Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 25 czerwca 2024

4 Liga podkarpacka

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1 Pogoń-Sokół Lubaczów 34 77 81-22 23- 8- 3 12- 4- 1 11- 4- 2
2 Cosmos Nowotaniec 34 74 86-42 23- 5- 6 15- 1- 1 8- 4- 5
3 Stal Łańcut 34 73 84-39 22- 7- 5 13- 2- 2 9- 5- 3
4 Ekoball Sanok 34 64 64-44 20- 4- 10 9- 2- 6 11- 2- 4
5 Legion Pilzno 34 58 57-54 17- 7- 10 12- 1- 4 5- 6- 6
6 Głogovia Głogów Małop. 34 57 51-48 18- 3- 13 10- 2- 5 8- 1- 8
7 Igloopol Dębica 34 56 60-41 16- 8- 10 8- 4- 5 8- 4- 5
8 Sokół Kolbuszowa D. 34 56 66-42 17- 5- 12 8- 2- 7 9- 3- 5
9 Izolator Boguchwała 34 54 62-44 17- 3- 14 12- 1- 4 5- 2- 10
10 Sokół Kamień 34 51 66-72 15- 6- 13 7- 4- 6 8- 2- 7
11 JKS Jarosław 34 49 50-44 15- 4- 15 9- 2- 6 6- 2- 9
12 Wisłok Wiśniowa 34 48 61-51 13- 9- 12 7- 5- 5 6- 4- 7
13 Błękitni Ropczyce 34 41 65-75 12- 5- 17 8- 4- 5 4- 1- 12
14 Stal II Rzeszów 34 40 71-57 12- 4- 18 8- 2- 7 4- 2- 11
15 Resovia II 34 34 45-69 10- 4- 20 5- 4- 8 5- 0- 12
16 Polonia Przemyśl 34 25 36-60 6- 7- 21 3- 4- 10 3- 3- 11
17 Lechia Sędziszów Mał. 34 12 30-104 4- 0- 30 2- 0- 15 2- 0- 15
18 Korona Rzeszów 34 4 25-152 1- 1- 32 1- 1- 15 0- 0- 17
PT/14/06 18:00
Polonia P.
1-1
Wisłok W.
PT/14/06 18:00
Ekoball S.
7-0
Korona R.
PT/14/06 18:00
Sokół K.
2-3
Igloopol D.
SO/15/06 17:00
Stal I.
1-2
JKS J.
SO/15/06 17:00
Stal Ł.
1-2
Sokół K.
SO/15/06 17:00
Głogovia G.
3-1
Resovia I.
SO/15/06 17:00
Lechia S.
0-3
Błękitni R.
SO/15/06 17:00
Pogoń-Sokół L.
6-1
Legion P.
SO/15/06 17:00
Cosmos N.
3-1
Izolator B.
1 kolejka
PT/11/08 18:00

JKS Jarosław

1-1

Legion Pilzno

PT/11/08 18:00

Głogovia Głogów Małop.

3-2

Błękitni Ropczyce

PT/11/08 18:00

Ekoball Sanok

2-1

Sokół Kolbuszowa D.

SO/12/08 14:00

Igloopol Dębica

1-3

Pogoń-Sokół Lubaczów

SO/12/08 16:00

Wisłok Wiśniowa

1-0

Korona Rzeszów

SO/12/08 17:00

Cosmos Nowotaniec

4-1

Polonia Przemyśl

SO/12/08 17:00

Lechia Sędziszów Mał.

2-1

Stal II Rzeszów

SO/12/08 17:00

Stal Łańcut

4-1

Resovia II

ND/13/08 14:00

Sokół Kamień

2-2

Izolator Boguchwała

2 kolejka
ŚR/16/08 16:00

Izolator Boguchwała

0-0

Pogoń-Sokół Lubaczów

ŚR/16/08 17:00

Głogovia Głogów Małop.

0-3

Stal II Rzeszów

ŚR/16/08 17:00

Igloopol Dębica

3-1

JKS Jarosław

ŚR/16/08 17:00

Cosmos Nowotaniec

3-2

Sokół Kamień

ŚR/16/08 17:30

Polonia Przemyśl

2-0

Korona Rzeszów

ŚR/16/08 17:30

Legion Pilzno

3-1

Lechia Sędziszów Mał.

