Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 18 października 2017

Lotto Ekstraklasa

  • Rafał Wolski chciał wrócić do Legii
    Wtorek, 17 października 2017, 11:31 Rafał Wolski chciał wrócić do Legii

    - Byłem zdecydowany na powrót do Legii. Odbyłem kilka rozmów z Jackiem Magierą, ale ostatecznie do transferu nie doszło - mówił przed kamerami Canal Plus Rafał Wolski, piłkarz Lechii Gdańsk.

  • Frekwencja 12. kolejki Ekstraklasy
    Wtorek, 17 października 2017, 11:19 Frekwencja 12. kolejki Ekstraklasy

    Aż 21 503 osób zobaczyło spotkanie Śląsk Wrocław - Wisła Kraków. To najlepszy wynik 12. kolejki Ekstraklasy. Łącznie liczba widzów na trybunach Ekstraklasy w sezonie 2017/18 przekroczyła milion.

  • Probierz o wygranej Cracovii z Pogonią
    Wtorek, 17 października 2017, 09:08 Probierz o wygranej Cracovii z Pogonią

    Po meczu Cracovia - Pogoń Szczecin (3-0) głos zabrał trener Pasów Michał Probierz. Oto co powiedział:

  • Skorża o przegranej Pogoni w Krakowie
    Wtorek, 17 października 2017, 08:58 Skorża o przegranej Pogoni w Krakowie

    Po meczu Cracovia - Pogoń Szczecin (3-0) głos zabrał trener Portowców Maciej Skorża. Oto co powiedział:

  • Ekstraklasa: Cracovia pokonała Pogoń
    Poniedziałek, 16 października 2017, 19:56 Ekstraklasa: Cracovia pokonała Pogoń

    16 października 2017, 18:00 - Kraków
    Cracovia 3-0 Pogoń Szczecin
    Malarczyk 2, Hernandez 51, Piątek 79

1 2 3   ...   2975 2976 2977 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Lech Poznań122219-76-4-24-2-02-2-2
2Górnik Zabrze122225-176-4-24-2-02-2-2
3Zagłębie Lubin122218-106-4-25-1-01-3-2
4Jagiellonia Białystok122015-135-5-22-2-23-3-0
5Wisła Kraków122015-146-2-43-2-03-0-4
6Legia Warszawa121913-136-1-55-1-01-0-5
7Korona Kielce121814-125-3-45-0-20-3-2
8Śląsk Wrocław121715-154-5-34-1-10-4-2
9Wisła Płock121712-155-2-53-0-32-2-2
10Sandecja Nowy Sącz121612-124-4-42-2-12-2-3
11Arka Gdynia121611-123-7-22-4-11-3-1
12Lechia Gdańsk121315-163-4-51-2-22-2-3
13Cracovia121015-202-4-61-3-21-1-4
14Termalica Nieciecza 1299-152-3-72-2-30-1-4
15Pogoń Szczecin1299-172-3-70-3-32-0-4
16Piast Gliwice12911-202-3-71-2-31-1-4
PT/13/10 18:00
Korona K.
2-0
Wisła P.
PT/13/10 20:30
Jagiellonia B.
1-1
Lech P.
SO/14/10 15:30
Piast G.
2-2
Sandecja N.
SO/14/10 18:00
Termalica N.
1-1
Arka G.
SO/14/10 20:30
Śląsk W.
0-2
Wisła K.
ND/15/10 15:30
Zagłębie L.
3-2
Górnik Z.
ND/15/10 18:00
Legia W.
1-0
Lechia G.
PN/16/10 18:00
Cracovia
3-0
Pogoń S.
PT/20/10 18:00
Zagłębie L.
-
Piast G.
PT/20/10 20:30
Górnik Z.
-
Korona K.
SO/21/10 15:30
Sandecja N.
-
Cracovia
SO/21/10 18:00
Pogoń S.
-
Termalica N.
SO/21/10 20:30
Lechia G.
-
Lech P.
ND/22/10 15:30
Arka G.
-
Jagiellonia B.
ND/22/10 18:00
Wisła K.
-
Legia W.
PN/23/10 18:00
Wisła P.
-
Śląsk W.
Strzelcy
12 Angulo (Górnik)
9 Carlitos (Wisła K.)
8 M. Paixao (Lechia)
8 Robak (Śląsk)
7 Świerczok (Zagłębie)
6 Piątek (Cracovia)
4 Gytkjaer (Lech)
4 Kolew (Sandecja)
1 kolejka
PT/14/07 18:00

