Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 25 kwietnia 2017

Nice 1 Liga

1 2 3   ...   621 622 623 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Sandecja Nowy Sącz274839-2114-6-710-3-14-3-6
2Chojniczanka Chojnice274744-3411-14-25-7-16-7-1
3Olimpia Grudziądz274541-3014-3-109-1-45-2-6
4Miedź Legnica274436-1912-8-75-4-27-4-5
5GKS Katowice274438-2612-8-76-4-36-4-4
6Zagłębie Sosnowiec274442-3812-8-77-4-35-4-4
7Wigry Suwałki274239-3412-6-97-2-45-4-5
8Górnik Zabrze274035-2811-7-98-3-33-4-6
9Podbeskidzie 274030-2710-10-73-5-57-5-2
10Stal Mielec273731-3510-7-106-5-44-2-6
11Pogoń Siedlce273626-3711-3-138-1-63-2-7
12Stomil Olsztyn273340-348-12-77-4-21-8-5
13Chrobry Głogów273339-399-6-124-4-55-2-7
14GKS Tychy273030-378-6-137-2-51-4-8
15Wisła Puławy272930-417-8-122-5-75-3-5
16Bytovia Bytów272631-406-8-134-3-62-5-7
17Znicz Pruszków272326-496-5-162-3-84-2-8
18MKS Kluczbork271724-522-11-142-8-40-3-10
PT/21/04 18:00
Miedź L.
2-0
Znicz P.
PT/21/04 20:45
Górnik Z.
0-0
Wigry S.
SO/22/04 17:00
Sandecja N.
1-0
Chrobry G.
SO/22/04 17:00
Pogoń S.
1-2
Chojniczanka C.
SO/22/04 17:45
Stal M.
3-3
GKS K.
SO/22/04 18:00
GKS T.
2-2
Stomil O.
SO/22/04 19:00
Olimpia G.
3-1
Zagłębie S.
SO/22/04 19:00
MKS K.
2-2
Bytovia B.
SO/22/04 20:00
Wisła P.
0-1
Podbeskidzie
- -
Podbeskidzie
-
Miedź L.
- -
Znicz P.
-
Stal M.
- -
GKS K.
-
GKS T.
- -
Stomil O.
-
Pogoń S.
- -
Chojniczanka C.
-
Sandecja N.
- -
Chrobry G.
-
Górnik Z.
- -
Wigry S.
-
MKS K.
- -
Bytovia B.
-
Olimpia G.
SO/29/04 00:00
Zagłębie S.
-
Wisła P.
Strzelcy
13 Angielski (Olimpia)
13 Forsell (Miedź)
11 Kądzior (Wigry)
11 Patejuk (Wisła)
9 Angulo (Górnik)
9 Goncerz (Katowice)
9 Kujawa (Stomil)
9 Małkowski (Sandecja)
8 Adamek (Wigry)
1 kolejka
PT/29/07 20:30

