Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 17 grudnia 2017

Lotto Ekstraklasa

  • Ekstraklasa: Wisła przegrała z Zagłębiem
    Niedziela, 17 grudnia 2017, 20:07 Ekstraklasa: Wisła przegrała z Zagłębiem

    17 grudnia 2017, 18:00 - Kraków
    Wisła Kraków 1-2 Zagłębie Lubin
    Carlitos 39 - Guldan 4, Świerczok 45

  • Ekstraklasa: Lech wygrał z Termalicą
    Niedziela, 17 grudnia 2017, 17:24 Ekstraklasa: Lech wygrał z Termalicą

    17 grudnia 2017, 15:30 - Poznań
    Lech Poznań 3-1 Termalica Nieciecza
    Gytkjaer 36, 38, 80 - Putiwcew 74

  • Wisła - Zagłębie / przewidywane składy
    Niedziela, 17 grudnia 2017, 12:33 Wisła - Zagłębie / przewidywane składy

    W drugim dzisiejszym meczu 21. kolejki Ekstraklasy Wisła Kraków zagra z Zagłębiem Lubin. Początek spotkania o godz. 18:00.

  • Lech - Termalica / przewidywane składy
    Niedziela, 17 grudnia 2017, 11:06 Lech - Termalica / przewidywane składy

    W dzisiejszym meczu 21. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań zagra z Termalicą Nieciecza. Początek spotkania o godz. 15:30.

  • Jozak po przegranej Legii z Wisłą
    Niedziela, 17 grudnia 2017, 09:14 Jozak po przegranej Legii z Wisłą

    - Ten mecz otworzył nam oczy. Wciąż nie jesteśmy taką drużyną, jaką chcemy być - mówił po meczu 21. kolejki Ekstraklasy z Wisłą Płock (0-2) trener Legii Warszawa, Romeo Jozak.

1 2 3   ...   3035 3036 3037 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Legia Warszawa213828-2112-2-78-1-14-1-6
2Lech Poznań213630-169-9-37-3-02-6-3
3Górnik Zabrze203640-2810-6-46-4-04-2-4
4Jagiellonia Białystok213629-2410-6-55-3-25-3-3
5Zagłębie Lubin213231-248-8-56-4-12-4-4
6Arka Gdynia213126-208-7-65-4-23-3-4
7Korona Kielce213132-288-7-67-1-31-6-3
8Wisła Kraków213130-269-4-85-2-44-2-4
9Wisła Płock213026-279-3-95-1-44-2-5
10Śląsk Wrocław212726-317-6-87-2-20-4-6
11Lechia Gdańsk212430-336-7-83-3-43-4-4
12Termalica Nieciecza 212123-335-6-104-3-31-3-7
13Sandecja Nowy Sącz212120-304-9-82-6-32-3-5
14Piast Gliwice212022-314-8-93-3-41-5-5
15Cracovia201924-324-7-92-5-32-2-6
16Pogoń Szczecin211721-344-5-121-5-53-0-7
PT/15/12 18:00
Korona K.
1-1
Piast G.
PT/15/12 20:30
Śląsk W.
1-0
Jagiellonia B.
SO/16/12 15:30
Pogoń S.
1-0
Arka G.
SO/16/12 18:00
Sandecja N.
2-2
Lechia G.
SO/16/12 20:30
Legia W.
0-2
Wisła P.
ND/17/12 15:30
Lech P.
3-1
Termalica N.
ND/17/12 18:00
Wisła K.
1-2
Zagłębie L.
PN/18/12 18:00
Górnik Z.
-
Cracovia
PT/09/02 18:00
Wisła P.
-
Górnik Z.
PT/09/02 20:30
Zagłębie L.
-
Legia W.
SO/10/02 15:30
Pogoń S.
-
Sandecja N.
SO/10/02 18:00
Cracovia
-
Śląsk W.
SO/10/02 20:30
Lechia G.
-
Wisła K.
ND/11/02 15:30
Termalica N.
-
Korona K.
ND/11/02 18:00
Arka G.
-
Lech P.
PN/12/02 18:00
Piast G.
-
Jagiellonia B.
Strzelcy
19 Angulo (Górnik)
15 Świerczok (Zagłębie)
13 Carlitos (Wisła K.)
13 M. Paixao (Lechia)
10 Gytkjaer (Lech)
10 Robak (Śląsk)
9 Piątek (Cracovia)
7 Frączczak (Pogoń)
1 kolejka
PT/14/07 18:00

