Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 04 marca 2024

4 Liga wielkopolska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Lipno Stęszew183952-2412-3-38-1-24-2-1
2Nielba Wągrowiec183738-1911-4-35-2-26-2-1
3Huragan Pobiedziska183636-1511-3-47-2-04-1-4
4Kotwica Kórnik173639-2111-3-37-1-04-2-3
5Polonia Leszno183628-1811-3-46-3-15-0-3
6Obra Kościan183027-279-3-64-3-25-0-4
7Wiara Lecha Poznań182731-288-3-75-0-43-3-3
8Centra Ostrów Wlkp.182734-358-3-76-1-32-2-4
9LKS Gołuchów182532-337-4-73-1-54-3-2
10Victoria Września182438-327-3-84-1-33-2-5
11Jarota Jarocin182334-346-5-74-2-22-3-5
12Mieszko Gniezno182330-347-2-94-1-43-1-5
13Polonia Chodzież182122-356-3-93-1-23-2-7
14Ostrovia Ostrów Wlkp.181619-294-4-102-2-52-2-5
15Polonia Kępno181520-363-6-91-4-32-2-6
16Tarnovia Tarnowo P.171424-324-2-113-2-51-0-6
17Korona Piaski181225-433-3-121-2-72-1-5
18Pogoń Łobżenica181227-613-3-123-1-50-2-7
SO/25/11 11:00
Centra O.
3-2
Huragan P.
SO/25/11 11:00
LKS G.
1-2
Mieszko G.
SO/25/11 12:00
Victoria W.
3-1
Polonia K.
SO/25/11 12:00
Polonia L.
1-1
Nielba W.
SO/25/11 13:00
Jarota J.
2-1
Pogoń Ł.
SO/25/11 13:00
Obra K.
1-1
Korona P.
SO/25/11 14:00
Kotwica K.
3-1
Polonia C.
SO/25/11 15:00
Wiara L.
3-0
Ostrovia O.
ND/26/11 14:00
Lipno S.
4-1
Tarnovia T.
- -
Victoria W.
-
Nielba W.
- -
Ostrovia O.
-
LKS G.
- -
Mieszko G.
-
Kotwica K.
- -
Polonia C.
-
Obra K.
- -
Korona P.
-
Jarota J.
- -
Pogoń Ł.
-
Lipno S.
- -
Tarnovia T.
-
Polonia L.
- -
Polonia K.
-
Huragan P.
SO/16/03 00:00
Centra O.
-
Wiara L.
1 kolejka
SO/05/08 11:00

Mieszko Gniezno

0-4

LKS Gołuchów

SO/05/08 16:00

Huragan Pobiedziska

2-0

Centra Ostrów Wlkp.

SO/05/08 17:00

Polonia Kępno

4-1

Victoria Września

SO/05/08 17:00

Nielba Wągrowiec

2-1

Polonia Leszno

SO/05/08 17:00

Tarnovia Tarnowo P.

2-6

Lipno Stęszew

SO/05/08 17:00

Pogoń Łobżenica

4-3

Jarota Jarocin

SO/05/08 17:00

Korona Piaski

1-2

Obra Kościan

SO/05/08 17:00

Polonia Chodzież

0-2

Kotwica Kórnik

SO/05/08 17:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

1-1

Wiara Lecha Poznań

2 kolejka
PT/11/08 19:00

Huragan Pobiedziska

3-0

Polonia Kępno

SO/12/08 11:00

Kotwica Kórnik

4-1

Mieszko Gniezno

SO/12/08 11:00

Polonia Leszno

1-0

Tarnovia Tarnowo P.

SO/12/08 12:00

Nielba Wągrowiec

2-1

Victoria Września

SO/12/08 14:00

LKS Gołuchów

2-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/12/08 16:00

Obra Kościan

2-0

Polonia Chodzież

SO/12/08 17:00

Jarota Jarocin

1-3

Korona Piaski

SO/12/08 17:00

Lipno Stęszew

5-2

Pogoń Łobżenica

SO/12/08 18:00

Wiara Lecha Poznań

5-1

Centra Ostrów Wlkp.

3 kolejka
WT/15/08 11:00

Centra Ostrów Wlkp.