ŚR/16/08 18:00

Sokół Kolbuszowa D.

2-3

Wisłok Wiśniowa

ŚR/16/08 18:00

Resovia II

1-2

Ekoball Sanok

ŚR/16/08 18:00

Błękitni Ropczyce

1-1

Stal Łańcut

3 kolejka
SO/19/08 11:00

Lechia Sędziszów Mał.

1-4

Igloopol Dębica

SO/19/08 11:00

Wisłok Wiśniowa

4-0

Resovia II

SO/19/08 11:30

Korona Rzeszów

0-4

Sokół Kolbuszowa D.

SO/19/08 15:00

Polonia Przemyśl

0-2

Sokół Kamień

SO/19/08 17:00

Pogoń-Sokół Lubaczów

1-0

Cosmos Nowotaniec

SO/19/08 17:00

Głogovia Głogów Małop.

1-1

Legion Pilzno

SO/19/08 17:00

Ekoball Sanok

3-4

Błękitni Ropczyce

ND/20/08 17:00

Stal Łańcut

2-1

Stal II Rzeszów

ND/20/08 18:00

JKS Jarosław

3-1

Izolator Boguchwała

4 kolejka
PT/25/08 17:30

Błękitni Ropczyce

0-0

Wisłok Wiśniowa

PT/25/08 17:30

Izolator Boguchwała

5-1

Lechia Sędziszów Mał.

SO/26/08 12:00

Polonia Przemyśl

3-3

Sokół Kolbuszowa D.

SO/26/08 17:00

Stal II Rzeszów

3-3

Ekoball Sanok

SO/26/08 17:00

Igloopol Dębica

1-3

Głogovia Głogów Małop.

SO/26/08 17:00

Cosmos Nowotaniec

5-2

JKS Jarosław

SO/26/08 17:20

Legion Pilzno

3-1

Stal Łańcut

ND/27/08 11:00

Resovia II

6-0

Korona Rzeszów

ND/27/08 17:00

Sokół Kamień

0-4

Pogoń-Sokół Lubaczów

5 kolejka
ŚR/30/08 17:00

Pogoń-Sokół Lubaczów

1-1

Polonia Przemyśl

ŚR/30/08 17:00

JKS Jarosław

3-0

Sokół Kamień

ŚR/30/08 17:00

Lechia Sędziszów Mał.

0-3

Cosmos Nowotaniec

ŚR/30/08 17:00

Głogovia Głogów Małop.

2-1

Izolator Boguchwała

ŚR/30/08 17:00

Stal Łańcut

2-1

Igloopol Dębica

ŚR/30/08 17:00

Wisłok Wiśniowa

2-5

Stal II Rzeszów

ŚR/30/08 17:15

Ekoball Sanok

0-2

Legion Pilzno

ŚR/30/08 17:30

Korona Rzeszów

1-5

Błękitni Ropczyce

ŚR/13/09 17:00

Sokół Kolbuszowa D.

1-2

Resovia II

6 kolejka
SO/02/09 11:00

Izolator Boguchwała

0-2

Stal Łańcut

SO/02/09 14:30

Legion Pilzno

2-1

Wisłok Wiśniowa

SO/02/09 16:00

Stal II Rzeszów

4-0

Korona Rzeszów

SO/02/09 16:00

Cosmos Nowotaniec

2-1

Głogovia Głogów Małop.

SO/02/09 16:30

Polonia Przemyśl

0-1

Resovia II

SO/02/09 17:00

Igloopol Dębica

1-3

Ekoball Sanok

SO/02/09 17:00

Pogoń-Sokół Lubaczów

0-0

JKS Jarosław

ND/03/09 17:00

Błękitni Ropczyce

1-3

Sokół Kolbuszowa D.

ND/03/09 17:00

Sokół Kamień

5-1

Lechia Sędziszów Mał.

