Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 20 sierpnia 2017

2 Liga

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1 Raków Częstochowa 34 71 64-29 20- 11- 3 12- 3- 2 8- 8- 1
2 Odra Opole 34 71 69-34 21- 8- 5 10- 5- 2 11- 3- 3
3 Puszcza Niepołomice 34 62 42-24 17- 11- 6 10- 5- 2 7- 6- 4
4 Radomiak Radom 34 56 42-34 15- 11- 8 11- 2- 4 4- 9- 4
5 Olimpia Elbląg 34 50 59-49 12- 14- 8 9- 5- 3 3- 9- 5
6 Siarka Tarnobrzeg 34 47 51-50 13- 9- 12 9- 5- 3 4- 4- 9
7 Błękitni Stargard Sz. 34 45 45-39 11- 12- 11 6- 8- 3 5- 4- 8
8 Legionovia Legionowo 34 45 51-49 12- 9- 13 7- 5- 5 5- 4- 8
9 GKS Bełchatów 34 42 37-38 13- 6- 15 8- 3- 6 5- 3- 9
10 Stal Stalowa Wola 34 42 40-49 10- 12- 12 8- 5- 4 2- 7- 8
11 Warta Poznań 34 41 40-53 10- 11- 13 2- 8- 7 8- 3- 6
12 ROW Rybnik 34 41 39-47 11- 8- 15 6- 5- 6 5- 3- 9
13 Rozwój Katowice 34 39 32-39 9- 12- 13 5- 6- 6 4- 6- 7
14 Gryf Wejherowo 34 38 45-57 10- 8- 16 6- 5- 6 4- 3- 10
15 Polonia Warszawa 34 35 40-45 7- 14- 13 5- 7- 5 2- 7- 8
16 Kotwica Kołobrzeg 34 35 39-52 8- 11- 15 5- 6- 6 3- 5- 9
17 Olimpia Zambrów 34 33 37-55 8- 9- 17 6- 2- 9 2- 7- 8
18 Polonia Bytom 34 22 25-54 8- 6- 20 4- 6- 7 4- 0- 13
SO/03/06 17:00
Stal S.
1-0
Siarka T.
SO/03/06 17:00
ROW R.
1-1
Radomiak R.
SO/03/06 17:00
Legionovia L.
1-2
Puszcza N.
SO/03/06 17:00
Gryf W.
0-1
Rozwój K.
SO/03/06 17:00
GKS B.
0-2
Błękitni S.
SO/03/06 17:00
Warta P.
2-2
Olimpia Z.
SO/03/06 17:00
Olimpia E.
1-1
Kotwica K.
SO/03/06 17:00
Polonia W.
1-2
Raków C.
SO/03/06 17:00
Odra O.
3-0
Bytomski S.
Strzelcy
16 Pietroń (Olimpia E.)
15 Leandro (Radomiak)
15 Wodecki (Legionovia)
13 Gębalski (Stal)
13 Piasecki (Olimpia Z.)
13 Wójcik (Legionovia)
12 Giel (Kotwica)
11 Piceluk (Olimpia E.)
10 Bojas (Olimpia E.)
1 kolejka
PT/29/07 19:00

ROW Rybnik

0-0

Puszcza Niepołomice

SO/30/07 17:00

Warta Poznań

Kieliba 12
1-1

Kotwica Kołobrzeg

Giel 32
SO/30/07 17:00

GKS Bełchatów

Krzywicki 68, 71
2-0

Olimpia Zambrów

SO/30/07 17:00

Siarka Tarnobrzeg

0-0

Radomiak Radom

SO/30/07 18:00

Odra Opole

Peroński 31, W. Gancarczyk 55, Staroń 84
3-0

Stal Stalowa Wola

ND/31/07 17:00

Olimpia Elbląg

Piceluk 45, Pietroń 85 (k)
2-2

Raków Częstochowa

Warchoł 24, Figiel 55 (k)
ND/31/07 17:00

Gryf Wejherowo

Ciechański 20, Chwastek 81
2-1

Błękitni Stargard Sz.

Brzeziański 45 (k)
ND/31/07 18:00

Legionovia Legionowo

0-3

Rozwój Katowice

Wrzesień 32, Wróbel 59, 90
ND/31/07 19:00

Polonia Warszawa

0-3

Bytomski Sport Bytom

Kowalczyk 47, 53, Piotr Ceglarz 90
2 kolejka
PT/05/08 17:30

Olimpia Zambrów

Brzeski 63
1-3

Gryf Wejherowo

Klimczak 9, Kołc 27, Chwastek 35
SO/06/08 17:00

Stal Stalowa Wola

Gębalski 90 (k)
1-2

Radomiak Radom

Leandro 18, Filipowicz 80
SO/06/08 17:00

Puszcza Niepołomice

Orłowski 44, Domański 54 (k), Wójcik 87
3-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/06/08 17:00

Rozwój Katowice

0-2

ROW Rybnik

Nowak 3, 9
SO/06/08 17:00

Błękitni Stargard Sz.

Lisowski 31
1-1

Legionovia Legionowo

Wójcik 18
SO/06/08 17:00

Raków Częstochowa

Warchoł 44, Oziębała 77, Figiel 81 (k)
3-1

Warta Poznań

Białożyt 50 (k)
SO/06/08 17:00

Bytomski Sport Bytom

0-0

Olimpia Elbląg

SO/06/08 17:30

Odra Opole

Wolny 1, Winiarczyk 45
2-2

Polonia Warszawa

Marczak 34, Choroś 47
SO/06/08 20:00

Kotwica Kołobrzeg

0-2

GKS Bełchatów

Papikjan 73, Rachwał 88 (k)
3 kolejka
PT/12/08 19:00

GKS Bełchatów

Krzywicki 2
1-2

Raków Częstochowa

Margol 40, Malinowski 45
PT/12/08 19:00

ROW Rybnik

Slisz 64
1-2

Błękitni Stargard Sz.

