Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 21 lipca 2017

3 Liga grupa 1 - łódzka/mazowiecka/podlaska/warmińsko-mazurska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Drwęca Nowe Miasto Lub.347580-3323-6-512-3-211-3-3
2ŁKS Łódź347360-1721-10-312-3-29-7-1
3Widzew Łódź346657-3419-9-614-2-15-7-5
4Świt Nowy Dwór M.346260-3217-11-610-5-27-6-4
5Lechia Tomaszów Mazow.345559-3715-10-97-6-48-4-5
6Sokół Ostróda345453-3915-9-109-3-56-6-5
7Pelikan Łowicz345350-3916-5-1311-2-45-3-9
8Legia II Warszawa345358-5116-5-138-2-78-3-6
9Sokół Aleksandrów Ł.344946-3413-10-117-7-36-3-8
10ŁKS 1926 Łomża344637-3412-10-126-7-46-3-8
11MKS Ełk344445-5113-5-166-3-87-2-8
12Huragan Morąg344343-3912-7-1510-3-42-4-11
13Ursus Warszawa344243-4412-6-166-3-86-3-8
14Jagiellonia II Białystok344034-5010-10-146-5-64-5-8
15Concordia Elbląg343959-5711-9-145-7-56-2-9
16Huragan Wołomin342527-847-4-234-4-93-0-14
17Ruch Wysokie Mazow.342126-694-9-213-2-121-7-9
18Motor Lubawa34515-1080-5-290-3-140-2-15
ŚR/14/06 17:00
Pelikan Ł.
3-1
Ruch W.
ŚR/14/06 17:00
Huragan W.
5-4
Jagiellonia I.
ŚR/14/06 17:00
Ursus W.
2-1
ŁKS Ł.
ŚR/14/06 17:00
ŁKS 1.
3-1
Huragan M.
ŚR/14/06 17:00
Legia I.
1-2
MKS E.
ŚR/14/06 17:00
Lechia T.
1-1
Drwęca N.
ŚR/14/06 17:00
Concordia E.
3-0
Sokół O.
ŚR/14/06 17:00
Widzew Ł.
4-1
Sokół A.
ŚR/14/06 17:00
Motor L.
1-5
Świt N.
Strzelcy
21 Świderski (MKS)
19 Radionow (ŁKS Łódź)
18 Miller (Drwęca)
17 Mąka (Widzew)
16 Hirsz (Sokół O.)
15 Michalski (Widzew)
15 Zalewski (Ruch)
13 Domżalski (Drwęca)
13 Jackiewicz (Drwęca)
1 kolejka
SO/06/08 12:00

Legia II Warszawa

Rakowski 41, Michalak 74
2-3

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Domżalski 24 (k), Jackiewicz 75, Pietroń 81
SO/06/08 15:00

Huragan Wołomin

0-3
(wo)

ŁKS Łódź

SO/06/08 16:00

Motor Lubawa

Śnieżawski 55
1-2

Pelikan Łowicz

Bujalski 42, Wojcieszyński 57
SO/06/08 16:00

Ursus Warszawa

Pikus 90
1-1

Huragan Morąg

Karłowicz 86
SO/06/08 17:00

Concordia Elbląg

Strach 80
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Powszuk 10 (s)
ND/07/08 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Broź 50, 68
2-2

Sokół Ostróda

Pączko 7, Hirsz 78 (k)
ND/07/08 16:00

ŁKS 1926 Łomża

0-1

MKS Ełk

Sobolewski 8
ND/07/08 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Zalewski 69
1-1

Jagiellonia II Białystok

Polkowski 9
ND/07/08 17:30

Widzew Łódź

Mąka 49, 60
2-0

Świt Nowy Dwór M.

2 kolejka
PT/12/08 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Kamiński 29 (k), Gapczyński 90
2-0

Concordia Elbląg

SO/13/08 16:00

Motor Lubawa

0-2

Widzew Łódź

Mąka 13, Budka 20
SO/13/08 17:00

Huragan Morąg

0-2

Huragan Wołomin

Dukalski 53, 85
SO/13/08 17:00

MKS Ełk

0-1

Ursus Warszawa

Pikus 90
SO/13/08 17:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Wojcinowicz 9, Jackiewicz 21
2-1

ŁKS 1926 Łomża

Maćkowski 19
SO/13/08 18:00

Sokół Ostróda

0-2

Legia II Warszawa

Nawotka 27, Niezgoda 74
SO/13/08 18:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Przezak 11, 90
2-3

Lechia Tomaszów Mazow.

Żytek 51 (k), Mirecki 64, Broź 74
ND/14/08 11:15

Pelikan Łowicz

Adamczyk 18 (k)
1-2

Jagiellonia II Białystok

Łupiński 44, 53
ND/14/08 17:00

ŁKS Łódź

Michałek 3, Radionow 37, 49 (k), Golański 66 (k), Nowak 79, Kowal 83, Cichowlas 90
7-0

Ruch Wysokie Mazow.

