Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 28 maja 2024

4 Liga mazowiecka

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Wisła II Płock307182-2223-2-513-1-110-1-4
2Weszło Warszawa306782-2821-4-512-0-39-4-2
3Ząbkovia Ząbki306779-3121-4-513-0-28-4-3
4KS Troszyn306371-3619-6-510-3-29-3-3
5Mszczonowianka M.306269-3818-8-410-4-18-4-3
6Hutnik Warszawa306260-3418-8-49-5-19-3-3
7Ursus Warszawa305453-3916-6-89-2-57-4-3
8Mazovia Mińsk Mazow.305081-5615-5-108-3-47-2-6
9MKS Piaseczno303955-5811-6-136-3-65-3-7
10Wilga Garwolin303647-5410-6-145-3-75-3-7
11Oskar Przysucha303638-5210-6-144-4-76-2-7
12Józefovia Józefów303438-689-7-144-6-55-1-9
13Błonianka Błonie303341-5910-3-175-2-85-1-9
14Mazur Karczew303240-609-5-164-3-85-2-8
15Marcovia Marki302438-687-3-205-1-92-2-11
16KS Raszyn302024-826-2-223-0-113-2-11
17Sokół Serock301435-874-2-242-2-112-0-13
18Drogowiec Jedlińsk30415-761-1-281-0-140-1-14
PT/24/05 19:30
Ząbkovia Z.
2-3
Oskar P.
SO/25/05 11:00
MKS P.
1-1
Wilga G.
SO/25/05 12:30
Mszczonowianka M.
3-3
Hutnik W.
SO/25/05 13:00
Marcovia M.
1-3
KS T.
SO/25/05 13:00
Wisła I.
5-0
Błonianka B.
SO/25/05 14:00
Weszło W.
5-0
KS R.
SO/25/05 15:00
Mazur K.
3-1
Sokół S.
SO/25/05 17:00
Drogowiec J.
0-1
Mazovia M.
SO/25/05 17:00
Ursus W.
4-3
Józefovia J.
- -
Wilga G.
-
Wilga G.
- -
KS R.
-
Ząbkovia Z.
- -
Oskar P.
-
Wisła I.
- -
Błonianka B.
-
Marcovia M.
- -
KS T.
-
Ursus W.
- -
Józefovia J.
-
Mazur K.
- -
Sokół S.
-
Mszczonowianka M.
- -
Hutnik W.
-
Mazovia M.
SO/01/06 00:00
MKS P.
-
Drogowiec J.
1 kolejka
PT/04/08 18:00

Błonianka Błonie

0-3

Mazovia Mińsk Mazow.

SO/05/08 11:00

Marcovia Marki

2-3

MKS Piaseczno

SO/05/08 12:00

Mszczonowianka M.

3-1

Oskar Przysucha

SO/05/08 13:00

Wisła II Płock

5-1

Weszło Warszawa

SO/05/08 13:00

Sokół Serock

3-0

Józefovia Józefów

SO/05/08 17:00

Ząbkovia Ząbki

6-0

Drogowiec Jedlińsk

SO/05/08 17:00

Mazur Karczew

2-2

KS Raszyn

SO/05/08 19:00

Hutnik Warszawa

0-0

KS Troszyn

ND/06/08 13:00

Ursus Warszawa

0-1

Wilga Garwolin

2 kolejka
PT/11/08 18:00

KS Raszyn

0-2

Mszczonowianka M.

SO/12/08 13:00

Oskar Przysucha

1-4

Mazovia Mińsk Mazow.

SO/12/08 13:00

MKS Piaseczno

1-2

Ursus Warszawa

SO/12/08 13:00

Ząbkovia Ząbki

1-3

Wisła II Płock

SO/12/08 14:00

Wilga Garwolin

1-1

Mazur Karczew

SO/12/08 14:00

Weszło Warszawa

3-0

Marcovia Marki

SO/12/08 16:00

Błonianka Błonie

0-4

Hutnik Warszawa

SO/12/08 17:00

KS Troszyn

7-1

Sokół Serock

ND/13/08 16:00

Drogowiec Jedlińsk

1-2

Józefovia Józefów

3 kolejka
SO/19/08 12:30

Mszczonowianka M.

