Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 21 kwietnia 2018

2 Liga

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1GKS Jastrzębie255541-1517-4-49-2-28-2-2
2Warta Poznań254633-1714-4-78-3-26-1-5
3Radomiak Radom264340-2712-7-77-4-25-3-5
4ŁKS Łódź244325-1611-10-36-4-25-6-1
5Olimpia Elbląg243935-2511-6-76-1-55-5-2
6Błękitni Stargard253727-2210-7-85-5-25-2-6
7GKS Bełchatów 253540-359-8-87-4-12-4-7
8Siarka Tarnobrzeg243536-3511-2-116-1-55-1-6
9Garbarnia Kraków253432-299-7-96-4-33-3-6
10ROW Rybnik263138-448-7-116-4-32-3-8
11Znicz Pruszków263130-388-7-114-3-64-4-5
12Wisła Puławy253029-297-9-96-4-31-5-6
13Rozwój Katowice253022-308-6-116-2-42-4-7
14Gryf Wejherowo252727-356-9-102-5-54-4-5
15Stal Stalowa Wola252622-296-8-114-3-62-5-5
16MKS Kluczbork242521-355-10-93-8-22-2-7
17Gwardia Koszalin252323-485-8-123-3-52-5-7
18Legionovia Legionowo242025-375-5-143-2-72-3-7
SO/14/04 12:00
Znicz P.
0-0
Olimpia E.
SO/14/04 15:00
Stal S.
1-3
Wisła P.
SO/14/04 16:00
GKS J.
0-2
Warta P.
SO/14/04 16:00
Gryf W.
2-2
Garbarnia K.
SO/14/04 16:00
ROW R.
2-1
Legionovia L.
SO/14/04 17:00
MKS K.
1-0
Siarka T.
SO/14/04 18:00
GKS B.
2-2
ŁKS Ł.
ND/15/04 13:00
Gwardia K.
0-0
Rozwój K.
PN/16/04 17:00
Błękitni S.
1-0
Radomiak R.
SO/21/04 15:00
Siarka T.
-
Gryf W.
SO/21/04 16:00
ROW R.
-
GKS B.
SO/21/04 16:00
Warta P.
-
Znicz P.
SO/21/04 16:00
Olimpia E.
-
ŁKS Ł.
SO/21/04 17:00
Legionovia L.
-
Gwardia K.
SO/21/04 17:00
Radomiak R.
-
Stal S.
SO/21/04 17:00
Wisła P.
-
GKS J.
ND/22/04 15:00
Garbarnia K.
-
Błękitni S.
ND/22/04 16:00
Rozwój K.
-
MKS K.
Strzelcy
15 Leandro (Radomiak)
13 Giel (GKS Bełchatów)
11 Szczepan (GKS Jastrzębie)
10 Jadach (GKS Jastrzębie)
8 Radionow (ŁKS Łódź)
8 Szuprytowski (Olimpia)
7 Bartosiak (GKS Bełchatów)
7 Musiolik (ROW Rybnik)
7 Zulciak (Wisła)
1 kolejka
PT/28/07 18:30

