Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 21 kwietnia 2024

4 Liga dolnośląska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Miedź II Legnica256074-1119-3-310-1-09-2-3
2Słowianin Wolibórz256072-2619-3-311-2-08-1-3
3Moto-Jelcz Oława255766-2318-3-410-2-18-1-3
4Barycz Sułów255579-2217-4-410-2-17-2-3
5Piast Żmigród254841-2714-6-56-4-38-2-2
6Polonia Środa Śląska253843-2912-2-116-1-66-1-5
7Chrobry II Głogów253748-4811-4-108-1-33-3-7
8Polonia-Stal Świdnica253544-3910-5-106-3-34-2-7
9Lechia Dzierżoniów253551-5111-2-125-1-86-1-4
10Górnik Złotoryja253541-4310-5-107-2-43-3-6
11Łużyce Lubań253441-379-7-96-4-33-3-6
12Piast Nowa Ruda253334-419-6-104-4-45-2-6
13Iskra Księginice253038-559-3-137-1-42-2-9
14Zenit Międzybórz252741-497-6-124-1-73-5-5
15Prochowiczanka 252537-578-1-166-0-62-1-10
16Górnik Nowe Miasto Wałb. 251421-804-2-193-1-81-1-11
17Bobrzanie Bolesławiec251021-732-4-192-2-90-2-10
18KS Łomnica25816-972-2-210-2-102-0-11
SO/20/04 11:00
Piast N.
3-2
Polonia-Stal Ś.
SO/20/04 14:00
Miedź I.
1-1
Chrobry I.
SO/20/04 15:00
Słowianin W.
3-1
Prochowiczanka
SO/20/04 15:00
Łużyce L.
3-1
Polonia Ś.
SO/20/04 15:00
Górnik Z.
1-0
Zenit M.
SO/20/04 15:00
Barycz S.
9-0
KS Ł.
SO/20/04 16:00
Piast Ż.
4-1
Górnik N.
SO/20/04 17:00
Lechia D.
2-3
Moto-Jelcz O.
SO/20/04 17:00
Bobrzanie B.
0-2
Iskra K.
- -
Prochowiczanka
-
Barycz S.
- -
KS Ł.
-
Bobrzanie B.
- -
Iskra K.
-
Piast Ż.
- -
Górnik N.
-
Górnik Z.
- -
Zenit M.
-
Lechia D.
- -
Moto-Jelcz O.
-
Piast N.
- -
Polonia-Stal Ś.
-
Łużyce L.
- -
Chrobry I.
-
Słowianin W.
SO/27/04 00:00
Miedź I.
-
Polonia Ś.
1 kolejka
SO/12/08 16:00

Górnik Nowe Miasto Wałb.

0-2

Moto-Jelcz Oława

SO/12/08 17:00

Zenit Międzybórz

3-2

Prochowiczanka

SO/12/08 17:00

KS Łomnica

0-3

Polonia Środa Śląska

SO/12/08 17:00

Barycz Sułów

1-0

Chrobry II Głogów

SO/12/08 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-2

Słowianin Wolibórz

SO/12/08 17:00

Piast Żmigród

2-1

Miedź II Legnica

SO/12/08 17:00

Górnik Złotoryja

2-2

Łużyce Lubań

SO/12/08 17:00

Piast Nowa Ruda

1-3

Lechia Dzierżoniów

ND/13/08 17:00

Iskra Księginice

4-0

Polonia-Stal Świdnica

2 kolejka
WT/15/08 17:00

Prochowiczanka

0-2

Piast Nowa Ruda

WT/15/08 17:00

Łużyce Lubań

1-0

Lechia Dzierżoniów

WT/15/08 17:00

Górnik Złotoryja

0-4

Miedź II Legnica

WT/15/08 17:00

Słowianin Wolibórz

6-0

Piast Żmigród

WT/15/08 17:00

Chrobry II Głogów

2-1

Bobrzanie Bolesławiec

WT/15/08 17:00

Polonia Środa Śląska

1-2

Barycz Sułów

WT/15/08 17:00

Polonia-Stal Świdnica

7-0

KS Łomnica

WT/15/08 17:00

Moto-Jelcz Oława

3-1

Iskra Księginice

WT/15/08 17:00

Zenit Międzybórz

6-1

Górnik Nowe Miasto Wałb.

