Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 30 czerwca 2022

3 Liga grupa 1 - łódzka/mazowiecka/podlaska/warmińsko-mazurska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Polonia Warszawa368180-2726-3-715-0-311-3-4
2Legionovia Legionowo368076-3924-8-415-2-19-6-3
3Świt Nowy Dwór M.365958-4617-8-119-5-48-3-7
4Legia II Warszawa365877-5516-10-1010-4-46-6-6
5Błonianka Błonie365761-6217-6-139-4-58-2-8
6Lechia Tomaszów Mazow.365663-4816-8-1210-5-36-3-9
7ŁKS II Łódź365463-5215-9-1210-3-55-6-7
8Ursus Warszawa365353-6315-8-137-3-88-5-5
9Jagiellonia II Białystok365266-5816-4-167-3-89-1-8
10Broń Radom365148-5515-6-159-6-36-0-12
11Unia Skierniewice364960-5815-4-176-1-119-3-6
12Pelikan Łowicz364656-4612-10-148-4-64-6-8
13Pilica Białobrzegi364557-7213-6-1710-3-53-3-12
14KS Kutno364349-6411-10-156-6-65-4-9
15GKS Wikielec364242-5310-12-145-6-75-6-7
16Znicz Biała Piska364255-6912-6-185-4-97-2-9
17Mamry Giżycko364243-6813-3-206-0-127-3-8
18Sokół Aleksandrów Ł.362536-645-10-213-4-112-6-10
19Wissa Szczuczyn362128-734-9-232-7-92-2-14
SO/18/06 15:00
Legia I.
2-6
Znicz B.
SO/18/06 17:00
Wissa S.
1-3
Polonia W.
SO/18/06 17:00
Legionovia L.
2-1
Błonianka B.
SO/18/06 17:00
GKS W.
0-3
Jagiellonia I.
SO/18/06 17:00
ŁKS I.
6-1
Świt N.
SO/18/06 17:00
Pelikan Ł.
0-2
Ursus W.
SO/18/06 17:00
Broń R.
6-1
Sokół A.
SO/18/06 17:00
Mamry G.
6-3
KS K.
SO/18/06 17:00
Pilica B.
5-2
Lechia T.
1 kolejka
SO/07/08 16:00

Mamry Giżycko

0-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Morenkov 25, 62
SO/07/08 16:00

KS Kutno

Patora 41
1-3

Broń Radom

Bartosiak 33, Kielak 52, Dias 83
SO/07/08 16:00

Legionovia Legionowo

Papazjan 7, Koziara 24
2-0

Jagiellonia II Białystok

SO/07/08 17:00

Pilica Białobrzegi

Uziębło 16, Karasek 45
2-2

Znicz Biała Piska

Kalinowski 51, Famulak 63
SO/07/08 17:00

GKS Wikielec

0-3

Świt Nowy Dwór M.

Gajewski 20, Wiśniewski 58, Kwiatkowski 88
SO/07/08 17:00

Wissa Szczuczyn

Zalewski 2, Buzun 11, Radzikowski 90
3-1

Błonianka Błonie

Czapa 90 (k)
SO/07/08 18:00

ŁKS II Łódź

Dynel 11, Radaszkiewicz 14, Nowacki 80, Ślęzak 86 (k)
4-3

Ursus Warszawa

Strzałkowski 22, 44, Tarnowski 65
ND/08/08 12:00

Pelikan Łowicz

Wawrzyński 60
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Wolinowski 46
WT/10/08 17:00

Unia Skierniewice

Makuch 63, Sabiłło 75
2-1

Polonia Warszawa

Paczuk 43
2 kolejka
PT/13/08 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Amroziński 85
1-0

Broń Radom

SO/14/08 12:00

Jagiellonia II Białystok

Głowicki 23 (k), Mudrinski 34, Kostal 63
3-0

Wissa Szczuczyn

SO/14/08 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Gajewski 5, Bykowski 10
2-2