2-1

Wilga Garwolin

SO/19/08 13:00

Hutnik Warszawa

4-0

Oskar Przysucha

SO/19/08 14:00

Józefovia Józefów

0-4

KS Troszyn

SO/19/08 15:00

Sokół Serock

2-3

Błonianka Błonie

SO/19/08 17:00

Marcovia Marki

2-1

Ząbkovia Ząbki

SO/19/08 17:00

Ursus Warszawa

2-1

Weszło Warszawa

SO/19/08 17:00

Mazur Karczew

3-0

MKS Piaseczno

SO/19/08 17:00

Mazovia Mińsk Mazow.

4-0

KS Raszyn

ND/20/08 13:00

Wisła II Płock

4-0

Drogowiec Jedlińsk

4 kolejka
SO/26/08 11:00

Błonianka Błonie

3-0

Józefovia Józefów

SO/26/08 13:00

Oskar Przysucha

3-2

Sokół Serock

SO/26/08 13:00

KS Raszyn

1-3

Hutnik Warszawa

SO/26/08 13:00

Wilga Garwolin

2-2

Mazovia Mińsk Mazow.

SO/26/08 13:00

MKS Piaseczno

2-2

Mszczonowianka M.

SO/26/08 14:00

Weszło Warszawa

2-1

Mazur Karczew

SO/26/08 17:00

Drogowiec Jedlińsk

2-3

KS Troszyn

SO/26/08 17:00

Ząbkovia Ząbki

2-0

Ursus Warszawa

ND/27/08 17:00

Wisła II Płock

4-0
(wo)

Marcovia Marki

5 kolejka
ŚR/30/08 17:00

Marcovia Marki

3-0

Drogowiec Jedlińsk

ŚR/30/08 17:00

Ursus Warszawa

0-5

Wisła II Płock

ŚR/30/08 17:00

Mazur Karczew

1-5

Ząbkovia Ząbki

ŚR/30/08 17:00

Mszczonowianka M.

1-1

Weszło Warszawa

ŚR/30/08 17:00

Mazovia Mińsk Mazow.

5-1

MKS Piaseczno

ŚR/30/08 17:00

Józefovia Józefów

2-1

Oskar Przysucha

ŚR/30/08 17:30

KS Troszyn

1-0

Błonianka Błonie

ŚR/30/08 19:00

Hutnik Warszawa

2-1

Wilga Garwolin

ŚR/30/08 19:30

Sokół Serock

0-0

KS Raszyn

6 kolejka
SO/02/09 13:00

KS Raszyn

2-4

Józefovia Józefów

SO/02/09 13:00

Marcovia Marki

1-2

Ursus Warszawa

SO/02/09 14:00

Wilga Garwolin

3-0

Sokół Serock

SO/02/09 14:00

Weszło Warszawa

4-2

Mazovia Mińsk Mazow.

SO/02/09 16:00

Błonianka Błonie

5-1

Drogowiec Jedlińsk

SO/02/09 16:00

Ząbkovia Ząbki

2-1

Mszczonowianka M.

SO/02/09 17:00

MKS Piaseczno

0-2

Hutnik Warszawa

ND/03/09 13:00

Oskar Przysucha

0-2

KS Troszyn

ND/03/09 15:00

Wisła II Płock

7-1

Mazur Karczew

7 kolejka
PT/08/09 19:30

Sokół Serock

1-3

MKS Piaseczno

SO/09/09 12:30

Mszczonowianka M.

4-1

Wisła II Płock

SO/09/09 13:00

Błonianka Błonie

2-1

Oskar Przysucha

SO/09/09 14:00

Józefovia Józefów

5-5

Wilga Garwolin

SO/09/09 15:30

Mazur Karczew

1-0

Marcovia Marki

SO/09/09 16:00

Mazovia Mińsk Mazow.

1-1

Ząbkovia Ząbki

SO/09/09 16:30

Ursus Warszawa

3-2

Drogowiec Jedlińsk

SO/09/09 17:00

KS Troszyn

2-0

KS Raszyn

ND/10/09 18:00

Hutnik Warszawa

0-0

Weszło Warszawa

8 kolejka
SO/16/09 13:00

Wilga Garwolin

0-1

KS Troszyn

SO/16/09 13:00

MKS Piaseczno

2-0

Józefovia Józefów

SO/16/09 13:00

Marcovia Marki

0-3

Mszczonowianka M.

