Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 28 maja 2024

4 Liga lubelska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Lewart Lubartów307063-2222-4-411-3-211-1-2
2Janowianka Janów Lub.306673-2520-6-411-4-09-2-4
3Stal Kraśnik306273-3119-5-611-2-28-3-4
4Start Krasnystaw305752-3718-3-910-1-38-2-6
5Łada Biłgoraj305751-3618-3-910-2-38-1-6
6KS Drzewce305265-4115-7-88-4-37-3-5
7Opolanin Opole Lubelskie304867-5214-6-1010-1-34-5-7
8Tomasovia Tomaszów Lub.304350-3812-7-116-3-66-4-5
9Lublinianka Lublin304043-3912-4-147-1-75-3-7
10Gryf Gmina Zamość303840-4410-8-124-6-46-2-8
11Kryształ Werbkowice303848-6210-8-126-4-54-4-7
12Huragan Międzyrzec Podl.303440-4910-4-165-2-85-2-8
13Górnik II Łęczna303339-498-9-137-3-61-6-7
14Motor II Lublin303344-589-6-154-2-95-4-6
15Stal Poniatowa302935-578-5-174-3-94-2-8
16Granit Bychawa302328-677-2-215-1-92-1-12
17Grom Kąkolewnica301928-794-7-192-5-82-2-11
18Ogniwo Wierzbica301922-755-4-212-2-113-2-10
PT/24/05 18:00
Górnik I.
0-5
Lewart L.
SO/25/05 12:00
Kryształ W.
1-3
Granit B.
SO/25/05 16:00
Start K.
3-0
Łada B.
SO/25/05 17:00
Ogniwo W.
0-2
Huragan M.
ND/26/05 13:00
Stal K.
3-1
Motor I.
ND/26/05 14:00
Lublinianka L.
2-0
Janowianka J.
ND/26/05 16:00
KS D.
1-0
Opolanin O.
ND/26/05 17:00
Tomasovia T.
3-3
Gryf G.
ND/26/05 17:00
Stal P.
1-1
Grom K.
PT/31/05 11:00
Motor I.
-
Lewart L.
SO/01/06 14:00
Lublinianka L.
-
Górnik I.
SO/01/06 15:00
Grom K.
-
Kryształ W.
SO/01/06 16:00
Janowianka J.
-
Start K.
SO/01/06 16:00
Huragan M.
-
Tomasovia T.
SO/01/06 17:00
Łada B.
-
Stal P.
SO/01/06 17:00
Opolanin O.
-
Ogniwo W.
SO/01/06 17:00
Gryf G.
-
Stal K.
ND/02/06 17:00
Granit B.
-
KS D.
1 kolejka
SO/12/08 11:00

Motor II Lublin

1-2

Opolanin Opole Lubelskie

SO/12/08 15:00

Stal Poniatowa

0-4

Górnik II Łęczna

SO/12/08 16:00

Kryształ Werbkowice

0-2

Start Krasnystaw

SO/12/08 16:00

Gryf Gmina Zamość

2-0

Huragan Międzyrzec Podl.

SO/12/08 17:00

Tomasovia Tomaszów Lub.

2-5

Łada Biłgoraj

SO/12/08 17:00

Ogniwo Wierzbica

0-3

Janowianka Janów Lub.

SO/12/08 17:00

Stal Kraśnik

4-0

Grom Kąkolewnica

SO/12/08 17:00

Lewart Lubartów

1-0

Granit Bychawa

SO/12/08 18:00

KS Drzewce

4-3

Lublinianka Lublin

2 kolejka
WT/15/08 11:00

Górnik II Łęczna

1-2

Huragan Międzyrzec Podl.

WT/15/08 15:00

Start Krasnystaw

0-2

KS Drzewce

WT/15/08 16:00

Janowianka Janów Lub.

1-0

Tomasovia Tomaszów Lub.

