Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 25 czerwca 2024

4 Liga wielkopolska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Kotwica Kórnik347999-4125-4-516-1-09-3-5
2Lipno Stęszew347185-4121-8-512-2-39-6-2
3Obra Kościan346664-4720-6-89-5-311-1-5
4Huragan Pobiedziska346260-3819-5-1011-3-38-2-7
5Polonia Leszno346052-3518-6-1010-3-48-3-6
6Nielba Wągrowiec345770-4516-9-97-5-59-4-4
7Polonia Chodzież345259-5615-7-128-4-57-3-7
8Victoria Września344871-5814-6-148-2-76-4-7
9Mieszko Gniezno344765-5814-5-158-3-66-2-9
10Wiara Lecha Poznań344753-5514-5-159-1-75-4-8
11LKS Gołuchów344454-6212-8-145-5-77-3-7
12Ostrovia Ostrów Wlkp.344245-5011-9-145-5-76-4-7
13Centra Ostrów Wlkp.344154-8011-8-158-2-73-6-8
14Jarota Jarocin343358-869-6-197-3-72-3-12
15Korona Piaski343153-658-7-194-4-94-3-10
16Polonia Kępno342940-726-11-173-7-73-4-10
17Tarnovia Tarnowo P.342751-697-6-215-3-92-3-12
18Pogoń Łobżenica342144-1195-6-234-3-101-3-13
CZ/20/06 18:00
Centra O.
1-1
Ostrovia O.
SO/22/06 11:00
Polonia C.
4-0
LKS G.
SO/22/06 15:00
Pogoń Ł.
0-7
Obra K.
SO/22/06 16:00
Mieszko G.
4-2
Wiara L.
SO/22/06 16:00
Korona P.
2-0
Kotwica K.
SO/22/06 16:00
Tarnovia T.
7-5
Jarota J.
SO/22/06 16:00
Nielba W.
2-2
Lipno S.
SO/22/06 16:00
Polonia K.
0-3
Polonia L.
SO/22/06 16:00
Huragan P.
2-2
Victoria W.
1 kolejka
SO/05/08 11:00

Mieszko Gniezno

0-4

LKS Gołuchów

SO/05/08 16:00

Huragan Pobiedziska

2-0

Centra Ostrów Wlkp.

SO/05/08 17:00

Polonia Kępno

4-1

Victoria Września

SO/05/08 17:00

Nielba Wągrowiec

2-1

Polonia Leszno

SO/05/08 17:00

Tarnovia Tarnowo P.

2-6

Lipno Stęszew

SO/05/08 17:00

Pogoń Łobżenica

4-3

Jarota Jarocin

SO/05/08 17:00

Korona Piaski

1-2

Obra Kościan

SO/05/08 17:00

Polonia Chodzież

0-2

Kotwica Kórnik

SO/05/08 17:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

1-1

Wiara Lecha Poznań

2 kolejka
PT/11/08 19:00

Huragan Pobiedziska

3-0

Polonia Kępno

SO/12/08 11:00

Kotwica Kórnik

4-1

Mieszko Gniezno

SO/12/08 11:00

Polonia Leszno

1-0

Tarnovia Tarnowo P.

SO/12/08 12:00

Nielba Wągrowiec

2-1

Victoria Września

SO/12/08 14:00

LKS Gołuchów

2-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/12/08 16:00

Obra Kościan

2-0

Polonia Chodzież

SO/12/08 17:00

Jarota Jarocin

1-3

Korona Piaski

SO/12/08 17:00

Lipno Stęszew

5-2

Pogoń Łobżenica

SO/12/08 18:00

Wiara Lecha Poznań

5-1

Centra Ostrów Wlkp.

3 kolejka
WT/15/08 11:00

Centra Ostrów Wlkp.

0-2

Polonia Kępno

WT/15/08 11:00

Mieszko Gniezno

3-0

Obra Kościan

WT/15/08 17:00

Nielba Wągrowiec

0-1

Huragan Pobiedziska

WT/15/08 17:00

Tarnovia Tarnowo P.

2-2

Victoria Września

WT/15/08 17:00

Pogoń Łobżenica

3-1

Polonia Leszno

WT/15/08 17:00

Korona Piaski

2-2

Lipno Stęszew

WT/15/08 17:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-1

Kotwica Kórnik

WT/15/08 17:30

Polonia Chodzież

3-2

Jarota Jarocin

WT/15/08 19:00

Wiara Lecha Poznań

1-0

LKS Gołuchów

4 kolejka
SO/19/08 11:00

Centra Ostrów Wlkp.

