Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 19 lipca 2024

4 Liga śląska (grupa 2)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Podbeskidzie II306391-3719-6-510-4-19-2-4
2Spójnia Landek305654-3317-5-89-2-48-3-4
3Polonia Łaziska Górne305464-3516-6-89-3-37-3-5
4Rekord II Bielsko-Biała305359-4517-2-119-1-58-1-6
5LKS Bełk305266-4015-7-88-3-47-4-4
6Gwarek Ornontowice305059-3114-8-88-4-36-4-5
7Odra Wodzisław Śląski304959-4814-7-97-3-57-4-4
8GKS II Tychy304860-4114-6-109-1-55-5-5
9Kuźnia Ustroń304760-4613-8-97-3-56-5-4
10ROW Rybnik304157-6712-5-136-3-66-2-7
11Tempo Puńców304054-6411-7-128-2-53-5-7
12Orzeł Łękawica303943-4211-6-136-4-55-2-8
13MRKS Czechow.-Dziedzice303845-5011-5-144-3-87-2-6
14LKS Czaniec302241-645-7-183-6-62-1-12
15LKS Tworków302137-846-3-214-2-92-1-12
16MKS Lędziny30313-1351-0-290-0-151-0-14
CZ/06/06 18:00
Rekord I.
8-0
MKS L.
SO/08/06 11:00
GKS I.
0-0
Orzeł Ł.
SO/08/06 15:00
Gwarek O.
3-2
Tempo P.
SO/08/06 15:00
Spójnia L.
2-1
Podbeskidzie I.
SO/08/06 15:00
LKS C.
5-1
Polonia Ł.
SO/08/06 17:00
LKS T.
2-3
MRKS C.
SO/08/06 17:00
Kuźnia U.
0-2
Odra W.
SO/08/06 17:00
LKS B.
3-1
ROW R.
1 kolejka
SO/12/08 11:00

