Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 25 czerwca 2024

4 Liga małopolska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1 Wisła II Kraków 36 93 114-33 29- 6- 1 15- 2- 1 14- 4- 0
2 LKS Jawiszowice 36 79 83-35 24- 7- 5 14- 3- 1 10- 4- 4
3 Orzeł Ryczów 36 78 94-38 24- 6- 6 15- 2- 1 9- 4- 5
4 Bocheński KS 36 67 75-46 19- 10- 7 11- 6- 1 8- 4- 6
5 Beskid Andrychów 36 60 67-54 18- 6- 12 9- 2- 7 9- 4- 5
6 Dalin Myślenice 36 59 65-52 17- 8- 11 12- 2- 4 5- 6- 7
7 Lubań Maniowy 36 55 58-54 16- 7- 13 7- 3- 8 9- 4- 5
8 Limanovia Limanowa 36 53 63-59 15- 8- 13 10- 3- 5 5- 5- 8
9 Barciczanka Barcice 36 49 76-87 13- 10- 13 7- 5- 6 6- 5- 7
10 Termalica II Nieciecza 36 49 73-70 14- 7- 15 7- 4- 7 7- 3- 8
11 Poprad Muszyna 36 47 70-64 13- 8- 15 6- 4- 8 7- 4- 7
12 Watra Białka Tatrzańska 36 44 41-52 12- 8- 16 7- 5- 6 5- 3- 10
13 Wolania Wola Rzędzińska 36 44 68-71 13- 5- 18 8- 4- 6 5- 1- 12
14 Glinik Gorlice 36 44 65-60 12- 8- 16 7- 3- 8 5- 5- 8
15 Kalwarianka Kalwaria Z. 36 43 56-63 11- 10- 15 3- 6- 9 8- 4- 6
16 MKS Trzebinia 36 35 52-86 10- 5- 21 6- 3- 9 4- 2- 12
17 Unia Oświęcim 36 31 52-93 9- 4- 23 5- 4- 9 4- 0- 14
18 Niwa Nowa Wieś 36 24 43-99 7- 3- 26 5- 2- 11 2- 1- 15
19 Wierchy Rabka Zdrój 36 9 19-118 3- 0- 33 2- 0- 16 1- 0- 17
- -
Beskid A.
3-0
Wierchy R.
ŚR/19/06 18:00
Barciczanka B.
1-9
Wisła I.
ŚR/19/06 18:00
Termalica I.
2-2
Limanovia L.
SO/22/06 12:00
Poprad M.
5-1
MKS T.
SO/22/06 15:00
Orzeł R.
7-5
Bocheński K.
SO/22/06 16:00
Dalin M.
2-0
Unia O.
SO/22/06 18:00
Wolania W.
6-4
Glinik G.
SO/22/06 18:00
Lubań M.
2-3
Kalwarianka K.
SO/22/06 18:00
LKS J.
2-0
Niwa N.
1 kolejka
SO/05/08 12:00

Orzeł Ryczów

3-1

Niwa Nowa Wieś

SO/05/08 16:00

Lubań Maniowy

1-2

Bocheński KS

SO/05/08 16:00

Barciczanka Barcice

2-4

Glinik Gorlice

SO/05/08 17:00

Dalin Myślenice

4-3

MKS Trzebinia

SO/05/08 17:00

Beskid Andrychów

2-3

Kalwarianka Kalwaria Z.

ND/06/08 11:00

Termalica II Nieciecza

11-1

Unia Oświęcim

ND/06/08 14:00

Watra Białka Tatrzańska

0-0

Wisła II Kraków

ND/06/08 16:00

Wolania Wola Rzędzińska

4-0

Wierchy Rabka Zdrój

ŚR/23/08 16:30

LKS Jawiszowice

3-0

Limanovia Limanowa

2 kolejka
ŚR/09/08 18:00

MKS Trzebinia

1-2

Termalica II Nieciecza

SO/12/08 11:00

Poprad Muszyna

1-1

Dalin Myślenice

SO/12/08 13:00

Glinik Gorlice

0-1

Watra Białka Tatrzańska

SO/12/08 14:00

Limanovia Limanowa

2-1

Orzeł Ryczów

SO/12/08 16:00

Niwa Nowa Wieś

1-3

Lubań Maniowy

SO/12/08 17:00

Kalwarianka Kalwaria Z.