4-1

LKS Gołuchów

SO/19/08 15:00

Polonia Leszno

3-0

Korona Piaski

SO/19/08 15:00

Polonia Kępno

0-4

Nielba Wągrowiec

SO/19/08 16:00

Obra Kościan

1-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/19/08 16:00

Jarota Jarocin

2-0

Mieszko Gniezno

SO/19/08 16:00

Victoria Września

7-1

Pogoń Łobżenica

SO/19/08 17:00

Lipno Stęszew

5-0

Polonia Chodzież

SO/19/08 17:00

Tarnovia Tarnowo P.

0-2

Huragan Pobiedziska

ND/20/08 11:00

Kotwica Kórnik

1-1

Wiara Lecha Poznań

5 kolejka
PT/25/08 18:00

Tarnovia Tarnowo P.

5-0

Polonia Kępno

SO/26/08 11:00

Mieszko Gniezno

0-4

Lipno Stęszew

SO/26/08 15:00

Korona Piaski

2-4

Victoria Września

SO/26/08 16:00

LKS Gołuchów

2-3

Kotwica Kórnik

SO/26/08 17:00

Centra Ostrów Wlkp.

1-1

Nielba Wągrowiec

SO/26/08 17:00

Huragan Pobiedziska

4-0

Pogoń Łobżenica

SO/26/08 19:00

Wiara Lecha Poznań

2-3

Obra Kościan

ND/27/08 11:00

Polonia Leszno

1-0

Polonia Chodzież

ŚR/30/08 17:30

Ostrovia Ostrów Wlkp.

3-1

Jarota Jarocin

6 kolejka
SO/02/09 14:00

Centra Ostrów Wlkp.

3-2

Kotwica Kórnik

SO/02/09 16:00

Obra Kościan

1-2

LKS Gołuchów

SO/02/09 16:00

Polonia Leszno

1-0

Mieszko Gniezno

SO/02/09 16:00

Victoria Września

4-1

Polonia Chodzież

SO/02/09 16:00

Huragan Pobiedziska

2-1

Korona Piaski

SO/02/09 16:00

Polonia Kępno

2-2

Pogoń Łobżenica

SO/02/09 17:00

Lipno Stęszew

2-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/02/09 17:00

Nielba Wągrowiec

2-1

Tarnovia Tarnowo P.

ND/03/09 16:00

Jarota Jarocin

2-2

Wiara Lecha Poznań

7 kolejka
CZ/07/09 17:00

LKS Gołuchów

1-3

Jarota Jarocin

SO/09/09 11:00

Mieszko Gniezno

1-3

Victoria Września

SO/09/09 13:00

Kotwica Kórnik

2-0

Obra Kościan

SO/09/09 15:00

Korona Piaski

0-1

Polonia Kępno

SO/09/09 17:00

Polonia Chodzież

2-2

Huragan Pobiedziska

SO/09/09 19:00

Wiara Lecha Poznań

1-4

Lipno Stęszew

ND/10/09 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

1-2

Polonia Leszno

ND/10/09 17:00

Tarnovia Tarnowo P.

3-0

Centra Ostrów Wlkp.

ND/10/09 17:00

Pogoń Łobżenica

2-4

Nielba Wągrowiec

8 kolejka
PT/15/09 18:30

Huragan Pobiedziska

4-0

Mieszko Gniezno

SO/16/09 12:00

Nielba Wągrowiec

3-1

Korona Piaski

SO/16/09 14:00

Centra Ostrów Wlkp.

3-2

Obra Kościan

SO/16/09 15:00

Lipno Stęszew

2-2

LKS Gołuchów

SO/16/09 15:00

Victoria Września

3-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/16/09 16:00

Jarota Jarocin

5-0

Kotwica Kórnik

SO/16/09 16:00

Polonia Kępno

0-2

Polonia Chodzież

SO/16/09 16:00

Tarnovia Tarnowo P.