Wisła Płock

0-2

Lechia Gdańsk

M. Paixao 24, Matras 37
PT/14/07 20:30

Pogoń Szczecin

Gyurcso 33 (k)
1-2

Wisła Kraków

Carlitos 16, Brlek 19
SO/15/07 18:00

Cracovia

Zenjov 13
1-1

Piast Gliwice

Badia 14
SO/15/07 20:30

Górnik Zabrze

Suarez 17, Angulo 43, 65
3-1

Legia Warszawa

Sadiku 80
ND/16/07 15:30

Arka Gdynia

Kun 69, Nalepa 78
2-0

Śląsk Wrocław

ND/16/07 15:30

Termalica Nieciecza

0-1

Jagiellonia Białystok

Sekulski 47 (k)
ND/16/07 18:00

Lech Poznań

0-0

Sandecja Nowy Sącz

PN/17/07 18:00

Korona Kielce

0-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 71 (k)
2 kolejka
PT/21/07 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

Arka Gdynia

PT/21/07 20:30

Wisła Kraków

Brlek 89
1-0

Termalica Nieciecza

SO/22/07 15:30

Piast Gliwice

Papadopulos 78
1-2

Pogoń Szczecin

Formella 75, Rudol 90
SO/22/07 18:00

Lechia Gdańsk

0-1

Cracovia

Helik 6
SO/22/07 20:30

Legia Warszawa

Kucharczyk 79
1-1

Korona Kielce

Kosakiewicz 85
ND/23/07 15:30

Wisła Płock

Furman 66
1-0

Lech Poznań

ND/23/07 18:00

Jagiellonia Białystok

Novikovas 70 (k), Sekulski 90 (k)
2-1

Górnik Zabrze

Angulo 56
PN/24/07 18:00

Zagłębie Lubin

Świerczok 90
1-0

Śląsk Wrocław

3 kolejka
PT/28/07 18:00

Termalica Nieciecza

Guba 90
1-1

Zagłębie Lubin

Nespor 47
PT/28/07 20:30

Śląsk Wrocław

Celeban 5, 80, Kosecki 30
3-2

Lechia Gdańsk

M. Paixao 48, 52
SO/29/07 18:00

Legia Warszawa

Hamalainen 71, Kucharczyk 90
2-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/29/07 20:30

