Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 23 kwietnia 2021

Liga Europejska

1/16 finału
CZ/18/02 18:55

Wolfsberger

1-4

Tottenham

ŚR/24/02 18:00

Tottenham

4-0

Wolfsberger

CZ/18/02 18:55

Dynamo Kijów

1-1

Club Brugge

CZ/25/02 21:00

Club Brugge

0-1

Dynamo Kijów

CZ/18/02 18:55

Real Sociedad

0-4

Manchester United

CZ/25/02 21:00

Manchester United

0-0

Real Sociedad

CZ/18/02 18:55

Crvena zvezda Belgrad

2-2

Milan

CZ/25/02 21:00

Milan

1-1

Crvena zvezda Belgrad

CZ/18/02 18:55

Slavia Praga

0-0

Leicester

CZ/25/02 21:00

Leicester

0-2

Slavia Praga

CZ/18/02 18:55

Braga

0-2

Roma

CZ/25/02 21:00

Roma

3-1

Braga

CZ/18/02 18:55

Krasnodar

2-3

Dinamo Zagrzeb

CZ/25/02 21:00

Dinamo Zagrzeb

1-0

Krasnodar

CZ/18/02 18:55

Young Boys Berno

4-3

Bayer Leverkusen

CZ/25/02 21:00

Bayer Leverkusen

0-2

Young Boys Berno

CZ/18/02 21:00

Benfica Lizbona

1-1

Arsenal

CZ/25/02 18:55

Arsenal

3-2

Benfica Lizbona

CZ/18/02 21:00

Salzburg

0-2

Villarreal

CZ/25/02 18:55

Villarreal

2-1

Salzburg

CZ/18/02 21:00

Antwerpia

3-4

Rangers

CZ/25/02 18:55

Rangers

5-2

Antwerpia

CZ/18/02 21:00

Molde

3-3

Hoffenheim

CZ/25/02 18:55

Hoffenheim

0-2

Molde

CZ/18/02 21:00

Granada

2-0

Napoli

CZ/25/02 18:55

Napoli

Zieliński 3, Ruiz 59
2-1

Granada

Montoro 25
CZ/18/02 21:00

Maccabi Tel Awiw

0-2

Szachtar Donieck

CZ/25/02 18:55

Szachtar Donieck

1-0

Maccabi Tel Awiw

CZ/18/02 21:00

Lille

1-2

Ajax

CZ/25/02 18:55

Ajax

2-1

Lille

CZ/18/02 21:00

Olympiakos Pireus

4-2

PSV Eindhoven

CZ/25/02 21:00

PSV Eindhoven

2-1

Olympiakos Pireus

1/8 finału
CZ/11/03 18:55

Ajax

3-0

Young Boys Berno

CZ/18/03 21:00

Young Boys Berno

0-2

Ajax

CZ/11/03 18:55

Dynamo Kijów

0-2

Villarreal

CZ/18/03 21:00

Villarreal

2-0

Dynamo Kijów

CZ/11/03 18:55

Manchester United

1-1

Milan

CZ/18/03 21:00

Milan

0-1

Manchester United

CZ/11/03 18:55

Slavia Praga

1-1

Rangers

CZ/18/03 21:00

Rangers

0-2

Slavia Praga

CZ/11/03 21:00

Roma

3-0

Szachtar Donieck

CZ/18/03 18:55

Szachtar Donieck

1-2

Roma

CZ/11/03 21:00

Olympiakos Pireus

1-3

Arsenal

CZ/18/03 18:55

Arsenal

0-1

Olympiakos Pireus

CZ/11/03 21:00

Granada

2-0

Molde

CZ/18/03 18:55

Molde

2-1

Granada

CZ/11/03 21:00

Tottenham

2-0

Dinamo Zagrzeb

CZ/18/03 18:55

Dinamo Zagrzeb

3-0
pd.

Tottenham

1/4 finału
CZ/08/04 21:00

Granada

0-2

Manchester United

CZ/15/04 21:00

Manchester United

2-0

Granada

CZ/08/04 21:00

Arsenal

1-1

Slavia Praga

CZ/15/04 21:00

Slavia Praga

0-4

Arsenal

CZ/08/04 21:00

Ajax

1-2

Roma

CZ/15/04 21:00

Roma

1-1

Ajax

CZ/08/04 21:00

Dinamo Zagrzeb

0-1

Villarreal

CZ/15/04 21:00

Villarreal

2-1

Dinamo Zagrzeb

1/2 finału
CZ/29/04 21:00

Villarreal

-

Arsenal

CZ/06/05 21:00

Arsenal

-

Villarreal

CZ/29/04 21:00

Manchester United

-

Roma

CZ/06/05 21:00

Roma

-

Manchester United

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa265646-24
2Pogoń Szczecin265033-17
3Raków Częstochowa254639-24
4Piast Gliwice263833-26
5Śląsk Wrocław263832-27
6Lechia Gdańsk263835-32
7Zagłębie Lubin263835-33
8Warta Poznań263627-28
9Lech Poznań263335-33
10Górnik Zabrze263327-28
11Jagiellonia Białystok263336-42
12Wisła Kraków262835-38
13Cracovia262726-30
14Wisła Płock262629-40
15Stal Mielec252127-44
16Podbeskidzie Bielsko-Biała262127-56
PT/23/04 18:00
Raków C.
-
Śląsk W.
PT/23/04 20:30
Podbeskidzie B.
-
Lech P.
SO/24/04 15:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
SO/24/04 17:30
Zagłębie L.
-
Piast G.
SO/24/04 20:00
Wisła K.
-
Cracovia
ND/25/04 12:30
Warta P.
-
Jagiellonia B.
ND/25/04 15:00
Stal M.
-
Pogoń S.
ND/25/04 17:30
Lechia G.
-
Legia W.
ŚR/28/04 19:00
Jagiellonia B.
-
Raków C.
PT/30/04 18:00
Wisła P.
-
Lechia G.
PT/30/04 20:30
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
SO/01/05 15:00
Legia W.
-
Wisła K.
SO/01/05 17:30
Pogoń S.
-
Warta P.
SO/01/05 20:00
Lech P.
-
Stal M.
PN/03/05 15:00
Piast G.
-
Podbeskidzie B.
PN/03/05 17:30
Cracovia
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:40 Polsat Sp. 1. liga: Widzew - Górnik (na żywo)
18:00 Canal+Sport Raków - Lech (na żywo)
20:30 Canal+Sport Podbesk. - Lech (na żywo)
12:40 Polsat Sp. 1. liga: Korona - ŁKS (na żywo)
15:00 Canal+Sport Górnik - Wisła P. (na żywo)
17:30 Canal+Sport Zagłębie - Piast (na żywo)
18:30 TVP Sport 2. liga: Katowice - Skra (na żywo)
20:00 Canal+Sport Wisła K. - Crakovia (na żywo)