Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 21 kwietnia 2019

3 Liga grupa 1 - łódzka/mazowiecka/podlaska/warmińsko-mazurska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Sokół Aleksandrów Ł.235036-2015-5-36-2-39-3-0
2Legionovia Legionowo234652-2714-4-57-1-37-3-2
3Unia Skierniewice244335-1714-1-98-1-26-0-7
4Sokół Ostróda234339-3012-7-47-4-15-3-3
5Lechia Tomaszów Mazow.234136-2812-5-67-3-15-2-5
6Legia II Warszawa223735-2410-7-55-3-35-4-2
7Znicz Biała Piska233736-3311-4-86-3-35-1-5
8Polonia Warszawa223538-2811-2-97-0-44-2-5
9Olimpia Zambrów233443-358-10-55-5-23-5-3
10Broń Radom233041-448-6-96-3-32-3-6
11Pelikan Łowicz232929-327-8-84-4-43-4-4
12Świt Nowy Dwór M.232629-318-2-135-1-63-1-7
13Ursus Warszawa222630-367-5-104-2-53-3-5
14Huragan Morąg232640-477-5-115-2-52-3-6
15Ruch Wysokie Mazow.232431-557-3-133-1-74-2-6
16Victoria Sulejówek232230-435-7-111-5-54-2-6
17Mazur Ełk231828-404-6-131-4-63-2-7
18ŁKS Łomża23721-592-1-202-0-100-1-10
PT/19/04 16:00
Huragan M.
1-2
Legionovia L.
PT/19/04 17:00
ŁKS Ł.
1-3
Victoria S.
PT/19/04 18:00
Sokół O.
2-1
Lechia T.
PT/19/04 18:00
Broń R.
1-2
Ruch W.
SO/20/04 11:00
Świt N.
1-3
Mazur E.
SO/20/04 14:00
Znicz B.
0-0
Legia I.
SO/20/04 15:00
Olimpia Z.
2-1
Unia S.
SO/20/04 17:00
Pelikan Ł.
0-2
Unia S.
SO/20/04 17:00
Polonia W.
0-1
Sokół A.
- -
Ruch W.
-
Polonia W.
- -
Sokół A.
-
Pelikan Ł.
- -
Unia S.
-
Olimpia Z.
- -
Ursus W.
-
Sokół O.
- -
Lechia T.
-
Znicz B.
- -
Legia I.
-
ŁKS Ł.
- -
Victoria S.
-
Świt N.
- -
Mazur E.
-
Huragan M.
SO/27/04 00:00
Legionovia L.
-
Broń R.
Strzelcy
22 Pieczara (Polonia)
13 Wocial (Victoria)
12 Zalewski (Olimpia Zambrów)
11 Adamiec (Znicz)
11 Cempa (Sokół A. Ł.)
11 Kajca (Sokół O.)
11 Krawczyk (Legionovia)
10 Criciuma (Huragan)
10 Jackiewicz (Olimpia)
1 kolejka
PT/10/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 49 (k), Głowiński 76
2-0

Ursus Warszawa

SO/11/08 17:00

Unia Skierniewice

Łojszczyk 26, Nalej 90
2-1

Legionovia Legionowo

Jurisa 43 (k)
SO/11/08 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

0-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Maćczak 55, 65
SO/11/08 17:00

Olimpia Zambrów

Zakrzewski 1, Nasuto 26
2-2

Huragan Morąg

Criciuma 72, Galik 88
SO/11/08 18:00

Broń Radom

0-0

Legia II Warszawa

SO/11/08 18:00

Sokół Ostróda

Otręba 47
1-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/11/08 19:00

Polonia Warszawa

Pieczara 31, Olczak 47
2-1

Victoria Sulejówek

Wocial 74
ND/12/08 11:15

Pelikan Łowicz

Bujalski 42, Żółtowski 54
2-1

Mazur Ełk

Famulak 90
ND/12/08 17:00

Znicz Biała Piska

Jambrzycki 56, Kosiński 60, Adamiec 88
3-0

ŁKS Łomża

2 kolejka
ŚR/15/08 15:00

Legia II Warszawa

Pruchnik 16 (k), Wojtysiak 81
2-1

Polonia Warszawa

Pieczara 89
ŚR/15/08 17:00

Legionovia Legionowo

Krawczyk 12, 63, Koziara 58, 77, Mazurek 87
5-1

ŁKS Łomża

Demianiuk 75
ŚR/15/08 17:00

Huragan Morąg

0-1

Sokół Ostróda

Otręba 10
ŚR/15/08 17:00

Mazur Ełk

0-1

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 30
ŚR/15/08 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 42, 78, Walasek 56
3-0

Broń Radom

ŚR/15/08 17:00

Ursus Warszawa

Vogtman 87
1-2

Ruch Wysokie Mazow.

