Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 19 listopada 2018

Lotto Ekstraklasa

1 2 3   ...   3361 3362 3363 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Legia Warszawa377054-3522-4-1114-1-48-3-7
2Jagiellonia Białystok376755-4120-7-1010-4-510-3-5
3Lech Poznań376053-3316-12-912-3-44-9-5
4Górnik Zabrze376068-5416-12-98-8-28-4-7
5Wisła Płock375753-4517-6-1410-3-67-3-8
6Wisła Kraków375551-4215-10-128-4-67-6-6
7Zagłębie Lubin375245-4213-13-117-6-56-7-6
8Korona Kielce374949-5412-13-129-3-63-10-6
9Cracovia375051-5213-11-137-8-46-3-9
10Śląsk Wrocław375050-5413-11-1311-6-22-5-11
11Pogoń Szczecin374546-5412-9-167-6-65-3-10
12Arka Gdynia374346-4811-10-168-6-53-4-11
13Lechia Gdańsk373946-589-13-154-7-75-6-8
14Piast Gliwice373740-488-13-164-7-74-6-9
15Termalica Nieciecza 373639-669-9-197-4-72-5-12
16Sandecja Nowy Sącz373334-546-15-164-8-62-7-10
SO/19/05 18:00
Arka G.
0-1
Śląsk W.
SO/19/05 18:00
Piast G.
4-0
Termalica N.
SO/19/05 18:00
Cracovia
1-4
Pogoń S.
SO/19/05 18:00
Lechia G.
1-1
Sandecja N.
ND/20/05 18:00
Lech P.
0-3
Legia W.
ND/20/05 18:00
Górnik Z.
2-0
Wisła K.
ND/20/05 18:00
Jagiellonia B.
2-1
Wisła P.
ND/20/05 18:00
Korona K.
0-2
Zagłębie L.
Strzelcy
24 Carlitos (Wisła K.)
23 Angulo (Górnik)
21 Piątek (Cracovia)
19 Gytkjaer (Lech)
19 Robak (Śląsk)
16 M. Paixao (Lechia)
16 Świerczok (Zagłębie)
14 Frączczak (Pogoń)
1 kolejka
PT/14/07 18:00

Wisła Płock

0-2

Lechia Gdańsk

M. Paixao 24, Matras 37
PT/14/07 20:30

Pogoń Szczecin

Gyurcso 33 (k)
1-2

Wisła Kraków

Carlitos 16, Brlek 19
SO/15/07 18:00

Cracovia

Zenjov 13
1-1

Piast Gliwice

Badia 14
SO/15/07 20:30

Górnik Zabrze

Suarez 17, Angulo 43, 65
3-1

Legia Warszawa

Sadiku 80
ND/16/07 15:30

Arka Gdynia

Kun 69, Nalepa 78
2-0

Śląsk Wrocław

ND/16/07 15:30

Termalica Nieciecza

0-1

Jagiellonia Białystok

Sekulski 47 (k)
ND/16/07 18:00

Lech Poznań

0-0

Sandecja Nowy Sącz

PN/17/07 18:00

Korona Kielce

0-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 71 (k)
2 kolejka
PT/21/07 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

Arka Gdynia

PT/21/07 20:30

Wisła Kraków

Brlek 89
1-0

Termalica Nieciecza

SO/22/07 15:30

Piast Gliwice

Papadopulos 78
1-2

Pogoń Szczecin

Formella 75, Rudol 90
SO/22/07 18:00

Lechia Gdańsk

0-1

Cracovia

Helik 6
SO/22/07 20:30

Legia Warszawa

Kucharczyk 79
1-1

Korona Kielce

Kosakiewicz 85
ND/23/07 15:30

Wisła Płock

Furman 66
1-0

Lech Poznań

ND/23/07 18:00

Jagiellonia Białystok

Novikovas 70 (k), Sekulski 90 (k)
2-1

Górnik Zabrze

Angulo 56
PN/24/07 18:00

Zagłębie Lubin

Świerczok 90
1-0

Śląsk Wrocław

3 kolejka
PT/28/07 18:00

Termalica Nieciecza

Guba 90
1-1

Zagłębie Lubin

Nespor 47
PT/28/07 20:30

Śląsk Wrocław

Celeban 5, 80, Kosecki 30
3-2

Lechia Gdańsk

M. Paixao 48, 52
SO/29/07 18:00

Legia Warszawa

Hamalainen 71, Kucharczyk 90
2-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/29/07 20:30