7 kolejka
PT/08/09 17:00

Ekoball Sanok

1-0

Izolator Boguchwała

PT/08/09 19:00

Stal Łańcut

4-3

Cosmos Nowotaniec

SO/09/09 11:00

Głogovia Głogów Małop.

0-3

Sokół Kamień

SO/09/09 11:00

Wisłok Wiśniowa

2-2

Igloopol Dębica

SO/09/09 11:00

Resovia II

4-3

Błękitni Ropczyce

SO/09/09 14:30

Korona Rzeszów

3-3

Legion Pilzno

SO/09/09 17:00

Lechia Sędziszów Mał.

0-3

Pogoń-Sokół Lubaczów

SO/09/09 17:00

Sokół Kolbuszowa D.

3-1

Stal II Rzeszów

ŚR/13/09 17:00

JKS Jarosław

3-2

Polonia Przemyśl

8 kolejka
PT/15/09 16:30

Legion Pilzno

2-1

Sokół Kolbuszowa D.

PT/15/09 16:30

Izolator Boguchwała

3-1

Wisłok Wiśniowa

SO/16/09 11:00

Polonia Przemyśl

1-2

Błękitni Ropczyce

SO/16/09 16:00

Stal II Rzeszów

3-1

Resovia II

SO/16/09 16:00

Igloopol Dębica

1-0

Korona Rzeszów

SO/16/09 16:00

Cosmos Nowotaniec

2-0

Ekoball Sanok

ND/17/09 13:00

Pogoń-Sokół Lubaczów

1-0

Głogovia Głogów Małop.

ND/17/09 16:00

Sokół Kamień

2-2

Stal Łańcut

ND/17/09 16:00

JKS Jarosław

2-0

Lechia Sędziszów Mał.

9 kolejka
PT/22/09 18:00

Stal Łańcut

0-0

Pogoń-Sokół Lubaczów

SO/23/09 15:00

Wisłok Wiśniowa

1-2

Cosmos Nowotaniec

SO/23/09 16:00

Głogovia Głogów Małop.

1-0

JKS Jarosław

SO/23/09 16:00

Ekoball Sanok

0-3

Sokół Kamień

SO/23/09 16:00

Błękitni Ropczyce

2-0

Stal II Rzeszów

ND/24/09 11:30

Sokół Kolbuszowa D.

1-2

Igloopol Dębica

ND/24/09 13:00

Resovia II

0-1

Legion Pilzno

ND/24/09 15:30

Korona Rzeszów

4-8

Izolator Boguchwała

ND/24/09 16:00

Lechia Sędziszów Mał.

1-4

Polonia Przemyśl

10 kolejka
SO/30/09 11:00

Izolator Boguchwała

2-1

Sokół Kolbuszowa D.

SO/30/09 14:00

Polonia Przemyśl

2-2

Stal II Rzeszów

SO/30/09 15:00

Igloopol Dębica

3-0

Resovia II

SO/30/09 15:00

Cosmos Nowotaniec

3-0

Korona Rzeszów

SO/30/09 15:00

Pogoń-Sokół Lubaczów

0-1

Ekoball Sanok

SO/30/09 16:00

Lechia Sędziszów Mał.

0-2

Głogovia Głogów Małop.

ND/01/10 15:00

Legion Pilzno

1-0

Błękitni Ropczyce

ND/01/10 16:00

Sokół Kamień

2-1

Wisłok Wiśniowa

ND/01/10 16:00

JKS Jarosław

0-1

Stal Łańcut

11 kolejka
PT/06/10 19:46

Ekoball Sanok

1-0

JKS Jarosław

SO/07/10 11:00

Głogovia Głogów Małop.

1-0

Polonia Przemyśl

SO/07/10 11:00

Błękitni Ropczyce

2-2

Igloopol Dębica

SO/07/10 11:00

Stal II Rzeszów

2-1

Legion Pilzno

SO/07/10 12:45

Resovia II

0-1

Izolator Boguchwała

SO/07/10 15:00

Wisłok Wiśniowa

0-0

Pogoń-Sokół Lubaczów

SO/07/10 15:00

Korona Rzeszów

1-4

Sokół Kamień

SO/07/10 15:00

Sokół Kolbuszowa D.

