Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 03 marca 2021

3 Liga grupa 1 - łódzka/mazowiecka/podlaska/warmińsko-mazurska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Pogoń Grodzisk Mazow.184244-1614-0-47-0-27-0-2
2Świt Nowy Dwór M.183435-2010-4-45-1-35-3-1
3Polonia Warszawa183432-1810-4-46-1-24-3-2
4Znicz Biała Piska183334-239-6-33-3-26-3-1
5Legia II Warszawa183033-229-3-63-3-26-0-4
6Unia Skierniewice183033-229-3-66-1-33-2-3
7Legionovia Legionowo173023-168-6-32-3-26-3-1
8Pelikan Łowicz182929-268-5-55-4-13-1-4
9Sokół Aleksandrów Ł.182730-167-6-52-4-25-2-3
10Jagiellonia II Białystok162628-227-5-44-3-23-2-2
11KS Kutno182627-288-2-85-1-33-1-5
12RKS Radomsko182527-277-4-75-2-32-2-4
13GKS Wikielec182526-327-4-75-4-12-0-6
14Błonianka Błonie172333-277-2-85-1-42-1-4
15Broń Radom182020-315-5-82-3-33-2-5
16Ursus Warszawa181922-295-4-93-1-42-3-5
17Ruch Wysokie Mazow.181821-323-9-63-3-40-6-2
18Concordia Elbląg171716-224-5-82-2-42-3-4
19Lechia Tomaszów Mazow.171722-425-2-102-1-63-1-4
20Huragan Morąg181620-333-7-80-4-43-3-4
21Olimpia Zambrów181122-363-2-133-0-70-2-6
22KS Wasilków18815-522-2-141-0-71-2-7
SO/28/11 12:00
RKS R.
3-1
Broń R.
SO/28/11 12:30
Olimpia Z.
1-4
Sokół A.
SO/28/11 13:00
Unia S.
0-2
Legia I.
SO/28/11 13:00
KS K.
0-3
Znicz B.
SO/28/11 13:00
GKS W.
0-0
Concordia E.
SO/28/11 17:00
Polonia W.
2-2
Huragan M.
ND/29/11 11:00
Lechia T.
2-2
Legionovia L.
ND/29/11 11:15
Pelikan Ł.
2-2
Świt N.
ND/29/11 13:00
Ruch W.
1-0
KS W.
SO/05/12 13:00
Jagiellonia I.
2-2
Ursus W.
SO/27/02 18:00
Błonianka B.
1-2
Pogoń G.
- -
Broń R.
-
Jagiellonia I.
- -
Legia I.
-
KS K.
SO/13/03 12:00
Świt N.
-
Błonianka B.
SO/13/03 13:00
Ursus W.
-
Lechia T.
SO/13/03 14:00
Concordia E.
-
Pelikan Ł.
SO/13/03 14:00
Legionovia L.
-
GKS W.
SO/13/03 14:00
KS W.
-
RKS R.
SO/13/03 14:00
Huragan M.
-
Unia S.
SO/13/03 15:00
Pogoń G.
-
Polonia W.
SO/13/03 15:00
Sokół A.
-
Ruch W.
SO/13/03 15:00
Znicz B.
-
Olimpia Z.
Strzelcy
14 Giełażyn (Znicz)
11 Ciach (Świt)
11 Zalewski (Olimpia)
10 Strzałkowski (Pogoń)
9 Włodarczyk (Legia II)
8 Gregorowicz (Błonianka)
8 Jarczak (Błonianka)
8 Szymański (Pogoń)
8 Trubeha (Legionovia)
8 Wrzesiński (Pogoń)
7 Bojas (Concordia)
1 kolejka
SO/08/08 12:00

Jagiellonia II Białystok

Twarowski 64
1-3

Znicz Biała Piska

Famulak 37, Giełażyn 47, Furman 60
SO/08/08 14:00

GKS Wikielec

Kacperek 31, Bartkowski 45, Suchocki 62, Jajkowski 69, Wacławski 80
5-1

KS Wasilków

Makal 85
SO/08/08 16:00

KS Kutno

Rokosz 41, Marcioch 58 (k)
2-1

Polonia Warszawa

Piątek 18
SO/08/08 16:00

Olimpia Zambrów

Shibata 17, Zalewski 45
2-0

Unia Skierniewice

SO/08/08 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Wiśniewski 5, 44, Drewnowski 34, Maciejewski 90 (k), Tkaczyk 90
5-1

Concordia Elbląg

Danowski 13
SO/08/08 17:00

Błonianka Błonie

Jarczak 5, 60, Gregorowicz 65
3-2

Ursus Warszawa

Kamiński 11, 82
ND/09/08 11:15

Pelikan Łowicz

Piekarski 21
1-1

Broń Radom

Jagieła 90
ND/09/08 16:15

Ruch Wysokie Mazow.

