Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 26 kwietnia 2018

3 Liga grupa 1 - łódzka/mazowiecka/podlaska/warmińsko-mazurska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Widzew Łódź245345-1916-5-39-2-17-3-2
2Lechia Tomaszów Mazow.245150-2916-3-58-2-28-1-3
3Sokół Aleksandrów Ł.234640-1913-7-36-4-27-3-1
4Polonia Warszawa244343-2411-10-34-6-27-4-1
5Legia II Warszawa243745-3111-4-99-1-22-3-7
6Huragan Morąg243732-2711-4-95-3-46-1-5
7Victoria Sulejówek243643-4210-6-85-4-35-2-5
8Pelikan Łowicz243549-4111-2-118-0-43-2-7
9Ursus Warszawa243428-329-7-85-4-34-3-5
10Świt Nowy Dwór M.243340-409-6-97-2-32-4-6
11Olimpia Zambrów243234-3810-2-124-1-76-1-5
12Drwęca Nowe Miasto Lub.243033-418-6-105-3-43-3-6
13ŁKS 1926 Łomża242926-308-5-114-2-64-3-5
14Sokół Ostróda242828-307-7-105-3-42-4-6
15MKS Ełk242623-307-5-122-3-75-2-5
16Warta Sieradz232027-415-5-132-3-63-2-7
17Tur Bielsk Podlaski242019-595-5-143-3-62-2-8
18GKS Wikielec24820-521-5-181-1-100-4-8
PT/27/04 19:30
ŁKS 1.
-
Polonia W.
SO/28/04 13:00
Legia I.
-
Sokół A.
SO/28/04 17:00
MKS E.
-
Olimpia Z.
SO/28/04 17:00
Warta S.
-
Ursus W.
SO/28/04 18:00
Świt N.
-
Drwęca N.
SO/28/04 19:00
Victoria S.
-
Tur B.
SO/28/04 19:10
Widzew Ł.
-
Huragan M.
SO/28/04 19:45
Sokół O.
-
GKS W.
ND/29/04 11:00
Lechia T.
-
Pelikan Ł.
- -
Polonia W.
-
Lechia T.
- -
Pelikan Ł.
-
Sokół O.
- -
GKS W.
-
Victoria S.
- -
Tur B.
-
Świt N.
- -
Drwęca N.
-
Warta S.
- -
Ursus W.
-
Widzew Ł.
- -
Huragan M.
-
MKS E.
- -
Olimpia Z.
-
Legia I.
ŚR/02/05 00:00
Sokół A.
-
ŁKS 1.
Strzelcy
16 Wocial (Victoria)
13 Płonka (Lechia)
12 Kowalczyk (Pelikan)
11 Smuga (Victoria)
11 Żylski (Sokół A. Ł.)
10 Kozłowski (Świt)
10 Wrzesiński (Pelikan)
9 Criciuma (Huragan)
9 Majewski (Legia II)
1 kolejka
SO/05/08 16:00

ŁKS 1926 Łomża

0-1

Olimpia Zambrów

Jastrzębski 3
SO/05/08 17:00

Polonia Warszawa

Małek 41
1-2

Huragan Morąg

Bogdanowicz 53, Criciuma 70
SO/05/08 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Wolski 24, Gabrych 78
2-2

Warta Sieradz

Kacela 76, 86
SO/05/08 19:00

Victoria Sulejówek

Odunka 71, Smuga 73
2-1

Widzew Łódź

Kozłowski 72
SO/05/08 19:45

Sokół Ostróda

0-2

MKS Ełk

Gondek 51, Molski 56
ND/06/08 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Rozwandowicz 19, Żytek 21 (k), Kolasa 86
3-1

Legia II Warszawa

Majewski 85
ND/06/08 11:15

Pelikan Łowicz

0-1

Ursus Warszawa

Sztybrych 62
ND/06/08 16:00

Tur Bielsk Podlaski

0-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Kobiera 90
ND/06/08 17:00

GKS Wikielec

Smyt 14
1-2

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Kajca 44, Koziara 73
2 kolejka
SO/12/08 11:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Żylski 60, Marciniak 74
2-1

Warta Sieradz

Cukiernik 90
SO/12/08 13:00

MKS Ełk

0-1

Victoria Sulejówek

Odunka 45
SO/12/08 15:00

Legia II Warszawa

Hildeberto 29, Szymański 37, Pasquato 39, 48, Majewski 62 (k)
5-0

Sokół Ostróda

SO/12/08 17:00

Olimpia Zambrów

Butkiewicz 37, Magdoń 66 (s)
2-4

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 8, 38, Szymczak 24, Rozwandowicz 44
SO/12/08 17:00

Huragan Morąg

0-0

ŁKS 1926 Łomża

SO/12/08 17:00

Ursus Warszawa

0-3

Polonia Warszawa

Wiśniewski 4, Marczak 76, Oświęcimka 80
SO/12/08 19:10

Widzew Łódź

Michalski 69, Mąka 78
2-0

Świt Nowy Dwór M.

