Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 09 kwietnia 2020

2 Liga

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1 Widzew Łódź 22 47 48-19 14- 5- 3 6- 4- 1 8- 1- 2
2 Górnik Łęczna 22 42 30-25 12- 6- 4 7- 2- 2 5- 4- 2
4 GKS Katowice 22 41 39-24 12- 5- 5 7- 2- 2 5- 3- 3
3 Resovia 22 41 41-20 12- 5- 5 7- 2- 2 5- 3- 3
5 Olimpia Elbląg 22 36 33-21 9- 9- 4 4- 4- 3 5- 5- 1
6 Bytovia Bytów 22 33 31-32 9- 6- 7 8- 2- 2 1- 4- 5
7 Błękitni Stargard 22 31 32-34 9- 4- 9 6- 2- 3 3- 2- 6
8 Górnik Polkowice 22 30 38-26 8- 6- 8 4- 5- 3 4- 1- 5
9 Stal Rzeszów 22 30 35-32 9- 3- 10 6- 2- 4 3- 1- 6
10 Znicz Pruszków 22 30 31-37 9- 3- 10 5- 1- 5 4- 2- 5
11 Elana Toruń 22 29 29-27 8- 5- 9 6- 2- 3 2- 3- 6
12 Garbarnia Kraków 22 28 23-25 7- 7- 8 3- 4- 5 4- 3- 3
13 Lech II Poznań 22 28 26-29 7- 7- 8 4- 3- 3 3- 4- 5
14 Pogoń Siedlce 22 27 30-34 8- 3- 11 5- 1- 6 3- 2- 5
15 Skra Częstochowa 22 25 17-31 7- 4- 11 6- 2- 3 1- 2- 8
16 Stal Stalowa Wola 22 24 23-34 6- 6- 10 1- 2- 4 5- 4- 6
17 Legionovia Legionowo 22 13 17-41 3- 4- 15 1- 4- 6 2- 0- 9
18 Gryf Wejherowo 22 13 15-47 3- 4- 15 2- 2- 7 1- 2- 8
SO/14/03 12:00
Znicz P.
-
Bytovia B.
SO/14/03 12:00
Lech I.
-
Garbarnia K.
SO/14/03 13:00
Gryf W.
-
Pogoń S.
SO/14/03 15:00
Resovia
-
Błękitni S.
SO/14/03 16:00
Górnik P.
-
Legionovia L.
SO/14/03 18:00
Stal S.
-
Olimpia E.
SO/14/03 18:00
Elana T.
-
Stal R.
SO/14/03 19:10
Widzew Ł.
-
Skra C.
ND/15/03 13:05
GKS K.
-
Górnik Ł.
- -
Garbarnia K.
-
Górnik P.
- -
Legionovia L.
-
Elana T.
- -
Stal R.
-
Widzew Ł.
- -
Skra C.
-
GKS K.
- -
Górnik Ł.
-
Stal S.
- -
Olimpia E.
-
Resovia
- -
Błękitni S.
-
Znicz P.
- -
Bytovia B.
-
Gryf W.
SO/21/03 00:00
Lech I.
-
Pogoń S.
Strzelcy
17 Bednarski (Górnik P.)
16 Robak (Widzew)
11 Wojciechowski (Górnik Ł.)
10 Czubak (Bytovia)
10 Fadecki (Błękitni)
9 Świderski (Resovia)
8 Rogalski (GKS Katowice)
8 Szuprytowski (Olimpia)
7 Dadok (Stal S. W.)
1 kolejka
SO/27/07 15:00

