Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 24 września 2021

Liga Mistrzów

Grupa A
MPktBrZRP
1 Manchester City 1 3 6-3 1 0 0
2 Club Brugge 1 1 1-1 0 1 0
3 PSG 1 1 1-1 0 1 0
4 Lipsk 1 0 3-6 0 0 1
ŚR/15/09 21:00

Manchester City

6-3

Lipsk

ŚR/15/09 21:00

Club Brugge

1-1

PSG

WT/28/09 21:00

PSG

-

Manchester City

WT/28/09 21:00

Lipsk

-

Club Brugge

WT/19/10 18:45

Club Brugge

-

Manchester City

WT/19/10 21:00

PSG

-

Lipsk

ŚR/03/11 21:00

Manchester City

-

Club Brugge

ŚR/03/11 21:00

Lipsk

-

PSG

ŚR/24/11 21:00

Manchester City

-

PSG

ŚR/24/11 21:00

Club Brugge

-

Lipsk

WT/07/12 18:45

PSG

-

Club Brugge

WT/07/12 18:45

Lipsk

-

Manchester City

Grupa B
MPktBrZRP
1 Liverpool 1 3 3-2 1 0 0
2 FC Porto 1 1 0-0 0 1 0
3 Atletico Madryt 1 1 0-0 0 1 0
4 Milan 1 0 2-3 0 0 1
ŚR/15/09 21:00

Atletico Madryt

0-0

FC Porto

ŚR/15/09 21:00

Liverpool

3-2

Milan

WT/28/09 21:00

Milan

-

Atletico Madryt

WT/28/09 21:00

FC Porto

-

Liverpool

WT/19/10 21:00

Atletico Madryt

-

Liverpool

WT/19/10 21:00

FC Porto

-

Milan

ŚR/03/11 18:45

Milan

-

FC Porto

ŚR/03/11 21:00

Liverpool

-

Atletico Madryt

ŚR/24/11 21:00

Atletico Madryt

-

Milan

ŚR/24/11 21:00

Liverpool

-

FC Porto

WT/07/12 21:00

FC Porto

-

Atletico Madryt

WT/07/12 21:00

Milan

-

Liverpool

Grupa C
MPktBrZRP
1 Ajax 1 3 5-1 1 0 0
2 Borussia Dortmund 1 3 2-1 1 0 0
3 Besiktas Stambuł 1 0 1-2 0 0 1
4 Sporting Lizbona 1 0 1-5 0 0 1
ŚR/15/09 18:45

Besiktas Stambuł

1-2

Borussia Dortmund

ŚR/15/09 21:00

Sporting Lizbona

1-5

Ajax

WT/28/09 18:45

Ajax

-

Besiktas Stambuł

WT/28/09 21:00

Borussia Dortmund

-

Sporting Lizbona

WT/19/10 18:45

Besiktas Stambuł

-

Sporting Lizbona

WT/19/10 21:00

Ajax

-

Borussia Dortmund

ŚR/03/11 21:00

Sporting Lizbona

-

Besiktas Stambuł

ŚR/03/11 21:00

Borussia Dortmund

-

Ajax

ŚR/24/11 18:45

Besiktas Stambuł

-

Ajax

ŚR/24/11 21:00

Sporting Lizbona

-

Borussia Dortmund

WT/07/12 21:00

Ajax

-

Sporting Lizbona

WT/07/12 21:00

Borussia Dortmund

-

Besiktas Stambuł

Grupa D
MPktBrZRP
1 Sheriff Tiraspol 1 3 2-0 1 0 0
2 Real Madryt 1 3 1-0 1 0 0
3 Inter 1 0 0-1 0 0 1
4 Szachtar Donieck 1 0 0-2 0 0 1
ŚR/15/09 18:45

Sheriff Tiraspol

2-0

Szachtar Donieck

ŚR/15/09 21:00

Inter

0-1

Real Madryt

WT/28/09 18:45

Szachtar Donieck

-

Inter

WT/28/09 21:00

Real Madryt

-

Sheriff Tiraspol

WT/19/10 21:00

Szachtar Donieck

-

Real Madryt

WT/19/10 21:00

Inter

-

Sheriff Tiraspol

ŚR/03/11 18:45

Real Madryt

-

Szachtar Donieck

ŚR/03/11 21:00

Sheriff Tiraspol

-

Inter

ŚR/24/11 18:45

Inter

-

Szachtar Donieck

ŚR/24/11 21:00

Sheriff Tiraspol

-

Real Madryt

WT/07/12 21:00

Real Madryt

-

Inter

WT/07/12 21:00

Szachtar Donieck

-

Sheriff Tiraspol

Grupa E
MPktBrZRP
1 Bayern Monachium 1 3 3-0 1 0 0
2 Dynamo Kijów 1 1 0-0 0 1 0
3 Benfica Lizbona 1 1 0-0 0 1 0
4 Barcelona 1 0 0-3 0 0 1
WT/14/09 21:00