3 kolejka
SO/20/08 11:00

Jagiellonia II Białystok

0-0

ŁKS Łódź

SO/20/08 12:00

Legia II Warszawa

Czarnowski 53, Suchanek 87
2-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Pietrasiak 83
SO/20/08 15:00

Huragan Wołomin

0-1

MKS Ełk

Porębski 36
SO/20/08 16:00

ŁKS 1926 Łomża

Sadowski 3, Maćkowski 22
2-0

Sokół Ostróda

SO/20/08 16:00

Ursus Warszawa

Muszyński 87
1-3

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Miller 10, Koziara 82, Kowalski 90
SO/20/08 17:00

Concordia Elbląg

Kuczkowski 30, 54, Strach 34, 60, Bujnowski 58
5-1

Motor Lubawa

Świgoń 90
SO/20/08 17:00

Pelikan Łowicz

0-1

Widzew Łódź

Burski 67
ND/21/08 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Żytek 44 (k)
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Gapczyński 57
ND/21/08 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Zalewski 71, 75
2-0

Huragan Morąg

4 kolejka
ŚR/24/08 17:00

Huragan Morąg

Karłowicz 39, Lenart 43, Galik 64
3-0

Jagiellonia II Białystok

ŚR/24/08 17:00

MKS Ełk

0-1

Ruch Wysokie Mazow.

Zalewski 86
ŚR/24/08 17:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Jackiewicz 27, Miller 70, Twardowski 90
3-1

Huragan Wołomin

Dukalski 41
ŚR/24/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-2

ŁKS 1926 Łomża

Wasiulewski 53, Maćkowski 65
ŚR/24/08 17:00

Motor Lubawa

Wypniewski 6
1-6

Lechia Tomaszów Mazow.

Cyran 15, Mirecki 38, 69, Miarka 49, 78, Ewertowski 86 (s)
ŚR/24/08 17:00

Widzew Łódź

Mąka 59, Burski 90
2-1

Concordia Elbląg

Szmydt 31 (k)
ŚR/24/08 18:00

Pelikan Łowicz

0-1

ŁKS Łódź

Juraszek 31
ŚR/24/08 18:00

Sokół Ostróda

0-1

Ursus Warszawa

Muszyński 11
ŚR/24/08 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Drwęcki 22, Przysowa 40
2-1

Legia II Warszawa

Ryczkowski 6
5 kolejka
SO/27/08 12:00

Legia II Warszawa

Sulley 10, Ryczkowski 79
2-0

Motor Lubawa

SO/27/08 15:00

Huragan Wołomin

0-6

Sokół Ostróda

Danilczyk 13, Hirsz 27, 74, Jankowski 29, Nowiński 42, Pączko 72
SO/27/08 16:00

ŁKS 1926 Łomża

0-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/27/08 16:00

Ursus Warszawa

0-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Pietrasiak 89
SO/27/08 17:00

Jagiellonia II Białystok

Górski 15, 90
2-0

MKS Ełk

ND/28/08 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Widejko 69
1-1

Widzew Łódź

Burski 27
ND/28/08 12:00

Concordia Elbląg

Bujnowski 7
1-2

Pelikan Łowicz

Wojcieszyński 60, 64
ND/28/08 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

0-3

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Miller 7, 87, Jackiewicz 80 (k)
ND/28/08 17:00

ŁKS Łódź

Kowal 89
1-0

Huragan Morąg

6 kolejka
SO/03/09 16:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Pietroń 12, Jackiewicz 45, 55, Kostkowski 74, Twardowski 86, 88
6-0

Jagiellonia II Białystok

SO/03/09 16:00

Concordia Elbląg

0-3

Lechia Tomaszów Mazow.

Magdoń 1, Żytek 23 (k), 56
SO/03/09 17:00

MKS Ełk

Hryszko 9
1-2

ŁKS Łódź

Nowak 10, Golański 50
SO/03/09 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Jabłoński 11
1-1

Ursus Warszawa

Ambrozik 88
SO/03/09 17:00

Motor Lubawa

Wasiutyn 3
1-1

ŁKS 1926 Łomża

Melao 7
SO/03/09 18:00

Sokół Ostróda

Smyt 89
1-1

Ruch Wysokie Mazow.

Faszczewski 56 (k)
ND/04/09 11:15

Pelikan Łowicz

Wojcieszyński 70
1-0

Huragan Morąg

WT/06/09 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Chojecki 21, Kobiera 47, Pietrasiak 79
3-0

Huragan Wołomin

SO/26/11 12:00

Legia II Warszawa

Szymański 3, 67, Szczepański 84
3-1

Widzew Łódź

Michalski 44
7 kolejka
SO/10/09 15:00

Huragan Wołomin

Wielądek 75
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Szczepański 25
SO/10/09 16:00

Ursus Warszawa

Słomka 8, Kamiński 15, Muszyński 45, Ambrozik 45, Pikus 88, 90
6-0

Motor Lubawa

SO/10/09 16:00

Huragan Morąg

Karłowicz 34
1-0

MKS Ełk

SO/10/09 17:00

ŁKS 1926 Łomża

0-0

Widzew Łódź

ND/11/09 13:00

Jagiellonia II Białystok

Koncewicz 90
1-1

Sokół Ostróda

Filipek 1
ND/11/09 16:00

Legia II Warszawa

Suchanek 7, Kulenović 10, Wieteska 25, Vranjes 89
4-3

Concordia Elbląg

Zawal 33 (s), Kuczkowski 50, Kamiński 71
ND/11/09 16:00

ŁKS Łódź

Radionow 8, Kopka 36, Bryła 58
3-0

Drwęca Nowe Miasto Lub.

ND/11/09 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

0-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Pietrasiak 35
ND/27/11 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-0

Pelikan Łowicz

8 kolejka
ŚR/14/09 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Pomorski 33, Radwański 51, 74, Gapczyński 84
4-0

Ruch Wysokie Mazow.