Górnik Polkowice

Sobków 90
1-2

Błękitni Stargard

Fadecki 16 (k), Paczuk 20
SO/27/07 15:30

Elana Toruń

Kołodziej 71, Kościelniak 90
2-1

Bytovia Bytów

Czubak 90
SO/27/07 17:00

Stal Rzeszów

Margol 36 (s), Mozler 73, Nawrot 85
3-2

Pogoń Siedlce

Brodziński 78, Wiktoruk 90
SO/27/07 17:00

Garbarnia Kraków

0-1

Górnik Łęczna

Wojciechowski 7
SO/27/07 17:00

Stal Stalowa Wola

Zjawiński 59
1-3

Resovia

Dziubiński 27, Feret 38, Świderski 81
SO/27/07 18:00

Legionovia Legionowo

Koziara 43, Imiela 77
2-0

Skra Częstochowa

SO/27/07 18:00

Gryf Wejherowo

Hebel 46
1-2

Widzew Łódź

Robak 85 (k), Kita 87
ND/28/07 13:05

GKS Katowice

Jędrych 63
1-3

Znicz Pruszków

Moskwik 26, Machalski 36 (k), Czarnowski 43
ND/28/07 19:00

Olimpia Elbląg

Kuczałek 1, 64, Ryk 45, Szuprytowski 82
4-0

Lech II Poznań

2 kolejka
SO/03/08 15:00

Skra Częstochowa

Nocoń 6
1-3

Garbarnia Kraków

Słoma 42, Kowalski 53 (k), Szewczyk 67
SO/03/08 16:00

Błękitni Stargard

Sanocki 37
1-0

Elana Toruń

SO/03/08 17:00

Pogoń Siedlce

0-0

Resovia

SO/03/08 17:00

Gryf Wejherowo

0-2

GKS Katowice

Jędrych 45, Błąd 64
SO/03/08 18:00

Znicz Pruszków

Moskwik 47, Noiszewski 52, Czarnowski 81, Zjawiński 88
4-1

Stal Stalowa Wola

Mroziński 37
SO/03/08 18:00

Bytovia Bytów

Czubak 45, Hołtyn 70
2-1

Widzew Łódź

Kita 52
SO/03/08 19:00

Olimpia Elbląg

Miller 42
1-1

Górnik Polkowice

Szuszkiewicz 36
SO/03/08 20:09

Górnik Łęczna

0-0

Lech II Poznań

ND/04/08 13:05

Stal Rzeszów

Kostkowski 5, Pląskowski 49, 55
3-1

Legionovia Legionowo

Straus 60
3 kolejka
PT/09/08 19:10

Widzew Łódź

Kita 15, Robak 86 (k)
2-0

Błękitni Stargard

SO/10/08 15:00

Resovia

Kubowicz 35, Krykun 76, Płatek 81
3-0

Znicz Pruszków

SO/10/08 17:00

Garbarnia Kraków

Marszalik 10, Wyjadłowski 72
2-1

Stal Rzeszów

Reiman 44
SO/10/08 17:00

Elana Toruń

0-2

Olimpia Elbląg

Szuprytowski 21, 41
SO/10/08 17:00

Stal Stalowa Wola

0-0

Gryf Wejherowo

SO/10/08 17:30

Legionovia Legionowo

Podliński 50
1-3

Pogoń Siedlce

Firlej 19, 82, Brodziński 26
SO/10/08 19:00

Górnik Polkowice

Radziemski 75
1-1

Górnik Łęczna

Stasiak 20
SO/10/08 19:00

GKS Katowice

Urynowicz 71
1-2

Bytovia Bytów

Czubak 6, Rutkowski 79
ND/11/08 13:05

Lech II Poznań

Smajdor 40, Tupaj 88
2-0

Skra Częstochowa

4 kolejka
SO/17/08 16:00

Błękitni Stargard

Fadecki 26 (k)
1-3

GKS Katowice

Błąd 19 (k), Jędrych 43, Kompanicki 71
SO/17/08 16:00

Skra Częstochowa

Niedojad 89
1-0

Górnik Polkowice

SO/17/08 17:00

Pogoń Siedlce

0-1

Znicz Pruszków

Zjawiński 35
SO/17/08 17:00

Gryf Wejherowo

0-3

Resovia

Feret 39, Świderski 50, Radulj 64 (k)
SO/17/08 17:00

Stal Rzeszów

Chromiński 44, Goncerz 61
2-0

Lech II Poznań

SO/17/08 17:30

Legionovia Legionowo

0-2

Garbarnia Kraków

Słoma 26, Feliks 90
SO/17/08 18:00

Bytovia Bytów

Bąk 11, Hołtyn 22, Feruga 45 (k), Czubak 65
4-1

Stal Stalowa Wola

Wójcik 53
SO/17/08 19:00

Olimpia Elbląg

Brychlik 89
1-1

Widzew Łódź

Robak 42
ND/18/08 13:05

Górnik Łęczna

Lewandowski 35
1-3

Elana Toruń

Kryszak 24 (k), Boniecki 34, Lenkiewicz 63
5 kolejka
ŚR/21/08 17:00

Garbarnia Kraków

0-0

Pogoń Siedlce

ŚR/21/08 17:00

Lech II Poznań

Żamaletdinow 3, 69
2-1

Legionovia Legionowo

Waleńcik 45
ŚR/21/08 17:00

Elana Toruń

