Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 21 kwietnia 2024

4 Liga lubuska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Polonia Słubice245767-2818-3-38-2-210-1-1
2Ilanka Rzepin245380-3116-5-310-2-06-3-3
3Lubuszanin Drezdenko245150-1715-6-310-1-15-5-2
4Syrena Zbąszynek244156-3912-5-79-2-13-3-6
5Stal Jasień243946-3411-6-77-2-34-4-4
6Czarni Żagań243740-3911-4-96-1-55-3-4
7Lechia II Zielona Góra243636-3610-6-86-3-34-3-5
8Dąb Przybyszów243644-4910-6-88-1-32-5-5
9Pogoń Świebodzin243434-3010-4-105-4-25-0-8
10Sprotavia Szprotawa243448-5110-4-105-2-55-2-5
11Odra Nietków243341-299-6-97-3-22-3-7
12Warta II Gorzów Wlkp.233236-379-5-96-3-23-2-7
13Promień Żary232738-437-6-105-4-32-2-7
14Meprozet Stare Kurowo242740-467-6-114-3-53-3-6
15Pogoń Skwierzyna242639-467-5-124-3-53-2-7
16Stal Sulęcin242031-695-5-144-3-51-2-9
17Korona Kożuchów241017-572-4-182-2-80-2-10
18Spójnia Ośno Lubuskie24732-941-4-191-4-80-0-11
SO/20/04 15:00
Czarni Ż.
0-1
Stal S.
SO/20/04 16:00
Meprozet S.
3-0
Lechia I.
SO/20/04 16:00
Pogoń S.
1-1
Dąb P.
SO/20/04 16:00
Sprotavia S.
2-5
Odra N.
SO/20/04 16:00
Lubuszanin D.
4-0
Korona K.
SO/20/04 16:00
Pogoń Ś.
2-0
Stal J.
SO/20/04 16:00
Polonia S.
4-2
Spójnia O.
SO/20/04 16:00
Syrena Z.
1-1
Ilanka R.
ND/21/04 11:00
Warta I.
-
Promień Ż.
- -
Syrena Z.
-
Meprozet S.
- -
Ilanka R.
-
Polonia S.
- -
Stal J.
-
Czarni Ż.
- -
Stal S.
-
Lubuszanin D.
- -
Korona K.
-
Sprotavia S.
- -
Odra N.
-
Warta I.
- -
Promień Ż.
-
Pogoń S.
- -
Dąb P.
-
Lechia I.
SO/27/04 00:00
Pogoń Ś.
-
Spójnia O.
1 kolejka
SO/05/08 16:00

Sprotavia Szprotawa

0-0

Meprozet Stare Kurowo

SO/05/08 16:00

Korona Kożuchów

3-1

Spójnia Ośno Lubuskie

SO/05/08 17:00

Odra Nietków

3-1

Ilanka Rzepin

SO/05/08 18:00

Pogoń Skwierzyna

0-1

Czarni Żagań

ND/06/08 16:30

Lubuszanin Drezdenko

5-0

Warta II Gorzów Wlkp.

ND/06/08 17:00

Stal Sulęcin

2-2

Stal Jasień

ND/06/08 18:00

Lechia II Zielona Góra

0-1

Pogoń Świebodzin

ND/06/08 18:00

Promień Żary

4-2

Syrena Zbąszynek

ŚR/27/09 16:30

Dąb Przybyszów

4-3

Polonia Słubice

2 kolejka
SO/12/08 14:00

Meprozet Stare Kurowo

2-2

Stal Jasień

SO/12/08 16:00

Sprotavia Szprotawa

3-1

Warta II Gorzów Wlkp.

