Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 26 listopada 2022

Liga Europejska

1/16 finału
CZ/17/02 21:00

Sevilla

3-1

Dinamo Zagrzeb

CZ/24/02 18:45

Dinamo Zagrzeb

1-0

Sevilla

CZ/17/02 21:00

FC Porto

2-1

Lazio

CZ/24/02 18:45

Lazio

2-2

FC Porto

CZ/17/02 21:00

Atalanta

2-1

Olympiakos Pireus

CZ/24/02 18:45

Olympiakos Pireus

0-3

Atalanta

CZ/17/02 21:00

Lipsk

2-2

Real Sociedad

CZ/24/02 18:45

Real Sociedad

1-3

Lipsk

CZ/17/02 18:45

Barcelona

Torres 59 (k)
1-1

Napoli

Zieliński 29
CZ/24/02 21:00

Napoli

2-4

Barcelona

CZ/17/02 18:45

Zenit Petersburg

2-3

Betis Sevilla

CZ/24/02 21:00

Betis Sevilla

0-0

Zenit Petersburg

CZ/17/02 18:45

Borussia Dortmund

2-4

Rangers

CZ/24/02 21:00

Rangers

2-2

Borussia Dortmund

CZ/17/02 18:45

Sheriff Tiraspol

2-0

Braga

CZ/24/02 21:00

Braga

2-0
pd. k. 3-2

Sheriff Tiraspol

1/8 finału
CZ/10/03 21:00

Braga

2-0

Monako

ND/17/04 18:45

Monako

1-1

Braga

CZ/10/03 21:00

Rangers

3-0

Crvena zvezda Belgrad

ND/17/04 18:45

Crvena zvezda Belgrad

2-1

Rangers

CZ/10/03 21:00

Barcelona

0-0

Galatasaray

ND/17/04 18:45

Galatasaray

1-2

Barcelona

CZ/10/03 21:00

Atalanta

3-2

Bayer Leverkusen

ND/17/04 18:45

Bayer Leverkusen

0-1

Atalanta

ŚR/09/03 18:45

FC Porto

0-1

Lyon

ND/17/04 21:00

Lyon

1-1

FC Porto

ŚR/09/03 18:45

Betis Sevilla

1-2

Frankfurt

ND/17/04 21:00

Frankfurt

1-1
pd.

Betis Sevilla

CZ/10/03 18:45

Sevilla

1-0

West Ham United

ND/17/04 21:00

West Ham United

2-0

Sevilla

- -

Lipsk

3-0
(wo)

Spartak Moskwa

- -

Spartak Moskwa

0-3
(wo)

Lipsk

1/4 finału
CZ/07/04 21:00

Lipsk

1-1

Atalanta

CZ/14/04 18:45

Atalanta

0-2

Lipsk

CZ/07/04 21:00

Frankfurt

1-1

Barcelona

CZ/14/04 21:00

Barcelona

2-3

Frankfurt

CZ/07/04 21:00

WHU

1-1

Lyon

CZ/14/04 21:00

Lyon

0-3

WHU

CZ/07/04 21:00

Braga

1-0

Rangers

CZ/14/04 21:00

Rangers

3-1
pd.

Braga

1/2 finału
CZ/28/04 21:00

Lipsk

Angelino 85
1-0

Rangers

CZ/05/05 21:00

Rangers

Tavernier 18, Kamara 24, Lundstram 80
3-1

Lipsk

Nkunku 70
CZ/28/04 21:00

WHU

Antonio 21
1-2

Frankfurt

Knauff 1, Kamada 54
CZ/05/05 21:00

Frankfurt

Borre 26
1-0

WHU

Finał
ŚR/18/05 21:00

Frankfurt

Borre 69
1-1
pd. k. 5-4

Rangers

Aribo 57

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Raków Częstochowa174135-12
2Legia Warszawa173224-19
3Widzew Łódź172922-17
4Pogoń Szczecin172929-25
5Wisła Płock172829-24
6Lech Poznań162820-15
7Stal Mielec172725-22
8Cracovia172518-12
9Warta Poznań172518-16
10Radomiak Radom172321-23
11Śląsk Wrocław172117-22
12Górnik Zabrze172026-28
13Jagiellonia Białystok171825-26
14Lechia Gdańsk171718-30
15Zagłębie Lubin171713-27
16Piast Gliwice171618-22
17Korona Kielce171317-26
18Miedź Legnica161218-27
PT/11/11 18:00
Warta P.
1-1
Stal M.
PT/11/11 20:30
Wisła P.
1-0
Cracovia
SO/12/11 12:30
Korona K.
0-1
Widzew Ł.
SO/12/11 15:00
Górnik Z.
0-3
Miedź L.
SO/12/11 17:30
Jagiellonia B.
1-2
Lech P.
SO/12/11 20:00
Zagłębie L.
1-2
Raków C.
ND/13/11 12:30
Radomiak R.
1-2
Pogoń S.
ND/13/11 15:00
Lechia G.
1-3
Piast G.
ND/13/11 17:30
Śląsk W.
0-0
Legia W.
PT/27/01 18:00
Miedź L.
-
Radomiak R.
PT/27/01 20:30
Stal M.
-
Lech P.
SO/28/01 15:00
Warta P.
-
Raków C.
SO/28/01 17:30
Widzew Ł.
-
Pogoń S.
SO/28/01 20:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
ND/29/01 12:30
Piast G.
-
Jagiellonia B.
ND/29/01 15:00
Legia W.
-
Korona K.
ND/29/01 17:30
Lechia G.
-
Wisła P.
PN/30/01 19:00
Cracovia
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 TVP 2 Tunezja - Australia (na żywo)
14:00 TVP 1 Polska - Arabia (na żywo)
17:00 TVP 1 Francja - Dania (na żywo)
20:00 TVP 1 Argentyna - Meksyk (na żywo)
11:00 TVP 2 Japonia - Kostaryka (na żywo)
14:00 TVP 1 Belgia - Maroko (na żywo)
17:00 TVP 1 Chorwacja - Kanada (na żywo)
20:00 TVP 1 Hiszpania - Niemcy (na żywo)