Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 25 czerwca 2024

4 Liga pomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Gryf Słupsk348492-3527-3-416-1-011-2-4
2Jaguar Gdańsk3482100-4227-1-614-0-313-1-3
3Grom Nowy Staw347284-4022-6-611-3-311-3-3
4Bałtyk Gdynia346784-5021-4-912-2-39-2-6
5Pomezania Malbork345979-4616-11-710-4-36-7-4
6Gryf Wejherowo345787-6118-3-137-3-711-0-6
7Chojniczanka II Chojnice345479-7117-3-1410-1-67-2-8
8Anioły Garczegorze344559-5613-6-156-3-87-3-7
9Supra Kwidzyn344442-6612-8-145-5-77-3-7
10Radunia II Stężyca344363-7312-7-156-3-86-4-7
11Sparta Sycewice344158-7010-11-136-3-84-8-5
12Pogoń Lębork344058-5910-10-146-5-64-5-8
13Powiśle Dzierzgoń344045-6210-10-146-5-64-5-8
14MKS Władysławowo343964-8310-9-156-4-74-5-8
15Arka II Gdynia343058-687-9-184-5-83-4-10
16Gedania II Gdańsk342551-917-4-236-2-91-2-14
17GKS Kolbudy342129-925-6-233-5-92-1-14
18Start Miastko341640-1073-7-243-5-90-2-15
SO/22/06 15:00
GKS K.
1-1
Arka I.
SO/22/06 15:00
Jaguar G.
3-1
Start M.
SO/22/06 15:00
MKS W.
3-8
Gryf W.
SO/22/06 15:00
Supra K.
0-2
Gryf S.
SO/22/06 15:00
Powiśle D.
2-1
Pogoń L.
SO/22/06 15:00
Gedania I.
3-4
Radunia I.
SO/22/06 15:00
Grom N.
7-2
Chojniczanka I.
SO/22/06 15:00
Pomezania M.
3-1
Anioły G.
SO/22/06 15:00
Sparta S.
2-1
Bałtyk G.
1 kolejka
SO/05/08 11:00