5-1

Wolania Wola Rzędzińska

SO/12/08 17:00

Unia Oświęcim

1-2

LKS Jawiszowice

SO/12/08 17:30

Wierchy Rabka Zdrój

0-5

Barciczanka Barcice

SO/12/08 18:00

Bocheński KS

3-3

Beskid Andrychów

3 kolejka
WT/15/08 11:00

Termalica II Nieciecza

4-1

Poprad Muszyna

WT/15/08 11:00

Wisła II Kraków

1-0

Glinik Gorlice

WT/15/08 14:00

Orzeł Ryczów

3-2

Unia Oświęcim

WT/15/08 15:00

Beskid Andrychów

3-1

Niwa Nowa Wieś

WT/15/08 15:00

Barciczanka Barcice

2-6

Kalwarianka Kalwaria Z.

WT/15/08 17:00

LKS Jawiszowice

1-0

MKS Trzebinia

WT/15/08 17:00

Watra Białka Tatrzańska

3-0

Wierchy Rabka Zdrój

WT/15/08 18:00

Lubań Maniowy

0-0

Limanovia Limanowa

ŚR/16/08 18:00

Wolania Wola Rzędzińska

1-1

Bocheński KS

4 kolejka
SO/19/08 11:00

MKS Trzebinia

2-2

Orzeł Ryczów

SO/19/08 11:30

Poprad Muszyna

2-3

LKS Jawiszowice

SO/19/08 16:00

Niwa Nowa Wieś

2-3

Wolania Wola Rzędzińska

SO/19/08 17:00

Bocheński KS

1-1

Barciczanka Barcice

SO/19/08 17:00

Limanovia Limanowa

2-3

Beskid Andrychów

SO/19/08 17:00

Dalin Myślenice

1-1

Termalica II Nieciecza

ND/20/08 13:00

Unia Oświęcim

1-2

Lubań Maniowy

ND/20/08 16:00

Wierchy Rabka Zdrój

1-10

Wisła II Kraków

ND/20/08 17:00

Kalwarianka Kalwaria Z.

2-2

Watra Białka Tatrzańska

5 kolejka
ŚR/23/08 17:30

Glinik Gorlice

1-2

Wierchy Rabka Zdrój

SO/26/08 11:00

Wisła II Kraków

2-0

Kalwarianka Kalwaria Z.

SO/26/08 14:00

Barciczanka Barcice

2-1

Niwa Nowa Wieś

SO/26/08 17:00

Beskid Andrychów

4-0

Unia Oświęcim

ND/27/08 14:00

Wolania Wola Rzędzińska

1-1

Limanovia Limanowa

ND/27/08 14:00

Watra Białka Tatrzańska

0-2

Bocheński KS

ND/27/08 17:00

LKS Jawiszowice

3-1

Dalin Myślenice

ND/27/08 17:30

Lubań Maniowy

1-2

MKS Trzebinia

ŚR/04/10 16:00

Orzeł Ryczów

3-1

Poprad Muszyna

6 kolejka
ŚR/30/08 17:00

Limanovia Limanowa

3-2

Barciczanka Barcice

ŚR/30/08 17:00

Unia Oświęcim

2-3

Wolania Wola Rzędzińska

ŚR/30/08 17:00

Poprad Muszyna

1-2

Lubań Maniowy

ŚR/30/08 17:00

Termalica II Nieciecza

1-0

LKS Jawiszowice

ŚR/30/08 17:30

Bocheński KS

2-4

Wisła II Kraków

ŚR/30/08 17:30

Niwa Nowa Wieś

1-2

Watra Białka Tatrzańska

ŚR/30/08 17:30

MKS Trzebinia

0-3

Beskid Andrychów

ŚR/30/08 17:30

Dalin Myślenice

2-1

Orzeł Ryczów

ŚR/06/09 17:00

Kalwarianka Kalwaria Z.

2-2

Glinik Gorlice

7 kolejka
SO/02/09 11:00

Wisła II Kraków

8-0

Niwa Nowa Wieś

SO/02/09 11:30

Glinik Gorlice

2-0

Bocheński KS

SO/02/09 14:00

Orzeł Ryczów

2-1

Termalica II Nieciecza

SO/02/09 14:30

Barciczanka Barcice

5-1

Unia Oświęcim

SO/02/09 17:00

Lubań Maniowy

0-0

Dalin Myślenice

SO/02/09 17:00

Beskid Andrychów

1-2

Poprad Muszyna

ND/03/09 14:00

Wolania Wola Rzędzińska

3-1

MKS Trzebinia

ND/03/09 14:00

Watra Białka Tatrzańska

2-2

Limanovia Limanowa

ND/03/09 17:00

Wierchy Rabka Zdrój

2-3

Kalwarianka Kalwaria Z.