1-1

Cosmos Nowotaniec

SO/07/10 17:00

Stal Łańcut

3-0

Lechia Sędziszów Mał.

12 kolejka
SO/14/10 11:00

Izolator Boguchwała

6-1

Błękitni Ropczyce

SO/14/10 14:00

Polonia Przemyśl

2-3

Legion Pilzno

SO/14/10 15:00

Igloopol Dębica

2-1

Stal II Rzeszów

SO/14/10 15:00

JKS Jarosław

2-0

Wisłok Wiśniowa

SO/14/10 15:00

Lechia Sędziszów Mał.

0-1

Ekoball Sanok

ND/15/10 11:00

Głogovia Głogów Małop.

4-2

Stal Łańcut

ND/15/10 12:00

Pogoń-Sokół Lubaczów

2-0

Korona Rzeszów

ND/15/10 15:00

Sokół Kamień

2-2

Sokół Kolbuszowa D.

ŚR/25/10 15:00

Cosmos Nowotaniec

8-0

Resovia II

13 kolejka
SO/21/10 10:00

Resovia II

1-1

Sokół Kamień

SO/21/10 13:00

Legion Pilzno

0-2

Igloopol Dębica

SO/21/10 14:30

Korona Rzeszów

0-1

JKS Jarosław

SO/21/10 15:00

Stal Łańcut

2-0

Polonia Przemyśl

SO/21/10 15:00

Sokół Kolbuszowa D.

0-3

Pogoń-Sokół Lubaczów

SO/21/10 15:00

Błękitni Ropczyce

0-0

Cosmos Nowotaniec

SO/21/10 18:00

Ekoball Sanok

0-0

Głogovia Głogów Małop.

ND/22/10 11:00

Stal II Rzeszów

3-1

Izolator Boguchwała

ND/22/10 14:00

Wisłok Wiśniowa

6-0

Lechia Sędziszów Mał.

14 kolejka
SO/28/10 11:00

Polonia Przemyśl

2-2

Igloopol Dębica

SO/28/10 11:00

Izolator Boguchwała

1-0

Legion Pilzno

SO/28/10 11:00

Lechia Sędziszów Mał.

3-1

Korona Rzeszów

SO/28/10 14:00

Cosmos Nowotaniec

2-1

Stal II Rzeszów

SO/28/10 17:00

Stal Łańcut

2-0

Ekoball Sanok

SO/28/10 18:00

Resovia II

2-3

Pogoń-Sokół Lubaczów

ND/29/10 11:00

Głogovia Głogów Małop.

2-2

Wisłok Wiśniowa

ND/29/10 14:00

Sokół Kamień

1-0

Błękitni Ropczyce

WT/14/11 19:38

JKS Jarosław

0-1

Sokół Kolbuszowa D.

15 kolejka
SO/04/11 11:00

Sokół Kolbuszowa D.

4-0

Lechia Sędziszów Mał.

SO/04/11 11:00

Stal II Rzeszów

3-4

Sokół Kamień

SO/04/11 13:00

Legion Pilzno

1-0

Cosmos Nowotaniec

SO/04/11 14:00

Wisłok Wiśniowa

5-5

Stal Łańcut

SO/04/11 14:00

Korona Rzeszów

1-2

Głogovia Głogów Małop.

SO/04/11 14:00

Błękitni Ropczyce

0-4

Pogoń-Sokół Lubaczów

SO/04/11 14:00

Resovia II

1-0

JKS Jarosław

SO/04/11 17:00

Ekoball Sanok

0-1

Polonia Przemyśl

ND/05/11 13:30

Igloopol Dębica

0-1

Izolator Boguchwała

16 kolejka
PT/10/11 18:00

Stal Łańcut

6-0

Korona Rzeszów

PT/10/11 19:38

JKS Jarosław

4-1

Błękitni Ropczyce

SO/11/11 11:00

Polonia Przemyśl

1-0

Izolator Boguchwała

SO/11/11 11:00

Głogovia Głogów Małop.

2-0

Sokół Kolbuszowa D.