3 kolejka
SO/19/08 15:00

Barycz Sułów

4-1

Polonia-Stal Świdnica

SO/19/08 16:00

Górnik Nowe Miasto Wałb.

0-4

Prochowiczanka

SO/19/08 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-3

Polonia Środa Śląska

SO/19/08 17:00

Piast Żmigród

4-0

Chrobry II Głogów

SO/19/08 17:00

Górnik Złotoryja

1-3

Słowianin Wolibórz

SO/19/08 17:00

Piast Nowa Ruda

1-1

Łużyce Lubań

ND/20/08 11:00

Iskra Księginice

2-0

Zenit Międzybórz

ND/20/08 15:00

KS Łomnica

1-4

Moto-Jelcz Oława

ŚR/23/08 16:00

Miedź II Legnica

6-2

Lechia Dzierżoniów

4 kolejka
SO/26/08 15:00

Słowianin Wolibórz

2-0

Lechia Dzierżoniów

SO/26/08 15:00

Chrobry II Głogów

3-2

Górnik Złotoryja

SO/26/08 17:00

Prochowiczanka

0-3

Łużyce Lubań

SO/26/08 17:00

Piast Nowa Ruda

0-0

Miedź II Legnica

SO/26/08 17:00

Polonia Środa Śląska

2-3

Piast Żmigród

SO/26/08 17:00

Polonia-Stal Świdnica

2-2

Bobrzanie Bolesławiec

SO/26/08 17:00

Moto-Jelcz Oława

3-2

Barycz Sułów

SO/26/08 17:00

Górnik Nowe Miasto Wałb.

2-1

Iskra Księginice

ND/27/08 15:00

Zenit Międzybórz

0-3
(wo)

KS Łomnica

5 kolejka
SO/02/09 11:00

Łużyce Lubań

0-5

Miedź II Legnica

SO/02/09 16:00

Barycz Sułów

3-0

Zenit Międzybórz

SO/02/09 16:00

Piast Żmigród

1-1

Polonia-Stal Świdnica

SO/02/09 16:00

Górnik Złotoryja

0-1

Polonia Środa Śląska

SO/02/09 16:00

Piast Nowa Ruda

0-2

Słowianin Wolibórz

SO/02/09 19:30

Lechia Dzierżoniów

1-2

Chrobry II Głogów

ND/03/09 11:00

Iskra Księginice

1-0

Prochowiczanka

ND/03/09 11:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-2

Moto-Jelcz Oława

ND/03/09 16:00

KS Łomnica

1-2

Górnik Nowe Miasto Wałb.

6 kolejka
SO/09/09 11:00

Prochowiczanka

0-2

Miedź II Legnica

SO/09/09 16:00

Słowianin Wolibórz

5-3

Łużyce Lubań

SO/09/09 16:00

Chrobry II Głogów

0-2

Piast Nowa Ruda

SO/09/09 16:00

Polonia Środa Śląska

1-2

Lechia Dzierżoniów

SO/09/09 16:00

Polonia-Stal Świdnica

4-0

Górnik Złotoryja

SO/09/09 16:00

Moto-Jelcz Oława

1-2

Piast Żmigród

SO/09/09 16:00

Zenit Międzybórz

3-0

Bobrzanie Bolesławiec

SO/09/09 16:00

Górnik Nowe Miasto Wałb.

1-3

Barycz Sułów

ND/10/09 17:00

Iskra Księginice

3-0

KS Łomnica

7 kolejka
SO/16/09 11:00

Łużyce Lubań

1-0

Chrobry II Głogów

SO/16/09 16:00

KS Łomnica

0-2

Prochowiczanka

SO/16/09 16:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-0

Górnik Nowe Miasto Wałb.

