Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 01 grudnia 2023

4 Liga świętokrzyska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Korona II Kielce164074-1513-1-27-0-06-1-2
2AKS Busko Zdrój174049-1513-1-36-1-17-0-2
3Klimontowianka Klimontów173539-2411-2-47-1-14-1-3
4Neptun Końskie163121-129-4-37-2-12-2-2
5GKS Rudki173036-199-3-55-2-14-1-4
6Orlęta Kielce162933-168-5-34-3-14-2-2
7Wierna Małogoszcz162931-169-2-54-2-35-0-2
8Alit Ożarów172933-259-2-64-2-25-0-4
9GKS Nowiny172842-219-1-76-0-33-1-4
10Granat Skarżysko-Kam. 172844-278-4-55-2-13-2-4
11Moravia Morawica172651-248-2-76-0-32-2-4
12Łysica Bodzentyn172240-296-4-74-3-22-1-5
13Arka Pawłów172134-316-3-85-1-31-2-5
14Spartakus Daleszyce171422-394-2-112-0-72-2-4
15Pogoń Staszów171125-412-5-102-1-50-4-5
16Hetman Włoszczowa171124-473-2-123-2-30-0-9
17Stal Kunów17718-652-1-142-0-60-1-8
18Wisła Sandomierz1702-1520-0-170-0-70-0-10
SO/18/11 10:00
GKS R.
2-1
Spartakus D.
SO/18/11 11:00
Wierna M.
0-1
GKS N.
SO/18/11 12:00
Alit O.
2-2
Moravia M.
SO/18/11 12:00
AKS B.
2-1
Orlęta K.
SO/18/11 12:00
Granat S.
2-1
Łysica B.
SO/18/11 13:00
Korona I.
-
Neptun K.
SO/18/11 13:30
Pogoń S.
2-2
Klimontowianka K.
ND/19/11 12:00
Hetman W.
5-2
Stal K.
ND/19/11 12:00
Wisła S.
0-11
Arka P.
- -
GKS N.
-
Arka P.
- -
Wisła S.
-
Stal K.
- -
Hetman W.
-
Neptun K.
- -
Korona I.
-
Klimontowianka K.
- -
Pogoń S.
-
Łysica B.
- -
Granat S.
-
Orlęta K.
- -
AKS B.
-
Moravia M.
- -
Alit O.
-
Spartakus D.
- -
GKS R.
-
Wierna M.
1 kolejka
SO/12/08 11:00

Wierna Małogoszcz

0-2

GKS Rudki

SO/12/08 15:00

Klimontowianka Klimontów

3-2

Korona II Kielce

SO/12/08 17:00

Arka Pawłów

3-2

GKS Nowiny

SO/12/08 17:00

Neptun Końskie

1-0

Hetman Włoszczowa

SO/12/08 17:00

Łysica Bodzentyn

2-1

Pogoń Staszów

SO/12/08 17:00

Orlęta Kielce

0-0

Granat Skarżysko-Kam.

SO/12/08 17:00

Moravia Morawica

0-1

AKS Busko Zdrój

SO/12/08 17:00

Spartakus Daleszyce

0-1

Alit Ożarów

ND/26/11 12:00

Stal Kunów

6-0

Wisła Sandomierz

2 kolejka
WT/15/08 16:00

Alit Ożarów

3-2

Wierna Małogoszcz

WT/15/08 17:00

GKS Nowiny

2-1

GKS Rudki

WT/15/08 17:00

AKS Busko Zdrój

2-2

Spartakus Daleszyce

WT/15/08 17:00

Granat Skarżysko-Kam.

