Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 30 maja 2024

4 Liga warmińsko-mazurska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Polonia Lidzbark Warmiński276682-2121-3-312-2-09-1-3
2Znicz Biała Piska276282-2919-5-311-1-28-4-1
3Mrągowia Mrągowo275865-3218-4-58-2-410-2-1
4Rominta Gołdap275050-3814-8-58-4-26-4-3
5DKS Dobre Miasto274950-3614-7-67-3-37-4-3
6Tęcza Biskupiec274346-3312-7-85-4-47-3-4
7Granica Kętrzyn274250-4012-6-95-3-57-3-4
8Olimpia II Elbląg274242-3812-6-98-3-34-3-6
9Jeziorak Iława273246-559-5-136-1-63-4-7
10Mamry Giżycko273143-619-4-144-3-75-1-7
11Mazur Ełk272637-466-8-135-5-31-3-10
12Stomil II Olsztyn272536-627-4-165-3-52-1-11
13Olimpia Olsztynek272333-616-5-165-3-71-2-9
14Constract Lubawa272344-777-2-185-2-72-0-11
15Motor Lubawa272123-464-9-143-2-81-7-6
16Polonia Iłowo271227-813-3-210-2-103-1-11
PT/24/05 20:00
Stomil I.
1-1
DKS D.
SO/25/05 14:00
Mamry G.
5-1
Polonia I.
SO/25/05 14:30
Constract L.
1-4
Tęcza B.
SO/25/05 16:00
Polonia L.
3-0
Mazur E.
SO/25/05 16:00
Mrągowia M.
4-0
Motor L.
SO/25/05 16:00
Znicz B.
6-0
Olimpia I.
SO/25/05 16:00
Rominta G.
4-2
Jeziorak I.
SO/25/05 17:00
Olimpia O.
2-5
Granica K.
SO/01/06 13:00
Tęcza B.
-
Rominta G.
SO/01/06 13:00
DKS D.
-
Mrągowia M.
SO/01/06 15:00
Motor L.
-
Mamry G.
SO/01/06 15:00
Polonia I.
-
Polonia L.
SO/01/06 16:00
Mazur E.
-
Olimpia O.
SO/01/06 16:00
Granica K.
-
Constract L.
SO/01/06 17:30
Jeziorak I.
-
Znicz B.
ND/02/06 17:00
Stomil I.
-
Olimpia I.
1 kolejka
SO/05/08 13:00