Brokowski 13 (k), Grochowski 41
2-0

Huragan Morąg

ND/09/08 17:00

RKS Radomsko

Kwiencer 60
1-4

Legia II Warszawa

Warchoł 45, 70, Mosór 75, Łakomy 90
ŚR/19/08 17:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-1

Legionovia Legionowo

Kluska 52
ŚR/02/09 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Przezak 15, Dziuba 65
2 kolejka
SO/15/08 16:00

KS Kutno

Marcioch 14, 37, Kralkowski 22, Bujalski 45 (k)
4-2

Olimpia Zambrów

Zalewski 57 (k), 78
SO/15/08 17:00

Ursus Warszawa

Kamiński 62 (k)
1-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 36, Szymański 73
SO/15/08 17:00

Broń Radom

Śliwiński 29 (k), Kielak 38
2-0

Błonianka Błonie

SO/15/08 17:00

KS Wasilków

Zieniewicz 87
1-3

Pelikan Łowicz

Piekarski 47 (k), Białas 86, 90
SO/15/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Przezak 50, Gieraga 55, Bartosiński 90
3-1

GKS Wikielec

Bartkowski 72 (k)
SO/15/08 17:00

Znicz Biała Piska

Giełażyn 86
1-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Radaszkiewicz 57, Przedbora 90
SO/15/08 17:00

Huragan Morąg

Lisiecki 85
1-1

RKS Radomsko

Rozwandowicz 61
SO/15/08 19:00

Polonia Warszawa

Wełna 10, Paczuk 45
2-0

Concordia Elbląg

ND/16/08 11:00

Legia II Warszawa

Włodarczyk 41
1-1

Jagiellonia II Białystok

Pankiewicz 5
ND/16/08 17:00

Legionovia Legionowo

0-3

Świt Nowy Dwór M.

Drewnowski 9, Kamiński 43, Długołęcki 90
ŚR/07/10 15:30

Unia Skierniewice

Dzięgielewski 5, Pieńkowski 41, 60, Stępień 49, Kowalczyk 65
5-0

Ruch Wysokie Mazow.

3 kolejka
SO/22/08 12:00

Błonianka Błonie

Arak 16, 34, Panek 40 (s), Jarczak 46, Skowron 69, Krawczyk 78, Wasilewski 90
7-0

KS Wasilków

SO/22/08 14:00

GKS Wikielec

Bartkowski 20, Wacławski 55, Wójcik 76
3-3

Znicz Biała Piska

Giełażyn 29, 64 (k), Furman 75
SO/22/08 16:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 90 (k)
1-2

Polonia Warszawa

Andrzejewski 14, 63
SO/22/08 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Cuch 29, Drewnowski 31, 87
3-2

Ursus Warszawa

Kamiński 44, Szerszeń 90
SO/22/08 17:00

Jagiellonia II Białystok

0-1

Huragan Morąg

Łysiak 59 (k)
SO/22/08 17:00

Concordia Elbląg

0-2

Legionovia Legionowo

Trubeha 17, Koziara 90
ND/23/08 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 26
1-4

Legia II Warszawa

Włodarczyk 20, 34, Łakomy 48, 67
ND/23/08 11:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Gzieło 32, Szymański 50, Grabowski 69, Strzałkowski 70, 73
5-0

Broń Radom

ND/23/08 11:15

Pelikan Łowicz

0-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ND/23/08 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Grzybowski 7
1-1

KS Kutno

Kacela 37
ND/23/08 17:00

RKS Radomsko

Kraska 20
1-1

Unia Skierniewice

Czarnecki 32 (k)
4 kolejka
PT/28/08 16:30

Olimpia Zambrów

Zalewski 26, 32, 40, 72
4-1

Ruch Wysokie Mazow.