SO/12/08 17:00

Ilanka Rzepin

4-0

Korona Kożuchów

SO/12/08 17:00

Dąb Przybyszów

2-1

Pogoń Świebodzin

SO/12/08 17:00

Czarni Żagań

2-3

Lechia II Zielona Góra

ND/13/08 12:00

Spójnia Ośno Lubuskie

3-2

Stal Sulęcin

ND/13/08 16:00

Polonia Słubice

7-1

Promień Żary

ND/13/08 17:00

Lubuszanin Drezdenko

3-0

Pogoń Skwierzyna

ND/13/08 18:00

Syrena Zbąszynek

2-0

Odra Nietków

3 kolejka
SO/19/08 14:00

Pogoń Skwierzyna

2-1

Sprotavia Szprotawa

SO/19/08 16:00

Lechia II Zielona Góra

1-4

Lubuszanin Drezdenko

SO/19/08 16:00

Korona Kożuchów

1-2

Syrena Zbąszynek

SO/19/08 16:00

Stal Sulęcin

0-1

Ilanka Rzepin

SO/19/08 16:00

Stal Jasień

4-0

Spójnia Ośno Lubuskie

SO/19/08 17:00

Dąb Przybyszów

1-2

Czarni Żagań

ND/20/08 16:00

Odra Nietków

0-2

Polonia Słubice

ND/20/08 17:00

Promień Żary

0-3

Pogoń Świebodzin

ND/20/08 18:00

Warta II Gorzów Wlkp.

2-2

Meprozet Stare Kurowo

4 kolejka
SO/26/08 16:00

Syrena Zbąszynek

8-2

Stal Sulęcin

SO/26/08 16:00

Czarni Żagań

2-1

Promień Żary

SO/26/08 16:00

Sprotavia Szprotawa

2-4

Lechia II Zielona Góra

SO/26/08 17:00

Meprozet Stare Kurowo

3-1

Spójnia Ośno Lubuskie

SO/26/08 17:00

Odra Nietków

3-0

Pogoń Świebodzin

SO/26/08 18:00

Lubuszanin Drezdenko

2-0

Dąb Przybyszów

ND/27/08 11:00

Warta II Gorzów Wlkp.

3-0

Pogoń Skwierzyna

ND/27/08 13:00

Ilanka Rzepin

2-2

Stal Jasień

ND/27/08 16:00

Polonia Słubice

3-0

Korona Kożuchów

5 kolejka
ŚR/30/08 17:00

Pogoń Skwierzyna

3-1

Meprozet Stare Kurowo

ŚR/30/08 17:00

Lechia II Zielona Góra

2-2

Warta II Gorzów Wlkp.

ŚR/30/08 17:00

Promień Żary

1-1

Lubuszanin Drezdenko

ŚR/30/08 17:00

Odra Nietków

4-0

Czarni Żagań

ŚR/30/08 17:00

Korona Kożuchów

0-1

Pogoń Świebodzin

ŚR/30/08 17:00

Stal Sulęcin

0-2

Polonia Słubice

ŚR/30/08 17:00

Stal Jasień

3-2

Syrena Zbąszynek

ŚR/30/08 17:00

Spójnia Ośno Lubuskie

4-4

Ilanka Rzepin

ŚR/30/08 18:00

Dąb Przybyszów

4-1

Sprotavia Szprotawa

6 kolejka
SO/02/09 15:30

Polonia Słubice

1-1

Stal Jasień

SO/02/09 16:00

Meprozet Stare Kurowo

2-7

Ilanka Rzepin

SO/02/09 16:00

Syrena Zbąszynek

3-1

Spójnia Ośno Lubuskie

SO/02/09 16:00

Stal Sulęcin

1-0

Pogoń Świebodzin

SO/02/09 16:00

Czarni Żagań

1-0

Korona Kożuchów

SO/02/09 16:00

Sprotavia Szprotawa

3-1

Promień Żary

SO/02/09 17:00

Lubuszanin Drezdenko

2-0

Odra Nietków

SO/02/09 17:30

Pogoń Skwierzyna

1-1

Lechia II Zielona Góra

ND/03/09 11:00

Warta II Gorzów Wlkp.

0-2

Dąb Przybyszów

7 kolejka
SO/09/09 14:00

Spójnia Ośno Lubuskie

3-7

Polonia Słubice

SO/09/09 16:00

Dąb Przybyszów

3-1

Pogoń Skwierzyna

SO/09/09 16:00

Korona Kożuchów

1-3

Lubuszanin Drezdenko

SO/09/09 16:00

Stal Sulęcin

2-2

Czarni Żagań

SO/09/09 16:00

Stal Jasień

1-0

Pogoń Świebodzin

SO/09/09 17:00

Lechia II Zielona Góra

0-0

Meprozet Stare Kurowo

SO/09/09 17:00

Odra Nietków

2-2

Sprotavia Szprotawa

ND/10/09 16:00

Promień Żary

2-0

Warta II Gorzów Wlkp.