Sparta Sycewice

2-3

Jaguar Gdańsk

SO/05/08 11:00

Grom Nowy Staw

1-0

Anioły Garczegorze

SO/05/08 11:00

Arka II Gdynia

0-0

Radunia II Stężyca

SO/05/08 15:00

MKS Władysławowo

1-3

Gryf Słupsk

SO/05/08 16:00

Gedania II Gdańsk

0-4

Chojniczanka II Chojnice

SO/05/08 17:00

Pomezania Malbork

0-2

Bałtyk Gdynia

SO/05/08 17:00

Supra Kwidzyn

2-2

Pogoń Lębork

SO/05/08 17:00

Start Miastko

1-0

Gryf Wejherowo

ND/06/08 16:00

Powiśle Dzierzgoń

0-2

GKS Kolbudy

2 kolejka
PT/11/08 17:00

Bałtyk Gdynia

1-2

Grom Nowy Staw

SO/12/08 11:00

Jaguar Gdańsk

3-2

Gryf Wejherowo

SO/12/08 11:00

GKS Kolbudy

0-1

Supra Kwidzyn

SO/12/08 11:00

Radunia II Stężyca

0-1

Powiśle Dzierzgoń

SO/12/08 11:00

Chojniczanka II Chojnice

3-1

Arka II Gdynia

SO/12/08 11:00

Anioły Garczegorze

2-1

Gedania II Gdańsk

SO/12/08 11:00

Sparta Sycewice

1-4

Pomezania Malbork

SO/12/08 17:00

Gryf Słupsk

3-1

Start Miastko

SO/12/08 17:00

Pogoń Lębork

2-0

MKS Władysławowo

3 kolejka
WT/15/08 11:00

Grom Nowy Staw

3-1

Sparta Sycewice

WT/15/08 11:00

MKS Władysławowo

0-0

GKS Kolbudy

WT/15/08 12:00

Supra Kwidzyn

2-1

Radunia II Stężyca

WT/15/08 12:00

Pogoń Lębork

4-3

Start Miastko

WT/15/08 15:00

Arka II Gdynia

0-1

Anioły Garczegorze

WT/15/08 16:00

Powiśle Dzierzgoń

0-3

Chojniczanka II Chojnice

WT/15/08 17:00

Gryf Wejherowo

3-4

Gryf Słupsk

WT/15/08 18:00

Pomezania Malbork

2-0

Jaguar Gdańsk

ŚR/16/08 15:00

Gedania II Gdańsk

1-2

Bałtyk Gdynia

4 kolejka
SO/19/08 11:00

Jaguar Gdańsk

2-5

Gryf Słupsk

SO/19/08 11:00

GKS Kolbudy

2-1

Start Miastko

SO/19/08 11:00

Bałtyk Gdynia

4-1

Arka II Gdynia

SO/19/08 12:00

Anioły Garczegorze

2-2

Powiśle Dzierzgoń

SO/19/08 15:00

Sparta Sycewice

5-1

Gedania II Gdańsk

SO/19/08 17:00

Pogoń Lębork

2-0

Gryf Wejherowo

SO/19/08 17:00

Pomezania Malbork

3-1

Grom Nowy Staw

ND/20/08 11:00

Chojniczanka II Chojnice

1-3

Supra Kwidzyn

WT/22/08 17:00

Radunia II Stężyca

3-2

MKS Władysławowo

5 kolejka
SO/26/08 11:00

Grom Nowy Staw

0-4

Jaguar Gdańsk

SO/26/08 11:00

Arka II Gdynia

3-3

Sparta Sycewice

SO/26/08 11:00

Radunia II Stężyca

4-2

Start Miastko

SO/26/08 12:00

Gedania II Gdańsk

1-5

Pomezania Malbork

SO/26/08 15:00

MKS Władysławowo

1-3

Chojniczanka II Chojnice

SO/26/08 17:00

Supra Kwidzyn

0-2

Anioły Garczegorze

SO/26/08 17:00

Gryf Wejherowo

2-1

GKS Kolbudy

ND/27/08 15:00

Gryf Słupsk

2-1

Pogoń Lębork

ND/27/08 16:00

Powiśle Dzierzgoń

1-1

Bałtyk Gdynia

6 kolejka
SO/02/09 11:00

Jaguar Gdańsk

5-0

Pogoń Lębork

SO/02/09 11:00

Radunia II Stężyca

1-2

Gryf Wejherowo

SO/02/09 11:00

Anioły Garczegorze

3-4

MKS Władysławowo

SO/02/09 11:00