Radomiak Radom

Leandro 60
1-0

Garbarnia Kraków

SO/29/07 17:00

Błękitni Stargard

Węsierski 31, Szymusik 55
2-1

GKS Bełchatów

Janasik 79
SO/29/07 17:00

Znicz Pruszków

Włodyka 12
1-2

Gwardia Koszalin

Kwiatkowski 23, Brzeziański 62
SO/29/07 17:00

Warta Poznań

Kita 14, 90, Dejewski 32
3-1

Rozwój Katowice

Bętkowski 53 (k)
SO/29/07 18:00

GKS Jastrzębie

Szczepan 26, Ali 45, Gancarczyk 59, Jadach 90, Caniboł 90
5-1

MKS Kluczbork

Baraniak 10
SO/29/07 18:00

ŁKS Łódź

0-0

ROW Rybnik

SO/29/07 18:00

Wisła Puławy

0-1

Siarka Tarnobrzeg

Radulj 67
ND/30/07 17:00

Stal Stalowa Wola

Gębalski 75
1-1

Gryf Wejherowo

Nadolski 65 (k)
ND/30/07 17:00

Olimpia Elbląg

Kołosow 27, 30
2-1

Legionovia Legionowo

Wajdzik 38
2 kolejka
PT/04/08 17:00

Rozwój Katowice

Łączek 29, Mońka 50
2-0

Wisła Puławy

PT/04/08 18:00

Siarka Tarnobrzeg

Zaradny 75
1-3

Radomiak Radom

Leandro 51, Cupriak 73, Rolinc 80
PT/04/08 19:00

ROW Rybnik

Spratek 39, Brychlik 43, 49
3-1

Olimpia Elbląg

Bojas 83 (k)
SO/05/08 16:00

Gryf Wejherowo

0-2

GKS Jastrzębie

Szczepan 31, Jadach 85
SO/05/08 17:00

Legionovia Legionowo

Żebrowski 41, 72
2-3

Warta Poznań

Cierpka 19, Laskowski 38, Kita 45
SO/05/08 17:00

Błękitni Stargard

0-0

Stal Stalowa Wola

SO/05/08 17:00

ŁKS Łódź

Radionow 62
1-0

Gwardia Koszalin

SO/05/08 19:00

GKS Bełchatów

Bartosiak 3, Pietroń 45, Flaszka 68
3-1

Garbarnia Kraków

Borovićanin 13
SO/05/08 19:00

MKS Kluczbork

Niemczyk 9
1-0

Znicz Pruszków

3 kolejka
PT/11/08 17:00

ŁKS Łódź

Radionow 78
1-0

MKS Kluczbork

PT/11/08 17:45

Warta Poznań

Laskowski 32, Biegański 81
2-0

ROW Rybnik

PT/11/08 18:30

Radomiak Radom

Filipowicz 38, Świdzikowski 50, Leandro 59 (k), Cupriak 68
4-1

Rozwój Katowice

Płonka 51
SO/12/08 17:00

GKS Jastrzębie

0-0

Błękitni Stargard

SO/12/08 17:00

Znicz Pruszków

Kubicki 3, Klepczarek 45, Tarnowski 90
3-2

Gryf Wejherowo

Wicon 7, Gierszewski 71
SO/12/08 17:30

Garbarnia Kraków

Garzeł 41, Krykun 78, Wójcik 88
3-1

Siarka Tarnobrzeg

Broź 75
SO/12/08 18:00

Wisła Puławy

Maksymiuk 26, Meschia 28
2-1

Legionovia Legionowo

Mazurek 34
ND/13/08 17:00

Stal Stalowa Wola

Gębalski 68 (k)
1-4

GKS Bełchatów

Thiakane 24, Giel 31, Bierzało 60, Flaszka 72
ND/13/08 17:00

Olimpia Elbląg

Stępień 58, 75
2-0

Gwardia Koszalin

4 kolejka
PT/18/08 17:30

Gwardia Koszalin

0-3

Warta Poznań

Jasiński 52, Żmijewski 73, Przybyła 77
PT/18/08 19:30

MKS Kluczbork

Baraniak 29
1-1

Olimpia Elbląg

Iwanowski 15
SO/19/08 15:00

Błękitni Stargard

Pustelnik 61 (k)
1-1

Znicz Pruszków

Rackiewicz 87
SO/19/08 16:00

Gryf Wejherowo

Nadolski 18 (k)
1-1

ŁKS Łódź

Radionow 32 (k)
SO/19/08 17:00

Rozwój Katowice

Bętkowski 74
1-1

Garbarnia Kraków

Krykun 49
SO/19/08 17:00

Legionovia Legionowo

0-1

Radomiak Radom

Leandro 19
SO/19/08 17:00

Stal Stalowa Wola

0-2

GKS Jastrzębie

Ali 36, Dzida 90
SO/19/08 19:00

GKS Bełchatów

Giel 36, 52, 65, 70, Flaszka 87
5-2

Siarka Tarnobrzeg

Broź 10, 56
SO/19/08 19:00

ROW Rybnik

Jary 14, Siwek 16, 82, Spratek 68
4-2

Wisła Puławy

Smektała 70, Poznański 72
5 kolejka
ŚR/23/08 17:00

ŁKS Łódź

Radionow 71 (k), Bryła 85
2-1

Błękitni Stargard

Węsierski 80
ŚR/23/08 17:00

Olimpia Elbląg

Bojas 41 (k)
1-3

Gryf Wejherowo

Gierszewski 29, Brzuzy 49, Goerke 61
ŚR/23/08 17:00

Radomiak Radom

Leandro 68
1-0

ROW Rybnik

ŚR/23/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

0-0

Rozwój Katowice

ŚR/23/08 17:30

GKS Jastrzębie

Ali 45, Jadach 85
2-0

GKS Bełchatów

ŚR/23/08 17:30

Warta Poznań

Laskowski 14 (k), 22, Cierpka 45
3-0

MKS Kluczbork

ŚR/23/08 17:30

Garbarnia Kraków

Wojcieszyński 45
1-2

Legionovia Legionowo

Żebrakowski 56, 72
ŚR/23/08 18:00

Znicz Pruszków

Stryjewski 90
1-3

Stal Stalowa Wola

Trubeha 62, Gębalski 84, Janiszewski 88
ŚR/23/08 18:00

Wisła Puławy

Pożak 24, Smektała 30, Ploj 47
3-0

Gwardia Koszalin

6 kolejka
SO/26/08 15:00

Stal Stalowa Wola

Łętocha 73
1-1

ŁKS Łódź

Zagdański 87
SO/26/08 16:00

Gryf Wejherowo

0-1

Warta Poznań

Szynka 68
SO/26/08 17:00

Legionovia Legionowo

Żebrowski 61, 85 (k)
2-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/26/08 17:00