Górnik Zabrze

Angulo 38, 54, Gonzalez 52 (s)
3-2

Wisła Kraków

Boguski 48, Bartosz 87
ND/30/07 15:30

Arka Gdynia

Warcholak 45 (k)
1-1

Wisła Płock

Byrtek 6
ND/30/07 15:30

Pogoń Szczecin

0-1

Jagiellonia Białystok

Sheridan 90
ND/30/07 18:00

Lech Poznań

N. Nielsen 40 (k), Makuszewski 44, Gytkjaer 78, 85, Trałka 83
5-1

Piast Gliwice

Barisić 62
PN/31/07 18:00

Korona Kielce

Rymaniak 30, Jukić 35, Aankour 44 (k), Cebula 48
4-2

Cracovia

Siplak 24, Piątek 41 (k)
4 kolejka
PT/04/08 18:00

Piast Gliwice

Dziczek 29
1-1

Śląsk Wrocław

Robak 9
PT/04/08 20:30

Wisła Płock

0-1

Wisła Kraków

Carlitos 90
SO/05/08 15:30

Lechia Gdańsk

M. Paixao 57 (k)
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 39
SO/05/08 18:00

Zagłębie Lubin

Nespor 6, Świerczok 33, 90
3-0

Pogoń Szczecin

SO/05/08 20:30

Termalica Nieciecza

Piątek 54
1-0

Legia Warszawa

ND/06/08 15:30

Jagiellonia Białystok

Sheridan 35
1-3

Sandecja Nowy Sącz

Kolew 25, Cetnarski 50, Trochim 86 (k)
ND/06/08 18:00

Cracovia

0-2

Lech Poznań

Jóźwiak 82, Gytkjaer 84
PN/07/08 18:00

Arka Gdynia

0-0

Korona Kielce

5 kolejka
PT/11/08 20:30

Legia Warszawa

Nagy 17, Mączyński 78, Guilherme 79
3-1

Piast Gliwice

Papadopulos 89
SO/12/08 15:30

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Wisła Płock

Biliński 33
SO/12/08 18:00

Lech Poznań

Situm 53
1-1

Zagłębie Lubin

Czerwiński 81
SO/12/08 20:30

Wisła Kraków

Carlitos 80, 89
2-1

Cracovia

Piątek 26
ND/13/08 15:30

Górnik Zabrze

R. Wolsztyński 85
1-1

Arka Gdynia

Jurado 84
ND/13/08 18:00

Korona Kielce

Aankour 23, Rymaniak 63
2-3

Jagiellonia Białystok

Pospisil 6, Sheridan 57, Kallaste 90 (s)
PN/14/08 18:00

Pogoń Szczecin

0-0

Lechia Gdańsk

WT/15/08 15:30

Śląsk Wrocław

Robak 51
1-1

Termalica Nieciecza

Słaby 90
6 kolejka
PT/18/08 18:00

Lechia Gdańsk

M. Paixao 51, Peszko 55
2-3

Sandecja Nowy Sącz

Dudzic 16, 43, Trochim 78
PT/18/08 20:30

Cracovia

Zenjov 3, Piątek 85 (k), 90 (k)
3-3

Górnik Zabrze

Koj 39, Ł. Wolsztyński 45, R. Wolsztyński 71
SO/19/08 15:30

Arka Gdynia

0-3

Pogoń Szczecin

Gyurcso 43 (k), Szwoch 51 (s), Frączczak 58 (k)
SO/19/08 18:00

Piast Gliwice

Papadopulos 53, Zivec 67
2-0

Korona Kielce

SO/19/08 20:30

Jagiellonia Białystok

Romanczuk 46
1-1

Śląsk Wrocław

Mak 64
ND/20/08 15:30

Wisła Płock

0-1

Legia Warszawa

Niezgoda 40
ND/20/08 18:00

Termalica Nieciecza

L. Nielsen 83 (s)
1-3

Lech Poznań

Gytkjaer 44, Putiwcew 60 (s), Majewski 87
PN/21/08 18:00

Zagłębie Lubin

Jach 6, Świerczok 57, Buksa 86
3-0

Wisła Kraków

7 kolejka
PT/25/08 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 38, 44, 58, Wieteska 53
4-0

Wisła Płock

PT/25/08 20:30

Śląsk Wrocław

Piech 36, Pich 89 (k)
2-1

Cracovia

Wdowiak 45
SO/26/08 15:30

Korona Kielce

Kiełb 35, Jukić 74
2-1

Termalica Nieciecza

Kovacević 83 (s)
SO/26/08 18:00

Jagiellonia Białystok

0-1

Piast Gliwice

Guilherme 46 (s)
SO/26/08 20:30

Wisła Kraków

Carlitos 39
1-1

Lechia Gdańsk

Oliveira 79
ND/27/08 15:30

Lech Poznań

Gajos 20, Makuszewski 74, Situm 83
3-0

Arka Gdynia

ND/27/08 15:30

Sandecja Nowy Sącz

Kolew 56, 75
2-1

Pogoń Szczecin

Formella 20
ND/27/08 18:00

Legia Warszawa

Sadiku 57, Szymański 63
2-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 90 (k)
8 kolejka
PT/08/09 18:00

