Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 17 grudnia 2017

2 Liga

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1GKS Jastrzębie194334-1113-4-27-2-16-2-1
2ŁKS Łódź193821-1110-8-16-3-14-5-0
3Warta Poznań193626-1211-3-57-2-14-1-4
4Radomiak Radom193428-189-7-35-4-14-3-2
5Olimpia Elbląg193229-229-5-56-1-33-4-2
6Siarka Tarnobrzeg193230-2510-2-76-1-34-1-4
7GKS Bełchatów 192630-277-5-76-2-11-3-6
8Znicz Pruszków192623-267-5-74-1-53-4-2
9Garbarnia Kraków192422-216-6-74-4-22-2-5
10Błękitni Stargard192420-196-6-73-5-13-1-6
11Wisła Puławy192321-215-8-65-4-10-4-5
12ROW Rybnik192229-335-7-74-4-11-3-6
13Stal Stalowa Wola192218-225-7-73-3-42-4-3
14Legionovia Legionowo191818-265-3-113-0-62-3-5
15Rozwój Katowice191716-284-5-103-2-41-3-6
16MKS Kluczbork191614-272-10-71-8-11-2-6
17Gwardia Koszalin191515-333-6-101-2-42-4-6
18Gryf Wejherowo191318-302-7-100-4-52-3-5
SO/25/11 13:00
Garbarnia K.
1-1
GKS B.
SO/25/11 13:00
Warta P.
2-0
Legionovia L.
SO/25/11 13:00
GKS J.
3-0
Gryf W.
SO/25/11 13:00
Stal S.
0-2
Błękitni S.
SO/25/11 15:00
Wisła P.
1-0
Rozwój K.
ND/26/11 12:00
Znicz P.
1-1
MKS K.
ND/26/11 13:00
Gwardia K.
0-1
ŁKS Ł.
ND/26/11 13:00
Radomiak R.
1-2
Siarka T.
ND/26/11 13:00
Olimpia E.
6-3
ROW R.
- -
Błękitni S.
-
GKS J.
- -
Gryf W.
-
Znicz P.
- -
MKS K.
-
ŁKS Ł.
- -
Gwardia K.
-
Olimpia E.
- -
ROW R.
-
Warta P.
- -
Legionovia L.
-
Wisła P.
- -
Rozwój K.
-
Radomiak R.
- -
Siarka T.
-
Garbarnia K.
SO/03/03 00:00
GKS B.
-
Stal S.
Strzelcy
13 Leandro (Radomiak)
10 Giel (GKS Bełchatów)
8 Radionow (ŁKS Łódź)
8 Szczepan (GKS Jastrzębie)
8 Szuprytowski (Olimpia)
7 Jadach (GKS Jastrzębie)
7 Żebrowski (Legionovia)
6 Węsierski (Błękitni)
5 Bojas (Olimpia)
1 kolejka
PT/28/07 18:30

