Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 23 października 2019

3 Liga grupa 1 - łódzka/mazowiecka/podlaska/warmińsko-mazurska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Sokół Ostróda132929-129-2-24-1-15-1-1
2Sokół Aleksandrów Ł.132624-137-5-14-1-13-4-0
3Znicz Biała Piska132525-147-4-24-4-03-0-2
4Świt Nowy Dwór M.132418-127-3-33-1-14-2-2
5Huragan Morąg132218-136-4-32-3-24-1-1
6Legia II Warszawa112121-146-3-22-2-14-1-1
7Pelikan Łowicz132027-206-2-52-2-24-0-3
8RKS Radomsko131920-206-1-64-0-32-1-3
9Unia Skierniewice131925-316-1-62-0-44-1-2
10Broń Radom131818-185-3-51-2-24-1-3
11Olimpia Zambrów131622-234-4-53-0-41-4-1
12Concordia Elbląg131615-204-4-53-3-11-1-4
13Lechia Tomaszów Mazow.121214-213-3-62-1-21-2-4
14Ruch Wysokie Mazow.121116-192-5-50-2-42-3-1
15Ursus Warszawa131111-172-5-61-3-41-2-2
16Pogoń Grodzisk Mazow.131118-253-2-81-1-52-1-3
17Polonia Warszawa131110-203-2-82-1-41-1-4
18KS Wasilków1379-282-1-100-0-72-1-3
SO/19/10 14:00
Olimpia Z.
2-4
Unia S.
SO/19/10 14:00
Pogoń G.
1-1
KS W.
SO/19/10 14:00
Znicz B.
2-0
Lechia T.
SO/19/10 14:00
Ursus W.
1-1
Świt N.
SO/19/10 15:00
Sokół A.
1-1
Legia I.
SO/19/10 15:00
Concordia E.
2-3
Broń R.
SO/19/10 18:00
Sokół O.
1-2
RKS R.
ND/20/10 11:15
Pelikan Ł.
1-0
Polonia W.
ND/20/10 16:00
Ruch W.
0-1
Huragan M.
SO/26/10 14:00
Unia S.
-
RKS R.
SO/26/10 14:00
Ursus W.
-
Pelikan Ł.
SO/26/10 14:00
Huragan M.
-
Sokół A.
SO/26/10 14:00
KS W.
-
Znicz B.
SO/26/10 14:00
Olimpia Z.
-
Pogoń G.
SO/26/10 17:00
Polonia W.
-
Concordia E.
ND/27/10 11:00
Lechia T.
-
Ruch W.
ND/27/10 12:00
Broń R.
-
Sokół O.
ND/27/10 12:00
Legia I.
-
Świt N.
1 kolejka
SO/03/08 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Szymański 60
1-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 1, Bociek 90 (k)
SO/03/08 16:00

Ursus Warszawa

Jabłoński 24, Szerszeń 63, Muszyński 90
3-1

Broń Radom

Czarnota 20
SO/03/08 16:00

Olimpia Zambrów

Grzybowski 80
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Kwiatkowski 87, Maciejewski 90
SO/03/08 17:00

KS Wasilków

0-4

Pelikan Łowicz

Szczepański 53, Piekarski 58 (k), 68 (k), Wawrzyński 77
SO/03/08 17:00

Znicz Biała Piska

Furman 39 (k)
1-1

Ruch Wysokie Mazow.

Babul 82
SO/03/08 17:00

RKS Radomsko

0-1

Legia II Warszawa

Grudziński 89
SO/03/08 17:00

Concordia Elbląg

0-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/03/08 18:00

Huragan Morąg

Łysiak 25, 48, 53, Modrzewski 90
4-2

Sokół Ostróda

Hirsz 18, 33
SO/03/08 19:00

Polonia Warszawa

Pieczara 48, 62, 73, Zych 83
4-3

Unia Skierniewice

Parobczyk 5, Przezak 54, Bujalski 86
2 kolejka
SO/10/08 17:00

Unia Skierniewice

Parobczyk 21 (k), 64 (k), Gutkowski 39
3-2

Ruch Wysokie Mazow.

