Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 23 września 2019

Liga Mistrzów

Grupa A
MPktBrZRP
1 PSG 1 3 3-0 1 0 0
2 Galatasaray 1 1 0-0 0 1 0
3 Club Brugge 1 1 0-0 0 1 0
4 Real Madryt 1 0 0-3 0 0 1
ŚR/18/09 18:55

Club Brugge

0-0

Galatasaray

ŚR/18/09 21:00

PSG

3-0

Real Madryt

WT/01/10 18:55

Real Madryt

-

Club Brugge

WT/01/10 21:00

Galatasaray

-

PSG

WT/22/10 21:00

Club Brugge

-

PSG

WT/22/10 21:00

Galatasaray

-

Real Madryt

ŚR/06/11 21:00

PSG

-

Club Brugge

ŚR/06/11 21:00

Real Madryt

-

Galatasaray

WT/26/11 18:55

Galatasaray

-

Club Brugge

WT/26/11 21:00

Real Madryt

-

PSG

ŚR/11/12 21:00

PSG

-

Galatasaray

ŚR/11/12 21:00

Club Brugge

-

Real Madryt

Grupa B
MPktBrZRP
1 Bayern Monachium 1 3 3-0 1 0 0
2 Olympiakos Pireus 1 1 2-2 0 1 0
3 Tottenham 1 1 2-2 0 1 0
4 Crvena zvezda Belgrad 1 0 0-3 0 0 1
PN/11/12 21:00

Bayern Monachium

-

Tottenham

ŚR/18/09 18:55

Olympiakos Pireus

2-2

Tottenham

ŚR/18/09 21:00

Bayern Monachium

3-0

Crvena zvezda Belgrad

WT/01/10 21:00

Tottenham

-

Bayern Monachium

WT/01/10 21:00

Crvena zvezda Belgrad

-

Olympiakos Pireus

WT/22/10 21:00

Tottenham

-

Crvena zvezda Belgrad

WT/22/10 21:00

Olympiakos Pireus

-

Bayern Monachium

ŚR/06/11 18:55

Bayern Monachium

-

Olympiakos Pireus

ŚR/06/11 21:00

Crvena zvezda Belgrad

-

Tottenham

WT/26/11 21:00

Crvena zvezda Belgrad

-

Bayern Monachium

WT/26/11 21:00

Tottenham

-

Olympiakos Pireus

ŚR/11/12 21:00

Olympiakos Pireus

-

Crvena zvezda Belgrad

Grupa C
MPktBrZRP
1 Dinamo Zagrzeb 1 3 4-0 1 0 0
2 Manchester City 1 3 3-0 1 0 0
3 Szachtar Donieck 1 0 0-3 0 0 1
4 Atalanta 1 0 0-4 0 0 1
ŚR/18/09 21:00

Szachtar Donieck

0-3

Manchester City

ŚR/18/09 21:00

Dinamo Zagrzeb

4-0

Atalanta

WT/01/10 18:55

Atalanta

-

Szachtar Donieck

WT/01/10 21:00

Manchester City

-

Dinamo Zagrzeb

WT/22/10 18:55

Szachtar Donieck

-

Dinamo Zagrzeb

WT/22/10 21:00

Manchester City

-

Atalanta

ŚR/06/11 21:00

Dinamo Zagrzeb

-

Szachtar Donieck

ŚR/06/11 21:00

Atalanta

-

Manchester City

WT/26/11 21:00

Atalanta

-

Dinamo Zagrzeb

WT/26/11 21:00

Manchester City

-

Szachtar Donieck

ŚR/11/12 18:55

Szachtar Donieck

-

Atalanta

ŚR/11/12 18:55

Dinamo Zagrzeb

-

Manchester City

Grupa D
MPktBrZRP
1 Lokomotiw Moskwa 1 3 2-1 1 0 0
2 Juventus 1 1 2-2 0 1 0
3 Atletico Madryt 1 1 2-2 0 1 0
4 Bayer Leverkusen 1 0 1-2 0 0 1
ŚR/18/09 21:00

Atletico Madryt

2-2

Juventus

ŚR/18/09 21:00

Bayer Leverkusen

Hoewedes 25 (s)
1-2

Lokomotiw Moskwa

Krychowiak 16, Barinow 37
WT/01/10 21:00

Lokomotiw Moskwa

-

Atletico Madryt

WT/01/10 21:00

Juventus

-

Bayer Leverkusen

WT/22/10 18:55

Atletico Madryt

-

Bayer Leverkusen

WT/22/10 21:00

Juventus

-

Lokomotiw Moskwa

ŚR/06/11 18:55

Lokomotiw Moskwa

-

Juventus

ŚR/06/11 21:00

Bayer Leverkusen

-

Atletico Madryt

WT/26/11 18:55

Lokomotiw Moskwa

-

Bayer Leverkusen

WT/26/11 21:00

Juventus

-

Atletico Madryt

ŚR/11/12 21:00

Atletico Madryt

-

Lokomotiw Moskwa

ŚR/11/12 21:00

Bayer Leverkusen

-

Juventus

Grupa E
MPktBrZRP
1 Salzburg 1 3 6-2 1 0 0
2 Napoli 1 3 2-0 1 0 0
3 Liverpool 1 0 0-2 0 0 1
4 Genk 1 0 2-6 0 0 1
WT/17/09 21:00