SO/17/09 16:00

Pelikan Łowicz

Wojcieszyński 42
1-0

MKS Ełk

SO/17/09 16:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Twardowski 88
1-1

Huragan Morąg

Stefanowicz 90
SO/17/09 16:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Chojecki 13
1-1

Jagiellonia II Białystok

Polkowski 46
SO/17/09 16:00

Motor Lubawa

0-2

Huragan Wołomin

Wielądek 29 (k), 34
SO/17/09 16:00

Concordia Elbląg

0-0

ŁKS 1926 Łomża

ND/18/09 11:00

Sokół Ostróda

0-1

ŁKS Łódź

Kowal 90
ND/18/09 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Rozwandowicz 70
1-4

Legia II Warszawa

Kulenović 7, Vranjes 62 (k), Michalak 72, Ryczkowski 81
ND/18/09 17:00

Widzew Łódź

Michalski 48, 51
2-1

Ursus Warszawa

Słomka 65
9 kolejka
SO/24/09 12:00

Legia II Warszawa

Wieteska 37, VranjeS 41 (k)
2-1

Pelikan Łowicz

Bujalski 8
SO/24/09 13:00

Jagiellonia II Białystok

0-2

Świt Nowy Dwór M.

Radwański 85, Stryjek 90
SO/24/09 15:00

Huragan Wołomin

0-4

Widzew Łódź

Michalski 3, Kowalczyk 24, 36, Mąka 60
SO/24/09 16:00

Ursus Warszawa

0-2

Concordia Elbląg

Strach 63, Szmydt 89
SO/24/09 16:00

Huragan Morąg

Karłowicz 4, Chiliński 56, Szawara 71
3-1

Sokół Ostróda

Maternik 66
SO/24/09 16:30

MKS Ełk

Świderski 84
1-1

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Kowalczyk 30
ND/25/09 15:00

ŁKS 1926 Łomża

Maćkowski 7 (k)
1-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Magdoń 89
ND/25/09 16:00

ŁKS Łódź

Radionow 28, Guzik 71
2-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ND/25/09 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Zalewski 7, 19, 36
3-0

Motor Lubawa

10 kolejka
SO/01/10 12:00

Legia II Warszawa

Kulenović 51
1-2

ŁKS 1926 Łomża

Olesiński 39, 61
SO/01/10 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Pabjańczyk 49
1-1

Huragan Morąg

Lenart 23
SO/01/10 15:00

Motor Lubawa

Zasuwa 51
1-2

Jagiellonia II Białystok

Łupiński 78, Polkowski 87
SO/01/10 16:00

Świt Nowy Dwór M.

0-0

ŁKS Łódź

SO/01/10 16:00

Concordia Elbląg

Pelc 33, Edil 89
2-0

Huragan Wołomin

SO/01/10 18:00

Sokół Ostróda

Pączko 6, Danilczyk 74, Malinowski 89 (s)
3-2

MKS Ełk

Hryszko 67, Danilczyk 77 (s)
ND/02/10 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Rozwandowicz 3, 76, Broź 33, Magdoń 87
4-1

Ursus Warszawa

? 55
ND/02/10 11:15

Pelikan Łowicz

Bujalski 45
1-3

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Koziara 4, Miller 14, Domżalski 85 (k)
ND/02/10 15:30

Widzew Łódź

Michalski 31, Tlaga 37, Mąka 56, Burski 75
4-2

Ruch Wysokie Mazow.

Grochowski 49, 60
11 kolejka
SO/08/10 11:00

Huragan Wołomin

Dukalski 33
1-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Broź 61, Rozwandowicz 62
SO/08/10 15:00

ŁKS 1926 Łomża

Wasiulewski 45
1-1

Pelikan Łowicz

Bogołębski 90
SO/08/10 15:00

Ursus Warszawa

Słomka 77
1-2

Legia II Warszawa

Szczepański 9, 13
SO/08/10 15:00

Huragan Morąg

Chiliński 6
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Kamiński 71
SO/08/10 15:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Szarpak 44, 61, Domżalski 53, Jackiewicz 90
4-1

Sokół Ostróda

Hirsz 22
SO/08/10 15:30

MKS Ełk

Malinowski 35, Świderski 85, Michał Hryszko 87 (k)
3-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Pietrasiak 18 (k), Pabijańczyk 55
ND/09/10 15:00

Jagiellonia II Białystok

Wasiluk 90
1-1

Widzew Łódź

Zawodziński 85
ND/09/10 15:00

ŁKS Łódź

Ślęzak 11, Radionow 13, 29, Cichowlas 54
4-0

Motor Lubawa

ND/09/10 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Zalewski 9, 16 (k), Brokowski 71
3-1

Concordia Elbląg

Kiełtyka 82
12 kolejka
PT/14/10 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Szczepański 71 (k)
1-1

MKS Ełk

Hryszko 36
SO/15/10 12:00

Legia II Warszawa

Kulenović 5, 59, Nawotka 9, Vranjes 27, Trąbka 78
5-0

Huragan Wołomin

SO/15/10 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Wrzesiński 50
1-0

Drwęca Nowe Miasto Lub.

SO/15/10 15:00

Motor Lubawa

0-5

Huragan Morąg

Galik 1, 71, Karłowicz 40, 43, Czorniej 90
SO/15/10 15:00

ŁKS 1926 Łomża

Maćkowski 88 (k)
1-2

Ursus Warszawa

Chałas 90 (k), Muszyński 90
SO/15/10 15:30

Concordia Elbląg

Kiełtyka 43
1-1

Jagiellonia II Białystok

Sołowiej 53
ND/16/10 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Żytek 10 (k), 32, Broź 14, 70, Rozwandowicz 24
5-0

Ruch Wysokie Mazow.

