Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 21 kwietnia 2024

4 Liga śląska (grupa 1)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Podlesianka Katowice224541-1913-6-37-3-16-3-2
2Drama Zbrosławice224054-3112-4-66-2-36-2-3
3Sparta Katowice 223942-3011-6-55-3-36-3-2
4Unia Dąbrowa Górnicza223734-2811-4-76-3-25-1-5
5Victoria Częstochowa223734-3610-7-54-4-36-3-2
6Ruch Radzionków223541-239-8-57-3-12-5-4
7MKS Myszków223356-4110-3-95-1-55-2-4
8Piast II Gliwice223340-308-9-54-5-24-4-3
9Rozwój Katowice223335-3110-3-96-2-34-1-6
10Przemsza Siewierz222837-428-4-105-2-43-2-6
11Zagłębie II Sosnowiec222736-388-3-113-2-65-1-5
12Szombierki Bytom222327-466-5-114-1-62-4-5
13Szczakowianka Jaworzno222027-394-8-104-4-30-4-7
14Unia Rędziny222023-446-2-144-0-72-2-7
15Znicz Kłobuck222020-425-5-121-4-64-1-6
16Orzeł Miedary221619-463-7-120-3-83-4-4
SO/20/04 11:00
Drama Z.
0-2
Znicz K.
SO/20/04 11:00
Piast I.
1-0
Orzeł M.
SO/20/04 11:00
Rozwój K.
2-0
Przemsza S.
SO/20/04 12:00
Unia R.
3-1
Sparta K.
SO/20/04 17:00
Podlesianka K.
1-1
Victoria C.
SO/20/04 17:00
Szczakowianka J.
0-1
Zagłębie I.
SO/20/04 17:00
MKS M.
1-0
Unia D.
SO/20/04 19:19
Ruch R.
6-1
Szombierki B.
- -
Unia D.
-
Rozwój K.
- -
Przemsza S.
-
Ruch R.
- -
Szombierki B.
-
Unia R.
- -
Sparta K.
-
Piast I.
- -
Orzeł M.
-
Szczakowianka J.
- -
Zagłębie I.
-
Drama Z.
- -
Znicz K.
-
Victoria C.
SO/27/04 00:00
MKS M.
-
Podlesianka K.
1 kolejka
PT/11/08 17:30

Victoria Częstochowa

1-0

Rozwój Katowice

SO/12/08 11:00

Piast II Gliwice

0-0

Podlesianka Katowice

SO/12/08 11:00

Drama Zbrosławice

2-1

Ruch Radzionków

SO/12/08 17:00

Szczakowianka Jaworzno

2-2

Unia Rędziny

SO/12/08 17:00

Znicz Kłobuck

0-6

MKS Myszków

SO/12/08 17:00

Orzeł Miedary

0-2

Przemsza Siewierz

SO/12/08 17:00

Sparta Katowice

0-0

Szombierki Bytom

ND/13/08 11:00

Zagłębie II Sosnowiec

0-2

Unia Dąbrowa Górnicza

2 kolejka
WT/15/08 11:00

Rozwój Katowice

2-1

Znicz Kłobuck

WT/15/08 11:00

Unia Rędziny

1-3

Drama Zbrosławice

WT/15/08 17:00

Podlesianka Katowice

1-1

Szombierki Bytom

WT/15/08 17:00

Przemsza Siewierz

1-2

Sparta Katowice

WT/15/08 17:00

Unia Dąbrowa Górnicza

4-1

Orzeł Miedary

WT/15/08 17:00

MKS Myszków

1-3

Zagłębie II Sosnowiec

WT/15/08 17:00

Ruch Radzionków

1-2

Victoria Częstochowa

WT/15/08 17:00

Piast II Gliwice

1-1

Szczakowianka Jaworzno

3 kolejka
SO/19/08 11:00

Drama Zbrosławice

3-2

Piast II Gliwice

SO/19/08 11:00

Zagłębie II Sosnowiec

5-0

Rozwój Katowice

SO/19/08 11:00

Sparta Katowice

0-2

Unia Dąbrowa Górnicza

SO/19/08 13:00

Victoria Częstochowa

1-0

Unia Rędziny

SO/19/08 17:00

Szczakowianka Jaworzno

0-0

Podlesianka Katowice

SO/19/08 17:00

Znicz Kłobuck

0-0

Ruch Radzionków

SO/19/08 17:00

Orzeł Miedary

0-8

MKS Myszków

SO/19/08 17:00

Szombierki Bytom

3-2

Przemsza Siewierz

4 kolejka
SO/26/08 11:00

Rozwój Katowice

1-2

Orzeł Miedary

SO/26/08 11:00

Piast II Gliwice

3-2

Victoria Częstochowa

SO/26/08 14:00

Unia Dąbrowa Górnicza

1-1

Szombierki Bytom

SO/26/08 17:00

Przemsza Siewierz

3-0
(wo)