SO/16/09 16:00

Piast Żmigród

0-0

Zenit Międzybórz

SO/16/09 16:00

Lechia Dzierżoniów

2-2

Polonia-Stal Świdnica

SO/16/09 16:00

Piast Nowa Ruda

0-1

Polonia Środa Śląska

SO/16/09 16:00

Słowianin Wolibórz

3-2

Miedź II Legnica

SO/16/09 17:00

Barycz Sułów

10-2

Iskra Księginice

ND/17/09 16:00

Górnik Złotoryja

0-1

Moto-Jelcz Oława

8 kolejka
SO/23/09 16:00

Prochowiczanka

2-5

Słowianin Wolibórz

SO/23/09 16:00

Polonia Środa Śląska

1-1

Łużyce Lubań

SO/23/09 16:00

Moto-Jelcz Oława

6-1

Lechia Dzierżoniów

SO/23/09 16:00

Zenit Międzybórz

2-2

Górnik Złotoryja

SO/23/09 16:00

Górnik Nowe Miasto Wałb.

0-1

Piast Żmigród

SO/23/09 16:00

KS Łomnica

0-6

Barycz Sułów

SO/23/09 17:00

Iskra Księginice

2-0

Bobrzanie Bolesławiec

ND/24/09 11:00

Chrobry II Głogów

0-4

Miedź II Legnica

ND/24/09 16:00

Polonia-Stal Świdnica

2-3

Piast Nowa Ruda

9 kolejka
SO/30/09 12:00

Łużyce Lubań

0-1

Polonia-Stal Świdnica

SO/30/09 16:00

Barycz Sułów

2-0

Prochowiczanka

SO/30/09 16:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-2

KS Łomnica

SO/30/09 16:00

Piast Żmigród

0-0

Iskra Księginice

SO/30/09 16:00

Górnik Złotoryja

3-1

Górnik Nowe Miasto Wałb.

SO/30/09 16:00

Lechia Dzierżoniów

3-4

Zenit Międzybórz

SO/30/09 16:00

Polonia Środa Śląska

0-1

Miedź II Legnica

SO/30/09 16:00

Słowianin Wolibórz

2-2

Chrobry II Głogów

ND/01/10 11:00

Piast Nowa Ruda

0-4

Moto-Jelcz Oława

10 kolejka
SO/07/10 15:00

Prochowiczanka

1-0

Chrobry II Głogów

SO/07/10 15:00

Polonia Środa Śląska

0-3

Słowianin Wolibórz

SO/07/10 15:00

Polonia-Stal Świdnica

1-0

Miedź II Legnica

SO/07/10 15:00

Moto-Jelcz Oława

1-0

Łużyce Lubań

SO/07/10 15:00

Zenit Międzybórz

1-2

Piast Nowa Ruda

SO/07/10 15:00

Górnik Nowe Miasto Wałb.

1-5

Lechia Dzierżoniów

SO/07/10 15:00

Barycz Sułów

11-1

Bobrzanie Bolesławiec

ND/08/10 11:00

Iskra Księginice

1-1

Górnik Złotoryja

ND/08/10 12:00

KS Łomnica

0-4

Piast Żmigród

11 kolejka
SO/14/10 15:00

Bobrzanie Bolesławiec

4-2

Prochowiczanka

SO/14/10 15:00

Piast Żmigród

0-1

Barycz Sułów

SO/14/10 15:00

Górnik Złotoryja

3-1

KS Łomnica

SO/14/10 15:00

Piast Nowa Ruda

5-1

Górnik Nowe Miasto Wałb.

SO/14/10 15:00

Łużyce Lubań

3-2

Zenit Międzybórz

SO/14/10 15:00

Słowianin Wolibórz

4-0

Polonia-Stal Świdnica

SO/14/10 15:15

Moto-Jelcz Oława

1-1

Miedź II Legnica

SO/14/10 16:00

Chrobry II Głogów

2-1

Polonia Środa Śląska

SO/14/10 18:30

Lechia Dzierżoniów

7-2

Iskra Księginice

12 kolejka
SO/21/10 15:00

Prochowiczanka

1-0

Polonia Środa Śląska

SO/21/10 15:00

Polonia-Stal Świdnica

1-4

Chrobry II Głogów

SO/21/10 15:00

Moto-Jelcz Oława

2-0

Słowianin Wolibórz

SO/21/10 15:00

Zenit Międzybórz

0-5

Miedź II Legnica

SO/21/10 15:00

Górnik Nowe Miasto Wałb.