SO/16/09 13:00

Ursus Warszawa

1-0

Mazur Karczew

SO/16/09 14:00

Ząbkovia Ząbki

2-0

Hutnik Warszawa

SO/16/09 15:00

Drogowiec Jedlińsk

0-1

Oskar Przysucha

SO/16/09 15:00

KS Raszyn

2-1

Błonianka Błonie

SO/16/09 16:00

Wisła II Płock

2-0

Mazovia Mińsk Mazow.

ND/17/09 14:00

Weszło Warszawa

2-0

Sokół Serock

9 kolejka
SO/23/09 11:00

Józefovia Józefów

0-2

Weszło Warszawa

SO/23/09 12:30

Mszczonowianka M.

3-3

Ursus Warszawa

SO/23/09 13:00

Błonianka Błonie

4-1

Wilga Garwolin

SO/23/09 13:00

Oskar Przysucha

2-1

KS Raszyn

SO/23/09 14:00

KS Troszyn

5-2

MKS Piaseczno

SO/23/09 15:00

Sokół Serock

0-4

Ząbkovia Ząbki

SO/23/09 16:00

Mazur Karczew

4-1

Drogowiec Jedlińsk

SO/23/09 16:00

Mazovia Mińsk Mazow.

5-2

Marcovia Marki

SO/23/09 19:00

Hutnik Warszawa

1-0

Wisła II Płock

10 kolejka
SO/30/09 12:00

Ursus Warszawa

2-1

Mazovia Mińsk Mazow.

SO/30/09 13:00

Wilga Garwolin

3-0

Oskar Przysucha

SO/30/09 13:00

MKS Piaseczno

3-1

Błonianka Błonie

SO/30/09 14:00

Weszło Warszawa

2-0

KS Troszyn

SO/30/09 15:00

Wisła II Płock

3-0

Sokół Serock

SO/30/09 16:00

Ząbkovia Ząbki

3-0

Józefovia Józefów

SO/30/09 16:00

Marcovia Marki

0-1

Hutnik Warszawa

SO/30/09 16:00

Mazur Karczew

1-3

Mszczonowianka M.

ND/01/10 15:00

Drogowiec Jedlińsk

0-1

KS Raszyn

11 kolejka
PT/06/10 20:00

Hutnik Warszawa

1-1

Ursus Warszawa

SO/07/10 12:30

Mszczonowianka M.

3-0

Drogowiec Jedlińsk

SO/07/10 13:00

Oskar Przysucha

3-3

MKS Piaseczno

SO/07/10 13:00

KS Raszyn

0-3

Wilga Garwolin

SO/07/10 14:00

Józefovia Józefów

0-2

Wisła II Płock

SO/07/10 15:00

Sokół Serock

1-1

Marcovia Marki

SO/07/10 15:00

KS Troszyn

2-1

Ząbkovia Ząbki

SO/07/10 15:30

Mazovia Mińsk Mazow.

3-1

Mazur Karczew

ND/08/10 11:00

Błonianka Błonie

1-4

Weszło Warszawa

12 kolejka
SO/14/10 12:30

Mszczonowianka M.

6-3

Mazovia Mińsk Mazow.

SO/14/10 13:00

MKS Piaseczno

3-0

KS Raszyn

SO/14/10 13:00

Marcovia Marki

1-1

Józefovia Józefów

SO/14/10 14:00

Weszło Warszawa

2-0

Oskar Przysucha

SO/14/10 14:00

Wisła II Płock

5-0

KS Troszyn

SO/14/10 15:00

Drogowiec Jedlińsk

0-2

Wilga Garwolin

SO/14/10 15:00

Ząbkovia Ząbki

2-1

Błonianka Błonie

SO/14/10 15:00

Ursus Warszawa

9-2

Sokół Serock

SO/14/10 15:00

Mazur Karczew

0-2

Hutnik Warszawa

13 kolejka
SO/21/10 12:00

Mazovia Mińsk Mazow.

6-1

Drogowiec Jedlińsk

SO/21/10 13:00

Hutnik Warszawa

1-1

Mszczonowianka M.