Wisła Płock

0-2

Lechia Gdańsk

M. Paixao 24, Matras 37
PT/14/07 20:30

Pogoń Szczecin

Gyurcso 33 (k)
1-2

Wisła Kraków

Carlitos 16, Brlek 19
SO/15/07 18:00

Cracovia

Zenjov 13
1-1

Piast Gliwice

Badia 14
SO/15/07 20:30

Górnik Zabrze

Suarez 17, Angulo 43, 65
3-1

Legia Warszawa

Sadiku 80
ND/16/07 15:30

Arka Gdynia

Kun 69, Nalepa 78
2-0

Śląsk Wrocław

ND/16/07 15:30

Termalica Nieciecza

0-1

Jagiellonia Białystok

Sekulski 47 (k)
ND/16/07 18:00

Lech Poznań

0-0

Sandecja Nowy Sącz

PN/17/07 18:00

Korona Kielce

0-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 71 (k)
2 kolejka
PT/21/07 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

Arka Gdynia

PT/21/07 20:30

Wisła Kraków

Brlek 89
1-0

Termalica Nieciecza

SO/22/07 15:30

Piast Gliwice

Papadopulos 78
1-2

Pogoń Szczecin

Formella 75, Rudol 90
SO/22/07 18:00

Lechia Gdańsk

0-1

Cracovia

Helik 6
SO/22/07 20:30

Legia Warszawa

Kucharczyk 79
1-1

Korona Kielce

Kosakiewicz 85
ND/23/07 15:30

Wisła Płock

Furman 66
1-0

Lech Poznań

ND/23/07 18:00

Jagiellonia Białystok

Novikovas 70 (k), Sekulski 90 (k)
2-1

Górnik Zabrze

Angulo 56
PN/24/07 18:00

Zagłębie Lubin

Świerczok 90
1-0

Śląsk Wrocław

3 kolejka
PT/28/07 18:00

Termalica Nieciecza

Guba 90
1-1

Zagłębie Lubin

Nespor 47
PT/28/07 20:30

Śląsk Wrocław

Celeban 5, 80, Kosecki 30
3-2

Lechia Gdańsk

M. Paixao 48, 52
SO/29/07 18:00

Legia Warszawa

Hamalainen 71, Kucharczyk 90
2-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/29/07 20:30

