Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 20 czerwca 2019

3 Liga grupa 1 - łódzka/mazowiecka/podlaska/warmińsko-mazurska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Legionovia Legionowo337683-3424-4-512-1-312-3-2
2Sokół Aleksandrów Ł.337459-2422-8-310-3-312-5-0
3Lechia Tomaszów Mazow.336161-4618-7-811-3-37-4-5
4Unia Skierniewice336052-2919-3-1111-2-38-1-8
5Sokół Ostróda335347-4815-8-109-4-36-4-7
6Olimpia Zambrów335266-4813-13-76-8-27-5-5
7Polonia Warszawa335258-4215-7-119-2-56-5-6
8Legia II Warszawa335150-4314-9-108-4-56-5-5
9Pelikan Łowicz334546-5012-9-127-4-55-5-7
10Znicz Biała Piska334447-5312-8-137-5-55-3-8
11Broń Radom334053-6411-7-158-3-53-4-10
12Świt Nowy Dwór M.333955-5211-6-166-4-75-2-9
13Ursus Warszawa333951-5610-9-147-3-73-6-7
14Ruch Wysokie Mazow.333544-6910-5-185-2-95-3-9
15Huragan Morąg333352-688-9-166-5-62-4-10
16Mazur Ełk333237-588-8-172-6-96-2-8
17Victoria Sulejówek332943-636-11-161-7-95-4-7
18ŁKS Łomża33923-802-3-282-1-140-2-14
ŚR/19/06 18:00
Ursus W.
3-4
Legionovia L.
ŚR/19/06 18:00
Lechia T.
2-1
Unia S.
ŚR/19/06 18:00
Victoria S.
2-2
Ruch W.
ŚR/19/06 18:00
Mazur E.
0-4
Broń R.
ŚR/19/06 18:00
Huragan M.
1-1
Polonia W.
ŚR/19/06 18:00
Świt N.
3-3
Pelikan Ł.
ŚR/19/06 18:00
ŁKS Ł.
0-5
Olimpia Z.
ŚR/19/06 18:00
Znicz B.
2-2
Sokół O.
ŚR/19/06 18:15
Legia I.
1-2
Sokół A.
- -
Sokół O.
-
ŁKS Ł.
- -
Olimpia Z.
-
Świt N.
- -
Pelikan Ł.
-
Huragan M.
- -
Polonia W.
-
Mazur E.
- -
Broń R.
-
Victoria S.
- -
Ruch W.
-
Legia I.
- -
Sokół A.
-
Lechia T.
- -
Unia S.
-
Ursus W.
SO/22/06 00:00
Legionovia L.
-
Znicz B.
Strzelcy
30 Pieczara (Polonia)
24 Krawczyk (Legionovia)
24 Zalewski (Olimpia)
17 Cempa (Sokół A. Ł.)
17 Wocial (Victoria)
15 Criciuma (Huragan)
13 Kajca (Sokół O.)
13 Maciejewski (Świt)
13 Warchoł (Unia)
1 kolejka
PT/10/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 49 (k), Głowiński 76
2-0

Ursus Warszawa

SO/11/08 17:00

Unia Skierniewice

Łojszczyk 26, Nalej 90
2-1

Legionovia Legionowo

Jurisa 43 (k)
SO/11/08 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

0-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Maćczak 55, 65
SO/11/08 17:00

Olimpia Zambrów

Zakrzewski 1, Nasuto 26
2-2

Huragan Morąg

Criciuma 72, Galik 88
SO/11/08 18:00

Broń Radom

0-0

Legia II Warszawa

SO/11/08 18:00

Sokół Ostróda

Otręba 47
1-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/11/08 19:00

Polonia Warszawa

Pieczara 31, Olczak 47
2-1

Victoria Sulejówek

Wocial 74
ND/12/08 11:15

Pelikan Łowicz

Bujalski 42, Żółtowski 54
2-1

Mazur Ełk

Famulak 90
ND/12/08 17:00

Znicz Biała Piska

Jambrzycki 56, Kosiński 60, Adamiec 88
3-0

ŁKS Łomża

2 kolejka
ŚR/15/08 15:00

Legia II Warszawa

Pruchnik 16 (k), Wojtysiak 81
2-1

Polonia Warszawa

Pieczara 89
ŚR/15/08 17:00

Legionovia Legionowo

Krawczyk 12, 63, Koziara 58, 77, Mazurek 87
5-1

ŁKS Łomża

Demianiuk 75
ŚR/15/08 17:00

Huragan Morąg

0-1

Sokół Ostróda

Otręba 10
ŚR/15/08 17:00

Mazur Ełk

0-1

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 30
ŚR/15/08 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 42, 78, Walasek 56
3-0

Broń Radom

ŚR/15/08 17:00

Ursus Warszawa

Vogtman 87
1-2

Ruch Wysokie Mazow.

Gromek 22, 90
ŚR/15/08 17:00

Unia Skierniewice

0-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Bogołębski 22
ŚR/15/08 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Wiśniewski 22, Pomorski 39
2-1

Znicz Biała Piska

Gondek 11
ŚR/15/08 19:00

Victoria Sulejówek

0-0

Pelikan Łowicz

3 kolejka
SO/18/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-1

Legionovia Legionowo

Janković 15
SO/18/08 17:00

Znicz Biała Piska

Gondek 2, Kosiński 52, Adamiec 87
3-3

Huragan Morąg

Galik 19, Kruczkowski 29, Łysiak 58
SO/18/08 17:00

ŁKS Łomża

Wardzyński 4, Kamienowski 78, Wasiulewski 90
3-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/18/08 18:00

Sokół Ostróda

0-0

Mazur Ełk

ND/19/08 11:15

Pelikan Łowicz

Nowicki 13, Dobkowski 51, Adamczyk 71
3-1

Legia II Warszawa

Brodziński 3
ND/19/08 12:00

Broń Radom

Czarnecki 3, 51 (k), Imiela 45, 55, Paterek 90
5-2

Ursus Warszawa

Muszyński 28, Kamiński 84 (k)
ND/19/08 16:00

Olimpia Zambrów

0-0

Victoria Sulejówek

ND/19/08 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Gajewski 26
1-0

Unia Skierniewice

ND/19/08 18:00

Polonia Warszawa

Walasek 6 (s), Pieczara 66, 73
3-0

Lechia Tomaszów Mazow.