ND/13/08 11:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Zakrzewski 48, Kajca 56 (k), Napora 90
3-1

Pelikan Łowicz

Ciechański 22
ND/13/08 16:00

Tur Bielsk Podlaski

Drażba 56, Kosiński 79
2-1

GKS Wikielec

Sobociński 54
3 kolejka
PT/18/08 17:30

GKS Wikielec

0-4

Sokół Aleksandrów Ł.

Kobiera 42, Kacperek 45 (s), Pawlak 64, Chojecki 86
PT/18/08 19:00

Victoria Sulejówek

Smuga 86
1-5

Legia II Warszawa

Nishi 5, Majewski 29, Masłowski 51, Bartczak 61, Waniek 64
SO/19/08 17:00

Polonia Warszawa

Małek 2
1-1

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Koziara 23
SO/19/08 19:10

Widzew Łódź

Kwiek 39, Mąka 48 (k), Świderski 84
3-0

Warta Sieradz

SO/19/08 19:45

Sokół Ostróda

Gajewski 4, Zalewski 13
2-0

Olimpia Zambrów

ND/20/08 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 45
1-0

Huragan Morąg

ND/20/08 11:15

Pelikan Łowicz

Wawrzyński 31, Bella 39, Kasprzyk 64, Parobczyk 68, Kaczyński 75, Jaworśkyj 82
6-1

Tur Bielsk Podlaski

Łochnicki 17
ND/20/08 16:00

ŁKS 1926 Łomża

Melao 28
1-2

Ursus Warszawa

Wolski 43, Sztybrych 54
ND/20/08 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Pałczyński 58, Gabrych 86
2-1

MKS Ełk

Świderski 31
4 kolejka
ŚR/23/08 16:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Kowalczyk 38
1-0

ŁKS 1926 Łomża

ŚR/23/08 17:00

MKS Ełk

Paprocki 90
1-2

Warta Sieradz

Kobierski 6, Cukiernik 90
ŚR/23/08 17:00

Legia II Warszawa

Masłowski 42, Sanogo 53
2-0

Świt Nowy Dwór M.

ŚR/23/08 17:00

Olimpia Zambrów

Jastrzębski 15, Kuczałek 57, 75 (k)
3-1

Victoria Sulejówek

Smuga 55
ŚR/23/08 17:00

Huragan Morąg

Criciuma 6, aciążek 86
2-1

Sokół Ostróda

Zalewski 12
ŚR/23/08 17:00

Ursus Warszawa

Sztybrych 90
1-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Płonka 82
ŚR/23/08 17:00

Tur Bielsk Podlaski

0-4

Polonia Warszawa

Zembrowski 28, Marczak 31, Radecki 37 (s), Chałas 58
ŚR/23/08 17:00

GKS Wikielec

0-2

Pelikan Łowicz

Bella 72, Kowalczyk 90
ŚR/23/08 17:30

Sokół Aleksandrów Ł.

0-2

Widzew Łódź

Miller 86, Pawlak 90 (s)
5 kolejka
SO/26/08 17:00

Polonia Warszawa

Wiśniewski 43
1-0

GKS Wikielec

SO/26/08 17:00

Warta Sieradz

Kacela 53
1-1

Legia II Warszawa

Majewski 83
SO/26/08 19:00

Victoria Sulejówek

Makuch 56, Wocial 74, Możdżonek 90
3-2

Huragan Morąg

Kruczkowski 29, Criciuma 51
SO/26/08 19:10

Widzew Łódź

Mąka 55 (k), Świderski 62, Michalski 78, Ostaszewski 89
4-0

MKS Ełk

SO/26/08 19:45

Sokół Ostróda

0-0

Ursus Warszawa

ND/27/08 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Walasek 21, Kowalczyk 57 (s), Patora 79
3-2

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Miarka 14, Majik 50
ND/27/08 11:15

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 12, 56
2-3

Sokół Aleksandrów Ł.

Ślęzak 9, Żylski 25, 27
ND/27/08 16:00

ŁKS 1926 Łomża

Sadowski 68
1-0

Tur Bielsk Podlaski

ND/27/08 16:00

Świt Nowy Dwór M.

0-1

Olimpia Zambrów

Butkiewicz 90
6 kolejka
PT/01/09 16:30

Sokół Aleksandrów Ł.

Kobiera 90 (k)
1-0

MKS Ełk

SO/02/09 15:00

Legia II Warszawa

Bartczak 53
1-2

Widzew Łódź

Michalski 14, Radwański 65
SO/02/09 16:00

Olimpia Zambrów

Domański 44, Kuczałek 78
2-1

Warta Sieradz

Mitek 18 (k)
SO/02/09 16:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Kajca 25, Miarka 41
2-0

Sokół Ostróda

SO/02/09 16:00

GKS Wikielec

Chiliński 15
1-2

ŁKS 1926 Łomża

Maćkowski 1, 88 (k)
SO/02/09 17:00

Huragan Morąg

Criciúma 26, Maciążek 60 (k), Karłowicz 86, Parizotto 90
4-1

Świt Nowy Dwór M.