Górnik Zabrze

Angulo 38, 54, Gonzalez 52 (s)
3-2

Wisła Kraków

Boguski 48, Bartosz 87
ND/30/07 15:30

Arka Gdynia

Warcholak 45 (k)
1-1

Wisła Płock

Byrtek 6
ND/30/07 15:30

Pogoń Szczecin

0-1

Jagiellonia Białystok

Sheridan 90
ND/30/07 18:00

Lech Poznań

N. Nielsen 40 (k), Makuszewski 44, Gytkjaer 78, 85, Trałka 83
5-1

Piast Gliwice

Barisić 62
PN/31/07 18:00

Korona Kielce

Rymaniak 30, Jukić 35, Aankour 44 (k), Cebula 48
4-2

Cracovia

Siplak 24, Piątek 41 (k)
4 kolejka
PT/04/08 18:00

Piast Gliwice

Dziczek 29
1-1

Śląsk Wrocław

Robak 9
PT/04/08 20:30

Wisła Płock

0-1

Wisła Kraków

Carlitos 90
SO/05/08 15:30

Lechia Gdańsk

M. Paixao 57 (k)
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 39
SO/05/08 18:00

Zagłębie Lubin

Nespor 6, Świerczok 33, 90
3-0

Pogoń Szczecin

SO/05/08 20:30

Termalica Nieciecza

Piątek 54
1-0

Legia Warszawa

ND/06/08 15:30

Jagiellonia Białystok

Sheridan 35
1-3

Sandecja Nowy Sącz

Kolew 25, Cetnarski 50, Trochim 86 (k)
ND/06/08 18:00

Cracovia

0-2

Lech Poznań

Jóźwiak 82, Gytkjaer 84
PN/07/08 18:00

Arka Gdynia

0-0

Korona Kielce

5 kolejka
PT/11/08 20:30

Legia Warszawa

Nagy 17, Mączyński 78, Guilherme 79
3-1

Piast Gliwice

Papadopulos 89
SO/12/08 15:30

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Wisła Płock

Biliński 33
SO/12/08 18:00

Lech Poznań

Situm 53
1-1

Zagłębie Lubin

Czerwiński 81
SO/12/08 20:30

Wisła Kraków

Carlitos 80, 89
2-1

Cracovia

Piątek 26
ND/13/08 15:30

Górnik Zabrze

R. Wolsztyński 85
1-1

Arka Gdynia

Jurado 84
ND/13/08 18:00

Korona Kielce

Aankour 23, Rymaniak 63
2-3

Jagiellonia Białystok

Pospisil 6, Sheridan 57, Kallaste 90 (s)
PN/14/08 18:00

Pogoń Szczecin

0-0

Lechia Gdańsk

WT/15/08 15:30

Śląsk Wrocław

Robak 51
1-1

Termalica Nieciecza

Słaby 90
6 kolejka
PT/18/08 18:00

Lechia Gdańsk

M. Paixao 51, Peszko 55
2-3

Sandecja Nowy Sącz

Dudzic 16, 43, Trochim 78
PT/18/08 20:30

Cracovia

Zenjov 3, Piątek 85 (k), 90 (k)
3-3

Górnik Zabrze

Koj 39, Ł. Wolsztyński 45, R. Wolsztyński 71
SO/19/08 15:30

Arka Gdynia

0-3

Pogoń Szczecin

Gyurcso 43 (k), Szwoch 51 (s), Frączczak 58 (k)
SO/19/08 18:00

Piast Gliwice

Papadopulos 53, Zivec 67
2-0

Korona Kielce

SO/19/08 20:30

Jagiellonia Białystok

Romanczuk 46
1-1

Śląsk Wrocław

Mak 64
ND/20/08 15:30

Wisła Płock

0-1

Legia Warszawa

Niezgoda 40
ND/20/08 18:00

Termalica Nieciecza

L. Nielsen 83 (s)
1-3

Lech Poznań

Gytkjaer 44, Putiwcew 60 (s), Majewski 87
PN/21/08 18:00

Zagłębie Lubin

Jach 6, Świerczok 57, Buksa 86
3-0

Wisła Kraków

7 kolejka
PT/25/08 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 38, 44, 58, Wieteska 53
4-0

Wisła Płock

PT/25/08 20:30

Śląsk Wrocław

Piech 36, Pich 89 (k)
2-1

Cracovia

Wdowiak 45
SO/26/08 15:30

Korona Kielce

Kiełb 35, Jukić 74
2-1

Termalica Nieciecza

Kovacević 83 (s)
SO/26/08 18:00

Jagiellonia Białystok

0-1

Piast Gliwice

Guilherme 46 (s)
SO/26/08 20:30

Wisła Kraków

Carlitos 39
1-1

Lechia Gdańsk

Oliveira 79
ND/27/08 15:30

Lech Poznań

Gajos 20, Makuszewski 74, Situm 83
3-0

Arka Gdynia

ND/27/08 15:30

Sandecja Nowy Sącz

Kolew 56, 75
2-1

Pogoń Szczecin

Formella 20
ND/27/08 18:00

Legia Warszawa

Sadiku 57, Szymański 63
2-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 90 (k)
8 kolejka
PT/08/09 18:00

