Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 30 listopada 2022

3 Liga grupa 1 - łódzka/mazowiecka/podlaska/warmińsko-mazurska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Pogoń Grodzisk Mazow.173431-2010-4-34-2-26-2-1
2Unia Skierniewice173222-119-5-33-2-16-3-2
3Lechia Tomaszów Mazow.173031-178-6-34-2-24-4-1
4Legionovia Legionowo173036-238-6-33-3-35-3-0
5Świt Nowy Dwór M.173030-229-3-54-2-35-1-2
6ŁKS II Łódź172839-238-4-54-2-24-2-3
7Mławianka Mława172839-348-4-54-3-24-1-3
8Sokół Ostróda172733-328-3-65-0-33-3-3
9Jagiellonia II Białystok172535-277-4-63-2-34-2-3
10Legia II Warszawa172432-296-6-53-3-33-3-2
11Pelikan Łowicz172327-266-5-62-3-34-2-3
12Broń Radom172231-326-4-75-2-21-2-5
13Pilica Białobrzegi172024-325-5-73-2-42-3-3
14Olimpia Zambrów172022-355-5-73-3-32-2-4
15Warta Sieradz171315-292-7-81-4-41-3-4
16Błonianka Błonie161118-363-2-111-1-62-1-5
17Ursus Warszawa171022-401-7-91-4-40-3-5
18Concordia Elbląg16717-361-4-111-2-60-2-5
SO/19/11 12:00
Jagiellonia I.
2-2
Legia I.
SO/19/11 13:00
Unia S.
4-1
Pilica B.
SO/19/11 13:00
Legionovia L.
0-1
Warta S.
SO/19/11 13:00
Pogoń G.
2-0
Mławianka M.
SO/19/11 13:00
Sokół O.
4-3
Ursus W.
SO/19/11 14:00
Concordia E.
-
Błonianka B.
SO/19/11 14:00
ŁKS I.
6-0
Olimpia Z.
ND/20/11 12:00
Pelikan Ł.
1-2
Świt N.
ND/20/11 12:00
Lechia T.
3-1
Broń R.
- -
Sokół O.
-
Broń R.
- -
Lechia T.
-
Świt N.
- -
Pelikan Ł.
-
Mławianka M.
- -
Pogoń G.
-
Legia I.
- -
Jagiellonia I.
-
Warta S.
- -
Legionovia L.
-
Pilica B.
- -
Unia S.
-
Olimpia Z.
- -
ŁKS I.
-
Concordia E.
SO/04/03 00:00
Błonianka B.
-
Ursus W.
1 kolejka
SO/06/08 12:00

Legia II Warszawa

Korczakowski 59
1-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Sarmiento 83
SO/06/08 15:00

Mławianka Mława

0-2

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 5, Komorowski 69 (s)
SO/06/08 17:00

Ursus Warszawa

Kamiński 29, 90
2-2

Błonianka Błonie

Siudak 31, 48
SO/06/08 17:00

Broń Radom

Kielak 13, 65 (k), Kobiera 70
3-1

Sokół Ostróda

Skok 45
SO/06/08 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 43, Radionow 88
2-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/06/08 17:00

Warta Sieradz

Płaneta 25, 68, Pawłowski 85
3-1

Jagiellonia II Białystok

Bernatowicz 9
SO/06/08 17:00

Pilica Białobrzegi

Wojtysiak 84
1-3

Legionovia Legionowo

Rymek 15, Wiejak 19, Sonnenberg 23
SO/06/08 17:00

Olimpia Zambrów

0-0

Unia Skierniewice

SO/06/08 17:00

Concordia Elbląg

0-2

ŁKS II Łódź

Radaszkiewicz 8, Tosik 34
2 kolejka
PT/12/08 17:00

Pelikan Łowicz

0-2

Legia II Warszawa

Kamiński 8, Maciejewski 14
PT/12/08 17:00

Sokół Ostróda

Święty 69, Kasprzyk 90
2-3

Świt Nowy Dwór M.

Sosnowski 9 (k), Wiśniewski 21, Nawotczyński 36
PT/12/08 17:00

Ursus Warszawa

Pyrzyna 43, Kamiński 66 (k), Tarnowski 80
3-2

Broń Radom

Bartosiak 69, Kielak 79 (k)
SO/13/08 15:22

Pogoń Grodzisk Mazow.

