Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 21 września 2018

Nice 1 Liga

  • 11. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
    Piątek, 21 września 2018, 08:05 11. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 11. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 22-23 września.

  • Klub 1. ligi zmienił trenera
    Czwartek, 20 września 2018, 18:58 Klub 1. ligi zmienił trenera

    Jakub Dziółka został nowym trenerem pierwszoligowego GKS-u Katowice. Zastąpi on na tym stanowisku Jacka Paszulewicza.

  • 1. liga: Katowice zremisowały z Odrą
    Środa, 19 września 2018, 21:00 1. liga: Katowice zremisowały z Odrą

    19 września 2018, 19:00 - Katowice
    GKS Katowice 2-2 Odra Opole
    Woźniak 35, Puchacz 45 - Martin 67, Poczobut 71 (s)

  • 1. liga: Remis Stali z Wigrami
    Środa, 19 września 2018, 20:53 1. liga: Remis Stali z Wigrami

    19 września 2018, 19:00 - Mielec
    Stal Mielec 0-0 Wigry Suwałki

  • 1. liga: Jastrzębie lepsze od Stomilu
    Środa, 19 września 2018, 20:52 1. liga: Jastrzębie lepsze od Stomilu

    19 września 2018, 19:00 - Jastrzębie Zdrój
    GKS Jastrzębie 2-1 Stomil Olsztyn
    Adamek 72, Gancarczyk 75 - Góral 12

1 2 3   ...   819 820 821 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Miedź Legnica346353-2717-12-510-6-17-6-4
2Zagłębie Sosnowiec345845-3317-7-1011-1-56-6-5
3Chojniczanka Chojnice345648-3316-8-109-4-47-4-6
4GKS Tychy345541-4016-7-1110-4-36-3-8
5GKS Katowice345444-3416-6-128-3-68-3-6
6Wigry Suwałki345240-3715-7-128-3-67-4-6
7Raków Częstochowa345150-4014-9-115-7-59-2-6
8Stal Mielec345151-4614-9-117-5-57-4-6
9Podbeskidzie Bielsko-Biała344637-3711-13-107-6-44-7-6
10Chrobry Głogów344646-4712-10-127-4-65-6-6
11Odra Opole344537-4312-9-138-5-44-4-9
12Puszcza Niepołomice344438-3811-11-128-4-53-7-7
13Bytovia Bytów344036-4510-10-148-4-52-6-9
14Stomil Olsztyn343939-5012-4-188-2-74-2-11
15Pogoń Siedlce343842-509-11-142-8-77-3-7
16Górnik Łęczna343529-428-11-157-5-51-6-10
17Olimpia Grudziądz343124-377-10-175-5-72-5-10
18Ruch Chorzów342735-589-6-196-4-73-2-12
SO/02/06 15:00
Odra O.
1-0
Olimpia G.
ND/03/06 12:45
Chojniczanka C.
4-0
Bytovia B.
ND/03/06 12:45
Chrobry G.
0-1
Stomil O.
ND/03/06 12:45
Stal M.
0-4
Podbeskidzie B.
ND/03/06 12:45
Wigry S.
6-0
Ruch C.
ND/03/06 12:45
Zagłębie S.
0-2
GKS T.
ND/03/06 12:45
GKS K.
1-0
Górnik Ł.
ND/03/06 12:45
Raków C.
1-1
Pogoń S.
ND/03/06 12:45
Puszcza N.
1-1
Miedź L.
Strzelcy
16 M. Machaj (Chrobry)
14 Lewicki (Zagłębie)
13 Klimala (Wigry)
11 Paluchowski (Pogoń)
11 Siemaszko (Stomil)
11 Tomczyk (Podbeskidzie)
10 Kędziora (Katowice)
10 Surdykowski (Bytovia)
10 Szysz (Górnik)
1 kolejka
PT/28/07 20:45

Stal Mielec

Wroński 46
1-0

Ruch Chorzów

SO/29/07 15:30

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Olimpia Grudziądz

Woźniak 85
SO/29/07 17:00

Puszcza Niepołomice

Stefanik 10, Ryndak 56
2-0

Chojniczanka Chojnice

SO/29/07 17:00

Odra Opole

Peroński 18, Wodecki 42 (k), M. Gancarczyk 63
3-0

Górnik Łęczna

SO/29/07 18:00

Raków Częstochowa

0-0

Miedź Legnica

SO/29/07 19:00

GKS Katowice

Foszmańczyk 31 (k)
1-2

Pogoń Siedlce

Polkowski 70, Paluchowski 87
SO/29/07 19:00

Chrobry Głogów

Napołow 83
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podgórski 32 (k)
SO/29/07 19:00

Bytovia Bytów

Surdykowski 15, Gonzalez 65, Jakóbowski 90
3-1

Stomil Olsztyn

Karankiewicz 3
ND/30/07 19:47

Wigry Suwałki

Rybicki 17
1-2

GKS Tychy

Błanik 5, Ćwielong 77
2 kolejka
PT/04/08 20:45

Ruch Chorzów

0-1

Chrobry Głogów

Kaczmarek 83
SO/05/08 17:00

Górnik Łęczna

Szysz 56 (k), 67
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Nowak 85 (k)
SO/05/08 17:00

Pogoń Siedlce

Wichtowski 90
1-2

Odra Opole

Wodecki 31, Bodzioch 52
SO/05/08 17:45

GKS Tychy

Błanik 88
1-0

Stal Mielec

SO/05/08 18:00

Chojniczanka Chojnice

Drozdowicz 34, 73, Bąk 78
3-0

Stomil Olsztyn

SO/05/08 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-2

Bytovia Bytów

Gonzalez 64, Duda 90
SO/05/08 18:00

Olimpia Grudziądz

Salmikivi 16, Goropevsek 21
2-0

Wigry Suwałki

SO/05/08 20:00

Miedź Legnica

Mandrysz 48
1-1

GKS Katowice

Vojtus 90
ND/06/08 17:00

Puszcza Niepołomice

Domański 23, 36 (k)
2-3

Raków Częstochowa

Niewulis 12, Embalo 28, 33
3 kolejka
PT/11/08 19:00

Stomil Olsztyn

Głowacki 50, Karankiewicz 65, Siemaszko 69
3-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Tomczyk 85
PT/11/08 20:45