SO/11/11 13:00

Pogoń-Sokół Lubaczów

3-1

Stal II Rzeszów

SO/11/11 13:30

Sokół Kamień

2-2

Legion Pilzno

SO/11/11 14:00

Cosmos Nowotaniec

2-1

Igloopol Dębica

SO/11/11 14:00

Lechia Sędziszów Mał.

1-2

Resovia II

SO/11/11 17:00

Ekoball Sanok

0-1

Wisłok Wiśniowa

17 kolejka
SO/18/11 11:00

Izolator Boguchwała

1-2

Cosmos Nowotaniec

SO/18/11 13:00

Wisłok Wiśniowa

2-1

Polonia Przemyśl

SO/18/11 13:00

Korona Rzeszów

0-8

Ekoball Sanok

SO/18/11 13:00

Resovia II

1-0

Głogovia Głogów Małop.

SO/18/11 13:00

Błękitni Ropczyce

0-1

Lechia Sędziszów Mał.

SO/18/11 13:00

Legion Pilzno

3-1

Pogoń-Sokół Lubaczów

SO/18/11 13:00

Igloopol Dębica

3-0

Sokół Kamień

SO/18/11 13:30

Sokół Kolbuszowa D.

0-2

Stal Łańcut

SO/18/11 18:00

JKS Jarosław

2-0

Stal II Rzeszów

18 kolejka
SO/09/03 11:00

Izolator Boguchwała

3-0

Sokół Kamień

SO/09/03 14:00

Legion Pilzno

2-1

JKS Jarosław

SO/09/03 15:00

Błękitni Ropczyce

4-1

Głogovia Głogów Małop.

SO/09/03 15:00

Sokół Kolbuszowa D.

4-2

Ekoball Sanok

ND/10/03 11:00

Polonia Przemyśl

0-3

Cosmos Nowotaniec

ND/10/03 11:00

Resovia II

0-3

Stal Łańcut

ND/10/03 12:00

Stal II Rzeszów

3-0
(wo)

Lechia Sędziszów Mał.

ND/10/03 13:00

Korona Rzeszów

2-6

Wisłok Wiśniowa

ND/10/03 15:00

Pogoń-Sokół Lubaczów

3-0

Igloopol Dębica

19 kolejka
SO/16/03 14:00

Korona Rzeszów

0-3

Polonia Przemyśl

SO/16/03 14:00

Lechia Sędziszów Mał.

2-3

Legion Pilzno

SO/16/03 15:00

Wisłok Wiśniowa

1-2

Sokół Kolbuszowa D.

SO/16/03 15:00

Stal Łańcut

2-0

Błękitni Ropczyce

SO/16/03 15:00

JKS Jarosław

0-2

Igloopol Dębica

SO/16/03 15:00

Pogoń-Sokół Lubaczów

0-0

Izolator Boguchwała

SO/16/03 17:30

Ekoball Sanok

3-0

Resovia II

ND/17/03 12:00

Stal II Rzeszów

6-1

Głogovia Głogów Małop.

ND/17/03 13:00

Sokół Kamień

1-5

Cosmos Nowotaniec

20 kolejka
SO/23/03 11:00

Izolator Boguchwała

2-3

JKS Jarosław

SO/23/03 11:00

Igloopol Dębica

4-0

Lechia Sędziszów Mał.

SO/23/03 11:00

Resovia II

0-2

Wisłok Wiśniowa

SO/23/03 12:00

Legion Pilzno

0-3

Głogovia Głogów Małop.

SO/23/03 12:30

Stal II Rzeszów

2-3

Stal Łańcut

SO/23/03 15:00

Błękitni Ropczyce

1-4

Ekoball Sanok

SO/23/03 16:00

Cosmos Nowotaniec

1-0

Pogoń-Sokół Lubaczów

ND/24/03 11:00

Sokół Kolbuszowa D.

8-0

Korona Rzeszów

ND/24/03 13:00

Sokół Kamień

2-1

Polonia Przemyśl

21 kolejka
SO/30/03 11:00

Wisłok Wiśniowa

4-1

Błękitni Ropczyce

SO/30/03 11:00

Ekoball Sanok

2-1

Stal II Rzeszów

SO/30/03 11:00

Głogovia Głogów Małop.

