Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 11 grudnia 2019

Euro 2020

Grupa G
MPktBrZRP
1 Polska 10 25 18-5 8 1 1
2 Austria 10 19 19-9 6 1 3
3 Słowenia 10 14 16-11 4 2 4
4 Macedonia 10 14 12-13 4 2 4
5 Izrael 10 11 16-18 3 2 5
6 Łotwa 10 3 3-28 1 0 9
CZ/21/03 20:45

Izrael

Zahavi 55
1-1

Słowenia

Sporar 48
CZ/21/03 20:45

Austria

0-1

Polska

Piątek 68
CZ/21/03 20:45

Macedonia

Alioski 11, Elmas 29, 90
3-1

Łotwa

Isajevs 87
ND/24/03 18:00

Izrael

Zahavi 34, 45, 55, Dabour 66
4-2

Austria

Arnautović 8, 75
ND/24/03 20:45

Słowenia

Zajc 34
1-1

Macedonia

Bardi 47
ND/24/03 20:45

Polska

Lewandowski 76, Glik 84
2-0

Łotwa

PT/07/06 20:45

Macedonia

0-1

Polska

Piątek 47
PT/07/06 20:45

Austria

Burgstaller 74
1-0

Słowenia

PT/07/06 20:45

Łotwa

0-3

Izrael

Zahavi 10, 60, 80
PN/10/06 20:45

Macedonia

Hinteregger 18 (s)
1-4

Austria

Lazaro 39, Arnautović 62 (k), 82, Laimer 86
PN/10/06 20:45

Polska

Piątek 35, Lewandowski 56 (k), Grosicki 58, Kądzior 84
4-0

Izrael

PN/10/06 20:45

Łotwa

0-5

Słowenia

Crnigoj 24, 26, Ilicić 29 (k), 44, Zajc 47
CZ/05/09 20:45

Izrael

Zahavi 55
1-1

Macedonia

Ademi 64
PT/06/09 20:45

Austria

Arnautović 7, 53 (k), Sabitzer 13, Steinbors 76 (s), Laimer 80, Gregoritsch 84
6-0

Łotwa

PT/06/09 20:45

Słowenia

Struna 34, Sporar 65
2-0

Polska

PN/09/09 20:45

Łotwa

0-2

Macedonia

Pandev 14, Bardi 17
PN/09/09 20:45

Polska

0-0

Austria

PN/09/09 20:45

Słowenia

Verbić 43, 90, Bezjak 66
3-2

Izrael

Natcho 50, Zahavi 63
CZ/10/10 20:45

Austria

Lazaro 41, Hinteregger 56, Sabitzer 88
3-1

Izrael

Zahavi 34
CZ/10/10 20:45

Macedonia

Elmas 50, 68
2-1

Słowenia

Ilicić 90 (k)
CZ/10/10 20:45

Łotwa

0-3

Polska

Lewandowski 9, 13, 76
ND/13/10 20:45

Polska

Frankowski 74, Milik 80
2-0

Macedonia

ND/13/10 20:45

Słowenia

0-1

Austria

Posch 21
WT/15/10 20:45

Izrael

Dabour 16, 42, Zahavi 26
3-1

Łotwa

Kamess 40
SO/16/11 18:00

Słowenia

Tarasovs 53 (s)
1-0

Łotwa

SO/16/11 20:45

Austria

Alaba 7, Lainer 48
2-1

Macedonia

Stojanovski 90
SO/16/11 20:45

Izrael

Dabour 88
1-2

Polska

Krychowiak 4, Piątek 54
WT/19/11 20:45

Macedonia

Nikolov 45
1-0

Izrael

WT/19/11 20:45

Łotwa

Oss 65
1-0

Austria

WT/19/11 20:45

Polska

Szymański 3, Lewandowski 54, Góralski 81
3-2

Słowenia

Matavz 14, Ilicić 61

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa183536-17
2Pogoń Szczecin183522-14
3Cracovia183327-15
4Śląsk Wrocław183326-18
5Lechia Gdańsk183023-16
6Lech Poznań182931-18
7Piast Gliwice182819-18
8Wisła Płock182722-28
9Jagiellonia Białystok182628-23
10Zagłębie Lubin182528-25
11Raków Częstochowa182219-28
12Górnik Zabrze182020-25
13Arka Gdynia181714-26
14Korona Kielce181510-24
15ŁKS Łódź181417-31
16Wisła Kraków181117-33
PT/06/12 18:00
Korona K.
0-1
Arka G.
PT/06/12 20:30
Górnik Z.
4-2
Wisła K.
SO/07/12 15:00
Jagiellonia B.
0-1
Zagłębie L.
SO/07/12 17:30
Lech P.
2-0
ŁKS Ł.
SO/07/12 20:00
Lechia G.
2-0
Wisła P.
ND/08/12 12:30
Cracovia
3-0
Raków C.
ND/08/12 15:00
Pogoń S.
1-0
Piast G.
ND/08/12 17:30
Śląsk W.
0-3
Legia W.
PT/13/12 18:00
Arka G.
-
Zagłębie L.
PT/13/12 20:30
Wisła K.
-
Pogoń S.
SO/14/12 15:00
Raków C.
-
Górnik Z.
SO/14/12 17:30
Śląsk W.
-
Lech P.
SO/14/12 20:00
Legia W.
-
Wisła P.
ND/15/12 12:30
Piast G.
-
ŁKS Ł.
ND/15/12 15:00
Korona K.
-
Cracovia
ND/15/12 17:30
Jagiellonia B.
-
Lechia G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

21:00 TVP 1 LM: Bayern - Tottenham (na żywo)
21:00 Premium 2 LM: Bayer - Juventus (na żywo)
21:00 Premium 2 LE: Porto - Feyenoord (na żywo)