Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 20 października 2018

Lotto Ekstraklasa

  • Lech - Korona / przewidywane składy
    Sobota, 20 października 2018, 11:27 Lech - Korona / przewidywane składy

    W ostatnim dzisiejszym meczu 12. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań zagra z Koroną Kielce. Początek spotkania o godz. 20:30.

  • Śląsk - Arka / przewidywane składy
    Sobota, 20 października 2018, 09:00 Śląsk - Arka / przewidywane składy

    W drugim dzisiejszym meczu 12. kolejki Ekstraklasy Śląsk Wrocław zmierzy się z Arką Gdynia. Początek spotkania o godz. 18:00.

  • Zagłębie S. - Miedź / przewidywane składy
    Sobota, 20 października 2018, 08:46 Zagłębie S. - Miedź / przewidywane składy

    W pierwszym dzisiejszym meczu 12. kolejki Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec zmierzy się z Miedzią Legnica. Początek spotkania o godz. 15:30.

  • Ekstraklasa: Jagiellonia wygrała z Pogonią
    Piątek, 19 października 2018, 22:23 Ekstraklasa: Jagiellonia wygrała z Pogonią

    19 października 2018, 20:30 - Białystok
    Jagiellonia Białystok 2-1 Pogoń Szczecin
    Frankowski 48, Runje 80 - Kożulj 64

  • Ekstraklasa: Piast zremisował z Lechią
    Piątek, 19 października 2018, 19:52 Ekstraklasa: Piast zremisował z Lechią

    19 października 2018, 18:00 - Gliwice
    Piast Gliwice 1-1 Lechia Gdańsk
    Sedlar 29 (k) - Haraslin 85

1 2 3   ...   3340 3341 3342 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Jagiellonia Białystok122319-147-2-34-0-33-2-0
2Lechia Gdańsk122221-146-4-23-2-03-2-2
3Legia Warszawa112116-126-3-22-2-24-1-0
4Piast Gliwice122118-166-3-34-1-12-2-2
5Wisła Kraków112020-106-2-33-2-13-0-2
6Korona Kielce111915-125-4-23-1-12-3-1
7Lech Poznań111717-145-2-43-1-12-1-3
8Zagłębie Lubin111617-175-1-53-0-22-1-3
9Arka Gdynia111412-113-5-32-2-11-3-2
10Pogoń Szczecin121314-153-4-52-2-21-2-3
11Śląsk Wrocław111216-153-3-52-1-31-2-2
12Miedź Legnica111215-203-3-52-2-21-1-3
13Wisła Płock111014-202-4-51-2-31-2-2
14Górnik Zabrze11911-171-6-40-4-21-2-2
15Zagłębie Sosnowiec11715-241-4-61-3-10-1-5
16Cracovia1178-171-4-61-2-20-2-4
PT/19/10 18:00
Piast G.
1-1
Lechia G.
PT/19/10 20:30
Jagiellonia B.
2-1
Pogoń S.
SO/20/10 15:30
Zagłębie S.
-
Miedź L.
SO/20/10 18:00
Śląsk W.
-
Arka G.
SO/20/10 20:30
Lech P.
-
Korona K.
ND/21/10 15:30
Zagłębie L.
-
Wisła P.
ND/21/10 18:00
Legia W.
-
Wisła K.
PN/22/10 18:00
Cracovia
-
Górnik Z.
PT/26/10 18:00
Miedź L.
-
Śląsk W.
PT/26/10 20:30
Jagiellonia B.
-
Legia W.
SO/27/10 15:30
Wisła P.
-
Piast G.
SO/27/10 18:00
Lechia G.
-
Arka G.
SO/27/10 20:30
Pogoń S.
-
Lech P.
ND/28/10 15:30
Korona K.
-
Cracovia
ND/28/10 18:00
Górnik Z.
-
Zagłębie L.
PN/29/10 18:00
Wisła K.
-
Zagłębie S.
Strzelcy
7 Ondrasek (Wisła K.)
7 Paixao (Lechia)
7 Robak (Śląsk)
6 Forsell (Miedź)
6 Ricardinho (Wisła P.)
6 Sanogo (Zagłębie S)
5 Angulo (Górnik)
4 Drygas (Pogoń)
1 kolejka
PT/20/07 18:00