4-0

Moravia Morawica

WT/15/08 17:00

Pogoń Staszów

0-1

Orlęta Kielce

WT/15/08 17:00

Hetman Włoszczowa

0-3

Klimontowianka Klimontów

WT/15/08 17:00

Arka Pawłów

2-2

Stal Kunów

ŚR/16/08 17:00

Korona II Kielce

6-1

Łysica Bodzentyn

ŚR/13/09 16:00

Neptun Końskie

5-1

Wisła Sandomierz

3 kolejka
SO/19/08 17:00

GKS Nowiny

6-0

Stal Kunów

SO/19/08 17:00

Wierna Małogoszcz

1-2

AKS Busko Zdrój

ND/20/08 17:00

Neptun Końskie

1-0

Arka Pawłów

ND/20/08 17:00

Łysica Bodzentyn

4-2

Hetman Włoszczowa

ND/20/08 17:00

Orlęta Kielce

2-2

Korona II Kielce

ND/20/08 17:00

Moravia Morawica

8-1

Pogoń Staszów

ND/20/08 17:00

GKS Rudki

1-2

Alit Ożarów

ŚR/06/09 16:00

Klimontowianka Klimontów

3-0
(wo)

Wisła Sandomierz

ŚR/06/09 16:30

Spartakus Daleszyce

2-3

Granat Skarżysko-Kam.

4 kolejka
SO/26/08 11:00

Hetman Włoszczowa

1-1

Orlęta Kielce

SO/26/08 15:30

Wisła Sandomierz

0-10

Łysica Bodzentyn

SO/26/08 17:00

GKS Nowiny

0-1

Alit Ożarów

SO/26/08 17:00

AKS Busko Zdrój

2-0

GKS Rudki

SO/26/08 17:00

Korona II Kielce

2-0

Moravia Morawica

ND/27/08 16:00

Arka Pawłów

2-5

Klimontowianka Klimontów

ND/27/08 17:00

Granat Skarżysko-Kam.

1-2

Wierna Małogoszcz

ND/27/08 17:00

Pogoń Staszów

0-2

Spartakus Daleszyce

ND/27/08 17:00

Stal Kunów

1-2

Neptun Końskie

5 kolejka
ŚR/30/08 17:00

Neptun Końskie

1-0

GKS Nowiny

ŚR/30/08 17:00

Klimontowianka Klimontów

3-0

Stal Kunów

ŚR/30/08 17:00

Łysica Bodzentyn

0-0

Arka Pawłów

ŚR/30/08 17:00

Orlęta Kielce

9-0

Wisła Sandomierz

ŚR/30/08 17:00

Moravia Morawica

6-0

Hetman Włoszczowa

ŚR/30/08 17:00

Spartakus Daleszyce

0-5

Korona II Kielce

ŚR/30/08 17:00

Wierna Małogoszcz

2-1

Pogoń Staszów

ŚR/30/08 17:00

Alit Ożarów

2-3

AKS Busko Zdrój

ŚR/13/09 16:30

GKS Rudki

2-2

Granat Skarżysko-Kam.

6 kolejka
SO/02/09 12:00

Granat Skarżysko-Kam.

4-1

Alit Ożarów

SO/02/09 13:00

GKS Nowiny

4-2

AKS Busko Zdrój

SO/02/09 16:00

Pogoń Staszów

1-2

GKS Rudki

ND/03/09 12:00

Korona II Kielce

3-0

Wierna Małogoszcz

ND/03/09 16:00

Hetman Włoszczowa

0-3

Spartakus Daleszyce

ND/03/09 16:00

Wisła Sandomierz

0-15

Moravia Morawica

ND/03/09 16:00

Arka Pawłów

1-5

Orlęta Kielce

ND/03/09 16:00

Stal Kunów

0-9

Łysica Bodzentyn

ND/03/09 16:00

Neptun Końskie

1-0

Klimontowianka Klimontów

7 kolejka
PT/08/09 16:45

GKS Rudki

3-2

Korona II Kielce

SO/09/09 16:00

Wierna Małogoszcz

4-0

Hetman Włoszczowa

SO/09/09 16:00

Alit Ożarów

2-2

Pogoń Staszów

ND/10/09 16:00

Klimontowianka Klimontów

2-1

GKS Nowiny

ND/10/09 16:00

Łysica Bodzentyn

1-1

Neptun Końskie

ND/10/09 16:00

Orlęta Kielce

5-1

Stal Kunów

ND/10/09 16:00

Moravia Morawica

2-1

Arka Pawłów

ND/10/09 16:00

Spartakus Daleszyce

3-0

Wisła Sandomierz

ND/10/09 16:00

AKS Busko Zdrój

1-0

Granat Skarżysko-Kam.

