Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 23 sierpnia 2017

2 Liga

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Warta Poznań41211-34-0-02-0-02-0-0
2Radomiak Radom4129-24-0-02-0-02-0-0
3GKS Jastrzębie4109-13-1-01-1-02-0-0
4GKS Bełchatów 4913-63-0-12-0-01-0-1
5ŁKS Łódź483-12-2-02-1-00-1-0
6ROW Rybnik477-52-1-12-0-00-1-1
7Olimpia Elbląg476-52-1-12-0-00-1-1
8Błękitni Stargard Sz.463-21-3-01-2-00-1-0
9Garbarnia Kraków445-61-1-21-0-00-1-2
10Znicz Pruszków445-61-1-21-0-10-1-1
11Rozwój Katowice445-81-1-21-1-00-0-2
12MKS Kluczbork443-71-1-21-1-00-0-2
13Wisła Puławy434-81-0-31-0-10-0-2
14Gwardia Koszalin432-71-0-30-0-11-0-2
15Siarka Tarnobrzeg435-111-0-30-0-11-0-2
16Gryf Wejherowo424-70-2-20-1-10-1-1
17Stal Stalowa Wola422-70-2-20-1-20-1-0
18Legionovia Legionowo404-80-0-40-0-20-0-2
PT/18/08 17:30
Gwardia K.
0-3
Warta P.
PT/18/08 19:30
MKS K.
1-1
Olimpia E.
SO/19/08 15:00
Błękitni S.
1-1
Znicz P.
SO/19/08 16:00
Gryf W.
1-1
ŁKS Ł.
SO/19/08 17:00
Rozwój K.
1-1
Garbarnia K.
SO/19/08 17:00
Legionovia L.
0-1
Radomiak R.
SO/19/08 17:00
Stal S.
0-2
GKS J.
SO/19/08 19:00
GKS B.
5-2
Siarka T.
SO/19/08 19:00
ROW R.
4-2
Wisła P.
ŚR/23/08 17:00
ŁKS Ł.
-
Błękitni S.
ŚR/23/08 17:00
Olimpia E.
-
Gryf W.
ŚR/23/08 17:00
Siarka T.
-
Rozwój K.
ŚR/23/08 17:30
GKS J.
-
GKS B.
ŚR/23/08 17:30
Warta P.
-
MKS K.
ŚR/23/08 17:30
Garbarnia K.
-
Legionovia L.
ŚR/23/08 18:00
Znicz P.
-
Stal S.
ŚR/23/08 18:00
Wisła P.
-
Gwardia K.
ŚR/23/08 18:30
Radomiak R.
-
ROW R.
1 kolejka
PT/28/07 18:30

Radomiak Radom

Leandro 60
1-0

Garbarnia Kraków

SO/29/07 17:00

Błękitni Stargard Sz.

Węsierski 31, Szymusik 55
2-1

GKS Bełchatów

Janasik 79
SO/29/07 17:00

Znicz Pruszków

Włodyka 12
1-2

Gwardia Koszalin

Kwiatkowski 23, Brzeziański 62
SO/29/07 17:00

Warta Poznań

Kita 14, 90, Dejewski 32
3-1

Rozwój Katowice

Bętkowski 53 (k)
SO/29/07 18:00

GKS Jastrzębie

Szczepan 26, Ali 45, Gancarczyk 59, Jadach 90, Caniboł 90
5-1

MKS Kluczbork

Baraniak 10
SO/29/07 18:00

ŁKS Łódź

0-0

ROW Rybnik

SO/29/07 18:00

Wisła Puławy

0-1

Siarka Tarnobrzeg

Radulj 67
ND/30/07 17:00

Stal Stalowa Wola

Gębalski 75
1-1

Gryf Wejherowo

Nadolski 65 (k)
ND/30/07 17:00

Olimpia Elbląg

Kołosow 27, 30
2-1

Legionovia Legionowo

Wajdzik 38
2 kolejka
PT/04/08 17:00

Rozwój Katowice

Łączek 29, Mońka 50
2-0

Wisła Puławy

PT/04/08 18:00

Siarka Tarnobrzeg

Zaradny 75
1-3

Radomiak Radom

Leandro 51, Cupriak 73, Rolinc 80
PT/04/08 19:00

ROW Rybnik

Spratek 39, Brychlik 43, 49
3-1

Olimpia Elbląg

Bojas 83 (k)
SO/05/08 16:00

Gryf Wejherowo

0-2

GKS Jastrzębie

Szczepan 31, Jadach 85
SO/05/08 17:00

Legionovia Legionowo

Żebrowski 41, 72
2-3

Warta Poznań

Cierpka 19, Laskowski 38, Kita 45
SO/05/08 17:00

Błękitni Stargard Sz.