Sarmiento 28, 33, Łoś 48
3-1

Warta Sieradz

Płaneta 90
SO/13/08 17:00

Błonianka Błonie

Włodarczyk 48
1-0

ŁKS II Łódź

SO/13/08 17:00

Concordia Elbląg

0-0

Unia Skierniewice

SO/13/08 17:00

Legionovia Legionowo

Rymek 90
1-2

Olimpia Zambrów

Bykowski 34, Zalewski 79
SO/13/08 17:00

Jagiellonia II Białystok

Twarowski 61, Trubeha 71 (k)
2-4

Pilica Białobrzegi

Wiktoruk 13 (s), Stawiarz 39, Żynel 45 (s), Krawczyk 48
SO/13/08 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Nowak 60
1-3

Mławianka Mława

Odilon 38, 54, Kostyk 81
3 kolejka
ŚR/17/08 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Wiśniewski 40, Ciach 45, 56
3-0

Ursus Warszawa

ŚR/17/08 17:00

Mławianka Mława

Odilon 58, 67, 73, 83
4-3

Sokół Ostróda

Kasprzyk 13, 18 (k), Święty 65
ŚR/17/08 17:00

Legia II Warszawa

Noiszewski 16 (k), Maciejewski 53
2-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Górka 27, Cyran 90
ŚR/17/08 17:00

Warta Sieradz

Kręcichwost 75, Woliński 84 (s)
2-3

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 30, Tabor 34, Łojszczyk 71
ŚR/17/08 17:00

Pilica Białobrzegi

Rudnicki 74 (k)
1-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 4
ŚR/17/08 17:00

Olimpia Zambrów

0-4

Jagiellonia II Białystok

Wiktoruk 7, Trubeha 33, Twarowski 58 (k), 66
ŚR/17/08 17:00

Concordia Elbląg

Kopka 57 (k), 68
2-4

Legionovia Legionowo

Wiejak 2, Kaczorowski 37, Papazjan 39, Mroczek 88
ŚR/17/08 17:00

ŁKS II Łódź

Radaszkiewicz 73
1-2

Unia Skierniewice

Maćczak 62, Mosiejko 90 (k)
ŚR/17/08 19:00

Broń Radom

Kielak 32
1-0

Błonianka Błonie

4 kolejka
SO/20/08 12:00

Jagiellonia II Białystok

Twarowski 24, 24, Bortniczuk 49 (k), 64, 84
5-2

Concordia Elbląg

Drewek 18, Kopka 42
SO/20/08 16:00

Błonianka Błonie

0-1

Unia Skierniewice

Stępień 43
SO/20/08 17:00

Sokół Ostróda

0-2

Legia II Warszawa

Noiszewski 15 (k), Majchrzak 55
SO/20/08 17:00

Broń Radom

Szymczak 11
1-4

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 28, Wiśniewski 38, Radionow 64, Cuch 82
ND/21/08 12:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Stolarczyk 8 (s), Cyran 26 (k), 49 (k)
3-0

Warta Sieradz

ND/21/08 13:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 24, Strzałkowski 58
2-2

Olimpia Zambrów

Zalewski 48, Bykowski 66
ND/21/08 17:00

Legionovia Legionowo

Mroczek 23, Wiejak 73
2-2

ŁKS II Łódź

Ślęzak 86, Nowacki 89
ND/21/08 17:00

Pelikan Łowicz

Tabor 53, Łojszczyk 89
2-2

Pilica Białobrzegi

Winiarski 21, 61
ND/21/08 17:00

Ursus Warszawa

Muszyński 13
1-2

Mławianka Mława

Stryjewski 50, Rogalski 90
5 kolejka
SO/27/08 12:00

Legia II Warszawa

Noiszewski 64, Maciejewski 90
2-2

Ursus Warszawa

Dziełak 20, Pyrzyna 76
SO/27/08 13:00

ŁKS II Łódź

Kościuk 9, Radaszkiewicz 39
2-2

Jagiellonia II Białystok

Bortniczuk 45, 45
SO/27/08 16:00

Mławianka Mława

Stryjewski 27, 60, Odilon 65, Rogalski 85
4-2

Broń Radom

Odolak 68, 90
SO/27/08 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Radionow 37, Wiśniewski 45, Cuch 90
3-0

Błonianka Błonie

SO/27/08 17:00

Warta Sieradz

0-0

Sokół Ostróda

SO/27/08 17:00

Pilica Białobrzegi

0-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Skrzyniak 37, Cyran 56 (k)
SO/27/08 17:00

Olimpia Zambrów

Malinowśkyj 2
1-1

Pelikan Łowicz

Woliński 87
SO/27/08 17:00

Legionovia Legionowo

Wiejak 62, 75
2-0

Unia Skierniewice

ND/28/08 12:00

Concordia Elbląg

Kopka 27
1-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Imiołek 13, Jaroń 29 (k)
6 kolejka
PT/02/09 18:00

Broń Radom

Odolak 34, Nowak 75
2-2

Legia II Warszawa

Jędrasik 78, Maciejewski 89
SO/03/09 15:22

Pogoń Grodzisk Mazow.

