Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 24 września 2022

Liga Mistrzów

Grupa A
MPktBrZRP
1 Napoli 2 6 7-1 2 0 0
2 Ajax 2 3 5-2 1 0 1
3 Liverpool 2 3 3-5 1 0 1
4 Rangers 2 0 0-7 0 0 2
ŚR/07/09 18:45

Ajax

4-0

Rangers

ŚR/07/09 21:00

Napoli

Zieliński 5 (k), 47, Zambo 31, Simeone 44
4-1

Liverpool

Diaz 49
WT/13/09 21:00

Liverpool

2-1

Ajax

WT/13/09 21:00

Rangers

0-3

Napoli

Politano 68 (k), Raspadori 85, N'Dombel 90
WT/04/10 21:00

Ajax

-

Napoli

WT/04/10 21:00

Liverpool

-

Rangers

ŚR/12/10 18:45

Napoli

-

Ajax

ŚR/12/10 21:00

Rangers

-

Liverpool

ŚR/26/10 21:00

Napoli

-

Rangers

ŚR/26/10 21:00

Ajax

-

Liverpool

WT/01/11 21:00

Liverpool

-

Napoli

WT/01/11 21:00

Rangers

-

Ajax

Grupa B
MPktBrZRP
1 Club Brugge 2 6 5-0 2 0 0
2 Bayer Leverkusen 2 3 2-1 1 0 1
3 Atletico Madryt 2 3 2-3 1 0 1
4 FC Porto 2 0 1-6 0 0 2
ŚR/07/09 21:00

Atletico Madryt

2-1

FC Porto

ŚR/07/09 21:00

Club Brugge

1-0

Bayer Leverkusen

WT/13/09 21:00

FC Porto

0-4

Club Brugge

WT/13/09 21:00

Bayer Leverkusen

2-0

Atletico Madryt

WT/04/10 21:00

FC Porto

-

Bayer Leverkusen

WT/04/10 21:00

Club Brugge

-

Atletico Madryt

ŚR/12/10 18:45

Atletico Madryt

-

Club Brugge

ŚR/12/10 21:00

Bayer Leverkusen

-

FC Porto

ŚR/26/10 18:45

Club Brugge

-

FC Porto

ŚR/26/10 21:00

Atletico Madryt

-

Bayer Leverkusen

WT/01/11 18:45

FC Porto

-

Atletico Madryt

WT/01/11 18:45

Bayer Leverkusen

-

Club Brugge

Grupa C
MPktBrZRP
1 Bayern Monachium 2 6 4-0 2 0 0
2 Barcelona 2 3 5-3 1 0 1
3 Inter 2 3 2-2 1 0 1
4 Viktoria Pilzno 2 0 1-7 0 0 2
ŚR/07/09 21:00

Barcelona

Kessie 13, Lewandowski 34, 45, 67, Torres 71
5-1

Viktoria Pilzno

Sykora 44
ŚR/07/09 21:00

Inter

0-2

Bayern Monachium

WT/13/09 18:45

Viktoria Pilzno

0-2

Inter

WT/13/09 21:00

Bayern Monachium

2-0

Barcelona

WT/04/10 18:45

Bayern Monachium

-

Viktoria Pilzno

WT/04/10 21:00

Inter

-

Barcelona

ŚR/12/10 21:00

Barcelona

-

Inter

ŚR/12/10 21:00

Viktoria Pilzno

-

Bayern Monachium

ŚR/26/10 18:45

Inter

-

Viktoria Pilzno

ŚR/26/10 21:00

Barcelona

-

Bayern Monachium

WT/01/11 21:00

Bayern Monachium

-

Inter

WT/01/11 21:00

Viktoria Pilzno

-

Barcelona

Grupa D
MPktBrZRP
1 Sporting Lizbona 2 6 5-0 2 0 0
2 Tottenham 2 3 2-2 1 0 1
3 Frankfurt 2 3 1-3 1 0 1
4 Marsylia 2 0 0-3 0 0 2
ŚR/07/09 18:45