Jackiewicz 43
SO/29/08 11:00

Ursus Warszawa

Kamiński 54, Neuman 70, Kabala 80
3-1

Concordia Elbląg

Bojas 52
SO/29/08 15:00

Znicz Biała Piska

Giełażyn 88
1-1

Pelikan Łowicz

Wyszogrodzki 29 (k)
SO/29/08 16:00

KS Wasilków

0-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Łoś 78, Jaroń 87
SO/29/08 16:00

KS Kutno

0-0

RKS Radomsko

SO/29/08 17:00

Broń Radom

Machajek 81
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 69
SO/29/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Przezak 3, 77, Sołtysiński 11
3-1

Błonianka Błonie

Włodarczyk 47
SO/29/08 17:00

Huragan Morąg

Grzybowski 10, Łysiak 38 (k)
2-4

Lechia Tomaszów Mazow.

Radaszkiewicz 7, Jakubczyk 45 (k), Szymczak 48, Żyznowski 90
SO/29/08 17:00

Unia Skierniewice

Pankiewicz 86 (s)
1-2

Jagiellonia II Białystok

Toporkiewicz 3, Matus 54
SO/29/08 19:00

Polonia Warszawa

0-1

Legionovia Legionowo

Kluska 90
ND/30/08 12:00

Legia II Warszawa

Cielemęcki 4, 72, Włodarczyk 17, 45 (k), Warchoł 37, Cichocki 54
6-1

GKS Wikielec

Bartkowski 33 (k)
5 kolejka
SO/05/09 15:00

Jagiellonia II Białystok

Mas 40
1-0

KS Kutno

SO/05/09 16:00

Błonianka Błonie

Gregorowicz 17, 23, 59, 82, Jarczak 26, Władyka 38
6-3

Znicz Biała Piska

Famulak 54, Giełażyn 81 (k), Kalinowski 83
SO/05/09 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Kamiński 2, Ciach 66
2-0

KS Wasilków

SO/05/09 16:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 69
1-3

Sokół Aleksandrów Ł.

Przezak 52, Sołtysiński 80, Szarpak 83
SO/05/09 17:00

GKS Wikielec

Jankowski 32, Rosoliński 87, Jajkowski 90
3-1

Huragan Morąg

Łysiak 57
SO/05/09 17:00

Concordia Elbląg

Kopka 45, Maciążek 57 (k)
2-0

Broń Radom

ND/06/09 11:15

Pelikan Łowicz

Wyszogrodzki 2 (k), Kieplin 45, Białas 71
3-1

Legia II Warszawa

Warchoł 62
ND/06/09 16:00

RKS Radomsko

Szczepaniak 44 (k), Warczyk 83
2-1

Olimpia Zambrów

Kalinowski 63
ND/06/09 16:00

Legionovia Legionowo

Trubeha 30
1-1

Ursus Warszawa

Baranowski 44
ND/06/09 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Radaszkiewicz 11, 87
2-1

Unia Skierniewice

Łojszczyk 64
ŚR/30/09 18:00

Ruch Wysokie Mazow.

Grochowski 63, Łukaszczyk 66, Grzybowski 90 (k)
3-3

Polonia Warszawa

Smuga 1, Radziński 79, Piątek 81
6 kolejka
SO/12/09 11:00

Unia Skierniewice

Dzięgielewski 10, Łojszczyk 30 (k), Karasek 46, Kowalczyk 82
4-1

GKS Wikielec

Sobociński 90 (k)
SO/12/09 15:00

Znicz Biała Piska

0-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Kołaczek 32
SO/12/09 16:00

KS Wasilków

0-3

Concordia Elbląg

Bojas 44 (k), 50 (k), Kołosow 60
SO/12/09 16:00

KS Kutno

Dynel 5, 11, Szczepański 9, Świątkiewicz 77
4-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Cyran 52
SO/12/09 16:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 42
1-2

Jagiellonia II Białystok

Matus 29, Mas 40
SO/12/09 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Nowacki 58
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 28 (k)
SO/12/09 17:00

Huragan Morąg

Tomasz 87
1-2

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 27, Białas 82
SO/12/09 18:00

Polonia Warszawa

Mosiejko 4, Wojdyga 29
2-1

Ursus Warszawa

Neuman 40
ND/13/09 11:00

Legia II Warszawa

Włodarczyk 38
1-1

Błonianka Błonie

Gregorowicz 72
ND/13/09 19:00

Broń Radom

0-2

Legionovia Legionowo

Bajdur 18, Trubeha 51
ŚR/21/10 18:00

Ruch Wysokie Mazow.

Grochowski 71
1-2

RKS Radomsko

Szczepaniak 50, Kolasa 82
7 kolejka
SO/19/09 13:00

GKS Wikielec

Kacperek 16, Bartkowski 19 (k)
2-0

KS Kutno

SO/19/09 13:00

Świt Nowy Dwór M.