1-4

Łużyce Lubań

SO/21/10 15:00

KS Łomnica

0-2

Lechia Dzierżoniów

SO/21/10 15:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-5

Piast Żmigród

SO/21/10 18:00

Barycz Sułów

1-1

Górnik Złotoryja

ND/22/10 11:00

Iskra Księginice

0-1

Piast Nowa Ruda

13 kolejka
SO/28/10 15:00

Piast Żmigród

3-2

Prochowiczanka

SO/28/10 15:00

Górnik Złotoryja

1-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/28/10 15:00

Lechia Dzierżoniów

0-2

Barycz Sułów

SO/28/10 15:00

Piast Nowa Ruda

4-0

KS Łomnica

SO/28/10 15:00

Łużyce Lubań

2-1

Iskra Księginice

SO/28/10 15:00

Miedź II Legnica

2-0

Górnik Nowe Miasto Wałb.

SO/28/10 15:00

Słowianin Wolibórz

0-0

Zenit Międzybórz

SO/28/10 15:00

Polonia Środa Śląska

1-0

Polonia-Stal Świdnica

SO/28/10 16:00

Chrobry II Głogów

3-2

Moto-Jelcz Oława

14 kolejka
PT/03/11 18:30

Barycz Sułów

3-3

Piast Nowa Ruda

SO/04/11 13:00

Prochowiczanka

3-2

Polonia-Stal Świdnica

SO/04/11 13:00

Moto-Jelcz Oława

1-1

Polonia Środa Śląska

SO/04/11 13:00

Zenit Międzybórz

4-0

Chrobry II Głogów

SO/04/11 13:00

Iskra Księginice

0-5

Miedź II Legnica

SO/04/11 13:00

Piast Żmigród

0-2

Górnik Złotoryja

SO/04/11 14:00

Górnik Nowe Miasto Wałb.

0-5

Słowianin Wolibórz

SO/04/11 14:00

Bobrzanie Bolesławiec

2-4

Lechia Dzierżoniów

ND/05/11 11:00

KS Łomnica

0-8

Łużyce Lubań

15 kolejka
SO/11/11 11:00

Chrobry II Głogów

5-0

Górnik Nowe Miasto Wałb.

SO/11/11 13:00

Górnik Złotoryja

4-1

Prochowiczanka

SO/11/11 13:00

Lechia Dzierżoniów

1-2

Piast Żmigród

SO/11/11 13:00

Piast Nowa Ruda

4-3

Bobrzanie Bolesławiec

SO/11/11 13:00

Łużyce Lubań

1-1

Barycz Sułów

SO/11/11 13:00

Miedź II Legnica

3-0

KS Łomnica

SO/11/11 13:00

Słowianin Wolibórz

6-2

Iskra Księginice

SO/11/11 13:00

Polonia Środa Śląska

2-3

Zenit Międzybórz

ND/12/11 13:30

Polonia-Stal Świdnica

1-0

Moto-Jelcz Oława

16 kolejka
PT/17/11 19:00

Lechia Dzierżoniów

1-2

Górnik Złotoryja

SO/18/11 13:00

Prochowiczanka

0-7

Moto-Jelcz Oława

SO/18/11 13:00

Zenit Międzybórz

0-2

Polonia-Stal Świdnica

SO/18/11 13:00

Iskra Księginice

3-1

Chrobry II Głogów

SO/18/11 13:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-0

Łużyce Lubań

SO/18/11 13:00

Piast Żmigród

1-0

Piast Nowa Ruda

SO/18/11 18:00

Barycz Sułów

0-1

Miedź II Legnica

ND/19/11 12:00

Górnik Nowe Miasto Wałb.

