Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 18 października 2017

2 Liga

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Warta Poznań132620-78-2-34-2-14-0-2
2Radomiak Radom132622-127-5-14-3-03-2-1
3GKS Jastrzębie132521-97-4-24-2-13-2-1
4ŁKS Łódź132213-95-7-14-3-11-4-0
5Garbarnia Kraków132018-156-2-54-0-22-2-3
6Siarka Tarnobrzeg132021-206-2-54-1-22-1-3
7Olimpia Elbląg131914-145-4-44-1-21-3-2
8Legionovia Legionowo121717-145-2-53-0-32-2-2
9Znicz Pruszków131716-195-2-63-0-42-2-2
10ROW Rybnik131619-204-4-53-2-11-2-4
11GKS Bełchatów 121519-154-3-53-1-11-2-4
12Błękitni Stargard Sz.131410-123-5-52-4-11-1-4
13Rozwój Katowice131412-203-5-52-2-21-3-3
14Wisła Puławy131312-142-7-42-4-10-3-3
15MKS Kluczbork131311-212-7-41-6-01-1-4
16Stal Stalowa Wola131214-192-6-51-3-31-3-2
17Gryf Wejherowo121114-172-5-50-3-22-2-3
18Gwardia Koszalin1277-231-4-70-1-21-3-5
SO/14/10 15:00
Warta P.
0-0
GKS B.
SO/14/10 15:00
Garbarnia K.
0-1
Znicz P.
SO/14/10 15:00
Siarka T.
0-2
GKS J.
SO/14/10 15:00
Rozwój K.
2-1
Stal S.
SO/14/10 15:00
Legionovia L.
2-1
Błękitni S.
SO/14/10 15:30
Radomiak R.
1-1
ŁKS Ł.
SO/14/10 16:00
Wisła P.
0-0
Olimpia E.
SO/14/10 17:00
ROW R.
3-0
Gryf W.
ND/15/10 14:00
MKS K.
1-1
Gwardia K.
- -
Gryf W.
-
Gwardia K.
- -
Błękitni S.
-
ROW R.
- -
Stal S.
-
Legionovia L.
- -
GKS J.
-
Rozwój K.
- -
Znicz P.
-
Siarka T.
- -
ŁKS Ł.
-
Garbarnia K.
- -
Olimpia E.
-
Radomiak R.
- -
Warta P.
-
Wisła P.
SO/21/10 17:00
GKS B.
-
MKS K.
Strzelcy
9 Leandro (Radomiak)
7 Giel (GKS Bełchatów)
7 Radionow (ŁKS Łódź)
7 Żebrowski (Legionovia)
5 Jadach (GKS Jastrzębie)
5 Laskowski (Warta)
4 Ali (GKS Jastrzębie)
4 Broź (Siarka)
4 Flaszka (GKS Bełchatów)
1 kolejka
PT/28/07 18:30

Radomiak Radom

Leandro 60
1-0

Garbarnia Kraków

SO/29/07 17:00

Błękitni Stargard Sz.

