Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 01 grudnia 2023

4 Liga zachodniopomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Wybrzeże Rewalskie Rewal174864-1416-0-19-0-07-0-1
2Gwardia Koszalin174675-715-1-17-0-18-1-0
3Bałtyk Koszalin164350-814-1-17-1-17-0-0
4Kluczevia Stargard163353-1510-3-36-1-14-2-2
5Biali Sądów173242-3910-2-56-0-24-2-3
6Perła Dygowo172832-248-4-53-3-25-1-3
7Ina Goleniów162639-298-2-66-1-22-1-4
8Iskierka Śmierdnica162531-237-4-53-2-44-2-1
9Mechanik Bobolice162224-487-1-84-0-33-1-5
10MKP Szczecinek161827-425-3-82-2-33-1-5
11Odra Chojna171819-425-3-93-2-32-1-6
12Olimp Gościno161625-365-1-102-1-63-0-5
13Błękitni II Stargard161616-375-1-103-0-53-1-5
14Chemik Police161422-313-5-82-2-41-3-4
15Orzeł Wałcz171221-453-3-112-2-51-1-6
16Darłovia Darłowo171221-484-0-134-0-50-0-8
17Unia Dolice17912-483-0-141-0-82-0-6
18Wieża Postomino16814-512-2-121-1-51-1-7
SO/25/11 13:00
Orzeł W.
2-0
Wieża P.
SO/25/11 13:00
Gwardia K.
7-2
Odra C.
SO/25/11 13:00
MKP S.
-
Ina G.
SO/25/11 13:00
Biali S.
4-2
Darłovia D.
SO/25/11 13:00
Mechanik B.
-
Iskierka Ś.
SO/25/11 13:00
Chemik P.
-
Bałtyk K.
SO/25/11 15:00
Perła D.
2-0
Unia D.
SO/25/11 16:00
Błękitni I.
5-0
Olimp G.
SO/25/11 19:30
Kluczevia S.
1-2
Wybrzeże R.
- -
Wieża P.
-
Bałtyk K.
- -
Chemik P.
-
Wybrzeże R.
- -
Kluczevia S.
-
Iskierka Ś.
- -
Mechanik B.
-
Darłovia D.
- -
Biali S.
-
Unia D.
- -
Perła D.
-
Ina G.
- -
MKP S.
-
Olimp G.
- -
Błękitni I.
-
Odra C.
- -
Gwardia K.
-
Orzeł W.
1 kolejka
SO/05/08 12:00