Miedź Legnica

Bartczak 69
1-0

Górnik Zabrze

SO/30/07 18:00

Stomil Olsztyn

Nishi 22, Biedrzycki 41, Kujawa 76
3-0

Chrobry Głogów

SO/30/07 18:00

GKS Katowice

0-1

Wigry Suwałki

Adamek 65
SO/30/07 18:00

Znicz Pruszków

Zembrowski 23
1-2

Bytovia Bytów

Wróbel 30 (k), Serafin 48
SO/30/07 18:00

Olimpia Grudziądz

0-2

Podbeskidzie

Demjan 28, Podgórski 52 (k)
SO/30/07 19:00

Wisła Puławy

0-0

MKS Kluczbork

ND/31/07 00:00

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 4, Mikita 76
2-2

Zagłębie Sosnowiec

Dudek 28, Nowak 39
ND/31/07 18:00

GKS Tychy

0-1

Pogoń Siedlce

Chyła 3
PN/01/08 19:00

Stal Mielec

0-0

Sandecja Nowy Sącz

2 kolejka
PT/05/08 19:00

Bytovia Bytów

0-2

Podbeskidzie

Podgórski 29 (k), Demjan 89
PT/05/08 19:47

Wigry Suwałki

Adamek 88, Zapolnik 90
2-1

Znicz Pruszków

Jagiełło 44 (k)
PT/05/08 20:30

Górnik Zabrze

Kopacz 37
1-1

Stal Mielec

Żubrowski 47
SO/06/08 18:00

Olimpia Grudziądz

0-1

Wisła Puławy

Patejuk 73
SO/06/08 18:00

Chojniczanka Chojnice

Grzelak 13, Biskup 43, 58, 84 (k), Ziemann 73 (s)
5-4

Stomil Olsztyn

Kun 4, Głowacki 21, Biedrzycki 67, Jegliński 80
SO/06/08 18:30

Zagłębie Sosnowiec

Matusiak 36
1-0

Pogoń Siedlce

SO/06/08 19:00

Sandecja Nowy Sącz

Słaby 33
1-1

GKS Tychy

Świerczok 75 (k)
SO/06/08 20:00

MKS Kluczbork

Gondek 36, Kojder 53
2-2

Miedź Legnica

Batin 26, Forsell 65
ND/07/08 18:00

Chrobry Głogów

0-2

GKS Katowice

Abramowicz 45, Zejdler 67
3 kolejka
PT/12/08 18:00

Znicz Pruszków

0-0

Chrobry Głogów

PT/12/08 18:00

Miedź Legnica

0-0

Olimpia Grudziądz

PT/12/08 20:30

Podbeskidzie

Podgórski 36
1-1

Wigry Suwałki

Kądzior 69
SO/13/08 17:00

Pogoń Siedlce

0-3

Sandecja Nowy Sącz

Piszczek 28, Małkowski 32 (k), Słaby 90
SO/13/08 18:00

GKS Katowice

Foszmańczyk 2
1-1

Chojniczanka Chojnice

Niedziela 8
ND/14/08 18:00

GKS Tychy

Świerczok 2 (k), Mańka 90
2-1

Górnik Zabrze

Gergel 86
ND/14/08 19:00

Wisła Puławy

Nowak 76, Głaz 90 (k)
2-1

Bytovia Bytów

Wróbel 40 (k)
ND/14/08 19:00

Stal Mielec

Radulj 90 (k)
1-1

MKS Kluczbork

Kubiak 74
ND/14/08 19:45

Stomil Olsztyn

0-0

Zagłębie Sosnowiec

4 kolejka
PT/19/08 19:00

Bytovia Bytów

1-0

Miedź Legnica

PT/19/08 19:00

Chojniczanka Chojnice

Biernat 6
1-1

Znicz Pruszków

Jagiełło 15
PT/19/08 19:47

Wigry Suwałki

Kozak 17, Zapolnik 26, Wroński 68
3-2

Wisła Puławy

Patejuk 10, Pożak 90
PT/19/08 20:30

Górnik Zabrze

Gergel 58, 77
2-0

Pogoń Siedlce

SO/20/08 17:00

Olimpia Grudziądz

Kłus 56, 85, Angielski 79
3-1

Stal Mielec

Kiercz 87
SO/20/08 19:00

Chrobry Głogów

0-2

Podbeskidzie

Demjan 13, Chmiel 25
SO/20/08 19:45

Stomil Olsztyn

Kujawa 11 (k)
1-1

GKS Katowice

Sobków 60
SO/20/08 20:00

MKS Kluczbork

Niziołek 5 (k)
1-1

GKS Tychy

Boczek 32
ND/21/08 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Bartczak 10, 18
2-0

Sandecja Nowy Sącz

5 kolejka
WT/23/08 17:30

Stal Mielec

Radulj 43, Sobczak 90
2-2

Bytovia Bytów

Mandrysz 25, 59
ŚR/24/08 17:30

GKS Katowice

0-0

Zagłębie Sosnowiec

ŚR/24/08 18:00

Podbeskidzie

0-1

Chojniczanka Chojnice

Jakóbowski 60
ŚR/24/08 18:00

Miedź Legnica

0-1

Wigry Suwałki

Wroński 58
ŚR/24/08 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Trochim 37, Korzym 76
2-0