Brzeziański 14, Gutowski 71
SO/13/08 17:00

Warta Poznań

0-1

Bytomski Sport Bytom

Musiolik 64
SO/13/08 17:00

Gryf Wejherowo

0-1

Kotwica Kołobrzeg

Witt 43
SO/13/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Tomalski 9, Domański 75 (s)
2-1

Rozwój Katowice

Mielnik 72
SO/13/08 17:30

Legionovia Legionowo

Ciach 5, 29, 53 (k), Madeński 88
4-0

Olimpia Zambrów

SO/13/08 19:00

Polonia Warszawa

Kluska 54, Choroś 90 (k)
2-0

Stal Stalowa Wola

ND/14/08 15:00

Olimpia Elbląg

0-2

Odra Opole

Wolny 2, Winiarczyk 5
ND/14/08 18:00

Radomiak Radom

0-1

Puszcza Niepołomice

Domański 50
4 kolejka
PT/19/08 17:00

Olimpia Zambrów

Osoliński 4
1-0

ROW Rybnik

PT/19/08 18:00

Bytomski Sport Bytom

Januszkiewicz 76, Stefański 78
2-0

GKS Bełchatów

PT/19/08 19:00

Polonia Warszawa

Worach 90
1-1

Olimpia Elbląg

Pietroń 63 (k)
SO/20/08 17:00

Stal Stalowa Wola

Mistrzyk 15
1-0

Puszcza Niepołomice

SO/20/08 17:00

Rozwój Katowice

Domański 9
1-1

Radomiak Radom

Kucharski 14
SO/20/08 17:00

Błękitni Stargard Sz.

Flis 71, Czapłygin 75, 90
3-1

Siarka Tarnobrzeg

Głaz 45
SO/20/08 17:00

Raków Częstochowa

Petrasek 42, Malinowski 47, Oziębała 75, Figiel 78 (k)
4-1

Gryf Wejherowo

Szur 56
SO/20/08 17:00

Odra Opole

Marek Gancarczyk 1, Peroński 8, Bodzioch 38, Mateusz Gancarczyk 70
4-1

Warta Poznań

Brzostowski 90
SO/20/08 20:00

Kotwica Kołobrzeg

Poznański 5, Żmijewski 11
2-0

Legionovia Legionowo

5 kolejka
ŚR/24/08 17:00

Olimpia Elbląg

Pietroń 15
1-1

Stal Stalowa Wola

Essam 26
ŚR/24/08 17:00

GKS Bełchatów

0-0

Odra Opole

ŚR/24/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Stefanik 22, Stępień 47, Koczon 54
3-0

Olimpia Zambrów

ŚR/24/08 17:00

Puszcza Niepołomice

Domański 64 (k), 74
2-1

Rozwój Katowice

Wrzesień 84
ŚR/24/08 17:30

Warta Poznań

Ciarkowski 16
1-0

Polonia Warszawa

ŚR/24/08 17:30

Legionovia Legionowo

0-0

Raków Częstochowa

ŚR/24/08 18:00

Gryf Wejherowo

Kołc 16, Klimczak 68, 70, Marczak 90
4-0

Bytomski Sport Bytom

ŚR/24/08 18:00

Radomiak Radom

Stąporski 1, Agu 20
2-1

Błękitni Stargard Sz.

Kazimierowicz 75
ŚR/24/08 20:00

Kotwica Kołobrzeg

0-1

ROW Rybnik

Cichy 74
6 kolejka
SO/27/08 16:00

Raków Częstochowa

Czerkas 15, 69, Mizgała 47
3-1

ROW Rybnik

Muszalik 25
SO/27/08 17:00

Stal Stalowa Wola

0-0

Rozwój Katowice

SO/27/08 17:00

Olimpia Zambrów

0-0

Radomiak Radom

SO/27/08 17:00

Bytomski Sport Bytom

0-4

Legionovia Legionowo

Płonka 12, Kalinowski 78, Garyga 80, Grzelak 89 (k)
SO/27/08 17:00

Odra Opole

Brychlik 45, Wolny 85
2-1

Gryf Wejherowo

Kołc 46 (k)
SO/27/08 17:00

Olimpia Elbląg

Kołosow 5, 78, Pietroń 15 (k), Bojas 62, 88, Piceluk 67
6-1

Warta Poznań

Cywiński 56
SO/27/08 20:00

Kotwica Kołobrzeg

Giel 47, 83
2-2

Siarka Tarnobrzeg

Żebrakowski 42, Tomalski 54
ND/28/08 15:00

Błękitni Stargard Sz.

0-0

Puszcza Niepołomice

ND/28/08 19:00

Polonia Warszawa

Kluska 38, Zapaśnik 82
2-1

GKS Bełchatów

Rachwał 24 (k)
7 kolejka
PT/02/09 18:30

Radomiak Radom

Kwiek 23, Leandro 29, Stąporski 35
3-2

Kotwica Kołobrzeg

Szywacz 62, Laskowski 73
PT/02/09 19:00

ROW Rybnik

Drozdowski 38
1-2

Bytomski Sport Bytom

Kowalczyk 82, 86
SO/03/09 15:00

Rozwój Katowice

0-1

Błękitni Stargard Sz.

Magnuski 25
SO/03/09 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Stromecki 85
1-1

Raków Częstochowa

Zaradny 53
SO/03/09 17:00

Warta Poznań

Ngamayama 39, Brzostowski 51, Paczyński 55
3-3

Stal Stalowa Wola

Gębalski 11, Essam 34, Korczyński 66
SO/03/09 17:00

GKS Bełchatów

Lenartowski 4, Dzięgielewski 53
2-2

Olimpia Elbląg

Pietroń 8, Kołosow 42
SO/03/09 17:00

Gryf Wejherowo

0-0

Polonia Warszawa

ND/04/09 15:00

Legionovia Legionowo

Wodecki 31
1-3

Odra Opole

W. Gancarczyk 8, Brusiło 60, Marzec 90
ND/04/09 15:30

Puszcza Niepołomice

Czarny 36
1-1

Olimpia Zambrów

Bogusz 73 (k)
8 kolejka
SO/10/09 16:00

Stal Stalowa Wola

Mistrzyk 6, Gębalski 34
2-2

Błękitni Stargard Sz.

