Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 30 maja 2024

4 Liga łódzka

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Sokół Aleksandrów Ł.297173-2222-5-211-3-111-2-1
2Widzew II Łódź296793-2220-7-212-3-08-4-2
3RKS Radomsko296061-2318-6-510-2-38-4-2
4Polonia Piotrków Tryb.295363-4616-5-88-3-48-2-4
5AKS SMS Łódź294865-4314-6-96-5-48-1-5
6Ceramika Opoczno294750-4214-5-108-4-26-1-8
7KS Kutno294348-4212-7-108-1-64-6-4
8Zjednoczeni Stryków294156-5412-5-128-1-54-4-7
9Orkan Buczek294054-4612-4-138-4-34-0-10
10Omega Kleszczów294037-5013-1-158-0-65-1-9
11ŁKS III Łódź293859-6311-5-137-1-64-4-7
12Zryw Wygoda293759-5911-4-147-1-64-3-8
13Start Brzeziny293739-4311-4-148-2-43-2-10
14Warta Działoszyn293453-8011-1-176-0-85-1-9
15Boruta Zgierz293240-539-5-153-3-86-2-7
16Skalnik Sulejów292736-587-6-163-6-64-0-10
17Szczerbiec Wolbórz291723-815-2-221-2-114-0-11
18Włókniarz Zelów291018-1002-4-230-0-152-4-8
ŚR/29/05 17:00
AKS S.
1-2
Szczerbiec W.
ŚR/29/05 17:00
Sokół A.
4-3
Warta D.
ŚR/29/05 17:30
Widzew I.
4-0
Boruta Z.
ŚR/29/05 18:00
RKS R.
1-0
Omega K.
ŚR/29/05 18:00
KS K.
2-0
Zryw W.
ŚR/29/05 18:00
Skalnik S.
2-0
Ceramika O.
ŚR/29/05 18:00
Polonia P.
1-5
ŁKS I.
ŚR/29/05 18:30
Włókniarz Z.
0-3
Zjednoczeni S.
ŚR/29/05 18:30
Orkan B.
5-1
Start B.
SO/01/06 11:00
ŁKS I.
-
AKS S.
SO/01/06 15:00
Zjednoczeni S.
-
Skalnik S.
SO/01/06 15:00
Zryw W.
-
RKS R.
SO/01/06 16:00
Omega K.
-
Widzew I.
SO/01/06 16:00
Boruta Z.
-
Orkan B.
SO/01/06 16:00
Warta D.
-
Polonia P.
SO/01/06 17:00
Start B.
-
Sokół A.
SO/01/06 17:00
Szczerbiec W.
-
Włókniarz Z.
SO/01/06 17:00
Ceramika O.
-
KS K.
1 kolejka
PT/11/08 18:00

Warta Działoszyn

1-4

RKS Radomsko

SO/12/08 11:00

Widzew II Łódź

Niedzielski 18, Tanżyna 21, Tlaga 30, 69 (k), Plichta 53, Kurzawa 85 (k)
6-0

Włókniarz Zelów

SO/12/08 14:00

ŁKS III Łódź

2-2

Zryw Wygoda

SO/12/08 14:00

Start Brzeziny

2-2

KS Kutno

SO/12/08 15:00

Zjednoczeni Stryków

3-4

Omega Kleszczów

SO/12/08 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

1-0

Polonia Piotrków Tryb.

SO/12/08 15:30

Boruta Zgierz

0-3

Skalnik Sulejów

ND/13/08 16:00

Orkan Buczek

2-4

AKS SMS Łódź

ND/13/08 17:00

Szczerbiec Wolbórz

2-4

Ceramika Opoczno

2 kolejka
WT/15/08 17:00

RKS Radomsko

2-1

Start Brzeziny

ŚR/16/08 17:00

AKS SMS Łódź

0-1

Sokół Aleksandrów Ł.

ŚR/16/08 17:30

Omega Kleszczów

0-2

Polonia Piotrków Tryb.