Legionovia Legionowo

Bajdur 22, Koziara 79
SO/14/08 16:00

Ursus Warszawa

Tarnowski 15 (k)
1-1

GKS Wikielec

Masiak 65
SO/14/08 16:00

KS Kutno

Klepacz 38, Kacela 84
2-1

Pelikan Łowicz

Mycka 90
SO/14/08 16:00

Znicz Biała Piska

Giełażyn 90
1-2

Mamry Giżycko

Dymiński 20, Gulbierz 85
SO/14/08 17:00

Błonianka Błonie

0-1

Unia Skierniewice

Sabiłło 48
SO/14/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Kania 57
1-1

ŁKS II Łódź

Lorenc 50
SO/14/08 17:00

Pilica Białobrzegi

Dobkowski 43, Rawski 53, Paterek 69
3-1

Legia II Warszawa

Ciach 83 (k)
3 kolejka
WT/17/08 18:00

ŁKS II Łódź

Ślęzak 29 (k), Dynel 79
2-1

KS Kutno

Patora 26
ŚR/18/08 17:00

Znicz Biała Piska

Kuśnierz 48, Famulak 50, Giełażyn 55 (k)
3-0

Broń Radom

ŚR/18/08 17:00

Pelikan Łowicz

Kolus 46, Sluga 75, Wawrzyński 84 (k)
3-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Jakubczyk 33 (k), Turewicz 47
ŚR/18/08 17:00

Legionovia Legionowo

Kaczorowski 32, Dobrogost 60
2-3

Ursus Warszawa

Kamiński 29, Strzałkowski 53, 59
ŚR/18/08 18:00

Mamry Giżycko

0-4

Legia II Warszawa

Skwierczyński 56, 83, Kamiński 67, 74
ŚR/18/08 18:00

GKS Wikielec

Korzeniewski 45, Jajkowski 75
2-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Bartosiński 23 (k), Zagórski 71
ŚR/18/08 18:00

Wissa Szczuczyn

0-0

Świt Nowy Dwór M.

ŚR/18/08 18:00

Unia Skierniewice

Sabiłło 90
1-2

Jagiellonia II Białystok

Samborski 5, Kostal 81
ŚR/18/08 19:11

Polonia Warszawa

Kluska 57, Piątek 59, Pieczara 73
3-0

Błonianka Błonie

4 kolejka
SO/21/08 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mroczek 30, Lewiński 62, Amroziński 82
3-0

ŁKS II Łódź

SO/21/08 15:00

Jagiellonia II Białystok

Żukowski 28
1-5

Polonia Warszawa

Pieczara 34 (k), Orpik 44 (s), Wełna 60, Niewiarowski 70, Marcinho 83
SO/21/08 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Wojciechowski 13 (s), Długołęcki 17
2-4

Unia Skierniewice

Sabiłło 29 (k), 44, 72 (k), Cuch 45 (s)
SO/21/08 16:00

Ursus Warszawa

Strzałkowski 4
1-1

Wissa Szczuczyn

Tercjak 51
SO/21/08 17:00

KS Kutno

0-0

GKS Wikielec

SO/21/08 17:00

Pilica Białobrzegi

Paterek 65, Winiarski 72, Rawski 75, Korczakowski 90
4-1

Mamry Giżycko

Adamiec 60
ND/22/08 11:00

Legia II Warszawa

Ciepiela 50, Pierzak 72, Kamiński 90
3-1

Broń Radom

Mora 85
ND/22/08 12:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Zagórski 30, Góral 53, Dziuba 90
3-4

Legionovia Legionowo

Mroczek 42, Zjawiński 49, Zaklika 70, Bajdur 87
ND/22/08 17:00

Znicz Biała Piska

Giełażyn 43
1-3

Pelikan Łowicz

Wawrzyński 75, 90 (k), Kolus 90 (k)
5 kolejka
PT/27/08 16:00

ŁKS II Łódź

Ślęzak 41 (k)
1-2

Znicz Biała Piska

Duchnowski 32, Kuśnierz 55
PT/27/08 19:00

Broń Radom

de la Nuez 5, Kumoch 42, Kośmicki 47
3-1

Pilica Białobrzegi

Paterek 24 (k)
SO/28/08 14:00

GKS Wikielec

Jankowski 55, 66, Święty 68
3-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/28/08 16:00