Górnik Zabrze

ŚR/24/08 19:00

Znicz Pruszków

0-3

Stomil Olsztyn

Nishi 44, Zembrowski 71 (s), Lech 87
ŚR/24/08 19:00

Wisła Puławy

Gusocenko 43, Patejuk 66, Olszak 74
3-4

Chrobry Głogów

Machaj 9, Kwiecień 60, 90 (k), Sędziak 83
ŚR/24/08 19:00

GKS Tychy

Szumilas 51
1-1

Olimpia Grudziądz

Angielski 27
ŚR/24/08 19:00

Pogoń Siedlce

Kurbiel 53
1-1

MKS Kluczbork

Olszewski 90
6 kolejka
SO/27/08 17:00

Olimpia Grudziądz

Kaczmarek 81 (k)
1-0

Pogoń Siedlce

SO/27/08 17:30

Zagłębie Sosnowiec

Najemski 75, Dudek 81 (k)
2-1

Górnik Zabrze

Angulo 69
SO/27/08 18:00

GKS Katowice

Goncerz 33, Foszmańczyk 45
2-0

Znicz Pruszków

SO/27/08 19:45

Stomil Olsztyn

Czarnecki 90
1-0

Podbeskidzie

SO/27/08 20:00

MKS Kluczbork

Szewczyk 52
1-2

Sandecja Nowy Sącz

Dudzic 2, Piter-Bućko 61
ND/28/08 17:00

Wigry Suwałki

Radecki 38, Kozak 42, Adamek 54, Kądzior 61, 90, Bartkowski 67
6-0

Stal Mielec

ND/28/08 17:00

Chojniczanka Chojnice

Kosakiewicz 17, Biskup 49, Zawistowski 64
3-3

Wisła Puławy

Patejuk 39, 74, Nowak 71
ND/28/08 18:00

Chrobry Głogów

Bonecki 80
1-1

Miedź Legnica

Forsell 46
ND/28/08 19:00

Bytovia Bytów

Bąk 42
1-1

GKS Tychy

Grzeszczyk 85
7 kolejka
PT/02/09 18:00

Podbeskidzie

0-2

GKS Katowice

Praznovsky 46, Foszmańczyk 71
PT/02/09 18:00

Miedź Legnica

Forsell 45, Batin 90
2-0

Chojniczanka Chojnice

SO/03/09 18:00

Wisła Puławy

Patejuk 75
1-1

Stomil Olsztyn

Kujawa 79
SO/03/09 18:00

Stal Mielec

Zalepa 77
1-4

Chrobry Głogów

Bonecki 4, Ilków-Gołąb 54, Wojciechowski 60, Michalski 86
SO/03/09 18:00

GKS Tychy

Tanżyna 49, Bukowiec 90
2-1

Wigry Suwałki

Gąska 57
SO/03/09 19:00

Znicz Pruszków

Paluchowski 75
1-4

Zagłębie Sosnowiec

Matić 16, Nowak 24, Dudek 53 (k), Łuczak 60
WT/06/09 19:00

Pogoń Siedlce

Burkhardt 55
1-0

Bytovia Bytów

ŚR/14/09 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Kasprzak 38, Małkowski 48 (k), Dudzic 68
3-1

Olimpia Grudziądz

Kaczmarek 80
ŚR/14/09 20:00

Górnik Zabrze

Angulo 10, Kopacz 44, Plizga 56 (k), Skrzypczak 82
4-2

MKS Kluczbork

Ganowicz 48, Niziołek 50
8 kolejka
PT/09/09 19:00

Chojniczanka Chojnice

Rybski 60, 90
2-0

Stal Mielec

PT/09/09 19:00

GKS Katowice

Goncerz 59, 62 (k)
2-1

Wisła Puławy

Pożak 11
SO/10/09 16:00

Olimpia Grudziądz

Angielski 40
1-2

Górnik Zabrze

Angulo 28, Ledecky 76
SO/10/09 17:00

Chrobry Głogów

Danielak 45, Wojciechowski 69
2-2

GKS Tychy

Świerczok 25, Szumilas 50
SO/10/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Matusiak 42, 78, Bartczak 57, Pribula 64
4-0

MKS Kluczbork

SO/10/09 18:00

Bytovia Bytów

Wróbel 37 (k), Serafin 69
2-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/10/09 19:00

Znicz Pruszków

0-1

Podbeskidzie

Tarnowski 59
SO/10/09 19:45

Stomil Olsztyn

0-1

Miedź Legnica

Forsell 9
ND/11/09 17:30

Wigry Suwałki

Adamek 61
1-4

Pogoń Siedlce

Wrzesiński 15, 59, Gołębiewski 17, Bajdur 55
9 kolejka
PT/16/09 18:00

Podbeskidzie

Tarnowski 2, Feruga 53, Sierpina 61, Demjan 76
4-5

Zagłębie Sosnowiec

Dudek 14, Udovicić 26, Sanogo 45, 80, Pribula 86
SO/17/09 18:00

Wisła Puławy

Patejuk 34 (k)
1-2

Znicz Pruszków

Bartoszewicz 60, Paluchowski 81 (k)
SO/17/09 18:00

Miedź Legnica

Rybicki 18, Łuszkiewicz 22
2-2

GKS Katowice

Goncerz 25, Midzierski 35 (s)
SO/17/09 18:00

Stal Mielec

0-0

Stomil Olsztyn

SO/17/09 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Baran 33, Korzym 68
2-1

Wigry Suwałki

Adamek 21
SO/17/09 18:00

Górnik Zabrze

0-0

Bytovia Bytów

ND/18/09 15:00

Pogoń Siedlce

Bajdur 43, Burkhardt 48
2-0

Chrobry Głogów

ND/18/09 18:00

GKS Tychy

0-2

Chojniczanka Chojnice

Biskup 8 (k), Mikołajczak 40
ND/18/09 18:00

MKS Kluczbork

Niziołek 32 (k), Brodziński 39, Szewczyk 90
3-2

Olimpia Grudziądz

Kaczmarek 10 (k), Angielski 88
10 kolejka
PT/23/09 19:00

Chojniczanka Chojnice

Niedziela 44, Rybski 88
2-1

Pogoń Siedlce

Tomasiewicz 90 (k)
SO/24/09 18:00

Chrobry Głogów

Kwiecień 90, Wojciechowski 90 (k)
2-1

Sandecja Nowy Sącz

Słaby 22
SO/24/09 18:00

Podbeskidzie

0-0

Wisła Puławy

SO/24/09 18:30

Zagłębie Sosnowiec

Pribula 21, 66, Dudek 79
3-5

Olimpia Grudziądz

Kaczmarek 2, 52, Angielski 12, Kurowski 18, 90
SO/24/09 19:00

Wigry Suwałki

0-0

Górnik Zabrze

SO/24/09 19:00

Znicz Pruszków

0-0

Miedź Legnica

SO/24/09 19:45

Stomil Olsztyn

Kun 20, Nishi 52, Kujawa 76, 88 (k)
4-0

GKS Tychy

ND/25/09 18:00

Bytovia Bytów

Serafin 55, Bąk 70
2-0

MKS Kluczbork

ND/25/09 18:00

GKS Katowice

Goncerz 3
1-0

Stal Mielec

11 kolejka
PT/30/09 18:00

Miedź Legnica

de Amo 89
1-1

Podbeskidzie

Podgórski 80 (k)
SO/01/10 15:00

GKS Tychy

Radzewicz 73
1-0

GKS Katowice

SO/01/10 17:00

Stal Mielec

Bierzało 79, Radulj 84, Buczek 90
3-1

Znicz Pruszków

Niewulis 19
SO/01/10 18:00

Wisła Puławy

Budzyński 89
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 57
SO/01/10 18:00