ND/10/09 16:00

Ilanka Rzepin

5-1

Syrena Zbąszynek

8 kolejka
SO/16/09 14:00

Spójnia Ośno Lubuskie

2-3

Pogoń Świebodzin

SO/16/09 14:00

Sprotavia Szprotawa

6-1

Korona Kożuchów

SO/16/09 16:00

Meprozet Stare Kurowo

2-2

Syrena Zbąszynek

SO/16/09 16:00

Czarni Żagań

1-2

Stal Jasień

SO/16/09 17:00

Lubuszanin Drezdenko

4-1

Stal Sulęcin

ND/17/09 11:00

Warta II Gorzów Wlkp.

3-1

Odra Nietków

ND/17/09 11:00

Lechia II Zielona Góra

2-2

Dąb Przybyszów

ND/17/09 15:30

Polonia Słubice

0-2

Ilanka Rzepin

ND/17/09 16:00

Pogoń Skwierzyna

1-1

Promień Żary

9 kolejka
SO/23/09 16:00

Dąb Przybyszów

3-2

Meprozet Stare Kurowo

SO/23/09 16:00

Promień Żary

0-0

Lechia II Zielona Góra

SO/23/09 16:00

Odra Nietków

1-1

Pogoń Skwierzyna

SO/23/09 16:00

Korona Kożuchów

1-2

Warta II Gorzów Wlkp.

SO/23/09 16:00

Stal Sulęcin

2-3

Sprotavia Szprotawa

SO/23/09 16:00

Ilanka Rzepin

3-2

Pogoń Świebodzin

ND/24/09 14:00

Spójnia Ośno Lubuskie

1-3

Czarni Żagań

ND/24/09 16:00

Stal Jasień

0-1

Lubuszanin Drezdenko

ND/24/09 16:00

Syrena Zbąszynek

0-4

Polonia Słubice

10 kolejka
SO/30/09 16:00

Meprozet Stare Kurowo

0-2

Polonia Słubice

SO/30/09 16:00

Pogoń Świebodzin

1-1

Syrena Zbąszynek

SO/30/09 16:00

Czarni Żagań

3-0
(wo)

Ilanka Rzepin

SO/30/09 16:00

Lubuszanin Drezdenko

2-0

Spójnia Ośno Lubuskie

SO/30/09 16:00

Sprotavia Szprotawa

3-7

Stal Jasień

SO/30/09 16:00

Pogoń Skwierzyna

2-1

Korona Kożuchów

SO/30/09 16:00

Dąb Przybyszów

3-2

Promień Żary

ND/01/10 11:00

Warta II Gorzów Wlkp.

1-1

Stal Sulęcin

ND/01/10 11:00

Lechia II Zielona Góra

1-0

Odra Nietków

11 kolejka
SO/07/10 15:00

Korona Kożuchów

0-3

Lechia II Zielona Góra

SO/07/10 15:00

Stal Jasień

1-1

Warta II Gorzów Wlkp.

