Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 25 czerwca 2024

4 Liga kujawsko-pomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1 Wda Świecie 34 97 105-20 32- 1- 1 15- 1- 1 17- 0- 0
2 Chemik Bydgoszcz 34 75 82-22 23- 6- 5 12- 2- 3 11- 4- 2
3 Tłuchowia Tłuchowo 34 68 112-36 21- 5- 8 12- 1- 4 9- 4- 4
4 Start Pruszcz 34 60 85-61 19- 3- 12 13- 2- 2 6- 1- 10
5 Cuiavia Inowrocław 34 58 68-48 16- 10- 8 9- 3- 5 7- 7- 3
6 Lech Rypin 34 58 63-49 17- 7- 10 8- 4- 5 9- 3- 5
7 Unia Wąbrzeźno 34 51 49-49 15- 6- 13 6- 5- 6 9- 1- 7
8 Pogoń Mogilno 34 51 101-63 15- 6- 13 11- 2- 4 4- 4- 9
9 Noteć Łabiszyn 34 50 61-69 15- 5- 14 7- 3- 7 8- 2- 7
10 Pomorzanin Serock 34 49 57-46 13- 10- 11 7- 2- 8 6- 8- 3
11 Sparta Brodnica 34 49 64-59 15- 4- 15 7- 3- 7 8- 1- 8
12 Orlęta Aleksandrów Kujaw. 34 48 63-60 13- 9- 12 7- 5- 5 6- 4- 7
13 Polonia Bydgoszcz 34 48 69-59 13- 9- 12 7- 4- 6 6- 5- 6
14 Łokietek Brześć Kujaw. 34 37 64-72 9- 10- 15 5- 6- 6 4- 4- 9
15 Kujawianka Izbica Kujaw. 34 31 55-103 9- 4- 21 7- 3- 7 2- 1- 14
16 Chełminianka Chełmno 34 24 35-97 6- 6- 22 4- 4- 9 2- 2- 13
17 Pomorzanin Toruń 34 10 25-136 3- 1- 30 2- 1- 14 1- 0- 16
18 Lider Włocławek 34 3 14-123 1- 0- 33 1- 0- 16 0- 0- 17
- -
Lider W.
0-3
Łokietek B.
SO/15/06 11:00
Pomorzanin T.
0-5
Cuiavia I.
SO/15/06 12:00
Chełminianka C.
0-5
Wda Ś.
SO/15/06 13:00
Start P.
12-3
Kujawianka I.
SO/15/06 13:00
Lech R.
2-1
Tłuchowia T.
SO/15/06 13:00
Pomorzanin S.
2-2
Chemik B.
SO/15/06 14:00
Orlęta A.
5-3
Sparta B.
SO/15/06 17:00
Polonia B.
1-2
Noteć Ł.
SO/15/06 17:00
Unia W.
3-1
Pogoń M.
1 kolejka
PT/04/08 18:30

Chełminianka Chełmno

2-1

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/05/08 11:00

Pomorzanin Toruń

0-5

Chemik Bydgoszcz

SO/05/08 11:00

Start Pruszcz

1-1

Tłuchowia Tłuchowo

SO/05/08 11:00

Polonia Bydgoszcz

1-3

Sparta Brodnica

SO/05/08 11:00

Łokietek Brześć Kujaw.

5-2

Noteć Łabiszyn

SO/05/08 13:00

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

4-1

Pogoń Mogilno

SO/05/08 17:00

Lech Rypin

1-1

Cuiavia Inowrocław

SO/05/08 17:00

Unia Wąbrzeźno

0-3

Wda Świecie

WT/29/08 18:00

Pomorzanin Serock

3-2

Lider Włocławek

2 kolejka
SO/12/08 11:00

Sparta Brodnica

2-2

Łokietek Brześć Kujaw.