Bierzało 90
1-1

Skra Częstochowa

Niedojad 63
ŚR/21/08 17:00

Stal Stalowa Wola

0-1

Błękitni Stargard

Fadecki 16
ŚR/21/08 17:00

Resovia

Zalepa 13
1-1

Bytovia Bytów

Rutkowski 90
ŚR/21/08 18:50

Widzew Łódź

Robak 79, Rojek 80 (s)
2-2

Górnik Łęczna

Wojciechowski 40, 58 (k)
ŚR/21/08 19:00

Górnik Polkowice

Bancewicz 67 (k)
1-2

Stal Rzeszów

Goncerz 59, Szczepanek 80
ŚR/21/08 19:00

GKS Katowice

Woźniak 67
1-1

Olimpia Elbląg

Szuprytowski 38
ŚR/21/08 19:00

Znicz Pruszków

Czarnowski 24, Moskwik 57
2-1

Gryf Wejherowo

Hebel 53
6 kolejka
SO/24/08 17:00

Stal Rzeszów

Mozler 78
1-0

Elana Toruń

SO/24/08 17:30

Garbarnia Kraków

Szewczyk 87
1-0

Lech II Poznań

ND/25/08 13:05

Górnik Łęczna

Wojciechowski 3
1-0

GKS Katowice

ND/25/08 16:00

Błękitni Stargard

Cywiński 90
1-2

Resovia

Świderski 66, 90
ND/25/08 16:00

Skra Częstochowa

Nocoń 60
1-0

Widzew Łódź

ND/25/08 17:00

Legionovia Legionowo

Podliński 31
1-2

Górnik Polkowice

Bednarski 64 (k), Magdziak 90
ND/25/08 18:00

Bytovia Bytów

Lech 23, Czubak 27
2-2

Znicz Pruszków

Baran 76, Bochenek 80
ND/25/08 19:00

Pogoń Siedlce

Marciniec 75
1-0

Gryf Wejherowo

ND/25/08 19:00

Olimpia Elbląg

0-1

Stal Stalowa Wola

Fidziukiewicz 14 (k)
7 kolejka
SO/31/08 16:00

Pogoń Siedlce

0-2

Lech II Poznań

Kamiński 49, 81
SO/31/08 17:00

Stal Stalowa Wola

Fidziukiewicz 38
1-3

Górnik Łęczna

Dzięgielewski 63, Wójcik 70, Banaszak 83
SO/31/08 19:00

Górnik Polkowice

Sobków 77
1-1

Garbarnia Kraków

Kuczak 29
SO/31/08 19:00

GKS Katowice

Rogalski 55, 74 (k)
2-0

Skra Częstochowa

SO/31/08 19:00

Znicz Pruszków

Zjawiński 19, Baran 79
2-3

Błękitni Stargard

Fadecki 13, Kurbiel 39, Paczuk 76
SO/31/08 19:10

Widzew Łódź

Wolsztyński 36, Mąka 68, Robak 84 (k)
3-1

Stal Rzeszów

Pląskowski 25
ND/01/09 13:05

Resovia

0-1

Olimpia Elbląg

Kuczałek 36
ND/01/09 17:00

Elana Toruń

Kryszak 49, 58 (k), Stryjewski 65, Jóźwicki 90
4-1

Legionovia Legionowo

Podliński 2
ND/01/09 17:00

Gryf Wejherowo

Majewski 90 (k)
1-1

Bytovia Bytów

Czubak 18
8 kolejka
SO/07/09 14:00

Błękitni Stargard

Sanocki 49, Paczuk 71
2-1

Gryf Wejherowo

Szewczyk 52
SO/07/09 15:00

Stal Rzeszów

Goncerz 24
1-1

GKS Katowice

Stefanowicz 53 (k)
SO/07/09 16:00

Skra Częstochowa

0-0

Stal Stalowa Wola

SO/07/09 16:30

Legionovia Legionowo

0-2

Widzew Łódź

Gutowski 60, Robak 90 (k)
SO/07/09 17:00

Garbarnia Kraków

0-0

Elana Toruń

SO/07/09 18:00

Bytovia Bytów

Feruga 74
1-3

Pogoń Siedlce

Balicki 25, Walków 80, Kozłowski I 86
SO/07/09 20:09

Górnik Łęczna

Wojciechowski 85 (k), Banaszak 88
2-1

Resovia

Płatek 72
ND/08/09 13:05

Olimpia Elbląg

Brychlik 90
1-2

Znicz Pruszków

Moskwik 12, Zjawiński 71
ŚR/18/09 17:00

Lech II Poznań

0-3

Górnik Polkowice

Bancewicz 29, Bednarski 55 (k), 68
9 kolejka
SO/14/09 15:00

Elana Toruń

Kryszak 26 (k), Kozłowski 82
2-4

Lech II Poznań

Kryg 21 (k), 87, Szymczak 35, Bartkowiak 61
SO/14/09 15:00

Stal Rzeszów

Głowacki 37, Mozler 48
2-1

Stal Stalowa Wola

Sobotka 82
SO/14/09 16:00

Resovia

Zalepa 20, Radulj 63 (k)
2-0

Skra Częstochowa

SO/14/09 18:00

GKS Katowice

Jędrych 46, Woźniak 88, Gałecki 90
3-1

Legionovia Legionowo

Koziara 56 (k)
SO/14/09 18:00

Bytovia Bytów

Feruga 90 (k)
1-0

Błękitni Stargard