Górnik Zabrze

Angulo 38, 54, Gonzalez 52 (s)
3-2

Wisła Kraków

Boguski 48, Bartosz 87
ND/30/07 15:30

Arka Gdynia

Warcholak 45 (k)
1-1

Wisła Płock

Byrtek 6
ND/30/07 15:30

Pogoń Szczecin

0-1

Jagiellonia Białystok

Sheridan 90
ND/30/07 18:00

Lech Poznań

N. Nielsen 40 (k), Makuszewski 44, Gytkjaer 78, 85, Trałka 83
5-1

Piast Gliwice

Barisić 62
PN/31/07 18:00

Korona Kielce

Rymaniak 30, Jukić 35, Aankour 44 (k), Cebula 48
4-2

Cracovia

Siplak 24, Piątek 41 (k)
4 kolejka
PT/04/08 18:00

Piast Gliwice

Dziczek 29
1-1

Śląsk Wrocław

Robak 9
PT/04/08 20:30

Wisła Płock

0-1

Wisła Kraków

Carlitos 90
SO/05/08 15:30

Lechia Gdańsk

M. Paixao 57 (k)
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 39
SO/05/08 18:00

Zagłębie Lubin

Nespor 6, Świerczok 33, 90
3-0

Pogoń Szczecin

SO/05/08 20:30

Termalica Nieciecza

Piątek 54
1-0

Legia Warszawa

ND/06/08 15:30

Jagiellonia Białystok

Sheridan 35
1-3

Sandecja Nowy Sącz

Kolew 25, Cetnarski 50, Trochim 86 (k)
ND/06/08 18:00

Cracovia

0-2

Lech Poznań

Jóźwiak 82, Gytkjaer 84
PN/07/08 18:00

Arka Gdynia

0-0

Korona Kielce

5 kolejka
PT/11/08 20:30

Legia Warszawa

Nagy 17, Mączyński 78, Guilherme 79
3-1

Piast Gliwice

Papadopulos 89
SO/12/08 15:30

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Wisła Płock

Biliński 33
SO/12/08 18:00

Lech Poznań

Situm 53
1-1

Zagłębie Lubin

Czerwiński 81
SO/12/08 20:30

Wisła Kraków

Carlitos 80, 89
2-1

Cracovia

Piątek 26
ND/13/08 15:30

Górnik Zabrze

R. Wolsztyński 85
1-1

Arka Gdynia

Jurado 84
ND/13/08 18:00

Korona Kielce

Aankour 23, Rymaniak 63
2-3

Jagiellonia Białystok

Pospisil 6, Sheridan 57, Kallaste 90 (s)
PN/14/08 18:00

Pogoń Szczecin

0-0

Lechia Gdańsk

WT/15/08 15:30

Śląsk Wrocław

Robak 51
1-1

Termalica Nieciecza

Słaby 90
6 kolejka
PT/18/08 18:00

Lechia Gdańsk

M. Paixao 51, Peszko 55
2-3

Sandecja Nowy Sącz

Dudzic 16, 43, Trochim 78
PT/18/08 20:30

Cracovia

Zenjov 3, Piątek 85 (k), 90 (k)
3-3

Górnik Zabrze

Koj 39, Ł. Wolsztyński 45, R. Wolsztyński 71
SO/19/08 15:30

Arka Gdynia

0-3

Pogoń Szczecin

Gyurcso 43 (k), Szwoch 51 (s), Frączczak 58 (k)
SO/19/08 18:00

Piast Gliwice

Papadopulos 53, Zivec 67
2-0

Korona Kielce

SO/19/08 20:30

Jagiellonia Białystok

Romanczuk 46
1-1

Śląsk Wrocław

Mak 64
ND/20/08 15:30

Wisła Płock

0-1

Legia Warszawa

Niezgoda 40
ND/20/08 18:00

Termalica Nieciecza

L. Nielsen 83 (s)
1-3

Lech Poznań

Gytkjaer 44, Putiwcew 60 (s), Majewski 87
PN/21/08 18:00

Zagłębie Lubin

Jach 6, Świerczok 57, Buksa 86
3-0

Wisła Kraków

7 kolejka
PT/25/08 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 38, 44, 58, Wieteska 53
4-0

Wisła Płock

PT/25/08 20:30

Śląsk Wrocław

Piech 36, Pich 89 (k)
2-1

Cracovia

Wdowiak 45
SO/26/08 15:30

Korona Kielce

Kiełb 35, Jukić 74
2-1

Termalica Nieciecza

Kovacević 83 (s)
SO/26/08 18:00

Jagiellonia Białystok

0-1

Piast Gliwice

Guilherme 46 (s)
SO/26/08 20:30

Wisła Kraków

Carlitos 39
1-1

Lechia Gdańsk

Oliveira 79
ND/27/08 15:30

Lech Poznań

Gajos 20, Makuszewski 74, Situm 83
3-0

Arka Gdynia

ND/27/08 15:30

Sandecja Nowy Sącz

Kolew 56, 75
2-1

Pogoń Szczecin

Formella 20
ND/27/08 18:00

Legia Warszawa

Sadiku 57, Szymański 63
2-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 90 (k)
8 kolejka
PT/08/09 18:00

Zagłębie Lubin

Świerczok 34, Pawłowski 36
2-2

Wisła Płock

Piątkowski 57, Varela 69 (k)
PT/08/09 20:30

Arka Gdynia

Siemaszko 33, Kakoko 38, Jurado 81
3-1

Wisła Kraków

Małecki 5
SO/09/09 15:30

Korona Kielce

Soriano 49
1-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/09/09 18:00

Śląsk Wrocław

Robak 62 (k), 68
2-1

Legia Warszawa

Niezgoda 36
SO/09/09 20:30

Cracovia

Piątek 23 (k)
1-1

Jagiellonia Białystok

Wlazło 89
ND/10/09 15:30

Termalica Nieciecza

Stefanik 37
1-2

Górnik Zabrze

Kądzior 20, Ł. Wolsztyński 70
ND/10/09 18:00

Pogoń Szczecin

0-0

Lech Poznań

PN/11/09 18:00

Piast Gliwice

Vranjes 30
1-2

Lechia Gdańsk

M. Paixao 11, Balde 87
9 kolejka
PT/15/09 18:00

Arka Gdynia

Zbozień 62
1-1

Zagłębie Lubin

Tuszyński 79
PT/15/09 20:30

Lech Poznań

Trałka 35
1-0

Korona Kielce

SO/16/09 15:30

Wisła Płock

Szymański 53, Piątkowski 61, Reca 90
3-1

Pogoń Szczecin

Drygas 16
SO/16/09 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 24, Wieteska 71
2-2