Bałtyk Koszalin

5-0

Wieża Postomino

SO/05/08 12:00

Iskierka Śmierdnica

0-4

Kluczevia Stargard

SO/05/08 13:00

Unia Dolice

0-2

Biali Sądów

SO/05/08 16:00

Wybrzeże Rewalskie Rewal

3-0

Chemik Police

SO/05/08 16:00

Darłovia Darłowo

2-0

Mechanik Bobolice

SO/05/08 16:00

Ina Goleniów

0-1

Perła Dygowo

SO/05/08 17:00

Olimp Gościno

0-2

MKP Szczecinek

SO/05/08 17:00

Odra Chojna

1-1

Błękitni II Stargard

SO/05/08 17:00

Orzeł Wałcz

0-4

Gwardia Koszalin

2 kolejka
PT/11/08 18:30

Chemik Police

1-2

Iskierka Śmierdnica

SO/12/08 12:00

Bałtyk Koszalin

3-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal

SO/12/08 15:00

Kluczevia Stargard

6-1

Darłovia Darłowo

SO/12/08 16:00

MKP Szczecinek

3-0

Odra Chojna

SO/12/08 16:00

Biali Sądów

5-4

Ina Goleniów

SO/12/08 17:00

Perła Dygowo

5-0

Olimp Gościno

SO/12/08 18:00

Wieża Postomino

0-9

Gwardia Koszalin

SO/12/08 18:00

Błękitni II Stargard

2-0

Orzeł Wałcz

ND/13/08 15:00

Mechanik Bobolice

2-0

Unia Dolice

3 kolejka
SO/19/08 12:00

Iskierka Śmierdnica

1-2

Bałtyk Koszalin

SO/19/08 14:00

Wybrzeże Rewalskie Rewal

5-1

Wieża Postomino

SO/19/08 15:00

Darłovia Darłowo

2-4

Chemik Police

SO/19/08 16:00

Unia Dolice

2-1

Kluczevia Stargard

SO/19/08 16:00

Odra Chojna

1-3

Perła Dygowo

SO/19/08 17:00

Olimp Gościno

0-3

Biali Sądów

SO/19/08 17:00

Orzeł Wałcz

4-2

MKP Szczecinek

SO/19/08 17:00

Gwardia Koszalin

7-0

Błękitni II Stargard

ND/20/08 16:00

Ina Goleniów

5-1

Mechanik Bobolice

4 kolejka
PT/25/08 17:00

Wybrzeże Rewalskie Rewal

4-1

Iskierka Śmierdnica

SO/26/08 11:00

Perła Dygowo

3-0

Orzeł Wałcz

SO/26/08 12:00

Chemik Police

2-1

Unia Dolice

SO/26/08 12:00

Bałtyk Koszalin

4-0

Darłovia Darłowo

SO/26/08 13:00

Biali Sądów

4-0

Odra Chojna

SO/26/08 15:00

Kluczevia Stargard

4-1

Ina Goleniów

SO/26/08 16:00

MKP Szczecinek

0-7

Gwardia Koszalin

SO/26/08 16:00

Mechanik Bobolice

2-1

Olimp Gościno

SO/26/08 17:00

Wieża Postomino

2-0

Błękitni II Stargard

5 kolejka
SO/02/09 13:00

Iskierka Śmierdnica

4-0

Wieża Postomino

SO/02/09 15:00

Olimp Gościno

1-7

Kluczevia Stargard

SO/02/09 16:00

Unia Dolice

0-6

Bałtyk Koszalin

SO/02/09 16:00

Odra Chojna

1-4

Mechanik Bobolice

SO/02/09 17:00

Darłovia Darłowo

1-7

Wybrzeże Rewalskie Rewal

SO/02/09 17:00

Ina Goleniów

3-3

Chemik Police

SO/02/09 17:00

Orzeł Wałcz

2-2

Biali Sądów

SO/02/09 17:00

Gwardia Koszalin

4-1

Perła Dygowo

SO/02/09 18:00

Błękitni II Stargard

2-1

MKP Szczecinek

6 kolejka
SO/09/09 12:00

Bałtyk Koszalin

5-2

Ina Goleniów

SO/09/09 13:00

Perła Dygowo

1-2

Błękitni II Stargard

