Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 30 maja 2024

4 Liga opolska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Stal Brzeg297097-2321-7-111-2-110-5-0
2Małapanew Ozimek296976-2721-6-210-4-111-2-1
3LZS Bogacica2966101-3421-3-59-2-312-1-2
4Ruch Zdzieszowice295982-4818-5-610-3-28-2-4
5Piast Strzelce Opolskie294860-3913-9-77-5-36-4-4
6Fortuna Głogówek294444-4513-5-117-1-66-4-5
7Polonia Nysa294163-5413-2-147-0-76-2-7
8Polonia Karłowice293950-6210-9-106-4-44-5-6
9Porawie Większyce293750-5010-7-127-3-53-4-7
10Victoria Chróścice293748-6311-4-146-3-55-1-9
11LZS Piotrówka293546-6911-2-165-2-86-0-8
12Odra II Opole293251-569-5-157-1-72-4-8
13LZS Walce293141-569-4-166-2-63-2-10
14LZS Domaszkowice292940-768-5-163-5-65-0-10
15MKS Gogolin291835-685-3-214-1-101-2-11
16Pogoń Prudnik29322-1361-0-281-0-140-0-14
ŚR/29/05 18:00
Polonia N.
3-4
Piast S.
ŚR/29/05 18:00
Pogoń P.
1-13
Stal B.
ŚR/29/05 18:00
Odra I.
4-0
Victoria C.
ŚR/29/05 18:00
LZS P.
2-3
Fortuna G.
ŚR/29/05 18:00
MKS G.
0-2
LZS D.
ŚR/29/05 18:00
Małapanew O.
3-4
LZS B.
ŚR/29/05 18:00
Ruch Z.
2-2
Polonia K.
ŚR/29/05 18:00
Porawie W.
2-0
LZS W.
SO/01/06 17:00
Stal B.
-
Porawie W.
SO/01/06 17:00
LZS W.
-
Ruch Z.
SO/01/06 17:00
Polonia K.
-
Małapanew O.
SO/01/06 17:00
LZS B.
-
MKS G.
SO/01/06 17:00
LZS D.
-
LZS P.
SO/01/06 17:00
Fortuna G.
-
Odra I.
SO/01/06 17:00
Victoria C.
-
Piast S.
SO/01/06 17:00
Polonia N.
-
Pogoń P.
1 kolejka
SO/12/08 17:00