Węsierski 31, Szymusik 55
2-1

GKS Bełchatów

Janasik 79
SO/29/07 17:00

Znicz Pruszków

Włodyka 12
1-2

Gwardia Koszalin

Kwiatkowski 23, Brzeziański 62
SO/29/07 17:00

Warta Poznań

Kita 14, 90, Dejewski 32
3-1

Rozwój Katowice

Bętkowski 53 (k)
SO/29/07 18:00

GKS Jastrzębie

Szczepan 26, Ali 45, Gancarczyk 59, Jadach 90, Caniboł 90
5-1

MKS Kluczbork

Baraniak 10
SO/29/07 18:00

ŁKS Łódź

0-0

ROW Rybnik

SO/29/07 18:00

Wisła Puławy

0-1

Siarka Tarnobrzeg

Radulj 67
ND/30/07 17:00

Stal Stalowa Wola

Gębalski 75
1-1

Gryf Wejherowo

Nadolski 65 (k)
ND/30/07 17:00

Olimpia Elbląg

Kołosow 27, 30
2-1

Legionovia Legionowo

Wajdzik 38
2 kolejka
PT/04/08 17:00

Rozwój Katowice

Łączek 29, Mońka 50
2-0

Wisła Puławy

PT/04/08 18:00

Siarka Tarnobrzeg

Zaradny 75
1-3

Radomiak Radom

Leandro 51, Cupriak 73, Rolinc 80
PT/04/08 19:00

ROW Rybnik

Spratek 39, Brychlik 43, 49
3-1

Olimpia Elbląg

Bojas 83 (k)
SO/05/08 16:00

Gryf Wejherowo

0-2

GKS Jastrzębie

Szczepan 31, Jadach 85
SO/05/08 17:00

Legionovia Legionowo

Żebrowski 41, 72
2-3

Warta Poznań

Cierpka 19, Laskowski 38, Kita 45
SO/05/08 17:00

Błękitni Stargard Sz.

0-0

Stal Stalowa Wola

SO/05/08 17:00

ŁKS Łódź

Radionow 62
1-0

Gwardia Koszalin

SO/05/08 19:00

GKS Bełchatów

Bartosiak 3, Pietroń 45, Flaszka 68
3-1

Garbarnia Kraków

Borovićanin 13
SO/05/08 19:00

MKS Kluczbork

Niemczyk 9
1-0

Znicz Pruszków

3 kolejka
PT/11/08 17:00

ŁKS Łódź

Radionow 78
1-0

MKS Kluczbork

PT/11/08 17:45

Warta Poznań

Laskowski 32, Biegański 81
2-0

ROW Rybnik

PT/11/08 18:30

Radomiak Radom

Filipowicz 38, Świdzikowski 50, Leandro 59 (k), Cupriak 68
4-1

Rozwój Katowice

Płonka 51
SO/12/08 17:00

GKS Jastrzębie

0-0

Błękitni Stargard Sz.

SO/12/08 17:00

Znicz Pruszków

Kubicki 3, Klepczarek 45, Tarnowski 90
3-2

Gryf Wejherowo

Wicon 7, Gierszewski 71
SO/12/08 17:30

Garbarnia Kraków

Garzeł 41, Krykun 78, Wójcik 88
3-1

Siarka Tarnobrzeg

Broź 75
SO/12/08 18:00

Wisła Puławy

Maksymiuk 26, Meschia 28
2-1

Legionovia Legionowo

Mazurek 34
ND/13/08 17:00

Stal Stalowa Wola

Gębalski 68 (k)
1-4

GKS Bełchatów

Thiakane 24, Giel 31, Bierzało 60, Flaszka 72
ND/13/08 17:00

Olimpia Elbląg

Stępień 58, 75
2-0

Gwardia Koszalin

4 kolejka
PT/18/08 17:30

Gwardia Koszalin

0-3

Warta Poznań

Jasiński 52, Żmijewski 73, Przybyła 77
PT/18/08 19:30

MKS Kluczbork

Baraniak 29
1-1

Olimpia Elbląg

Iwanowski 15
SO/19/08 15:00

Błękitni Stargard Sz.

Pustelnik 61 (k)
1-1

Znicz Pruszków

Rackiewicz 87
SO/19/08 16:00

Gryf Wejherowo

Nadolski 18 (k)
1-1

ŁKS Łódź

Radionow 32 (k)
SO/19/08 17:00

Rozwój Katowice

Bętkowski 74
1-1

Garbarnia Kraków

Krykun 49
SO/19/08 17:00

Legionovia Legionowo

0-1

Radomiak Radom

Leandro 19
SO/19/08 17:00

Stal Stalowa Wola

0-2

GKS Jastrzębie

Ali 36, Dzida 90
SO/19/08 19:00

GKS Bełchatów

Giel 36, 52, 65, 70, Flaszka 87
5-2

Siarka Tarnobrzeg

Broź 10, 56
SO/19/08 19:00

ROW Rybnik

Jary 14, Siwek 16, 82, Spratek 68
4-2

Wisła Puławy

Smektała 70, Poznański 72
5 kolejka
ŚR/23/08 17:00

ŁKS Łódź

Radionow 71 (k), Bryła 85
2-1

Błękitni Stargard Sz.