MKS Kluczbork

0-0

Wigry Suwałki

SO/01/10 18:00

Olimpia Grudziądz

Woźniak 4, Warchoł 45
2-3

Bytovia Bytów

Wróbel 20, Mandrysz 61, Rzuchowski 65
ND/02/10 12:45

Górnik Zabrze

Angulo 79, 90
2-1

Chrobry Głogów

Machaj 12
ND/02/10 15:00

Pogoń Siedlce

Wrzesiński 75
1-0

Stomil Olsztyn

WT/04/10 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Trochim 62
1-1

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 71
12 kolejka
PT/07/10 19:00

Znicz Pruszków

Kubicki 54, Janiszewski 60
2-0

GKS Tychy

SO/08/10 14:00

Stomil Olsztyn

0-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/08/10 15:00

Chojniczanka Chojnice

Meschia 76
1-1

Górnik Zabrze

Grendel 23
SO/08/10 16:00

Podbeskidzie

0-1

Stal Mielec

Radulj 77 (k)
SO/08/10 17:00

Zagłębie Sosnowiec

Ryndak 33, Pribula 41, Cseh 43 (s)
3-3

Bytovia Bytów

Klichowicz 2, Bąk 26, Ploj 77
SO/08/10 17:00

Chrobry Głogów

Szczepaniak 19, Machaj 34, Wojciechowski 68
3-0

MKS Kluczbork

SO/08/10 18:00

Wisła Puławy

Nowak 82
1-5

Miedź Legnica

Forsell 11, 37, 56 (k), Garguła 20, Bartczak 29
ND/09/10 15:00

GKS Katowice

Mandrysz 55
1-0

Pogoń Siedlce

WT/18/10 18:00

Wigry Suwałki

0-2

Olimpia Grudziądz

Angielski 57, 59
13 kolejka
PT/14/10 19:00

Olimpia Grudziądz

Angielski 56, Kaczmarek 76
2-1

Chrobry Głogów

Bednarski 87
SO/15/10 17:00

Stal Mielec

0-1

Wisła Puławy

Łytwyniuk 54
SO/15/10 17:00

Sandecja Nowy Sącz

0-1

GKS Katowice

Bartków 38 (s)
SO/15/10 17:00

MKS Kluczbork

Nitkiewicz 22
1-1

Chojniczanka Chojnice

Markowski 66
SO/15/10 17:45

GKS Tychy

0-1

Podbeskidzie

Chmiel 64
SO/15/10 18:00

Bytovia Bytów

Wacławczyk 81
1-1

Wigry Suwałki

Kądzior 59 (k)
ND/16/10 15:00

Pogoń Siedlce

Gołębiewski 45
1-0

Znicz Pruszków

ND/16/10 17:45

Zagłębie Sosnowiec

Pribula 60
1-0

Miedź Legnica

ND/16/10 18:00

Górnik Zabrze

Wolniewicz 24, Angulo 30
2-0

Stomil Olsztyn

14 kolejka
PT/21/10 18:00

Chrobry Głogów

Michalec 24, Machaj 36, Szczepaniak 54
3-3

Bytovia Bytów

Surdykowski 19 (k), Rzuchowski 58, Klichowicz 76
PT/21/10 19:00

Znicz Pruszków

Paluchowski 38
1-3

Sandecja Nowy Sącz

Słaby 11, Piter-Bućko 68, Szeliga 88
SO/22/10 16:00

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 38, Mikołajczak 44, Kosakiewicz 80
3-1

