Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 20 października 2018

Liga Mistrzów

Grupa A
MPktBrZRP
1 Borussia Dortmund 2 6 4-0 2 0 0
2 Atletico Madryt 2 6 5-2 2 0 0
3 Club Brugge 2 0 1-4 0 0 2
4 Monako 2 0 1-5 0 0 2
WT/18/09 21:00

Club Brugge

0-1

Borussia Dortmund

WT/18/09 21:00

Monako

1-2

Atletico Madryt

ŚR/03/10 21:00

Atletico Madryt

3-1

Club Brugge

ŚR/03/10 21:00

Borussia Dortmund

3-0

Monako

ŚR/24/10 18:55

Club Brugge

-

Monako

ŚR/24/10 21:00

Borussia Dortmund

-

Atletico Madryt

WT/06/11 18:55

Monako

-

Club Brugge

WT/06/11 21:00

Atletico Madryt

-

Borussia Dortmund

ŚR/28/11 18:55

Atletico Madryt

-

Monako

ŚR/28/11 21:00

Borussia Dortmund

-

Club Brugge

WT/11/12 21:00

Club Brugge

-

Atletico Madryt

WT/11/12 21:00

Monako

-

Borussia Dortmund

Grupa B
MPktBrZRP
1 Barcelona 2 6 8-2 2 0 0
2 Inter 2 6 4-2 2 0 0
3 Tottenham 2 0 3-6 0 0 2
4 PSV Eindhoven 2 0 1-6 0 0 2
WT/18/09 18:55

Barcelona

4-0

PSV Eindhoven

WT/18/09 18:55

Inter

2-1

Tottenham

ŚR/03/10 21:00

Tottenham

2-4

Barcelona

ŚR/03/10 21:00

PSV Eindhoven

1-2

Inter

ŚR/24/10 18:55

PSV Eindhoven

-

Tottenham

ŚR/24/10 21:00

Barcelona

-

Inter

WT/06/11 21:00

Tottenham

-

PSV Eindhoven

WT/06/11 21:00

Inter

-

Barcelona

ŚR/28/11 21:00

PSV Eindhoven

-

Barcelona

ŚR/28/11 21:00

Tottenham

-

Inter

WT/11/12 21:00

Barcelona

-

Tottenham

WT/11/12 21:00

Inter

-

PSV Eindhoven

Grupa C
MPktBrZRP
1 Napoli 2 4 1-0 1 1 0
2 PSG 2 3 8-4 1 0 1
3 Liverpool 2 3 3-3 1 0 1
4 Crvena Zvezda Belgrad 2 1 1-6 0 1 1
WT/18/09 21:00

Liverpool

3-2

PSG

WT/18/09 21:00

Crvena Zvezda Belgrad

0-0

Napoli

ŚR/03/10 18:55

PSG

6-1

Crvena Zvezda Belgrad

ŚR/03/10 21:00

Napoli

1-0

Liverpool

ŚR/24/10 21:00

PSG

-

Napoli

ŚR/24/10 21:00

Liverpool

-

Crvena Zvezda Belgrad

WT/06/11 18:55

Crvena Zvezda Belgrad

-

Liverpool

WT/06/11 21:00

Napoli

-

PSG

ŚR/28/11 21:00

PSG

-

Liverpool

ŚR/28/11 21:00

Napoli

-

Crvena Zvezda Belgrad

WT/11/12 21:00

Liverpool

-

Napoli

WT/11/12 21:00

Crvena Zvezda Belgrad

-

PSG

Grupa D
MPktBrZRP
1 FC Porto 2 4 2-1 1 1 0
2 Schalke 2 4 2-1 1 1 0
3 Galatasaray 2 3 3-1 1 0 1
4 Lokomotiw Moskwa 2 0 0-4 0 0 2
WT/18/09 21:00

Galatasaray

3-0

Lokomotiw Moskwa

WT/18/09 21:00

Schalke

1-1

FC Porto

ŚR/03/10 18:55

Lokomotiw Moskwa

0-1

Schalke

ŚR/03/10 21:00

FC Porto

1-0

Galatasaray

ŚR/24/10 21:00

Lokomotiw Moskwa

-

FC Porto

ŚR/24/10 21:00

Galatasaray

-

Schalke

WT/06/11 21:00

FC Porto

-

Lokomotiw Moskwa

WT/06/11 21:00

Schalke

-

Galatasaray

ŚR/28/11 18:55

Lokomotiw Moskwa

-

Galatasaray

ŚR/28/11 21:00

FC Porto

-

Schalke

WT/11/12 18:55

Galatasaray

-

FC Porto

WT/11/12 18:55

Schalke

-

Lokomotiw Moskwa

Grupa E
MPktBrZRP
1 Ajax 2 4 4-1 1 1 0
2 Bayern Monachium 2 4 3-1 1 1 0
3 Benfica Lizbona 2 3 3-4 1 0 1
4 AEK Ateny 2 0 2-6 0 0 2
ŚR/19/09 18:55

Ajax

3-0

AEK Ateny

ŚR/19/09 21:00

Benfica Lizbona

0-2

Bayern Monachium

Lewandowski 10, Sanches 54
WT/02/10 21:00

Bayern Monachium

1-1

Ajax

WT/02/10 21:00

AEK Ateny

2-3

Benfica Lizbona

WT/23/10 18:55

AEK Ateny

-

Bayern Monachium

WT/23/10 21:00

Ajax

-

Benfica Lizbona

ŚR/07/11 21:00

Bayern Monachium

-

AEK Ateny

ŚR/07/11 21:00

Benfica Lizbona

-

Ajax

WT/27/11 18:55

AEK Ateny

-

Ajax

WT/27/11 21:00

Bayern Monachium

-

Benfica Lizbona

ŚR/12/12 21:00

Ajax

-

Bayern Monachium

ŚR/12/12 21:00

Benfica Lizbona

-

AEK Ateny

Grupa F
MPktBrZRP
1 Lyon 2 4 4-3 1 1 0
2 Manchester City 2 3 3-3 1 0 1
3 Szachtar Donieck 2 2 4-4 0 2 0
4 Hoffenheim 2 1 3-4 0 1 1
ŚR/19/09 18:55