4 kolejka
SO/25/08 17:00

Legionovia Legionowo

Więdłocha 90
1-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/25/08 17:00

Huragan Morąg

Kruczkowski 43, Criciuma 47, 48
3-2

ŁKS Łomża

Maćkowski 33, 46
SO/25/08 17:00

Mazur Ełk

Szaraniec 78 (k), Zieniewicz 89
2-0

Znicz Biała Piska

SO/25/08 17:00

Ursus Warszawa

Ciach 35, Kamiński 90
2-3

Polonia Warszawa

Pieczara 45, 50, 62
SO/25/08 17:00

Unia Skierniewice

Nalej 12, Wyszogrodzki 54
2-0

Broń Radom

SO/25/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 42, 80, Rogalski 77
3-2

Ruch Wysokie Mazow.

Brokowski 27, Olesiński 49
ND/26/08 11:00

Legia II Warszawa

0-4

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 3, 51, Zalewski 23 (k), Hryszko 66
ND/26/08 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Rozwandowicz 4, Szymczak 63
2-1

Pelikan Łowicz

Stolarczyk 28
ŚR/24/10 17:00

Victoria Sulejówek

Zawistowski 28, Adison 32, Bieńkowski 76 (s)
3-3

Sokół Ostróda

Siedlik 3, 54, Kajca 45 (k)
5 kolejka
PT/31/08 19:00

Broń Radom

Paterek 3, 90
2-3

Sokół Aleksandrów Ł.

Miller 33, 77, Cempa 45
PT/31/08 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Rudnicki 10, Kozłowski 30, 61, 90, Cuch 73
5-0

Huragan Morąg

SO/01/09 16:00

Olimpia Zambrów

Malinowski 64, Zalewski 82
2-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 66, Żmuda 79
SO/01/09 16:00

Znicz Biała Piska

Gondek 39, Jambrzycki 60, Adamiec 75
3-1

Victoria Sulejówek

Wocial 79
SO/01/09 16:00

ŁKS Łomża

Rakowski 30, Demianiuk 87, Gałązka 90
3-1

Mazur Ełk

Łapiński 79
SO/01/09 18:00

Sokół Ostróda

Otręba 79
1-1

Legia II Warszawa

Brodziński 6
SO/01/09 19:00

Polonia Warszawa

Pieczara 85
1-0

Unia Skierniewice

ND/02/09 11:15

Pelikan Łowicz

Czapa 84 (k), Szerszeń 88
2-1

Ursus Warszawa

Wolski 50
ND/02/09 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Samluk 32, Grochowski 39, Babul 90
3-5

Legionovia Legionowo

Krawczyk 8, Koziara 30, Choroś 36, Gołębiewski 51, Burkhardt 90
6 kolejka
ŚR/05/09 17:00

Legionovia Legionowo

Weremko 68
1-0

Huragan Morąg

ŚR/05/09 17:00

Mazur Ełk

0-0

Świt Nowy Dwór M.

ŚR/05/09 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-0

Sokół Ostróda

ŚR/05/09 17:00

Ursus Warszawa

Dziełak 49, Ciach 90
2-1

Olimpia Zambrów

Zakrzewski 5
ŚR/05/09 17:00

Unia Skierniewice

Niedzielski 31, Adamczyk 89 (s)
2-0

Pelikan Łowicz

ŚR/05/09 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Rogalski 13, Cempa 37
2-0

Polonia Warszawa

ŚR/05/09 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Zambrowski 34
1-5

Broń Radom

Więcek 14, 30, 45 (k), Paterek 36, 44
ŚR/05/09 19:00

Victoria Sulejówek

Wocial 17, 47, 69 (k)
3-1

ŁKS Łomża

Melao 54
ŚR/19/09 17:00

Legia II Warszawa

0-0

Znicz Biała Piska

7 kolejka
SO/08/09 14:00

Huragan Morąg

Kruczkowski 31, Maciążek 90
2-1

Mazur Ełk

Łapiński 68
SO/08/09 16:00

Znicz Biała Piska

Dzienis 45
1-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Golański 20, 26
SO/08/09 16:30

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 80
1-0

Unia Skierniewice

SO/08/09 18:00

Sokół Ostróda

Kajca 25, 37 (k), Lisiecki 45
3-2

Ursus Warszawa

Ciach 11, 67
ND/09/09 11:15

Pelikan Łowicz

0-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ND/09/09 12:00

Broń Radom

Czarnecki 84 (k)
1-1

Legionovia Legionowo

Górski 76
ND/09/09 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Rudnicki 19, 34, Kozłowski 51
3-0

Victoria Sulejówek

ND/09/09 18:00

Polonia Warszawa

Pieczara 62, 77
2-3

Ruch Wysokie Mazow.

