Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 29 sierpnia 2015

kadra U-17 - Aktualności

  • U-17: Polska wygrała z Norwegią
    Piątek, 07 sierpnia 2015, 19:51 U-17: Polska wygrała z Norwegią

    Reprezentacja Polski U-17 (rocznik 1999) wygrała 2-0 (2-0) z Norwegią w swoim ostatnim meczu grupowym towarzyskiego turnieju Nordic Cup. Polacy 9 sierpnia o 17:00 zagrają ze Szwecją w finale...

  • U-17: Polska 2-0 Dania
    Środa, 05 sierpnia 2015, 19:54 U-17: Polska 2-0 Dania

    W meczu 2. kolejki grupy B rozgrywanym w ramach towarzyskiego turnieju Nordic Cup reprezentacja Polski do lat 17 wygrała z Danią 2-0 (0-0). W piątek o 18:00 Polacy zmierzą się z Norwegią.

  • U-17: Polska wygrała z Finlandia
    Wtorek, 04 sierpnia 2015, 20:34 U-17: Polska wygrała z Finlandia

    W meczu 1. kolejki grupy B rozgrywanym w ramach towarzyskiego turnieju Nordic Cup reprezentacja Polski do lat 17 wygrała z Finlandią 2-0 (1-0). Jutro o 18:00 Polacy zagrają z Danią.

  • e.ME U-17: Polska wygrała z Irlandią
    Czwartek, 26 marca 2015, 19:46 e.ME U-17: Polska wygrała z Irlandią

    Prowadzona przez Roberta Wójcika reprezentacja Polski do lat 17 (rocznik 1998) wygrała 1-0 (1-0) z Irlandią w ostatnim meczu turnieju eliminacyjnego mistrzostw Europy rozgrywanego w Wielkopolsce....

  • e.ME U-17: Polska przegrała z Grecją
    Poniedziałek, 23 marca 2015, 19:58 e.ME U-17: Polska przegrała z Grecją

    Reprezentacja Polski do lat 17 (rocznik 1998) przegrała 0-1 (0-1) z Grecją w drugim meczu turnieju eliminacyjnego mistrzostw Europy rozgrywanego w Wielkopolsce i straciła szansę na awans do turnieju...

  • U-17: Kadra na turniej eliminacyjny ME
    Poniedziałek, 02 marca 2015, 14:46 U-17: Kadra na turniej eliminacyjny ME

    Trener reprezentacji Polski do lat 17 (rocznik 1998) Robert Wójcik powołał 18 zawodników na eliminacyjny turniej mistrzostw Europy, w trakcie którego Polacy zmierzą się z Białorusią, Grecją i...

  • U-17: Polska przegrała z Danią
    Niedziela, 15 lutego 2015, 14:42 U-17: Polska przegrała z Danią

    Prowadzona przez Roberta Wójcika reprezentacja Polski U-17 (rocznik 1998) przegrała 0-1 (0-1) z Danią w ostatnim spotkaniu towarzyskiego turnieju w hiszpańskiej La Mandze. Polacy już wcześniej...

  • U-17: Polska rozgromiła Szwecję
    Piątek, 13 lutego 2015, 18:10 U-17: Polska rozgromiła Szwecję

    Prowadzona przez Roberta Wójcika reprezentacja Polski U-17 (rocznik 1998) wygrała 4-0 (1-0) ze Szwecją w drugim spotkaniu towarzyskiego turnieju w hiszpańskiej La Mandze. Dzięki temu zwycięstwu...

  • U-17: Polska rozbiła Norwegię
    Środa, 11 lutego 2015, 18:03 U-17: Polska rozbiła Norwegię

    Prowadzona przez Roberta Wójcika reprezentacja Polski U-17 (rocznik 1998) wygrała 3-0 (1-0) z Norwegią w pierwszym spotkaniu towarzyskiego turnieju w hiszpańskiej La Mandze.