GKS Jastrzębie

Szymura 79, Caniboł 90
2-1

Znicz Pruszków

Stryjewski 59
SO/26/08 18:00

GKS Bełchatów

Bierzało 13, Giel 27
2-0

Rozwój Katowice

SO/26/08 19:00

ROW Rybnik

Musiolik 88
1-4

Garbarnia Kraków

Ogar 28, Serafin 50, Mistrzyk 52, Siedlarz 78
SO/26/08 19:00

MKS Kluczbork

Nitkiewicz 14
1-1

Wisła Puławy

Ploj 90
ND/27/08 15:00

Błękitni Stargard

0-0

Olimpia Elbląg

PN/28/08 19:00

Gwardia Koszalin

Wojciechowski 15
1-4

Radomiak Radom

Agu 9, Mazan 42, Świdzikowski 79, Stanisławski 85
7 kolejka
PT/01/09 18:30

Radomiak Radom

Jakubik 45
1-1

MKS Kluczbork

Kościelniak 8
SO/02/09 16:00

ŁKS Łódź

Pyrdoł 50
1-1

GKS Jastrzębie

Semeniuk 82
SO/02/09 17:00

Znicz Pruszków

Stryjewski 62, Włodyka 78
2-1

GKS Bełchatów

Garuch 66
SO/02/09 17:00

Warta Poznań

Biegański 12
1-2

Błękitni Stargard

Liśkiewicz 47, Fadecki 71
SO/02/09 17:00

Wisła Puławy

Hirsz 69
1-1

Gryf Wejherowo

Maciejewski 40
SO/02/09 17:00

Garbarnia Kraków

Krykun 18, Ogar 37, 40
3-1

Gwardia Koszalin

Zyska 13 (k)
SO/02/09 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Czyżycki 17, Ropski 81
2-1

ROW Rybnik

Musiolik 47
ND/03/09 17:00

Olimpia Elbląg

Kurbiel 27, Szuprytowski 85
2-2

Stal Stalowa Wola

Sobotka 9, Kiełtyka 45 (s)
ŚR/20/09 16:00

Rozwój Katowice

0-2

Legionovia Legionowo

Kwiatkowski 53, Mazurek 76
8 kolejka
PT/08/09 19:00

ROW Rybnik

Koleczko 32, Muszalik 77 (k)
2-2

Rozwój Katowice

Szołtys 55, Płonka 74
PT/08/09 19:00

Znicz Pruszków

Kubicki 85
1-2

ŁKS Łódź

Radionow 10, Rozwandowicz 90
SO/09/09 15:00

Błękitni Stargard

0-0

Wisła Puławy

SO/09/09 16:00

Gryf Wejherowo

Wicon 4
1-1

Radomiak Radom

Leandro 70
SO/09/09 16:00

GKS Jastrzębie

Ali 65, Jadach 76
2-1

Olimpia Elbląg

Kurbiel 8
SO/09/09 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Grzesik 32, Ropski 49, 67, Dawidowicz 87
4-1

Gwardia Koszalin

Szubert 60
SO/09/09 18:00

GKS Bełchatów

Rachwał 82 (k)
1-1

Legionovia Legionowo

Grzelak 90
SO/09/09 19:00

MKS Kluczbork

Fedota 26
1-1

Garbarnia Kraków

Serafin 88
ND/10/09 15:00

Stal Stalowa Wola

Patrzykąt 70 (s)
1-0

Warta Poznań

9 kolejka
PT/15/09 18:30

Radomiak Radom

Pustelnik 31 (s)
1-0

Błękitni Stargard

SO/16/09 15:00

Rozwój Katowice

0-0

Gwardia Koszalin

SO/16/09 16:00

Warta Poznań

Przybyła 72
1-0

GKS Jastrzębie

SO/16/09 16:00

Wisła Puławy

Smektała 49
1-1

Stal Stalowa Wola

Stąporski 70
SO/16/09 16:00

Garbarnia Kraków

Kalemba 90 (k)
1-0

Gryf Wejherowo

SO/16/09 16:00

Legionovia Legionowo

Mazurek 33, Rybkiewicz 37, 71
3-1

ROW Rybnik

Krotofil 89
SO/16/09 17:00

Olimpia Elbląg

0-1

Znicz Pruszków

Długołęcki 36
SO/16/09 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Księżniakiewicz 17, Kubowicz 25, Janeczko 73, Radulj 81
4-0