WT/15/08 17:00

Opolanin Opole Lubelskie

0-3

Gryf Gmina Zamość

WT/15/08 17:00

Granit Bychawa

1-3

Motor II Lublin

WT/15/08 17:00

Stal Poniatowa

1-2

Kryształ Werbkowice

WT/15/08 17:00

Lublinianka Lublin

3-4

Ogniwo Wierzbica

WT/15/08 17:30

Grom Kąkolewnica

0-5

Lewart Lubartów

WT/15/08 17:30

Łada Biłgoraj

2-1

Stal Kraśnik

3 kolejka
SO/19/08 11:00

Ogniwo Wierzbica

2-3

Start Krasnystaw

SO/19/08 11:00

Motor II Lublin

1-2

Grom Kąkolewnica

SO/19/08 12:00

Kryształ Werbkowice

3-3

Górnik II Łęczna

SO/19/08 15:00

Huragan Międzyrzec Podl.

2-2

Opolanin Opole Lubelskie

SO/19/08 17:00

KS Drzewce

3-0

Stal Poniatowa

SO/19/08 17:00

Lewart Lubartów

2-1

Łada Biłgoraj

ND/20/08 16:00

Gryf Gmina Zamość

4-0

Granit Bychawa

ND/20/08 17:00

Tomasovia Tomaszów Lub.

1-1

Lublinianka Lublin

ND/20/08 17:00

Stal Kraśnik

2-1

Janowianka Janów Lub.

4 kolejka
SO/26/08 11:00

Start Krasnystaw

5-2

Tomasovia Tomaszów Lub.

SO/26/08 11:00

Lublinianka Lublin

0-2

Stal Kraśnik

SO/26/08 14:00

Łada Biłgoraj

1-2

Motor II Lublin

SO/26/08 15:00

Grom Kąkolewnica

1-4

Gryf Gmina Zamość

SO/26/08 15:00

Janowianka Janów Lub.

3-3

Lewart Lubartów

SO/26/08 15:00

Górnik II Łęczna

3-1

Opolanin Opole Lubelskie

SO/26/08 16:00

Kryształ Werbkowice

2-1

KS Drzewce

ND/27/08 17:00

Granit Bychawa

0-3

Huragan Międzyrzec Podl.

ND/27/08 17:00

Stal Poniatowa

1-0

Ogniwo Wierzbica

5 kolejka
ŚR/30/08 16:00

Tomasovia Tomaszów Lub.

2-0

Stal Poniatowa

ŚR/30/08 17:00

KS Drzewce

2-2

Górnik II Łęczna

ŚR/30/08 17:00

Ogniwo Wierzbica

0-0

Kryształ Werbkowice

ŚR/30/08 17:00

Stal Kraśnik

3-1

Start Krasnystaw

ŚR/30/08 17:00

Lewart Lubartów

1-0

Lublinianka Lublin

ŚR/30/08 17:00

Janowianka Janów Lub.

2-2

Motor II Lublin

ŚR/30/08 17:00

Gryf Gmina Zamość

0-1

Łada Biłgoraj

ŚR/30/08 17:00

Huragan Międzyrzec Podl.

5-1

Grom Kąkolewnica

ŚR/30/08 17:00

Opolanin Opole Lubelskie

7-2

Granit Bychawa

6 kolejka
SO/02/09 11:00

Start Krasnystaw

1-0

Lewart Lubartów

SO/02/09 16:00

Lublinianka Lublin

0-1

Motor II Lublin

SO/02/09 17:00

KS Drzewce

2-0

Ogniwo Wierzbica

ND/03/09 16:00

Stal Poniatowa

1-3

Stal Kraśnik

ND/03/09 16:00

Granit Bychawa

1-0

Górnik II Łęczna

ND/03/09 16:00

Łada Biłgoraj

1-0

Huragan Międzyrzec Podl.

ND/03/09 16:00

Kryształ Werbkowice

1-1

Tomasovia Tomaszów Lub.

ND/03/09 17:00

Opolanin Opole Lubelskie

2-1

Grom Kąkolewnica

ŚR/13/09 16:00

Janowianka Janów Lub.

4-1

Gryf Gmina Zamość

7 kolejka
SO/09/09 11:00

Motor II Lublin

1-2

Start Krasnystaw

SO/09/09 12:00

Huragan Międzyrzec Podl.