Dias 45, Jaroń 84 (k)
2-1

ŁKS II Łódź

Nowacki 86
SO/03/09 16:00

Sokół Ostróda

Kencel 56 (s), Kasprzyk 64, Szałkowski 75
3-0

Pilica Białobrzegi

SO/03/09 16:30

Lechia Tomaszów Mazow.

0-1

Olimpia Zambrów

Jakimiuk 69
SO/03/09 17:00

Jagiellonia II Białystok

0-1

Unia Skierniewice

Sabiłło 22
SO/03/09 17:00

Ursus Warszawa

Muszyński 14
1-1

Warta Sieradz

Mielczarek 12
SO/03/09 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 67 (k), Niesłuchowski 90
2-3

Mławianka Mława

Stryjewski 30, 75, Rogalski 90
ND/04/09 12:00

Błonianka Błonie

Śmieciński 50
1-2

Legionovia Legionowo

Wiejak 79, 90
ND/04/09 12:00

Pelikan Łowicz

Garnysz 24, Sołtysiński 38 (k)
2-0

Concordia Elbląg

7 kolejka
SO/10/09 11:00

ŁKS II Łódź

0-4

Pelikan Łowicz

Patora 28, 64, Garnysz 52, Łojszczyk 90
SO/10/09 12:00

Legia II Warszawa

Laskowski 42
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Radionow 14, Broda 90
SO/10/09 12:00

Unia Skierniewice

0-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Sarmiento 6
SO/10/09 16:00

Mławianka Mława

Rogalski 9 (k), Odilon 73, Stryjewski 90, Stryjewski 90
4-1

Błonianka Błonie

Siudak 23
SO/10/09 16:00

Warta Sieradz

0-4

Broń Radom

Szymczak 16, 50, Nowak 32, Kobiera 73
SO/10/09 16:00

Pilica Białobrzegi

0-0

Ursus Warszawa

SO/10/09 16:00

Olimpia Zambrów

Jakimiuk 17, Malinowśkyj 60
2-3

Sokół Ostróda

Święty 9, Kwiencer 25, Szałkowski 48
SO/10/09 16:00

Concordia Elbląg

Jarzębski 18, Łęcki 19
2-3

Lechia Tomaszów Mazow.

Cyran 10 (k), Skrzyniak 53, Morenkov 85
SO/10/09 16:00

Legionovia Legionowo

Sonnenberg 26, 73, Wiejak 39, 42
4-1

Jagiellonia II Białystok

Samborski 90
8 kolejka
PT/16/09 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Cyran 90 (k), Skrzyniak 90
2-1

ŁKS II Łódź

Ślęzak 41 (k)
PT/16/09 18:00

Broń Radom

Kielak 62 (k)
1-1

Pilica Białobrzegi

Pietrzyk 14 (s)
SO/17/09 15:22

Pogoń Grodzisk Mazow.

Wrzesiński 30
1-1

Legionovia Legionowo

Koziara 63
SO/17/09 16:00

Błonianka Błonie

Zyśk 83 (s)
1-5

Jagiellonia II Białystok

Twarowski 25, 45, 58, Samborski 52, Matus 68
SO/17/09 16:00

Sokół Ostróda

Święty 67, 80
2-1

Concordia Elbląg

Bukacki 87
SO/17/09 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Kowalczyk 83
1-1

Warta Sieradz

Król 47
SO/17/09 16:00

Mławianka Mława

Rogalski 15 (k), Hendryk 55
2-2

Legia II Warszawa

Strzałek 28, Laskowski 39
SO/17/09 16:30

Ursus Warszawa

Kamiński 41 (k), 62 (k), Kwiatkowski 89
3-3

Olimpia Zambrów

Zalewski 77, 80, 90
ND/18/09 16:00

Pelikan Łowicz

Woliński 90
1-2

Unia Skierniewice

Dwórzyński 32 (s), Sabiłło 40
9 kolejka
ŚR/21/09 16:00

Pilica Białobrzegi

Zawadzki 2
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Jampol 45, Basiuk 90
SO/24/09 12:00

