Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 23 sierpnia 2017

Lotto Ekstraklasa

  • Dawid Pietrzkiewicz piłkarzem Sandecji
    Środa, 23 sierpnia 2017, 09:10 Dawid Pietrzkiewicz piłkarzem Sandecji

    Dawid Pietrzkiewicz pomyślnie przeszedł testy i podpisał roczny kontrakt z Sandecją Nowy Sącz.

  • Frekwencja 6. kolejki Ekstraklasy
    Wtorek, 22 sierpnia 2017, 17:24 Frekwencja 6. kolejki Ekstraklasy

    Średnio na jeden mecz 6. kolejki Ekstraklasy przyszło 8 263 widzów. To dużo gorszy wynik niż przed tygodniem.

  • Miha Blazić trafi do Legii?
    Wtorek, 22 sierpnia 2017, 15:04 Miha Blazić trafi do Legii?

    Legia Warszawa szuka wzmocnień w defensywie w obliczu ewentualnego odejścia z klubu Michała Pazdana i urazu Jakuba Czerwińskiego. Dlatego też do Wojskowych może dołączyć słoweński środkowy obrońca...

  • Trener Wisły o przegranej w Lubinie
    Wtorek, 22 sierpnia 2017, 13:02 Trener Wisły o przegranej w Lubinie

    Po meczu Zagłębie Lubin - Wisła Kraków (3-0) głos zabrał trener Białej Gwiazdy Kiko Ramirez. Oto co powiedział:

  • Miroslav Radović przejdzie operację
    Wtorek, 22 sierpnia 2017, 08:24 Miroslav Radović przejdzie operację

    W niedzielę lub poniedziałek w Rzymie Miroslav Radović przejdzie operację kontuzjowanego kolana. 33-letni pomocnik urazu doznał w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu.

1 2 3   ...   2931 2932 2933 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Zagłębie Lubin61410-24-2-03-0-01-2-0
2Jagiellonia Białystok6139-74-1-11-1-13-0-0
3Wisła Kraków6128-84-0-22-0-02-0-2
4Lech Poznań61111-43-2-11-2-02-0-1
5Legia Warszawa6108-63-1-22-1-01-0-2
6Górnik Zabrze6912-102-3-12-1-00-2-1
7Sandecja Nowy Sącz686-62-2-20-1-12-1-1
8Pogoń Szczecin676-72-1-30-1-22-0-1
9Arka Gdynia674-51-4-11-2-10-2-0
10Wisła Płock673-52-1-31-0-31-1-0
11Śląsk Wrocław666-81-3-21-1-00-2-2
12Lechia Gdańsk657-81-2-30-1-21-1-1
13Korona Kielce657-91-2-31-0-20-2-1
14Termalica Nieciecza 654-71-2-31-1-20-1-1
15Cracovia658-121-2-30-2-11-0-2
16Piast Gliwice657-121-2-31-1-10-1-2
PT/18/08 18:00
Lechia G.
2-3
Sandecja N.
PT/18/08 20:30
Cracovia
3-3
Górnik Z.
SO/19/08 15:30
Arka G.
0-3
Pogoń S.
SO/19/08 18:00
Piast G.
2-0
Korona K.
SO/19/08 20:30
Jagiellonia B.
1-1
Śląsk W.
ND/20/08 15:30
Wisła P.
0-1
Legia W.
ND/20/08 18:00
Termalica N.
1-3
Lech P.
PN/21/08 18:00
Zagłębie L.
3-0
Wisła K.
PT/25/08 18:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
PT/25/08 20:30
Śląsk W.
-
Cracovia
SO/26/08 15:30
Korona K.
-
Termalica N.
SO/26/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Piast G.
SO/26/08 20:30
Wisła K.
-
Lechia G.
ND/27/08 15:30
Lech P.
-
Arka G.
ND/27/08 15:30
Sandecja N.
-
Pogoń S.
ND/27/08 18:00
Legia W.
-
Zagłębie L.
Strzelcy
6 Angulo (Górnik)
5 M. Paixao (Lechia)
4 Carlitos (Wisła K.)
4 Gytkjaer (Lech)
4 Piątek (Cracovia)
4 Świerczok (Zagłębie)
3 Papadopulos (Piast)
3 Sheridan (Jagiellonia)
1 kolejka
PT/14/07 18:00