0-2

Janowianka Janów Lub.

SO/09/09 17:00

Stal Kraśnik

6-0

Kryształ Werbkowice

ND/10/09 12:00

Lewart Lubartów

2-2

Stal Poniatowa

ND/10/09 15:00

Gryf Gmina Zamość

2-2

Lublinianka Lublin

ND/10/09 16:00

Ogniwo Wierzbica

1-1

Górnik II Łęczna

ND/10/09 16:00

Tomasovia Tomaszów Lub.

0-4

KS Drzewce

ND/10/09 17:00

Opolanin Opole Lubelskie

3-2

Łada Biłgoraj

ND/10/09 17:00

Granit Bychawa

3-0

Grom Kąkolewnica

8 kolejka
SO/16/09 11:00

Górnik II Łęczna

1-2

Grom Kąkolewnica

SO/16/09 15:00

Lublinianka Lublin

1-0

Huragan Międzyrzec Podl.

SO/16/09 15:00

Start Krasnystaw

1-0

Gryf Gmina Zamość

SO/16/09 16:00

Ogniwo Wierzbica

0-5

Tomasovia Tomaszów Lub.

SO/16/09 16:00

KS Drzewce

2-2

Stal Kraśnik

ND/17/09 16:00

Stal Poniatowa

0-3

Motor II Lublin

ND/17/09 16:00

Janowianka Janów Lub.

5-1

Opolanin Opole Lubelskie

ND/17/09 16:00

Łada Biłgoraj

3-0

Granit Bychawa

ND/17/09 16:00

Kryształ Werbkowice

0-3

Lewart Lubartów

9 kolejka
PT/22/09 16:00

Tomasovia Tomaszów Lub.

3-0

Górnik II Łęczna

PT/22/09 18:00

Lewart Lubartów

1-3

KS Drzewce

SO/23/09 11:00

Motor II Lublin

2-1

Kryształ Werbkowice

SO/23/09 12:00

Huragan Międzyrzec Podl.

1-2

Start Krasnystaw

SO/23/09 15:00

Gryf Gmina Zamość

0-3

Stal Poniatowa

ND/24/09 15:00

Opolanin Opole Lubelskie

3-0

Lublinianka Lublin

ND/24/09 15:00

Grom Kąkolewnica

2-4

Łada Biłgoraj

ND/24/09 16:00

Stal Kraśnik

3-1

Ogniwo Wierzbica

ND/24/09 16:00

Granit Bychawa

0-2

Janowianka Janów Lub.

10 kolejka
SO/30/09 11:00

Górnik II Łęczna

3-2

Łada Biłgoraj

SO/30/09 11:00

KS Drzewce

2-2

Motor II Lublin

SO/30/09 15:00

Start Krasnystaw

2-2

Opolanin Opole Lubelskie

SO/30/09 15:00

Lublinianka Lublin

1-0

Granit Bychawa

ND/01/10 15:00

Stal Poniatowa

6-1

Huragan Międzyrzec Podl.

ND/01/10 15:00

Kryształ Werbkowice

2-0

Gryf Gmina Zamość

ND/01/10 15:00

Ogniwo Wierzbica

0-2

Lewart Lubartów

ND/01/10 15:00

Tomasovia Tomaszów Lub.

2-1

Stal Kraśnik

ND/01/10 16:00

Janowianka Janów Lub.

5-0

Grom Kąkolewnica

11 kolejka
SO/07/10 11:00

Stal Kraśnik

2-0

Górnik II Łęczna

SO/07/10 11:00

Grom Kąkolewnica

0-1

Lublinianka Lublin

SO/07/10 12:00

Lewart Lubartów

0-0

Tomasovia Tomaszów Lub.

SO/07/10 15:00

Gryf Gmina Zamość

1-1

KS Drzewce

SO/07/10 15:00

Huragan Międzyrzec Podl.