Frankfurt

0-3

Sporting Lizbona

ŚR/07/09 21:00

Tottenham

2-0

Marsylia

WT/13/09 18:45

Sporting Lizbona

2-0

Tottenham

WT/13/09 21:00

Marsylia

0-1

Frankfurt

WT/04/10 18:45

Marsylia

-

Sporting Lizbona

WT/04/10 21:00

Frankfurt

-

Tottenham

ŚR/12/10 21:00

Tottenham

-

Frankfurt

ŚR/12/10 21:00

Sporting Lizbona

-

Marsylia

ŚR/26/10 21:00

Tottenham

-

Sporting Lizbona

ŚR/26/10 21:00

Frankfurt

-

Marsylia

WT/01/11 21:00

Sporting Lizbona

-

Frankfurt

WT/01/11 21:00

Marsylia

-

Tottenham

Grupa E
MPktBrZRP
1 Milan 2 4 4-2 1 1 0
2 Dinamo Zagrzeb 2 3 2-3 1 0 1
3 Salzburg 2 2 2-2 0 2 0
4 Chelsea 2 1 1-2 0 1 1
WT/06/09 18:45

Dinamo Zagrzeb

1-0

Chelsea

WT/06/09 21:00

Salzburg

1-1

Milan

ŚR/14/09 18:45

Milan

3-1

Dinamo Zagrzeb

ŚR/14/09 21:00

Chelsea

1-1

Salzburg

ŚR/05/10 18:45

Salzburg

-

Dinamo Zagrzeb

ŚR/05/10 21:00

Chelsea

-

Milan

WT/11/10 21:00

Dinamo Zagrzeb

-

Salzburg

WT/11/10 21:00

Milan

-

Chelsea

WT/25/10 18:45

Salzburg

-

Chelsea

WT/25/10 21:00

Dinamo Zagrzeb

-

Milan

ŚR/02/11 21:00

Chelsea

-

Dinamo Zagrzeb

ŚR/02/11 21:00

Milan

-

Salzburg

Grupa F
MPktBrZRP
1 Real Madryt 2 6 5-0 2 0 0
2 Szachtar Donieck 2 4 5-2 1 1 0
3 Celtic 2 1 1-4 0 1 1
4 Lipsk 2 0 1-6 0 0 2
WT/06/09 21:00

Celtic

0-3

Real Madryt

WT/06/09 21:00

Lipsk

1-4

Szachtar Donieck

ŚR/14/09 18:45

Szachtar Donieck

1-1

Celtic

ŚR/14/09 21:00

Real Madryt

2-0

Lipsk

ŚR/05/10 18:45

Lipsk

-

Celtic

ŚR/05/10 21:00

Real Madryt

-

Szachtar Donieck

WT/11/10 21:00

Szachtar Donieck

-

Real Madryt

WT/11/10 21:00

Celtic

-

Lipsk

WT/25/10 21:00

Celtic

-

Szachtar Donieck

WT/25/10 21:00

Lipsk

-

Real Madryt

ŚR/02/11 18:45

Real Madryt

-

Celtic

ŚR/02/11 18:45

Szachtar Donieck

-

Lipsk

Grupa G
MPktBrZRP
1 Manchester City 2 6 6-1 2 0 0
2 Borussia Dortmund 2 3 4-2 1 0 1
3 FC Kopenhaga 2 1 0-3 0 1 1
4 Sevilla 2 1 0-4 0 1 1
WT/06/09 18:45