Brzeziański 55, 65
SO/10/09 16:00

Raków Częstochowa

Czerkas 2, Duriska 30, Margol 47
3-0

Radomiak Radom

SO/10/09 16:30

Odra Opole

Mateusz Gancarczyk 67, Marzec 88
2-0

ROW Rybnik

SO/10/09 17:00

Olimpia Zambrów

Włodarczyk 20, Szerszeń 43, Piasecki 67
3-2

Rozwój Katowice

Wróbel 50, 55 (k)
SO/10/09 17:00

Bytomski Sport Bytom

0-3

Siarka Tarnobrzeg

Rylukowski 30 (s), Szal 41 (s), Tomalski 60
SO/10/09 17:00

Olimpia Elbląg

0-0

Gryf Wejherowo

SO/10/09 17:00

Warta Poznań

Chromiński 31
1-1

GKS Bełchatów

Dzięgielewski 56
SO/10/09 18:00

Kotwica Kołobrzeg

Giel 49 (k)
1-0

Puszcza Niepołomice

SO/10/09 19:00

Polonia Warszawa

Pawela 19, Szabat 58
2-2

Legionovia Legionowo

Szabat 15 (s), Wójcik 45
9 kolejka
PT/16/09 19:00

Polonia Warszawa

0-1

ROW Rybnik

Janik 29
SO/17/09 15:00

Rozwój Katowice

Marszalik 5
1-1

Kotwica Kołobrzeg

Zieliński 12
SO/17/09 15:00

Błękitni Stargard Sz.

0-0

Olimpia Zambrów

SO/17/09 16:00

GKS Bełchatów

Dzięgielewski 4, Lenartowski 11, Maciejewski 48, Flaszka 83, Andrzejczak 90
5-0

Stal Stalowa Wola

SO/17/09 16:00

Gryf Wejherowo

Mońka 18, Ciechański 89
2-3

Warta Poznań

Brzostowski 13, Ciarkowski 28, Białożyt 49
SO/17/09 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Tomalski 51
1-1

Odra Opole

Mateusz Gancarczyk 34
SO/17/09 16:30

Legionovia Legionowo

Wodecki 39, Ciach 90
2-2

Olimpia Elbląg

Sokołowski 25, Piceluk 30
SO/17/09 17:00

Puszcza Niepołomice

0-2

Raków Częstochowa

Kowalczyk 63, 77
ND/18/09 18:30

Radomiak Radom

Cupriak 62
1-0

Bytomski Sport Bytom

10 kolejka
PT/23/09 19:00

Kotwica Kołobrzeg

0-1

Błękitni Stargard Sz.

Inczewski 79
PT/23/09 19:00

Polonia Warszawa

Nakrosius 41, Pawela 59
2-2

Siarka Tarnobrzeg

Koczon 29 (k), Żebrakowski 53
SO/24/09 15:00

Raków Częstochowa

Czerkas 38, 48, Petrasek 60
3-0

Rozwój Katowice

SO/24/09 15:00

GKS Bełchatów

Krzywicki 69, Zgarda 90
2-3

Gryf Wejherowo

Klimczak 38, Ciechański 55, Chwastek 58
SO/24/09 16:00

Stal Stalowa Wola

Essam 9, Gębalski 54, Dziubiński 90
3-1

Olimpia Zambrów

Piasecki 73
SO/24/09 16:00

Bytomski Sport Bytom

Kowalczyk 46
1-2

Puszcza Niepołomice

Uwakwe 76, Radziemski 90
SO/24/09 16:00

Odra Opole

0-0

Radomiak Radom

SO/24/09 16:00

Olimpia Elbląg

Piceluk 20, 53, Bojas 31
3-2

ROW Rybnik

Spratek 6, Muszalik 82
SO/24/09 16:00

Warta Poznań

0-2

Legionovia Legionowo

Wodecki 40, 66
11 kolejka
PT/30/09 19:00

ROW Rybnik

Kiełb 48 (s)
1-2

Warta Poznań

Białożyt 31, Dejewski 72
SO/01/10 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Flis 24, Inczewski 85
2-2

Raków Częstochowa

Figiel 3 (k), Petrasek 6
SO/01/10 15:00

Siarka Tarnobrzeg

Żebrakowski 38, Koczon 56, 60 (k), Głaz 89
4-1

Olimpia Elbląg

Pietroń 21
SO/01/10 15:00

Rozwój Katowice

Szatan 3, Wrzesień 59
2-0

Bytomski Sport Bytom

SO/01/10 16:00

Gryf Wejherowo

0-1

Stal Stalowa Wola

Gębalski 15
SO/01/10 16:00

Legionovia Legionowo

Wodecki 32
1-0

GKS Bełchatów

SO/01/10 16:00

Puszcza Niepołomice

Stawarczyk 90 (k)
1-1

Odra Opole

Czarny 21 (s)
SO/01/10 16:00

Olimpia Zambrów

Bach 21, Biel 88
2-1

Kotwica Kołobrzeg

Giel 81
SO/01/10 17:30

Radomiak Radom

Świdzikowski 45
1-0

Polonia Warszawa

12 kolejka
PT/07/10 19:00

Polonia Warszawa

0-0

Puszcza Niepołomice

SO/08/10 15:00

Stal Stalowa Wola

Gębalski 19, Bętkowski 39, Żołądź 43
3-1

Kotwica Kołobrzeg

Janeczko 85
SO/08/10 15:00

Raków Częstochowa

Figiel 21 (k)
1-1

Olimpia Zambrów

Piasecki 80
SO/08/10 15:00

Bytomski Sport Bytom

Musiolik 8, Ceglarz 84
2-0

Błękitni Stargard Sz.