0-2

Kryształ Werbkowice

ND/08/10 14:00

Ogniwo Wierzbica

1-2

Motor II Lublin

ND/08/10 15:00

Opolanin Opole Lubelskie

3-1

Stal Poniatowa

ND/08/10 15:00

Granit Bychawa

1-2

Start Krasnystaw

ND/08/10 15:00

Łada Biłgoraj

1-1

Janowianka Janów Lub.

12 kolejka
CZ/12/10 14:00

Tomasovia Tomaszów Lub.

4-0

Motor II Lublin

SO/14/10 11:00

Górnik II Łęczna

1-6

Janowianka Janów Lub.

SO/14/10 12:00

Start Krasnystaw

4-0

Grom Kąkolewnica

SO/14/10 14:00

Lublinianka Lublin

1-2

Łada Biłgoraj

SO/14/10 14:00

KS Drzewce

1-0

Huragan Międzyrzec Podl.

SO/14/10 15:00

Kryształ Werbkowice

1-2

Opolanin Opole Lubelskie

ND/15/10 14:00

Ogniwo Wierzbica

0-3

Gryf Gmina Zamość

ND/15/10 14:00

Stal Kraśnik

0-3

Lewart Lubartów

ND/15/10 15:00

Stal Poniatowa

1-0

Granit Bychawa

13 kolejka
SO/21/10 11:00

Motor II Lublin

2-4

Stal Kraśnik

SO/21/10 15:00

Lewart Lubartów

1-0

Górnik II Łęczna

SO/21/10 15:00

Huragan Międzyrzec Podl.

1-2

Ogniwo Wierzbica

ND/22/10 14:00

Gryf Gmina Zamość

0-0

Tomasovia Tomaszów Lub.

ND/22/10 14:00

Opolanin Opole Lubelskie

2-5

KS Drzewce

ND/22/10 14:00

Granit Bychawa

2-2

Kryształ Werbkowice

ND/22/10 14:00

Grom Kąkolewnica

1-1

Stal Poniatowa

ND/22/10 14:00

Łada Biłgoraj

1-3

Start Krasnystaw

ND/22/10 14:30

Janowianka Janów Lub.

2-1

Lublinianka Lublin

14 kolejka
SO/28/10 14:00

Kryształ Werbkowice

3-2

Grom Kąkolewnica

SO/28/10 14:00

Ogniwo Wierzbica

3-2

Opolanin Opole Lubelskie

SO/28/10 15:00

KS Drzewce

2-1

Granit Bychawa

ND/29/10 11:00

Start Krasnystaw

0-1

Janowianka Janów Lub.

ND/29/10 12:00

Lewart Lubartów

4-1

Motor II Lublin

ND/29/10 13:00

Stal Kraśnik

3-2

Gryf Gmina Zamość

ND/29/10 13:30

Górnik II Łęczna

2-0

Lublinianka Lublin

ND/29/10 14:00

Stal Poniatowa

1-3

Łada Biłgoraj

ND/29/10 14:00

Tomasovia Tomaszów Lub.

1-1

Huragan Międzyrzec Podl.

15 kolejka
SO/04/11 11:00

Motor II Lublin

0-0

Górnik II Łęczna

SO/04/11 11:00

Grom Kąkolewnica

0-3

KS Drzewce

SO/04/11 12:00

Gryf Gmina Zamość

1-2

Lewart Lubartów

SO/04/11 13:00

Huragan Międzyrzec Podl.

1-4

Stal Kraśnik

ND/05/11 12:00

Lublinianka Lublin

1-2

Start Krasnystaw

ND/05/11 13:00

Opolanin Opole Lubelskie

1-2

Tomasovia Tomaszów Lub.

ND/05/11 13:00

Granit Bychawa

4-1

Ogniwo Wierzbica

ND/05/11 13:00

Janowianka Janów Lub.

2-0

Stal Poniatowa

ND/05/11 14:00

Łada Biłgoraj

2-1

Kryształ Werbkowice

16 kolejka
SO/11/11 11:00

Motor II Lublin

2-2

Gryf Gmina Zamość

SO/11/11 12:00

Ogniwo Wierzbica

3-1

Grom Kąkolewnica

SO/11/11 12:00

Stal Kraśnik

3-2

Opolanin Opole Lubelskie

SO/11/11 12:00

Lewart Lubartów

4-0

Huragan Międzyrzec Podl.

