Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 25 czerwca 2024

4 Liga podlaska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1 Wigry Suwałki 34 93 156-30 30- 3- 1 15- 2- 0 15- 1- 1
2 KS Wasilków 34 91 129-27 29- 4- 1 16- 0- 1 13- 4- 0
3 Ruch Wysokie Mazow. 34 83 101-42 27- 2- 5 14- 1- 2 13- 1- 3
4 Warmia Grajewo 34 77 112-38 24- 5- 5 12- 3- 2 12- 2- 3
5 Tur Bielsk Podlaski 34 55 64-51 16- 7- 11 8- 3- 6 8- 4- 5
6 MOSP Białystok 34 52 69-61 15- 7- 12 10- 2- 5 5- 5- 7
7 Wissa Szczuczyn 34 46 63-81 13- 7- 14 6- 3- 8 7- 4- 6
8 KS Michałowo 34 46 77-76 14- 4- 16 9- 0- 8 5- 4- 8
9 Krypnianka Krypno 34 43 50-66 11- 10- 13 7- 5- 5 4- 5- 8
10 Orlęta Czyżew 34 42 73-92 12- 6- 16 8- 3- 6 4- 3- 10
11 Promień Mońki 34 40 55-75 11- 7- 16 7- 5- 5 4- 2- 11
12 Sparta Szepietowo 34 39 47-68 12- 3- 19 6- 3- 8 6- 0- 11
13 KS Śniadowo 34 34 59-86 10- 4- 20 5- 2- 10 5- 2- 10
14 Hetman Tykocin 34 32 50-102 9- 5- 20 4- 3- 10 5- 2- 10
15 KS Grabówka 34 30 48-81 7- 9- 18 3- 5- 9 4- 4- 9
16 Czarni Czarna Białostocka 34 26 40-85 6- 8- 20 3- 5- 9 3- 3- 11
17 Cresovia Siemiatycze 34 22 45-114 7- 1- 26 4- 1- 12 3- 0- 14
18 Dąb Dąbrowa Białostocka 34 18 41-104 4- 6- 24 3- 3- 11 1- 3- 13
PT/14/06 18:00
Warmia G.
1-1
KS W.
PT/14/06 18:30
Krypnianka K.
1-1
Promień M.
PT/14/06 19:00
MOSP B.
8-0
Wissa S.
SO/15/06 16:00
KS M.
3-1
KS Ś.
SO/15/06 16:00
Hetman T.
3-2
Dąb D.
SO/15/06 16:00
Tur B.
1-2
Ruch W.
SO/15/06 16:00
Orlęta C.
6-2
Czarni C.
SO/15/06 16:00
KS G.
0-4
Cresovia S.
SO/15/06 16:00
Sparta S.
0-2
Wigry S.
1 kolejka
PT/04/08 17:00

Krypnianka Krypno

0-3

KS Wasilków

PT/04/08 18:00

Warmia Grajewo

9-0

Dąb Dąbrowa Białostocka

SO/05/08 11:30

KS Śniadowo

0-3

Promień Mońki

SO/05/08 12:00

Wissa Szczuczyn

7-2

KS Grabówka

SO/05/08 17:00

Hetman Tykocin

1-4

Ruch Wysokie Mazow.