SO/12/08 12:00

Wda Świecie

5-0

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

SO/12/08 12:00

Chemik Bydgoszcz

2-0

Lech Rypin

SO/12/08 13:00

Tłuchowia Tłuchowo

5-0

Chełminianka Chełmno

SO/12/08 13:00

Pomorzanin Serock

4-0

Pomorzanin Toruń

SO/12/08 15:00

Pogoń Mogilno

4-0

Polonia Bydgoszcz

SO/12/08 16:00

Lider Włocławek

1-4

Noteć Łabiszyn

SO/12/08 16:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

1-2

Unia Wąbrzeźno

SO/12/08 16:00

Cuiavia Inowrocław

3-5

Start Pruszcz

3 kolejka
WT/15/08 11:00

Pomorzanin Toruń

2-1

Lider Włocławek

WT/15/08 11:00

Polonia Bydgoszcz

1-3

Wda Świecie

WT/15/08 11:00

Łokietek Brześć Kujaw.

0-0

Pogoń Mogilno

WT/15/08 12:00

Lech Rypin

0-0

Pomorzanin Serock

WT/15/08 12:00

Chełminianka Chełmno

1-1

Cuiavia Inowrocław

WT/15/08 12:00

Noteć Łabiszyn

2-4

Sparta Brodnica

WT/15/08 13:00

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

1-2

Kujawianka Izbica Kujaw.

WT/15/08 17:00

Start Pruszcz

1-0

Chemik Bydgoszcz

WT/15/08 17:00

Unia Wąbrzeźno

0-0

Tłuchowia Tłuchowo

4 kolejka
SO/19/08 12:00

Wda Świecie

4-1

Łokietek Brześć Kujaw.

SO/19/08 12:00

Chemik Bydgoszcz

7-0

Chełminianka Chełmno

SO/19/08 13:00

Pomorzanin Serock

1-1

Start Pruszcz

SO/19/08 15:00

Pogoń Mogilno

2-1

Noteć Łabiszyn

SO/19/08 16:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

3-1

Polonia Bydgoszcz

SO/19/08 16:00

Cuiavia Inowrocław

3-0

Unia Wąbrzeźno

SO/19/08 16:00

Lech Rypin

2-1

Pomorzanin Toruń

SO/19/08 17:00

Lider Włocławek

1-5

Sparta Brodnica

ND/20/08 17:00

Tłuchowia Tłuchowo

1-1

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

5 kolejka
PT/25/08 18:00

Start Pruszcz

6-0

Pomorzanin Toruń

PT/25/08 18:00

Łokietek Brześć Kujaw.

1-1

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/26/08 12:00

Chełminianka Chełmno

0-2

Pomorzanin Serock

SO/26/08 14:00

Noteć Łabiszyn

0-4

Wda Świecie

SO/26/08 16:00

Lech Rypin

3-1

Lider Włocławek

SO/26/08 16:00

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

1-1

Cuiavia Inowrocław

SO/26/08 16:00

Sparta Brodnica

3-2

Pogoń Mogilno

SO/26/08 17:00

Unia Wąbrzeźno

0-0

Chemik Bydgoszcz

ND/27/08 15:00

Polonia Bydgoszcz

2-2

Tłuchowia Tłuchowo

6 kolejka
SO/02/09 11:00

Tłuchowia Tłuchowo

1-0

Łokietek Brześć Kujaw.