Victoria Chróścice

6-3

Pogoń Prudnik

SO/12/08 17:00

Fortuna Głogówek

1-0

Piast Strzelce Opolskie

SO/12/08 17:00

LZS Domaszkowice

1-1

Odra II Opole

SO/12/08 17:00

LZS Bogacica

3-0

LZS Piotrówka

SO/12/08 17:00

Polonia Karłowice

4-1

MKS Gogolin

SO/12/08 17:00

LZS Walce

0-2

Małapanew Ozimek

SO/12/08 17:00

Porawie Większyce

0-3

Ruch Zdzieszowice

SO/12/08 17:00

Stal Brzeg

2-1

Polonia Nysa

2 kolejka
WT/15/08 15:00

Stal Brzeg

3-1

Ruch Zdzieszowice

WT/15/08 15:00

Małapanew Ozimek

1-1

Porawie Większyce

WT/15/08 15:00

MKS Gogolin

2-1

LZS Walce

WT/15/08 15:00

LZS Piotrówka

3-3

Polonia Karłowice

WT/15/08 15:00

Odra II Opole

1-2

LZS Bogacica

WT/15/08 15:00

LZS Domaszkowice

2-4

Piast Strzelce Opolskie

WT/15/08 15:00

Fortuna Głogówek

2-1

Pogoń Prudnik

WT/15/08 15:00

Victoria Chróścice

6-3

Polonia Nysa

3 kolejka
SO/19/08 13:00

LZS Walce

4-0

LZS Piotrówka

SO/19/08 17:00

Victoria Chróścice

1-3

Stal Brzeg

SO/19/08 17:00

Fortuna Głogówek

1-0

Polonia Nysa

SO/19/08 17:00

LZS Domaszkowice

4-3

Pogoń Prudnik

SO/19/08 17:00

LZS Bogacica

4-0

Piast Strzelce Opolskie

SO/19/08 17:00

Porawie Większyce

3-2

MKS Gogolin

SO/19/08 17:00

Ruch Zdzieszowice

5-3

Małapanew Ozimek

ND/20/08 14:00

Polonia Karłowice

2-1

Odra II Opole

4 kolejka
PT/25/08 17:00

LZS Domaszkowice

1-4

Polonia Nysa

SO/26/08 13:00

Stal Brzeg

0-1

Małapanew Ozimek

SO/26/08 17:00

LZS Piotrówka

1-0

Porawie Większyce

SO/26/08 17:00

Odra II Opole

0-1

LZS Walce

SO/26/08 17:00

LZS Bogacica

10-1

Pogoń Prudnik

SO/26/08 17:00

Victoria Chróścice

2-2

Fortuna Głogówek

ND/27/08 14:00

MKS Gogolin

2-5

Ruch Zdzieszowice

ND/27/08 17:00

Polonia Karłowice

0-1

Piast Strzelce Opolskie

5 kolejka
SO/02/09 11:00

Porawie Większyce

3-1

Odra II Opole

SO/02/09 17:00

LZS Domaszkowice

1-1

Victoria Chróścice

SO/02/09 17:00

LZS Bogacica

3-1

Polonia Nysa

SO/02/09 17:00

Polonia Karłowice

2-1

Pogoń Prudnik

SO/02/09 17:00

LZS Walce

3-3

Piast Strzelce Opolskie

SO/02/09 17:00

Ruch Zdzieszowice

5-3

LZS Piotrówka

SO/02/09 17:00

Małapanew Ozimek

2-0

MKS Gogolin

ND/03/09 14:00

Fortuna Głogówek

0-1

Stal Brzeg

6 kolejka
SO/09/09 13:00

Odra II Opole

0-1

Ruch Zdzieszowice

SO/09/09 16:30

Stal Brzeg

3-1

MKS Gogolin

SO/09/09 16:30

Porawie Większyce

0-0

Piast Strzelce Opolskie

SO/09/09 16:30

LZS Walce

1-0

Pogoń Prudnik

SO/09/09 16:30