ND/06/08 15:30

MOSP Białystok

0-2

Wigry Suwałki

ND/06/08 16:00

Sparta Szepietowo

4-3

KS Michałowo

ND/06/08 16:00

Orlęta Czyżew

4-1

Cresovia Siemiatycze

ND/06/08 17:00

Tur Bielsk Podlaski

2-1

Czarni Czarna Białostocka

2 kolejka
CZ/10/08 18:30

KS Michałowo

4-2

Promień Mońki

PT/11/08 17:00

Sparta Szepietowo

1-1

MOSP Białystok

SO/12/08 14:00

KS Wasilków

5-1

KS Śniadowo

SO/12/08 16:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

2-3

Krypnianka Krypno

SO/12/08 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

2-0

Warmia Grajewo

SO/12/08 16:00

Czarni Czarna Białostocka

5-0

Hetman Tykocin

SO/12/08 16:00

Cresovia Siemiatycze

1-2

Tur Bielsk Podlaski

SO/12/08 18:00

Wissa Szczuczyn

4-1

Orlęta Czyżew

ND/13/08 17:00

Wigry Suwałki

5-0

KS Grabówka

3 kolejka
SO/19/08 15:00

MOSP Białystok

3-1

KS Michałowo

SO/19/08 16:00

Warmia Grajewo

6-0

Czarni Czarna Białostocka

SO/19/08 16:00

Krypnianka Krypno

0-3

Ruch Wysokie Mazow.

ND/20/08 16:00

KS Śniadowo

2-1

Dąb Dąbrowa Białostocka

ND/20/08 17:00

Orlęta Czyżew

0-4

Wigry Suwałki

ND/20/08 17:00

Tur Bielsk Podlaski

1-3

Wissa Szczuczyn

ND/20/08 17:15

Promień Mońki

0-3

KS Wasilków

ND/20/08 17:30

KS Grabówka

0-1

Sparta Szepietowo

ND/20/08 18:00

Hetman Tykocin

0-2

Cresovia Siemiatycze

4 kolejka
PT/25/08 17:30

Dąb Dąbrowa Białostocka

1-4

Promień Mońki

PT/25/08 17:30

KS Grabówka

0-3
(wo)

MOSP Białystok

SO/26/08 16:00

KS Michałowo

1-6

KS Wasilków

SO/26/08 16:00

Cresovia Siemiatycze

0-12

Warmia Grajewo

SO/26/08 17:00

Czarni Czarna Białostocka

0-1

Krypnianka Krypno

ND/27/08 16:00

Sparta Szepietowo

0-0

Orlęta Czyżew

ND/27/08 17:00

KS Śniadowo

1-4

Ruch Wysokie Mazow.

ND/27/08 17:30

Hetman Tykocin

1-4

Wissa Szczuczyn

ŚR/18/10 18:00

Wigry Suwałki

6-1

Tur Bielsk Podlaski

5 kolejka
ŚR/30/08 17:00

Orlęta Czyżew

3-2

MOSP Białystok

ŚR/30/08 17:00

Warmia Grajewo

4-1

Wissa Szczuczyn

ŚR/30/08 17:00

KS Wasilków

4-0

Dąb Dąbrowa Białostocka

ŚR/30/08 17:15

Promień Mońki

2-2

Ruch Wysokie Mazow.

ŚR/30/08 17:30

KS Grabówka

0-3
(wo)

KS Michałowo

ŚR/30/08 17:30

Tur Bielsk Podlaski

3-0

Sparta Szepietowo

ŚR/30/08 17:30

Hetman Tykocin

1-8

Wigry Suwałki

ŚR/30/08 18:00

Krypnianka Krypno

1-0

Cresovia Siemiatycze

SO/18/11 13:00

KS Śniadowo

1-4

Czarni Czarna Białostocka

6 kolejka
SO/02/09 11:00

MOSP Białystok

0-2

Tur Bielsk Podlaski

SO/02/09 16:00

KS Wasilków

1-0

Ruch Wysokie Mazow.

SO/02/09 16:00

Krypnianka Krypno

0-0

Wissa Szczuczyn

SO/02/09 16:00

Sparta Szepietowo

2-1

Hetman Tykocin

SO/02/09 16:50

Cresovia Siemiatycze

1-5

KS Śniadowo

ND/03/09 15:00

Czarni Czarna Białostocka

0-2

Promień Mońki

ND/03/09 16:00

Wigry Suwałki

2-2

Warmia Grajewo

ND/03/09 17:00

KS Michałowo

4-0

Dąb Dąbrowa Białostocka

ND/03/09 17:00

KS Grabówka

1-1

Orlęta Czyżew

7 kolejka
ŚR/06/09 17:00

Tur Bielsk Podlaski

4-0

KS Grabówka

PT/08/09 17:00

KS Wasilków

5-0

Czarni Czarna Białostocka

SO/09/09 16:00

Hetman Tykocin

3-3

MOSP Białystok

SO/09/09 16:00

Warmia Grajewo

4-0

Sparta Szepietowo

ND/10/09 14:00

Krypnianka Krypno

1-2

Wigry Suwałki

ND/10/09 15:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

0-2

Ruch Wysokie Mazow.