Miedź Legnica

Forsell 90
1-0

Pogoń Szczecin

PT/20/07 20:30

Jagiellonia Białystok

0-1

Lechia Gdańsk

Paixao 10
SO/21/07 15:30

Śląsk Wrocław

Celeban 14, Augusto 57, Kosecki 89
3-1

Cracovia

Oliva 30
SO/21/07 18:00

Wisła Kraków

0-0

Arka Gdynia

SO/21/07 20:30

Legia Warszawa

Hlousek 37
1-3

Zagłębie Lubin

Tuszyński 15, 87, Starzyński 21 (k)
ND/22/07 15:30

Górnik Zabrze

1-1

Korona Kielce

ND/22/07 18:00

Wisła Płock

Merebaszwili 77
1-2

Lech Poznań

Trałka 16, Tiba 89
PN/23/07 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 36
1-2

Piast Gliwice

Sedlar 67 (k), Jodłowiec 80
2 kolejka
PT/27/07 18:00

Lechia Gdańsk

Paixao 12 (k)
1-1

Śląsk Wrocław

Celeban 83
PT/27/07 20:30

Wisła Kraków

Ondrasek 43, Kort 49
2-1

Miedź Legnica

Marquitos 69 (k)
SO/28/07 18:00

Zagłębie Lubin

Starzyński 61 (k), Mares 77
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Wrzesiński 66
SO/28/07 20:30

Korona Kielce

Jukić 32
1-2

Legia Warszawa

Mączyński 57, Kante 66
ND/29/07 15:30

Górnik Zabrze

Angulo 75
1-1

Wisła Płock

Ricardinho 46
ND/29/07 18:00

Arka Gdynia

0-2

Jagiellonia Białystok

Świderski 36, 67
ND/29/07 18:00

Lech Poznań

Jevtić 20, Gytkjaer 87
2-0

Cracovia

PN/30/07 18:00

Pogoń Szczecin

0-2

Piast Gliwice

Valencia 7, Mak 11
3 kolejka
PT/03/08 18:00

Wisła Płock

Carlitos 90
1-2

Korona Kielce

Soriano 53 (k), Jukić 90
PT/03/08 20:30

Zagłębie Sosnowiec

Hołota 5 (s), Wrzesiński 84, Udovicić 90
3-0

Pogoń Szczecin

SO/04/08 18:00

Piast Gliwice

Valencia 23, Hateley 83
2-1

Zagłębie Lubin

Tuszyński 33
SO/04/08 20:30

Legia Warszawa

0-0

Lechia Gdańsk

ND/05/08 15:30

Śląsk Wrocław

0-1

Lech Poznań

Tiba 82
ND/05/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Novikovas 60
1-0

Wisła Kraków

ND/05/08 18:00

Miedź Legnica

Piątkowski 27
1-3

Górnik Zabrze

Suarez 73, Angulo 76, Żurkowski 87
PN/06/08 18:00

Cracovia

0-0

Arka Gdynia

4 kolejka
PT/10/08 18:00

Lechia Gdańsk

Arak 39, Lipski 56
2-0

Miedź Legnica

PT/10/08 20:30

Wisła Kraków

Ondrasek 33
1-1

Wisła Płock

Ricardinho 65
SO/11/08 18:00

Pogoń Szczecin

Frączczak 32 (k)
1-1

Cracovia

Rapa 67
SO/11/08 20:30

Arka Gdynia

Janota 88
1-1

Górnik Zabrze

Suarez 45
ND/12/08 15:30

Piast Gliwice

Papadopulos 56
1-3

Legia Warszawa

Jędrzejczyk 22, Kante 86, Nagy 90
ND/12/08 18:00

Lech Poznań

Amaral 7, Tomczyk 20, 41, Gajos 70
4-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/12/08 18:00

