Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 24 września 2021

3 Liga grupa 1 - łódzka/mazowiecka/podlaska/warmińsko-mazurska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Legionovia Legionowo92020-126-2-15-0-11-2-0
2Polonia Warszawa81615-65-1-23-0-12-1-1
3Unia Skierniewice91618-135-1-32-0-33-1-0
4Pilica Białobrzegi81418-134-2-23-2-01-0-2
5Świt Nowy Dwór M.81414-104-2-21-1-23-1-0
6KS Kutno91411-114-2-31-2-13-0-2
7Lechia Tomaszów Mazow.91315-134-1-42-1-02-0-4
8ŁKS II Łódź91316-174-1-43-0-21-1-2
9Legia II Warszawa81212-83-3-22-1-01-2-2
10Jagiellonia II Białystok81213-154-0-42-0-22-0-2
11GKS Wikielec91210-123-3-32-1-21-2-1
12Pelikan Łowicz81111-92-5-11-3-01-2-1
13Broń Radom81010-123-1-41-1-02-0-4
14Ursus Warszawa9914-192-3-40-2-22-1-2
15Znicz Biała Piska9812-142-2-51-1-31-1-2
16Wissa Szczuczyn987-121-5-31-3-20-2-1
17Sokół Aleksandrów Ł.9712-161-4-41-1-20-3-2
18Błonianka Błonie8711-172-1-51-1-21-0-3
19Mamry Giżycko878-182-1-50-0-42-1-1
PT/17/09 18:00
GKS W.
1-2
Mamry G.
SO/18/09 15:00
Unia S.
3-2
Znicz B.
SO/18/09 16:00
ŁKS I.
2-1
Broń R.
SO/18/09 16:00
Legionovia L.
3-1
Pilica B.
SO/18/09 16:00
Wissa S.
0-0
Legia I.
SO/18/09 19:11
Polonia W.
2-1
Lechia T.
ND/19/09 11:00
Błonianka B.
1-2
KS K.
ND/19/09 14:00
Jagiellonia I.
2-0
Sokół A.
ND/19/09 16:00
Świt N.
3-0
Ursus W.
SO/25/09 11:00
Legia I.
-
Unia S.
SO/25/09 13:00
KS K.
-
Jagiellonia I.
SO/25/09 14:00
Sokół A.
-
Świt N.
SO/25/09 16:00
Lechia T.
-
Błonianka B.
SO/25/09 16:00
Znicz B.
-
Polonia W.
SO/25/09 16:00
Pilica B.
-
Wissa S.
SO/25/09 16:00
Mamry G.
-
Legionovia L.
SO/25/09 17:00
Broń R.
-
GKS W.
ND/26/09 12:00
Pelikan Ł.
-
ŁKS I.
1 kolejka
SO/07/08 16:00

Mamry Giżycko

0-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Morenkov 25, 62
SO/07/08 16:00

KS Kutno

Patora 41
1-3

Broń Radom

Bartosiak 33, Kielak 52, Dias 83
SO/07/08 16:00

Legionovia Legionowo

Papazjan 7, Koziara 24
2-0

Jagiellonia II Białystok

SO/07/08 17:00

Pilica Białobrzegi

Uziębło 16, Karasek 45
2-2

Znicz Biała Piska

Kalinowski 51, Famulak 63
SO/07/08 17:00

GKS Wikielec

0-3

Świt Nowy Dwór M.

Gajewski 20, Wiśniewski 58, Kwiatkowski 88
SO/07/08 17:00

Wissa Szczuczyn

Zalewski 2, Buzun 11, Radzikowski 90
3-1

Błonianka Błonie

Czapa 90 (k)
SO/07/08 18:00

ŁKS II Łódź

Dynel 11, Radaszkiewicz 14, Nowacki 80, Ślęzak 86 (k)
4-3

Ursus Warszawa

Strzałkowski 22, 44, Tarnowski 65
ND/08/08 12:00

Pelikan Łowicz

Wawrzyński 60
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Wolinowski 46
WT/10/08 17:00

Unia Skierniewice

Makuch 63, Sabiłło 75
2-1

Polonia Warszawa

Paczuk 43
2 kolejka
PT/13/08 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Amroziński 85
1-0

Broń Radom

SO/14/08 12:00

Jagiellonia II Białystok

Głowicki 23 (k), Mudrinski 34, Kostal 63
3-0

Wissa Szczuczyn

SO/14/08 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Gajewski 5, Bykowski 10
2-2

