Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 26 sierpnia 2019

3 Liga grupa 1 - łódzka/mazowiecka/podlaska/warmińsko-mazurska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Sokół Ostróda51212-64-0-12-0-02-0-1
2Legia II Warszawa51210-44-0-11-0-13-0-0
3Świt Nowy Dwór M.51111-73-2-01-1-02-1-0
4Pelikan Łowicz51016-83-1-10-1-13-0-0
5Huragan Morąg51010-63-1-12-1-01-0-1
6Sokół Aleksandrów Ł.51012-93-1-11-0-12-1-0
7Concordia Elbląg585-52-2-12-1-00-1-1
8Olimpia Zambrów5711-92-1-22-0-10-1-1
9Unia Skierniewice5710-102-1-21-0-11-1-1
10Broń Radom575-72-1-21-0-11-1-1
11RKS Radomsko5610-92-0-32-0-10-0-2
12Znicz Biała Piska567-71-3-10-3-01-0-1
13Lechia Tomaszów Mazow.555-51-2-21-1-00-1-2
14Ursus Warszawa555-71-2-21-1-10-1-1
15Polonia Warszawa554-81-2-21-1-10-1-1
16Ruch Wysokie Mazow.538-100-3-20-1-10-2-1
17Pogoń Grodzisk Mazow.505-160-0-50-0-30-0-2
18KS Wasilków501-140-0-50-0-30-0-2
SO/24/08 15:30
Pogoń G.
1-2
Sokół O.
SO/24/08 16:00
Olimpia Z.
4-1
RKS R.
SO/24/08 17:00
Huragan M.
3-0
Ursus W.
SO/24/08 17:00
Lechia T.
0-0
Polonia W.
SO/24/08 17:00
KS W.
0-1
Broń R.
SO/24/08 17:00
Znicz B.
0-0
Concordia E.
SO/24/08 17:00
Sokół A.
2-3
Świt N.
ND/25/08 12:00
Legia I.
1-2
Unia S.
ND/25/08 16:00
Ruch W.
3-4
Pelikan Ł.
- -
Pelikan Ł.
-
Sokół A.
- -
Concordia E.
-
Ruch W.
- -
Sokół O.
-
Znicz B.
- -
RKS R.
-
Pogoń G.
- -
Broń R.
-
Olimpia Z.
- -
Polonia W.
-
KS W.
- -
Ursus W.
-
Lechia T.
- -
Legia I.
-
Huragan M.
SO/31/08 00:00
Unia S.
-
Świt N.
1 kolejka
SO/03/08 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Szymański 60
1-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 1, Bociek 90 (k)
SO/03/08 16:00

Ursus Warszawa

Jabłoński 24, Szerszeń 63, Muszyński 90
3-1

Broń Radom

Czarnota 20
SO/03/08 16:00

Olimpia Zambrów

Grzybowski 80
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Kwiatkowski 87, Maciejewski 90
SO/03/08 17:00

KS Wasilków

0-4

Pelikan Łowicz

Szczepański 53, Piekarski 58 (k), 68 (k), Wawrzyński 77
SO/03/08 17:00

Znicz Biała Piska

Furman 39 (k)
1-1

Ruch Wysokie Mazow.

Babul 82
SO/03/08 17:00

RKS Radomsko

0-1

Legia II Warszawa

Grudziński 89
SO/03/08 17:00

Concordia Elbląg

0-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/03/08 18:00

Huragan Morąg

Łysiak 25, 48, 53, Modrzewski 90
4-2

Sokół Ostróda

Hirsz 18, 33
SO/03/08 19:00

Polonia Warszawa

Pieczara 48, 62, 73, Zych 83
4-3

Unia Skierniewice

Parobczyk 5, Przezak 54, Bujalski 86
2 kolejka
SO/10/08 17:00

Unia Skierniewice

Parobczyk 21 (k), 64 (k), Gutkowski 39
3-2

Ruch Wysokie Mazow.