Legia II Warszawa

Jędrasik 13, 36, 38, 84, Maciejewski 78, Kiedrowicz 90
6-2

Błonianka Błonie

Tadrowski 42 (s), Korczak 72
SO/24/09 12:30

Jagiellonia II Białystok

Bida 59
1-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 39, Sarmiento 66
SO/24/09 13:00

Olimpia Zambrów

0-0

Broń Radom

SO/24/09 14:00

ŁKS II Łódź

Radaszkiewicz 64, Moreno 68
2-1

Sokół Ostróda

Skok 80
SO/24/09 14:00

Unia Skierniewice

0-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/24/09 16:00

Warta Sieradz

Król 45, Pawłowski 59
2-2

Mławianka Mława

Stryjewski 47, Tworek 78
SO/24/09 16:00

Concordia Elbląg

Szmydt 62
1-1

Ursus Warszawa

Prusinowski 14
SO/24/09 16:00

Legionovia Legionowo

Zaklika 46, Koziara 78 (k), Rymek 80, Papazjan 82
4-1

Pelikan Łowicz

Olpiński 8
10 kolejka
SO/01/10 12:00

Legia II Warszawa

Noiszewski 49 (k), 78 (k), Kamiński 65, Maciejewski 74
4-1

Warta Sieradz

Płaneta 55
SO/01/10 14:00

Broń Radom

Szymczak 25, 52, Kalinowski 45, Nowak 64
4-0

Concordia Elbląg

SO/01/10 15:00

Błonianka Błonie

Niezgoda 10, Zajączkowski 67, Siudak 87
3-5

Pogoń Grodzisk Mazow.

Sarmiento 25, 45, 61, 86, Jaroń 90
SO/01/10 15:00

Sokół Ostróda

0-4

Unia Skierniewice

Maćczak 6, Kowalczyk 34, Sabiłło 43, Rosiński 79
SO/01/10 15:00

Świt Nowy Dwór M.

Cuch 39, Broda 83
2-0

Olimpia Zambrów

SO/01/10 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Morenkov 62
1-1

Legionovia Legionowo

Rymek 24
SO/01/10 16:00

Ursus Warszawa

Vidal 45, Kamiński 48 (k)
2-2

ŁKS II Łódź

Jurić 23, Ochronczuk 64
SO/01/10 16:00

Mławianka Mława

Stryjewski 5, Rogalski 24 (k), Masiak 30, 54, Odilon 71, 76
6-2

Pilica Białobrzegi

Grobel 11, 18
ND/02/10 12:00

Pelikan Łowicz

0-0

Jagiellonia II Białystok

11 kolejka
SO/08/10 12:30

Jagiellonia II Białystok

Kowalski 7
1-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Cyran 84
SO/08/10 13:00

ŁKS II Łódź

Janczukowicz 19, Moreno 68
2-1

Broń Radom

Reid 90
SO/08/10 14:00

Unia Skierniewice

Sabiłło 27, 45 (s)
2-0

Ursus Warszawa

SO/08/10 15:00

Olimpia Zambrów

Jakimiuk 38, Malinowśkyj 55, Zalewski 90 (k)
3-2

Mławianka Mława

Masiak 24, Stryjewski 36
SO/08/10 15:00

Concordia Elbląg

Miyamoto 46, Łęcki 90
2-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/08/10 15:00

Legionovia Legionowo

Sonnenberg 12
1-1

Sokół Ostróda

Kwiencer 62
SO/08/10 15:22

Pogoń Grodzisk Mazow.

Sarmiento 45
1-2

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 4, 70 (k)
SO/08/10 15:30

Pilica Białobrzegi

Zawadzki 5
1-0

Legia II Warszawa

SO/08/10 17:00

Warta Sieradz

0-1

Błonianka Błonie

Korczak 5
12 kolejka
SO/15/10 12:00

Legia II Warszawa

Tadrowski 80, Maciejewski 83, Dzięgielewski 90
3-1

Olimpia Zambrów

Zalewski 29
SO/15/10 15:00

Błonianka Błonie

Siudak 26
1-1

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 84
SO/15/10 15:00

Sokół Ostróda

Kasprzyk 28, 76, Święty 38
3-2

Jagiellonia II Białystok

Wasilewski 26, 71
SO/15/10 15:00

Ursus Warszawa

Pyrzyna 11
1-3

Legionovia Legionowo

Koziara 57, Rymek 73, Wiejak 85
SO/15/10 15:00

Świt Nowy Dwór M.