Zagłębie Lubin

0-2

Jagiellonia Białystok

Bezjak 25, Balić 72 (s)
PN/13/08 18:00

Korona Kielce

Soriano 20 (k), Górski 81
2-1

Śląsk Wrocław

Robak 10
5 kolejka
PT/17/08 18:00

Cracovia

0-1

Zagłębie Lubin

Pawłowski 45
PT/17/08 20:30

Miedź Legnica

Zieliński 69
1-1

Korona Kielce

Górski 54
SO/18/08 18:00

Wisła Płock

Ricardinho 69
1-3

Arka Gdynia

Kolew 55, Jankowski 82, Siemaszko 90
SO/18/08 20:30

Górnik Zabrze

0-2

Lechia Gdańsk

Bochniewicz 23 (s), Paixao 33
ND/19/08 15:30

Legia Warszawa

Jędrzejczyk 39, Carlitos 77
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Wrzesiński 54
ND/19/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Savković 22, Novikovas 90
2-1

Piast Gliwice

Dziczek 58
ND/19/08 18:00

Lech Poznań

Amaral 8, Gytkjaer 18 (k)
2-5

Wisła Kraków

Kostal 24, Ondrasek 50, 61, Gytkjaer 55 (s), Kolar 89
PN/20/08 18:00

Śląsk Wrocław

0-0

Pogoń Szczecin

6 kolejka
PT/24/08 18:00

Piast Gliwice

Felix 15, Papadopulos 25, Hateley 66
3-1

Cracovia

Hernandez 73
PT/24/08 20:30

Korona Kielce

Soriano 16, Janjić 65
2-1

Arka Gdynia

Zbozień 77 (k)
SO/25/08 18:00

Pogoń Szczecin

Drygas 41, 66 (k)
2-3

Lechia Gdańsk

Haraslin 49, Vitoria 54, Chrzanowski 69
SO/25/08 20:30

Wisła Kraków

Pietrzak 18, Ondrasek 22, Basha 49
3-0

Górnik Zabrze

ND/26/08 15:30

Jagiellonia Białystok

Bezjak 68, Romanczuk 80
2-3

Miedź Legnica

Forsell 73, 82, Augustyniak 87
ND/26/08 15:30

Legia Warszawa

Carlitos 83
1-4

Wisła Płock

Ricardinho 11, 49, Furman 40, Varela 74 (k)
ND/26/08 18:00

Zagłębie Lubin

Janoszka 15, Tuszyński 53
2-1

Lech Poznań

Cywka 49
PN/27/08 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 56, 59, Udovicić 65
3-3

Śląsk Wrocław

Robak 11, 90 (k), Ahmadzadeh 25
7 kolejka
PT/31/08 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 71 (k)
1-1

Pogoń Szczecin

Majewski 50
PT/31/08 20:30

Lechia Gdańsk

Paixao 25 (k), 69
2-0

Korona Kielce

SO/01/09 15:30

Arka Gdynia

Janota 30, Zarandia 66
2-2

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 45 (k), Pawłowski 68
SO/01/09 18:00