ND/10/09 16:00

Orlęta Czyżew

0-5

KS Michałowo

ND/10/09 16:30

Promień Mońki

6-3

Cresovia Siemiatycze

ND/10/09 17:00

KS Śniadowo

0-4

Wissa Szczuczyn

8 kolejka
ŚR/13/09 16:00

Orlęta Czyżew

1-4

Tur Bielsk Podlaski

ŚR/13/09 16:30

Sparta Szepietowo

4-2

Krypnianka Krypno

ŚR/13/09 16:45

Promień Mońki

4-2

Wissa Szczuczyn

ŚR/13/09 17:00

Cresovia Siemiatycze

0-7

KS Wasilków

ŚR/13/09 17:00

MOSP Białystok

1-2

Warmia Grajewo

ŚR/13/09 17:00

KS Grabówka

1-2

Hetman Tykocin

ŚR/13/09 17:30

KS Michałowo

1-3

Ruch Wysokie Mazow.

ŚR/13/09 17:30

Czarni Czarna Białostocka

1-1

Dąb Dąbrowa Białostocka

ŚR/13/09 18:00

Wigry Suwałki

5-2

KS Śniadowo

9 kolejka
SO/16/09 14:00

Czarni Czarna Białostocka

0-5

Ruch Wysokie Mazow.

SO/16/09 15:00

Hetman Tykocin

3-6

Orlęta Czyżew

SO/16/09 15:00

Krypnianka Krypno

4-2

MOSP Białystok

SO/16/09 16:00

Warmia Grajewo

4-1

KS Grabówka

SO/16/09 16:30

Promień Mońki

2-6

Wigry Suwałki

ND/17/09 15:00

Tur Bielsk Podlaski

1-1

KS Michałowo

ND/17/09 16:00

KS Śniadowo

2-0

Sparta Szepietowo

ND/17/09 16:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

3-1

Cresovia Siemiatycze

PN/18/09 16:30

KS Wasilków

4-0

Wissa Szczuczyn

10 kolejka
PT/22/09 17:15

Cresovia Siemiatycze

0-5

Ruch Wysokie Mazow.

SO/23/09 11:00

MOSP Białystok

3-1

KS Śniadowo

SO/23/09 15:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

1-1

Wissa Szczuczyn

SO/23/09 15:00

Wigry Suwałki

5-5

KS Wasilków

SO/23/09 15:00

Tur Bielsk Podlaski

3-0

Hetman Tykocin

SO/23/09 16:00

KS Grabówka

0-0

Krypnianka Krypno

ND/24/09 16:00

KS Michałowo

4-1

Czarni Czarna Białostocka

ND/24/09 16:00

Sparta Szepietowo

1-0

Promień Mońki

ND/24/09 16:00

Orlęta Czyżew

3-4

Warmia Grajewo

11 kolejka
SO/30/09 13:00

Promień Mońki

3-0

MOSP Białystok

SO/30/09 15:00

KS Wasilków

5-2

Sparta Szepietowo

SO/30/09 15:30

Warmia Grajewo

1-1

Tur Bielsk Podlaski

SO/30/09 16:00

Hetman Tykocin

0-1

KS Michałowo

ND/01/10 13:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

1-5

Wigry Suwałki

ND/01/10 14:00

Ruch Wysokie Mazow.