Gabrych 90
SO/02/09 17:00

Ursus Warszawa

Sztybrych 6, Vogtman 89
2-1

Victoria Sulejówek

Ślesicki 87 (s)
ND/03/09 11:15

Pelikan Łowicz

Adamczyk 9 (k), Kasprzyk 34, Jaworśkyj 90
3-2

Polonia Warszawa

Chałas 24, Marczak 39
ND/03/09 16:00

Tur Bielsk Podlaski

0-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Płonka 40, 72
7 kolejka
PT/08/09 17:00

MKS Ełk

Skonieczka 58, Molski 65
2-1

Legia II Warszawa

Wełnicki 24
PT/08/09 19:10

Widzew Łódź

Falon 90
1-0

Olimpia Zambrów

SO/09/09 16:00

ŁKS 1926 Łomża

Wasiulewski 42, 65, Maćkowski 80 (k)
3-2

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 7, Wrzesiński 47
SO/09/09 17:00

Polonia Warszawa

0-0

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/09/09 17:00

Warta Sieradz

0-2

Huragan Morąg

Criciuma 47, Galik 71
SO/09/09 18:00

Sokół Ostróda

Rosoliński 17, Pluta 19, Gajewski 32, 55, Zalewski 70, 80
6-1

Tur Bielsk Podlaski

Ostaszewski 51
SO/09/09 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Drwęcki 11
1-3

Ursus Warszawa

Kamiński 8, Muszyński 45, Prusinowski 60
SO/09/09 19:00

Victoria Sulejówek

Smuga 4, 52, Lach 18, Wocial 73
4-0

Drwęca Nowe Miasto Lub.

ND/10/09 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Koprucki 6 (s), Szymczak 37
2-0

GKS Wikielec

8 kolejka
SO/16/09 13:00

Huragan Morąg

Criciuma 79
1-1

Widzew Łódź

Świderski 52
SO/16/09 16:00

Olimpia Zambrów

0-1

MKS Ełk

Świderski 70
SO/16/09 16:00

Tur Bielsk Podlaski

0-6

Victoria Sulejówek

Lach 13, Wocial 23 (k), 26, 75, Smuga 29, 90
SO/16/09 16:30

Pelikan Łowicz

Bistuła 45, Jaworśkyj 63 (k), Bończak 69, Wawrzyński 89
4-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Rozwandowicz 15
SO/16/09 17:00

Ursus Warszawa

Wolski 45, Kamiński 82
2-1

Warta Sieradz

Kobierski 72
SO/16/09 17:00

Polonia Warszawa

Marczak 17, Wiśniewski 76, Choroś 90
3-1

ŁKS 1926 Łomża

Maćkowski 6
ND/17/09 11:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Mroczek 87
1-0

Legia II Warszawa

ND/17/09 11:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Domżalski 31, 48, Majik 45
3-2

Świt Nowy Dwór M.

Kozłowski 39, Dankowski 45
ND/17/09 15:00

GKS Wikielec

Sagan 63, Piórkowski 65
2-3

Sokół Ostróda

Mlonek 15, Bieńkowski 55, Rosoliński 56
9 kolejka
PT/22/09 19:10

Widzew Łódź

Sylwestrzak 5
1-1

Ursus Warszawa

Muszyński 67
SO/23/09 13:00

MKS Ełk

0-1

Huragan Morąg

Galik 83
SO/23/09 15:00

ŁKS 1926 Łomża

0-4

Sokół Aleksandrów Ł.

Żylski 7, 81, 88, Kadłubiak 83
SO/23/09 16:00

Warta Sieradz

Miarka 46 (s), Mitek 61
2-3

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Majik 2, Koziara 17, Bany 77
SO/23/09 18:00

Sokół Ostróda

Korzeniewski 81, Mlonek 90
2-1

Pelikan Łowicz

Jaworśkyj 41 (k)
SO/23/09 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Pałczyński 46, Maliszewski 50 (s), Cuch 59, Drwęcki 88
4-0

Tur Bielsk Podlaski

SO/23/09 19:00

Victoria Sulejówek

Wocial 44
1-1

GKS Wikielec

Nowiński 73
ND/24/09 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-0

Polonia Warszawa

ND/24/09 12:00

Legia II Warszawa

Majewski 64, 79, Nishi 74, Góral 90 (k)
4-1

Olimpia Zambrów

Domański 19
10 kolejka
PT/29/09 18:00

GKS Wikielec

Kolcz 15, Sobociński 50
2-4

Świt Nowy Dwór M.