Zagłębie Lubin

Świerczok 34, Pawłowski 36
2-2

Wisła Płock

Piątkowski 57, Varela 69 (k)
PT/08/09 20:30

Arka Gdynia

Siemaszko 33, Kakoko 38, Jurado 81
3-1

Wisła Kraków

Małecki 5
SO/09/09 15:30

Korona Kielce

Soriano 49
1-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/09/09 18:00

Śląsk Wrocław

Robak 62 (k), 68
2-1

Legia Warszawa

Niezgoda 36
SO/09/09 20:30

Cracovia

Piątek 23 (k)
1-1

Jagiellonia Białystok

Wlazło 89
ND/10/09 15:30

Termalica Nieciecza

Stefanik 37
1-2

Górnik Zabrze

Kądzior 20, Ł. Wolsztyński 70
ND/10/09 18:00

Pogoń Szczecin

0-0

Lech Poznań

PN/11/09 18:00

Piast Gliwice

Vranjes 30
1-2

Lechia Gdańsk

M. Paixao 11, Balde 87
9 kolejka
PT/15/09 18:00

Arka Gdynia

Zbozień 62
1-1

Zagłębie Lubin

Tuszyński 79
PT/15/09 20:30

Lech Poznań

Trałka 35
1-0

Korona Kielce

SO/16/09 15:30

Wisła Płock

Szymański 53, Piątkowski 61, Reca 90
3-1

Pogoń Szczecin

Drygas 16
SO/16/09 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 24, Wieteska 71
2-2

Śląsk Wrocław

Robak 58 (k), 83
SO/16/09 20:30

Wisła Kraków

Carlitos 89 (k), 90
2-0

Piast Gliwice

ND/17/09 15:30

Sandecja Nowy Sącz

Danek 84
1-0

Termalica Nieciecza

ND/17/09 18:00

Legia Warszawa

Moulin 72
1-0

Cracovia

PN/18/09 18:00

Lechia Gdańsk

Augustyn 11, M. Paixao 59, 90
3-3

Jagiellonia Białystok

Augustyn 24 (s), Frankowski 29, Cernych 49
10 kolejka
PT/22/09 18:00

Piast Gliwice

0-1

Arka Gdynia

Siemaszko 50
PT/22/09 20:30

Śląsk Wrocław

Pich 25, Robak 45 (k)
2-0

Lech Poznań

SO/23/09 15:30

Termalica Nieciecza

Szeliga 47, Iancu 90 (k)
2-1

Lechia Gdańsk

Wolski 60
SO/23/09 18:00

Pogoń Szczecin

Zwoliński 88
1-2

Górnik Zabrze

Wieteska 51, Kądzior 66
SO/23/09 20:30

Korona Kielce

Górski 37, Cvijanović 56
2-1

Wisła Kraków

Carlitos 31
ND/24/09 15:30

Zagłębie Lubin

Kubicki 80
1-0

Sandecja Nowy Sącz

ND/24/09 18:00

Jagiellonia Białystok

Cernych 87
1-0

Legia Warszawa

PN/25/09 18:00

Cracovia

Hernandez 70
1-3

Wisła Płock

Varela 49, Merebaszwili 80, Furman 89
11 kolejka
PT/29/09 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Kolew 44
1-1