0-1

Znicz Biała Piska

Kossyk 49
SO/19/09 14:30

Concordia Elbląg

0-3

Sokół Aleksandrów Ł.

Gieraga 7, Bogołębski 35, Sołtysiński 90 (k)
SO/19/09 15:00

Ursus Warszawa

0-2

Broń Radom

Kielak 18, Leśniewski 35
SO/19/09 16:00

Unia Skierniewice

Karasek 33, Dzięgielewski 39, Łojszczyk 65 (k), Kowalczyk 90
4-2

Pelikan Łowicz

Białas 18 (k), Piekarski 86
SO/19/09 16:00

Błonianka Błonie

Jarczak 43, Gregorowicz 90 (k)
2-3

Huragan Morąg

Łysiak 61, Michałowski 78, Kasprzyk 88
SO/19/09 16:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Strzałkowski 25, Kołaczek 44, Szymański 68, Kobiera 71
4-0

Legia II Warszawa

SO/19/09 16:00

Legionovia Legionowo

Szeliga 77, Koziara 90 (k)
2-0

KS Wasilków

ND/20/09 15:00

RKS Radomsko

0-4

Polonia Warszawa

Piątek 21, Paczuk 51, Wojdyga 54, Mosiejko 64
ND/20/09 15:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Cieślik 45
1-0

Olimpia Zambrów

SO/27/02 12:00

Jagiellonia II Białystok

Matysik 84
1-1

Ruch Wysokie Mazow.

Mackiewicz 56
8 kolejka
SO/26/09 14:00

Huragan Morąg

Ziemak 62
1-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Szymański 21, Kołaczek 88
SO/26/09 15:00

KS Wasilków

0-2

Ursus Warszawa

Dziełak 33, 70
SO/26/09 15:00

Olimpia Zambrów

Shibata 2, Steć 19, 50, Jastrzębski 90
4-1

GKS Wikielec

Rosoliński 23
SO/26/09 16:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-0

Legionovia Legionowo

SO/26/09 16:00

Znicz Biała Piska

Furman 13
1-1

Concordia Elbląg

Pawłowski 23
SO/26/09 16:00

Unia Skierniewice

Berłowski 19
1-0

Błonianka Błonie

SO/26/09 18:00

Polonia Warszawa

Pazio 14, Paczuk 47, Smuga 51, Wyszkowski 65
4-1

Broń Radom

Dias 71 (k)
ND/27/09 11:00

Legia II Warszawa

0-3

Świt Nowy Dwór M.

Michalik 27, Sosnowski 57, Drewnowski 68
ND/27/09 11:15

Pelikan Łowicz

0-2

KS Kutno

Dynel 52, 90
ND/27/09 15:00

RKS Radomsko

Niedzielski 10, Szczepaniak 25, Kraska 90
3-0

Jagiellonia II Białystok

ND/27/09 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Grzybowski 37
1-4

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 9, 79, Przygoda 53, 57
9 kolejka
SO/03/10 13:00

Świt Nowy Dwór M.

Drewnowski 20, Ciach 26, 45 (k), 90 (k)
4-3

Huragan Morąg

Łysiak 39 (k), Patrzykąt 55, Kpassa 69
SO/03/10 14:00

Ursus Warszawa

Możdżonek 53
1-0

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/03/10 15:00

Błonianka Błonie

0-2

KS Kutno

Wielgus 5, Szczepański 12
SO/03/10 15:00

Broń Radom

Smuczyński 70
1-1

KS Wasilków

Saavedra 44 (s)
SO/03/10 15:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

Wrzesiński 44
1-0

Unia Skierniewice

SO/03/10 15:30

Legionovia Legionowo

Koziara 2
1-2

Znicz Biała Piska

Kalinowski 35, Ruszczyk 90
SO/03/10 16:00

Concordia Elbląg

0-1

Legia II Warszawa

Mosór 58
SO/03/10 17:00

GKS Wikielec

0-0

Ruch Wysokie Mazow.

ND/04/10 11:15

Pelikan Łowicz

Piekarski 55, 61
2-1

Olimpia Zambrów

Zalewski 45
ND/04/10 15:00

Jagiellonia II Białystok

Goliński 21 (s)
1-1

Polonia Warszawa

Piątek 81 (k)
ND/04/10 15:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Żyznowski 87
1-4

RKS Radomsko

Babul 2, 68, Kwiencer 32, Kolasa 51
10 kolejka
SO/10/10 14:00

Znicz Biała Piska

Jambrzycki 19, Kalinowski 41, Giełażyn 90
3-1

Ursus Warszawa

Możdżonek 28
SO/10/10 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-1

Broń Radom

de la Nuez 90
SO/10/10 15:00

Huragan Morąg

0-3

Concordia Elbląg

Bojas 68, Kołosow 80, Szmydt 89
SO/10/10 15:00

Unia Skierniewice

0-3

Świt Nowy Dwór M.