Olimpia Grudziądz

Smoliński 9
SO/22/10 17:00

Stal Mielec

Liberacki 46
1-0

Miedź Legnica

SO/22/10 17:45

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 7, Ryndak 49
2-0

Wigry Suwałki

SO/22/10 18:00

Podbeskidzie

0-0

Pogoń Siedlce

SO/22/10 18:00

Wisła Puławy

Darmochwał 9, Nowak 70
2-1

GKS Tychy

Mańka 67
ND/23/10 17:45

GKS Katowice

Foszmańczyk 29
1-1

Górnik Zabrze

Ledecky 8
ŚR/09/11 18:00

Stomil Olsztyn

Czarnecki 41
1-0

MKS Kluczbork

15 kolejka
SO/29/10 16:00

Pogoń Siedlce

Chyła 39, Wrzesiński 52
2-1

Wisła Puławy

Patejuk 58 (k)
SO/29/10 16:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

Podbeskidzie

SO/29/10 17:00

GKS Tychy

0-2

Miedź Legnica

Forsell 23, Rybicki 49
SO/29/10 17:00

MKS Kluczbork

0-2

GKS Katowice

Mandrysz 38, Zejdler 71
SO/29/10 17:00

Olimpia Grudziądz

0-0

Stomil Olsztyn

SO/29/10 17:45

Bytovia Bytów

0-1

Chojniczanka Chojnice

Kosakiewicz 39
SO/29/10 18:00

Górnik Zabrze

0-1

Znicz Pruszków

Kita 81
ND/30/10 17:00

Wigry Suwałki

Adamek 11, Gąska 55
2-2

Chrobry Głogów

Machaj 56, Michalski 90
ND/30/10 17:45

Stal Mielec

Żubrowski 26, Buczek 76
2-0

Zagłębie Sosnowiec

16 kolejka
PT/04/11 19:00

GKS Katowice

Abramowicz 34
1-0

Olimpia Grudziądz

PT/04/11 19:00

Znicz Pruszków

Mysiak 73
1-0

MKS Kluczbork

SO/05/11 13:30

Stomil Olsztyn

Lech 34, Jegliński 45, Szewczyk 55
3-1

Bytovia Bytów

Wróbel 5 (k)
SO/05/11 16:00

Chojniczanka Chojnice

Kieruzel 16, Lisowski 69, Zawistowski 73
3-2

Wigry Suwałki

Adamek 47, Zapolnik 65
SO/05/11 16:00

Wisła Puławy

0-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/05/11 16:00

Stal Mielec

Getinger 78, Cholewiak 86, Szczepański 90
3-2

GKS Tychy

Tanżyna 31, Grzeszczyk 76
SO/05/11 16:00

Pogoń Siedlce

0-4

Miedź Legnica

Jędrych 28 (s), Rasak 57, Łobodziński 76, Batin 90
SO/05/11 17:45

Zagłębie Sosnowiec

0-2

Chrobry Głogów

Kaczmarek 78, Machaj 85
ND/06/11 17:45

Podbeskidzie

Podgórski 42, Chmiel 62, Lewicki 78
3-3

Górnik Zabrze

Ledecky 44, Plizga 58 (k), Matuszek 90
17 kolejka
SO/12/11 16:00

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 39 (k)
1-0

Miedź Legnica

SO/12/11 16:00

Chrobry Głogów

Szczepaniak 63
1-3

Chojniczanka Chojnice

Rybski 2, 20, Grzelak 90
SO/12/11 17:00

Wigry Suwałki

Augustyniak 3, Kądzior 25 (k)
2-1

Stomil Olsztyn

Lech 35 (k)
SO/12/11 18:00

Bytovia Bytów

Bąk 11
1-0

GKS Katowice

ND/13/11 15:00

Górnik Zabrze

Matuszek 37, Ledecky 45, Wolsztyński 47, Angulo 64
4-0

Wisła Puławy

ND/13/11 16:00

MKS Kluczbork

Niziołek 72
1-1

Podbeskidzie

Podgórski 80
ŚR/23/11 16:00

GKS Tychy

Boczek 7, Mańka 40, Mączyński 65
3-0

Zagłębie Sosnowiec

ŚR/23/11 18:00

Pogoń Siedlce

Bajdur 13
1-0

Stal Mielec

ŚR/15/03 18:30

Olimpia Grudziądz

Łukowski 81
1-0

Znicz Pruszków

18 kolejka
PT/18/11 17:00

Chrobry Głogów

Machaj 31, Danielak 57, Szczepaniak 71
3-0

Stomil Olsztyn

SO/19/11 16:00

MKS Kluczbork

Niziołek 41 (k), Swędrowski 76
2-2

Wisła Puławy

Patora 47, Smektała 80
SO/19/11 16:00

Pogoń Siedlce

Świerblewski 68
1-0

GKS Tychy

SO/19/11 17:00

Wigry Suwałki

Zapolnik 22, Kądzior 47, Bartkowski 61
3-2

GKS Katowice

Szołtys 23, Lebedyński 90
SO/19/11 17:45

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 26
1-1

Chojniczanka Chojnice

Biskup 86 (k)
SO/19/11 18:00

Podbeskidzie

0-3

Olimpia Grudziądz

Angielski 43, Ciechanowski 83, Banasiak 90
SO/19/11 18:00

Bytovia Bytów

0-1

Znicz Pruszków

Paluchowski 90
ND/20/11 17:45

Górnik Zabrze

0-2

Miedź Legnica

Bartczak 7, Łobodziński 76
ŚR/19/04 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Baran 66
1-0

Stal Mielec

19 kolejka
PT/25/11 17:00

Podbeskidzie

Lewicki 53, 84
2-1

Bytovia Bytów

Wacławczyk 13
PT/25/11 18:00

Wisła Puławy

0-1

Olimpia Grudziądz

Pielach 77 (s)
PT/25/11 18:30

Znicz Pruszków

Kubicki 12, Banaszewski 30, Kita 47, Paluchowski 86
4-5

Wigry Suwałki

Kądzior 17, 23 (k), Adamek 33, Kamil Zapolnik 59, Wichtowski 90
SO/26/11 13:30

Stomil Olsztyn

Nishi 33
1-1

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 16
SO/26/11 17:45

GKS Katowice

Garbacik 61, Foszmańczyk 84 (k)
2-1

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 75
ND/27/11 15:00

Stal Mielec

Sobczak 8
1-2

Górnik Zabrze

Ambrosiewicz 58, Angulo 89
ND/27/11 17:45

Pogoń Siedlce

0-2

Zagłębie Sosnowiec

Najemski 39, Nowak 90
SO/25/02 18:00

Miedź Legnica

Forsell 28 (k), Bartkowiak 73
2-0

MKS Kluczbork

ŚR/05/04 18:00

GKS Tychy

Grzeszczyk 45, Mańka 59
2-1

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 45 (k)
20 kolejka
PT/03/03 20:45

