Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 22 września 2020

3 Liga grupa 1 - łódzka/mazowiecka/podlaska/warmińsko-mazurska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Sokół Aleksandrów Ł.71715-45-2-02-1-03-1-0
2Legionovia Legionowo7169-45-1-11-1-14-0-0
3Pogoń Grodzisk Mazow.71515-55-0-22-0-23-0-0
4Świt Nowy Dwór M.71415-64-2-13-0-11-2-0
5Polonia Warszawa61211-54-0-22-0-12-0-1
6Pelikan Łowicz71212-93-3-11-2-02-1-1
7Lechia Tomaszów Mazow.71211-144-0-32-0-22-0-1
8Legia II Warszawa71117-123-2-21-2-02-0-2
9KS Kutno71111-83-2-23-1-00-1-2
10Błonianka Błonie71020-143-1-33-0-10-1-2
11Jagiellonia II Białystok6107-73-1-21-0-22-1-0
12GKS Wikielec71016-183-1-33-1-00-0-3
13Znicz Biała Piska7812-142-2-30-1-22-1-1
14Broń Radom786-112-2-31-1-11-1-2
15Unia Skierniewice6711-102-1-32-0-10-1-2
16Huragan Morąg779-142-1-40-1-22-0-2
17Olimpia Zambrów7611-122-0-52-0-20-0-3
18RKS Radomsko665-111-3-21-1-20-2-0
19Concordia Elbląg767-152-0-51-0-21-0-3
20Ruch Wysokie Mazow.344-51-1-11-1-00-0-1
21Ursus Warszawa7410-141-1-51-0-20-1-3
22KS Wasilków702-240-0-70-0-30-0-4
SO/19/09 13:00
GKS W.
2-0
KS K.
SO/19/09 13:00
Świt N.
0-1
Znicz B.
SO/19/09 14:30
Concordia E.
0-3
Sokół A.
SO/19/09 15:00
Ursus W.
0-2
Broń R.
SO/19/09 16:00
Unia S.
4-2
Pelikan Ł.
SO/19/09 16:00
Błonianka B.
2-3
Huragan M.
SO/19/09 16:00
Pogoń G.
4-0
Legia I.
SO/19/09 16:00
Legionovia L.
2-0
KS W.
ND/20/09 15:00
RKS R.
0-4
Polonia W.
ND/20/09 15:00
Lechia T.
1-0
Olimpia Z.
SO/05/12 00:00
Jagiellonia I.
-
Ruch W.
- -
KS W.
-
Ursus W.
- -
Sokół A.
-
Legionovia L.
- -
Znicz B.
-
Concordia E.
- -
Legia I.
-
Świt N.
- -
Huragan M.
-
Pogoń G.
- -
Unia S.
-
Błonianka B.
- -
KS K.
-
Pelikan Ł.
- -
Olimpia Z.
-
GKS W.
- -
Ruch W.
-
Lechia T.
- -
RKS R.
-
Jagiellonia I.
SO/26/09 00:00
Polonia W.
-
Broń R.
1 kolejka
SO/08/08 12:00

Jagiellonia II Białystok

Twarowski 64
1-3

Znicz Biała Piska

Famulak 37, Giełażyn 47, Furman 60
SO/08/08 14:00

GKS Wikielec

Kacperek 31, Bartkowski 45, Suchocki 62, Jajkowski 69, Wacławski 80
5-1

KS Wasilków

Makal 85
SO/08/08 16:00

KS Kutno

Rokosz 41, Marcioch 58 (k)
2-1

Polonia Warszawa

Piątek 18
SO/08/08 16:00

Olimpia Zambrów

Shibata 17, Zalewski 45
2-0

Unia Skierniewice

SO/08/08 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Wiśniewski 5, 44, Drewnowski 34, Maciejewski 90 (k), Tkaczyk 90
5-1

Concordia Elbląg

Danowski 13
SO/08/08 17:00

Błonianka Błonie

Jarczak 5, 60, Gregorowicz 65
3-2

Ursus Warszawa

Kamiński 11, 82
ND/09/08 11:15

Pelikan Łowicz

Piekarski 21
1-1

Broń Radom

Jagieła 90
ND/09/08 16:15

Ruch Wysokie Mazow.