Legionovia Legionowo

Bajdur 22, Koziara 79
SO/14/08 16:00

Ursus Warszawa

Tarnowski 15 (k)
1-1

GKS Wikielec

Masiak 65
SO/14/08 16:00

KS Kutno

Klepacz 38, Kacela 84
2-1

Pelikan Łowicz

Mycka 90
SO/14/08 16:00

Znicz Biała Piska

Giełażyn 90
1-2

Mamry Giżycko

Dymiński 20, Gulbierz 85
SO/14/08 17:00

Błonianka Błonie

0-1

Unia Skierniewice

Sabiłło 48
SO/14/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Kania 57
1-1

ŁKS II Łódź

Lorenc 50
SO/14/08 17:00

Pilica Białobrzegi

Dobkowski 43, Rawski 53, Paterek 69
3-1

Legia II Warszawa

Ciach 83 (k)
3 kolejka
WT/17/08 18:00

ŁKS II Łódź

Ślęzak 29 (k), Dynel 79
2-1

KS Kutno

Patora 26
ŚR/18/08 17:00

Znicz Biała Piska

Kuśnierz 48, Famulak 50, Giełażyn 55 (k)
3-0

Broń Radom

ŚR/18/08 17:00

Pelikan Łowicz

Kolus 46, Sluga 75, Wawrzyński 84 (k)
3-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Jakubczyk 33 (k), Turewicz 47
ŚR/18/08 17:00

Legionovia Legionowo

Kaczorowski 32, Dobrogost 60
2-3

Ursus Warszawa

Kamiński 29, Strzałkowski 53, 59
ŚR/18/08 18:00

Mamry Giżycko

0-4

Legia II Warszawa

Skwierczyński 56, 83, Kamiński 67, 74
ŚR/18/08 18:00

GKS Wikielec

Korzeniewski 45, Jajkowski 75
2-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Bartosiński 23 (k), Zagórski 71
ŚR/18/08 18:00

Wissa Szczuczyn

0-0

Świt Nowy Dwór M.

ŚR/18/08 18:00

Unia Skierniewice

Sabiłło 90
1-2

Jagiellonia II Białystok

Samborski 5, Kostal 81
ŚR/18/08 19:11

Polonia Warszawa

Kluska 57, Piątek 59, Pieczara 73
3-0

Błonianka Błonie

4 kolejka
SO/21/08 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mroczek 30, Lewiński 62, Amroziński 82
3-0

ŁKS II Łódź

SO/21/08 15:00

Jagiellonia II Białystok

Żukowski 28
1-5

Polonia Warszawa

Pieczara 34 (k), Orpik 44 (s), Wełna 60, Niewiarowski 70, Marcinho 83
SO/21/08 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Wojciechowski 13 (s), Długołęcki 17
2-4

Unia Skierniewice

Sabiłło 29 (k), 44, 72 (k), Cuch 45 (s)
SO/21/08 16:00

Ursus Warszawa

Strzałkowski 4
1-1

Wissa Szczuczyn

Tercjak 51
SO/21/08 17:00

KS Kutno

0-0

GKS Wikielec

SO/21/08 17:00

Pilica Białobrzegi

Paterek 65, Winiarski 72, Rawski 75, Korczakowski 90
4-1

Mamry Giżycko

Adamiec 60
ND/22/08 11:00

Legia II Warszawa

Ciepiela 50, Pierzak 72, Kamiński 90
3-1

Broń Radom

Mora 85
ND/22/08 12:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Zagórski 30, Góral 53, Dziuba 90
3-4

Legionovia Legionowo

Mroczek 42, Zjawiński 49, Zaklika 70, Bajdur 87
ND/22/08 17:00

Znicz Biała Piska

Giełażyn 43
1-3

Pelikan Łowicz

Wawrzyński 75, 90 (k), Kolus 90 (k)
5 kolejka
PT/27/08 16:00

ŁKS II Łódź

Ślęzak 41 (k)
1-2

Znicz Biała Piska

Duchnowski 32, Kuśnierz 55
PT/27/08 19:00

Broń Radom

de la Nuez 5, Kumoch 42, Kośmicki 47
3-1

Pilica Białobrzegi

Paterek 24 (k)
SO/28/08 14:00

GKS Wikielec

Jankowski 55, 66, Święty 68
3-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/28/08 16:00