0-0

Stal Stalowa Wola

SO/05/08 17:00

ŁKS Łódź

Radionow 62
1-0

Gwardia Koszalin

SO/05/08 19:00

GKS Bełchatów

Bartosiak 3, Pietroń 45, Flaszka 68
3-1

Garbarnia Kraków

Borovićanin 13
SO/05/08 19:00

MKS Kluczbork

Niemczyk 9
1-0

Znicz Pruszków

3 kolejka
PT/11/08 17:00

ŁKS Łódź

Radionow 78
1-0

MKS Kluczbork

PT/11/08 17:45

Warta Poznań

Laskowski 32, Biegański 81
2-0

ROW Rybnik

PT/11/08 18:30

Radomiak Radom

Filipowicz 38, Świdzikowski 50, Leandro 59 (k), Cupriak 68
4-1

Rozwój Katowice

Płonka 51
SO/12/08 17:00

GKS Jastrzębie

0-0

Błękitni Stargard Sz.

SO/12/08 17:00

Znicz Pruszków

Kubicki 3, Klepczarek 45, Tarnowski 90
3-2

Gryf Wejherowo

Wicon 7, Gierszewski 71
SO/12/08 17:30

Garbarnia Kraków

Garzeł 41, Krykun 78, Wójcik 88
3-1

Siarka Tarnobrzeg

Broź 75
SO/12/08 18:00

Wisła Puławy

Maksymiuk 26, Meschia 28
2-1

Legionovia Legionowo

Mazurek 34
ND/13/08 17:00

Stal Stalowa Wola

Gębalski 68 (k)
1-4

GKS Bełchatów

Thiakane 24, Giel 31, Bierzało 60, Flaszka 72
ND/13/08 17:00

Olimpia Elbląg

Stępień 58, 75
2-0

Gwardia Koszalin

4 kolejka
PT/18/08 17:30

Gwardia Koszalin

0-3

Warta Poznań

Jasiński 52, Żmijewski 73, Przybyła 77
PT/18/08 19:30

MKS Kluczbork

Baraniak 29
1-1

Olimpia Elbląg

Iwanowski 15
SO/19/08 15:00

Błękitni Stargard Sz.

Pustelnik 61 (k)
1-1

Znicz Pruszków

Rackiewicz 87
SO/19/08 16:00

Gryf Wejherowo

Nadolski 18 (k)
1-1

ŁKS Łódź

Radionow 32 (k)
SO/19/08 17:00

Rozwój Katowice

Bętkowski 74
1-1

Garbarnia Kraków

Krykun 49
SO/19/08 17:00

Legionovia Legionowo

0-1

Radomiak Radom

Leandro 19
SO/19/08 17:00

Stal Stalowa Wola

0-2

GKS Jastrzębie

Ali 36, Dzida 90
SO/19/08 19:00

GKS Bełchatów

Giel 36, 52, 65, 70, Flaszka 87
5-2

Siarka Tarnobrzeg

Broź 10, 56
SO/19/08 19:00

ROW Rybnik

Jary 14, Siwek 16, 82, Spratek 68
4-2

Wisła Puławy

Smektała 70, Poznański 72
5 kolejka
ŚR/23/08 17:00

ŁKS Łódź

-

Błękitni Stargard Sz.

ŚR/23/08 17:00

Olimpia Elbląg

-

Gryf Wejherowo

ŚR/23/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

-

Rozwój Katowice

ŚR/23/08 17:30

GKS Jastrzębie

-

GKS Bełchatów

ŚR/23/08 17:30

Warta Poznań

-

MKS Kluczbork

ŚR/23/08 17:30

Garbarnia Kraków

-

Legionovia Legionowo

ŚR/23/08 18:00

Znicz Pruszków

-

Stal Stalowa Wola

ŚR/23/08 18:00

Wisła Puławy

-

Gwardia Koszalin

ŚR/23/08 18:30

Radomiak Radom

-

ROW Rybnik

6 kolejka
- -

Legionovia Legionowo

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

ROW Rybnik

-

Garbarnia Kraków

- -

Gwardia Koszalin

-

Radomiak Radom

- -

MKS Kluczbork

-

Wisła Puławy

- -

Gryf Wejherowo

-

Warta Poznań

- -

Błękitni Stargard Sz.

-

Olimpia Elbląg

- -

Stal Stalowa Wola

-

ŁKS Łódź

- -

GKS Jastrzębie

-

Znicz Pruszków

SO/26/08 18:00

GKS Bełchatów

-

Rozwój Katowice

7 kolejka
- -

Znicz Pruszków

-

GKS Bełchatów

- -

Olimpia Elbląg

-

Stal Stalowa Wola

- -

Warta Poznań

-

Błękitni Stargard Sz.