0-2

Polonia Kępno

WT/15/08 11:00

Mieszko Gniezno

3-0

Obra Kościan

WT/15/08 17:00

Nielba Wągrowiec

0-1

Huragan Pobiedziska

WT/15/08 17:00

Tarnovia Tarnowo P.

2-2

Victoria Września

WT/15/08 17:00

Pogoń Łobżenica

3-1

Polonia Leszno

WT/15/08 17:00

Korona Piaski

2-2

Lipno Stęszew

WT/15/08 17:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-1

Kotwica Kórnik

WT/15/08 17:30

Polonia Chodzież

3-2

Jarota Jarocin

WT/15/08 19:00

Wiara Lecha Poznań

1-0

LKS Gołuchów

4 kolejka
SO/19/08 11:00

Centra Ostrów Wlkp.

4-1

LKS Gołuchów

SO/19/08 15:00

Polonia Leszno

3-0

Korona Piaski

SO/19/08 15:00

Polonia Kępno

0-4

Nielba Wągrowiec

SO/19/08 16:00

Obra Kościan

1-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/19/08 16:00

Jarota Jarocin

2-0

Mieszko Gniezno

SO/19/08 16:00

Victoria Września

7-1

Pogoń Łobżenica

SO/19/08 17:00

Lipno Stęszew

5-0

Polonia Chodzież

SO/19/08 17:00

Tarnovia Tarnowo P.

0-2

Huragan Pobiedziska

ND/20/08 11:00

Kotwica Kórnik

1-1

Wiara Lecha Poznań

5 kolejka
PT/25/08 18:00

Tarnovia Tarnowo P.

5-0

Polonia Kępno

SO/26/08 11:00

Mieszko Gniezno

0-4

Lipno Stęszew

SO/26/08 15:00

Korona Piaski

2-4

Victoria Września

SO/26/08 16:00

LKS Gołuchów

2-3

Kotwica Kórnik

SO/26/08 17:00

Centra Ostrów Wlkp.

1-1

Nielba Wągrowiec

SO/26/08 17:00

Huragan Pobiedziska

4-0

Pogoń Łobżenica

SO/26/08 19:00

Wiara Lecha Poznań

2-3

Obra Kościan

ND/27/08 11:00

Polonia Leszno

1-0

Polonia Chodzież

ŚR/30/08 17:30

Ostrovia Ostrów Wlkp.

3-1

Jarota Jarocin

6 kolejka
SO/02/09 14:00

Centra Ostrów Wlkp.

3-2

Kotwica Kórnik

SO/02/09 16:00

Obra Kościan

1-2

LKS Gołuchów

SO/02/09 16:00

Polonia Leszno

1-0

Mieszko Gniezno

SO/02/09 16:00

Victoria Września

4-1

Polonia Chodzież

SO/02/09 16:00

Huragan Pobiedziska

2-1

Korona Piaski

SO/02/09 16:00

Polonia Kępno

2-2

Pogoń Łobżenica

SO/02/09 17:00

Lipno Stęszew

2-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/02/09 17:00

Nielba Wągrowiec

2-1

Tarnovia Tarnowo P.

ND/03/09 16:00

Jarota Jarocin

2-2

Wiara Lecha Poznań

7 kolejka
CZ/07/09 17:00

LKS Gołuchów

1-3

Jarota Jarocin

SO/09/09 11:00

Mieszko Gniezno

1-3

Victoria Września

SO/09/09 13:00

Kotwica Kórnik

2-0

Obra Kościan

SO/09/09 15:00

Korona Piaski

0-1

Polonia Kępno

SO/09/09 17:00

Polonia Chodzież

2-2

Huragan Pobiedziska

SO/09/09 19:00

Wiara Lecha Poznań

1-4

Lipno Stęszew

ND/10/09 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

1-2

Polonia Leszno

ND/10/09 17:00

Tarnovia Tarnowo P.

3-0

Centra Ostrów Wlkp.

ND/10/09 17:00

Pogoń Łobżenica

2-4

Nielba Wągrowiec

8 kolejka
PT/15/09 18:30

Huragan Pobiedziska

4-0

Mieszko Gniezno

SO/16/09 12:00

Nielba Wągrowiec

3-1

Korona Piaski

SO/16/09 14:00

Centra Ostrów Wlkp.