Górnik Zabrze

Wolsztyński 42
1-0

GKS Tychy

SO/04/03 16:00

Bytovia Bytów

0-1

Wisła Puławy

Patejuk 72
SO/04/03 16:00

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 21, 57, 61, Dudzic 68
4-0

Pogoń Siedlce

SO/04/03 17:00

Zagłębie Sosnowiec

Dudek 90 (k)
1-1

Stomil Olsztyn

Lech 69
SO/04/03 17:00

Olimpia Grudziądz

Angielski 19, Michalik 39
2-1

Miedź Legnica

Forsell 90
SO/04/03 17:00

MKS Kluczbork

0-1

Stal Mielec

Radulj 58 (k)
SO/04/03 17:45

Chojniczanka Chojnice

Biernat 42, Rybski 69
2-2

GKS Katowice

Prokić 17, Biernat 25 (s)
SO/04/03 18:00

Chrobry Głogów

Danielak 28
1-1

Znicz Pruszków

Machalski 25
ND/05/03 17:00

Wigry Suwałki

Cverna 69, Kwame 76
2-0

Podbeskidzie

21 kolejka
PT/10/03 18:00

Miedź Legnica

Forsell 58 (k), 87 (k)
2-1

Bytovia Bytów

Mandrysz 11
PT/10/03 19:00

Znicz Pruszków

Jagiełło 9 (k), Kubicki 53, Misztal 90
3-3

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 45, Podgórski 47, Rybski 52
PT/10/03 20:45

GKS Katowice

Foszmańczyk 40, Jóźwiak 63
2-2

Stomil Olsztyn

Ziemann 50, Kujawa 72 (k)
SO/11/03 16:00

GKS Tychy

Grzeszczyk 32, Świerczok 47 (k), 66, 90
4-2

MKS Kluczbork

Niziołek 26, Essam 35
SO/11/03 17:00

Pogoń Siedlce

Wrzesiński 21, Mroziński 63
2-1

Górnik Zabrze

Wolsztyński 57
SO/11/03 17:00

Stal Mielec

Cholewiak 63
1-0

Olimpia Grudziądz

SO/11/03 17:45

Sandecja Nowy Sącz

Wdowiak 16, Małkowski 45 (k), Szufryn 47, Trochim 69, 71
5-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/11/03 18:00