8 kolejka
SO/16/09 16:00

GKS Nowiny

0-1

Granat Skarżysko-Kam.

SO/16/09 16:00

Pogoń Staszów

2-3

AKS Busko Zdrój

ND/17/09 16:00

Korona II Kielce

6-0

Alit Ożarów

ND/17/09 16:00

Wisła Sandomierz

0-4

Wierna Małogoszcz

ND/17/09 16:00

Arka Pawłów

4-1

Spartakus Daleszyce

ND/17/09 16:00

Stal Kunów

0-5

Moravia Morawica

ND/17/09 16:00

Neptun Końskie

2-0

Orlęta Kielce

ND/17/09 16:00

Klimontowianka Klimontów

3-2

Łysica Bodzentyn

ND/17/09 16:30

Hetman Włoszczowa

1-0

GKS Rudki

9 kolejka
SO/23/09 12:00

Granat Skarżysko-Kam.

2-2

Pogoń Staszów

SO/23/09 16:00

Wierna Małogoszcz

2-0

Arka Pawłów

SO/23/09 16:00

GKS Rudki

8-0

Wisła Sandomierz

SO/23/09 19:00

AKS Busko Zdrój

1-2

Korona II Kielce

ND/24/09 16:00

Łysica Bodzentyn

3-1

GKS Nowiny

ND/24/09 16:00

Orlęta Kielce

0-3

Klimontowianka Klimontów

ND/24/09 16:00

Moravia Morawica

1-0

Neptun Końskie

ND/24/09 16:00

Spartakus Daleszyce

3-2

Stal Kunów

ND/24/09 16:00

Alit Ożarów

3-0

Hetman Włoszczowa

10 kolejka
SO/30/09 12:00

Korona II Kielce

6-2

Granat Skarżysko-Kam.

SO/30/09 15:00

GKS Nowiny

2-1

Pogoń Staszów

SO/30/09 16:00

Klimontowianka Klimontów

2-2

Moravia Morawica

ND/01/10 15:00

Hetman Włoszczowa

0-4

AKS Busko Zdrój

ND/01/10 15:00

Wisła Sandomierz

0-8

Alit Ożarów

ND/01/10 15:00

Stal Kunów

0-5

Wierna Małogoszcz

ND/01/10 15:00

Neptun Końskie

4-1

Spartakus Daleszyce

ND/01/10 15:00

Łysica Bodzentyn

1-2

Orlęta Kielce

ND/01/10 15:30

Arka Pawłów

2-1

GKS Rudki

11 kolejka
SO/07/10 12:00

Granat Skarżysko-Kam.

3-1

Hetman Włoszczowa

SO/07/10 15:00

Wierna Małogoszcz

1-1

Neptun Końskie

SO/07/10 15:00

GKS Rudki

2-0

Stal Kunów

SO/07/10 15:00

Alit Ożarów

3-0

Arka Pawłów

ND/08/10 15:00

Orlęta Kielce

0-0

GKS Nowiny

ND/08/10 15:00

Moravia Morawica

5-2

Łysica Bodzentyn

ND/08/10 15:00

Spartakus Daleszyce

1-4

Klimontowianka Klimontów

ND/08/10 15:00

AKS Busko Zdrój

13-0

Wisła Sandomierz

ND/08/10 15:00

Pogoń Staszów

0-8

Korona II Kielce

12 kolejka
SO/14/10 11:00

Hetman Włoszczowa

1-1

Pogoń Staszów

SO/14/10 11:00

Łysica Bodzentyn

0-0

Spartakus Daleszyce

SO/14/10 14:00

GKS Nowiny

2-3

Korona II Kielce

SO/14/10 15:00

Wisła Sandomierz

1-13

Granat Skarżysko-Kam.