1-2

Igloopol Dębica

SO/30/03 11:00

JKS Jarosław

1-1

Cosmos Nowotaniec

SO/30/03 12:00

Korona Rzeszów

1-10

Resovia II

SO/30/03 13:00

Stal Łańcut

1-2

Legion Pilzno

SO/30/03 14:30

Pogoń-Sokół Lubaczów

5-1

Sokół Kamień

SO/30/03 15:00

Sokół Kolbuszowa D.

2-0

Polonia Przemyśl

SO/30/03 15:00

Lechia Sędziszów Mał.

0-3

Izolator Boguchwała

22 kolejka
SO/06/04 11:00

Izolator Boguchwała

2-1

Głogovia Głogów Małop.

SO/06/04 12:00

Legion Pilzno

1-2

Ekoball Sanok

SO/06/04 13:00

Resovia II

0-2

Sokół Kolbuszowa D.

SO/06/04 15:00

Polonia Przemyśl

0-2

Pogoń-Sokół Lubaczów

SO/06/04 16:00

Igloopol Dębica

1-1

Stal Łańcut

SO/06/04 16:00

Błękitni Ropczyce

6-0

Korona Rzeszów

ND/07/04 11:00

Stal II Rzeszów

2-2

Wisłok Wiśniowa

ND/07/04 15:00

Sokół Kamień

3-2

JKS Jarosław

ND/07/04 17:00

Cosmos Nowotaniec

7-4

Lechia Sędziszów Mał.

23 kolejka
PT/12/04 17:00

Sokół Kolbuszowa D.

3-1

Błękitni Ropczyce

SO/13/04 11:00

Lechia Sędziszów Mał.

2-3

Sokół Kamień

SO/13/04 15:00

Resovia II

1-1

Polonia Przemyśl

SO/13/04 16:00

Korona Rzeszów

0-6

Stal II Rzeszów

SO/13/04 16:00

Wisłok Wiśniowa

1-1

Legion Pilzno

SO/13/04 16:00

Stal Łańcut

3-0

Izolator Boguchwała

SO/13/04 16:00

Głogovia Głogów Małop.

1-0

Cosmos Nowotaniec

SO/13/04 16:00

JKS Jarosław

2-3

Pogoń-Sokół Lubaczów

SO/13/04 17:00

Ekoball Sanok

1-0

Igloopol Dębica

24 kolejka
SO/20/04 12:00

Stal II Rzeszów

1-2

Sokół Kolbuszowa D.

SO/20/04 13:00

Igloopol Dębica

1-2

Wisłok Wiśniowa

SO/20/04 13:00

Legion Pilzno

3-1

Korona Rzeszów

SO/20/04 15:00

Izolator Boguchwała

0-2

Ekoball Sanok

SO/20/04 16:00

Pogoń-Sokół Lubaczów

2-0

Lechia Sędziszów Mał.

SO/20/04 16:00

Cosmos Nowotaniec

3-3

Stal Łańcut

SO/20/04 16:30

Sokół Kamień

3-1

Głogovia Głogów Małop.

SO/20/04 17:00

Błękitni Ropczyce

4-1

Resovia II

ŚR/01/05 15:00

Polonia Przemyśl

0-1

JKS Jarosław

25 kolejka
ŚR/24/04 11:00

Resovia II

0-0

Stal II Rzeszów

ŚR/24/04 16:00

Wisłok Wiśniowa

2-1

Izolator Boguchwała

ŚR/24/04 17:00

Ekoball Sanok

1-0

Cosmos Nowotaniec

ŚR/24/04 17:00

Głogovia Głogów Małop.

1-3

Pogoń-Sokół Lubaczów

ŚR/24/04 17:00

Lechia Sędziszów Mał.

0-3

JKS Jarosław

ŚR/24/04 17:30

Sokół Kolbuszowa D.

2-0

Legion Pilzno

ŚR/24/04 17:30

Korona Rzeszów

1-4

Igloopol Dębica

ŚR/24/04 18:00

Stal Łańcut

5-1

Sokół Kamień

ŚR/15/05 17:30

Błękitni Ropczyce

3-1

Polonia Przemyśl

26 kolejka
SO/27/04 11:00

Polonia Przemyśl

0-1

Lechia Sędziszów Mał.