ND/16/10 11:15

Pelikan Łowicz

Hłuszko 81
1-0

Sokół Ostróda

ND/16/10 15:00

ŁKS Łódź

Radionow 25, Kowal 90
2-2

Widzew Łódź

Mąka 49, Michalski 62
13 kolejka
SO/22/10 15:00

Ursus Warszawa

Chałas 69
1-0

Pelikan Łowicz

SO/22/10 15:00

Huragan Wołomin

Woźniak 19, Tokaj 21
2-0

ŁKS 1926 Łomża

SO/22/10 15:00

Huragan Morąg

Mlonek 21, 68, Lenart 33
3-0

Widzew Łódź

SO/22/10 15:00

MKS Ełk

Świderski 23, 34, 60, 70, Rosoliński 46, Butkiewicz 78
6-1

Motor Lubawa

Zasuwa 31
SO/22/10 15:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Domżalski 65 (k)
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 45, Napora 69
SO/22/10 18:00

Sokół Ostróda

Pączko 84
1-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ND/23/10 12:00

Jagiellonia II Białystok

0-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Widejko 45, Rozwandowicz 48
ND/23/10 14:00

ŁKS Łódź

Radionow 19, Sarafiński 63
2-1

Concordia Elbląg

Kiełtyka 57
ND/23/10 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Zalewski 28 (k)
1-2

Legia II Warszawa

Wieteska 24, Nowotka 30
14 kolejka
SO/29/10 12:00

Legia II Warszawa

0-2

Jagiellonia II Białystok

Górski 55, 58
SO/29/10 13:00

Ursus Warszawa

Chałas 17, 55, Kamiński 75, Kabala 87
4-0

Huragan Wołomin

SO/29/10 14:00

Concordia Elbląg

Otręba 78
1-0

Huragan Morąg

SO/29/10 14:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-1

ŁKS Łódź

Sarafiński 90
SO/29/10 14:00

ŁKS 1926 Łomża

Drażba 38, Pasko 54 (s), Maćkowski 87 (k)
3-0

Ruch Wysokie Mazow.

SO/29/10 16:00

Świt Nowy Dwór M.

0-1

Sokół Ostróda

Mykytyn 30
ND/30/10 11:15

Pelikan Łowicz

Wawrzyński 76, Hłuszko 82
2-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Wrzesiński 42
ND/30/10 14:00

Motor Lubawa

0-4

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Małachowski 3, 86, Pietroń 13, Domżalski 76
ND/30/10 14:00

Widzew Łódź

Michalski 44 (k), Zieleniecki 62
2-1

MKS Ełk

Gryko 81
15 kolejka
PT/04/11 18:00

Jagiellonia II Białystok

Klimala 15, Łupiński 55
2-0

ŁKS 1926 Łomża

SO/05/11 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Stępień 89
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Olczak 42
SO/05/11 13:30

Huragan Wołomin

0-4

Pelikan Łowicz

Hłuszko 6, 21, 70, Bujalski 89
SO/05/11 14:00

Huragan Morąg

0-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/05/11 14:00

MKS Ełk

Świderski 78
1-3

Concordia Elbląg

Otręba 31, Strach 72, 90
SO/05/11 18:00

Sokół Ostróda

Hirsz 25, Pączko 67
2-0

Motor Lubawa

ND/06/11 11:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Jackiewicz 60, Kostkowski 76, Miller 79
3-2

Widzew Łódź

Michalski 18, Budka 34
ND/06/11 13:00

ŁKS Łódź

Radionow 45
1-1

Legia II Warszawa

Nawotka 60
ND/06/11 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

0-2

Ursus Warszawa

Chałas 36 (k), Muszyński 68
16 kolejka
PT/11/11 13:00

Huragan Wołomin

0-0

Ruch Wysokie Mazow.

SO/12/11 13:00

Ursus Warszawa

Chałas 51, Cegiełka 58
2-2

Jagiellonia II Białystok

Giełażyn 4, Górski 69 (k)
SO/12/11 13:30

Concordia Elbląg

Szmydt 61, Strach 78
2-5

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Jackiewicz 14, 80, Koziara 24, Kowalczyk 44, Domżalski 71 (k)
SO/12/11 14:00

Widzew Łódź

0-0

Sokół Ostróda

ND/13/11 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 75 (k), Król 86
2-0

MKS Ełk

ND/13/11 11:15

Pelikan Łowicz

Wojcieszyński 25, Parobczyk 29 (k), 33 (k), Gawlik 37
4-1

Świt Nowy Dwór M.

Perzyna 19
ND/13/11 13:00

Motor Lubawa

0-6

Sokół Aleksandrów Ł.

Wrzesiński 32, Zasada 37, 45, Przezak 58, 65, Smolarek 72
ND/13/11 13:00

ŁKS 1926 Łomża

0-0

ŁKS Łódź

SO/04/03 12:00

Legia II Warszawa

Czarnowski 18, 50, Szczepański 76
3-0

Huragan Morąg

17 kolejka
SO/19/11 13:00

Huragan Morąg

Chiliński 20 (k), 41 (k)
2-0

ŁKS 1926 Łomża

SO/19/11 13:00

MKS Ełk

Świderski 41, Tuttas 90
2-2

Legia II Warszawa

Malinowski 37 (s), Trąbka 55
SO/19/11 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Wrzesiński 20, 54, Przezak 71
3-1

Widzew Łódź

Michalski 68
SO/19/11 15:00

Świt Nowy Dwór M.