Bałtyk Gdynia

1-2

Supra Kwidzyn

SO/02/09 11:00

Sparta Sycewice

0-0

Powiśle Dzierzgoń

SO/02/09 11:00

Grom Nowy Staw

6-2

Gedania II Gdańsk

SO/02/09 17:00

GKS Kolbudy

2-2

Gryf Słupsk

SO/02/09 17:00

Pomezania Malbork

2-0

Arka II Gdynia

ND/03/09 11:00

Chojniczanka II Chojnice

4-0

Start Miastko

7 kolejka
SO/09/09 11:00

Arka II Gdynia

1-2

Grom Nowy Staw

SO/09/09 11:00

MKS Władysławowo

3-2

Bałtyk Gdynia

SO/09/09 12:00

Supra Kwidzyn

0-3

Sparta Sycewice

SO/09/09 16:00

Powiśle Dzierzgoń

1-1

Pomezania Malbork

SO/09/09 16:00

Start Miastko

1-4

Anioły Garczegorze

SO/09/09 16:00

Gryf Słupsk

3-2

Radunia II Stężyca

SO/09/09 17:00

Pogoń Lębork

3-0

GKS Kolbudy

ND/10/09 11:00

Gedania II Gdańsk

1-5

Jaguar Gdańsk

ND/10/09 15:00

Gryf Wejherowo

1-2

Chojniczanka II Chojnice

8 kolejka
PT/15/09 20:00

Bałtyk Gdynia

3-0

Start Miastko

SO/16/09 11:00

Jaguar Gdańsk

4-0

GKS Kolbudy

SO/16/09 12:00

Anioły Garczegorze

2-1

Gryf Wejherowo

SO/16/09 15:00

Radunia II Stężyca

2-2

Pogoń Lębork

SO/16/09 15:00

Sparta Sycewice

3-2

MKS Władysławowo

SO/16/09 15:30

Grom Nowy Staw

3-1

Powiśle Dzierzgoń

SO/16/09 16:30

Gedania II Gdańsk

2-1

Arka II Gdynia

SO/16/09 17:00

Pomezania Malbork

2-3

Supra Kwidzyn

ND/17/09 11:00

Chojniczanka II Chojnice

1-5

Gryf Słupsk

9 kolejka
SO/23/09 11:00

Supra Kwidzyn

1-1

Grom Nowy Staw

SO/23/09 15:00

MKS Władysławowo

3-3

Pomezania Malbork

SO/23/09 15:00

Gryf Wejherowo

1-2

Bałtyk Gdynia

SO/23/09 15:00

Gryf Słupsk

2-1

Anioły Garczegorze

SO/23/09 16:00

Powiśle Dzierzgoń

2-1

Gedania II Gdańsk

SO/23/09 16:00

Start Miastko

0-0

Sparta Sycewice

SO/23/09 16:00

Pogoń Lębork

2-2

Chojniczanka II Chojnice

SO/23/09 16:00

GKS Kolbudy

1-2

Radunia II Stężyca

ND/24/09 17:00

Arka II Gdynia

0-2

Jaguar Gdańsk

10 kolejka
SO/30/09 11:00

Jaguar Gdańsk

4-0

Radunia II Stężyca

SO/30/09 11:30

Bałtyk Gdynia

1-0

Gryf Słupsk

SO/30/09 13:00

Anioły Garczegorze

3-2

Pogoń Lębork

SO/30/09 15:00

Sparta Sycewice

1-5

Gryf Wejherowo

SO/30/09 15:00

Grom Nowy Staw

2-0

MKS Władysławowo

SO/30/09 16:00

Pomezania Malbork

3-3

Start Miastko

SO/30/09 16:15

Gedania II Gdańsk

1-0

Supra Kwidzyn

ND/01/10 11:00

Chojniczanka II Chojnice

3-0

GKS Kolbudy

ND/01/10 11:00

Arka II Gdynia

1-2

Powiśle Dzierzgoń

11 kolejka
SO/07/10 11:00

Radunia II Stężyca

3-1

Chojniczanka II Chojnice

SO/07/10 12:00

Supra Kwidzyn

0-2

Arka II Gdynia

SO/07/10 13:00

MKS Władysławowo

0-2

Gedania II Gdańsk

SO/07/10 14:30

Start Miastko

1-3

Grom Nowy Staw

SO/07/10 15:00

Powiśle Dzierzgoń

1-1

Jaguar Gdańsk

SO/07/10 15:00

Gryf Słupsk

4-0

Sparta Sycewice

