Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 29 marca 2017

2 Liga

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Odra Opole234841-2014-6-37-3-17-3-2
2Raków Częstochowa234746-2013-8-28-2-15-6-1
3Radomiak Radom234325-1712-7-49-1-23-6-2
4Puszcza Niepołomice234125-1311-8-47-4-14-4-3
5Siarka Tarnobrzeg233838-2810-9-46-5-14-4-3
6Legionovia Legionowo233337-309-6-85-4-34-2-5
7Olimpia Elbląg233338-327-12-46-4-11-8-3
8Błękitni Stargard Sz.233131-247-10-64-6-13-4-5
9Gryf Wejherowo232829-388-4-115-3-43-1-7
10Stal Stalowa Wola232625-356-8-95-3-31-5-6
11GKS Bełchatów 232524-248-4-115-2-53-2-6
12ROW Rybnik232524-307-4-124-2-53-2-7
13Olimpia Zambrów232520-366-7-105-2-41-5-6
14Warta Poznań232427-426-6-112-4-64-2-5
15Rozwój Katowice232223-285-7-113-5-42-2-7
16Polonia Warszawa232224-304-10-93-6-31-4-6
17Kotwica Kołobrzeg231924-384-7-122-4-52-3-7
18Polonia Bytom231619-357-3-133-3-54-0-8
PT/24/03 18:00
Radomiak R.
1-1
Olimpia Z.
PT/24/03 18:00
ROW R.
1-2
Raków C.
SO/25/03 14:00
Warta P.
1-2
Olimpia E.
SO/25/03 15:00
Rozwój K.
2-2
Stal S.
SO/25/03 15:00
Puszcza N.
2-0
Błękitni S.
SO/25/03 16:00
Siarka T.
2-1
Kotwica K.
SO/25/03 16:00
Legionovia L.
3-0
Polonia B.
SO/25/03 16:00
Gryf W.
1-0
Odra O.
SO/25/03 17:00
GKS B.
2-1
Polonia W.
PT/31/03 19:00
Polonia B.
-
ROW R.
SO/01/04 15:00
Stal S.
-
Warta P.
SO/01/04 15:00
Odra O.
-
Legionovia L.
SO/01/04 15:00
Raków C.
-
Siarka T.
SO/01/04 15:00
Błękitni S.
-
Rozwój K.
SO/01/04 16:00
Olimpia E.
-
GKS B.
SO/01/04 16:00
Olimpia Z.
-
Puszcza N.
SO/01/04 17:00
Kotwica K.
-
Radomiak R.
ND/02/04 15:00
Polonia W.
-
Gryf W.
Strzelcy
10 Piceluk (Olimpia)
9 Pietroń (Olimpia)
8 Giel (Kotwica)
8 Leandro (Radomiak)
8 Wróbel (Rozwój)
7 Koczon (Siarka)
7 Wodecki (Legionovia)
7 Wójcik (Legionovia)
6 Figiel (Raków)
1 kolejka
PT/29/07 19:00

ROW Rybnik

0-0

Puszcza Niepołomice

SO/30/07 17:00

Warta Poznań

Kieliba 12
1-1

Kotwica Kołobrzeg

Giel 32
SO/30/07 17:00

GKS Bełchatów

Krzywicki 68, 71
2-0

Olimpia Zambrów

SO/30/07 17:00

Siarka Tarnobrzeg

0-0

Radomiak Radom

SO/30/07 18:00

Odra Opole

Peroński 31, W. Gancarczyk 55, Staroń 84
3-0

Stal Stalowa Wola

ND/31/07 17:00

Olimpia Elbląg

Piceluk 45, Pietroń 85 (k)
2-2

Raków Częstochowa

Warchoł 24, Figiel 55 (k)
ND/31/07 17:00

Gryf Wejherowo

Ciechański 20, Chwastek 81
2-1

Błękitni Stargard Sz.

Brzeziański 45 (k)
ND/31/07 18:00

Legionovia Legionowo

0-3

Rozwój Katowice

Wrzesień 32, Wróbel 59, 90
ND/31/07 19:00

Polonia Warszawa

0-3

Polonia Bytom

Kowalczyk 47, 53, Piotr Ceglarz 90
2 kolejka
PT/05/08 17:30

Olimpia Zambrów

Brzeski 63
1-3

Gryf Wejherowo

Klimczak 9, Kołc 27, Chwastek 35
SO/06/08 17:00

Stal Stalowa Wola

Gębalski 90 (k)
1-2

Radomiak Radom

Leandro 18, Filipowicz 80
SO/06/08 17:00

Puszcza Niepołomice

Orłowski 44, Domański 54 (k), Wójcik 87
3-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/06/08 17:00

Rozwój Katowice

0-2

ROW Rybnik

Nowak 3, 9
SO/06/08 17:00

Błękitni Stargard Sz.