Gromek 22, 90
ŚR/15/08 17:00

Unia Skierniewice

0-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Bogołębski 22
ŚR/15/08 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Wiśniewski 22, Pomorski 39
2-1

Znicz Biała Piska

Gondek 11
ŚR/15/08 19:00

Victoria Sulejówek

0-0

Pelikan Łowicz

3 kolejka
SO/18/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-1

Legionovia Legionowo

Janković 15
SO/18/08 17:00

Znicz Biała Piska

Gondek 2, Kosiński 52, Adamiec 87
3-3

Huragan Morąg

Galik 19, Kruczkowski 29, Łysiak 58
SO/18/08 17:00

ŁKS Łomża

Wardzyński 4, Kamienowski 78, Wasiulewski 90
3-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/18/08 18:00

Sokół Ostróda

0-0

Mazur Ełk

ND/19/08 11:15

Pelikan Łowicz

Nowicki 13, Dobkowski 51, Adamczyk 71
3-1

Legia II Warszawa

Brodziński 3
ND/19/08 12:00

Broń Radom

Czarnecki 3, 51 (k), Imiela 45, 55, Paterek 90
5-2

Ursus Warszawa

Muszyński 28, Kamiński 84 (k)
ND/19/08 16:00

Olimpia Zambrów

0-0

Victoria Sulejówek

ND/19/08 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Gajewski 26
1-0

Unia Skierniewice

ND/19/08 18:00

Polonia Warszawa

Walasek 6 (s), Pieczara 66, 73
3-0

Lechia Tomaszów Mazow.

4 kolejka
SO/25/08 17:00

Legionovia Legionowo

Więdłocha 90
1-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/25/08 17:00

Huragan Morąg

Kruczkowski 43, Criciuma 47, 48
3-2

ŁKS Łomża

Maćkowski 33, 46
SO/25/08 17:00

Mazur Ełk

Szaraniec 78 (k), Zieniewicz 89
2-0

Znicz Biała Piska

SO/25/08 17:00

Ursus Warszawa

Ciach 35, Kamiński 90
2-3

Polonia Warszawa

Pieczara 45, 50, 62
SO/25/08 17:00

Unia Skierniewice

Nalej 12, Wyszogrodzki 54
2-0

Broń Radom

SO/25/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 42, 80, Rogalski 77
3-2

Ruch Wysokie Mazow.

Brokowski 27, Olesiński 49
ND/26/08 11:00

Legia II Warszawa

0-4

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 3, 51, Zalewski 23 (k), Hryszko 66
ND/26/08 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Rozwandowicz 4, Szymczak 63
2-1

Pelikan Łowicz

Stolarczyk 28
ŚR/24/10 17:00

Victoria Sulejówek

Zawistowski 28, Adison 32, Bieńkowski 76 (s)
3-3

Sokół Ostróda

Siedlik 3, 54, Kajca 45 (k)
5 kolejka
PT/31/08 19:00

Broń Radom

Paterek 3, 90
2-3

Sokół Aleksandrów Ł.

Miller 33, 77, Cempa 45
PT/31/08 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Rudnicki 10, Kozłowski 30, 61, 90, Cuch 73
5-0

Huragan Morąg

SO/01/09 16:00

Olimpia Zambrów

Malinowski 64, Zalewski 82
2-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 66, Żmuda 79
SO/01/09 16:00

Znicz Biała Piska

Gondek 39, Jambrzycki 60, Adamiec 75
3-1

Victoria Sulejówek

Wocial 79
SO/01/09 16:00

ŁKS Łomża

Rakowski 30, Demianiuk 87, Gałązka 90
3-1

Mazur Ełk

Łapiński 79
SO/01/09 18:00

Sokół Ostróda

Otręba 79
1-1

Legia II Warszawa

Brodziński 6
SO/01/09 19:00

Polonia Warszawa

Pieczara 85
1-0

Unia Skierniewice

ND/02/09 11:15

Pelikan Łowicz

Czapa 84 (k), Szerszeń 88
2-1

Ursus Warszawa

Wolski 50
ND/02/09 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Samluk 32, Grochowski 39, Babul 90
3-5

Legionovia Legionowo

Krawczyk 8, Koziara 30, Choroś 36, Gołębiewski 51, Burkhardt 90
6 kolejka
ŚR/05/09 17:00

Legionovia Legionowo

Weremko 68
1-0

Huragan Morąg

ŚR/05/09 17:00

Mazur Ełk

0-0

Świt Nowy Dwór M.