Śląsk Wrocław

Robak 32
PT/29/09 20:30

Arka Gdynia

Marciniak 62
1-1

Cracovia

Helik 69
SO/30/09 15:30

Lechia Gdańsk

F. Paixao 60
1-0

Zagłębie Lubin

SO/30/09 18:00

Pogoń Szczecin

0-0

Korona Kielce

SO/30/09 20:30

Wisła Kraków

0-0

Jagiellonia Białystok

ND/01/10 15:30

Górnik Zabrze

Angulo 82 (k)
1-0

Piast Gliwice

ND/01/10 15:30

Wisła Płock

Varela 57
1-0

Termalica Nieciecza

ND/01/10 18:00

Lech Poznań

Gajos 12, Trałka 38, Makuszewski 65
3-0

Legia Warszawa

12 kolejka
PT/13/10 18:00

Korona Kielce

Możdżeń 45, Jukić 79
2-0

Wisła Płock

PT/13/10 20:30

Jagiellonia Białystok

Novikovas 87
1-1

Lech Poznań

Jevtić 27
SO/14/10 15:30

Piast Gliwice

Sedlar 29, Mak 90
2-2

Sandecja Nowy Sącz

Cetnarski 45, Piszczek 79
SO/14/10 18:00

Termalica Nieciecza

Gergel 3
1-1

Arka Gdynia

Szwoch 39 (k)
SO/14/10 20:30

Śląsk Wrocław

0-2

Wisła Kraków

Imaz 50, Carlitos 70 (k)
ND/15/10 15:30

Zagłębie Lubin

Pawłowski 7, Świerczok 42, 74
3-2

Górnik Zabrze

Koj 26, Wieteska 90
ND/15/10 18:00

Legia Warszawa

Niezgoda 8
1-0

Lechia Gdańsk

PN/16/10 18:00

Cracovia

Malarczyk 2, Hernandez 51, Piątek 79
3-0

Pogoń Szczecin

13 kolejka
PT/20/10 18:00

Zagłębie Lubin

Świerczok 7, Jagiełło 53
2-2

Piast Gliwice

Papadopulos 21, Valencia 90
PT/20/10 20:30

Górnik Zabrze

Kądzior 6, 45, Angulo 25
3-3

Korona Kielce

Matuszek 41 (s), Cvijanović 73, Kiełb 84
SO/21/10 15:30

Sandecja Nowy Sącz

Piszczek 86
1-1

Cracovia

Helik 9
SO/21/10 18:00

Pogoń Szczecin

Frączczak 31 (k), 47
2-3

Termalica Nieciecza

Piątek 3, Maksimenko 82, Guba 89
SO/21/10 20:30

Lechia Gdańsk

Augustyn 13, M. Paixao 45 (k), Dilaver 76 (s)
3-3

Lech Poznań

Gajos 37, Gytkjær 70, Makuszewski 72
ND/22/10 15:30

Arka Gdynia

Marcjanik 13, Siemaszko 21, Warcholak 61, Wlazło 77 (s)
4-1

Jagiellonia Białystok

Romanczuk 34
ND/22/10 18:00

Wisła Kraków

0-1

Legia Warszawa

Niezgoda 21
PN/23/10 18:00

Wisła Płock

Varela 14 (k), Biliński 22, 76, Merebaszwili 34
4-1

Śląsk Wrocław

Kosecki 63
14 kolejka
PT/27/10 18:00

Śląsk Wrocław

Robak 4, 35, Piech 67
3-0

Pogoń Szczecin

PT/27/10 20:30

Lech Poznań

Jevtić 90
1-1

Wisła Kraków

Carlitos 8
SO/28/10 15:30

Piast Gliwice

Papadopulos 17, Bukata 71
2-1

Wisła Płock

Kante 62
SO/28/10 18:00

Cracovia

Helik 81
1-1

Termalica Nieciecza

Jovanović 90
SO/28/10 20:30

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bučko 30
1-2

Górnik Zabrze

Matuszek 57, Angulo 62
ND/29/10 15:30

Jagiellonia Białystok

Cernych 2, Świderski 17, Frankowski 78
3-1

Zagłębie Lubin

Świerczok 54
ND/29/10 18:00

Legia Warszawa

Niezgoda 37, Kucharczyk 85
2-0

Arka Gdynia

PN/30/10 18:00

Lechia Gdańsk

0-5

Korona Kielce

Kaczarawa 26, 43, Górski 31, Rymaniak 39, Soriano 74
15 kolejka
PT/03/11 18:00

Korona Kielce

Cvijanović 26 (k), 72, Kaczarawa 67
3-0

Śląsk Wrocław

PT/03/11 20:30

Arka Gdynia

0-1

Lechia Gdańsk

F. Paixao 90
SO/04/11 15:30

Wisła Płock

Łasicki 14
1-2

Jagiellonia Białystok

Novikovas 52 (k), Romanczuk 74
SO/04/11 18:00

Wisła Kraków

Imaz 12, Carlitos 63 (k), Perez 90 (k)
3-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/04/11 20:30