Lisowski 31
1-1

Legionovia Legionowo

Wójcik 18
SO/06/08 17:00

Raków Częstochowa

Warchoł 44, Oziębała 77, Figiel 81 (k)
3-1

Warta Poznań

Białożyt 50 (k)
SO/06/08 17:00

Polonia Bytom

0-0

Olimpia Elbląg

SO/06/08 17:30

Odra Opole

Wolny 1, Winiarczyk 45
2-2

Polonia Warszawa

Marczak 34, Choroś 47
SO/06/08 20:00

Kotwica Kołobrzeg

0-2

GKS Bełchatów

Papikjan 73, Rachwał 88 (k)
3 kolejka
PT/12/08 19:00

GKS Bełchatów

Krzywicki 2
1-2

Raków Częstochowa

Margol 40, Malinowski 45
PT/12/08 19:00

ROW Rybnik

Slisz 64
1-2

Błękitni Stargard Sz.

Brzeziański 14, Gutowski 71
SO/13/08 17:00

Warta Poznań

0-1

Polonia Bytom

Musiolik 64
SO/13/08 17:00

Gryf Wejherowo

0-1

Kotwica Kołobrzeg

Witt 43
SO/13/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Tomalski 9, Domański 75 (s)
2-1

Rozwój Katowice

Mielnik 72
SO/13/08 17:30

Legionovia Legionowo

Ciach 5, 29, 53 (k), Madeński 88
4-0

Olimpia Zambrów

SO/13/08 19:00

Polonia Warszawa

Kluska 54, Choroś 90 (k)
2-0

Stal Stalowa Wola

ND/14/08 15:00

Olimpia Elbląg

0-2

Odra Opole

Wolny 2, Winiarczyk 5
ND/14/08 18:00

Radomiak Radom

0-1

Puszcza Niepołomice

Domański 50
4 kolejka
PT/19/08 17:00

Olimpia Zambrów

Osoliński 4
1-0

ROW Rybnik

PT/19/08 18:00

Polonia Bytom

Januszkiewicz 76, Stefański 78
2-0

GKS Bełchatów

PT/19/08 19:00

Polonia Warszawa

Worach 90
1-1

Olimpia Elbląg

Pietroń 63 (k)
SO/20/08 17:00

Stal Stalowa Wola

Mistrzyk 15
1-0

Puszcza Niepołomice

SO/20/08 17:00

Rozwój Katowice

Domański 9
1-1

Radomiak Radom

Kucharski 14
SO/20/08 17:00

Błękitni Stargard Sz.

Flis 71, Czapłygin 75, 90
3-1

Siarka Tarnobrzeg

Głaz 45
SO/20/08 17:00

Raków Częstochowa

Petrasek 42, Malinowski 47, Oziębała 75, Figiel 78 (k)
4-1

Gryf Wejherowo

Szur 56
SO/20/08 17:00

Odra Opole

Marek Gancarczyk 1, Peroński 8, Bodzioch 38, Mateusz Gancarczyk 70
4-1

Warta Poznań

Brzostowski 90
SO/20/08 20:00

Kotwica Kołobrzeg

Poznański 5, Żmijewski 11
2-0

Legionovia Legionowo

5 kolejka
ŚR/24/08 17:00

Olimpia Elbląg

Pietroń 15
1-1

Stal Stalowa Wola

Essam 26
ŚR/24/08 17:00

GKS Bełchatów

0-0

Odra Opole

ŚR/24/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Stefanik 22, Stępień 47, Koczon 54
3-0

Olimpia Zambrów

ŚR/24/08 17:00

Puszcza Niepołomice

Domański 64 (k), 74
2-1

Rozwój Katowice

Wrzesień 84
ŚR/24/08 17:30

Warta Poznań

Ciarkowski 16
1-0

Polonia Warszawa

ŚR/24/08 17:30

Legionovia Legionowo

0-0

Raków Częstochowa

ŚR/24/08 18:00

Gryf Wejherowo

Kołc 16, Klimczak 68, 70, Marczak 90
4-0

Polonia Bytom

ŚR/24/08 18:00

Radomiak Radom

Stąporski 1, Agu 20
2-1

Błękitni Stargard Sz.

Kazimierowicz 75
ŚR/24/08 20:00

Kotwica Kołobrzeg

0-1

ROW Rybnik

Cichy 74
6 kolejka
SO/27/08 16:00

Raków Częstochowa

Czerkas 15, 69, Mizgała 47
3-1

ROW Rybnik

Muszalik 25
SO/27/08 17:00

Stal Stalowa Wola

0-0

Rozwój Katowice

SO/27/08 17:00

Olimpia Zambrów

0-0

Radomiak Radom

SO/27/08 17:00

Polonia Bytom

0-4

Legionovia Legionowo

Płonka 12, Kalinowski 78, Garyga 80, Grzelak 89 (k)
SO/27/08 17:00

Odra Opole

Brychlik 45, Wolny 85
2-1

Gryf Wejherowo

Kołc 46 (k)
SO/27/08 17:00

Olimpia Elbląg

Kołosow 5, 78, Pietroń 15 (k), Bojas 62, 88, Piceluk 67
6-1

Warta Poznań

Cywiński 56
SO/27/08 20:00

Kotwica Kołobrzeg

Giel 47, 83
2-2

Siarka Tarnobrzeg

Żebrakowski 42, Tomalski 54
ND/28/08 15:00

Błękitni Stargard Sz.