Radomiak Radom

Leandro 60
1-0

Garbarnia Kraków

SO/29/07 17:00

Błękitni Stargard

Węsierski 31, Szymusik 55
2-1

GKS Bełchatów

Janasik 79
SO/29/07 17:00

Znicz Pruszków

Włodyka 12
1-2

Gwardia Koszalin

Kwiatkowski 23, Brzeziański 62
SO/29/07 17:00

Warta Poznań

Kita 14, 90, Dejewski 32
3-1

Rozwój Katowice

Bętkowski 53 (k)
SO/29/07 18:00

GKS Jastrzębie

Szczepan 26, Ali 45, Gancarczyk 59, Jadach 90, Caniboł 90
5-1

MKS Kluczbork

Baraniak 10
SO/29/07 18:00

ŁKS Łódź

0-0

ROW Rybnik

SO/29/07 18:00

Wisła Puławy

0-1

Siarka Tarnobrzeg

Radulj 67
ND/30/07 17:00

Stal Stalowa Wola

Gębalski 75
1-1

Gryf Wejherowo

Nadolski 65 (k)
ND/30/07 17:00

Olimpia Elbląg

Kołosow 27, 30
2-1

Legionovia Legionowo

Wajdzik 38
2 kolejka
PT/04/08 17:00

Rozwój Katowice

Łączek 29, Mońka 50
2-0

Wisła Puławy

PT/04/08 18:00

Siarka Tarnobrzeg

Zaradny 75
1-3

Radomiak Radom

Leandro 51, Cupriak 73, Rolinc 80
PT/04/08 19:00

ROW Rybnik

Spratek 39, Brychlik 43, 49
3-1

Olimpia Elbląg

Bojas 83 (k)
SO/05/08 16:00

Gryf Wejherowo

0-2

GKS Jastrzębie

Szczepan 31, Jadach 85
SO/05/08 17:00

Legionovia Legionowo

Żebrowski 41, 72
2-3

Warta Poznań

Cierpka 19, Laskowski 38, Kita 45
SO/05/08 17:00

Błękitni Stargard

0-0

Stal Stalowa Wola

SO/05/08 17:00

ŁKS Łódź

Radionow 62
1-0

Gwardia Koszalin

SO/05/08 19:00

GKS Bełchatów

Bartosiak 3, Pietroń 45, Flaszka 68
3-1

Garbarnia Kraków

Borovićanin 13
SO/05/08 19:00

MKS Kluczbork

Niemczyk 9
1-0

Znicz Pruszków

3 kolejka
PT/11/08 17:00

ŁKS Łódź

Radionow 78
1-0

MKS Kluczbork

PT/11/08 17:45

Warta Poznań

Laskowski 32, Biegański 81
2-0

ROW Rybnik

PT/11/08 18:30

Radomiak Radom

Filipowicz 38, Świdzikowski 50, Leandro 59 (k), Cupriak 68
4-1

Rozwój Katowice

Płonka 51
SO/12/08 17:00

GKS Jastrzębie

0-0

Błękitni Stargard

SO/12/08 17:00

Znicz Pruszków

Kubicki 3, Klepczarek 45, Tarnowski 90
3-2

Gryf Wejherowo

Wicon 7, Gierszewski 71
SO/12/08 17:30

Garbarnia Kraków

Garzeł 41, Krykun 78, Wójcik 88
3-1

Siarka Tarnobrzeg

Broź 75
SO/12/08 18:00

Wisła Puławy

Maksymiuk 26, Meschia 28
2-1

Legionovia Legionowo

Mazurek 34
ND/13/08 17:00

Stal Stalowa Wola

Gębalski 68 (k)
1-4

GKS Bełchatów

Thiakane 24, Giel 31, Bierzało 60, Flaszka 72
ND/13/08 17:00

Olimpia Elbląg

Stępień 58, 75
2-0

Gwardia Koszalin

4 kolejka
PT/18/08 17:30

Gwardia Koszalin

0-3

Warta Poznań

Jasiński 52, Żmijewski 73, Przybyła 77
PT/18/08 19:30

MKS Kluczbork

Baraniak 29
1-1

Olimpia Elbląg

Iwanowski 15
SO/19/08 15:00

Błękitni Stargard

Pustelnik 61 (k)
1-1

Znicz Pruszków

Rackiewicz 87
SO/19/08 16:00

Gryf Wejherowo

Nadolski 18 (k)
1-1

ŁKS Łódź

Radionow 32 (k)
SO/19/08 17:00

Rozwój Katowice

Bętkowski 74
1-1

Garbarnia Kraków

Krykun 49
SO/19/08 17:00

Legionovia Legionowo

0-1

Radomiak Radom

Leandro 19
SO/19/08 17:00

Stal Stalowa Wola

0-2

GKS Jastrzębie

Ali 36, Dzida 90
SO/19/08 19:00

GKS Bełchatów

Giel 36, 52, 65, 70, Flaszka 87
5-2

Siarka Tarnobrzeg

Broź 10, 56
SO/19/08 19:00

ROW Rybnik

Jary 14, Siwek 16, 82, Spratek 68
4-2

Wisła Puławy

Smektała 70, Poznański 72
5 kolejka
ŚR/23/08 17:00

ŁKS Łódź

Radionow 71 (k), Bryła 85
2-1

Błękitni Stargard

Węsierski 80
ŚR/23/08 17:00

Olimpia Elbląg

Bojas 41 (k)
1-3

Gryf Wejherowo

Gierszewski 29, Brzuzy 49, Goerke 61
ŚR/23/08 17:00

Radomiak Radom

Leandro 68
1-0

ROW Rybnik

ŚR/23/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

0-0

Rozwój Katowice

ŚR/23/08 17:30

GKS Jastrzębie

Ali 45, Jadach 85
2-0

GKS Bełchatów

ŚR/23/08 17:30

Warta Poznań

Laskowski 14 (k), 22, Cierpka 45
3-0

MKS Kluczbork

ŚR/23/08 17:30

Garbarnia Kraków

Wojcieszyński 45
1-2

Legionovia Legionowo

Żebrakowski 56, 72
ŚR/23/08 18:00

Znicz Pruszków

Stryjewski 90
1-3

Stal Stalowa Wola

Trubeha 62, Gębalski 84, Janiszewski 88
ŚR/23/08 18:00

Wisła Puławy

Pożak 24, Smektała 30, Ploj 47
3-0

Gwardia Koszalin

6 kolejka
SO/26/08 15:00

Stal Stalowa Wola

Łętocha 73
1-1

ŁKS Łódź

Zagdański 87
SO/26/08 16:00

Gryf Wejherowo

0-1

Warta Poznań

Szynka 68
SO/26/08 17:00

Legionovia Legionowo

Żebrowski 61, 85 (k)
2-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/26/08 17:00