ŚR/16/08 18:00

Włókniarz Zelów

2-3

Orkan Buczek

ŚR/16/08 18:00

Skalnik Sulejów

Szlaski 8, Dutkiewicz 65, Witczak 90
3-2

Widzew II Łódź

Niedzielski 35, 67
ŚR/16/08 18:00

KS Kutno

2-4

Boruta Zgierz

ŚR/16/08 18:00

Zryw Wygoda

2-1

Warta Działoszyn

ŚR/16/08 18:00

Ceramika Opoczno

4-2

ŁKS III Łódź

ŚR/16/08 18:30

Zjednoczeni Stryków

0-2

Szczerbiec Wolbórz

3 kolejka
SO/19/08 11:00

Widzew II Łódź

0-0

KS Kutno

SO/19/08 14:00

ŁKS III Łódź

3-0

Zjednoczeni Stryków

SO/19/08 16:00

Start Brzeziny

1-3

Zryw Wygoda

SO/19/08 16:00

Boruta Zgierz

0-2

RKS Radomsko

SO/19/08 16:00

Sokół Aleksandrów Ł.

6-2

Włókniarz Zelów

SO/19/08 17:00

Szczerbiec Wolbórz

0-3

Omega Kleszczów

SO/19/08 17:00

Warta Działoszyn

3-2

Ceramika Opoczno

SO/19/08 17:00

Polonia Piotrków Tryb.

3-1

AKS SMS Łódź

ND/20/08 15:00

Orkan Buczek

3-1

Skalnik Sulejów

4 kolejka
PT/25/08 17:30

Omega Kleszczów

0-2

AKS SMS Łódź

PT/25/08 17:30

Ceramika Opoczno

1-0

Start Brzeziny

SO/26/08 13:00

KS Kutno

3-2

Orkan Buczek

SO/26/08 15:00

Zjednoczeni Stryków

4-0

Warta Działoszyn

SO/26/08 16:00

Zryw Wygoda

1-3

Boruta Zgierz

SO/26/08 17:00

Włókniarz Zelów

2-5

Polonia Piotrków Tryb.

SO/26/08 17:00

Skalnik Sulejów

0-4

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/26/08 17:00

RKS Radomsko

Machaj 51
1-3

Widzew II Łódź

Preuss 17, Andrzejkiewicz 60, Owczarek 81
SO/26/08 17:00

Szczerbiec Wolbórz

0-1

ŁKS III Łódź

5 kolejka
SO/02/09 12:00

AKS SMS Łódź

7-1

Włókniarz Zelów

SO/02/09 13:00

ŁKS III Łódź

3-2

Omega Kleszczów

SO/02/09 13:00

Widzew II Łódź

Niedzielski 13, Mąka 26 (k) 33 (k), Tanżyna 53, Cybulski 72
5-1

Zryw Wygoda

Brochocki 20
SO/02/09 14:00

Orkan Buczek

0-0

RKS Radomsko

SO/02/09 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-0

KS Kutno

SO/02/09 16:00

Start Brzeziny

1-0

Zjednoczeni Stryków

SO/02/09 16:00

Boruta Zgierz

0-1

Ceramika Opoczno

SO/02/09 17:00

Warta Działoszyn

6-1

Szczerbiec Wolbórz

SO/02/09 17:00

Polonia Piotrków Tryb.

2-5

Skalnik Sulejów

6 kolejka
ŚR/06/09 17:00

Omega Kleszczów

1-0

Włókniarz Zelów

ŚR/06/09 17:00

Skalnik Sulejów

2-4

AKS SMS Łódź

ŚR/06/09 17:00

KS Kutno

1-2

Polonia Piotrków Tryb.