SO/02/09 11:00

Pomorzanin Serock

3-0

Unia Wąbrzeźno

SO/02/09 11:00

Pomorzanin Toruń

0-1

Chełminianka Chełmno

SO/02/09 12:00

Lider Włocławek

1-11

Pogoń Mogilno

SO/02/09 12:00

Chemik Bydgoszcz

4-0

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

SO/02/09 15:00

Wda Świecie

4-1

Sparta Brodnica

SO/02/09 15:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

1-2

Noteć Łabiszyn

SO/02/09 16:00

Cuiavia Inowrocław

1-1

Polonia Bydgoszcz

SO/02/09 16:00

Lech Rypin

0-3

Start Pruszcz

7 kolejka
PT/08/09 17:00

Start Pruszcz

6-0

Lider Włocławek

PT/08/09 17:30

Chełminianka Chełmno

0-5

Lech Rypin

SO/09/09 12:00

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

2-2

Pomorzanin Serock

SO/09/09 13:30

Noteć Łabiszyn

2-4

Tłuchowia Tłuchowo

SO/09/09 15:00

Sparta Brodnica

3-2

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/09/09 16:00

Pogoń Mogilno

1-2

Wda Świecie

SO/09/09 17:00

Unia Wąbrzeźno

3-1

Pomorzanin Toruń

SO/09/09 17:00

Łokietek Brześć Kujaw.

1-1

Cuiavia Inowrocław

ND/10/09 15:30

Polonia Bydgoszcz

0-1

Chemik Bydgoszcz

8 kolejka
SO/16/09 11:00

Pomorzanin Toruń

2-3

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

SO/16/09 12:00

Lider Włocławek

0-5

Wda Świecie

SO/16/09 12:00

Lech Rypin

0-1

Unia Wąbrzeźno

SO/16/09 15:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

3-2

Pogoń Mogilno

SO/16/09 15:00

Start Pruszcz

3-1

Chełminianka Chełmno

SO/16/09 16:00

Tłuchowia Tłuchowo

4-2

Sparta Brodnica

SO/16/09 17:30

Pomorzanin Serock

1-2

Polonia Bydgoszcz

ND/17/09 12:00

Cuiavia Inowrocław

3-0

Noteć Łabiszyn

ND/17/09 12:00

Chemik Bydgoszcz

5-0

Łokietek Brześć Kujaw.

9 kolejka
CZ/21/09 17:15

Wda Świecie

2-1

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/23/09 11:00

Unia Wąbrzeźno

2-1

Start Pruszcz

SO/23/09 11:00

Polonia Bydgoszcz

9-1

Pomorzanin Toruń

SO/23/09 12:00

Chełminianka Chełmno

3-1

Lider Włocławek

SO/23/09 15:00

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

2-1

Lech Rypin

SO/23/09 15:00

Łokietek Brześć Kujaw.

1-1

Pomorzanin Serock

SO/23/09 15:00

Sparta Brodnica

2-2

Cuiavia Inowrocław

SO/23/09 16:00

Pogoń Mogilno

1-2

Tłuchowia Tłuchowo

ND/24/09 13:00

Noteć Łabiszyn

1-2

Chemik Bydgoszcz

10 kolejka
SO/30/09 11:00

Pomorzanin Toruń

1-3

Łokietek Brześć Kujaw.

SO/30/09 11:00

Start Pruszcz

2-1

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

SO/30/09 12:00

Lider Włocławek

4-0

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/30/09 12:00

Cuiavia Inowrocław

1-1

Pogoń Mogilno

SO/30/09 12:00

Chemik Bydgoszcz

1-0

Sparta Brodnica

SO/30/09 12:00

Chełminianka Chełmno

0-2

Unia Wąbrzeźno

SO/30/09 14:00

Lech Rypin

1-0

Polonia Bydgoszcz

SO/30/09 16:00

Pomorzanin Serock

1-2

Noteć Łabiszyn

ND/01/10 14:00

Tłuchowia Tłuchowo

0-2

Wda Świecie

11 kolejka
SO/07/10 14:00

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

3-3

Chełminianka Chełmno

SO/07/10 14:00

Noteć Łabiszyn

4-0

Pomorzanin Toruń

SO/07/10 14:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

1-4

Tłuchowia Tłuchowo

SO/07/10 14:30

Sparta Brodnica

0-1

Pomorzanin Serock

SO/07/10 15:00

Unia Wąbrzeźno

2-0

Lider Włocławek

SO/07/10 15:00

Łokietek Brześć Kujaw.