GKS Jastrzębie

Szymura 79, Caniboł 90
2-1

Znicz Pruszków

Stryjewski 59
SO/26/08 18:00

GKS Bełchatów

Bierzało 13, Giel 27
2-0

Rozwój Katowice

SO/26/08 19:00

ROW Rybnik

Musiolik 88
1-4

Garbarnia Kraków

Ogar 28, Serafin 50, Mistrzyk 52, Siedlarz 78
SO/26/08 19:00

MKS Kluczbork

Nitkiewicz 14
1-1

Wisła Puławy

Ploj 90
ND/27/08 15:00

Błękitni Stargard

0-0

Olimpia Elbląg

PN/28/08 19:00

Gwardia Koszalin

Wojciechowski 15
1-4

Radomiak Radom

Agu 9, Mazan 42, Świdzikowski 79, Stanisławski 85
7 kolejka
PT/01/09 18:30

Radomiak Radom

Jakubik 45
1-1

MKS Kluczbork

Kościelniak 8
SO/02/09 16:00

ŁKS Łódź

Pyrdoł 50
1-1

GKS Jastrzębie

Semeniuk 82
SO/02/09 17:00

Znicz Pruszków

Stryjewski 62, Włodyka 78
2-1

GKS Bełchatów

Garuch 66
SO/02/09 17:00

Warta Poznań

Biegański 12
1-2

Błękitni Stargard

Liśkiewicz 47, Fadecki 71
SO/02/09 17:00

Wisła Puławy

Hirsz 69
1-1

Gryf Wejherowo

Maciejewski 40
SO/02/09 17:00

Garbarnia Kraków

Krykun 18, Ogar 37, 40
3-1

Gwardia Koszalin

Zyska 13 (k)
SO/02/09 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Czyżycki 17, Ropski 81
2-1

ROW Rybnik

Musiolik 47
ND/03/09 17:00

Olimpia Elbląg

Kurbiel 27, Szuprytowski 85
2-2

Stal Stalowa Wola

Sobotka 9, Kiełtyka 45 (s)
ŚR/20/09 16:00

Rozwój Katowice

0-2

Legionovia Legionowo

Kwiatkowski 53, Mazurek 76
8 kolejka
PT/08/09 19:00

ROW Rybnik

Koleczko 32, Muszalik 77 (k)
2-2

Rozwój Katowice

Szołtys 55, Płonka 74
PT/08/09 19:00

Znicz Pruszków

Kubicki 85
1-2

ŁKS Łódź

Radionow 10, Rozwandowicz 90
SO/09/09 15:00

Błękitni Stargard

0-0

Wisła Puławy

SO/09/09 16:00

Gryf Wejherowo

Wicon 4
1-1

Radomiak Radom

Leandro 70
SO/09/09 16:00

GKS Jastrzębie

Ali 65, Jadach 76
2-1

Olimpia Elbląg

Kurbiel 8
SO/09/09 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Grzesik 32, Ropski 49, 67, Dawidowicz 87
4-1

Gwardia Koszalin

Szubert 60
SO/09/09 18:00

GKS Bełchatów

Rachwał 82 (k)
1-1

Legionovia Legionowo

Grzelak 90
SO/09/09 19:00

MKS Kluczbork

Fedota 26
1-1

Garbarnia Kraków

Serafin 88
ND/10/09 15:00

Stal Stalowa Wola

Patrzykąt 70 (s)
1-0

Warta Poznań

9 kolejka
PT/15/09 18:30

Radomiak Radom

Pustelnik 31 (s)
1-0

Błękitni Stargard

SO/16/09 15:00

Rozwój Katowice

0-0

Gwardia Koszalin

SO/16/09 16:00

Warta Poznań

Przybyła 72
1-0

GKS Jastrzębie

SO/16/09 16:00

Wisła Puławy

Smektała 49
1-1

Stal Stalowa Wola

Stąporski 70
SO/16/09 16:00

Garbarnia Kraków

Kalemba 90 (k)
1-0

Gryf Wejherowo

SO/16/09 16:00

Legionovia Legionowo

Mazurek 33, Rybkiewicz 37, 71
3-1

ROW Rybnik

Krotofil 89
SO/16/09 17:00

Olimpia Elbląg

0-1

Znicz Pruszków

Długołęcki 36
SO/16/09 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Księżniakiewicz 17, Kubowicz 25, Janeczko 73, Radulj 81
4-0