Śląsk Wrocław

0-1

Wisła Kraków

Ondrasek 89
SO/01/09 20:30

Lech Poznań

Gytkjaer 36 (k)
1-1

Piast Gliwice

Hateley 73
ND/02/09 15:30

Miedź Legnica

Marquitos 23, Forsell 90
2-0

Zagłębie Lubin

ND/02/09 15:30

Wisła Płock

Ricardinho 24
1-1

Jagiellonia Białystok

Klemenz 55
ND/02/09 18:00

Cracovia

0-0

Legia Warszawa

8 kolejka
PT/14/09 18:00

Zagłębie Lubin

Starzyński 40, Jagiełło 45, Robak 84 (s), Pakulski 88
4-0

Śląsk Wrocław

PT/14/09 20:30

Jagiellonia Białystok

Kwiecień 44, Sheridan 53, 70
3-1

Cracovia

Cabrera 74
SO/15/09 15:30

Wisła Płock

Uryga 30, Sielewski 49
2-2

Miedź Legnica

Augustyniak 10, Forsell 45
SO/15/09 18:00

Piast Gliwice

Papadopulos 62
1-0

Arka Gdynia

SO/15/09 20:30

Wisła Kraków

Ondrasek 18, Bartkowski 45, Kort 64, Wojtkowski 75, Boguski 83
5-2

Lechia Gdańsk

Lipski 6, Paixao 38 (k)
ND/16/09 15:30

Pogoń Szczecin

Majewski 3
1-1

Korona Kielce

Diaw 65
ND/16/09 18:00

Legia Warszawa

Nagy 31
1-0

Lech Poznań

PN/17/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 17
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 85
9 kolejka
PT/21/09 18:00

Pogoń Szczecin

Buksa 14, 46
2-1

Wisła Kraków

Imaz 82
PT/21/09 20:30

Arka Gdynia

Janota 76
1-0

Lech Poznań

SO/22/09 15:30

Cracovia

Wdowiak 8, 84, Zenjov 19
3-1

Wisła Płock

Angielski 50
SO/22/09 18:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 8, 15, 25
3-3

Zagłębie Lubin

Bohar 61, Starzyński 71 (k), Mares 90
SO/22/09 20:30

Miedź Legnica

Forsell 40
1-4

Legia Warszawa

Cafu 22, 89, Kucharczyk 56 (k), Carlitos 79
ND/23/09 15:30

Śląsk Wrocław

Pich 41, Celeban 47, Robak 75, Cholewiak 87
4-1

Piast Gliwice

Czerwiński 60
ND/23/09 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 3
1-3