Błonianka Błonie

Zajączkowski 12, Czapa 23 (k), 51, Chyrchała 73
4-2

Jagiellonia II Białystok

Głowicki 50, Karpiński 53
SO/28/08 17:00

Legionovia Legionowo

Zjawiński 25, Karabin 85
2-1

KS Kutno

Kralkowski 4
SO/28/08 17:00

Unia Skierniewice

Winkler 88
1-2

Ursus Warszawa

Strzałkowski 12, Kamiński 74
SO/28/08 19:11

Polonia Warszawa

Kluska 53
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Sosnowski 25 (k), 82
ND/29/08 12:00

Pelikan Łowicz

Łojszczyk 11
1-1

Legia II Warszawa

Dzięgielewski 36
ND/29/08 20:00

Wissa Szczuczyn

Sakowicz 42
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Góral 85
6 kolejka
PT/03/09 16:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Lis 85 (k)
1-4

Unia Skierniewice

Kowalczyk 26, Sabiłło 34, 68 (k), Waśniowski 87
SO/04/09 12:00

Wissa Szczuczyn

Buzun 22
1-2

KS Kutno

Cudowski 71, Kacela 73
SO/04/09 15:00

Legionovia Legionowo

Bajdur 7, 9, Papazjan 70
3-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Amroziński 42
SO/04/09 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Zajączkowski 32 (s)
1-3

Błonianka Błonie

Kamiński 43 (s), Chyrchała 65, 68
SO/04/09 16:00

Ursus Warszawa

0-2

Polonia Warszawa

Pieczara 80, Paczuk 90
SO/04/09 16:00

Mamry Giżycko

Broź 84 (k)
1-2

Broń Radom

Goljasz 48, Olszewski 51
SO/04/09 17:00

Znicz Biała Piska

Famulak 69
1-2

GKS Wikielec

Masiak 22, 45
SO/04/09 17:00

Pilica Białobrzegi

Niedziela 77
1-1

Pelikan Łowicz

Woliński 87
ND/05/09 12:00

Legia II Warszawa

Kostorz 69 (k), Ciach 82 (k)
2-1

ŁKS II Łódź

Wszołek 8
7 kolejka
ŚR/08/09 14:00

Jagiellonia II Białystok

0-1

Świt Nowy Dwór M.

Kuźma 75
ŚR/08/09 16:00

Unia Skierniewice

Kłąb 78
1-2

KS Kutno

Kacela 3, Patora 62
ŚR/08/09 16:30

GKS Wikielec

Jankowski 5 (k)
1-0

Legia II Warszawa

ŚR/08/09 17:00

Pelikan Łowicz

Łojszczyk 61 (k)
1-1

Mamry Giżycko

Wiszniewski 23
ŚR/08/09 17:00

ŁKS II Łódź

Radaszkiewicz 9 (k), Ślęzak 29 (k)
2-3

Pilica Białobrzegi

Winiarski 48, Zawadzki 49, Paterek 76
ŚR/08/09 17:00

Legionovia Legionowo

Zjawiński 58
1-0

Znicz Biała Piska

ŚR/08/09 17:00

Błonianka Błonie

Śmieciński 72, 84
2-2

Ursus Warszawa

Strzałkowski 26, Kamiński 81
ŚR/08/09 18:00

Polonia Warszawa

Piątek 1
1-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ŚR/08/09 19:00

Wissa Szczuczyn

Tercjak 36
1-4

Lechia Tomaszów Mazow.