ŚR/06/09 17:00

RKS Radomsko

0-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ŚR/06/09 17:00

Zryw Wygoda

4-0

Orkan Buczek

ŚR/06/09 17:00

Ceramika Opoczno

Dominiak 34, Buczkowski 51 (s)
2-2

Widzew II Łódź

Tanżyna 21, 69
ŚR/06/09 17:00

Szczerbiec Wolbórz

0-2

Start Brzeziny

ŚR/06/09 17:00

ŁKS III Łódź

4-2

Warta Działoszyn

ŚR/06/09 18:30

Zjednoczeni Stryków

8-2

Boruta Zgierz

7 kolejka
SO/09/09 12:00

Widzew II Łódź

Cybulski 40, Andrzejkiewicz 90, Niedzielski 90+4
3-2

Zjednoczeni Stryków

Patora 10, W. Skawiński 77
SO/09/09 12:00

Zryw Wygoda

1-2

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/09/09 15:00

Orkan Buczek

1-1

Ceramika Opoczno

SO/09/09 16:00

Start Brzeziny

2-1

ŁKS III Łódź

SO/09/09 16:00

Boruta Zgierz

1-2

Szczerbiec Wolbórz

SO/09/09 16:00

AKS SMS Łódź

1-1

KS Kutno

SO/09/09 16:30

Warta Działoszyn

3-2

Omega Kleszczów

SO/09/09 17:00

Polonia Piotrków Tryb.

1-1

RKS Radomsko

SO/09/09 17:00

Włókniarz Zelów

1-3

Skalnik Sulejów

8 kolejka
SO/16/09 11:00

Zryw Wygoda

1-2

Polonia Piotrków Tryb.

SO/16/09 14:00

ŁKS III Łódź

4-2

Boruta Zgierz

SO/16/09 15:00

Omega Kleszczów

2-0

Skalnik Sulejów

SO/16/09 15:00

Zjednoczeni Stryków

2-1

Orkan Buczek

SO/16/09 16:00

RKS Radomsko

1-1

AKS SMS Łódź

SO/16/09 16:00

Ceramika Opoczno

0-3

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/16/09 16:30

Szczerbiec Wolbórz

Bańczyk 61
1-1

Widzew II Łódź

Cybulski 23
SO/16/09 17:00

KS Kutno

2-3

Włókniarz Zelów

ND/17/09 15:00

Warta Działoszyn

2-0

Start Brzeziny

9 kolejka
ŚR/13/09 17:00

AKS SMS Łódź

3-3

Zryw Wygoda

SO/23/09 12:00

Widzew II Łódź

Mąka 26 (k)
1-1

ŁKS III Łódź

Andrzejkiewicz 56 (s)
SO/23/09 12:00

Włókniarz Zelów

0-4

RKS Radomsko

SO/23/09 16:00

Start Brzeziny

3-1

Omega Kleszczów

SO/23/09 16:00

Boruta Zgierz

1-2

Warta Działoszyn

SO/23/09 16:00

Skalnik Sulejów

3-2

KS Kutno

SO/23/09 16:30

Polonia Piotrków Tryb.

2-0

Ceramika Opoczno

ND/24/09 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

2-3

Zjednoczeni Stryków

ND/24/09 15:00

Orkan Buczek

4-1

Szczerbiec Wolbórz

10 kolejka
SO/30/09 11:00

ŁKS III Łódź

2-1

Orkan Buczek

SO/30/09 14:00

Omega Kleszczów

1-3

KS Kutno

SO/30/09 15:00

Zryw Wygoda

5-0

Włókniarz Zelów

SO/30/09 15:00

Zjednoczeni Stryków

3-2

Polonia Piotrków Tryb.

SO/30/09 15:00

Warta Działoszyn

Graliński 29
1-0

Widzew II Łódź

SO/30/09 16:00

RKS Radomsko

2-0

Skalnik Sulejów

SO/30/09 16:00

Ceramika Opoczno

3-1

AKS SMS Łódź

SO/30/09 16:00

Szczerbiec Wolbórz

1-5

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/30/09 16:00

Start Brzeziny

1-0

Boruta Zgierz

11 kolejka
PT/06/10 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

4-0

ŁKS III Łódź

SO/07/10 11:00

AKS SMS Łódź

1-1

Zjednoczeni Stryków

SO/07/10 12:00

Widzew II Łódź

Niedzielski 57
1-0

Start Brzeziny

SO/07/10 14:00

Boruta Zgierz

0-3

Omega Kleszczów

SO/07/10 15:00

Polonia Piotrków Tryb.