Pasko 3, Brokowski 81 (k)
SO/10/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Cupriak 62, Maćczak 75 (k), 82
3-1

Znicz Biała Piska

Romachów 90
SO/10/08 17:00

Concordia Elbląg

Pawłowski 53, Szawara 70 (k)
2-1

KS Wasilków

Ostaszewski 26
SO/10/08 17:00

RKS Radomsko

Baraniak 25, Wojtczak 30 (k), Klepczyński 80
3-0

Huragan Morąg

SO/10/08 17:00

Broń Radom

0-2

Legia II Warszawa

Niezgoda 28, Waniek 52
SO/10/08 18:00

Sokół Ostróda

Rynkowski 52, Hirsz 66
2-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/10/08 19:00

Polonia Warszawa

0-0

Ursus Warszawa

SO/10/08 19:35

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 10, Kołaczek 12 (s), Cuch 21, Maciejewski 32 (k), Drwęcki 76
5-3

Pogoń Grodzisk Mazow.

Strzałkowski 55, 79, Szymański 57
ND/11/08 11:15

Pelikan Łowicz

Warchoł 49
1-1

Olimpia Zambrów

Grzybowski 24
3 kolejka
ŚR/14/08 16:00

Ursus Warszawa

0-0

Unia Skierniewice

ŚR/14/08 17:00

KS Wasilków

0-2

Sokół Ostróda

Chwastek 14, Kubicki 49
ŚR/14/08 17:00

Olimpia Zambrów

Bortniczuk 18, Głowicki 21, 31, Zalewski 58
4-1

Concordia Elbląg

Lisiecki 5
ŚR/14/08 17:00

Znicz Biała Piska

Furman 89 (k)
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Drwęcki 72
ŚR/14/08 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Wierzbowski 46, Babul 69
2-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 58, 81
ŚR/14/08 17:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-5

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 3, Żółtowski 40, Warchoł 60, 88, 90
ŚR/14/08 18:00

Huragan Morąg

Kołosow 87
1-1

Broń Radom

Czarnecki 37
ŚR/14/08 18:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Kania 56, Marcioch 67, Snopczyński 82, Lewiński 88
4-1

RKS Radomsko

Wojtczak 55
ŚR/21/08 18:00

Legia II Warszawa

Rosołek 20 (k), 71 (k), Cielemęcki 59
3-0

Polonia Warszawa

4 kolejka
SO/17/08 15:00

Unia Skierniewice

Bojańczyk 42, Wrzesiński 61
2-3

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 14, Bociek 22, Stolarczyk 90
SO/17/08 16:00

Ursus Warszawa

Szerszeń 33, Skowroński 79 (k)
2-3

Legia II Warszawa

Cichocki 54, Wełniak 84, 89
SO/17/08 17:00

Concordia Elbląg

Tomczuk 24, Pawłowski 31
2-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/17/08 18:00

Sokół Ostróda

Rynkowski 53, Wicki 73, 85, Okuniewicz 81
4-1

Olimpia Zambrów

Zalewski 41
SO/17/08 19:00

Polonia Warszawa

0-2

Huragan Morąg

Kołosow 75, 90
ND/18/08 11:15

Pelikan Łowicz

Kieplin 25, Piekarski 84
2-4

Znicz Biała Piska

Famulak 37, Kosiński 41, Kossyk 90, Giełażyn 90
ND/18/08 16:00

Broń Radom

Sternicki 80, Śliwiński 90
2-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Snopczyński 90
ND/18/08 17:00

RKS Radomsko

Baraniak 28, 78, Wojtczak 45, 71, Rozwandowicz 90
5-0

KS Wasilków

ND/18/08 18:00

Świt Nowy Dwór M.

0-0

Ruch Wysokie Mazow.