SO/14/09 19:00

Górnik Polkowice

Szuszkiewicz 7
1-1

Pogoń Siedlce

Brodziński 36 (k)
SO/14/09 19:10

Widzew Łódź

Robak 56 (k)
1-1

Garbarnia Kraków

Kuczak 61
ND/15/09 13:05

Znicz Pruszków

Machalski 12
1-2

Górnik Łęczna

Wojciechowski 38 (k), Lewandowski 76
ND/15/09 17:00

Gryf Wejherowo

Majewski 15
1-4

Olimpia Elbląg

Szuprytowski 20, 68, Miller 49, Kuczałek 90
10 kolejka
PT/20/09 20:09

Górnik Łęczna

Stasiak 32
1-0

Gryf Wejherowo

SO/21/09 15:30

Garbarnia Kraków

1-3

GKS Katowice

SO/21/09 16:00

Pogoń Siedlce

Margol 13, 55, Walków 80
3-2

Błękitni Stargard

Sanocki 17, Fadecki 29
SO/21/09 16:00

Skra Częstochowa

Wolny 53, 64 (k)
2-1

Znicz Pruszków

Noiszewski 90
SO/21/09 16:00

Legionovia Legionowo

0-1

Stal Stalowa Wola

Fidziukiewicz 89
SO/21/09 17:00

Lech II Poznań

Marchwiński 55 (k)
1-2

Widzew Łódź

Możdżeń 56, Mandiangu 84
SO/21/09 19:00

Olimpia Elbląg

Szuprytowski 16 (k), Brychlik 25
2-1

Bytovia Bytów

Feruga 42 (k)
SO/21/09 19:00

Górnik Polkowice

Szuszkiewicz 1, Bednarski 6 (k), Bancewicz 22
3-0

Elana Toruń

ND/22/09 13:05

Stal Rzeszów

Pląskowski 50
1-1

Resovia

Krykun 15
11 kolejka
SO/28/09 15:00

Resovia

Dziubiński 14, Kubowicz 85, Twardowski 90
3-0

Legionovia Legionowo

SO/28/09 15:30

Garbarnia Kraków

Szewczyk 56
1-3

Stal Stalowa Wola

Sobotka 20, Ciepiela 45, Waszkiewicz 70
SO/28/09 16:00

Gryf Wejherowo

Majewski 12, 64
2-1

Skra Częstochowa

Wolny 58 (k)
SO/28/09 18:00

GKS Katowice

Woźniak 75, Urynowicz 81
2-0

Lech II Poznań

SO/28/09 19:10

Widzew Łódź

Mąka 72
1-0

Górnik Polkowice

ND/29/09 13:00

Elana Toruń

Kryszak 28 (k), Onsorge 81
2-1

Pogoń Siedlce

Mosiejko 44
ND/29/09 13:05

Znicz Pruszków

Obst 13, Tarnowski 67
2-2

Stal Rzeszów

Płonka 31, Sierant 90
ND/29/09 14:00

Błękitni Stargard

Karmański 26, Kurbiel 82
2-1

Olimpia Elbląg

Lewandowski 90
ND/29/09 17:00

Bytovia Bytów

Kwiatkowski 7, Rutkowski 26
2-1

Górnik Łęczna

Wójcik 30 (k)
12 kolejka
SO/05/10 15:00

Pogoń Siedlce

0-1

Olimpia Elbląg

Miller 45
SO/05/10 15:00

Skra Częstochowa

Wolny 8, Nocoń 83, Napora 87
3-2

Bytovia Bytów

Kawula 32, Giel 87
SO/05/10 15:00

Stal Rzeszów

Głowacki 7
1-2

Gryf Wejherowo

Nowicki 20, Hebel 45
SO/05/10 15:00

Garbarnia Kraków

0-2

Resovia

Domoń 73, Świderski 90
SO/05/10 16:00

Legionovia Legionowo

0-0

Znicz Pruszków

SO/05/10 17:00

Górnik Polkowice

0-1

GKS Katowice

Kiebzak 80
ND/06/10 12:00

Lech II Poznań

Dejewski 60, Jacenko 62
2-2

Stal Stalowa Wola

Dadok 33 (k), 78
ND/06/10 13:00

Elana Toruń

0-1

Widzew Łódź

Robak 26 (k)
ND/06/10 13:05

Górnik Łęczna

Zagórski 84
1-0

Błękitni Stargard

13 kolejka
SO/12/10 15:00

GKS Katowice

Woźniak 26, Stefanowicz 32
2-0

Elana Toruń

SO/12/10 15:00

Resovia

Świderski 54, Radulj 63 (k), Płatek 86 (k)
3-2

Lech II Poznań

Szymczak 10, Letniowski 25
SO/12/10 15:00

Gryf Wejherowo

Majewski 10
1-2

Legionovia Legionowo

Imiela 65, Więdłocha 83
SO/12/10 16:00

Bytovia Bytów

Liberacki 12, Feruga 55, Giel 73
3-2

Stal Rzeszów

Goncerz 9, Pląskowski 50
SO/12/10 17:00

Górnik Polkowice

Szuszkiewicz 19, Wacławczyk 32, Bednarski 54
3-0

Stal Stalowa Wola

SO/12/10 19:10

Widzew Łódź

Robak 7 (k), 23, Gutowski 37, 83, Zieleniecki 42, Brodziński 65 (s), Mandiangu 66
7-3