SO/21/10 13:00

KS Troszyn

3-1

Marcovia Marki

SO/21/10 13:00

Oskar Przysucha

1-1

Ząbkovia Ząbki

SO/21/10 13:00

KS Raszyn

1-4

Weszło Warszawa

SO/21/10 14:00

Józefovia Józefów

0-0

Ursus Warszawa

SO/21/10 14:00

Wilga Garwolin

3-3

MKS Piaseczno

SO/21/10 15:00

Sokół Serock

3-4

Mazur Karczew

ND/22/10 12:30

Błonianka Błonie

0-3

Wisła II Płock

14 kolejka
SO/28/10 12:30

Mszczonowianka M.

5-2

Sokół Serock

SO/28/10 13:00

Ząbkovia Ząbki

4-1

KS Raszyn

SO/28/10 13:00

Marcovia Marki

1-2

Błonianka Błonie

SO/28/10 13:00

Ursus Warszawa

0-1

KS Troszyn

SO/28/10 13:30

Drogowiec Jedlińsk

0-3

MKS Piaseczno

SO/28/10 13:30

Wisła II Płock

1-0

Oskar Przysucha

SO/28/10 13:30

Mazovia Mińsk Mazow.

2-2

Hutnik Warszawa

SO/28/10 14:00

Weszło Warszawa

4-0

Wilga Garwolin

SO/28/10 14:30

Mazur Karczew

1-2

Józefovia Józefów

15 kolejka
SO/04/11 13:00

Hutnik Warszawa

3-0

Drogowiec Jedlińsk

SO/04/11 13:00

Józefovia Józefów

1-1

Mszczonowianka M.

SO/04/11 13:00

Wilga Garwolin

0-3

Ząbkovia Ząbki

SO/04/11 13:00

MKS Piaseczno

2-2

Weszło Warszawa

SO/04/11 13:30

KS Troszyn

4-0

Mazur Karczew

SO/04/11 15:00

Sokół Serock

2-3

Mazovia Mińsk Mazow.

ND/05/11 13:00

Oskar Przysucha

3-5

Marcovia Marki

ND/05/11 13:00

KS Raszyn

1-3

Wisła II Płock

ND/05/11 13:45

Błonianka Błonie

1-3

Ursus Warszawa

16 kolejka
PT/10/11 19:00

Ząbkovia Ząbki

3-0

MKS Piaseczno

SO/11/11 12:30

Mszczonowianka M.

2-2

KS Troszyn

SO/11/11 13:00

Marcovia Marki

3-2

KS Raszyn

SO/11/11 13:00

Ursus Warszawa

2-2

Oskar Przysucha

SO/11/11 13:00

Mazur Karczew

1-3

Błonianka Błonie

SO/11/11 13:00

Mazovia Mińsk Mazow.

6-0

Józefovia Józefów

SO/11/11 13:00

Hutnik Warszawa

5-1

Sokół Serock

ND/12/11 13:00

Drogowiec Jedlińsk

0-4

Weszło Warszawa

ND/12/11 13:30

Wisła II Płock

3-0

Wilga Garwolin

17 kolejka
SO/18/11 15:00

Sokół Serock

2-0

Drogowiec Jedlińsk

ND/19/11 13:00

Oskar Przysucha

1-2

Mazur Karczew

WT/21/11 20:00

Ursus Warszawa

1-2

KS Raszyn

ŚR/22/11 18:30

Błonianka Błonie

0-2

Mszczonowianka M.

PT/24/11 13:00

KS Troszyn

1-4

Mazovia Mińsk Mazow.

SO/25/11 11:00

Józefovia Józefów

0-2

Hutnik Warszawa

SO/02/03 12:30

Wilga Garwolin

2-0

Marcovia Marki

SO/02/03 13:00

MKS Piaseczno

2-1

Wisła II Płock

SO/02/03 17:00

Weszło Warszawa

3-4

Ząbkovia Ząbki

18 kolejka
SO/09/03 11:00

Weszło Warszawa

3-1

Wisła II Płock

SO/09/03 13:00

MKS Piaseczno

2-0

Marcovia Marki

SO/09/03 13:00

Wilga Garwolin

1-0

Ursus Warszawa

SO/09/03 13:00

KS Raszyn

0-2

Mazur Karczew

SO/09/03 13:00

Oskar Przysucha

2-0

Mszczonowianka M.

SO/09/03 13:00

Mazovia Mińsk Mazow.