3-2

Obra Kościan

SO/16/09 15:00

Lipno Stęszew

2-2

LKS Gołuchów

SO/16/09 15:00

Victoria Września

3-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/16/09 16:00

Jarota Jarocin

5-0

Kotwica Kórnik

SO/16/09 16:00

Polonia Kępno

0-2

Polonia Chodzież

SO/16/09 16:00

Tarnovia Tarnowo P.

1-0

Pogoń Łobżenica

ND/17/09 16:00

Polonia Leszno

2-1

Wiara Lecha Poznań

9 kolejka
SO/23/09 11:00

Mieszko Gniezno

3-3

Polonia Kępno

SO/23/09 11:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-3

Huragan Pobiedziska

SO/23/09 12:00

Kotwica Kórnik

3-1

Lipno Stęszew

SO/23/09 14:00

LKS Gołuchów

0-3

Polonia Leszno

SO/23/09 16:00

Korona Piaski

1-4

Tarnovia Tarnowo P.

SO/23/09 16:00

Polonia Chodzież

0-5

Nielba Wągrowiec

SO/23/09 16:00

Obra Kościan

0-0

Jarota Jarocin

ND/24/09 15:00

Victoria Września

1-2

Wiara Lecha Poznań

ND/24/09 16:30

Pogoń Łobżenica

2-5

Centra Ostrów Wlkp.

10 kolejka
SO/30/09 11:00

Centra Ostrów Wlkp.

6-2

Jarota Jarocin

SO/30/09 14:00

Nielba Wągrowiec

0-0

Mieszko Gniezno

SO/30/09 15:00

Lipno Stęszew

5-0

Obra Kościan

SO/30/09 15:00

Polonia Leszno

2-2

Kotwica Kórnik

SO/30/09 15:00

Victoria Września

1-1

LKS Gołuchów

SO/30/09 15:00

Huragan Pobiedziska

2-1

Wiara Lecha Poznań

SO/30/09 16:00

Polonia Kępno

0-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/30/09 16:00

Tarnovia Tarnowo P.

0-0

Polonia Chodzież

ND/01/10 16:00

Pogoń Łobżenica

0-2

Korona Piaski

11 kolejka
SO/07/10 11:00

Mieszko Gniezno

2-1

Tarnovia Tarnowo P.

SO/07/10 13:00

Kotwica Kórnik

5-1

Victoria Września

SO/07/10 14:00

LKS Gołuchów

2-1

Huragan Pobiedziska

SO/07/10 14:00

Lipno Stęszew

3-0

Jarota Jarocin

SO/07/10 15:00

Korona Piaski

1-1

Centra Ostrów Wlkp.

SO/07/10 15:00

Pogoń Łobżenica

1-1

Polonia Chodzież

SO/07/10 15:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

1-2

Nielba Wągrowiec

SO/07/10 15:00

Obra Kościan

0-3

Polonia Leszno

SO/07/10 19:00

Wiara Lecha Poznań

2-0

Polonia Kępno

12 kolejka
SO/14/10 12:00

Nielba Wągrowiec

1-0

Wiara Lecha Poznań

SO/14/10 12:00

Pogoń Łobżenica

1-6

Mieszko Gniezno

SO/14/10 14:00

Centra Ostrów Wlkp.

0-1

Lipno Stęszew

SO/14/10 14:00

Korona Piaski

4-2

Polonia Chodzież

SO/14/10 15:00

Polonia Leszno

0-1

Jarota Jarocin

SO/14/10 15:00

Victoria Września

2-3

Obra Kościan

SO/14/10 15:00

Polonia Kępno

1-1

LKS Gołuchów

SO/14/10 15:00

Tarnovia Tarnowo P.

0-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/14/10 16:00

Huragan Pobiedziska

0-0

Kotwica Kórnik

13 kolejka
SO/21/10 11:00

Mieszko Gniezno

2-0

Korona Piaski

SO/21/10 13:00

Kotwica Kórnik

2-0

Polonia Kępno

SO/21/10 13:00

Lipno Stęszew

1-2

Polonia Leszno

SO/21/10 14:00

Polonia Chodzież

5-2

Centra Ostrów Wlkp.