8 kolejka
SO/09/09 11:00

Termalica II Nieciecza

2-2

Lubań Maniowy

SO/09/09 12:00

Unia Oświęcim

1-0

Watra Białka Tatrzańska

SO/09/09 13:30

Poprad Muszyna

1-1

Wolania Wola Rzędzińska

SO/09/09 16:00

Niwa Nowa Wieś

1-1

Glinik Gorlice

SO/09/09 16:00

LKS Jawiszowice

0-3
(wo)

Orzeł Ryczów

SO/09/09 16:30

Limanovia Limanowa

0-2

Wisła II Kraków

SO/09/09 17:00

Bocheński KS

2-1

Wierchy Rabka Zdrój

SO/09/09 17:00

MKS Trzebinia

2-2

Barciczanka Barcice

SO/09/09 17:00

Dalin Myślenice

5-1

Beskid Andrychów

9 kolejka
SO/16/09 11:00

Barciczanka Barcice

4-2

Poprad Muszyna

SO/16/09 11:00

Wisła II Kraków

2-1

Unia Oświęcim

SO/16/09 13:30

Watra Białka Tatrzańska

0-0

MKS Trzebinia

SO/16/09 15:00

Beskid Andrychów

2-1

Termalica II Nieciecza

SO/16/09 15:00

Wolania Wola Rzędzińska

3-0

Dalin Myślenice

SO/16/09 16:00

Glinik Gorlice

1-2

Limanovia Limanowa

SO/16/09 16:00

Wierchy Rabka Zdrój

3-0

Niwa Nowa Wieś

SO/16/09 17:00

Lubań Maniowy

2-1

LKS Jawiszowice

SO/16/09 17:00

Kalwarianka Kalwaria Z.

1-4

Bocheński KS

10 kolejka
ŚR/20/09 16:00

Limanovia Limanowa

4-0

Wierchy Rabka Zdrój

ŚR/20/09 16:30

LKS Jawiszowice

0-0

Beskid Andrychów

ŚR/20/09 16:30

Orzeł Ryczów

4-2

Lubań Maniowy

ŚR/20/09 17:00

Niwa Nowa Wieś

0-3

Kalwarianka Kalwaria Z.

ŚR/20/09 17:00

Unia Oświęcim

1-1

Glinik Gorlice

ŚR/20/09 17:00

MKS Trzebinia

1-7

Wisła II Kraków

ŚR/20/09 17:00

Poprad Muszyna

6-0

Watra Białka Tatrzańska

ŚR/20/09 17:00

Dalin Myślenice

4-3

Barciczanka Barcice

ŚR/20/09 17:00

Termalica II Nieciecza

1-2

Wolania Wola Rzędzińska

11 kolejka
SO/23/09 11:00

Barciczanka Barcice

2-1

Termalica II Nieciecza

SO/23/09 11:00

Wisła II Kraków

4-2

Poprad Muszyna

SO/23/09 15:00

Glinik Gorlice

3-1

MKS Trzebinia

SO/23/09 16:00

Beskid Andrychów

0-3

Orzeł Ryczów

SO/23/09 16:00

Wolania Wola Rzędzińska

1-1

LKS Jawiszowice

SO/23/09 16:00

Wierchy Rabka Zdrój

3-2

Unia Oświęcim

SO/23/09 16:00

Kalwarianka Kalwaria Z.

0-0

Limanovia Limanowa

SO/23/09 16:00

Bocheński KS

3-1

Niwa Nowa Wieś

ND/24/09 14:00

Watra Białka Tatrzańska

1-0

Dalin Myślenice

12 kolejka
PT/29/09 20:00

MKS Trzebinia

4-1

Wierchy Rabka Zdrój

SO/30/09 11:00

Poprad Muszyna

1-1

Glinik Gorlice

SO/30/09 11:00

Termalica II Nieciecza

1-5

Watra Białka Tatrzańska

SO/30/09 11:00

Orzeł Ryczów

2-1

Wolania Wola Rzędzińska

SO/30/09 13:00

Limanovia Limanowa

4-1

Bocheński KS

SO/30/09 16:00

Dalin Myślenice

1-2

Wisła II Kraków

SO/30/09 16:30

Lubań Maniowy

1-2

Beskid Andrychów

ND/01/10 11:00

Unia Oświęcim

2-1

Kalwarianka Kalwaria Z.