1-0

Błonianka Błonie

SO/09/03 14:00

Józefovia Józefów

3-2

Sokół Serock

SO/09/03 14:30

KS Troszyn

3-5

Hutnik Warszawa

SO/09/03 15:00

Drogowiec Jedlińsk

0-1

Ząbkovia Ząbki

19 kolejka
SO/16/03 12:30

Mszczonowianka M.

2-0

KS Raszyn

SO/16/03 13:00

Sokół Serock

1-2

KS Troszyn

SO/16/03 13:00

Hutnik Warszawa

3-0

Błonianka Błonie

SO/16/03 13:00

Mazovia Mińsk Mazow.

1-2

Oskar Przysucha

SO/16/03 13:00

Mazur Karczew

1-1

Wilga Garwolin

SO/16/03 13:30

Wisła II Płock

1-0

Ząbkovia Ząbki

SO/16/03 14:00

Józefovia Józefów

1-1

Drogowiec Jedlińsk

SO/16/03 15:00

Ursus Warszawa

3-1

MKS Piaseczno

SO/16/03 18:30

Marcovia Marki

1-6

Weszło Warszawa

20 kolejka
SO/23/03 13:00

MKS Piaseczno

1-3

Mazur Karczew

SO/23/03 13:00

Wilga Garwolin

0-2

Mszczonowianka M.

SO/23/03 13:00

KS Raszyn

0-8

Mazovia Mińsk Mazow.

SO/23/03 13:00

Błonianka Błonie

0-3
(wo)

Sokół Serock

SO/23/03 14:00

Drogowiec Jedlińsk

0-2

Wisła II Płock

SO/23/03 14:00

Weszło Warszawa

2-0

Ursus Warszawa

SO/23/03 15:00

Oskar Przysucha

0-0

Hutnik Warszawa

SO/23/03 15:30

KS Troszyn

3-0

Józefovia Józefów

SO/23/03 19:00

Ząbkovia Ząbki

3-1

Marcovia Marki

21 kolejka
CZ/28/03 15:30

Mazur Karczew

0-2

Weszło Warszawa

PT/29/03 15:30

Ursus Warszawa

1-3

Ząbkovia Ząbki

PT/29/03 16:00

Józefovia Józefów

2-1

Błonianka Błonie

PT/29/03 16:00

Mazovia Mińsk Mazow.

6-4

Wilga Garwolin

SO/30/03 12:30

Mszczonowianka M.

3-2

MKS Piaseczno

SO/30/03 13:00

Sokół Serock

1-4

Oskar Przysucha

SO/30/03 13:00

Hutnik Warszawa

2-0

KS Raszyn

SO/30/03 13:00

Marcovia Marki

1-2

Wisła II Płock

SO/30/03 15:00

KS Troszyn

2-0

Drogowiec Jedlińsk

22 kolejka
SO/06/04 13:00

MKS Piaseczno

1-3

Mazovia Mińsk Mazow.

SO/06/04 13:00

KS Raszyn

2-0

Sokół Serock

SO/06/04 15:00

Ząbkovia Ząbki

5-1

Mazur Karczew

SO/06/04 15:00

Błonianka Błonie

1-1

KS Troszyn

SO/06/04 15:00

Oskar Przysucha

0-2

Józefovia Józefów

SO/06/04 16:00

Drogowiec Jedlińsk

4-1

Marcovia Marki

SO/06/04 16:00

Wilga Garwolin

2-4

Hutnik Warszawa

SO/06/04 18:30

Weszło Warszawa

2-4

Mszczonowianka M.

ND/07/04 13:30

Wisła II Płock

1-1

Ursus Warszawa

23 kolejka
SO/13/04 12:30

Mszczonowianka M.

0-1

Ząbkovia Ząbki

SO/13/04 13:00

Hutnik Warszawa

3-2

MKS Piaseczno

SO/13/04 13:00

Mazovia Mińsk Mazow.

0-4

Weszło Warszawa

SO/13/04 14:00

Józefovia Józefów

1-0

KS Raszyn

SO/13/04 15:00

KS Troszyn

1-1

Oskar Przysucha

SO/13/04 15:00

Sokół Serock

1-2

Wilga Garwolin

SO/13/04 15:00

Ursus Warszawa

0-0

Marcovia Marki

SO/13/04 16:00

Drogowiec Jedlińsk

1-4

Błonianka Błonie

SO/13/04 16:00

Mazur Karczew

0-1

Wisła II Płock

24 kolejka
SO/20/04 11:00

Wilga Garwolin

2-3

Józefovia Józefów

SO/20/04 13:00

Marcovia Marki

2-1

Mazur Karczew

SO/20/04 13:00

MKS Piaseczno

1-0

Sokół Serock

SO/20/04 13:30

Wisła II Płock

1-2

Mszczonowianka M.