Pogoń Siedlce

Mójta 64 (k), Walków 72, 76
ND/13/10 13:05

Olimpia Elbląg

Szuprytowski 43
1-1

Górnik Łęczna

Wojciechowski 88
ND/13/10 14:00

Błękitni Stargard

Sadowski 31, Fadecki 56 (k), Kurbiel 61
3-0

Skra Częstochowa

WT/29/10 19:00

Znicz Pruszków

0-1

Garbarnia Kraków

Feliks 19
14 kolejka
SO/19/10 13:00

Garbarnia Kraków

Marszalik 13
1-1

Gryf Wejherowo

Sikorski 18
SO/19/10 14:00

Elana Toruń

Sokół 3
1-1

Stal Stalowa Wola

Fidziukiewicz 61
SO/19/10 15:00

Skra Częstochowa

0-2

Olimpia Elbląg

Lewandowski 34, Demianiuk 43
SO/19/10 15:00

Stal Rzeszów

Pląskowski 7, Reiman 73, Plewka 90
3-1

Błękitni Stargard

Paczuk 68
SO/19/10 15:30

Legionovia Legionowo

Zembrowski 63
1-1

Bytovia Bytów

Feruga 7 (k)
SO/19/10 16:00

Górnik Polkowice

Zalepa 10 (s), Bancewicz 59
2-2

Resovia

Świderski 18, Krykun 83
SO/19/10 19:10

Widzew Łódź

Poczobut 7
1-1

GKS Katowice

Rogalski 28
ND/20/10 12:00

Lech II Poznań

0-1

Znicz Pruszków

Moskwik 67
ND/20/10 13:05

Pogoń Siedlce

Wiktoruk 5, Falon 38, Margol 68
3-4

Górnik Łęczna

Dzięgielewski 52, Stasiak 63, Wojciechowski 73, 76
15 kolejka
PT/25/10 18:00

Bytovia Bytów

Czubak 21, 81
2-1

Garbarnia Kraków

Szewczyk 90 (k)
PT/25/10 19:35

Znicz Pruszków

Machalski 72 (k), Zjawiński 90
2-4

Górnik Polkowice

Opałacz 31, Szuszkiewicz 34, 39, Bednarski 90 (k)
SO/26/10 13:00

Błękitni Stargard

Kurbiel 11, 76
2-1

Legionovia Legionowo

Więdłocha 77
SO/26/10 14:00

Stal Stalowa Wola

0-1

Widzew Łódź

Wolsztyński 88
SO/26/10 14:00

Resovia

Radulj 53, Feret 87
2-1

Elana Toruń

Sokół 75
SO/26/10 15:00

Gryf Wejherowo

Hebel 71 (k)
1-2

Lech II Poznań

Białczyk 15, Szymczak 64
SO/26/10 17:00

Górnik Łęczna

Baranowski 81
1-1

Skra Częstochowa

Andrzejczak 65
SO/26/10 18:00

GKS Katowice

Rogalski 18, Jędrych 85
2-1

Pogoń Siedlce

Mójta 31 (k)
ND/27/10 13:05

Olimpia Elbląg

Prytulak 19
1-0

Stal Rzeszów

16 kolejka
SO/02/11 13:00

Stal Rzeszów

0-1

Górnik Łęczna

Goliński 34
SO/02/11 13:00

Elana Toruń

Boniecki 56, Kołodziej 63
2-1

Znicz Pruszków

Moskwik 2
SO/02/11 13:30

Legionovia Legionowo

Będzieszak 33, Podliński 88
2-2

Olimpia Elbląg

Kuczałek 20, Lewandowski 35
SO/02/11 16:00

Górnik Polkowice

Bednarski 44, 61, Wacławczyk 57, Mucha 82, Szuszkiewicz 89
5-0

Gryf Wejherowo

SO/02/11 17:00

GKS Katowice

Rogalski 48, Michalski 90
2-1

Stal Stalowa Wola

Dadok 90
ND/03/11 13:00

Pogoń Siedlce

Olszewski 82, Skibicki 85
2-0

Skra Częstochowa

ND/03/11 13:00

Garbarnia Kraków

Kuczak 13
1-1

Błękitni Stargard

Fadecki 67 (k)
ND/03/11 13:05

Widzew Łódź

0-1

Resovia

Adamski 90
ND/03/11 17:00

Lech II Poznań

Bartkowiak 22, Klupś 48, Karbownik 74
3-0

Bytovia Bytów

17 kolejka
SO/09/11 13:00

Resovia

Radulj 54 (k), 90 (k)
2-2

GKS Katowice

Rogalski 9, Dejmek 24
SO/09/11 13:00

Błękitni Stargard

Kurbiel 17, Fadecki 49 (k)
2-2

Lech II Poznań

Kaczmarek 71, Letniowski 79 (k)
SO/09/11 13:30

Skra Częstochowa

Holik 90
1-2

Stal Rzeszów

Kostkowski 44, Goncerz 70
SO/09/11 16:00

Bytovia Bytów

Giel 28, Czubak 90
2-0

Górnik Polkowice

SO/09/11 16:30

Pogoń Siedlce

Mójta 53 (k)
1-2

Stal Stalowa Wola

Dadok 10, 62 (k)
SO/09/11 17:00

Górnik Łęczna

Stromecki 38, Stasiak 90
2-0

Legionovia Legionowo

SO/09/11 18:00

Olimpia Elbląg

Miller 78
1-1

Garbarnia Kraków

Kowalski 83 (k)
ND/10/11 13:00

Gryf Wejherowo

0-0

Elana Toruń

ND/10/11 13:05

Znicz Pruszków

0-6

Widzew Łódź

Radwański 41, Tanżyna 49, Robak 59 (k), 85, Wolsztyński 66, Mandiangu 74
18 kolejka
PT/15/11 19:10