0-0

Puszcza Niepołomice

ND/28/08 19:00

Polonia Warszawa

Kluska 38, Zapaśnik 82
2-1

GKS Bełchatów

Rachwał 24 (k)
7 kolejka
PT/02/09 18:30

Radomiak Radom

Kwiek 23, Leandro 29, Stąporski 35
3-2

Kotwica Kołobrzeg

Szywacz 62, Laskowski 73
PT/02/09 19:00

ROW Rybnik

Drozdowski 38
1-2

Polonia Bytom

Kowalczyk 82, 86
SO/03/09 15:00

Rozwój Katowice

0-1

Błękitni Stargard Sz.

Magnuski 25
SO/03/09 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Stromecki 85
1-1

Raków Częstochowa

Zaradny 53
SO/03/09 17:00

Warta Poznań

Ngamayama 39, Brzostowski 51, Paczyński 55
3-3

Stal Stalowa Wola

Gębalski 11, Essam 34, Korczyński 66
SO/03/09 17:00

GKS Bełchatów

Lenartowski 4, Dzięgielewski 53
2-2

Olimpia Elbląg

Pietroń 8, Kołosow 42
SO/03/09 17:00

Gryf Wejherowo

0-0

Polonia Warszawa

ND/04/09 15:00

Legionovia Legionowo

Wodecki 31
1-3

Odra Opole

W. Gancarczyk 8, Brusiło 60, Marzec 90
ND/04/09 15:30

Puszcza Niepołomice

Czarny 36
1-1

Olimpia Zambrów

Bogusz 73 (k)
8 kolejka
SO/10/09 16:00

Stal Stalowa Wola

Mistrzyk 6, Gębalski 34
2-2

Błękitni Stargard Sz.

Brzeziański 55, 65
SO/10/09 16:00

Raków Częstochowa

Czerkas 2, Duriska 30, Margol 47
3-0

Radomiak Radom

SO/10/09 16:30

Odra Opole

Mateusz Gancarczyk 67, Marzec 88
2-0

ROW Rybnik

SO/10/09 17:00

Olimpia Zambrów

Włodarczyk 20, Szerszeń 43, Piasecki 67
3-2

Rozwój Katowice

Wróbel 50, 55 (k)
SO/10/09 17:00

Polonia Bytom

0-3

Siarka Tarnobrzeg

Rylukowski 30 (s), Szal 41 (s), Tomalski 60
SO/10/09 17:00

Olimpia Elbląg

0-0

Gryf Wejherowo

SO/10/09 17:00

Warta Poznań

Chromiński 31
1-1

GKS Bełchatów

Dzięgielewski 56
SO/10/09 18:00

Kotwica Kołobrzeg

Giel 49 (k)
1-0

Puszcza Niepołomice

SO/10/09 19:00

Polonia Warszawa

Pawela 19, Szabat 58
2-2

Legionovia Legionowo

Szabat 15 (s), Wójcik 45
9 kolejka
PT/16/09 19:00

Polonia Warszawa

0-1

ROW Rybnik

Janik 29
SO/17/09 15:00

Rozwój Katowice

Marszalik 5
1-1

Kotwica Kołobrzeg

Zieliński 12
SO/17/09 15:00

Błękitni Stargard Sz.

0-0

Olimpia Zambrów

SO/17/09 16:00

GKS Bełchatów

Dzięgielewski 4, Lenartowski 11, Maciejewski 48, Flaszka 83, Andrzejczak 90
5-0

Stal Stalowa Wola

SO/17/09 16:00

Gryf Wejherowo

Mońka 18, Ciechański 89
2-3

Warta Poznań

Brzostowski 13, Ciarkowski 28, Białożyt 49
SO/17/09 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Tomalski 51
1-1

Odra Opole

Mateusz Gancarczyk 34
SO/17/09 16:30

Legionovia Legionowo

Wodecki 39, Ciach 90
2-2

Olimpia Elbląg

Sokołowski 25, Piceluk 30
SO/17/09 17:00

Puszcza Niepołomice

0-2

Raków Częstochowa

Kowalczyk 63, 77
ND/18/09 18:30

Radomiak Radom

Cupriak 62
1-0

Polonia Bytom

10 kolejka
PT/23/09 19:00

Kotwica Kołobrzeg

0-1

Błękitni Stargard Sz.