SO/21/10 14:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

7-2

Pogoń Łobżenica

SO/21/10 14:00

Obra Kościan

1-0

Huragan Pobiedziska

SO/21/10 15:30

Jarota Jarocin

0-1

Victoria Września

ND/22/10 13:00

LKS Gołuchów

2-3

Nielba Wągrowiec

ND/22/10 19:00

Wiara Lecha Poznań

2-1

Tarnovia Tarnowo P.

14 kolejka
SO/28/10 11:00

Polonia Kępno

1-2

Obra Kościan

SO/28/10 13:00

Centra Ostrów Wlkp.

0-1

Polonia Leszno

SO/28/10 13:00

Korona Piaski

1-2

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/28/10 14:00

Nielba Wągrowiec

0-1

Kotwica Kórnik

SO/28/10 14:00

Pogoń Łobżenica

0-2

Wiara Lecha Poznań

SO/28/10 15:00

Tarnovia Tarnowo P.

2-3

LKS Gołuchów

ND/29/10 14:00

Polonia Chodzież

2-0

Mieszko Gniezno

ND/29/10 15:00

Huragan Pobiedziska

2-2

Jarota Jarocin

WT/28/11 20:00

Lipno Stęszew

1-0

Victoria Września

15 kolejka
SO/04/11 11:00

Mieszko Gniezno

1-2

Centra Ostrów Wlkp.

SO/04/11 11:00

LKS Gołuchów

3-3

Pogoń Łobżenica

SO/04/11 13:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-1

Polonia Chodzież

SO/04/11 13:00

Obra Kościan

2-1

Nielba Wągrowiec

SO/04/11 13:00

Lipno Stęszew

2-1

Huragan Pobiedziska

SO/04/11 14:00

Jarota Jarocin

3-3

Polonia Kępno

SO/04/11 14:00

Polonia Leszno

2-2

Victoria Września

ND/05/11 13:00

Korona Piaski

1-2

Wiara Lecha Poznań

SO/02/12 14:00

Kotwica Kórnik

-
Odwołany

Tarnovia Tarnowo P.

16 kolejka
SO/11/11 13:00

Centra Ostrów Wlkp.

2-1

Victoria Września

SO/11/11 13:00

Nielba Wągrowiec

1-1

Jarota Jarocin

SO/11/11 13:00

Tarnovia Tarnowo P.

0-2

Obra Kościan

SO/11/11 13:00

Pogoń Łobżenica

3-1

Kotwica Kórnik

SO/11/11 13:00

Korona Piaski

3-4

LKS Gołuchów

SO/11/11 14:00

Huragan Pobiedziska

3-0
(wo)

Polonia Leszno

SO/11/11 14:00

Mieszko Gniezno

3-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/11/11 20:00

Wiara Lecha Poznań

1-2

Polonia Chodzież

ND/12/11 13:00

Polonia Kępno

1-1

Lipno Stęszew

17 kolejka
SO/18/11 11:00

LKS Gołuchów

1-0

Polonia Chodzież

SO/18/11 12:00

Lipno Stęszew

3-6

Nielba Wągrowiec

SO/18/11 12:00

Polonia Leszno

2-1

Polonia Kępno

SO/18/11 12:00

Victoria Września

1-2

Huragan Pobiedziska

SO/18/11 13:00

Kotwica Kórnik

7-1

Korona Piaski

SO/18/11 13:00

Obra Kościan

5-0

Pogoń Łobżenica

SO/18/11 13:30

Jarota Jarocin

4-1

Tarnovia Tarnowo P.

SO/18/11 17:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

1-1

Centra Ostrów Wlkp.

SO/18/11 19:00

Wiara Lecha Poznań

2-6

Mieszko Gniezno

18 kolejka
SO/25/11 11:00

Centra Ostrów Wlkp.

3-2

Huragan Pobiedziska

SO/25/11 11:00

LKS Gołuchów

1-2

Mieszko Gniezno

SO/25/11 12:00

Victoria Września

3-1

Polonia Kępno

SO/25/11 12:00

Polonia Leszno

1-1

Nielba Wągrowiec

SO/25/11 13:00

Jarota Jarocin

2-1

Pogoń Łobżenica

SO/25/11 13:00

Obra Kościan

1-1

Korona Piaski

SO/25/11 14:00

Kotwica Kórnik

3-1

Polonia Chodzież

SO/25/11 15:00

Wiara Lecha Poznań

3-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

ND/26/11 14:00

Lipno Stęszew

4-1

Tarnovia Tarnowo P.