Wisła Puławy

0-1

Wigry Suwałki

Radecki 70
SO/11/03 18:00

Podbeskidzie

Haskić 21, Moskwik 50
2-1

Chrobry Głogów

Wieteska 86
22 kolejka
PT/17/03 19:00

Górnik Zabrze

Wolsztyński 12, 73
2-0

Sandecja Nowy Sącz

PT/17/03 20:45

Zagłębie Sosnowiec

Fidziukiewicz 47
1-0

GKS Katowice

SO/18/03 16:00

Bytovia Bytów

Ploj 60, J. Bąk 68 (k)
2-2

Stal Mielec

Kolew 18, Radulj 76 (k)
SO/18/03 17:00

Stomil Olsztyn

Kun 45, 67, Kujawa 52, 65, Wojowski 89
5-1

Znicz Pruszków

Czarnecki 87 (s)
SO/18/03 17:00

Wigry Suwałki

0-1

Miedź Legnica

Bartczak 44
SO/18/03 17:00

Olimpia Grudziądz

Angielski 89
1-0

GKS Tychy

SO/18/03 17:00

MKS Kluczbork

Niziołek 56, Kowalczyk 8873
2-2

Pogoń Siedlce

Żytko 50 (k), Bancessi 73
SO/18/03 17:45

Chojniczanka Chojnice

Podgórski 45
1-1

Podbeskidzie

Lewicki 51
SO/18/03 18:00

Chrobry Głogów

Szczepaniak 73
1-2

Wisła Puławy

Patejuk 87, 90
23 kolejka
PT/24/03 18:00

Podbeskidzie

Haskić 4, Lewicki 71
2-2

Stomil Olsztyn

Nishi 52, Biedrzycki 57
SO/25/03 12:45

Wisła Puławy

0-0

Chojniczanka Chojnice

SO/25/03 15:00

GKS Tychy

Grzeszczyk 84
1-0

Bytovia Bytów

SO/25/03 16:00

Sandecja Nowy Sącz

Kubań 34, Gałecki 55, Małkowski 58 (k), Słaby 77
4-1

MKS Kluczbork

Kubiak 9
SO/25/03 17:00

Stal Mielec

Drzazga 51, 70
2-1

Wigry Suwałki

Kądzior 58
WT/04/04 16:00

Znicz Pruszków

Jagiełło 85
1-4

GKS Katowice

Goncerz 32, 75, Prokić 89, 90
ŚR/05/04 18:30

Pogoń Siedlce

Bancessi 63
1-4

Olimpia Grudziądz

Łukowski 3, 6, Angielski 30, 34
ŚR/05/04 18:30

Miedź Legnica

Rasak 79
1-2

Chrobry Głogów

Wojciechowski 22, Machaj 90
ŚR/12/04 18:00

Górnik Zabrze

Wolsztyński 20
1-2

Zagłębie Sosnowiec

Michalak 5, Fidziukiewicz 89
24 kolejka
PT/31/03 18:30

Olimpia Grudziądz

Banasiak 37, Woźniak 52
2-0

Sandecja Nowy Sącz

PT/31/03 19:00

Chrobry Głogów

0-1

Stal Mielec

Drzazga 54
PT/31/03 19:00

Wigry Suwałki

Kądzior 90
1-0

GKS Tychy

PT/31/03 20:45

GKS Katowice

Goncerz 85
1-2

Podbeskidzie

Gumny 71, Lewicki 79
SO/01/04 16:00

Bytovia Bytów

Ploj 26
1-3

Pogoń Siedlce

Żytko 82 (k), Tomasiewicz 84, Bancessi 90
SO/01/04 17:45

Chojniczanka Chojnice

0-0

Miedź Legnica

SO/01/04 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-3

Znicz Pruszków

Kita 57, 79, Jagiełło 89
SO/01/04 18:00

Stomil Olsztyn

Lech 32, Kujawa 36 (k), Ratajczak 74
3-2

Wisła Puławy

Szczotka 9, Idzik 58
SO/01/04 19:00

MKS Kluczbork

Kubiak 20, Suarez 65 (s)
2-1

Górnik Zabrze

Ledecky 59
25 kolejka
PT/07/04 20:45

Stal Mielec

0-1

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 28
SO/08/04 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Kasprzak 58, Słaby 69, Dudzic 85
3-1