Zambrowski 41, Janik 79, Olesiński 88
ŚR/26/09 16:00

ŁKS Łomża

0-4

Legia II Warszawa

Cichocki 18, Mączyński 32, Bajdur 52, Rosołek 81
8 kolejka
SO/15/09 14:00

Unia Skierniewice

Łojszczyk 7 (k), Niedzielski 26, Kolus 34, 57, Warchoł 54
5-1

Sokół Ostróda

Otręba 88
SO/15/09 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 12
1-0

ŁKS Łomża

SO/15/09 16:00

Ursus Warszawa

Worach 20, Dziełak 29, Wolski 68
3-1

Znicz Biała Piska

Gondek 80
SO/15/09 16:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 35, Miller 48, Kasperkiewicz 51, Ślęzak 67
4-1

Olimpia Zambrów

Nasuto 52
SO/15/09 16:30

Legionovia Legionowo

Krawczyk 45 (k), 74, Koziara 78
3-1

Mazur Ełk

Łapiński 88
SO/15/09 17:00

Broń Radom

Czarnecki 38, 45, Paterek 60, Więcek 90
4-3

Polonia Warszawa

Małek 29, Pieczara 56, Szabat 89
SO/15/09 19:00

Victoria Sulejówek

Zawistowski 75, Wocial 88
2-2

Huragan Morąg

Galik 11, Kruczkowski 49
ND/16/09 12:00

Legia II Warszawa

Hołownia 22, 62, Pasquato 45, Bajdur 50, Praszelik 90
5-3

Świt Nowy Dwór M.

Rudnicki 6, Pomorski 56 (k), Wiśniewski 59
ND/16/09 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Brokowski 41 (k)
1-2

Pelikan Łowicz

Tecław 12 (s), Broniarek 86
9 kolejka
SO/22/09 15:00

Olimpia Zambrów

Hryszko 51
1-1

Ruch Wysokie Mazow.

Grochowski 10
SO/22/09 15:00

Znicz Biała Piska

Kossyk 83
1-0

Unia Skierniewice

SO/22/09 16:00

Pelikan Łowicz

Szerszeń 25, Adamczyk 82
2-0

Broń Radom

SO/22/09 16:00

ŁKS Łomża

0-2

Ursus Warszawa

Baranowski 9, Ciach 90
SO/22/09 16:00

Huragan Morąg

Biedrzycki 51, Maciążek 66 (k)
2-1

Legia II Warszawa

Bondarenko 35
SO/22/09 16:00

Mazur Ełk

Twardowski 19, 43, Szaraniec 30
3-4

Victoria Sulejówek

Wocial 21, 75, 87, Adison 64
SO/22/09 17:00

Polonia Warszawa

0-2

Legionovia Legionowo

Lewandowski 43, Więdłocha 69
SO/22/09 17:00

Świt Nowy Dwór M.

0-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Golański 49 (k)
SO/22/09 18:00

Sokół Ostróda

0-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 39, Kasperkiewicz 54
10 kolejka
SO/29/09 13:00

Unia Skierniewice

Łojszczyk 21 (k), Niedzielski 44, Warchoł 90
3-0

ŁKS Łomża

SO/29/09 15:00

Legia II Warszawa

Pruchnik 19 (k), Wełniak 22, Cichocki 64
3-2

Mazur Ełk

Twardowski 51, Szaraniec 59
SO/29/09 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Głowiński 13
1-0

Znicz Biała Piska

SO/29/09 16:00

Ursus Warszawa

Wolski 56
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 45, Rudnicki 54
SO/29/09 17:00

Broń Radom

Kwiencer 9, Imiela 38, 70, Paterek 50
4-4

Olimpia Zambrów

Malinowski 5, Jackiewicz 29, 90, Jastrzębski 77
ND/30/09 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Bocian 47, Jajkowski 54 (s), Rozwandowicz 84
3-1

Huragan Morąg

Łysiak 31
ND/30/09 16:00

Legionovia Legionowo

0-2

Victoria Sulejówek

Wocial 55, Adison 77
ND/30/09 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Gajewski 71
1-3

Sokół Ostróda

Danilczyk 13, Kajca 70, Kowalski 78
ND/30/09 17:00

Polonia Warszawa

Zembrowski 2, Małek 68
2-1

Pelikan Łowicz

Wawrzyński 82
11 kolejka
SO/06/10 12:00

Mazur Ełk

Woźniak 79
1-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 4, Mirecki 22
SO/06/10 15:00

Znicz Biała Piska

Jambrzycki 20, Kosiński 58
2-1

Ruch Wysokie Mazow.

Gajewski 16
SO/06/10 15:00

ŁKS Łomża

Tarnowski 33, Maćkowski 78, Wasiulewski 89
3-4

Sokół Aleksandrów Ł.

Kaczmarek 60, Żwir 72, Sarafiński 77, Cempa 90
SO/06/10 15:00

Huragan Morąg

Criciuma 22
1-1

Ursus Warszawa

Ciach 81
SO/06/10 18:00

Sokół Ostróda

Kajca 35, Siedlik 42, 53
3-0

Broń Radom

ND/07/10 11:15

Pelikan Łowicz

Żółtowski 18, Adamczyk 28, Szerszeń 81
3-3

Legionovia Legionowo

Górski 20, Więdłocha 44, Wolski 52
ND/07/10 15:00

Olimpia Zambrów

0-1

Polonia Warszawa

Pieczara 75
ND/07/10 16:00

Victoria Sulejówek

Wocial 26 (k)
1-2

Legia II Warszawa

Praszelik 13, Rosołek 71
ŚR/10/10 19:00

Świt Nowy Dwór M.