  • U-17: Kadra na turniej w La Mandze
    Środa, 21 stycznia 2015, 12:51 U-17: Kadra na turniej w La Mandze

    Trener reprezentacji Polski U-17 (rocznik 1997) Robert Wójcik powołał zawodników na towarzyski turniej w hiszpańskiej La Mandze, który odbędzie się w dniach 10-16 lutego.

  • U-17: Rywale Polski w 2. rundzie el.ME 2015
    Środa, 03 grudnia 2014, 11:01 U-17: Rywale Polski w 2. rundzie el.ME 2015

    Reprezentacja Polski U-17 (rocznik 1998) poznała rywali w 2. rundzie eliminacji mistrzostw Europy 2015. Biało-czerwoni w marcu przyszłego roku zagrają w grupie czwartej z Irlandią, Białorusią i...

  • U-17: Rywale Polski w 1. rundzie el.ME 2016
    Środa, 03 grudnia 2014, 09:40 U-17: Rywale Polski w 1. rundzie el.ME 2016

    Reprezentacja Polski (rocznik 1999) poznała rywali w 1 rundzie eliminacji mistrzostw Europy U-17 2016. Biało-czerwoni jesienią 2015 roku zagrają w grupie szóstej z Hiszpanią, Łotwą i Andorą.

  • U-17: Kadra na konsultację w Woli Chorzelowskiej
    Wtorek, 25 listopada 2014, 11:31 U-17: Kadra na konsultację w Woli Chorzelowskiej

    Trener reprezentacji Polski U-17 (rocznik 1998) Robert Wójcik powołał 24 zawodników na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 1-4 grudnia w Woli Chorzelowskiej.

  • e.ME U-17: Polska wygrała z Gruzją
    Piątek, 31 października 2014, 14:53 e.ME U-17: Polska wygrała z Gruzją

    Prowadzona przez Roberta Wójcika reprezentacja Polski U-17 (rocznik 1998) wygrała 1-0 (1-0) z Gruzją w swoim ostatnim meczu podczas turnieju eliminacyjnego mistrzostw Europy rozgrywanego w Gruzji....

  • e.ME U-17: Polska rozgromiła Liechtenstein
    Wtorek, 28 października 2014, 11:39 e.ME U-17: Polska rozgromiła Liechtenstein

    Prowadzona przez Roberta Wójcika reprezentacja Polski U-17 (rocznik 1998) wygrała 4-0 (1-0) z Liechtensteinem w swoim drugim meczu podczas turnieju eliminacyjnego mistrzostw Europy rozgrywanego w...

1 2 3 4 »

Piłka na żywo

PT/28/08 18:00
Podbeskidzie
1-1
Lechia G.
PT/28/08 20:30
Wisła K.
4-2
Śląsk W.
SO/29/08 15:30
Piast G.
-
Górnik Ł.
SO/29/08 18:00
Zagłębie L.
-
Ruch C.
SO/29/08 20:30
Korona K.
-
Pogoń S.
ND/30/08 15:30
Termalica N.
-
Lech P.
ND/30/08 15:30
Górnik Z.
-
Cracovia
ND/30/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Legia W.
PT/11/09 18:00
Lechia G.
-
Korona K.
PT/11/09 20:30
Legia W.
-
Zagłębie L.
SO/12/09 12:30
Lech P.
-
Podbeskidzie
SO/12/09 15:30
Śląsk W.
-
Jagiellonia B.
SO/12/09 18:00
Cracovia
-
Termalica N.
ND/13/09 15:30
Pogoń S.
-
Piast G.
ND/13/09 18:00
Ruch C.
-
Górnik Z.
PN/14/09 18:00
Górnik Ł.
-
Wisła K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Eurosport 2 Podbesk. - Lechia (na żywo)
20:30 Canal+Sport Wisła - Śląsk (na żywo)
15:30 Canal+Spo.2 Piast - Górnik Ł. (na żywo)
18:00 Polsat Sport 1. liga: Dolcan - Rozwój (na żywo)
18:00 Canal+Sport Zagłębie - Ruch (na żywo)
20:05 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy
20:30 Canal+Sport Korona - Pogoń (na żywo)