- -

Wisła Puławy

-

Gryf Wejherowo

- -

Radomiak Radom

-

MKS Kluczbork

- -

Garbarnia Kraków

-

Gwardia Koszalin

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

ROW Rybnik

- -

Rozwój Katowice

-

Legionovia Legionowo

SO/02/09 16:00

ŁKS Łódź

-

GKS Jastrzębie

8 kolejka
- -

ROW Rybnik

-

Rozwój Katowice

- -

Gwardia Koszalin

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

MKS Kluczbork

-

Garbarnia Kraków

- -

Gryf Wejherowo

-

Radomiak Radom

- -

Błękitni Stargard Sz.

-

Wisła Puławy

- -

Stal Stalowa Wola

-

Warta Poznań

- -

GKS Jastrzębie

-

Olimpia Elbląg

- -

Znicz Pruszków

-

ŁKS Łódź

SO/09/09 18:00

GKS Bełchatów

-

Legionovia Legionowo

9 kolejka
- -

Olimpia Elbląg

-

Znicz Pruszków

- -

Warta Poznań

-

GKS Jastrzębie

- -

Wisła Puławy

-

Stal Stalowa Wola

- -

Radomiak Radom

-

Błękitni Stargard Sz.

- -

Garbarnia Kraków

-

Gryf Wejherowo

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

MKS Kluczbork

- -

Rozwój Katowice

-

Gwardia Koszalin

- -

Legionovia Legionowo

-

ROW Rybnik

SO/16/09 16:00

ŁKS Łódź

-

GKS Bełchatów

10 kolejka
- -

Gwardia Koszalin

-

Legionovia Legionowo

- -

MKS Kluczbork

-

Rozwój Katowice

- -

Gryf Wejherowo

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Błękitni Stargard Sz.

-

Garbarnia Kraków

- -

Stal Stalowa Wola

-

Radomiak Radom

- -

GKS Jastrzębie

-

Wisła Puławy

- -

Znicz Pruszków

-

Warta Poznań

- -

ŁKS Łódź

-

Olimpia Elbląg

SO/23/09 17:00

GKS Bełchatów

-

ROW Rybnik

11 kolejka
- -

Warta Poznań

-

ŁKS Łódź

- -

Wisła Puławy

-

Znicz Pruszków

- -

Radomiak Radom

-

GKS Jastrzębie

- -

Garbarnia Kraków

-

Stal Stalowa Wola

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Błękitni Stargard Sz.

- -

Rozwój Katowice

-

Gryf Wejherowo

- -

Legionovia Legionowo

-

MKS Kluczbork

- -

ROW Rybnik

-

Gwardia Koszalin

ND/01/10 16:00

Olimpia Elbląg

-

GKS Bełchatów

12 kolejka
- -

MKS Kluczbork

-

ROW Rybnik

- -

Gryf Wejherowo

-

Legionovia Legionowo

- -

Błękitni Stargard Sz.

-

Rozwój Katowice

- -

Stal Stalowa Wola

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

GKS Jastrzębie

-

Garbarnia Kraków

- -

Znicz Pruszków

-

Radomiak Radom

- -

ŁKS Łódź

-

Wisła Puławy

- -

Olimpia Elbląg

-

Warta Poznań

SO/07/10 17:00

GKS Bełchatów

-

Gwardia Koszalin

13 kolejka
- -

Wisła Puławy

-

Olimpia Elbląg

- -

Radomiak Radom

-

ŁKS Łódź

- -

Garbarnia Kraków

-

Znicz Pruszków

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

GKS Jastrzębie

- -

Rozwój Katowice

-

Stal Stalowa Wola

- -

Legionovia Legionowo

-

Błękitni Stargard Sz.

- -

ROW Rybnik

-

Gryf Wejherowo

- -

Gwardia Koszalin

-

MKS Kluczbork

PN/14/08 15:00

Warta Poznań

-

GKS Bełchatów

14 kolejka
- -

Gryf Wejherowo

-

Gwardia Koszalin

- -

Błękitni Stargard Sz.

-

ROW Rybnik

- -

Stal Stalowa Wola

-

Legionovia Legionowo

- -

GKS Jastrzębie

-

Rozwój Katowice

- -

Znicz Pruszków

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

ŁKS Łódź

-

Garbarnia Kraków

- -

Olimpia Elbląg

-

Radomiak Radom

- -

Warta Poznań

-

Wisła Puławy

SO/21/10 17:00

GKS Bełchatów

-

MKS Kluczbork

15 kolejka
- -

Radomiak Radom

-

Warta Poznań

- -

Garbarnia Kraków

-

Olimpia Elbląg

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

ŁKS Łódź

- -

Rozwój Katowice

-

Znicz Pruszków

- -

Legionovia Legionowo

-

GKS Jastrzębie

- -

ROW Rybnik

-

Stal Stalowa Wola

- -

Gwardia Koszalin

-

Błękitni Stargard Sz.