Błonianka Błonie

Zajączkowski 12, Czapa 23 (k), 51, Chyrchała 73
4-2

Jagiellonia II Białystok

Głowicki 50, Karpiński 53
SO/28/08 17:00

Legionovia Legionowo

Zjawiński 25, Karabin 85
2-1

KS Kutno

Kralkowski 4
SO/28/08 17:00

Unia Skierniewice

Winkler 88
1-2

Ursus Warszawa

Strzałkowski 12, Kamiński 74
SO/28/08 19:11

Polonia Warszawa

Kluska 53
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Sosnowski 25 (k), 82
ND/29/08 12:00

Pelikan Łowicz

Łojszczyk 11
1-1

Legia II Warszawa

Dzięgielewski 36
ND/29/08 20:00

Wissa Szczuczyn

Sakowicz 42
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Góral 85
6 kolejka
PT/03/09 16:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Lis 85 (k)
1-4

Unia Skierniewice

Kowalczyk 26, Sabiłło 34, 68 (k), Waśniowski 87
SO/04/09 12:00

Wissa Szczuczyn

Buzun 22
1-2

KS Kutno

Cudowski 71, Kacela 73
SO/04/09 15:00

Legionovia Legionowo

Bajdur 7, 9, Papazjan 70
3-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Amroziński 42
SO/04/09 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Zajączkowski 32 (s)
1-3

Błonianka Błonie

Kamiński 43 (s), Chyrchała 65, 68
SO/04/09 16:00

Ursus Warszawa

0-2

Polonia Warszawa

Pieczara 80, Paczuk 90
SO/04/09 16:00

Mamry Giżycko

Broź 84 (k)
1-2

Broń Radom

Goljasz 48, Olszewski 51
SO/04/09 17:00

Znicz Biała Piska

Famulak 69
1-2

GKS Wikielec

Masiak 22, 45
SO/04/09 17:00

Pilica Białobrzegi

Niedziela 77
1-1

Pelikan Łowicz

Woliński 87
ND/05/09 12:00

Legia II Warszawa

Kostorz 69 (k), Ciach 82 (k)
2-1

ŁKS II Łódź

Wszołek 8
7 kolejka
ŚR/08/09 14:00

Jagiellonia II Białystok

0-1

Świt Nowy Dwór M.

Kuźma 75
ŚR/08/09 16:00

Unia Skierniewice

Kłąb 78
1-2

KS Kutno

Kacela 3, Patora 62
ŚR/08/09 16:30

GKS Wikielec

Jankowski 5 (k)
1-0

Legia II Warszawa

ŚR/08/09 17:00

Pelikan Łowicz

Łojszczyk 61 (k)
1-1

Mamry Giżycko

Wiszniewski 23
ŚR/08/09 17:00

ŁKS II Łódź

Radaszkiewicz 9 (k), Ślęzak 29 (k)
2-3

Pilica Białobrzegi

Winiarski 48, Zawadzki 49, Paterek 76
ŚR/08/09 17:00

Legionovia Legionowo

Zjawiński 58
1-0

Znicz Biała Piska

ŚR/08/09 17:00

Błonianka Błonie

Śmieciński 72, 84
2-2

Ursus Warszawa

Strzałkowski 26, Kamiński 81
ŚR/08/09 18:00

Polonia Warszawa

Piątek 1
1-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ŚR/08/09 19:00

Wissa Szczuczyn

Tercjak 36
1-4

Lechia Tomaszów Mazow.

Morenkov 43, 70, Pecyna 45, Ambroziński 73
8 kolejka
SO/11/09 12:00

Legia II Warszawa

Kostorz 58
1-1

Legionovia Legionowo

Bajdur 44
SO/11/09 15:00

KS Kutno

0-0

Polonia Warszawa

SO/11/09 15:00

Mamry Giżycko

Łapiński 8
1-3

ŁKS II Łódź

Kuźma 31, Romanowicz 44 (k), Radaszkiewicz 59 (k)
SO/11/09 16:00

Ursus Warszawa

Strzałkowski 4, Neuman 24
2-3

Jagiellonia II Białystok

Kostal 11 (k), 57, Karpiński 22
SO/11/09 16:00

Pilica Białobrzegi

Paterek 17 (k), Imiołek 75, Bykowski 88
3-0

GKS Wikielec

SO/11/09 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Krajewski 68 (s)
1-1

Unia Skierniewice

Waśniowski 5
SO/11/09 17:00

Broń Radom

0-0

Pelikan Łowicz

ND/12/09 12:00

Sokół Aleksandrów Ł.