SO/14/10 15:00

Orlęta Kielce

2-0

Moravia Morawica

ND/15/10 13:00

Stal Kunów

1-3

Alit Ożarów

ND/15/10 15:00

Arka Pawłów

0-2

AKS Busko Zdrój

ND/15/10 15:00

Neptun Końskie

1-1

GKS Rudki

ND/15/10 15:00

Klimontowianka Klimontów

0-2

Wierna Małogoszcz

13 kolejka
SO/21/10 12:00

Alit Ożarów

0-1

Neptun Końskie

SO/21/10 14:00

Wierna Małogoszcz

2-2

Łysica Bodzentyn

SO/21/10 14:00

GKS Rudki

5-0

Klimontowianka Klimontów

SO/21/10 14:00

Granat Skarżysko-Kam.

2-2

Arka Pawłów

SO/21/10 14:00

Korona II Kielce

5-1

Hetman Włoszczowa

SO/21/10 14:30

Pogoń Staszów

7-0

Wisła Sandomierz

SO/21/10 15:00

Moravia Morawica

1-3

GKS Nowiny

ND/22/10 14:00

Spartakus Daleszyce

2-3

Orlęta Kielce

ND/22/10 14:00

AKS Busko Zdrój

7-0

Stal Kunów

14 kolejka
SO/28/10 14:00

GKS Nowiny

4-2

Hetman Włoszczowa

ND/29/10 13:00

Wisła Sandomierz

0-17

Korona II Kielce

ND/29/10 13:00

Stal Kunów

2-1

Granat Skarżysko-Kam.

ND/29/10 13:00

Neptun Końskie

0-2

AKS Busko Zdrój

ND/29/10 13:00

Klimontowianka Klimontów

2-1

Alit Ożarów

ND/29/10 13:00

Łysica Bodzentyn

1-3

GKS Rudki

ND/29/10 13:00

Moravia Morawica

3-1

Spartakus Daleszyce

ND/29/10 13:30

Arka Pawłów

3-0

Pogoń Staszów

ND/26/11 12:00

Orlęta Kielce

-
Odwołany

Wierna Małogoszcz

15 kolejka
SO/04/11 11:00

AKS Busko Zdrój

2-0

Klimontowianka Klimontów

SO/04/11 11:30

Alit Ożarów

1-0

Łysica Bodzentyn

SO/04/11 13:00

Wierna Małogoszcz

1-0

Moravia Morawica

SO/04/11 13:00

GKS Rudki

1-1

Orlęta Kielce

SO/04/11 13:00

Granat Skarżysko-Kam.

3-0

Neptun Końskie

SO/04/11 13:00

Korona II Kielce

2-0

Arka Pawłów

ND/05/11 13:00

Spartakus Daleszyce

0-3

GKS Nowiny

ND/05/11 13:00

Pogoń Staszów

4-1

Stal Kunów

ND/05/11 13:00

Hetman Włoszczowa

9-0

Wisła Sandomierz

16 kolejka
SO/11/11 13:00

GKS Nowiny

11-0

Wisła Sandomierz

SO/11/11 13:00

Orlęta Kielce

1-0

Alit Ożarów

ND/12/11 13:00

Stal Kunów

0-3
(wo)

Korona II Kielce

ND/12/11 13:00

Neptun Końskie

0-0

Pogoń Staszów

ND/12/11 13:00

Klimontowianka Klimontów

4-1

Granat Skarżysko-Kam.