SO/20/04 14:00

Oskar Przysucha

1-1

Błonianka Błonie

SO/20/04 15:00

KS Raszyn

0-9

KS Troszyn

SO/20/04 16:00

Drogowiec Jedlińsk

0-1

Ursus Warszawa

SO/20/04 17:00

Ząbkovia Ząbki

3-1

Mazovia Mińsk Mazow.

SO/20/04 19:00

Weszło Warszawa

1-2

Hutnik Warszawa

25 kolejka
PT/26/04 17:30

Błonianka Błonie

4-1

KS Raszyn

SO/27/04 11:00

Oskar Przysucha

1-0

Drogowiec Jedlińsk

SO/27/04 12:00

Mszczonowianka M.

3-2

Marcovia Marki

SO/27/04 13:00

Hutnik Warszawa

1-4

Ząbkovia Ząbki

SO/27/04 14:00

KS Troszyn

2-0

Wilga Garwolin

SO/27/04 14:00

Józefovia Józefów

2-2

MKS Piaseczno

SO/27/04 15:00

Sokół Serock

0-4

Weszło Warszawa

SO/27/04 16:00

Mazur Karczew

0-1

Ursus Warszawa

SO/27/04 17:00

Mazovia Mińsk Mazow.

1-5

Wisła II Płock

26 kolejka
WT/30/04 19:00

KS Raszyn

0-2

Oskar Przysucha

ŚR/01/05 16:00

Ząbkovia Ząbki

7-2

Sokół Serock

CZ/02/05 13:00

MKS Piaseczno

2-3

KS Troszyn

CZ/02/05 17:30

Marcovia Marki

3-2

Mazovia Mińsk Mazow.

PT/03/05 17:00

Ursus Warszawa

2-1

Mszczonowianka M.

SO/04/05 13:00

Wisła II Płock

4-1

Hutnik Warszawa

SO/04/05 14:00

Weszło Warszawa

6-0

Józefovia Józefów

SO/04/05 16:00

Drogowiec Jedlińsk

0-1

Mazur Karczew

SO/04/05 16:00

Wilga Garwolin

1-2

Błonianka Błonie

27 kolejka
ŚR/08/05 17:30

Oskar Przysucha

0-2

Wilga Garwolin

ŚR/08/05 17:30

KS Troszyn

1-1

Weszło Warszawa

ŚR/08/05 18:00

KS Raszyn

3-1

Drogowiec Jedlińsk

ŚR/08/05 18:00

Błonianka Błonie

0-2

MKS Piaseczno

ŚR/08/05 18:00

Józefovia Józefów

2-2

Ząbkovia Ząbki

ŚR/08/05 18:00

Mazovia Mińsk Mazow.

1-4

Ursus Warszawa

ŚR/08/05 18:00

Mszczonowianka M.

3-1

Mazur Karczew

ŚR/08/05 19:00

Sokół Serock

0-3

Wisła II Płock

ŚR/08/05 19:00

Hutnik Warszawa

1-0

Marcovia Marki

28 kolejka
SO/11/05 11:30

Wisła II Płock

2-0

Józefovia Józefów

SO/11/05 13:00

MKS Piaseczno

1-2

Oskar Przysucha

SO/11/05 13:30

Marcovia Marki

0-2

Sokół Serock

SO/11/05 15:00

Ursus Warszawa

4-0

Hutnik Warszawa

SO/11/05 16:00

Drogowiec Jedlińsk

0-1

Mszczonowianka M.

SO/11/05 16:00

Mazur Karczew

1-1

Mazovia Mińsk Mazow.