2-4

Lech Rypin

SO/07/10 15:30

Pogoń Mogilno

0-4

Chemik Bydgoszcz

ND/08/10 12:00

Wda Świecie

0-1

Cuiavia Inowrocław

ND/08/10 15:30

Polonia Bydgoszcz

2-1

Start Pruszcz

12 kolejka
SO/14/10 11:00

Pomorzanin Toruń

0-3
(wo)

Sparta Brodnica

SO/14/10 12:00

Lider Włocławek

0-6

Tłuchowia Tłuchowo

SO/14/10 12:00

Chemik Bydgoszcz

1-3

Wda Świecie

SO/14/10 13:00

Start Pruszcz

2-1

Łokietek Brześć Kujaw.

SO/14/10 14:00

Pomorzanin Serock

1-3

Pogoń Mogilno

SO/14/10 14:00

Lech Rypin

3-0

Noteć Łabiszyn

SO/14/10 14:00

Chełminianka Chełmno

2-2

Polonia Bydgoszcz

SO/14/10 15:00

Unia Wąbrzeźno

1-2

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

ND/15/10 12:00

Cuiavia Inowrocław

2-3

Kujawianka Izbica Kujaw.

13 kolejka
SO/21/10 11:00

Polonia Bydgoszcz

0-1

Unia Wąbrzeźno

SO/21/10 11:00

Łokietek Brześć Kujaw.

3-1

Chełminianka Chełmno

SO/21/10 12:30

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

3-0
(wo)

Lider Włocławek

SO/21/10 13:00

Noteć Łabiszyn

0-4

Start Pruszcz

SO/21/10 13:00

Sparta Brodnica

2-3

Lech Rypin

SO/21/10 14:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

0-3

Chemik Bydgoszcz

SO/21/10 15:00

Wda Świecie

3-2

Pomorzanin Serock

SO/21/10 15:30

Pogoń Mogilno

9-0

Pomorzanin Toruń

ND/22/10 13:00

Tłuchowia Tłuchowo

1-2

Cuiavia Inowrocław

14 kolejka
SO/28/10 11:00

Pomorzanin Serock

5-1

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/28/10 11:00

Pomorzanin Toruń

1-4

Wda Świecie

SO/28/10 12:00

Lider Włocławek

1-5

Cuiavia Inowrocław

SO/28/10 12:00

Chemik Bydgoszcz

1-0

Tłuchowia Tłuchowo

SO/28/10 12:00

Start Pruszcz

5-3

Sparta Brodnica

SO/28/10 12:30

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

4-0

Polonia Bydgoszcz

SO/28/10 14:00

Lech Rypin

5-1

Pogoń Mogilno

SO/28/10 14:00

Unia Wąbrzeźno

1-2

Łokietek Brześć Kujaw.

ND/29/10 12:00

Chełminianka Chełmno

0-2

Noteć Łabiszyn

15 kolejka
SO/04/11 11:00

Polonia Bydgoszcz

5-0

Lider Włocławek

SO/04/11 11:00

Łokietek Brześć Kujaw.

1-3

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

SO/04/11 13:00

Noteć Łabiszyn

0-3

Unia Wąbrzeźno

SO/04/11 13:00

Sparta Brodnica

3-0

Chełminianka Chełmno

SO/04/11 13:00

Pogoń Mogilno

7-2

Start Pruszcz

SO/04/11 13:00

Wda Świecie

5-0

Lech Rypin

SO/04/11 13:00

Cuiavia Inowrocław

1-1

Chemik Bydgoszcz

SO/04/11 14:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

4-2

Pomorzanin Toruń

ND/05/11 13:00

Tłuchowia Tłuchowo

0-1

Pomorzanin Serock

16 kolejka
SO/11/11 11:00

Pomorzanin Toruń

0-0

Tłuchowia Tłuchowo

SO/11/11 12:00

Lider Włocławek

0-3

Chemik Bydgoszcz

SO/11/11 12:00

Start Pruszcz

1-3

Wda Świecie

SO/11/11 12:00

Unia Wąbrzeźno

1-1

Sparta Brodnica

SO/11/11 12:30

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

1-1

Noteć Łabiszyn

SO/11/11 13:00

Pomorzanin Serock

1-3

Cuiavia Inowrocław

SO/11/11 13:00

Lech Rypin

3-0

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/11/11 13:00

Chełminianka Chełmno

3-6

Pogoń Mogilno

ND/12/11 14:00

Polonia Bydgoszcz

4-4

Łokietek Brześć Kujaw.