GKS Katowice

Goncerz 48
1-2

Puszcza Niepołomice

Orłowski 65, Ryndak 86
SO/12/08 12:30

Odra Opole

Gancarczyk 6, Niziołek 79
2-4

Miedź Legnica

Augustyniak 45, Vojtus 66, 75 (k), Marquitos 86 (k)
SO/12/08 17:30

Raków Częstochowa

0-1

Chojniczanka Chojnice

Ryczkowski 90
SO/12/08 19:00

Bytovia Bytów

Gonzalez 61, Surdykowski 90 (k)
2-1

Ruch Chorzów

Przybecki 38
ND/13/08 17:00

Chrobry Głogów

Trytko 67
1-0

GKS Tychy

ND/13/08 19:00

Stal Mielec

Dermanović 14
1-0

Olimpia Grudziądz

ND/13/08 19:47

Wigry Suwałki

0-0

Górnik Łęczna

ND/13/08 20:00

Zagłębie Sosnowiec

Lewicki 38
1-0

Pogoń Siedlce

4 kolejka
PT/18/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Boczek 24, Drozdowicz 33, Markowski 36, Mikołajczak 45
4-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

PT/18/08 20:00

Miedź Legnica

Łobodziński 2, 74, Vojtus 25 (k), Santana 43
4-1

Zagłębie Sosnowiec

Cichocki 74
PT/18/08 20:45

Ruch Chorzów

Posinković 23, Przybecki 31, Słoma 88
3-1

Stomil Olsztyn

Baranowski 84
PT/18/08 20:45

Górnik Łęczna

Bonin 60, Szysz 71 (k), Szerszeń 90
3-4

Stal Mielec

Wroński 8, Dermanović 45, Banaszewski 65, Getinger 90
SO/19/08 14:45

GKS Tychy

Poczobut 5 (s)
1-0

Bytovia Bytów

SO/19/08 17:00

Olimpia Grudziądz

0-1

Chrobry Głogów

M. Machaj 90
SO/19/08 17:00

Pogoń Siedlce

0-0

Wigry Suwałki

SO/19/08 17:00

Puszcza Niepołomice

Domański 45 (k)
1-1

Odra Opole

Skrzypczak 65 (k)
SO/19/08 17:00

Raków Częstochowa

Łabojko 56
1-3

GKS Katowice

Prokić 2, 20, Kędziora 77 (k)
5 kolejka
WT/22/08 19:00

Stomil Olsztyn

Lech 7, Sołowiej 10
2-0

GKS Tychy

WT/22/08 20:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Ilijew 24 (k)
1-0

Ruch Chorzów

ŚR/23/08 17:00

Odra Opole

Wodecki 64
1-0

Raków Częstochowa

ŚR/23/08 18:00

Wigry Suwałki

0-2

Miedź Legnica

Augustyniak 9, Garguła 75
ŚR/23/08 19:00

Zagłębie Sosnowiec

Mularczyk 24
1-0

Puszcza Niepołomice

ŚR/23/08 19:00

Stal Mielec

Leandro 18, Cholewiak 24
2-3

Pogoń Siedlce

Zjawiński 31, 39, Żytko 80
ŚR/23/08 19:00

Chrobry Głogów

Mandrysz 53, Borecki 90
2-0

Górnik Łęczna

ŚR/23/08 19:00

Bytovia Bytów

0-1

Olimpia Grudziądz

Klichowicz 25
ŚR/23/08 20:45

GKS Katowice

Kędziora 38
1-0

Chojniczanka Chojnice

6 kolejka
PT/25/08 20:45

GKS Tychy

Fidziukiewicz 4, Bogusławski 84, Ćwielong 90
3-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Ilijew 45, Tomczyk 63, Łuszkiewicz 69 (s)
SO/26/08 17:00

Puszcza Niepołomice

Ryndak 63, Domański 79
2-1

Wigry Suwałki

Radecki 59
SO/26/08 17:00

Raków Częstochowa

Petrasek 57, Wróbel 61
2-2

Zagłębie Sosnowiec

Lewicki 28, 36
ND/27/08 14:45

GKS Katowice

Midzierski 90
1-1

Odra Opole

Wodecki 81
ND/27/08 17:00

Chojniczanka Chojnice

Ryczkowski 67, Grzelak 76, Bąk 83, 90
4-3

Ruch Chorzów

Czajkowski 53, Balicki 90, Zawal 90
ND/27/08 17:00

Olimpia Grudziądz

Kowal 13
1-1

Stomil Olsztyn

Lech 20 (k)
ND/27/08 17:00

Górnik Łęczna

Wiech 90
1-1

Bytovia Bytów

Surdykowski 15
ND/27/08 20:00

Miedź Legnica

0-0

Stal Mielec

PN/28/08 19:00

Pogoń Siedlce

Żytko 45
1-1

Chrobry Głogów

M. Machaj 5 (k)
7 kolejka
SO/02/09 15:00

Odra Opole

Wodecki 15, 22
2-1

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 14
SO/02/09 18:00

Bytovia Bytów

Surdykowski 4, 63, Jakóbowski 15, Wolski 61
4-1

Pogoń Siedlce

Tomasiewicz 82 (k)
SO/02/09 19:00

Stomil Olsztyn

Siemaszko 76 (k), Tanczyk 81
2-1

Górnik Łęczna

Tymiński 28
ND/03/09 12:30

Chrobry Głogów

Stolc 11
1-2

Miedź Legnica

Łobodziński 43, Mystkowski 51
ŚR/13/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Makowski 56, Sanogo 83 (k), Milewski 90
3-0