SO/11/11 13:00

Stal Poniatowa

0-0

Lublinianka Lublin

SO/11/11 13:00

Kryształ Werbkowice

0-6

Janowianka Janów Lub.

SO/11/11 13:00

Tomasovia Tomaszów Lub.

2-0

Granit Bychawa

SO/11/11 18:00

Górnik II Łęczna

3-1

Start Krasnystaw

ND/12/11 13:00

KS Drzewce

1-0

Łada Biłgoraj

17 kolejka
SO/18/11 13:00

Janowianka Janów Lub.

2-2

KS Drzewce

ND/19/11 13:00

Łada Biłgoraj

2-1

Ogniwo Wierzbica

ŚR/22/11 18:30

Lublinianka Lublin

0-2

Kryształ Werbkowice

PT/24/11 16:00

Granit Bychawa

0-8

Stal Kraśnik

SO/25/11 12:00

Górnik II Łęczna

0-1

Gryf Gmina Zamość

SO/25/11 12:00

Lewart Lubartów

2-1

Opolanin Opole Lubelskie

SO/25/11 12:00

Stal Poniatowa

1-1

Start Krasnystaw

ND/26/11 13:00

Huragan Międzyrzec Podl.

3-1

Motor II Lublin

ND/26/11 15:00

Grom Kąkolewnica

0-6

Tomasovia Tomaszów Lub.

18 kolejka
SO/16/03 14:00

Lublinianka Lublin

2-1

KS Drzewce

SO/16/03 14:00

Granit Bychawa

1-4

Lewart Lubartów

SO/16/03 14:00

Opolanin Opole Lubelskie

8-1

Motor II Lublin

SO/16/03 15:00

Grom Kąkolewnica

0-1

Stal Kraśnik

SO/16/03 15:00

Huragan Międzyrzec Podl.

3-0

Gryf Gmina Zamość

SO/16/03 16:30

Górnik II Łęczna

2-0

Stal Poniatowa

ND/17/03 13:00

Janowianka Janów Lub.

5-0

Ogniwo Wierzbica

ND/17/03 15:00

Start Krasnystaw

2-1

Kryształ Werbkowice

ND/17/03 15:00

Łada Biłgoraj

1-3

Tomasovia Tomaszów Lub.

19 kolejka
SO/23/03 11:00

Motor II Lublin

1-2

Granit Bychawa

SO/23/03 12:00

Gryf Gmina Zamość

2-1

Opolanin Opole Lubelskie

SO/23/03 13:00

Lewart Lubartów

1-0

Grom Kąkolewnica

SO/23/03 15:00

Huragan Międzyrzec Podl.

2-0

Górnik II Łęczna

SO/23/03 15:00

Stal Kraśnik

1-1

Łada Biłgoraj

SO/23/03 15:00

Kryształ Werbkowice

4-2

Stal Poniatowa

ND/24/03 13:00

Ogniwo Wierzbica

1-2

Lublinianka Lublin

ND/24/03 15:00

Tomasovia Tomaszów Lub.

0-1

Janowianka Janów Lub.

ND/24/03 15:00

KS Drzewce

1-1

Start Krasnystaw

20 kolejka
SO/30/03 11:00

Start Krasnystaw

3-0

Ogniwo Wierzbica

SO/30/03 11:00

Granit Bychawa

1-0

Gryf Gmina Zamość

SO/30/03 12:00

Lublinianka Lublin

1-0

Tomasovia Tomaszów Lub.

SO/30/03 12:00

Opolanin Opole Lubelskie

3-2

Huragan Międzyrzec Podl.

SO/30/03 13:00

Janowianka Janów Lub.

1-0

Stal Kraśnik

SO/30/03 13:00

Grom Kąkolewnica

1-1

Motor II Lublin

SO/30/03 14:00

Łada Biłgoraj

1-0

Lewart Lubartów

SO/30/03 14:30

Górnik II Łęczna

3-3

Kryształ Werbkowice

SO/30/03 15:00

Stal Poniatowa

1-4

KS Drzewce

21 kolejka
PT/05/04 18:00

Lewart Lubartów

3-0

Janowianka Janów Lub.