SO/07/10 15:00

Spójnia Ośno Lubuskie

1-2

Sprotavia Szprotawa

SO/07/10 15:00

Syrena Zbąszynek

2-2

Czarni Żagań

SO/07/10 16:00

Odra Nietków

6-0

Dąb Przybyszów

SO/07/10 16:00

Stal Sulęcin

1-6

Pogoń Skwierzyna

SO/07/10 16:00

Ilanka Rzepin

2-1

Lubuszanin Drezdenko

ND/08/10 12:00

Promień Żary

1-0

Meprozet Stare Kurowo

ND/08/10 13:00

Polonia Słubice

3-2

Pogoń Świebodzin

12 kolejka
SO/14/10 15:00

Meprozet Stare Kurowo

1-3

Pogoń Świebodzin

SO/14/10 15:00

Czarni Żagań

2-4

Polonia Słubice

SO/14/10 15:00

Lubuszanin Drezdenko

1-0

Syrena Zbąszynek

SO/14/10 15:00

Sprotavia Szprotawa

2-5

Ilanka Rzepin

SO/14/10 15:00

Pogoń Skwierzyna

4-2

Stal Jasień

SO/14/10 15:00

Dąb Przybyszów

4-2

Korona Kożuchów

SO/14/10 15:00

Promień Żary

1-1

Odra Nietków

ND/15/10 11:00

Warta II Gorzów Wlkp.

5-0

Spójnia Ośno Lubuskie

ND/15/10 15:00

Lechia II Zielona Góra

2-0

Stal Sulęcin

13 kolejka
SO/21/10 14:00

Stal Sulęcin

3-3

Dąb Przybyszów

SO/21/10 14:00

Stal Jasień

2-1

Lechia II Zielona Góra

SO/21/10 15:00

Odra Nietków

4-2

Meprozet Stare Kurowo

SO/21/10 15:00

Korona Kożuchów

1-2

Promień Żary

SO/21/10 15:00

Spójnia Ośno Lubuskie

0-5

Pogoń Skwierzyna

SO/21/10 15:00

Ilanka Rzepin

2-1

Warta II Gorzów Wlkp.

SO/21/10 15:00

Syrena Zbąszynek

3-2

Sprotavia Szprotawa

SO/21/10 15:00

Polonia Słubice

1-1

Lubuszanin Drezdenko

SO/21/10 15:00

Pogoń Świebodzin

3-0

Czarni Żagań

14 kolejka
SO/28/10 14:00

Meprozet Stare Kurowo

1-1

Czarni Żagań

SO/28/10 14:00

Lubuszanin Drezdenko

1-0

Pogoń Świebodzin

SO/28/10 14:00

Sprotavia Szprotawa

0-2

Polonia Słubice

SO/28/10 14:00

Pogoń Skwierzyna

1-5

Ilanka Rzepin

SO/28/10 14:00

Lechia II Zielona Góra

5-1

Spójnia Ośno Lubuskie

SO/28/10 14:00

Dąb Przybyszów

0-3

Stal Jasień

SO/28/10 14:00

Promień Żary

9-0

Stal Sulęcin

SO/28/10 15:00

Odra Nietków

2-0

Korona Kożuchów

ND/29/10 11:00

Warta II Gorzów Wlkp.

1-2

Syrena Zbąszynek

15 kolejka
SO/04/11 14:00

Korona Kożuchów

2-1

Meprozet Stare Kurowo

SO/04/11 14:00

Stal Sulęcin

1-0

Odra Nietków

SO/04/11 14:00

Stal Jasień

1-0

Promień Żary

SO/04/11 14:00

Spójnia Ośno Lubuskie

2-2

Dąb Przybyszów

SO/04/11 14:00

Ilanka Rzepin

5-0

Lechia II Zielona Góra

SO/04/11 14:00

Syrena Zbąszynek

3-1

Pogoń Skwierzyna

SO/04/11 14:00

Polonia Słubice

0-1

Warta II Gorzów Wlkp.

SO/04/11 14:00

Pogoń Świebodzin

1-1

Sprotavia Szprotawa

SO/04/11 14:00

Czarni Żagań

4-2

Lubuszanin Drezdenko

16 kolejka
SO/11/11 14:00

Meprozet Stare Kurowo

0-3

Lubuszanin Drezdenko

SO/11/11 14:00

Sprotavia Szprotawa

2-1

Czarni Żagań

SO/11/11 14:00

Pogoń Skwierzyna

1-2

Polonia Słubice

SO/11/11 14:00

Dąb Przybyszów

1-2

Ilanka Rzepin

SO/11/11 14:00

Promień Żary

6-1

Spójnia Ośno Lubuskie

SO/11/11 14:00

Odra Nietków

1-0

Stal Jasień

SO/11/11 14:00

Korona Kożuchów

0-0

Stal Sulęcin

ND/12/11 11:00

Warta II Gorzów Wlkp.