Polonia Karłowice

1-1

Polonia Nysa

SO/09/09 16:30

Victoria Chróścice

2-3

LZS Bogacica

SO/09/09 16:30

Fortuna Głogówek

1-2

LZS Domaszkowice

ND/10/09 16:30

LZS Piotrówka

0-6

Małapanew Ozimek

7 kolejka
SO/16/09 13:00

Polonia Karłowice

3-4

Victoria Chróścice

SO/16/09 14:30

LZS Bogacica

0-2

Fortuna Głogówek

SO/16/09 16:30

LZS Domaszkowice

3-3

Stal Brzeg

SO/16/09 16:30

LZS Walce

1-2

Polonia Nysa

SO/16/09 16:30

Porawie Większyce

2-0

Pogoń Prudnik

SO/16/09 16:30

Ruch Zdzieszowice

1-1

Piast Strzelce Opolskie

SO/16/09 16:30

Małapanew Ozimek

5-1

Odra II Opole

SO/16/09 16:30

MKS Gogolin

1-2

LZS Piotrówka

8 kolejka
SO/23/09 13:00

Odra II Opole

5-2

MKS Gogolin

SO/23/09 16:00

Stal Brzeg

4-1

LZS Piotrówka

SO/23/09 16:00

Małapanew Ozimek

1-1

Piast Strzelce Opolskie

SO/23/09 16:00

Ruch Zdzieszowice

3-0

Pogoń Prudnik

SO/23/09 16:00

Porawie Większyce

1-4

Polonia Nysa

SO/23/09 16:00

Victoria Chróścice

1-0

LZS Walce

SO/23/09 16:00

Fortuna Głogówek

3-1

Polonia Karłowice

ND/24/09 14:00

LZS Domaszkowice

1-8

LZS Bogacica

9 kolejka
SO/30/09 16:00

Polonia Karłowice

3-1

LZS Domaszkowice

SO/30/09 16:00

LZS Walce

1-2

Fortuna Głogówek

SO/30/09 16:00

Porawie Większyce

3-1

Victoria Chróścice

SO/30/09 16:00

Małapanew Ozimek

8-0

Pogoń Prudnik

SO/30/09 16:00

MKS Gogolin

0-5

Piast Strzelce Opolskie

SO/30/09 16:00

LZS Piotrówka

0-1

Odra II Opole

ND/01/10 13:00

LZS Bogacica

2-2

Stal Brzeg

ND/01/10 14:00

Ruch Zdzieszowice

1-2

Polonia Nysa

10 kolejka
SO/07/10 14:00

Victoria Chróścice

1-3

Ruch Zdzieszowice

SO/07/10 15:30

Stal Brzeg

1-1

Odra II Opole

SO/07/10 15:30

Pogoń Prudnik

1-0

MKS Gogolin

SO/07/10 15:30

Małapanew Ozimek

3-2

Polonia Nysa

SO/07/10 15:30

Fortuna Głogówek

2-1

Porawie Większyce

SO/07/10 15:30

LZS Domaszkowice

0-2

LZS Walce

SO/07/10 15:30

LZS Bogacica

4-3

Polonia Karłowice

ND/08/10 14:00

Piast Strzelce Opolskie

3-1

LZS Piotrówka

11 kolejka
SO/14/10 13:00

Porawie Większyce

4-3

LZS Domaszkowice

SO/14/10 13:00

Odra II Opole

1-0

Piast Strzelce Opolskie

SO/14/10 15:30

Polonia Karłowice

2-3

Stal Brzeg

SO/14/10 15:30

LZS Walce

0-1

LZS Bogacica

SO/14/10 15:30

Ruch Zdzieszowice

2-1

Fortuna Głogówek

SO/14/10 15:30

Małapanew Ozimek

1-0

Victoria Chróścice

SO/14/10 15:30

MKS Gogolin

2-2

Polonia Nysa

SO/14/10 15:30

LZS Piotrówka

4-1

Pogoń Prudnik

12 kolejka