Zagłębie Lubin

Świerczok 34, Pawłowski 36
2-2

Wisła Płock

Piątkowski 57, Varela 69 (k)
PT/08/09 20:30

Arka Gdynia

Siemaszko 33, Kakoko 38, Jurado 81
3-1

Wisła Kraków

Małecki 5
SO/09/09 15:30

Korona Kielce

Soriano 49
1-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/09/09 18:00

Śląsk Wrocław

Robak 62 (k), 68
2-1

Legia Warszawa

Niezgoda 36
SO/09/09 20:30

Cracovia

Piątek 23 (k)
1-1

Jagiellonia Białystok

Wlazło 89
ND/10/09 15:30

Termalica Nieciecza

Stefanik 37
1-2

Górnik Zabrze

Kądzior 20, Ł. Wolsztyński 70
ND/10/09 18:00

Pogoń Szczecin

0-0

Lech Poznań

PN/11/09 18:00

Piast Gliwice

Vranjes 30
1-2

Lechia Gdańsk

M. Paixao 11, Balde 87
9 kolejka
PT/15/09 18:00

Arka Gdynia

Zbozień 62
1-1

Zagłębie Lubin

Tuszyński 79
PT/15/09 20:30

Lech Poznań

Trałka 35
1-0

Korona Kielce

SO/16/09 15:30

Wisła Płock

Szymański 53, Piątkowski 61, Reca 90
3-1

Pogoń Szczecin

Drygas 16
SO/16/09 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 24, Wieteska 71
2-2

Śląsk Wrocław

Robak 58 (k), 83
SO/16/09 20:30

Wisła Kraków

Carlitos 89 (k), 90
2-0

Piast Gliwice

ND/17/09 15:30

Sandecja Nowy Sącz

Danek 84
1-0

Termalica Nieciecza

ND/17/09 18:00

Legia Warszawa

Moulin 72
1-0

Cracovia

PN/18/09 18:00

Lechia Gdańsk

Augustyn 11, M. Paixao 59, 90
3-3

Jagiellonia Białystok

Augustyn 24 (s), Frankowski 29, Cernych 49
10 kolejka
PT/22/09 18:00

Piast Gliwice

0-1

Arka Gdynia

Siemaszko 50
PT/22/09 20:30

Śląsk Wrocław

Pich 25, Robak 45 (k)
2-0

Lech Poznań

SO/23/09 15:30

Termalica Nieciecza

Szeliga 47, Iancu 90 (k)
2-1

Lechia Gdańsk

Wolski 60
SO/23/09 18:00

Pogoń Szczecin

Zwoliński 88
1-2

Górnik Zabrze

Wieteska 51, Kądzior 66
SO/23/09 20:30

Korona Kielce

Górski 37, Cvijanović 56
2-1

Wisła Kraków

Carlitos 31
ND/24/09 15:30

Zagłębie Lubin

Kubicki 80
1-0

Sandecja Nowy Sącz

ND/24/09 18:00

Jagiellonia Białystok

Cernych 87
1-0

Legia Warszawa

PN/25/09 18:00

Cracovia

Hernandez 70
1-3

Wisła Płock

Varela 49, Merebaszwili 80, Furman 89
11 kolejka
PT/29/09 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Kolew 44
1-1