Śląsk Wrocław

Robak 58 (k), 83
SO/16/09 20:30

Wisła Kraków

Carlitos 89 (k), 90
2-0

Piast Gliwice

ND/17/09 15:30

Sandecja Nowy Sącz

Danek 84
1-0

Termalica Nieciecza

ND/17/09 18:00

Legia Warszawa

Moulin 72
1-0

Cracovia

PN/18/09 18:00

Lechia Gdańsk

Augustyn 11, M. Paixao 59, 90
3-3

Jagiellonia Białystok

Augustyn 24 (s), Frankowski 29, Cernych 49
10 kolejka
PT/22/09 18:00

Piast Gliwice

0-1

Arka Gdynia

Siemaszko 50
PT/22/09 20:30

Śląsk Wrocław

Pich 25, Robak 45 (k)
2-0

Lech Poznań

SO/23/09 15:30

Termalica Nieciecza

Szeliga 47, Iancu 90 (k)
2-1

Lechia Gdańsk

Wolski 60
SO/23/09 18:00

Pogoń Szczecin

Zwoliński 88
1-2

Górnik Zabrze

Wieteska 51, Kądzior 66
SO/23/09 20:30

Korona Kielce

Górski 37, Cvijanović 56
2-1

Wisła Kraków

Carlitos 31
ND/24/09 15:30

Zagłębie Lubin

Kubicki 80
1-0

Sandecja Nowy Sącz

ND/24/09 18:00

Jagiellonia Białystok

Cernych 87
1-0

Legia Warszawa

PN/25/09 18:00

Cracovia

Hernandez 70
1-3

Wisła Płock

Varela 49, Merebaszwili 80, Furman 89
11 kolejka
PT/29/09 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Kolew 44
1-1