Michalik 10, Stępień 14 (s), Ciach 87
SO/10/10 15:00

KS Kutno

Szczepański 52, Wielgus 79, Bujalski 88
3-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Wrzesiński 23, Jaroń 68 (k)
SO/10/10 15:00

Olimpia Zambrów

Steć 27
1-3

Błonianka Błonie

Jarczak 44 (k), 45, Władyka 90
SO/10/10 15:00

Jagiellonia II Białystok

Pankiewicz 55, Ferreiroa 56, Sobczak 59 (k), Toporkiewicz 62 (k), 68, Wyjadłowski 81
6-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/10/10 18:00

Polonia Warszawa

Paczuk 13, Kujawa 35, Wyszkowski 66
3-0

KS Wasilków

ND/11/10 14:00

RKS Radomsko

Kwiencer 58, Kraska 90
2-0

GKS Wikielec

ND/11/10 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

0-3

Pelikan Łowicz

Wardzyński 37, Wyszogrodzki 42, Białas 56
ŚR/21/10 13:00

Legia II Warszawa

0-1

Legionovia Legionowo

Choroś 30
11 kolejka
SO/17/10 13:00

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 37, Sosnowski 68, Bykowski 89
3-0

KS Kutno

SO/17/10 14:00

Ursus Warszawa

0-1

Legia II Warszawa

Skibicki 59
SO/17/10 14:00

KS Wasilków

Panek 3
1-8

Sokół Aleksandrów Ł.

Szarpak 16, 64, Sołtysiński 45 (k), Dziuba 69, Pecyna 71, Pióro 74, Horoszkiewicz 78, Zieniewicz 90 (s)
SO/17/10 14:30

Broń Radom

Stefański 63
1-2

Znicz Biała Piska

Giełażyn 23 (k), 45
SO/17/10 15:00

Błonianka Błonie

0-0

Ruch Wysokie Mazow.

SO/17/10 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Wrzesiński 61, Strzałkowski 83
2-1

Olimpia Zambrów

Steć 33
SO/17/10 15:00

Concordia Elbląg

0-1

Unia Skierniewice

Stępień 18
SO/17/10 15:00

Legionovia Legionowo

Trubeha 8
1-1

Huragan Morąg

Łysiak 45 (k)
ND/18/10 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Cieślik 76 (k)
1-2

Polonia Warszawa

Pazio 33, Kujawa 57
ND/18/10 11:15

Pelikan Łowicz

Żółtowski 32, Białas 81
2-0

RKS Radomsko

ŚR/04/11 13:00

GKS Wikielec

Jankowski 16 (k), Jajkowski 44
2-2

Jagiellonia II Białystok

Bortniczuk 39, Pawłowski 84
12 kolejka
SO/24/10 11:00

RKS Radomsko

Babul 5
1-3

Błonianka Błonie

Włodarczyk 25, Jarczak 36, Gregorowicz 76 (k)
SO/24/10 14:00

Znicz Biała Piska

Fiedorowicz 8, Giełażyn 18, Kalinowski 36, Dzienis 71, Rybacki 84
5-1

KS Wasilków

Kozłowski 52
SO/24/10 14:00

Huragan Morąg

0-0

Ursus Warszawa

SO/24/10 14:00

Unia Skierniewice

Kowalczyk 11, 60, Czarnecki 53 (k), Kłąb 75
4-2

Legionovia Legionowo

Dąbrowski 29, Czarnecki 77 (s)
SO/24/10 14:00

Olimpia Zambrów

Shibata 1
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Kuźma 83, Cuch 90
SO/24/10 15:00

KS Kutno

Szczepański 21, Rokosz 69
2-1

Concordia Elbląg

Bojas 54
ND/25/10 11:00

Legia II Warszawa

Włodarczyk 47, 76
2-2

Broń Radom

Pociecha 13, Leśniewski 90
ND/25/10 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Leszczuk 90
1-2

GKS Wikielec

Jankowski 10 (k), Szypulski 85
ND/25/10 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Jackiewicz 50
1-4

Pogoń Grodzisk Mazow.