Śląsk Wrocław

Robak 32
PT/29/09 20:30

Arka Gdynia

Marciniak 62
1-1

Cracovia

Helik 69
SO/30/09 15:30

Lechia Gdańsk

F. Paixao 60
1-0

Zagłębie Lubin

SO/30/09 18:00

Pogoń Szczecin

0-0

Korona Kielce

SO/30/09 20:30

Wisła Kraków

0-0

Jagiellonia Białystok

ND/01/10 15:30

Górnik Zabrze

Angulo 82 (k)
1-0

Piast Gliwice

ND/01/10 15:30

Wisła Płock

Varela 57
1-0

Termalica Nieciecza

ND/01/10 18:00

Lech Poznań

Gajos 12, Trałka 38, Makuszewski 65
3-0

Legia Warszawa

12 kolejka
PT/13/10 18:00

Korona Kielce

Możdżeń 45, Jukić 79
2-0

Wisła Płock

PT/13/10 20:30

Jagiellonia Białystok

Novikovas 87
1-1

Lech Poznań

Jevtić 27
SO/14/10 15:30

Piast Gliwice

Sedlar 29, Mak 90
2-2

Sandecja Nowy Sącz

Cetnarski 45, Piszczek 79
SO/14/10 18:00

Termalica Nieciecza

Gergel 3
1-1

Arka Gdynia

Szwoch 39 (k)
SO/14/10 20:30

Śląsk Wrocław

0-2

Wisła Kraków

Imaz 50, Carlitos 70 (k)
ND/15/10 15:30

Zagłębie Lubin

Pawłowski 7, Świerczok 42, 74
3-2

Górnik Zabrze

Koj 26, Wieteska 90
ND/15/10 18:00

Legia Warszawa

Niezgoda 8
1-0

Lechia Gdańsk

PN/16/10 18:00

Cracovia

Malarczyk 2, Hernandez 51, Piątek 79
3-0

Pogoń Szczecin

13 kolejka
PT/20/10 18:00

Zagłębie Lubin

-

Piast Gliwice

PT/20/10 20:30

Górnik Zabrze

-

Korona Kielce

SO/21/10 15:30

Sandecja Nowy Sącz

-

Cracovia

SO/21/10 18:00

Pogoń Szczecin

-

Termalica Nieciecza

SO/21/10 20:30

Lechia Gdańsk

-

Lech Poznań

ND/22/10 15:30

Arka Gdynia

-

Jagiellonia Białystok

ND/22/10 18:00

Wisła Kraków

-

Legia Warszawa

PN/23/10 18:00

Wisła Płock

-

Śląsk Wrocław

14 kolejka
PT/27/10 18:00

Śląsk Wrocław

-

Pogoń Szczecin

PT/27/10 20:30

Lech Poznań

-

Wisła Kraków

SO/28/10 15:30

Piast Gliwice

-

Wisła Płock

SO/28/10 18:00

Cracovia

-

Termalica Nieciecza

SO/28/10 20:30

Sandecja Nowy Sącz

-

Górnik Zabrze

ND/29/10 15:30

Jagiellonia Białystok

-

Zagłębie Lubin

ND/29/10 18:00

Legia Warszawa

-

Arka Gdynia

PN/30/10 18:00

Lechia Gdańsk

-

Korona Kielce

15 kolejka
PT/03/11 18:00

Korona Kielce

-

Śląsk Wrocław

PT/03/11 20:30

Arka Gdynia

-

Lechia Gdańsk

SO/04/11 15:30

Wisła Płock

-

Jagiellonia Białystok

SO/04/11 18:00

Wisła Kraków

-

Sandecja Nowy Sącz

SO/04/11 20:30

Górnik Zabrze

-

Lech Poznań

ND/05/11 15:30

Termalica Nieciecza

-

Piast Gliwice

ND/05/11 15:30

Zagłębie Lubin

-

Cracovia

ND/05/11 18:00

Pogoń Szczecin

-

Legia Warszawa

16 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Wisła Płock

- -

Legia Warszawa

-

Górnik Zabrze

- -

Piast Gliwice

-

Cracovia

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Lech Poznań

- -

Śląsk Wrocław

-

Arka Gdynia

- -

Wisła Kraków

-

Pogoń Szczecin

- -

Zagłębie Lubin

-

Korona Kielce

SO/18/11 00:00

Jagiellonia Białystok

-

Termalica Nieciecza

17 kolejka
- -

Termalica Nieciecza

-

Wisła Kraków

- -

Cracovia

-

Lechia Gdańsk

- -

Górnik Zabrze

-

Jagiellonia Białystok

- -

Korona Kielce

-

Legia Warszawa

- -

Lech Poznań

-

Wisła Płock

- -

Pogoń Szczecin

-

Piast Gliwice

- -

Śląsk Wrocław

-

Zagłębie Lubin

SO/25/11 00:00

Arka Gdynia

-

Sandecja Nowy Sącz