Górnik Zabrze

Angulo 13 (k), 75, Żurkowski 34
3-1

Lech Poznań

Gytkjaer 62
ND/05/11 15:30

Termalica Nieciecza

Piątek 83 (k), Śpiączka 90
2-1

Piast Gliwice

Papadopulos 90
ND/05/11 15:30

Zagłębie Lubin

Tuszyński 23
1-2

Cracovia

Hernandez 34, Fink 48
ND/05/11 18:00

Pogoń Szczecin

Drygas 62
1-3

Legia Warszawa

Broź 45 (k), Moulin 77, Dwali 82 (s)
16 kolejka
PT/17/11 18:00

Jagiellonia Białystok

0-0

Termalica Nieciecza

PT/17/11 20:30

Wisła Kraków

Bartkowski 74
1-0

Pogoń Szczecin

SO/18/11 15:30

Piast Gliwice

Jankowski 63
1-0

Cracovia

SO/18/11 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

Lech Poznań

SO/18/11 20:30

Lechia Gdańsk

M. Paixao 3, 45, Krasić 17
3-0

Wisła Płock

ND/19/11 15:30

Śląsk Wrocław

Piech 66
1-2

Arka Gdynia

Łukasiewicz 45, Zbozień 52
ND/19/11 18:00

Legia Warszawa

Hamalainen 85
1-0

Górnik Zabrze

PN/20/11 18:00

Zagłębie Lubin

0-0

Korona Kielce

17 kolejka
PT/24/11 18:00

Cracovia

Piątek 71, 90 (k)
2-1

Lechia Gdańsk

Helik 64 (s)
PT/24/11 20:30

Górnik Zabrze

Angulo 41, 84, Wlazło 79 (s)
3-1

Jagiellonia Białystok

Romanczuk 4
SO/25/11 16:00

Pogoń Szczecin

Frączczak 18, Delew 65
2-2

Piast Gliwice

Valencia 3, Bukata 82
SO/25/11 18:00

Arka Gdynia

Jurado 5, Szwoch 13 (k), 43 (k), Kriwiec 15, Marciniak 47
5-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/25/11 20:30

Korona Kielce

Soriano 39, Kallaste 42, Kiełb 78
3-2

Legia Warszawa

Niezgoda 2, Hamalainen 52
ND/26/11 15:30

Lech Poznań

Makuszewski 13, Gytkjaer 45
2-1

Wisła Płock

Stilić 36
ND/26/11 18:00

Śląsk Wrocław

Celeban 90
1-0

Zagłębie Lubin

PN/27/11 18:00

Termalica Nieciecza

Piątek 14 (k), Pawłowski 60, Jovanović 88
3-3

Wisła Kraków

Imaz 10, Wojtkowski 22, Carlitos 66
18 kolejka
PT/01/12 18:00

Jagiellonia Białystok

Sheridan 9
1-0

Pogoń Szczecin

PT/01/12 20:30

Lechia Gdańsk

M. Paixao 40, 80, F. Paixao 56 (k)
3-1

Śląsk Wrocław

Madej 82
SO/02/12 15:30

Wisła Płock

Kante 22, Varela 41
2-0

Arka Gdynia

SO/02/12 18:00

Zagłębie Lubin

Świerczok 36, 41, 45, Balić 48
4-2

Termalica Nieciecza

Piątek 10, 77
SO/02/12 20:30

Sandecja Nowy Sącz

Trochim 36, Piter-Bućko 81
2-2

Legia Warszawa

Dąbrowski 60, Niezgoda 90
ND/03/12 15:30

Piast Gliwice

0-0

Lech Poznań

ND/03/12 18:00

Wisła Kraków

Boguski 21, Carlitos 77
2-3

Górnik Zabrze

Angulo 55 (k), Kurzawa 63, Żurkowski 72
PN/04/12 18:00

Cracovia

Hernandez 9, Piątek 47
2-2

Korona Kielce

Cebula 37, Dejmek 49
19 kolejka
PT/08/12 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Jagiellonia Białystok