2-0

Pogoń Świebodzin

ND/12/11 11:00

Lechia II Zielona Góra

4-2

Syrena Zbąszynek

17 kolejka
SO/18/11 13:00

Ilanka Rzepin

7-1

Promień Żary

SO/18/11 14:00

Stal Sulęcin

4-5

Meprozet Stare Kurowo

SO/18/11 14:00

Stal Jasień

0-0

Korona Kożuchów

SO/18/11 14:00

Spójnia Ośno Lubuskie

0-3

Odra Nietków

SO/18/11 14:00

Syrena Zbąszynek

7-0

Dąb Przybyszów

SO/18/11 14:00

Polonia Słubice

3-1

Lechia II Zielona Góra

SO/18/11 14:00

Pogoń Świebodzin

1-3

Pogoń Skwierzyna

SO/18/11 14:00

Czarni Żagań

3-1

Warta II Gorzów Wlkp.

SO/18/11 14:00

Lubuszanin Drezdenko

4-0

Sprotavia Szprotawa

18 kolejka
SO/09/03 13:00

Ilanka Rzepin

0-0

Odra Nietków

SO/09/03 15:00

Meprozet Stare Kurowo

0-2

Sprotavia Szprotawa

SO/09/03 15:00

Czarni Żagań

2-2

Pogoń Skwierzyna

SO/09/03 15:00

Pogoń Świebodzin

0-2

Lechia II Zielona Góra

SO/09/03 15:00

Polonia Słubice

3-2

Dąb Przybyszów

SO/09/03 15:00

Syrena Zbąszynek

2-0

Promień Żary

SO/09/03 15:00

Spójnia Ośno Lubuskie

1-1

Korona Kożuchów

SO/09/03 15:00

Stal Jasień

3-0

Stal Sulęcin

ND/10/03 11:00

Warta II Gorzów Wlkp.

1-1

Lubuszanin Drezdenko

19 kolejka
SO/16/03 15:00

Pogoń Świebodzin

2-0

Dąb Przybyszów

SO/16/03 15:00

Stal Sulęcin

4-2

Spójnia Ośno Lubuskie

SO/16/03 15:00

Korona Kożuchów

1-1

Ilanka Rzepin

SO/16/03 15:00

Promień Żary

2-2

Polonia Słubice

SO/16/03 15:00

Pogoń Skwierzyna

2-3

Lubuszanin Drezdenko

ND/17/03 11:00

Warta II Gorzów Wlkp.

2-1

Sprotavia Szprotawa

ND/17/03 12:00

Odra Nietków

0-1

Syrena Zbąszynek

ND/17/03 12:00

Lechia II Zielona Góra

2-0

Czarni Żagań

ND/17/03 15:00

Stal Jasień

0-2

Meprozet Stare Kurowo

20 kolejka
SO/23/03 14:00

Syrena Zbąszynek

5-0

Korona Kożuchów

SO/23/03 15:00

Meprozet Stare Kurowo

3-0

Warta II Gorzów Wlkp.

SO/23/03 15:00

Sprotavia Szprotawa

4-1

Pogoń Skwierzyna

SO/23/03 15:00

Czarni Żagań

1-2

Dąb Przybyszów

SO/23/03 15:00

Pogoń Świebodzin

1-1

Promień Żary

SO/23/03 15:00

Polonia Słubice

2-0

Odra Nietków

SO/23/03 15:00

Ilanka Rzepin

6-1

Stal Sulęcin

SO/23/03 15:00

Spójnia Ośno Lubuskie

3-5

Stal Jasień

SO/23/03 16:00

Lubuszanin Drezdenko

1-1

Lechia II Zielona Góra

21 kolejka
SO/30/03 11:00

Spójnia Ośno Lubuskie

1-5

Meprozet Stare Kurowo

SO/30/03 11:00

Pogoń Skwierzyna

1-3

Warta II Gorzów Wlkp.