DKS Dobre Miasto

3-1

Olimpia Olsztynek

SO/05/08 16:00

Mazur Ełk

0-0

Tęcza Biskupiec

SO/05/08 16:00

Znicz Biała Piska

5-1

Stomil II Olsztyn

SO/05/08 17:00

Polonia Iłowo

1-4

Granica Kętrzyn

SO/05/08 17:00

Jeziorak Iława

3-4

Mamry Giżycko

ND/06/08 16:00

Motor Lubawa

4-2

Constract Lubawa

ND/06/08 16:00

Rominta Gołdap

1-1

Mrągowia Mrągowo

ND/06/08 18:00

Olimpia II Elbląg

2-1

Polonia Lidzbark Warmiński

2 kolejka
PT/11/08 18:00

Olimpia Olsztynek

0-1

Olimpia II Elbląg

PT/11/08 20:00

Tęcza Biskupiec

3-0

Stomil II Olsztyn

SO/12/08 11:00

Mamry Giżycko

1-1

Rominta Gołdap

SO/12/08 14:00

Mazur Ełk

4-1

Polonia Iłowo

SO/12/08 16:00

Mrągowia Mrągowo

2-3

Znicz Biała Piska

SO/12/08 16:00

Polonia Lidzbark Warmiński

2-2

Jeziorak Iława

SO/12/08 17:00

Granica Kętrzyn

1-1

Motor Lubawa

ND/13/08 16:00

Constract Lubawa

0-1

DKS Dobre Miasto

3 kolejka
SO/19/08 13:00

DKS Dobre Miasto

2-2

Granica Kętrzyn

SO/19/08 14:00

Mrągowia Mrągowo

1-0

Stomil II Olsztyn

SO/19/08 15:00

Motor Lubawa

1-0

Mazur Ełk

SO/19/08 16:00

Znicz Biała Piska

3-1

Mamry Giżycko

SO/19/08 17:00

Polonia Iłowo

0-2

Tęcza Biskupiec

SO/19/08 17:00

Jeziorak Iława

3-0

Olimpia Olsztynek

SO/19/08 17:00

Rominta Gołdap

2-1

Polonia Lidzbark Warmiński

ND/20/08 17:00

Olimpia II Elbląg

3-1

Constract Lubawa

4 kolejka
PT/25/08 17:30

Polonia Lidzbark Warmiński

1-1

Znicz Biała Piska

SO/26/08 14:00

Mamry Giżycko

7-2

Stomil II Olsztyn

SO/26/08 16:00

Tęcza Biskupiec

2-3

Mrągowia Mrągowo

SO/26/08 16:00

Olimpia Olsztynek

0-2

Rominta Gołdap

SO/26/08 16:00

Mazur Ełk

0-3
(wo)