5-2

Szczerbiec Wolbórz

SO/07/10 15:00

Włókniarz Zelów

0-3

Ceramika Opoczno

SO/07/10 15:00

Skalnik Sulejów

1-1

Zryw Wygoda

SO/07/10 16:00

KS Kutno

0-1

RKS Radomsko

ND/08/10 14:00

Orkan Buczek

1-2

Warta Działoszyn

12 kolejka
SO/14/10 12:00

ŁKS III Łódź

1-3

Polonia Piotrków Tryb.

SO/14/10 14:00

Omega Kleszczów

2-3

RKS Radomsko

SO/14/10 14:00

Warta Działoszyn

0-3

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/14/10 15:00

Ceramika Opoczno

1-0

Skalnik Sulejów

SO/14/10 15:00

Zjednoczeni Stryków

1-1

Włókniarz Zelów

SO/14/10 15:00

Szczerbiec Wolbórz

0-5

AKS SMS Łódź

SO/14/10 15:00

Start Brzeziny

3-0

Orkan Buczek

SO/14/10 15:00

Boruta Zgierz

0-3

Widzew II Łódź

Lenart 12, Chwałowski 45, Niedzielski 57
ND/15/10 15:00

Zryw Wygoda

2-0

KS Kutno

13 kolejka
SO/21/10 12:00

AKS SMS Łódź

6-2

ŁKS III Łódź

SO/21/10 13:00

Widzew II Łódź

Niedzielski 7, 53, Madej 18, Mąka 21, Plichta 24, Owczarek 47, Przybylski 83
7-0

Omega Kleszczów

SO/21/10 15:00

Polonia Piotrków Tryb.

2-2

Warta Działoszyn

SO/21/10 15:00

Włókniarz Zelów

0-1

Szczerbiec Wolbórz

SO/21/10 15:00

Skalnik Sulejów

0-0

Zjednoczeni Stryków

SO/21/10 15:00

KS Kutno

2-1

Ceramika Opoczno

SO/21/10 15:00

RKS Radomsko

1-2

Zryw Wygoda

ND/22/10 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

1-1

Start Brzeziny

ŚR/25/10 15:30

Orkan Buczek

3-2

Boruta Zgierz

14 kolejka
SO/28/10 12:00

Widzew II Łódź

Mąka 61 (k), Tanżyna 79
2-1

Orkan Buczek

Kaflowski 17
SO/28/10 13:30

ŁKS III Łódź

6-0

Włókniarz Zelów

SO/28/10 14:00

Omega Kleszczów

1-0

Zryw Wygoda

SO/28/10 14:00

Ceramika Opoczno

4-1

RKS Radomsko

SO/28/10 15:00

Zjednoczeni Stryków

3-2

KS Kutno

SO/28/10 15:00

Szczerbiec Wolbórz

1-0

Skalnik Sulejów

SO/28/10 15:00

Warta Działoszyn

1-4

AKS SMS Łódź

SO/28/10 15:00

Start Brzeziny

1-4

Polonia Piotrków Tryb.

SO/28/10 15:00

Boruta Zgierz

1-0

Sokół Aleksandrów Ł.

15 kolejka
SO/04/11 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Kania 64
1-1

Widzew II Łódź

Mąka 90 (k)
SO/04/11 13:00

AKS SMS Łódź

2-1

Start Brzeziny

SO/04/11 13:00

KS Kutno

3-0

Szczerbiec Wolbórz

SO/04/11 14:00

Polonia Piotrków Tryb.

1-3

Boruta Zgierz

SO/04/11 14:00

Włókniarz Zelów

0-4

Warta Działoszyn

SO/04/11 14:00

Skalnik Sulejów

1-1

ŁKS III Łódź

SO/04/11 14:00

RKS Radomsko

4-1

Zjednoczeni Stryków

SO/04/11 14:00

Zryw Wygoda

2-3

Ceramika Opoczno

ŚR/15/11 18:00

Orkan Buczek

1-1

Omega Kleszczów

16 kolejka
SO/11/11 12:00

ŁKS III Łódź

2-3

KS Kutno

SO/11/11 14:00

Omega Kleszczów

2-1

Ceramika Opoczno

SO/11/11 14:00

Szczerbiec Wolbórz

1-6

RKS Radomsko

SO/11/11 14:00

Warta Działoszyn

3-4

Skalnik Sulejów

SO/11/11 14:00

Boruta Zgierz

0-2

AKS SMS Łódź

SO/11/11 14:00

Orkan Buczek

1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/11/11 15:00

Zjednoczeni Stryków

5-1

Zryw Wygoda

ND/12/11 12:00

Widzew II Łódź

Pokorski 3, Mąka 70 (k)
2-1

Polonia Piotrków Tryb.