Morenkov 43, 70, Pecyna 45, Ambroziński 73
8 kolejka
SO/11/09 12:00

Legia II Warszawa

Kostorz 58
1-1

Legionovia Legionowo

Bajdur 44
SO/11/09 15:00

KS Kutno

0-0

Polonia Warszawa

SO/11/09 15:00

Mamry Giżycko

Łapiński 8
1-3

ŁKS II Łódź

Kuźma 31, Romanowicz 44 (k), Radaszkiewicz 59 (k)
SO/11/09 16:00

Ursus Warszawa

Strzałkowski 4, Neuman 24
2-3

Jagiellonia II Białystok

Kostal 11 (k), 57, Karpiński 22
SO/11/09 16:00

Pilica Białobrzegi

Paterek 17 (k), Imiołek 75, Bykowski 88
3-0

GKS Wikielec

SO/11/09 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Krajewski 68 (s)
1-1

Unia Skierniewice

Waśniowski 5
SO/11/09 17:00

Broń Radom

0-0

Pelikan Łowicz

ND/12/09 12:00

Sokół Aleksandrów Ł.

3-0

Błonianka Błonie

ND/12/09 17:00

Znicz Biała Piska

0-0

Wissa Szczuczyn

9 kolejka
PT/17/09 18:00

GKS Wikielec

Raiński 76 (s)
1-2

Mamry Giżycko

Łapiński 54, Wiszniewski 57
SO/18/09 15:00

Unia Skierniewice

Kłąb 44, Wilanowski 64, Makuch 89
3-2

Znicz Biała Piska

Gondek 5, Kuśnierz 82
SO/18/09 16:00

ŁKS II Łódź

Karlikowski 5, Ślęzak 12 (k)
2-1

Broń Radom

Kielak 73
SO/18/09 16:00

Legionovia Legionowo

Zaklika 33, Zjawiński 68, Smuga 90
3-1

Pilica Białobrzegi

Imiołek 66
SO/18/09 16:00

Wissa Szczuczyn

0-0

Legia II Warszawa

SO/18/09 19:11

Polonia Warszawa

Kluska 5, Pieczara 79
2-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Jakubczyk 69 (k)
ND/19/09 11:00

Błonianka Błonie

Włodarczyk 41
1-2

KS Kutno

Białas 33, Szczepański 85
ND/19/09 14:00

Jagiellonia II Białystok

Kostal 8 (k), Matus 41
2-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ND/19/09 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Sosnowski 5 (k), Gajewski 32, Kuźma 73
3-0

Ursus Warszawa

10 kolejka
SO/25/09 11:00

Legia II Warszawa

0-2

Unia Skierniewice

Kłąb 59, 66
SO/25/09 13:00

KS Kutno

Kralkowski 37
1-0

Jagiellonia II Białystok

SO/25/09 14:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Pałgan 90
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Gajewski 20, Munik 77
SO/25/09 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Kaproń 39, Pecyna 53, Szymczak 73, Mroczek 76
4-0

Błonianka Błonie

SO/25/09 16:00

Znicz Biała Piska

Giełażyn 58
1-3

Polonia Warszawa

Wełna 12, Piątek 57, Górski 90
SO/25/09 16:00

Pilica Białobrzegi

Rawski 13, Michalski 87
2-1

Wissa Szczuczyn

Zalewski 17
SO/25/09 16:00

Mamry Giżycko

0-1

Legionovia Legionowo

Balicki 89
SO/25/09 17:00

Broń Radom

Kielak 43, Grudzień 45, Goljasz 73
3-2

GKS Wikielec

Masiak 1, Święty 31
ND/26/09 12:00

Pelikan Łowicz

Kuciński 15, Łojszczyk 32, Marcioch 45
3-0

ŁKS II Łódź

11 kolejka
SO/02/10 15:00

GKS Wikielec

Otręba 90
1-1

Pelikan Łowicz

Marcioch 9
SO/02/10 15:00

Unia Skierniewice

0-1

Pilica Białobrzegi

Walasek 69
SO/02/10 15:00

Błonianka Błonie

Miyamoto 86
1-4

Znicz Biała Piska

Giełażyn 20, Molski 22, Gondek 55, Furman 75
SO/02/10 15:30

Wissa Szczuczyn

Łupiński 23
1-2

Mamry Giżycko

Bucio 5, Adamiec 89
SO/02/10 16:00

Legionovia Legionowo

Bajdur 90
1-0

Broń Radom

SO/02/10 16:00

Ursus Warszawa

Kozarzewski 22, Strzałkowski 38
2-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Kmita 28
SO/02/10 17:00

Polonia Warszawa

Piątek 17, Pieczara 52 (k)
2-3

Legia II Warszawa

Włodarczyk 19, 77, 90 (k)
ND/03/10 15:00

Jagiellonia II Białystok

0-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Lewiński 33, Jakubczyk 79 (k)
ND/03/10 15:00

Świt Nowy Dwór M.