SO/30/03 13:00

Stal Sulęcin

1-0

Syrena Zbąszynek

SO/30/03 13:00

Lechia II Zielona Góra

0-1

Sprotavia Szprotawa

SO/30/03 15:00

Pogoń Świebodzin

1-1

Odra Nietków

SO/30/03 15:00

Stal Jasień

3-1

Ilanka Rzepin

SO/30/03 15:00

Korona Kożuchów

0-4

Polonia Słubice

SO/30/03 15:00

Promień Żary

0-1

Czarni Żagań

SO/30/03 15:00

Dąb Przybyszów

0-0

Lubuszanin Drezdenko

22 kolejka
SO/06/04 15:00

Polonia Słubice

4-2

Stal Sulęcin

SO/06/04 16:00

Sprotavia Szprotawa

1-1

Dąb Przybyszów

SO/06/04 16:00

Lubuszanin Drezdenko

0-1

Promień Żary

SO/06/04 16:00

Czarni Żagań

4-3

Odra Nietków

SO/06/04 16:00

Pogoń Świebodzin

3-2

Korona Kożuchów

SO/06/04 16:00

Syrena Zbąszynek

3-1

Stal Jasień

SO/06/04 16:00

Ilanka Rzepin

11-0

Spójnia Ośno Lubuskie

ND/07/04 11:00

Warta II Gorzów Wlkp.

4-0

Lechia II Zielona Góra

ND/07/04 15:00

Meprozet Stare Kurowo

2-0

Pogoń Skwierzyna

23 kolejka
SO/13/04 16:00

Pogoń Świebodzin

3-0

Stal Sulęcin

SO/13/04 16:00

Ilanka Rzepin

3-1

Meprozet Stare Kurowo

SO/13/04 16:00

Spójnia Ośno Lubuskie

2-2

Syrena Zbąszynek

SO/13/04 16:00

Stal Jasień

1-2

Polonia Słubice

SO/13/04 16:00

Korona Kożuchów

0-2

Czarni Żagań

SO/13/04 16:00

Odra Nietków

1-1

Lubuszanin Drezdenko

SO/13/04 16:00

Promień Żary

1-4

Sprotavia Szprotawa

SO/13/04 16:00

Dąb Przybyszów

4-0

Warta II Gorzów Wlkp.

ND/14/04 12:00

Lechia II Zielona Góra

1-0

Pogoń Skwierzyna

24 kolejka
SO/20/04 15:00

Czarni Żagań

0-1

Stal Sulęcin

SO/20/04 16:00

Meprozet Stare Kurowo

3-0

Lechia II Zielona Góra

SO/20/04 16:00

Pogoń Skwierzyna

1-1

Dąb Przybyszów

SO/20/04 16:00

Sprotavia Szprotawa

2-5

Odra Nietków

SO/20/04 16:00

Lubuszanin Drezdenko

4-0

Korona Kożuchów

SO/20/04 16:00

Pogoń Świebodzin

2-0

Stal Jasień

SO/20/04 16:00

Polonia Słubice

4-2

Spójnia Ośno Lubuskie

SO/20/04 16:00

Syrena Zbąszynek

1-1

Ilanka Rzepin

ND/21/04 11:00

Warta II Gorzów Wlkp.

-

Promień Żary

25 kolejka
- -

Syrena Zbąszynek

-

Meprozet Stare Kurowo

- -

Ilanka Rzepin

-

Polonia Słubice

- -

Stal Jasień

-

Czarni Żagań

- -

Stal Sulęcin

-

Lubuszanin Drezdenko

- -

Korona Kożuchów

-

Sprotavia Szprotawa

- -

Odra Nietków

-

Warta II Gorzów Wlkp.

- -

Promień Żary

-

Pogoń Skwierzyna

- -

Dąb Przybyszów

-

Lechia II Zielona Góra

SO/27/04 00:00

Pogoń Świebodzin

-

Spójnia Ośno Lubuskie

26 kolejka
- -

Lechia II Zielona Góra

-

Promień Żary

- -

Pogoń Skwierzyna

-

Odra Nietków

- -

Warta II Gorzów Wlkp.