GKS Katowice

ŚR/13/09 19:00

Stal Mielec

Cholewiak 90
1-1

Puszcza Niepołomice

Orłowski 21
ŚR/13/09 19:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Tomczyk 32, Sierpina 67, Sabala 84
3-0

Olimpia Grudziądz

CZ/14/09 18:00

Ruch Chorzów

Urbańczyk 31, Fidziukiewicz 57 (s)
2-2

GKS Tychy

Abramowicz 89, Matusiak 90
ŚR/27/09 18:00

Wigry Suwałki

0-3

Raków Częstochowa

Tomalski 40, Czerkas 55 (k), 84
8 kolejka
PT/08/09 16:30

Puszcza Niepołomice

0-1

Chrobry Głogów

Kaczmarek 25
PT/08/09 19:00

Olimpia Grudziądz

Michalik 56 (k)
1-0

Ruch Chorzów

PT/08/09 20:45

Miedź Legnica

Bartulović 82, Marquitos 84
2-1

Bytovia Bytów

Wacławczyk 80
SO/09/09 14:45

Górnik Łęczna

Szysz 83
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/09/09 16:00

Raków Częstochowa

Petrasek 49
1-2

Stal Mielec

Gancarczyk 45, Janota 90
SO/09/09 16:00

Odra Opole

Baran 90
1-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/09/09 18:00

Pogoń Siedlce

Zjawiński 5
1-0

Stomil Olsztyn

SO/09/09 18:00

GKS Katowice

0-1

Wigry Suwałki

Garbacik 11 (s)
ND/10/09 17:00

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 22, Lisowski 25, Boczek 35
3-0

GKS Tychy

9 kolejka
SO/16/09 14:45

Chrobry Głogów

M. Machaj 30 (k), 51
2-3

Raków Częstochowa

Niewulis 2, Czerkas 12, Tomalski 37
SO/16/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Nowak 9
1-3

Chojniczanka Chojnice

Podgórski 7, Ryczkowski 61, 64
SO/16/09 18:00

Wigry Suwałki

Gąska 41, Pyłypczuk 52
2-1

Odra Opole

Skrzypczak 12
SO/16/09 18:00

Bytovia Bytów

Hebel 75
1-0

Puszcza Niepołomice

SO/16/09 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2-0

Pogoń Siedlce

SO/16/09 19:00

Stomil Olsztyn

Baranowski 38, Tanczyk 64
2-0

Miedź Legnica

ND/17/09 12:30

Stal Mielec

Kiercz 2, Janota 33, Dermanović 38
3-2

GKS Katowice

Zejdler 50, Cerimagić 86
ND/17/09 15:00

GKS Tychy

Błanik 37, Ćwielong 81
2-1

Olimpia Grudziądz

Bancessi 78
PN/18/09 19:00

Ruch Chorzów

Kasperkiewicz 65 (s)
1-2

Górnik Łęczna

Tymiński 84, Bonin 90
10 kolejka
PT/22/09 20:45

GKS Katowice

Yunis 24, Kalinkowski 42
2-2

Chrobry Głogów

Stolc 56, M. Machaj 67 (k)
SO/23/09 12:45

Odra Opole

Skrzypczak 71 (k)
1-0

Stal Mielec

SO/23/09 16:00

Górnik Łęczna

Jarecki 46
1-0

GKS Tychy

SO/23/09 16:00

Puszcza Niepołomice

Czarny 51, Stefanik 62, Domański 88
3-1

Stomil Olsztyn

Lech 27 (k)
SO/23/09 16:00

Raków Częstochowa

Papikjan 43, Figiel 70 (k), Mondek 81
3-1

Bytovia Bytów

Hebel 84
SO/23/09 17:00

Chojniczanka Chojnice

0-0

Olimpia Grudziądz

SO/23/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Wigry Suwałki

Kościelny 82
SO/23/09 19:00

Miedź Legnica

0-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sobczak 12, Sierpina 78
ND/24/09 16:00

Pogoń Siedlce

Ratajczak 84
1-3

Ruch Chorzów

Balicki 57, Nowak 88, Walski 90
11 kolejka
PT/29/09 20:45

Ruch Chorzów

Urbańczyk 54 (k)
1-0

Miedź Legnica

SO/30/09 17:00

Stomil Olsztyn

Lech 44 (k)
1-3

Raków Częstochowa

Mondek 4, Wójcik 16, Czerkas 77
SO/30/09 18:00

Stal Mielec

Banaszewski 83
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Jędrych 30
SO/30/09 18:00

Bytovia Bytów

Jakóbowski 74
1-2

GKS Katowice

Błąd 45, Kędziora 85
SO/30/09 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Tomczyk 16, Sabala 72
2-1

Puszcza Niepołomice

Szewczyk 79
SO/30/09 18:00

GKS Tychy

Zapolnik 70 (k), 74
2-3

Pogoń Siedlce

Tomasiewicz 41 (k), Zjawiński 61, Żytko 87 (k)
SO/30/09 18:05

Chrobry Głogów

Machaj 42 (k), Kowalczyk 90
2-0

Odra Opole

ND/01/10 18:00

Wigry Suwałki

0-2

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 38, Danielewicz 89
ND/01/10 19:00

Olimpia Grudziądz

Klichowicz 51
1-0

Górnik Łęczna

12 kolejka
PT/06/10 19:00

Miedź Legnica

Mystkowski 20, de Amo 77
2-1

GKS Tychy

Abramowicz 13
SO/07/10 12:30

Odra Opole

Skrzypczak 80 (k)
1-0

Bytovia Bytów

SO/07/10 17:00

Chojniczanka Chojnice

0-0

Górnik Łęczna

SO/07/10 17:00

Wigry Suwałki

Rybicki 55, Obst 90
2-0

Stal Mielec

ŚR/18/10 15:00

Puszcza Niepołomice

Żurek 10, Domański 43 (k)
2-1

Ruch Chorzów

Mello 8
ŚR/18/10 15:00

Raków Częstochowa

Wójcik 79
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Niewulis 8 (s)
ŚR/18/10 19:00