Jagiellonia Białystok

Bezjak 54, Novikovas 62, Frankowski 89
PN/24/09 18:00

Korona Kielce

Kallaste 57, Pućko 60, Soriano 90
3-1

Zagłębie Sosnowiec

Polczak 80
10 kolejka
PT/28/09 18:00

Wisła Płock

Angielski 75
1-0

Lechia Gdańsk

PT/28/09 20:30

Legia Warszawa

Kucharczyk 45
1-1

Arka Gdynia

Jankowski 3
SO/29/09 15:30

Piast Gliwice

1-0

Górnik Zabrze

SO/29/09 18:00

Zagłębie Lubin

0-2

Pogoń Szczecin

Drygas 16 (k), Majewski 48
SO/29/09 20:30

Wisła Kraków

0-1

Korona Kielce

Pućko 54
ND/30/09 15:30

Zagłębie Sosnowiec

Udovicić 21
1-1

Cracovia

Hernandez 66
ND/30/09 18:00

Lech Poznań

Gytkjaer 11, Amaral 51
2-1

Miedź Legnica

Szczepaniak 73
PN/01/10 18:00

Jagiellonia Białystok

0-4

Śląsk Wrocław

Robak 49, 67, 90, Piech 51
11 kolejka
PT/05/10 18:00

Miedź Legnica

Szczepaniak 5, Piasecki 45
2-2

Piast Gliwice

Papadopulos 18, Pikk 41 (s)
PT/05/10 20:30

Górnik Zabrze

Jimenez 7, Żurkowski 49
2-2

Lech Poznań

Tiba 55, Kostewycz 77
SO/06/10 15:30

Pogoń Szczecin

Drygas 17, Kowalczyk 70, Buksa 76, Łasicki 85 (s)
4-0

Wisła Płock

SO/06/10 18:00

Lechia Gdańsk

Lipski 8, 62, Kubicki 45, Paixao 50 (k)
4-1

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 23
SO/06/10 20:30

Śląsk Wrocław

0-1

Legia Warszawa

Cafu 34
ND/07/10 15:30

Arka Gdynia

Nalepa 56, Jankowski 81, 90
3-1

Zagłębie Lubin

Balić 12
ND/07/10 15:30

Korona Kielce

Pućko 54
1-1

Jagiellonia Białystok

Novikovas 18
ND/07/10 18:00

Cracovia

0-2

Wisła Kraków

Imaz 19, 32
12 kolejka
PT/19/10 18:00

Piast Gliwice

Sedlar 29 (k)
1-1

Lechia Gdańsk

Haraslin 85
PT/19/10 20:30

Jagiellonia Białystok

Frankowski 48, Runje 80
2-1

Pogoń Szczecin

Kożulj 64
SO/20/10 15:30

Zagłębie Sosnowiec

-

Miedź Legnica

SO/20/10 18:00

Śląsk Wrocław

-

Arka Gdynia

SO/20/10 20:30

Lech Poznań

-

Korona Kielce

ND/21/10 15:30

Zagłębie Lubin

-

Wisła Płock

ND/21/10 18:00

Legia Warszawa

-

Wisła Kraków

PN/22/10 18:00

Cracovia

-

Górnik Zabrze

13 kolejka
PT/26/10 18:00

Miedź Legnica

-

Śląsk Wrocław

PT/26/10 20:30

Jagiellonia Białystok

-

Legia Warszawa

SO/27/10 15:30

Wisła Płock

-

Piast Gliwice

SO/27/10 18:00

Lechia Gdańsk

-

Arka Gdynia

SO/27/10 20:30

Pogoń Szczecin

-

Lech Poznań

ND/28/10 15:30

Korona Kielce

-

Cracovia

ND/28/10 18:00

Górnik Zabrze

-

Zagłębie Lubin

PN/29/10 18:00

Wisła Kraków

-

Zagłębie Sosnowiec

14 kolejka
PT/02/11 18:00

Arka Gdynia

-

Pogoń Szczecin

PT/02/11 20:30

Piast Gliwice

-

Wisła Kraków

SO/03/11 15:30

Cracovia

-

Miedź Legnica

SO/03/11 18:00

Śląsk Wrocław

-

Wisła Płock

SO/03/11 20:30

Legia Warszawa

-

Górnik Zabrze

ND/04/11 15:30

Zagłębie Lubin

-

Korona Kielce

ND/04/11 18:00

Lech Poznań

-

Lechia Gdańsk

PN/05/11 18:00

Zagłębie Sosnowiec

-

Jagiellonia Białystok

15 kolejka
PT/09/11 18:00

Górnik Zabrze

-

Śląsk Wrocław

PT/09/11 20:30

Pogoń Szczecin

-

Legia Warszawa

SO/10/11 18:00

Lechia Gdańsk

-

Cracovia

SO/10/11 20:30

Wisła Kraków

-

Zagłębie Lubin

SO/10/11 20:30

Wisła Płock

-

Zagłębie Sosnowiec

ND/11/11 15:30

Korona Kielce

-

Piast Gliwice

ND/11/11 15:30

Miedź Legnica

-

Arka Gdynia

ND/11/11 18:00

Jagiellonia Białystok

-

Lech Poznań

16 kolejka
- -

Cracovia

-

Śląsk Wrocław

- -

Korona Kielce

-

Górnik Zabrze

- -

Lech Poznań

-

Wisła Płock

- -

Lechia Gdańsk

-

Jagiellonia Białystok

- -

Piast Gliwice

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Pogoń Szczecin