DKS Dobre Miasto

SO/26/08 17:00

Jeziorak Iława

1-0

Constract Lubawa

SO/26/08 17:00

Granica Kętrzyn

2-0

Olimpia II Elbląg

ND/27/08 17:00

Polonia Iłowo

2-2

Motor Lubawa

5 kolejka
PT/01/09 17:00

DKS Dobre Miasto

3-1

Polonia Iłowo

PT/01/09 18:00

Polonia Lidzbark Warmiński

3-1

Stomil II Olsztyn

SO/02/09 15:00

Motor Lubawa

0-1

Tęcza Biskupiec

SO/02/09 16:00

Rominta Gołdap

4-2

Constract Lubawa

SO/02/09 16:00

Znicz Biała Piska

3-0

Olimpia Olsztynek

SO/02/09 16:00

Mrągowia Mrągowo

3-0

Mamry Giżycko

SO/02/09 17:00

Jeziorak Iława

1-2

Granica Kętrzyn

ND/03/09 15:00

Olimpia II Elbląg

1-0

Mazur Ełk

6 kolejka
SO/09/09 14:00

Motor Lubawa

1-3

DKS Dobre Miasto

SO/09/09 15:00

Olimpia Olsztynek

1-0

Stomil II Olsztyn

SO/09/09 16:00

Tęcza Biskupiec

0-1

Mamry Giżycko

SO/09/09 16:00

Granica Kętrzyn

1-1

Rominta Gołdap

SO/09/09 16:00

Mazur Ełk

0-0

Jeziorak Iława

SO/09/09 16:00

Polonia Iłowo

0-7

Olimpia II Elbląg

SO/09/09 17:00

Constract Lubawa

1-2

Znicz Biała Piska

SO/09/09 18:00

Polonia Lidzbark Warmiński

4-1

Mrągowia Mrągowo

7 kolejka
SO/16/09 12:00

DKS Dobre Miasto

2-3

Tęcza Biskupiec

SO/16/09 16:00

Jeziorak Iława

0-1

Polonia Iłowo

SO/16/09 16:00

Rominta Gołdap

2-1

Mazur Ełk

SO/16/09 16:00

Znicz Biała Piska

2-5

Granica Kętrzyn

SO/16/09 16:00

Mrągowia Mrągowo

1-1

Olimpia Olsztynek

SO/16/09 19:00

Mamry Giżycko

1-4

Polonia Lidzbark Warmiński

ND/17/09 15:00

Olimpia II Elbląg

0-0

Motor Lubawa

ND/17/09 17:30

Stomil II Olsztyn

2-5

Constract Lubawa

8 kolejka
SO/23/09 12:00

DKS Dobre Miasto

1-0

Olimpia II Elbląg

SO/23/09 14:00

Motor Lubawa

1-2

Jeziorak Iława

SO/23/09 15:00

Olimpia Olsztynek

5-4

Mamry Giżycko

SO/23/09 16:00

Constract Lubawa

0-6

Mrągowia Mrągowo

SO/23/09 16:00

Granica Kętrzyn

3-2

Stomil II Olsztyn

SO/23/09 16:00

Mazur Ełk

1-2

Znicz Biała Piska

SO/23/09 16:00

Polonia Iłowo

0-3

Rominta Gołdap

SO/23/09 18:00

Tęcza Biskupiec

1-2

Polonia Lidzbark Warmiński

9 kolejka
PT/29/09 18:00

Polonia Lidzbark Warmiński

5-0

Olimpia Olsztynek

SO/30/09 14:00

Mrągowia Mrągowo

1-3

Granica Kętrzyn

SO/30/09 14:00

Mamry Giżycko

1-2

Constract Lubawa

SO/30/09 15:00

Rominta Gołdap

0-1

Motor Lubawa

SO/30/09 15:00

Znicz Biała Piska

2-1

Polonia Iłowo

SO/30/09 15:00

Mazur Ełk

2-0

Stomil II Olsztyn

SO/30/09 15:30

Jeziorak Iława

0-4

DKS Dobre Miasto

ND/01/10 15:30

Olimpia II Elbląg

2-1

Tęcza Biskupiec

10 kolejka
SO/07/10 11:00

DKS Dobre Miasto

1-1

Rominta Gołdap

SO/07/10 14:00

Olimpia Olsztynek

2-3

Tęcza Biskupiec

SO/07/10 14:00

Mamry Giżycko

0-3

Granica Kętrzyn

SO/07/10 14:00

Motor Lubawa

1-1

Znicz Biała Piska

SO/07/10 15:00

Constract Lubawa

0-5

Polonia Lidzbark Warmiński

SO/07/10 15:00

Mazur Ełk

3-4