Pogoń Siedlce

Paluchowski 57
1-1

Olimpia Grudziądz

Kowal 60
ŚR/18/10 19:00

Zagłębie Sosnowiec

Lewicki 24, Łuczak 84
2-1

Chrobry Głogów

Stolc 77 (k)
ŚR/18/10 20:00

GKS Katowice

Mączyński 44, Prokić 62, Klemenz 82
3-1

Stomil Olsztyn

Siemaszko 68 (k)
13 kolejka
PT/13/10 18:00

Ruch Chorzów

Marković 54
1-0

Raków Częstochowa

PT/13/10 20:45

Stal Mielec

Gancarczyk 10
1-2

Chojniczanka Chojnice

Rybski 12, Lisowski 79 (k)
SO/14/10 13:00

Górnik Łęczna

Szysz 54 (k)
1-1

Pogoń Siedlce

Kun 74
SO/14/10 17:00

Chrobry Głogów

Kaczmarek 12, 45, Machaj 60
3-3

Wigry Suwałki

Iorga 61, Pyłypczuk 64, Jurkowski 90
SO/14/10 17:00

GKS Tychy

Czarny 86 (s)
1-1

Puszcza Niepołomice

Czarny 73
SO/14/10 17:15

Stomil Olsztyn

Siemaszko 30, 77
2-0

Odra Opole

SO/14/10 17:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Oleksy 24
1-2

GKS Katowice

Plizga 30, Błąd 90
SO/14/10 18:00

Bytovia Bytów

Opałacz 13, Surdykowski 23
2-2

Zagłębie Sosnowiec

Lewicki 21, 45
SO/14/10 18:00

Olimpia Grudziądz

0-1

Miedź Legnica

Mystkowski 71
14 kolejka
SO/21/10 12:30

Raków Częstochowa

Petrasek 26, 78
2-2

GKS Tychy

Błanik 67, Radzewicz 90
SO/21/10 15:00

Odra Opole

Niziołek 27, Winiarczyk 86
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Tomczyk 3, Podgórski 73
SO/21/10 17:00

Chojniczanka Chojnice

0-2

Pogoń Siedlce

Paluchowski 9, 62
SO/21/10 17:00

Wigry Suwałki

Klimala 67, Iorga 90 (k)
2-2

Bytovia Bytów

Wróbel 43 (k), Jakóbowski 68
SO/21/10 18:00

Miedź Legnica

0-0

Górnik Łęczna

SO/21/10 18:00

Stal Mielec

Cholewiak 5, Marciniec 51, Dermanović 62
3-0

Chrobry Głogów

ND/22/10 15:00

Puszcza Niepołomice

Uwakwe 12, Domański 45
2-1

Olimpia Grudziądz

Kowal 9
ND/22/10 17:00

Zagłębie Sosnowiec

Lewicki 63, 76, Banasiak 69, Mularczyk 81, Sanogo 90
5-1

Stomil Olsztyn

Biedrzycki 2
ND/22/10 17:45

GKS Katowice

Cerimagić 73
1-2

Ruch Chorzów

Posinković 7, Walski 38
15 kolejka
PT/27/10 20:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/28/10 13:00

Górnik Łęczna

0-1

Puszcza Niepołomice

Żurek 24
SO/28/10 17:00

Pogoń Siedlce

Paluchowski 12, Tomasiewicz 36 (k)
2-3

Miedź Legnica

Vojtus 31, 49 (k), Marquitos 61
SO/28/10 17:45

GKS Tychy

Ćwielong 23 (k)
1-0

GKS Katowice

SO/28/10 18:00

Bytovia Bytów

0-0

Stal Mielec

SO/28/10 18:00

Olimpia Grudziądz

Michalik 11 (k)
1-2

Raków Częstochowa

Czerkas 50, Malinowski 55
ND/29/10 17:00

Chrobry Głogów

0-0

Chojniczanka Chojnice

ND/29/10 18:00

Ruch Chorzów

Kowalczyk 11, Marković 81, Nowak 90
3-1

Odra Opole

Habusta 63
ŚR/04/04 18:00

Stomil Olsztyn

Lech 36
1-2

Wigry Suwałki

Klimala 24, 59
16 kolejka
PT/03/11 18:00

Stal Mielec

Dermanović 14
1-3

Stomil Olsztyn

Lech 27, Grodzicki 43 (s), Ramirez 90
PT/03/11 20:45

Zagłębie Sosnowiec

Nawotka 47, Udovicić 83
2-1

Ruch Chorzów

Mello 53
SO/04/11 12:30

Odra Opole

Nowak 27
1-0

GKS Tychy

SO/04/11 13:00

Puszcza Niepołomice

Orłowski 37, Czarny 80
2-3

Pogoń Siedlce

Bajdur 28, Mroziński 57, Polkowski 77
SO/04/11 14:00

Raków Częstochowa

Mondek 45, Piceluk 87, Niewulis 90
3-1

Górnik Łęczna

Bonin 47
SO/04/11 16:00

Chojniczanka Chojnice

0-0

Miedź Legnica

SO/04/11 16:00

Wigry Suwałki

Radecki 1, Bogusz 32, Sokołowski 55
3-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/04/11 18:00

GKS Katowice

Zejdler 57, Kędziora 63
2-0

Olimpia Grudziądz

ND/05/11 16:00

Chrobry Głogów

0-0

Bytovia Bytów

17 kolejka
SO/11/11 16:00

Olimpia Grudziądz

0-2

Odra Opole

Wodecki 35, Skrzypczak 53
ND/12/11 12:00

Górnik Łęczna

Szysz 13 (k)
1-3

GKS Katowice

Plizga 86, Kędziora 87, Błąd 90
ND/12/11 12:45

GKS Tychy

Zapolnik 40
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Lewicki 30
ND/12/11 15:00