ŚR/05/09 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-0

Sokół Ostróda

ŚR/05/09 17:00

Ursus Warszawa

Dziełak 49, Ciach 90
2-1

Olimpia Zambrów

Zakrzewski 5
ŚR/05/09 17:00

Unia Skierniewice

Niedzielski 31, Adamczyk 89 (s)
2-0

Pelikan Łowicz

ŚR/05/09 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Rogalski 13, Cempa 37
2-0

Polonia Warszawa

ŚR/05/09 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Zambrowski 34
1-5

Broń Radom

Więcek 14, 30, 45 (k), Paterek 36, 44
ŚR/05/09 19:00

Victoria Sulejówek

Wocial 17, 47, 69 (k)
3-1

ŁKS Łomża

Melao 54
ŚR/19/09 17:00

Legia II Warszawa

0-0

Znicz Biała Piska

7 kolejka
SO/08/09 14:00

Huragan Morąg

Kruczkowski 31, Maciążek 90
2-1

Mazur Ełk

Łapiński 68
SO/08/09 16:00

Znicz Biała Piska

Dzienis 45
1-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Golański 20, 26
SO/08/09 16:30

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 80
1-0

Unia Skierniewice

SO/08/09 18:00

Sokół Ostróda

Kajca 25, 37 (k), Lisiecki 45
3-2

Ursus Warszawa

Ciach 11, 67
ND/09/09 11:15

Pelikan Łowicz

0-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ND/09/09 12:00

Broń Radom

Czarnecki 84 (k)
1-1

Legionovia Legionowo

Górski 76
ND/09/09 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Rudnicki 19, 34, Kozłowski 51
3-0

Victoria Sulejówek

ND/09/09 18:00

Polonia Warszawa

Pieczara 62, 77
2-3

Ruch Wysokie Mazow.

Zambrowski 41, Janik 79, Olesiński 88
ŚR/26/09 16:00

ŁKS Łomża

0-4

Legia II Warszawa

Cichocki 18, Mączyński 32, Bajdur 52, Rosołek 81
8 kolejka
SO/15/09 14:00

Unia Skierniewice

Łojszczyk 7 (k), Niedzielski 26, Kolus 34, 57, Warchoł 54
5-1

Sokół Ostróda

Otręba 88
SO/15/09 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 12
1-0

ŁKS Łomża

SO/15/09 16:00

Ursus Warszawa

Worach 20, Dziełak 29, Wolski 68
3-1

Znicz Biała Piska

Gondek 80
SO/15/09 16:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 35, Miller 48, Kasperkiewicz 51, Ślęzak 67
4-1

Olimpia Zambrów

Nasuto 52
SO/15/09 16:30

Legionovia Legionowo

Krawczyk 45 (k), 74, Koziara 78
3-1

Mazur Ełk

Łapiński 88
SO/15/09 17:00

Broń Radom

Czarnecki 38, 45, Paterek 60, Więcek 90
4-3

Polonia Warszawa

Małek 29, Pieczara 56, Szabat 89
SO/15/09 19:00

Victoria Sulejówek

Zawistowski 75, Wocial 88
2-2

Huragan Morąg

Galik 11, Kruczkowski 49
ND/16/09 12:00

Legia II Warszawa

Hołownia 22, 62, Pasquato 45, Bajdur 50, Praszelik 90
5-3

Świt Nowy Dwór M.

Rudnicki 6, Pomorski 56 (k), Wiśniewski 59
ND/16/09 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Brokowski 41 (k)
1-2

Pelikan Łowicz

Tecław 12 (s), Broniarek 86
9 kolejka
SO/22/09 15:00

Olimpia Zambrów

Hryszko 51
1-1

Ruch Wysokie Mazow.

Grochowski 10
SO/22/09 15:00

Znicz Biała Piska

Kossyk 83
1-0

Unia Skierniewice

SO/22/09 16:00

Pelikan Łowicz

Szerszeń 25, Adamczyk 82
2-0

Broń Radom

SO/22/09 16:00

ŁKS Łomża

0-2

Ursus Warszawa

Baranowski 9, Ciach 90
SO/22/09 16:00

Huragan Morąg

Biedrzycki 51, Maciążek 66 (k)
2-1

Legia II Warszawa

Bondarenko 35
SO/22/09 16:00

Mazur Ełk

Twardowski 19, 43, Szaraniec 30
3-4

Victoria Sulejówek

Wocial 21, 75, 87, Adison 64
SO/22/09 17:00

Polonia Warszawa

0-2

Legionovia Legionowo

Lewandowski 43, Więdłocha 69
SO/22/09 17:00

Świt Nowy Dwór M.

0-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Golański 49 (k)
SO/22/09 18:00

Sokół Ostróda

0-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 39, Kasperkiewicz 54
10 kolejka
SO/29/09 13:00

Unia Skierniewice

Łojszczyk 21 (k), Niedzielski 44, Warchoł 90
3-0

ŁKS Łomża

SO/29/09 15:00

Legia II Warszawa

Pruchnik 19 (k), Wełniak 22, Cichocki 64
3-2

Mazur Ełk

Twardowski 51, Szaraniec 59
SO/29/09 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Głowiński 13
1-0

Znicz Biała Piska

SO/29/09 16:00

Ursus Warszawa

Wolski 56
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 45, Rudnicki 54
SO/29/09 17:00