Brokowski 13 (k), Grochowski 41
2-0

Huragan Morąg

ND/09/08 17:00

RKS Radomsko

Kwiencer 60
1-4

Legia II Warszawa

Warchoł 45, 70, Mosór 75, Łakomy 90
ŚR/19/08 17:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-1

Legionovia Legionowo

Kluska 52
ŚR/02/09 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Przezak 15, Dziuba 65
2 kolejka
SO/15/08 16:00

KS Kutno

Marcioch 14, 37, Kralkowski 22, Bujalski 45 (k)
4-2

Olimpia Zambrów

Zalewski 57 (k), 78
SO/15/08 17:00

Ursus Warszawa

Kamiński 62 (k)
1-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 36, Szymański 73
SO/15/08 17:00

Broń Radom

Śliwiński 29 (k), Kielak 38
2-0

Błonianka Błonie

SO/15/08 17:00

KS Wasilków

Zieniewicz 87
1-3

Pelikan Łowicz

Piekarski 47 (k), Białas 86, 90
SO/15/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Przezak 50, Gieraga 55, Bartosiński 90
3-1

GKS Wikielec

Bartkowski 72 (k)
SO/15/08 17:00

Znicz Biała Piska

Giełażyn 86
1-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Radaszkiewicz 57, Przedbora 90
SO/15/08 17:00

Huragan Morąg

Lisiecki 85
1-1

RKS Radomsko

Rozwandowicz 61
SO/15/08 19:00

Polonia Warszawa

Wełna 10, Paczuk 45
2-0

Concordia Elbląg

ND/16/08 11:00

Legia II Warszawa

Włodarczyk 41
1-1

Jagiellonia II Białystok

Pankiewicz 5
ND/16/08 17:00

Legionovia Legionowo

0-3

Świt Nowy Dwór M.

Drewnowski 9, Kamiński 43, Długołęcki 90
ŚR/09/09 00:00

Unia Skierniewice

-

Ruch Wysokie Mazow.

3 kolejka
SO/22/08 12:00

Błonianka Błonie

Arak 16, 34, Panek 40 (s), Jarczak 46, Skowron 69, Krawczyk 78, Wasilewski 90
7-0

KS Wasilków

SO/22/08 14:00

GKS Wikielec

Bartkowski 20, Wacławski 55, Wójcik 76
3-3

Znicz Biała Piska

Giełażyn 29, 64 (k), Furman 75
SO/22/08 16:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 90 (k)
1-2

Polonia Warszawa

Andrzejewski 14, 63
SO/22/08 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Cuch 29, Drewnowski 31, 87
3-2

Ursus Warszawa

Kamiński 44, Szerszeń 90
SO/22/08 17:00

Jagiellonia II Białystok

0-1

Huragan Morąg

Łysiak 59 (k)
SO/22/08 17:00

Concordia Elbląg

0-2

Legionovia Legionowo

Trubeha 17, Koziara 90
ND/23/08 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 26
1-4

Legia II Warszawa

Włodarczyk 20, 34, Łakomy 48, 67
ND/23/08 11:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Gzieło 32, Szymański 50, Grabowski 69, Strzałkowski 70, 73
5-0

Broń Radom

ND/23/08 11:15

Pelikan Łowicz

0-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ND/23/08 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Grzybowski 7
1-1

KS Kutno

Kacela 37
ND/23/08 17:00

RKS Radomsko

Kraska 20
1-1

Unia Skierniewice

Czarnecki 32 (k)
4 kolejka
PT/28/08 16:30

Olimpia Zambrów

Zalewski 26, 32, 40, 72
4-1

Ruch Wysokie Mazow.

Jackiewicz 43
SO/29/08 11:00

Ursus Warszawa

Kamiński 54, Neuman 70, Kabala 80
3-1

Concordia Elbląg

Bojas 52
SO/29/08 15:00

Znicz Biała Piska

Giełażyn 88
1-1

Pelikan Łowicz

Wyszogrodzki 29 (k)
SO/29/08 16:00

KS Wasilków

0-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Łoś 78, Jaroń 87
SO/29/08 16:00

KS Kutno

0-0

RKS Radomsko

SO/29/08 17:00

Broń Radom

Machajek 81
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 69
SO/29/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Przezak 3, 77, Sołtysiński 11
3-1

Błonianka Błonie

Włodarczyk 47
SO/29/08 17:00

Huragan Morąg

Grzybowski 10, Łysiak 38 (k)
2-4

Lechia Tomaszów Mazow.