Stomil Olsztyn

Ziemann 14
1-2

Chrobry Głogów

M. Machaj 57 (k), Gąsior 65
ND/12/11 16:00

Bytovia Bytów

0-3

Chojniczanka Chojnice

Ryczkowski 3, Drozdowicz 57, Danielewicz 76
ND/12/11 16:00

Pogoń Siedlce

0-3

Raków Częstochowa

Tomalski 36, Malinowski 84, Łabojko 90
ND/12/11 17:00

Miedź Legnica

Piasecki 72, 84
2-2

Puszcza Niepołomice

Domański 40, Uwakwe 45
WT/21/11 17:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Tomczyk 54, Sabala 83
2-3

Stal Mielec

Oleksy 40 (s), Cholewiak 45, 89
ŚR/22/11 18:00

Ruch Chorzów

Walski 36, Hołownia 79
2-2

Wigry Suwałki

Klimala 35, 45
18 kolejka
PT/17/11 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Ilijew 58 (k)
1-0

Chrobry Głogów

PT/17/11 18:00

Stomil Olsztyn

0-1

Bytovia Bytów

Jakóbowski 53
PT/17/11 20:45

Ruch Chorzów

Mello 50
1-2

Stal Mielec

Cholewiak 40, Gancarczyk 88
SO/18/11 16:00

Chojniczanka Chojnice

Staniszewski 90 (s)
1-1

Puszcza Niepołomice

Markowski 4 (s)
SO/18/11 16:00

Olimpia Grudziądz

0-1

Zagłębie Sosnowiec

Jędrych 90
SO/18/11 17:00

Pogoń Siedlce

Tomasiewicz 18 (k)
1-1

GKS Katowice

Kędziora 41 (k)
SO/18/11 17:00

GKS Tychy

0-3

Wigry Suwałki

Klimala 24, 32, Pyłypczuk 61
ND/19/11 12:00

Górnik Łęczna

0-3

Odra Opole

Skrzypczak 14, Wodecki 42, 88
ND/19/11 17:45

Miedź Legnica

Marquitos 11 (k)
1-1

Raków Częstochowa

Petrasek 42
19 kolejka
PT/24/11 18:00

Stomil Olsztyn

0-1

Chojniczanka Chojnice

Drozdowicz 6
PT/24/11 20:45

Zagłębie Sosnowiec

Lewicki 45 (k), Kasperkiewicz 71 (s)
2-2

Górnik Łęczna

Kasperkiewicz 4, Kosznik 67
SO/25/11 13:00

Odra Opole

Świerblewski 58 (s)
1-1

Pogoń Siedlce

Paluchowski 24
SO/25/11 16:00

GKS Katowice

Kędziora 63
1-0

Miedź Legnica

SO/25/11 17:45

Stal Mielec

Cholewiak 12, Dermanović 49, Banaszewski 78
3-0

GKS Tychy

SO/25/11 18:00

Bytovia Bytów

Kpassa 87
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 61
ND/26/11 13:00

Raków Częstochowa

Tomalski 22, Embalo 65, Czerkas 90
3-1

Puszcza Niepołomice

Czarny 86
ND/26/11 15:00

Chrobry Głogów

M. Machaj 90
1-0

Ruch Chorzów

ND/26/11 16:00

Wigry Suwałki

Remisz 60
1-0

Olimpia Grudziądz

20 kolejka
PT/02/03 20:45

Miedź Legnica

Piasecki 24, Piątkowski 27, 70
3-1

Odra Opole

Cverna 44
SO/03/03 17:00

Pogoń Siedlce

0-1

Zagłębie Sosnowiec

Lewicki 52
SO/03/03 17:00

Górnik Łęczna

0-1

Wigry Suwałki

Klimala 28
SO/03/03 17:00

GKS Tychy

Grzeszczyk 30 (k), Tanżyna 36
2-1

Chrobry Głogów

Machaj 50 (k)
SO/03/03 17:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 90 (k)
1-0

Stomil Olsztyn

ND/04/03 17:00

Ruch Chorzów

Stasiak 3 (s), Majewski 41
2-0

Bytovia Bytów

WT/24/04 19:00

Olimpia Grudziądz

Adamczyk 51, Soljić 71 (s)
2-2

Stal Mielec

Banaszewski 31, Arak 35
ŚR/25/04 17:00

Puszcza Niepołomice

Bartków 25
1-0

GKS Katowice

ŚR/25/04 18:00

Chojniczanka Chojnice

0-1

Raków Częstochowa

Embalo 83
21 kolejka
PT/09/03 19:00

Zagłębie Sosnowiec

0-2

Miedź Legnica

Piasecki 37, Piątkowski 72
PT/09/03 20:45

Stal Mielec

Banaszewski 51
1-0

Górnik Łęczna

SO/10/03 15:00

Odra Opole

0-0

Puszcza Niepołomice

SO/10/03 16:00

Wigry Suwałki

Bogusz 62, Rybicki 73
2-0

Pogoń Siedlce

SO/10/03 17:45

GKS Katowice

Kędziora 31 (k), 43
2-1

Raków Częstochowa

Niewulis 83
SO/10/03 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Chojniczanka Chojnice

SO/10/03 18:00

Chrobry Głogów

Machaj 19, Michalec 45, Żitko 75 (s)
3-2

Olimpia Grudziądz

Michalik 12, 43 (k)
WT/24/04 19:00

Stomil Olsztyn

Lech 9, Karankiewicz 21
2-2

Ruch Chorzów

Przybecki 45, Majewski 65
ŚR/25/04 18:00

Bytovia Bytów

Kamiński 54
1-0

GKS Tychy

22 kolejka
PT/16/03 20:45

Miedź Legnica

Piątkowski 76, Osyra 84
2-0

Wigry Suwałki

SO/17/03 14:00

Puszcza Niepołomice

Drzazga 63 - Sanogo 82
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 82
SO/17/03 17:00