19 kolejka
- -

Victoria Września

-

Nielba Wągrowiec

- -

Ostrovia Ostrów Wlkp.

-

LKS Gołuchów

- -

Mieszko Gniezno

-

Kotwica Kórnik

- -

Polonia Chodzież

-

Obra Kościan

- -

Korona Piaski

-

Jarota Jarocin

- -

Pogoń Łobżenica

-

Lipno Stęszew

- -

Tarnovia Tarnowo P.

-

Polonia Leszno

- -

Polonia Kępno

-

Huragan Pobiedziska

SO/16/03 00:00

Centra Ostrów Wlkp.

-

Wiara Lecha Poznań

20 kolejka
- -

Huragan Pobiedziska

-

Nielba Wągrowiec

- -

Victoria Września

-

Tarnovia Tarnowo P.

- -

Polonia Leszno

-

Pogoń Łobżenica

- -

Lipno Stęszew

-

Korona Piaski

- -

Jarota Jarocin

-

Polonia Chodzież

- -

Obra Kościan

-

Mieszko Gniezno

- -

Kotwica Kórnik

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

- -

LKS Gołuchów

-

Wiara Lecha Poznań

SO/23/03 00:00

Polonia Kępno

-

Centra Ostrów Wlkp.

21 kolejka
- -

LKS Gołuchów

-

Centra Ostrów Wlkp.

- -

Wiara Lecha Poznań

-

Kotwica Kórnik

- -

Ostrovia Ostrów Wlkp.

-

Obra Kościan

- -

Mieszko Gniezno

-

Jarota Jarocin

- -

Polonia Chodzież

-

Lipno Stęszew

- -

Korona Piaski

-

Polonia Leszno

- -

Pogoń Łobżenica

-

Victoria Września

- -

Nielba Wągrowiec

-

Polonia Kępno

SO/30/03 00:00

Huragan Pobiedziska

-

Tarnovia Tarnowo P.

22 kolejka
- -

Pogoń Łobżenica

-

Huragan Pobiedziska

- -

Polonia Chodzież

-

Polonia Leszno

- -

Polonia Kępno

-

Tarnovia Tarnowo P.

- -

Victoria Września

-

Korona Piaski

- -

Lipno Stęszew

-

Mieszko Gniezno

- -

Jarota Jarocin

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

- -

Obra Kościan

-

Wiara Lecha Poznań

- -

Kotwica Kórnik

-

LKS Gołuchów

SO/06/04 00:00

Nielba Wągrowiec

-

Centra Ostrów Wlkp.

23 kolejka
- -

LKS Gołuchów

-

Obra Kościan

- -

Wiara Lecha Poznań

-

Jarota Jarocin

- -

Ostrovia Ostrów Wlkp.

-

Lipno Stęszew

- -

Mieszko Gniezno

-

Polonia Leszno

- -

Polonia Chodzież

-

Victoria Września

- -

Korona Piaski

-

Huragan Pobiedziska

- -

Pogoń Łobżenica

-

Polonia Kępno

- -

Tarnovia Tarnowo P.

-

Nielba Wągrowiec

SO/13/04 00:00

Kotwica Kórnik

-

Centra Ostrów Wlkp.

24 kolejka
- -

Nielba Wągrowiec

-

Pogoń Łobżenica

- -

Polonia Kępno

-

Korona Piaski

- -

Huragan Pobiedziska

-

Polonia Chodzież

- -

Victoria Września

-

Mieszko Gniezno

- -

Polonia Leszno

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

- -

Lipno Stęszew

-

Wiara Lecha Poznań

- -

Jarota Jarocin

-

LKS Gołuchów

- -

Obra Kościan

-

Kotwica Kórnik

SO/20/04 00:00

Centra Ostrów Wlkp.

-

Tarnovia Tarnowo P.

25 kolejka
- -

Kotwica Kórnik

-

Jarota Jarocin

- -

LKS Gołuchów

-

Lipno Stęszew

- -

Wiara Lecha Poznań

-

Polonia Leszno

- -

Ostrovia Ostrów Wlkp.