Pasko 3, Brokowski 81 (k)
SO/10/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Cupriak 62, Maćczak 75 (k), 82
3-1

Znicz Biała Piska

Romachów 90
SO/10/08 17:00

Concordia Elbląg

Pawłowski 53, Szawara 70 (k)
2-1

KS Wasilków

Ostaszewski 26
SO/10/08 17:00

RKS Radomsko

Baraniak 25, Wojtczak 30 (k), Klepczyński 80
3-0

Huragan Morąg

SO/10/08 17:00

Broń Radom

0-2

Legia II Warszawa

Niezgoda 28, Waniek 52
SO/10/08 18:00

Sokół Ostróda

Rynkowski 52, Hirsz 66
2-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/10/08 19:00

Polonia Warszawa

0-0

Ursus Warszawa

SO/10/08 19:35

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 10, Kołaczek 12 (s), Cuch 21, Maciejewski 32 (k), Drwęcki 76
5-3

Pogoń Grodzisk Mazow.

Strzałkowski 55, 79, Szymański 57
ND/11/08 11:15

Pelikan Łowicz

Warchoł 49
1-1

Olimpia Zambrów

Grzybowski 24
3 kolejka
ŚR/14/08 16:00

Ursus Warszawa

0-0

Unia Skierniewice

ŚR/14/08 17:00

KS Wasilków

0-2

Sokół Ostróda

Chwastek 14, Kubicki 49
ŚR/14/08 17:00

Olimpia Zambrów

Bortniczuk 18, Głowicki 21, 31, Zalewski 58
4-1

Concordia Elbląg

Lisiecki 5
ŚR/14/08 17:00

Znicz Biała Piska

Furman 89 (k)
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Drwęcki 72
ŚR/14/08 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Wierzbowski 46, Babul 69
2-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 58, 81
ŚR/14/08 17:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-5

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 3, Żółtowski 40, Warchoł 60, 88, 90
ŚR/14/08 18:00

Huragan Morąg

Kołosow 87
1-1

Broń Radom

Czarnecki 37
ŚR/14/08 18:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Kania 56, Marcioch 67, Snopczyński 82, Lewiński 88
4-1

RKS Radomsko

Wojtczak 55
ŚR/21/08 18:00

Legia II Warszawa

Rosołek 20 (k), 71 (k), Cielemęcki 59
3-0

Polonia Warszawa

4 kolejka
SO/17/08 15:00

Unia Skierniewice

Bojańczyk 42, Wrzesiński 61
2-3

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 14, Bociek 22, Stolarczyk 90
SO/17/08 16:00

Ursus Warszawa

Szerszeń 33, Skowroński 79 (k)
2-3

Legia II Warszawa

Cichocki 54, Wełniak 84, 89
SO/17/08 17:00

Concordia Elbląg

Tomczuk 24, Pawłowski 31
2-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/17/08 18:00

Sokół Ostróda

Rynkowski 53, Wicki 73, 85, Okuniewicz 81
4-1

Olimpia Zambrów

Zalewski 41
SO/17/08 19:00

Polonia Warszawa

0-2

Huragan Morąg

Kołosow 75, 90
ND/18/08 11:15

Pelikan Łowicz

Kieplin 25, Piekarski 84
2-4

Znicz Biała Piska

Famulak 37, Kosiński 41, Kossyk 90, Giełażyn 90
ND/18/08 16:00

Broń Radom

Sternicki 80, Śliwiński 90
2-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Snopczyński 90
ND/18/08 17:00

RKS Radomsko

Baraniak 28, 78, Wojtczak 45, 71, Rozwandowicz 90
5-0

KS Wasilków

ND/18/08 18:00

Świt Nowy Dwór M.

0-0

Ruch Wysokie Mazow.

5 kolejka
SO/24/08 15:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

Strzałkowski 34
1-2

Sokół Ostróda

Okuniewicz 7, Kubicki 42
SO/24/08 16:00

Olimpia Zambrów

Bortniczuk 28, Jackiewicz 37, Janicki 60 (s), Paczkowski 67
4-1

RKS Radomsko

Wojtczak 84 (k)
SO/24/08 17:00

Huragan Morąg

Burzyński 11, Ressel 32, Mętlicki 73
3-0

Ursus Warszawa

SO/24/08 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-0

Polonia Warszawa

SO/24/08 17:00

KS Wasilków

0-1

Broń Radom

Śliwiński 66
SO/24/08 17:00

Znicz Biała Piska

0-0

Concordia Elbląg

SO/24/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Gieraga 12, Zagórski 61
2-3

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 26, 90, Waśniowski 90
ND/25/08 12:00

Legia II Warszawa

Wełniak 6
1-2

Unia Skierniewice

Pieńkowski 25, 57
ND/25/08 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Stankiewicz 21, Hryszko 49, Brokowski 58 (k)
3-4

Pelikan Łowicz

Warchoł 10, 34 (k), 89, Wyszogrodzki 43
6 kolejka
PT/30/08 17:00

Unia Skierniewice

0-1

Świt Nowy Dwór M.