0-2

ŁKS II Łódź

Cuch 6 (s), Wszołek 48
SO/15/10 15:00

Mławianka Mława

Rogalski 38 (k), Odilon 60, Tworek 86
3-3

Concordia Elbląg

Miyamoto 19, Pelc 45, Szramka 70
SO/15/10 18:00

Warta Sieradz

0-0

Pilica Białobrzegi

ND/16/10 12:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Nowak 23, 40, Snopczyński 81
3-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

ND/16/10 13:00

Broń Radom

Nowak 14, Szymczak 27 (k), Reid 48 (k)
3-2

Unia Skierniewice

Sabiłło 35, Kowalczyk 87
13 kolejka
SO/22/10 12:00

ŁKS II Łódź

Kuźma 15, Łabędzki 70, Moreno 81, Radaszkiewicz 90
4-1

Mławianka Mława

Stryjewski 57
SO/22/10 12:00

Jagiellonia II Białystok

Ozga 35
1-0

Ursus Warszawa

SO/22/10 14:00

Olimpia Zambrów

Jakimiuk 2, Malinowśkyj 38
2-0

Warta Sieradz

SO/22/10 14:00

Unia Skierniewice

Bartosiński 34
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Jampol 42
SO/22/10 15:00

Pilica Białobrzegi

Wojtysiak 72, Grober 74
2-0

Błonianka Błonie

SO/22/10 15:00

Concordia Elbląg

Kopka 57
1-2

Legia II Warszawa

Kamiński 72, Skwierczyński 78
SO/22/10 15:00

Legionovia Legionowo

Mroczek 1, 64, Gołąb 34
3-3

Broń Radom

Nowak 15, Reid 48, Pietrzyk 90
SO/22/10 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Sarmiento 8
1-2

Sokół Ostróda

Święty 25, Kiełtyka 66
ND/23/10 12:00

Pelikan Łowicz

Garnysz 90
1-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Cyran 74
14 kolejka
PT/28/10 18:00

Broń Radom

0-1

Jagiellonia II Białystok

Ozga 84
SO/29/10 12:00

Błonianka Błonie

0-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Morenkov 35
SO/29/10 12:00

Legia II Warszawa

0-7

ŁKS II Łódź

Glapka 2, 45, Ślęzak 11, Radziński 20, Radaszkiewicz 32, 42, Wszołek 44
SO/29/10 13:00

Mławianka Mława

0-0

Unia Skierniewice

SO/29/10 13:30

Ursus Warszawa

Tarnowski 42
1-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Sarmiento 34 (k), 90
SO/29/10 14:00

Sokół Ostróda

Kasprzyk 13, 39, 45 (k), Kiełtyka 28
4-1

Pelikan Łowicz

Łojszczyk 76
SO/29/10 14:00

Świt Nowy Dwór M.

Jampol 63, 75
2-2

Legionovia Legionowo

Sonnenberg 38, Choroś 49
SO/29/10 14:00

Pilica Białobrzegi

Rudnicki 4, 45, Stawiarz 39, Bućko 90
4-2

Olimpia Zambrów

Zalewski 47, Głowicki 80
SO/29/10 18:00

Warta Sieradz

0-0

Concordia Elbląg

15 kolejka
SO/05/11 11:00

ŁKS II Łódź

Moreno 53, Kuźma 73
2-2

Warta Sieradz

Sionkowski 80, Michalski 90
SO/05/11 12:00

Legionovia Legionowo

Wiejak 87
1-2

Mławianka Mława

Stryjewski 82, Stryjewski 90
SO/05/11 13:00

Olimpia Zambrów

0-3

Błonianka Błonie

Brewczyński 7 (k), Korczak 18, 75
SO/05/11 13:00

Unia Skierniewice

Stępień 16 (k)
1-0

Legia II Warszawa

SO/05/11 13:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 27, Łoś 68, Sarmiento 74, Wrzesiński 90
4-0

Broń Radom

SO/05/11 14:00

Concordia Elbląg

Szawara 45 (k)
1-3

Pilica Białobrzegi

Rudnicki 5 (k), Stawiarz 17, 38 (k)
ND/06/11 12:00

Jagiellonia II Białystok

Pankiewicz 5, Wasilewski 55, Samborski 74, Twarowski 78
4-1

Świt Nowy Dwór M.