Widzew Łódź

Ferra 45 (s), Tanżyna 53, Wolsztyński 60, Kita 82
4-0

Gryf Wejherowo

SO/16/11 13:00

Lech II Poznań

Muhar 16
1-1

Olimpia Elbląg

Miller 50
SO/16/11 13:00

Błękitni Stargard

Fadecki 16, 54, Paczuk 49
3-2

Górnik Polkowice

Bednarski 39, 44
SO/16/11 13:00

Resovia

Zalepa 55, Dziubiński 60, 62
3-2

Stal Stalowa Wola

Dadok 30 (k), Kiercz 82
SO/16/11 16:00

Bytovia Bytów

Kwiatkowski 80
1-1

Elana Toruń

Kryszak 77
SO/16/11 17:00

Górnik Łęczna

Wojciechowski 35
1-0

Garbarnia Kraków

ND/17/11 13:00

Pogoń Siedlce

Barciak 27, Mójta 36
2-1

Stal Rzeszów

Reiman 50 (k)
ND/17/11 13:05

Znicz Pruszków

Moskwik 53, Pyrka 69
2-1

GKS Katowice

Błąd 90
ŚR/27/11 13:00

Skra Częstochowa

Brusiło 30
1-0

Legionovia Legionowo

19 kolejka
SO/23/11 12:00

Resovia

0-1

Pogoń Siedlce

Firlej 76
SO/23/11 13:00

Stal Stalowa Wola

Mistrzyk 75, Fidziukiewicz 82
2-1

Znicz Pruszków

Zjawiński 29
SO/23/11 13:00

Elana Toruń

Sokół 2, Kościelniak 48, Boniecki 86
3-2

Błękitni Stargard

Kurbiel 66, Sadowski 72
SO/23/11 13:00

Lech II Poznań

Letniowski 55
1-1

Górnik Łęczna

Midzierski 60
SO/23/11 13:00

Garbarnia Kraków

0-2

Skra Częstochowa

Andrzejczak 51, Brusiło 71
SO/23/11 13:00

Legionovia Legionowo

0-3

Stal Rzeszów

Reiman 16 (k), 29, Cyfert 40
SO/23/11 16:00

Górnik Polkowice

Bednarski 29 (k)
1-1

Olimpia Elbląg

Lewandowski 44
SO/23/11 18:00

GKS Katowice

Rogalski 1, Kiebzak 7, Rogala 60, Szwedzik 81
4-0

Gryf Wejherowo

ND/24/11 13:05

Widzew Łódź

Możdżeń 3, Robak 61, Wolsztyński 82, 90
4-0

Bytovia Bytów

20 kolejka
SO/30/11 13:00

Stal Rzeszów

Kostkowski 16, Chromiński 76
2-3

Garbarnia Kraków

Feliks 10, 63, Marszalik 40
SO/30/11 13:00

Skra Częstochowa

0-0

Lech II Poznań

SO/30/11 13:00

Błękitni Stargard

Ostrowski 61
1-3

Widzew Łódź

Radwański 37, Robak 45 (k), 82
SO/30/11 17:00

Górnik Łęczna

Wojciechowski 67, Midzierski 90
2-1

Górnik Polkowice

Bednarski 12
SO/30/11 17:00

Olimpia Elbląg

0-2

Elana Toruń

Sokół 27, Kozłowski 68
ND/01/12 12:30

Znicz Pruszków

Noiszewski 54, Zjawiński 59
2-1

Resovia

Płatek 70
ND/01/12 13:00

Pogoń Siedlce

Mójta 82 (k)
1-2

Legionovia Legionowo

Pietraszkiewicz 30, Więdłocha 71
ND/01/12 13:00

Gryf Wejherowo

Hebel 71, 90
2-3

Stal Stalowa Wola

Dadok 25, Fidziukiewicz 42, Stelmach 85
ND/01/12 13:05

Bytovia Bytów

Czubak 27
1-2

GKS Katowice

Gałecki 62, Woźniak 76
21 kolejka
SO/29/02 12:00

Lech II Poznań

Sobol 49, Szymczak 87 (k)
2-1

Stal Rzeszów

Pieczara 11
SO/29/02 13:00

Garbarnia Kraków

Radwanek 3, Kuczak 16, Mruk 20
3-1

Legionovia Legionowo

Małek 25
SO/29/02 14:00

Resovia

Świderski 20, 58, Mikulec 32, Kaliniec 45, Zalepa 62, Twardowski 83
6-0

Gryf Wejherowo

SO/29/02 16:00

Górnik Polkowice

Szuszkiewicz 25, Bednarski 63, 64, 80
4-1

Skra Częstochowa

Wolny 73 (k)
SO/29/02 17:00

GKS Katowice

Błąd 26, Woźniak 39
2-2

Błękitni Stargard

Cywiński 1, Gawron 33
SO/29/02 19:38

Stal Stalowa Wola

0-0

Bytovia Bytów

SO/29/02 20:08

Elana Toruń

Kozłowski 19, Marcin 38, Onsorge 56 (k), Hrnciar 63, Stryjewski 73
5-0

Górnik Łęczna

ND/01/03 12:00

Znicz Pruszków

Bochenek 37, Noiszewski 68 (k)
2-1

Pogoń Siedlce

Walków 31
ND/01/03 13:05

Widzew Łódź

Radwański 18, Robak 82
2-2

Olimpia Elbląg

Wenger 78, Kiełtyka 89
22 kolejka
SO/07/03 13:00

Legionovia Legionowo

0-0

Lech II Poznań

SO/07/03 13:00

Błękitni Stargard

0-0