Jakubiak 56
ND/12/11 13:00

Start Brzeziny

1-1

Włókniarz Zelów

17 kolejka
SO/18/11 12:00

AKS SMS Łódź

Gieraga 21, Tanżyna 33 (s)
2-2

Widzew II Łódź

Andrzejkiewicz 16, 74
SO/18/11 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

3-0

Omega Kleszczów

SO/18/11 13:00

RKS Radomsko

4-0

ŁKS III Łódź

SO/18/11 13:00

Ceramika Opoczno

0-2

Zjednoczeni Stryków

SO/18/11 13:30

Polonia Piotrków Tryb.

2-1

Orkan Buczek

SO/18/11 13:30

Włókniarz Zelów

0-7

Boruta Zgierz

SO/18/11 13:30

Zryw Wygoda

6-0

Szczerbiec Wolbórz

CZ/23/11 20:00

Skalnik Sulejów

1-2

Start Brzeziny

SO/09/03 13:00

KS Kutno

2-1

Warta Działoszyn

18 kolejka
SO/16/03 13:00

KS Kutno

1-1

Start Brzeziny

SO/16/03 13:00

Skalnik Sulejów

1-1

Boruta Zgierz

SO/16/03 15:00

Omega Kleszczów

3-2

Zjednoczeni Stryków

SO/16/03 15:00

Ceramika Opoczno

3-0

Szczerbiec Wolbórz

SO/16/03 15:00

Zryw Wygoda

3-3

ŁKS III Łódź

SO/16/03 15:00

RKS Radomsko

3-1

Warta Działoszyn

SO/16/03 15:30

Włókniarz Zelów

0-4

Widzew II Łódź

Kurzawa 53, Niedzielski 58, Terpiłowski 64, Kozłowski 66
SO/16/03 18:30

Polonia Piotrków Tryb.

0-3

Sokół Aleksandrów Ł.

ND/17/03 12:00

AKS SMS Łódź

2-1

Orkan Buczek

19 kolejka
SO/23/03 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

3-1

AKS SMS Łódź

SO/23/03 13:00

ŁKS III Łódź

1-2

Ceramika Opoczno

SO/23/03 15:00

Widzew II Łódź

Niedzielski 12, Tanżyna 17, Kozłowski 29, Chwałowski 38, Kempski 82
5-0

Skalnik Sulejów

SO/23/03 15:00

Boruta Zgierz

2-2

KS Kutno

SO/23/03 15:00

Warta Działoszyn

3-4

Zryw Wygoda

SO/23/03 15:00

Szczerbiec Wolbórz

1-1

Zjednoczeni Stryków

SO/23/03 15:30

Start Brzeziny

0-2

RKS Radomsko

SO/23/03 18:30

Polonia Piotrków Tryb.

2-1

Omega Kleszczów

ND/24/03 18:00

Orkan Buczek

1-2

Włókniarz Zelów

20 kolejka
CZ/28/03 18:30

Zjednoczeni Stryków

0-4

ŁKS III Łódź

SO/30/03 11:00

Omega Kleszczów

2-0

Szczerbiec Wolbórz

SO/30/03 11:00

RKS Radomsko

3-0

Boruta Zgierz

SO/30/03 12:00

Ceramika Opoczno

3-0

Warta Działoszyn

SO/30/03 12:00

Zryw Wygoda

2-1

Start Brzeziny

SO/30/03 13:00

KS Kutno

0-3

Widzew II Łódź

Tlaga 52, Przybułek 58, Kempski 78
SO/30/03 15:00

Skalnik Sulejów

0-1

Orkan Buczek

SO/30/03 15:00

Włókniarz Zelów

1-4

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/30/03 15:00

AKS SMS Łódź

1-1

Polonia Piotrków Tryb.