MKS Kluczbork

ND/17/09 16:30

ŁKS Łódź

Radionow 66
1-1

GKS Bełchatów

Bartosiak 72
10 kolejka
PT/22/09 19:00

Znicz Pruszków

0-3

Warta Poznań

Laskowski 8 (k), Sanocki 73, Cierpka 75
SO/23/09 15:00

Błękitni Stargard

Szymusik 34, Węsierski 68
2-0

Garbarnia Kraków

SO/23/09 15:00

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 5, 53
2-2

Radomiak Radom

Świdzikowski 14, Leandro 31 (k)
SO/23/09 15:00

GKS Jastrzębie

Gancarczyk 8
1-1

Wisła Puławy

Darmochwał 45 (k)
SO/23/09 16:00

Gryf Wejherowo

Gabor 25, Wicki 65
2-2

Siarka Tarnobrzeg

Księżniakiewicz 18, Broź 32
SO/23/09 16:00

ŁKS Łódź

Radionow 41
1-2

Olimpia Elbląg

Szmydt 76, Kołosow 85
SO/23/09 17:00

GKS Bełchatów

Giel 30
1-2

ROW Rybnik

Bober 42, 50
SO/23/09 19:00

MKS Kluczbork

Nitkiewicz 86 (k)
1-1

Rozwój Katowice

Marchewka 24
ND/24/09 16:00

Gwardia Koszalin

Shimmura 72
1-1

Legionovia Legionowo

Żebrowski 68
11 kolejka
PT/29/09 19:00

ROW Rybnik

0-0

Gwardia Koszalin

SO/30/09 15:00

Garbarnia Kraków

Serafin 6
1-0

Stal Stalowa Wola

SO/30/09 15:00

Rozwój Katowice

0-3

Gryf Wejherowo

Maciejewski 48, Nadolski 65 (k), Okuniewicz 82
SO/30/09 16:00

Olimpia Elbląg

Wenger 90
1-0

GKS Bełchatów

SO/30/09 16:00

Warta Poznań

0-0

ŁKS Łódź

SO/30/09 16:00

Wisła Puławy

Zulciak 61
1-1

Znicz Pruszków

Podliński 82
SO/30/09 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Witasik 5, Mikita 48
2-0