SO/08/10 15:00

GKS Bełchatów

Klepczyński 36
1-0

ROW Rybnik

SO/08/10 15:30

Odra Opole

Staroń 24 (k), M. Gancarczyk 90
2-0

Rozwój Katowice

SO/08/10 16:00

Olimpia Elbląg

Piceluk 9, Stępień 42, Pietroń 63 (k), 80 (k)
4-2

Radomiak Radom

Leandro 68 (k), 75 (k)
SO/08/10 16:00

Warta Poznań

Paczyński 75
1-3

Siarka Tarnobrzeg

Stefanik 15, Tomalski 43, Płatek 47
SO/08/10 16:00

Gryf Wejherowo

Mońka 41, Ciechański 64
2-1

Legionovia Legionowo

Jovanović 69
13 kolejka
PT/14/10 18:00

ROW Rybnik

Siwek 22, 90
2-0

Gryf Wejherowo

SO/15/10 15:00

Siarka Tarnobrzeg

Koczon 45
1-2

GKS Bełchatów

Pisarczuk 33, Zgarda 63
SO/15/10 15:00

Puszcza Niepołomice

Kotwica 38
1-1

Olimpia Elbląg

Bojas 17
SO/15/10 15:00

Rozwój Katowice

Sobotka 31
1-1

Polonia Warszawa

Szabat 73
SO/15/10 15:00

Błękitni Stargard Sz.

0-1

Odra Opole

Winiarczyk 84
SO/15/10 15:00

Olimpia Zambrów

Piasecki 40, 69
2-1

Bytomski Sport Bytom

Kowalczyk 33
SO/15/10 15:30

Legionovia Legionowo

Płonka 73
1-0

Stal Stalowa Wola

SO/15/10 18:00

Radomiak Radom

Leandro 3 (k), 12, 59 (k)
3-2

Warta Poznań

Białożyt 28 (k), Goździk 70
SO/15/10 18:00

Kotwica Kołobrzeg

Bartlewski 28, Giel 39
2-2

Raków Częstochowa

Oziębała 60, Góra 85
14 kolejka
PT/21/10 19:00

Bytomski Sport Bytom

Lachowski 57, Stefański 74
2-2

Kotwica Kołobrzeg

Poznański 9 (k), Witt 90
PT/21/10 19:00

Polonia Warszawa

Kluska 45 (k)
1-1

Błękitni Stargard Sz.

Liśkiewicz 39 (k)
SO/22/10 14:00

Odra Opole

0-3

Olimpia Zambrów

Biel 44, Bogusz 51 (k), Szerszeń 59
SO/22/10 15:00

Olimpia Elbląg

0-0

Rozwój Katowice

SO/22/10 15:00

Warta Poznań

0-0

Puszcza Niepołomice

SO/22/10 15:00

GKS Bełchatów

0-1

Radomiak Radom

Leandro 88
SO/22/10 15:00

Legionovia Legionowo

Koziara 85
1-1

ROW Rybnik

Siwek 89 (k)
ND/23/10 13:00

Gryf Wejherowo

Marczak 59, Tomczak 77
2-2

Siarka Tarnobrzeg

Ropski 19, Koczon 90
ŚR/09/11 13:00

Stal Stalowa Wola

0-3

Raków Częstochowa

Płonka 12, Petrasek 20, Oziębała 84
15 kolejka
PT/28/10 18:00

ROW Rybnik

Gładkowski 83
1-1

Stal Stalowa Wola

Korczyński 89
SO/29/10 13:00

Siarka Tarnobrzeg

Koczon 16, Żebrakowski 54
2-1

Legionovia Legionowo

Wodecki 58
SO/29/10 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Flis 23, 51, Magnuski 38, Wojtasiak 80
4-0

Olimpia Elbląg

SO/29/10 14:00

Olimpia Zambrów

Piasecki 22
1-0

Polonia Warszawa

SO/29/10 14:00

Raków Częstochowa

Malinowski 19
1-0

Bytomski Sport Bytom

SO/29/10 15:00

Rozwój Katowice

Wrzesień 18, Wróbel 77
2-0

Warta Poznań

SO/29/10 19:00

Kotwica Kołobrzeg

0-3

Odra Opole

Gancarczyk 6 (k), Wepa 31, Winiarczyk 43
ND/30/10 13:00

Puszcza Niepołomice

Żurek 9, Stawarczyk 47 (k)
2-0

GKS Bełchatów

ND/30/10 17:00

Radomiak Radom

Sulkowski 17, Świdzikowski 58, 77
3-0

Gryf Wejherowo

16 kolejka
PT/04/11 18:00

ROW Rybnik

0-1

Siarka Tarnobrzeg

Stefanik 65
SO/05/11 13:00

Odra Opole

Wolny 76
1-1

Raków Częstochowa

Oziębała 82
SO/05/11 13:00

Olimpia Elbląg

Piceluk 47, Szuprytowski 68
2-0

Olimpia Zambrów

SO/05/11 13:00

GKS Bełchatów

Rachwał 20 (k)
1-0

Rozwój Katowice

SO/05/11 13:30

Legionovia Legionowo

0-1

Radomiak Radom

Sulkowski 21
SO/05/11 14:00

Warta Poznań

Kiełb 7, Szynka 20
2-1

Błękitni Stargard Sz.

Więcek 11
SO/05/11 17:00

Polonia Warszawa

Zapaśnik 22, Kluska 64
2-0

Kotwica Kołobrzeg

ND/06/11 13:00

Gryf Wejherowo

0-2

Puszcza Niepołomice

Łączek 23, Czarny 70
ND/06/11 14:00

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 35
1-0

Bytomski Sport Bytom

17 kolejka
SO/12/11 13:00

Puszcza Niepołomice

Stawarczyk 78 (k)
1-0

Legionovia Legionowo

SO/12/11 13:00

Rozwój Katowice

Szatan 7, Wróbel 54, Wrzesień 62
3-1

Gryf Wejherowo

Kołc 62 (k)
SO/12/11 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Inczewski 61
1-0

GKS Bełchatów

SO/12/11 13:00

Olimpia Zambrów

0-2

Warta Poznań

Siwek 51, Ciarkowski 61
SO/12/11 17:00

Kotwica Kołobrzeg

Kacprzycki 9, Świechowski 48
2-2

Olimpia Elbląg

Piceluk 22, Bartkowski 90
SO/12/11 17:00

Bytomski Sport Bytom

0-1

Odra Opole

Niemczyk 69
ND/13/11 12:00

Siarka Tarnobrzeg

Stefanik 9, Ropski 22
2-2

Stal Stalowa Wola

Jarosz 36, Bętkowski 44
ND/13/11 13:00

Raków Częstochowa

Petrasek 23, 49, Margol 26
3-1

Polonia Warszawa

Pieczara 28 (k)
ND/13/11 17:00

Radomiak Radom

Stąporski 22, Stanisławski 52
2-0

ROW Rybnik

18 kolejka
PT/18/11 18:00

Radomiak Radom

Stanisławski 47
1-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/19/11 13:00