Cuch 66
ND/06/11 12:00

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 45 (k), Falkowski 73, Olpiński 86
3-1

Ursus Warszawa

Pyrzyna 90
ND/06/11 12:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Nowak 72
1-1

Sokół Ostróda

Kasprzyk 51
16 kolejka
CZ/10/11 12:00

Legia II Warszawa

Kamiński 5
1-2

Legionovia Legionowo

Koziara 26, Sonnenberg 33
PT/11/11 12:00

Błonianka Błonie

Koterwas 16, Jabłoński 41
2-3

Sokół Ostróda

Kasprzyk 66 (k), Banul 69, Święty 74
PT/11/11 13:00

Pilica Białobrzegi

Wojtysiak 90
1-3

ŁKS II Łódź

Radaszkiewicz 21, Glapka 25, Radwanek 72
PT/11/11 15:00

Broń Radom

Odolak 74, Szymczak 77 (k), 85 (k)
3-2

Pelikan Łowicz

Woliński 8, Falkowski 58
SO/12/11 13:00

Ursus Warszawa

Pyrzyna 12
1-7

Lechia Tomaszów Mazow.

Snopczyński 19, 58, Nowak 38, 74, Morenkov 52, 78, Myszka 80
SO/12/11 13:00

Świt Nowy Dwór M.

0-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Strzałkowski 76
SO/12/11 13:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 4 (k), 72, Jakimiuk 90
3-1

Concordia Elbląg

Nestorowicz 70
SO/12/11 13:30

Mławianka Mława

Rogalski 90 (k)
1-3

Jagiellonia II Białystok

Wasilewski 48, 85 (k), Dobek-Pietrowski 79 (s)
SO/12/11 17:00

Warta Sieradz

Adamiak 36
1-2

Unia Skierniewice

Sabiłło 15, Stępień 70
17 kolejka
SO/19/11 12:00

Jagiellonia II Białystok

Wasilewski 54 (k), 76 (k)
2-2

Legia II Warszawa

Kisiel 70, Dzięgielewski 90
SO/19/11 13:00

Unia Skierniewice

Sabiłło 23, 36, 90 (k), Dudziński 58
4-1

Pilica Białobrzegi

Grober 54
SO/19/11 13:00

Legionovia Legionowo

0-1

Warta Sieradz

Sionkowski 26
SO/19/11 13:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Budnicki 30, Kołaczek 38
2-0

Mławianka Mława

SO/19/11 13:00

Sokół Ostróda

Kiełtyka 16, Porębski 78, Święty 90, Mysiorski 90
4-3

Ursus Warszawa

Muszyński 3, Kamiński 31 (k), Bernacik 87
SO/19/11 14:00

Concordia Elbląg

-
Odwołany

Błonianka Błonie

SO/19/11 14:00

ŁKS II Łódź

Radaszkiewicz 32, 46, 50 (k), Płoszkiewicz 67 (s), Radwanek 80, Łabędzki 90
6-0

Olimpia Zambrów

ND/20/11 12:00

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 45
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 51, Radionow 86
ND/20/11 12:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Nowak 30 (k), Bąk 88, Szymczak 90
3-1