5 kolejka
SO/24/08 15:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

Strzałkowski 34
1-2

Sokół Ostróda

Okuniewicz 7, Kubicki 42
SO/24/08 16:00

Olimpia Zambrów

Bortniczuk 28, Jackiewicz 37, Janicki 60 (s), Paczkowski 67
4-1

RKS Radomsko

Wojtczak 84 (k)
SO/24/08 17:00

Huragan Morąg

Burzyński 11, Ressel 32, Mętlicki 73
3-0

Ursus Warszawa

SO/24/08 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-0

Polonia Warszawa

SO/24/08 17:00

KS Wasilków

0-1

Broń Radom

Śliwiński 66
SO/24/08 17:00

Znicz Biała Piska

0-0

Concordia Elbląg

SO/24/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Gieraga 12, Zagórski 61
2-3

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 26, 90, Waśniowski 90
ND/25/08 12:00

Legia II Warszawa

Wełniak 6
1-2

Unia Skierniewice

Pieńkowski 25, 57
ND/25/08 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Stankiewicz 21, Hryszko 49, Brokowski 58 (k)
3-4

Pelikan Łowicz

Warchoł 10, 34 (k), 89, Wyszogrodzki 43
6 kolejka
- -

Pelikan Łowicz

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Concordia Elbląg

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Sokół Ostróda

-

Znicz Biała Piska

- -

RKS Radomsko

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Broń Radom

-

Olimpia Zambrów

- -

Polonia Warszawa

-

KS Wasilków

- -

Ursus Warszawa

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Legia II Warszawa

-

Huragan Morąg

SO/31/08 00:00

Unia Skierniewice

-

Świt Nowy Dwór M.

7 kolejka
- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Legia II Warszawa