Raków Częstochowa

0-0

Olimpia Elbląg

SO/19/11 13:00

Olimpia Zambrów

0-0

GKS Bełchatów

SO/19/11 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Gutowski 3, Szymusik 22, Lisowski 43, Flis 45, Inczewski 82, 88
6-1

Gryf Wejherowo

Ciechański 5
SO/19/11 13:00

Rozwój Katowice

Wróbel 39, 90
2-3

Legionovia Legionowo

Wójcik 15, 45 (k), Wodecki 84
SO/19/11 17:00

Bytomski Sport Bytom

Szyndrowski 52
1-1

Polonia Warszawa

Oświęcimka 61
SO/19/11 17:00

Kotwica Kołobrzeg

0-0

Warta Poznań

ND/20/11 12:00

Puszcza Niepołomice

Orłowski 18, Czarny 35
2-0

ROW Rybnik

ND/20/11 13:00

Stal Stalowa Wola

Bętkowski 51 (k), Stelmach 86
2-1

Odra Opole

Brychlik 60
19 kolejka
PT/25/11 18:00

Radomiak Radom

Kwiek 3
1-0

Stal Stalowa Wola

SO/26/11 12:00

Siarka Tarnobrzeg

Płatek 40, Ropski 90, 90
3-2

Puszcza Niepołomice

Orłowski 5, Żurek 54
SO/26/11 13:00

Legionovia Legionowo

Krotofil 45
1-1

Błękitni Stargard Sz.

Fadecki 37
SO/26/11 13:00

Gryf Wejherowo

Marczak 41
1-1

Olimpia Zambrów

Osoliński 90
SO/26/11 13:00

GKS Bełchatów

0-1

Kotwica Kołobrzeg

Giel 31
SO/26/11 13:00

Warta Poznań

Chromiński 70
1-2

Raków Częstochowa

Oziębała 9, Figiel 68
SO/26/11 13:00

Olimpia Elbląg

Stępień 48, Bojas 65, Pietroń 71 (k), Piceluk 83, Bartkowski 85
5-1

Bytomski Sport Bytom

Ceglarz 57
SO/26/11 15:00

Polonia Warszawa

Kluska 45, Pieczara 50, Zapaśnik 84
3-4

Odra Opole

W. Gancarczyk 14, Brychlik 45, M. Gancarczyk 69, Szymon Przystalski 77
SO/26/11 16:00

ROW Rybnik

Bober 14, 25
2-1

Rozwój Katowice

Wrzesień 41
20 kolejka
PT/03/03 19:00

Bytomski Sport Bytom

Włodyka 85
1-2

Warta Poznań

Broź 40, 83 (k)
SO/04/03 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Liśkiewicz 81 (k), Flis 84
2-2

ROW Rybnik

Brychlik 8, Musiolik 90
SO/04/03 14:00

Odra Opole

Nowak 19, 85
2-1

Olimpia Elbląg

Stępień 24
SO/04/03 14:00

Olimpia Zambrów

Przybylski 83
1-5

Legionovia Legionowo

Madeński 16, Żebrowski 24, Kraska 32, 39, Wójcik 79
SO/04/03 15:00

Rozwój Katowice

0-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/04/03 17:00

Kotwica Kołobrzeg

Sochań 84
1-3

Gryf Wejherowo

Kołc 4, 56 (k), Marczak 54
ND/05/03 14:00

Stal Stalowa Wola

0-1

Polonia Warszawa

Kluska 45
ND/05/03 14:00

Raków Częstochowa

0-1

GKS Bełchatów

Rachwał 48 (k)
ND/05/03 14:00

Puszcza Niepołomice

0-0

Radomiak Radom

21 kolejka
PT/10/03 18:00

ROW Rybnik

Bober 33, Brychlik 68
2-0

Olimpia Zambrów

SO/11/03 14:00

Puszcza Niepołomice

Żurek 67, 90
2-1

Stal Stalowa Wola

Waszkiewicz 21
SO/11/03 14:00

Siarka Tarnobrzeg

Grzesik 81
1-1

Błękitni Stargard Sz.

Skórecki 53
SO/11/03 14:00

Olimpia Elbląg

Szuprytowski 9, Kołosow 78 (k)
2-1

Polonia Warszawa

Pieczara 81 (k)
SO/11/03 14:00

Warta Poznań

Biegański 64
1-3

Odra Opole

Skrzypczak 36, M. Gancarczyk 77, Wolny 90
SO/11/03 15:00

Gryf Wejherowo

Czerwiński 48, Czychowski 77
2-1

Raków Częstochowa

Margol 13
SO/11/03 15:30

Legionovia Legionowo

Żebrowski 13, Wójcik 75, 82
3-1

Kotwica Kołobrzeg

Giel 90
SO/11/03 17:00

Radomiak Radom

0-1

Rozwój Katowice

Murawski 57
SO/11/03 17:00

GKS Bełchatów

0-1

Bytomski Sport Bytom

Włodyka 90
22 kolejka
PT/17/03 18:00

ROW Rybnik

Bober 17, Jarabica 30, Brychlik 43
3-2

Kotwica Kołobrzeg

Lewiński 41, Giel 55 (k)
PT/17/03 19:00

Bytomski Sport Bytom

Lachowski 46
1-0

Gryf Wejherowo

SO/18/03 13:00

Błękitni Stargard Sz.

