nishi 27, Ratajczak 52
ŚR/17/05 18:00

Bytovia Bytów

Surdykowski 45 (k), Bielak 67
2-1

Chrobry Głogów

Bonecki 48
ŚR/17/05 18:00

Olimpia Grudziądz

0-1

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 42
ŚR/17/05 18:30

Pogoń Siedlce

Żytko 48 (k), Zjawiński 66, Tomasiewicz 86 (k)
3-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

ŚR/17/05 19:00

Miedź Legnica

Vojtus 59 (k)
1-2

Stal Mielec

Sobczak 41, Kolew 75
ŚR/17/05 19:00

Wigry Suwałki

0-3

Zagłębie Sosnowiec

Nowak 21 (k), Pribula 57, Łuczak 63
CZ/25/05 18:00

GKS Tychy

Świerczok 40, 88
2-0

Wisła Puławy

32 kolejka
SO/20/05 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podgórski 44 (k), Lewicki 90
2-1

Sandecja Nowy Sącz

Danek 26
SO/20/05 18:00

GKS Katowice

Prokić 12, Jóźwiak 17
2-3

MKS Kluczbork

Kubiak 39, Orłowicz 48, Swędrowski 90
SO/20/05 19:00

Miedź Legnica

Vojtus 37, 68 (k), Garguła 55
3-2

GKS Tychy

Świerczok 20, Grzeszczyk 57
ND/21/05 12:00

Znicz Pruszków

Jagiełło 32
1-2

Górnik Zabrze

Suarez 28, Matuszek 72
ND/21/05 17:00

Chrobry Głogów

Bonecki 61, Kaczmarek 90
2-1

Wigry Suwałki

Radecki 75
ND/21/05 18:00

Stomil Olsztyn

Żwir 77
1-3

Olimpia Grudziądz

Banasiak 13, Michalik 48, 67
ND/21/05 18:00

Chojniczanka Chojnice

Rybski 18
1-1

Bytovia Bytów

Lisowski 76 (s)
ND/21/05 20:30

Zagłębie Sosnowiec

Pribula 35
1-1

Stal Mielec

Kolew 29 (k)
PN/22/05 18:00

Wisła Puławy

Żemło 48
1-1

Pogoń Siedlce

Zjawiński 75
33 kolejka
ND/28/05 12:30

Miedź Legnica

Łobodziński 36, Vojtus 67, Marquitos 83
3-0

Pogoń Siedlce

ND/28/05 12:30

Chrobry Głogów

Wojciechowski 18
1-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/28/05 12:30

Wigry Suwałki

Kądzior 46, Zapolnik 86
2-3

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 15 (k), 22, Grzelak 49
ND/28/05 12:30

Bytovia Bytów

Surdykowski 64 (k)
1-0

Stomil Olsztyn

ND/28/05 12:30

Olimpia Grudziądz

0-2

GKS Katowice

Foszmańczyk 61 (k), 88
ND/28/05 12:30

MKS Kluczbork

Ganowicz 30 (k), Swędrowski 59
2-2

Znicz Pruszków

Paluchowski 69, 9
ND/28/05 12:30

Górnik Zabrze

Kurzawa 8, 69, Lewicki 23 (s), Angulo 64
4-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

ND/28/05 12:30

Sandecja Nowy Sącz

0-0

Wisła Puławy

ND/28/05 12:30

GKS Tychy

Świerczok 89
1-4

Stal Mielec

Sobczak 48, Głowacki 81, Kolew 90, 90
34 kolejka
ND/04/06 12:30

Zagłębie Sosnowiec

Fidziukiewicz 39, Nowak 74 (k)
2-1

GKS Tychy

Radzewicz 35
ND/04/06 12:30

Stal Mielec

Cholewiak 18
1-2

Pogoń Siedlce

Tomasiewicz 72, Żytko 80 (k)
ND/04/06 12:30

Miedź Legnica

Marquitos 65, Midzierski 79
2-0

Sandecja Nowy Sącz

ND/04/06 12:30

Wisła Puławy

0-1

Górnik Zabrze

Angulo 21
ND/04/06 12:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kostorz 25, Gumny 57, Szymański 79
3-1

MKS Kluczbork

Deja 19 (k)
ND/04/06 12:30

Znicz Pruszków

0-1

Olimpia Grudziądz

Michalik 13
ND/04/06 12:30

GKS Katowice

Mandrysz 48
1-1

Bytovia Bytów

Surdykowski 7
ND/04/06 12:30

Stomil Olsztyn

Szewczyk 53 (k)
1-4

Wigry Suwałki

Zapolnik 51 (k), 57, Kądzior 66, Dadok 90
ND/04/06 12:30

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 60, Zawistowski 87 (k)
2-2

Chrobry Głogów

Michalski 10, Szczepaniak 24

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa163120-14
2Górnik Zabrze162933-23
3Wisła Kraków162720-16
4Jagiellonia Białystok162721-19
5Korona Kielce162625-15
6Lech Poznań162524-14
7Zagłębie Lubin162422-17
8Arka Gdynia162217-17
9Lechia Gdańsk162022-24
10Śląsk Wrocław162020-24
11Wisła Płock162018-23
12Sandecja Nowy Sącz161814-18
13Termalica Nieciecza 161715-19
14Piast Gliwice161617-25
15Cracovia161519-24
16Pogoń Szczecin16912-27
PT/17/11 18:00
Jagiellonia B.
0-0
Termalica N.
PT/17/11 20:30
Wisła K.
1-0
Pogoń S.
SO/18/11 15:30
Piast G.
1-0
Cracovia
SO/18/11 18:00
Sandecja N.
0-0
Lech P.
SO/18/11 20:30
Lechia G.
3-0
Wisła P.
ND/19/11 15:30
Śląsk W.
1-2
Arka G.
ND/19/11 18:00
Legia W.
1-0
Górnik Z.
PN/20/11 18:00
Zagłębie L.
0-0
Korona K.
PT/24/11 18:00
Cracovia
-
Lechia G.
PT/24/11 20:30
Górnik Z.
-
Jagiellonia B.
SO/25/11 15:30
Pogoń S.
-
Piast G.
SO/25/11 18:00
Arka G.
-
Sandecja N.
SO/25/11 20:30
Korona K.
-
Legia W.
ND/26/11 15:30
Lech P.
-
Wisła P.
ND/26/11 18:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
PN/27/11 18:00
Termalica N.
-
Wisła K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Eurosport 1 Zagłębie - Korona (na żywo)
20:10 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:30 Polsat Sport 1. liga - magazyn (na żywo)
23:59 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy
17:30 Polsat Sport 1. liga: Podbesk. - Stal (na żywo)
20:45 Canal+Sport LM: Borussia - Tottenham (na żywo)