Inczewski 79
PT/23/09 19:00

Polonia Warszawa

Nakrosius 41, Pawela 59
2-2

Siarka Tarnobrzeg

Koczon 29 (k), Żebrakowski 53
SO/24/09 15:00

Raków Częstochowa

Czerkas 38, 48, Petrasek 60
3-0

Rozwój Katowice

SO/24/09 15:00

GKS Bełchatów

Krzywicki 69, Zgarda 90
2-3

Gryf Wejherowo

Klimczak 38, Ciechański 55, Chwastek 58
SO/24/09 16:00

Stal Stalowa Wola

Essam 9, Gębalski 54, Dziubiński 90
3-1

Olimpia Zambrów

Piasecki 73
SO/24/09 16:00

Polonia Bytom

Kowalczyk 46
1-2

Puszcza Niepołomice

Uwakwe 76, Radziemski 90
SO/24/09 16:00

Odra Opole

0-0

Radomiak Radom

SO/24/09 16:00

Olimpia Elbląg

Piceluk 20, 53, Bojas 31
3-2

ROW Rybnik

Spratek 6, Muszalik 82
SO/24/09 16:00

Warta Poznań

0-2

Legionovia Legionowo

Wodecki 40, 66
11 kolejka
PT/30/09 19:00

ROW Rybnik

Kiełb 48 (s)
1-2

Warta Poznań

Białożyt 31, Dejewski 72
SO/01/10 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Flis 24, Inczewski 85
2-2

Raków Częstochowa

Figiel 3 (k), Petrasek 6
SO/01/10 15:00

Siarka Tarnobrzeg

Żebrakowski 38, Koczon 56, 60 (k), Głaz 89
4-1

Olimpia Elbląg

Pietroń 21
SO/01/10 15:00

Rozwój Katowice

Szatan 3, Wrzesień 59
2-0

Polonia Bytom

SO/01/10 16:00

Gryf Wejherowo

0-1

Stal Stalowa Wola

Gębalski 15
SO/01/10 16:00

Legionovia Legionowo

Wodecki 32
1-0

GKS Bełchatów

SO/01/10 16:00

Puszcza Niepołomice

Stawarczyk 90 (k)
1-1

Odra Opole

Czarny 21 (s)
SO/01/10 16:00

Olimpia Zambrów

Bach 21, Biel 88
2-1

Kotwica Kołobrzeg

Giel 81
SO/01/10 17:30

Radomiak Radom

Świdzikowski 45
1-0

Polonia Warszawa

12 kolejka
PT/07/10 19:00

Polonia Warszawa

0-0

Puszcza Niepołomice

SO/08/10 15:00

Stal Stalowa Wola

Gębalski 19, Bętkowski 39, Żołądź 43
3-1

Kotwica Kołobrzeg

Janeczko 85
SO/08/10 15:00

Raków Częstochowa

Figiel 21 (k)
1-1

Olimpia Zambrów

Piasecki 80
SO/08/10 15:00

Polonia Bytom

Musiolik 8, Ceglarz 84
2-0

Błękitni Stargard Sz.

SO/08/10 15:00

GKS Bełchatów

Klepczyński 36
1-0

ROW Rybnik

SO/08/10 15:30

Odra Opole

Staroń 24 (k), M. Gancarczyk 90
2-0

Rozwój Katowice

SO/08/10 16:00

Olimpia Elbląg

Piceluk 9, Stępień 42, Pietroń 63 (k), 80 (k)
4-2

Radomiak Radom

Leandro 68 (k), 75 (k)
SO/08/10 16:00

Warta Poznań

Paczyński 75
1-3

Siarka Tarnobrzeg

Stefanik 15, Tomalski 43, Płatek 47
SO/08/10 16:00

Gryf Wejherowo

Mońka 41, Ciechański 64
2-1

Legionovia Legionowo

Jovanović 69
13 kolejka
PT/14/10 18:00

ROW Rybnik

Siwek 22, 90
2-0

Gryf Wejherowo

SO/15/10 15:00

Siarka Tarnobrzeg

Koczon 45
1-2

GKS Bełchatów

Pisarczuk 33, Zgarda 63
SO/15/10 15:00

Puszcza Niepołomice

Kotwica 38
1-1

Olimpia Elbląg

Bojas 17
SO/15/10 15:00

Rozwój Katowice

Sobotka 31
1-1

Polonia Warszawa

Szabat 73
SO/15/10 15:00

Błękitni Stargard Sz.

0-1

Odra Opole

Winiarczyk 84
SO/15/10 15:00

Olimpia Zambrów

Piasecki 40, 69
2-1

Polonia Bytom

Kowalczyk 33
SO/15/10 15:30

Legionovia Legionowo

Płonka 73
1-0

Stal Stalowa Wola

SO/15/10 18:00

Radomiak Radom

Leandro 3 (k), 12, 59 (k)
3-2

Warta Poznań

Białożyt 28 (k), Goździk 70
SO/15/10 18:00

Kotwica Kołobrzeg

Bartlewski 28, Giel 39
2-2

Raków Częstochowa

Oziębała 60, Góra 85
14 kolejka
PT/21/10 19:00

Polonia Bytom

Lachowski 57, Stefański 74
2-2

Kotwica Kołobrzeg

Poznański 9 (k), Witt 90
PT/21/10 19:00

Polonia Warszawa

Kluska 45 (k)
1-1

Błękitni Stargard Sz.