Wrzesiński 24, 42, Szymański 31, Strzałkowski 45
ŚR/02/12 13:00

Jagiellonia II Białystok

Twarowski 24, Sobczak 58
2-1

Pelikan Łowicz

Kieplin 56
PT/04/12 18:00

Polonia Warszawa

Mosiejko 77 (k)
1-0

Sokół Aleksandrów Ł.

13 kolejka
SO/31/10 11:00

Broń Radom

0-2

Huragan Morąg

Galik 59, Bucio 69
SO/31/10 12:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Strzałkowski 60, Kołaczek 73, Wrześniewski 90
3-2

RKS Radomsko

Babul 20, Niedzielski 56
SO/31/10 13:00

Błonianka Błonie

Majsterek 22 (s), Brewczyński 37 (k), Zalewski 82
3-2

Jagiellonia II Białystok

Bortniczuk 19, Huczko 81
SO/31/10 13:00

Ursus Warszawa

0-2

Unia Skierniewice

Łojszczyk 36, Pieńkowski 90
SO/31/10 13:00

KS Wasilków

Niski 63 (s)
1-2

Legia II Warszawa

Warchoł 3, Włodarczyk 30
SO/31/10 13:30

Legionovia Legionowo

Trubeha 21, Gibas 89
2-1

KS Kutno

Dynel 44
SO/31/10 14:00

Pelikan Łowicz

Wawrzyński 67, Piekarski 78, Kruk 90
3-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Lewiński 61, Szymczak 90
SO/31/10 14:00

Concordia Elbląg

Maciążek 73
1-1

Olimpia Zambrów

Tomkiewicz 87
SO/31/10 14:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Przezak 21
1-1

Znicz Biała Piska

Giełażyn 30 (k)
ŚR/25/11 13:00

Świt Nowy Dwór M.

0-0

Ruch Wysokie Mazow.

ŚR/25/11 17:00

GKS Wikielec

Jankowski 13
1-0

Polonia Warszawa

14 kolejka
SO/07/11 11:00

RKS Radomsko

Klepacz 5, Babul 38, Kolasa 43, Szczepaniak 76
4-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/07/11 13:00

Huragan Morąg

0-0

KS Wasilków

SO/07/11 13:00

Unia Skierniewice

Machajek 45 (s), Kowalczyk 78
2-0

Broń Radom

SO/07/11 13:00

KS Kutno

Szczepański 83
1-2

Ursus Warszawa

Kamiński 75, Pyrzyna 77
SO/07/11 13:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 82
1-4

Legionovia Legionowo

Trubeha 41, 62, Koziara 45 (k), Kluska 71
SO/07/11 13:00

Ruch Wysokie Mazow.

Mackiewicz 86
1-1

Concordia Elbląg

Bojas 41 (k)
SO/07/11 13:00

GKS Wikielec

Szypulski 11, Jankowski 79 (k)
2-1

Pelikan Łowicz

Wyszogrodzki 50
SO/07/11 15:00

Jagiellonia II Białystok

Sobczak 27, 76
2-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Broniarek 52
SO/07/11 17:00

Polonia Warszawa

0-1

Znicz Biała Piska

Giełażyn 90 (k)
ND/08/11 11:00

Legia II Warszawa

Kwietniewski 54, Warchoł 59, 77
3-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Wiśniewski 58
SO/06/03 14:00

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Błonianka Błonie

15 kolejka
ŚR/11/11 11:00

Broń Radom

Dias 47 (k), 60 (k), Śliwiński 80
3-2

KS Kutno

Kralkowski 6, 35
ŚR/11/11 12:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Szymański 2, 55, Strzałkowski 10, Kobiera 17, Wrzesiński 23, Maślanka 51
6-0

Lechia Tomaszów Mazow.

ŚR/11/11 12:30

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 35
1-3

Jagiellonia II Białystok

Sobczak 50, 72, Jarmołowicz 82
ŚR/11/11 13:00

Błonianka Błonie

Dobkowski 16, Czapa 72 (k)
2-1

GKS Wikielec

Bartkowski 61
ŚR/11/11 13:00

Concordia Elbląg

Pelc 40, Bojas 90
2-0

RKS Radomsko

ŚR/11/11 13:00

Legionovia Legionowo

Bajdur 22
1-1

Ruch Wysokie Mazow.