ND/01/10 16:00

LKS Jawiszowice

5-1

Barciczanka Barcice

13 kolejka
SO/07/10 11:00

Wisła II Kraków

1-1

Termalica II Nieciecza

SO/07/10 11:00

Niwa Nowa Wieś

0-4

Limanovia Limanowa

SO/07/10 11:30

Wierchy Rabka Zdrój

0-4

Poprad Muszyna

SO/07/10 13:30

Watra Białka Tatrzańska

2-4

LKS Jawiszowice

SO/07/10 15:00

Glinik Gorlice

2-0

Dalin Myślenice

SO/07/10 15:30

Bocheński KS

4-2

Unia Oświęcim

SO/07/10 16:00

Barciczanka Barcice

2-2

Orzeł Ryczów

SO/07/10 16:00

Kalwarianka Kalwaria Z.

1-1

MKS Trzebinia

ND/08/10 14:00

Wolania Wola Rzędzińska

0-1

Lubań Maniowy

14 kolejka
SO/14/10 11:00

Dalin Myślenice

2-0

Wierchy Rabka Zdrój

SO/14/10 11:00

Termalica II Nieciecza

5-0

Glinik Gorlice

SO/14/10 11:00

Orzeł Ryczów

2-0

Watra Białka Tatrzańska

SO/14/10 12:00

Poprad Muszyna

1-2

Kalwarianka Kalwaria Z.

SO/14/10 14:30

LKS Jawiszowice

1-1

Wisła II Kraków

SO/14/10 15:00

Unia Oświęcim

5-3

Niwa Nowa Wieś

SO/14/10 15:00

Beskid Andrychów

3-1

Wolania Wola Rzędzińska

SO/14/10 15:30

MKS Trzebinia

1-5

Bocheński KS

SO/14/10 15:30

Lubań Maniowy

2-2

Barciczanka Barcice

15 kolejka
SO/21/10 11:00

Wisła II Kraków

2-1

Orzeł Ryczów

SO/21/10 11:00

Limanovia Limanowa

5-1

Unia Oświęcim

SO/21/10 14:00

Glinik Gorlice

0-0

LKS Jawiszowice

SO/21/10 14:00

Niwa Nowa Wieś

2-1

MKS Trzebinia

SO/21/10 15:00

Kalwarianka Kalwaria Z.

1-0

Dalin Myślenice

SO/21/10 15:00

Bocheński KS

1-1

Poprad Muszyna

SO/21/10 15:30

Barciczanka Barcice

0-0

Beskid Andrychów

ND/22/10 13:00

Watra Białka Tatrzańska

1-2

Lubań Maniowy

ND/22/10 14:00

Wierchy Rabka Zdrój

2-5

Termalica II Nieciecza

16 kolejka
SO/28/10 11:00

Termalica II Nieciecza

1-3

Kalwarianka Kalwaria Z.

SO/28/10 11:30

Dalin Myślenice

2-1

Bocheński KS

SO/28/10 12:00

Poprad Muszyna

2-3

Niwa Nowa Wieś

SO/28/10 14:00

Lubań Maniowy

0-1

Wisła II Kraków

SO/28/10 14:00

Beskid Andrychów

3-0

Watra Białka Tatrzańska

SO/28/10 15:00

MKS Trzebinia

4-3

Limanovia Limanowa

SO/28/10 15:00

Wolania Wola Rzędzińska

6-0

Barciczanka Barcice

ND/29/10 14:00

LKS Jawiszowice

5-3

Wierchy Rabka Zdrój

ŚR/08/11 14:00

Orzeł Ryczów

2-0

Glinik Gorlice

17 kolejka
SO/04/11 11:00

Wisła II Kraków

1-5

Beskid Andrychów

SO/04/11 11:00

Kalwarianka Kalwaria Z.

1-2

LKS Jawiszowice

SO/04/11 12:00

Bocheński KS

4-0

Termalica II Nieciecza

SO/04/11 13:00

Glinik Gorlice

2-3

Lubań Maniowy

SO/04/11 13:30

Limanovia Limanowa

2-1

Poprad Muszyna

SO/04/11 14:00

Niwa Nowa Wieś

0-1

Dalin Myślenice

SO/04/11 14:00

Unia Oświęcim

2-0

MKS Trzebinia

ND/05/11 13:30

Watra Białka Tatrzańska

3-1

Wolania Wola Rzędzińska

ND/05/11 14:00

Wierchy Rabka Zdrój

0-5

Orzeł Ryczów

18 kolejka
SO/11/11 11:00

Termalica II Nieciecza

4-2

Niwa Nowa Wieś

SO/11/11 11:00

Lubań Maniowy

3-1

Wierchy Rabka Zdrój

SO/11/11 11:00

Barciczanka Barcice

1-1

Watra Białka Tatrzańska

SO/11/11 11:30

Poprad Muszyna

0-2

Unia Oświęcim

SO/11/11 13:00

Dalin Myślenice

1-2

Limanovia Limanowa

SO/11/11 14:00

LKS Jawiszowice

4-0

Bocheński KS

SO/11/11 14:00

Orzeł Ryczów

4-0

Kalwarianka Kalwaria Z.