Bytovia Bytów

Poczobut 66
SO/08/04 17:45

Górnik Zabrze

Wolsztyński 2, Angulo 4
2-1

Olimpia Grudziądz

Klemenz 47
SO/08/04 18:00

Podbeskidzie

Lewicki 41, Janiszewski 84 (s)
2-0

Znicz Pruszków

SO/08/04 19:00

MKS Kluczbork

0-4

Zagłębie Sosnowiec

Budek 10, Fidziukiewicz 16, Michalak 35, Łuczak 42
SO/08/04 20:00

Wisła Puławy

0-3

GKS Katowice

Kamiński 17, Goncerz 27, Lebedyński 67
ND/09/04 16:00

Pogoń Siedlce

Wójcik 9
1-2

Wigry Suwałki

Zapolnik 4 (k), Kądzior 14
ND/09/04 17:00

GKS Tychy

0-2

Chrobry Głogów

Wieteska 33, Wojciechowski 54
ND/09/04 17:00

Miedź Legnica

Bartczak 3, Forsell 8
2-2

Stomil Olsztyn

Wojowski 48, Biedrzycki 51
26 kolejka
CZ/13/04 20:45

GKS Katowice

0-2

Miedź Legnica

Rasak 81, Vojtus 87
SO/15/04 12:00

Stomil Olsztyn

0-4

Stal Mielec

Sulewski 13, Drzazga 49, Kolew 67, Marciniec 90
SO/15/04 13:00

Wigry Suwałki

0-1

Sandecja Nowy Sącz

Korzym 6
SO/15/04 16:00

Znicz Pruszków

0-3

Wisła Puławy

Idzik 49, 83, Smektała 84
SO/15/04 16:00

Chojniczanka Chojnice

Rybski 78
1-4

GKS Tychy

Świerczok 26, Boczek 75, Kowalski 88, Grzeszczyk 90
SO/15/04 16:00

Chrobry Głogów

Bonecki 7, Machaj 18
2-0

Pogoń Siedlce

SO/15/04 16:00

Bytovia Bytów

0-1

Górnik Zabrze

Suarez 14
SO/15/04 17:45

Zagłębie Sosnowiec

0-0

Podbeskidzie

SO/15/04 19:00

Olimpia Grudziądz

Angielski 27, Łukowski 75
2-0

MKS Kluczbork

27 kolejka
PT/21/04 18:00

Miedź Legnica

Vojtus 10, Garguła 57
2-0

Znicz Pruszków

PT/21/04 20:45

Górnik Zabrze

0-0

Wigry Suwałki

SO/22/04 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Dudzic 42
1-0

Chrobry Głogów

SO/22/04 17:00

Pogoń Siedlce

Bajdur 60
1-2

Chojniczanka Chojnice

Grzelak 88, Rybski 90
SO/22/04 17:45

Stal Mielec

Sobczak 8, Getinger 40, Kolew 71
3-3

GKS Katowice

Foszmańczyk 48 (k), Prokić 63, Lebedyński 83
SO/22/04 18:00

GKS Tychy

Grzeszczyk 7 (k), Tanżyna 49
2-2

Stomil Olsztyn

Kun 29, 57
SO/22/04 19:00

Olimpia Grudziądz

Łukowski 34, Woźniak 82, Angielski 89
3-1

Zagłębie Sosnowiec

Nowak 30
SO/22/04 19:00

MKS Kluczbork

Kwaśniewski 32, Niziołek 90 (k)
2-2

Bytovia Bytów

Klichowicz 39, Wilk 58
SO/22/04 20:00

Wisła Puławy

0-1

Podbeskidzie

Podgórski 86
28 kolejka
- -

Podbeskidzie

-

Miedź Legnica

- -

Znicz Pruszków

-

Stal Mielec

- -

GKS Katowice

-

GKS Tychy

- -

Stomil Olsztyn

-

Pogoń Siedlce

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Chrobry Głogów

-

Górnik Zabrze

- -

Wigry Suwałki

-

MKS Kluczbork

- -

Bytovia Bytów

-

Olimpia Grudziądz

SO/29/04 00:00

Zagłębie Sosnowiec

-

Wisła Puławy

29 kolejka
- -

Olimpia Grudziądz

-

Wigry Suwałki

- -

MKS Kluczbork

-

Chrobry Głogów

- -

Górnik Zabrze

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Stomil Olsztyn

- -

Pogoń Siedlce

-

GKS Katowice

- -

GKS Tychy

-

Znicz Pruszków

- -

Stal Mielec

-

Podbeskidzie

- -

Miedź Legnica

-

Wisła Puławy

SO/06/05 00:00

Bytovia Bytów

-

Zagłębie Sosnowiec

30 kolejka
- -

Wisła Puławy

-

Stal Mielec

- -

Podbeskidzie

-

GKS Tychy

- -

Znicz Pruszków

-

Pogoń Siedlce

- -

GKS Katowice

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Stomil Olsztyn

-

Górnik Zabrze

- -

Chojniczanka Chojnice

-

MKS Kluczbork

- -

Chrobry Głogów

-

Olimpia Grudziądz

- -

Wigry Suwałki

-

Bytovia Bytów

SO/13/05 00:00

Miedź Legnica

-

Zagłębie Sosnowiec

31 kolejka
- -

Wigry Suwałki

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Bytovia Bytów

-

Chrobry Głogów

- -

Olimpia Grudziądz

-

Chojniczanka Chojnice

- -

MKS Kluczbork

-

Stomil Olsztyn

- -

Górnik Zabrze

-

GKS Katowice

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Znicz Pruszków

- -

Pogoń Siedlce

-

Podbeskidzie

- -

GKS Tychy

-

Wisła Puławy

ŚR/17/05 00:00

Miedź Legnica

-

Stal Mielec

32 kolejka
- -

Miedź Legnica

-

GKS Tychy

- -

Wisła Puławy

-

Pogoń Siedlce

- -

Podbeskidzie

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Znicz Pruszków

-

Górnik Zabrze

- -

GKS Katowice

-

MKS Kluczbork

- -

Stomil Olsztyn

-

Olimpia Grudziądz

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Bytovia Bytów

- -

Chrobry Głogów

-

Wigry Suwałki

SO/20/05 00:00

Zagłębie Sosnowiec

-

Stal Mielec

33 kolejka
- -

Chrobry Głogów

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Wigry Suwałki

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Bytovia Bytów

-

Stomil Olsztyn

- -

Olimpia Grudziądz

-

GKS Katowice

- -

MKS Kluczbork

-

Znicz Pruszków

- -

Górnik Zabrze

-

Podbeskidzie

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Wisła Puławy

- -

GKS Tychy

-

Stal Mielec

SO/27/05 00:00

Miedź Legnica

-

Pogoń Siedlce

34 kolejka
- -

Stal Mielec

-

Pogoń Siedlce

- -

Miedź Legnica

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Wisła Puławy

-

Górnik Zabrze

- -

Podbeskidzie

-

MKS Kluczbork

- -

Znicz Pruszków

-

Olimpia Grudziądz

- -

GKS Katowice

-

Bytovia Bytów

- -

Stomil Olsztyn

-

Wigry Suwałki

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Chrobry Głogów

PT/03/06 00:00

Zagłębie Sosnowiec

-

GKS Tychy

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok303056-31
2Legia Warszawa302958-30
3Lech Poznań302850-22
4Lechia Gdańsk302746-37
5Wisła Kraków302245-46
6Pogoń Szczecin302147-40
7Termalica Nieciecza 302131-38
8Korona Kielce302039-55
9Zagłębie Lubin302037-36
10Wisła Płock302042-44
11Śląsk Wrocław301734-45
12Cracovia301638-43
13Arka Gdynia301637-50
14Ruch Chorzów301537-46
15Górnik Łęczna301536-52
16Piast Gliwice301531-49
SO/22/04 18:00
Zagłębie L.
1-1
Śląsk W.
SO/22/04 18:00
Lech P.
3-0
Ruch C.
SO/22/04 18:00
Górnik Ł.
3-1
Wisła K.
SO/22/04 18:00
Korona K.
0-1
Termalica N.
SO/22/04 18:00
Piast G.
0-1
Jagiellonia B.
SO/22/04 18:00
Arka G.
1-1
Wisła P.
SO/22/04 18:00
Cracovia
1-2
Legia W.
SO/22/04 18:00
Pogoń S.
3-1
Lechia G.
PT/28/04 18:00
Arka G.
-
Piast G.
PT/28/04 20:30
Lech P.
-
Korona K.
SO/29/04 15:30
Wisła P.
-
Ruch C.
SO/29/04 18:00
Śląsk W.
-
Górnik Ł.
SO/29/04 20:30
Lechia G.
-
Termalica N.
ND/30/04 15:30
Jagiellonia B.
-
Pogoń S.
ND/30/04 18:00
Legia W.
-
Wisła K.
PN/01/05 18:00
Zagłębie L.
-
Cracovia
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:10 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy
20:45 TVP 1 Bayern - Borussia D. (na żywo)