SO/07/10 15:00

GKS Kolbudy

1-2

Anioły Garczegorze

SO/07/10 16:00

Gryf Wejherowo

3-1

Pomezania Malbork

SO/07/10 16:00

Pogoń Lębork

0-1

Bałtyk Gdynia

12 kolejka
SO/14/10 11:00

Jaguar Gdańsk

4-0

Chojniczanka II Chojnice

SO/14/10 11:00

Anioły Garczegorze

1-4

Radunia II Stężyca

SO/14/10 11:00

Bałtyk Gdynia

4-0

GKS Kolbudy

SO/14/10 11:00

Sparta Sycewice

2-5

Pogoń Lębork

SO/14/10 16:00

Pomezania Malbork

2-0

Gryf Słupsk

ND/15/10 11:00

Gedania II Gdańsk

3-0

Start Miastko

ND/15/10 11:00

Arka II Gdynia

1-1

MKS Władysławowo

ND/15/10 14:00

Powiśle Dzierzgoń

1-1

Supra Kwidzyn

ND/15/10 14:30

Grom Nowy Staw

0-2

Gryf Wejherowo

13 kolejka
SO/21/10 13:00

MKS Władysławowo

0-2

Powiśle Dzierzgoń

SO/21/10 14:00

Gryf Słupsk

2-1

Grom Nowy Staw

SO/21/10 15:00

Supra Kwidzyn

0-5

Jaguar Gdańsk

SO/21/10 15:00

Gryf Wejherowo

5-1

Gedania II Gdańsk

SO/21/10 15:00

Pogoń Lębork

0-0

Pomezania Malbork

SO/21/10 15:00

GKS Kolbudy

2-2

Sparta Sycewice

ND/22/10 11:00

Start Miastko

4-2

Arka II Gdynia

ND/22/10 11:00

Radunia II Stężyca

1-3

Bałtyk Gdynia

ND/22/10 19:30

Chojniczanka II Chojnice

4-5

Anioły Garczegorze

14 kolejka
PT/27/10 18:00

Bałtyk Gdynia

2-1

Chojniczanka II Chojnice

SO/28/10 11:00

Jaguar Gdańsk

3-2

Anioły Garczegorze

SO/28/10 13:00

Grom Nowy Staw

3-3

Pogoń Lębork

SO/28/10 13:00

Powiśle Dzierzgoń

4-0

Start Miastko

SO/28/10 15:00

Pomezania Malbork

6-0

GKS Kolbudy

SO/28/10 15:00

Supra Kwidzyn

2-2

MKS Władysławowo

ND/29/10 11:00

Gedania II Gdańsk

1-2

Gryf Słupsk

ND/29/10 12:00

Sparta Sycewice

0-3

Radunia II Stężyca

ND/29/10 13:00

Arka II Gdynia

2-4

Gryf Wejherowo

15 kolejka
SO/04/11 11:00

Radunia II Stężyca

2-2

Pomezania Malbork

SO/04/11 12:00

Start Miastko

3-3

Supra Kwidzyn

SO/04/11 12:00

Anioły Garczegorze

1-2

Bałtyk Gdynia

SO/04/11 13:00

MKS Władysławowo

0-3

Jaguar Gdańsk

SO/04/11 13:00

Gryf Słupsk

2-2

Arka II Gdynia

SO/04/11 13:00

GKS Kolbudy

2-4

Grom Nowy Staw

SO/04/11 14:00

Gryf Wejherowo

2-1

Powiśle Dzierzgoń

SO/04/11 14:00

Pogoń Lębork

5-0

Gedania II Gdańsk

ND/05/11 11:00

Chojniczanka II Chojnice

0-0

Sparta Sycewice

16 kolejka
SO/11/11 11:00

Jaguar Gdańsk

2-1

Bałtyk Gdynia

SO/11/11 11:00

Supra Kwidzyn

2-3

Gryf Wejherowo

SO/11/11 13:00

Grom Nowy Staw

1-1

Radunia II Stężyca

SO/11/11 13:00

Powiśle Dzierzgoń

3-1

Gryf Słupsk

SO/11/11 13:30

Sparta Sycewice

2-2

Anioły Garczegorze

SO/11/11 16:00

Pomezania Malbork

3-0

Chojniczanka II Chojnice

ND/12/11 11:00

Gedania II Gdańsk

5-1

GKS Kolbudy

ND/12/11 17:00

Arka II Gdynia

2-3

Pogoń Lębork

CZ/30/05 12:00

MKS Władysławowo

3-0
(wo)