Pogoń Siedlce

Zjawiński 86
1-2

Stal Mielec

Nowak 64, Arak 78
SO/17/03 17:45

GKS Tychy

Zapolnik 73
1-0

Stomil Olsztyn

SO/17/03 18:00

Olimpia Grudziądz

Jazvić 20, 85
2-1

Bytovia Bytów

Wróbel 74
SO/17/03 18:00

Ruch Chorzów

0-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 20, Bougaidis 49
ŚR/04/04 19:21

Raków Częstochowa

0-0

Odra Opole

ŚR/18/04 19:00

Chojniczanka Chojnice

0-2

GKS Katowice

Błąd 40, Kędziora 90
WT/24/04 17:00

Górnik Łęczna

Flis 14, Pitry 76
2-1

Chrobry Głogów

Kaczmarek 82
23 kolejka
ND/25/03 17:45

Odra Opole

Habusta 35
1-2

GKS Katowice

Kamiński 39, Błąd 77
ŚR/11/04 17:00

Wigry Suwałki

Remisz 67
1-0

Puszcza Niepołomice

ŚR/11/04 18:00

Ruch Chorzów

Majewski 10
1-1

Chojniczanka Chojnice

Ryczkowski 14
ŚR/11/04 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 51
1-1

GKS Tychy

Biernat 78
ŚR/11/04 18:00

Bytovia Bytów

Surdykowski 17, 37 (k)
2-1

Górnik Łęczna

Pruchnik 53
ŚR/11/04 18:30

Chrobry Głogów

M. Machaj 17, 45, Michalec 61
3-1

Pogoń Siedlce

Zjawiński 22
ŚR/11/04 19:00

Stomil Olsztyn

Karankiewicz 42
1-1

Olimpia Grudziądz

Bancessi 86
ŚR/11/04 19:00

Stal Mielec

Arak 90
1-1

Miedź Legnica

Forsell 35
ŚR/11/04 19:00

Zagłębie Sosnowiec

Rzonca 15, Pribula 24
2-0

Raków Częstochowa

24 kolejka
SO/31/03 12:00

Raków Częstochowa

0-1

Wigry Suwałki

Klimala 90
SO/31/03 12:30

Górnik Łęczna

Mosnikov 5
1-1

Stomil Olsztyn

Baranowski 90
SO/31/03 15:00

Puszcza Niepołomice

0-0

Stal Mielec

SO/31/03 15:00

Pogoń Siedlce

Tomasiewicz 37
1-1

Bytovia Bytów

Surdykowski 40
SO/31/03 16:00

Miedź Legnica

Piasecki 17
1-1

Chrobry Głogów

Szczepaniak 52
SO/31/03 17:00

Chojniczanka Chojnice

Górski 33, Ryczkowski 78
2-1

Odra Opole

Mikinić 74
SO/31/03 17:45

GKS Tychy

Bernhardt 3, Grzeszczyk 83 (k)
2-0

Ruch Chorzów

SO/31/03 18:00

Olimpia Grudziądz

0-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/31/03 20:15

GKS Katowice

Błąd 62
1-0

Zagłębie Sosnowiec

25 kolejka
PT/06/04 19:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Górnik Łęczna

SO/07/04 17:00

Stomil Olsztyn

0-2

Pogoń Siedlce

Karwot 21, Wichtowski 70
SO/07/04 17:45

Stal Mielec

Janota 8, Dobrotka 86 (k)
2-3

Raków Częstochowa

Formella 38, Czerkas 42, Radwański 47
SO/07/04 18:00

GKS Tychy

Zapolnik 26, Bogusławski 30
2-2

Chojniczanka Chojnice

Lisowski 12 (k), Mikołajczak 81
SO/07/04 18:00

Ruch Chorzów

0-0

Olimpia Grudziądz

SO/07/04 18:00

Bytovia Bytów

0-2

Miedź Legnica

Łobodziński 34, Piasecki 87
SO/07/04 18:00

Chrobry Głogów

M. Machaj 29 (k), 90, Danielak 75
3-1

Puszcza Niepołomice

Stawarczyk 16
SO/07/04 18:00

Wigry Suwałki

0-2

GKS Katowice

Prokić 22, Błąd 87 (k)
ND/08/04 17:45

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 27
1-0

Odra Opole

26 kolejka
SO/14/04 17:00

Chojniczanka Chojnice

0-2

Zagłębie Sosnowiec

Lisowski 11 (s), Cristovao 34
SO/14/04 17:45

GKS Katowice

0-2

Stal Mielec

Dobrotka 56 (k), Arak 89
SO/14/04 19:00

Olimpia Grudziądz

0-1

GKS Tychy

Mańka 74
SO/14/04 19:45

Odra Opole

0-0

Wigry Suwałki

SO/14/04 20:00

Miedź Legnica

Piątkowski 85
1-0

Stomil Olsztyn

ND/15/04 16:00

Pogoń Siedlce

0-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

ND/15/04 17:00

Puszcza Niepołomice

Drzazga 3, Stępień 45
2-0

Bytovia Bytów

ND/15/04 17:45

Raków Częstochowa

Niewulis 90
1-3

Chrobry Głogów

Danielak 30, Trytko 45, Ilków-Gołąb 56
ND/15/04 19:00

Górnik Łęczna

0-0

Ruch Chorzów

27 kolejka
PT/20/04 18:00

Ruch Chorzów

0-6

Pogoń Siedlce

Płacheta 51, 69, Tomasiewicz 60 (k), Paluchowski 66, Ratajczak 76, Kun 86
PT/20/04 19:00