Kwiatkowski 66
SO/31/08 16:00

Ursus Warszawa

Szerszeń 43
1-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Snopczyński 82, 85
SO/31/08 17:00

Concordia Elbląg

Maciążek 90
1-1

Ruch Wysokie Mazow.

Radaszkiewicz 67
SO/31/08 18:00

Sokół Ostróda

Ziółkowski 72, Żwir 78
2-1

Znicz Biała Piska

Leszczyński 55 (s)
SO/31/08 19:00

Polonia Warszawa

Wiśniewski 53
1-2

KS Wasilków

Babiński 18 (s), 27 (s)
ND/01/09 11:15

Pelikan Łowicz

Wyszogrodzki 20
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 82
ND/01/09 12:00

Legia II Warszawa

Cichocki 72
1-1

Huragan Morąg

Kołosow 46
ND/01/09 17:00

RKS Radomsko

Wrzesień 62
1-3

Pogoń Grodzisk Mazow.

Kołaczek 50, Szymański 78, Łabęda 90
ŚR/09/10 18:00

Broń Radom

Sternicki 12, Śliwiński 30
2-2

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 55, Ostaszewski 85
7 kolejka
CZ/05/09 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 19, 79, Matuszewski 23, Bociek 77
4-1

Concordia Elbląg

Lenart 87
PT/06/09 17:00

Huragan Morąg

Kołosow 66, 74 (k)
2-3

Unia Skierniewice

Wrzesiński 18, Łojszczyk 65, Pieńkowski 71
SO/07/09 15:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-2

Broń Radom

Czarnota 33, Śliwiński 67
SO/07/09 16:00

KS Wasilków

0-1

Ursus Warszawa

Dziełak 50
SO/07/09 16:00

Olimpia Zambrów

Paczkowski 15
1-2

Polonia Warszawa

Kobiera 55, Pieczara 82
SO/07/09 16:00

Znicz Biała Piska

0-0

RKS Radomsko

ND/08/09 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Matus 22
1-2

Sokół Ostróda

Tomkiewicz 13, Stryjewski 45
ND/08/09 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Wiśniewski 90
1-0

Pelikan Łowicz

ŚR/23/10 15:00

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Legia II Warszawa

8 kolejka
PT/13/09 19:00

Polonia Warszawa

Wasilewski 7, Pieczara 90
2-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Strzałkowski 53
SO/14/09 14:00

Unia Skierniewice

Wrzesiński 6, Parobczyk 83 (k)
2-1

Pelikan Łowicz

Warchoł 73
SO/14/09 16:00

RKS Radomsko

0-2

Ruch Wysokie Mazow.

Babul 32, 41
SO/14/09 16:00

Znicz Biała Piska

Gondek 13, Giełażyn 58, Fiedorowicz 64
3-2

Broń Radom

Czarnecki 8, Jedynak 49
SO/14/09 16:00

Ursus Warszawa

Szerszeń 27
1-1

Olimpia Zambrów

Głowicki 34
SO/14/09 16:00

Legia II Warszawa

Rosołek 14, 31, Praszelik 43, Konik 90
4-0

KS Wasilków

SO/14/09 16:00

Huragan Morąg

0-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/14/09 16:30

Concordia Elbląg

Duda 20 (k)
1-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/14/09 18:00

Sokół Ostróda

Kubicki 30
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 76 (k)
9 kolejka
PT/20/09 19:30

Świt Nowy Dwór M.

0-1

Sokół Ostróda

Żwir 76
SO/21/09 14:00

Znicz Biała Piska

Famulak 45, 57
2-1

Polonia Warszawa

Andrzejewski 48
SO/21/09 15:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

Skowroński 58 (s)
1-0

Ursus Warszawa

SO/21/09 16:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 18
1-3

Legia II Warszawa

Cielemęcki 48, Rosołek 53, Wełniak 87
SO/21/09 16:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 10
1-0

RKS Radomsko

ND/22/09 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Jakubczyk 10, Szymczak 31, Cyran 39, Marcioch 60, Wuwer 90
5-3

Unia Skierniewice

Przezak 52, Wrzesiński 66, Karasek 90
ND/22/09 11:15

Pelikan Łowicz

Piekarski 7, Warchoł 33, 59 (k), Kowalczyk 54
4-1

Concordia Elbląg

Wira 81
ND/22/09 15:00

KS Wasilków

0-2

Huragan Morąg

Ressel 32, 73
ND/22/09 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Makala 44
1-4

Broń Radom

Czarnecki 23, Śliwiński 33, 72, Ziemak 90
10 kolejka
PT/27/09 20:00

Polonia Warszawa

0-2

Ruch Wysokie Mazow.