0-0

Radomiak Radom

SO/18/03 15:00

Stal Stalowa Wola

Jarosz 67
1-1

Olimpia Elbląg

Pietroń 65 (k)
SO/18/03 15:00

Polonia Warszawa

Pawela 76
1-1

Warta Poznań

Ciarkowski 13
SO/18/03 15:00

Odra Opole

Niemczyk 58, Nowak 68, Wodecki 90
3-1

GKS Bełchatów

Flaszka 48
SO/18/03 15:00

Raków Częstochowa

Figiel 49, 90, Czerkas 55, Płonka 71, Oziębała 80
5-1

Legionovia Legionowo

Madeński 78
SO/18/03 15:00

Olimpia Zambrów

Piasecki 34
1-2

Siarka Tarnobrzeg

Płatek 15, Stefanik 82
SO/18/03 15:00

Rozwój Katowice

0-1

Puszcza Niepołomice

Bartków 82
23 kolejka
PT/24/03 18:00

Radomiak Radom

Leandro 90 (k)
1-1

Olimpia Zambrów

Piasecki 19 (k)
PT/24/03 18:00

ROW Rybnik

Zganiacz 12 (k)
1-2

Raków Częstochowa

Oziębała 26, Figiel 62 (k)
SO/25/03 14:00

Warta Poznań

Marciniak 84
1-2

Olimpia Elbląg

Kubowicz 39, Stępień 87
SO/25/03 15:00

Rozwój Katowice

Murawski 12, Kowalczyk 73
2-2

Stal Stalowa Wola

Korczyński 49, Dziubiński 63
SO/25/03 15:00

Puszcza Niepołomice

Orłowski 43, Żurek 52
2-0

Błękitni Stargard Sz.

SO/25/03 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Waleńcik 17, Żebrakowski 78
2-1

Kotwica Kołobrzeg

Sobków 43
SO/25/03 16:00

Legionovia Legionowo

Kraska 73, Kalinowski 76, Miś 78
3-0

Bytomski Sport Bytom

SO/25/03 16:00

Gryf Wejherowo

Chwastek 84
1-0

Odra Opole

SO/25/03 17:00

GKS Bełchatów

Flaszka 46, Rachwał 90 (k)
2-1

Polonia Warszawa

Pieczara 66
24 kolejka
PT/31/03 19:00

Bytomski Sport Bytom

Musiolik 11, Kajzer 20 (s)
2-0

ROW Rybnik

SO/01/04 15:00

Stal Stalowa Wola

0-1

Warta Poznań

Broź 15
SO/01/04 15:00

Odra Opole

Wodecki 34
1-1

Legionovia Legionowo

Wójcik 62 (k)
SO/01/04 15:00

Raków Częstochowa

Mazan 36, Oziębała 47, Malinowski 76, Petrasek 90
4-2

Siarka Tarnobrzeg

Petrasek 50 (s), Tomalski 70
SO/01/04 15:00

Błękitni Stargard Sz.

0-2

Rozwój Katowice

Kozłowski 47, Fonfara 72 (k)
SO/01/04 16:00

Olimpia Elbląg

Pietroń 61 (k)
1-2

GKS Bełchatów

Papikjan 30, 44
SO/01/04 16:00

Olimpia Zambrów

Kuczałek 80
1-2

Puszcza Niepołomice

Wójcik 59, Bartków 83
SO/01/04 17:00

Kotwica Kołobrzeg

Świechowski 52, Biel 55, Giel 68
3-1

Radomiak Radom

Leandro 38 (k)
ND/02/04 15:00

Polonia Warszawa

Choroś 23
1-3

Gryf Wejherowo

Marczak 25, Wicki 45, Czerwiński 65
25 kolejka
PT/07/04 18:00

Radomiak Radom

0-0

Raków Częstochowa

PT/07/04 19:00

ROW Rybnik

0-6

Odra Opole

W. Gancarczyk 7, 32 (k), 42, Skrzypczak 52, 59, Stasiowski 84
SO/08/04 15:00

Błękitni Stargard Sz.

Skórecki 10, Liśkiewicz 78 (k)
2-2

Stal Stalowa Wola

Wasiluk 18 (k), Wróbel 90 (s)
SO/08/04 15:00

Puszcza Niepołomice

Stawarczyk 2, Zawadzki 90
2-1

Kotwica Kołobrzeg

Giel 48
SO/08/04 15:00

Siarka Tarnobrzeg

Stefanik 78 (k), Żebrakowski 90
2-0

Bytomski Sport Bytom

SO/08/04 16:30

Legionovia Legionowo

0-0

Polonia Warszawa

SO/08/04 17:00

Rozwój Katowice

Kozłowski 37
1-0

Olimpia Zambrów

SO/08/04 17:00

Gryf Wejherowo

Chwastek 75
1-4

Olimpia Elbląg

Kubowicz 18, Bojas 20, Stępień 37, Pietroń 53
SO/08/04 17:00

GKS Bełchatów

Rachwał 75
1-0

Warta Poznań

26 kolejka
CZ/13/04 17:00

Kotwica Kołobrzeg

Świechowski 70
1-1

Rozwój Katowice

Płonka 50
SO/15/04 12:00

ROW Rybnik

Brychlik 22
1-1

Polonia Warszawa

Zembrowski 89
SO/15/04 12:00

Raków Częstochowa

Czerkas 79, Margol 90
2-1

Puszcza Niepołomice

Zawadzki 19
SO/15/04 14:00

Olimpia Zambrów

Osoliński 28
1-2

Błękitni Stargard Sz.

Fadecki 24, 45
SO/15/04 15:00

Odra Opole

Wodecki 28 (k), Nowak 30, Skrzypczak 33 (k), Dawidowicz 47 (s)
4-3

Siarka Tarnobrzeg

Żebrakowski 14, Stefanik 39, Waleńcik 87
SO/15/04 16:00

Stal Stalowa Wola

0-0

GKS Bełchatów

SO/15/04 16:00

Warta Poznań

Ciarkowski 45, 67
2-2

Gryf Wejherowo

Nadolski 12, Marczak 61
SO/15/04 16:00

Olimpia Elbląg

Ressel 12, 14, Pietroń 65 (k), Bojas 89
4-3

Legionovia Legionowo

Kalinowski 30, Miś 37, Kraska 63
SO/15/04 19:00

Bytomski Sport Bytom

0-3

Radomiak Radom

Grudniewski 5, Leandro 23 (k), Stanisławski 88
27 kolejka
PT/21/04 18:00

Radomiak Radom

Kwiek 50
1-2

Odra Opole

Skrzypczak 32, 81
PT/21/04 19:00

ROW Rybnik

Jary 88
1-1

Olimpia Elbląg

Bojas 54
SO/22/04 15:00

Błękitni Stargard Sz.