Podlesianka Katowice

SO/26/08 17:00

MKS Myszków

1-6

Sparta Katowice

SO/26/08 17:00

Ruch Radzionków

3-0

Zagłębie II Sosnowiec

SO/26/08 17:00

Unia Rędziny

2-0

Znicz Kłobuck

SO/26/08 17:00

Szczakowianka Jaworzno

2-1

Drama Zbrosławice

5 kolejka
SO/02/09 11:00

Znicz Kłobuck

0-0

Piast II Gliwice

SO/02/09 11:00

Zagłębie II Sosnowiec

5-1

Unia Rędziny

SO/02/09 11:00

Sparta Katowice

1-2

Rozwój Katowice

SO/02/09 11:00

Przemsza Siewierz

1-3

Unia Dąbrowa Górnicza

SO/02/09 15:00

Drama Zbrosławice

2-1

Podlesianka Katowice

SO/02/09 16:00

Victoria Częstochowa

3-1

Szczakowianka Jaworzno

SO/02/09 16:00

Orzeł Miedary

1-3

Ruch Radzionków

ND/03/09 11:00

Szombierki Bytom

0-4

MKS Myszków

6 kolejka
SO/09/09 11:00

Rozwój Katowice

5-0

Szombierki Bytom

SO/09/09 11:00

Piast II Gliwice

1-3

Zagłębie II Sosnowiec

SO/09/09 11:00

Drama Zbrosławice

4-1

Victoria Częstochowa

SO/09/09 12:00

Unia Rędziny

1-2

Orzeł Miedary

SO/09/09 16:00

Podlesianka Katowice

2-0

Unia Dąbrowa Górnicza

SO/09/09 16:00

MKS Myszków

4-5

Przemsza Siewierz

SO/09/09 16:00

Szczakowianka Jaworzno

4-0

Znicz Kłobuck

ND/10/09 16:00

Ruch Radzionków

3-2

Sparta Katowice

7 kolejka
SO/16/09 11:00

Zagłębie II Sosnowiec

2-2

Szczakowianka Jaworzno

SO/16/09 11:00

Orzeł Miedary

1-2

Piast II Gliwice

SO/16/09 11:00

Sparta Katowice

3-2

Unia Rędziny

SO/16/09 16:00

Victoria Częstochowa

0-6

Podlesianka Katowice

SO/16/09 16:00

Znicz Kłobuck

1-1

Drama Zbrosławice

SO/16/09 16:00

Szombierki Bytom

0-0

Ruch Radzionków

SO/16/09 16:00

Przemsza Siewierz

1-0

Rozwój Katowice

SO/16/09 16:00

Unia Dąbrowa Górnicza

3-2

MKS Myszków

8 kolejka
SO/23/09 11:00

Rozwój Katowice

2-3

Unia Dąbrowa Górnicza

SO/23/09 11:00

Piast II Gliwice

1-1

Sparta Katowice

SO/23/09 11:00

Drama Zbrosławice

3-1

Zagłębie II Sosnowiec

SO/23/09 16:00

Podlesianka Katowice

1-0

MKS Myszków

SO/23/09 16:00

Ruch Radzionków

0-0

Przemsza Siewierz

SO/23/09 16:00

Unia Rędziny

0-1

Szombierki Bytom

SO/23/09 16:00

Szczakowianka Jaworzno

1-1

Orzeł Miedary

SO/23/09 16:00

Victoria Częstochowa

0-2

Znicz Kłobuck

9 kolejka
SO/30/09 11:00

Zagłębie II Sosnowiec

2-3

Victoria Częstochowa

SO/30/09 11:00

Orzeł Miedary

0-2

Drama Zbrosławice

SO/30/09 16:00

Szombierki Bytom

2-1

Piast II Gliwice

SO/30/09 16:00

Przemsza Siewierz

4-1

Unia Rędziny

SO/30/09 16:00

Unia Dąbrowa Górnicza

1-1

Ruch Radzionków

SO/30/09 16:00

MKS Myszków

3-2

Rozwój Katowice

SO/30/09 17:00

Sparta Katowice

0-0

Szczakowianka Jaworzno

ND/01/10 11:00

Znicz Kłobuck

1-2

Podlesianka Katowice

10 kolejka
SO/07/10 10:00

Unia Rędziny

1-0

Unia Dąbrowa Górnicza

SO/07/10 11:00