- -

KS Wasilków

-

Ursus Warszawa

- -

Olimpia Zambrów

-

Polonia Warszawa

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Broń Radom

- -

Znicz Biała Piska

-

RKS Radomsko

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Sokół Ostróda

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Concordia Elbląg

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Pelikan Łowicz

SO/07/09 00:00

Huragan Morąg

-

Unia Skierniewice

8 kolejka
- -

Concordia Elbląg

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Sokół Ostróda

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

RKS Radomsko

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Broń Radom

-

Znicz Biała Piska

- -

Polonia Warszawa

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Ursus Warszawa

-

Olimpia Zambrów

- -

Legia II Warszawa

-

KS Wasilków

- -

Huragan Morąg

-

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/14/09 00:00

Unia Skierniewice

-

Pelikan Łowicz

9 kolejka
- -

KS Wasilków

-

Huragan Morąg

- -

Olimpia Zambrów

-

Legia II Warszawa

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Ursus Warszawa

- -

Znicz Biała Piska

-

Polonia Warszawa

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Broń Radom

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

RKS Radomsko

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Sokół Ostróda

- -

Pelikan Łowicz

-

Concordia Elbląg

ND/22/09 00:00

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Unia Skierniewice

10 kolejka
- -

Sokół Ostróda

-

Olimpia Zambrów

- -

RKS Radomsko

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Broń Radom

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Polonia Warszawa

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Ursus Warszawa

-

Znicz Biała Piska

- -

Legia II Warszawa

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Huragan Morąg

-

Olimpia Zambrów

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

KS Wasilków

SO/28/09 00:00

Unia Skierniewice

-

Concordia Elbląg

11 kolejka
- -

Olimpia Zambrów

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Huragan Morąg

- -

Znicz Biała Piska

-

Legia II Warszawa

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Ursus Warszawa

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Polonia Warszawa

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Broń Radom

- -

Pelikan Łowicz

-

RKS Radomsko

- -

Concordia Elbląg

-

Sokół Ostróda

ND/06/10 00:00

KS Wasilków

-

Unia Skierniewice

12 kolejka
- -

RKS Radomsko

-

Concordia Elbląg

- -

Broń Radom

-

Pelikan Łowicz

- -

Polonia Warszawa

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Ursus Warszawa

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Legia II Warszawa

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Huragan Morąg

-

Znicz Biała Piska

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

KS Wasilków

-

Olimpia Zambrów

SO/12/10 00:00

Unia Skierniewice

-

Sokół Ostróda

13 kolejka
- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

KS Wasilków

- -

Znicz Biała Piska

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Huragan Morąg

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Legia II Warszawa

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Ursus Warszawa

- -

Pelikan Łowicz

-

Polonia Warszawa

- -

Concordia Elbląg

-

Broń Radom

- -

Sokół Ostróda

-

RKS Radomsko

SO/19/10 00:00

Olimpia Zambrów

-

Unia Skierniewice

14 kolejka
- -

Broń Radom

-

Sokół Ostróda

- -

Polonia Warszawa

-

Concordia Elbląg

- -

Ursus Warszawa

-

Pelikan Łowicz

- -

Legia II Warszawa

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Huragan Morąg

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

KS Wasilków

-

Znicz Biała Piska

- -

Olimpia Zambrów

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/26/10 00:00

Unia Skierniewice

-

Ursus Warszawa

15 kolejka
- -

Znicz Biała Piska

-

Olimpia Zambrów

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

KS Wasilków

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Huragan Morąg

- -

Pelikan Łowicz

-

Legia II Warszawa

- -

Concordia Elbląg

-

Ursus Warszawa

- -

Sokół Ostróda

-

Polonia Warszawa

- -

RKS Radomsko

-

Broń Radom

SO/02/11 00:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Unia Skierniewice

16 kolejka
- -

Polonia Warszawa

-

RKS Radomsko

- -

Ursus Warszawa

-

Sokół Ostróda

- -

Legia II Warszawa

-

Concordia Elbląg

- -

Huragan Morąg

-

Pelikan Łowicz

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

KS Wasilków

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Olimpia Zambrów

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Znicz Biała Piska

SO/09/11 00:00

Unia Skierniewice

-

Broń Radom

17 kolejka
- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Olimpia Zambrów

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

KS Wasilków

- -

Pelikan Łowicz

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Concordia Elbląg

-

Huragan Morąg

- -

Sokół Ostróda

-

Legia II Warszawa

- -

RKS Radomsko

-

Ursus Warszawa

- -

Broń Radom

-

Polonia Warszawa

SO/16/11 00:00

Znicz Biała Piska

-

Ursus Warszawa

18 kolejka
- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Concordia Elbląg

- -

Unia Skierniewice

-

Polonia Warszawa

- -

Broń Radom

-

Ursus Warszawa

- -

Sokół Ostróda

-

Huragan Morąg

- -

Pelikan Łowicz

-

KS Wasilków

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Olimpia Zambrów

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Znicz Biała Piska

ND/24/11 00:00

Legia II Warszawa

-

RKS Radomsko

Piłka na żywo

PT/23/08 20:30
Jagiellonia B.
3-2
Wisła K.
SO/24/08 15:00
Cracovia
3-1
Arka G.
SO/24/08 17:30
Lechia G.
1-1
Śląsk W.
SO/24/08 20:00
Raków C.
2-3
Lech P.
ND/25/08 15:00
Górnik Z.
3-0
Korona K.
ND/25/08 17:30
ŁKS Ł.
2-3
Legia W.
ND/25/08 17:30
Zagłębie L.
0-3
Piast G.
PN/26/08 18:00
Pogoń S.
-
Wisła P.
PT/30/08 18:00
Arka G.
-
Górnik Z.
PT/30/08 20:30
Korona K.
-
Jagiellonia B.
SO/31/08 15:00
Wisła P.
-
ŁKS Ł.
SO/31/08 17:30
Piast G.
-
Lechia G.
SO/31/08 20:00
Wisła K.
-
Zagłębie L.
ND/01/09 15:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
ND/01/09 17:30
Lech P.
-
Cracovia
ND/01/09 20:00
Legia W.
-
Raków C.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:30 Canal+ ŁKS - Legia (na żywo)
17:30 Canal+Sport Zagłębie - Piast (na żywo)
15:30 Polsat S. 1. liga - magazyn (na żywo)
18:00 Canal+Sport Pogoń - Wisła P. (na żywo)
18:55 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:00 TVP Sport GOL Extra (na żywo)