0-1

Unia Skierniewice

Warchoł 48
12 kolejka
SO/13/10 14:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 33 (k), Ślęzak 53
2-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/13/10 15:00

Ursus Warszawa

Zych 69
1-4

Mazur Ełk

Zieniewicz 39, Twardowski 58, Prusinowski 67, Woźniak 75
SO/13/10 15:00

Unia Skierniewice

Łojszczyk 24 (k), Nalej 85
2-0

Huragan Morąg

SO/13/10 17:00

Broń Radom

Czarnota 19, Gorczyca 24
2-4

Znicz Biała Piska

Adamiec 8, 52, Jambrzycki 46, Gondek 73
SO/13/10 17:00

Polonia Warszawa

Wiśniewski 45, Pieczara 63
2-1

Sokół Ostróda

Kowalski 74
ND/14/10 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Golański 4 (k), 17, Maćczak 10, 76, Walasek 57, Mirecki 82
6-1

Victoria Sulejówek

Możdżonek 88
ND/14/10 11:15

Pelikan Łowicz

Adamczyk 45
1-1

Olimpia Zambrów

Malinowski 54
ND/14/10 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Olesiński 57, Brokowski 69 (k)
2-0

ŁKS Łomża

ND/25/11 12:00

Legionovia Legionowo

Burkhardt 10, Krawczyk 54
2-3

Legia II Warszawa

Praszelik 15, Bondarenko 32, Brodziński 81
13 kolejka
SO/20/10 13:00

Mazur Ełk

0-3

Unia Skierniewice

Warchoł 34, 44, Łojszczyk 63
SO/20/10 14:00

Znicz Biała Piska

Adamiec 53
1-1

Polonia Warszawa

Pieczara 69
SO/20/10 14:00

Huragan Morąg

0-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 90
SO/20/10 15:00

Olimpia Zambrów

Jastrzębski 25, Hryszko 45, Zalewski 83
3-1

Legionovia Legionowo

Burkhardt 19
SO/20/10 15:00

ŁKS Łomża

Demianiuk 7 (k), 31 (k), Gałązka 57
3-4

Broń Radom

Imiela 13, 47, Czarnota 45 (k), Więcek 74
SO/20/10 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Zysik 4 (s), Maciejewski 24, Wiśniewski 34, Rudnicki 70, 77, Ostrowski 72, Drwęcki 83
7-0

Ruch Wysokie Mazow.

SO/20/10 18:00

Sokół Ostróda

Lisiecki 56, Bieńkowski 90
2-2

Pelikan Łowicz

Adamczyk 35, Stolarczyk 55
SO/20/10 18:00

Victoria Sulejówek

Świątek 31
1-2

Ursus Warszawa

Słomka 3, Wolski 19
ND/21/10 11:00

Legia II Warszawa

Bajdur 13
1-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Maćczak 3, Szymczak 45
14 kolejka
SO/27/10 13:00

Legionovia Legionowo

Choroś 11, Paczuk 44, Weremko 76
3-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/27/10 13:00

Ursus Warszawa

0-2

Legia II Warszawa

Wełniak 3, Cichocki 16
SO/27/10 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 58 (k)
1-1

Mazur Ełk

Łapiński 73
SO/27/10 14:00

Unia Skierniewice

0-0

Victoria Sulejówek

SO/27/10 14:00

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 88
1-4

Sokół Ostróda

Siedlik 18, Danilczyk 55, Stryjewski 66, Kajca 79
SO/27/10 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Gajewski 51, Brokowski 83 (k)
2-4

Huragan Morąg

Criciuma 3, Mroczkowski 48, Biedrzycki 63, Galik 70
SO/27/10 17:00

Broń Radom

Więcek 24, Imiela 56
2-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/27/10 17:00

Polonia Warszawa

Pieczara 26, Sauczek 48
2-0

ŁKS Łomża

ND/28/10 11:15

Pelikan Łowicz

Wawrzyński 58
1-2

Znicz Biała Piska

Dzienis 45, Romachów 64
15 kolejka
SO/03/11 13:00

Znicz Biała Piska

Kosiński 10, Adamiec 37 (k), Furman 76
3-2

Olimpia Zambrów

Zalewski 46, Jackiewicz 90
SO/03/11 13:00

ŁKS Łomża

Maćkowski 78
1-2

Pelikan Łowicz

Czapa 38, Szerszeń 45
SO/03/11 13:00

Huragan Morąg

Kruczkowski 36, Łysiak 41, Biedrzycki 48, Galik 72
4-0

Broń Radom

SO/03/11 13:00

Mazur Ełk

Twardowski 33, Łapiński 86
2-2

Ruch Wysokie Mazow.

Gajewski 21, Brokowski 60
SO/03/11 16:00

Świt Nowy Dwór M.

0-3

Polonia Warszawa

Pieczara 28, Kluska 35, Szabat 79
SO/03/11 18:00

Sokół Ostróda

Bieńkowski 23, Danilczyk 89
2-2

Legionovia Legionowo

Jurisa 51, Weremko 54
SO/03/11 18:00

Victoria Sulejówek

0-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Pecyna 13
ND/04/11 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-0

Ursus Warszawa

ND/04/11 12:00

Legia II Warszawa

0-1

Unia Skierniewice

Bojańczyk 24
16 kolejka
PT/09/11 19:00

Polonia Warszawa

Sauczek 16, Szabat 23, Wilanowski 38, Pieczara 45 (k), 84, Zembrowski 86
6-0

Huragan Morąg

SO/10/11 13:00

Legionovia Legionowo

Koziara 10, Burkhardt 89
2-0

Ursus Warszawa

SO/10/11 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-2

Legia II Warszawa

Bajdur 52, Praszelik 74
SO/10/11 14:00

Unia Skierniewice

Niedzielski 48, Łojszczyk 70, Kolus 83
3-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/10/11 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Stankiewicz 43, Babul 60, 73
3-2

Victoria Sulejówek

Świątek 1, Adison 64
SO/10/11 17:00

Broń Radom

Czarnecki 36, Leśniewski 88
2-0

Mazur Ełk

SO/10/11 18:00

Sokół Ostróda

Kajca 8 (k), Broź 57
2-1

Znicz Biała Piska

Adamiec 54 (k)
ND/11/11 11:15

Pelikan Łowicz

0-1

Świt Nowy Dwór M.

