Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 03 marca 2021

Euro 2020

Grupa G
MPktBrZRP
1 Polska 10 25 18-5 8 1 1
2 Austria 10 19 19-9 6 1 3
3 Słowenia 10 14 16-11 4 2 4
4 Macedonia 10 14 12-13 4 2 4
5 Izrael 10 11 16-18 3 2 5
6 Łotwa 10 3 3-28 1 0 9
CZ/21/03 20:45

Izrael

Zahavi 55
1-1

Słowenia

Sporar 48
CZ/21/03 20:45

Austria

0-1

Polska

Piątek 68
CZ/21/03 20:45

Macedonia

Alioski 11, Elmas 29, 90
3-1

Łotwa

Isajevs 87
ND/24/03 18:00

Izrael

Zahavi 34, 45, 55, Dabour 66
4-2

Austria

Arnautović 8, 75
ND/24/03 20:45

Słowenia

Zajc 34
1-1

Macedonia

Bardi 47
ND/24/03 20:45

Polska

Lewandowski 76, Glik 84
2-0

Łotwa

PT/07/06 20:45

Macedonia

0-1

Polska

Piątek 47
PT/07/06 20:45

Austria

Burgstaller 74
1-0

Słowenia

PT/07/06 20:45

Łotwa

0-3

Izrael

Zahavi 10, 60, 80
PN/10/06 20:45

Macedonia

Hinteregger 18 (s)
1-4

Austria

Lazaro 39, Arnautović 62 (k), 82, Laimer 86
PN/10/06 20:45

Polska

Piątek 35, Lewandowski 56 (k), Grosicki 58, Kądzior 84
4-0

Izrael

PN/10/06 20:45

Łotwa

0-5

Słowenia

Crnigoj 24, 26, Ilicić 29 (k), 44, Zajc 47
CZ/05/09 20:45

Izrael

Zahavi 55
1-1

Macedonia

Ademi 64
PT/06/09 20:45

Austria

Arnautović 7, 53 (k), Sabitzer 13, Steinbors 76 (s), Laimer 80, Gregoritsch 84
6-0

Łotwa

PT/06/09 20:45

Słowenia

Struna 34, Sporar 65
2-0

Polska

PN/09/09 20:45

Łotwa

0-2

Macedonia

Pandev 14, Bardi 17
PN/09/09 20:45

Polska

0-0

Austria

PN/09/09 20:45

Słowenia

Verbić 43, 90, Bezjak 66
3-2

Izrael

Natcho 50, Zahavi 63
CZ/10/10 20:45

Austria

Lazaro 41, Hinteregger 56, Sabitzer 88
3-1

Izrael

Zahavi 34
CZ/10/10 20:45

Macedonia

Elmas 50, 68
2-1

Słowenia

Ilicić 90 (k)
CZ/10/10 20:45

Łotwa

0-3

Polska

Lewandowski 9, 13, 76
ND/13/10 20:45

Polska

Frankowski 74, Milik 80
2-0

Macedonia

ND/13/10 20:45

Słowenia

0-1

Austria

Posch 21
WT/15/10 20:45

Izrael

Dabour 16, 42, Zahavi 26
3-1

Łotwa

Kamess 40
SO/16/11 18:00

Słowenia

Tarasovs 53 (s)
1-0

Łotwa

SO/16/11 20:45

Austria

Alaba 7, Lainer 48
2-1

Macedonia

Stojanovski 90
SO/16/11 20:45

Izrael

Dabour 88
1-2

Polska

Krychowiak 4, Piątek 54
WT/19/11 20:45

Macedonia

Nikolov 45
1-0

Izrael

WT/19/11 20:45

Łotwa

Oss 65
1-0

Austria

WT/19/11 20:45

Polska

Szymański 3, Lewandowski 54, Góralski 81
3-2

Słowenia

Matavz 14, Ilicić 61

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa193933-20
2Pogoń Szczecin193524-12
3Raków Częstochowa193430-20
4Lechia Gdańsk192925-22
5Śląsk Wrocław192824-20
6Górnik Zabrze192723-22
7Zagłębie Lubin192623-22
8Lech Poznań192527-25
9Jagiellonia Białystok192526-29
10Wisła Kraków192430-26
11Piast Gliwice192424-22
12Warta Poznań192318-22
13Wisła Płock182223-28
14Cracovia191821-24
15Podbeskidzie Bielsko-Biała191718-42
16Stal Mielec181518-31
PT/26/02 18:00
Raków C.
1-0
Podbeskidzie B.
PT/26/02 20:30
Warta P.
1-2
Lech P.
SO/27/02 15:00
Stal M.
0-1
Lechia G.
SO/27/02 17:30
Jagiellonia B.
0-1
Piast G.
SO/27/02 20:00
Górnik Z.
1-2
Legia W.
ND/28/02 12:30
Wisła P.
1-3
Wisła K.
ND/28/02 15:00
Cracovia
2-4
Zagłębie L.
ND/28/02 17:30
Śląsk W.
2-1
Pogoń S.
PT/05/03 20:30
Wisła K.
-
Górnik Z.
SO/06/03 15:00
Podbeskidzie B.
-
Lechia G.
SO/06/03 17:30
Zagłębie L.
-
Jagiellonia B.
SO/06/03 20:00
Raków C.
-
Cracovia
ND/07/03 12:30
Piast G.
-
Stal M.
ND/07/03 15:00
Pogoń S.
-
Lech P.
ND/07/03 17:30
Śląsk W.
-
Legia W.
PN/08/03 18:00
Warta P.
-
Wisła P.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:30 Polsat Sp. PP: Puszcza - Arka (na żywo)
20:30 Polsat Sp. PP: Lech - Raków (na żywo)
17:30 Pol. Sp. E. PP: Chojnice - Cracovia(na żywo)
20:30 Polsat Sp. PP: Legia - Piast (na żywo)