Start Miastko

17 kolejka
SO/18/11 11:00

Pogoń Lębork

5-1

Powiśle Dzierzgoń

SO/18/11 11:00

Radunia II Stężyca

2-0

Gedania II Gdańsk

SO/18/11 11:00

Bałtyk Gdynia

1-1

Sparta Sycewice

SO/18/11 12:00

Start Miastko

1-4

Jaguar Gdańsk

SO/18/11 12:00

Anioły Garczegorze

1-1

Pomezania Malbork

SO/18/11 13:00

Gryf Wejherowo

0-1

MKS Władysławowo

SO/18/11 13:00

Gryf Słupsk

4-0

Supra Kwidzyn

ND/19/11 15:00

Chojniczanka II Chojnice

0-6

Grom Nowy Staw

SO/25/11 17:30

Arka II Gdynia

4-0

GKS Kolbudy

18 kolejka
SO/02/03 11:00

Jaguar Gdańsk

4-1

Sparta Sycewice

SO/02/03 11:00

Bałtyk Gdynia

4-2

Pomezania Malbork

SO/02/03 11:00

Anioły Garczegorze

1-2

Grom Nowy Staw

SO/02/03 14:00

Gryf Wejherowo

1-1

Start Miastko

SO/02/03 15:00

Pogoń Lębork

0-1

Supra Kwidzyn

ND/03/03 11:00

Radunia II Stężyca

2-1

Arka II Gdynia

ND/03/03 14:00

Gryf Słupsk

5-0

MKS Władysławowo

ND/03/03 16:00

GKS Kolbudy

2-1

Powiśle Dzierzgoń

ND/03/03 17:00

Chojniczanka II Chojnice

5-1

Gedania II Gdańsk

19 kolejka
SO/09/03 12:30

Grom Nowy Staw

1-1

Bałtyk Gdynia

SO/09/03 13:00

Supra Kwidzyn

2-0

GKS Kolbudy

SO/09/03 14:00

MKS Władysławowo

3-2

Pogoń Lębork

SO/09/03 14:00

Pomezania Malbork

2-2

Sparta Sycewice

SO/09/03 15:30

Powiśle Dzierzgoń

0-1

Radunia II Stężyca

ND/10/03 11:00

Arka II Gdynia

1-0

Chojniczanka II Chojnice

ND/10/03 12:00

Gryf Wejherowo

0-2

Jaguar Gdańsk

ND/10/03 12:00

Gedania II Gdańsk

2-3

Anioły Garczegorze

ND/10/03 13:00

Start Miastko

0-1

Gryf Słupsk

20 kolejka
SO/16/03 11:00

Jaguar Gdańsk

2-5

Pomezania Malbork

SO/16/03 11:00

Bałtyk Gdynia

4-2

Gedania II Gdańsk

SO/16/03 11:00

Radunia II Stężyca

1-3

Supra Kwidzyn

SO/16/03 12:00

Anioły Garczegorze

1-2

Arka II Gdynia

SO/16/03 14:00

Start Miastko

2-2

Pogoń Lębork

SO/16/03 14:00

Sparta Sycewice

0-2

Grom Nowy Staw

SO/16/03 14:00

Gryf Słupsk

2-0

Gryf Wejherowo

ND/17/03 13:00

GKS Kolbudy

0-0

MKS Władysławowo

ND/17/03 20:00

Chojniczanka II Chojnice

3-0

Powiśle Dzierzgoń

21 kolejka
SO/23/03 11:00

Supra Kwidzyn

1-1

Chojniczanka II Chojnice

SO/23/03 11:00

Arka II Gdynia

2-4

Bałtyk Gdynia

SO/23/03 14:00

MKS Władysławowo