1-0

Pogoń Łobżenica

ND/17/09 16:00

Polonia Leszno

2-1

Wiara Lecha Poznań

9 kolejka
SO/23/09 11:00

Mieszko Gniezno

3-3

Polonia Kępno

SO/23/09 11:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-3

Huragan Pobiedziska

SO/23/09 12:00

Kotwica Kórnik

3-1

Lipno Stęszew

SO/23/09 14:00

LKS Gołuchów

0-3

Polonia Leszno

SO/23/09 16:00

Korona Piaski

1-4

Tarnovia Tarnowo P.

SO/23/09 16:00

Polonia Chodzież

0-5

Nielba Wągrowiec

SO/23/09 16:00

Obra Kościan

0-0

Jarota Jarocin

ND/24/09 15:00

Victoria Września

1-2

Wiara Lecha Poznań

ND/24/09 16:30

Pogoń Łobżenica

2-5

Centra Ostrów Wlkp.

10 kolejka
SO/30/09 11:00

Centra Ostrów Wlkp.

6-2

Jarota Jarocin

SO/30/09 14:00

Nielba Wągrowiec

0-0

Mieszko Gniezno

SO/30/09 15:00

Lipno Stęszew

5-0

Obra Kościan

SO/30/09 15:00

Polonia Leszno

2-2

Kotwica Kórnik

SO/30/09 15:00

Victoria Września

1-1

LKS Gołuchów

SO/30/09 15:00

Huragan Pobiedziska

2-1

Wiara Lecha Poznań

SO/30/09 16:00

Polonia Kępno

0-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/30/09 16:00

Tarnovia Tarnowo P.

0-0

Polonia Chodzież

ND/01/10 16:00

Pogoń Łobżenica

0-2

Korona Piaski

11 kolejka
SO/07/10 11:00

Mieszko Gniezno

2-1

Tarnovia Tarnowo P.

SO/07/10 13:00

Kotwica Kórnik

5-1

Victoria Września

SO/07/10 14:00

LKS Gołuchów

2-1

Huragan Pobiedziska

SO/07/10 14:00

Lipno Stęszew

3-0

Jarota Jarocin

SO/07/10 15:00

Korona Piaski

1-1

Centra Ostrów Wlkp.

SO/07/10 15:00

Pogoń Łobżenica

1-1

Polonia Chodzież

SO/07/10 15:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

1-2

Nielba Wągrowiec

SO/07/10 15:00

Obra Kościan

0-3

Polonia Leszno

SO/07/10 19:00

Wiara Lecha Poznań

2-0

Polonia Kępno

12 kolejka
SO/14/10 12:00

Nielba Wągrowiec

1-0

Wiara Lecha Poznań

SO/14/10 12:00

Pogoń Łobżenica

1-6

Mieszko Gniezno

SO/14/10 14:00

Centra Ostrów Wlkp.

0-1

Lipno Stęszew

SO/14/10 14:00

Korona Piaski

4-2

Polonia Chodzież

SO/14/10 15:00

Polonia Leszno

0-1

Jarota Jarocin

SO/14/10 15:00

Victoria Września

2-3

Obra Kościan

SO/14/10 15:00

Polonia Kępno

1-1

LKS Gołuchów

SO/14/10 15:00

Tarnovia Tarnowo P.

0-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/14/10 16:00

Huragan Pobiedziska

0-0

Kotwica Kórnik

13 kolejka
SO/21/10 11:00

Mieszko Gniezno

2-0

Korona Piaski

SO/21/10 13:00

Kotwica Kórnik

2-0

Polonia Kępno

SO/21/10 13:00

Lipno Stęszew

1-2

Polonia Leszno

SO/21/10 14:00

Polonia Chodzież

5-2

Centra Ostrów Wlkp.

SO/21/10 14:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

7-2

Pogoń Łobżenica

SO/21/10 14:00

Obra Kościan

1-0

Huragan Pobiedziska

SO/21/10 15:30

Jarota Jarocin

0-1

Victoria Września

ND/22/10 13:00

LKS Gołuchów

2-3

Nielba Wągrowiec

ND/22/10 19:00

Wiara Lecha Poznań

2-1

Tarnovia Tarnowo P.

14 kolejka
SO/28/10 11:00

Polonia Kępno

1-2

Obra Kościan

SO/28/10 13:00

Centra Ostrów Wlkp.