GKS Tychy

Zapolnik 63 (k), 66
2-0

Górnik Łęczna

PT/20/04 20:45

Stal Mielec

Nowak 84 (k), Janota 90
2-2

Odra Opole

Skrzypczak 70 (k), 81
SO/21/04 12:30

Stomil Olsztyn

Siemaszko 37, 90
2-0

Puszcza Niepołomice

SO/21/04 13:00

Olimpia Grudziądz

0-1

Chojniczanka Chojnice

Górski 60
SO/21/04 17:45

Chrobry Głogów

0-2

GKS Katowice

Kamiński 39, Słomka 90
SO/21/04 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Miedź Legnica

SO/21/04 18:00

Bytovia Bytów

Opałacz 19
1-0

Raków Częstochowa

ND/22/04 15:30

Wigry Suwałki

Radecki 79
1-0

Zagłębie Sosnowiec

28 kolejka
PT/27/04 20:45

Odra Opole

Bonecki 35
1-1

Chrobry Głogów

Bach 46
SO/28/04 15:00

Miedź Legnica

Marquitos 33 (k), Piasecki 36, 53, Piątkowski 43, Łobodziński 62, Garguła 90
6-1

Ruch Chorzów

Mello 25
SO/28/04 15:30

Zagłębie Sosnowiec

Nowak 7, 43, 90 (k)
3-1

Stal Mielec

Arak 10
SO/28/04 17:00

Pogoń Siedlce

0-1

GKS Tychy

Tanżyna 26
SO/28/04 19:00

Górnik Łęczna

Pitry 30, Mosnikov 35
2-0

Olimpia Grudziądz

ND/29/04 13:15

Raków Częstochowa

Łabojko 35, Formella 70
2-1

Stomil Olsztyn

Siemaszko 6 (k)
ND/29/04 17:00

Puszcza Niepołomice

Domański 30
1-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 2, Tomczyk 8, 90
ND/29/04 18:00

GKS Katowice

0-0

Bytovia Bytów

ND/29/04 19:00

Chojniczanka Chojnice

Wołąkiewicz 5 (k), Zawistowski 43, Danielewicz 86
3-0

Wigry Suwałki

29 kolejka
PT/04/05 18:00

Bytovia Bytów

Wróbel 67 (k)
1-0

Odra Opole

PT/04/05 20:00

Stal Mielec

Nowak 59, Dermanović 85, Wroński 88
3-0

Wigry Suwałki

PT/04/05 20:45

GKS Tychy

Grzeszczyk 50
1-0

Miedź Legnica

SO/05/05 15:00

Chrobry Głogów

Mandrysz 45
1-2

Zagłębie Sosnowiec

Udovicić 24, Sanogo 35
SO/05/05 16:00

Górnik Łęczna

Szysz 25 (k), 61, Bonin 74
3-0

Chojniczanka Chojnice

SO/05/05 18:00

Ruch Chorzów

0-2

Puszcza Niepołomice

Czarny 10, 21
SO/05/05 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 85
1-1

Raków Częstochowa

Sapała 83
SO/05/05 19:00

Olimpia Grudziądz

Jazvić 41, Wichtowski 44 (s), Podlogar 58, Feruga 79
4-2

Pogoń Siedlce

Zjawiński 60, Żytko 90 (k)
SO/05/05 19:00

Stomil Olsztyn

Siemaszko 58 (k)
1-0

GKS Katowice

30 kolejka
ŚR/09/05 17:00

Puszcza Niepołomice

Stefanik 87
1-2

GKS Tychy

Grzeszczyk 45 (k), Biernat 55
ŚR/09/05 17:30

Wigry Suwałki

Klimala 39
1-1

Chrobry Głogów

Bach 59
ŚR/09/05 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Lewicki 32 (k), Banasiak 61
2-1

Bytovia Bytów

Rzuchowski 66
ŚR/09/05 18:00

Raków Częstochowa

Rachmanow 5, Embalo 22
2-1

Ruch Chorzów

Hołownia 77
ŚR/09/05 19:00

Pogoń Siedlce

Zjawiński 40
1-1

Górnik Łęczna

Szewczyk 47
ŚR/09/05 19:45

Odra Opole

Skrzypczak 63, Mikinić 88
2-4

Stomil Olsztyn

Piotr Głowacki 4, 60, Siemaszko 44, 48
ŚR/09/05 20:00

Chojniczanka Chojnice

Lisowski 10
1-0

Stal Mielec

ŚR/09/05 20:00

Miedź Legnica

Łobodziński 64, Augustyniak 87
2-1

Olimpia Grudziądz

Jazvić 41
ŚR/09/05 20:30

GKS Katowice

Mączyński 52, Klemenz 54, Błąd 77
3-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

31 kolejka
SO/12/05 17:45

Ruch Chorzów

Urbańczyk 30 (k)
1-0

GKS Katowice

SO/12/05 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Tomczyk 76
1-2

Odra Opole

Habusta 53, 59
SO/12/05 18:00

Bytovia Bytów

Adamek 28
1-2

Wigry Suwałki

Klimala 7, 24
SO/12/05 19:00

Stomil Olsztyn

0-2

Zagłębie Sosnowiec

Nowak 17 (k), Lewicki 58
SO/12/05 19:23

Olimpia Grudziądz

0-0

Puszcza Niepołomice

ND/13/05 17:00

Pogoń Siedlce

Paluchowski 38, 45, 61
3-2

Chojniczanka Chojnice

Lisowski 19, Boczek 53
ND/13/05 17:45

Chrobry Głogów

M. Machaj 4, Kowalczyk 27, Danielak 89
3-5

Stal Mielec

Nowak 4, 45 (k), 87, Janota 74, Arak 90
ND/13/05 19:00

Górnik Łęczna

Szysz 54 (k)
1-1

Miedź Legnica

Piątkowski 58
PN/14/05 18:00

GKS Tychy

0-3

Raków Częstochowa

Formella 18, Mondek 27, Radwański 40
32 kolejka
PT/18/05 20:45

Odra Opole

0-3

Ruch Chorzów

Majewski 28, Hołownia 44, Małkowski 77
SO/19/05 15:00

GKS Katowice

Midzierski 8
1-2

GKS Tychy

Tanżyna 81, Vojtus 86
SO/19/05 16:00

Wigry Suwałki

Klimala 53
1-2

Stomil Olsztyn

Sokołowski 43 (s), Lech 70
SO/19/05 18:00

Chojniczanka Chojnice

Piotrowski 8, 87, Bąk 69
3-0

Chrobry Głogów

SO/19/05 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Lewicki 30, Banasiak 62
2-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/19/05 19:21