Kamiński 14, 40, Perzyna 43, Przysowa 69, Napora 70, Stryjek 78
6-0

Motor Lubawa

SO/19/11 18:00

Sokół Ostróda

Hirsz 5, 30 (k), 89 (k), Jankowski 37, Buczkowski 45, Maternik 53, 90
7-3

Concordia Elbląg

Kiełtyka 50, Strach 54, 76
ND/20/11 11:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Domżalski 50, 67 (k)
2-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Rozwandowicz 43, Żytek 60 (k)
ND/20/11 13:00

Jagiellonia II Białystok

Straus 50, Górski 85
2-0

Huragan Wołomin

ND/20/11 13:00

ŁKS Łódź

Cichowlas 15, Radionow 22, 37
3-1

Ursus Warszawa

Muszyński 74
ND/20/11 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

0-2

Pelikan Łowicz

Kuczak 37, Hłuszko 61
18 kolejka
SO/11/03 13:00

MKS Ełk

Furman 69
1-3

ŁKS 1926 Łomża

Baranowski 14, Dąbkowski 54, Drażba 72
SO/11/03 14:30

Huragan Morąg

Karlowicz 40
1-0

Ursus Warszawa

SO/11/03 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Michałek 43, 70
2-1

Concordia Elbląg

Pelc 40
SO/11/03 18:00

Sokół Ostróda

Jankowski 90
1-0

Lechia Tomaszów Mazow.

ND/12/03 11:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Koziara 3, Domżalski 76
2-0

Legia II Warszawa

ND/12/03 11:15

Pelikan Łowicz

Parobczyk 10, Wawrzyński 13
2-0

Motor Lubawa

ND/12/03 13:00

Jagiellonia II Białystok

0-0

Ruch Wysokie Mazow.

ND/12/03 15:00

ŁKS Łódź

Bryła 24 (k), Radionow 68, 72, Golański 81, Guzik 90
5-0

Huragan Wołomin

ND/12/03 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Szczepański 14
1-2

Widzew Łódź

Mąka 21, 69
19 kolejka
SO/18/03 13:00

Huragan Wołomin

Śledziewski 2, 11
2-2

Huragan Morąg

Chiliński 22 (k), Galik 47
SO/18/03 14:00

Legia II Warszawa

Kotkowski 79 (s)
1-1

Sokół Ostróda

Pluta 49
SO/18/03 15:00

Ursus Warszawa

0-1

MKS Ełk

Świderski 61
SO/18/03 15:00

ŁKS 1926 Łomża

0-2

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Jackiewicz 27, Kostkowski 54
SO/18/03 19:10

Widzew Łódź

Michalski 23, Mąka 90
2-0

Motor Lubawa

ND/19/03 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 32
1-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ND/19/03 12:00

Concordia Elbląg

Pietroń 26 (k)
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Szczepański 11 (k), Basiuk 58
ND/19/03 15:00

Ruch Wysokie Mazow.

Zalewski 50 (k)
1-3

ŁKS Łódź

Radionow 7 (k), 85, Kostyrka 36
ND/19/03 15:30

Jagiellonia II Białystok

Straus 63, Szymański 80
2-0

Pelikan Łowicz

20 kolejka
SO/25/03 14:00

Motor Lubawa

0-3

Concordia Elbląg

Strach 50, 79, Duda 61
SO/25/03 14:00

MKS Ełk

Świderski 32, 67
2-0

Huragan Wołomin

SO/25/03 15:00

Huragan Morąg

Galik 23, Zajączkowski 31, Chiliński 56 (k)
3-0

Ruch Wysokie Mazow.

SO/25/03 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Szczepański 23, Maciejewski 90
2-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/25/03 18:00

Sokół Ostróda

Hirsz 25, 37, Suchocki 31, Pączko 59
4-0

ŁKS 1926 Łomża

SO/25/03 19:10

Widzew Łódź

Radwański 35, Kamiński 90
2-0

Pelikan Łowicz

ND/26/03 11:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Domżalski 40 (k), Koziara 73
2-0

Ursus Warszawa

ND/26/03 16:00

ŁKS Łódź

0-1

Jagiellonia II Białystok

Szymański 72 (k)
ŚR/05/04 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-0

Legia II Warszawa

21 kolejka
SO/01/04 11:00

Huragan Wołomin

0-3

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Koziara 34, Miller 77, Wolski 83
SO/01/04 12:00

Legia II Warszawa

Chukwu 17, 55, Leleno 77
3-2

Świt Nowy Dwór M.

Szczepański 63 (k), Jabłoński 82
SO/01/04 13:00

Jagiellonia II Białystok

Burliga 49, Ostaszewski 72
2-0

Huragan Morąg

SO/01/04 15:00

Ursus Warszawa

Pikus 19
1-2

Sokół Ostróda

Pluta 33, Hirsz 34 (k)
SO/01/04 16:00

ŁKS 1926 Łomża

0-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Rogalski 10, Michałek 36
ND/02/04 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Gawron 26
1-1

Motor Lubawa

Wypniewski (k) 57
ND/02/04 12:00

Concordia Elbląg

Edil 45, Szmydt 53
2-2

Widzew Łódź

Lewandowski 1 (s), Mąka 78
ND/02/04 16:00

ŁKS Łódź

Bryła 9 (k)
1-0

Pelikan Łowicz

ND/02/04 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

0-3

MKS Ełk

Świderski 2, 76, Rosoliński 65
22 kolejka
PT/07/04 19:00

Świt Nowy Dwór M.

0-0

ŁKS 1926 Łomża

PT/07/04 19:10

Widzew Łódź

Rodak 8, Mąka 51
2-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 69
SO/08/04 14:00

MKS Ełk

Świderski 74
1-0

Jagiellonia II Białystok

SO/08/04 16:00

Motor Lubawa

0-4

Legia II Warszawa

Kulenović 56, 72, Nawotka 61 (k), Więdłocha 80
SO/08/04 16:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Marciniak 63
1-1

Ursus Warszawa

Kamiński 90
SO/08/04 16:00

Huragan Morąg

Lenart 35
1-1

ŁKS Łódź

Juraszek 31
SO/08/04 18:00

Sokół Ostróda

3-0
(wo)

Huragan Wołomin

ND/09/04 11:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Szarpak 15, Miller 51
2-2

Ruch Wysokie Mazow.