SO/27/04 11:00

Izolator Boguchwała

7-0

Korona Rzeszów

SO/27/04 14:00

Legion Pilzno

3-0

Resovia II

SO/27/04 16:00

Cosmos Nowotaniec

2-0

Wisłok Wiśniowa

SO/27/04 17:00

JKS Jarosław

2-3

Głogovia Głogów Małop.

SO/27/04 17:00

Igloopol Dębica

1-0

Sokół Kolbuszowa D.

ND/28/04 10:00

Stal II Rzeszów

6-1

Błękitni Ropczyce

ND/28/04 14:00

Pogoń-Sokół Lubaczów

4-1

Stal Łańcut

ND/28/04 16:00

Sokół Kamień

1-3

Ekoball Sanok

27 kolejka
SO/04/05 11:00

Korona Rzeszów

2-5

Cosmos Nowotaniec

SO/04/05 16:00

Wisłok Wiśniowa

0-2

Sokół Kamień

SO/04/05 16:00

Głogovia Głogów Małop.

4-1

Lechia Sędziszów Mał.

SO/04/05 17:00

Ekoball Sanok

0-0

Pogoń-Sokół Lubaczów

SO/04/05 17:00

Stal Łańcut

1-1

JKS Jarosław

ND/05/05 11:00

Stal II Rzeszów

2-0

Polonia Przemyśl

ND/05/05 13:30

Sokół Kolbuszowa D.

4-0

Izolator Boguchwała

ND/05/05 17:30

Błękitni Ropczyce

6-2

Legion Pilzno

ŚR/08/05 16:00

Resovia II

1-1

Igloopol Dębica

28 kolejka
PT/10/05 18:00

Lechia Sędziszów Mał.

1-4

Stal Łańcut

SO/11/05 11:00

Igloopol Dębica

0-0

Błękitni Ropczyce

SO/11/05 13:00

Legion Pilzno

2-1

Stal II Rzeszów

SO/11/05 16:00

Polonia Przemyśl

0-1

Głogovia Głogów Małop.

SO/11/05 16:00

JKS Jarosław

1-2

Ekoball Sanok

SO/11/05 16:30

Izolator Boguchwała

2-1

Resovia II

SO/11/05 17:00

Pogoń-Sokół Lubaczów

3-1

Wisłok Wiśniowa

SO/11/05 17:00

Cosmos Nowotaniec

0-1

Sokół Kolbuszowa D.

ND/12/05 17:00

Sokół Kamień

4-3

Korona Rzeszów

29 kolejka
PT/17/05 19:00

Stal Łańcut

1-0

Głogovia Głogów Małop.

PT/17/05 19:46

Korona Rzeszów

0-7

Pogoń-Sokół Lubaczów

SO/18/05 13:00

Błękitni Ropczyce

0-4

Izolator Boguchwała

SO/18/05 17:00

Sokół Kolbuszowa D.

2-2

Sokół Kamień

SO/18/05 17:00

Wisłok Wiśniowa

1-0

JKS Jarosław

SO/18/05 17:00

Ekoball Sanok

3-2

Lechia Sędziszów Mał.

ND/19/05 11:00

Stal II Rzeszów

0-2

Igloopol Dębica

ND/19/05 17:00

Legion Pilzno

2-2

Polonia Przemyśl

ND/19/05 17:30

Resovia II

1-2

Cosmos Nowotaniec

30 kolejka
PT/24/05 17:30

Cosmos Nowotaniec

4-3

Błękitni Ropczyce

PT/24/05 18:00

Lechia Sędziszów Mał.

1-4

Wisłok Wiśniowa

SO/25/05 11:00

Izolator Boguchwała

1-0

Stal II Rzeszów

SO/25/05 16:00

Polonia Przemyśl

1-2

Stal Łańcut

SO/25/05 16:00

Głogovia Głogów Małop.

2-3

Ekoball Sanok

SO/25/05 17:00

Pogoń-Sokół Lubaczów

2-2

Sokół Kolbuszowa D.