- -

MKS Kluczbork

-

Gryf Wejherowo

SO/28/10 16:00

Wisła Puławy

-

GKS Bełchatów

16 kolejka
- -

Błękitni Stargard Sz.

-

MKS Kluczbork

- -

Stal Stalowa Wola

-

Gwardia Koszalin

- -

GKS Jastrzębie

-

ROW Rybnik

- -

Znicz Pruszków

-

Legionovia Legionowo

- -

ŁKS Łódź

-

Rozwój Katowice

- -

Olimpia Elbląg

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Warta Poznań

-

Garbarnia Kraków

- -

Wisła Puławy

-

Radomiak Radom

SO/04/11 17:00

GKS Bełchatów

-

Gryf Wejherowo

17 kolejka
- -

Radomiak Radom

-

GKS Bełchatów

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Warta Poznań

- -

Rozwój Katowice

-

Olimpia Elbląg

- -

Legionovia Legionowo

-

ŁKS Łódź

- -

ROW Rybnik

-

Znicz Pruszków

- -

Gwardia Koszalin

-

GKS Jastrzębie

- -

MKS Kluczbork

-

Stal Stalowa Wola

- -

Gryf Wejherowo

-

Błękitni Stargard Sz.

SO/11/11 13:00

Garbarnia Kraków

-

Wisła Puławy

18 kolejka
- -

Gryf Wejherowo

-

Stal Stalowa Wola

- -

MKS Kluczbork

-

GKS Jastrzębie

- -

Gwardia Koszalin

-

Znicz Pruszków

- -

ROW Rybnik

-

ŁKS Łódź

- -

Legionovia Legionowo

-

Olimpia Elbląg

- -

Rozwój Katowice

-

Warta Poznań

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Wisła Puławy

- -

Garbarnia Kraków

-

Radomiak Radom

SO/18/11 17:00

GKS Bełchatów

-

Błękitni Stargard Sz.

19 kolejka
- -

Garbarnia Kraków

-

GKS Bełchatów

- -

Radomiak Radom

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Wisła Puławy

-

Rozwój Katowice

- -

Warta Poznań

-

Legionovia Legionowo

- -

Olimpia Elbląg

-

ROW Rybnik

- -

Znicz Pruszków

-

MKS Kluczbork

- -

GKS Jastrzębie

-

Gryf Wejherowo

- -

Stal Stalowa Wola

-

Błękitni Stargard Sz.

SO/25/11 00:00

Gwardia Koszalin

-

ŁKS Łódź

20 kolejka
- -

Błękitni Stargard Sz.

-

GKS Jastrzębie

- -

Gryf Wejherowo

-

Znicz Pruszków

- -

MKS Kluczbork

-

ŁKS Łódź

- -

Gwardia Koszalin

-

Olimpia Elbląg

- -

ROW Rybnik

-

Warta Poznań

- -

Legionovia Legionowo

-

Wisła Puławy

- -

Rozwój Katowice

-

Radomiak Radom

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Garbarnia Kraków

SO/03/03 00:00

GKS Bełchatów

-

Stal Stalowa Wola

Piłka na żywo

PT/18/08 18:00
Lechia G.
2-3
Sandecja N.
PT/18/08 20:30
Cracovia
3-3
Górnik Z.
SO/19/08 15:30
Arka G.
0-3
Pogoń S.
SO/19/08 18:00
Piast G.
2-0
Korona K.
SO/19/08 20:30
Jagiellonia B.
1-1
Śląsk W.
ND/20/08 15:30
Wisła P.
0-1
Legia W.
ND/20/08 18:00
Termalica N.
1-3
Lech P.
PN/21/08 18:00
Zagłębie L.
3-0
Wisła K.
PT/25/08 18:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
PT/25/08 20:30
Śląsk W.
-
Cracovia
SO/26/08 15:30
Korona K.
-
Termalica N.
SO/26/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Piast G.
SO/26/08 20:30
Wisła K.
-
Lechia G.
ND/27/08 15:30
Lech P.
-
Arka G.
ND/27/08 15:30
Sandecja N.
-
Pogoń S.
ND/27/08 18:00
Legia W.
-
Zagłębie L.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:45 Polsat Sport 1. liga: Katowice - Chojnice (na żywo)