21 kolejka
PT/05/04 17:00

AKS SMS Łódź

3-0

Omega Kleszczów

SO/06/04 13:00

ŁKS III Łódź

3-0

Szczerbiec Wolbórz

SO/06/04 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

2-1

Skalnik Sulejów

SO/06/04 15:00

Warta Działoszyn

0-2

Zjednoczeni Stryków

SO/06/04 16:00

Boruta Zgierz

2-0

Zryw Wygoda

SO/06/04 16:00

Start Brzeziny

2-1

Ceramika Opoczno

SO/06/04 17:00

Polonia Piotrków Tryb.

3-0

Włókniarz Zelów

ND/07/04 12:00

Widzew II Łódź

Niedzielski 71
1-1

RKS Radomsko

Vinicius 48
ND/07/04 18:00

Orkan Buczek

3-2

KS Kutno

22 kolejka
ŚR/10/04 17:30

Włókniarz Zelów

0-1

AKS SMS Łódź

PT/12/04 17:00

Omega Kleszczów

2-1

ŁKS III Łódź

SO/13/04 15:00

Zjednoczeni Stryków

3-2

Start Brzeziny

SO/13/04 15:00

Zryw Wygoda

0-5

Widzew II Łódź

Niedzielski 23, Kozłowski 34, Przybułek 60, Kurzawa 71, Tlaga 89
SO/13/04 15:00

KS Kutno

0-3

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/13/04 16:00

RKS Radomsko

2-0

Orkan Buczek

SO/13/04 16:00

Skalnik Sulejów

0-4

Polonia Piotrków Tryb.

SO/13/04 17:00

Szczerbiec Wolbórz

2-3

Warta Działoszyn

SO/13/04 17:00

Ceramika Opoczno

0-0

Boruta Zgierz

23 kolejka
PT/19/04 17:45

Start Brzeziny

2-0

Szczerbiec Wolbórz

SO/20/04 14:00

AKS SMS Łódź

5-2

Skalnik Sulejów

SO/20/04 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

2-1

RKS Radomsko

SO/20/04 15:00

Boruta Zgierz

1-1

Zjednoczeni Stryków

SO/20/04 16:00

Włókniarz Zelów

0-1

Omega Kleszczów

SO/20/04 16:00

Orkan Buczek

4-0

Zryw Wygoda

SO/20/04 17:00

Polonia Piotrków Tryb.

2-2

KS Kutno

SO/20/04 17:00

Warta Działoszyn

4-5

ŁKS III Łódź

ND/21/04 12:00

Widzew II Łódź

Tlaga 10, Niedzielski 12, Terpiłowski 30, Tanżyna 75, Kempski 84, 90
6-2

Ceramika Opoczno

Banasiak 87, Dąbrowski 89
24 kolejka
SO/27/04 12:00

ŁKS III Łódź

0-2

Start Brzeziny

SO/27/04 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

2-1

Zryw Wygoda

SO/27/04 15:00

Szczerbiec Wolbórz

0-1

Boruta Zgierz

SO/27/04 15:00

Zjednoczeni Stryków

0-5

Widzew II Łódź

Dawid 16, Kozłowski 44, Kempski 56 (k), Zawadzki 60, Andrzejkiewicz 83
SO/27/04 15:00

KS Kutno

1-0

AKS SMS Łódź

SO/27/04 16:00

Omega Kleszczów

0-1

Warta Działoszyn

SO/27/04 16:00

Skalnik Sulejów

1-1

Włókniarz Zelów

SO/27/04 17:00

Ceramika Opoczno

2-1

Orkan Buczek

SO/27/04 17:00

RKS Radomsko

1-0

Polonia Piotrków Tryb.