Pałczyński 11, 67, Kozłowski 36, Drwęcki 60
SO/30/09 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Marciniak 60, Mroczek 84
2-0

Olimpia Zambrów

SO/30/09 15:00

ŁKS 1926 Łomża

0-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 16
SO/30/09 15:30

Huragan Morąg

Żwir 43
1-3

Legia II Warszawa

Majewski 41, Moneta 64, Hildeberto 74
SO/30/09 15:30

Ursus Warszawa

0-3

MKS Ełk

Furman 41, 81, Twardowski 76
SO/30/09 17:00

Polonia Warszawa

Wojdyga 74
1-1

Sokół Ostróda

Korzeniewski 89
ND/01/10 11:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Koziara 90
1-3

Widzew Łódź

Zieleniecki 43, Sylwestrzak 58, Miller 90
ND/01/10 11:15

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 64, Woźniak 82, Łysik 86 (s), Jagiełło 90
4-1

Victoria Sulejówek

Dźwigała 53
ND/01/10 15:00

Tur Bielsk Podlaski

0-4

Warta Sieradz

Mitek 13, 65 (k), Szyc 33, Kobierski 74
11 kolejka
PT/06/10 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Wiśniewski 19, Kozłowski 38, 50, Gabrych 73
4-1

Pelikan Łowicz

Bończak 65
SO/07/10 15:00

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 67
1-2

Huragan Morąg

Maciążek 53, Gawlik 57
SO/07/10 16:00

Warta Sieradz

Łabędzki 4, Płaneta 82
2-0

GKS Wikielec

SO/07/10 16:00

MKS Ełk

Świderski 4
1-1

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Majik 70
SO/07/10 18:00

Sokół Ostróda

Paczkowski 76
1-2

ŁKS 1926 Łomża

Maćkowski 38, Gałązka 57
SO/07/10 18:00

Victoria Sulejówek

Wocial 11
1-1

Polonia Warszawa

Bochenek 90
SO/07/10 18:00

Widzew Łódź

Świderski 12, Mąka 55 (k), Kwiek 62, Gołębiewski 77
4-0

Tur Bielsk Podlaski

ND/08/10 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Mroczek 58, Bogołębski 73
ŚR/11/10 18:00

Legia II Warszawa

Szczepański 36, 57
2-0

Ursus Warszawa

12 kolejka
SO/14/10 14:30

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Koziara 78 (k)
1-0

Legia II Warszawa

SO/14/10 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Woźniczak 27, Kadłubiak 88
2-0

Huragan Morąg

SO/14/10 15:00

Ursus Warszawa

0-1

Olimpia Zambrów

Butkiewicz 68
SO/14/10 15:00

GKS Wikielec

Śledź 33, 64
2-2

Widzew Łódź

Kwiek 15, Falon 58
SO/14/10 15:00

ŁKS 1926 Łomża

Gałązka 69
1-1

Victoria Sulejówek

Roszak-Kasza 32
ND/15/10 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Rozwandowicz 46
1-0

Sokół Ostróda

ND/15/10 11:15

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 1, Wrzesiński 28, Adamczyk 73 (k), Bistuła 79
4-1

Warta Sieradz

Mitek 70 (k)
ND/15/10 15:00

Tur Bielsk Podlaski

0-0

MKS Ełk

ŚR/25/10 19:00

Polonia Warszawa

Marczak 36, Wiśniewski 81
2-2

Świt Nowy Dwór M.

Gabrych 70, Drwęcki 90
13 kolejka
SO/21/10 13:00

Legia II Warszawa

Szymański 32
1-1

Tur Bielsk Podlaski

Kosiński 28
SO/21/10 14:00

Huragan Morąg

Galik 53
1-0

Ursus Warszawa

SO/21/10 15:00

Warta Sieradz

Kowalski 66
1-1

Polonia Warszawa

Gawron 30
SO/21/10 15:00

MKS Ełk

0-0

GKS Wikielec

SO/21/10 15:00

Olimpia Zambrów

Butkiewicz 37
1-3

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Kowalczyk 13, Miarka 32, 34
SO/21/10 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Cuch 52
1-1

ŁKS 1926 Łomża

Maćkowski 72
SO/21/10 18:00

Victoria Sulejówek

Smuga 20, 60, Wocial 42 (k)
3-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Żytek 25, 81
SO/21/10 18:00

Widzew Łódź

Zieleniecki 64, Falon 90
2-1

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 86
ŚR/08/11 18:00

Sokół Ostróda

Gajewski 85
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Żylski 79
14 kolejka
SO/28/10 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-2

Ursus Warszawa

Mąka 43, Sztybrych 66
SO/28/10 14:00

ŁKS 1926 Łomża

0-1

Warta Sieradz

Kacela 77
SO/28/10 15:00

GKS Wikielec

Sobociński 9, Kacperek 36, Nowiński 76
3-0

Legia II Warszawa

SO/28/10 17:00

Polonia Warszawa

Chałas 23
1-1

Widzew Łódź

Gołębiewski 66 (k)
SO/28/10 18:00

Sokół Ostróda

0-1

Victoria Sulejówek

Odunka 60
ND/29/10 11:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Kajca 67 (k)
1-1

Huragan Morąg

Łysiak 41
ND/29/10 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Żytek 82 (k), 90
2-2

Świt Nowy Dwór M.

Dankowski 55, 77
ND/29/10 14:00

Tur Bielsk Podlaski

0-4

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 16, 28, 31, 60
ND/04/03 11:15

Pelikan Łowicz

Wrzesiński 61
1-0

MKS Ełk

15 kolejka
PT/03/11 19:00

Victoria Sulejówek

Czapa 28, Wocial 52, Smuga 57
3-3

Sokół Aleksandrów Ł.