Sosnowski 26, Kowalczyk 61
2-2

KS Kutno

Patora 30, Kralkowski 64
12 kolejka
PT/08/10 19:00

Broń Radom

Głowacki 32
1-0

Wissa Szczuczyn

SO/09/10 12:00

Legia II Warszawa

Dzięgielewski 4, 13, Kostorz 11, 70, Nawotka 73, Kamiński 76
6-2

Błonianka Błonie

Szymczak 21, Krawczyk 90
SO/09/10 14:00

Mamry Giżycko

Wiśniewski 41
1-3

Unia Skierniewice

Makuch 38, Sabiłło 73, 75
SO/09/10 15:00

KS Kutno

0-0

Ursus Warszawa

SO/09/10 15:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-3

Świt Nowy Dwór M.

Tkaczyk 23, Kwiatkowski 83, Turewicz 90 (s)
SO/09/10 15:00

Znicz Biała Piska

0-3

Jagiellonia II Białystok

Wiktoruk 61 (k), Karpiński 73 (k), Majsterek 75 (k)
SO/09/10 15:00

Pilica Białobrzegi

Paterek 30 (k)
1-2

Polonia Warszawa

Pazio 52, 70
SO/09/10 15:30

ŁKS II Łódź

Dynel 37, Radzinski 67
2-2

GKS Wikielec

Masiak 62, Otręba 90
ND/10/10 12:00

Pelikan Łowicz

Kolus 14 (k)
1-2

Legionovia Legionowo

Mroczek 16, Koziara 71 (k)
13 kolejka
ŚR/13/10 15:00

Unia Skierniewice

Sabiłło 45
1-0

Broń Radom

ŚR/13/10 15:00

Błonianka Błonie

Miyamoto 2, Walasek 4 (s), Śmieciński 74, Sieński 90
4-0

Pilica Białobrzegi

ŚR/13/10 15:00

Świt Nowy Dwór M.

0-2

Znicz Biała Piska

Furman 12, Kalinowski 47
ŚR/13/10 15:00

Ursus Warszawa

0-5

Lechia Tomaszów Mazow.

Jakubczyk 44 (k), Amroziński 45, Mroczek 62, 66, Morenkov 90
ŚR/13/10 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Góral 89
1-1

KS Kutno

Kraśniewski 49 (k)
ŚR/13/10 15:30

Legionovia Legionowo

Zaklika 17, Wojdyga 43, Balicki 81, Zjawiński 90
4-2

ŁKS II Łódź

Corral 2, 25
ŚR/13/10 16:00

Jagiellonia II Białystok

Wiktoruk 55 (k), Orpik 84
2-2

Legia II Warszawa

Widejko 21, Dzięgielewski 58
ŚR/13/10 19:00

Wissa Szczuczyn

0-0

Pelikan Łowicz

ŚR/13/10 19:11

Polonia Warszawa

Kluska 60
1-2

Mamry Giżycko

Łapiński 36, 62
14 kolejka
SO/16/10 11:00

Legia II Warszawa

Skwierczyński 30, 34
2-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/16/10 14:00

Znicz Biała Piska

Gondek 43
1-3

Ursus Warszawa

Strzałkowski 41, 63, Tarnowski 67
SO/16/10 14:00

Mamry Giżycko

Bucio 54
1-3

Błonianka Błonie

Szymczak 49, Miyamoto 82, Sieński 89
SO/16/10 15:00

Pilica Białobrzegi

Winiarski 24, Bykowski 70 (k)
2-8

Jagiellonia II Białystok

Karpiński 10, 54, 71, 78, Wojciechowski 14, Kostal 45, Surzyn 58, 73
SO/16/10 15:00