17 kolejka
SO/18/11 12:00

Wda Świecie

2-0

Chełminianka Chełmno

SO/18/11 12:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

4-2

Start Pruszcz

SO/18/11 12:00

Chemik Bydgoszcz

1-1

Pomorzanin Serock

SO/18/11 13:00

Noteć Łabiszyn

1-4

Polonia Bydgoszcz

SO/18/11 13:00

Sparta Brodnica

1-3

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

SO/18/11 13:00

Tłuchowia Tłuchowo

5-0

Lech Rypin

SO/18/11 13:00

Cuiavia Inowrocław

6-0

Pomorzanin Toruń

ND/19/11 13:00

Łokietek Brześć Kujaw.

6-1

Lider Włocławek

ŚR/27/03 15:30

Pogoń Mogilno

1-3

Unia Wąbrzeźno

18 kolejka
- -

Lider Włocławek

0-3
(wo)

Pomorzanin Serock

SO/09/03 12:00

Chemik Bydgoszcz

3-0

Pomorzanin Toruń

SO/09/03 12:00

Wda Świecie

3-1

Unia Wąbrzeźno

SO/09/03 12:00

Noteć Łabiszyn

2-1

Łokietek Brześć Kujaw.

SO/09/03 13:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

1-0

Chełminianka Chełmno

SO/09/03 14:00

Tłuchowia Tłuchowo

6-0

Start Pruszcz

SO/09/03 15:00

Cuiavia Inowrocław

2-0

Lech Rypin

SO/09/03 15:00

Sparta Brodnica

1-1

Polonia Bydgoszcz

SO/09/03 15:30

Pogoń Mogilno

6-0

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

19 kolejka
- -

Noteć Łabiszyn

3-0
(wo)

Lider Włocławek

SO/16/03 11:00

Pomorzanin Toruń

1-4

Pomorzanin Serock

SO/16/03 12:00

Lech Rypin

0-1

Chemik Bydgoszcz

SO/16/03 12:15

Polonia Bydgoszcz

5-2

Pogoń Mogilno

SO/16/03 13:00

Łokietek Brześć Kujaw.

1-3

Sparta Brodnica

SO/16/03 14:00

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

0-1

Wda Świecie

SO/16/03 14:00

Chełminianka Chełmno

2-6

Tłuchowia Tłuchowo

SO/16/03 14:00

Start Pruszcz

3-1

Cuiavia Inowrocław

SO/16/03 15:00

Unia Wąbrzeźno

2-0

Kujawianka Izbica Kujaw.

20 kolejka
- -

Lider Włocławek

0-3
(wo)

Pomorzanin Toruń

SO/23/03 11:00

Sparta Brodnica

0-1

Noteć Łabiszyn

SO/23/03 12:00

Chemik Bydgoszcz

2-0

Start Pruszcz

SO/23/03 12:00

Cuiavia Inowrocław

3-1

Chełminianka Chełmno

SO/23/03 13:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

3-3

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

SO/23/03 14:00

Pomorzanin Serock

1-3

Lech Rypin

SO/23/03 14:00

Wda Świecie

3-1

Polonia Bydgoszcz

SO/23/03 15:30

Pogoń Mogilno

5-3

Łokietek Brześć Kujaw.

SO/23/03 17:00

Tłuchowia Tłuchowo

7-1

Unia Wąbrzeźno

21 kolejka
- -

Sparta Brodnica

3-0
(wo)

Lider Włocławek

SO/30/03 11:00

Pomorzanin Toruń

1-3

Lech Rypin

SO/30/03 11:00

Łokietek Brześć Kujaw.