-

Korona Kożuchów

- -

Sprotavia Szprotawa

-

Stal Sulęcin

- -

Lubuszanin Drezdenko

-

Stal Jasień

- -

Czarni Żagań

-

Spójnia Ośno Lubuskie

- -

Pogoń Świebodzin

-

Ilanka Rzepin

- -

Polonia Słubice

-

Syrena Zbąszynek

ŚR/01/05 00:00

Meprozet Stare Kurowo

-

Dąb Przybyszów

27 kolejka
- -

Syrena Zbąszynek

-

Pogoń Świebodzin

- -

Ilanka Rzepin

-

Czarni Żagań

- -

Spójnia Ośno Lubuskie

-

Lubuszanin Drezdenko

- -

Stal Jasień

-

Sprotavia Szprotawa

- -

Stal Sulęcin

-

Warta II Gorzów Wlkp.

- -

Korona Kożuchów

-

Pogoń Skwierzyna

- -

Odra Nietków

-

Lechia II Zielona Góra

- -

Promień Żary

-

Dąb Przybyszów

SO/04/05 00:00

Polonia Słubice

-

Meprozet Stare Kurowo

28 kolejka
- -

Dąb Przybyszów

-

Odra Nietków

- -

Lechia II Zielona Góra

-

Korona Kożuchów

- -

Pogoń Skwierzyna

-

Stal Sulęcin

- -

Warta II Gorzów Wlkp.

-

Stal Jasień

- -

Sprotavia Szprotawa

-

Spójnia Ośno Lubuskie

- -

Lubuszanin Drezdenko

-

Ilanka Rzepin

- -

Czarni Żagań

-

Syrena Zbąszynek

- -

Pogoń Świebodzin

-

Polonia Słubice

SO/11/05 00:00

Meprozet Stare Kurowo

-

Promień Żary

29 kolejka
- -

Polonia Słubice

-

Czarni Żagań

- -

Syrena Zbąszynek

-

Lubuszanin Drezdenko

- -

Ilanka Rzepin

-

Sprotavia Szprotawa

- -

Spójnia Ośno Lubuskie

-

Warta II Gorzów Wlkp.

- -

Stal Jasień

-

Pogoń Skwierzyna

- -

Stal Sulęcin

-

Lechia II Zielona Góra

- -

Korona Kożuchów

-

Dąb Przybyszów

- -

Odra Nietków

-

Promień Żary

ŚR/15/05 00:00

Pogoń Świebodzin

-

Meprozet Stare Kurowo

30 kolejka
- -

Promień Żary

-

Korona Kożuchów

- -

Dąb Przybyszów

-

Stal Sulęcin

- -

Lechia II Zielona Góra

-

Stal Jasień

- -

Pogoń Skwierzyna

-

Spójnia Ośno Lubuskie

- -

Warta II Gorzów Wlkp.

-

Ilanka Rzepin

- -

Sprotavia Szprotawa

-

Syrena Zbąszynek

- -

Lubuszanin Drezdenko

-

Polonia Słubice

- -

Czarni Żagań

-

Pogoń Świebodzin

SO/18/05 00:00

Meprozet Stare Kurowo

-

Odra Nietków

31 kolejka
- -

Pogoń Świebodzin

-

Lubuszanin Drezdenko

- -

Polonia Słubice

-

Sprotavia Szprotawa

- -

Syrena Zbąszynek

-

Warta II Gorzów Wlkp.

- -

Ilanka Rzepin

-

Pogoń Skwierzyna

- -

Spójnia Ośno Lubuskie

-

Lechia II Zielona Góra

- -

Stal Jasień

-

Dąb Przybyszów

- -

Stal Sulęcin

-

Promień Żary

- -

Korona Kożuchów

-

Odra Nietków

SO/25/05 00:00

Czarni Żagań

-

Meprozet Stare Kurowo

32 kolejka
- -

Odra Nietków

-

Stal Sulęcin

- -

Promień Żary

-

Stal Jasień

- -

Dąb Przybyszów

-

Spójnia Ośno Lubuskie

- -

Lechia II Zielona Góra

-

Ilanka Rzepin

- -

Pogoń Skwierzyna

-

Syrena Zbąszynek

- -

Warta II Gorzów Wlkp.