0-1

Polonia Leszno

SO/28/10 13:00

Korona Piaski

1-2

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/28/10 14:00

Nielba Wągrowiec

0-1

Kotwica Kórnik

SO/28/10 14:00

Pogoń Łobżenica

0-2

Wiara Lecha Poznań

SO/28/10 15:00

Tarnovia Tarnowo P.

2-3

LKS Gołuchów

ND/29/10 14:00

Polonia Chodzież

2-0

Mieszko Gniezno

ND/29/10 15:00

Huragan Pobiedziska

2-2

Jarota Jarocin

WT/28/11 20:00

Lipno Stęszew

1-0

Victoria Września

15 kolejka
SO/04/11 11:00

Mieszko Gniezno

1-2

Centra Ostrów Wlkp.

SO/04/11 11:00

LKS Gołuchów

3-3

Pogoń Łobżenica

SO/04/11 13:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-1

Polonia Chodzież

SO/04/11 13:00

Obra Kościan

2-1

Nielba Wągrowiec

SO/04/11 13:00

Lipno Stęszew

2-1

Huragan Pobiedziska

SO/04/11 14:00

Jarota Jarocin

3-3

Polonia Kępno

SO/04/11 14:00

Polonia Leszno

2-2

Victoria Września

ND/05/11 13:00

Korona Piaski

1-2

Wiara Lecha Poznań

SO/09/03 15:30

Kotwica Kórnik

4-2

Tarnovia Tarnowo P.

16 kolejka
SO/11/11 13:00

Centra Ostrów Wlkp.

2-1

Victoria Września

SO/11/11 13:00

Nielba Wągrowiec

1-1

Jarota Jarocin

SO/11/11 13:00

Tarnovia Tarnowo P.

0-2

Obra Kościan

SO/11/11 13:00

Pogoń Łobżenica

3-1

Kotwica Kórnik

SO/11/11 13:00

Korona Piaski

3-4

LKS Gołuchów

SO/11/11 14:00

Huragan Pobiedziska

3-0
(wo)

Polonia Leszno

SO/11/11 14:00

Mieszko Gniezno

3-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/11/11 20:00

Wiara Lecha Poznań

1-2

Polonia Chodzież

ND/12/11 13:00

Polonia Kępno

1-1

Lipno Stęszew

17 kolejka
SO/18/11 11:00

LKS Gołuchów

1-0

Polonia Chodzież

SO/18/11 12:00

Lipno Stęszew

3-6

Nielba Wągrowiec

SO/18/11 12:00

Polonia Leszno

2-1

Polonia Kępno

SO/18/11 12:00

Victoria Września

1-2

Huragan Pobiedziska

SO/18/11 13:00

Kotwica Kórnik

7-1

Korona Piaski

SO/18/11 13:00

Obra Kościan

5-0

Pogoń Łobżenica

SO/18/11 13:30

Jarota Jarocin

4-1

Tarnovia Tarnowo P.

SO/18/11 17:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

1-1

Centra Ostrów Wlkp.

SO/18/11 19:00

Wiara Lecha Poznań

2-6

Mieszko Gniezno

18 kolejka
SO/25/11 11:00

Centra Ostrów Wlkp.

3-2

Huragan Pobiedziska

SO/25/11 11:00

LKS Gołuchów

1-2

Mieszko Gniezno

SO/25/11 12:00

Victoria Września

3-1

Polonia Kępno

SO/25/11 12:00

Polonia Leszno

1-1

Nielba Wągrowiec

SO/25/11 13:00

Jarota Jarocin

2-1

Pogoń Łobżenica

SO/25/11 13:00

Obra Kościan

1-1

Korona Piaski

SO/25/11 14:00

Kotwica Kórnik

3-1

Polonia Chodzież

SO/25/11 15:00

Wiara Lecha Poznań

3-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

ND/26/11 14:00

Lipno Stęszew

4-1

Tarnovia Tarnowo P.

19 kolejka
SO/16/03 14:00

Polonia Chodzież

0-2

Obra Kościan

SO/16/03 14:00

Korona Piaski

2-0

Jarota Jarocin

SO/16/03 14:00

Pogoń Łobżenica

2-3

Lipno Stęszew

SO/16/03 14:00

Polonia Kępno

0-1

Huragan Pobiedziska

SO/16/03 15:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

4-0

LKS Gołuchów

SO/16/03 15:00

Tarnovia Tarnowo P.