Stal Stalowa Wola

SO/07/03 13:30

Skra Częstochowa

Sokół 20 (s)
1-0

Elana Toruń

SO/07/03 14:00

Pogoń Siedlce

Wełna 74
1-0

Garbarnia Kraków

SO/07/03 14:00

Stal Rzeszów

Pieczara 83 (k)
1-2

Górnik Polkowice

Wacławczyk 7, Bednarski 45
SO/07/03 16:00

Bytovia Bytów

Liberacki 55
1-0

Resovia

SO/07/03 17:00

Olimpia Elbląg

Brychlik 66, Prytulak 83 (k), 88
3-1

GKS Katowice

Stefanowicz 72 (k)
ND/08/03 13:05

Górnik Łęczna

Baranowski 5
1-2

Widzew Łódź

Kalinkowski 17 (s), Możdżeń 39
ND/08/03 14:00

Gryf Wejherowo

Pek 29
1-0

Znicz Pruszków

23 kolejka
SO/14/03 12:00

Znicz Pruszków

-
Odwołany

Bytovia Bytów

SO/14/03 12:00

Lech II Poznań

-
Odwołany

Garbarnia Kraków

SO/14/03 13:00

Gryf Wejherowo

-
Odwołany

Pogoń Siedlce

SO/14/03 15:00

Resovia

-
Odwołany

Błękitni Stargard

SO/14/03 16:00

Górnik Polkowice

-
Odwołany

Legionovia Legionowo

SO/14/03 18:00

Stal Stalowa Wola

-
Odwołany

Olimpia Elbląg

SO/14/03 18:00

Elana Toruń

-
Odwołany

Stal Rzeszów

SO/14/03 19:10

Widzew Łódź

-
Odwołany

Skra Częstochowa

ND/15/03 13:05

GKS Katowice

-
Odwołany

Górnik Łęczna

24 kolejka
- -

Garbarnia Kraków

-

Górnik Polkowice

- -

Legionovia Legionowo

-

Elana Toruń

- -

Stal Rzeszów

-

Widzew Łódź

- -

Skra Częstochowa

-

GKS Katowice

- -

Górnik Łęczna

-

Stal Stalowa Wola

- -

Olimpia Elbląg

-

Resovia

- -

Błękitni Stargard

-

Znicz Pruszków

- -

Bytovia Bytów

-

Gryf Wejherowo

SO/21/03 00:00

Lech II Poznań

-

Pogoń Siedlce

25 kolejka
- -

Gryf Wejherowo

-

Błękitni Stargard

- -

Znicz Pruszków

-

Olimpia Elbląg

- -

Resovia

-

Górnik Łęczna

- -

Stal Stalowa Wola

-

Skra Częstochowa

- -

GKS Katowice

-

Stal Rzeszów

- -

Widzew Łódź

-

Legionovia Legionowo

- -

Elana Toruń

-

Garbarnia Kraków

- -

Górnik Polkowice

-

Lech II Poznań

SO/28/03 00:00

Pogoń Siedlce

-

Bytovia Bytów

26 kolejka
- -

Pogoń Siedlce

-

Górnik Polkowice

- -

Lech II Poznań

-

Elana Toruń

- -

Garbarnia Kraków

-

Widzew Łódź

- -

Legionovia Legionowo

-

GKS Katowice

- -

Skra Częstochowa

-

Resovia

- -

Górnik Łęczna

-

Znicz Pruszków

- -

Olimpia Elbląg

-

Gryf Wejherowo

- -

Błękitni Stargard

-

Bytovia Bytów

SO/04/04 00:00

Stal Stalowa Wola

-

Stal Rzeszów

27 kolejka
- -

Bytovia Bytów

-

Olimpia Elbląg

- -

Gryf Wejherowo

-

Górnik Łęczna

- -

Znicz Pruszków

-

Skra Częstochowa

- -

Resovia

-

Stal Rzeszów

- -

Stal Stalowa Wola

-

Legionovia Legionowo

- -

GKS Katowice

-

Garbarnia Kraków

- -

Widzew Łódź

-

Lech II Poznań

- -

Elana Toruń

-

Górnik Polkowice

SO/11/04 00:00

Błękitni Stargard

-

Pogoń Siedlce

28 kolejka
- -

Pogoń Siedlce

-

Elana Toruń

- -

Górnik Polkowice

-

Widzew Łódź

- -

Lech II Poznań

-

GKS Katowice

- -

Legionovia Legionowo

-

Resovia

- -

Stal Rzeszów

-

Znicz Pruszków

- -

Skra Częstochowa

-

Gryf Wejherowo

- -

Górnik Łęczna

-

Bytovia Bytów

- -

Olimpia Elbląg

-

Błękitni Stargard

SO/18/04 00:00

Stal Stalowa Wola

-

Garbarnia Kraków

29 kolejka
- -

Błękitni Stargard

-

Górnik Łęczna

- -

Bytovia Bytów

-

Skra Częstochowa

- -

Gryf Wejherowo

-

Stal Rzeszów

- -

Znicz Pruszków

-

Legionovia Legionowo

- -

Resovia

-

Garbarnia Kraków

- -

Stal Stalowa Wola

-

Lech II Poznań

- -

GKS Katowice

-

Górnik Polkowice

- -

Widzew Łódź

-

Elana Toruń

SO/25/04 00:00

Olimpia Elbląg

-