1-5

Polonia Środa Śląska

SO/24/02 20:00

KS Łomnica

0-5

Słowianin Wolibórz

17 kolejka
PT/24/11 20:30

Górnik Złotoryja

1-0

Piast Nowa Ruda

SO/25/11 13:00

Lechia Dzierżoniów

3-1

Prochowiczanka

SO/25/11 13:00

Miedź II Legnica

5-0

Bobrzanie Bolesławiec

SO/25/11 13:00

Słowianin Wolibórz

3-1

Barycz Sułów

SO/25/11 13:00

Polonia Środa Śląska

2-0

Iskra Księginice

SO/25/11 13:00

Polonia-Stal Świdnica

4-1

Górnik Nowe Miasto Wałb.

SO/25/11 13:00

Moto-Jelcz Oława

3-1

Zenit Międzybórz

SO/25/11 15:00

Chrobry II Głogów

10-1

KS Łomnica

ŚR/13/03 16:00

Łużyce Lubań

1-1

Piast Żmigród

18 kolejka
SO/02/03 14:00

Prochowiczanka

1-4

Zenit Międzybórz

SO/02/03 14:00

Moto-Jelcz Oława

3-0

Górnik Nowe Miasto Wałb.

SO/02/03 14:00

Polonia-Stal Świdnica

2-0

Iskra Księginice

SO/02/03 14:00

Słowianin Wolibórz

5-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/02/03 14:00

Łużyce Lubań

1-2

Górnik Złotoryja

SO/02/03 15:00

Polonia Środa Śląska

4-0

KS Łomnica

SO/02/03 15:00

Miedź II Legnica

4-0

Piast Żmigród

SO/02/03 17:00

Lechia Dzierżoniów

3-0

Piast Nowa Ruda

ND/03/03 10:00

Chrobry II Głogów

3-2

Barycz Sułów

19 kolejka
SO/09/03 14:00

Piast Żmigród

2-0

Słowianin Wolibórz

SO/09/03 14:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-2

Chrobry II Głogów

SO/09/03 14:00

KS Łomnica

1-4

Polonia-Stal Świdnica

SO/09/03 14:00

Górnik Nowe Miasto Wałb.

2-2

Zenit Międzybórz

SO/09/03 16:00

Piast Nowa Ruda

1-1

Prochowiczanka

SO/09/03 17:00

Lechia Dzierżoniów

2-1

Łużyce Lubań

SO/09/03 17:00

Barycz Sułów

1-0

Polonia Środa Śląska

SO/09/03 17:45

Iskra Księginice

1-4

Moto-Jelcz Oława

ND/10/03 14:00

Miedź II Legnica

2-0

Górnik Złotoryja

20 kolejka
SO/16/03 12:00

Polonia-Stal Świdnica

0-0

Barycz Sułów

SO/16/03 14:00

Zenit Międzybórz

1-2

Iskra Księginice

SO/16/03 14:00

Moto-Jelcz Oława

3-1

KS Łomnica

SO/16/03 14:00

Słowianin Wolibórz

2-1

Górnik Złotoryja

SO/16/03 15:00

Prochowiczanka

3-0

Górnik Nowe Miasto Wałb.

SO/16/03 15:00

Polonia Środa Śląska

4-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/16/03 17:00

Lechia Dzierżoniów

0-2

Miedź II Legnica

ND/17/03 12:00

Chrobry II Głogów

1-3

Piast Żmigród

ND/17/03 15:00

Łużyce Lubań

1-1

Piast Nowa Ruda

21 kolejka
SO/23/03 14:00

Miedź II Legnica

5-0

Piast Nowa Ruda

SO/23/03 14:00

Łużyce Lubań

1-0

Prochowiczanka

SO/23/03 14:00

Górnik Złotoryja

5-1

Chrobry II Głogów

SO/23/03 14:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-3

Polonia-Stal Świdnica

SO/23/03 15:00

Piast Żmigród

1-2

Polonia Środa Śląska

SO/23/03 15:00

Iskra Księginice

4-1

Górnik Nowe Miasto Wałb.