2-4

Wda Świecie

SO/30/03 12:00

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

1-5

Tłuchowia Tłuchowo

SO/30/03 12:00

Chełminianka Chełmno

1-7

Chemik Bydgoszcz

SO/30/03 12:30

Polonia Bydgoszcz

3-1

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/30/03 13:00

Start Pruszcz

3-0

Pomorzanin Serock

SO/30/03 14:00

Noteć Łabiszyn

2-2

Pogoń Mogilno

SO/30/03 16:00

Unia Wąbrzeźno

0-0

Cuiavia Inowrocław

22 kolejka
- -

Lider Włocławek

0-3
(wo)

Lech Rypin

SO/06/04 11:00

Pomorzanin Toruń

0-3

Start Pruszcz

SO/06/04 12:00

Chemik Bydgoszcz

2-0

Unia Wąbrzeźno

SO/06/04 12:00

Cuiavia Inowrocław

0-2

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

SO/06/04 14:00

Pomorzanin Serock

3-1

Chełminianka Chełmno

SO/06/04 14:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

2-0

Łokietek Brześć Kujaw.

SO/06/04 14:00

Wda Świecie

1-1

Noteć Łabiszyn

SO/06/04 17:00

Pogoń Mogilno

2-1

Sparta Brodnica

ND/07/04 15:00

Tłuchowia Tłuchowo

7-1

Polonia Bydgoszcz

23 kolejka
- -

Pogoń Mogilno

3-0
(wo)

Lider Włocławek

SO/13/04 11:00

Łokietek Brześć Kujaw.

2-4

Tłuchowia Tłuchowo

SO/13/04 13:00

Start Pruszcz

1-3

Lech Rypin

SO/13/04 14:00

Chełminianka Chełmno

2-0

Pomorzanin Toruń

SO/13/04 15:00

Sparta Brodnica

0-1

Wda Świecie

SO/13/04 15:00

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

0-0

Chemik Bydgoszcz

SO/13/04 17:00

Unia Wąbrzeźno

3-1

Pomorzanin Serock

SO/13/04 17:30

Polonia Bydgoszcz

1-1

Cuiavia Inowrocław

ND/14/04 12:00

Noteć Łabiszyn

5-1

Kujawianka Izbica Kujaw.

24 kolejka
- -

Lider Włocławek

0-3
(wo)

Start Pruszcz

SO/20/04 11:00

Pomorzanin Toruń

0-6

Unia Wąbrzeźno

SO/20/04 12:00

Chemik Bydgoszcz

0-4

Polonia Bydgoszcz

SO/20/04 12:00

Cuiavia Inowrocław

3-1

Łokietek Brześć Kujaw.

SO/20/04 14:00

Pomorzanin Serock

1-0

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

SO/20/04 14:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

2-3

Sparta Brodnica

SO/20/04 16:00

Lech Rypin

2-0

Chełminianka Chełmno

SO/20/04 16:00

Tłuchowia Tłuchowo

5-1

Noteć Łabiszyn

ND/21/04 12:00

Wda Świecie

3-1

Pogoń Mogilno

25 kolejka
- -

Wda Świecie

3-0
(wo)

Lider Włocławek

SO/27/04 11:00

Łokietek Brześć Kujaw.

0-1

Chemik Bydgoszcz

SO/27/04 13:00

Noteć Łabiszyn

3-0

Cuiavia Inowrocław

SO/27/04 14:00

Sparta Brodnica

0-3

Tłuchowia Tłuchowo

SO/27/04 14:00

Chełminianka Chełmno

0-3

Start Pruszcz

SO/27/04 17:00

Pogoń Mogilno

10-1

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/27/04 17:00

Polonia Bydgoszcz

1-1

Pomorzanin Serock

SO/27/04 17:00

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

7-3

Pomorzanin Toruń

SO/27/04 17:00

Unia Wąbrzeźno

1-4

Lech Rypin

26 kolejka
- -

Lider Włocławek

0-3
(wo)

Chełminianka Chełmno

ŚR/01/05 11:00

Pomorzanin Toruń

1-2

Polonia Bydgoszcz

ŚR/01/05 12:00

Chemik Bydgoszcz

8-0

Noteć Łabiszyn

ŚR/01/05 12:00

Cuiavia Inowrocław

2-1

Sparta Brodnica

ŚR/01/05 13:00

Start Pruszcz

3-2

Unia Wąbrzeźno

ŚR/01/05 13:00

Pomorzanin Serock

2-1

Łokietek Brześć Kujaw.