LKS Czaniec

0-3

Gwarek Ornontowice

SO/12/08 13:00

Spójnia Landek

1-2

Polonia Łaziska Górne

SO/12/08 17:00

LKS Bełk

1-3

Podbeskidzie II

SO/12/08 17:00

Kuźnia Ustroń

1-2

ROW Rybnik

SO/12/08 17:00

Rekord II Bielsko-Biała

0-1

MRKS Czechow.-Dziedzice

SO/12/08 17:00

Tempo Puńców

6-0

MKS Lędziny

ND/13/08 11:00

GKS II Tychy

0-2

Odra Wodzisław Śląski

ND/13/08 15:00

LKS Tworków

1-0

Orzeł Łękawica

2 kolejka
WT/15/08 11:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

1-1

Tempo Puńców

WT/15/08 11:00

Podbeskidzie II

1-3

Kuźnia Ustroń

WT/15/08 11:00

LKS Czaniec

1-1

Spójnia Landek

WT/15/08 13:00

Gwarek Ornontowice

9-0

MKS Lędziny

WT/15/08 14:00

Polonia Łaziska Górne

0-0

LKS Bełk

WT/15/08 17:00

Orzeł Łękawica

1-2

Rekord II Bielsko-Biała

WT/15/08 17:00

Odra Wodzisław Śląski

0-0

LKS Tworków

ŚR/16/08 16:00

ROW Rybnik

0-6

GKS II Tychy

3 kolejka
SO/19/08 11:00

Spójnia Landek

2-1

Gwarek Ornontowice

SO/19/08 11:00

GKS II Tychy

0-3

Podbeskidzie II

SO/19/08 16:00

LKS Bełk

5-1

LKS Czaniec

SO/19/08 17:00

Kuźnia Ustroń

1-3

Polonia Łaziska Górne

SO/19/08 17:00

MKS Lędziny

0-4

MRKS Czechow.-Dziedzice

ND/20/08 15:00

LKS Tworków

3-3

ROW Rybnik

ND/20/08 17:00

Rekord II Bielsko-Biała

1-3

Odra Wodzisław Śląski

ND/20/08 17:00

Tempo Puńców

3-2

Orzeł Łękawica

4 kolejka
SO/26/08 11:00

Podbeskidzie II

8-4

LKS Tworków

SO/26/08 11:00

LKS Czaniec

3-3

Kuźnia Ustroń

SO/26/08 14:00

Polonia Łaziska Górne

1-0

GKS II Tychy

SO/26/08 15:00

Gwarek Ornontowice

1-0

MRKS Czechow.-Dziedzice

SO/26/08 17:00

Odra Wodzisław Śląski

4-1

Tempo Puńców

SO/26/08 17:00

ROW Rybnik

1-3

Rekord II Bielsko-Biała

SO/26/08 17:00

Spójnia Landek

3-0

LKS Bełk

ND/27/08 12:00

Orzeł Łękawica

4-0

MKS Lędziny

5 kolejka
SO/02/09 11:00

GKS II Tychy

2-0

LKS Czaniec

SO/02/09 16:00

LKS Bełk

1-1

Gwarek Ornontowice

SO/02/09 16:00

Kuźnia Ustroń

1-3

Spójnia Landek

SO/02/09 16:00

Tempo Puńców

1-4

ROW Rybnik

SO/02/09 16:00

MKS Lędziny

0-5

Odra Wodzisław Śląski

SO/02/09 16:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

2-4

Orzeł Łękawica

ND/03/09 12:00

Rekord II Bielsko-Biała

0-3

Podbeskidzie II

ND/03/09 15:00

LKS Tworków

1-1

Polonia Łaziska Górne

6 kolejka
SO/09/09 11:00

LKS Czaniec

4-0

LKS Tworków

SO/09/09 14:00

Polonia Łaziska Górne

1-0

Rekord II Bielsko-Biała

SO/09/09 15:00

Gwarek Ornontowice

1-2

Orzeł Łękawica

SO/09/09 15:00

Podbeskidzie II

1-1

Tempo Puńców

SO/09/09 16:00

Odra Wodzisław Śląski

1-1

MRKS Czechow.-Dziedzice

SO/09/09 16:00

ROW Rybnik

2-1

MKS Lędziny

SO/09/09 16:00

LKS Bełk

2-3

Kuźnia Ustroń

ND/10/09 16:00

Spójnia Landek

1-1

GKS II Tychy

7 kolejka
SO/16/09 14:00

Kuźnia Ustroń

1-1

Gwarek Ornontowice

SO/16/09 16:00

MKS Lędziny

1-5

Podbeskidzie II

SO/16/09 16:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

1-2

ROW Rybnik

SO/16/09 16:00

Orzeł Łękawica

1-0

Odra Wodzisław Śląski

ND/17/09 15:00

LKS Tworków

0-2

Spójnia Landek

ND/17/09 15:00

Rekord II Bielsko-Biała

1-0

LKS Czaniec

ND/17/09 16:00

GKS II Tychy

0-4

LKS Bełk

ND/17/09 16:00

Tempo Puńców

1-0

Polonia Łaziska Górne

8 kolejka
PT/22/09 19:00

ROW Rybnik

1-0

Orzeł Łękawica

SO/23/09 11:00

Gwarek Ornontowice

2-0

Odra Wodzisław Śląski

SO/23/09 11:00

Podbeskidzie II

4-2

MRKS Czechow.-Dziedzice

SO/23/09 11:00

Spójnia Landek