Brokowski 53, Pasko 62
SO/28/09 15:00

RKS Radomsko

Baraniak 40, 67
2-1

Świt Nowy Dwór M.

Pomorski 39
SO/28/09 15:00

Huragan Morąg

0-0

Olimpia Zambrów

SO/28/09 16:00

Ursus Warszawa

Szerszeń 9
1-2

Znicz Biała Piska

Kosiński 28 (k), Giełażyn 66
SO/28/09 18:00

Sokół Ostróda

Kubicki 7, Wicki 18 (k), 53, Hirsz 76
4-1

Pelikan Łowicz

Warchoł 70
ND/29/09 11:00

Unia Skierniewice

Kopeć 70 (s)
1-3

Concordia Elbląg

Duda 3, 62, Lisiecki 44
ND/29/09 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 10 (k)
1-3

KS Wasilków

Poduch 8, Butkiewicz 45 (k), 83 (k)
ND/29/09 12:00

Legia II Warszawa

Grudziński 40, Orlik 77
2-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 59 (k), Strzałkowski 64
ND/29/09 16:00

Broń Radom

0-0

Sokół Aleksandrów Ł.

11 kolejka
PT/04/10 19:30

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 29, 83
2-0

Broń Radom

SO/05/10 14:00

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 70, Kaczmarczyk 90
2-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Marcioch 90
SO/05/10 14:00

Znicz Biała Piska

Fiedorowicz 9, 77, Jambrzycki 33, Furman 39, Gondek 74 (k)
5-0

Legia II Warszawa

SO/05/10 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-1

Huragan Morąg

Maćkowski 52
SO/05/10 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Dziuba 23, Maćczak 53 (k)
2-0

Polonia Warszawa

SO/05/10 16:00

Concordia Elbląg

0-0

Sokół Ostróda

ND/06/10 11:15

Pelikan Łowicz

Warchoł 75, Piekarski 78
2-3

RKS Radomsko

Ślęzak 52 (k), Saktura 56, Rozwandowicz 81
ND/06/10 15:00

KS Wasilków

Butkiewicz 88 (k)
1-2

Unia Skierniewice

Czarnecki 48, Przezak 53
ND/06/10 15:30

Ruch Wysokie Mazow.

Radaszkiewicz 20
1-1

Ursus Warszawa

Możdżonek 60
12 kolejka
SO/12/10 14:00

Huragan Morąg

Łysiak 9
1-3

Znicz Biała Piska

Gądek 40, Furman 42, Romachów 89
SO/12/10 15:00

Unia Skierniewice

0-6

Sokół Ostróda

Kubicki 2, Żwir 6, Wasiluk 57 (k), Tomkiewicz 61, Wicki 64, Rynkowski 70
SO/12/10 15:00

RKS Radomsko

Tall 66, 80
2-1

Concordia Elbląg

Duda 90
SO/12/10 15:00

Ursus Warszawa

0-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 33, Szarpak 57
SO/12/10 15:00

KS Wasilków

Styś 78
1-2

Olimpia Zambrów

Zalewski 71, Wasiluk 90
SO/12/10 18:00

Polonia Warszawa

0-1

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 36
ND/13/10 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-5

Pogoń Grodzisk Mazow.

Strzałkowski 27, 55, Jaroń 53 (k), Szymański 90, 90
ND/13/10 12:00

Broń Radom

0-1

Pelikan Łowicz

Wyszogrodzki 64
ŚR/06/11 17:00

Legia II Warszawa

-

Ruch Wysokie Mazow.

13 kolejka
SO/19/10 14:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 6, 55
2-4

Unia Skierniewice

Parobczyk 16, 64, Łojszczyk 30, Karasek 59
SO/19/10 14:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Szymański 64
1-1

KS Wasilków

Dudziński 83
SO/19/10 14:00

Znicz Biała Piska

Giełażyn 68, Gondek 90 (k)
2-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/19/10 14:00

Ursus Warszawa

Jabłoński 89
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 49
SO/19/10 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Dziuba 29
1-1

Legia II Warszawa

Konik 90
SO/19/10 15:00

Concordia Elbląg

Wira 37, Maciążek 71
2-3

Broń Radom

Czarnecki 13, 49, Kwiencer 41
SO/19/10 18:00

Sokół Ostróda

Wasiluk 60
1-2

RKS Radomsko

Rozwandowicz 45, 52
ND/20/10 11:15

Pelikan Łowicz

Piekarski 9
1-0

Polonia Warszawa

ND/20/10 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

0-1

Huragan Morąg

Grzybowski 24
14 kolejka
SO/26/10 14:00

Unia Skierniewice

-

RKS Radomsko

SO/26/10 14:00

Ursus Warszawa

-

Pelikan Łowicz

SO/26/10 14:00

Huragan Morąg

-

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/26/10 14:00

KS Wasilków

-

Znicz Biała Piska

SO/26/10 14:00

Olimpia Zambrów

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/26/10 17:00

Polonia Warszawa

-

Concordia Elbląg

ND/27/10 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Ruch Wysokie Mazow.