Basiuk 4
SO/24/11 12:00

Olimpia Zambrów

Hryszko 18, Wasiulewski 21 (s), Zalewski 60, 61
4-1

ŁKS Łomża

Demianiuk 4
17 kolejka
SO/17/11 13:00

Znicz Biała Piska

Kosiński 58
1-5

Legionovia Legionowo

Więdłocha 38, Krawczyk 45, Kowalczyk 77, Wolski 84, Górski 89
SO/17/11 13:00

ŁKS Łomża

Maćkowski 80
1-2

Sokół Ostróda

Broź 45, Bieńkowski 90
SO/17/11 13:00

Huragan Morąg

Criciuma 38, 70, Galik 49, Bartkowski 86, 90
5-2

Pelikan Łowicz

Mycka 57, 65
SO/17/11 13:00

Mazur Ełk

0-3

Polonia Warszawa

Wiśniewski 40, Sauczek 71, Maślanka 75
SO/17/11 13:00

Ursus Warszawa

Kamiński 59, 90 (k)
2-1

Unia Skierniewice

Wojciechowski 26
SO/17/11 16:00

Victoria Sulejówek

Parobczyk 3
1-1

Broń Radom

Gorczyca 90
ND/18/11 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Kaczmarek 18 (k), Gieraga 70
ND/18/11 12:00

Legia II Warszawa

Pruchnik 11 (k), Bajdur 14, 64, Rosołek 56
4-0

Ruch Wysokie Mazow.

ND/18/11 16:00

Świt Nowy Dwór M.

0-0

Olimpia Zambrów

18 kolejka
SO/16/03 13:00

Mazur Ełk

Łapiński 56 (k)
1-2

Pelikan Łowicz

Szczepański 27, Wawrzyński 63
SO/16/03 14:00

Ursus Warszawa

Dziełak 16
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Kaczmarek 52
SO/16/03 14:00

Huragan Morąg

Biedrzycki 38, Kruczkowski 53
2-2

Olimpia Zambrów

Zalewski 34, Koncewicz 42
SO/16/03 14:00

ŁKS Łomża

0-3

Znicz Biała Piska

Kossyk 2, Adamiec 44, Kosiński 64
SO/16/03 15:00

Legionovia Legionowo

0-1

Unia Skierniewice

Czaplarski 60
SO/16/03 17:00

Victoria Sulejówek

Wocial 53, Grudziński 61
2-2

Polonia Warszawa

Pieczara 87, 88
ND/17/03 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 51 (k), Lewiński 63
2-0

Ruch Wysokie Mazow.

ND/17/03 12:00

Legia II Warszawa

0-0

Broń Radom

ND/17/03 17:00

Świt Nowy Dwór M.

0-1

Sokół Ostróda

Kajca 13
19 kolejka
SO/23/03 15:00

ŁKS Łomża

Kacprzyk 23 (k)
1-4

Legionovia Legionowo

Krawczyk 3, 41, Kowalczyk 69, Podliński 90
SO/23/03 15:00

Znicz Biała Piska

Adamiec 57 (k), Kossyk 75
2-1

Świt Nowy Dwór M.

Michalik 20
SO/23/03 15:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 5, Jackiewicz 15, Ostaszewski 22, Radecki 72
4-2

Mazur Ełk

Radaszkiewicz 71, Gołaszewski 90
SO/23/03 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-3

Unia Skierniewice

Warchoł 26, Niedzielski 72, Bojańczyk 82
SO/23/03 18:00

Sokół Ostróda

Kajca 1, 2, Hirsz 23
3-2

Huragan Morąg

Kruczkowski 63, Łysiak 86
ND/24/03 11:15

Pelikan Łowicz

0-1

Victoria Sulejówek

Pindor 71
ND/24/03 12:00

Broń Radom

Gorczyca 4, Śliwiński 6, 38
3-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 45
ND/24/03 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Wolski 73
1-1

Ursus Warszawa

Brokowski 37 (k)
ŚR/29/05 19:00

Polonia Warszawa

Sauczek 40, 76, Pieczara 79
3-1

Legia II Warszawa

Zjawiński 68
20 kolejka
PT/29/03 19:00

Victoria Sulejówek

0-3

Olimpia Zambrów

Zalewski 17, 56, Gryko 90
SO/30/03 14:00

Mazur Ełk

Hirsz 7
1-1

Sokół Ostróda

Molski 76 (k)
SO/30/03 15:00

Unia Skierniewice

0-2

Ruch Wysokie Mazow.

Grochowski 54, Tecław 90
SO/30/03 15:00

Ursus Warszawa

Wolski 9, Kamiński 48 (k), Ciach 90 (k)
3-1

Broń Radom

Czarnota 32 (k)
SO/30/03 15:00

Huragan Morąg

Criciuma 32
1-2

Znicz Biała Piska

Adamiec 53, Kosiński 60
SO/30/03 15:30

Legionovia Legionowo

Zaklika 18, Będzieszak 79
2-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Głowiński 13, Gieraga 46
ND/31/03 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Amroziński 62, Snopczyński 83
2-0

Polonia Warszawa

ND/31/03 12:00

Legia II Warszawa

0-0

Pelikan Łowicz

ND/31/03 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Kozłowski 62 (k)
1-0

ŁKS Łomża

21 kolejka
SO/06/04 16:00

ŁKS Łomża

0-3

Huragan Morąg

Criciuma 52, 81, Maciążek 71
SO/06/04 16:00

Znicz Biała Piska

0-2

Mazur Ełk

Kalinowski 51, Famulak 69
SO/06/04 16:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 10, 11
2-2

Legia II Warszawa

Rosołek 18, Cichocki 57
SO/06/04 18:00

Sokół Ostróda

Kajca 40 (k), Hirsz 50, 57
3-1

Victoria Sulejówek

Parobczyk 63
SO/06/04 19:00

Polonia Warszawa

0-2

Ursus Warszawa

Ciach 18, Skowroński 85
ND/07/04 11:15

Pelikan Łowicz

Wrzesiński 70, Szczepański 75
2-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Nowak 22, Bąkowicz 66
ND/07/04 12:00

Broń Radom

Czarnecki 3, 56, Czarnota 12 (k)
3-1

Unia Skierniewice

Warchoł 75
ND/07/04 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Gajewski 66
1-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Miller 51, Bogołębski 90
ND/07/04 17:00

Świt Nowy Dwór M.