2-2

Radunia II Stężyca

SO/23/03 14:00

Grom Nowy Staw

0-1

Pomezania Malbork

SO/23/03 15:00

Gryf Słupsk

3-0

Jaguar Gdańsk

SO/23/03 15:00

Gryf Wejherowo

1-3

Pogoń Lębork

SO/23/03 15:00

Start Miastko

2-3

GKS Kolbudy

SO/23/03 15:00

Gedania II Gdańsk

5-1

Sparta Sycewice

SO/23/03 15:45

Powiśle Dzierzgoń

2-1

Anioły Garczegorze

22 kolejka
PT/29/03 16:00

Sparta Sycewice

2-2

Arka II Gdynia

SO/30/03 11:00

Jaguar Gdańsk

0-1

Grom Nowy Staw

SO/30/03 11:00

Bałtyk Gdynia

3-0

Powiśle Dzierzgoń

SO/30/03 11:00

Anioły Garczegorze

0-0

Supra Kwidzyn

SO/30/03 12:00

Pogoń Lębork

1-1

Gryf Słupsk

SO/30/03 13:00

Start Miastko

2-0

Radunia II Stężyca

SO/30/03 15:00

GKS Kolbudy

1-3

Gryf Wejherowo

SO/30/03 16:00

Pomezania Malbork

5-1

Gedania II Gdańsk

SO/30/03 18:00

Chojniczanka II Chojnice

1-2

MKS Władysławowo

23 kolejka
SO/06/04 13:00

Supra Kwidzyn

2-1

Bałtyk Gdynia

SO/06/04 14:00

MKS Władysławowo

1-0

Anioły Garczegorze

SO/06/04 16:00

Gryf Słupsk

3-0

GKS Kolbudy

SO/06/04 16:00

Powiśle Dzierzgoń

2-3

Sparta Sycewice

SO/06/04 16:30

Gedania II Gdańsk

1-1

Grom Nowy Staw

SO/06/04 17:00

Pogoń Lębork

1-2

Jaguar Gdańsk

ND/07/04 13:00

Start Miastko

0-1

Chojniczanka II Chojnice

ND/07/04 14:00

Gryf Wejherowo

3-3

Radunia II Stężyca

ND/07/04 15:00

Arka II Gdynia

1-1

Pomezania Malbork

24 kolejka
SO/13/04 11:00

Jaguar Gdańsk

4-2

Gedania II Gdańsk

SO/13/04 11:00

Grom Nowy Staw

3-1

Arka II Gdynia

SO/13/04 11:00

Bałtyk Gdynia

3-2

MKS Władysławowo

SO/13/04 11:00

Radunia II Stężyca

1-4

Gryf Słupsk

SO/13/04 14:00

Sparta Sycewice

1-2

Supra Kwidzyn

SO/13/04 16:00

Pomezania Malbork

1-1

Powiśle Dzierzgoń

SO/13/04 16:00

GKS Kolbudy

0-1

Pogoń Lębork

ND/14/04 11:00

Chojniczanka II Chojnice

3-4

Gryf Wejherowo

ND/14/04 13:00

Anioły Garczegorze

4-0

Start Miastko

25 kolejka
SO/20/04 11:00

Supra Kwidzyn

0-3

Pomezania Malbork

SO/20/04 12:00

Powiśle Dzierzgoń

0-0

Grom Nowy Staw

SO/20/04 14:00

MKS Władysławowo

3-3

Sparta Sycewice

SO/20/04 16:00

GKS Kolbudy

1-2

Jaguar Gdańsk

SO/20/04 17:00

Pogoń Lębork

1-2

Radunia II Stężyca

SO/20/04 17:00

Gryf Słupsk

5-1