25 kolejka
WT/30/04 18:30

Orkan Buczek

2-1

Zjednoczeni Stryków

WT/30/04 18:30

Start Brzeziny

4-1

Warta Działoszyn

ŚR/01/05 11:00

Skalnik Sulejów

0-1

Omega Kleszczów

ŚR/01/05 11:00

Widzew II Łódź

Zawadzki 65, 88, Najderek 73, Niedzielski 90
4-2

Szczerbiec Wolbórz

P. Sidwa 21, Grzejdziak 83
ŚR/01/05 11:00

Boruta Zgierz

1-1

ŁKS III Łódź

ŚR/01/05 15:00

Polonia Piotrków Tryb.

4-3

Zryw Wygoda

ŚR/01/05 16:00

Włókniarz Zelów

0-5

KS Kutno

ŚR/01/05 18:00

Sokół Aleksandrów Ł.

2-1

Ceramika Opoczno

SO/04/05 12:00

AKS SMS Łódź

0-2

RKS Radomsko

26 kolejka
SO/11/05 12:00

ŁKS III Łódź

0-2

Widzew II Łódź

Kozłowski 42, Kurzawa 47
SO/11/05 15:00

Omega Kleszczów

2-1

Start Brzeziny

SO/11/05 15:00

Zjednoczeni Stryków

1-2

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/11/05 15:00

KS Kutno

2-0

Skalnik Sulejów

SO/11/05 16:00

Warta Działoszyn

2-1

Boruta Zgierz

SO/11/05 16:00

Zryw Wygoda

1-2

AKS SMS Łódź

SO/11/05 17:00

Szczerbiec Wolbórz

0-2

Orkan Buczek

SO/11/05 17:00

Ceramika Opoczno

1-1

Polonia Piotrków Tryb.

SO/11/05 17:00

RKS Radomsko

7-0

Włókniarz Zelów

27 kolejka
PT/17/05 18:00

Sokół Aleksandrów Ł.

4-0

Szczerbiec Wolbórz

SO/18/05 12:00

AKS SMS Łódź

1-3

Ceramika Opoczno

SO/18/05 15:00

KS Kutno

2-0

Omega Kleszczów

SO/18/05 16:00

Włókniarz Zelów

0-4

Zryw Wygoda

SO/18/05 16:00

Orkan Buczek

4-0

ŁKS III Łódź

SO/18/05 17:00

Skalnik Sulejów

1-1

RKS Radomsko

SO/18/05 17:00

Polonia Piotrków Tryb.

3-1

Zjednoczeni Stryków

SO/18/05 17:30

Boruta Zgierz

2-1

Start Brzeziny

ND/19/05 12:00

Widzew II Łódź

Plichta 2, Terpiłowski 8, Mąka 14, Kozłowski 23, Zawadzki 28, 39, Andrzejkiewicz 47, 57, 67, 70, Kempski 53
11-0

Warta Działoszyn

28 kolejka
PT/24/05 18:30

Omega Kleszczów

0-3

Boruta Zgierz

SO/25/05 12:00

ŁKS III Łódź

1-5

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/25/05 14:00

Zryw Wygoda

4-1

Skalnik Sulejów

SO/25/05 14:30

Warta Działoszyn

1-5

Orkan Buczek

SO/25/05 15:00

Zjednoczeni Stryków

3-2

AKS SMS Łódź

SO/25/05 16:00

Start Brzeziny

0-2

Widzew II Łódź

Chwałowski 15, Mąka 38 (k)
SO/25/05 17:00

Szczerbiec Wolbórz

1-3

Polonia Piotrków Tryb.

SO/25/05 17:00

Ceramika Opoczno

1-1

Włókniarz Zelów

SO/25/05 17:00

RKS Radomsko

0-1

KS Kutno

29 kolejka
ŚR/29/05 17:00

AKS SMS Łódź

1-2

Szczerbiec Wolbórz

ŚR/29/05 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

4-3

Warta Działoszyn

ŚR/29/05 17:30

Widzew II Łódź

Tanżyna 13, 35, 71, Grzejszczak 68
4-0

Boruta Zgierz

ŚR/29/05 18:00

RKS Radomsko

1-0

Omega Kleszczów

ŚR/29/05 18:00

KS Kutno

2-0

Zryw Wygoda

ŚR/29/05 18:00

Skalnik Sulejów

2-0

Ceramika Opoczno

ŚR/29/05 18:00

Polonia Piotrków Tryb.