Barcelona

0-3

Bayern Monachium

Muller 34, Lewandowski 56, 85
WT/14/09 21:00

Dynamo Kijów

0-0

Benfica Lizbona

ŚR/29/09 21:00

Bayern Monachium

-

Dynamo Kijów

ŚR/29/09 21:00

Benfica Lizbona

-

Barcelona

ŚR/20/10 18:45

Barcelona

-

Dynamo Kijów

ŚR/20/10 21:00

Benfica Lizbona

-

Bayern Monachium

WT/02/11 21:00

Dynamo Kijów

-

Barcelona

WT/02/11 21:00

Bayern Monachium

-

Benfica Lizbona

WT/23/11 18:45

Dynamo Kijów

-

Bayern Monachium

WT/23/11 21:00

Barcelona

-

Benfica Lizbona

ŚR/08/12 21:00

Benfica Lizbona

-

Dynamo Kijów

ŚR/08/12 21:00

Bayern Monachium

-

Barcelona

Grupa F
MPktBrZRP
1 Young Boys Berno 1 3 2-1 1 0 0
2 Villarreal 1 1 2-2 0 1 0
3 Atalanta 1 1 2-2 0 1 0
4 Manchester United 1 0 1-2 0 0 1
WT/14/09 18:45

Young Boys Berno

2-1

Manchester United

WT/14/09 21:00

Villarreal

2-2

Atalanta

ŚR/29/09 18:45

Atalanta

-

Young Boys Berno

ŚR/29/09 21:00

Manchester United

-

Villarreal

ŚR/20/10 21:00

Young Boys Berno

-

Villarreal

ŚR/20/10 21:00

Manchester United

-

Atalanta

WT/02/11 21:00

Villarreal

-

Young Boys Berno

WT/02/11 21:00

Atalanta

-

Manchester United

WT/23/11 18:45

Villarreal

-

Manchester United

WT/23/11 21:00

Young Boys Berno

-

Atalanta

ŚR/08/12 21:00

Manchester United

-

Young Boys Berno

ŚR/08/12 21:00

Atalanta

-

Villarreal

Grupa G
MPktBrZRP
1 Sevilla 1 1 1-1 0 1 0
2 Salzburg 1 1 1-1 0 1 0
3 Wolfsburg 1 1 0-0 0 1 0
4 Lille 1 1 0-0 0 1 0
WT/14/09 18:45

Sevilla

1-1

Salzburg

WT/14/09 21:00

Lille

0-0

Wolfsburg

ŚR/29/09 21:00

Salzburg

-

Lille

ŚR/29/09 21:00

Wolfsburg

-

Sevilla

ŚR/20/10 18:45

Salzburg

-

Wolfsburg

ŚR/20/10 21:00

Lille

-

Sevilla

WT/02/11 18:45

Wolfsburg

-

Salzburg

WT/02/11 21:00

Sevilla

-

Lille

WT/23/11 21:00

Sevilla

-

Wolfsburg

WT/23/11 21:00

Lille

-

Salzburg

ŚR/08/12 21:00

Salzburg

-

Sevilla

ŚR/08/12 21:00

Wolfsburg

-

Lille

Grupa H
MPktBrZRP
1 Juventus 1 3 3-0 1 0 0
2 Chelsea 1 3 1-0 1 0 0
3 Zenit Petersburg 1 0 0-1 0 0 1
4 Malmoe 1 0 0-3 0 0 1
WT/14/09 21:00

Chelsea

1-0

Zenit Petersburg

WT/14/09 21:00

Malmoe

0-3

Juventus

ŚR/29/09 18:45

Zenit Petersburg

-

Malmoe

ŚR/29/09 21:00

Juventus

-

Chelsea

ŚR/20/10 21:00

Chelsea

-

Malmoe

ŚR/20/10 21:00

Zenit Petersburg

-

Juventus

WT/02/11 18:45

Malmoe

-

Chelsea

WT/02/11 21:00

Juventus

-

Zenit Petersburg

WT/23/11 21:00

Malmoe

-

Zenit Petersburg

WT/23/11 21:00

Chelsea

-

Juventus

ŚR/08/12 18:45

Juventus

-

Malmoe

ŚR/08/12 18:45

Zenit Petersburg

-

Chelsea

Piłka na żywo

PT/24/09 18:00
Górnik Ł.
-
Lechia G.
PT/24/09 20:30
Jagiellonia B.
-
Lech P.
SO/25/09 15:00
Stal M.
-
Radomiak R.
SO/25/09 17:30
Warta P.
-
Zagłębie L.
SO/25/09 20:00
Legia W.
-
Raków C.
ND/26/09 12:30
Termalica N.
-
Górnik Z.
ND/26/09 15:00
Śląsk W.
-
Wisła P.
ND/26/09 17:30
Wisła K.
-
Pogoń S.
PN/27/09 18:00
Piast G.
-
Cracovia
PT/01/10 18:00
Zagłębie L.
-
Jagiellonia B.
PT/01/10 20:30
Piast G.
-
Wisła K.
SO/02/10 12:30
Radomiak R.
-
Termalica N.
SO/02/10 15:00
Cracovia
-
Stal M.
SO/02/10 17:30
Lech P.
-
Śląsk W.
SO/02/10 20:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
ND/03/10 12:30
Raków C.
-
Warta P.
ND/03/10 15:00
Pogoń S.
-
Górnik Ł.
ND/03/10 17:30
Lechia G.
-
Legia W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Górnik Ł - Lechia (na żywo)
20:30 Canal+Sport Jagiellonia - Lech (na żywo)
20:30 Polsat Sp. 1. liga: Górnik - Tychy (na żywo)
12:40 Polsat Sp. 1. liga: Odra - Katowice (na żywo)
15:00 Canal+Sport Stal - Radomiak (na żywo)
17:30 Canal+Sport Warta - Zagłębie (na żywo)
20:00 TVP Sport Legia - Raków (na żywo)