SO/06/04 11:00

Motor II Lublin

0-1

Łada Biłgoraj

SO/06/04 14:00

Ogniwo Wierzbica

0-2

Stal Poniatowa

SO/06/04 15:00

Gryf Gmina Zamość

1-1

Grom Kąkolewnica

SO/06/04 15:00

Huragan Międzyrzec Podl.

2-0

Granit Bychawa

SO/06/04 16:00

Stal Kraśnik

2-0

Lublinianka Lublin

ND/07/04 13:00

KS Drzewce

2-1

Kryształ Werbkowice

ND/07/04 15:00

Opolanin Opole Lubelskie

1-1

Górnik II Łęczna

ND/07/04 15:00

Tomasovia Tomaszów Lub.

0-1

Start Krasnystaw

22 kolejka
PT/12/04 17:00

Start Krasnystaw

2-1

Stal Kraśnik

SO/13/04 11:00

Motor II Lublin

0-2

Janowianka Janów Lub.

SO/13/04 14:00

Lublinianka Lublin

0-1

Lewart Lubartów

SO/13/04 15:00

Kryształ Werbkowice

4-1

Ogniwo Wierzbica

SO/13/04 15:00

Łada Biłgoraj

2-0

Gryf Gmina Zamość

SO/13/04 18:30

Górnik II Łęczna

4-1

KS Drzewce

ND/14/04 14:00

Grom Kąkolewnica

0-2

Huragan Międzyrzec Podl.

ND/14/04 15:00

Granit Bychawa

1-2

Opolanin Opole Lubelskie

ND/14/04 16:00

Stal Poniatowa

1-0

Tomasovia Tomaszów Lub.

23 kolejka
ŚR/17/04 16:00

Motor II Lublin

0-4

Lublinianka Lublin

ŚR/17/04 16:00

Ogniwo Wierzbica

0-10

KS Drzewce

ŚR/17/04 16:30

Grom Kąkolewnica

1-1

Opolanin Opole Lubelskie

ŚR/17/04 17:00

Górnik II Łęczna

0-0

Granit Bychawa

ŚR/17/04 17:00

Huragan Międzyrzec Podl.

0-1

Łada Biłgoraj

ŚR/17/04 17:00

Gryf Gmina Zamość

0-2

Janowianka Janów Lub.

ŚR/17/04 17:00

Lewart Lubartów

2-1

Start Krasnystaw

ŚR/17/04 17:00

Stal Kraśnik

0-1

Stal Poniatowa

ŚR/17/04 17:00

Tomasovia Tomaszów Lub.

1-2

Kryształ Werbkowice

24 kolejka
SO/20/04 17:00

KS Drzewce

1-2

Tomasovia Tomaszów Lub.

ND/21/04 11:00

Górnik II Łęczna

1-0

Ogniwo Wierzbica

ND/21/04 11:00

Grom Kąkolewnica

2-1

Granit Bychawa

ND/21/04 14:00

Lublinianka Lublin

4-0

Gryf Gmina Zamość

ND/21/04 15:00

Kryształ Werbkowice

0-0

Stal Kraśnik

ND/21/04 16:00

Stal Poniatowa

1-2

Lewart Lubartów

ND/21/04 17:00

Start Krasnystaw

2-0

Motor II Lublin

ND/21/04 17:00

Janowianka Janów Lub.

1-1

Huragan Międzyrzec Podl.

ND/21/04 17:00

Łada Biłgoraj

1-1

Opolanin Opole Lubelskie

25 kolejka
SO/27/04 15:00

Huragan Międzyrzec Podl.

0-4

Lublinianka Lublin

SO/27/04 16:00

Lewart Lubartów

4-2

Kryształ Werbkowice

SO/27/04 17:00

Gryf Gmina Zamość

2-1

Start Krasnystaw

SO/27/04 17:00

Stal Kraśnik

4-2

KS Drzewce

ND/28/04 11:00

Motor II Lublin

5-0

Stal Poniatowa

ND/28/04 15:00

Opolanin Opole Lubelskie

2-1

Janowianka Janów Lub.