Broń Radom

Kwiencer 9, Imiela 38, 70, Paterek 50
4-4

Olimpia Zambrów

Malinowski 5, Jackiewicz 29, 90, Jastrzębski 77
ND/30/09 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Bocian 47, Jajkowski 54 (s), Rozwandowicz 84
3-1

Huragan Morąg

Łysiak 31
ND/30/09 16:00

Legionovia Legionowo

0-2

Victoria Sulejówek

Wocial 55, Adison 77
ND/30/09 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Gajewski 71
1-3

Sokół Ostróda

Danilczyk 13, Kajca 70, Kowalski 78
ND/30/09 17:00

Polonia Warszawa

Zembrowski 2, Małek 68
2-1

Pelikan Łowicz

Wawrzyński 82
11 kolejka
SO/06/10 12:00

Mazur Ełk

Woźniak 79
1-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 4, Mirecki 22
SO/06/10 15:00

Znicz Biała Piska

Jambrzycki 20, Kosiński 58
2-1

Ruch Wysokie Mazow.

Gajewski 16
SO/06/10 15:00

ŁKS Łomża

Tarnowski 33, Maćkowski 78, Wasiulewski 89
3-4

Sokół Aleksandrów Ł.

Kaczmarek 60, Żwir 72, Sarafiński 77, Cempa 90
SO/06/10 15:00

Huragan Morąg

Criciuma 22
1-1

Ursus Warszawa

Ciach 81
SO/06/10 18:00

Sokół Ostróda

Kajca 35, Siedlik 42, 53
3-0

Broń Radom

ND/07/10 11:15

Pelikan Łowicz

Żółtowski 18, Adamczyk 28, Szerszeń 81
3-3

Legionovia Legionowo

Górski 20, Więdłocha 44, Wolski 52
ND/07/10 15:00

Olimpia Zambrów

0-1

Polonia Warszawa

Pieczara 75
ND/07/10 16:00

Victoria Sulejówek

Wocial 26 (k)
1-2

Legia II Warszawa

Praszelik 13, Rosołek 71
ŚR/10/10 19:00

Świt Nowy Dwór M.

0-1

Unia Skierniewice

Warchoł 48
12 kolejka
SO/13/10 14:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 33 (k), Ślęzak 53
2-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/13/10 15:00

Ursus Warszawa

Zych 69
1-4

Mazur Ełk

Zieniewicz 39, Twardowski 58, Prusinowski 67, Woźniak 75
SO/13/10 15:00

Unia Skierniewice

Łojszczyk 24 (k), Nalej 85
2-0

Huragan Morąg

SO/13/10 17:00

Broń Radom

Czarnota 19, Gorczyca 24
2-4

Znicz Biała Piska

Adamiec 8, 52, Jambrzycki 46, Gondek 73
SO/13/10 17:00

Polonia Warszawa

Wiśniewski 45, Pieczara 63
2-1

Sokół Ostróda

Kowalski 74
ND/14/10 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Golański 4 (k), 17, Maćczak 10, 76, Walasek 57, Mirecki 82
6-1

Victoria Sulejówek

Możdżonek 88
ND/14/10 11:15

Pelikan Łowicz

Adamczyk 45
1-1

Olimpia Zambrów

Malinowski 54
ND/14/10 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Olesiński 57, Brokowski 69 (k)
2-0

ŁKS Łomża

ND/25/11 12:00

Legionovia Legionowo

Burkhardt 10, Krawczyk 54
2-3

Legia II Warszawa

Praszelik 15, Bondarenko 32, Brodziński 81
13 kolejka
SO/20/10 13:00

Mazur Ełk

0-3

Unia Skierniewice

Warchoł 34, 44, Łojszczyk 63
SO/20/10 14:00

Znicz Biała Piska

Adamiec 53
1-1

Polonia Warszawa

Pieczara 69
SO/20/10 14:00

Huragan Morąg

0-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 90
SO/20/10 15:00

Olimpia Zambrów

Jastrzębski 25, Hryszko 45, Zalewski 83
3-1

Legionovia Legionowo

Burkhardt 19
SO/20/10 15:00

ŁKS Łomża

Demianiuk 7 (k), 31 (k), Gałązka 57
3-4

Broń Radom

Imiela 13, 47, Czarnota 45 (k), Więcek 74
SO/20/10 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Zysik 4 (s), Maciejewski 24, Wiśniewski 34, Rudnicki 70, 77, Ostrowski 72, Drwęcki 83
7-0

Ruch Wysokie Mazow.