SO/23/03 17:00

Lechia Dzierżoniów

1-4

Słowianin Wolibórz

SO/23/03 17:00

Barycz Sułów

2-0

Moto-Jelcz Oława

ND/24/03 14:00

KS Łomnica

3-3

Zenit Międzybórz

22 kolejka
PT/29/03 18:00

Miedź II Legnica

4-0

Łużyce Lubań

SO/30/03 12:00

Górnik Nowe Miasto Wałb.

2-1

KS Łomnica

SO/30/03 12:00

Chrobry II Głogów

2-2

Lechia Dzierżoniów

SO/30/03 14:00

Prochowiczanka

4-2

Iskra Księginice

SO/30/03 14:00

Zenit Międzybórz

0-4

Barycz Sułów

SO/30/03 14:00

Moto-Jelcz Oława

3-0

Bobrzanie Bolesławiec

SO/30/03 14:00

Słowianin Wolibórz

1-0

Piast Nowa Ruda

SO/30/03 15:00

Polonia-Stal Świdnica

0-0

Piast Żmigród

SO/30/03 16:00

Polonia Środa Śląska

2-1

Górnik Złotoryja

23 kolejka
SO/06/04 14:00

Piast Nowa Ruda

1-1

Chrobry II Głogów

SO/06/04 15:00

Łużyce Lubań

1-1

Słowianin Wolibórz

SO/06/04 15:00

Górnik Złotoryja

3-1

Polonia-Stal Świdnica

SO/06/04 15:00

KS Łomnica

1-1

Iskra Księginice

SO/06/04 16:00

Piast Żmigród

0-0

Moto-Jelcz Oława

SO/06/04 17:00

Lechia Dzierżoniów

2-1

Polonia Środa Śląska

SO/06/04 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-1

Zenit Międzybórz

SO/06/04 17:00

Barycz Sułów

6-0

Górnik Nowe Miasto Wałb.

ND/07/04 14:00

Miedź II Legnica

5-1

Prochowiczanka

24 kolejka
SO/13/04 15:00

Prochowiczanka

5-0

KS Łomnica

SO/13/04 15:00

Górnik Nowe Miasto Wałb.

3-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/13/04 15:00

Zenit Międzybórz

1-2

Piast Żmigród

SO/13/04 15:00

Moto-Jelcz Oława

7-3

Górnik Złotoryja

SO/13/04 15:00

Polonia Środa Śląska

4-0

Piast Nowa Ruda

SO/13/04 16:00

Polonia-Stal Świdnica

1-2

Lechia Dzierżoniów

SO/13/04 17:00

Iskra Księginice

1-2

Barycz Sułów

ND/14/04 10:00

Chrobry II Głogów

3-2

Łużyce Lubań

ND/14/04 15:00

Miedź II Legnica

4-0

Słowianin Wolibórz

25 kolejka
SO/20/04 11:00

Piast Nowa Ruda

3-2

Polonia-Stal Świdnica

SO/20/04 14:00

Miedź II Legnica

1-1

Chrobry II Głogów

SO/20/04 15:00

Słowianin Wolibórz

3-1

Prochowiczanka

SO/20/04 15:00

Łużyce Lubań

3-1

Polonia Środa Śląska

SO/20/04 15:00

Górnik Złotoryja

1-0

Zenit Międzybórz

SO/20/04 15:00

Barycz Sułów

9-0

KS Łomnica

SO/20/04 16:00

Piast Żmigród

4-1

Górnik Nowe Miasto Wałb.

SO/20/04 17:00

Lechia Dzierżoniów

2-3

Moto-Jelcz Oława

SO/20/04 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-2

Iskra Księginice

26 kolejka
- -

Prochowiczanka

-

Barycz Sułów

- -

KS Łomnica

-

Bobrzanie Bolesławiec

- -

Iskra Księginice

-

Piast Żmigród

- -

Górnik Nowe Miasto Wałb.