Fadecki 24, Szymusik 36
2-0

Kotwica Kołobrzeg

SO/22/04 15:00

Puszcza Niepołomice

Żurek 44, Orłowski 58
2-0

Bytomski Sport Bytom

SO/22/04 15:00

Gryf Wejherowo

Klimczak 38, Chwastek 56, Czerwiński 57, Marczak 70
4-1

GKS Bełchatów

Lenartowski 42
SO/22/04 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Sylwestrzak 37
1-0

Polonia Warszawa

SO/22/04 17:00

Olimpia Zambrów

Osoliński 16, Piasecki 23 (k), 49 (k), 63 (k), Zieliński 65, Byszewski 90
6-2

Stal Stalowa Wola

Gębalski 17, 47
SO/22/04 17:00

Rozwój Katowice

Kowalczyk 56 (k)
1-1

Raków Częstochowa

Petrasek 6
SO/22/04 17:00

Legionovia Legionowo

Koziara 12
1-2

Warta Poznań

Chromiński 55, Laskowski 65
28 kolejka
PT/28/04 19:00

Polonia Warszawa

Wiśniewski 17 (k), 45 (k), Kluska 62, Pieczara 84
4-1

Radomiak Radom

Stanisławski 52
PT/28/04 19:00

Bytomski Sport Bytom

Włodyka 74
1-1

Rozwój Katowice

Kowalczyk 36
SO/29/04 14:00

Raków Częstochowa

Kowalczyk 90
1-0

Błękitni Stargard Sz.

SO/29/04 16:00

Warta Poznań

0-1

ROW Rybnik

Jaroszewski 11
SO/29/04 16:30

Odra Opole

Staroń 86
1-1

Puszcza Niepołomice

Czarny 90
SO/29/04 17:00

Stal Stalowa Wola

Gębalski 90
1-0

Gryf Wejherowo

SO/29/04 17:00

GKS Bełchatów

Flaszka 47, 89, Grolik 87
3-2

Legionovia Legionowo

Wójcik 43 (k), 52
SO/29/04 17:00

Olimpia Elbląg

Bojas 45 (k), Kołosow 65, Lisiecki 66
3-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/29/04 17:00

Kotwica Kołobrzeg

Lewiński 68
1-2

Olimpia Zambrów

Piasecki 10 (k), Zieliński 78
29 kolejka
SO/06/05 16:00

Błękitni Stargard Sz.

Szymusik 45
1-0

Bytomski Sport Bytom

SO/06/05 16:00

Puszcza Niepołomice

Stawarczyk 58 (k), 90 (k), Orłowski 70
3-2

Polonia Warszawa

Kokot 44, Wiśniewski 82 (k)
SO/06/05 17:00

Kotwica Kołobrzeg

Giel 10, Kolbusz 46 (s), Bartlewski 82 (k)
3-2

Stal Stalowa Wola

Gębalski 19, Jonkisz 50
SO/06/05 17:00

Olimpia Zambrów

0-1

Raków Częstochowa

Malinowski 79
SO/06/05 17:00

Rozwój Katowice

0-5

Odra Opole

Nowak 8, Skrzypczak 13, 15, Wodecki 52, M. Gancarczyk 66
SO/06/05 17:00

Radomiak Radom

Leandro 45 (k), 64
2-1

Olimpia Elbląg

Piceluk 4
SO/06/05 17:00

Siarka Tarnobrzeg

0-1

Warta Poznań

Dejewski 34
SO/06/05 17:30

Legionovia Legionowo

Bajat 80, Wójcik 89 (k)
2-1

Gryf Wejherowo

Marczak 75
SO/06/05 19:00

ROW Rybnik

Brychlik 51
1-0

GKS Bełchatów

30 kolejka
PT/12/05 19:00

Polonia Warszawa

Marczak 57
1-1

Rozwój Katowice

Kowalczyk 90
PT/12/05 19:00

Bytomski Sport Bytom

Słodowy 35
1-1

Olimpia Zambrów

Piasecki 56 (k)
SO/13/05 17:00

Stal Stalowa Wola

Bętkowski 87 (k)
1-1

Legionovia Legionowo

Wójcik 64
SO/13/05 17:00

Gryf Wejherowo

1-1

ROW Rybnik

SO/13/05 17:00

GKS Bełchatów

Papikjan 12, Bartosiak 50, Rachwał 81 (k)
3-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/13/05 17:00

Warta Poznań

1-1

Radomiak Radom

SO/13/05 17:00

Olimpia Elbląg

Pietroń 65 (k)
1-3

Puszcza Niepołomice

Czarny 38, 50, Wójcik 42
SO/13/05 17:00

Odra Opole

M. Gancarczyk 14, Wepa 16, Wodecki 50
3-2

Błękitni Stargard Sz.

Szymusik 51, Pustelnik 59
SO/13/05 17:00

Raków Częstochowa

0-0

Kotwica Kołobrzeg

31 kolejka
ŚR/17/05 16:00

Olimpia Zambrów

Piasecki 28
1-2

Odra Opole

M. Gancarczyk 45, Skrzypczak 79
ŚR/17/05 17:00

Raków Częstochowa

0-3

Stal Stalowa Wola

Stelmach 17, Dziubiński 41, 44
ŚR/17/05 17:00

Błękitni Stargard Sz.