SO/20/10 18:00

Sokół Ostróda

Lisiecki 56, Bieńkowski 90
2-2

Pelikan Łowicz

Adamczyk 35, Stolarczyk 55
SO/20/10 18:00

Victoria Sulejówek

Świątek 31
1-2

Ursus Warszawa

Słomka 3, Wolski 19
ND/21/10 11:00

Legia II Warszawa

Bajdur 13
1-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Maćczak 3, Szymczak 45
14 kolejka
SO/27/10 13:00

Legionovia Legionowo

Choroś 11, Paczuk 44, Weremko 76
3-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/27/10 13:00

Ursus Warszawa

0-2

Legia II Warszawa

Wełniak 3, Cichocki 16
SO/27/10 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 58 (k)
1-1

Mazur Ełk

Łapiński 73
SO/27/10 14:00

Unia Skierniewice

0-0

Victoria Sulejówek

SO/27/10 14:00

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 88
1-4

Sokół Ostróda

Siedlik 18, Danilczyk 55, Stryjewski 66, Kajca 79
SO/27/10 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Gajewski 51, Brokowski 83 (k)
2-4

Huragan Morąg

Criciuma 3, Mroczkowski 48, Biedrzycki 63, Galik 70
SO/27/10 17:00

Broń Radom

Więcek 24, Imiela 56
2-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/27/10 17:00

Polonia Warszawa

Pieczara 26, Sauczek 48
2-0

ŁKS Łomża

ND/28/10 11:15

Pelikan Łowicz

Wawrzyński 58
1-2

Znicz Biała Piska

Dzienis 45, Romachów 64
15 kolejka
SO/03/11 13:00

Znicz Biała Piska

Kosiński 10, Adamiec 37 (k), Furman 76
3-2

Olimpia Zambrów

Zalewski 46, Jackiewicz 90
SO/03/11 13:00

ŁKS Łomża

Maćkowski 78
1-2

Pelikan Łowicz

Czapa 38, Szerszeń 45
SO/03/11 13:00

Huragan Morąg

Kruczkowski 36, Łysiak 41, Biedrzycki 48, Galik 72
4-0

Broń Radom

SO/03/11 13:00

Mazur Ełk

Twardowski 33, Łapiński 86
2-2

Ruch Wysokie Mazow.

Gajewski 21, Brokowski 60
SO/03/11 16:00

Świt Nowy Dwór M.

0-3

Polonia Warszawa

Pieczara 28, Kluska 35, Szabat 79
SO/03/11 18:00

Sokół Ostróda

Bieńkowski 23, Danilczyk 89
2-2

Legionovia Legionowo

Jurisa 51, Weremko 54
SO/03/11 18:00

Victoria Sulejówek

0-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Pecyna 13
ND/04/11 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-0

Ursus Warszawa

ND/04/11 12:00

Legia II Warszawa

0-1

Unia Skierniewice

Bojańczyk 24
16 kolejka
PT/09/11 19:00

Polonia Warszawa

Sauczek 16, Szabat 23, Wilanowski 38, Pieczara 45 (k), 84, Zembrowski 86
6-0

Huragan Morąg

SO/10/11 13:00

Legionovia Legionowo

Koziara 10, Burkhardt 89
2-0

Ursus Warszawa

SO/10/11 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-2

Legia II Warszawa

Bajdur 52, Praszelik 74
SO/10/11 14:00

Unia Skierniewice

Niedzielski 48, Łojszczyk 70, Kolus 83
3-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/10/11 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Stankiewicz 43, Babul 60, 73
3-2

Victoria Sulejówek

Świątek 1, Adison 64
SO/10/11 17:00

Broń Radom

Czarnecki 36, Leśniewski 88
2-0

Mazur Ełk

SO/10/11 18:00

Sokół Ostróda

Kajca 8 (k), Broź 57
2-1

Znicz Biała Piska

Adamiec 54 (k)
ND/11/11 11:15

Pelikan Łowicz

0-1

Świt Nowy Dwór M.

Basiuk 4
SO/24/11 12:00

Olimpia Zambrów

Hryszko 18, Wasiulewski 21 (s), Zalewski 60, 61
4-1

ŁKS Łomża

Demianiuk 4
17 kolejka
SO/17/11 13:00

Znicz Biała Piska

Kosiński 58
1-5

Legionovia Legionowo

Więdłocha 38, Krawczyk 45, Kowalczyk 77, Wolski 84, Górski 89
SO/17/11 13:00

ŁKS Łomża

Maćkowski 80
1-2

Sokół Ostróda

Broź 45, Bieńkowski 90
SO/17/11 13:00

Huragan Morąg

Criciuma 38, 70, Galik 49, Bartkowski 86, 90
5-2

Pelikan Łowicz

Mycka 57, 65
SO/17/11 13:00

Mazur Ełk

0-3

Polonia Warszawa

Wiśniewski 40, Sauczek 71, Maślanka 75
SO/17/11 13:00

Ursus Warszawa

Kamiński 59, 90 (k)
2-1

Unia Skierniewice

Wojciechowski 26
SO/17/11 16:00

Victoria Sulejówek

Parobczyk 3
1-1

Broń Radom

Gorczyca 90
ND/18/11 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Kaczmarek 18 (k), Gieraga 70
ND/18/11 12:00

Legia II Warszawa

Pruchnik 11 (k), Bajdur 14, 64, Rosołek 56
4-0

Ruch Wysokie Mazow.