GKS Wikielec

Kacperek 90
1-1

Legionovia Legionowo

Zjawiński 33
SO/16/10 17:00

Broń Radom

Goljasz 46, Kielak 74
2-1

Polonia Warszawa

Pazio 9
ND/17/10 12:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ND/17/10 12:00

Pelikan Łowicz

0-3

Unia Skierniewice

Kowalczyk 54, Krajewski 73, Nowak 75
ND/17/10 15:30

ŁKS II Łódź

Kowalczyk 17, Dynel 35, 45, Ślęzak 61 (k), 90, Lipień 90
6-1

Wissa Szczuczyn

Buzun 6
15 kolejka
SO/23/10 12:00

Unia Skierniewice

Sabiłło 26 (k)
1-1

ŁKS II Łódź

Ślęzak 18 (k)
SO/23/10 12:00

KS Kutno

Kacela 5, Patora 40
2-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Amroziński 8
SO/23/10 13:00

Wissa Szczuczyn

Zalewski 60
1-1

GKS Wikielec

Kacperek 42
SO/23/10 14:00

Błonianka Błonie

Śmieciński 53, Miyamoto 73
2-0

Broń Radom

SO/23/10 14:00

Świt Nowy Dwór M.

Gajewski 7, 83, Długołęcki 87
3-0

Pilica Białobrzegi

SO/23/10 14:00

Ursus Warszawa

0-4

Legia II Warszawa

Ciepiela 20, Gomes 23, Włodarczyk 38, 42
SO/23/10 14:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-1

Znicz Biała Piska

Giełażyn 90
SO/23/10 17:00

Polonia Warszawa

Paczuk 4, Piątek 45 (k), 63
3-1

Pelikan Łowicz

Kuciński 90
SO/04/12 13:00

Jagiellonia II Białystok

0-1

Mamry Giżycko

Wiszniewski 65
16 kolejka
SO/30/10 11:00

Legia II Warszawa

Ciach 41
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Lis 90
SO/30/10 11:30

ŁKS II Łódź

0-1

Polonia Warszawa

Mosiejko 56
SO/30/10 12:00

Pilica Białobrzegi

Niedziela 44, Rawski 90
2-3

Ursus Warszawa

Pyrzyna 5, Strzałkowski 33, Kamiński 62 (k)
SO/30/10 13:00

Znicz Biała Piska

Duchnowski 68
1-1

KS Kutno

Kraśniewski 32 (k)
SO/30/10 13:00

Legionovia Legionowo

Zjawiński 27, Bajdur 34, 45
3-0

Wissa Szczuczyn

SO/30/10 14:00

Mamry Giżycko

0-1

Świt Nowy Dwór M.

Kowalczyk 54
SO/30/10 14:00

Broń Radom

Kielak 33, Goljasz 80
2-1

Jagiellonia II Białystok

Karpiński 27
SO/30/10 14:00

GKS Wikielec

Jankowski 2, Otręba 78
2-3

Unia Skierniewice

Sabiłło 55, 90 (k), Kowalczyk 86
ND/31/10 12:00

Pelikan Łowicz

Woliński 27, Wawrzyński 80
2-3

Błonianka Błonie

Jarczak 30 (k), Krawczyk 36, Kolus 74 (s)
17 kolejka
SO/06/11 12:00

KS Kutno

Bujalski 45, Kraśniewski 88 (k), Białas 90
3-3

Legia II Warszawa

Dzięgielewski 38, Nawotka 79, 84
SO/06/11 13:00

Unia Skierniewice

Ogłoziński 75
1-0

Legionovia Legionowo

SO/06/11 13:00

Błonianka Błonie

Szymczak 31, Skowron 44
2-1

ŁKS II Łódź

Dynel 58
SO/06/11 13:00

Ursus Warszawa

Kamiński 8 (k), Pyrzyna 42
2-1

Mamry Giżycko

Czarnecki 12 (s)
SO/06/11 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-0