Żylski 38 (k), Pawlak 42, Marciniak 66
SO/04/11 13:00

MKS Ełk

0-1

Polonia Warszawa

Wojdyga 90
SO/04/11 13:00

Huragan Morąg

Kruczkowski 21, Lenart 80
2-0

Tur Bielsk Podlaski

SO/04/11 13:30

Ursus Warszawa

Wolski 53, 66, 90, 90
4-3

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Domżalski 69, Koziara 73, Kuciński 82
SO/04/11 14:00

Warta Sieradz

Łabędzki 68
1-3

Lechia Tomaszów Mazow.

Patora 26, Szymczak 31, Golański 73
SO/04/11 14:00

Olimpia Zambrów

Malinowski 49
1-0

GKS Wikielec

SO/04/11 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Kozłowski 57, Wiśniewski 82
2-1

Sokół Ostróda

Wójcik 14
SO/04/11 18:00

Widzew Łódź

Ostaszewski 90
1-2

ŁKS 1926 Łomża

Misiak 29, M. Świderski 40
ND/05/11 12:00

Legia II Warszawa

Majewski 13, 80
2-0

Pelikan Łowicz

16 kolejka
PT/10/11 19:00

Victoria Sulejówek

Gorczyca 17
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Cuch 41, Kozłowski 58
SO/11/11 13:00

ŁKS 1926 Łomża

0-1

MKS Ełk

Gondek 16
SO/11/11 15:00

GKS Wikielec

Kacperek 45
1-5

Huragan Morąg

Maciążek 12 (k), Galik 29, Karłowicz 58, Criciuma 79, Parizotto 90
ND/12/11 11:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Chojecki 56, Żylski 70
2-2

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Miarka 45, Domżalski 68
ND/12/11 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Rozwandowicz 43
1-2

Widzew Łódź

Michalski 12, Świderski 57
ND/12/11 11:15

Pelikan Łowicz

Kaczyński 50, Adamczyk 64
2-4

Olimpia Zambrów

Łupiński 35, Butkiewicz 58, Kuczałek 62, Jackiewicz 82
ND/12/11 13:00

Tur Bielsk Podlaski

0-0

Ursus Warszawa

ND/12/11 13:00

Polonia Warszawa

0-0

Legia II Warszawa

ND/12/11 16:00

Sokół Ostróda

Paczkowski 82
1-0

Warta Sieradz

17 kolejka
SO/18/11 13:00

Warta Sieradz

Kobierski 1, Cukiernik 87, 90
3-5

Victoria Sulejówek

Smuga 29, Wocial 32, 55, 56, Możdżonek 44
SO/18/11 13:00

MKS Ełk

0-3

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 8, Rozwandowicz 36, Płonka 61
SO/18/11 13:00

Olimpia Zambrów

0-2

Polonia Warszawa

Małek 1, Marczak 68
SO/18/11 13:00

Huragan Morąg

0-1

Pelikan Łowicz

Wrzesiński 33
SO/18/11 13:00

Ursus Warszawa

Szkopiński 41, Muszyński 53
2-1

GKS Wikielec

Nowiński 44
SO/18/11 13:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

0-2

Tur Bielsk Podlaski

Drażba 40, 89
SO/18/11 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Gabrych 55
1-4

Sokół Aleksandrów Ł.

Broniszewski 2 (s), Mroczek 61, Żylski 78 (k), 80
SO/18/11 18:00

Widzew Łódź

0-0

Sokół Ostróda

ND/19/11 12:00

Legia II Warszawa

Bartczak 57, Góral 87
2-1

ŁKS 1926 Łomża

Kaput 46
18 kolejka
SO/10/03 14:00

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 5, Hryszko 15, Grzybowski 53 (k), Kuczałek 81
4-3

ŁKS 1926 Łomża

Rakowski 22, Kaputa 50, Melao 65
SO/10/03 14:00

MKS Ełk

Twardowski 68
1-1

Sokół Ostróda

Kuriata 72 (s)
SO/10/03 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-0

Tur Bielsk Podlaski

SO/10/03 15:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

0-0

GKS Wikielec

SO/10/03 15:00

Ursus Warszawa

Kamiński 1, Ciach 16, Kabala 41
3-2

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 59, Wrzesiński 67
SO/10/03 19:10

Widzew Łódź

Demjan 16, Zuziak 54
2-0

Victoria Sulejówek

ŚR/18/04 17:00

Huragan Morąg

Żwir 9
1-3

Polonia Warszawa

Pieczara 58, 90, Chałas 74
ŚR/18/04 17:00

Legia II Warszawa

Bartczak 82 (k)
1-3

Lechia Tomaszów Mazow.

Żytek 43 (k), Olszewski 70, Walasek 84
ŚR/18/04 17:00

Warta Sieradz

Kowalski 22
1-0

Świt Nowy Dwór M.

19 kolejka
SO/17/03 15:00

ŁKS 1926 Łomża

Szawara 73 (s), Gałązka 83
2-1

Huragan Morąg

Criciuma 37
SO/17/03 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Pałczyński 40, Kozłowski 72
2-1

Widzew Łódź

Demjan 63
SO/17/03 17:00

Polonia Warszawa

Pieczara 10, Wojdyga 55
2-1

Ursus Warszawa

Muszyński 26
SO/17/03 18:00

Sokół Ostróda

Gajewski 57 (k)
1-1

Legia II Warszawa

Cichocki 2
ND/18/03 11:15

Pelikan Łowicz

Mycka 20
1-0

Drwęca Nowe Miasto Lub.