ND/18/11 16:00

Świt Nowy Dwór M.

0-0

Olimpia Zambrów

18 kolejka
SO/16/03 13:00

Mazur Ełk

Łapiński 56 (k)
1-2

Pelikan Łowicz

Szczepański 27, Wawrzyński 63
SO/16/03 14:00

Ursus Warszawa

Dziełak 16
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Kaczmarek 52
SO/16/03 14:00

Huragan Morąg

Biedrzycki 38, Kruczkowski 53
2-2

Olimpia Zambrów

Zalewski 34, Koncewicz 42
SO/16/03 14:00

ŁKS Łomża

0-3

Znicz Biała Piska

Kossyk 2, Adamiec 44, Kosiński 64
SO/16/03 15:00

Legionovia Legionowo

0-1

Unia Skierniewice

Czaplarski 60
SO/16/03 17:00

Victoria Sulejówek

Wocial 53, Grudziński 61
2-2

Polonia Warszawa

Pieczara 87, 88
ND/17/03 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 51 (k), Lewiński 63
2-0

Ruch Wysokie Mazow.

ND/17/03 12:00

Legia II Warszawa

0-0

Broń Radom

ND/17/03 17:00

Świt Nowy Dwór M.

0-1

Sokół Ostróda

Kajca 13
19 kolejka
SO/23/03 15:00

ŁKS Łomża

Kacprzyk 23 (k)
1-4

Legionovia Legionowo

Krawczyk 3, 41, Kowalczyk 69, Podliński 90
SO/23/03 15:00

Znicz Biała Piska

Adamiec 57 (k), Kossyk 75
2-1

Świt Nowy Dwór M.

Michalik 20
SO/23/03 15:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 5, Jackiewicz 15, Ostaszewski 22, Radecki 72
4-2

Mazur Ełk

Radaszkiewicz 71, Gołaszewski 90
SO/23/03 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-3

Unia Skierniewice

Warchoł 26, Niedzielski 72, Bojańczyk 82
SO/23/03 18:00

Sokół Ostróda

Kajca 1, 2, Hirsz 23
3-2

Huragan Morąg

Kruczkowski 63, Łysiak 86
ND/24/03 11:15

Pelikan Łowicz

0-1

Victoria Sulejówek

Pindor 71
ND/24/03 12:00

Broń Radom

Gorczyca 4, Śliwiński 6, 38
3-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 45
ND/24/03 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Wolski 73
1-1

Ursus Warszawa

Brokowski 37 (k)
ŚR/03/04 19:00

Polonia Warszawa

-
Odwołany

Legia II Warszawa

20 kolejka
PT/29/03 19:00

Victoria Sulejówek

0-3

Olimpia Zambrów

Zalewski 17, 56, Gryko 90
SO/30/03 14:00

Mazur Ełk

Hirsz 7
1-1

Sokół Ostróda

Molski 76 (k)
SO/30/03 15:00

Unia Skierniewice

0-2

Ruch Wysokie Mazow.

Grochowski 54, Tecław 90
SO/30/03 15:00

Ursus Warszawa

Wolski 9, Kamiński 48 (k), Ciach 90 (k)
3-1

Broń Radom

Czarnota 32 (k)
SO/30/03 15:00

Huragan Morąg

Criciuma 32
1-2

Znicz Biała Piska

Adamiec 53, Kosiński 60
SO/30/03 15:30

Legionovia Legionowo

Zaklika 18, Będzieszak 79
2-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Głowiński 13, Gieraga 46
ND/31/03 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Amroziński 62, Snopczyński 83
2-0

Polonia Warszawa

ND/31/03 12:00

Legia II Warszawa

0-0

Pelikan Łowicz

ND/31/03 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Kozłowski 62 (k)
1-0

ŁKS Łomża

21 kolejka
SO/06/04 16:00

ŁKS Łomża

0-3

Huragan Morąg

Criciuma 52, 81, Maciążek 71
SO/06/04 16:00

Znicz Biała Piska

0-2

Mazur Ełk

Kalinowski 51, Famulak 69
SO/06/04 16:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 10, 11
2-2

Legia II Warszawa

Rosołek 18, Cichocki 57
SO/06/04 18:00

Sokół Ostróda

Kajca 40 (k), Hirsz 50, 57
3-1

Victoria Sulejówek

Parobczyk 63
SO/06/04 19:00

Polonia Warszawa

0-2

Ursus Warszawa

Ciach 18, Skowroński 85
ND/07/04 11:15

Pelikan Łowicz

Wrzesiński 70, Szczepański 75
2-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Nowak 22, Bąkowicz 66
ND/07/04 12:00

Broń Radom

Czarnecki 3, 56, Czarnota 12 (k)
3-1

Unia Skierniewice

Warchoł 75
ND/07/04 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Gajewski 66
1-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Miller 51, Bogołębski 90
ND/07/04 17:00

Świt Nowy Dwór M.