0-2

Legionovia Legionowo

Krawczyk 49, Wolski 84
22 kolejka
SO/13/04 15:00

Mazur Ełk

0-0

ŁKS Łomża

SO/13/04 16:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Miller 16
1-1

Broń Radom

Kupiec 78
SO/13/04 16:00

Unia Skierniewice

Warchoł 43, Kolus 88
2-1

Polonia Warszawa

Pieczara 2
SO/13/04 16:00

Ursus Warszawa

Wolski 40
1-1

Pelikan Łowicz

Szczepański 45
SO/13/04 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Kubiak 10, Snopczyński 80
2-2

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 37, Ostaszewski 60
SO/13/04 16:00

Huragan Morąg

Kruczkowski 60, Śledź 90
2-3

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 6, Basiuk 28, Rudnicki 78
SO/13/04 19:00

Victoria Sulejówek

Parobczyk 31
1-2

Znicz Biała Piska

Gondek 39, Kosiński 45
ND/14/04 12:00

Legia II Warszawa

Praszelik 52, Rosołek 77
2-0

Sokół Ostróda

ND/14/04 16:00

Legionovia Legionowo

Burkhardt 45, Koziara 80 (k), Krawczyk 88, Choroś 90
4-0

Ruch Wysokie Mazow.

23 kolejka
PT/19/04 16:00

Huragan Morąg

Criciuma 16
1-2

Legionovia Legionowo

Burkhardt 90, Zembrowski 90
PT/19/04 17:00

ŁKS Łomża

Tarnowski 41
1-3

Victoria Sulejówek

Adison 6, 33, Zawistowski 90
PT/19/04 18:00

Sokół Ostróda

Kajca 31, Hirsz 55
2-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 78
PT/19/04 18:00

Broń Radom

Imiela 17
1-2

Ruch Wysokie Mazow.

Samluk 48, Grochowski 55
SO/20/04 11:00

Świt Nowy Dwór M.

Kozłowski 67
1-3

Mazur Ełk

Radaszkiewicz 28, Gużewski 51, Jagłowski 53
SO/20/04 14:00

Znicz Biała Piska

0-0

Legia II Warszawa

SO/20/04 15:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 38, 83
2-1

Ursus Warszawa

Wolski 67
SO/20/04 17:00

Pelikan Łowicz

0-2

Unia Skierniewice

Niedzielski 63, Łojszczyk 83 (k)
SO/20/04 17:00

Polonia Warszawa

0-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Woźniczak 4
24 kolejka
SO/27/04 16:00

Ursus Warszawa

Prusinowski 45
1-0

Sokół Ostróda

SO/27/04 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Kubiak 23, Lewiński 39, Szymczak 54, Cyran 73
4-1

Znicz Biała Piska

Kossyk 10
SO/27/04 16:30

Legionovia Legionowo

Krawczyk 36, Więdłocha 43, Podliński 68
3-0

Broń Radom

SO/27/04 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 69
1-0

Pelikan Łowicz

SO/27/04 17:00

Unia Skierniewice

Łapin 4 (s), Łojszczyk 23 (k)
2-1

Olimpia Zambrów

Łupiński 60
SO/27/04 17:00

Mazur Ełk

0-0

Huragan Morąg

SO/27/04 19:00

Victoria Sulejówek

Wocial 65 (k), 78
2-3

Świt Nowy Dwór M.

Rudnicki 9, Drwęcki 26, Waśniowski 56
ND/28/04 12:00

Legia II Warszawa

Rosołek 7, Bondarenko 73, Wojtysiak 75
3-0

ŁKS Łomża

ND/28/04 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

0-0

Polonia Warszawa

25 kolejka
SO/04/05 16:00

Znicz Biała Piska

Adamiec 64, Dzienis 90
2-2

Ursus Warszawa

Skowroński 59 (k), Zych 69
SO/04/05 17:00

Mazur Ełk

0-4

Legionovia Legionowo

Więdłocha 26, 34, Paczuk 80, Podliński 90
SO/04/05 17:00

Huragan Morąg

Criciuma 34, 46 (k), 55
3-3

Victoria Sulejówek

Dobkowski 56, Zawistowski 68, Maciążek 75 (s)
SO/04/05 17:00

Olimpia Zambrów

Steć 7
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Gieraga 35
SO/04/05 18:00

Sokół Ostróda

Dampc 30, Lisiecki 49, Łyszyk 61
3-0

Unia Skierniewice

ND/05/05 11:15

Pelikan Łowicz

Stolarczyk 10
1-0

Ruch Wysokie Mazow.