1-5

ŁKS III Łódź

ŚR/29/05 18:30

Włókniarz Zelów

0-3

Zjednoczeni Stryków

ŚR/29/05 18:30

Orkan Buczek

5-1

Start Brzeziny

30 kolejka
SO/01/06 11:00

ŁKS III Łódź

-

AKS SMS Łódź

SO/01/06 15:00

Zjednoczeni Stryków

-

Skalnik Sulejów

SO/01/06 15:00

Zryw Wygoda

-

RKS Radomsko

SO/01/06 16:00

Omega Kleszczów

-

Widzew II Łódź

SO/01/06 16:00

Boruta Zgierz

-

Orkan Buczek

SO/01/06 16:00

Warta Działoszyn

-

Polonia Piotrków Tryb.

SO/01/06 17:00

Start Brzeziny

-

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/01/06 17:00

Szczerbiec Wolbórz

-

Włókniarz Zelów

SO/01/06 17:00

Ceramika Opoczno

-

KS Kutno

31 kolejka
- -

RKS Radomsko

-

Ceramika Opoczno

- -

KS Kutno

-

Zjednoczeni Stryków

- -

Skalnik Sulejów

-

Szczerbiec Wolbórz

- -

Włókniarz Zelów

-

ŁKS III Łódź

- -

AKS SMS Łódź

-

Warta Działoszyn

- -

Polonia Piotrków Tryb.

-

Start Brzeziny

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Boruta Zgierz

- -

Orkan Buczek

-

Widzew II Łódź

SO/08/06 00:00

Zryw Wygoda

-

Omega Kleszczów

32 kolejka
- -

Widzew II Łódź

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Boruta Zgierz

-

Polonia Piotrków Tryb.

- -

Start Brzeziny

-

AKS SMS Łódź

- -

Warta Działoszyn

-

Włókniarz Zelów

- -

ŁKS III Łódź

-

Skalnik Sulejów

- -

Szczerbiec Wolbórz

-

KS Kutno

- -

Zjednoczeni Stryków

-

RKS Radomsko

- -

Ceramika Opoczno

-

Zryw Wygoda

ŚR/12/06 00:00

Omega Kleszczów

-

Orkan Buczek

33 kolejka
- -

Zryw Wygoda

-

Zjednoczeni Stryków

- -

RKS Radomsko

-

Szczerbiec Wolbórz

- -

KS Kutno

-

ŁKS III Łódź

- -

Skalnik Sulejów

-

Warta Działoszyn

- -

Włókniarz Zelów

-

Start Brzeziny

- -

AKS SMS Łódź

-

Boruta Zgierz

- -

Polonia Piotrków Tryb.

-

Widzew II Łódź

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Orkan Buczek

SO/15/06 00:00

Ceramika Opoczno

-

Omega Kleszczów

34 kolejka
- -

Orkan Buczek

-

Polonia Piotrków Tryb.

- -

Widzew II Łódź

-

AKS SMS Łódź

- -

Boruta Zgierz

-

Włókniarz Zelów

- -

Start Brzeziny

-

Skalnik Sulejów

- -

Warta Działoszyn

-

KS Kutno

- -

ŁKS III Łódź

-

RKS Radomsko

- -

Szczerbiec Wolbórz

-

Zryw Wygoda

- -

Zjednoczeni Stryków

-

Ceramika Opoczno

SO/22/06 00:00

Omega Kleszczów

-

Sokół Aleksandrów Ł.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

17:00 TVP Sport ME U-17: Portugalia - Polska (na żywo)
17:30 Polsat Sp.2 1. liga: Motor - Górnik (na żywo)
20:30 Polsat Sp.2 1. liga: Arka - Odra (na żywo)
15:00 Polsat Sp.2 1. liga: Motor - Górnik (powt.)
17:00 Polsat Sp.2 1. liga: Arka - Odra (powt.)