1-2

Wissa Szczuczyn

ND/01/10 15:00

Krypnianka Krypno

5-2

Orlęta Czyżew

ND/01/10 16:00

KS Śniadowo

3-2

KS Grabówka

ND/01/10 16:00

Czarni Czarna Białostocka

3-1

Cresovia Siemiatycze

12 kolejka
CZ/28/09 16:30

Czarni Czarna Białostocka

2-2

Wissa Szczuczyn

SO/07/10 11:00

MOSP Białystok

1-7

KS Wasilków

SO/07/10 14:00

KS Grabówka

1-2

Promień Mońki

SO/07/10 15:00

Tur Bielsk Podlaski

0-0

Krypnianka Krypno

SO/07/10 16:00

Hetman Tykocin

2-4

Warmia Grajewo

ND/08/10 12:00

Wigry Suwałki

4-1

Ruch Wysokie Mazow.

ND/08/10 14:00

KS Michałowo

4-3

Cresovia Siemiatycze

ND/08/10 14:00

Orlęta Czyżew

2-1

KS Śniadowo

ND/08/10 16:00

Sparta Szepietowo

3-0

Dąb Dąbrowa Białostocka

13 kolejka
SO/14/10 13:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

1-1

MOSP Białystok

SO/14/10 14:00

Promień Mońki

2-1

Orlęta Czyżew

SO/14/10 14:00

KS Wasilków

6-0

KS Grabówka

SO/14/10 15:00

Krypnianka Krypno

3-0

Hetman Tykocin

SO/14/10 15:00

Cresovia Siemiatycze

0-2

Wissa Szczuczyn

SO/14/10 15:30

Warmia Grajewo

0-1

KS Michałowo

SO/14/10 15:30

Czarni Czarna Białostocka

1-2

Wigry Suwałki

ND/15/10 14:00

Ruch Wysokie Mazow.

2-0

Sparta Szepietowo

ND/15/10 15:00

KS Śniadowo

1-2

Tur Bielsk Podlaski

14 kolejka
SO/21/10 12:00

MOSP Białystok

1-4

Ruch Wysokie Mazow.

SO/21/10 13:00

Tur Bielsk Podlaski

3-1

Promień Mońki

SO/21/10 14:00

KS Grabówka

1-2

Dąb Dąbrowa Białostocka

SO/21/10 14:40

Sparta Szepietowo

2-1

Czarni Czarna Białostocka

SO/21/10 15:00

Hetman Tykocin

2-3

KS Śniadowo

SO/21/10 15:00

Warmia Grajewo

1-1

Krypnianka Krypno

SO/21/10 17:30

Wigry Suwałki

3-0
(wo)

Cresovia Siemiatycze

ND/22/10 13:00

KS Michałowo

3-4

Wissa Szczuczyn

ŚR/08/11 14:00

Orlęta Czyżew

3-3

KS Wasilków

15 kolejka
SO/28/10 13:00

Krypnianka Krypno

5-3

KS Michałowo

SO/28/10 14:00

Promień Mońki

1-2

Hetman Tykocin

SO/28/10 14:00

KS Wasilków

4-0

Tur Bielsk Podlaski

SO/28/10 15:00

Ruch Wysokie Mazow.

3-2

KS Grabówka

SO/28/10 15:00

Cresovia Siemiatycze

0-6

Sparta Szepietowo

SO/28/10 17:00

Wissa Szczuczyn

2-2

Wigry Suwałki

ND/29/10 13:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

3-1

Orlęta Czyżew

ND/29/10 14:00

KS Śniadowo

0-3

Warmia Grajewo

ND/29/10 14:30

Czarni Czarna Białostocka

1-1

MOSP Białystok

16 kolejka
SO/04/11 12:00

Tur Bielsk Podlaski

4-0

Dąb Dąbrowa Białostocka

SO/04/11 13:30

Warmia Grajewo

4-0

Promień Mońki

SO/04/11 14:00

MOSP Białystok

1-0

Cresovia Siemiatycze

SO/04/11 16:00

KS Grabówka

1-1

Czarni Czarna Białostocka

ND/05/11 13:00

KS Michałowo

0-4

Wigry Suwałki

ND/05/11 13:00

Orlęta Czyżew

3-7

Ruch Wysokie Mazow.