MKS Kluczbork

ND/17/09 16:30

ŁKS Łódź

Radionow 66
1-1

GKS Bełchatów

Bartosiak 72
10 kolejka
PT/22/09 19:00

Znicz Pruszków

0-3

Warta Poznań

Laskowski 8 (k), Sanocki 73, Cierpka 75
SO/23/09 15:00

Błękitni Stargard

Szymusik 34, Węsierski 68
2-0

Garbarnia Kraków

SO/23/09 15:00

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 5, 53
2-2

Radomiak Radom

Świdzikowski 14, Leandro 31 (k)
SO/23/09 15:00

GKS Jastrzębie

Gancarczyk 8
1-1

Wisła Puławy

Darmochwał 45 (k)
SO/23/09 16:00

Gryf Wejherowo

Gabor 25, Wicki 65
2-2

Siarka Tarnobrzeg

Księżniakiewicz 18, Broź 32
SO/23/09 16:00

ŁKS Łódź

Radionow 41
1-2

Olimpia Elbląg

Szmydt 76, Kołosow 85
SO/23/09 17:00

GKS Bełchatów

Giel 30
1-2

ROW Rybnik

Bober 42, 50
SO/23/09 19:00

MKS Kluczbork

Nitkiewicz 86 (k)
1-1

Rozwój Katowice

Marchewka 24
ND/24/09 16:00

Gwardia Koszalin

Shimmura 72
1-1

Legionovia Legionowo

Żebrowski 68
11 kolejka
PT/29/09 19:00

ROW Rybnik

0-0

Gwardia Koszalin

SO/30/09 15:00

Garbarnia Kraków

Serafin 6
1-0

Stal Stalowa Wola

SO/30/09 15:00

Rozwój Katowice

0-3

Gryf Wejherowo

Maciejewski 48, Nadolski 65 (k), Okuniewicz 82
SO/30/09 16:00

Olimpia Elbląg

Wenger 90
1-0

GKS Bełchatów

SO/30/09 16:00

Warta Poznań

0-0

ŁKS Łódź

SO/30/09 16:00

Wisła Puławy

Zulciak 61
1-1

Znicz Pruszków

Podliński 82
SO/30/09 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Witasik 5, Mikita 48
2-0