ND/28/04 16:00

Grom Kąkolewnica

2-2

Górnik II Łęczna

ND/28/04 16:00

Granit Bychawa

0-1

Łada Biłgoraj

ND/28/04 16:00

Tomasovia Tomaszów Lub.

3-0

Ogniwo Wierzbica

26 kolejka
ŚR/01/05 11:00

Kryształ Werbkowice

1-1

Motor II Lublin

ŚR/01/05 12:00

Górnik II Łęczna

0-3

Tomasovia Tomaszów Lub.

ŚR/01/05 12:00

Start Krasnystaw

1-2

Huragan Międzyrzec Podl.

ŚR/01/05 13:00

Lublinianka Lublin

1-1

Opolanin Opole Lubelskie

ŚR/01/05 15:00

Łada Biłgoraj

5-0

Grom Kąkolewnica

ŚR/01/05 16:00

Ogniwo Wierzbica

0-5

Stal Kraśnik

ŚR/01/05 16:00

Janowianka Janów Lub.

5-0

Granit Bychawa

ŚR/01/05 17:00

KS Drzewce

0-3
(wo)

Lewart Lubartów

ŚR/01/05 17:00

Stal Poniatowa

2-3

Gryf Gmina Zamość

27 kolejka
SO/04/05 11:00

Motor II Lublin

4-2

KS Drzewce

SO/04/05 12:00

Huragan Międzyrzec Podl.

2-3

Stal Poniatowa

SO/04/05 16:00

Stal Kraśnik

1-1

Tomasovia Tomaszów Lub.

SO/04/05 17:00

Gryf Gmina Zamość

2-2

Kryształ Werbkowice

ND/05/05 15:00

Grom Kąkolewnica

3-3

Janowianka Janów Lub.

ND/05/05 16:00

Granit Bychawa

1-4

Lublinianka Lublin

ND/05/05 16:00

Opolanin Opole Lubelskie

4-0

Start Krasnystaw

ND/05/05 17:00

Łada Biłgoraj

1-0

Górnik II Łęczna

ND/05/05 17:00

Lewart Lubartów

0-0

Ogniwo Wierzbica

28 kolejka
PT/10/05 17:00

Tomasovia Tomaszów Lub.

1-2

Lewart Lubartów

SO/11/05 11:00

Motor II Lublin

0-1

Ogniwo Wierzbica

SO/11/05 12:00

Górnik II Łęczna

2-2

Stal Kraśnik

SO/11/05 14:00

Lublinianka Lublin

3-1

Grom Kąkolewnica

SO/11/05 15:00

Start Krasnystaw

1-0

Granit Bychawa

SO/11/05 17:00

KS Drzewce

0-1

Gryf Gmina Zamość

ND/12/05 15:00

Kryształ Werbkowice

3-2

Huragan Międzyrzec Podl.

ND/12/05 15:00

Janowianka Janów Lub.

3-0

Łada Biłgoraj

ND/12/05 17:00

Stal Poniatowa

0-1

Opolanin Opole Lubelskie

29 kolejka
SO/18/05 12:00

Huragan Międzyrzec Podl.

0-0

KS Drzewce

SO/18/05 13:00

Granit Bychawa

3-2

Stal Poniatowa

SO/18/05 16:00

Janowianka Janów Lub.

1-0

Górnik II Łęczna

SO/18/05 16:00

Łada Biłgoraj

3-1

Lublinianka Lublin

SO/18/05 16:00

Opolanin Opole Lubelskie

6-2

Kryształ Werbkowice

SO/18/05 17:00

Gryf Gmina Zamość

0-0

Ogniwo Wierzbica

SO/18/05 17:30

Grom Kąkolewnica

3-2

Start Krasnystaw

ND/19/05 11:00

Motor II Lublin

4-0

Tomasovia Tomaszów Lub.