Grochowski 64
ŚR/11/11 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Dziuba 70
1-1

Huragan Morąg

Maćkowski 34
ŚR/11/11 13:30

Pelikan Łowicz

Żółtowski 20, Mycka 74
2-2

Polonia Warszawa

Paczuk 58, Niewiarowski 81
ŚR/11/11 13:30

KS Wasilków

Wysocki 68, Nasuto 85
2-5

Unia Skierniewice

Karasek 7, 39, Pieńkowski 10, Łojszczyk 27 (k), Czarnecki 77 (k)
ŚR/25/11 12:00

Ursus Warszawa

0-0

Olimpia Zambrów

SO/05/12 13:00

Znicz Biała Piska

Giełażyn 31
1-0

Legia II Warszawa

16 kolejka
SO/14/11 13:00

Unia Skierniewice

0-0

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/14/11 13:00

KS Kutno

Dynel 5
1-4

KS Wasilków

Jakimiuk 11, 30 (k), 64, Panek 60
SO/14/11 13:00

Olimpia Zambrów

0-2

Broń Radom

Kielak 80, Pociecha 84
SO/14/11 13:00

GKS Wikielec

0-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Strzałkowski 25, 39
SO/14/11 17:00

Polonia Warszawa

Piątek 29 (k)
1-0

Legia II Warszawa

ND/15/11 11:00

Huragan Morąg

Galik 41
1-1

Znicz Biała Piska

Furman 59
ND/15/11 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-2

Świt Nowy Dwór M.

Kusiński 51, Ciach 81
ND/15/11 11:15

Pelikan Łowicz

Pomianowski 34
1-0

Błonianka Błonie

ND/15/11 13:00

Ruch Wysokie Mazow.

Jackiewicz 24, Łukaszczyk 42, Grochowski 54, Domański 67, Brokowski 90
5-1

Ursus Warszawa

Kabala 41
ND/15/11 13:00

RKS Radomsko

0-0

Legionovia Legionowo

ŚR/10/03 00:00

Jagiellonia II Białystok

-

Concordia Elbląg

17 kolejka
SO/21/11 11:00

Świt Nowy Dwór M.

0-1

GKS Wikielec

Jankowski 42 (k)
SO/21/11 12:00

Ursus Warszawa

Pyrzyna 10, Kamiński 75 (k), Szerszeń 82
3-1

RKS Radomsko

Babul 90 (k)
SO/21/11 12:00

Broń Radom

Jończyk 29, Pociecha 75
2-2

Ruch Wysokie Mazow.

Jackiewicz 3 (k), Samluk 90 (k)
SO/21/11 12:00

KS Wasilków

Kozłowski 54, Makal 85, Steć 90 (s)
3-0

Olimpia Zambrów

SO/21/11 12:00

Legia II Warszawa

Kurowski 30, Pierzak 50, Kostorz 63, 74, Kwietniewski 70 (k)
5-0

Huragan Morąg

SO/21/11 13:00

Błonianka Błonie

Ćwik 33
1-2

Polonia Warszawa

Pazio 59, Niewiarowski 75
SO/21/11 13:00

Concordia Elbląg

0-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/21/11 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-2

KS Kutno

Dynel 7, Dąbrowski 90
SO/21/11 13:00

Znicz Biała Piska

Kuśnierz 2, Giełażyn 22
2-2

Unia Skierniewice

Łojszczyk 15, Berłowski 86
ND/06/12 13:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Szymański 41, Wrzesiński 52, Strzałkowski 75, Urbański 78
4-0

Pelikan Łowicz

SO/06/03 13:00

Legionovia Legionowo

-

Jagiellonia II Białystok

18 kolejka
SO/28/11 12:00

RKS Radomsko

Kolasa 17, 89, Klepacz 55
3-1

Broń Radom

Śliwiński 51
SO/28/11 12:30

Olimpia Zambrów

Dawidowicz 83
1-4

Sokół Aleksandrów Ł.

Kania 25, Nowacki 45 (k), Sołtysiński 49, 75
SO/28/11 13:00

Unia Skierniewice

0-2

Legia II Warszawa

Hołownia 23, Rocha 72
SO/28/11 13:00

KS Kutno

0-3

Znicz Biała Piska

Kalinowski 47, Fiedorowicz 53, Furman 67
SO/28/11 13:00

GKS Wikielec

0-0

Concordia Elbląg

SO/28/11 17:00

Polonia Warszawa

Mosiejko 19 (k), Piątek 25
2-2

Huragan Morąg

Karłowicz 13, Łysiak 45 (k)
ND/29/11 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Buczkowski 26, Radaszkiewicz 30
2-2

Legionovia Legionowo

Trubeha 29, Choroś 90
ND/29/11 11:15

Pelikan Łowicz

Tkacz 51, Mycka 56 (k)
2-2

Świt Nowy Dwór M.

