Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 16 sierpnia 2018

3 Liga grupa 1 - łódzka/mazowiecka/podlaska/warmińsko-mazurska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Lechia Tomaszów Mazow.265-02-0-01-0-01-0-0
2Sokół Aleksandrów Ł.263-02-0-01-0-01-0-0
3Sokół Ostróda262-02-0-01-0-01-0-0
4Olimpia Zambrów243-21-1-00-1-01-0-0
5Legia II Warszawa242-11-1-01-0-00-1-0
6Pelikan Łowicz242-11-1-01-0-00-1-0
7Legionovia Legionowo236-31-0-11-0-00-0-1
8Znicz Biała Piska234-21-0-11-0-00-0-1
9Polonia Warszawa233-31-0-11-0-00-0-1
10Świt Nowy Dwór M.232-21-0-11-0-00-0-1
11Unia Skierniewice232-21-0-11-0-10-0-0
12Ruch Wysokie Mazow.232-31-0-10-0-11-0-0
13Huragan Morąg212-30-1-10-0-10-1-0
14Victoria Sulejówek211-20-1-10-1-00-0-1
15Broń Radom210-30-1-10-1-00-0-1
16MKS Ełk201-30-0-20-0-10-0-1
17Ursus Warszawa201-40-0-20-0-10-0-1
18ŁKS Łomża201-80-0-20-0-00-0-2
ŚR/15/08 15:00
Legia I.
2-1
Polonia W.
ŚR/15/08 17:00
Legionovia L.
5-1
ŁKS Ł.
ŚR/15/08 17:00
Huragan M.
0-1
Sokół O.
ŚR/15/08 17:00
MKS E.
0-1
Olimpia Z.
ŚR/15/08 17:00
Lechia T.
3-0
Broń R.
ŚR/15/08 17:00
Ursus W.
1-2
Ruch W.
ŚR/15/08 17:00
Unia S.
0-1
Sokół A.
ŚR/15/08 18:00
Świt N.
2-1
Znicz B.
ŚR/15/08 19:00
Victoria S.
0-0
Pelikan Ł.
SO/18/08 17:00
Sokół A.
-
Legionovia L.
SO/18/08 17:00
Znicz B.
-
Huragan M.
SO/18/08 17:00
ŁKS Ł.
-
Świt N.
SO/18/08 18:00
Sokół O.
-
MKS E.
ND/19/08 11:15
Pelikan Ł.
-
Legia I.
ND/19/08 12:00
Broń R.
-
Ursus W.
ND/19/08 16:00
Olimpia Z.
-
Victoria S.
ND/19/08 17:00
Ruch W.
-
Unia S.
ND/19/08 18:00
Polonia W.
-
Lechia T.
1 kolejka
PT/10/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 49 (k), Głowiński 76
2-0

Ursus Warszawa

SO/11/08 17:00

Unia Skierniewice

Łojszczyk 26, Nalej 90
2-1

Legionovia Legionowo

Jurisa 43 (k)
SO/11/08 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

0-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Maćczak 55, 65
SO/11/08 17:00

Olimpia Zambrów

Zakrzewski 1, Nasuto 26
2-2

Huragan Morąg

Criciuma 72, Galik 88
SO/11/08 18:00

Broń Radom

0-0

Legia II Warszawa

SO/11/08 18:00

Sokół Ostróda

Otręba 47
1-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/11/08 19:00

Polonia Warszawa

Pieczara 31, Olczak 47
2-1

Victoria Sulejówek

Wocial 74
ND/12/08 11:15

Pelikan Łowicz

Bujalski 42, Żółtowski 54
2-1

MKS Ełk

Famulak 90
ND/12/08 17:00

Znicz Biała Piska

Jambrzycki 56, Kosiński 60, Adamiec 88
3-0

ŁKS Łomża

2 kolejka
ŚR/15/08 15:00

Legia II Warszawa

Pruchnik 16 (k), Wojtysiak 81
2-1

Polonia Warszawa

Pieczara 89
ŚR/15/08 17:00

Legionovia Legionowo

Krawczyk 12, 63, Koziara 58, 77, Mazurek 87
5-1

ŁKS Łomża

Demianiuk 75
ŚR/15/08 17:00

Huragan Morąg

0-1

Sokół Ostróda

Otręba 10
ŚR/15/08 17:00

MKS Ełk

0-1

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 30
ŚR/15/08 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 42, 78, Walasek 56
3-0

Broń Radom

ŚR/15/08 17:00

Ursus Warszawa

Vogtman 87
1-2

Ruch Wysokie Mazow.