1-1

Polonia Leszno

ND/17/03 11:00

Centra Ostrów Wlkp.

2-0

Wiara Lecha Poznań

ND/17/03 18:00

Mieszko Gniezno

2-0

Kotwica Kórnik

ŚR/01/05 13:00

Victoria Września

0-1

Nielba Wągrowiec

20 kolejka
SO/23/03 14:00

Polonia Kępno

2-2

Centra Ostrów Wlkp.

SO/23/03 14:00

Victoria Września

2-1

Tarnovia Tarnowo P.

SO/23/03 14:00

Polonia Leszno

4-0

Pogoń Łobżenica

SO/23/03 14:00

Lipno Stęszew

1-0

Korona Piaski

SO/23/03 14:00

LKS Gołuchów

0-1

Wiara Lecha Poznań

SO/23/03 14:30

Kotwica Kórnik

2-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/23/03 15:00

Obra Kościan

2-1

Mieszko Gniezno

SO/23/03 15:30

Jarota Jarocin

0-4

Polonia Chodzież

SO/23/03 16:00

Huragan Pobiedziska

2-1

Nielba Wągrowiec

21 kolejka
PT/29/03 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

1-1

Obra Kościan

SO/30/03 11:00

LKS Gołuchów

1-1

Centra Ostrów Wlkp.

SO/30/03 11:00

Mieszko Gniezno

7-0

Jarota Jarocin

SO/30/03 11:00

Polonia Chodzież

2-2

Lipno Stęszew

SO/30/03 12:00

Wiara Lecha Poznań

2-5

Kotwica Kórnik

SO/30/03 12:00

Nielba Wągrowiec

4-0

Polonia Kępno

SO/30/03 14:00

Korona Piaski

0-0

Polonia Leszno

SO/30/03 15:00

Pogoń Łobżenica

0-3

Victoria Września

SO/30/03 16:00

Huragan Pobiedziska

2-1

Tarnovia Tarnowo P.

22 kolejka
SO/06/04 11:00

Polonia Chodzież

2-2

Polonia Leszno

SO/06/04 12:00

Nielba Wągrowiec

2-2

Centra Ostrów Wlkp.

SO/06/04 12:00

Kotwica Kórnik

5-3

LKS Gołuchów

SO/06/04 15:00

Polonia Kępno

3-1

Tarnovia Tarnowo P.

SO/06/04 15:00

Victoria Września

2-1

Korona Piaski

SO/06/04 15:00

Lipno Stęszew

2-2

Mieszko Gniezno

SO/06/04 15:00

Jarota Jarocin

0-2

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/06/04 16:00

Pogoń Łobżenica

1-2

Huragan Pobiedziska

SO/06/04 16:00

Obra Kościan

1-0

Wiara Lecha Poznań

23 kolejka
PT/12/04 18:30

Mieszko Gniezno

2-0

Polonia Leszno

SO/13/04 13:00

Kotwica Kórnik

7-0

Centra Ostrów Wlkp.

SO/13/04 14:00

LKS Gołuchów

0-1

Obra Kościan

SO/13/04 14:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-3

Lipno Stęszew

SO/13/04 14:00

Pogoń Łobżenica

2-2

Polonia Kępno

SO/13/04 15:00

Polonia Chodzież

1-3

Victoria Września

SO/13/04 15:00

Korona Piaski

1-1

Huragan Pobiedziska

SO/13/04 15:00

Tarnovia Tarnowo P.

0-3

Nielba Wągrowiec

ND/14/04 16:30

Wiara Lecha Poznań

3-1

Jarota Jarocin

24 kolejka
SO/20/04 14:00

Centra Ostrów Wlkp.

1-4

Tarnovia Tarnowo P.

SO/20/04 14:00

Nielba Wągrowiec

6-0

Pogoń Łobżenica

SO/20/04 15:00

Polonia Kępno

2-2

Korona Piaski

SO/20/04 16:00

Victoria Września

2-0

Mieszko Gniezno

SO/20/04 16:00

Polonia Leszno

2-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/20/04 16:00

Obra Kościan

1-1

Kotwica Kórnik

SO/20/04 17:00

Huragan Pobiedziska

0-1

Polonia Chodzież

SO/20/04 17:00

Lipno Stęszew

1-0

Wiara Lecha Poznań

SO/20/04 17:00

Jarota Jarocin

2-3

LKS Gołuchów

25 kolejka
PT/26/04 19:00

Mieszko Gniezno

0-3

Huragan Pobiedziska

SO/27/04 11:00

Kotwica Kórnik

7-2

Jarota Jarocin

SO/27/04 13:00

Korona Piaski

0-1

Nielba Wągrowiec

SO/27/04 14:00

LKS Gołuchów

1-1

Lipno Stęszew

SO/27/04 16:00

Obra Kościan

3-0

Centra Ostrów Wlkp.