Novikovas 67 (k)
PT/08/12 20:30

Górnik Zabrze

Suarez 49
1-1

Lechia Gdańsk

F. Paixao 70
SO/09/12 15:30

Śląsk Wrocław

Piech 2, 65
2-2

Piast Gliwice

Papadopulos 36, Angielski 87
SO/09/12 18:00

Korona Kielce

0-3

Arka Gdynia

Siemaszko 36, Warcholak 49, Szwoch 60
SO/09/12 20:30

Legia Warszawa

Guilherme 53 (k), Pasquato 56, Hamalainen 65
3-0

Termalica Nieciecza

ND/10/12 15:30

Pogoń Szczecin

Delew 30, Piotrowski 38, Niepsuj 44
3-3

Zagłębie Lubin

Świerczok 41, 51 (k), 90
ND/10/12 15:30

Wisła Kraków

0-1

Wisła Płock

Szymański 42
ND/10/12 18:00

Lech Poznań

Dilaver 38
1-0

Cracovia

20 kolejka
WT/12/12 18:00

Jagiellonia Białystok

Novikovas 11, Sekulski 29, 64, Świderski 45, Kwiecień 67
5-1

Korona Kielce

Kiełb 21
WT/12/12 18:00

Piast Gliwice

0-1

Legia Warszawa

Guilherme 45 (k)
WT/12/12 20:30

Arka Gdynia

Zbozień 90
1-0

Górnik Zabrze

WT/12/12 20:30

Termalica Nieciecza

Iancu 13, Stefanik 20
2-1

Śląsk Wrocław

Piech 57
ŚR/13/12 18:00

Lechia Gdańsk

M. Paixao 83
1-3

Pogoń Szczecin

Frączczak 17, 72 (k), Piotrowski 33
ŚR/13/12 18:00

Zagłębie Lubin

0-0

Lech Poznań

ŚR/13/12 20:30

Cracovia

Helik 89
1-4

Wisła Kraków

Wasilewski 42, Imaz 45, 46, Carlitos 67
ŚR/13/12 20:30

Wisła Płock

Merebaszwili 27, Szymański 30
2-2

Sandecja Nowy Sącz

Kolew 2, Danek 36
21 kolejka
PT/15/12 18:00

Korona Kielce

Kaczarawa 89
1-1

Piast Gliwice

Vassiljev 85
PT/15/12 20:30

Śląsk Wrocław

Piech 53
1-0

Jagiellonia Białystok

SO/16/12 15:30

Pogoń Szczecin

Frączczak 60
1-0

Arka Gdynia

SO/16/12 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Kolew 16, Mraz 90
2-2