Gromek 22, 90
ŚR/15/08 17:00

Unia Skierniewice

0-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Bogołębski 22
ŚR/15/08 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Wiśniewski 22, Pomorski 39
2-1

Znicz Biała Piska

Gondek 11
ŚR/15/08 19:00

Victoria Sulejówek

0-0

Pelikan Łowicz

3 kolejka
SO/18/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Legionovia Legionowo

SO/18/08 17:00

Znicz Biała Piska

-

Huragan Morąg

SO/18/08 17:00

ŁKS Łomża

-

Świt Nowy Dwór M.

SO/18/08 18:00

Sokół Ostróda

-

MKS Ełk

ND/19/08 11:15

Pelikan Łowicz

-

Legia II Warszawa

ND/19/08 12:00

Broń Radom

-

Ursus Warszawa

ND/19/08 16:00

Olimpia Zambrów

-

Victoria Sulejówek

ND/19/08 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

-

Unia Skierniewice

ND/19/08 18:00

Polonia Warszawa

-

Lechia Tomaszów Mazow.

4 kolejka
- -

Huragan Morąg

-

ŁKS Łomża

- -

MKS Ełk

-

Znicz Biała Piska

- -

Victoria Sulejówek

-

Sokół Ostróda

- -

Legia II Warszawa

-

Olimpia Zambrów

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Pelikan Łowicz

- -

Ursus Warszawa

-

Polonia Warszawa

- -

Unia Skierniewice

-

Broń Radom

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Ruch Wysokie Mazow.

SO/25/08 17:00

Legionovia Legionowo

-

Świt Nowy Dwór M.

5 kolejka
- -

Broń Radom

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Polonia Warszawa

-

Unia Skierniewice

- -

Pelikan Łowicz

-

Ursus Warszawa

- -

Olimpia Zambrów

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Sokół Ostróda

-

Legia II Warszawa

- -

Znicz Biała Piska

-

Victoria Sulejówek

- -

ŁKS Łomża

-

MKS Ełk

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Huragan Morąg

SO/01/09 00:00

Ruch Wysokie Mazow.

-

Legionovia Legionowo

6 kolejka
- -

MKS Ełk

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Victoria Sulejówek

-

ŁKS Łomża

- -

Legia II Warszawa

-

Znicz Biała Piska

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Sokół Ostróda

- -

Ursus Warszawa

-

Olimpia Zambrów

- -

Unia Skierniewice

-

Pelikan Łowicz

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Polonia Warszawa

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Broń Radom

ŚR/05/09 17:00

Legionovia Legionowo

-

Huragan Morąg

7 kolejka
- -

Polonia Warszawa

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Pelikan Łowicz

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Olimpia Zambrów

-

Unia Skierniewice

- -

Sokół Ostróda

-

Ursus Warszawa

- -

Znicz Biała Piska

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

ŁKS Łomża

-

Legia II Warszawa

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Victoria Sulejówek

- -

Huragan Morąg

-

MKS Ełk

SO/08/09 12:00

Broń Radom

-

Legionovia Legionowo

8 kolejka
- -

Victoria Sulejówek

-

Huragan Morąg

- -

Legia II Warszawa

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

ŁKS Łomża

- -

Ursus Warszawa

-

Znicz Biała Piska

- -

Unia Skierniewice

-

Sokół Ostróda

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Olimpia Zambrów

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Pelikan Łowicz

- -

Broń Radom

-

Polonia Warszawa

SO/15/09 16:30

Legionovia Legionowo

-

MKS Ełk

9 kolejka
- -

Pelikan Łowicz

-

Broń Radom

- -

Olimpia Zambrów

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Sokół Ostróda

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Znicz Biała Piska

-

Unia Skierniewice

- -

ŁKS Łomża

-

Ursus Warszawa

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Huragan Morąg

-

Legia II Warszawa

- -

MKS Ełk

-

Victoria Sulejówek

SO/22/09 00:00

Polonia Warszawa

-

Legionovia Legionowo

10 kolejka
- -

Legia II Warszawa

-

MKS Ełk

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Huragan Morąg

- -

Ursus Warszawa

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Unia Skierniewice

-

ŁKS Łomża

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Znicz Biała Piska

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Sokół Ostróda

- -

Broń Radom

-

Olimpia Zambrów

- -

Polonia Warszawa

-

Pelikan Łowicz

SO/29/09 16:00

Legionovia Legionowo

-

Victoria Sulejówek

11 kolejka
- -

Olimpia Zambrów

-

Polonia Warszawa

- -

Sokół Ostróda

-

Broń Radom

- -

Znicz Biała Piska

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

ŁKS Łomża

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Unia Skierniewice

- -

Huragan Morąg

-

Ursus Warszawa

- -

MKS Ełk

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Victoria Sulejówek

-

Legia II Warszawa

ND/07/10 11:15

Pelikan Łowicz

-

Legionovia Legionowo

12 kolejka
- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Victoria Sulejówek