Liśkiewicz 39 (k)
SO/22/10 14:00

Odra Opole

0-3

Olimpia Zambrów

Biel 44, Bogusz 51 (k), Szerszeń 59
SO/22/10 15:00

Olimpia Elbląg

0-0

Rozwój Katowice

SO/22/10 15:00

Warta Poznań

0-0

Puszcza Niepołomice

SO/22/10 15:00

GKS Bełchatów

0-1

Radomiak Radom

Leandro 88
SO/22/10 15:00

Legionovia Legionowo

Koziara 85
1-1

ROW Rybnik

Siwek 89 (k)
ND/23/10 13:00

Gryf Wejherowo

Marczak 59, Tomczak 77
2-2

Siarka Tarnobrzeg

Ropski 19, Koczon 90
ŚR/09/11 13:00

Stal Stalowa Wola

0-3

Raków Częstochowa

Płonka 12, Petrasek 20, Oziębała 84
15 kolejka
PT/28/10 18:00

ROW Rybnik

Gładkowski 83
1-1

Stal Stalowa Wola

Korczyński 89
SO/29/10 13:00

Siarka Tarnobrzeg

Koczon 16, Żebrakowski 54
2-1

Legionovia Legionowo

Wodecki 58
SO/29/10 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Flis 23, 51, Magnuski 38, Wojtasiak 80
4-0

Olimpia Elbląg

SO/29/10 14:00

Olimpia Zambrów

Piasecki 22
1-0

Polonia Warszawa

SO/29/10 14:00

Raków Częstochowa

Malinowski 19
1-0

Polonia Bytom

SO/29/10 15:00

Rozwój Katowice

Wrzesień 18, Wróbel 77
2-0

Warta Poznań

SO/29/10 19:00

Kotwica Kołobrzeg

0-3

Odra Opole

Gancarczyk 6 (k), Wepa 31, Winiarczyk 43
ND/30/10 13:00

Puszcza Niepołomice

Żurek 9, Stawarczyk 47 (k)
2-0

GKS Bełchatów

ND/30/10 17:00

Radomiak Radom

Sulkowski 17, Świdzikowski 58, 77
3-0

Gryf Wejherowo

16 kolejka
PT/04/11 18:00

ROW Rybnik

0-1

Siarka Tarnobrzeg

Stefanik 65
SO/05/11 13:00

Odra Opole

Wolny 76
1-1

Raków Częstochowa

Oziębała 82
SO/05/11 13:00

Olimpia Elbląg

Piceluk 47, Szuprytowski 68
2-0

Olimpia Zambrów

SO/05/11 13:00

GKS Bełchatów

Rachwał 20 (k)
1-0

Rozwój Katowice

SO/05/11 13:30

Legionovia Legionowo

0-1

Radomiak Radom

Sulkowski 21
SO/05/11 14:00

Warta Poznań

Kiełb 7, Szynka 20
2-1

Błękitni Stargard Sz.

Więcek 11
SO/05/11 17:00

Polonia Warszawa

Zapaśnik 22, Kluska 64
2-0

Kotwica Kołobrzeg

ND/06/11 13:00

Gryf Wejherowo

0-2

Puszcza Niepołomice

Łączek 23, Czarny 70
ND/06/11 14:00

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 35
1-0

Polonia Bytom

17 kolejka
SO/12/11 13:00

Puszcza Niepołomice

Stawarczyk 78 (k)
1-0

Legionovia Legionowo

SO/12/11 13:00

Rozwój Katowice

Szatan 7, Wróbel 54, Wrzesień 62
3-1

Gryf Wejherowo

Kołc 62 (k)
SO/12/11 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Inczewski 61
1-0

GKS Bełchatów

SO/12/11 13:00

Olimpia Zambrów

0-2

Warta Poznań

Siwek 51, Ciarkowski 61
SO/12/11 17:00

Kotwica Kołobrzeg

Kacprzycki 9, Świechowski 48
2-2

Olimpia Elbląg

Piceluk 22, Bartkowski 90
SO/12/11 17:00

Polonia Bytom

0-1

Odra Opole

Niemczyk 69
ND/13/11 12:00

Siarka Tarnobrzeg

Stefanik 9, Ropski 22
2-2

Stal Stalowa Wola

Jarosz 36, Bętkowski 44
ND/13/11 13:00

Raków Częstochowa

Petrasek 23, 49, Margol 26
3-1

Polonia Warszawa

Pieczara 28 (k)
ND/13/11 17:00

Radomiak Radom

Stąporski 22, Stanisławski 52
2-0

ROW Rybnik

18 kolejka
PT/18/11 18:00

Radomiak Radom

Stanisławski 47
1-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/19/11 13:00

Raków Częstochowa

0-0

Olimpia Elbląg

SO/19/11 13:00

Olimpia Zambrów

0-0

GKS Bełchatów

SO/19/11 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Gutowski 3, Szymusik 22, Lisowski 43, Flis 45, Inczewski 82, 88
6-1