Węsierski 80
ŚR/23/08 17:00

Olimpia Elbląg

Bojas 41 (k)
1-3

Gryf Wejherowo

Gierszewski 29, Brzuzy 49, Goerke 61
ŚR/23/08 17:00

Radomiak Radom

Leandro 68
1-0

ROW Rybnik

ŚR/23/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

0-0

Rozwój Katowice

ŚR/23/08 17:30

GKS Jastrzębie

Ali 45, Jadach 85
2-0

GKS Bełchatów

ŚR/23/08 17:30

Warta Poznań

Laskowski 14 (k), 22, Cierpka 45
3-0

MKS Kluczbork

ŚR/23/08 17:30

Garbarnia Kraków

Wojcieszyński 45
1-2

Legionovia Legionowo

Żebrakowski 56, 72
ŚR/23/08 18:00

Znicz Pruszków

Stryjewski 90
1-3

Stal Stalowa Wola

Trubeha 62, Gębalski 84, Janiszewski 88
ŚR/23/08 18:00

Wisła Puławy

Pożak 24, Smektała 30, Ploj 47
3-0

Gwardia Koszalin

6 kolejka
SO/26/08 15:00

Stal Stalowa Wola

Łętocha 73
1-1

ŁKS Łódź

Zagdański 87
SO/26/08 16:00

Gryf Wejherowo

0-1

Warta Poznań

Szynka 68
SO/26/08 17:00

Legionovia Legionowo

Żebrowski 61, 85 (k)
2-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/26/08 17:00

GKS Jastrzębie

Szymura 79, Caniboł 90
2-1

Znicz Pruszków

Stryjewski 59
SO/26/08 18:00

GKS Bełchatów

Bierzało 13, Giel 27
2-0

Rozwój Katowice

SO/26/08 19:00

ROW Rybnik

Musiolik 88
1-4

Garbarnia Kraków

Ogar 28, Serafin 50, Mistrzyk 52, Siedlarz 78
SO/26/08 19:00

MKS Kluczbork

Nitkiewicz 14
1-1

Wisła Puławy

Ploj 90
ND/27/08 15:00

Błękitni Stargard Sz.

0-0

Olimpia Elbląg

PN/28/08 19:00

Gwardia Koszalin

Wojciechowski 15
1-4

Radomiak Radom

Agu 9, Mazan 42, Świdzikowski 79, Stanisławski 85
7 kolejka
PT/01/09 18:30

Radomiak Radom

Jakubik 45
1-1

MKS Kluczbork

Kościelniak 8
SO/02/09 16:00

ŁKS Łódź

Pyrdoł 50
1-1

GKS Jastrzębie

Semeniuk 82
SO/02/09 17:00

Znicz Pruszków

Stryjewski 62, Włodyka 78
2-1

GKS Bełchatów

Garuch 66
SO/02/09 17:00

Warta Poznań

Biegański 12
1-2

Błękitni Stargard Sz.

Liśkiewicz 47, Fadecki 71
SO/02/09 17:00

Wisła Puławy

Hirsz 69
1-1

Gryf Wejherowo

Maciejewski 40
SO/02/09 17:00

Garbarnia Kraków

Krykun 18, Ogar 37, 40
3-1

Gwardia Koszalin

Zyska 13 (k)
SO/02/09 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Czyżycki 17, Ropski 81
2-1

ROW Rybnik

Musiolik 47
ND/03/09 17:00

Olimpia Elbląg

Kurbiel 27, Szuprytowski 85
2-2

Stal Stalowa Wola

Sobotka 9, Kiełtyka 45 (s)
ŚR/20/09 16:00

Rozwój Katowice

0-2

Legionovia Legionowo

Kwiatkowski 53, Mazurek 76
8 kolejka
PT/08/09 19:00

ROW Rybnik

Koleczko 32, Muszalik 77 (k)
2-2

Rozwój Katowice

Szołtys 55, Płonka 74
PT/08/09 19:00

Znicz Pruszków

Kubicki 85
1-2

ŁKS Łódź

Radionow 10, Rozwandowicz 90
SO/09/09 15:00

Błękitni Stargard Sz.