Błękitni Stargard

SO/30/09 16:00

Legionovia Legionowo

0-1

MKS Kluczbork

Brodziński 35
ND/01/10 17:00

Radomiak Radom

Leandro 90 (k)
1-1

GKS Jastrzębie

Jadach 53
12 kolejka
SO/07/10 13:00

Stal Stalowa Wola

Zalepa 78
1-2

Siarka Tarnobrzeg

Mikita 60, Ropski 81
SO/07/10 15:00

Błękitni Stargard

Skórecki 20
1-2

Rozwój Katowice

Żak 17, Płonka 48
SO/07/10 15:00

GKS Jastrzębie

Szczepan 19
1-2

Garbarnia Kraków

Kostrubała 2, Łukasik 53
SO/07/10 15:00

ŁKS Łódź

Rozwandowicz 80
1-0

Wisła Puławy

SO/07/10 16:00

Olimpia Elbląg

Bojas 41
1-0

Warta Poznań

SO/07/10 18:00

MKS Kluczbork

Brodziński 53, Warchoł 79
2-2

ROW Rybnik

Jaroszewski 81, Muszalik 88 (k)
SO/07/10 19:00

Znicz Pruszków

Faliszewski 14, Machalski 72, Stryjewski 90
3-1

Radomiak Radom

Leandro 44
ŚR/18/10 15:00

Gryf Wejherowo

Trąbka 90
1-1

Legionovia Legionowo

Rybkiewicz 21
ŚR/18/10 18:00

GKS Bełchatów

Giel 14, 45
2-2

Gwardia Koszalin

Brzeziański 17, Przyborowski 50
13 kolejka
SO/14/10 15:00

Warta Poznań

0-0

GKS Bełchatów

SO/14/10 15:00

Garbarnia Kraków

0-1

Znicz Pruszków

Machalski 89
SO/14/10 15:00

Siarka Tarnobrzeg

0-2

GKS Jastrzębie

Adamek 87, Szczęch 90
SO/14/10 15:00

Rozwój Katowice

Jaroszek 61, Paszek 69
2-1

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 42
SO/14/10 15:00

Legionovia Legionowo

Mazurek 16, Rybkiewicz 38
2-1

Błękitni Stargard

Skórecki 10
SO/14/10 15:30

Radomiak Radom

Widejko 52 (s)
1-1

ŁKS Łódź

Guzik 83
SO/14/10 16:00

Wisła Puławy

0-0

Olimpia Elbląg

SO/14/10 17:00

ROW Rybnik

Brychlik 59, Gojny 72, Muszalik 90 (k)
3-0

Gryf Wejherowo

ND/15/10 14:00

MKS Kluczbork

Deja 70 (k)
1-1

Gwardia Koszalin

Brzeziański 81
14 kolejka
SO/21/10 13:00

Błękitni Stargard

Wojtasiak 2, Więcek 61
2-2

ROW Rybnik

Bober 22, Jary 82
SO/21/10 14:00

Stal Stalowa Wola

Stąporski 87
1-0

Legionovia Legionowo

SO/21/10 14:00

GKS Jastrzębie

Adamek 66, Jadach 79 (k), 90 (k)
3-1

Rozwój Katowice

Łączek 31
SO/21/10 15:00

Gryf Wejherowo

Okuniewicz 90
1-2

Gwardia Koszalin

Kwiatkowski 37, 87
SO/21/10 15:00

ŁKS Łódź

Rozwandowicz 37
1-0

Garbarnia Kraków

SO/21/10 15:00

Olimpia Elbląg

Szuprytowski 70
1-2

Radomiak Radom

Leandro 17, Mazan 34
SO/21/10 15:00

Warta Poznań

Kita 25, Kieliba 78, Spławski 82
3-1

Wisła Puławy

Zulciak 66
ND/22/10 12:00

Znicz Pruszków

Podliński 14
1-3

Siarka Tarnobrzeg

Radulj 30, Mikita 68, Stępień 76 (k)
ND/22/10 17:00

GKS Bełchatów

Pietroń 31 (k)
1-0

MKS Kluczbork

15 kolejka
SO/28/10 13:00

Legionovia Legionowo

0-2

GKS Jastrzębie

Szymura 66, Caniboł 81
SO/28/10 14:00

Garbarnia Kraków

Siedlarz 27
1-1

Olimpia Elbląg

Bojas 70
SO/28/10 14:00

Siarka Tarnobrzeg

0-1

ŁKS Łódź

Widejko 71
SO/28/10 15:00

Rozwój Katowice

0-1

Znicz Pruszków

Włodarczyk 41
SO/28/10 15:00

Gwardia Koszalin

Przyborowski 76, Szubert 88
2-0

Błękitni Stargard

SO/28/10 16:00

Wisła Puławy

Hirsz 43, 60, Zulciak 51, 61, Maksymiuk 84
5-2

GKS Bełchatów

Janasik 28, Flaszka 35
SO/28/10 17:00

ROW Rybnik

Jaroszewski 3
1-0

Stal Stalowa Wola

SO/28/10 18:00

MKS Kluczbork

Deja 12 (k), Nitkiewicz 51
2-2

Gryf Wejherowo

Trąbka 18, Okuniewicz 76
ND/29/10 14:00

Radomiak Radom

0-0

Warta Poznań

16 kolejka
SO/04/11 13:00

Błękitni Stargard

Węsierski 83
1-0

MKS Kluczbork

SO/04/11 13:00

GKS Jastrzębie

Szczepan 4, Adamek 73
2-1

ROW Rybnik

Krotofil 38
SO/04/11 14:00

ŁKS Łódź

Zagdański 14
1-0

Rozwój Katowice

SO/04/11 14:00

Warta Poznań

Dejewski 63
1-0

Garbarnia Kraków

SO/04/11 16:00

Wisła Puławy

Ploj 84
1-0

Radomiak Radom

SO/04/11 17:00

GKS Bełchatów

Bartosiak 59
1-0

Gryf Wejherowo

ND/05/11 12:00

Znicz Pruszków

Kubicki 52
1-0

Legionovia Legionowo

ND/05/11 13:00