- -

Ursus Warszawa

-

MKS Ełk

- -

Unia Skierniewice

-

Huragan Morąg

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

ŁKS Łomża

- -

Broń Radom

-

Znicz Biała Piska

- -

Polonia Warszawa

-

Sokół Ostróda

- -

Pelikan Łowicz

-

Olimpia Zambrów

SO/13/10 15:30

Legionovia Legionowo

-

Legia II Warszawa

13 kolejka
- -

Sokół Ostróda

-

Pelikan Łowicz

- -

Znicz Biała Piska

-

Polonia Warszawa

- -

ŁKS Łomża

-

Broń Radom

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Huragan Morąg

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

MKS Ełk

-

Unia Skierniewice

- -

Victoria Sulejówek

-

Ursus Warszawa

- -

Legia II Warszawa

-

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/20/10 15:00

Olimpia Zambrów

-

Legionovia Legionowo

14 kolejka
- -

Ursus Warszawa

-

Legia II Warszawa

- -

Unia Skierniewice

-

Victoria Sulejówek

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

MKS Ełk

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Huragan Morąg

- -

Broń Radom

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Polonia Warszawa

-

ŁKS Łomża

- -

Pelikan Łowicz

-

Znicz Biała Piska

- -

Olimpia Zambrów

-

Sokół Ostróda

SO/27/10 13:00

Legionovia Legionowo

-

Lechia Tomaszów Mazow.

15 kolejka
- -

Znicz Biała Piska

-

Olimpia Zambrów

- -

ŁKS Łomża

-

Pelikan Łowicz

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Polonia Warszawa

- -

Huragan Morąg

-

Broń Radom

- -

MKS Ełk

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Victoria Sulejówek

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Legia II Warszawa

-

Unia Skierniewice

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Ursus Warszawa

SO/03/11 00:00

Sokół Ostróda

-

Legionovia Legionowo

16 kolejka
- -

Unia Skierniewice

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Legia II Warszawa

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Victoria Sulejówek

- -

Broń Radom

-

MKS Ełk

- -

Polonia Warszawa

-

Huragan Morąg

- -

Pelikan Łowicz

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Olimpia Zambrów

-

ŁKS Łomża

- -

Sokół Ostróda

-

Znicz Biała Piska

SO/10/11 13:00

Legionovia Legionowo

-

Ursus Warszawa

17 kolejka
- -

ŁKS Łomża

-

Sokół Ostróda

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Olimpia Zambrów

- -

Huragan Morąg

-

Pelikan Łowicz

- -

MKS Ełk

-

Polonia Warszawa

- -

Victoria Sulejówek

-

Broń Radom

- -

Legia II Warszawa

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Ursus Warszawa

-

Unia Skierniewice

SO/17/11 00:00

Znicz Biała Piska

-

Legionovia Legionowo

18 kolejka
- -

Legionovia Legionowo

-

Unia Skierniewice

- -

Ursus Warszawa

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Legia II Warszawa

-

Broń Radom

- -

Victoria Sulejówek

-

Polonia Warszawa

- -

MKS Ełk

-

Pelikan Łowicz

- -

Huragan Morąg

-

Olimpia Zambrów

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Sokół Ostróda

- -

ŁKS Łomża

-

Znicz Biała Piska

Piłka na żywo

PT/10/08 18:00
Lechia G.
2-0
Miedź L.
PT/10/08 20:30
Wisła K.
1-1
Wisła P.
SO/11/08 18:00
Pogoń S.
1-1
Cracovia
SO/11/08 20:30
Arka G.
1-1
Górnik Z.
ND/12/08 15:30
Piast G.
1-3
Legia W.
ND/12/08 18:00
Lech P.
4-0
Zagłębie S.
ND/12/08 18:00
Zagłębie L.
0-2
Jagiellonia B.
PN/13/08 18:00
Korona K.
2-1
Śląsk W.
PT/17/08 18:00
Cracovia
-
Zagłębie L.
PT/17/08 20:30
Miedź L.
-
Korona K.
SO/18/08 18:00
Wisła P.
-
Arka G.
SO/18/08 20:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
ND/19/08 15:30
Legia W.
-
Zagłębie S.
ND/19/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Piast G.
ND/19/08 18:00
Lech P.
-
Wisła K.
PN/20/08 18:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

14:30 nSport+ Zagłębie L. - Jagiellonia (powt.)
20:00 TVP 2 LE: Dudelange - Legia (na żywo)
20:15 Polsat Sport LE: Lech - Genk (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. LE: Gent - Jagiellonia (na żywo)