ND/27/10 12:00

Broń Radom

-

Sokół Ostróda

ND/27/10 12:00

Legia II Warszawa

-

Świt Nowy Dwór M.

15 kolejka
- -

Znicz Biała Piska

-

Olimpia Zambrów

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

KS Wasilków

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Huragan Morąg

- -

Pelikan Łowicz

-

Legia II Warszawa

- -

Concordia Elbląg

-

Ursus Warszawa

- -

Sokół Ostróda

-

Polonia Warszawa

- -

RKS Radomsko

-

Broń Radom

SO/02/11 00:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Unia Skierniewice

16 kolejka
- -

Polonia Warszawa

-

RKS Radomsko

- -

Ursus Warszawa

-

Sokół Ostróda

- -

Legia II Warszawa

-

Concordia Elbląg

- -

Huragan Morąg

-

Pelikan Łowicz

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

KS Wasilków

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Olimpia Zambrów

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Znicz Biała Piska

SO/09/11 00:00

Unia Skierniewice

-

Broń Radom

17 kolejka
- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Olimpia Zambrów

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

KS Wasilków

- -

Pelikan Łowicz

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Concordia Elbląg

-

Huragan Morąg

- -

Sokół Ostróda

-

Legia II Warszawa

- -

RKS Radomsko

-

Ursus Warszawa

- -

Broń Radom

-

Polonia Warszawa

SO/16/11 00:00

Znicz Biała Piska

-

Ursus Warszawa

18 kolejka
- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Concordia Elbląg

- -

Unia Skierniewice

-

Polonia Warszawa

- -

Broń Radom

-

Ursus Warszawa

- -

Sokół Ostróda

-

Huragan Morąg

- -

Pelikan Łowicz

-

KS Wasilków

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Olimpia Zambrów

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Znicz Biała Piska

ND/24/11 00:00

Legia II Warszawa

-

RKS Radomsko

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Pogoń Szczecin122415-9
2Wisła Płock122216-18
3Piast Gliwice122114-9
4Jagiellonia Białystok122021-14
5Cracovia122019-14
6Lechia Gdańsk122016-12
7Legia Warszawa122015-13
8Lech Poznań121822-15
9Śląsk Wrocław121815-12
10Zagłębie Lubin121521-19
11Raków Częstochowa121514-17
12Górnik Zabrze121411-12
13Wisła Kraków121114-17
14Arka Gdynia121010-20
15ŁKS Łódź12813-23
16Korona Kielce1286-18
PT/18/10 18:00
Zagłębie L.
0-1
Pogoń S.
PT/18/10 20:30
Wisła K.
1-2
Piast G.
SO/19/10 15:00
Korona K.
0-1
Wisła P.
SO/19/10 17:30
Legia W.
2-1
Lech P.
SO/19/10 20:00
Jagiellonia B.
3-2
Cracovia
ND/20/10 15:00
Arka G.
2-2
Lechia G.
ND/20/10 17:30
Górnik Z.
1-1
ŁKS Ł.
PN/21/10 18:00
Raków C.
1-0
Śląsk W.
PT/25/10 18:00
Cracovia
-
Pogoń S.
PT/25/10 20:30
Lech P.
-
Zagłębie L.
SO/26/10 15:00
ŁKS Ł.
-
Raków C.
SO/26/10 17:30
Piast G.
-
Korona K.
SO/26/10 20:00
Lechia G.
-
Górnik Z.
ND/27/10 12:30
Wisła P.
-
Jagiellonia B.
ND/27/10 15:00
Śląsk W.
-
Arka G.
ND/27/10 17:30
Legia W.
-
Wisła K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:55 Premium 1 LM: Ajax - Chelsea (na żywo)
21:00 TVP 1 LM: Inter - Borussia D. (na żywo)
17:30 Polsat Sport 1. liga: Odra - Stal (na żywo)
21:00 Premium 2 LE: Celtic - Lazio (na żywo)
21:00 Premium 1 LE: Arsenal - Guimaraes (na żywo)