3-0

Błonianka Błonie

ND/12/09 17:00

Znicz Biała Piska

0-0

Wissa Szczuczyn

9 kolejka
PT/17/09 18:00

GKS Wikielec

Raiński 76 (s)
1-2

Mamry Giżycko

Łapiński 54, Wiszniewski 57
SO/18/09 15:00

Unia Skierniewice

Kłąb 44, Wilanowski 64, Makuch 89
3-2

Znicz Biała Piska

Gondek 5, Kuśnierz 82
SO/18/09 16:00

ŁKS II Łódź

Karlikowski 5, Ślęzak 12 (k)
2-1

Broń Radom

Kielak 73
SO/18/09 16:00

Legionovia Legionowo

Zaklika 33, Zjawiński 68, Smuga 90
3-1

Pilica Białobrzegi

Imiołek 66
SO/18/09 16:00

Wissa Szczuczyn

0-0

Legia II Warszawa

SO/18/09 19:11

Polonia Warszawa

Kluska 5, Pieczara 79
2-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Jakubczyk 69 (k)
ND/19/09 11:00

Błonianka Błonie

Włodarczyk 41
1-2

KS Kutno

Białas 33, Szczepański 85
ND/19/09 14:00

Jagiellonia II Białystok

Kostal 8 (k), Matus 41
2-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ND/19/09 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Sosnowski 5 (k), Gajewski 32, Kuźma 73
3-0

Ursus Warszawa

10 kolejka
SO/25/09 11:00

Legia II Warszawa

-

Unia Skierniewice

SO/25/09 13:00

KS Kutno

-

Jagiellonia II Białystok

SO/25/09 14:00

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Świt Nowy Dwór M.

SO/25/09 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Błonianka Błonie

SO/25/09 16:00

Znicz Biała Piska

-

Polonia Warszawa

SO/25/09 16:00

Pilica Białobrzegi

-

Wissa Szczuczyn

SO/25/09 16:00

Mamry Giżycko

-

Legionovia Legionowo

SO/25/09 17:00

Broń Radom

-

GKS Wikielec

ND/26/09 12:00

Pelikan Łowicz

-

ŁKS II Łódź

11 kolejka
- -

Legionovia Legionowo

-

Broń Radom

- -

Wissa Szczuczyn

-

Mamry Giżycko

- -

Unia Skierniewice

-

Pilica Białobrzegi

- -

Polonia Warszawa

-

Legia II Warszawa

- -

Błonianka Błonie

-

Znicz Biała Piska

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

KS Kutno

- -

Ursus Warszawa

-

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/02/10 00:00

GKS Wikielec

-

Pelikan Łowicz

12 kolejka
- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Znicz Biała Piska

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Legia II Warszawa

-

Błonianka Błonie

- -

Pilica Białobrzegi

-

Polonia Warszawa

- -

Mamry Giżycko

-

Unia Skierniewice

- -

Broń Radom

-

Wissa Szczuczyn

- -

Pelikan Łowicz

-

Legionovia Legionowo

- -

ŁKS II Łódź

-

GKS Wikielec

SO/09/10 00:00

KS Kutno

-

Ursus Warszawa

13 kolejka
- -

Wissa Szczuczyn

-

Pelikan Łowicz

- -

Unia Skierniewice

-

Broń Radom

- -

Polonia Warszawa

-

Mamry Giżycko

- -

Błonianka Błonie

-

Pilica Białobrzegi

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Legia II Warszawa

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Znicz Biała Piska

- -

Ursus Warszawa

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

KS Kutno

ŚR/13/10 00:00

Legionovia Legionowo

-

ŁKS II Łódź

14 kolejka
- -

Znicz Biała Piska

-

Ursus Warszawa

- -

Legia II Warszawa

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Pilica Białobrzegi

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Mamry Giżycko

-

Błonianka Błonie

- -

Broń Radom

-

Polonia Warszawa

- -

Pelikan Łowicz

-

Unia Skierniewice

- -

ŁKS II Łódź

-

Wissa Szczuczyn

- -

GKS Wikielec

-

Legionovia Legionowo

SO/16/10 00:00

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Sokół Aleksandrów Ł.