ND/19/05 17:00

Lewart Lubartów

0-2

Stal Kraśnik

30 kolejka
PT/24/05 18:00

Górnik II Łęczna

0-5

Lewart Lubartów

SO/25/05 12:00

Kryształ Werbkowice

1-3

Granit Bychawa

SO/25/05 16:00

Start Krasnystaw

3-0

Łada Biłgoraj

SO/25/05 17:00

Ogniwo Wierzbica

0-2

Huragan Międzyrzec Podl.

ND/26/05 13:00

Stal Kraśnik

3-1

Motor II Lublin

ND/26/05 14:00

Lublinianka Lublin

2-0

Janowianka Janów Lub.

ND/26/05 16:00

KS Drzewce

1-0

Opolanin Opole Lubelskie

ND/26/05 17:00

Tomasovia Tomaszów Lub.

3-3

Gryf Gmina Zamość

ND/26/05 17:00

Stal Poniatowa

1-1

Grom Kąkolewnica

31 kolejka
PT/31/05 11:00

Motor II Lublin

-

Lewart Lubartów

SO/01/06 14:00

Lublinianka Lublin

-

Górnik II Łęczna

SO/01/06 15:00

Grom Kąkolewnica

-

Kryształ Werbkowice

SO/01/06 16:00

Janowianka Janów Lub.

-

Start Krasnystaw

SO/01/06 16:00

Huragan Międzyrzec Podl.

-

Tomasovia Tomaszów Lub.

SO/01/06 17:00

Łada Biłgoraj

-

Stal Poniatowa

SO/01/06 17:00

Opolanin Opole Lubelskie

-

Ogniwo Wierzbica

SO/01/06 17:00

Gryf Gmina Zamość

-

Stal Kraśnik

ND/02/06 17:00

Granit Bychawa

-

KS Drzewce

32 kolejka
- -

Lewart Lubartów

-

Gryf Gmina Zamość

- -

Stal Kraśnik

-

Huragan Międzyrzec Podl.

- -

Tomasovia Tomaszów Lub.

-

Opolanin Opole Lubelskie

- -

Ogniwo Wierzbica

-

Granit Bychawa

- -

KS Drzewce

-

Grom Kąkolewnica

- -

Kryształ Werbkowice

-

Łada Biłgoraj

- -

Stal Poniatowa

-

Janowianka Janów Lub.

- -

Start Krasnystaw

-

Lublinianka Lublin

ŚR/05/06 00:00

Górnik II Łęczna

-

Motor II Lublin

33 kolejka
- -

Lublinianka Lublin

-

Stal Poniatowa

- -

Janowianka Janów Lub.

-

Kryształ Werbkowice

- -

Łada Biłgoraj

-

KS Drzewce

- -

Grom Kąkolewnica

-

Ogniwo Wierzbica

- -

Granit Bychawa

-

Tomasovia Tomaszów Lub.

- -

Opolanin Opole Lubelskie

-

Stal Kraśnik

- -

Huragan Międzyrzec Podl.

-

Lewart Lubartów

- -

Gryf Gmina Zamość

-

Motor II Lublin

SO/08/06 00:00

Start Krasnystaw

-

Górnik II Łęczna

34 kolejka
- -

Opolanin Opole Lubelskie

-

Lewart Lubartów

- -

Start Krasnystaw

-

Stal Poniatowa

- -

Motor II Lublin

-

Huragan Międzyrzec Podl.

- -

Stal Kraśnik

-

Granit Bychawa

- -

Tomasovia Tomaszów Lub.

-

Grom Kąkolewnica

- -

Ogniwo Wierzbica

-

Łada Biłgoraj

- -

KS Drzewce

-

Janowianka Janów Lub.

- -

Kryształ Werbkowice

-

Lublinianka Lublin

SO/15/06 00:00

Gryf Gmina Zamość

-

Górnik II Łęczna

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

15:00 TVP Sport Gol - magazyn Ekstraklasy
17:00 TVP Sport U-17: Polska - Słowacja (na żywo)
21:30 Polsat Sp.2 Magazyn 1. ligi (premiera)
13:10 TVP Sport Gol (powt.)
13:30 Polsat Sp.3 Cafe Futbol (powt.)