Błękitni Stargard

SO/30/09 16:00

Legionovia Legionowo

0-1

MKS Kluczbork

Brodziński 35
ND/01/10 17:00

Radomiak Radom

Leandro 90 (k)
1-1

GKS Jastrzębie

Jadach 53
12 kolejka
SO/07/10 13:00

Stal Stalowa Wola

Zalepa 78
1-2

Siarka Tarnobrzeg

Mikita 60, Ropski 81
SO/07/10 15:00

Błękitni Stargard

Skórecki 20
1-2

Rozwój Katowice

Żak 17, Płonka 48
SO/07/10 15:00

GKS Jastrzębie

Szczepan 19
1-2

Garbarnia Kraków

Kostrubała 2, Łukasik 53
SO/07/10 15:00

ŁKS Łódź

Rozwandowicz 80
1-0

Wisła Puławy

SO/07/10 16:00

Olimpia Elbląg

Bojas 41
1-0

Warta Poznań

SO/07/10 18:00

MKS Kluczbork

Brodziński 53, Warchoł 79
2-2

ROW Rybnik

Jaroszewski 81, Muszalik 88 (k)
SO/07/10 19:00

Znicz Pruszków

Faliszewski 14, Machalski 72, Stryjewski 90
3-1

Radomiak Radom

Leandro 44
ŚR/18/10 15:00

Gryf Wejherowo

Trąbka 90
1-1

Legionovia Legionowo

Rybkiewicz 21
ŚR/18/10 18:00

GKS Bełchatów

Giel 14, 45
2-2

Gwardia Koszalin

Brzeziański 17, Przyborowski 50
13 kolejka
SO/14/10 15:00

Warta Poznań

0-0

GKS Bełchatów

SO/14/10 15:00

Garbarnia Kraków

0-1

Znicz Pruszków

Machalski 89
SO/14/10 15:00

Siarka Tarnobrzeg

0-2

GKS Jastrzębie

Adamek 87, Szczęch 90
SO/14/10 15:00

Rozwój Katowice

Jaroszek 61, Paszek 69
2-1

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 42
SO/14/10 15:00

Legionovia Legionowo

Mazurek 16, Rybkiewicz 38
2-1

Błękitni Stargard

Skórecki 10
SO/14/10 15:30

Radomiak Radom

Widejko 52 (s)
1-1

ŁKS Łódź

Guzik 83
SO/14/10 16:00

Wisła Puławy

0-0

Olimpia Elbląg

SO/14/10 17:00

ROW Rybnik

Brychlik 59, Gojny 72, Muszalik 90 (k)
3-0

Gryf Wejherowo

ND/15/10 14:00

MKS Kluczbork

Deja 70 (k)
1-1

Gwardia Koszalin

Brzeziański 81
14 kolejka
SO/21/10 13:00

Błękitni Stargard

Wojtasiak 2, Więcek 61
2-2

ROW Rybnik

Bober 22, Jary 82
SO/21/10 14:00

Stal Stalowa Wola

Stąporski 87
1-0

Legionovia Legionowo

SO/21/10 14:00

GKS Jastrzębie

Adamek 66, Jadach 79 (k), 90 (k)
3-1

Rozwój Katowice

Łączek 31
SO/21/10 15:00

Gryf Wejherowo

Okuniewicz 90
1-2

Gwardia Koszalin

Kwiatkowski 37, 87
SO/21/10 15:00

ŁKS Łódź

Rozwandowicz 37
1-0

Garbarnia Kraków

SO/21/10 15:00

Olimpia Elbląg

Szuprytowski 70
1-2

Radomiak Radom

Leandro 17, Mazan 34
SO/21/10 15:00

Warta Poznań

Kita 25, Kieliba 78, Spławski 82
3-1

Wisła Puławy

Zulciak 66
ND/22/10 12:00

Znicz Pruszków

Podliński 14
1-3

Siarka Tarnobrzeg

Radulj 30, Mikita 68, Stępień 76 (k)
ND/22/10 17:00

GKS Bełchatów

Pietroń 31 (k)
1-0

MKS Kluczbork

15 kolejka
SO/28/10 13:00

Legionovia Legionowo

0-2

GKS Jastrzębie

Szymura 66, Caniboł 81
SO/28/10 14:00

Garbarnia Kraków

Siedlarz 27
1-1

Olimpia Elbląg

Bojas 70
SO/28/10 14:00

Siarka Tarnobrzeg

0-1

ŁKS Łódź

Widejko 71
SO/28/10 15:00

Rozwój Katowice

0-1

Znicz Pruszków

Włodarczyk 41
SO/28/10 15:00

Gwardia Koszalin

Przyborowski 76, Szubert 88
2-0

Błękitni Stargard

SO/28/10 16:00

Wisła Puławy

Hirsz 43, 60, Zulciak 51, 61, Maksymiuk 84
5-2

GKS Bełchatów

Janasik 28, Flaszka 35
SO/28/10 17:00

ROW Rybnik

Jaroszewski 3
1-0

Stal Stalowa Wola

SO/28/10 18:00

MKS Kluczbork

Deja 12 (k), Nitkiewicz 51
2-2

Gryf Wejherowo

Trąbka 18, Okuniewicz 76
ND/29/10 14:00

Radomiak Radom

0-0

Warta Poznań

16 kolejka
SO/04/11 13:00

Błękitni Stargard

Węsierski 83
1-0

MKS Kluczbork

SO/04/11 13:00

GKS Jastrzębie

Szczepan 4, Adamek 73
2-1

ROW Rybnik

Krotofil 38
SO/04/11 14:00

ŁKS Łódź

Zagdański 14
1-0

Rozwój Katowice

SO/04/11 14:00

Warta Poznań

Dejewski 63
1-0

Garbarnia Kraków

SO/04/11 16:00

Wisła Puławy

Ploj 84
1-0

Radomiak Radom

SO/04/11 17:00

GKS Bełchatów

Bartosiak 59
1-0

Gryf Wejherowo

ND/05/11 12:00

Znicz Pruszków

Kubicki 52