SO/21/10 15:00

Stal Brzeg

2-1

Piast Strzelce Opolskie

SO/21/10 15:00

Pogoń Prudnik

0-4

Odra II Opole

SO/21/10 15:00

LZS Piotrówka

0-4

Polonia Nysa

SO/21/10 15:00

Victoria Chróścice

2-1

MKS Gogolin

SO/21/10 15:00

Fortuna Głogówek

2-3

Małapanew Ozimek

SO/21/10 15:00

LZS Domaszkowice

0-4

Ruch Zdzieszowice

SO/21/10 15:00

LZS Bogacica

1-1

Porawie Większyce

SO/21/10 15:00

Polonia Karłowice

2-1

LZS Walce

13 kolejka
SO/28/10 12:00

LZS Walce

0-2

Stal Brzeg

SO/28/10 13:00

Odra II Opole

2-0

Polonia Nysa

SO/28/10 14:30

Porawie Większyce

1-1

Polonia Karłowice

SO/28/10 14:30

Ruch Zdzieszowice

2-3

LZS Bogacica

SO/28/10 14:30

Małapanew Ozimek

3-0

LZS Domaszkowice

SO/28/10 14:30

MKS Gogolin

1-3

Fortuna Głogówek

SO/28/10 14:30

LZS Piotrówka

2-0

Victoria Chróścice

SO/28/10 14:30

Piast Strzelce Opolskie

3-0

Pogoń Prudnik

14 kolejka
SO/04/11 13:30

Stal Brzeg

11-0

Pogoń Prudnik

SO/04/11 13:30

Piast Strzelce Opolskie

4-2

Polonia Nysa

SO/04/11 13:30

Victoria Chróścice

2-2

Odra II Opole

SO/04/11 13:30

LZS Domaszkowice

0-0

MKS Gogolin

SO/04/11 13:30

LZS Bogacica

0-1

Małapanew Ozimek

SO/04/11 13:30

Polonia Karłowice

3-3

Ruch Zdzieszowice

ND/05/11 13:00

Fortuna Głogówek

2-3

LZS Piotrówka

ND/05/11 13:00

LZS Walce

2-1

Porawie Większyce

15 kolejka
SO/11/11 12:30

Małapanew Ozimek

3-0

Polonia Karłowice

SO/11/11 13:00

Odra II Opole

0-3

Fortuna Głogówek

SO/11/11 13:30

Porawie Większyce

2-4

Stal Brzeg

SO/11/11 13:30

Ruch Zdzieszowice

6-4

LZS Walce

SO/11/11 13:30

MKS Gogolin

1-5

LZS Bogacica

SO/11/11 13:30

LZS Piotrówka

1-3

LZS Domaszkowice

SO/11/11 13:30

Piast Strzelce Opolskie

0-1

Victoria Chróścice

SO/11/11 13:30

Pogoń Prudnik

0-5

Polonia Nysa

16 kolejka
SO/09/03 13:00

Polonia Nysa

0-5

Stal Brzeg

SO/09/03 15:00

Pogoń Prudnik

1-2

Victoria Chróścice

SO/09/03 15:00

Piast Strzelce Opolskie

1-1

Fortuna Głogówek

SO/09/03 15:00

Odra II Opole

3-0

LZS Domaszkowice

SO/09/03 15:00

LZS Piotrówka

0-5

LZS Bogacica

SO/09/03 15:00

MKS Gogolin

0-2

Polonia Karłowice

SO/09/03 15:00

Ruch Zdzieszowice

2-1

Porawie Większyce

ND/10/03 15:00

Małapanew Ozimek

1-1

LZS Walce

17 kolejka
SO/16/03 13:00

Polonia Nysa

4-0

Victoria Chróścice

SO/16/03 15:00

Piast Strzelce Opolskie

1-2

LZS Domaszkowice

SO/16/03 15:00

Pogoń Prudnik

0-1

Fortuna Głogówek

SO/16/03 15:00

Porawie Większyce

0-3
(wo)