Broń Radom

Szymczak 71 (k)
18 kolejka
- -

Sokół Ostróda

-

Broń Radom

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Pelikan Łowicz

-

Mławianka Mława

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Legia II Warszawa

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Warta Sieradz

- -

Legionovia Legionowo

-

Pilica Białobrzegi

- -

Unia Skierniewice

-

Olimpia Zambrów

- -

ŁKS II Łódź

-

Concordia Elbląg

SO/04/03 00:00

Błonianka Błonie

-

Ursus Warszawa

19 kolejka
- -

ŁKS II Łódź

-

Błonianka Błonie

- -

Olimpia Zambrów

-

Legionovia Legionowo

- -

Pilica Białobrzegi

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Warta Sieradz

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Legia II Warszawa

-

Pelikan Łowicz

- -

Mławianka Mława

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Sokół Ostróda

- -

Broń Radom

-

Unia Skierniewice

SO/11/03 00:00

Unia Skierniewice

-

Concordia Elbląg

20 kolejka
- -

Ursus Warszawa

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Sokół Ostróda

-

Mławianka Mława

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Legia II Warszawa

- -

Pelikan Łowicz

-

Warta Sieradz

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Pilica Białobrzegi

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Olimpia Zambrów

- -

Legionovia Legionowo

-

Concordia Elbląg

- -

Unia Skierniewice

-

ŁKS II Łódź

SO/18/03 00:00

Błonianka Błonie

-

Broń Radom

21 kolejka
- -

ŁKS II Łódź

-

Legionovia Legionowo

- -

Concordia Elbląg

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Olimpia Zambrów

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Pilica Białobrzegi

-

Pelikan Łowicz

- -

Warta Sieradz

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Legia II Warszawa

-

Sokół Ostróda

- -

Mławianka Mława

-

Ursus Warszawa

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Broń Radom

SO/25/03 00:00

Unia Skierniewice

-

Błonianka Błonie

22 kolejka
- -

Błonianka Błonie

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Broń Radom

-

Mławianka Mława

- -

Ursus Warszawa

-

Legia II Warszawa

- -

Sokół Ostróda

-

Warta Sieradz

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Pilica Białobrzegi

- -

Pelikan Łowicz

-

Olimpia Zambrów

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Concordia Elbląg

- -

Jagiellonia II Białystok

-

ŁKS II Łódź

SO/01/04 00:00

Unia Skierniewice

-

Legionovia Legionowo

23 kolejka
- -

Unia Skierniewice

-

Jagiellonia II Białystok

- -

ŁKS II Łódź

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Concordia Elbląg

-

Pelikan Łowicz

- -

Olimpia Zambrów

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Pilica Białobrzegi

-

Sokół Ostróda

- -

Warta Sieradz

-

Ursus Warszawa

- -

Legia II Warszawa

-

Broń Radom

- -

Mławianka Mława

-

Świt Nowy Dwór M.

SO/08/04 00:00

Legionovia Legionowo

-

Błonianka Błonie

24 kolejka
- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Legia II Warszawa

- -

Broń Radom

-

Warta Sieradz

- -

Ursus Warszawa

-

Pilica Białobrzegi

- -

Sokół Ostróda

-

Olimpia Zambrów

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Concordia Elbląg

- -

Pelikan Łowicz

-

ŁKS II Łódź

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Unia Skierniewice

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Legionovia Legionowo

SO/15/04 00:00

Błonianka Błonie

-

Mławianka Mława

25 kolejka
- -

Legionovia Legionowo

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Unia Skierniewice

-

Pelikan Łowicz

- -

ŁKS II Łódź

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Concordia Elbląg

-

Sokół Ostróda

- -

Olimpia Zambrów

-

Ursus Warszawa

- -

Pilica Białobrzegi

-

Broń Radom

- -

Warta Sieradz

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Legia II Warszawa

-

Mławianka Mława

WT/22/03 00:00

Jagiellonia II Białystok

-

Błonianka Błonie

26 kolejka
- -

Mławianka Mława

-

Warta Sieradz

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Pilica Białobrzegi

- -

Broń Radom

-

Olimpia Zambrów

- -

Ursus Warszawa

-

Concordia Elbląg

- -

Sokół Ostróda

-

ŁKS II Łódź

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Unia Skierniewice

- -

Pelikan Łowicz

-

Legionovia Legionowo

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Jagiellonia II Białystok

SO/29/04 00:00

Błonianka Błonie

-

Legia II Warszawa

27 kolejka
- -

Jagiellonia II Białystok

-

Pelikan Łowicz

- -

Legionovia Legionowo

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Unia Skierniewice

-

Sokół Ostróda

- -

ŁKS II Łódź

-

Ursus Warszawa

- -

Concordia Elbląg

-

Broń Radom

- -

Olimpia Zambrów

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Pilica Białobrzegi

-

Mławianka Mława

- -

Warta Sieradz

-

Legia II Warszawa

SO/06/05 00:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Błonianka Błonie