0-0

Wisła Puławy

SO/09/09 16:00

Gryf Wejherowo

Wicon 4
1-1

Radomiak Radom

Leandro 70
SO/09/09 16:00

GKS Jastrzębie

Ali 65, Jadach 76
2-1

Olimpia Elbląg

Kurbiel 8
SO/09/09 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Grzesik 32, Ropski 49, 67, Dawidowicz 87
4-1

Gwardia Koszalin

Szubert 60
SO/09/09 18:00

GKS Bełchatów

Rachwał 82 (k)
1-1

Legionovia Legionowo

Grzelak 90
SO/09/09 19:00

MKS Kluczbork

Fedota 26
1-1

Garbarnia Kraków

Serafin 88
ND/10/09 15:00

Stal Stalowa Wola

Patrzykąt 70 (s)
1-0

Warta Poznań

9 kolejka
PT/15/09 18:30

Radomiak Radom

Pustelnik 31 (s)
1-0

Błękitni Stargard Sz.

SO/16/09 15:00

Rozwój Katowice

0-0

Gwardia Koszalin

SO/16/09 16:00

Warta Poznań

Przybyła 72
1-0

GKS Jastrzębie

SO/16/09 16:00

Wisła Puławy

Smektała 49
1-1

Stal Stalowa Wola

Stąporski 70
SO/16/09 16:00

Garbarnia Kraków

Kalemba 90 (k)
1-0

Gryf Wejherowo

SO/16/09 16:00

Legionovia Legionowo

Mazurek 33, Rybkiewicz 37, 71
3-1

ROW Rybnik

Krotofil 89
SO/16/09 17:00

Olimpia Elbląg

0-1

Znicz Pruszków

Długołęcki 36
SO/16/09 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Księżniakiewicz 17, Kubowicz 25, Janeczko 73, Radulj 81
4-0

MKS Kluczbork

ND/17/09 16:30

ŁKS Łódź

Radionow 66
1-1

GKS Bełchatów

Bartosiak 72
10 kolejka
PT/22/09 19:00

Znicz Pruszków

0-3

Warta Poznań

Laskowski 8 (k), Sanocki 73, Cierpka 75
SO/23/09 15:00

Błękitni Stargard Sz.

Szymusik 34, Węsierski 68
2-0

Garbarnia Kraków

SO/23/09 15:00

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 5, 53
2-2

Radomiak Radom

Świdzikowski 14, Leandro 31 (k)
SO/23/09 15:00

GKS Jastrzębie

Gancarczyk 8
1-1

Wisła Puławy

Darmochwał 45 (k)
SO/23/09 16:00

Gryf Wejherowo

Gabor 25, Wicki 65
2-2

Siarka Tarnobrzeg

Księżniakiewicz 18, Broź 32
SO/23/09 16:00

ŁKS Łódź

Radionow 41
1-2

Olimpia Elbląg

Szmydt 76, Kołosow 85
SO/23/09 17:00

GKS Bełchatów

Giel 30
1-2

ROW Rybnik

Bober 42, 50
SO/23/09 19:00

MKS Kluczbork

Nitkiewicz 86 (k)
1-1

Rozwój Katowice

Marchewka 24
ND/24/09 16:00

Gwardia Koszalin

Shimmura 72
1-1

Legionovia Legionowo

Żebrowski 68
11 kolejka
PT/29/09 19:00

ROW Rybnik

0-0

Gwardia Koszalin

SO/30/09 15:00

Garbarnia Kraków

Serafin 6
1-0

Stal Stalowa Wola

SO/30/09 15:00

Rozwój Katowice

0-3

Gryf Wejherowo

Maciejewski 48, Nadolski 65 (k), Okuniewicz 82
SO/30/09 16:00

Olimpia Elbląg

Wenger 90
1-0

GKS Bełchatów

SO/30/09 16:00

Warta Poznań

0-0

ŁKS Łódź

SO/30/09 16:00

Wisła Puławy

Zulciak 61
1-1

Znicz Pruszków

Podliński 82
SO/30/09 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Witasik 5, Mikita 48
2-0

Błękitni Stargard Sz.

SO/30/09 16:00

Legionovia Legionowo

0-1

MKS Kluczbork

Brodziński 35
ND/01/10 17:00

Radomiak Radom

Leandro 90 (k)
1-1

GKS Jastrzębie

Jadach 53
12 kolejka
SO/07/10 13:00

Stal Stalowa Wola

Zalepa 78
1-2

Siarka Tarnobrzeg

Mikita 60, Ropski 81
SO/07/10 15:00

Błękitni Stargard Sz.