Małapanew Ozimek

SO/16/03 15:00

LZS Walce

0-0

MKS Gogolin

SO/16/03 15:00

Polonia Karłowice

3-0

LZS Piotrówka

SO/16/03 15:00

LZS Bogacica

4-1

Odra II Opole

ND/17/03 15:00

Ruch Zdzieszowice

2-2

Stal Brzeg

18 kolejka
PT/22/03 15:45

Małapanew Ozimek

5-2

Ruch Zdzieszowice

SO/23/03 13:00

Polonia Nysa

1-0

Fortuna Głogówek

SO/23/03 13:00

Piast Strzelce Opolskie

0-0

LZS Bogacica

SO/23/03 15:30

Stal Brzeg

2-0

Victoria Chróścice

SO/23/03 15:30

Pogoń Prudnik

0-3

LZS Domaszkowice

SO/23/03 15:30

Odra II Opole

10-0

Polonia Karłowice

SO/23/03 15:30

LZS Piotrówka

1-0

LZS Walce

SO/23/03 15:30

MKS Gogolin

3-0

Porawie Większyce

19 kolejka
SO/30/03 13:00

Piast Strzelce Opolskie

7-0

Polonia Karłowice

SO/30/03 13:00

Pogoń Prudnik

0-8

LZS Bogacica

SO/30/03 13:00

Polonia Nysa

5-0

LZS Domaszkowice

SO/30/03 13:00

Małapanew Ozimek

1-1

Stal Brzeg

SO/30/03 13:00

Ruch Zdzieszowice

4-0

MKS Gogolin

SO/30/03 13:00

Porawie Większyce

0-3

LZS Piotrówka

SO/30/03 13:00

LZS Walce

5-2

Odra II Opole

SO/30/03 13:00

Fortuna Głogówek

1-3

Victoria Chróścice

20 kolejka
SO/06/04 13:00

Stal Brzeg

3-0

Fortuna Głogówek

SO/06/04 13:00

Polonia Nysa

0-3

LZS Bogacica

SO/06/04 16:00

Victoria Chróścice

1-0

LZS Domaszkowice

SO/06/04 16:00

Pogoń Prudnik

0-4

Polonia Karłowice

SO/06/04 16:00

Piast Strzelce Opolskie

2-2

LZS Walce

SO/06/04 16:00

Odra II Opole

2-2

Porawie Większyce

SO/06/04 16:00

LZS Piotrówka

2-4

Ruch Zdzieszowice

ND/07/04 15:00

MKS Gogolin

0-2

Małapanew Ozimek

21 kolejka
SO/13/04 13:00

Polonia Nysa

0-2

Polonia Karłowice

SO/13/04 13:00

MKS Gogolin

1-5

Stal Brzeg

SO/13/04 13:00

LZS Bogacica

5-1

Victoria Chróścice

SO/13/04 14:00

LZS Domaszkowice

3-1

Fortuna Głogówek

SO/13/04 15:00

Pogoń Prudnik

1-3

LZS Walce

SO/13/04 16:30

Piast Strzelce Opolskie

3-1

Porawie Większyce

SO/13/04 16:30

Małapanew Ozimek

2-1

LZS Piotrówka

SO/13/04 16:30

Ruch Zdzieszowice

3-0

Odra II Opole

22 kolejka
SO/20/04 13:00

Stal Brzeg

7-0

LZS Domaszkowice

SO/20/04 13:00

Polonia Nysa

6-3

LZS Walce

SO/20/04 17:00

Fortuna Głogówek

2-6

LZS Bogacica

SO/20/04 17:00

Pogoń Prudnik

0-10

Porawie Większyce

SO/20/04 17:00

Piast Strzelce Opolskie

3-0

Ruch Zdzieszowice

SO/20/04 17:00

LZS Piotrówka

2-0

MKS Gogolin

ND/21/04 13:00

Odra II Opole

1-2

Małapanew Ozimek

ND/21/04 14:00

Victoria Chróścice

4-1

Polonia Karłowice

23 kolejka
SO/27/04 13:00

Polonia Nysa

0-1

Porawie Większyce

SO/27/04 17:00

Piast Strzelce Opolskie

2-2

Małapanew Ozimek

SO/27/04 17:00

Pogoń Prudnik

0-4

Ruch Zdzieszowice

SO/27/04 17:00

LZS Piotrówka

1-1

Stal Brzeg

SO/27/04 17:00

MKS Gogolin

3-0

Odra II Opole

SO/27/04 17:00

LZS Walce

2-0

Victoria Chróścice

SO/27/04 17:00

Polonia Karłowice

1-1

Fortuna Głogówek

SO/27/04 17:00

LZS Bogacica

3-1

LZS Domaszkowice

24 kolejka
ŚR/01/05 11:00

Victoria Chróścice

2-3

Porawie Większyce

ŚR/01/05 13:00

Stal Brzeg

1-0

LZS Bogacica

ŚR/01/05 13:00

LZS Domaszkowice

1-1

Polonia Karłowice

ŚR/01/05 13:00

Fortuna Głogówek

2-1

LZS Walce

ŚR/01/05 13:00

Polonia Nysa