Śląsk Wrocław

Robak 32
PT/29/09 20:30

Arka Gdynia

Marciniak 62
1-1

Cracovia

Helik 69
SO/30/09 15:30

Lechia Gdańsk

F. Paixao 60
1-0

Zagłębie Lubin

SO/30/09 18:00

Pogoń Szczecin

0-0

Korona Kielce

SO/30/09 20:30

Wisła Kraków

0-0

Jagiellonia Białystok

ND/01/10 15:30

Górnik Zabrze

Angulo 82 (k)
1-0

Piast Gliwice

ND/01/10 15:30

Wisła Płock

Varela 57
1-0

Termalica Nieciecza

ND/01/10 18:00

Lech Poznań

Gajos 12, Trałka 38, Makuszewski 65
3-0

Legia Warszawa

12 kolejka
PT/13/10 18:00

Korona Kielce

Możdżeń 45, Jukić 79
2-0

Wisła Płock

PT/13/10 20:30

Jagiellonia Białystok

Novikovas 87
1-1

Lech Poznań

Jevtić 27
SO/14/10 15:30

Piast Gliwice

Sedlar 29, Mak 90
2-2

Sandecja Nowy Sącz

Cetnarski 45, Piszczek 79
SO/14/10 18:00

Termalica Nieciecza

Gergel 3
1-1

Arka Gdynia

Szwoch 39 (k)
SO/14/10 20:30

Śląsk Wrocław

0-2

Wisła Kraków

Imaz 50, Carlitos 70 (k)
ND/15/10 15:30

Zagłębie Lubin

Pawłowski 7, Świerczok 42, 74
3-2

Górnik Zabrze

Koj 26, Wieteska 90
ND/15/10 18:00

Legia Warszawa

Niezgoda 8
1-0

Lechia Gdańsk

PN/16/10 18:00

Cracovia

Malarczyk 2, Hernandez 51, Piątek 79
3-0

Pogoń Szczecin

13 kolejka
PT/20/10 18:00

Zagłębie Lubin

Świerczok 7, Jagiełło 53
2-2

Piast Gliwice

Papadopulos 21, Valencia 90
PT/20/10 20:30

Górnik Zabrze

Kądzior 6, 45, Angulo 25
3-3

Korona Kielce

Matuszek 41 (s), Cvijanović 73, Kiełb 84
SO/21/10 15:30

Sandecja Nowy Sącz

Piszczek 86
1-1

Cracovia

Helik 9
SO/21/10 18:00

Pogoń Szczecin

Frączczak 31 (k), 47
2-3

Termalica Nieciecza

Piątek 3, Maksimenko 82, Guba 89
SO/21/10 20:30

Lechia Gdańsk

Augustyn 13, M. Paixao 45 (k), Dilaver 76 (s)
3-3

Lech Poznań

Gajos 37, Gytkjær 70, Makuszewski 72
ND/22/10 15:30

Arka Gdynia

Marcjanik 13, Siemaszko 21, Warcholak 61, Wlazło 77 (s)
4-1

Jagiellonia Białystok

Romanczuk 34
ND/22/10 18:00

Wisła Kraków

0-1

Legia Warszawa

Niezgoda 21
PN/23/10 18:00

Wisła Płock

Varela 14 (k), Biliński 22, 76, Merebaszwili 34
4-1

Śląsk Wrocław

Kosecki 63
14 kolejka
PT/27/10 18:00

Śląsk Wrocław

Robak 4, 35, Piech 67
3-0

Pogoń Szczecin

PT/27/10 20:30

Lech Poznań

Jevtić 90
1-1

Wisła Kraków

Carlitos 8
SO/28/10 15:30

Piast Gliwice

Papadopulos 17, Bukata 71
2-1

Wisła Płock

Kante 62
SO/28/10 18:00

Cracovia

Helik 81
1-1

Termalica Nieciecza

Jovanović 90
SO/28/10 20:30

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bučko 30
1-2

Górnik Zabrze

Matuszek 57, Angulo 62
ND/29/10 15:30

Jagiellonia Białystok

Cernych 2, Świderski 17, Frankowski 78
3-1

Zagłębie Lubin

Świerczok 54
ND/29/10 18:00

Legia Warszawa

Niezgoda 37, Kucharczyk 85
2-0

Arka Gdynia

PN/30/10 18:00

Lechia Gdańsk

0-5

Korona Kielce

Kaczarawa 26, 43, Górski 31, Rymaniak 39, Soriano 74
15 kolejka
PT/03/11 18:00

Korona Kielce

Cvijanović 26 (k), 72, Kaczarawa 67
3-0

Śląsk Wrocław

PT/03/11 20:30

Arka Gdynia

0-1

Lechia Gdańsk

F. Paixao 90
SO/04/11 15:30

Wisła Płock

Łasicki 14
1-2

Jagiellonia Białystok

Novikovas 52 (k), Romanczuk 74
SO/04/11 18:00

Wisła Kraków

Imaz 12, Carlitos 63 (k), Perez 90 (k)
3-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/04/11 20:30

Górnik Zabrze

Angulo 13 (k), 75, Żurkowski 34
3-1

Lech Poznań

Gytkjaer 62
ND/05/11 15:30

Termalica Nieciecza

Piątek 83 (k), Śpiączka 90
2-1

Piast Gliwice

Papadopulos 90
ND/05/11 15:30

Zagłębie Lubin

Tuszyński 23
1-2

Cracovia

Hernandez 34, Fink 48
ND/05/11 18:00

Pogoń Szczecin

Drygas 62
1-3

Legia Warszawa

Broź 45 (k), Moulin 77, Dwali 82 (s)
16 kolejka
PT/17/11 18:00

Jagiellonia Białystok

0-0

Termalica Nieciecza

PT/17/11 20:30

Wisła Kraków

Bartkowski 74
1-0

Pogoń Szczecin

SO/18/11 15:30

Piast Gliwice

Jankowski 63
1-0

Cracovia

SO/18/11 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

Lech Poznań

SO/18/11 20:30

Lechia Gdańsk

M. Paixao 3, 45, Krasić 17
3-0

Wisła Płock

ND/19/11 15:30

Śląsk Wrocław

Piech 66
1-2

Arka Gdynia

Łukasiewicz 45, Zbozień 52
ND/19/11 18:00

Legia Warszawa

Hamalainen 85
1-0

Górnik Zabrze

PN/20/11 18:00

Zagłębie Lubin

0-0

Korona Kielce

17 kolejka
PT/24/11 18:00

Cracovia

Piątek 71, 90 (k)
2-1

Lechia Gdańsk

Helik 64 (s)
PT/24/11 20:30

Górnik Zabrze

Angulo 41, 84, Wlazło 79 (s)
3-1

Jagiellonia Białystok

Romanczuk 4
SO/25/11 16:00

Pogoń Szczecin

Frączczak 18, Delew 65
2-2

Piast Gliwice

Valencia 3, Bukata 82
SO/25/11 18:00

Arka Gdynia

Jurado 5, Szwoch 13 (k), 43 (k), Kriwiec 15, Marciniak 47
5-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/25/11 20:30

Korona Kielce

Soriano 39, Kallaste 42, Kiełb 78
3-2

Legia Warszawa

Niezgoda 2, Hamalainen 52
ND/26/11 15:30

Lech Poznań

Makuszewski 13, Gytkjaer 45
2-1

Wisła Płock

Stilić 36
ND/26/11 18:00

Śląsk Wrocław

Celeban 90
1-0

Zagłębie Lubin

PN/27/11 18:00

Termalica Nieciecza

Piątek 14 (k), Pawłowski 60, Jovanović 88
3-3

Wisła Kraków

Imaz 10, Wojtkowski 22, Carlitos 66
18 kolejka
PT/01/12 18:00

Jagiellonia Białystok

Sheridan 9
1-0

Pogoń Szczecin

PT/01/12 20:30

Lechia Gdańsk

M. Paixao 40, 80, F. Paixao 56 (k)
3-1

Śląsk Wrocław

Madej 82
SO/02/12 15:30

Wisła Płock

Kante 22, Varela 41
2-0

Arka Gdynia

SO/02/12 18:00

Zagłębie Lubin

Świerczok 36, 41, 45, Balić 48
4-2

Termalica Nieciecza

Piątek 10, 77
SO/02/12 20:30

Sandecja Nowy Sącz

Trochim 36, Piter-Bućko 81
2-2

Legia Warszawa

Dąbrowski 60, Niezgoda 90
ND/03/12 15:30

Piast Gliwice

0-0

Lech Poznań

ND/03/12 18:00

Wisła Kraków

Boguski 21, Carlitos 77
2-3

Górnik Zabrze

Angulo 55 (k), Kurzawa 63, Żurkowski 72
PN/04/12 18:00

Cracovia

Hernandez 9, Piątek 47
2-2

Korona Kielce

Cebula 37, Dejmek 49
19 kolejka
PT/08/12 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Jagiellonia Białystok