ŚR/28/03 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Cyran 36, Płonka 45, 79
3-2

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 31, Grzybowski 77 (k)
ŚR/18/04 17:30

GKS Wikielec

Sobociński 32, Tomkiewicz 60
2-4

Tur Bielsk Podlaski

Porębski 10, 22 (k), Kosiński 50, 51
ŚR/18/04 18:00

Victoria Sulejówek

Wocial 83, 90
2-2

MKS Ełk

Twardowski 43, Pachucki 71
ŚR/30/05 19:45

Warta Sieradz

-

Sokół Aleksandrów Ł.

20 kolejka
SO/24/03 14:00

MKS Ełk

Kalinowski 77, Famulak 89
2-1

Świt Nowy Dwór M.

Drwęcki 34
SO/24/03 15:00

Warta Sieradz

0-2

Widzew Łódź

Kristo 6, Demjan 48
SO/24/03 15:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Domżalski 64 (k)
1-2

Polonia Warszawa

Pieczara 25 (k), 30
SO/24/03 15:00

Ursus Warszawa

Ciach 66 (k)
1-1

ŁKS 1926 Łomża

Maćkowski 63
SO/24/03 15:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 16
1-4

Sokół Ostróda

Otręba 3, Wolak 12, Kajca 64, Gajewski 79
SO/24/03 15:15

Huragan Morąg

Bartkowski 40
1-0

Lechia Tomaszów Mazow.

ND/25/03 15:00

Tur Bielsk Podlaski

Drażba 12 (k), Babul 42, Kosiński 83
3-3

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 45, 90, Wrzesiński 88
WT/27/03 16:30

Sokół Aleksandrów Ł.

Kobiera 43, Mroczek 45
2-0

GKS Wikielec

ŚR/04/04 19:00

Legia II Warszawa

Bartczak 59, Góral 60, 74, 84
4-1

Victoria Sulejówek

Wocial 19 (k)
21 kolejka
CZ/29/03 18:45

Sokół Ostróda

0-1

Huragan Morąg

Bartkowski 15
SO/31/03 11:00

Warta Sieradz

0-3

MKS Ełk

Twardowski 53, Berezowśkyj 60, Sobolewski 89 (k)
SO/31/03 12:00

Świt Nowy Dwór M.

Kozłowski II 22, 57 (k), Wolski 90
3-2

Legia II Warszawa

Góral 25, Bartczak 54 (k)
SO/31/03 15:30

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 14, 65, Broniarek 38, Wrzesiński 88
4-2

GKS Wikielec

Sobociński 67 (k), Nowiński 78
SO/31/03 16:00

Victoria Sulejówek

Wocial 71 (k)
1-4

Olimpia Zambrów

Domański 19, Malinowski 37, Ostaszewski 68, 73
SO/31/03 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Płonka 27, Golański 36, Szymczak 59, Rozwandowicz 85
4-2

Ursus Warszawa

Muszyński 62, Kabala 64
SO/31/03 17:00

ŁKS 1926 Łomża

Maćkowski 12, Lemański 56, Gałązka 85, Tarnowski 90
4-0

Drwęca Nowe Miasto Lub.

SO/31/03 17:00

Polonia Warszawa

Pieczara 30 (k), 65, Kluska 54, Chałas 90
4-2

Tur Bielsk Podlaski

Kosiński 21, Fiedorowicz 80
SO/31/03 19:10

Widzew Łódź

Kristo 6, Pieńkowski 81
2-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Ślęzak 56
22 kolejka
PT/06/04 18:00

GKS Wikielec

0-4

Polonia Warszawa

Marczak 24, Wiśniewski 50, Pieczara 68, Szabat 90
SO/07/04 12:00

Legia II Warszawa

Wojtysiak 33, Góral 64
2-1

Warta Sieradz

Zawodziński 69
SO/07/04 15:00

MKS Ełk

Twardowski 14
1-2

Widzew Łódź

Stanek 51, Kristo 83
SO/07/04 15:15

Olimpia Zambrów

0-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/07/04 16:00

Tur Bielsk Podlaski

Babul 21
1-0

ŁKS 1926 Łomża

SO/07/04 16:00

Huragan Morąg

0-1

Victoria Sulejówek

Lach 20
SO/07/04 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-0

Pelikan Łowicz

SO/07/04 17:00

Ursus Warszawa

0-0

Sokół Ostróda

ND/08/04 11:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Domżalski 23, 43 (k)
2-4

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 2, Płonka 3, 54, Mirecki 11
23 kolejka
PT/13/04 19:45

Sokół Ostróda

Niźnik 67 (s), Otręba 78
2-1

Drwęca Nowe Miasto Lub.

Domżalski 33
SO/14/04 16:00

MKS Ełk

Famulak 30
1-3

Sokół Aleksandrów Ł.