SO/27/04 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

2-2

Victoria Września

SO/27/04 16:00

Pogoń Łobżenica

2-1

Tarnovia Tarnowo P.

SO/27/04 19:00

Wiara Lecha Poznań

1-2

Polonia Leszno

ND/28/04 11:00

Polonia Chodzież

2-1

Polonia Kępno

26 kolejka
ŚR/01/05 13:00

Centra Ostrów Wlkp.

0-3
(wo)

Pogoń Łobżenica

ŚR/01/05 13:00

Lipno Stęszew

0-2

Kotwica Kórnik

ŚR/01/05 14:00

Huragan Pobiedziska

1-2

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/04/05 11:00

Polonia Kępno

1-3

Mieszko Gniezno

SO/04/05 14:00

Nielba Wągrowiec

2-2

Polonia Chodzież

SO/04/05 16:00

Tarnovia Tarnowo P.

0-1

Korona Piaski

SO/04/05 16:00

Polonia Leszno

2-0

LKS Gołuchów

SO/04/05 17:00

Jarota Jarocin

2-3

Obra Kościan

ND/05/05 19:00

Wiara Lecha Poznań

1-2

Victoria Września

27 kolejka
PT/10/05 19:00

Mieszko Gniezno

1-1

Nielba Wągrowiec

SO/11/05 13:00

Kotwica Kórnik

1-0

Polonia Leszno

SO/11/05 13:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

2-1

Polonia Kępno

SO/11/05 14:00

LKS Gołuchów

2-1

Victoria Września

SO/11/05 16:00

Jarota Jarocin

4-3

Centra Ostrów Wlkp.

SO/11/05 16:00

Obra Kościan

1-1

Lipno Stęszew

SO/11/05 16:00

Korona Piaski

4-0

Pogoń Łobżenica

SO/11/05 19:00

Wiara Lecha Poznań

2-1

Huragan Pobiedziska

ND/12/05 14:00

Polonia Chodzież

1-1

Tarnovia Tarnowo P.

28 kolejka
SO/18/05 14:00

Centra Ostrów Wlkp.

0-7

Korona Piaski

SO/18/05 14:00

Nielba Wągrowiec

1-3

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/18/05 14:00

Huragan Pobiedziska

3-1

LKS Gołuchów

SO/18/05 15:00

Polonia Chodzież

4-2

Pogoń Łobżenica

SO/18/05 15:00

Victoria Września

2-3

Kotwica Kórnik

SO/18/05 16:00

Polonia Kępno

0-0

Wiara Lecha Poznań

SO/18/05 17:00

Jarota Jarocin

2-0

Lipno Stęszew

ND/19/05 11:00

Polonia Leszno

2-3

Obra Kościan

ND/19/05 17:00

Tarnovia Tarnowo P.

1-0

Mieszko Gniezno

29 kolejka
PT/24/05 19:00

Mieszko Gniezno

3-3

Pogoń Łobżenica

SO/25/05 13:00

Kotwica Kórnik

2-1

Huragan Pobiedziska

SO/25/05 14:00

LKS Gołuchów

1-1

Polonia Kępno

SO/25/05 16:00

Obra Kościan

2-1

Victoria Września

SO/25/05 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

1-1

Tarnovia Tarnowo P.

SO/25/05 17:00

Lipno Stęszew

1-0

Centra Ostrów Wlkp.

ND/26/05 14:00

Polonia Chodzież

3-2

Korona Piaski

ND/26/05 16:00

Jarota Jarocin

2-1

Polonia Leszno

ND/26/05 19:00

Wiara Lecha Poznań

2-1

Nielba Wągrowiec

30 kolejka
ŚR/29/05 17:00

Tarnovia Tarnowo P.

1-2

Wiara Lecha Poznań

ŚR/29/05 18:00

Korona Piaski

1-3

Mieszko Gniezno

CZ/30/05 11:00

Centra Ostrów Wlkp.