-

Górnik Złotoryja

- -

Zenit Międzybórz

-

Lechia Dzierżoniów

- -

Moto-Jelcz Oława

-

Piast Nowa Ruda

- -

Polonia-Stal Świdnica

-

Łużyce Lubań

- -

Chrobry II Głogów

-

Słowianin Wolibórz

SO/27/04 00:00

Miedź II Legnica

-

Polonia Środa Śląska

27 kolejka
- -

Słowianin Wolibórz

-

Polonia Środa Śląska

- -

Miedź II Legnica

-

Polonia-Stal Świdnica

- -

Łużyce Lubań

-

Moto-Jelcz Oława

- -

Piast Nowa Ruda

-

Zenit Międzybórz

- -

Lechia Dzierżoniów

-

Górnik Nowe Miasto Wałb.

- -

Górnik Złotoryja

-

Iskra Księginice

- -

Piast Żmigród

-

KS Łomnica

- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

Barycz Sułów

ŚR/01/05 00:00

Chrobry II Głogów

-

Prochowiczanka

28 kolejka
- -

Prochowiczanka

-

Bobrzanie Bolesławiec

- -

Barycz Sułów

-

Piast Żmigród

- -

KS Łomnica

-

Górnik Złotoryja

- -

Iskra Księginice

-

Lechia Dzierżoniów

- -

Górnik Nowe Miasto Wałb.

-

Piast Nowa Ruda

- -

Zenit Międzybórz

-

Łużyce Lubań

- -

Polonia-Stal Świdnica

-

Słowianin Wolibórz

- -

Polonia Środa Śląska

-

Chrobry II Głogów

SO/04/05 00:00

Miedź II Legnica

-

Moto-Jelcz Oława

29 kolejka
- -

Chrobry II Głogów

-

Polonia-Stal Świdnica

- -

Słowianin Wolibórz

-

Moto-Jelcz Oława

- -

Miedź II Legnica

-

Zenit Międzybórz

- -

Łużyce Lubań

-

Górnik Nowe Miasto Wałb.

- -

Piast Nowa Ruda

-

Iskra Księginice

- -

Lechia Dzierżoniów

-

KS Łomnica

- -

Górnik Złotoryja

-

Barycz Sułów

- -

Piast Żmigród

-

Bobrzanie Bolesławiec

SO/11/05 00:00

Polonia Środa Śląska

-

Prochowiczanka

30 kolejka
- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

Górnik Złotoryja

- -

Barycz Sułów

-

Lechia Dzierżoniów

- -

KS Łomnica

-

Piast Nowa Ruda

- -

Iskra Księginice

-

Łużyce Lubań

- -

Górnik Nowe Miasto Wałb.

-

Miedź II Legnica

- -

Zenit Międzybórz

-

Słowianin Wolibórz

- -

Moto-Jelcz Oława

-

Chrobry II Głogów

- -

Polonia-Stal Świdnica

-

Polonia Środa Śląska

SO/18/05 00:00

Prochowiczanka

-

Piast Żmigród

31 kolejka
- -

Polonia Środa Śląska

-

Moto-Jelcz Oława

- -

Chrobry II Głogów

-

Zenit Międzybórz

- -

Słowianin Wolibórz

-

Górnik Nowe Miasto Wałb.

- -

Miedź II Legnica

-

Iskra Księginice

- -

Łużyce Lubań

-

KS Łomnica

- -

Piast Nowa Ruda

-

Barycz Sułów

- -

Lechia Dzierżoniów

-

Bobrzanie Bolesławiec

- -

Górnik Złotoryja

-

Piast Żmigród

SO/25/05 00:00

Polonia-Stal Świdnica

-

Prochowiczanka

32 kolejka
- -

Piast Żmigród

-

Lechia Dzierżoniów

- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

Piast Żmigród

- -

Barycz Sułów

-

Łużyce Lubań

- -

KS Łomnica

-

Miedź II Legnica

- -

Iskra Księginice

-

Słowianin Wolibórz

- -

Górnik Nowe Miasto Wałb.