Novikovas 67 (k)
PT/08/12 20:30

Górnik Zabrze

Suarez 49
1-1

Lechia Gdańsk

F. Paixao 70
SO/09/12 15:30

Śląsk Wrocław

Piech 2, 65
2-2

Piast Gliwice

Papadopulos 36, Angielski 87
SO/09/12 18:00

Korona Kielce

0-3

Arka Gdynia

Siemaszko 36, Warcholak 49, Szwoch 60
SO/09/12 20:30

Legia Warszawa

Guilherme 53 (k), Pasquato 56, Hamalainen 65
3-0

Termalica Nieciecza

ND/10/12 15:30

Pogoń Szczecin

Delew 30, Piotrowski 38, Niepsuj 44
3-3

Zagłębie Lubin

Świerczok 41, 51 (k), 90
ND/10/12 15:30

Wisła Kraków

0-1

Wisła Płock

Szymański 42
ND/10/12 18:00

Lech Poznań

Dilaver 38
1-0

Cracovia

20 kolejka
WT/12/12 18:00

Jagiellonia Białystok

Novikovas 11, Sekulski 29, 64, Świderski 45, Kwiecień 67
5-1

Korona Kielce

Kiełb 21
WT/12/12 18:00

Piast Gliwice

0-1

Legia Warszawa

Guilherme 45 (k)
WT/12/12 20:30

Arka Gdynia

Zbozień 90
1-0

Górnik Zabrze

WT/12/12 20:30

Termalica Nieciecza

Iancu 13, Stefanik 20
2-1

Śląsk Wrocław

Piech 57
ŚR/13/12 18:00

Lechia Gdańsk

M. Paixao 83
1-3

Pogoń Szczecin

Frączczak 17, 72 (k), Piotrowski 33
ŚR/13/12 18:00

Zagłębie Lubin

0-0

Lech Poznań

ŚR/13/12 20:30

Cracovia

Helik 89
1-4

Wisła Kraków

Wasilewski 42, Imaz 45, 46, Carlitos 67
ŚR/13/12 20:30

Wisła Płock

Merebaszwili 27, Szymański 30
2-2

Sandecja Nowy Sącz

Kolew 2, Danek 36
21 kolejka
PT/15/12 18:00

Korona Kielce

Kaczarawa 89
1-1

Piast Gliwice

Vassiljev 85
PT/15/12 20:30

Śląsk Wrocław

Piech 53
1-0

Jagiellonia Białystok

SO/16/12 15:30

Pogoń Szczecin

Frączczak 60
1-0

Arka Gdynia

SO/16/12 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Kolew 16, Mraz 90
2-2

Lechia Gdańsk

F. Paixao 51, Oliveira 87
SO/16/12 20:30

Legia Warszawa

0-2

Wisła Płock

Varela 10 (k), Czerwiński 17 (s)
ND/17/12 15:30

Lech Poznań

Gytkjaer 36, 38, 80
3-1

Termalica Nieciecza

Putiwcew 74
ND/17/12 18:00

Wisła Kraków

Carlitos 39
1-2

Zagłębie Lubin

Guldan 4, Świerczok 45
PN/18/12 18:00

Górnik Zabrze

0-4

Cracovia

Fink 28, Karwot 31 (s), Hernandez 79, Zenjov 84
22 kolejka
PT/09/02 18:00

Wisła Płock

Michalak 18, Kante 52, 82, Szymański 66
4-2

Górnik Zabrze

Kądzior 12, Ł. Wolsztyński 51
PT/09/02 20:30

Zagłębie Lubin

Mares 46, 90 (k)
2-3

Legia Warszawa

Niezgoda 16, 67, Radović 90 (k)
SO/10/02 15:30

Pogoń Szczecin

Piter-Bućko 30 (s), Nunes 44, Frączczak 51, Piotrowski 55
4-1

Sandecja Nowy Sącz

Piszczek 81
SO/10/02 18:00

Cracovia

Covilo 54, Rakels 90
2-1

Śląsk Wrocław

Pich 27
SO/10/02 20:30

Lechia Gdańsk

Peszko 33
1-1

Wisła Kraków

Carlitos 15
ND/11/02 15:30

Termalica Nieciecza

0-3

Korona Kielce

Kaczarawa 14, Kiełb 72, Możdżeń 86
ND/11/02 18:00

Arka Gdynia

0-0

Lech Poznań

PN/12/02 18:00

Piast Gliwice

0-2

Jagiellonia Białystok

Frankowski 39, Pospisil 55
23 kolejka
PT/16/02 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Piszczek 23, Piter-Bućko 48, Diaw 71 (s)
3-3

