Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 21 stycznia 2018

Rosja 2018

Grupa A
MPktBrZRP
1 Urugwaj 0 0 0-0 0 0 0
2 Rosja 0 0 0-0 0 0 0
3 Egipt 0 0 0-0 0 0 0
4 Arabia Saudyjska 0 0 0-0 0 0 0
CZ/14/06 17:00

Rosja

-

Arabia Saudyjska

PT/15/06 14:00

Egipt

-

Urugwaj

WT/19/06 20:00

Rosja

-

Egipt

ŚR/20/06 17:00

Urugwaj

-

Arabia Saudyjska

PN/25/06 16:00

Urugwaj

-

Rosja

PN/25/06 16:00

Arabia Saudyjska

-

Egipt

Grupa B
MPktBrZRP
1 Portugalia 0 0 0-0 0 0 0
2 Maroko 0 0 0-0 0 0 0
3 Iran 0 0 0-0 0 0 0
4 Hiszpania 0 0 0-0 0 0 0
PT/15/06 17:00

Maroko

-

Iran

PT/15/06 20:00

Portugalia

-

Hiszpania

ŚR/20/06 14:00

Portugalia

-

Maroko

ŚR/20/06 20:00

Iran

-

Hiszpania

PN/25/06 20:00

Iran

-

Portugalia

PN/25/06 20:00

Hiszpania

-

Maroko

Grupa C
MPktBrZRP
1 Peru 0 0 0-0 0 0 0
2 Francja 0 0 0-0 0 0 0
3 Dania 0 0 0-0 0 0 0
4 Australia 0 0 0-0 0 0 0
SO/16/06 12:00

Francja

-

Australia

SO/16/06 18:00

Peru

-

Dania

CZ/21/06 14:00

Dania

-

Australia

CZ/21/06 17:00

Francja

-

Peru

WT/26/06 16:00

Dania

-

Francja

WT/26/06 16:00

Australia

-

Peru

Grupa D
MPktBrZRP
1 Nigeria 0 0 0-0 0 0 0
2 Islandia 0 0 0-0 0 0 0
3 Chorwacja 0 0 0-0 0 0 0
4 Argentyna 0 0 0-0 0 0 0
PT/16/06 15:00

Argentyna

-

Islandia

SO/16/06 21:00

Chorwacja

-

Nigeria

CZ/21/06 20:00

Argentyna

-

Chorwacja

PT/22/06 17:00

Nigeria

-

Islandia

WT/26/06 20:00

Nigeria

-

Argentyna

WT/26/06 20:00

Islandia

-

Chorwacja

Grupa E
MPktBrZRP
1 Szwajcaria 0 0 0-0 0 0 0
2 Serbia 0 0 0-0 0 0 0
3 Kostaryka 0 0 0-0 0 0 0
4 Brazylia 0 0 0-0 0 0 0
ND/17/06 14:00

Kostaryka

-

Serbia

ND/17/06 20:00

Brazylia

-

Szwajcaria

PT/22/06 14:00

Brazylia

-

Kostaryka

PT/22/06 20:00

Serbia

-

Szwajcaria

ŚR/27/06 20:00

Serbia

-

Brazylia

ŚR/27/06 20:00

Szwajcaria

-

Kostaryka

Grupa F
MPktBrZRP
1 Szwecja 0 0 0-0 0 0 0
2 Niemcy 0 0 0-0 0 0 0
3 Meksyk 0 0 0-0 0 0 0
4 Korea Płd. 0 0 0-0 0 0 0
SO/17/06 17:00

Niemcy

-

Meksyk

PN/18/06 14:00

Szwecja

-

Korea Płd.

SO/23/06 17:00

Korea Płd.

-

Meksyk

SO/23/06 20:00

Niemcy

-

Szwecja

ŚR/27/06 16:00

Korea Płd.

-

Niemcy

ŚR/27/06 16:00

Meksyk

-

Szwecja

Grupa G
MPktBrZRP
1 Tunezja 0 0 0-0 0 0 0
2 Panama 0 0 0-0 0 0 0
3 Belgia 0 0 0-0 0 0 0
4 Anglia 0 0 0-0 0 0 0
PN/18/06 17:00

Belgia

-

Panama

PN/18/06 20:00

Tunezja

-

Anglia

SO/23/06 14:00

Belgia

-

Tunezja

ND/24/06 14:00

Anglia

-

Panama

CZ/28/06 20:00

Anglia

-

Belgia

CZ/28/06 20:00

Panama

-

Tunezja

Grupa H
MPktBrZRP
1 Senegal 0 0 0-0 0 0 0
2 Polska 0 0 0-0 0 0 0
3 Kolumbia 0 0 0-0 0 0 0
4 Japonia 0 0 0-0 0 0 0
WT/19/06 14:00

Kolumbia

-

Japonia

WT/19/06 17:00

Polska

-

Senegal

ND/24/06 17:00

Japonia

-

Senegal

ND/24/06 20:00

Polska

-

Kolumbia

CZ/28/06 16:00

Japonia

-

Polska

CZ/28/06 16:00

Senegal

-

Kolumbia

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa213828-21
2Lech Poznań213630-16
3Górnik Zabrze213640-32
4Jagiellonia Białystok213629-24
5Zagłębie Lubin213231-24
6Arka Gdynia213126-20
7Korona Kielce213132-28
8Wisła Kraków213130-26
9Wisła Płock213026-27
10Śląsk Wrocław212726-31
11Lechia Gdańsk212430-33
12Cracovia212228-32
13Termalica Nieciecza 212123-33
14Sandecja Nowy Sącz212120-30
15Piast Gliwice212022-31
16Pogoń Szczecin211721-34
PT/15/12 18:00
Korona K.
1-1
Piast G.
PT/15/12 20:30
Śląsk W.
1-0
Jagiellonia B.
SO/16/12 15:30
Pogoń S.
1-0
Arka G.
SO/16/12 18:00
Sandecja N.
2-2
Lechia G.
SO/16/12 20:30
Legia W.
0-2
Wisła P.
ND/17/12 15:30
Lech P.
3-1
Termalica N.
ND/17/12 18:00
Wisła K.
1-2
Zagłębie L.
PN/18/12 18:00
Górnik Z.
0-4
Cracovia
PT/09/02 18:00
Wisła P.
-
Górnik Z.
PT/09/02 20:30
Zagłębie L.
-
Legia W.
SO/10/02 15:30
Pogoń S.
-
Sandecja N.
SO/10/02 18:00
Cracovia
-
Śląsk W.
SO/10/02 20:30
Lechia G.
-
Wisła K.
ND/11/02 15:30
Termalica N.
-
Korona K.
ND/11/02 18:00
Arka G.
-
Lech P.
PN/12/02 18:00
Piast G.
-
Jagiellonia B.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:30 Canal+Sport Man. City - Newcastle (na żywo)
15:30 Eurosport 2 Bayern - Werder (na żywo)