Napoli

2-0

Liverpool

WT/17/09 21:00

Salzburg

6-2

Genk

ŚR/02/10 18:55

Genk

-

Napoli

ŚR/02/10 21:00

Liverpool

-

Salzburg

ŚR/23/10 21:00

Salzburg

-

Napoli

ŚR/23/10 21:00

Genk

-

Liverpool

WT/05/11 21:00

Liverpool

-

Genk

WT/05/11 21:00

Napoli

-

Salzburg

ŚR/27/11 21:00

Liverpool

-

Napoli

ŚR/27/11 21:00

Genk

-

Salzburg

WT/10/12 18:55

Napoli

-

Genk

WT/10/12 18:55

Salzburg

-

Liverpool

Grupa F
MPktBrZRP
1 Slavia Praga 1 1 1-1 0 1 0
2 Inter 1 1 1-1 0 1 0
3 Borussia Dortmund 1 1 0-0 0 1 0
4 Barcelona 1 1 0-0 0 1 0
WT/17/09 18:55

Inter

1-1

Slavia Praga

WT/17/09 21:00

Borussia Dortmund

0-0

Barcelona

ŚR/02/10 18:55

Slavia Praga

-

Borussia Dortmund

ŚR/02/10 21:00

Barcelona

-

Inter

ŚR/23/10 21:00

Inter

-

Borussia Dortmund

ŚR/23/10 21:00

Slavia Praga

-

Barcelona

WT/05/11 18:55

Barcelona

-

Slavia Praga

WT/05/11 21:00

Borussia Dortmund

-

Inter

ŚR/27/11 21:00

Barcelona

-

Borussia Dortmund

ŚR/27/11 21:00

Slavia Praga

-

Inter

ŚR/11/12 21:00

Borussia Dortmund

-

Slavia Praga

ŚR/11/12 21:00

Inter

-

Barcelona

Grupa G
MPktBrZRP
1 Lipsk 1 3 2-1 1 0 0
2 Zenit Petersburg 1 1 1-1 0 1 0
3 Lyon 1 1 1-1 0 1 0
4 Benfica Lizbona 1 0 1-2 0 0 1
WT/17/09 18:55

Lyon

1-1

Zenit Petersburg

WT/17/09 21:00

Benfica Lizbona

1-2

Lipsk

ŚR/02/10 21:00

Zenit Petersburg

-

Benfica Lizbona

ŚR/02/10 21:00

Lipsk

-

Lyon

ŚR/23/10 18:55

Lipsk

-

Zenit Petersburg

ŚR/23/10 21:00

Benfica Lizbona

-

Lyon

WT/05/11 18:55

Zenit Petersburg

-

Lipsk

WT/05/11 21:00

Lyon

-

Benfica Lizbona

ŚR/27/11 18:55

Zenit Petersburg

-

Lyon

ŚR/27/11 21:00

Lipsk

-

Benfica Lizbona

ŚR/11/12 21:00

Benfica Lizbona

-

Zenit Petersburg

ŚR/11/12 21:00

Lyon

-

Lipsk

Grupa H
MPktBrZRP
1 Ajax 1 3 3-0 1 0 0
2 Valencia 1 3 1-0 1 0 0
3 Chelsea 1 0 0-1 0 0 1
4 Lille 1 0 0-3 0 0 1
WT/17/09 21:00

Chelsea

0-1

Valencia

WT/17/09 21:00

Ajax

3-0

Lille

ŚR/02/10 21:00

Valencia

-

Ajax

ŚR/02/10 21:00

Lille

-

Chelsea

ŚR/23/10 18:55

Ajax

-

Chelsea

ŚR/23/10 21:00

Lille

-

Valencia

WT/05/11 21:00

Chelsea

-

Ajax

WT/05/11 21:00

Valencia

-

Lille

ŚR/27/11 18:55

Valencia

-

Chelsea

ŚR/27/11 21:00

Lille

-

Ajax

ŚR/11/12 21:00

Chelsea

-

Lille

ŚR/11/12 21:00

Ajax

-

Valencia

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Pogoń Szczecin91810-5
2Śląsk Wrocław91714-9
3Legia Warszawa91712-8
4Jagiellonia Białystok91615-8
5Cracovia91615-10
6Lechia Gdańsk91611-7
7Piast Gliwice91410-8
8Wisła Płock9139-16
9Lech Poznań91214-12
10Górnik Zabrze9128-7
11Wisła Kraków91113-10
12Zagłębie Lubin9916-16
13Raków Częstochowa9910-14
14Arka Gdynia987-14
15Korona Kielce954-13
16ŁKS Łódź947-18
PT/20/09 18:00
Piast G.
2-1
Raków C.
PT/20/09 20:30
Lech P.
1-1
Jagiellonia B.
SO/21/09 15:00
ŁKS Ł.
1-4
Arka G.
SO/21/09 17:30
Lechia G.
2-0
Korona K.
SO/21/09 20:00
Śląsk W.
4-4
Zagłębie L.
ND/22/09 12:30
Wisła P.
2-1
Wisła K.
ND/22/09 15:00
Pogoń S.
1-1
Górnik Z.
ND/22/09 17:30
Cracovia
1-2
Legia W.
PT/27/09 20:30
Korona K.
-
Śląsk W.
SO/28/09 15:00
Raków C.
-
Wisła P.
SO/28/09 17:30
Legia W.
-
Lechia G.
SO/28/09 20:00
Górnik Z.
-
Lech P.
ND/29/09 12:30
Arka G.
-
Piast G.
ND/29/09 15:00
Jagiellonia B.
-
Pogoń S.
ND/29/09 17:30
Wisła K.
-
Cracovia
PN/30/09 18:00
Zagłębie L.
-
ŁKS Ł.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:30 Polsat Sport 1. liga - magazyn (na żywo)
19:30 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
22:00 TVP Sport GOL Extra (na żywo)
17:30 Polsat Sport PP: Chrobry - Lech (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. PP: Widzew - Śląsk (na żywo)