Chojniczanka II Chojnice

SO/20/04 17:00

Gryf Wejherowo

1-1

Anioły Garczegorze

ND/21/04 12:00

Start Miastko

1-7

Bałtyk Gdynia

ND/21/04 17:00

Arka II Gdynia

2-2

Gedania II Gdańsk

26 kolejka
SO/27/04 11:00

Jaguar Gdańsk

2-1

Arka II Gdynia

SO/27/04 11:00

Bałtyk Gdynia

3-1

Gryf Wejherowo

SO/27/04 11:00

Radunia II Stężyca

4-1

GKS Kolbudy

SO/27/04 13:00

Grom Nowy Staw

1-0

Supra Kwidzyn

SO/27/04 14:00

Sparta Sycewice

3-1

Start Miastko

SO/27/04 17:00

Gedania II Gdańsk

0-3

Powiśle Dzierzgoń

SO/27/04 17:00

Pomezania Malbork

1-1

MKS Władysławowo

ND/28/04 11:00

Chojniczanka II Chojnice

4-0

Pogoń Lębork

ND/28/04 13:00

Anioły Garczegorze

0-3

Gryf Słupsk

27 kolejka
ŚR/01/05 15:00

Pogoń Lębork

0-2

Anioły Garczegorze

SO/04/05 11:00

Supra Kwidzyn

2-1

Gedania II Gdańsk

SO/04/05 13:00

MKS Władysławowo

2-5

Grom Nowy Staw

SO/04/05 16:00

GKS Kolbudy

1-6

Chojniczanka II Chojnice

SO/04/05 16:00

Powiśle Dzierzgoń

0-3

Arka II Gdynia

SO/04/05 17:00

Radunia II Stężyca

2-5

Jaguar Gdańsk

SO/04/05 17:00

Gryf Słupsk

4-1

Bałtyk Gdynia

SO/04/05 17:00

Gryf Wejherowo

1-2

Sparta Sycewice

ND/05/05 13:00

Start Miastko

0-4

Pomezania Malbork

28 kolejka
SO/11/05 11:00

Jaguar Gdańsk

2-1

Powiśle Dzierzgoń

SO/11/05 11:00

Bałtyk Gdynia

1-1

Pogoń Lębork

SO/11/05 13:00

Pomezania Malbork

3-5

Gryf Wejherowo

SO/11/05 15:00

Grom Nowy Staw

8-1

Start Miastko

ND/12/05 11:00

Gedania II Gdańsk

2-2

MKS Władysławowo

ND/12/05 11:00

Chojniczanka II Chojnice

4-1

Radunia II Stężyca

ND/12/05 13:00

Anioły Garczegorze

4-0

GKS Kolbudy

ND/12/05 17:00

Sparta Sycewice

1-2

Gryf Słupsk

ND/12/05 20:00

Arka II Gdynia

3-0

Supra Kwidzyn

29 kolejka
SO/18/05 11:00

Radunia II Stężyca

3-3

Anioły Garczegorze

SO/18/05 11:00

GKS Kolbudy

1-8

Bałtyk Gdynia

SO/18/05 11:00

Start Miastko

1-1

Gedania II Gdańsk

SO/18/05 11:00

Supra Kwidzyn

1-1

Powiśle Dzierzgoń

SO/18/05 13:00

MKS Władysławowo

4-1

Arka II Gdynia

SO/18/05 17:00

Pogoń Lębork

1-1

Sparta Sycewice

SO/18/05 17:00

Gryf Wejherowo

3-1

Grom Nowy Staw

ND/19/05 11:00

Chojniczanka II Chojnice

4-3

Jaguar Gdańsk

ND/19/05 11:00

Gryf Słupsk

3-0
(wo)