SO/11/11 14:00

Beskid Andrychów

1-2

Glinik Gorlice

ND/12/11 14:00

Wolania Wola Rzędzińska

1-2

Wisła II Kraków

19 kolejka
SO/18/11 11:00

Kalwarianka Kalwaria Z.

2-3

Lubań Maniowy

SO/18/11 11:30

Unia Oświęcim

2-2

Dalin Myślenice

SO/18/11 13:00

Glinik Gorlice

2-0

Wolania Wola Rzędzińska

SO/18/11 13:00

MKS Trzebinia

3-4

Poprad Muszyna

SO/18/11 13:30

Wierchy Rabka Zdrój

0-2

Beskid Andrychów

SO/18/11 13:30

Bocheński KS

0-0

Orzeł Ryczów

SO/18/11 13:30

Niwa Nowa Wieś

1-4

LKS Jawiszowice

ND/19/11 12:00

Wisła II Kraków

3-2

Barciczanka Barcice

ND/19/11 13:00

Limanovia Limanowa

3-1

Termalica II Nieciecza

20 kolejka
- -

Wierchy Rabka Zdrój

0-3
(wo)

Wolania Wola Rzędzińska

PT/15/03 19:30

MKS Trzebinia

2-3

Dalin Myślenice

SO/16/03 15:00

Niwa Nowa Wieś

0-2

Orzeł Ryczów

SO/16/03 15:00

Glinik Gorlice

0-0

Barciczanka Barcice

SO/16/03 15:30

Bocheński KS

0-0

Lubań Maniowy

ND/17/03 11:00

Wisła II Kraków

2-1

Watra Białka Tatrzańska

ND/17/03 13:00

Kalwarianka Kalwaria Z.

1-4

Beskid Andrychów

ND/17/03 14:00

Unia Oświęcim

2-3

Termalica II Nieciecza

ND/17/03 14:00

Limanovia Limanowa

2-3

LKS Jawiszowice

21 kolejka
- -

Barciczanka Barcice

3-0
(wo)

Wierchy Rabka Zdrój

SO/23/03 11:00

Dalin Myślenice

0-4

Poprad Muszyna

SO/23/03 13:00

Orzeł Ryczów

3-0

Limanovia Limanowa

SO/23/03 15:00

Lubań Maniowy

3-0

Niwa Nowa Wieś

SO/23/03 15:00

LKS Jawiszowice

3-1

Unia Oświęcim

SO/23/03 15:30

Beskid Andrychów

0-2

Bocheński KS

ND/24/03 11:00

Wolania Wola Rzędzińska

1-0

Kalwarianka Kalwaria Z.

ND/24/03 11:00

Termalica II Nieciecza

0-2

MKS Trzebinia

ND/24/03 12:00

Watra Białka Tatrzańska

2-2

Glinik Gorlice

22 kolejka
- -

Wierchy Rabka Zdrój

0-3
(wo)

Watra Białka Tatrzańska

CZ/28/03 15:00

Kalwarianka Kalwaria Z.

1-2

Barciczanka Barcice

SO/30/03 11:00

Poprad Muszyna

1-2

Termalica II Nieciecza

SO/30/03 11:00

MKS Trzebinia

2-2

LKS Jawiszowice

SO/30/03 11:00

Niwa Nowa Wieś

5-3

Beskid Andrychów

SO/30/03 12:00

Glinik Gorlice

0-2

Wisła II Kraków

SO/30/03 13:00

Limanovia Limanowa

1-1

Lubań Maniowy

SO/30/03 14:00

Unia Oświęcim

0-0

Orzeł Ryczów

SO/30/03 16:00

Bocheński KS

1-0

Wolania Wola Rzędzińska

23 kolejka
- -

Wisła II Kraków

3-0
(wo)

Wierchy Rabka Zdrój

SO/06/04 12:30

Barciczanka Barcice

2-2

Bocheński KS

SO/06/04 13:00

Wolania Wola Rzędzińska

3-3

Niwa Nowa Wieś

SO/06/04 13:00

Orzeł Ryczów

4-1

MKS Trzebinia

SO/06/04 16:00

Lubań Maniowy

0-2

Unia Oświęcim

SO/06/04 17:00

Beskid Andrychów

4-1

Limanovia Limanowa

ND/07/04 11:00

Termalica II Nieciecza

1-1

Dalin Myślenice

ND/07/04 15:00

Watra Białka Tatrzańska

0-0

Kalwarianka Kalwaria Z.