SO/25/05 17:30

Igloopol Dębica

1-1

Legion Pilzno

SO/25/05 18:00

JKS Jarosław

2-0

Korona Rzeszów

ND/26/05 17:00

Sokół Kamień

1-2

Resovia II

31 kolejka
ŚR/29/05 16:00

Stal II Rzeszów

2-3

Cosmos Nowotaniec

ŚR/29/05 16:30

Pogoń-Sokół Lubaczów

3-1

Resovia II

ŚR/29/05 17:00

Igloopol Dębica

5-0

Polonia Przemyśl

ŚR/29/05 17:00

Błękitni Ropczyce

2-0

Sokół Kamień

ŚR/29/05 17:30

Wisłok Wiśniowa

0-1

Głogovia Głogów Małop.

ŚR/29/05 18:00

Legion Pilzno

1-0

Izolator Boguchwała

ŚR/29/05 18:00

Korona Rzeszów

4-3

Lechia Sędziszów Mał.

ŚR/29/05 18:00

Ekoball Sanok

0-5

Stal Łańcut

WT/04/06 18:00

Sokół Kolbuszowa D.

0-1

JKS Jarosław

32 kolejka
SO/01/06 11:00

Polonia Przemyśl

3-2

Ekoball Sanok

SO/01/06 15:00

Cosmos Nowotaniec

3-2

Legion Pilzno

SO/01/06 16:00

JKS Jarosław

3-0

Resovia II

SO/01/06 17:00

Lechia Sędziszów Mał.

1-2

Sokół Kolbuszowa D.

SO/01/06 18:00

Stal Łańcut

1-0

Wisłok Wiśniowa

ND/02/06 17:00

Głogovia Głogów Małop.

2-0

Korona Rzeszów

ND/02/06 17:00

Sokół Kamień

2-3

Stal II Rzeszów

ND/02/06 17:00

Izolator Boguchwała

2-0

Igloopol Dębica

ND/02/06 17:30

Pogoń-Sokół Lubaczów

7-1

Błękitni Ropczyce

33 kolejka
PT/07/06 17:00

Izolator Boguchwała

1-0

Polonia Przemyśl

PT/07/06 17:00

Resovia II

3-0

Lechia Sędziszów Mał.

PT/07/06 18:00

Sokół Kolbuszowa D.

0-1

Głogovia Głogów Małop.

PT/07/06 18:30

Legion Pilzno

2-3

Sokół Kamień

PT/07/06 19:46

Korona Rzeszów

0-6

Stal Łańcut

SO/08/06 17:00

Igloopol Dębica

2-2

Cosmos Nowotaniec

SO/08/06 17:00

Błękitni Ropczyce

5-1

JKS Jarosław

SO/08/06 17:00

Wisłok Wiśniowa

2-2

Ekoball Sanok

ND/09/06 11:30

Stal II Rzeszów

1-2

Pogoń-Sokół Lubaczów

34 kolejka
PT/14/06 18:00

Polonia Przemyśl

1-1

Wisłok Wiśniowa

PT/14/06 18:00

Ekoball Sanok

7-0

Korona Rzeszów

PT/14/06 18:00

Sokół Kamień

2-3

Igloopol Dębica

SO/15/06 17:00

Stal II Rzeszów

1-2

JKS Jarosław

SO/15/06 17:00

Stal Łańcut

1-2

Sokół Kolbuszowa D.

SO/15/06 17:00

Głogovia Głogów Małop.

3-1

Resovia II

SO/15/06 17:00

Lechia Sędziszów Mał.

0-3

Błękitni Ropczyce

SO/15/06 17:00

Pogoń-Sokół Lubaczów

6-1

Legion Pilzno

SO/15/06 17:00

Cosmos Nowotaniec

3-1

Izolator Boguchwała

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

21:00 TVP 2 ME: Chorwacja - Włochy (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Albania - Hiszpania (na żywo)
18:00 TVP 1 ME: Francja - Polska (na żywo)
18:00 TVP Sport ME: Holandia - Austria (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Dania - Serbia (na żywo)
21:00 TVP 2 ME: Anglia - Słowenia (na żywo)