Drama Zbrosławice

3-3

Sparta Katowice

SO/07/10 15:00

Podlesianka Katowice

2-1

Rozwój Katowice

SO/07/10 15:00

Ruch Radzionków

1-1

MKS Myszków

SO/07/10 15:00

Szczakowianka Jaworzno

1-4

Szombierki Bytom

SO/07/10 15:00

Victoria Częstochowa

1-1

Orzeł Miedary

SO/07/10 15:00

Znicz Kłobuck

0-2

Zagłębie II Sosnowiec

ND/08/10 11:00

Piast II Gliwice

4-1

Przemsza Siewierz

11 kolejka
PT/13/10 18:00

MKS Myszków

7-2

Unia Rędziny

SO/14/10 11:00

Sparta Katowice

4-4

Victoria Częstochowa

SO/14/10 11:00

Szombierki Bytom

1-4

Drama Zbrosławice

SO/14/10 11:00

Rozwój Katowice

2-1

Ruch Radzionków

SO/14/10 13:00

Zagłębie II Sosnowiec

2-3

Podlesianka Katowice

SO/14/10 15:00

Przemsza Siewierz

3-3

Szczakowianka Jaworzno

SO/14/10 15:00

Unia Dąbrowa Górnicza

3-2

Piast II Gliwice

ND/15/10 11:00

Orzeł Miedary

0-0

Znicz Kłobuck

12 kolejka
SO/21/10 11:00

Unia Rędziny

1-2

Rozwój Katowice

SO/21/10 11:00

Piast II Gliwice

2-2

MKS Myszków

SO/21/10 11:00

Drama Zbrosławice

2-2

Przemsza Siewierz

SO/21/10 15:00

Podlesianka Katowice

1-0

Ruch Radzionków

SO/21/10 15:00

Szczakowianka Jaworzno

4-1

Unia Dąbrowa Górnicza

SO/21/10 15:00

Victoria Częstochowa

3-0

Szombierki Bytom

SO/21/10 15:00

Znicz Kłobuck

1-2

Sparta Katowice

ND/22/10 11:00

Zagłębie II Sosnowiec

1-2

Orzeł Miedary

13 kolejka
PT/27/10 19:00

MKS Myszków

2-1

Szczakowianka Jaworzno

SO/28/10 11:00

Szombierki Bytom

2-3

Znicz Kłobuck

SO/28/10 11:00

Rozwój Katowice

0-0

Piast II Gliwice

SO/28/10 14:00

Przemsza Siewierz

1-4

Victoria Częstochowa

SO/28/10 14:00

Unia Dąbrowa Górnicza

0-0

Drama Zbrosławice

SO/28/10 14:00

Ruch Radzionków

4-0

Unia Rędziny

SO/28/10 15:30

Sparta Katowice

1-0

Zagłębie II Sosnowiec

SO/18/11 12:00

Orzeł Miedary

1-1

Podlesianka Katowice

14 kolejka
SO/04/11 11:00

Piast II Gliwice

3-3

Ruch Radzionków

SO/04/11 11:00

Drama Zbrosławice

1-2

MKS Myszków

SO/04/11 12:00

Zagłębie II Sosnowiec

1-1

Szombierki Bytom

SO/04/11 14:00

Podlesianka Katowice

4-0

Unia Rędziny

SO/04/11 14:00

Szczakowianka Jaworzno

3-2

Rozwój Katowice

SO/04/11 14:00

Victoria Częstochowa

1-1

Unia Dąbrowa Górnicza

SO/04/11 14:00

Znicz Kłobuck

2-4

Przemsza Siewierz

SO/04/11 14:00

Orzeł Miedary

1-2

Sparta Katowice

15 kolejka
SO/11/11 11:00

Szombierki Bytom

2-0

Orzeł Miedary

SO/11/11 11:00

Unia Dąbrowa Górnicza

2-1

Znicz Kłobuck

SO/11/11 11:00

Rozwój Katowice

3-2

Drama Zbrosławice

SO/11/11 11:00

Unia Rędziny

0-1

Piast II Gliwice

SO/11/11 13:30

Przemsza Siewierz

1-1

Zagłębie II Sosnowiec

SO/11/11 13:30

MKS Myszków

0-1

Victoria Częstochowa

SO/11/11 15:00

Sparta Katowice

1-3