28 kolejka
- -

Legia II Warszawa

-

Pilica Białobrzegi

- -

Mławianka Mława

-

Olimpia Zambrów

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Concordia Elbląg

- -

Broń Radom

-

ŁKS II Łódź

- -

Ursus Warszawa

-

Unia Skierniewice

- -

Sokół Ostróda

-

Legionovia Legionowo

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Pelikan Łowicz

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/13/05 00:00

Błonianka Błonie

-

Warta Sieradz

29 kolejka
- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Sokół Ostróda

- -

Legionovia Legionowo

-

Ursus Warszawa

- -

Unia Skierniewice

-

Broń Radom

- -

ŁKS II Łódź

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Concordia Elbląg

-

Mławianka Mława

- -

Olimpia Zambrów

-

Legia II Warszawa

- -

Pilica Białobrzegi

-

Warta Sieradz

SO/20/05 00:00

Pelikan Łowicz

-

Błonianka Błonie

30 kolejka
- -

Warta Sieradz

-

Olimpia Zambrów

- -

Legia II Warszawa

-

Concordia Elbląg

- -

Mławianka Mława

-

ŁKS II Łódź

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Unia Skierniewice

- -

Broń Radom

-

Legionovia Legionowo

- -

Ursus Warszawa

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Sokół Ostróda

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Pelikan Łowicz

ŚR/24/05 00:00

Błonianka Błonie

-

Pilica Białobrzegi

31 kolejka
- -

Pelikan Łowicz

-

Sokół Ostróda

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Ursus Warszawa

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Broń Radom

- -

Legionovia Legionowo

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Unia Skierniewice

-

Mławianka Mława

- -

ŁKS II Łódź

-

Legia II Warszawa

- -

Concordia Elbląg

-

Warta Sieradz

- -

Olimpia Zambrów

-

Pilica Białobrzegi

SO/27/05 00:00

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Błonianka Błonie

32 kolejka
- -

Pilica Białobrzegi

-

Concordia Elbląg

- -

Warta Sieradz

-

ŁKS II Łódź

- -

Legia II Warszawa

-

Unia Skierniewice

- -

Mławianka Mława

-

Legionovia Legionowo

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Broń Radom

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Ursus Warszawa

-

Pelikan Łowicz

- -

Sokół Ostróda

-

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/03/06 00:00

Błonianka Błonie

-

Olimpia Zambrów

33 kolejka
- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Ursus Warszawa

- -

Pelikan Łowicz

-

Broń Radom

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Mławianka Mława

- -

Legionovia Legionowo

-

Legia II Warszawa

- -

Unia Skierniewice

-

Warta Sieradz

- -

ŁKS II Łódź

-

Pilica Białobrzegi

- -

Concordia Elbląg

-

Olimpia Zambrów

SO/10/06 00:00

Sokół Ostróda

-

Błonianka Błonie

34 kolejka
- -

Olimpia Zambrów

-

ŁKS II Łódź

- -

Pilica Białobrzegi

-

Unia Skierniewice

- -

Warta Sieradz

-

Legionovia Legionowo

- -

Legia II Warszawa

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Mławianka Mława

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Pelikan Łowicz

- -

Broń Radom

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Ursus Warszawa

-

Sokół Ostróda

SO/17/06 00:00

Błonianka Błonie

-

Concordia Elbląg

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Raków Częstochowa174135-12
2Legia Warszawa173224-19
3Widzew Łódź172922-17
4Pogoń Szczecin172929-25
5Wisła Płock172829-24
6Lech Poznań162820-15
7Stal Mielec172725-22
8Cracovia172518-12
9Warta Poznań172518-16
10Radomiak Radom172321-23
11Śląsk Wrocław172117-22
12Górnik Zabrze172026-28
13Jagiellonia Białystok171825-26
14Lechia Gdańsk171718-30
15Zagłębie Lubin171713-27
16Piast Gliwice171618-22
17Korona Kielce171317-26
18Miedź Legnica161218-27
PT/11/11 18:00
Warta P.
1-1
Stal M.
PT/11/11 20:30
Wisła P.
1-0
Cracovia
SO/12/11 12:30
Korona K.
0-1
Widzew Ł.
SO/12/11 15:00
Górnik Z.
0-3
Miedź L.
SO/12/11 17:30
Jagiellonia B.
1-2
Lech P.
SO/12/11 20:00
Zagłębie L.
1-2
Raków C.
ND/13/11 12:30
Radomiak R.
1-2
Pogoń S.
ND/13/11 15:00
Lechia G.
1-3
Piast G.
ND/13/11 17:30
Śląsk W.
0-0
Legia W.
PT/27/01 18:00
Miedź L.
-
Radomiak R.
PT/27/01 20:30
Stal M.
-
Lech P.
SO/28/01 15:00
Warta P.
-
Raków C.
SO/28/01 17:30
Widzew Ł.
-
Pogoń S.
SO/28/01 20:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
ND/29/01 12:30
Piast G.
-
Jagiellonia B.
ND/29/01 15:00
Legia W.
-
Korona K.
ND/29/01 17:30
Lechia G.
-
Wisła P.
PN/30/01 19:00
Cracovia
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

16:00 TVP 2 Australia - Dania (na żywo)
16:00 TVP 1 Tunezja - Francja (na żywo)
20:00 TVP 1 Polska - Argentyna (na żywo)
20:00 TVP 2 Arabia - Meksyk (na żywo)
16:00 TVP 1 Chorwacja - Belgia (na żywo)
16:00 TVP 2 Kanada - Maroko (na żywo)
20:00 TVP 2 Kostaryka - Niemcy (na żywo)
20:00 TVP 1 Japonia - Hiszpania (na żywo)