Mrągowia Mrągowo

SO/07/10 15:30

Olimpia II Elbląg

3-0

Jeziorak Iława

ND/08/10 13:00

Polonia Iłowo

2-3

Stomil II Olsztyn

11 kolejka
SO/14/10 13:00

Mrągowia Mrągowo

2-0

Polonia Iłowo

SO/14/10 14:00

Mamry Giżycko

3-2

Mazur Ełk

SO/14/10 15:00

Rominta Gołdap

0-1

Olimpia II Elbląg

SO/14/10 15:00

Znicz Biała Piska

3-1

DKS Dobre Miasto

SO/14/10 15:00

Olimpia Olsztynek

6-1

Constract Lubawa

SO/14/10 16:00

Tęcza Biskupiec

1-1

Jeziorak Iława

SO/14/10 18:00

Granica Kętrzyn

0-2

Polonia Lidzbark Warmiński

ND/15/10 13:00

Stomil II Olsztyn

2-0

Motor Lubawa

12 kolejka
SO/21/10 12:00

Tęcza Biskupiec

4-3

Constract Lubawa

SO/21/10 13:00

DKS Dobre Miasto

3-3

Stomil II Olsztyn

SO/21/10 14:00

Polonia Iłowo

1-2

Mamry Giżycko

SO/21/10 14:00

Motor Lubawa

0-1

Mrągowia Mrągowo

SO/21/10 15:00

Granica Kętrzyn

1-0

Olimpia Olsztynek

SO/21/10 15:00

Mazur Ełk

1-1

Polonia Lidzbark Warmiński

SO/21/10 15:00

Jeziorak Iława

1-3

Rominta Gołdap

ND/22/10 15:00

Olimpia II Elbląg

2-3

Znicz Biała Piska

13 kolejka
PT/27/10 18:00

Mamry Giżycko

1-1

Motor Lubawa

PT/27/10 19:00

Polonia Lidzbark Warmiński

3-2

Polonia Iłowo

SO/28/10 13:00

Mrągowia Mrągowo

3-1

DKS Dobre Miasto

SO/28/10 14:00

Znicz Biała Piska

3-1

Jeziorak Iława

SO/28/10 14:00

Olimpia Olsztynek

2-1

Mazur Ełk

SO/28/10 14:30

Constract Lubawa

0-5

Granica Kętrzyn

SO/28/10 15:00

Rominta Gołdap

3-2

Tęcza Biskupiec

ND/29/10 13:00

Olimpia II Elbląg

1-0

Stomil II Olsztyn

14 kolejka
SO/04/11 13:00

Mazur Ełk

3-0

Constract Lubawa

SO/04/11 13:00

Olimpia Olsztynek

3-0

Polonia Iłowo

SO/04/11 13:00

Motor Lubawa

1-3

Polonia Lidzbark Warmiński

SO/04/11 13:00

DKS Dobre Miasto

1-2

Mamry Giżycko

SO/04/11 13:00

Jeziorak Iława

4-2

Stomil II Olsztyn

SO/04/11 13:00

Rominta Gołdap

1-1

Znicz Biała Piska

SO/04/11 14:00

Tęcza Biskupiec

0-0

Granica Kętrzyn

ND/05/11 13:00

Olimpia II Elbląg

2-3

Mrągowia Mrągowo

15 kolejka
SO/11/11 13:00

Znicz Biała Piska

1-2

Tęcza Biskupiec

SO/11/11 13:00

Mrągowia Mrągowo

4-1

Jeziorak Iława

SO/11/11 13:00

Mamry Giżycko

1-1

Olimpia II Elbląg

SO/11/11 13:00

Olimpia Olsztynek

1-1

Motor Lubawa

SO/11/11 13:00

Constract Lubawa

2-5

Polonia Iłowo

SO/11/11 15:00

Polonia Lidzbark Warmiński

5-0

DKS Dobre Miasto

ND/12/11 16:00

Stomil II Olsztyn

0-1

Rominta Gołdap

SO/02/03 13:00

Granica Kętrzyn

1-1

Mazur Ełk

16 kolejka
SO/09/03 13:00

Granica Kętrzyn

3-0

Polonia Iłowo

SO/09/03 13:00

Mrągowia Mrągowo

0-3

Rominta Gołdap

SO/09/03 14:00

Polonia Lidzbark Warmiński

3-0

Olimpia II Elbląg

SO/09/03 14:00

Mamry Giżycko

2-0

Jeziorak Iława

SO/09/03 14:30

Olimpia Olsztynek

1-1

DKS Dobre Miasto

SO/09/03 16:00

Tęcza Biskupiec

2-1

Mazur Ełk

ND/10/03 12:15

Stomil II Olsztyn

0-3
(wo)