-

Victoria Września

- -

Mieszko Gniezno

-

Huragan Pobiedziska

- -

Polonia Chodzież

-

Polonia Kępno

- -

Korona Piaski

-

Nielba Wągrowiec

- -

Pogoń Łobżenica

-

Tarnovia Tarnowo P.

SO/27/04 00:00

Obra Kościan

-

Centra Ostrów Wlkp.

26 kolejka
- -

Centra Ostrów Wlkp.

-

Pogoń Łobżenica

- -

Tarnovia Tarnowo P.

-

Korona Piaski

- -

Nielba Wągrowiec

-

Polonia Chodzież

- -

Polonia Kępno

-

Mieszko Gniezno

- -

Huragan Pobiedziska

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

- -

Polonia Leszno

-

LKS Gołuchów

- -

Lipno Stęszew

-

Kotwica Kórnik

- -

Jarota Jarocin

-

Obra Kościan

SO/04/05 00:00

Wiara Lecha Poznań

-

Victoria Września

27 kolejka
- -

Obra Kościan

-

Lipno Stęszew

- -

Kotwica Kórnik

-

Polonia Leszno

- -

LKS Gołuchów

-

Victoria Września

- -

Wiara Lecha Poznań

-

Huragan Pobiedziska

- -

Ostrovia Ostrów Wlkp.

-

Polonia Kępno

- -

Mieszko Gniezno

-

Nielba Wągrowiec

- -

Polonia Chodzież

-

Tarnovia Tarnowo P.

- -

Korona Piaski

-

Pogoń Łobżenica

SO/11/05 00:00

Jarota Jarocin

-

Centra Ostrów Wlkp.

28 kolejka
- -

Jarota Jarocin

-

Lipno Stęszew

- -

Centra Ostrów Wlkp.

-

Korona Piaski

- -

Tarnovia Tarnowo P.

-

Mieszko Gniezno

- -

Nielba Wągrowiec

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

- -

Polonia Kępno

-

Wiara Lecha Poznań

- -

Huragan Pobiedziska

-

LKS Gołuchów

- -

Victoria Września

-

Kotwica Kórnik

- -

Polonia Leszno

-

Obra Kościan

SO/18/05 00:00

Polonia Chodzież

-

Pogoń Łobżenica

29 kolejka
- -

Jarota Jarocin

-

Polonia Leszno

- -

Obra Kościan

-

Victoria Września

- -

Kotwica Kórnik

-

Huragan Pobiedziska

- -

LKS Gołuchów

-

Polonia Kępno

- -

Wiara Lecha Poznań

-

Nielba Wągrowiec

- -

Ostrovia Ostrów Wlkp.

-

Tarnovia Tarnowo P.

- -

Mieszko Gniezno

-

Pogoń Łobżenica

- -

Polonia Chodzież

-

Korona Piaski

SO/25/05 00:00

Lipno Stęszew

-

Centra Ostrów Wlkp.

30 kolejka
- -

Korona Piaski

-

Mieszko Gniezno

- -

Pogoń Łobżenica

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

- -

Tarnovia Tarnowo P.

-

Wiara Lecha Poznań

- -

Nielba Wągrowiec

-

LKS Gołuchów

- -

Polonia Kępno

-

Kotwica Kórnik

- -

Huragan Pobiedziska

-

Obra Kościan

- -

Victoria Września

-

Jarota Jarocin

- -

Polonia Leszno

-

Lipno Stęszew

CZ/30/05 00:00

Centra Ostrów Wlkp.

-

Polonia Chodzież

31 kolejka
- -

Polonia Leszno

-

Centra Ostrów Wlkp.

- -

Jarota Jarocin

-

Huragan Pobiedziska

- -

Obra Kościan

-

Polonia Kępno

- -

Kotwica Kórnik

-

Nielba Wągrowiec

- -

LKS Gołuchów

-

Tarnovia Tarnowo P.

- -

Wiara Lecha Poznań

-

Pogoń Łobżenica

- -

Ostrovia Ostrów Wlkp.

-

Korona Piaski

- -

Mieszko Gniezno

-

Polonia Chodzież

SO/01/06 00:00

Victoria Września

-

Lipno Stęszew

32 kolejka
- -

Centra Ostrów Wlkp.