Szachtar Donieck

2-2

Hoffenheim

ŚR/19/09 21:00

Manchester City

1-2

Lyon

WT/02/10 18:55

Hoffenheim

1-2

Manchester City

WT/02/10 21:00

Lyon

2-2

Szachtar Donieck

WT/23/10 21:00

Hoffenheim

-

Lyon

WT/23/10 21:00

Szachtar Donieck

-

Manchester City

ŚR/07/11 21:00

Lyon

-

Hoffenheim

ŚR/07/11 21:00

Manchester City

-

Szachtar Donieck

WT/27/11 21:00

Hoffenheim

-

Szachtar Donieck

WT/27/11 21:00

Lyon

-

Manchester City

ŚR/12/12 21:00

Szachtar Donieck

-

Lyon

ŚR/12/12 21:00

Manchester City

-

Hoffenheim

Grupa G
MPktBrZRP
1 CSKA Moskwa 2 4 3-2 1 1 0
2 Roma 2 3 5-3 1 0 1
3 Real Madryt 2 3 3-1 1 0 1
4 Viktoria Pilzno 2 1 2-7 0 1 1
ŚR/19/09 21:00

Real Madryt

3-0

Roma

ŚR/19/09 21:00

Viktoria Pilzno

2-2

CSKA Moskwa

WT/02/10 21:00

CSKA Moskwa

1-0

Real Madryt

WT/02/10 21:00

Roma

5-0

Viktoria Pilzno

WT/23/10 21:00

Roma

-

CSKA Moskwa

WT/23/10 21:00

Real Madryt

-

Viktoria Pilzno

ŚR/07/11 18:55

CSKA Moskwa

-

Roma

ŚR/07/11 21:00

Viktoria Pilzno

-

Real Madryt

WT/27/11 18:55

CSKA Moskwa

-

Viktoria Pilzno

WT/27/11 21:00

Roma

-

Real Madryt

ŚR/12/12 18:55

Real Madryt

-

CSKA Moskwa

ŚR/12/12 18:55

Viktoria Pilzno

-

Roma

Grupa H
MPktBrZRP
1 Juventus 2 6 5-0 2 0 0
2 Manchester United 2 4 3-0 1 1 0
3 Valencia 2 1 0-2 0 1 1
4 Young Boys Berno 2 0 0-6 0 0 2
ŚR/19/09 21:00

Young Boys Berno

0-3

Manchester United

ŚR/19/09 21:00

Valencia

0-2

Juventus

WT/02/10 18:55

Juventus

3-0

Young Boys Berno

WT/02/10 21:00

Manchester United

0-0

Valencia

WT/23/10 18:55

Young Boys Berno

-

Valencia

WT/23/10 21:00

Manchester United

-

Juventus

ŚR/07/11 18:55

Valencia

-

Young Boys Berno

ŚR/07/11 21:00

Juventus

-

Manchester United

WT/27/11 21:00

Manchester United

-

Young Boys Berno

WT/27/11 21:00

Juventus

-

Valencia

ŚR/12/12 21:00

Young Boys Berno

-

Juventus

ŚR/12/12 21:00

Valencia

-

Manchester United

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok122319-14
2Lechia Gdańsk122221-14
3Legia Warszawa112116-12
4Piast Gliwice122118-16
5Wisła Kraków112020-10
6Korona Kielce111915-12
7Lech Poznań111717-14
8Zagłębie Lubin111617-17
9Arka Gdynia111412-11
10Pogoń Szczecin121314-15
11Śląsk Wrocław111216-15
12Miedź Legnica111215-20
13Wisła Płock111014-20
14Górnik Zabrze11911-17
15Zagłębie Sosnowiec11715-24
16Cracovia1178-17
PT/19/10 18:00
Piast G.
1-1
Lechia G.
PT/19/10 20:30
Jagiellonia B.
2-1
Pogoń S.
SO/20/10 15:30
Zagłębie S.
-
Miedź L.
SO/20/10 18:00
Śląsk W.
-
Arka G.
SO/20/10 20:30
Lech P.
-
Korona K.
ND/21/10 15:30
Zagłębie L.
-
Wisła P.
ND/21/10 18:00
Legia W.
-
Wisła K.
PN/22/10 18:00
Cracovia
-
Górnik Z.
PT/26/10 18:00
Miedź L.
-
Śląsk W.
PT/26/10 20:30
Jagiellonia B.
-
Legia W.
SO/27/10 15:30
Wisła P.
-
Piast G.
SO/27/10 18:00
Lechia G.
-
Arka G.
SO/27/10 20:30
Pogoń S.
-
Lech P.
ND/28/10 15:30
Korona K.
-
Cracovia
ND/28/10 18:00
Górnik Z.
-
Zagłębie L.
PN/29/10 18:00
Wisła K.
-
Zagłębie S.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:30 nSport+ Zagłębie S. - Miedź (na żywo)
17:45 Polsat Sport 1. liga: Tychy - Raków (na żywo)
18:00 Canal+Sport Śląsk - Arka (na żywo)
20:30 Canal+Sport Lech - Korona (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+Sport Zagłębie L. - Wisła P. (na żywo)
18:00 Canal+Sport Legia - Wisła K. (na żywo)