Kobiera 10, Bierżyński 77, Bogołębski 90
SO/14/04 16:00

Warta Sieradz

Kowalski 13
1-1

Olimpia Zambrów

Zalewski 37
SO/14/04 17:00

ŁKS 1926 Łomża

0-0

GKS Wikielec

SO/14/04 17:00

Polonia Warszawa

Kluska 38, Sauczek 47
2-4

Pelikan Łowicz

Wrzesiński 23, 59, Bistuła 30, Kowalczyk 56 (k)
SO/14/04 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Steć 21, Kamiński 90, Kozłowski 90
3-1

Huragan Morąg

Criciuma 89
SO/14/04 19:00

Victoria Sulejówek

Odunka 34, Agnyziak 79
2-0

Ursus Warszawa

SO/14/04 19:10

Widzew Łódź

Michalski 3, Demjan 25, Kristo 50
3-2

Legia II Warszawa

Bartczak 10, 73 (k)
ND/15/04 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Tlaga 2, Golański 7, Płonka 59
3-0

Tur Bielsk Podlaski

24 kolejka
SO/21/04 16:00

Huragan Morąg

Bartkowski 79
1-1

Warta Sieradz

Bany 60
SO/21/04 16:00

Olimpia Zambrów

0-1

Widzew Łódź

Mąka 37 (k)
SO/21/04 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Zembrowski 60 (s), Mroczek 63
2-2

Polonia Warszawa

Wiśniewski 23, 43
SO/21/04 17:00

GKS Wikielec

Kacperek 73
1-3

Lechia Tomaszów Mazow.

Płonka 33, 64, 68
SO/21/04 17:00

Ursus Warszawa

Kamiński 1
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Pałczyński 16
ND/22/04 11:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

0-0

Victoria Sulejówek

ND/22/04 11:15

Pelikan Łowicz

0-1

ŁKS 1926 Łomża

Świderski 54
ND/22/04 12:00

Legia II Warszawa

Najemski 18, Góral 42, Praszelik 56 (k)
3-1

MKS Ełk

Stolarski 87
ND/22/04 15:00

Tur Bielsk Podlaski

Kulikowski 50, Babul 55
2-1

Sokół Ostróda

Mlonek 63
25 kolejka
PT/27/04 19:30

ŁKS 1926 Łomża

-

Polonia Warszawa

SO/28/04 13:00

Legia II Warszawa

-

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/28/04 17:00

MKS Ełk

-

Olimpia Zambrów

SO/28/04 17:00

Warta Sieradz

-

Ursus Warszawa

SO/28/04 18:00

Świt Nowy Dwór M.

-

Drwęca Nowe Miasto Lub.

SO/28/04 19:00

Victoria Sulejówek

-

Tur Bielsk Podlaski

SO/28/04 19:10

Widzew Łódź

-

Huragan Morąg

SO/28/04 19:45

Sokół Ostróda

-

GKS Wikielec

ND/29/04 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Pelikan Łowicz

26 kolejka
- -

Polonia Warszawa

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Pelikan Łowicz

-

Sokół Ostróda

- -

GKS Wikielec

-

Victoria Sulejówek

- -

Tur Bielsk Podlaski

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Drwęca Nowe Miasto Lub.

-

Warta Sieradz

- -

Ursus Warszawa

-

Widzew Łódź

- -

Huragan Morąg

-

MKS Ełk

- -

Olimpia Zambrów

-

Legia II Warszawa

ŚR/02/05 00:00

Sokół Aleksandrów Ł.

-

ŁKS 1926 Łomża

27 kolejka
- -

Legia II Warszawa

-

Huragan Morąg

- -

MKS Ełk

-

Ursus Warszawa

- -

Widzew Łódź

-

Drwęca Nowe Miasto Lub.

- -

Warta Sieradz

-

Tur Bielsk Podlaski

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

GKS Wikielec

- -

Victoria Sulejówek

-

Pelikan Łowicz

- -

Sokół Ostróda

-

Polonia Warszawa

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

ŁKS 1926 Łomża

SO/05/05 00:00

Olimpia Zambrów

-

Sokół Aleksandrów Ł.

28 kolejka
- -

ŁKS 1926 Łomża

-

Sokół Ostróda

- -

Polonia Warszawa

-

Victoria Sulejówek

- -

Pelikan Łowicz

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

GKS Wikielec

-

Warta Sieradz

- -

Tur Bielsk Podlaski

-

Widzew Łódź

- -

Drwęca Nowe Miasto Lub.

-

MKS Ełk

- -

Ursus Warszawa

-

Legia II Warszawa

- -

Huragan Morąg

-

Olimpia Zambrów

PT/12/05 00:00

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Lechia Tomaszów Mazow.

29 kolejka
- -

Olimpia Zambrów

-

Ursus Warszawa

- -

Legia II Warszawa

-

Drwęca Nowe Miasto Lub.

- -

MKS Ełk

-

Tur Bielsk Podlaski

- -

Widzew Łódź

-

GKS Wikielec

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Polonia Warszawa

- -

Warta Sieradz

-

Pelikan Łowicz

- -

Victoria Sulejówek

-

ŁKS 1926 Łomża

- -

Sokół Ostróda

-

Lechia Tomaszów Mazow.