Korona Kielce

Cvijanović 8, Kaczarawa 40, Diaw 80
PT/16/02 20:30

Legia Warszawa

Hamalainen 23, 30, 33, Niezgoda 45
4-1

Śląsk Wrocław

Pich 35
SO/17/02 15:30

Wisła Płock

Kante 48, 87
2-0

Zagłębie Lubin

SO/17/02 18:00

Jagiellonia Białystok

Pospisil 60
1-0

Cracovia

SO/17/02 20:30

Wisła Kraków

Imaz 44, Arsenić 51, 83
3-2

Arka Gdynia

Kun 11, Marcjanik 60
ND/18/02 15:30

Lechia Gdańsk

0-2

Piast Gliwice

Szczepaniak 65, Papadopulos 90
ND/18/02 18:00

Lech Poznań

Jevtić 20, Dilaver 81
2-0

Pogoń Szczecin

PN/19/02 18:00

Górnik Zabrze

Ł. Wolsztyński 30, Kurzawa 53, Kądzior 74
3-0

Termalica Nieciecza

24 kolejka
PT/23/02 18:00

Zagłębie Lubin

0-0

Arka Gdynia

PT/23/02 20:30

Jagiellonia Białystok

Wlazło 29, Bezjak 42, Pospisil 54, Świderski 90
4-1

Lechia Gdańsk

M. Paixao 26
SO/24/02 15:30

Termalica Nieciecza

Basta 80 (s)
1-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/24/02 18:00

Pogoń Szczecin

Drygas 33, Rasmussen 69
2-1

Wisła Płock

Łasicki 58
SO/24/02 20:30

Cracovia

0-0

Legia Warszawa

ND/25/02 15:30

Piast Gliwice

0-0

Wisła Kraków

ND/25/02 15:30

Śląsk Wrocław

Piech 66
1-1

Górnik Zabrze

Koj 7
ND/25/02 18:00

Korona Kielce

Gumny 69 (s)
1-0

Lech Poznań

25 kolejka
WT/27/02 18:00

Lechia Gdańsk

M. Paixao 44 (k), Chrzanowski 56
2-2

Termalica Nieciecza

Gergel 26, Toivio 90
WT/27/02 18:00

Wisła Płock

0-1

Cracovia

Piątek 75
WT/27/02 20:30

Legia Warszawa

0-2

Jagiellonia Białystok

Novikovas 44 (k), Świderski 88
WT/27/02 20:30

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Zagłębie Lubin

Mazek 43
ŚR/28/02 18:00

Górnik Zabrze

0-0

Pogoń Szczecin

ŚR/28/02 18:00

Wisła Kraków

Imaz 37
1-1

Korona Kielce

Kiełb 20
ŚR/28/02 20:30

Arka Gdynia

0-0

Piast Gliwice

ŚR/28/02 20:30

Lech Poznań

Chobłenko 80, Gytkjaer 89
2-1

Śląsk Wrocław

Robak 82
26 kolejka
PT/02/03 18:00

Termalica Nieciecza

Stefanik 9
1-2

Wisła Płock

Stilić 53, Merebaszwili 83
PT/02/03 20:30

Zagłębie Lubin

0-0

Lechia Gdańsk

SO/03/03 15:30

Śląsk Wrocław

0-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/03/03 18:00

Korona Kielce

0-0

Pogoń Szczecin

SO/03/03 20:30

Piast Gliwice

0-3
(wo)