18 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Pogoń Szczecin

- -

Lechia Gdańsk

-

Śląsk Wrocław

- -

Piast Gliwice

-

Lech Poznań

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Legia Warszawa

- -

Wisła Kraków

-

Górnik Zabrze

- -

Wisła Płock

-

Arka Gdynia

- -

Zagłębie Lubin

-

Termalica Nieciecza

SO/02/12 00:00

Cracovia

-

Korona Kielce

19 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Arka Gdynia

- -

Lech Poznań

-

Cracovia

- -

Legia Warszawa

-

Termalica Nieciecza

- -

Pogoń Szczecin

-

Zagłębie Lubin

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Jagiellonia Białystok

- -

Śląsk Wrocław

-

Piast Gliwice

- -

Wisła Kraków

-

Wisła Płock

SO/09/12 00:00

Górnik Zabrze

-

Lechia Gdańsk

20 kolejka
- -

Termalica Nieciecza

-

Śląsk Wrocław

- -

Cracovia

-

Wisła Kraków

- -

Jagiellonia Białystok

-

Korona Kielce

- -

Lechia Gdańsk

-

Pogoń Szczecin

- -

Piast Gliwice

-

Legia Warszawa

- -

Wisła Płock

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Zagłębie Lubin

-

Lech Poznań

ŚR/13/12 00:00

Arka Gdynia

-

Górnik Zabrze

21 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Piast Gliwice

- -

Lech Poznań

-

Termalica Nieciecza

- -

Legia Warszawa

-

Wisła Płock

- -

Pogoń Szczecin

-

Arka Gdynia

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Lechia Gdańsk

- -

Śląsk Wrocław

-

Jagiellonia Białystok

- -

Wisła Kraków

-

Zagłębie Lubin

SO/16/12 00:00

Górnik Zabrze

-

Cracovia

22 kolejka
- -

Termalica Nieciecza

-

Korona Kielce

- -

Cracovia

-

Śląsk Wrocław

- -

Lechia Gdańsk

-

Wisła Kraków

- -

Piast Gliwice

-

Jagiellonia Białystok

- -

Pogoń Szczecin

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Wisła Płock

-

Górnik Zabrze

- -

Zagłębie Lubin

-

Legia Warszawa

SO/10/02 00:00

Arka Gdynia

-

Lech Poznań

23 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Cracovia

- -

Lech Poznań

-

Pogoń Szczecin

- -

Lechia Gdańsk

-

Piast Gliwice

- -

Legia Warszawa

-

Śląsk Wrocław

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Korona Kielce

- -

Wisła Kraków

-

Arka Gdynia

- -

Wisła Płock

-

Zagłębie Lubin

SO/17/02 00:00

Górnik Zabrze

-

Termalica Nieciecza

24 kolejka
- -

Cracovia

-

Legia Warszawa

- -

Jagiellonia Białystok

-

Lechia Gdańsk

- -

Korona Kielce

-

Lech Poznań

- -

Piast Gliwice

-

Wisła Kraków

- -

Pogoń Szczecin

-

Wisła Płock

- -

Śląsk Wrocław

-

Górnik Zabrze

- -

Zagłębie Lubin

-

Arka Gdynia

SO/24/02 00:00

Termalica Nieciecza

-

Sandecja Nowy Sącz

25 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Pogoń Szczecin

- -

Lech Poznań

-

Śląsk Wrocław

- -

Lechia Gdańsk

-

Termalica Nieciecza

- -

Legia Warszawa

-

Jagiellonia Białystok

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Zagłębie Lubin

- -

Wisła Kraków

-

Korona Kielce

- -

Wisła Płock

-

Cracovia

ŚR/28/02 00:00

Arka Gdynia

-

Piast Gliwice

26 kolejka
- -

Cracovia

-

Arka Gdynia

- -

Jagiellonia Białystok

-

Wisła Kraków

- -

Korona Kielce

-

Pogoń Szczecin

- -