ND/05/05 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 13, 17, 59, 67 (k)
4-5

Legia II Warszawa

Zjawiński 4, Brodziński 23, Pruchnik 51, Cichocki 53, Drwęcki 89 (s)
ND/05/05 17:00

ŁKS Łomża

0-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Kubiak 71
ND/05/05 19:30

Polonia Warszawa

Wiśniewski 6, Pieczara 16 (k), Sauczek 34
3-1

Broń Radom

Imiela 25
26 kolejka
SO/11/05 16:00

Ursus Warszawa

Kamiński 21, Wojcinowicz 76
2-0

ŁKS Łomża

SO/11/05 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 75 (k), Przedbora 88
2-1

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 85
SO/11/05 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Brokowski 20 (k), Tecław 41
2-3

Olimpia Zambrów

Zalewski 16, 60, Grzybowski 77 (k)
SO/11/05 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Pecyna 37, 82, Cempa 38, Rozwandowicz 73
4-0

Sokół Ostróda

SO/11/05 17:00

Unia Skierniewice

Niedzielski 90
1-0

Znicz Biała Piska

SO/11/05 19:00

Victoria Sulejówek

Parobczyk 8
1-2

Mazur Ełk

Kalinowski 21, Gużewski 66
ND/12/05 12:00

Broń Radom

Śliwiński 48
1-4

Pelikan Łowicz

Wrzesiński 25, Szczepański 68, Piekarski 81, Kozieł 90
ND/12/05 12:00

Legia II Warszawa

Rosołek 59
1-0

Huragan Morąg

ND/12/05 17:00

Legionovia Legionowo

Podliński 37
1-0

Polonia Warszawa

27 kolejka
ŚR/15/05 17:00

Mazur Ełk

Zieniewicz 62
1-0

Legia II Warszawa

ŚR/15/05 17:00

Huragan Morąg

Galik 62
1-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Pawlik 45
ŚR/15/05 17:00

ŁKS Łomża

0-3

Unia Skierniewice

Kolus 27, Niedzielski 56, Warchoł 73
ŚR/15/05 17:00

Znicz Biała Piska

0-4

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 16, 20, 34, Szarpak 58
ŚR/15/05 17:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 26
1-1

Broń Radom

Czarnecki 57
ŚR/15/05 18:00

Sokół Ostróda

Kajca 58 (k), Otręba 77
2-1

Ruch Wysokie Mazow.

Gajewski 79
ŚR/15/05 18:00

Pelikan Łowicz

Żółtowski 30
1-4

Polonia Warszawa

Pieczara 15, 22, Rakowski 57, Małek 77
ŚR/15/05 19:00

Victoria Sulejówek

0-1

Legionovia Legionowo

Podliński 60
ŚR/15/05 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 75
1-1

Ursus Warszawa

Prusinowski 45
28 kolejka
SO/18/05 17:00

Broń Radom

0-1

Sokół Ostróda

Wasiak 25
SO/18/05 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-0

ŁKS Łomża

SO/18/05 17:00

Unia Skierniewice

Warchoł 29
1-4

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 32, Napora 55, Tlaga 62, Kozłowski 90
ND/19/05 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-1

Mazur Ełk

Kalinowski 28
ND/19/05 12:00

Polonia Warszawa

1-3

Olimpia Zambrów

ND/19/05 12:00

Ursus Warszawa

Zych 14, 20, Możdżonek 25, Prusinowski 88
4-2

Huragan Morąg

Maciążek 2, Bartkowski 9
ND/19/05 12:00

Legia II Warszawa

0-0

Victoria Sulejówek

ND/19/05 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Gajewski 75
1-0

Znicz Biała Piska

ND/19/05 17:30

Legionovia Legionowo

Choroś 52, 55
2-1

Pelikan Łowicz

Kieplin 74
29 kolejka
SO/25/05 11:00

Legia II Warszawa

0-1

Legionovia Legionowo

Zaklika 52
SO/25/05 17:00

Mazur Ełk

Jagłowski 16, Kalinowski 27
2-2

Ursus Warszawa

Muszyński 74, Skowroński 81 (k)
SO/25/05 17:00

Huragan Morąg

Bartkowski 29
1-5

Unia Skierniewice

Wyszogrodzki 12 (k), Warchoł 45, 61, Kiwała 64, 71
SO/25/05 17:00

ŁKS Łomża

0-3

Ruch Wysokie Mazow.

Olesiński 2, Samluk 15, Pasko 52
SO/25/05 17:00

Znicz Biała Piska

Kosiński 4, Dymiński 70
2-1

Broń Radom

Paterek 90
SO/25/05 17:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 38, Nikołajuk 45, 58
3-0

Pelikan Łowicz

SO/25/05 18:00

Sokół Ostróda

0-2

Polonia Warszawa

Pieczara 11 (k), 63 (k)
SO/25/05 19:00

Victoria Sulejówek

Wocial 67, Adison 79
2-4

Lechia Tomaszów Mazow.

Kubiak 14, 70, Bąkowicz 62, Nowak 76
ND/26/05 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Tlaga 28
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Kaczmarek 12 (k)
30 kolejka
SO/01/06 14:00

Unia Skierniewice

Stępień 77, Bojańczyk 84
2-0

Mazur Ełk

SO/01/06 16:00

Ursus Warszawa

Muszyński 48
1-2

Victoria Sulejówek

Zawistowski 12, Parobczyk 62 (k)
SO/01/06 17:00

Polonia Warszawa

Pieczara 22, Sauczek 26
2-2

Znicz Biała Piska

Bogdaniuk 50, Kosiński 52
SO/01/06 17:00

Broń Radom

Nogaj 4
1-0

ŁKS Łomża

SO/01/06 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Miller 15, Kaczmarek 51 (k), Kasperkiewicz 65
3-1

Huragan Morąg

Tomasz 23
SO/01/06 18:00

Legionovia Legionowo

Więdłocha 45, Paczuk 79, Krawczyk 84 (k)
3-2

Olimpia Zambrów

Grzybowski 20 (k), Zalewski 31
ND/02/06 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Kubiak 42, 61, Bąkowicz 56, Kornacki 64 (k), Rymek 77, Kaproń 90
6-1

Legia II Warszawa

Cielemęcki 48
ND/02/06 11:15

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 6, Szczepański 69
2-1

Sokół Ostróda

Pietkiewicz 48
ND/02/06 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Zysik 21, Tecław 24
2-1

Świt Nowy Dwór M.