1-0

Legionovia Legionowo

ND/05/11 13:00

Stal Stalowa Wola

Zalepa 8, Stąporski 21
2-0

Gwardia Koszalin

ND/05/11 13:00

Olimpia Elbląg

Bojas 45, Szuprytowski 64
2-1

Siarka Tarnobrzeg

Ropski 34
17 kolejka
SO/11/11 13:00

Garbarnia Kraków

Ogar 85
1-1

Wisła Puławy

Maksymiuk 45
SO/11/11 13:00

Siarka Tarnobrzeg

Mikita 57, Witkowski 87
2-0

Warta Poznań

SO/11/11 13:00

Rozwój Katowice

Płonka 3
1-2

Olimpia Elbląg

Szmydt 67, 81
SO/11/11 13:00

Gwardia Koszalin

0-2

GKS Jastrzębie

Szczepan 15, Adamek 77
SO/11/11 17:00

ROW Rybnik

Gojny 45
1-1

Znicz Pruszków

Kubicki 42
ND/12/11 12:00

Legionovia Legionowo

0-2

ŁKS Łódź

Guzik 30, Pyrdoł 45
ND/12/11 13:00

Radomiak Radom

Klabník 15, Leandro 74
2-1

GKS Bełchatów

Pietroń 30
ND/12/11 13:00

Gryf Wejherowo

0-3

Błękitni Stargard

Węsierski 53, Więcek 62, Szymusik 69
ND/12/11 16:00

MKS Kluczbork

0-0

Stal Stalowa Wola

18 kolejka
SO/18/11 13:00

Gwardia Koszalin

Brzeziański 23, Mikołajczak 47
2-2

Znicz Pruszków

Klepczarek 6, Machalski 75 (k)
SO/18/11 13:00

Rozwój Katowice

Żak 41, 62
2-0

Warta Poznań

SO/18/11 13:00

Siarka Tarnobrzeg

Witkowski 26
1-0

Wisła Puławy

SO/18/11 13:00

Garbarnia Kraków

Mistrzyk 10
1-1

Radomiak Radom

Leandro 82 (k)
SO/18/11 16:00

MKS Kluczbork

0-1

GKS Jastrzębie

Kawula 68
SO/18/11 17:00

ROW Rybnik

Kalisz 58, Jaroszewski 66
2-2

ŁKS Łódź

Zagdański 1, 20
ND/19/11 12:00

Legionovia Legionowo

0-3

Olimpia Elbląg

Szuprytowski 26, 57, 90
ND/19/11 13:00

Gryf Wejherowo

0-1

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 56
ND/19/11 17:00

GKS Bełchatów

Giel 48, Bartosiak 50, Pietroń 52 (k)
3-2

Błękitni Stargard

Węsierski 28, Skórecki 40
19 kolejka
SO/25/11 13:00

Garbarnia Kraków

Kalemba 45 (k)
1-1

GKS Bełchatów

Chwastek 24
SO/25/11 13:00

Warta Poznań

Cierpka 63, Żmijewski 70
2-0

Legionovia Legionowo

SO/25/11 13:00

GKS Jastrzębie

Szczepan 4, 28, 85
3-0

Gryf Wejherowo

SO/25/11 13:00

Stal Stalowa Wola

0-2

Błękitni Stargard

Karmański 31, Więcek 32
SO/25/11 15:00

Wisła Puławy

Smektała 25 (k)
1-0

Rozwój Katowice

ND/26/11 12:00

Znicz Pruszków

Kubicki 37
1-1

MKS Kluczbork

Warchoł 70
ND/26/11 13:00

Gwardia Koszalin

0-1

ŁKS Łódź

Radionow 75
ND/26/11 13:00

Radomiak Radom

Leandro 89
1-2

Siarka Tarnobrzeg

Kubowicz 19, Radulj 32
ND/26/11 13:00

Olimpia Elbląg

Kiełtyka 30, Kołosow 35, Szuprytowski 72, 88, Lisiecki 76, 90
6-3

ROW Rybnik

Muszalik 50 (k), Musiolik 52, Brychlik 64
20 kolejka
SO/24/03 15:00

Gwardia Koszalin

Brzeziański 4
1-5

Olimpia Elbląg

Bojas 6, Szołtys 16, Kurbiel 26, 34, 40
ŚR/04/04 16:00

Rozwój Katowice

Wróbel 23 (k)
1-0

Radomiak Radom

ŚR/04/04 16:00

Siarka Tarnobrzeg

0-1

Garbarnia Kraków

Serafin 65
ŚR/04/04 16:30

Legionovia Legionowo

Żemło 30 (s)
1-1

Wisła Puławy

Szymankiewicz 23
ŚR/04/04 17:00

Błękitni Stargard

Magnuski 59
1-0

GKS Jastrzębie

ŚR/04/04 17:00

Gryf Wejherowo

Koziara 2, Wicki 38, 49, 66 (k)
4-3

Znicz Pruszków

Machalski 31, 75, Tarnowski 88
ŚR/04/04 17:00

ROW Rybnik

Musiolik 7
1-0

Warta Poznań

ŚR/04/04 18:00

GKS Bełchatów

0-0

Stal Stalowa Wola

ŚR/04/04 19:00

MKS Kluczbork

0-2

ŁKS Łódź

Łuczak 45, Zagdański 60
21 kolejka
SO/10/03 13:30

ŁKS Łódź

0-0

Gryf Wejherowo

SO/10/03 14:00

GKS Jastrzębie

Szczepan 38, Szymura 61
2-1

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 47
ND/11/03 12:00

Znicz Pruszków

Tarnowski 66
1-1

Błękitni Stargard

Skórecki 87
ND/11/03 14:00

Radomiak Radom

Mazan 8, Świdzikowski 34, Leandro 39 (k), 83
4-2

Legionovia Legionowo

Waleńcik 20, Vasilj 36
ŚR/18/04 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Kendzia 33 (s), Broź 39 (k)
2-4