-

Polonia Słubice

- -

Sprotavia Szprotawa

-

Pogoń Świebodzin

- -

Lubuszanin Drezdenko

-

Czarni Żagań

SO/01/06 00:00

Meprozet Stare Kurowo

-

Korona Kożuchów

33 kolejka
- -

Czarni Żagań

-

Sprotavia Szprotawa

- -

Pogoń Świebodzin

-

Warta II Gorzów Wlkp.

- -

Polonia Słubice

-

Pogoń Skwierzyna

- -

Syrena Zbąszynek

-

Lechia II Zielona Góra

- -

Ilanka Rzepin

-

Dąb Przybyszów

- -

Spójnia Ośno Lubuskie

-

Promień Żary

- -

Stal Jasień

-

Odra Nietków

- -

Stal Sulęcin

-

Korona Kożuchów

SO/08/06 00:00

Lubuszanin Drezdenko

-

Meprozet Stare Kurowo

34 kolejka
- -

Korona Kożuchów

-

Stal Jasień

- -

Odra Nietków

-

Spójnia Ośno Lubuskie

- -

Promień Żary

-

Ilanka Rzepin

- -

Dąb Przybyszów

-

Syrena Zbąszynek

- -

Lechia II Zielona Góra

-

Polonia Słubice

- -

Pogoń Skwierzyna

-

Pogoń Świebodzin

- -

Warta II Gorzów Wlkp.

-

Czarni Żagań

- -

Sprotavia Szprotawa

-

Lubuszanin Drezdenko

SO/15/06 00:00

Meprozet Stare Kurowo

-

Stal Sulęcin

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok295566-39
2Śląsk Wrocław285038-26
3Lech Poznań284840-32
4Górnik Zabrze294839-32
5Pogoń Szczecin294754-34
6Raków Częstochowa294650-32
7Legia Warszawa284643-33
8Widzew Łódź294239-38
9Stal Mielec283833-34
10Piast Gliwice293530-32
11Zagłębie Lubin293531-43
12Radomiak Radom293534-47
13Cracovia283238-39
14Warta Poznań283126-33
15Korona Kielce293034-38
16Puszcza Niepołomice282934-46
17ŁKS Łódź282126-58
18Ruch Chorzów292031-50
PT/19/04 18:00
Korona K.
4-0
Radomiak R.
PT/19/04 20:30
Raków C.
0-1
Górnik Z.
SO/20/04 15:00
Pogoń S.
0-2
Piast G.
SO/20/04 17:30
Ruch C.
2-3
Widzew Ł.
SO/20/04 20:00
Zagłębie L.
1-2
Jagiellonia B.
ND/21/04 12:30
Cracovia
-
Puszcza N.
ND/21/04 15:00
ŁKS Ł.
-
Lech P.
ND/21/04 17:30
Legia W.
-
Śląsk W.
PN/22/04 19:00
Warta P.
-
Stal M.
PT/26/04 18:00
Piast G.
-
Warta P.
PT/26/04 20:30
Jagiellonia B.
-
Pogoń S.
SO/27/04 15:00
Górnik Z.
-
ŁKS Ł.
SO/27/04 17:30
Śląsk W.
-
Ruch C.
SO/27/04 20:00
Widzew Ł.
-
Raków C.
ND/28/04 12:30
Radomiak R.
-
Zagłębie L.
ND/28/04 15:00
Stal M.
-
Legia W.
ND/28/04 17:30
Lech P.
-
Cracovia
PN/29/04 19:00
Puszcza N.
-
Korona K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport Cracovia - Puszcza (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Arka - Wisła P. (na żywo)
14:00 TVP Sport 2. liga: Kotwica - ŁKS II (na żywo)
15:00 Canal+Sport ŁKS - Lech (na żywo)
17:30 TVP 2 Legia - Śląsk (na żywo)
21:00 Eleven Real M. - Barcelona (na żywo)
18:15 TVP Sport 2. liga: Olimpia E. - Stomil (na żywo)
19:00 Canal+Sport Warta - Stal (na żywo)
20:25 TVP Sport Gol (na żywo)
21:30 Pol. Sp. E. Magazyn 1. ligi (premiera)