ND/07/04 16:00

LKS Jawiszowice

4-1

Poprad Muszyna

24 kolejka
- -

Wierchy Rabka Zdrój

0-3
(wo)

Glinik Gorlice

PT/12/04 19:30

MKS Trzebinia

2-3

Lubań Maniowy

SO/13/04 11:00

Poprad Muszyna

0-4

Orzeł Ryczów

SO/13/04 11:00

Niwa Nowa Wieś

0-2

Barciczanka Barcice

SO/13/04 16:00

Dalin Myślenice

0-1

LKS Jawiszowice

SO/13/04 17:00

Unia Oświęcim

1-1

Beskid Andrychów

SO/13/04 17:00

Limanovia Limanowa

3-1

Wolania Wola Rzędzińska

SO/13/04 17:00

Bocheński KS

1-0

Watra Białka Tatrzańska

SO/13/04 17:00

Kalwarianka Kalwaria Z.

2-3

Wisła II Kraków

25 kolejka
ŚR/17/04 15:00

Wisła II Kraków

2-2

Bocheński KS

ŚR/17/04 16:00

Watra Białka Tatrzańska

1-0

Niwa Nowa Wieś

ŚR/17/04 17:00

Glinik Gorlice

3-0

Kalwarianka Kalwaria Z.

ŚR/17/04 17:00

Barciczanka Barcice

3-0

Limanovia Limanowa

ŚR/17/04 17:00

Beskid Andrychów

2-0

MKS Trzebinia

ŚR/17/04 17:00

Lubań Maniowy

0-1

Poprad Muszyna

ŚR/17/04 17:00

Orzeł Ryczów

2-2

Dalin Myślenice

ŚR/17/04 17:00

LKS Jawiszowice

5-0

Termalica II Nieciecza

ŚR/17/04 18:00

Wolania Wola Rzędzińska

4-2

Unia Oświęcim

26 kolejka
- -

Kalwarianka Kalwaria Z.

3-0
(wo)

Wierchy Rabka Zdrój

SO/20/04 12:00

Poprad Muszyna

3-0

Beskid Andrychów

SO/20/04 13:30

MKS Trzebinia

3-2

Wolania Wola Rzędzińska

SO/20/04 16:00

Dalin Myślenice

3-0

Lubań Maniowy

SO/20/04 16:00

Niwa Nowa Wieś

1-7

Wisła II Kraków

SO/20/04 17:00

Limanovia Limanowa

0-0

Watra Białka Tatrzańska

SO/20/04 17:00

Bocheński KS

3-1

Glinik Gorlice

ND/21/04 11:00

Termalica II Nieciecza

2-1

Orzeł Ryczów

ND/21/04 17:00

Unia Oświęcim

2-5

Barciczanka Barcice

27 kolejka
- -

Wierchy Rabka Zdrój

0-3
(wo)

Bocheński KS

SO/27/04 11:00

Watra Białka Tatrzańska

2-0

Unia Oświęcim

SO/27/04 13:00

Orzeł Ryczów

0-1

LKS Jawiszowice

SO/27/04 14:00

Barciczanka Barcice

1-3

MKS Trzebinia

SO/27/04 15:00

Wisła II Kraków

2-0

Limanovia Limanowa

SO/27/04 16:00

Wolania Wola Rzędzińska

2-4

Poprad Muszyna

SO/27/04 17:00

Glinik Gorlice

5-0

Niwa Nowa Wieś

SO/27/04 17:00

Beskid Andrychów

1-1

Dalin Myślenice

SO/27/04 17:00

Lubań Maniowy

4-1

Termalica II Nieciecza

28 kolejka
- -

Niwa Nowa Wieś

3-0
(wo)

Wierchy Rabka Zdrój

WT/30/04 19:30

MKS Trzebinia

1-2

Watra Białka Tatrzańska

ŚR/01/05 11:00

Termalica II Nieciecza

0-2

Beskid Andrychów

ŚR/01/05 11:00

Poprad Muszyna

3-1

Barciczanka Barcice

ŚR/01/05 12:00

Limanovia Limanowa

0-4

Glinik Gorlice

ŚR/01/05 17:00

LKS Jawiszowice

1-1

Lubań Maniowy

ŚR/01/05 17:00

Dalin Myślenice

4-0

Wolania Wola Rzędzińska

ŚR/01/05 17:00

Unia Oświęcim

0-4

Wisła II Kraków

ŚR/01/05 17:30

Bocheński KS

1-1

Kalwarianka Kalwaria Z.