Wrześniewski 24, 60
ND/09/04 11:15

Pelikan Łowicz

Majewski 85 (k), Gawlik 89
2-2

Concordia Elbląg

Pelc 52, Kopeć 76
23 kolejka
PT/14/04 15:30

Jagiellonia II Białystok

0-3

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Koziara 15, 83, Miller 52
PT/14/04 16:00

Huragan Morąg

Chiliński 57 (k), Lenart 78
2-0

Pelikan Łowicz

PT/14/04 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Zalewski 26
1-2

Sokół Ostróda

Pluta 90, Pączko 90
PT/14/04 16:30

Huragan Wołomin

0-4

Sokół Aleksandrów Ł.

Michałek 22, 45, Chojecki 54, Wrzesiński 86
PT/14/04 17:00

ŁKS 1926 Łomża

Cibulskas 6, Drażba 79
2-0

Motor Lubawa

PT/14/04 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Kolasa 90
1-3

Concordia Elbląg

Pelc 13, Duda 47, Gołębiowski 82
SO/15/04 12:00

Ursus Warszawa

0-1

Świt Nowy Dwór M.

Basiuk 84
SO/15/04 16:00

Widzew Łódź

Mąka 34, Michalski 76 (k), Okuniewicz 86
3-0

Legia II Warszawa

SO/15/04 16:00

ŁKS Łódź

Radionow 69
1-2

MKS Ełk

Butkiewicz 8, Malinowski 90
24 kolejka
SO/22/04 16:00

Motor Lubawa

Tomkiewicz 90 (k)
1-1

Ursus Warszawa

Kamiński 31
SO/22/04 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Zwoliński 24
1-0

Ruch Wysokie Mazow.

SO/22/04 17:00

MKS Ełk

Furman 7, Świderski 30, 77
3-1

Huragan Morąg

Karłowicz 84
SO/22/04 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Wolski 44, Gabrych 72, Basiuk 75
3-1

Huragan Wołomin

Wielądek 60
SO/22/04 18:00

Sokół Ostróda

Hirsz 32, Słowicki 53, Mykytyn 79
3-0

Jagiellonia II Białystok

SO/22/04 19:10

Widzew Łódź

Michalski 8, Mąka 32
2-1

ŁKS 1926 Łomża

Maćkowski 52
ND/23/04 11:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

0-2

ŁKS Łódź

Bryła 52, Kopka 77
ND/23/04 11:15

Pelikan Łowicz

Majewski 63
1-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 43
ND/23/04 12:00

Concordia Elbląg

Watanabe 26
1-2

Legia II Warszawa

Skowron 65, Urbański 90 (k)
25 kolejka
SO/29/04 11:00

Huragan Wołomin

Zaborowski 18
1-1

Motor Lubawa

Konicz 39
SO/29/04 12:00

Legia II Warszawa

0-3

Lechia Tomaszów Mazow.

Gołuński 37, Szymczak 85, Żytek 90
SO/29/04 15:00

Ursus Warszawa

Gromek 79 (s)
1-1

Widzew Łódź

Okuniewicz 70
SO/29/04 17:00

MKS Ełk

Świderski 55 (k)
1-3

Pelikan Łowicz

Kuczak 17, Majewski 29, Bończak 90
SO/29/04 17:00

Huragan Morąg

0-1

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Kostkowski 80
SO/29/04 17:00

ŁKS 1926 Łomża

0-0

Concordia Elbląg

ND/30/04 13:00

Jagiellonia II Białystok

0-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ND/30/04 16:00

ŁKS Łódź

Kocot 41
1-1

Sokół Ostróda

Smyt 66
ND/30/04 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Zalewski 47, Mleczek 54, Rogowski 70
3-3

Świt Nowy Dwór M.

Gabrych 12, 90, Maciejewski 38
26 kolejka
ŚR/03/05 11:15

Pelikan Łowicz

Bogołębski 6, Majewski 62, 64, Bella 90
4-0

Legia II Warszawa

ŚR/03/05 15:00

Sokół Ostróda

0-2

Huragan Morąg

Bogdanowicz 52, Chiliński 90
ŚR/03/05 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-1

ŁKS 1926 Łomża

Melao 14
ŚR/03/05 16:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Kostkowski 23, Jackiewicz 43, Miller 90
3-1

MKS Ełk

Rosoliński 19
ŚR/03/05 17:00

Concordia Elbląg

Pelc 30, Duda 55
2-1

Ursus Warszawa

Kabala 59
ŚR/03/05 17:00

Motor Lubawa

Tomkiewicz 37, Konicz 80
2-2

Ruch Wysokie Mazow.