PT/19/05 00:00

Huragan Morąg

-

Sokół Aleksandrów Ł.

30 kolejka
- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Victoria Sulejówek

- -

ŁKS 1926 Łomża

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Polonia Warszawa

-

Warta Sieradz

- -

Pelikan Łowicz

-

Widzew Łódź

- -

GKS Wikielec

-

MKS Ełk

- -

Tur Bielsk Podlaski

-

Legia II Warszawa

- -

Drwęca Nowe Miasto Lub.

-

Olimpia Zambrów

- -

Ursus Warszawa

-

Huragan Morąg

WT/23/05 00:00

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Sokół Ostróda

31 kolejka
- -

Huragan Morąg

-

Drwęca Nowe Miasto Lub.

- -

Olimpia Zambrów

-

Tur Bielsk Podlaski

- -

Legia II Warszawa

-

GKS Wikielec

- -

MKS Ełk

-

Pelikan Łowicz

- -

Widzew Łódź

-

Polonia Warszawa

- -

Warta Sieradz

-

ŁKS 1926 Łomża

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Victoria Sulejówek

-

Sokół Ostróda

SO/26/05 00:00

Ursus Warszawa

-

Sokół Aleksandrów Ł.

32 kolejka
- -

Sokół Ostróda

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Warta Sieradz

- -

ŁKS 1926 Łomża

-

Widzew Łódź

- -

Polonia Warszawa

-

MKS Ełk

- -

Pelikan Łowicz

-

Legia II Warszawa

- -

GKS Wikielec

-

Olimpia Zambrów

- -

Tur Bielsk Podlaski

-

Huragan Morąg

- -

Drwęca Nowe Miasto Lub.

-

Ursus Warszawa

SO/02/06 00:00

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Victoria Sulejówek

33 kolejka
- -

Ursus Warszawa

-

Tur Bielsk Podlaski

- -

Huragan Morąg

-

GKS Wikielec

- -

Olimpia Zambrów

-

Pelikan Łowicz

- -

Legia II Warszawa

-

Polonia Warszawa

- -

MKS Ełk

-

ŁKS 1926 Łomża

- -

Widzew Łódź

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Warta Sieradz

-

Sokół Ostróda

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Victoria Sulejówek

SO/09/06 00:00

Drwęca Nowe Miasto Lub.

-

Sokół Aleksandrów Ł.

34 kolejka
- -

Victoria Sulejówek

-

Warta Sieradz

- -

Sokół Ostróda

-

Widzew Łódź

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

MKS Ełk

- -

ŁKS 1926 Łomża

-

Legia II Warszawa

- -

Polonia Warszawa

-

Olimpia Zambrów

- -

Pelikan Łowicz

-

Huragan Morąg

- -

GKS Wikielec

-

Ursus Warszawa

- -

Tur Bielsk Podlaski

-

Drwęca Nowe Miasto Lub.

SO/16/06 00:00

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Świt Nowy Dwór M.

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lech Poznań325850-24
2Legia Warszawa325744-32
3Jagiellonia Białystok325749-38
4Wisła Płock325345-37
5Górnik Zabrze325058-48
6Korona Kielce324845-40
7Zagłębie Lubin324640-34
8Wisła Kraków324543-39
9Cracovia324342-41
10Arka Gdynia324040-37
11Śląsk Wrocław323738-49
12Pogoń Szczecin323536-48
13Lechia Gdańsk323441-52
14Piast Gliwice323129-40
15Termalica Nieciecza 322933-56
16Sandecja Nowy Sącz322830-48
PT/20/04 18:00
Termalica N.
1-2
Śląsk W.
PT/20/04 20:30
Zagłębie L.
0-1
Lech P.
SO/21/04 15:30
Piast G.
0-0
Pogoń S.
SO/21/04 18:00
Górnik Z.
0-1
Wisła P.
SO/21/04 20:30
Korona K.
0-3
Jagiellonia B.
ND/22/04 15:30
Sandecja N.
3-1
Arka G.
ND/22/04 18:00
Wisła K.
0-1
Legia W.
PN/23/04 18:00
Lechia G.
0-0
Cracovia
PT/27/04 18:00
Arka G.
-
Piast G.
PT/27/04 20:30
Legia W.
-
Korona K.
SO/28/04 15:30
Wisła P.
-
Zagłębie L.
SO/28/04 18:00
Pogoń S.
-
Sandecja N.
SO/28/04 20:30
Lech P.
-
Górnik Z.
ND/29/04 15:30
Cracovia
-
Termalica N.
ND/29/04 18:00
Jagiellonia B.
-
Wisła K.
PN/30/04 18:00
Śląsk W.
-
Lechia G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Pol. Sp. E. 1. liga: Chojnice - Raków (na żywo)
20:45 TVP 1 LM: Bayern - Real (na żywo)
21:05 Eurosport 1 LE: Arsenal - Atl. Madryt (na żywo)
21:05 TVP Sport LE: Marsylia - Salzburg (na żywo)