ND/12/11 13:00

Łysica Bodzentyn

1-0

AKS Busko Zdrój

ND/12/11 13:00

Moravia Morawica

1-2

GKS Rudki

ND/12/11 13:00

Spartakus Daleszyce

0-3

Wierna Małogoszcz

ND/12/11 13:30

Arka Pawłów

3-1

Hetman Włoszczowa

17 kolejka
SO/18/11 10:00

GKS Rudki

2-1

Spartakus Daleszyce

SO/18/11 11:00

Wierna Małogoszcz

0-1

GKS Nowiny

SO/18/11 12:00

Alit Ożarów

2-2

Moravia Morawica

SO/18/11 12:00

AKS Busko Zdrój

2-1

Orlęta Kielce

SO/18/11 12:00

Granat Skarżysko-Kam.

2-1

Łysica Bodzentyn

SO/18/11 13:00

Korona II Kielce

-
Odwołany

Neptun Końskie

SO/18/11 13:30

Pogoń Staszów

2-2

Klimontowianka Klimontów

ND/19/11 12:00

Hetman Włoszczowa

5-2

Stal Kunów

ND/19/11 12:00

Wisła Sandomierz

0-11

Arka Pawłów

18 kolejka
- -

GKS Nowiny

-

Arka Pawłów

- -

Wisła Sandomierz

-

Stal Kunów

- -

Hetman Włoszczowa

-

Neptun Końskie

- -

Korona II Kielce

-

Klimontowianka Klimontów

- -

Pogoń Staszów

-

Łysica Bodzentyn

- -

Granat Skarżysko-Kam.

-

Orlęta Kielce

- -

AKS Busko Zdrój

-

Moravia Morawica

- -

Alit Ożarów

-

Spartakus Daleszyce

- -

GKS Rudki

-

Wierna Małogoszcz

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Śląsk Wrocław163628-13
2Jagiellonia Białystok163136-21
3Lech Poznań162929-22
4Raków Częstochowa152831-17
5Pogoń Szczecin162629-18
6Legia Warszawa152523-20
7Zagłębie Lubin162419-24
8Widzew Łódź162221-21
9Stal Mielec162123-24
10Radomiak Radom161918-20
11Górnik Zabrze161917-20
12Piast Gliwice161814-14
13Warta Poznań161816-18
14Korona Kielce151719-19
15Cracovia151614-20
16Puszcza Niepołomice161620-31
17Ruch Chorzów161015-27
18ŁKS Łódź16811-34
PT/01/12 18:00
Warta P.
-
Jagiellonia B.
PT/01/12 20:30
Górnik Z.
-
Pogoń S.
SO/02/12 12:30
Stal M.
-
ŁKS Ł.
SO/02/12 15:00
Piast G.
-
Puszcza N.
SO/02/12 17:30
Widzew Ł.
-
Radomiak R.
SO/02/12 20:00
Korona K.
-
Lech P.
ND/03/12 12:30
Cracovia
-
Ruch C.
ND/03/12 15:00
Zagłębie L.
-
Legia W.
ND/03/12 17:30
Śląsk W.
-
Raków C.
PT/08/12 18:00
Ruch C.
-
Zagłębie L.
PT/08/12 20:30
Pogoń S.
-
Warta P.
SO/09/12 15:00
Radomiak R.
-
Górnik Z.
SO/09/12 17:30
Cracovia
-
Stal M.
SO/09/12 20:00
Śląsk W.
-
Korona K.
ND/10/12 12:30
Lech P.
-
Piast G.
ND/10/12 15:00
ŁKS Ł.
-
Legia W.
ND/10/12 17:30
Jagiellonia B.
-
Raków C.
PN/11/12 19:00
Puszcza N.
-
Widzew Ł.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Warta - Jagiellonia (na żywo)
20:30 Canal+Sport Górnik - Pogoń (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. 1. liga: Termalica - Wisła K. (na żywo)
12:30 Canal+Sport Stal - ŁKS (na żywo)
15:00 Canal+Sport Piast - Puszcza (na żywo)
17:30 Canal+Sport Widzew - Radomiak (na żywo)
17:30 Pol. Sp. N. 1. liga: Górnik - Tychy (na żywo)
20:00 Canal+Sport Korona - Lech (na żywo)