Borussia Dortmund

3-0

FC Kopenhaga

WT/06/09 21:00

Sevilla

0-4

Manchester City

ŚR/14/09 21:00

Manchester City

2-1

Borussia Dortmund

ŚR/14/09 21:00

FC Kopenhaga

0-0

Sevilla

ŚR/05/10 21:00

Manchester City

-

FC Kopenhaga

ŚR/05/10 21:00

Sevilla

-

Borussia Dortmund

WT/11/10 18:45

FC Kopenhaga

-

Manchester City

WT/11/10 21:00

Borussia Dortmund

-

Sevilla

WT/25/10 18:45

Sevilla

-

FC Kopenhaga

WT/25/10 21:00

Borussia Dortmund

-

Manchester City

ŚR/02/11 21:00

Manchester City

-

Sevilla

ŚR/02/11 21:00

FC Kopenhaga

-

Borussia Dortmund

Grupa H
MPktBrZRP
1 PSG 2 6 5-2 2 0 0
2 Benfica Lizbona 2 6 4-1 2 0 0
3 Juventus 2 0 2-4 0 0 2
4 Maccabi Hajfa 2 0 1-5 0 0 2
WT/06/09 21:00

PSG

2-1

Juventus

WT/06/09 21:00

Benfica Lizbona

2-0

Maccabi Hajfa

ŚR/14/09 21:00

Juventus

Milik 4
1-2

Benfica Lizbona

Mario 43 (k), Neres 55
ŚR/14/09 21:00

Maccabi Hajfa

1-3

PSG

ŚR/05/10 21:00

Juventus

-

Maccabi Hajfa

ŚR/05/10 21:00

Benfica Lizbona

-

PSG

WT/11/10 18:45

Maccabi Hajfa

-

Juventus

WT/11/10 21:00

PSG

-

Benfica Lizbona

WT/25/10 21:00

PSG

-

Maccabi Hajfa

WT/25/10 21:00

Benfica Lizbona

-

Juventus

ŚR/02/11 21:00

Juventus

-

PSG

ŚR/02/11 21:00

Maccabi Hajfa

-

Benfica Lizbona

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa102014-13
2Raków Częstochowa91918-9
3Pogoń Szczecin101816-11
4Wisła Płock101721-12
5Widzew Łódź101614-10
6Cracovia101412-9
7Lech Poznań91411-9
8Radomiak Radom101411-13
9Jagiellonia Białystok101315-12
10Górnik Zabrze91314-13
11Zagłębie Lubin10138-11
12Śląsk Wrocław10139-13
13Stal Mielec101312-17
14Piast Gliwice91111-11
15Korona Kielce101112-13
16Warta Poznań10118-12
17Miedź Legnica9511-18
18Lechia Gdańsk958-19
PT/30/09 18:00
Radomiak R.
-
Cracovia
PT/30/09 20:30
Wisła P.
-
Piast G.
SO/01/10 15:00
Górnik Z.
-
Zagłębie L.
SO/01/10 17:30
Lech P.
-
Legia W.
SO/01/10 20:30
Pogoń S.
-
Lechia G.
ND/02/10 12:30
Miedź L.
-
Stal M.
ND/02/10 15:00
Jagiellonia B.
-
Korona K.
ND/02/10 17:30
Widzew Ł.
-
Raków C.
PN/03/10 19:00
Śląsk W.
-
Warta P.
PT/07/10 18:00
Stal M.
-
Pogoń S.
PT/07/10 20:30
Jagiellonia B.
-
Wisła P.
SO/08/10 15:00
Śląsk W.
-
Górnik Z.
SO/08/10 17:30
Legia W.
-
Warta P.
SO/08/10 20:00
Cracovia
-
Lechia G.
ND/09/10 15:00
Zagłębie L.
-
Korona K.
ND/09/10 17:30
Lech P.
-
Radomiak R.
PN/10/10 18:00
Raków C.
-
Miedź L.
PN/10/10 20:30
Piast G.
-
Widzew Ł.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:45 TVP Sport LN: Czechy - Portugalia (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
11:00 TVP Sport 2. liga: Hutnik - Motor (na żywo)
15:00 TVP Sport 2. liga: Radunia - Olimpia (na żywo)
20:45 TVP 1 LN: Walia - Polska (na żywo)
20:45 Polsat Sport LN: Holandia - Belgia (na żywo)