GKS Bełchatów

Flaszka 1, Giel 28, 32, 40
ŚR/18/04 17:00

Wisła Puławy

Popiołek 33, Sulkowski 79 (k)
2-0

ROW Rybnik

ŚR/18/04 17:00

Warta Poznań

Piceluk 59, 69, 90
3-3

Gwardia Koszalin

Setla 57, Brzeziański 65, Ziętarski 90
ŚR/18/04 17:30

Garbarnia Kraków

Kalemba 56 (k)
1-0

Rozwój Katowice

ŚR/16/05 17:00

Olimpia Elbląg

-

MKS Kluczbork

22 kolejka
SO/17/03 15:00

ROW Rybnik

Musiolik 63
1-2

Radomiak Radom

Wróbel 5, Rolinc 88
SO/17/03 15:00

Legionovia Legionowo

-
Odwołany

Garbarnia Kraków

ŚR/18/04 16:00

Stal Stalowa Wola

Jarosz 45, Mistrzyk 81 (k)
2-0

Znicz Pruszków

ŚR/25/04 17:00

Gryf Wejherowo

-

Olimpia Elbląg

WT/01/05 16:00

MKS Kluczbork

-

Warta Poznań

WT/01/05 16:00

Gwardia Koszalin

-

Wisła Puławy

ŚR/16/05 17:00

Błękitni Stargard

-

ŁKS Łódź

ŚR/16/05 17:00

Rozwój Katowice

-

Siarka Tarnobrzeg

ŚR/16/05 19:00

GKS Bełchatów

-

GKS Jastrzębie

23 kolejka
SO/24/03 13:00

Garbarnia Kraków

Krykun 15
1-3

ROW Rybnik

Spratek 7, Musiolik 23, Tkocz 37 (k)
SO/24/03 14:00

Warta Poznań

0-1

Gryf Wejherowo

Ciarkowski 64
SO/24/03 15:00

Rozwój Katowice

Żak 83
1-0

GKS Bełchatów

SO/24/03 16:00

Wisła Puławy

Ploj 74
1-2

MKS Kluczbork

Baraniak 14, Zaradny 66
ND/25/03 12:00

Znicz Pruszków

0-3

GKS Jastrzębie

Jadach 28, 80 (k), Szczepan 55
ŚR/11/04 00:00

Olimpia Elbląg

0-1

Błękitni Stargard

Fadecki 79
ŚR/11/04 17:00

Radomiak Radom

Agu 5, Mikita 12, Mazan 32, Rolinc 87, 90
5-0

Gwardia Koszalin

ŚR/25/04 17:00

Siarka Tarnobrzeg

-

Legionovia Legionowo

WT/01/05 17:30

ŁKS Łódź

-

Stal Stalowa Wola

24 kolejka
CZ/29/03 16:00

Legionovia Legionowo

Rybkiewicz 68
1-2

Rozwój Katowice

Wróbel 6, Szeliga 88
PT/30/03 16:00

Gwardia Koszalin

Ziętarski 9, 39
2-1

Garbarnia Kraków

Moskal 3 (k)
PT/30/03 19:00

GKS Jastrzębie

Jadach 16 (k)
1-0

ŁKS Łódź

SO/31/03 12:00

ROW Rybnik

Tkocz 41, Musiolik 90
2-3

Siarka Tarnobrzeg

Cupriak 73, Głaz 82, Janeczko 85
SO/31/03 13:00

Błękitni Stargard

0-1

Warta Poznań

Przybyła 88
SO/31/03 14:00

Gryf Wejherowo

Nadolski 61
1-0

Wisła Puławy

SO/31/03 15:00

Stal Stalowa Wola

0-1

Olimpia Elbląg

Niburski 28
SO/31/03 17:00

GKS Bełchatów

Grolik 55, Bartosiak 78
2-1

Znicz Pruszków

Domżalski 29
SO/31/03 17:00

MKS Kluczbork

Antkowiak 12, Górkiewicz 22, Bodziony 63
3-1

Radomiak Radom

Rolinc 90
25 kolejka
SO/07/04 15:00

Gwardia Koszalin

Setla 66, Szubert 90
2-1

Siarka Tarnobrzeg

Grzesik 68
SO/07/04 15:00

Garbarnia Kraków

Kiebzak 40, Ogar 51, 90, Krykun 90
4-1

MKS Kluczbork

Nitkiewicz 66 (k)
SO/07/04 16:00

Legionovia Legionowo

Więdłocha 63, 87
2-2

GKS Bełchatów

Rachwał 40, Bartosiak 66
SO/07/04 16:00

Radomiak Radom

0-1

Gryf Wejherowo

Okuniewicz 64
SO/07/04 16:00

Wisła Puławy

Zulciak 88
1-3

Błękitni Stargard

Skórecki 23, Pustelnik 36, Jaroch 73
SO/07/04 16:00

Olimpia Elbląg

0-1

GKS Jastrzębie

Szczepan 77
SO/07/04 16:00

ŁKS Łódź

0-2

Znicz Pruszków

Rackiewicz 40, Smoliński 77
ND/08/04 15:00

Warta Poznań

Marciniak 42 (k)
1-0

Stal Stalowa Wola

ND/08/04 16:00

Rozwój Katowice

Paszek 55, Żak 64
2-0

ROW Rybnik

26 kolejka
SO/14/04 12:00

Znicz Pruszków

0-0

Olimpia Elbląg

SO/14/04 15:00

Stal Stalowa Wola

Mistrzyk 87
1-3

Wisła Puławy

Hirsz 37, Zulciak 57, 60
SO/14/04 16:00

GKS Jastrzębie

0-2

Warta Poznań

Sanocki 35, Janicki 67
SO/14/04 16:00

Gryf Wejherowo

Wojowski 20, Wicki 63
2-2

Garbarnia Kraków

Kalemba 89 (k), 90
SO/14/04 16:00

ROW Rybnik

Brychlik 9, Spratek 43
2-1

Legionovia Legionowo

Leleno 39
SO/14/04 17:00

MKS Kluczbork

Nitkiewicz 54 (k)
1-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/14/04 18:00