29 kolejka
- -

Wierchy Rabka Zdrój

0-3
(wo)

Limanovia Limanowa

SO/04/05 11:00

Wisła II Kraków

7-0

MKS Trzebinia

SO/04/05 11:00

Watra Białka Tatrzańska

1-0

Poprad Muszyna

SO/04/05 15:00

Barciczanka Barcice

2-3

Dalin Myślenice

SO/04/05 17:00

Kalwarianka Kalwaria Z.

0-1

Niwa Nowa Wieś

SO/04/05 17:00

Glinik Gorlice

4-0

Unia Oświęcim

SO/04/05 17:00

Beskid Andrychów

0-1

LKS Jawiszowice

ND/05/05 14:00

Lubań Maniowy

2-1

Orzeł Ryczów

ND/05/05 16:00

Wolania Wola Rzędzińska

0-1

Termalica II Nieciecza

30 kolejka
- -

Unia Oświęcim

3-0
(wo)

Wierchy Rabka Zdrój

SO/11/05 13:00

Poprad Muszyna

0-4

Wisła II Kraków

SO/11/05 13:00

MKS Trzebinia

1-0

Glinik Gorlice

SO/11/05 13:00

Limanovia Limanowa

2-2

Kalwarianka Kalwaria Z.

SO/11/05 15:00

Orzeł Ryczów

3-0

Beskid Andrychów

SO/11/05 16:00

Niwa Nowa Wieś

1-0

Bocheński KS

SO/11/05 17:00

Dalin Myślenice

3-1

Watra Białka Tatrzańska

ND/12/05 11:00

Termalica II Nieciecza

2-2

Barciczanka Barcice

ND/12/05 17:00

LKS Jawiszowice

4-1

Wolania Wola Rzędzińska

31 kolejka
- -

Wierchy Rabka Zdrój

0-3
(wo)

MKS Trzebinia

SO/18/05 11:00

Wisła II Kraków

2-0

Dalin Myślenice

SO/18/05 11:00

Wolania Wola Rzędzińska

1-5

Orzeł Ryczów

SO/18/05 15:00

Barciczanka Barcice

2-2

LKS Jawiszowice

SO/18/05 16:00

Watra Białka Tatrzańska

2-4

Termalica II Nieciecza

SO/18/05 17:00

Kalwarianka Kalwaria Z.

1-2

Unia Oświęcim

SO/18/05 17:00

Glinik Gorlice

2-2

Poprad Muszyna

SO/18/05 17:00

Beskid Andrychów

1-0

Lubań Maniowy

SO/18/05 17:30

Bocheński KS

2-0

Limanovia Limanowa

32 kolejka
- -

Poprad Muszyna

3-0
(wo)

Wierchy Rabka Zdrój

PT/24/05 19:00

MKS Trzebinia

0-1

Kalwarianka Kalwaria Z.

SO/25/05 11:00

Termalica II Nieciecza

1-2

Wisła II Kraków

SO/25/05 15:00

Orzeł Ryczów

8-1

Barciczanka Barcice

SO/25/05 17:00

Lubań Maniowy

2-1

Wolania Wola Rzędzińska

SO/25/05 17:00

Unia Oświęcim

0-2

Bocheński KS

SO/25/05 17:00

Limanovia Limanowa

2-0

Niwa Nowa Wieś

SO/25/05 18:00

Dalin Myślenice

4-2

Glinik Gorlice

ND/26/05 17:00

LKS Jawiszowice

3-0

Watra Białka Tatrzańska

33 kolejka
- -

Wierchy Rabka Zdrój

0-3
(wo)

Dalin Myślenice

SO/13/04 15:00

Glinik Gorlice

1-4

Termalica II Nieciecza

ŚR/29/05 16:00

Wisła II Kraków

3-0

LKS Jawiszowice

ŚR/29/05 17:00

Kalwarianka Kalwaria Z.

0-0

Poprad Muszyna

ŚR/29/05 17:00

Watra Białka Tatrzańska

0-1

Orzeł Ryczów

ŚR/29/05 17:30

Barciczanka Barcice

2-1

Lubań Maniowy

ŚR/29/05 18:00

Niwa Nowa Wieś

2-5

Unia Oświęcim

ŚR/29/05 18:00

Bocheński KS

5-0

MKS Trzebinia

ŚR/29/05 18:00

Wolania Wola Rzędzińska

2-3

Beskid Andrychów

34 kolejka
- -

Termalica II Nieciecza

3-0
(wo)

Wierchy Rabka Zdrój

SO/01/06 11:00

Dalin Myślenice

2-2

Kalwarianka Kalwaria Z.