-

Miedź Legnica

- -

Zagłębie Lubin

-

Legia Warszawa

SO/24/11 00:00

Arka Gdynia

-

Wisła Kraków

17 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Arka Gdynia

- -

Legia Warszawa

-

Korona Kielce

- -

Miedź Legnica

-

Wisła Kraków

- -

Piast Gliwice

-

Pogoń Szczecin

- -

Śląsk Wrocław

-

Lechia Gdańsk

- -

Wisła Płock

-

Górnik Zabrze

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Zagłębie Lubin

SO/01/12 00:00

Cracovia

-

Lech Poznań

18 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Miedź Legnica

- -

Korona Kielce

-

Wisła Płock

- -

Lech Poznań

-

Śląsk Wrocław

- -

Lechia Gdańsk

-

Legia Warszawa

- -

Pogoń Szczecin

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Wisła Kraków

-

Jagiellonia Białystok

- -

Zagłębie Lubin

-

Piast Gliwice

SO/08/12 00:00

Arka Gdynia

-

Cracovia

19 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Arka Gdynia

- -

Jagiellonia Białystok

-

Zagłębie Lubin

- -

Legia Warszawa

-

Piast Gliwice

- -

Miedź Legnica

-

Lechia Gdańsk

- -

Śląsk Wrocław

-

Korona Kielce

- -

Wisła Płock

-

Wisła Kraków

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Lech Poznań

SO/15/12 00:00

Cracovia

-

Pogoń Szczecin

20 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Miedź Legnica

- -

Lechia Gdańsk

-

Górnik Zabrze

- -

Piast Gliwice

-

Jagiellonia Białystok

- -

Pogoń Szczecin

-

Śląsk Wrocław

- -

Wisła Kraków

-

Lech Poznań

- -

Zagłębie Lubin

-

Cracovia

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Legia Warszawa

SO/22/12 00:00

Arka Gdynia

-

Wisła Płock

21 kolejka
- -

Cracovia

-

Piast Gliwice

- -

Górnik Zabrze

-

Wisła Kraków

- -

Lech Poznań

-

Zagłębie Lubin

- -

Lechia Gdańsk

-

Pogoń Szczecin

- -

Miedź Legnica

-

Jagiellonia Białystok

- -

Śląsk Wrocław

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Wisła Płock

-

Legia Warszawa

SO/09/02 00:00

Arka Gdynia

-

Korona Kielce

Piłka na żywo

Fortuna 1 Liga więcej

MPktBr
1Raków Częstochowa132819-7
2Sandecja Nowy Sącz142717-8
3Chojniczanka Chojnice142222-18
4Chrobry Głogów142213-10
5Bytovia Bytów142124-17
6ŁKS Łódź132116-11
7GKS Jastrzębie132015-13
8Odra Opole131922-17
9Stal Mielec151913-11
10Puszcza Niepołomice131916-18
11Wigry Suwałki151817-23
12Podbeskidzie Bielsko-Biała131719-16
13GKS Tychy141517-19
14Termalica Nieciecza 141521-26
15Warta Poznań131410-17
16GKS Katowice141210-17
17Stomil Olsztyn131010-16
18Garbarnia Kraków14910-27
PT/19/10 18:00
Garbarnia K.
1-3
Termalica N.
PT/19/10 19:10
Sandecja N.
2-0
Wigry S.
PT/19/10 20:45
Stal M.
2-0
GKS K.
SO/20/10 15:00
ŁKS Ł.
-
GKS J.
SO/20/10 15:30
Stomil O.
-
Puszcza N.
SO/20/10 16:00
Bytovia B.
-
Odra O.
SO/20/10 17:45
GKS T.
-
Raków C.
SO/20/10 18:00
Podbeskidzie B.
-
Chojniczanka C.
ND/21/10 14:00
Warta P.
-
Chrobry G.
- -
Raków C.
-
Sandecja N.
- -
GKS J.
-
GKS T.
- -
Chojniczanka C.
-
ŁKS Ł.
- -
Odra O.
-
Podbeskidzie B.
- -
Chrobry G.
-
Bytovia B.
- -
GKS K.
-
Warta P.
- -
Termalica N.
-
Stal M.
- -
Stomil O.
-
Garbarnia K.
SO/27/10 17:00
Puszcza N.
-
Wigry S.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:30 nSport+ Zagłębie S. - Miedź (na żywo)
17:45 Polsat Sport 1. liga: Tychy - Raków (na żywo)
18:00 Canal+Sport Śląsk - Arka (na żywo)
20:30 Canal+Sport Lech - Korona (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+Sport Zagłębie L. - Wisła P. (na żywo)
18:00 Canal+Sport Legia - Wisła K. (na żywo)