Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 22 października 2020

Liga Mistrzów

Grupa A
MPktBrZRP
1 Salzburg 1 1 2-2 0 1 0
2 Lokomotiw Moskwa 1 1 2-2 0 1 0
3 Bayern Monachium 0 0 0-0 0 0 0
4 Atletico Madryt 0 0 0-0 0 0 0
ŚR/21/10 18:55

Salzburg

2-2

Lokomotiw Moskwa

ŚR/21/10 21:00

Bayern Monachium

-

Atletico Madryt

WT/27/10 18:55

Lokomotiw Moskwa

-

Bayern Monachium

WT/27/10 21:00

Atletico Madryt

-

Salzburg

WT/03/11 18:55

Lokomotiw Moskwa

-

Atletico Madryt

WT/03/11 21:00

Salzburg

-

Bayern Monachium

ŚR/25/11 21:00

Bayern Monachium

-

Salzburg

ŚR/25/11 21:00

Atletico Madryt

-

Lokomotiw Moskwa

WT/01/12 18:55

Lokomotiw Moskwa

-

Salzburg

WT/01/12 21:00

Atletico Madryt

-

Bayern Monachium

ŚR/09/12 21:00

Bayern Monachium

-

Lokomotiw Moskwa

ŚR/09/12 21:00

Salzburg

-

Atletico Madryt

Grupa B
MPktBrZRP
1 Szachtar Donieck 1 3 3-2 1 0 0
2 Inter 0 0 0-0 0 0 0
3 Borussia M'gladbach 0 0 0-0 0 0 0
4 Real Madryt 1 0 2-3 0 0 1
ŚR/21/10 18:55

Real Madryt

2-3

Szachtar Donieck

ŚR/21/10 21:00

Inter

-

Borussia M'gladbach

WT/27/10 18:55

Szachtar Donieck

-

Inter

WT/27/10 21:00

Borussia M'gladbach

-

Real Madryt

WT/03/11 18:55

Szachtar Donieck

-

Borussia M'gladbach

WT/03/11 21:00

Real Madryt

-

Inter

ŚR/25/11 18:55

Borussia M'gladbach

-

Szachtar Donieck

ŚR/25/11 21:00

Inter

-

Real Madryt

WT/01/12 18:55

Szachtar Donieck

-

Real Madryt

WT/01/12 21:00

Borussia M'gladbach

-

Inter

ŚR/09/12 21:00

Real Madryt

-

Borussia M'gladbach

ŚR/09/12 21:00

Inter

-

Szachtar Donieck

Grupa C
MPktBrZRP
1 Olympiakos Pireus 0 0 0-0 0 0 0
2 Marsylia 0 0 0-0 0 0 0
3 Manchester City 0 0 0-0 0 0 0
4 FC Porto 0 0 0-0 0 0 0
ŚR/21/10 21:00

Manchester City

-

FC Porto

ŚR/21/10 21:00

Olympiakos Pireus

-

Marsylia

WT/27/10 21:00

FC Porto

-

Olympiakos Pireus

WT/27/10 21:00

Marsylia

-

Manchester City

WT/03/11 21:00

Manchester City

-

Olympiakos Pireus

WT/03/11 21:00

FC Porto

-

Marsylia

ŚR/25/11 18:55

Olympiakos Pireus

-

Manchester City

ŚR/25/11 21:00

Marsylia

-

FC Porto

WT/01/12 21:00

FC Porto

-

Manchester City

WT/01/12 21:00

Marsylia

-

Olympiakos Pireus

ŚR/09/12 21:00

Manchester City

-

Marsylia

ŚR/09/12 21:00

Olympiakos Pireus

-

FC Porto

Grupa D
MPktBrZRP
1 Midtjylland 0 0 0-0 0 0 0
2 Liverpool 0 0 0-0 0 0 0
3 Atalanta 0 0 0-0 0 0 0
4 Ajax 0 0 0-0 0 0 0
ŚR/21/10 21:00

Ajax

-

Liverpool

ŚR/21/10 21:00

Midtjylland

-

Atalanta

WT/27/10 21:00

Liverpool

-

Midtjylland

WT/27/10 21:00

Atalanta

-

Ajax

WT/03/11 21:00

Midtjylland

-

Ajax

WT/03/11 21:00

Atalanta

-

Liverpool

ŚR/25/11 21:00

Liverpool

-

Atalanta

ŚR/25/11 21:00

Ajax

-

Midtjylland

WT/01/12 21:00

Liverpool

-

Ajax

WT/01/12 21:00

Atalanta

-

Midtjylland

ŚR/09/12 18:55

Ajax

-

Atalanta

ŚR/09/12 18:55

Midtjylland

-

Liverpool

Grupa E
MPktBrZRP
1 Rennes 1 1 1-1 0 1 0
2 Krasnodar 1 1 1-1 0 1 0
3 Sevilla 1 1 0-0 0 1 0
4 Chelsea 1 1 0-0 0 1 0
WT/20/10 21:00