ŚR/01/05 13:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

0-2

Wda Świecie

ŚR/01/05 15:00

Tłuchowia Tłuchowo

4-1

Pogoń Mogilno

ŚR/01/05 17:00

Lech Rypin

1-1

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

27 kolejka
- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

3-0
(wo)

Lider Włocławek

SO/04/05 12:00

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

3-0

Start Pruszcz

SO/04/05 13:00

Noteć Łabiszyn

2-2

Pomorzanin Serock

SO/04/05 13:00

Łokietek Brześć Kujaw.

3-2

Pomorzanin Toruń

SO/04/05 15:00

Wda Świecie

1-0

Tłuchowia Tłuchowo

SO/04/05 17:00

Polonia Bydgoszcz

1-2

Lech Rypin

SO/04/05 17:00

Unia Wąbrzeźno

1-1

Chełminianka Chełmno

ND/05/05 12:00

Pogoń Mogilno

3-2

Cuiavia Inowrocław

ND/05/05 15:00

Sparta Brodnica

1-3

Chemik Bydgoszcz

28 kolejka
- -

Lider Włocławek

0-3
(wo)

Unia Wąbrzeźno

PT/10/05 18:00

Chełminianka Chełmno

1-1

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

SO/11/05 11:00

Pomorzanin Toruń

0-2

Noteć Łabiszyn

SO/11/05 12:00

Chemik Bydgoszcz

1-1

Pogoń Mogilno

SO/11/05 13:00

Start Pruszcz

1-1

Polonia Bydgoszcz

SO/11/05 13:00

Pomorzanin Serock

0-1

Sparta Brodnica

SO/11/05 16:00

Lech Rypin

1-1

Łokietek Brześć Kujaw.

SO/11/05 16:00

Tłuchowia Tłuchowo

9-2

Kujawianka Izbica Kujaw.

ŚR/22/05 17:30

Cuiavia Inowrocław

0-4

Wda Świecie

29 kolejka
- -

Tłuchowia Tłuchowo

3-0
(wo)

Lider Włocławek

SO/18/05 12:00

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

0-1

Unia Wąbrzeźno

SO/18/05 14:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

1-2

Cuiavia Inowrocław

SO/18/05 15:00

Wda Świecie

2-1

Chemik Bydgoszcz

SO/18/05 15:00

Noteć Łabiszyn

2-2

Lech Rypin

SO/18/05 16:00

Sparta Brodnica

2-0

Pomorzanin Toruń

SO/18/05 16:00

Łokietek Brześć Kujaw.

4-1

Start Pruszcz

SO/18/05 17:00

Pogoń Mogilno

0-0

Pomorzanin Serock

SO/18/05 17:00

Polonia Bydgoszcz

3-2

Chełminianka Chełmno

30 kolejka
- -

Lider Włocławek

0-3
(wo)

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

SO/25/05 11:00

Pomorzanin Toruń

0-6

Pogoń Mogilno

SO/25/05 12:00

Chemik Bydgoszcz

5-2

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/25/05 13:00

Chełminianka Chełmno

2-2

Łokietek Brześć Kujaw.