Gryf Wejherowo

Ciechański 5
SO/19/11 13:00

Rozwój Katowice

Wróbel 39, 90
2-3

Legionovia Legionowo

Wójcik 15, 45 (k), Wodecki 84
SO/19/11 17:00

Polonia Bytom

Szyndrowski 52
1-1

Polonia Warszawa

Oświęcimka 61
SO/19/11 17:00

Kotwica Kołobrzeg

0-0

Warta Poznań

ND/20/11 12:00

Puszcza Niepołomice

Orłowski 18, Czarny 35
2-0

ROW Rybnik

ND/20/11 13:00

Stal Stalowa Wola

Bętkowski 51 (k), Stelmach 86
2-1

Odra Opole

Brychlik 60
19 kolejka
PT/25/11 18:00

Radomiak Radom

Kwiek 3
1-0

Stal Stalowa Wola

SO/26/11 12:00

Siarka Tarnobrzeg

Płatek 40, Ropski 90, 90
3-2

Puszcza Niepołomice

Orłowski 5, Żurek 54
SO/26/11 13:00

Legionovia Legionowo

Krotofil 45
1-1

Błękitni Stargard Sz.

Fadecki 37
SO/26/11 13:00

Gryf Wejherowo

Marczak 41
1-1

Olimpia Zambrów

Osoliński 90
SO/26/11 13:00

GKS Bełchatów

0-1

Kotwica Kołobrzeg

Giel 31
SO/26/11 13:00

Warta Poznań

Chromiński 70
1-2

Raków Częstochowa

Oziębała 9, Figiel 68
SO/26/11 13:00

Olimpia Elbląg

Stępień 48, Bojas 65, Pietroń 71 (k), Piceluk 83, Bartkowski 85
5-1

Polonia Bytom

Ceglarz 57
SO/26/11 15:00

Polonia Warszawa

Kluska 45, Pieczara 50, Zapaśnik 84
3-4

Odra Opole

W. Gancarczyk 14, Brychlik 45, M. Gancarczyk 69, Szymon Przystalski 77
SO/26/11 16:00

ROW Rybnik

Bober 14, 25
2-1

Rozwój Katowice

Wrzesień 41
20 kolejka
PT/03/03 19:00

Polonia Bytom

Włodyka 85
1-2

Warta Poznań

Broź 40, 83 (k)
SO/04/03 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Liśkiewicz 81 (k), Flis 84
2-2

ROW Rybnik

Brychlik 8, Musiolik 90
SO/04/03 14:00

Odra Opole

Nowak 19, 85
2-1

Olimpia Elbląg

Stępień 24
SO/04/03 14:00

Olimpia Zambrów

Przybylski 83
1-5

Legionovia Legionowo

Madeński 16, Żebrowski 24, Kraska 32, 39, Wójcik 79
SO/04/03 15:00

Rozwój Katowice

0-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/04/03 17:00

Kotwica Kołobrzeg

Sochań 84
1-3

Gryf Wejherowo

Kołc 4, 56 (k), Marczak 54
ND/05/03 14:00

Stal Stalowa Wola

0-1

Polonia Warszawa

Kluska 45
ND/05/03 14:00

Raków Częstochowa

0-1

GKS Bełchatów

Rachwał 48 (k)
ND/05/03 14:00

Puszcza Niepołomice

0-0

Radomiak Radom

21 kolejka
PT/10/03 18:00

ROW Rybnik

Bober 33, Brychlik 68
2-0

Olimpia Zambrów

SO/11/03 14:00

Puszcza Niepołomice

Żurek 67, 90
2-1

Stal Stalowa Wola

Waszkiewicz 21
SO/11/03 14:00

Siarka Tarnobrzeg

Grzesik 81
1-1

Błękitni Stargard Sz.

Skórecki 53
SO/11/03 14:00

Olimpia Elbląg

Szuprytowski 9, Kołosow 78 (k)
2-1

Polonia Warszawa

Pieczara 81 (k)
SO/11/03 14:00

Warta Poznań

Biegański 64
1-3

Odra Opole

Skrzypczak 36, M. Gancarczyk 77, Wolny 90
SO/11/03 15:00

Gryf Wejherowo

Czerwiński 48, Czychowski 77
2-1

Raków Częstochowa

Margol 13
SO/11/03 15:30

Legionovia Legionowo

Żebrowski 13, Wójcik 75, 82
3-1

Kotwica Kołobrzeg

Giel 90
SO/11/03 17:00

Radomiak Radom

0-1

Rozwój Katowice

Murawski 57
SO/11/03 17:00

GKS Bełchatów

0-1

Polonia Bytom

Włodyka 90
22 kolejka
PT/17/03 18:00

ROW Rybnik

Bober 17, Jarabica 30, Brychlik 43
3-2

Kotwica Kołobrzeg

Lewiński 41, Giel 55 (k)
PT/17/03 19:00

Polonia Bytom

Lachowski 46
1-0

Gryf Wejherowo

SO/18/03 13:00

Błękitni Stargard Sz.