Skórecki 20
1-2

Rozwój Katowice

Żak 17, Płonka 48
SO/07/10 15:00

GKS Jastrzębie

Szczepan 19
1-2

Garbarnia Kraków

Kostrubała 2, Łukasik 53
SO/07/10 15:00

ŁKS Łódź

Rozwandowicz 80
1-0

Wisła Puławy

SO/07/10 16:00

Olimpia Elbląg

Bojas 41
1-0

Warta Poznań

SO/07/10 18:00

MKS Kluczbork

Brodziński 53, Warchoł 79
2-2

ROW Rybnik

Jaroszewski 81, Muszalik 88 (k)
SO/07/10 19:00

Znicz Pruszków

Faliszewski 14, Machalski 72, Stryjewski 90
3-1

Radomiak Radom

Leandro 44
ŚR/18/10 15:00

Gryf Wejherowo

-

Legionovia Legionowo

ŚR/18/10 18:00

GKS Bełchatów

-

Gwardia Koszalin

13 kolejka
SO/14/10 15:00

Warta Poznań

0-0

GKS Bełchatów

SO/14/10 15:00

Garbarnia Kraków

0-1

Znicz Pruszków

Machalski 89
SO/14/10 15:00

Siarka Tarnobrzeg

0-2

GKS Jastrzębie

Adamek 87, Szczęch 90
SO/14/10 15:00

Rozwój Katowice

Jaroszek 61, Paszek 69
2-1

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 42
SO/14/10 15:00

Legionovia Legionowo

Mazurek 16, Rybkiewicz 38
2-1

Błękitni Stargard Sz.

Skórecki 10
SO/14/10 15:30

Radomiak Radom

Widejko 52 (s)
1-1

ŁKS Łódź

Guzik 83
SO/14/10 16:00

Wisła Puławy

0-0

Olimpia Elbląg

SO/14/10 17:00

ROW Rybnik

Brychlik 59, Gojny 72, Muszalik 90 (k)
3-0

Gryf Wejherowo

ND/15/10 14:00

MKS Kluczbork

Deja 70 (k)
1-1

Gwardia Koszalin

Brzeziański 81
14 kolejka
- -

Gryf Wejherowo

-

Gwardia Koszalin

- -

Błękitni Stargard Sz.

-

ROW Rybnik

- -

Stal Stalowa Wola

-

Legionovia Legionowo

- -

GKS Jastrzębie

-

Rozwój Katowice

- -

Znicz Pruszków

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

ŁKS Łódź

-

Garbarnia Kraków

- -

Olimpia Elbląg

-

Radomiak Radom

- -

Warta Poznań

-

Wisła Puławy

SO/21/10 17:00

GKS Bełchatów

-

MKS Kluczbork

15 kolejka
- -

Radomiak Radom

-

Warta Poznań

- -

Garbarnia Kraków

-

Olimpia Elbląg

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

ŁKS Łódź

- -

Rozwój Katowice

-

Znicz Pruszków

- -

Legionovia Legionowo

-

GKS Jastrzębie

- -

ROW Rybnik

-

Stal Stalowa Wola

- -

Gwardia Koszalin

-

Błękitni Stargard Sz.

- -

MKS Kluczbork

-

Gryf Wejherowo

SO/28/10 16:00

Wisła Puławy

-

GKS Bełchatów

16 kolejka
- -

Błękitni Stargard Sz.

-

MKS Kluczbork

- -

Stal Stalowa Wola

-

Gwardia Koszalin

- -

GKS Jastrzębie

-

ROW Rybnik

- -

Znicz Pruszków

-

Legionovia Legionowo

- -

ŁKS Łódź

-

Rozwój Katowice

- -

Olimpia Elbląg

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Warta Poznań

-

Garbarnia Kraków

- -

Wisła Puławy

-

Radomiak Radom

SO/04/11 17:00

GKS Bełchatów

-

Gryf Wejherowo

17 kolejka
- -

Radomiak Radom

-

GKS Bełchatów

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Warta Poznań

- -

Rozwój Katowice

-

Olimpia Elbląg

- -

Legionovia Legionowo

-

ŁKS Łódź

- -

ROW Rybnik

-

Znicz Pruszków

- -

Gwardia Koszalin

-

GKS Jastrzębie

- -

MKS Kluczbork

-

Stal Stalowa Wola

- -

Gryf Wejherowo

-

Błękitni Stargard Sz.