SO/09/09 13:00

Chemik Police

1-2

Olimp Gościno

SO/09/09 13:00

Wybrzeże Rewalskie Rewal

5-0

Unia Dolice

SO/09/09 13:00

Iskierka Śmierdnica

4-0

Darłovia Darłowo

SO/09/09 15:00

Biali Sądów

0-7

Gwardia Koszalin

SO/09/09 15:00

Kluczevia Stargard

6-0

Odra Chojna

SO/09/09 16:00

Mechanik Bobolice

3-1

Orzeł Wałcz

SO/09/09 17:00

Wieża Postomino

0-3

MKP Szczecinek

7 kolejka
SO/16/09 15:00

Ina Goleniów

0-4

Wybrzeże Rewalskie Rewal

SO/16/09 15:00

Olimp Gościno

0-1

Bałtyk Koszalin

SO/16/09 15:00

MKP Szczecinek

1-1

Perła Dygowo

SO/16/09 15:30

Darłovia Darłowo

2-1

Wieża Postomino

SO/16/09 16:00

Unia Dolice

1-4

Iskierka Śmierdnica

SO/16/09 16:00

Odra Chojna

0-0

Chemik Police

SO/16/09 16:00

Orzeł Wałcz

0-4

Kluczevia Stargard

SO/16/09 16:00

Gwardia Koszalin

8-0

Mechanik Bobolice

SO/16/09 18:00

Błękitni II Stargard

1-2

Biali Sądów

8 kolejka
SO/23/09 12:00

Biali Sądów

4-1

MKP Szczecinek

SO/23/09 12:00

Iskierka Śmierdnica

2-2

Ina Goleniów

SO/23/09 13:00

Chemik Police

2-2

Orzeł Wałcz

SO/23/09 14:00

Bałtyk Koszalin

4-1

Odra Chojna

SO/23/09 15:00

Kluczevia Stargard

1-1

Gwardia Koszalin

SO/23/09 15:00

Wybrzeże Rewalskie Rewal

2-1

Olimp Gościno

SO/23/09 15:00

Darłovia Darłowo

5-0

Unia Dolice

SO/23/09 16:00

Wieża Postomino

1-2

Perła Dygowo

ND/24/09 15:00

Mechanik Bobolice

0-3

Błękitni II Stargard

9 kolejka
SO/30/09 12:00

Perła Dygowo

3-3

Biali Sądów

SO/30/09 13:00

Odra Chojna

1-4

Wybrzeże Rewalskie Rewal

SO/30/09 13:00

Błękitni II Stargard

1-3

Kluczevia Stargard

SO/30/09 15:00

Ina Goleniów

2-0

Darłovia Darłowo

SO/30/09 15:00

Olimp Gościno

2-4

Iskierka Śmierdnica

SO/30/09 15:00

MKP Szczecinek

1-3

Mechanik Bobolice

SO/30/09 16:00

Unia Dolice

0-2

Wieża Postomino

SO/30/09 16:00

Orzeł Wałcz

0-3

Bałtyk Koszalin

SO/30/09 16:00

Gwardia Koszalin

2-0

Chemik Police

10 kolejka
SO/07/10 12:00

Wieża Postomino

2-4

Biali Sądów

SO/07/10 12:00

Chemik Police

2-3

Błękitni II Stargard

SO/07/10 12:00

Iskierka Śmierdnica

0-1

Odra Chojna

SO/07/10 13:00

Mechanik Bobolice

0-6

Perła Dygowo

SO/07/10 14:00

Wybrzeże Rewalskie Rewal

2-1

Orzeł Wałcz

SO/07/10 15:00

Darłovia Darłowo

0-4

Olimp Gościno

SO/07/10 15:00

Unia Dolice

0-2

Ina Goleniów

SO/07/10 16:00

Bałtyk Koszalin

0-2

Gwardia Koszalin

ND/08/10 13:00

Kluczevia Stargard

6-0

MKP Szczecinek

11 kolejka
SO/14/10 12:00

Wieża Postomino

1-5

Ina Goleniów

SO/14/10 12:00

Perła Dygowo

1-1

Kluczevia Stargard

SO/14/10 13:00

Orzeł Wałcz

1-1

Iskierka Śmierdnica

SO/14/10 13:00

Biali Sądów

6-0

Mechanik Bobolice

SO/14/10 14:00

Olimp Gościno