Znicz Biała Piska

ND/10/03 14:30

Constract Lubawa

2-0

Motor Lubawa

17 kolejka
SO/16/03 12:30

Stomil II Olsztyn

1-1

Tęcza Biskupiec

SO/16/03 14:00

Znicz Biała Piska

1-1

Mrągowia Mrągowo

SO/16/03 15:00

Jeziorak Iława

0-4

Polonia Lidzbark Warmiński

SO/16/03 15:00

DKS Dobre Miasto

1-0

Constract Lubawa

SO/16/03 15:00

Motor Lubawa

2-0

Granica Kętrzyn

SO/16/03 15:00

Polonia Iłowo

1-5

Mazur Ełk

ND/17/03 14:00

Rominta Gołdap

3-0

Mamry Giżycko

ND/17/03 14:00

Olimpia II Elbląg

2-0

Olimpia Olsztynek

18 kolejka
SO/23/03 13:00

Granica Kętrzyn

0-1

DKS Dobre Miasto

SO/23/03 13:00

Constract Lubawa

3-2

Olimpia II Elbląg

SO/23/03 14:00

Mamry Giżycko

1-5

Znicz Biała Piska

SO/23/03 15:00

Mazur Ełk

2-2

Motor Lubawa

SO/23/03 15:00

Olimpia Olsztynek

0-4

Jeziorak Iława

SO/23/03 16:00

Tęcza Biskupiec

2-1

Polonia Iłowo

SO/23/03 16:00

Polonia Lidzbark Warmiński

8-0

Rominta Gołdap

SO/23/03 20:00

Stomil II Olsztyn

1-5

Mrągowia Mrągowo

19 kolejka
SO/30/03 12:00

Rominta Gołdap

1-1

Olimpia Olsztynek

SO/30/03 13:00

Olimpia II Elbląg

2-2

Granica Kętrzyn

SO/30/03 13:00

DKS Dobre Miasto

2-1

Mazur Ełk

SO/30/03 14:00

Mrągowia Mrągowo

1-1

Tęcza Biskupiec

SO/30/03 14:00

Znicz Biała Piska

3-0

Polonia Lidzbark Warmiński

SO/30/03 15:00

Constract Lubawa

5-2

Jeziorak Iława

SO/30/03 15:00

Motor Lubawa

1-1

Polonia Iłowo

SO/30/03 17:30

Stomil II Olsztyn

4-0

Mamry Giżycko

20 kolejka
PT/05/04 20:00

Stomil II Olsztyn

1-5

Polonia Lidzbark Warmiński

SO/06/04 14:00

Granica Kętrzyn

3-1

Jeziorak Iława

SO/06/04 14:00

Constract Lubawa

3-3

Rominta Gołdap

SO/06/04 14:00

Mamry Giżycko

0-2

Mrągowia Mrągowo

SO/06/04 15:00

Mazur Ełk

1-1

Olimpia II Elbląg

SO/06/04 16:00

Tęcza Biskupiec

2-2

Motor Lubawa

SO/06/04 16:00

Polonia Iłowo

1-4

DKS Dobre Miasto

SO/06/04 16:00

Olimpia Olsztynek

1-1

Znicz Biała Piska

21 kolejka
SO/13/04 13:00

DKS Dobre Miasto

3-0

Motor Lubawa

SO/13/04 14:00

Mamry Giżycko

0-1

Tęcza Biskupiec

SO/13/04 14:00

Mrągowia Mrągowo

1-2

Polonia Lidzbark Warmiński

SO/13/04 15:00

Znicz Biała Piska

6-3

Constract Lubawa

SO/13/04 16:00

Rominta Gołdap

2-1

Granica Kętrzyn

SO/13/04 16:30

Jeziorak Iława

1-1

Mazur Ełk

ND/14/04 14:15

Stomil II Olsztyn

2-0

Olimpia Olsztynek

ND/14/04 16:00

Olimpia II Elbląg

0-2

Polonia Iłowo

22 kolejka
SO/20/04 15:00

Motor Lubawa

0-1

Olimpia II Elbląg

SO/20/04 15:00

Mazur Ełk

2-1

Rominta Gołdap

SO/20/04 15:15

Constract Lubawa

3-0

Stomil II Olsztyn

SO/20/04 16:00

Tęcza Biskupiec

1-2

DKS Dobre Miasto

SO/20/04 16:00

Olimpia Olsztynek

2-4

Mrągowia Mrągowo

SO/20/04 16:00

Polonia Lidzbark Warmiński

4-0

Mamry Giżycko

SO/20/04 17:00

Polonia Iłowo

2-2

Jeziorak Iława

SO/20/04 18:00

Granica Kętrzyn

0-3

Znicz Biała Piska

23 kolejka
PT/26/04 20:00

Polonia Lidzbark Warmiński

1-0

Tęcza Biskupiec

SO/27/04 14:00

Mamry Giżycko

1-3

Olimpia Olsztynek

SO/27/04 15:00

Znicz Biała Piska

6-1

Mazur Ełk

SO/27/04 16:00

Mrągowia Mrągowo

3-1

Constract Lubawa

SO/27/04 16:00

Rominta Gołdap

4-1

Polonia Iłowo

SO/27/04 17:00

Jeziorak Iława

4-0

Motor Lubawa

ND/28/04 16:00

Olimpia II Elbląg

1-1

DKS Dobre Miasto

ND/28/04 17:00

Stomil II Olsztyn

4-1

Granica Kętrzyn

24 kolejka