SO/11/05 16:00

Wilga Garwolin

1-2

KS Raszyn

SO/11/05 18:00

Ząbkovia Ząbki

2-1

KS Troszyn

SO/11/05 19:00

Weszło Warszawa

3-0

Błonianka Błonie

29 kolejka
PT/17/05 17:30

Oskar Przysucha

0-2

Weszło Warszawa

SO/18/05 13:00

KS Raszyn

0-4

MKS Piaseczno

SO/18/05 13:00

Józefovia Józefów

2-4

Marcovia Marki

SO/18/05 16:00

Wilga Garwolin

2-0

Drogowiec Jedlińsk

SO/18/05 17:00

KS Troszyn

2-2

Wisła II Płock

SO/18/05 17:00

Sokół Serock

0-1

Ursus Warszawa

SO/18/05 18:00

Błonianka Błonie

1-1

Ząbkovia Ząbki

SO/18/05 18:00

Hutnik Warszawa

2-2

Mazur Karczew

SO/18/05 18:00

Mazovia Mińsk Mazow.

1-1

Mszczonowianka M.

30 kolejka
PT/24/05 19:30

Ząbkovia Ząbki

2-3

Oskar Przysucha

SO/25/05 11:00

MKS Piaseczno

1-1

Wilga Garwolin

SO/25/05 12:30

Mszczonowianka M.

3-3

Hutnik Warszawa

SO/25/05 13:00

Marcovia Marki

1-3

KS Troszyn

SO/25/05 13:00

Wisła II Płock

5-0

Błonianka Błonie

SO/25/05 14:00

Weszło Warszawa

5-0

KS Raszyn

SO/25/05 15:00

Mazur Karczew

3-1

Sokół Serock

SO/25/05 17:00

Drogowiec Jedlińsk

0-1

Mazovia Mińsk Mazow.

SO/25/05 17:00

Ursus Warszawa

4-3

Józefovia Józefów

31 kolejka
- -

Wilga Garwolin

-

Wilga Garwolin

- -

KS Raszyn

-

Ząbkovia Ząbki

- -

Oskar Przysucha

-

Wisła II Płock

- -

Błonianka Błonie

-

Marcovia Marki

- -

KS Troszyn

-

Ursus Warszawa

- -

Józefovia Józefów

-

Mazur Karczew

- -

Sokół Serock

-

Mszczonowianka M.

- -

Hutnik Warszawa

-

Mazovia Mińsk Mazow.

SO/01/06 00:00

MKS Piaseczno

-

Drogowiec Jedlińsk

32 kolejka
- -

Mazovia Mińsk Mazow.

-

Sokół Serock

- -

Mszczonowianka M.

-

Józefovia Józefów

- -

Mazur Karczew

-

KS Troszyn

- -

Ursus Warszawa

-

Błonianka Błonie

- -

Marcovia Marki

-

Oskar Przysucha

- -

Wisła II Płock

-

KS Raszyn

- -

Ząbkovia Ząbki

-

Wilga Garwolin

- -

Weszło Warszawa

-

MKS Piaseczno

SO/08/06 00:00

Drogowiec Jedlińsk

-

Hutnik Warszawa

33 kolejka
- -

MKS Piaseczno

-

Ząbkovia Ząbki

- -

Wilga Garwolin

-

Wisła II Płock

- -

KS Raszyn

-

Marcovia Marki

- -

Oskar Przysucha

-

Ursus Warszawa

- -

Błonianka Błonie

-

Mazur Karczew

- -

KS Troszyn

-

Mszczonowianka M.

- -

Józefovia Józefów

-

Mazovia Mińsk Mazow.

- -

Sokół Serock

-

Hutnik Warszawa

SO/15/06 00:00

Weszło Warszawa

-

Drogowiec Jedlińsk

34 kolejka
- -

Drogowiec Jedlińsk

-

Sokół Serock

- -

Hutnik Warszawa

-

Józefovia Józefów

- -

Mazovia Mińsk Mazow.

-

KS Troszyn

- -

Mszczonowianka M.

-

Błonianka Błonie

- -

Mazur Karczew

-

Oskar Przysucha

- -

Marcovia Marki

-

Wilga Garwolin

- -

Wisła II Płock

-

MKS Piaseczno

- -

Ząbkovia Ząbki

-

Weszło Warszawa

SO/22/06 00:00

KS Raszyn

-

Ursus Warszawa

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

15:00 TVP Sport Gol - magazyn Ekstraklasy
17:00 TVP Sport U-17: Polska - Słowacja (na żywo)
21:30 Polsat Sp.2 Magazyn 1. ligi (premiera)
13:10 TVP Sport Gol (powt.)
13:30 Polsat Sp.3 Cafe Futbol (powt.)