4-0

Unia Dolice

SO/14/10 14:00

Odra Chojna

1-0

Darłovia Darłowo

SO/14/10 14:00

MKP Szczecinek

1-1

Chemik Police

SO/14/10 15:00

Gwardia Koszalin

1-2

Wybrzeże Rewalskie Rewal

ND/15/10 15:30

Błękitni II Stargard

0-1

Bałtyk Koszalin

12 kolejka
SO/21/10 11:00

Unia Dolice

0-1

Odra Chojna

SO/21/10 12:00

Wieża Postomino

2-2

Mechanik Bobolice

SO/21/10 12:00

Chemik Police

2-1

Perła Dygowo

SO/21/10 12:00

Bałtyk Koszalin

3-1

MKP Szczecinek

SO/21/10 13:00

Iskierka Śmierdnica

0-3

Gwardia Koszalin

SO/21/10 13:30

Kluczevia Stargard

4-0

Biali Sądów

SO/21/10 14:00

Wybrzeże Rewalskie Rewal

4-0

Błękitni II Stargard

SO/21/10 14:00

Darłovia Darłowo

1-2

Orzeł Wałcz

SO/21/10 14:00

Ina Goleniów

2-0

Olimp Gościno

13 kolejka
SO/28/10 11:00

Olimp Gościno

4-0

Wieża Postomino

SO/28/10 11:00

Perła Dygowo

0-3

Bałtyk Koszalin

SO/28/10 12:00

Ina Goleniów

2-1

Odra Chojna

SO/28/10 13:00

Biali Sądów

2-1

Chemik Police

SO/28/10 13:00

Mechanik Bobolice

3-2

Kluczevia Stargard

SO/28/10 14:00

Orzeł Wałcz

2-3

Unia Dolice

SO/28/10 14:00

Gwardia Koszalin

4-0

Darłovia Darłowo

SO/28/10 14:00

MKP Szczecinek

3-6

Wybrzeże Rewalskie Rewal

SO/28/10 17:00

Błękitni II Stargard

0-4

Iskierka Śmierdnica

14 kolejka
SO/04/11 13:00

Chemik Police

1-4

Mechanik Bobolice

SO/04/11 13:00

Bałtyk Koszalin

7-0

Biali Sądów

SO/04/11 13:00

Iskierka Śmierdnica

1-1

MKP Szczecinek

SO/04/11 13:00

Ina Goleniów

5-0

Orzeł Wałcz

SO/04/11 13:00

Olimp Gościno

1-1

Odra Chojna

SO/04/11 13:30

Unia Dolice

0-3

Gwardia Koszalin

SO/04/11 14:00

Wybrzeże Rewalskie Rewal

5-0

Perła Dygowo

SO/04/11 14:00

Darłovia Darłowo

3-0

Błękitni II Stargard

SO/02/12 13:30

Wieża Postomino

-

Kluczevia Stargard

15 kolejka
SO/11/11 11:00

Mechanik Bobolice

0-2

Bałtyk Koszalin

SO/11/11 13:00

Odra Chojna

3-1

Wieża Postomino

SO/11/11 13:00

Orzeł Wałcz

2-4

Olimp Gościno

SO/11/11 13:00

Gwardia Koszalin

2-0

Ina Goleniów

SO/11/11 13:00

MKP Szczecinek

3-1

Darłovia Darłowo

SO/11/11 13:00

Perła Dygowo

0-0

Iskierka Śmierdnica

SO/11/11 13:30

Kluczevia Stargard

2-1

Chemik Police

ND/12/11 12:00

Błękitni II Stargard

1-2

Unia Dolice

ND/12/11 12:00

Biali Sądów

0-2

Wybrzeże Rewalskie Rewal

16 kolejka
SO/18/11 12:00

Ina Goleniów

4-0

Błękitni II Stargard

SO/18/11 13:00

Chemik Police

1-1

Wieża Postomino

SO/18/11 13:00

Bałtyk Koszalin

1-1

Kluczevia Stargard

SO/18/11 13:00

Wybrzeże Rewalskie Rewal

7-0

Mechanik Bobolice

SO/18/11 13:00

Darłovia Darłowo

1-2

Perła Dygowo

SO/18/11 13:00

Unia Dolice

3-4

MKP Szczecinek

SO/18/11 13:00

Olimp Gościno