Pomezania Malbork

30 kolejka
SO/25/05 11:00

Jaguar Gdańsk

4-0

Supra Kwidzyn

SO/25/05 11:00

Grom Nowy Staw

5-0

Gryf Słupsk

SO/25/05 11:00

Bałtyk Gdynia

5-3

Radunia II Stężyca

SO/25/05 11:00

Anioły Garczegorze

2-3

Chojniczanka II Chojnice

SO/25/05 16:00

Powiśle Dzierzgoń

6-2

MKS Władysławowo

SO/25/05 16:00

Sparta Sycewice

5-1

GKS Kolbudy

SO/25/05 16:30

Gedania II Gdańsk

2-3

Gryf Wejherowo

SO/25/05 17:00

Pomezania Malbork

3-0

Pogoń Lębork

SO/25/05 19:00

Arka II Gdynia

8-1

Start Miastko

31 kolejka
SO/01/06 11:00

Anioły Garczegorze

1-2

Jaguar Gdańsk

SO/01/06 16:00

Gryf Słupsk

1-0

Gedania II Gdańsk

SO/01/06 17:00

GKS Kolbudy

1-1

Pomezania Malbork

SO/01/06 17:00

Gryf Wejherowo

6-3

Arka II Gdynia

ND/02/06 11:00

Chojniczanka II Chojnice

5-4

Bałtyk Gdynia

ND/02/06 11:00

Radunia II Stężyca

1-3

Sparta Sycewice

ND/02/06 11:00

Start Miastko

2-2

Powiśle Dzierzgoń

ND/02/06 13:00

MKS Władysławowo

7-2

Supra Kwidzyn

ND/02/06 17:00

Pogoń Lębork

0-2

Grom Nowy Staw

32 kolejka
PT/07/06 18:00

Pomezania Malbork

3-0

Radunia II Stężyca

SO/08/06 11:00

Jaguar Gdańsk

5-1

MKS Władysławowo

SO/08/06 11:00

Bałtyk Gdynia

1-0

Anioły Garczegorze

SO/08/06 12:00

Sparta Sycewice

2-1

Chojniczanka II Chojnice

SO/08/06 14:00

Supra Kwidzyn

4-1

Start Miastko

SO/08/06 16:00

Powiśle Dzierzgoń

1-6

Gryf Wejherowo

SO/08/06 16:00

Grom Nowy Staw

3-0

GKS Kolbudy

ND/09/06 11:00

Arka II Gdynia

1-2

Gryf Słupsk

ND/09/06 16:00

Gedania II Gdańsk

2-1

Pogoń Lębork

33 kolejka
CZ/13/06 19:00

Chojniczanka II Chojnice

3-1

Pomezania Malbork

SO/15/06 11:00

Anioły Garczegorze

1-0

Sparta Sycewice

SO/15/06 11:00

Radunia II Stężyca

2-3

Grom Nowy Staw

SO/15/06 12:00

Gryf Wejherowo

5-0

Supra Kwidzyn

SO/15/06 15:00

Pogoń Lębork

2-2

Arka II Gdynia

SO/15/06 17:00

GKS Kolbudy

2-1

Gedania II Gdańsk

SO/15/06 17:00

Gryf Słupsk

7-0

Powiśle Dzierzgoń

SO/15/06 18:00

Start Miastko

3-6

MKS Władysławowo

SO/15/06 19:00

Bałtyk Gdynia

0-4

Jaguar Gdańsk

34 kolejka
SO/22/06 15:00

GKS Kolbudy

1-1

Arka II Gdynia

SO/22/06 15:00

Jaguar Gdańsk

3-1

Start Miastko

SO/22/06 15:00

MKS Władysławowo

3-8

Gryf Wejherowo

SO/22/06 15:00

Supra Kwidzyn

0-2

Gryf Słupsk

SO/22/06 15:00

Powiśle Dzierzgoń

2-1

Pogoń Lębork

SO/22/06 15:00

Gedania II Gdańsk

3-4

Radunia II Stężyca

SO/22/06 15:00

Grom Nowy Staw

7-2

Chojniczanka II Chojnice

SO/22/06 15:00

Pomezania Malbork

3-1

Anioły Garczegorze

SO/22/06 15:00

Sparta Sycewice

2-1

Bałtyk Gdynia

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

21:00 TVP 2 ME: Chorwacja - Włochy (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Albania - Hiszpania (na żywo)
18:00 TVP 1 ME: Francja - Polska (na żywo)
18:00 TVP Sport ME: Holandia - Austria (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Dania - Serbia (na żywo)
21:00 TVP 2 ME: Anglia - Słowenia (na żywo)