Kamiński 9, Ciach 41 (k)
ND/29/11 13:00

Ruch Wysokie Mazow.

Łukaszczyk 4
1-0

KS Wasilków

SO/05/12 13:00

Jagiellonia II Białystok

Nawrocki 6, Twarowski 17
2-2

Ursus Warszawa

Prusinowski 11, Pyrzyna 54
SO/27/02 18:00

Błonianka Błonie

Łoś 63 (s)
1-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Lisowski 37, Gzieło 85
19 kolejka
- -

Broń Radom

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Legia II Warszawa

-

KS Kutno

SO/13/03 12:00

Świt Nowy Dwór M.

-

Błonianka Błonie

SO/13/03 13:00

Ursus Warszawa

-

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/13/03 14:00

Concordia Elbląg

-

Pelikan Łowicz

SO/13/03 14:00

Legionovia Legionowo

-

GKS Wikielec

SO/13/03 14:00

KS Wasilków

-

RKS Radomsko

SO/13/03 14:00

Huragan Morąg

-

Unia Skierniewice

SO/13/03 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Polonia Warszawa

SO/13/03 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Ruch Wysokie Mazow.

SO/13/03 15:00

Znicz Biała Piska

-

Olimpia Zambrów

20 kolejka
- -

KS Kutno

-

Huragan Morąg

- -

Olimpia Zambrów

-

Legia II Warszawa

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Znicz Biała Piska

- -

RKS Radomsko

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Jagiellonia II Białystok

-

KS Wasilków

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Broń Radom

- -

GKS Wikielec

-

Ursus Warszawa

- -

Pelikan Łowicz

-

Legionovia Legionowo

- -

Błonianka Błonie

-

Concordia Elbląg

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Świt Nowy Dwór M.

SO/20/03 17:00

Polonia Warszawa

-

Unia Skierniewice

21 kolejka
- -

Legionovia Legionowo

-

Błonianka Błonie

- -

Ursus Warszawa

-

Pelikan Łowicz

- -

Broń Radom

-

GKS Wikielec

- -

KS Wasilków

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Znicz Biała Piska

-

RKS Radomsko

- -

Legia II Warszawa

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Huragan Morąg

-

Olimpia Zambrów

- -

Unia Skierniewice

-

KS Kutno

SO/27/03 12:00

Świt Nowy Dwór M.

-

Polonia Warszawa

SO/27/03 15:00

Concordia Elbląg

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa193933-20
2Pogoń Szczecin193524-12
3Raków Częstochowa193430-20
4Lechia Gdańsk192925-22
5Śląsk Wrocław192824-20
6Górnik Zabrze192723-22
7Zagłębie Lubin192623-22
8Lech Poznań192527-25
9Jagiellonia Białystok192526-29
10Wisła Kraków192430-26
11Piast Gliwice192424-22
12Warta Poznań192318-22
13Wisła Płock182223-28
14Cracovia191821-24
15Podbeskidzie Bielsko-Biała191718-42
16Stal Mielec181518-31
PT/26/02 18:00
Raków C.
1-0
Podbeskidzie B.
PT/26/02 20:30
Warta P.
1-2
Lech P.
SO/27/02 15:00
Stal M.
0-1
Lechia G.
SO/27/02 17:30
Jagiellonia B.
0-1
Piast G.
SO/27/02 20:00
Górnik Z.
1-2
Legia W.
ND/28/02 12:30
Wisła P.
1-3
Wisła K.
ND/28/02 15:00
Cracovia
2-4
Zagłębie L.
ND/28/02 17:30
Śląsk W.
2-1
Pogoń S.
PT/05/03 20:30
Wisła K.
-
Górnik Z.
SO/06/03 15:00
Podbeskidzie B.
-
Lechia G.
SO/06/03 17:30
Zagłębie L.
-
Jagiellonia B.
SO/06/03 20:00
Raków C.
-
Cracovia
ND/07/03 12:30
Piast G.
-
Stal M.
ND/07/03 15:00
Pogoń S.
-
Lech P.
ND/07/03 17:30
Śląsk W.
-
Legia W.
PN/08/03 18:00
Warta P.
-
Wisła P.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:30 Polsat Sp. PP: Puszcza - Arka (na żywo)
20:30 Polsat Sp. PP: Lech - Raków (na żywo)
17:30 Pol. Sp. E. PP: Chojnice - Cracovia(na żywo)
20:30 Polsat Sp. PP: Legia - Piast (na żywo)