15 kolejka
- -

Unia Skierniewice

-

ŁKS II Łódź

- -

Polonia Warszawa

-

Pelikan Łowicz

- -

Błonianka Błonie

-

Broń Radom

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Mamry Giżycko

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Pilica Białobrzegi

- -

Ursus Warszawa

-

Legia II Warszawa

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Znicz Biała Piska

- -

KS Kutno

-

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/23/10 00:00

Wissa Szczuczyn

-

GKS Wikielec

16 kolejka
- -

Legia II Warszawa

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Pilica Białobrzegi

-

Ursus Warszawa

- -

Mamry Giżycko

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Broń Radom

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Pelikan Łowicz

-

Błonianka Błonie

- -

ŁKS II Łódź

-

Polonia Warszawa

- -

GKS Wikielec

-

Unia Skierniewice

- -

Legionovia Legionowo

-

Wissa Szczuczyn

SO/30/10 00:00

Znicz Biała Piska

-

KS Kutno

17 kolejka
- -

Polonia Warszawa

-

GKS Wikielec

- -

Błonianka Błonie

-

ŁKS II Łódź

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Pelikan Łowicz

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Broń Radom

- -

Ursus Warszawa

-

Mamry Giżycko

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Pilica Białobrzegi

- -

KS Kutno

-

Legia II Warszawa

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Znicz Biała Piska

SO/06/11 00:00

Unia Skierniewice

-

Legionovia Legionowo

18 kolejka
- -

Pilica Białobrzegi

-

KS Kutno

- -

Mamry Giżycko

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Broń Radom

-

Ursus Warszawa

- -

Pelikan Łowicz

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

ŁKS II Łódź

-

Jagiellonia II Białystok

- -

GKS Wikielec

-

Błonianka Błonie

- -

Legionovia Legionowo

-

Polonia Warszawa

- -

Wissa Szczuczyn

-

Unia Skierniewice

SO/13/11 00:00

Legia II Warszawa

-

Lechia Tomaszów Mazow.

19 kolejka
- -

Błonianka Błonie

-

Legionovia Legionowo

- -

Jagiellonia II Białystok

-

GKS Wikielec

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

ŁKS II Łódź

- -

Ursus Warszawa

-

Pelikan Łowicz

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Broń Radom

- -

KS Kutno

-

Mamry Giżycko

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Pilica Białobrzegi

- -

Znicz Biała Piska

-

Legionovia Legionowo

SO/20/11 00:00

Polonia Warszawa

-

Wissa Szczuczyn

20 kolejka
- -

Znicz Biała Piska

-

Pilica Białobrzegi

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Mamry Giżycko

- -

KS Kutno

-

Broń Radom

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Pelikan Łowicz

- -

Ursus Warszawa

-

ŁKS II Łódź

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

GKS Wikielec

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Legionovia Legionowo

- -

Błonianka Błonie

-

Wissa Szczuczyn

- -

Polonia Warszawa

-

Unia Skierniewice

Piłka na żywo

PT/24/09 18:00
Górnik Ł.
-
Lechia G.
PT/24/09 20:30
Jagiellonia B.
-
Lech P.
SO/25/09 15:00
Stal M.
-
Radomiak R.
SO/25/09 17:30
Warta P.
-
Zagłębie L.
SO/25/09 20:00
Legia W.
-
Raków C.
ND/26/09 12:30
Termalica N.
-
Górnik Z.
ND/26/09 15:00
Śląsk W.
-
Wisła P.
ND/26/09 17:30
Wisła K.
-
Pogoń S.
PN/27/09 18:00
Piast G.
-
Cracovia
PT/01/10 18:00
Zagłębie L.
-
Jagiellonia B.
PT/01/10 20:30
Piast G.
-
Wisła K.
SO/02/10 12:30
Radomiak R.
-
Termalica N.
SO/02/10 15:00
Cracovia
-
Stal M.
SO/02/10 17:30
Lech P.
-
Śląsk W.
SO/02/10 20:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
ND/03/10 12:30
Raków C.
-
Warta P.
ND/03/10 15:00
Pogoń S.
-
Górnik Ł.
ND/03/10 17:30
Lechia G.
-
Legia W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Górnik Ł - Lechia (na żywo)
20:30 Canal+Sport Jagiellonia - Lech (na żywo)
20:30 Polsat Sp. 1. liga: Górnik - Tychy (na żywo)
12:40 Polsat Sp. 1. liga: Odra - Katowice (na żywo)
15:00 Canal+Sport Stal - Radomiak (na żywo)
17:30 Canal+Sport Warta - Zagłębie (na żywo)
20:00 TVP Sport Legia - Raków (na żywo)