ND/05/11 13:00

Krypnianka Krypno

0-3

KS Śniadowo

ND/05/11 14:00

Sparta Szepietowo

1-3

Wissa Szczuczyn

ND/05/11 14:00

Hetman Tykocin

1-3

KS Wasilków

17 kolejka
PT/10/11 18:00

Ruch Wysokie Mazow.

3-0

Tur Bielsk Podlaski

PT/10/11 18:00

Wigry Suwałki

8-2

Sparta Szepietowo

SO/11/11 13:00

Promień Mońki

3-1

Krypnianka Krypno

SO/11/11 13:00

KS Wasilków

3-2

Warmia Grajewo

SO/11/11 14:00

Cresovia Siemiatycze

1-3

KS Grabówka

SO/11/11 16:00

Wissa Szczuczyn

1-2

MOSP Białystok

ND/12/11 13:00

KS Śniadowo

1-1

KS Michałowo

ND/12/11 13:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

0-0

Hetman Tykocin

ND/12/11 13:00

Czarni Czarna Białostocka

2-3

Orlęta Czyżew

18 kolejka
SO/09/03 15:00

Cresovia Siemiatycze

1-2

Orlęta Czyżew

SO/09/03 17:00

Wigry Suwałki

5-0

MOSP Białystok

ND/10/03 11:00

KS Grabówka

1-1

Wissa Szczuczyn

ND/10/03 13:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

0-3

Warmia Grajewo

ND/10/03 14:00

KS Michałowo

3-1

Sparta Szepietowo

ND/10/03 14:00

Ruch Wysokie Mazow.

4-1

Hetman Tykocin

ND/10/03 15:00

Czarni Czarna Białostocka

0-1

Tur Bielsk Podlaski

ND/10/03 15:00

Promień Mońki

1-4

KS Śniadowo

ND/10/03 18:30

KS Wasilków

8-0

Krypnianka Krypno

19 kolejka
SO/16/03 12:30

MOSP Białystok

3-0

Sparta Szepietowo

SO/16/03 15:00

Warmia Grajewo

1-2

Ruch Wysokie Mazow.

SO/16/03 18:30

Hetman Tykocin

2-1

Czarni Czarna Białostocka

ND/17/03 11:00

KS Grabówka

1-3

Wigry Suwałki

ND/17/03 14:00

KS Śniadowo

0-3

KS Wasilków

ND/17/03 14:00

Krypnianka Krypno

2-2

Dąb Dąbrowa Białostocka

ND/17/03 14:00

Tur Bielsk Podlaski

3-0

Cresovia Siemiatycze

ND/17/03 14:00

Orlęta Czyżew

4-2

Wissa Szczuczyn

ND/17/03 15:00

Promień Mońki

1-1

KS Michałowo

20 kolejka
SO/23/03 13:00

KS Michałowo

1-2

MOSP Białystok

SO/23/03 13:00

KS Wasilków

6-0

Promień Mońki

SO/23/03 15:00

Cresovia Siemiatycze

2-4

Hetman Tykocin

SO/23/03 15:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

4-2

KS Śniadowo

SO/23/03 16:30

Czarni Czarna Białostocka

0-2

Warmia Grajewo

SO/23/03 17:00

Wigry Suwałki

11-1

Orlęta Czyżew

SO/23/03 19:00

Ruch Wysokie Mazow.

5-2

Krypnianka Krypno

ND/24/03 14:00

Sparta Szepietowo

0-1

KS Grabówka

ND/24/03 14:00

Wissa Szczuczyn

1-3

Tur Bielsk Podlaski

21 kolejka
CZ/28/03 18:00

Ruch Wysokie Mazow.