Radaszkiewicz 7, Jakubczyk 45 (k), Szymczak 48, Żyznowski 90
SO/29/08 17:00

Unia Skierniewice

Pankiewicz 86 (s)
1-2

Jagiellonia II Białystok

Toporkiewicz 3, Matus 54
SO/29/08 19:00

Polonia Warszawa

0-1

Legionovia Legionowo

Kluska 90
ND/30/08 12:00

Legia II Warszawa

Cielemęcki 4, 72, Włodarczyk 17, 45 (k), Warchoł 37, Cichocki 54
6-1

GKS Wikielec

Bartkowski 33 (k)
5 kolejka
SO/05/09 15:00

Jagiellonia II Białystok

Mas 40
1-0

KS Kutno

SO/05/09 16:00

Błonianka Błonie

Gregorowicz 17, 23, 59, 82, Jarczak 26, Władyka 38
6-3

Znicz Biała Piska

Famulak 54, Giełażyn 81 (k), Kalinowski 83
SO/05/09 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Kamiński 2, Ciach 66
2-0

KS Wasilków

SO/05/09 16:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 69
1-3

Sokół Aleksandrów Ł.

Przezak 52, Sołtysiński 80, Szarpak 83
SO/05/09 17:00

GKS Wikielec

Jankowski 32, Rosoliński 87, Jajkowski 90
3-1

Huragan Morąg

Łysiak 57
SO/05/09 17:00

Concordia Elbląg

Kopka 45, Maciążek 57 (k)
2-0

Broń Radom

ND/06/09 11:15

Pelikan Łowicz

Wyszogrodzki 2 (k), Kieplin 45, Białas 71
3-1

Legia II Warszawa

Warchoł 62
ND/06/09 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

-
Odwołany

Polonia Warszawa

ND/06/09 16:00

RKS Radomsko

Szczepaniak 44 (k), Warczyk 83
2-1

Olimpia Zambrów

Kalinowski 63
ND/06/09 16:00

Legionovia Legionowo

Trubeha 30
1-1

Ursus Warszawa

Baranowski 44
ND/06/09 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Radaszkiewicz 11, 87
2-1

Unia Skierniewice

Łojszczyk 64
6 kolejka
SO/12/09 11:00

Unia Skierniewice

Dzięgielewski 10, Łojszczyk 30 (k), Karasek 46, Kowalczyk 82
4-1

GKS Wikielec

Sobociński 90 (k)
SO/12/09 15:00

Znicz Biała Piska

0-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Kołaczek 32
SO/12/09 16:00

KS Wasilków

0-3

Concordia Elbląg

Bojas 44 (k), 50 (k), Kołosow 60
SO/12/09 16:00

KS Kutno

Dynel 5, 11, Szczepański 9, Świątkiewicz 77
4-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Cyran 52
SO/12/09 16:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 42
1-2

Jagiellonia II Białystok

Matus 29, Mas 40
SO/12/09 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Nowacki 58
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 28 (k)
SO/12/09 17:00

Huragan Morąg

Tomasz 87
1-2

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 27, Białas 82
SO/12/09 18:00

Polonia Warszawa

Mosiejko 4, Wojdyga 29
2-1

Ursus Warszawa

Neuman 40
ND/13/09 11:00

Legia II Warszawa

Włodarczyk 38
1-1

Błonianka Błonie

Gregorowicz 72
ND/13/09 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

-
Odwołany

RKS Radomsko

ND/13/09 19:00

Broń Radom

0-2

Legionovia Legionowo

Bajdur 18, Trubeha 51
7 kolejka
SO/19/09 13:00

GKS Wikielec

Kacperek 16, Bartkowski 19 (k)
2-0

KS Kutno

SO/19/09 13:00

Świt Nowy Dwór M.

0-1

Znicz Biała Piska

Kossyk 49
SO/19/09 14:30

Concordia Elbląg

0-3

Sokół Aleksandrów Ł.