Stal Stalowa Wola

Zalepa 8, Stąporski 21
2-0

Gwardia Koszalin

ND/05/11 13:00

Olimpia Elbląg

Bojas 45, Szuprytowski 64
2-1

Siarka Tarnobrzeg

Ropski 34
17 kolejka
SO/11/11 13:00

Garbarnia Kraków

Ogar 85
1-1

Wisła Puławy

Maksymiuk 45
SO/11/11 13:00

Siarka Tarnobrzeg

Mikita 57, Witkowski 87
2-0

Warta Poznań

SO/11/11 13:00

Rozwój Katowice

Płonka 3
1-2

Olimpia Elbląg

Szmydt 67, 81
SO/11/11 13:00

Gwardia Koszalin

0-2

GKS Jastrzębie

Szczepan 15, Adamek 77
SO/11/11 17:00

ROW Rybnik

Gojny 45
1-1

Znicz Pruszków

Kubicki 42
ND/12/11 12:00

Legionovia Legionowo

0-2

ŁKS Łódź

Guzik 30, Pyrdoł 45
ND/12/11 13:00

Radomiak Radom

Klabník 15, Leandro 74
2-1

GKS Bełchatów

Pietroń 30
ND/12/11 13:00

Gryf Wejherowo

0-3

Błękitni Stargard

Węsierski 53, Więcek 62, Szymusik 69
ND/12/11 16:00

MKS Kluczbork

0-0

Stal Stalowa Wola

18 kolejka
SO/18/11 13:00

Gwardia Koszalin

Brzeziański 23, Mikołajczak 47
2-2

Znicz Pruszków

Klepczarek 6, Machalski 75 (k)
SO/18/11 13:00

Rozwój Katowice

Żak 41, 62
2-0

Warta Poznań

SO/18/11 13:00

Siarka Tarnobrzeg

Witkowski 26
1-0

Wisła Puławy

SO/18/11 13:00

Garbarnia Kraków

Mistrzyk 10
1-1

Radomiak Radom

Leandro 82 (k)
SO/18/11 16:00

MKS Kluczbork

0-1

GKS Jastrzębie

Kawula 68
SO/18/11 17:00

ROW Rybnik

Kalisz 58, Jaroszewski 66
2-2

ŁKS Łódź

Zagdański 1, 20
ND/19/11 12:00

Legionovia Legionowo

0-3

Olimpia Elbląg

Szuprytowski 26, 57, 90
ND/19/11 13:00

Gryf Wejherowo

0-1

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 56
ND/19/11 17:00

GKS Bełchatów

Giel 48, Bartosiak 50, Pietroń 52 (k)
3-2

Błękitni Stargard

Węsierski 28, Skórecki 40
19 kolejka
SO/25/11 13:00

Garbarnia Kraków

Kalemba 45 (k)
1-1

GKS Bełchatów

Chwastek 24
SO/25/11 13:00

Warta Poznań

Cierpka 63, Żmijewski 70
2-0

Legionovia Legionowo

SO/25/11 13:00

GKS Jastrzębie

Szczepan 4, 28, 85
3-0

Gryf Wejherowo

SO/25/11 13:00

Stal Stalowa Wola

0-2

Błękitni Stargard

Karmański 31, Więcek 32
SO/25/11 15:00

Wisła Puławy

Smektała 25 (k)
1-0

Rozwój Katowice

ND/26/11 12:00

Znicz Pruszków

Kubicki 37
1-1

MKS Kluczbork

Warchoł 70
ND/26/11 13:00

Gwardia Koszalin

0-1

ŁKS Łódź

Radionow 75
ND/26/11 13:00

Radomiak Radom

Leandro 89
1-2

Siarka Tarnobrzeg

Kubowicz 19, Radulj 32
ND/26/11 13:00

Olimpia Elbląg

Kiełtyka 30, Kołosow 35, Szuprytowski 72, 88, Lisiecki 76, 90
6-3

ROW Rybnik

Muszalik 50 (k), Musiolik 52, Brychlik 64
20 kolejka
- -

Błękitni Stargard

-

GKS Jastrzębie

- -

Gryf Wejherowo

-

Znicz Pruszków

- -

MKS Kluczbork

-

ŁKS Łódź

- -

Gwardia Koszalin

-

Olimpia Elbląg

- -

ROW Rybnik

-

Warta Poznań

- -

Legionovia Legionowo

-

Wisła Puławy

- -

Rozwój Katowice

-

Radomiak Radom

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Garbarnia Kraków

SO/03/03 00:00

GKS Bełchatów

-

Stal Stalowa Wola

21 kolejka
- -

Garbarnia Kraków

-

Rozwój Katowice

- -

Radomiak Radom

-

Legionovia Legionowo

- -

Wisła Puławy

-

ROW Rybnik

- -

Warta Poznań

-

Gwardia Koszalin

- -

Olimpia Elbląg

-

MKS Kluczbork

- -

ŁKS Łódź

-

Gryf Wejherowo

- -

Znicz Pruszków

-

Błękitni Stargard

- -

GKS Jastrzębie

-

Stal Stalowa Wola

SO/10/03 00:00

Siarka Tarnobrzeg

-

GKS Bełchatów

22 kolejka
- -

Stal Stalowa Wola

-

Znicz Pruszków

- -

Błękitni Stargard

-

ŁKS Łódź

- -

Gryf Wejherowo

-

Olimpia Elbląg

- -

MKS Kluczbork

-

Warta Poznań

- -

Gwardia Koszalin

-

Wisła Puławy

- -

ROW Rybnik

-

Radomiak Radom

- -

Legionovia Legionowo

-

Garbarnia Kraków

- -

Rozwój Katowice

-

Siarka Tarnobrzeg

SO/17/03 00:00

GKS Bełchatów

-

GKS Jastrzębie

23 kolejka
- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Legionovia Legionowo