0-4

Polonia Chodzież

CZ/30/05 14:00

Huragan Pobiedziska

1-0

Obra Kościan

CZ/30/05 14:00

Polonia Leszno

0-2

Lipno Stęszew

CZ/30/05 15:00

Victoria Września

4-1

Jarota Jarocin

CZ/30/05 16:00

Nielba Wągrowiec

1-3

LKS Gołuchów

CZ/30/05 16:00

Polonia Kępno

0-5

Kotwica Kórnik

CZ/30/05 17:00

Pogoń Łobżenica

2-2

Ostrovia Ostrów Wlkp.

31 kolejka
ND/02/06 12:00

Polonia Leszno

0-1

Centra Ostrów Wlkp.

ND/02/06 13:00

Kotwica Kórnik

3-1

Nielba Wągrowiec

ND/02/06 14:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

4-1

Korona Piaski

ND/02/06 16:00

Obra Kościan

1-4

Polonia Kępno

ND/02/06 17:00

Jarota Jarocin

0-2

Huragan Pobiedziska

ND/02/06 19:00

Wiara Lecha Poznań

3-0

Pogoń Łobżenica

ŚR/05/06 18:00

Mieszko Gniezno

3-4

Polonia Chodzież

WT/18/06 18:00

LKS Gołuchów

1-1

Tarnovia Tarnowo P.

ŚR/19/06 18:00

Victoria Września

1-2

Lipno Stęszew

32 kolejka
SO/08/06 11:00

Centra Ostrów Wlkp.

2-1

Mieszko Gniezno

SO/08/06 14:00

Nielba Wągrowiec

3-4

Obra Kościan

SO/08/06 15:40

Victoria Września

1-2

Polonia Leszno

SO/08/06 16:00

Tarnovia Tarnowo P.

1-3

Kotwica Kórnik

SO/08/06 16:00

Polonia Kępno

2-1

Jarota Jarocin

SO/08/06 17:00

Pogoń Łobżenica

0-4
(wo)

LKS Gołuchów

SO/08/06 19:00

Wiara Lecha Poznań

3-3

Korona Piaski

ND/09/06 15:00

Polonia Chodzież

0-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

ND/09/06 15:00

Huragan Pobiedziska

1-6

Lipno Stęszew

33 kolejka
PT/14/06 18:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-3

Mieszko Gniezno

SO/15/06 13:00

Kotwica Kórnik

10-0

Pogoń Łobżenica

SO/15/06 14:00

Victoria Września

5-5

Centra Ostrów Wlkp.

SO/15/06 14:00

Obra Kościan

5-3

Tarnovia Tarnowo P.

SO/15/06 14:00

LKS Gołuchów

2-1

Korona Piaski

SO/15/06 16:00

Polonia Chodzież

3-0

Wiara Lecha Poznań

SO/15/06 16:00

Polonia Leszno

3-1

Huragan Pobiedziska

SO/15/06 16:00

Lipno Stęszew

6-1

Polonia Kępno

SO/15/06 17:00

Jarota Jarocin

2-2

Nielba Wągrowiec

34 kolejka
CZ/20/06 18:00

Centra Ostrów Wlkp.

1-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/22/06 11:00

Polonia Chodzież

4-0

LKS Gołuchów

SO/22/06 15:00

Pogoń Łobżenica

0-7

Obra Kościan

SO/22/06 16:00

Mieszko Gniezno

4-2

Wiara Lecha Poznań

SO/22/06 16:00

Korona Piaski

2-0

Kotwica Kórnik

SO/22/06 16:00

Tarnovia Tarnowo P.

7-5

Jarota Jarocin

SO/22/06 16:00

Nielba Wągrowiec

2-2

Lipno Stęszew

SO/22/06 16:00

Polonia Kępno

0-3

Polonia Leszno

SO/22/06 16:00

Huragan Pobiedziska

2-2

Victoria Września

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

21:00 TVP 2 ME: Chorwacja - Włochy (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Albania - Hiszpania (na żywo)
18:00 TVP 1 ME: Francja - Polska (na żywo)
18:00 TVP Sport ME: Holandia - Austria (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Dania - Serbia (na żywo)
21:00 TVP 2 ME: Anglia - Słowenia (na żywo)