Gieraga 7, Bogołębski 35, Sołtysiński 90 (k)
SO/19/09 15:00

Ursus Warszawa

0-2

Broń Radom

Kielak 18, Leśniewski 35
SO/19/09 16:00

Unia Skierniewice

Karasek 33, Dzięgielewski 39, Łojszczyk 65 (k), Kowalczyk 90
4-2

Pelikan Łowicz

Białas 18 (k), Piekarski 86
SO/19/09 16:00

Błonianka Błonie

Jarczak 43, Gregorowicz 90 (k)
2-3

Huragan Morąg

Łysiak 61, Michałowski 78, Kasprzyk 88
SO/19/09 16:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Strzałkowski 25, Kołaczek 44, Szymański 68, Kobiera 71
4-0

Legia II Warszawa

SO/19/09 16:00

Legionovia Legionowo

Szeliga 77, Koziara 90 (k)
2-0

KS Wasilków

ND/20/09 15:00

RKS Radomsko

0-4

Polonia Warszawa

Piątek 21, Paczuk 51, Wojdyga 54, Mosiejko 64
ND/20/09 15:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Cieślik 45
1-0

Olimpia Zambrów

SO/05/12 00:00

Jagiellonia II Białystok

-

Ruch Wysokie Mazow.

8 kolejka
- -

KS Wasilków

-

Ursus Warszawa

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Legionovia Legionowo

- -

Znicz Biała Piska

-

Concordia Elbląg

- -

Legia II Warszawa

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Huragan Morąg

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Unia Skierniewice

-

Błonianka Błonie

- -

KS Kutno

-

Pelikan Łowicz

- -

Olimpia Zambrów

-

GKS Wikielec

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

RKS Radomsko

-

Jagiellonia II Białystok

SO/26/09 00:00

Polonia Warszawa

-

Broń Radom

9 kolejka
- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

RKS Radomsko

- -

GKS Wikielec

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Pelikan Łowicz

-

Olimpia Zambrów

- -

Błonianka Błonie

-

KS Kutno

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Unia Skierniewice

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Huragan Morąg

- -

Concordia Elbląg

-

Legia II Warszawa

- -

Legionovia Legionowo

-

Znicz Biała Piska

- -

Ursus Warszawa

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Broń Radom

-

KS Wasilków

SO/03/10 00:00

Jagiellonia II Białystok

-

Polonia Warszawa

10 kolejka
- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Broń Radom

- -

Znicz Biała Piska

-

Ursus Warszawa

- -

Legia II Warszawa

-

Legionovia Legionowo

- -

Huragan Morąg

-

Concordia Elbląg

- -

Unia Skierniewice

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

KS Kutno

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Olimpia Zambrów

-

Błonianka Błonie

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Pelikan Łowicz

- -

RKS Radomsko

-

GKS Wikielec

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/10/10 00:00

Polonia Warszawa

-

KS Wasilków

11 kolejka
- -

GKS Wikielec

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Pelikan Łowicz

-

RKS Radomsko

- -

Błonianka Błonie

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Olimpia Zambrów

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

KS Kutno

- -

Concordia Elbląg

-

Unia Skierniewice

- -

Legionovia Legionowo

-

Huragan Morąg

- -

Ursus Warszawa

-

Legia II Warszawa

- -

Broń Radom

-

Znicz Biała Piska

- -

KS Wasilków

-

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/17/10 00:00

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Polonia Warszawa

12 kolejka
- -

Znicz Biała Piska

-

KS Wasilków

- -

Legia II Warszawa

-

Broń Radom

- -

Huragan Morąg

-

Ursus Warszawa

- -

Unia Skierniewice

-

Legionovia Legionowo

- -

KS Kutno

-

Concordia Elbląg

- -

Olimpia Zambrów

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

RKS Radomsko

-

Błonianka Błonie

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Pelikan Łowicz

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

GKS Wikielec

SO/24/10 00:00

Polonia Warszawa

-

Sokół Aleksandrów Ł.