0-2

Legionovia Legionowo

Krawczyk 49, Wolski 84
22 kolejka
SO/13/04 15:00

Mazur Ełk

0-0

ŁKS Łomża

SO/13/04 16:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Miller 16
1-1

Broń Radom

Kupiec 78
SO/13/04 16:00

Unia Skierniewice

Warchoł 43, Kolus 88
2-1

Polonia Warszawa

Pieczara 2
SO/13/04 16:00

Ursus Warszawa

Wolski 40
1-1

Pelikan Łowicz

Szczepański 45
SO/13/04 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Kubiak 10, Snopczyński 80
2-2

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 37, Ostaszewski 60
SO/13/04 16:00

Huragan Morąg

Kruczkowski 60, Śledź 90
2-3

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 6, Basiuk 28, Rudnicki 78
SO/13/04 19:00

Victoria Sulejówek

Parobczyk 31
1-2

Znicz Biała Piska

Gondek 39, Kosiński 45
ND/14/04 12:00

Legia II Warszawa

Praszelik 52, Rosołek 77
2-0

Sokół Ostróda

ND/14/04 16:00

Legionovia Legionowo

Burkhardt 45, Koziara 80 (k), Krawczyk 88, Choroś 90
4-0

Ruch Wysokie Mazow.

23 kolejka
PT/19/04 16:00

Huragan Morąg

Criciuma 16
1-2

Legionovia Legionowo

Burkhardt 90, Zembrowski 90
PT/19/04 17:00

ŁKS Łomża

Tarnowski 41
1-3

Victoria Sulejówek

Adison 6, 33, Zawistowski 90
PT/19/04 18:00

Sokół Ostróda

Kajca 31, Hirsz 55
2-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 78
PT/19/04 18:00

Broń Radom

Imiela 17
1-2

Ruch Wysokie Mazow.

Samluk 48, Grochowski 55
SO/20/04 11:00

Świt Nowy Dwór M.

Kozłowski 67
1-3

Mazur Ełk

Radaszkiewicz 28, Gużewski 51, Jagłowski 53
SO/20/04 14:00

Znicz Biała Piska

0-0

Legia II Warszawa

SO/20/04 15:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 38, 83
2-1

Unia Skierniewice

Wolski 67
SO/20/04 17:00

Pelikan Łowicz

0-2

Unia Skierniewice

Niedzielski 63, Łojszczyk 83 (k)
SO/20/04 17:00

Polonia Warszawa

0-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Woźniczak 4
24 kolejka
- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Polonia Warszawa