Górnik Zabrze

ND/04/03 15:30

Cracovia

Helik 42, Piątek 89
2-1

Arka Gdynia

Kriwiec 59
ND/04/03 18:00

Legia Warszawa

Vesović 2, Kucharczyk 86 (k)
2-1

Lech Poznań

Gytkjaer 63
PN/05/03 18:00

Jagiellonia Białystok

Frankowski 41, Mitrović 77
2-0

Wisła Kraków

27 kolejka
PT/09/03 18:00

Górnik Zabrze

Wieteska 20, Suarez 37
2-2

Zagłębie Lubin

Mares 29, Starzyński 90
PT/09/03 20:30

Wisła Kraków

Carlitos 20 (k), 62, 79
3-1

Śląsk Wrocław

Tarasovs 36
SO/10/03 15:30

Sandecja Nowy Sącz

0-3

Piast Gliwice

Szczepaniak 15, Angielski 32, Valencia 90
SO/10/03 18:00

Pogoń Szczecin

0-3

Cracovia

Piątek 5, Dytiatjew 21, Drygas 89 (s)
SO/10/03 20:30

Wisła Płock

Byrtek 50, Merebaszwili 88
2-0

Korona Kielce

ND/11/03 15:30

Lech Poznań

Gytkjaer 39, Dilaver 54, Jevtić 78 (k), Jóźwiak 85, Trałka 89
5-1

Jagiellonia Białystok

Novikovas 18
ND/11/03 18:00

Lechia Gdańsk

Sławczew 66
1-3

Legia Warszawa

Niezgoda 24, Remy 48, Kucharczyk 51
PN/12/03 18:00

Arka Gdynia

Szwoch 22 (k), Jurado 30, Jankowski 34, Piesio 75
4-0

Termalica Nieciecza

28 kolejka
PT/16/03 18:00

Piast Gliwice

0-0

Zagłębie Lubin

PT/16/03 20:30

Lech Poznań

Trałka 17, Gytkjaer 45, Jevtić 55
3-0

Lechia Gdańsk

SO/17/03 15:30

Termalica Nieciecza

Gergel 30, Pawłowski 36
2-4

Pogoń Szczecin

Delew 21, 80, Dwali 54, 58
SO/17/03 18:00

Jagiellonia Białystok

Bezjak 40,Burliga 90, Wójcicki 90
3-2

Arka Gdynia

Szwoch 20 (k), 64
SO/17/03 20:30

Korona Kielce

Cvijanović 2 (k), Kaczarawa 63
2-2

Górnik Zabrze

Kądzior 69, Wieteska 74
ND/18/03 15:30

Cracovia

Piątek 39, Dimun 76
2-1

Sandecja Nowy Sącz

Piszczek 78
ND/18/03 15:30

Śląsk Wrocław

Robak 45 (k)
1-1

Wisła Płock

Stilić 37 (k)
ND/18/03 18:00

Legia Warszawa

0-2

Wisła Kraków

Carlitos 26 (k), Velez 30
29 kolejka
SO/31/03 15:30

Termalica Nieciecza

Pawłowski 77, Stefanik 90
2-0

Cracovia

SO/31/03 15:30

Górnik Zabrze

Angulo 75 (k), Suarez 79
2-2

Sandecja Nowy Sącz

Trochim 56, Kolew 82
SO/31/03 18:00

Korona Kielce

Cvijanović 18
1-0

Lechia Gdańsk

SO/31/03 20:30

Arka Gdynia

Bohdanow 34
1-0

Legia Warszawa

PN/02/04 15:30

Wisła Płock

Uryga 87
1-0

Piast Gliwice

PN/02/04 15:30

Zagłębie Lubin

Starzyński 25
1-0

Jagiellonia Białystok

PN/02/04 18:00

Pogoń Szczecin

Delew 44, Frączczak 59, Hołota 80
3-2

Śląsk Wrocław

Celeban 70, Robak 90
PN/02/04 18:00

Wisła Kraków

Carlitos 30
1-3

Lech Poznań

Gytkjaer 43 (k), 52, 83
30 kolejka
SO/07/04 18:00

Cracovia

Piątek 72 (k), 76
2-2

Zagłębie Lubin

Mares 51, Pawłowski 90
SO/07/04 18:00

Jagiellonia Białystok

Pospisil 54
1-3

Wisła Płock

Reca 9, 26, Stilić 77
SO/07/04 18:00

Lech Poznań

Jóźwiak 45, Trałka 81, Majewski 90
3-1

Górnik Zabrze

Kądzior 76 (k)
SO/07/04 18:00

Lechia Gdańsk

F. Paixao 14, 28 (k), 39, Peszko 25
4-2

Arka Gdynia

Zarandia 66, Esqueda 90
SO/07/04 18:00

Legia Warszawa

Hamalainen 26, Niezgoda 48, Szymański 71
3-0

Pogoń Szczecin

SO/07/04 18:00

Piast Gliwice

Czerwiński 15
1-1

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 90
SO/07/04 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

Wisła Kraków

SO/07/04 18:00

Śląsk Wrocław

Robak 45 (k)
1-1

Korona Kielce

Jukić 53
31 kolejka
PT/13/04 18:00

Arka Gdynia

Szwoch 9 (k)
1-2

Lechia Gdańsk

Vitoria 22, F. Paixao 43
PT/13/04 20:30

Lech Poznań

0-1

Korona Kielce

Kapidzić 35
SO/14/04 15:30

Cracovia

Dimun 44, Piątek 66
2-1

Piast Gliwice

Żivec 60
SO/14/04 18:00

Jagiellonia Białystok

Świderski 89
1-2

Górnik Zabrze

Angulo 81, 85
SO/14/04 20:30

Legia Warszawa

0-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 63
ND/15/04 15:30

Pogoń Szczecin

Buksa 51, 55
2-0

Termalica Nieciecza

ND/15/04 18:00

Śląsk Wrocław

Cholewiak 1
1-0

Sandecja Nowy Sącz

PN/16/04 18:00

Wisła Płock

Uryga 24, Cywka 46 (s)
2-2

Wisła Kraków

Bartkowski 12, Halilović 32
32 kolejka
PT/20/04 18:00

Termalica Nieciecza

Stefanik 26
1-2

Śląsk Wrocław

Robak 23 (k), 39 (k)
PT/20/04 20:30

Zagłębie Lubin

0-1

Lech Poznań

Gytkjaer 52
SO/21/04 15:30

Piast Gliwice

0-0

Pogoń Szczecin

SO/21/04 18:00

Górnik Zabrze

0-1

Wisła Płock

Uryga 45
SO/21/04 20:30

Korona Kielce

0-3

Jagiellonia Białystok

Bezjak 63, Novikovas 71, 90
ND/22/04 15:30

Sandecja Nowy Sącz

Zbozień 50 (s), Warcholak 90 (s), Danek 90
3-1

Arka Gdynia

Esqueda 72
ND/22/04 18:00

Wisła Kraków

0-1

Legia Warszawa

Pasquato 43
PN/23/04 18:00

Lechia Gdańsk

0-0

Cracovia

33 kolejka
PT/27/04 18:00

Arka Gdynia

Jankowski 62
1-5

Piast Gliwice

Zivec 25, 51, Hateley 50 (k), Konczkowski 82, Papadopulos 90
PT/27/04 20:30

Legia Warszawa

Szymański 47, Niezgoda 56, Radović 79 (k)
3-1

Korona Kielce

Cvijanović 89
SO/28/04 15:30

Wisła Płock

Varela 30 (k)
1-2

Zagłębie Lubin

Tuszyński 37, Starzyński 90 (k)
SO/28/04 18:00

Pogoń Szczecin

Nunes 42, Buksa 51
2-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/28/04 20:30

Lech Poznań

Chobłenko 75, Gajos 90
2-4

Górnik Zabrze

Urynowicz 18, Wieteska 35, Matuszek 68, Kądzior 73
ND/29/04 15:30

Cracovia

Brock-Madsen 16, Piątek 82 (k), 87 (k), 90
4-2

Termalica Nieciecza

Stefanik 6 (k), Grzelak 30
ND/29/04 18:00

Jagiellonia Białystok

0-1

Wisła Kraków

Arsenić 82
PN/30/04 18:00

Śląsk Wrocław

Robak 26 (k), Kosecki 30, 45
3-1

Lechia Gdańsk

Peszko 37
34 kolejka
PT/04/05 18:00

Cracovia

Helik 40, Piątek 42, Dimun 66
3-3

Śląsk Wrocław

Robak 28 (k), Celeban 50, Piech 71
PT/04/05 20:30

Lechia Gdańsk

0-1

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 74
SO/05/05 15:30

Sandecja Nowy Sącz

Piszczek 28, Trochim 90
2-1

Piast Gliwice

Jodłowiec 66
SO/05/05 18:00

Pogoń Szczecin

Drygas 33, Frączczak 56, Buksa 82
3-2

Arka Gdynia

Szwoch 40 (k), Jurado 63
SO/05/05 20:30

Wisła Płock

0-0

Lech Poznań

ND/06/05 15:30

Korona Kielce

0-3

Wisła Kraków

Carlitos 5, 70, Imaz 43
ND/06/05 15:30

Zagłębie Lubin

0-2

Górnik Zabrze

Urynowicz 7, Kądzior 34
ND/06/05 18:00

Jagiellonia Białystok

0-0

Legia Warszawa

35 kolejka
WT/08/05 18:00

Piast Gliwice

0-2

Lechia Gdańsk

Nalepa 45, Oliveira 78
WT/08/05 18:00

Termalica Nieciecza

Śpiączka 7
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 77
WT/08/05 20:30