1-4

Gwardia Koszalin

SO/18/11 13:00

Odra Chojna

4-2

Orzeł Wałcz

SO/18/11 19:00

Iskierka Śmierdnica

3-1

Biali Sądów

17 kolejka
SO/25/11 13:00

Orzeł Wałcz

2-0

Wieża Postomino

SO/25/11 13:00

Gwardia Koszalin

7-2

Odra Chojna

SO/25/11 13:00

MKP Szczecinek

-
Odwołany

Ina Goleniów

SO/25/11 13:00

Biali Sądów

4-2

Darłovia Darłowo

SO/25/11 13:00

Mechanik Bobolice

-
Odwołany

Iskierka Śmierdnica

SO/25/11 13:00

Chemik Police

-
Odwołany

Bałtyk Koszalin

SO/25/11 15:00

Perła Dygowo

2-0

Unia Dolice

SO/25/11 16:00

Błękitni II Stargard

5-0

Olimp Gościno

SO/25/11 19:30

Kluczevia Stargard

1-2

Wybrzeże Rewalskie Rewal

18 kolejka
- -

Wieża Postomino

-

Bałtyk Koszalin

- -

Chemik Police

-

Wybrzeże Rewalskie Rewal

- -

Kluczevia Stargard

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Mechanik Bobolice

-

Darłovia Darłowo

- -

Biali Sądów

-

Unia Dolice

- -

Perła Dygowo

-

Ina Goleniów

- -

MKP Szczecinek

-

Olimp Gościno

- -

Błękitni II Stargard

-

Odra Chojna

- -

Gwardia Koszalin

-

Orzeł Wałcz

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Śląsk Wrocław163628-13
2Jagiellonia Białystok163136-21
3Lech Poznań162929-22
4Raków Częstochowa152831-17
5Pogoń Szczecin162629-18
6Legia Warszawa152523-20
7Zagłębie Lubin162419-24
8Widzew Łódź162221-21
9Stal Mielec162123-24
10Radomiak Radom161918-20
11Górnik Zabrze161917-20
12Piast Gliwice161814-14
13Warta Poznań161816-18
14Korona Kielce151719-19
15Cracovia151614-20
16Puszcza Niepołomice161620-31
17Ruch Chorzów161015-27
18ŁKS Łódź16811-34
PT/01/12 18:00
Warta P.
-
Jagiellonia B.
PT/01/12 20:30
Górnik Z.
-
Pogoń S.
SO/02/12 12:30
Stal M.
-
ŁKS Ł.
SO/02/12 15:00
Piast G.
-
Puszcza N.
SO/02/12 17:30
Widzew Ł.
-
Radomiak R.
SO/02/12 20:00
Korona K.
-
Lech P.
ND/03/12 12:30
Cracovia
-
Ruch C.
ND/03/12 15:00
Zagłębie L.
-
Legia W.
ND/03/12 17:30
Śląsk W.
-
Raków C.
PT/08/12 18:00
Ruch C.
-
Zagłębie L.
PT/08/12 20:30
Pogoń S.
-
Warta P.
SO/09/12 15:00
Radomiak R.
-
Górnik Z.
SO/09/12 17:30
Cracovia
-
Stal M.
SO/09/12 20:00
Śląsk W.
-
Korona K.
ND/10/12 12:30
Lech P.
-
Piast G.
ND/10/12 15:00
ŁKS Ł.
-
Legia W.
ND/10/12 17:30
Jagiellonia B.
-
Raków C.
PN/11/12 19:00
Puszcza N.
-
Widzew Ł.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Warta - Jagiellonia (na żywo)
20:30 Canal+Sport Górnik - Pogoń (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. 1. liga: Termalica - Wisła K. (na żywo)
12:30 Canal+Sport Stal - ŁKS (na żywo)
15:00 Canal+Sport Piast - Puszcza (na żywo)
17:30 Canal+Sport Widzew - Radomiak (na żywo)
17:30 Pol. Sp. N. 1. liga: Górnik - Tychy (na żywo)
20:00 Canal+Sport Korona - Lech (na żywo)