0-0

Radomiak Radom

SO/18/03 15:00

Stal Stalowa Wola

Jarosz 67
1-1

Olimpia Elbląg

Pietroń 65 (k)
SO/18/03 15:00

Polonia Warszawa

Pawela 76
1-1

Warta Poznań

Ciarkowski 13
SO/18/03 15:00

Odra Opole

Niemczyk 58, Nowak 68, Wodecki 90
3-1

GKS Bełchatów

Flaszka 48
SO/18/03 15:00

Raków Częstochowa

Figiel 49, 90, Czerkas 55, Płonka 71, Oziębała 80
5-1

Legionovia Legionowo

Madeński 78
SO/18/03 15:00

Olimpia Zambrów

Piasecki 34
1-2

Siarka Tarnobrzeg

Płatek 15, Stefanik 82
SO/18/03 15:00

Rozwój Katowice

0-1

Puszcza Niepołomice

Bartków 82
23 kolejka
PT/24/03 18:00

Radomiak Radom

Leandro 90 (k)
1-1

Olimpia Zambrów

Piasecki 19 (k)
PT/24/03 18:00

ROW Rybnik

Zganiacz 12 (k)
1-2

Raków Częstochowa

Oziębała 26, Figiel 62 (k)
SO/25/03 14:00

Warta Poznań

Marciniak 84
1-2

Olimpia Elbląg

Kubowicz 39, Stępień 87
SO/25/03 15:00

Rozwój Katowice

Murawski 12, Kowalczyk 73
2-2

Stal Stalowa Wola

Korczyński 49, Dziubiński 63
SO/25/03 15:00

Puszcza Niepołomice

Orłowski 43, Żurek 52
2-0

Błękitni Stargard Sz.

SO/25/03 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Waleńcik 17, Żebrakowski 78
2-1

Kotwica Kołobrzeg

Sobków 43
SO/25/03 16:00

Legionovia Legionowo

Kraska 73, Kalinowski 76, Miś 78
3-0

Polonia Bytom

SO/25/03 16:00

Gryf Wejherowo

Chwastek 84
1-0

Odra Opole

SO/25/03 17:00

GKS Bełchatów

Flaszka 46, Rachwał 90 (k)
2-1

Polonia Warszawa

Pieczara 66
24 kolejka
PT/31/03 19:00

Polonia Bytom

-

ROW Rybnik

SO/01/04 15:00

Stal Stalowa Wola

-

Warta Poznań

SO/01/04 15:00

Odra Opole

-

Legionovia Legionowo

SO/01/04 15:00

Raków Częstochowa

-

Siarka Tarnobrzeg

SO/01/04 15:00

Błękitni Stargard Sz.

-

Rozwój Katowice

SO/01/04 16:00

Olimpia Elbląg

-

GKS Bełchatów

SO/01/04 16:00

Olimpia Zambrów

-

Puszcza Niepołomice

SO/01/04 17:00

Kotwica Kołobrzeg

-

Radomiak Radom

ND/02/04 15:00

Polonia Warszawa

-

Gryf Wejherowo

25 kolejka
- -

Rozwój Katowice

-

Olimpia Zambrów

- -

Puszcza Niepołomice

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Radomiak Radom

-

Raków Częstochowa

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Polonia Bytom

- -

ROW Rybnik

-

Odra Opole

- -

Legionovia Legionowo

-

Polonia Warszawa

- -

Gryf Wejherowo

-

Olimpia Elbląg

- -

GKS Bełchatów

-

Warta Poznań

SO/08/04 00:00

Błękitni Stargard Sz.

-

Stal Stalowa Wola

26 kolejka
- -

Stal Stalowa Wola

-

GKS Bełchatów

- -

Warta Poznań

-

Gryf Wejherowo

- -

Olimpia Elbląg

-

Legionovia Legionowo

- -

Odra Opole

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Polonia Bytom

-

Radomiak Radom

- -

Raków Częstochowa

-

Puszcza Niepołomice

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Rozwój Katowice

- -

Olimpia Zambrów

-

Błękitni Stargard Sz.

SO/15/04 00:00

ROW Rybnik

-

Polonia Warszawa

27 kolejka
- -

Błękitni Stargard Sz.

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Rozwój Katowice

-

Raków Częstochowa

- -

Puszcza Niepołomice

-

Polonia Bytom

- -

Radomiak Radom

-

Odra Opole

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Polonia Warszawa

- -

ROW Rybnik

-

Olimpia Elbląg

- -

Legionovia Legionowo

-

Warta Poznań

- -

Gryf Wejherowo

-

GKS Bełchatów

SO/22/04 00:00

Olimpia Zambrów

-

Stal Stalowa Wola

28 kolejka
- -

GKS Bełchatów

-

Legionovia Legionowo

- -

Warta Poznań

-

ROW Rybnik

- -

Olimpia Elbląg

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Polonia Warszawa

-

Radomiak Radom

- -

Odra Opole

-

Puszcza Niepołomice

- -

Polonia Bytom

-

Rozwój Katowice

- -

Raków Częstochowa

-

Błękitni Stargard Sz.

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Olimpia Zambrów

SO/29/04 00:00

Stal Stalowa Wola

-

Gryf Wejherowo

29 kolejka
- -

Olimpia Zambrów

-

Raków Częstochowa

- -

Błękitni Stargard Sz.