Raków Częstochowa

0-0

Olimpia Grudziądz

SO/19/05 20:00

Stal Mielec

Banaszewski 18, Arak 48
2-2

Bytovia Bytów

Wróbel 67 (k), Rzuchowski 88
SO/19/05 20:00

Miedź Legnica

Marquitos 20, 32
2-0

Pogoń Siedlce

ND/20/05 17:00

Puszcza Niepołomice

Mikołajczyk 4, Ryndak 84
2-0

Górnik Łęczna

33 kolejka
ND/27/05 12:45

Miedź Legnica

Santana 14, Marquitos 26, Piątkowski 67, Bartczak 84, Piasecki 90
5-1

Chojniczanka Chojnice

Boczek 58
ND/27/05 12:45

Pogoń Siedlce

0-0

Puszcza Niepołomice

ND/27/05 12:45

Górnik Łęczna

Szysz 22 (k), Pitry 45
2-1

Raków Częstochowa

Niewulis 41
ND/27/05 12:45

Olimpia Grudziądz

Jazvić 7
1-1

GKS Katowice

Volas 67
ND/27/05 12:45

GKS Tychy

Zapolnik 34, Grzeszczyk 56, Vojtus 79
3-0

Odra Opole

ND/27/05 12:45

Ruch Chorzów

0-1

Zagłębie Sosnowiec

Cristovao 12
ND/27/05 12:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Chmiel 90
1-0

Wigry Suwałki

ND/27/05 12:45

Stomil Olsztyn

Lech 64
1-0

Stal Mielec

ND/27/05 12:45

Bytovia Bytów

Rzuchowski 47, Surdykowski 65, Gonzalez 90
3-3

Chrobry Głogów

Borecki 22, Kowalczyk 25, Machaj 54
34 kolejka
SO/02/06 15:00

Odra Opole

Niziołek 51
1-0

Olimpia Grudziądz

ND/03/06 12:45

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 6, 26 (k), Ryczkowski 45, Wilczyński 90 (s)
4-0

Bytovia Bytów

ND/03/06 12:45

Chrobry Głogów

0-1

Stomil Olsztyn

Stromecki 77
ND/03/06 12:45

Stal Mielec

0-4

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Moskwik 6, 38, Tomczyk 13 (k), 59
ND/03/06 12:45

Wigry Suwałki

Kulejewski 5 (s), Kwaśniewski 35, Rybicki 56, Spychała 57, Mackiewicz 73, Sokołowski 90
6-0

Ruch Chorzów

ND/03/06 12:45

Zagłębie Sosnowiec

0-2

GKS Tychy

Abramowicz 55, Grzeszczyk 90
ND/03/06 12:45

GKS Katowice

Zejdler 85
1-0

Górnik Łęczna

ND/03/06 12:45

Raków Częstochowa

Czerkas 50
1-1

Pogoń Siedlce

Kun 90
ND/03/06 12:45

Puszcza Niepołomice

Mikulec 90
1-1

Miedź Legnica

Zieliński 80

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Wisła Kraków81717-7
2Lechia Gdańsk81713-8
3Jagiellonia Białystok81613-7
4Piast Gliwice81613-9
5Zagłębie Lubin81513-9
6Legia Warszawa81410-10
7Lech Poznań81313-10
8Korona Kielce81210-10
9Miedź Legnica81111-12
10Górnik Zabrze888-11
11Wisła Płock8712-13
12Arka Gdynia877-9
13Zagłębie Sosnowiec8612-16
14Śląsk Wrocław868-13
15Pogoń Szczecin845-12
16Cracovia834-13
PT/21/09 18:00
Pogoń S.
-
Wisła K.
PT/21/09 20:30
Arka G.
-
Lech P.
SO/22/09 15:30
Cracovia
-
Wisła P.
SO/22/09 18:00
Lechia G.
-
Zagłębie L.
SO/22/09 20:30
Miedź L.
-
Legia W.
ND/23/09 15:30
Śląsk W.
-
Piast G.
ND/23/09 18:00
Górnik Z.
-
Jagiellonia B.
PN/24/09 18:00
Korona K.
-
Zagłębie S.
PT/28/09 18:00
Wisła P.
-
Lechia G.
PT/28/09 20:30
Legia W.
-
Arka G.
SO/29/09 15:30
Piast G.
-
Górnik Z.
SO/29/09 18:00
Zagłębie L.
-
Pogoń S.
SO/29/09 20:30
Wisła K.
-
Korona K.
ND/30/09 15:30
Zagłębie S.
-
Cracovia
ND/30/09 18:00
Lech P.
-
Miedź L.
PN/01/10 18:00
Jagiellonia B.
-
Śląsk W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Eurosport 2 Pogoń - Wisła K. (na żywo)
20:30 Canal+Sport Arka - Lech (na żywo)
12:45 Polsat Sport 1. liga: Warta - Raków (na żywo)
15:30 nSport+ Cracovia - Wisła P. (na żywo)
18:00 Canal+Sport Lechia - Zagłębie (na żywo)
20:30 Canal+Sport Miedź - Legia (na żywo)