Wisła Płock

0-2

Lechia Gdańsk

M. Paixao 24, Matras 37
PT/14/07 20:30

Pogoń Szczecin

Gyurcso 33 (k)
1-2

Wisła Kraków

Carlitos 16, Brlek 19
SO/15/07 18:00

Cracovia

Zenjov 13
1-1

Piast Gliwice

Badia 14
SO/15/07 20:30

Górnik Zabrze

Suarez 17, Angulo 43, 65
3-1

Legia Warszawa

Sadiku 80
ND/16/07 15:30

Arka Gdynia

Kun 69, Nalepa 78
2-0

Śląsk Wrocław

ND/16/07 15:30

Termalica Nieciecza

0-1

Jagiellonia Białystok

Sekulski 47 (k)
ND/16/07 18:00

Lech Poznań

0-0

Sandecja Nowy Sącz

PN/17/07 18:00

Korona Kielce

0-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 71 (k)
2 kolejka
PT/21/07 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

Arka Gdynia

PT/21/07 20:30

Wisła Kraków

Brlek 89
1-0

Termalica Nieciecza

SO/22/07 15:30

Piast Gliwice

Papadopulos 78
1-2

Pogoń Szczecin

Formella 75, Rudol 90
SO/22/07 18:00

Lechia Gdańsk

0-1

Cracovia

Helik 6
SO/22/07 20:30

Legia Warszawa

Kucharczyk 79
1-1

Korona Kielce

Kosakiewicz 85
ND/23/07 15:30

Wisła Płock

Furman 66
1-0

Lech Poznań

ND/23/07 18:00

Jagiellonia Białystok

Novikovas 70 (k), Sekulski 90 (k)
2-1

Górnik Zabrze

Angulo 56
PN/24/07 18:00

Zagłębie Lubin

Świerczok 90
1-0

Śląsk Wrocław

3 kolejka
PT/28/07 18:00

Termalica Nieciecza

Guba 90
1-1

Zagłębie Lubin

Nespor 47
PT/28/07 20:30

Śląsk Wrocław

Celeban 5, 80, Kosecki 30
3-2

Lechia Gdańsk

M. Paixao 48, 52
SO/29/07 18:00

Legia Warszawa

Hamalainen 71, Kucharczyk 90
2-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/29/07 20:30