-

Chrobry II Głogów

- -

Zenit Międzybórz

-

Polonia Środa Śląska

- -

Moto-Jelcz Oława

-

Polonia-Stal Świdnica

SO/01/06 00:00

Prochowiczanka

-

Górnik Złotoryja

33 kolejka
- -

Moto-Jelcz Oława

-

Prochowiczanka

- -

Polonia-Stal Świdnica

-

Zenit Międzybórz

- -

Polonia Środa Śląska

-

Górnik Nowe Miasto Wałb.

- -

Chrobry II Głogów

-

Iskra Księginice

- -

Słowianin Wolibórz

-

KS Łomnica

- -

Miedź II Legnica

-

Barycz Sułów

- -

Łużyce Lubań

-

Bobrzanie Bolesławiec

- -

Piast Nowa Ruda

-

Piast Żmigród

SO/08/06 00:00

Górnik Złotoryja

-

Lechia Dzierżoniów

34 kolejka
- -

Prochowiczanka

-

Lechia Dzierżoniów

- -

Piast Żmigród

-

Łużyce Lubań

- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

Miedź II Legnica

- -

Barycz Sułów

-

Słowianin Wolibórz

- -

KS Łomnica

-

Chrobry II Głogów

- -

Iskra Księginice

-

Polonia Środa Śląska

- -

Górnik Nowe Miasto Wałb.

-

Polonia-Stal Świdnica

- -

Zenit Międzybórz

-

Moto-Jelcz Oława

SO/15/06 00:00

Piast Nowa Ruda

-

Górnik Złotoryja

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok295566-39
2Śląsk Wrocław285038-26
3Lech Poznań284840-32
4Górnik Zabrze294839-32
5Pogoń Szczecin294754-34
6Raków Częstochowa294650-32
7Legia Warszawa284643-33
8Widzew Łódź294239-38
9Stal Mielec283833-34
10Piast Gliwice293530-32
11Zagłębie Lubin293531-43
12Radomiak Radom293534-47
13Cracovia283238-39
14Warta Poznań283126-33
15Korona Kielce293034-38
16Puszcza Niepołomice282934-46
17ŁKS Łódź282126-58
18Ruch Chorzów292031-50
PT/19/04 18:00
Korona K.
4-0
Radomiak R.
PT/19/04 20:30
Raków C.
0-1
Górnik Z.
SO/20/04 15:00
Pogoń S.
0-2
Piast G.
SO/20/04 17:30
Ruch C.
2-3
Widzew Ł.
SO/20/04 20:00
Zagłębie L.
1-2
Jagiellonia B.
ND/21/04 12:30
Cracovia
-
Puszcza N.
ND/21/04 15:00
ŁKS Ł.
-
Lech P.
ND/21/04 17:30
Legia W.
-
Śląsk W.
PN/22/04 19:00
Warta P.
-
Stal M.
PT/26/04 18:00
Piast G.
-
Warta P.
PT/26/04 20:30
Jagiellonia B.
-
Pogoń S.
SO/27/04 15:00
Górnik Z.
-
ŁKS Ł.
SO/27/04 17:30
Śląsk W.
-
Ruch C.
SO/27/04 20:00
Widzew Ł.
-
Raków C.
ND/28/04 12:30
Radomiak R.
-
Zagłębie L.
ND/28/04 15:00
Stal M.
-
Legia W.
ND/28/04 17:30
Lech P.
-
Cracovia
PN/29/04 19:00
Puszcza N.
-
Korona K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport Cracovia - Puszcza (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Arka - Wisła P. (na żywo)
14:00 TVP Sport 2. liga: Kotwica - ŁKS II (na żywo)
15:00 Canal+Sport ŁKS - Lech (na żywo)
17:30 TVP 2 Legia - Śląsk (na żywo)
21:00 Eleven Real M. - Barcelona (na żywo)
18:15 TVP Sport 2. liga: Olimpia E. - Stomil (na żywo)
19:00 Canal+Sport Warta - Stal (na żywo)
20:25 TVP Sport Gol (na żywo)
21:30 Pol. Sp. E. Magazyn 1. ligi (premiera)