- -

Garbarnia Kraków

-

ROW Rybnik

- -

Radomiak Radom

-

Gwardia Koszalin

- -

Wisła Puławy

-

MKS Kluczbork

- -

Warta Poznań

-

Gryf Wejherowo

- -

Olimpia Elbląg

-

Błękitni Stargard

- -

ŁKS Łódź

-

Stal Stalowa Wola

- -

Znicz Pruszków

-

GKS Jastrzębie

SO/24/03 00:00

Rozwój Katowice

-

GKS Bełchatów

24 kolejka
- -

GKS Jastrzębie

-

ŁKS Łódź

- -

Stal Stalowa Wola

-

Olimpia Elbląg

- -

Błękitni Stargard

-

Warta Poznań

- -

Gryf Wejherowo

-

Wisła Puławy

- -

MKS Kluczbork

-

Radomiak Radom

- -

Gwardia Koszalin

-

Garbarnia Kraków

- -

ROW Rybnik

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Legionovia Legionowo

-

Rozwój Katowice

SO/31/03 00:00

GKS Bełchatów

-

Znicz Pruszków

25 kolejka
- -

Legionovia Legionowo

-

GKS Bełchatów

- -

Rozwój Katowice

-

ROW Rybnik

- -

Garbarnia Kraków

-

MKS Kluczbork

- -

Radomiak Radom

-

Gryf Wejherowo

- -

Wisła Puławy

-

Błękitni Stargard

- -

Warta Poznań

-

Stal Stalowa Wola

- -

Olimpia Elbląg

-

GKS Jastrzębie

- -

ŁKS Łódź

-

Znicz Pruszków

SO/07/04 00:00

Gwardia Koszalin

-

Siarka Tarnobrzeg

26 kolejka
- -

Znicz Pruszków

-

Olimpia Elbląg

- -

GKS Jastrzębie

-

Warta Poznań

- -

Stal Stalowa Wola

-

Wisła Puławy

- -

Błękitni Stargard

-

Radomiak Radom

- -

Gryf Wejherowo

-

Garbarnia Kraków

- -

MKS Kluczbork

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Gwardia Koszalin

-

Rozwój Katowice

- -

ROW Rybnik

-

Legionovia Legionowo

SO/14/04 00:00

GKS Bełchatów

-

ŁKS Łódź

27 kolejka
- -

Legionovia Legionowo

-

Gwardia Koszalin

- -

Rozwój Katowice

-

MKS Kluczbork

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Gryf Wejherowo

- -

Garbarnia Kraków

-

Błękitni Stargard

- -

Radomiak Radom

-

Stal Stalowa Wola

- -

Wisła Puławy

-

GKS Jastrzębie

- -

Warta Poznań

-

Znicz Pruszków

- -

Olimpia Elbląg

-

ŁKS Łódź

SO/21/04 00:00

ROW Rybnik

-

GKS Bełchatów

28 kolejka
- -

ŁKS Łódź

-

Warta Poznań

- -

Znicz Pruszków

-

Wisła Puławy

- -

GKS Jastrzębie

-

Radomiak Radom

- -

Stal Stalowa Wola

-

Garbarnia Kraków

- -

Błękitni Stargard

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Gryf Wejherowo

-

Rozwój Katowice

- -

MKS Kluczbork

-

Legionovia Legionowo

- -

Gwardia Koszalin

-

ROW Rybnik

SO/28/04 00:00

GKS Bełchatów

-

Olimpia Elbląg

29 kolejka
- -

ROW Rybnik

-

MKS Kluczbork

- -

Legionovia Legionowo

-

Gryf Wejherowo

- -

Rozwój Katowice

-

Błękitni Stargard

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Stal Stalowa Wola

- -

Garbarnia Kraków

-

GKS Jastrzębie

- -

Radomiak Radom

-

Znicz Pruszków

- -

Wisła Puławy

-

ŁKS Łódź

- -

Warta Poznań

-

Olimpia Elbląg

SO/05/05 00:00

Gwardia Koszalin

-

GKS Bełchatów

30 kolejka
- -

GKS Bełchatów

-

Warta Poznań

- -

Olimpia Elbląg

-

Wisła Puławy

- -

ŁKS Łódź

-

Radomiak Radom

- -

Znicz Pruszków

-

Garbarnia Kraków

- -

GKS Jastrzębie

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Stal Stalowa Wola

-

Rozwój Katowice

- -