5-2

KS Śniadowo

PT/29/03 16:00

Promień Mońki

1-0

Dąb Dąbrowa Białostocka

PT/29/03 16:15

KS Wasilków

6-0

KS Michałowo

PT/29/03 19:00

MOSP Białystok

4-1

KS Grabówka

SO/30/03 13:00

Wissa Szczuczyn

1-3

Hetman Tykocin

SO/30/03 13:00

Krypnianka Krypno

1-1

Czarni Czarna Białostocka

SO/30/03 13:30

Tur Bielsk Podlaski

1-3

Wigry Suwałki

SO/30/03 15:00

Warmia Grajewo

3-2

Cresovia Siemiatycze

SO/30/03 15:00

Orlęta Czyżew

3-1

Sparta Szepietowo

22 kolejka
SO/06/04 16:00

Cresovia Siemiatycze

0-2

Krypnianka Krypno

SO/06/04 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

4-2

Promień Mońki

SO/06/04 18:00

Wigry Suwałki

5-0

Hetman Tykocin

ND/07/04 12:00

MOSP Białystok

2-0

Orlęta Czyżew

ND/07/04 13:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

1-2

KS Wasilków

ND/07/04 14:00

Sparta Szepietowo

0-0

Tur Bielsk Podlaski

ND/07/04 14:00

Czarni Czarna Białostocka

2-1

KS Śniadowo

ND/07/04 16:00

Wissa Szczuczyn

0-5

Warmia Grajewo

ŚR/15/05 18:00

KS Michałowo

0-3

KS Grabówka

23 kolejka
SO/13/04 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

1-1

KS Wasilków

SO/13/04 16:00

Wissa Szczuczyn

3-2

Krypnianka Krypno

SO/13/04 16:00

Warmia Grajewo

2-1

Wigry Suwałki

SO/13/04 16:00

Tur Bielsk Podlaski

0-1

MOSP Białystok

SO/13/04 17:00

Promień Mońki

0-0

Czarni Czarna Białostocka

SO/13/04 17:00

Hetman Tykocin

3-2

Sparta Szepietowo

SO/13/04 17:00

Orlęta Czyżew

2-2

KS Grabówka

ND/14/04 14:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

3-5

KS Michałowo

ND/14/04 17:00

KS Śniadowo

6-0

Cresovia Siemiatycze

24 kolejka
ŚR/17/04 16:00

KS Grabówka

1-1

Tur Bielsk Podlaski

ŚR/17/04 16:00

MOSP Białystok

3-3

Hetman Tykocin

ŚR/17/04 16:00

Wissa Szczuczyn

1-1

KS Śniadowo

ŚR/17/04 16:00

Cresovia Siemiatycze

3-1

Promień Mońki

ŚR/17/04 17:00

KS Michałowo

2-4

Orlęta Czyżew

ŚR/17/04 17:30

Sparta Szepietowo

1-3

Warmia Grajewo

ŚR/17/04 17:30

Czarni Czarna Białostocka

0-5

KS Wasilków

ŚR/17/04 18:00

Wigry Suwałki

4-0

Krypnianka Krypno

ŚR/17/04 18:00

Ruch Wysokie Mazow.