Kozłowski 14 (k)
31 kolejka
PT/07/06 17:00

Mazur Ełk

0-4

Sokół Aleksandrów Ł.

Kasperkiewicz 11, 57, Miller 28, 75
SO/08/06 11:00

Legia II Warszawa

Cichocki 66
1-0

Ursus Warszawa

SO/08/06 17:00

Huragan Morąg

Criciuma 65, Bogdański 78
2-1

Ruch Wysokie Mazow.

Gajewski 43
SO/08/06 17:00

Znicz Biała Piska

Guzik 52, Bogdaniuk 58
2-3

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 2, Żółtowski 12, Nowicki 21
SO/08/06 18:00

ŁKS Łomża

Świderski 44 (k)
1-1

Polonia Warszawa

Pieczara 86
SO/08/06 18:00

Sokół Ostróda

Łyszyk 90
1-2

Olimpia Zambrów

Zalewski 61, 79
SO/08/06 19:00

Victoria Sulejówek

Wocial 72 (k)
1-1

Unia Skierniewice

Warchoł 11
ND/09/06 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Kornacki 51
1-6

Legionovia Legionowo

Krawczyk 27, 38, Podliński 35, 45, ? 79, Będzieszak 81
ND/09/06 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Tlaga 8, Kozłowski 38, 71, Michalik 69, Maciejewski 76
5-1

Broń Radom

Nogaj 82
32 kolejka
PT/14/06 18:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 62, Steć 88
2-2

Znicz Biała Piska

Kosiński 25, Gondek 70
PT/14/06 18:00

Broń Radom

Kwiencer 23, Leśniewski 72
2-1

Huragan Morąg

Bogdański 85
PT/14/06 19:00

Polonia Warszawa

Wasilewski 1, 29, Maślanka 80
3-3

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 6 (k), 49, Wiśniewski 81
SO/15/06 14:00

Legionovia Legionowo

Paczuk 21, 23, Krawczyk 27, 90 (k), Choroś 71, Janković 87
6-0

Sokół Ostróda

SO/15/06 15:00

Unia Skierniewice

Łojszczyk 46, Wyszogrodzki 66 (k)
2-2

Legia II Warszawa

Cichocki 18, Zjawiński 26
SO/15/06 16:00

Ursus Warszawa

Ciach 4, 39, Zych 17, Muszyński 81
4-4

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 52, 61 (k), Wojcinowicz 55 (s), Nowak 57
SO/15/06 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Babul 21
1-3

Mazur Ełk

Famulak 6, Gosiewski 63, Radaszkiewicz 90
SO/15/06 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Cempa 16, Maćczak 69, Głowiński 74
3-0

Victoria Sulejówek

ND/16/06 11:15

Pelikan Łowicz

Szczepański 7, Wawrzyński 34
2-1

ŁKS Łomża

Brzozowski 78
33 kolejka
ŚR/19/06 18:00

Ursus Warszawa

Kamiński 19, Muszyński 34, Ciach 54
3-4

Legionovia Legionowo

Krawczyk 63, 72 (k), 74, 79
ŚR/19/06 18:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Kornacki 56, Kubiak 74
2-1

Unia Skierniewice

Wyszogrodzki 13 (k)
ŚR/19/06 18:00

Victoria Sulejówek

Parobczyk 35, Zawistowski 64
2-2

Ruch Wysokie Mazow.

Gajewski 43, 81
ŚR/19/06 18:00

Mazur Ełk

0-4

Broń Radom

Czarnota 5 (k), Śliwiński 43, Paterek 74, Imiela 90
ŚR/19/06 18:00

Huragan Morąg

Bogdański 81
1-1

Polonia Warszawa

Babiński 2
ŚR/19/06 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Kozłowski 58, 70 (k), 87
3-3

Pelikan Łowicz

Nowicki 17, Kowalczyk 39, Wawrzyński 79
ŚR/19/06 18:00

ŁKS Łomża

0-5

Olimpia Zambrów

Zalewski 50, 90, Jackiewicz 68, Jastrzębski 75, Gryko 84
ŚR/19/06 18:00

Znicz Biała Piska

Gondek ?, Kossyk ?
2-2

Sokół Ostróda

Wasiak 80 (k), Łyszyk 88
ŚR/19/06 18:15

Legia II Warszawa

Zjawiński 89 (k)
1-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Głowiński 26, Ślęzak 40
34 kolejka
- -

Sokół Ostróda

-

ŁKS Łomża

- -

Olimpia Zambrów

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Pelikan Łowicz

-

Huragan Morąg

- -

Polonia Warszawa

-

Mazur Ełk

- -

Broń Radom

-

Victoria Sulejówek

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Legia II Warszawa

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Unia Skierniewice

-

Ursus Warszawa

SO/22/06 00:00

Legionovia Legionowo

-

Znicz Biała Piska

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Piast Gliwice377257-33
2Legia Warszawa376855-38
3Lechia Gdańsk376754-38
4Cracovia375745-43
5Jagiellonia Białystok375755-52
6Zagłębie Lubin375357-48
7Pogoń Szczecin375257-54
8Lech Poznań375249-48
9Wisła Kraków374967-63
10Korona Kielce374742-54
11Górnik Zabrze374648-53
12Śląsk Wrocław374449-45
13Arka Gdynia374249-51
14Wisła Płock374150-58
15Miedź Legnica374040-65
16Zagłębie Sosnowiec372949-80

Piłka w telewizji

18:30 TVP Sport U-21: Hiszpania - Belgia (na żywo)
21:00 TVP 1 U-21: Włochy - Polska (na żywo)
18:30 TVP Sport U-21: Dania - Austria (na żywo)
21:00 TVP Sport U-21: Niemcy - Serbia (na żywo)