2-1

Ruch Zdzieszowice

ŚR/01/05 13:00

Pogoń Prudnik

0-1

Małapanew Ozimek

ŚR/01/05 13:00

Piast Strzelce Opolskie

1-0

MKS Gogolin

ŚR/01/05 13:00

Odra II Opole

1-3

LZS Piotrówka

25 kolejka
SO/04/05 13:00

Polonia Nysa

1-3

Małapanew Ozimek

SO/04/05 17:00

Odra II Opole

0-4

Stal Brzeg

SO/04/05 17:00

LZS Piotrówka

2-3

Piast Strzelce Opolskie

SO/04/05 17:00

MKS Gogolin

9-2

Pogoń Prudnik

SO/04/05 17:00

Ruch Zdzieszowice

6-1

Victoria Chróścice

SO/04/05 17:00

Porawie Większyce

0-0

Fortuna Głogówek

SO/04/05 17:00

LZS Walce

3-1

LZS Domaszkowice

SO/04/05 17:00

Polonia Karłowice

1-4

LZS Bogacica

26 kolejka
SO/11/05 13:00

Polonia Nysa

0-1

MKS Gogolin

SO/11/05 17:00

LZS Bogacica

8-0

LZS Walce

SO/11/05 17:00

LZS Domaszkowice

3-2

Porawie Większyce

SO/11/05 17:00

Fortuna Głogówek

2-2

Ruch Zdzieszowice

SO/11/05 17:00

Victoria Chróścice

0-0

Małapanew Ozimek

SO/11/05 17:00

Pogoń Prudnik

2-4

LZS Piotrówka

SO/11/05 17:00

Piast Strzelce Opolskie

1-1

Odra II Opole

ND/12/05 15:00

Stal Brzeg

0-0

Polonia Karłowice

27 kolejka
SO/18/05 13:00

Polonia Nysa

4-1

LZS Piotrówka

SO/18/05 13:00

Małapanew Ozimek

3-1

Fortuna Głogówek

SO/18/05 13:00

Ruch Zdzieszowice

2-1

LZS Domaszkowice

SO/18/05 14:00

Porawie Większyce

3-1

LZS Bogacica

SO/18/05 17:00

Piast Strzelce Opolskie

0-4

Stal Brzeg

SO/18/05 17:00

Odra II Opole

3-2

Pogoń Prudnik

SO/18/05 17:00

MKS Gogolin

1-3

Victoria Chróścice

SO/18/05 17:00

LZS Walce

0-1

Polonia Karłowice

28 kolejka
SO/25/05 13:00

Stal Brzeg

5-0

LZS Walce

SO/25/05 13:00

Polonia Nysa

4-2

Odra II Opole

SO/25/05 17:00

Polonia Karłowice

2-2

Porawie Większyce

SO/25/05 17:00

LZS Bogacica

1-3

Ruch Zdzieszowice

SO/25/05 17:00

LZS Domaszkowice

1-5

Małapanew Ozimek

SO/25/05 17:00

Fortuna Głogówek

2-1

MKS Gogolin

SO/25/05 17:00

Victoria Chróścice

1-3

LZS Piotrówka

SO/25/05 17:00

Pogoń Prudnik

2-6

Piast Strzelce Opolskie

29 kolejka
ŚR/29/05 18:00

Polonia Nysa

3-4

Piast Strzelce Opolskie

ŚR/29/05 18:00

Pogoń Prudnik

1-13

Stal Brzeg

ŚR/29/05 18:00

Odra II Opole

4-0

Victoria Chróścice

ŚR/29/05 18:00

LZS Piotrówka

2-3

Fortuna Głogówek

ŚR/29/05 18:00

MKS Gogolin

0-2

LZS Domaszkowice

ŚR/29/05 18:00

Małapanew Ozimek

3-4

LZS Bogacica

ŚR/29/05 18:00

Ruch Zdzieszowice

2-2

Polonia Karłowice

ŚR/29/05 18:00

Porawie Większyce

2-0

LZS Walce

30 kolejka
SO/01/06 17:00

Stal Brzeg

-

Porawie Większyce

SO/01/06 17:00

LZS Walce

-

Ruch Zdzieszowice

SO/01/06 17:00

Polonia Karłowice

-

Małapanew Ozimek

SO/01/06 17:00

LZS Bogacica

-

MKS Gogolin

SO/01/06 17:00

LZS Domaszkowice

-

LZS Piotrówka

SO/01/06 17:00

Fortuna Głogówek

-

Odra II Opole

SO/01/06 17:00

Victoria Chróścice

-

Piast Strzelce Opolskie

SO/01/06 17:00

Polonia Nysa

-

Pogoń Prudnik

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

17:00 TVP Sport ME U-17: Portugalia - Polska (na żywo)
17:30 Polsat Sp.2 1. liga: Motor - Górnik (na żywo)
20:30 Polsat Sp.2 1. liga: Arka - Odra (na żywo)
15:00 Polsat Sp.2 1. liga: Motor - Górnik (powt.)
17:00 Polsat Sp.2 1. liga: Arka - Odra (powt.)