Błękitni Stargard

-

Legionovia Legionowo

- -

Gryf Wejherowo

-

ROW Rybnik

ŚR/09/05 00:00

Gwardia Koszalin

-

MKS Kluczbork

31 kolejka
- -

Gwardia Koszalin

-

Gryf Wejherowo

- -

ROW Rybnik

-

Błękitni Stargard

- -

Legionovia Legionowo

-

Stal Stalowa Wola

- -

Rozwój Katowice

-

GKS Jastrzębie

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Znicz Pruszków

- -

Garbarnia Kraków

-

ŁKS Łódź

- -

Radomiak Radom

-

Olimpia Elbląg

- -

Wisła Puławy

-

Warta Poznań

SO/12/05 00:00

MKS Kluczbork

-

GKS Bełchatów

32 kolejka
- -

Warta Poznań

-

Radomiak Radom

- -

Olimpia Elbląg

-

Garbarnia Kraków

- -

ŁKS Łódź

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Znicz Pruszków

-

Rozwój Katowice

- -

GKS Jastrzębie

-

Legionovia Legionowo

- -

Stal Stalowa Wola

-

ROW Rybnik

- -

Błękitni Stargard

-

Gwardia Koszalin

- -

Gryf Wejherowo

-

MKS Kluczbork

SO/19/05 00:00

GKS Bełchatów

-

Wisła Puławy

33 kolejka
- -

MKS Kluczbork

-

Błękitni Stargard

- -

Gwardia Koszalin

-

Stal Stalowa Wola

- -

ROW Rybnik

-

GKS Jastrzębie

- -

Legionovia Legionowo

-

Znicz Pruszków

- -

Rozwój Katowice

-

ŁKS Łódź

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Olimpia Elbląg

- -

Garbarnia Kraków

-

Warta Poznań

- -

Radomiak Radom

-

Wisła Puławy

SO/26/05 00:00

Gryf Wejherowo

-

GKS Bełchatów

34 kolejka
- -

Wisła Puławy

-

Garbarnia Kraków

- -

Warta Poznań

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Olimpia Elbląg

-

Rozwój Katowice

- -

ŁKS Łódź

-

Legionovia Legionowo

- -

Znicz Pruszków

-

ROW Rybnik

- -

GKS Jastrzębie

-

Gwardia Koszalin

- -

Stal Stalowa Wola

-

MKS Kluczbork

- -

Błękitni Stargard

-

Gryf Wejherowo

SO/02/06 00:00

GKS Bełchatów

-

Radomiak Radom

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa213828-21
2Lech Poznań213630-16
3Górnik Zabrze203640-28
4Jagiellonia Białystok213629-24
5Zagłębie Lubin213231-24
6Arka Gdynia213126-20
7Korona Kielce213132-28
8Wisła Kraków213130-26
9Wisła Płock213026-27
10Śląsk Wrocław212726-31
11Lechia Gdańsk212430-33
12Termalica Nieciecza 212123-33
13Sandecja Nowy Sącz212120-30
14Piast Gliwice212022-31
15Cracovia201924-32
16Pogoń Szczecin211721-34
PT/15/12 18:00
Korona K.
1-1
Piast G.
PT/15/12 20:30
Śląsk W.
1-0
Jagiellonia B.
SO/16/12 15:30
Pogoń S.
1-0
Arka G.
SO/16/12 18:00
Sandecja N.
2-2
Lechia G.
SO/16/12 20:30
Legia W.
0-2
Wisła P.
ND/17/12 15:30
Lech P.
3-1
Termalica N.
ND/17/12 18:00
Wisła K.
1-2
Zagłębie L.
PN/18/12 18:00
Górnik Z.
-
Cracovia
PT/09/02 18:00
Wisła P.
-
Górnik Z.
PT/09/02 20:30
Zagłębie L.
-
Legia W.
SO/10/02 15:30
Pogoń S.
-
Sandecja N.
SO/10/02 18:00
Cracovia
-
Śląsk W.
SO/10/02 20:30
Lechia G.
-
Wisła K.
ND/11/02 15:30
Termalica N.
-
Korona K.
ND/11/02 18:00
Arka G.
-
Lech P.
PN/12/02 18:00
Piast G.
-
Jagiellonia B.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+Sport Lech - Termalica (na żywo)
18:00 Canal+ Wisła K. - Zagłębie (na żywo)
18:00 Eurosport 1 Górnik - Cracovia (na żywo)
20:10 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)