Lechia Gdańsk

F. Paixao 51, Oliveira 87
SO/16/12 20:30

Legia Warszawa

0-2

Wisła Płock

Varela 10 (k), Czerwiński 17 (s)
ND/17/12 15:30

Lech Poznań

Gytkjaer 36, 38, 80
3-1

Termalica Nieciecza

Putiwcew 74
ND/17/12 18:00

Wisła Kraków

Carlitos 39
1-2

Zagłębie Lubin

Guldan 4, Świerczok 45
PN/18/12 18:00

Górnik Zabrze

-

Cracovia

22 kolejka
PT/09/02 18:00

Wisła Płock

-

Górnik Zabrze

PT/09/02 20:30

Zagłębie Lubin

-

Legia Warszawa

SO/10/02 15:30

Pogoń Szczecin

-

Sandecja Nowy Sącz

SO/10/02 18:00

Cracovia

-

Śląsk Wrocław

SO/10/02 20:30

Lechia Gdańsk

-

Wisła Kraków

ND/11/02 15:30

Termalica Nieciecza

-

Korona Kielce

ND/11/02 18:00

Arka Gdynia

-

Lech Poznań

PN/12/02 18:00

Piast Gliwice

-

Jagiellonia Białystok

23 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Cracovia

- -

Lech Poznań

-

Pogoń Szczecin

- -

Lechia Gdańsk

-

Piast Gliwice

- -

Legia Warszawa

-

Śląsk Wrocław

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Korona Kielce

- -

Wisła Kraków

-

Arka Gdynia

- -

Wisła Płock

-

Zagłębie Lubin

SO/17/02 00:00

Górnik Zabrze

-

Termalica Nieciecza

24 kolejka
- -

Cracovia

-

Legia Warszawa

- -

Jagiellonia Białystok

-

Lechia Gdańsk

- -

Korona Kielce

-

Lech Poznań

- -

Piast Gliwice

-

Wisła Kraków

- -

Pogoń Szczecin

-

Wisła Płock

- -

Śląsk Wrocław

-

Górnik Zabrze

- -

Zagłębie Lubin

-

Arka Gdynia

SO/24/02 00:00

Termalica Nieciecza

-

Sandecja Nowy Sącz

25 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Pogoń Szczecin

- -

Lech Poznań

-

Śląsk Wrocław

- -

Lechia Gdańsk

-

Termalica Nieciecza

- -

Legia Warszawa

-

Jagiellonia Białystok

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Zagłębie Lubin

- -

Wisła Kraków

-

Korona Kielce

- -

Wisła Płock

-

Cracovia

ŚR/28/02 00:00

Arka Gdynia

-

Piast Gliwice

26 kolejka
- -

Cracovia

-

Arka Gdynia

- -

Jagiellonia Białystok

-

Wisła Kraków

- -

Korona Kielce

-

Pogoń Szczecin

- -

Legia Warszawa

-

Lech Poznań

- -

Piast Gliwice

-

Górnik Zabrze

- -

Śląsk Wrocław

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Zagłębie Lubin

-

Lechia Gdańsk

SO/03/03 00:00

Termalica Nieciecza

-

Wisła Płock

27 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Zagłębie Lubin

- -

Lech Poznań

-

Jagiellonia Białystok

- -

Lechia Gdańsk

-

Legia Warszawa

- -

Pogoń Szczecin

-

Cracovia

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Piast Gliwice

- -

Wisła Kraków

-

Śląsk Wrocław

- -

Wisła Płock

-

Korona Kielce

SO/10/03 00:00

Arka Gdynia

-

Termalica Nieciecza

28 kolejka
- -

Cracovia

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Jagiellonia Białystok

-

Arka Gdynia

- -

Korona Kielce

-

Górnik Zabrze

- -

Lech Poznań

-

Lechia Gdańsk

- -

Legia Warszawa

-

Wisła Kraków

- -

Piast Gliwice

-

Zagłębie Lubin

- -

Śląsk Wrocław

-

Wisła Płock

SO/17/03 00:00

Termalica Nieciecza

-

Pogoń Szczecin

29 kolejka
- -

Termalica Nieciecza

-

Cracovia

- -

Górnik Zabrze

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Korona Kielce

-

Lechia Gdańsk

- -

Pogoń Szczecin

-

Śląsk Wrocław

- -

Wisła Kraków

-

Lech Poznań

- -

Wisła Płock

-

Piast Gliwice

- -

Zagłębie Lubin

-

Jagiellonia Białystok

SO/31/03 00:00

Arka Gdynia

-

Legia Warszawa

30 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Wisła Płock

- -

Lech Poznań

-

Górnik Zabrze

- -

Lechia Gdańsk

-

Arka Gdynia

- -

Legia Warszawa

-

Pogoń Szczecin

- -

Piast Gliwice

-

Termalica Nieciecza

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Wisła Kraków

- -

Śląsk Wrocław

-

Korona Kielce

SO/07/04 00:00

Cracovia

-

Zagłębie Lubin

Piłka na żywo

Nice 1 Liga więcej

MPktBr
1Chojniczanka Chojnice193528-13
2Odra Opole193426-20
3Raków Częstochowa193234-23
4Miedź Legnica193124-18
5Stal Mielec193128-23
6Chrobry Głogów193022-19
7GKS Katowice192827-24
8Zagłębie Sosnowiec192726-23
9Puszcza Niepołomice192626-25
10Wigry Suwałki182622-21
11Bytovia Bytów192422-22
12Podbeskidzie Bielsko-Biała192423-27
13Pogoń Siedlce192424-30
14GKS Tychy192019-30
15Stomil Olsztyn181922-32
16Olimpia Grudziądz191811-20
17Górnik Łęczna191816-28
18Ruch Chorzów191524-28
PT/24/11 18:00
Stomil O.
0-1
Chojniczanka C.
PT/24/11 20:45
Zagłębie S.
2-2
Górnik Ł.
SO/25/11 13:00
Odra O.
1-1
Pogoń S.
SO/25/11 16:00
GKS K.
1-0
Miedź L.
SO/25/11 17:45
Stal M.
3-0
GKS T.
SO/25/11 18:00
Bytovia B.
1-1
Podbeskidzie B.
ND/26/11 13:00
Raków C.
3-1
Puszcza N.
ND/26/11 15:00
Chrobry G.
1-0
Ruch C.
ND/26/11 16:00
Wigry S.
1-0
Olimpia G.
- -
Puszcza N.
-
GKS K.
- -
Miedź L.
-
Odra O.
- -
Pogoń S.
-
Zagłębie S.
- -
Górnik Ł.
-
Wigry S.
- -
Olimpia G.
-
Stal M.
- -
GKS T.
-
Chrobry G.
- -
Ruch C.
-
Bytovia B.
- -
Podbeskidzie B.
-
Stomil O.
SO/03/03 00:00
Chojniczanka C.
-
Raków C.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+Sport Lech - Termalica (na żywo)
18:00 Canal+ Wisła K. - Zagłębie (na żywo)
18:00 Eurosport 1 Górnik - Cracovia (na żywo)
20:10 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)