3-0

Rekord II Bielsko-Biała

SO/23/09 16:00

LKS Czaniec

2-2

Tempo Puńców

SO/23/09 16:00

LKS Bełk

4-2

LKS Tworków

SO/23/09 16:00

Kuźnia Ustroń

2-2

GKS II Tychy

SO/18/11 13:00

Polonia Łaziska Górne

6-0

MKS Lędziny

9 kolejka
SO/30/09 11:00

GKS II Tychy

2-1

Gwarek Ornontowice

SO/30/09 14:30

MRKS Czechow.-Dziedzice

0-5

Polonia Łaziska Górne

SO/30/09 16:00

MKS Lędziny

0-5

LKS Czaniec

SO/30/09 16:00

Orzeł Łękawica

2-0

Podbeskidzie II

SO/30/09 19:22

Odra Wodzisław Śląski

3-1

ROW Rybnik

ND/01/10 14:00

Rekord II Bielsko-Biała

0-2

LKS Bełk

ND/01/10 15:00

LKS Tworków

3-2

Kuźnia Ustroń

ND/01/10 16:00

Tempo Puńców

1-0

Spójnia Landek

10 kolejka
SO/07/10 11:00

Podbeskidzie II

4-0

Odra Wodzisław Śląski

SO/07/10 11:00

GKS II Tychy

1-0

LKS Tworków

SO/07/10 14:00

Polonia Łaziska Górne

2-0

Orzeł Łękawica

SO/07/10 15:00

Gwarek Ornontowice

2-0

ROW Rybnik

SO/07/10 15:00

LKS Czaniec

1-1

MRKS Czechow.-Dziedzice

SO/07/10 15:00

Spójnia Landek

5-0

MKS Lędziny

SO/07/10 15:00

LKS Bełk

0-0

Tempo Puńców

SO/07/10 15:00

Kuźnia Ustroń

4-1

Rekord II Bielsko-Biała

11 kolejka
SO/14/10 15:00

MKS Lędziny

0-6

LKS Bełk

SO/14/10 15:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

1-2

Spójnia Landek

SO/14/10 15:00

Orzeł Łękawica

4-0

LKS Czaniec

SO/14/10 15:00

Odra Wodzisław Śląski

0-5

Polonia Łaziska Górne

ND/15/10 15:00

LKS Tworków

0-1

Gwarek Ornontowice

ND/15/10 15:00

Rekord II Bielsko-Biała

3-0

GKS II Tychy

ND/15/10 15:00

Tempo Puńców

2-1

Kuźnia Ustroń

WT/17/10 18:00

ROW Rybnik

1-5

Podbeskidzie II

12 kolejka
SO/21/10 14:00

Polonia Łaziska Górne

5-1

ROW Rybnik

SO/21/10 15:00

Gwarek Ornontowice

0-0

Podbeskidzie II

SO/21/10 15:00

LKS Czaniec

1-2

Odra Wodzisław Śląski

SO/21/10 15:00

Spójnia Landek

1-0

Orzeł Łękawica

SO/21/10 15:00

LKS Bełk

1-0

MRKS Czechow.-Dziedzice

SO/21/10 15:00

Kuźnia Ustroń

5-0

MKS Lędziny

ND/22/10 11:30

GKS II Tychy

5-1

Tempo Puńców

ND/22/10 15:00

LKS Tworków

4-0

Rekord II Bielsko-Biała

13 kolejka
SO/28/10 11:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

1-1

Kuźnia Ustroń

SO/28/10 12:00

Podbeskidzie II

2-2

Polonia Łaziska Górne

SO/28/10 14:00

GKS II Tychy

4-1

MKS Lędziny

SO/28/10 14:00

Orzeł Łękawica

3-0

LKS Bełk

SO/28/10 14:00

Odra Wodzisław Śląski

1-3

Spójnia Landek

ND/29/10 13:00

Rekord II Bielsko-Biała

2-1

Gwarek Ornontowice

ND/29/10 14:00

Tempo Puńców

4-2

LKS Tworków

ND/29/10 18:00

ROW Rybnik

3-1

LKS Czaniec

14 kolejka
PT/03/11 15:00

Podbeskidzie II

6-0

LKS Czaniec

SO/04/11 11:00

GKS II Tychy

0-2

MRKS Czechow.-Dziedzice

SO/04/11 14:00

Gwarek Ornontowice

1-1

Polonia Łaziska Górne

SO/04/11 14:00

Spójnia Landek

0-2

ROW Rybnik

SO/04/11 14:00

Kuźnia Ustroń

3-2

Orzeł Łękawica

SO/04/11 17:30

Rekord II Bielsko-Biała

6-2

Tempo Puńców

ND/05/11 13:00

Odra Wodzisław Śląski

1-2

LKS Bełk

ND/05/11 14:00

LKS Tworków

5-2

MKS Lędziny

15 kolejka
SO/11/11 11:00

Podbeskidzie II

2-2

Spójnia Landek

SO/11/11 13:30

MKS Lędziny

1-2

Rekord II Bielsko-Biała

SO/11/11 13:30

MRKS Czechow.-Dziedzice

3-2

LKS Tworków

SO/11/11 13:30

Orzeł Łękawica

3-1

GKS II Tychy

SO/11/11 13:30

ROW Rybnik

1-1

LKS Bełk

SO/11/11 13:30

Polonia Łaziska Górne

3-2

LKS Czaniec

ND/12/11 13:00

Odra Wodzisław Śląski

1-1

Kuźnia Ustroń

ND/12/11 13:30

Tempo Puńców

0-3
(wo)