SO/11/11 13:00

Garbarnia Kraków

-

Wisła Puławy

18 kolejka
- -

Gryf Wejherowo

-

Stal Stalowa Wola

- -

MKS Kluczbork

-

GKS Jastrzębie

- -

Gwardia Koszalin

-

Znicz Pruszków

- -

ROW Rybnik

-

ŁKS Łódź

- -

Legionovia Legionowo

-

Olimpia Elbląg

- -

Rozwój Katowice

-

Warta Poznań

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Wisła Puławy

- -

Garbarnia Kraków

-

Radomiak Radom

SO/18/11 17:00

GKS Bełchatów

-

Błękitni Stargard Sz.

19 kolejka
- -

Garbarnia Kraków

-

GKS Bełchatów

- -

Radomiak Radom

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Wisła Puławy

-

Rozwój Katowice

- -

Warta Poznań

-

Legionovia Legionowo

- -

Olimpia Elbląg

-

ROW Rybnik

- -

Znicz Pruszków

-

MKS Kluczbork

- -

GKS Jastrzębie

-

Gryf Wejherowo

- -

Stal Stalowa Wola

-

Błękitni Stargard Sz.

SO/25/11 00:00

Gwardia Koszalin

-

ŁKS Łódź

20 kolejka
- -

Błękitni Stargard Sz.

-

GKS Jastrzębie

- -

Gryf Wejherowo

-

Znicz Pruszków

- -

MKS Kluczbork

-

ŁKS Łódź

- -

Gwardia Koszalin

-

Olimpia Elbląg

- -

ROW Rybnik

-

Warta Poznań

- -

Legionovia Legionowo

-

Wisła Puławy

- -

Rozwój Katowice

-

Radomiak Radom

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Garbarnia Kraków

SO/03/03 00:00

GKS Bełchatów

-

Stal Stalowa Wola

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lech Poznań122219-7
2Górnik Zabrze122225-17
3Zagłębie Lubin122218-10
4Jagiellonia Białystok122015-13
5Wisła Kraków122015-14
6Legia Warszawa121913-13
7Korona Kielce121814-12
8Śląsk Wrocław121715-15
9Wisła Płock121712-15
10Sandecja Nowy Sącz121612-12
11Arka Gdynia121611-12
12Lechia Gdańsk121315-16
13Cracovia121015-20
14Termalica Nieciecza 1299-15
15Pogoń Szczecin1299-17
16Piast Gliwice12911-20
PT/13/10 18:00
Korona K.
2-0
Wisła P.
PT/13/10 20:30
Jagiellonia B.
1-1
Lech P.
SO/14/10 15:30
Piast G.
2-2
Sandecja N.
SO/14/10 18:00
Termalica N.
1-1
Arka G.
SO/14/10 20:30
Śląsk W.
0-2
Wisła K.
ND/15/10 15:30
Zagłębie L.
3-2
Górnik Z.
ND/15/10 18:00
Legia W.
1-0
Lechia G.
PN/16/10 18:00
Cracovia
3-0
Pogoń S.
PT/20/10 18:00
Zagłębie L.
-
Piast G.
PT/20/10 20:30
Górnik Z.
-
Korona K.
SO/21/10 15:30
Sandecja N.
-
Cracovia
SO/21/10 18:00
Pogoń S.
-
Termalica N.
SO/21/10 20:30
Lechia G.
-
Lech P.
ND/22/10 15:30
Arka G.
-
Jagiellonia B.
ND/22/10 18:00
Wisła K.
-
Legia W.
PN/23/10 18:00
Wisła P.
-
Śląsk W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:45 Canal+ LM: Real - Tottenham (na żywo)
20:45 Canal+Sport LM: Man. City - Napoli (na żywo)
20:45 TVP 1 LM: Chelsea - Roma (na żywo)
20:45 Canal+ LM: Bayern - Celtic (na żywo)
20:45 Canal+Sp.2 LM: Barcelona - Olympiakos (na żywo)