-

Polonia Bytom

- -

Rozwój Katowice

-

Odra Opole

- -

Puszcza Niepołomice

-

Polonia Warszawa

- -

Radomiak Radom

-

Olimpia Elbląg

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Warta Poznań

- -

ROW Rybnik

-

GKS Bełchatów

- -

Legionovia Legionowo

-

Gryf Wejherowo

SO/06/05 00:00

Kotwica Kołobrzeg

-

Stal Stalowa Wola

30 kolejka
- -

Gryf Wejherowo

-

ROW Rybnik

- -

GKS Bełchatów

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Warta Poznań

-

Radomiak Radom

- -

Olimpia Elbląg

-

Puszcza Niepołomice

- -

Polonia Warszawa

-

Rozwój Katowice

- -

Odra Opole

-

Błękitni Stargard Sz.

- -

Polonia Bytom

-

Olimpia Zambrów

- -

Raków Częstochowa

-

Kotwica Kołobrzeg

SO/13/05 00:00

Stal Stalowa Wola

-

Legionovia Legionowo

31 kolejka
- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Polonia Bytom

- -

Olimpia Zambrów

-

Odra Opole

- -

Błękitni Stargard Sz.

-

Polonia Warszawa

- -

Rozwój Katowice

-

Olimpia Elbląg

- -

Puszcza Niepołomice

-

Warta Poznań

- -

Radomiak Radom

-

GKS Bełchatów

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Gryf Wejherowo

- -

ROW Rybnik

-

Legionovia Legionowo

ŚR/17/05 00:00

Raków Częstochowa

-

Stal Stalowa Wola

32 kolejka
- -

Legionovia Legionowo

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Gryf Wejherowo

-

Radomiak Radom

- -

GKS Bełchatów

-

Puszcza Niepołomice

- -

Warta Poznań

-

Rozwój Katowice

- -

Olimpia Elbląg

-

Błękitni Stargard Sz.

- -

Polonia Warszawa

-

Olimpia Zambrów

- -

Odra Opole

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Polonia Bytom

-

Raków Częstochowa

SO/20/05 00:00

Stal Stalowa Wola

-

ROW Rybnik

33 kolejka
- -

Raków Częstochowa

-

Odra Opole

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Polonia Warszawa

- -

Olimpia Zambrów

-

Olimpia Elbląg

- -

Błękitni Stargard Sz.

-

Warta Poznań

- -

Rozwój Katowice

-

GKS Bełchatów

- -

Puszcza Niepołomice

-

Gryf Wejherowo

- -

Radomiak Radom

-

Legionovia Legionowo

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

ROW Rybnik

SO/27/05 00:00

Polonia Bytom

-

Stal Stalowa Wola

34 kolejka
- -

ROW Rybnik

-

Radomiak Radom

- -

Legionovia Legionowo

-

Puszcza Niepołomice

- -

Gryf Wejherowo

-

Rozwój Katowice

- -

GKS Bełchatów

-

Błękitni Stargard Sz.

- -

Warta Poznań

-

Olimpia Zambrów

- -

Olimpia Elbląg

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Polonia Warszawa

-

Raków Częstochowa

- -

Odra Opole

-

Polonia Bytom

SO/03/06 00:00

Stal Stalowa Wola

-

Siarka Tarnobrzeg

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok264950-28
2Legia Warszawa264852-28
3Lech Poznań264843-20
4Lechia Gdańsk264641-32
5Zagłębie Lubin263833-29
6Wisła Kraków263740-41
7Termalica Nieciecza 263627-34
8Korona Kielce263538-51
9Pogoń Szczecin263337-35
10Wisła Płock263234-37
11Arka Gdynia263032-38
12Ruch Chorzów262936-40
13Śląsk Wrocław262928-41
14Piast Gliwice262830-46
15Cracovia262735-37
16Górnik Łęczna262325-44
PT/17/03 18:00
Termalica N.
1-2
Śląsk W.
PT/17/03 20:30
Wisła K.
3-2
Wisła P.
SO/18/03 15:30
Piast G.
3-2
Arka G.
SO/18/03 18:00
Zagłębie L.
0-1
Ruch C.
SO/18/03 20:30
Pogoń S.
0-0
Jagiellonia B.
ND/19/03 15:30
Korona K.
3-0
Cracovia
ND/19/03 15:30
Lech P.
0-0
Górnik Ł.
ND/19/03 18:00
Lechia G.
1-2
Legia W.
PT/31/03 18:00
Śląsk W.
-
Korona K.
PT/31/03 20:30
Wisła K.
-
Lech P.
SO/01/04 15:30
Arka G.
-
Górnik Ł.
SO/01/04 18:00
Wisła P.
-
Cracovia
SO/01/04 20:30
Legia W.
-
Pogoń S.
ND/02/04 15:30
Jagiellonia B.
-
Termalica N.
ND/02/04 18:00
Lechia G.
-
Zagłębie L.
PN/03/04 18:00
Ruch C.
-
Piast G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

09:10 Polsat Sport Czarnogóra - Polska (powt.)
20:30 nSport+ Legia - Wisła (powt.)
15:50 Polsat Sport Czarnogóra - Polska (powt.)
19:50 Canal+Sp.2 Legia - Wisła (powt.)