Podlesianka Katowice

SO/11/11 17:00

Ruch Radzionków

1-0

Szczakowianka Jaworzno

16 kolejka
SO/09/03 11:00

Unia Rędziny

2-0

Szczakowianka Jaworzno

SO/09/03 11:00

Rozwój Katowice

0-1

Victoria Częstochowa

SO/09/03 15:00

Podlesianka Katowice

1-1

Piast II Gliwice

SO/09/03 15:00

MKS Myszków

1-2

Znicz Kłobuck

SO/09/03 15:00

Unia Dąbrowa Górnicza

1-0

Zagłębie II Sosnowiec

SO/09/03 15:00

Przemsza Siewierz

3-1

Orzeł Miedary

SO/09/03 15:00

Szombierki Bytom

1-2

Sparta Katowice

SO/09/03 17:00

Ruch Radzionków

4-3

Drama Zbrosławice

17 kolejka
PT/15/03 19:00

Znicz Kłobuck

1-2

Rozwój Katowice

SO/16/03 11:00

Sparta Katowice

1-0

Przemsza Siewierz

SO/16/03 11:00

Zagłębie II Sosnowiec

3-2

MKS Myszków

SO/16/03 12:45

Drama Zbrosławice

1-2

Unia Rędziny

SO/16/03 13:00

Szombierki Bytom

1-4

Podlesianka Katowice

SO/16/03 13:00

Orzeł Miedary

0-4

Unia Dąbrowa Górnicza

SO/16/03 15:00

Victoria Częstochowa

0-0

Ruch Radzionków

SO/16/03 15:00

Szczakowianka Jaworzno

0-2

Piast II Gliwice

18 kolejka
SO/23/03 11:00

Piast II Gliwice

0-2

Drama Zbrosławice

SO/23/03 11:00

Rozwój Katowice

3-0

Zagłębie II Sosnowiec

SO/23/03 12:00

Unia Rędziny

0-1

Victoria Częstochowa

SO/23/03 15:30

Podlesianka Katowice

2-0

Szczakowianka Jaworzno

SO/23/03 15:30

Unia Dąbrowa Górnicza

0-3

Sparta Katowice

SO/23/03 15:30

Przemsza Siewierz

2-1

Szombierki Bytom

SO/23/03 16:30

MKS Myszków

2-2

Orzeł Miedary

SO/23/03 18:00

Ruch Radzionków

3-0

Znicz Kłobuck

19 kolejka
PT/29/03 19:00

Znicz Kłobuck

0-0

Unia Rędziny

SO/30/03 11:00

Sparta Katowice

4-0

MKS Myszków

SO/30/03 11:00

Orzeł Miedary

2-2

Rozwój Katowice

SO/30/03 11:00

Zagłębie II Sosnowiec

1-4

Ruch Radzionków

SO/30/03 11:00

Drama Zbrosławice

6-0

Szczakowianka Jaworzno

SO/30/03 13:00

Podlesianka Katowice

3-0

Przemsza Siewierz

SO/30/03 13:00

Szombierki Bytom

3-1

Unia Dąbrowa Górnicza

SO/30/03 15:30

Victoria Częstochowa

3-3

Piast II Gliwice

20 kolejka
SO/06/04 11:00

Piast II Gliwice

6-1

Znicz Kłobuck

SO/06/04 11:00

Rozwój Katowice

1-1

Sparta Katowice

SO/06/04 12:00

Unia Rędziny

0-2

Zagłębie II Sosnowiec

SO/06/04 17:00

Podlesianka Katowice

2-4

Drama Zbrosławice

SO/06/04 17:00

Szczakowianka Jaworzno

1-1

Victoria Częstochowa

SO/06/04 17:00

MKS Myszków

4-2

Szombierki Bytom

SO/06/04 17:00

Unia Dąbrowa Górnicza

2-1

Przemsza Siewierz

SO/06/04 19:00

Ruch Radzionków

1-1

Orzeł Miedary

21 kolejka
SO/13/04 11:00

Sparta Katowice

2-1

Ruch Radzionków

SO/13/04 11:00

Orzeł Miedary

0-2

Unia Rędziny

SO/13/04 11:00

Zagłębie II Sosnowiec

1-4

Piast II Gliwice

SO/13/04 15:00

Przemsza Siewierz

0-3

MKS Myszków

SO/13/04 15:30