GKS Bełchatów

Bartosiak 64, Flaszka 88
2-2

ŁKS Łódź

Juraszek 3, 39
ND/15/04 13:00

Gwardia Koszalin

0-0

Rozwój Katowice

PN/16/04 17:00

Błękitni Stargard

Skórecki 3
1-0

Radomiak Radom

27 kolejka
SO/21/04 15:00

Siarka Tarnobrzeg

-

Gryf Wejherowo

SO/21/04 16:00

ROW Rybnik

-

GKS Bełchatów

SO/21/04 16:00

Warta Poznań

-

Znicz Pruszków

SO/21/04 16:00

Olimpia Elbląg

-

ŁKS Łódź

SO/21/04 17:00

Legionovia Legionowo

-

Gwardia Koszalin

SO/21/04 17:00

Radomiak Radom

-

Stal Stalowa Wola

SO/21/04 17:00

Wisła Puławy

-

GKS Jastrzębie

ND/22/04 15:00

Garbarnia Kraków

-

Błękitni Stargard

ND/22/04 16:00

Rozwój Katowice

-

MKS Kluczbork

28 kolejka
- -

ŁKS Łódź

-

Warta Poznań

- -

Znicz Pruszków

-

Wisła Puławy

- -

GKS Jastrzębie

-

Radomiak Radom

- -

Stal Stalowa Wola

-

Garbarnia Kraków

- -

Błękitni Stargard

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Gryf Wejherowo

-

Rozwój Katowice

- -

MKS Kluczbork

-

Legionovia Legionowo

- -

Gwardia Koszalin

-

ROW Rybnik

SO/28/04 00:00

GKS Bełchatów

-

Olimpia Elbląg

29 kolejka
- -

ROW Rybnik

-

MKS Kluczbork

- -

Legionovia Legionowo

-

Gryf Wejherowo

- -

Rozwój Katowice

-

Błękitni Stargard

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Stal Stalowa Wola

- -

Garbarnia Kraków

-

GKS Jastrzębie

- -

Radomiak Radom

-

Znicz Pruszków

- -

Wisła Puławy

-

ŁKS Łódź

- -

Warta Poznań

-

Olimpia Elbląg

SO/05/05 00:00

Gwardia Koszalin

-

GKS Bełchatów

30 kolejka
- -

GKS Bełchatów

-

Warta Poznań

- -

Olimpia Elbląg

-

Wisła Puławy

- -

ŁKS Łódź

-

Radomiak Radom

- -

Znicz Pruszków

-

Garbarnia Kraków

- -

GKS Jastrzębie

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Stal Stalowa Wola

-

Rozwój Katowice

- -

Błękitni Stargard

-

Legionovia Legionowo

- -

Gryf Wejherowo

-

ROW Rybnik

ŚR/09/05 00:00

Gwardia Koszalin

-

MKS Kluczbork

31 kolejka
- -

Gwardia Koszalin

-

Gryf Wejherowo

- -

ROW Rybnik

-

Błękitni Stargard

- -

Legionovia Legionowo

-

Stal Stalowa Wola

- -

Rozwój Katowice

-

GKS Jastrzębie

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Znicz Pruszków

- -

Garbarnia Kraków

-

ŁKS Łódź

- -

Radomiak Radom

-

Olimpia Elbląg

- -

Wisła Puławy

-

Warta Poznań

SO/12/05 00:00

MKS Kluczbork

-

GKS Bełchatów

32 kolejka
- -

Warta Poznań

-

Radomiak Radom

- -

Olimpia Elbląg

-

Garbarnia Kraków

- -

ŁKS Łódź

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Znicz Pruszków

-

Rozwój Katowice

- -

GKS Jastrzębie

-

Legionovia Legionowo

- -

Stal Stalowa Wola

-

ROW Rybnik

- -

Błękitni Stargard

-

Gwardia Koszalin

- -

Gryf Wejherowo

-

MKS Kluczbork

SO/19/05 00:00

GKS Bełchatów

-

Wisła Puławy

33 kolejka
- -

MKS Kluczbork

-

Błękitni Stargard

- -

Gwardia Koszalin

-

Stal Stalowa Wola

- -

ROW Rybnik

-

GKS Jastrzębie

- -

Legionovia Legionowo

-

Znicz Pruszków

- -

Rozwój Katowice

-

ŁKS Łódź

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Olimpia Elbląg

- -

Garbarnia Kraków

-

Warta Poznań

- -

Radomiak Radom

-

Wisła Puławy

SO/26/05 00:00

Gryf Wejherowo

-

GKS Bełchatów

34 kolejka
- -

Wisła Puławy

-

Garbarnia Kraków

- -

Warta Poznań

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Olimpia Elbląg

-

Rozwój Katowice

- -

ŁKS Łódź

-

Legionovia Legionowo

- -

Znicz Pruszków

-

ROW Rybnik

- -

GKS Jastrzębie

-

Gwardia Koszalin

- -

Stal Stalowa Wola

-

MKS Kluczbork

- -

Błękitni Stargard

-

Gryf Wejherowo

SO/02/06 00:00

GKS Bełchatów

-

Radomiak Radom

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lech Poznań325850-24
2Legia Warszawa315443-32
3Jagiellonia Białystok315446-38
4Wisła Płock315044-37
5Górnik Zabrze315058-47
6Korona Kielce314845-37
7Zagłębie Lubin324640-34
8Wisła Kraków314543-38
9Cracovia314242-41
10Arka Gdynia314039-34
11Śląsk Wrocław323738-49
12Pogoń Szczecin313436-48
13Lechia Gdańsk313341-52
14Piast Gliwice313029-40
15Termalica Nieciecza 322933-56
16Sandecja Nowy Sącz312527-47
PT/20/04 18:00
Termalica N.
1-2
Śląsk W.
PT/20/04 20:30
Zagłębie L.
0-1
Lech P.
SO/21/04 15:30
Piast G.
-
Pogoń S.
SO/21/04 18:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
SO/21/04 20:30
Korona K.
-
Jagiellonia B.
ND/22/04 15:30
Sandecja N.
-
Arka G.
ND/22/04 18:00
Wisła K.
-
Legia W.
PN/23/04 18:00
Lechia G.
-
Cracovia
PT/27/04 18:00
Arka G.
-
Piast G.
PT/27/04 20:30
Legia W.
-
Korona K.
SO/28/04 15:30
Wisła P.
-
Zagłębie L.
SO/28/04 18:00
Pogoń S.
-
Sandecja N.
SO/28/04 20:30
Lech P.
-
Górnik Z.
ND/29/04 15:30
Cracovia
-
Termalica N.
ND/29/04 18:00
Jagiellonia B.
-
Wisła K.
PN/30/04 18:00
Śląsk W.
-
Lechia G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:30 Canal+Sport Hannover - Bayern (na żywo)
15:30 nSport+ Piast - Pogoń (na żywo)
17:45 Polsat Sport 1. liga: Chrobry - Katowice (na żywo)
18:00 Canal+Sport Górnik - Wisła P. (na żywo)
20:30 Canal+Sport Korona - Jagiellonia (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+Sport Sandecja - Arka (na żywo)
18:00 Canal+ Wisła K. - Legia (na żywo)