13 kolejka
- -

Pelikan Łowicz

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Błonianka Błonie

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

RKS Radomsko

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Concordia Elbląg

-

Olimpia Zambrów

- -

Legionovia Legionowo

-

KS Kutno

- -

Ursus Warszawa

-

Unia Skierniewice

- -

Broń Radom

-

Huragan Morąg

- -

KS Wasilków

-

Legia II Warszawa

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Znicz Biała Piska

SO/31/10 00:00

GKS Wikielec

-

Polonia Warszawa

14 kolejka
- -

Legia II Warszawa

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Huragan Morąg

-

KS Wasilków

- -

Unia Skierniewice

-

Broń Radom

- -

KS Kutno

-

Ursus Warszawa

- -

Olimpia Zambrów

-

Legionovia Legionowo

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Concordia Elbląg

- -

RKS Radomsko

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Błonianka Błonie

- -

GKS Wikielec

-

Pelikan Łowicz

SO/07/11 00:00

Polonia Warszawa

-

Znicz Biała Piska

15 kolejka
- -

Błonianka Błonie

-

GKS Wikielec

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Concordia Elbląg

-

RKS Radomsko

- -

Legionovia Legionowo

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Ursus Warszawa

-

Olimpia Zambrów

- -

Broń Radom

-

KS Kutno

- -

KS Wasilków

-

Unia Skierniewice

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Huragan Morąg

- -

Znicz Biała Piska

-

Legia II Warszawa

ŚR/11/11 00:00

Pelikan Łowicz

-

Polonia Warszawa

16 kolejka
- -

Huragan Morąg

-

Znicz Biała Piska

- -

Unia Skierniewice

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

KS Kutno

-

KS Wasilków

- -

Olimpia Zambrów

-

Broń Radom

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Ursus Warszawa

- -

RKS Radomsko

-

Legionovia Legionowo

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Concordia Elbląg

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

GKS Wikielec

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Pelikan Łowicz

-

Błonianka Błonie

SO/14/11 00:00

Polonia Warszawa

-

Legia II Warszawa

17 kolejka
- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Pelikan Łowicz

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

GKS Wikielec

- -

Concordia Elbląg

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Legionovia Legionowo

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Ursus Warszawa

-

RKS Radomsko

- -

Broń Radom

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

KS Wasilków

-

Olimpia Zambrów

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

KS Kutno

- -

Znicz Biała Piska

-

Unia Skierniewice

- -

Legia II Warszawa

-

Huragan Morąg

SO/21/11 00:00

Błonianka Błonie

-

Polonia Warszawa

18 kolejka
- -

Unia Skierniewice

-

Legia II Warszawa

- -

KS Kutno

-

Znicz Biała Piska

- -

Olimpia Zambrów

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

KS Wasilków

- -

RKS Radomsko

-

Broń Radom

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Ursus Warszawa

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Jagiellonia II Białystok

- -

GKS Wikielec

-

Concordia Elbląg

- -

Pelikan Łowicz

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Błonianka Błonie

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/28/11 00:00

Polonia Warszawa

-

Huragan Morąg

19 kolejka
- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Błonianka Błonie

- -

Concordia Elbląg

-

Pelikan Łowicz

- -

Legionovia Legionowo

-

GKS Wikielec

- -

Ursus Warszawa

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Broń Radom

-

Jagiellonia II Białystok

- -

KS Wasilków

-

RKS Radomsko

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Znicz Biała Piska

-

Olimpia Zambrów

- -

Legia II Warszawa

-

KS Kutno

- -

Huragan Morąg

-

Unia Skierniewice

SO/13/03 00:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Polonia Warszawa

Piłka na żywo

PT/18/09 18:00
Podbeskidzie B.
1-4
Raków C.
PT/18/09 20:30
Wisła K.
0-3
Wisła P.
SO/19/09 15:00
Lechia G.
4-2
Stal M.
SO/19/09 17:30
Pogoń S.
1-0
Śląsk W.
SO/19/09 20:00
Legia W.
1-3
Górnik Z.
ND/20/09 15:00
Zagłębie L.
1-1
Cracovia
ND/20/09 17:30
Lech P.
1-0
Warta P.
PN/21/09 18:00
Piast G.
0-1
Jagiellonia B.
PT/25/09 18:00
Wisła P.
-
Warta P.
PT/25/09 20:30
Górnik Z.
-
Wisła K.
SO/26/09 15:00
Cracovia
-
Raków C.
SO/26/09 17:30
Lechia G.
-
Podbeskidzie B.
SO/26/09 20:00
Jagiellonia B.
-
Zagłębie L.
ND/27/09 15:00
Lech P.
-
Pogoń S.
ND/27/09 17:30
Legia W.
-
Śląsk W.
PN/28/09 18:00
Stal M.
-
Piast G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Piast - Jagiellonia (na żywo)
19:05 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:00 Pol. Sp. E. 1. liga - magazyn (na żywo)
20:05 TVP Sport GOL (na żywo)
15:25 TVP Sport GOL (powt.)