2-1

Dąb Dąbrowa Białostocka

25 kolejka
PT/19/04 17:30

Dąb Dąbrowa Białostocka

2-3

Czarni Czarna Białostocka

SO/20/04 13:00

KS Wasilków

2-1

Cresovia Siemiatycze

SO/20/04 15:00

Hetman Tykocin

2-2

KS Grabówka

SO/20/04 15:00

Tur Bielsk Podlaski

5-4

Orlęta Czyżew

SO/20/04 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

4-3

KS Michałowo

SO/20/04 16:00

Krypnianka Krypno

1-2

Sparta Szepietowo

SO/20/04 16:00

Warmia Grajewo

4-3

MOSP Białystok

ND/21/04 16:00

Wissa Szczuczyn

2-1

Promień Mońki

ND/21/04 17:00

KS Śniadowo

1-6

Wigry Suwałki

26 kolejka
CZ/25/04 17:30

Cresovia Siemiatycze

4-2

Dąb Dąbrowa Białostocka

SO/27/04 12:00

MOSP Białystok

0-0

Krypnianka Krypno

SO/27/04 13:00

Sparta Szepietowo

0-3

KS Śniadowo

SO/27/04 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

2-0

Czarni Czarna Białostocka

SO/27/04 16:00

KS Michałowo

4-2

Tur Bielsk Podlaski

SO/27/04 17:00

KS Grabówka

5-3

Warmia Grajewo

SO/27/04 18:00

Wigry Suwałki

4-0

Promień Mońki

ND/28/04 14:00

Wissa Szczuczyn

0-5

KS Wasilków

ND/28/04 17:00

Orlęta Czyżew

0-1

Hetman Tykocin

27 kolejka
WT/30/04 18:00

Krypnianka Krypno

2-0

KS Grabówka

ŚR/01/05 17:00

Promień Mońki

2-0

Sparta Szepietowo

ŚR/01/05 17:00

Hetman Tykocin

0-5

Tur Bielsk Podlaski

SO/04/05 14:00

Czarni Czarna Białostocka

0-0

KS Michałowo

SO/04/05 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

7-2

Cresovia Siemiatycze

SO/04/05 16:00

Warmia Grajewo

4-0

Orlęta Czyżew

ND/05/05 16:00

KS Wasilków

1-3

Wigry Suwałki

ND/05/05 16:00

KS Śniadowo

2-5

MOSP Białystok

WT/07/05 17:30

Wissa Szczuczyn

2-2

Dąb Dąbrowa Białostocka

28 kolejka
CZ/09/05 19:30

Orlęta Czyżew

2-0

Krypnianka Krypno

PT/10/05 19:30

Wigry Suwałki

7-0

Dąb Dąbrowa Białostocka

SO/11/05 15:00

MOSP Białystok

3-2

Promień Mońki

SO/11/05 16:00

Wissa Szczuczyn

0-3

Ruch Wysokie Mazow.

SO/11/05 16:30

KS Michałowo

5-0

Hetman Tykocin

SO/11/05 17:00

Cresovia Siemiatycze

2-1

Czarni Czarna Białostocka

ND/12/05 14:00

Sparta Szepietowo

0-1

KS Wasilków

ND/12/05 15:00

Tur Bielsk Podlaski

1-2

Warmia Grajewo

ND/12/05 17:00

KS Grabówka

4-0

KS Śniadowo

29 kolejka
SO/18/05 14:00

Wissa Szczuczyn

1-3

Czarni Czarna Białostocka

SO/18/05 14:00

KS Wasilków

2-0

MOSP Białystok

SO/18/05 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

0-2

Wigry Suwałki

SO/18/05 16:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

1-3

Sparta Szepietowo

SO/18/05 16:00

Promień Mońki

2-2

KS Grabówka

SO/18/05 16:00

Warmia Grajewo

6-2

Hetman Tykocin

SO/18/05 17:00

Cresovia Siemiatycze

4-2

KS Michałowo

ND/19/05 14:00

Krypnianka Krypno

4-1

Tur Bielsk Podlaski

ND/19/05 16:00

KS Śniadowo

1-1

Orlęta Czyżew

30 kolejka
PT/24/05 17:00

MOSP Białystok

5-0

Dąb Dąbrowa Białostocka

PT/24/05 19:00

Orlęta Czyżew

2-2

Promień Mońki

SO/25/05 17:00

Wissa Szczuczyn

4-2

Cresovia Siemiatycze

SO/25/05 18:00

Wigry Suwałki

13-0

Czarni Czarna Białostocka

ND/26/05 15:00

Tur Bielsk Podlaski

1-1

KS Śniadowo

ND/26/05 16:00

KS Michałowo

0-1

Warmia Grajewo

ND/26/05 17:00

Hetman Tykocin

0-0

Krypnianka Krypno

ND/26/05 17:00

Sparta Szepietowo

0-2

Ruch Wysokie Mazow.