ŚR/01/05 12:00

Granica Kętrzyn

0-1

Mrągowia Mrągowo

ŚR/01/05 14:00

Tęcza Biskupiec

1-1

Olimpia II Elbląg

SO/04/05 13:00

DKS Dobre Miasto

2-3

Jeziorak Iława

SO/04/05 15:00

Motor Lubawa

0-1

Rominta Gołdap

SO/04/05 16:00

Stomil II Olsztyn

1-1

Mazur Ełk

SO/04/05 17:00

Constract Lubawa

1-1

Mamry Giżycko

SO/04/05 17:00

Olimpia Olsztynek

1-2

Polonia Lidzbark Warmiński

ND/05/05 17:00

Polonia Iłowo

0-9

Znicz Biała Piska

25 kolejka
SO/11/05 13:00

Tęcza Biskupiec

6-0

Olimpia Olsztynek

SO/11/05 15:00

Znicz Biała Piska

4-0

Motor Lubawa

SO/11/05 16:00

Granica Kętrzyn

2-3

Mamry Giżycko

SO/11/05 16:00

Polonia Lidzbark Warmiński

3-0

Constract Lubawa

SO/11/05 16:00

Mrągowia Mrągowo

4-0

Mazur Ełk

SO/11/05 16:00

Rominta Gołdap

2-2

DKS Dobre Miasto

SO/11/05 17:30

Jeziorak Iława

5-2

Olimpia II Elbląg

SO/11/05 19:00

Stomil II Olsztyn

1-0

Polonia Iłowo

26 kolejka
PT/17/05 18:30

Polonia Lidzbark Warmiński

5-0

Granica Kętrzyn

SO/18/05 13:00

DKS Dobre Miasto

1-0

Znicz Biała Piska

SO/18/05 14:00

Polonia Iłowo

0-3

Mrągowia Mrągowo

SO/18/05 15:00

Motor Lubawa

1-2

Stomil II Olsztyn

SO/18/05 16:00

Mazur Ełk

3-1

Mamry Giżycko

SO/18/05 17:00

Constract Lubawa

3-0

Olimpia Olsztynek

SO/18/05 17:30

Jeziorak Iława

2-0

Tęcza Biskupiec

ND/19/05 17:00

Olimpia II Elbląg

4-1

Rominta Gołdap

27 kolejka
PT/24/05 20:00

Stomil II Olsztyn

1-1

DKS Dobre Miasto

SO/25/05 14:00

Mamry Giżycko

5-1

Polonia Iłowo

SO/25/05 14:30

Constract Lubawa

1-4

Tęcza Biskupiec

SO/25/05 16:00

Polonia Lidzbark Warmiński

3-0

Mazur Ełk

SO/25/05 16:00

Mrągowia Mrągowo

4-0

Motor Lubawa

SO/25/05 16:00

Znicz Biała Piska

6-0

Olimpia II Elbląg

SO/25/05 16:00

Rominta Gołdap

4-2

Jeziorak Iława

SO/25/05 17:00

Olimpia Olsztynek

2-5

Granica Kętrzyn

28 kolejka
SO/01/06 13:00

Tęcza Biskupiec

-

Rominta Gołdap

SO/01/06 13:00

DKS Dobre Miasto

-

Mrągowia Mrągowo

SO/01/06 15:00

Motor Lubawa

-

Mamry Giżycko

SO/01/06 15:00

Polonia Iłowo

-

Polonia Lidzbark Warmiński

SO/01/06 16:00

Mazur Ełk

-

Olimpia Olsztynek

SO/01/06 16:00

Granica Kętrzyn

-

Constract Lubawa

SO/01/06 17:30

Jeziorak Iława

-

Znicz Biała Piska

ND/02/06 17:00

Stomil II Olsztyn

-

Olimpia II Elbląg

29 kolejka
- -

Granica Kętrzyn

-

Tęcza Biskupiec

- -

Constract Lubawa

-

Mazur Ełk

- -

Polonia Lidzbark Warmiński

-

Motor Lubawa

- -

Mamry Giżycko

-

DKS Dobre Miasto

- -

Mrągowia Mrągowo

-

Olimpia II Elbląg

- -

Stomil II Olsztyn

-

Jeziorak Iława

- -

Znicz Biała Piska

-

Rominta Gołdap

SO/08/06 00:00

Polonia Iłowo

-

Olimpia Olsztynek

30 kolejka
- -

Rominta Gołdap

-

Stomil II Olsztyn

- -

Jeziorak Iława

-

Mrągowia Mrągowo

- -

Olimpia II Elbląg

-

Mamry Giżycko

- -

DKS Dobre Miasto

-

Polonia Lidzbark Warmiński

- -

Motor Lubawa

-

Olimpia Olsztynek

- -

Polonia Iłowo

-

Constract Lubawa

- -

Mazur Ełk

-

Granica Kętrzyn

SO/15/06 00:00

Tęcza Biskupiec

-

Znicz Biała Piska

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

17:00 TVP Sport ME U-17: Portugalia - Polska (na żywo)
17:30 Polsat Sp.2 1. liga: Motor - Górnik (na żywo)
20:30 Polsat Sp.2 1. liga: Arka - Odra (na żywo)
15:00 Polsat Sp.2 1. liga: Motor - Górnik (powt.)
17:00 Polsat Sp.2 1. liga: Arka - Odra (powt.)