Pogoń Siedlce

30 kolejka
- -

Pogoń Siedlce

-

Widzew Łódź

- -

Elana Toruń

-

GKS Katowice

- -

Lech II Poznań

-

Resovia

- -

Garbarnia Kraków

-

Znicz Pruszków

- -

Legionovia Legionowo

-

Gryf Wejherowo

- -

Stal Rzeszów

-

Bytovia Bytów

- -

Skra Częstochowa

-

Błękitni Stargard

- -

Górnik Łęczna

-

Olimpia Elbląg

SO/02/05 00:00

Stal Stalowa Wola

-

Górnik Polkowice

31 kolejka
- -

Olimpia Elbląg

-

Skra Częstochowa

- -

Błękitni Stargard

-

Stal Rzeszów

- -

Bytovia Bytów

-

Legionovia Legionowo

- -

Gryf Wejherowo

-

Garbarnia Kraków

- -

Znicz Pruszków

-

Lech II Poznań

- -

Resovia

-

Górnik Polkowice

- -

Stal Stalowa Wola

-

Elana Toruń

- -

GKS Katowice

-

Widzew Łódź

SO/09/05 00:00

Górnik Łęczna

-

Pogoń Siedlce

32 kolejka
- -

Widzew Łódź

-

Stal Stalowa Wola

- -

Elana Toruń

-

Resovia

- -

Górnik Polkowice

-

Znicz Pruszków

- -

Lech II Poznań

-

Gryf Wejherowo

- -

Garbarnia Kraków

-

Bytovia Bytów

- -

Legionovia Legionowo

-

Błękitni Stargard

- -

Stal Rzeszów

-

Olimpia Elbląg

- -

Skra Częstochowa

-

Górnik Łęczna

SO/16/05 00:00

Pogoń Siedlce

-

GKS Katowice

33 kolejka
- -

Górnik Łęczna

-

Stal Rzeszów

- -

Olimpia Elbląg

-

Legionovia Legionowo

- -

Błękitni Stargard

-

Garbarnia Kraków

- -

Bytovia Bytów

-

Lech II Poznań

- -

Gryf Wejherowo

-

Górnik Polkowice

- -

Znicz Pruszków

-

Elana Toruń

- -

Resovia

-

Widzew Łódź

- -

Stal Stalowa Wola

-

GKS Katowice

SO/23/05 00:00

Skra Częstochowa

-

Pogoń Siedlce

34 kolejka
- -

Stal Stalowa Wola

-

Pogoń Siedlce

- -

GKS Katowice

-

Resovia

- -

Widzew Łódź

-

Znicz Pruszków

- -

Elana Toruń

-

Gryf Wejherowo

- -

Górnik Polkowice

-

Bytovia Bytów

- -

Lech II Poznań

-

Błękitni Stargard

- -

Garbarnia Kraków

-

Olimpia Elbląg

- -

Legionovia Legionowo

-

Górnik Łęczna

- -

Stal Rzeszów

-

Skra Częstochowa

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1 Legia Warszawa 26 51 54-26
2 Piast Gliwice 26 43 28-25
4 Cracovia 26 42 35-25
5 Śląsk Wrocław 26 42 34-29
3 Lech Poznań 26 42 45-25
6 Pogoń Szczecin 26 41 27-23
7 Lechia Gdańsk 26 38 32-33
8 Jagiellonia Białystok 26 37 35-35
9 Raków Częstochowa 26 36 32-37
10 Wisła Płock 26 36 32-41
11 Zagłębie Lubin 26 33 41-40
12 Górnik Zabrze 26 33 34-36
13 Wisła Kraków 26 31 33-38
14 Korona Kielce 26 26 15-30
15 Arka Gdynia 26 25 22-37
16 ŁKS Łódź 26 20 25-44
PT/13/03 18:00
ŁKS Ł.
-
Górnik Z.
PT/13/03 20:30
Śląsk W.
-
Raków C.
SO/14/03 15:00
Pogoń S.
-
Zagłębie L.
SO/14/03 17:30
Piast G.
-
Wisła K.
SO/14/03 20:00
Lech P.
-
Legia W.
ND/15/03 15:00
Cracovia
-
Jagiellonia B.
ND/15/03 17:30
Lechia G.
-
Arka G.
PN/16/03 18:00
Wisła P.
-
Korona K.
PT/20/03 18:00
Raków C.
-
ŁKS Ł.
PT/20/03 20:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
SO/21/03 15:00
Jagiellonia B.
-
Wisła P.
SO/21/03 17:30
Zagłębie L.
-
Lech P.
SO/21/03 20:00
Pogoń S.
-
Cracovia
ND/22/03 12:30
Korona K.
-
Piast G.
ND/22/03 15:00
Arka G.
-
Śląsk W.
ND/22/03 17:30
Wisła K.
-
Legia W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

16:30 TVP Sport GOL magazyn Ekstraklasy
20:30 Polsat Sport Ukraina - Polska (powt.)
21:35 TVP Sport Polska - Francja (powt.)
14:30 TVP Sport GOL magazyn Ekstraklasy
15:10 TVP Sport Izrael - Polska (powt.)
17:15 TVP Sport Polska - Azerbejdżan (powt.)
20:30 Polsat Sport Szwajcaria - Polska (powt.)