Mleczek 72, Jóżwiak 90
ŚR/03/05 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-0

ŁKS Łódź

ŚR/03/05 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Wolski 2, Maciejewski 9
2-0

Jagiellonia II Białystok

ŚR/03/05 19:10

Widzew Łódź

Michalski 70, Krzywicki 86
2-1

Huragan Wołomin

Wielądek 39 (k)
27 kolejka
SO/06/05 17:00

MKS Ełk

0-0

Sokół Ostróda

SO/06/05 17:00

Huragan Morąg

0-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Stępień 88
SO/06/05 17:00

Ursus Warszawa

Szkopiński 49, Kamiński 53, Ambrozik 56
3-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Rozwandowicz 27
SO/06/05 17:00

ŁKS 1926 Łomża

Gałązka 6, Kacprzyk 47
2-1

Legia II Warszawa

Szczepański 84
ND/07/05 11:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Miller 47, 50, Jackiewicz 76
3-1

Pelikan Łowicz

Majewski 67
ND/07/05 13:00

Jagiellonia II Białystok

Polkowski 43, Mystkowski 61, 77
3-1

Motor Lubawa

Malinowski 88 (k)
ND/07/05 16:00

Huragan Wołomin

Kimura 66
1-0

Concordia Elbląg

ND/07/05 17:00

ŁKS Łódź

Radionow 64, Szymański 89
2-1

Świt Nowy Dwór M.

Wolski 90
ND/07/05 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

0-1

Widzew Łódź

Mąka 90
28 kolejka
PT/12/05 20:00

Sokół Ostróda

0-0

Drwęca Nowe Miasto Lub.

SO/13/05 12:00

Legia II Warszawa

0-1

Ursus Warszawa

Szkopiński 78
SO/13/05 17:00

Motor Lubawa

0-3

ŁKS Łódź

Golański 16 (k), Bryła 58 (k), Gamrot 77
SO/13/05 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Pawlak 13, Wrzesiński 79
2-0

MKS Ełk

SO/13/05 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Gabrych 45, Maciejewski 60
2-1

Huragan Morąg

Czorniej 80
SO/13/05 19:10

Widzew Łódź

Okuniewicz 6, Mąka 28 (k)
2-0

Jagiellonia II Białystok

ND/14/05 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 5, Magdoń 20, Żytek 50 (k), Rozwandowicz 58
4-1

Huragan Wołomin

Kimura 89
ND/14/05 11:15

Pelikan Łowicz

Adamczyk 4 (k), Majewski 42
2-0

ŁKS 1926 Łomża

ND/14/05 12:00

Concordia Elbląg

0-0

Ruch Wysokie Mazow.

29 kolejka
ŚR/17/05 15:00

Jagiellonia II Białystok

0-3

Concordia Elbląg

Duda 50, Pelc 58, Pietroń 65
ŚR/17/05 16:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Miller 22, 72, Szarpak 62
3-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Zwoliński 14
ŚR/17/05 17:00

MKS Ełk

0-4

Świt Nowy Dwór M.

Wolski 30, Szczepański 55, Maciejewski 62, Kozłowski 75
ŚR/17/05 17:00

Huragan Morąg

Konczewski 41, 61
2-0

Motor Lubawa

ŚR/17/05 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Mleczek 32
1-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 31, Szymczak 90
ŚR/17/05 17:00

Ursus Warszawa

Ambrozik 2
1-2

ŁKS 1926 Łomża

Olesiński 51, Melao 55
ŚR/17/05 17:30

Huragan Wołomin

Żyro 23 (s)
1-4

Legia II Warszawa

Nawotka 3, 6, 54, Chrostowski 88 (s)
ŚR/17/05 18:00

Sokół Ostróda

Mykytyn 52, 68, Słowicki 62, Hirsz 90 (k)
4-2

Pelikan Łowicz

Parobczyk 14, Ciach 65
ŚR/17/05 19:10

Widzew Łódź

0-0

ŁKS Łódź

30 kolejka
SO/20/05 12:00

Legia II Warszawa

Chukwu 62
1-1

Ruch Wysokie Mazow.

Zalewski 47
SO/20/05 17:00

Pelikan Łowicz

Adamczyk 71 (k), Majewski 86
2-1

Ursus Warszawa

Ambrozik 40
SO/20/05 17:00

ŁKS 1926 Łomża

Tarnowski 24, 27, Cibulskas 49
3-0

Huragan Wołomin

SO/20/05 17:00

Motor Lubawa

Wypniewski 88
1-3

MKS Ełk

Sobolewski 45 (k), Furman 58, Świderski 67
ND/21/05 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

2-0

Jagiellonia II Białystok

ND/21/05 12:00

Concordia Elbląg

Pelc 28, Pietroń 69 (k), Otręba 90
3-3

ŁKS Łódź

Golański 8 (k), Juraszek 38, Szymański 75
ND/21/05 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Kowalczyk 25
1-2

Sokół Ostróda

Hirsz 59 (k), 90
ND/21/05 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Drwęcki 26, Dankowski 73, Steć 90
3-1

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Szarpak 55
PN/22/05 19:10

Widzew Łódź

Kamiński 28, Michalski 69, Tlaga 90
3-1

Huragan Morąg

Galik 54
31 kolejka
SO/27/05 11:00

Huragan Wołomin

Figiel 7, 10, 72, Żmuda 64
4-1

Ursus Warszawa

Mąka 83
SO/27/05 13:00

Jagiellonia II Białystok

Klimala 37 (k)
1-3

Legia II Warszawa

Kulenović 6, Urbański 30 (k), Sulley 75
SO/27/05 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Michałek 82
1-1

Pelikan Łowicz

Majewski 41
SO/27/05 17:00

Huragan Morąg

0-4

Concordia Elbląg

Edil 13, Burzyński 56, Pietroń 66, Pelc 80
SO/27/05 17:00

ŁKS Łódź

Radionow 77, Sarafiński 90
2-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/27/05 18:00

Sokół Ostróda

0-1

Świt Nowy Dwór M.