Legia Warszawa

-

Lech Poznań

- -

Piast Gliwice

-

Górnik Zabrze

- -

Śląsk Wrocław

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Zagłębie Lubin

-

Lechia Gdańsk

SO/03/03 00:00

Termalica Nieciecza

-

Wisła Płock

27 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Zagłębie Lubin

- -

Lech Poznań

-

Jagiellonia Białystok

- -

Lechia Gdańsk

-

Legia Warszawa

- -

Pogoń Szczecin

-

Cracovia

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Piast Gliwice

- -

Wisła Kraków

-

Śląsk Wrocław

- -

Wisła Płock

-

Korona Kielce

SO/10/03 00:00

Arka Gdynia

-

Termalica Nieciecza

28 kolejka
- -

Cracovia

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Jagiellonia Białystok

-

Arka Gdynia

- -

Korona Kielce

-

Górnik Zabrze

- -

Lech Poznań

-

Lechia Gdańsk

- -

Legia Warszawa

-

Wisła Kraków

- -

Piast Gliwice

-

Zagłębie Lubin

- -

Śląsk Wrocław

-

Wisła Płock

SO/17/03 00:00

Termalica Nieciecza

-

Pogoń Szczecin

29 kolejka
- -

Termalica Nieciecza

-

Cracovia

- -

Górnik Zabrze

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Korona Kielce

-

Lechia Gdańsk

- -

Pogoń Szczecin

-

Śląsk Wrocław

- -

Wisła Kraków

-

Lech Poznań

- -

Wisła Płock

-

Piast Gliwice

- -

Zagłębie Lubin

-

Jagiellonia Białystok

SO/31/03 00:00

Arka Gdynia

-

Legia Warszawa

30 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Wisła Płock

- -

Lech Poznań

-

Górnik Zabrze

- -

Lechia Gdańsk

-

Arka Gdynia

- -

Legia Warszawa

-

Pogoń Szczecin

- -

Piast Gliwice

-

Termalica Nieciecza

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Wisła Kraków

- -

Śląsk Wrocław

-

Korona Kielce

SO/07/04 00:00

Cracovia

-

Zagłębie Lubin

Piłka na żywo

Nice 1 Liga więcej

MPktBr
1Chojniczanka Chojnice132623-10
2Miedź Legnica132418-12
3Odra Opole132316-14
4Chrobry Głogów122218-12
5Stal Mielec131816-17
6Raków Częstochowa121719-16
7Bytovia Bytów131718-16
8Podbeskidzie Bielsko-Biała121716-17
9Olimpia Grudziądz12178-9
10Stomil Olsztyn121616-19
11Górnik Łęczna131612-16
12Puszcza Niepołomice121515-14
13GKS Katowice121516-18
14GKS Tychy131515-20
15Pogoń Siedlce121514-19
16Wigry Suwałki131511-17
17Zagłębie Sosnowiec121213-17
18Ruch Chorzów12815-16
PT/13/10 18:00
Ruch C.
1-0
Raków C.
PT/13/10 20:45
Stal M.
1-2
Chojniczanka C.
SO/14/10 13:00
Górnik Ł.
1-1
Pogoń S.
SO/14/10 17:00
Chrobry G.
3-3
Wigry S.
SO/14/10 17:00
GKS T.
1-1
Puszcza N.
SO/14/10 17:15
Stomil O.
2-0
Odra O.
SO/14/10 17:45
Podbeskidzie B.
1-2
GKS K.
SO/14/10 18:00
Bytovia B.
2-2
Zagłębie S.
SO/14/10 18:00
Olimpia G.
0-1
Miedź L.
- -
Miedź L.
-
Górnik Ł.
- -
Puszcza N.
-
Olimpia G.
- -
Raków C.
-
GKS T.
- -
GKS K.
-
Ruch C.
- -
Odra O.
-
Podbeskidzie B.
- -
Zagłębie S.
-
Stomil O.
- -
Wigry S.
-
Bytovia B.
- -
Stal M.
-
Chrobry G.
SO/21/10 17:00
Chojniczanka C.
-
Pogoń S.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:45 Canal+ LM: Real - Tottenham (na żywo)
20:45 Canal+Sport LM: Man. City - Napoli (na żywo)
20:45 TVP 1 LM: Chelsea - Roma (na żywo)
20:45 Canal+ LM: Bayern - Celtic (na żywo)
20:45 Canal+Sp.2 LM: Barcelona - Olympiakos (na żywo)