Gwarek Ornontowice

16 kolejka
SO/09/03 12:00

Polonia Łaziska Górne

0-0

Spójnia Landek

SO/09/03 13:00

ROW Rybnik

1-1

Kuźnia Ustroń

SO/09/03 15:00

Gwarek Ornontowice

2-0

LKS Czaniec

SO/09/03 15:00

Odra Wodzisław Śląski

2-0

GKS II Tychy

SO/09/03 15:00

Orzeł Łękawica

0-1

LKS Tworków

SO/09/03 15:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

1-2

Rekord II Bielsko-Biała

SO/09/03 15:00

MKS Lędziny

1-5

Tempo Puńców

ND/10/03 16:00

Podbeskidzie II

2-1

LKS Bełk

17 kolejka
SO/16/03 13:00

Kuźnia Ustroń

0-0

Podbeskidzie II

SO/16/03 15:00

MKS Lędziny

1-6

Gwarek Ornontowice

SO/16/03 15:00

LKS Bełk

2-0

Polonia Łaziska Górne

SO/16/03 15:00

Spójnia Landek

0-0

LKS Czaniec

ND/17/03 11:00

GKS II Tychy

5-2

ROW Rybnik

ND/17/03 15:00

Tempo Puńców

2-1

MRKS Czechow.-Dziedzice

ND/17/03 15:00

LKS Tworków

2-4

Odra Wodzisław Śląski

ND/17/03 16:30

Rekord II Bielsko-Biała

2-2

Orzeł Łękawica

18 kolejka
SO/23/03 12:30

Podbeskidzie II

1-1

GKS II Tychy

SO/23/03 14:00

Polonia Łaziska Górne

3-1

Kuźnia Ustroń

SO/23/03 14:00

ROW Rybnik

5-1

LKS Tworków

SO/23/03 15:00

Gwarek Ornontowice

2-0

Spójnia Landek

SO/23/03 15:00

Odra Wodzisław Śląski

3-2

Rekord II Bielsko-Biała

SO/23/03 15:30

LKS Czaniec

0-0

LKS Bełk

SO/23/03 15:30

Orzeł Łękawica

2-2

Tempo Puńców

SO/23/03 15:30

MRKS Czechow.-Dziedzice

4-0

MKS Lędziny

19 kolejka
SO/30/03 10:30

Rekord II Bielsko-Biała

5-3

ROW Rybnik

SO/30/03 11:00

MKS Lędziny

0-2

Orzeł Łękawica

SO/30/03 13:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

0-0

Gwarek Ornontowice

SO/30/03 13:00

LKS Tworków

0-4

Podbeskidzie II

SO/30/03 13:00

LKS Bełk

1-2

Spójnia Landek

SO/30/03 13:30

GKS II Tychy

2-1

Polonia Łaziska Górne

ŚR/03/04 17:00

Tempo Puńców

0-0

Odra Wodzisław Śląski

ŚR/22/05 18:00

Kuźnia Ustroń

3-2

LKS Czaniec

20 kolejka
SO/06/04 13:00

Podbeskidzie II

1-0

Rekord II Bielsko-Biała

SO/06/04 14:00

Polonia Łaziska Górne

6-0

LKS Tworków

SO/06/04 15:00

Gwarek Ornontowice

1-1

LKS Bełk

SO/06/04 17:00

Spójnia Landek

2-3

Kuźnia Ustroń

SO/06/04 17:00

LKS Czaniec

1-1

GKS II Tychy

SO/06/04 17:00

ROW Rybnik

4-1

Tempo Puńców

SO/06/04 17:00

Odra Wodzisław Śląski

6-1

MKS Lędziny

SO/06/04 17:00

Orzeł Łękawica

1-2

MRKS Czechow.-Dziedzice

21 kolejka
SO/13/04 11:00

GKS II Tychy

3-1

Spójnia Landek

SO/13/04 14:00

Orzeł Łękawica

1-1

Gwarek Ornontowice

SO/13/04 15:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

1-2

Odra Wodzisław Śląski

ND/14/04 15:00

LKS Tworków

2-3

LKS Czaniec

ND/14/04 16:00

Tempo Puńców

2-5

Podbeskidzie II

ND/14/04 17:00