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Pelikan Łowicz

- -

Unia Skierniewice

-

Olimpia Zambrów

- -

Ursus Warszawa

-

Sokół Ostróda

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Znicz Biała Piska

- -

Legia II Warszawa

-

ŁKS Łomża

- -

Victoria Sulejówek

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Mazur Ełk

-

Huragan Morąg

SO/27/04 00:00

Legionovia Legionowo

-

Broń Radom

25 kolejka
- -

Huragan Morąg

-

Victoria Sulejówek

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Legia II Warszawa

- -

ŁKS Łomża

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Znicz Biała Piska

-

Ursus Warszawa

- -

Sokół Ostróda

-

Unia Skierniewice

- -

Olimpia Zambrów

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Pelikan Łowicz

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Polonia Warszawa

-

Broń Radom

PT/04/05 00:00

Mazur Ełk

-

Legia II Warszawa

26 kolejka
- -

Broń Radom

-

Pelikan Łowicz

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Olimpia Zambrów

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Sokół Ostróda

- -

Unia Skierniewice

-

Znicz Biała Piska

- -

Ursus Warszawa

-

ŁKS Łomża

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Legia II Warszawa

-

Huragan Morąg

- -

Victoria Sulejówek

-

Mazur Ełk

SO/11/05 00:00

Legionovia Legionowo

-

Polonia Warszawa

27 kolejka
- -

Mazur Ełk

-

Legia II Warszawa

- -

Huragan Morąg

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Ursus Warszawa

- -

ŁKS Łomża

-

Unia Skierniewice

- -

Znicz Biała Piska

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Sokół Ostróda

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Olimpia Zambrów

-

Broń Radom

- -

Pelikan Łowicz

-

Polonia Warszawa

ŚR/15/05 00:00

Victoria Sulejówek

-

Legionovia Legionowo

28 kolejka
- -

Polonia Warszawa

-

Olimpia Zambrów

- -

Broń Radom

-

Sokół Ostróda

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Znicz Biała Piska

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

ŁKS Łomża

- -

Unia Skierniewice

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Ursus Warszawa

-

Huragan Morąg

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Mazur Ełk

- -

Legia II Warszawa

-

Victoria Sulejówek

SO/18/05 00:00

Legionovia Legionowo

-

Pelikan Łowicz

29 kolejka
- -

Victoria Sulejówek

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Mazur Ełk

-

Ursus Warszawa

- -

Huragan Morąg

-

Unia Skierniewice

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

ŁKS Łomża

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Znicz Biała Piska

-

Broń Radom

- -

Sokół Ostróda

-

Polonia Warszawa

- -

Olimpia Zambrów

-

Pelikan Łowicz

SO/25/05 00:00

Legia II Warszawa

-

Legionovia Legionowo

30 kolejka
- -

Pelikan Łowicz

-

Sokół Ostróda

- -

Polonia Warszawa

-

Znicz Biała Piska

- -

Broń Radom

-

ŁKS Łomża

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Huragan Morąg

- -

Unia Skierniewice

-

Mazur Ełk

- -

Ursus Warszawa

-

Victoria Sulejówek

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Legia II Warszawa

SO/01/06 00:00

Legionovia Legionowo

-

Olimpia Zambrów

31 kolejka
- -

Legia II Warszawa

-

Ursus Warszawa

- -

Victoria Sulejówek

-

Unia Skierniewice

- -

Mazur Ełk

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Huragan Morąg

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Broń Radom

- -

ŁKS Łomża

-

Polonia Warszawa

- -

Znicz Biała Piska

-

Pelikan Łowicz

- -

Sokół Ostróda

-

Olimpia Zambrów

SO/08/06 00:00

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Legionovia Legionowo

32 kolejka
- -

Olimpia Zambrów

-

Znicz Biała Piska

- -

Pelikan Łowicz

-

ŁKS Łomża

- -

Polonia Warszawa

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Broń Radom

-

Huragan Morąg

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Mazur Ełk

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Victoria Sulejówek

- -

Unia Skierniewice

-

Legia II Warszawa

- -

Ursus Warszawa

-

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/15/06 00:00

Legionovia Legionowo

-

Sokół Ostróda

33 kolejka
- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Unia Skierniewice

- -

Legia II Warszawa

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Victoria Sulejówek

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Mazur Ełk

-

Broń Radom

- -

Huragan Morąg

-

Polonia Warszawa

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Pelikan Łowicz

- -

ŁKS Łomża

-

Olimpia Zambrów

- -

Znicz Biała Piska

-

Sokół Ostróda

ŚR/19/06 00:00

Ursus Warszawa

-

Legionovia Legionowo

34 kolejka
- -

Sokół Ostróda

-

ŁKS Łomża

- -

Olimpia Zambrów

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Pelikan Łowicz

-

Huragan Morąg

- -

Polonia Warszawa

-

Mazur Ełk

- -

Broń Radom

-

Victoria Sulejówek

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Legia II Warszawa

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Unia Skierniewice

-

Ursus Warszawa

SO/22/06 00:00

Legionovia Legionowo

-

Znicz Biała Piska

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa316349-31
2Lechia Gdańsk316045-27
3Piast Gliwice315649-31
4Cracovia314839-35
5Jagiellonia Białystok314848-44
6Zagłębie Lubin314750-41
7Pogoń Szczecin314647-44
8Lech Poznań314444-43
9Wisła Kraków304255-48
10Korona Kielce304035-44
11Miedź Legnica303230-52
12Śląsk Wrocław303135-37
13Górnik Zabrze303136-49
14Wisła Płock303040-49
15Arka Gdynia302939-44
16Zagłębie Sosnowiec302441-63
SO/20/04 15:30
Lechia G.
0-2
Piast G.
SO/20/04 18:00
Zagłębie L.
2-3
Pogoń S.
SO/20/04 18:00
Jagiellonia B.
3-3
Lech P.
SO/20/04 20:30
Legia W.
1-0
Cracovia
PN/22/04 15:30
Wisła K.
-
Wisła P.
PN/22/04 15:30
Miedź L.
-
Zagłębie S.
PN/22/04 18:00
Korona K.
-
Śląsk W.
PN/22/04 18:00
Górnik Z.
-
Arka G.
WT/23/04 18:00
Piast G.
-
Zagłębie L.
WT/23/04 20:30
Cracovia
-
Jagiellonia B.
ŚR/24/04 18:00
Pogoń S.
-
Lechia G.
ŚR/24/04 20:30
Lech P.
-
Legia W.
CZ/25/04 18:00
Wisła P.
-
Korona K.
CZ/25/04 18:00
Arka G.
-
Miedź L.
CZ/25/04 20:30
Zagłębie S.
-
Wisła K.
CZ/25/04 20:30
Śląsk W.
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

12:30 Eleven 1 Parma - Milan (na żywo)
13:05 TVP 3 2. liga: Radomiak - Elana (na żywo)
15:30 Eleven 1 Bayern - Werder (na żywo)
15:30 TVP 2 Lechia - Piast (na żywo)
17:30 Polsat Sport 1. liga: Stal - Chojnice (na żywo)
18:00 nSport+ Zagłębie L. - Pogoń (na żywo)
18:00 Canal+Sport Jagiellonia - Lech (na żywo)
20:30 Canal+Sport Legia - Cracovia (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)