Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 26 lipca 2014

1 Liga

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Arka Gdynia000-00-0-00-0-00-0-0
2Bytovia Bytów000-00-0-00-0-00-0-0
3Chojniczanka Chojnice000-00-0-00-0-00-0-0
4Chrobry Głogów000-00-0-00-0-00-0-0
5Dolcan Ząbki000-00-0-00-0-00-0-0
6Flota Świnoujście000-00-0-00-0-00-0-0
7GKS Katowice000-00-0-00-0-00-0-0
8GKS Tychy000-00-0-00-0-00-0-0
9Miedź Legnica000-00-0-00-0-00-0-0
10Olimpia Grudziądz000-00-0-00-0-00-0-0
11Pogoń Siedlce000-00-0-00-0-00-0-0
12Sandecja Nowy Sącz000-00-0-00-0-00-0-0
13Stomil Olsztyn000-00-0-00-0-00-0-0
14Termalica Nieciecza 000-00-0-00-0-00-0-0
15Widzew Łódź000-00-0-00-0-00-0-0
16Wigry Suwałki000-00-0-00-0-00-0-0
17Wisła Płock000-00-0-00-0-00-0-0
18Zagłębie Lubin000-00-0-00-0-00-0-0
PT/01/08 16:00
Zagłębie L.
-
Flota Ś.
PT/01/08 19:00
Sandecja N.
-
GKS T.
SO/02/08 14:45
GKS K.
-
Widzew Ł.
SO/02/08 17:00
Bytovia B.
-
Wisła P.
SO/02/08 17:30
Olimpia G.
-
Miedź L.
SO/02/08 19:00
Chrobry G.
-
Termalica N.
ND/03/08 12:15
Dolcan Z.
-
Arka G.
ND/03/08 12:30
Wigry S.
-
Stomil O.
ND/03/08 17:00
Pogoń S.
-
Chojniczanka C.
1 kolejka
PT/01/08 16:00

Zagłębie Lubin

-

Flota Świnoujście

PT/01/08 19:00

Sandecja Nowy Sącz

-

GKS Tychy

SO/02/08 14:45

GKS Katowice

-

Widzew Łódź

SO/02/08 17:00

Bytovia Bytów

-

Wisła Płock

SO/02/08 17:30

Olimpia Grudziądz

-

Miedź Legnica

SO/02/08 19:00

Chrobry Głogów

-

Termalica Nieciecza

ND/03/08 12:15

Dolcan Ząbki

-

Arka Gdynia

ND/03/08 12:30

Wigry Suwałki

-

Stomil Olsztyn

ND/03/08 17:00

Pogoń Siedlce

-

Chojniczanka Chojnice

2 kolejka
- -

Arka Gdynia

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Widzew Łódź

-

Dolcan Ząbki

- -

Miedź Legnica

-

GKS Katowice

- -

Termalica Nieciecza

-

Olimpia Grudziądz

- -

Flota Świnoujście

-

Chrobry Głogów

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Zagłębie Lubin

- -

Wisła Płock

-

Pogoń Siedlce

- -

Wigry Suwałki

-

Bytovia Bytów

SO/09/08 17:00

Stomil Olsztyn

-

GKS Tychy

3 kolejka
- -

Pogoń Siedlce

-

Wigry Suwałki

- -

Zagłębie Lubin

-

Wisła Płock

- -

Chrobry Głogów

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Olimpia Grudziądz

-

Flota Świnoujście

- -

GKS Katowice

-

Termalica Nieciecza

- -

Dolcan Ząbki

-

Miedź Legnica

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Widzew Łódź

- -

GKS Tychy

-

Arka Gdynia

SO/16/08 17:00

Bytovia Bytów

-

Stomil Olsztyn

4 kolejka
- -

Widzew Łódź

-

GKS Tychy

- -

Miedź Legnica

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Termalica Nieciecza

-

Dolcan Ząbki

- -

Flota Świnoujście

-

GKS Katowice

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Olimpia Grudziądz

- -

Wisła Płock

-

Chrobry Głogów

- -

Wigry Suwałki

-

Zagłębie Lubin

- -

Bytovia Bytów

-

Pogoń Siedlce

SO/23/08 17:00

Stomil Olsztyn

-

Arka Gdynia

5 kolejka
- -

Zagłębie Lubin

-

Bytovia Bytów

- -

Chrobry Głogów

-

Wigry Suwałki

- -

Olimpia Grudziądz

-

Wisła Płock

- -

GKS Katowice

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Dolcan Ząbki

-

Flota Świnoujście

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Termalica Nieciecza

- -

GKS Tychy

-

Miedź Legnica

- -

Arka Gdynia

-

Widzew Łódź

ŚR/27/08 17:00

Pogoń Siedlce

-

Stomil Olsztyn

Piłka na żywo

PT/25/07 18:00
GKS B.
2-0
Korona K.
PT/25/07 20:30
Lechia G.
1-0
Podbeskidzie
SO/26/07 18:00
Pogoń S.
-
Śląsk W.
SO/26/07 20:30
Cracovia
-
Legia W.
ND/27/07 15:30
Ruch C.
-
Górnik Ł.
ND/27/07 15:30
Zawisza B.
-
Jagiellonia B.
ND/27/07 18:00
Górnik Z.
-
Lech P.
PN/28/07 18:00
Wisła K.
-
Piast G.
PT/01/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Cracovia
PT/01/08 20:30
Piast G.
-
Lechia G.
SO/02/08 18:00
Korona K.
-
Pogoń S.
SO/02/08 20:30
Legia W.
-
Górnik Z.
ND/03/08 15:30
Podbeskidzie
-
Ruch C.
ND/03/08 15:30
Śląsk W.
-
Zawisza B.
ND/03/08 18:00
Lech P.
-
Wisła K.
PN/04/08 18:00
Górnik Ł.
-
GKS B.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Family Bełchatów - Korona (na żywo)
20:30 Canal+Sport Lechia - Podbeskidzie (na żywo)
18:00 Canal+Sport Pogoń - Śląsk (na żywo)
20:05 TVP 1 GOL - T-M Ekstraklasa
20:30 Canal+Sport Cracovia - Legia (na żywo)
22:30 nSport Pogoń - Śląsk (powt.)