Rekord II Bielsko-Biała

3-1

Polonia Łaziska Górne

WT/16/04 17:00

Kuźnia Ustroń

3-1

LKS Bełk

ŚR/17/04 17:00

MKS Lędziny

0-4

ROW Rybnik

22 kolejka
SO/20/04 14:00

Polonia Łaziska Górne

3-0

Tempo Puńców

SO/20/04 15:00

Gwarek Ornontowice

2-4

Kuźnia Ustroń

SO/20/04 15:00

Podbeskidzie II

6-0

MKS Lędziny

SO/20/04 17:00

LKS Bełk

3-2

GKS II Tychy

SO/20/04 17:00

Spójnia Landek

2-1

LKS Tworków

SO/20/04 17:00

LKS Czaniec

1-3

Rekord II Bielsko-Biała

SO/20/04 17:00

Odra Wodzisław Śląski

0-1

Orzeł Łękawica

ND/21/04 11:00

ROW Rybnik

3-0

MRKS Czechow.-Dziedzice

23 kolejka
SO/27/04 17:00

Odra Wodzisław Śląski

5-2

Gwarek Ornontowice

SO/27/04 17:00

Orzeł Łękawica

1-1

ROW Rybnik

SO/27/04 17:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

3-1

Podbeskidzie II

SO/27/04 17:00

MKS Lędziny

0-2

Polonia Łaziska Górne

ND/28/04 14:00

GKS II Tychy

2-1

Kuźnia Ustroń

ND/28/04 15:00

LKS Tworków

0-3

LKS Bełk

ND/28/04 17:00

Tempo Puńców

3-2

LKS Czaniec

ND/28/04 17:30

Rekord II Bielsko-Biała

3-1

Spójnia Landek

24 kolejka
ŚR/01/05 11:00

Gwarek Ornontowice

0-1

GKS II Tychy

ŚR/01/05 11:00

Polonia Łaziska Górne

0-2

MRKS Czechow.-Dziedzice

ŚR/01/05 12:00

Kuźnia Ustroń

2-0

LKS Tworków

ŚR/01/05 13:00

LKS Czaniec

0-1

MKS Lędziny

ŚR/01/05 17:00

LKS Bełk

0-4

Rekord II Bielsko-Biała

ŚR/01/05 17:00

Spójnia Landek

2-1

Tempo Puńców

ŚR/01/05 17:00

Podbeskidzie II

6-2

Orzeł Łękawica

ŚR/01/05 19:00

ROW Rybnik

1-1

Odra Wodzisław Śląski

25 kolejka
SO/04/05 11:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

3-1

LKS Czaniec

SO/04/05 17:00

ROW Rybnik

2-3

Gwarek Ornontowice

SO/04/05 17:00

Odra Wodzisław Śląski

1-5

Podbeskidzie II

SO/04/05 17:00

Orzeł Łękawica

1-2

Polonia Łaziska Górne

SO/04/05 17:00

MKS Lędziny

2-3

Spójnia Landek

SO/04/05 17:00

LKS Tworków

0-8

GKS II Tychy

ND/05/05 16:00

Tempo Puńców

2-5

LKS Bełk

ND/05/05 17:00

Rekord II Bielsko-Biała

0-2

Kuźnia Ustroń

26 kolejka
SO/11/05 11:00

GKS II Tychy

1-2

Rekord II Bielsko-Biała

SO/11/05 11:00

Polonia Łaziska Górne

3-3

Odra Wodzisław Śląski

SO/11/05 17:00

Gwarek Ornontowice

5-0

LKS Tworków

SO/11/05 17:00

Kuźnia Ustroń

2-3

Tempo Puńców

SO/11/05 17:00

LKS Bełk

5-0

MKS Lędziny

SO/11/05 17:00

Spójnia Landek

1-2

MRKS Czechow.-Dziedzice

SO/11/05 17:00

LKS Czaniec

0-1

Orzeł Łękawica

ND/12/05 16:30

Podbeskidzie II

6-1

ROW Rybnik

27 kolejka
PT/17/05 18:00

ROW Rybnik

1-3

Polonia Łaziska Górne

SO/18/05 17:00

Odra Wodzisław Śląski

3-1

LKS Czaniec

SO/18/05 17:00

Orzeł Łękawica

0-4

Spójnia Landek

SO/18/05 17:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