-

Mieszko Gniezno

- -

Polonia Chodzież

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

- -

Pogoń Łobżenica

-

LKS Gołuchów

- -

Tarnovia Tarnowo P.

-

Kotwica Kórnik

- -

Nielba Wągrowiec

-

Obra Kościan

- -

Polonia Kępno

-

Jarota Jarocin

- -

Huragan Pobiedziska

-

Lipno Stęszew

- -

Victoria Września

-

Polonia Leszno

SO/08/06 00:00

Wiara Lecha Poznań

-

Korona Piaski

33 kolejka
- -

Victoria Września

-

Centra Ostrów Wlkp.

- -

Polonia Leszno

-

Huragan Pobiedziska

- -

Lipno Stęszew

-

Polonia Kępno

- -

Jarota Jarocin

-

Nielba Wągrowiec

- -

Obra Kościan

-

Tarnovia Tarnowo P.

- -

Kotwica Kórnik

-

Pogoń Łobżenica

- -

LKS Gołuchów

-

Korona Piaski

- -

Ostrovia Ostrów Wlkp.

-

Mieszko Gniezno

SO/15/06 00:00

Polonia Chodzież

-

Wiara Lecha Poznań

34 kolejka
- -

Mieszko Gniezno

-

Wiara Lecha Poznań

- -

Polonia Chodzież

-

LKS Gołuchów

- -

Korona Piaski

-

Kotwica Kórnik

- -

Pogoń Łobżenica

-

Obra Kościan

- -

Tarnovia Tarnowo P.

-

Jarota Jarocin

- -

Nielba Wągrowiec

-

Lipno Stęszew

- -

Polonia Kępno

-

Polonia Leszno

- -

Huragan Pobiedziska

-

Victoria Września

SO/22/06 00:00

Centra Ostrów Wlkp.

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Śląsk Wrocław234533-18
2Jagiellonia Białystok234251-33
3Pogoń Szczecin234044-26
4Lech Poznań234036-30
5Raków Częstochowa223943-25
6Legia Warszawa233835-28
7Górnik Zabrze233531-27
8Stal Mielec223229-30
9Zagłębie Lubin233026-36
10Widzew Łódź232829-33
11Warta Poznań232723-27
12Cracovia232629-30
13Piast Gliwice222520-23
14Radomiak Radom222524-33
15Korona Kielce222225-29
16Puszcza Niepołomice222230-42
17Ruch Chorzów231826-36
18ŁKS Łódź231319-47
PT/01/03 18:00
Cracovia
0-1
Warta P.
PT/01/03 20:30
Ruch C.
3-0
Piast G.
SO/02/03 15:00
Górnik Z.
2-1
Jagiellonia B.
SO/02/03 17:30
Śląsk W.
2-1
Widzew Ł.
SO/02/03 20:00
Legia W.
1-1
Pogoń S.
ND/03/03 12:30
ŁKS Ł.
3-2
Puszcza N.
ND/03/03 15:00
Zagłębie L.
1-0
Korona K.
ND/03/03 17:30
Raków C.
4-0
Lech P.
PN/04/03 19:00
Radomiak R.
-
Stal M.
PT/08/03 18:00
Piast G.
-
Radomiak R.
PT/08/03 20:30
Jagiellonia B.
-
Śląsk W.
SO/09/03 15:00
Korona K.
-
Cracovia
SO/09/03 17:30
Puszcza N.
-
Raków C.
SO/09/03 20:00
Górnik Z.
-
Lech P.
ND/10/03 12:30
Stal M.
-
Ruch C.
ND/10/03 15:00
Pogoń S.
-
Zagłębie L.
ND/10/03 17:30
Widzew Ł.
-
Legia W.
PN/11/03 19:00
Warta P.
-
ŁKS Ł.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Premium 1 1. liga: Lechia - Resovia (na żywo)
18:15 TVP Sport 2. liga: Wisła - KKS Kalisz (na żywo)
19:00 Canal+Sport Radomiak - Stal (na żywo)
20:20 TVP Sport Gol (na żywo)
21:30 Pol. Sp. E. Magazyn 1. ligi (premiera)
21:00 Premium 1 LM: Bayern - Lazio (na żywo)