Chelsea

0-0

Sevilla

WT/20/10 21:00

Rennes

1-1

Krasnodar

ŚR/28/10 18:55

Krasnodar

-

Chelsea

ŚR/28/10 21:00

Sevilla

-

Rennes

ŚR/04/11 21:00

Sevilla

-

Krasnodar

ŚR/04/11 21:00

Chelsea

-

Rennes

WT/24/11 18:55

Krasnodar

-

Sevilla

WT/24/11 18:55

Rennes

-

Chelsea

ŚR/02/12 18:55

Krasnodar

-

Rennes

ŚR/02/12 21:00

Sevilla

-

Chelsea

WT/08/12 21:00

Chelsea

-

Krasnodar

WT/08/12 21:00

Rennes

-

Sevilla

Grupa F
MPktBrZRP
1 Lazio 1 3 3-1 1 0 0
2 Club Brugge 1 3 2-1 1 0 0
3 Zenit Petersburg 1 0 1-2 0 0 1
4 Borussia Dortmund 1 0 1-3 0 0 1
WT/20/10 18:55

Zenit Petersburg

1-2

Club Brugge

WT/20/10 21:00

Lazio

3-1

Borussia Dortmund

ŚR/28/10 21:00

Borussia Dortmund

-

Zenit Petersburg

ŚR/28/10 21:00

Club Brugge

-

Lazio

ŚR/04/11 21:00

Zenit Petersburg

-

Lazio

ŚR/04/11 21:00

Club Brugge

-

Borussia Dortmund

WT/24/11 21:00

Borussia Dortmund

-

Club Brugge

WT/24/11 21:00

Lazio

-

Zenit Petersburg

ŚR/02/12 21:00

Borussia Dortmund

-

Lazio

ŚR/02/12 21:00

Club Brugge

-

Zenit Petersburg

WT/08/12 18:55

Zenit Petersburg

-

Borussia Dortmund

WT/08/12 18:55

Lazio

-

Club Brugge

Grupa G
MPktBrZRP
1 Barcelona 1 3 5-1 1 0 0
2 Juventus 1 3 2-0 1 0 0
3 Dynamo Kijów 1 0 0-2 0 0 1
4 Ferencvarosz 1 0 1-5 0 0 1
WT/20/10 18:55

Dynamo Kijów

0-2

Juventus

WT/20/10 18:55

Barcelona

5-1

Ferencvarosz

ŚR/28/10 21:00

Juventus

-

Barcelona

ŚR/28/10 21:00

Ferencvarosz

-

Dynamo Kijów

ŚR/04/11 21:00

Barcelona

-

Dynamo Kijów

ŚR/04/11 21:00

Ferencvarosz

-

Juventus

WT/24/11 21:00

Juventus

-

Ferencvarosz

WT/24/11 21:00

Dynamo Kijów

-

Barcelona

ŚR/02/12 21:00

Juventus

-

Dynamo Kijów

ŚR/02/12 21:00

Ferencvarosz

-

Barcelona

WT/08/12 21:00

Barcelona

-

Juventus

WT/08/12 21:00

Dynamo Kijów

-

Ferencvarosz

Grupa H
MPktBrZRP
1 Lipsk 1 3 2-0 1 0 0
2 Manchester United 1 3 2-1 1 0 0
3 PSG 1 0 1-2 0 0 1
4 Basaksehir 1 0 0-2 0 0 1
WT/20/10 21:00

PSG

1-2

Manchester United

WT/20/10 21:00

Lipsk

2-0

Basaksehir

ŚR/28/10 18:55

Basaksehir

-

PSG

ŚR/28/10 21:00

Manchester United

-

Lipsk

ŚR/04/11 18:55

Basaksehir

-

Manchester United

ŚR/04/11 21:00

Lipsk

-

PSG

WT/24/11 21:00

PSG

-

Lipsk

WT/24/11 21:00

Manchester United

-

Basaksehir

ŚR/02/12 18:55

Basaksehir

-

Lipsk

ŚR/02/12 21:00

Manchester United

-

PSG

WT/08/12 21:00

PSG

-

Basaksehir

WT/08/12 21:00

Lipsk

-

Manchester United

Piłka na żywo

SO/17/10 15:00
Cracovia
1-0
Piast G.
SO/17/10 17:30
Górnik Z.
1-3
Raków C.
SO/17/10 20:00
Jagiellonia B.
2-1
Lech P.
ND/18/10 12:30
Wisła P.
1-0
Śląsk W.
ND/18/10 15:00
Stal M.
0-6
Wisła K.
ND/18/10 17:30
Legia W.
2-1
Zagłębie L.
PN/19/10 18:00
Podbeskidzie B.
1-2
Warta P.
PN/19/10 20:30
Lechia G.
0-1
Pogoń S.
PT/23/10 18:00
Piast G.
-
Wisła P.
PT/23/10 20:30
Zagłębie L.
-
Lechia G.
SO/24/10 15:00
Wisła K.
-
Podbeskidzie B.
SO/24/10 17:30
Śląsk W.
-
Jagiellonia B.
SO/24/10 20:00
Pogoń S.
-
Legia W.
ND/25/10 15:00
Raków C.
-
Stal M.
ND/25/10 17:30
Lech P.
-
Cracovia
PN/26/10 18:00
Warta P.
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:40 Pol. Sp. E. 1. liga: Górnik - Arka (na żywo)
18:00 Canal+Sport Legia - Śląsk (na żywo)
21:00 TVP 1 LM: Bayern - Atletico (na żywo)
18:55 TVP 2 LE: Lech - Benfica (na żywo)