Górnik Zabrze

Angulo 38, 54, Gonzalez 52 (s)
3-2

Wisła Kraków

Boguski 48, Bartosz 87
ND/30/07 15:30

Arka Gdynia

Warcholak 45 (k)
1-1

Wisła Płock

Byrtek 6
ND/30/07 15:30

Pogoń Szczecin

0-1

Jagiellonia Białystok

Sheridan 90
ND/30/07 18:00

Lech Poznań

N. Nielsen 40 (k), Makuszewski 44, Gytkjaer 78, 85, Trałka 83
5-1

Piast Gliwice

Barisić 62
PN/31/07 18:00

Korona Kielce

Rymaniak 30, Jukić 35, Aankour 44 (k), Cebula 48
4-2

Cracovia

Siplak 24, Piątek 41 (k)
4 kolejka
PT/04/08 18:00

Piast Gliwice

Dziczek 29
1-1

Śląsk Wrocław

Robak 9
PT/04/08 20:30

Wisła Płock

0-1

Wisła Kraków

Carlitos 90
SO/05/08 15:30

Lechia Gdańsk

M. Paixao 57 (k)
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 39
SO/05/08 18:00

Zagłębie Lubin

Nespor 6, Świerczok 33, 90
3-0

Pogoń Szczecin

SO/05/08 20:30

Termalica Nieciecza

Piątek 54
1-0

Legia Warszawa

ND/06/08 15:30

Jagiellonia Białystok

Sheridan 35
1-3

Sandecja Nowy Sącz

Kolew 25, Cetnarski 50, Trochim 86 (k)
ND/06/08 18:00

Cracovia

0-2

Lech Poznań

Jóźwiak 82, Gytkjaer 84
PN/07/08 18:00

Arka Gdynia

0-0

Korona Kielce

5 kolejka
PT/11/08 20:30

Legia Warszawa

Nagy 17, Mączyński 78, Guilherme 79
3-1

Piast Gliwice

Papadopulos 89
SO/12/08 15:30

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Wisła Płock

Biliński 33
SO/12/08 18:00

Lech Poznań

Situm 53
1-1

Zagłębie Lubin

Czerwiński 81
SO/12/08 20:30

Wisła Kraków

Carlitos 80, 89
2-1

Cracovia

Piątek 26
ND/13/08 15:30

Górnik Zabrze

R. Wolsztyński 85
1-1

Arka Gdynia

Jurado 84
ND/13/08 18:00

Korona Kielce

Aankour 23, Rymaniak 63
2-3

Jagiellonia Białystok

Pospisil 6, Sheridan 57, Kallaste 90 (s)
PN/14/08 18:00

Pogoń Szczecin

0-0

Lechia Gdańsk

WT/15/08 15:30

Śląsk Wrocław

Robak 51
1-1

Termalica Nieciecza

Słaby 90
6 kolejka
PT/18/08 18:00

Lechia Gdańsk

M. Paixao 51, Peszko 55
2-3

Sandecja Nowy Sącz

Dudzic 16, 43, Trochim 78
PT/18/08 20:30

Cracovia

Zenjov 3, Piątek 85 (k), 90 (k)
3-3

Górnik Zabrze

Koj 39, Ł. Wolsztyński 45, R. Wolsztyński 71
SO/19/08 15:30

Arka Gdynia

0-3

Pogoń Szczecin

Gyurcso 43 (k), Szwoch 51 (s), Frączczak 58 (k)
SO/19/08 18:00

Piast Gliwice

Papadopulos 53, Zivec 67
2-0

Korona Kielce

SO/19/08 20:30

Jagiellonia Białystok

Romanczuk 46
1-1

Śląsk Wrocław

Mak 64
ND/20/08 15:30

Wisła Płock

0-1

Legia Warszawa

Niezgoda 40
ND/20/08 18:00

Termalica Nieciecza

L. Nielsen 83 (s)
1-3

Lech Poznań

Gytkjaer 44, Putiwcew 60 (s), Majewski 87
PN/21/08 18:00

Zagłębie Lubin

Jach 6, Świerczok 57, Buksa 86
3-0

Wisła Kraków

7 kolejka
PT/25/08 18:00

Górnik Zabrze

-

Wisła Płock

PT/25/08 20:30

Śląsk Wrocław

-

Cracovia

SO/26/08 15:30

Korona Kielce

-

Termalica Nieciecza

SO/26/08 18:00

Jagiellonia Białystok

-

Piast Gliwice

SO/26/08 20:30

Wisła Kraków

-

Lechia Gdańsk

ND/27/08 15:30

Lech Poznań

-

Arka Gdynia

ND/27/08 15:30

Sandecja Nowy Sącz

-

Pogoń Szczecin

ND/27/08 18:00

Legia Warszawa

-

Zagłębie Lubin

8 kolejka
PT/08/09 18:00

Zagłębie Lubin

-

Wisła Płock

PT/08/09 20:30

Arka Gdynia

-

Wisła Kraków

SO/09/09 15:30

Korona Kielce

-

Sandecja Nowy Sącz

SO/09/09 18:00

Śląsk Wrocław

-

Legia Warszawa

SO/09/09 20:30

Cracovia

-

Jagiellonia Białystok

ND/10/09 15:30

Termalica Nieciecza

-

Górnik Zabrze

ND/10/09 18:00

Pogoń Szczecin

-

Lech Poznań

PN/11/09 18:00

Piast Gliwice

-

Lechia Gdańsk

Piłka na żywo

PT/18/08 20:00
Chojniczanka C.
4-0
Podbeskidzie B.
PT/18/08 20:00
Miedź L.
4-1
Zagłębie S.
PT/18/08 20:45
Ruch C.
3-1
Stomil O.
PT/18/08 20:45
Górnik Ł.
3-4
Stal M.
SO/19/08 14:45
GKS T.
1-0
Bytovia B.
SO/19/08 17:00
Olimpia G.
0-1
Chrobry G.
SO/19/08 17:00
Pogoń S.
0-0
Wigry S.
SO/19/08 17:00
Puszcza N.
1-1
Odra O.
SO/19/08 17:00
Raków C.
1-3
GKS K.
WT/22/08 19:00
Stomil O.
2-0
GKS T.
WT/22/08 20:45
Podbeskidzie B.
1-0
Ruch C.
ŚR/23/08 17:00
Odra O.
-
Raków C.
ŚR/23/08 18:00
Wigry S.
-
Miedź L.
ŚR/23/08 19:00
Zagłębie S.
-
Puszcza N.
ŚR/23/08 19:00
Stal M.
-
Pogoń S.
ŚR/23/08 19:00
Chrobry G.
-
Górnik Ł.
ŚR/23/08 19:00
Bytovia B.
-
Olimpia G.
ŚR/23/08 20:45
GKS K.
-
Chojniczanka C.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:45 Polsat Sport 1. liga: Katowice - Chojnice (na żywo)