SO/25/05 13:00

Start Pruszcz

3-0

Noteć Łabiszyn

SO/25/05 13:00

Cuiavia Inowrocław

3-2

Tłuchowia Tłuchowo

SO/25/05 14:00

Pomorzanin Serock

0-1

Wda Świecie

SO/25/05 16:00

Lech Rypin

0-2

Sparta Brodnica

SO/25/05 17:00

Unia Wąbrzeźno

0-4

Polonia Bydgoszcz

31 kolejka
- -

Cuiavia Inowrocław

3-0
(wo)

Lider Włocławek

CZ/30/05 11:00

Łokietek Brześć Kujaw.

2-2

Unia Wąbrzeźno

CZ/30/05 12:00

Wda Świecie

9-0

Pomorzanin Toruń

CZ/30/05 12:00

Pogoń Mogilno

2-2

Lech Rypin

CZ/30/05 12:00

Sparta Brodnica

2-1

Start Pruszcz

CZ/30/05 12:00

Noteć Łabiszyn

7-0

Chełminianka Chełmno

CZ/30/05 14:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

1-1

Pomorzanin Serock

CZ/30/05 16:00

Tłuchowia Tłuchowo

0-1

Chemik Bydgoszcz

CZ/30/05 17:00

Polonia Bydgoszcz

1-0

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

32 kolejka
- -

Lider Włocławek

0-3
(wo)

Polonia Bydgoszcz

ND/02/06 11:00

Chełminianka Chełmno

2-1

Sparta Brodnica

ND/02/06 11:00

Lech Rypin

1-3

Wda Świecie

ND/02/06 11:00

Pomorzanin Toruń

2-1

Kujawianka Izbica Kujaw.

ND/02/06 12:00

Chemik Bydgoszcz

1-2

Cuiavia Inowrocław

ND/02/06 14:00

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

2-3

Łokietek Brześć Kujaw.

ND/02/06 14:00

Pomorzanin Serock

1-3

Tłuchowia Tłuchowo

ND/02/06 17:00

Unia Wąbrzeźno

0-1

Noteć Łabiszyn

ŚR/05/06 18:00

Start Pruszcz

1-0

Pogoń Mogilno

33 kolejka
- -

Chemik Bydgoszcz

3-0
(wo)

Lider Włocławek

SO/08/06 11:00

Łokietek Brześć Kujaw.

2-2

Polonia Bydgoszcz

SO/08/06 13:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

3-3

Lech Rypin

SO/08/06 15:00

Wda Świecie

5-1

Start Pruszcz

SO/08/06 15:00

Pogoń Mogilno

4-0

Chełminianka Chełmno

SO/08/06 15:00

Noteć Łabiszyn

3-1

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

SO/08/06 16:00

Cuiavia Inowrocław

2-5

Pomorzanin Serock

SO/08/06 16:00

Sparta Brodnica

2-1

Unia Wąbrzeźno

ND/09/06 15:00

Tłuchowia Tłuchowo

11-1

Pomorzanin Toruń

34 kolejka
- -

Lider Włocławek

0-3
(wo)

Łokietek Brześć Kujaw.

SO/15/06 11:00

Pomorzanin Toruń

0-5

Cuiavia Inowrocław

SO/15/06 12:00

Chełminianka Chełmno

0-5

Wda Świecie

SO/15/06 13:00

Start Pruszcz

12-3

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/15/06 13:00

Lech Rypin

2-1

Tłuchowia Tłuchowo

SO/15/06 13:00

Pomorzanin Serock

2-2

Chemik Bydgoszcz

SO/15/06 14:00

Orlęta Aleksandrów Kujaw.

5-3

Sparta Brodnica

SO/15/06 17:00

Polonia Bydgoszcz

1-2

Noteć Łabiszyn

SO/15/06 17:00

Unia Wąbrzeźno

3-1

Pogoń Mogilno

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

21:00 TVP 2 ME: Chorwacja - Włochy (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Albania - Hiszpania (na żywo)
18:00 TVP 1 ME: Francja - Polska (na żywo)
18:00 TVP Sport ME: Holandia - Austria (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Dania - Serbia (na żywo)
21:00 TVP 2 ME: Anglia - Słowenia (na żywo)