Arka Gdynia

Siemaszko 10, Szwoch 80 (k)
2-0

Cracovia

WT/08/05 20:30

Śląsk Wrocław

Chrapek 45, Piech 49
2-0

Pogoń Szczecin

ŚR/09/05 18:00

Legia Warszawa

Cafu 35, 87, Kucharczyk 71
3-2

Wisła Płock

Uryga 79, Biliński 83
ŚR/09/05 18:00

Górnik Zabrze

Urynowicz 1, Bochniewicz 58
2-2

Korona Kielce

Soriano 21, 28
ŚR/09/05 20:30

Lech Poznań

0-2

Jagiellonia Białystok

Sheridan 16, Kwiecień 56
ŚR/09/05 20:30

Wisła Kraków

Carlitos 33, Boguski 83, 90
3-0

Zagłębie Lubin

36 kolejka
SO/12/05 15:30

Termalica Nieciecza

Śpiączka 45, Gutkovskis 59
2-1

Arka Gdynia

Janus 20
SO/12/05 15:30

Śląsk Wrocław

Pich 30, 86, Robak 42
3-1

Piast Gliwice

Żivec 66
SO/12/05 15:30

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Cracovia

Helik 29
SO/12/05 15:30

Pogoń Szczecin

Frączczak 29
1-1

Lechia Gdańsk

Lipski 21
ND/13/05 18:00

Wisła Kraków

Brożek 90
1-1

Lech Poznań

Gytkjaer 49
ND/13/05 18:00

Legia Warszawa

Szymański 22, Hamalainen 75
2-0

Górnik Zabrze

ND/13/05 18:00

Zagłębie Lubin

Tosik 87
1-2

Jagiellonia Białystok

Romanczuk 24, Kwiecień 52
ND/13/05 18:00

Wisła Płock

Kante 2, 41, Biliński 14, Varela 88 (k)
4-1

Korona Kielce

Kapidžić 78 (k)
37 kolejka
SO/19/05 18:00

Arka Gdynia

0-1

Śląsk Wrocław

Łuczak 1
SO/19/05 18:00

Piast Gliwice

Mak 23, Bukata 35, Żivec 78, Badia 90
4-0

Termalica Nieciecza

SO/19/05 18:00

Cracovia

Piątek 45 (k)
1-4

Pogoń Szczecin

Drygas 9, Frączczak 20, 60, 78
SO/19/05 18:00

Lechia Gdańsk

F. Paixao 56
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Trochim 29
ND/20/05 18:00

Lech Poznań

0-3
(wo)

Legia Warszawa

ND/20/05 18:00

Górnik Zabrze

Matuszek 32, Angulo 87
2-0

Wisła Kraków

ND/20/05 18:00

Jagiellonia Białystok

Runje 44, Sheridan 65
2-1

Wisła Płock

Kante 35
ND/20/05 18:00

Korona Kielce

0-2

Zagłębie Lubin

Tuszyński 9, 69

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lechia Gdańsk153125-15
2Jagiellonia Białystok152826-18
3Legia Warszawa152625-18
4Wisła Kraków152528-19
5Piast Gliwice152521-18
6Korona Kielce152518-15
7Pogoń Szczecin152222-18
8Lech Poznań152121-21
9Arka Gdynia152021-17
10Wisła Płock151823-24
11Zagłębie Lubin151722-26
12Śląsk Wrocław151624-22
13Cracovia151411-18
14Górnik Zabrze151315-25
15Miedź Legnica151316-32
16Zagłębie Sosnowiec151121-33
PT/09/11 18:00
Górnik Z.
2-2
Śląsk W.
PT/09/11 20:30
Pogoń S.
2-1
Legia W.
SO/10/11 15:30
Wisła P.
2-0
Zagłębie S.
SO/10/11 18:00
Lechia G.
1-0
Cracovia
SO/10/11 20:30
Wisła K.
3-2
Zagłębie L.
ND/11/11 15:30
Korona K.
1-0
Piast G.
ND/11/11 15:30
Miedź L.
0-4
Arka G.
ND/11/11 18:00
Jagiellonia B.
2-2
Lech P.
PT/23/11 18:00
Piast G.
-
Zagłębie S.
SO/24/11 15:30
Korona K.
-
Górnik Z.
SO/24/11 18:00
Lech P.
-
Wisła P.
SO/24/11 20:30
Cracovia
-
Śląsk W.
ND/25/11 13:00
Pogoń S.
-
Miedź L.
ND/25/11 15:30
Zagłębie L.
-
Legia W.
ND/25/11 18:00
Lechia G.
-
Jagiellonia B.
PN/26/11 18:00
Arka G.
-
Wisła K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:00 Polsat Sport LN: Anglia - Chorwacja (na żywo)
20:45 TVP Sport LN: Niemcy - Holandia (na żywo)