0-2

Polonia Warszawa

Gołębiewski 17, Marczak 90
ŚR/17/05 17:00

Rozwój Katowice

Płonka 41
1-0

Olimpia Elbląg

ŚR/17/05 17:00

Puszcza Niepołomice

Orłowski 71
1-2

Warta Poznań

Białożyt 22, 33
ŚR/17/05 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Stępień 45 (k), Żebrakowski 48, Koczon 77
3-1

Gryf Wejherowo

Chwastek 90
ŚR/17/05 18:30

Radomiak Radom

Cupriak 8, Agu 23, Tarnowski 45, Stanisławski 75
4-1

GKS Bełchatów

Klepczyński 12
ŚR/17/05 19:00

Kotwica Kołobrzeg

Sobków 61
1-0

Bytomski Sport Bytom

ŚR/17/05 19:00

ROW Rybnik

Musiolik 23, Brychlik 25, 62, Budzik 34, Zganiacz 72 (k)
5-1

Legionovia Legionowo

Wójcik 44
32 kolejka
SO/20/05 17:00

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 66, Gębalski 90
2-0

ROW Rybnik

SO/20/05 17:00

Gryf Wejherowo

Mońka 34, 81, Dampc 90
3-3

Radomiak Radom

Leandro 10 (k), Stąporski 57, Cupriak 62
SO/20/05 17:00

GKS Bełchatów

0-0

Puszcza Niepołomice

SO/20/05 17:00

Warta Poznań

0-0

Rozwój Katowice

SO/20/05 17:00

Olimpia Elbląg

Bojas 42, Pietroń 90 (k)
2-1

Błękitni Stargard Sz.

Włóka 68
SO/20/05 17:00

Odra Opole

Wodecki 60
1-2

Kotwica Kołobrzeg

Sobków 27, Kacprzycki 52
SO/20/05 18:00

Legionovia Legionowo

Dawidowicz 29 (s)
1-0

Siarka Tarnobrzeg

ND/21/05 17:00

Bytomski Sport Bytom

Chrabąszcz 22
1-4

Raków Częstochowa

Malinowski 10, Mizgała 17, Mazan 68, Łabojko 83
ND/21/05 19:00

Polonia Warszawa

Wojdyga 17, Gołębiewski 59 (k)
2-1

Olimpia Zambrów

Kuczałek 90
33 kolejka
SO/27/05 15:00

Bytomski Sport Bytom

Ceglarz 74
1-1

Stal Stalowa Wola

Gębalski 63 (k)
SO/27/05 15:00

Raków Częstochowa

Mazan 19, Mesjasz 69, Siedlik 83
3-0

Odra Opole

SO/27/05 15:00

Kotwica Kołobrzeg

Nowik 40, Lewiński 56
2-2

Polonia Warszawa

Gołębiewski 5, 90 (k)
SO/27/05 15:00

Olimpia Zambrów

Przybylski 61, Kotus 74
2-3

Olimpia Elbląg

Kołosow 2, 13, Pietroń 78
SO/27/05 15:00

Błękitni Stargard Sz.

Szymusik 23, Liśkiewicz 62 (k)
2-2

Warta Poznań

Ciarkowski 8, Białożyt 84 (k)
SO/27/05 15:00

Rozwój Katowice

0-2

GKS Bełchatów

Bartosiak 51, Flaszka 81
SO/27/05 15:00

Puszcza Niepołomice

0-0

Gryf Wejherowo

SO/27/05 15:00

Radomiak Radom

0-1

Legionovia Legionowo

Garyga 90
SO/27/05 15:00

Siarka Tarnobrzeg

Stefanik 37, Koczon 83
2-4

ROW Rybnik

Jary 3, Jaroszewski 24, Muszalik 44, Musiolik 55
34 kolejka
SO/03/06 17:00

Stal Stalowa Wola

Gębalski 60 (k)
1-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/03/06 17:00

ROW Rybnik

Koleczko 25
1-1

Radomiak Radom

Agu 27
SO/03/06 17:00

Legionovia Legionowo

Grzelak 9
1-2

Puszcza Niepołomice

Łączek 23, Łanucha 37
SO/03/06 17:00

Gryf Wejherowo

0-1

Rozwój Katowice

Fonfara 4 (k)
SO/03/06 17:00

GKS Bełchatów

0-2

Błękitni Stargard Sz.

Liśkiewicz 48 (k), Magnuski 88
SO/03/06 17:00

Warta Poznań

Cywiński 21, Szynka 28
2-2

Olimpia Zambrów

Zieliński 33, Osoliński 55
SO/03/06 17:00

Olimpia Elbląg

Niburski 90
1-1

Kotwica Kołobrzeg

Sobków 9
SO/03/06 17:00

Polonia Warszawa

Figiel 64 (k)
1-2

Raków Częstochowa

Lis 17 (s), Oziębała 79
SO/03/06 17:00

Odra Opole

Staroń 1, Wodecki 50, 65
3-0

Bytomski Sport Bytom

Piłka na żywo

PT/18/08 18:00
Lechia G.
2-3
Sandecja N.
PT/18/08 20:30
Cracovia
3-3
Górnik Z.
SO/19/08 15:30
Arka G.
0-3
Pogoń S.
SO/19/08 18:00
Piast G.
2-0
Korona K.
SO/19/08 20:30
Jagiellonia B.
1-1
Śląsk W.
ND/20/08 15:30
Wisła P.
-
Legia W.
ND/20/08 18:00
Termalica N.
-
Lech P.
PN/21/08 18:00
Zagłębie L.
-
Wisła K.
PT/25/08 18:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
PT/25/08 20:30
Śląsk W.
-
Cracovia
SO/26/08 15:30
Korona K.
-
Termalica N.
SO/26/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Piast G.
SO/26/08 20:30
Wisła K.
-
Lechia G.
ND/27/08 15:30
Lech P.
-
Arka G.
ND/27/08 15:30
Sandecja N.
-
Pogoń S.
ND/27/08 18:00
Legia W.
-
Zagłębie L.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

14:45 Polsat Sport 1. liga: Tychy - Bytovia (na żywo)
15:30 Canal+Sport Arka - Pogoń (na żywo)
17:00 Polsat Sport 1. liga: Raków - Katowice (na żywo)
18:00 Canal+Sport Piast - Korona (na żywo)
20:30 Canal+Sport Jagiellonia - Śląsk (na żywo)
15:30 Canal+Sport Wisła P. - Legia (na żywo)
18:00 Canal+ Termalica - Lech (na żywo)