1-5

LKS Bełk

SO/18/05 17:00

MKS Lędziny

1-5

Kuźnia Ustroń

SO/18/05 17:00

Rekord II Bielsko-Biała

1-0

LKS Tworków

ND/19/05 11:00

Podbeskidzie II

2-1

Gwarek Ornontowice

ND/19/05 16:00

Tempo Puńców

1-1

GKS II Tychy

28 kolejka
PT/24/05 18:00

MKS Lędziny

0-5

GKS II Tychy

SO/25/05 11:00

Gwarek Ornontowice

1-1

Rekord II Bielsko-Biała

SO/25/05 14:00

Polonia Łaziska Górne

2-3

Podbeskidzie II

SO/25/05 17:00

LKS Bełk

4-1

Orzeł Łękawica

SO/25/05 17:00

Spójnia Landek

3-1

Odra Wodzisław Śląski

SO/25/05 17:00

LKS Czaniec

2-4

ROW Rybnik

ND/26/05 15:00

LKS Tworków

0-3

Tempo Puńców

ND/26/05 17:00

Kuźnia Ustroń

1-0

MRKS Czechow.-Dziedzice

29 kolejka
SO/01/06 11:00

LKS Czaniec

2-1

Podbeskidzie II

SO/01/06 11:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

2-4

GKS II Tychy

SO/01/06 11:00

MKS Lędziny

0-1

LKS Tworków

SO/01/06 14:00

Polonia Łaziska Górne

0-2

Gwarek Ornontowice

SO/01/06 17:00

LKS Bełk

3-3

Odra Wodzisław Śląski

SO/01/06 17:00

Orzeł Łękawica

0-0

Kuźnia Ustroń

SO/01/06 17:00

Tempo Puńców

1-2

Rekord II Bielsko-Biała

ND/02/06 14:00

ROW Rybnik

0-2

Spójnia Landek

30 kolejka
CZ/06/06 18:00

Rekord II Bielsko-Biała

8-0

MKS Lędziny

SO/08/06 11:00

GKS II Tychy

0-0

Orzeł Łękawica

SO/08/06 15:00

Gwarek Ornontowice

3-2

Tempo Puńców

SO/08/06 15:00

Spójnia Landek

2-1

Podbeskidzie II

SO/08/06 15:00

LKS Czaniec

5-1

Polonia Łaziska Górne

SO/08/06 17:00

LKS Tworków

2-3

MRKS Czechow.-Dziedzice

SO/08/06 17:00

Kuźnia Ustroń

0-2

Odra Wodzisław Śląski

SO/08/06 17:00

LKS Bełk

3-1

ROW Rybnik

Piłka na żywo

PT/19/07 18:00
Jagiellonia B.
-
Puszcza N.
PT/19/07 20:30
Śląsk W.
-
Lechia G.
SO/20/07 14:45
GKS K.
-
Radomiak R.
SO/20/07 17:30
Pogoń S.
-
Korona K.
SO/20/07 20:15
Legia W.
-
Zagłębie L.
ND/21/07 14:45
Cracovia
-
Piast G.
ND/21/07 17:30
Lech P.
-
Górnik Z.
ND/21/07 20:15
Motor L.
-
Raków C.
PN/22/07 19:00
Stal M.
-
Widzew Ł.
PT/26/07 18:00
Puszcza N.
-
Górnik Z.
PT/26/07 20:30
Lechia G.
-
Motor L.
SO/27/07 14:45
Stal M.
-
GKS K.
SO/27/07 17:30
Radomiak R.
-
Jagiellonia B.
SO/27/07 20:15
Widzew Ł.
-
Lech P.
ND/28/07 14:45
Zagłębie L.
-
Pogoń S.
ND/28/07 17:30
Piast G.
-
Śląsk W.
ND/28/07 20:15
Korona K.
-
Legia W.
PN/29/07 19:00
Raków C.
-
Cracovia
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Jagiellonia - Puszcza (na żywo)
20:30 TVP Sport 1. liga: Odra - Ruch (na żywo)
20:30 Canal+Sport Śląsk - Lechia (na żywo)
14:45 Canal+Sport Katowice - Radomiak (na żywo)
14:45 TVP Sport 2. liga: Wieczysta - Resovia (na żywo)
17:30 Canal+Sport Pogoń - Korona (na żywo)
20:15 Canal+Sport Legia - Zagłębie (na żywo)