Victoria Częstochowa

0-5

Drama Zbrosławice

SO/13/04 17:00

Unia Dąbrowa Górnicza

0-1

Podlesianka Katowice

SO/13/04 17:00

Szombierki Bytom

0-1

Rozwój Katowice

SO/13/04 17:00

Znicz Kłobuck

2-1

Szczakowianka Jaworzno

22 kolejka
SO/20/04 11:00

Drama Zbrosławice

0-2

Znicz Kłobuck

SO/20/04 11:00

Piast II Gliwice

1-0

Orzeł Miedary

SO/20/04 11:00

Rozwój Katowice

2-0

Przemsza Siewierz

SO/20/04 12:00

Unia Rędziny

3-1

Sparta Katowice

SO/20/04 17:00

Podlesianka Katowice

1-1

Victoria Częstochowa

SO/20/04 17:00

Szczakowianka Jaworzno

0-1

Zagłębie II Sosnowiec

SO/20/04 17:00

MKS Myszków

1-0

Unia Dąbrowa Górnicza

SO/20/04 19:19

Ruch Radzionków

6-1

Szombierki Bytom

23 kolejka
- -

Unia Dąbrowa Górnicza

-

Rozwój Katowice

- -

Przemsza Siewierz

-

Ruch Radzionków

- -

Szombierki Bytom

-

Unia Rędziny

- -

Sparta Katowice

-

Piast II Gliwice

- -

Orzeł Miedary

-

Szczakowianka Jaworzno

- -

Zagłębie II Sosnowiec

-

Drama Zbrosławice

- -

Znicz Kłobuck

-

Victoria Częstochowa

SO/27/04 00:00

MKS Myszków

-

Podlesianka Katowice

24 kolejka
- -

Victoria Częstochowa

-

Zagłębie II Sosnowiec

- -

Drama Zbrosławice

-

Orzeł Miedary

- -

Szczakowianka Jaworzno

-

Sparta Katowice

- -

Piast II Gliwice

-

Szombierki Bytom

- -

Unia Rędziny

-

Przemsza Siewierz

- -

Ruch Radzionków

-

Unia Dąbrowa Górnicza

- -

Rozwój Katowice

-

MKS Myszków

ŚR/01/05 00:00

Podlesianka Katowice

-

Znicz Kłobuck

25 kolejka
- -

MKS Myszków

-

Ruch Radzionków

- -

Unia Dąbrowa Górnicza

-

Unia Rędziny

- -

Przemsza Siewierz

-

Piast II Gliwice

- -

Szombierki Bytom

-

Szczakowianka Jaworzno

- -

Sparta Katowice

-

Drama Zbrosławice

- -

Orzeł Miedary

-

Victoria Częstochowa

- -

Zagłębie II Sosnowiec

-

Znicz Kłobuck

SO/04/05 00:00

Rozwój Katowice

-

Podlesianka Katowice

26 kolejka
- -

Znicz Kłobuck

-

Orzeł Miedary

- -

Victoria Częstochowa

-

Sparta Katowice

- -

Drama Zbrosławice

-

Szombierki Bytom

- -

Szczakowianka Jaworzno

-

Przemsza Siewierz

- -

Piast II Gliwice

-

Unia Dąbrowa Górnicza

- -

Unia Rędziny

-

MKS Myszków

- -

Ruch Radzionków

-

Rozwój Katowice

SO/11/05 00:00

Podlesianka Katowice

-

Zagłębie II Sosnowiec

27 kolejka
- -

Rozwój Katowice

-

Unia Rędziny

- -

MKS Myszków

-

Piast II Gliwice

- -

Unia Dąbrowa Górnicza

-

Szczakowianka Jaworzno

- -

Przemsza Siewierz

-

Drama Zbrosławice

- -

Szombierki Bytom

-

Victoria Częstochowa

- -

Sparta Katowice

-

Znicz Kłobuck

- -

Orzeł Miedary

-

Zagłębie II Sosnowiec

SO/18/05 00:00

Ruch Radzionków

-

Podlesianka Katowice

28 kolejka
- -

Zagłębie II Sosnowiec

-

Sparta Katowice

- -

Znicz Kłobuck

-