Basiuk 35
ND/28/05 11:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Kostkowski 42, Twardowski 58, Miller 71, 90, Olszewski 83
5-0

Motor Lubawa

ND/28/05 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

0-4

ŁKS 1926 Łomża

Baranowski 3 (k), Olesiński 25, 44, Kaliszewski 90
ND/28/05 18:00

MKS Ełk

Świderski 90
1-0

Widzew Łódź

32 kolejka
PT/02/06 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Basiuk 54
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Michałek 81
SO/03/06 12:00

Legia II Warszawa

0-1

ŁKS Łódź

Radionow 7 (k)
SO/03/06 17:00

Ursus Warszawa

Skowroński 63, Kabala 85
2-0

Ruch Wysokie Mazow.

SO/03/06 17:00

ŁKS 1926 Łomża

Olesiński 12, Gałązka 39
2-2

Jagiellonia II Białystok

Polkowski 61 (k), 64 (k)
SO/03/06 17:00

Motor Lubawa

Wietecha 90
1-2

Sokół Ostróda

Śledź 22, Nowiński 54
SO/03/06 18:00

Widzew Łódź

0-1

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Miller 36
ND/04/06 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 49, Kolasa 90
2-0

Huragan Morąg

ND/04/06 11:15

Pelikan Łowicz

Bończak 8 (k), Majewski 21, Wojcieszyński 72
3-0

Huragan Wołomin

ND/04/06 12:00

Concordia Elbląg

Stawikowski 34, Strach 45, Otręba 83
3-3

MKS Ełk

Świderski 53, Hryszko 76, 90 (k)
33 kolejka
PT/09/06 18:15

ŁKS Łódź

Rozwandowicz 50 (k)
1-0

ŁKS 1926 Łomża

PT/09/06 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Napora 1, Wolski 7, Woźniak 87 (s)
3-1

Pelikan Łowicz

Wawrzyński 88
SO/10/06 16:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Pabjańczyk 36, Michałek 45, Kobiera 87
3-0

Motor Lubawa

SO/10/06 16:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Domżalski 2, 29, 90, Miller 78 (k)
4-1

Concordia Elbląg

Szmydt 59
SO/10/06 16:00

MKS Ełk

Świderski 59 (k)
1-4

Lechia Tomaszów Mazow.

Żytek 12, 89, Mirecki 57, Bocian 74
SO/10/06 16:00

Huragan Morąg

Chiliński 2, Mlonek 5, Karłowicz 14, 32, 43
5-0

Legia II Warszawa

SO/10/06 16:00

Jagiellonia II Białystok

0-1

Ursus Warszawa

Sztybrych 89
SO/10/06 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

0-1

Huragan Wołomin

Figiel 19
ND/11/06 20:00

Sokół Ostróda

Pączko 52, Hirsz 89
2-2

Widzew Łódź

Nowak 17, Kazimierowicz 68
34 kolejka
ŚR/14/06 17:00

Pelikan Łowicz

Bończak 22, Kuczak 30, 55
3-1

Ruch Wysokie Mazow.

Zalewski 18
ŚR/14/06 17:00

Huragan Wołomin

Kimura 68, 72, 84, Lewicki 90, Górski 90
5-4

Jagiellonia II Białystok

Ostaszewski 8, 32, 88, Gajko 58
ŚR/14/06 17:00

Ursus Warszawa

Kamiński 41, Mąka 47
2-1

ŁKS Łódź

Pyrdoł 57
ŚR/14/06 17:00

ŁKS 1926 Łomża

Kaszubowski 36, 56, Tarnowski 45
3-1

Huragan Morąg

Karłowicz 79
ŚR/14/06 17:00

Legia II Warszawa

Grudziński 84
1-2

MKS Ełk

Świderski 20, 62
ŚR/14/06 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 76
1-1

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Domżalski 58 (k)
ŚR/14/06 17:00

Concordia Elbląg

Pietroń 57, 79, Kiełtyka 65
3-0

Sokół Ostróda

ŚR/14/06 17:00

Widzew Łódź

Radwański 39, Michalski 44 (k), Kozłowski 70, Mąka 74
4-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Bierżyński 13
ŚR/14/06 17:00

Motor Lubawa

Konicz 58
1-5

Świt Nowy Dwór M.

Kozłowski 24 (k), 85, 89, Maciejewski 35 (k), Argasiński 79

Piłka na żywo

PT/14/07 18:00
Wisła P.
0-2
Lechia G.
PT/14/07 20:30
Pogoń S.
1-2
Wisła K.
SO/15/07 18:00
Cracovia
1-1
Piast G.
SO/15/07 20:30
Górnik Z.
3-1
Legia W.
ND/16/07 15:30
Arka G.
2-0
Śląsk W.
ND/16/07 15:30
Termalica N.
0-1
Jagiellonia B.
ND/16/07 18:00
Lech P.
0-0
Sandecja N.
PN/17/07 18:00
Korona K.
0-1
Zagłębie L.
PT/21/07 18:00
Sandecja N.
-
Arka G.
PT/21/07 20:30
Wisła K.
-
Termalica N.
SO/22/07 15:30
Piast G.
-
Pogoń S.
SO/22/07 18:00
Lechia G.
-
Cracovia
SO/22/07 20:30
Legia W.
-
Korona K.
ND/23/07 15:30
Wisła P.
-
Lech P.
ND/23/07 18:00
Jagiellonia B.
-
Górnik Z.
PN/24/07 18:00
Zagłębie L.
-
Śląsk W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:30 TVP 3 Jagiellonia - Gabala (na żywo)
20:30 TVP Sport Jagiellonia - Gabala (na żywo)
18:00 Eurosport 2 Sandecja - Arka (na żywo)
20:30 Canal+Sport Wisła - Termalica (na żywo)