ND/26/05 18:00

KS Grabówka

1-3

KS Wasilków

31 kolejka
ŚR/29/05 15:00

Czarni Czarna Białostocka

1-3

Sparta Szepietowo

ŚR/29/05 17:00

Cresovia Siemiatycze

0-5

Wigry Suwałki

ŚR/29/05 17:00

KS Wasilków

3-1

Orlęta Czyżew

ŚR/29/05 17:30

Wissa Szczuczyn

2-1

KS Michałowo

ŚR/29/05 17:30

Dąb Dąbrowa Białostocka

2-3

KS Grabówka

ŚR/29/05 18:00

Ruch Wysokie Mazow.

3-1

MOSP Białystok

ŚR/29/05 18:00

Promień Mońki

0-0

Tur Bielsk Podlaski

ŚR/29/05 18:00

KS Śniadowo

5-3

Hetman Tykocin

ŚR/29/05 18:00

Krypnianka Krypno

2-2

Warmia Grajewo

32 kolejka
SO/01/06 16:00

KS Michałowo

5-1

Krypnianka Krypno

SO/01/06 16:00

Warmia Grajewo

2-0

KS Śniadowo

SO/01/06 16:00

MOSP Białystok

3-1

Czarni Czarna Białostocka

SO/01/06 17:00

Hetman Tykocin

3-2

Promień Mońki

ND/02/06 16:00

Tur Bielsk Podlaski

1-2

KS Wasilków

ND/02/06 17:00

Orlęta Czyżew

6-0

Dąb Dąbrowa Białostocka

ND/02/06 17:00

KS Grabówka

4-2

Ruch Wysokie Mazow.

ND/02/06 17:00

Sparta Szepietowo

2-3

Cresovia Siemiatycze

ND/02/06 18:00

Wigry Suwałki

5-0

Wissa Szczuczyn

33 kolejka
PT/07/06 19:00

Ruch Wysokie Mazow.

2-1

Orlęta Czyżew

PT/07/06 19:30

Wigry Suwałki

4-2

KS Michałowo

SO/08/06 16:00

Wissa Szczuczyn

1-3

Sparta Szepietowo

SO/08/06 16:30

Czarni Czarna Białostocka

2-2

KS Grabówka

SO/08/06 16:45

Cresovia Siemiatycze

1-1

MOSP Białystok

SO/08/06 18:00

Promień Mońki

0-6

Warmia Grajewo

SO/08/06 18:00

KS Śniadowo

2-3

Krypnianka Krypno

ND/09/06 16:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

3-5

Tur Bielsk Podlaski

ND/09/06 17:00

KS Wasilków

4-1

Hetman Tykocin

34 kolejka
PT/14/06 18:00

Warmia Grajewo

1-1

KS Wasilków

PT/14/06 18:30

Krypnianka Krypno

1-1

Promień Mońki

PT/14/06 19:00

MOSP Białystok

8-0

Wissa Szczuczyn

SO/15/06 16:00

KS Michałowo

3-1

KS Śniadowo

SO/15/06 16:00

Hetman Tykocin

3-2

Dąb Dąbrowa Białostocka

SO/15/06 16:00

Tur Bielsk Podlaski

1-2

Ruch Wysokie Mazow.

SO/15/06 16:00

Orlęta Czyżew

6-2

Czarni Czarna Białostocka

SO/15/06 16:00

KS Grabówka

0-4

Cresovia Siemiatycze

SO/15/06 16:00

Sparta Szepietowo

0-2

Wigry Suwałki

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

21:00 TVP 2 ME: Chorwacja - Włochy (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Albania - Hiszpania (na żywo)
18:00 TVP 1 ME: Francja - Polska (na żywo)
18:00 TVP Sport ME: Holandia - Austria (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Dania - Serbia (na żywo)
21:00 TVP 2 ME: Anglia - Słowenia (na żywo)