Szombierki Bytom

- -

Victoria Częstochowa

-

Przemsza Siewierz

- -

Drama Zbrosławice

-

Unia Dąbrowa Górnicza

- -

Szczakowianka Jaworzno

-

MKS Myszków

- -

Piast II Gliwice

-

Rozwój Katowice

- -

Unia Rędziny

-

Ruch Radzionków

SO/25/05 00:00

Podlesianka Katowice

-

Orzeł Miedary

29 kolejka
- -

Ruch Radzionków

-

Piast II Gliwice

- -

Rozwój Katowice

-

Szczakowianka Jaworzno

- -

MKS Myszków

-

Drama Zbrosławice

- -

Unia Dąbrowa Górnicza

-

Victoria Częstochowa

- -

Przemsza Siewierz

-

Znicz Kłobuck

- -

Szombierki Bytom

-

Zagłębie II Sosnowiec

- -

Sparta Katowice

-

Orzeł Miedary

SO/01/06 00:00

Unia Rędziny

-

Podlesianka Katowice

30 kolejka
- -

Orzeł Miedary

-

Szombierki Bytom

- -

Zagłębie II Sosnowiec

-

Przemsza Siewierz

- -

Znicz Kłobuck

-

Unia Dąbrowa Górnicza

- -

Victoria Częstochowa

-

MKS Myszków

- -

Drama Zbrosławice

-

Rozwój Katowice

- -

Szczakowianka Jaworzno

-

Ruch Radzionków

- -

Piast II Gliwice

-

Unia Rędziny

SO/08/06 00:00

Podlesianka Katowice

-

Sparta Katowice

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok295566-39
2Śląsk Wrocław285038-26
3Lech Poznań284840-32
4Górnik Zabrze294839-32
5Pogoń Szczecin294754-34
6Raków Częstochowa294650-32
7Legia Warszawa284643-33
8Widzew Łódź294239-38
9Stal Mielec283833-34
10Piast Gliwice293530-32
11Zagłębie Lubin293531-43
12Radomiak Radom293534-47
13Cracovia283238-39
14Warta Poznań283126-33
15Korona Kielce293034-38
16Puszcza Niepołomice282934-46
17ŁKS Łódź282126-58
18Ruch Chorzów292031-50
PT/19/04 18:00
Korona K.
4-0
Radomiak R.
PT/19/04 20:30
Raków C.
0-1
Górnik Z.
SO/20/04 15:00
Pogoń S.
0-2
Piast G.
SO/20/04 17:30
Ruch C.
2-3
Widzew Ł.
SO/20/04 20:00
Zagłębie L.
1-2
Jagiellonia B.
ND/21/04 12:30
Cracovia
-
Puszcza N.
ND/21/04 15:00
ŁKS Ł.
-
Lech P.
ND/21/04 17:30
Legia W.
-
Śląsk W.
PN/22/04 19:00
Warta P.
-
Stal M.
PT/26/04 18:00
Piast G.
-
Warta P.
PT/26/04 20:30
Jagiellonia B.
-
Pogoń S.
SO/27/04 15:00
Górnik Z.
-
ŁKS Ł.
SO/27/04 17:30
Śląsk W.
-
Ruch C.
SO/27/04 20:00
Widzew Ł.
-
Raków C.
ND/28/04 12:30
Radomiak R.
-
Zagłębie L.
ND/28/04 15:00
Stal M.
-
Legia W.
ND/28/04 17:30
Lech P.
-
Cracovia
PN/29/04 19:00
Puszcza N.
-
Korona K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport Cracovia - Puszcza (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Arka - Wisła P. (na żywo)
14:00 TVP Sport 2. liga: Kotwica - ŁKS II (na żywo)
15:00 Canal+Sport ŁKS - Lech (na żywo)
17:30 TVP 2 Legia - Śląsk (na żywo)
21:00 Eleven Real M. - Barcelona (na żywo)
18:15 TVP Sport 2. liga: Olimpia E. - Stomil (na żywo)
19:00 Canal+Sport Warta - Stal (na żywo)
20:25 TVP Sport Gol (na żywo)
21:30 Pol. Sp. E. Magazyn 1. ligi (premiera)