SO/01/06 11:00

Poprad Muszyna

2-2

Bocheński KS

SO/01/06 11:00

Unia Oświęcim

2-4

Limanovia Limanowa

SO/01/06 13:00

Beskid Andrychów

1-5

Barciczanka Barcice

SO/01/06 15:00

Orzeł Ryczów

1-1

Wisła II Kraków

SO/01/06 16:30

MKS Trzebinia

2-1

Niwa Nowa Wieś

ND/02/06 15:00

Lubań Maniowy

3-1

Watra Białka Tatrzańska

ND/02/06 17:00

LKS Jawiszowice

4-1

Glinik Gorlice

35 kolejka
- -

Wierchy Rabka Zdrój

0-3
(wo)

LKS Jawiszowice

PT/07/06 18:00

Kalwarianka Kalwaria Z.

2-2

Termalica II Nieciecza

SO/08/06 11:00

Niwa Nowa Wieś

2-2

Poprad Muszyna

SO/08/06 11:00

Wisła II Kraków

5-3

Lubań Maniowy

SO/08/06 12:00

Barciczanka Barcice

2-5

Wolania Wola Rzędzińska

SO/08/06 14:00

Limanovia Limanowa

1-0

MKS Trzebinia

SO/08/06 17:30

Glinik Gorlice

3-4

Orzeł Ryczów

SO/08/06 18:00

Bocheński KS

4-1

Dalin Myślenice

ŚR/19/06 18:00

Watra Białka Tatrzańska

1-0

Beskid Andrychów

36 kolejka
- -

Orzeł Ryczów

3-0
(wo)

Wierchy Rabka Zdrój

ŚR/12/06 17:00

Lubań Maniowy

0-4

Glinik Gorlice

ŚR/12/06 17:30

Beskid Andrychów

1-1

Wisła II Kraków

ŚR/12/06 18:00

Wolania Wola Rzędzińska

2-0

Watra Białka Tatrzańska

ŚR/12/06 18:00

LKS Jawiszowice

5-0

Kalwarianka Kalwaria Z.

ŚR/12/06 18:00

Termalica II Nieciecza

0-3

Bocheński KS

ŚR/12/06 18:00

Dalin Myślenice

3-0

Niwa Nowa Wieś

ŚR/12/06 18:00

Poprad Muszyna

3-2

Limanovia Limanowa

ŚR/12/06 19:30

MKS Trzebinia

2-1

Unia Oświęcim

37 kolejka
- -

Wierchy Rabka Zdrój

0-3
(wo)

Lubań Maniowy

SO/15/06 11:00

Wisła II Kraków

2-1

Wolania Wola Rzędzińska

SO/15/06 12:00

Niwa Nowa Wieś

4-2

Termalica II Nieciecza

SO/15/06 14:00

Limanovia Limanowa

1-3

Dalin Myślenice

SO/15/06 17:00

Kalwarianka Kalwaria Z.

1-2

Orzeł Ryczów

SO/15/06 17:00

Watra Białka Tatrzańska

1-2

Barciczanka Barcice

SO/15/06 17:30

Glinik Gorlice

2-3

Beskid Andrychów

SO/15/06 18:00

Bocheński KS

1-0

LKS Jawiszowice

ND/16/06 11:30

Unia Oświęcim

0-3

Poprad Muszyna

38 kolejka
- -

Beskid Andrychów

3-0
(wo)

Wierchy Rabka Zdrój

ŚR/19/06 18:00

Barciczanka Barcice

1-9

Wisła II Kraków

ŚR/19/06 18:00

Termalica II Nieciecza

2-2

Limanovia Limanowa

SO/22/06 12:00

Poprad Muszyna

5-1

MKS Trzebinia

SO/22/06 15:00

Orzeł Ryczów

7-5

Bocheński KS

SO/22/06 16:00

Dalin Myślenice

2-0

Unia Oświęcim

SO/22/06 18:00

Wolania Wola Rzędzińska

6-4

Glinik Gorlice

SO/22/06 18:00

Lubań Maniowy

2-3

Kalwarianka Kalwaria Z.

SO/22/06 18:00

LKS Jawiszowice

2-0

Niwa Nowa Wieś

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

21:00 TVP 2 ME: Chorwacja - Włochy (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Albania - Hiszpania (na żywo)
18:00 TVP 1 ME: Francja - Polska (na żywo)
18:00 TVP Sport ME: Holandia - Austria (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Dania - Serbia (na żywo)
21:00 TVP 2 ME: Anglia - Słowenia (na żywo)