Pilica Białobrzegi

SO/06/11 14:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Amroziński 23, 38, 41, Cyran 29, Jakubczyk 33 (k)
5-0

Znicz Biała Piska

SO/06/11 16:00

Polonia Warszawa

Jarosz 50, Kluska 53, 60
3-0

GKS Wikielec

SO/06/11 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Kamiński 41, Długołęcki 62, Kuźma 90
3-0

Broń Radom

ND/07/11 13:00

Jagiellonia II Białystok

Toporkiewicz 45 (k)
1-1

Pelikan Łowicz

Kolus 6 (k)
18 kolejka
PT/12/11 18:00

Broń Radom

0-4

Ursus Warszawa

Tarnowski 19, 76, Dziełak 38, Pyrzyna 65
SO/13/11 11:00

Legia II Warszawa

Włodarczyk 5, 61
2-3

Lechia Tomaszów Mazow.

Morenkov 46, Amroziński 57, Mroczek 69
SO/13/11 11:00

ŁKS II Łódź

Karlikowski 62, Ślęzak 65 (k), Piotrowski 76
3-3

Jagiellonia II Białystok

Karpiński 9, 55, Toporkiewicz 50 (k)
SO/13/11 12:00

Wissa Szczuczyn

Toczydłowski 12, Zambrowski 82, Radzikowski 90
3-1

Unia Skierniewice

Szczodry 2
SO/13/11 13:00

Pilica Białobrzegi

Kencel 45, Paterek 75, Niedziela 81
3-1

KS Kutno

Kraśniewski 70 (k)
SO/13/11 13:00

Mamry Giżycko

Raiński 14
1-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Góral 27, 34
SO/13/11 13:00

GKS Wikielec

0-1

Błonianka Błonie

Jarczak 60 (k)
SO/13/11 13:00

Legionovia Legionowo

Mroczek 28
1-1

Polonia Warszawa

Pieńkowski 60
ND/14/11 12:00

Pelikan Łowicz

Kolus 67 (k)
1-3

Świt Nowy Dwór M.

Cuch 9, 60, Gajewski 50
19 kolejka
PT/19/11 19:11

Polonia Warszawa

Piątek 11, Wyszkowski 51
2-0

Wissa Szczuczyn

SO/20/11 12:00

KS Kutno

Kacela 51, 79
2-0

Mamry Giżycko

SO/20/11 13:00

Błonianka Błonie

Jarczak 60, 79 (k)
2-2

Legionovia Legionowo

Koziara 58, Sonnenberg 80
SO/20/11 13:00

Ursus Warszawa

Kamiński 60 (k), Tarnowski 68
2-1

Pelikan Łowicz

Białousko 6
SO/20/11 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Pękała 20
1-2

Broń Radom

Kielak 45 (k), Wrześniewski 66
SO/20/11 13:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mroczek 15, Amroziński 31, Kapica 82
3-2

Pilica Białobrzegi

Paterek 11, Czarnecki 90
SO/20/11 13:00

Znicz Biała Piska

0-4

Legia II Warszawa

Ciach 20 (k), Niski 30, Gomes 55, Dzięgielewski 89
SO/20/11 16:25

Świt Nowy Dwór M.

0-0

ŁKS II Łódź

ND/21/11 13:00

Jagiellonia II Białystok

0-1

GKS Wikielec

Jankowski 70 (k)
20 kolejka
PT/26/11 18:00

Broń Radom

Bartosiak 18, Goljasz 39, Kumoch 62, Głowacki 68
4-1

KS Kutno

Kacela 90
PT/26/11 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Gajewski 9, Sosnowski 64 (k), Tkaczyk 90
3-1

GKS Wikielec

Szypulski 62 (k)
SO/27/11 13:00

Ursus Warszawa

0-3

ŁKS II Łódź

Jastrzembski 83, 86, 90 (k)
SO/27/11 13:00

Błonianka Błonie

Szymczak 48, Śmieciński 80, Miyamoto 87
3-0

Wissa Szczuczyn

ND/28/11 12:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-0

Mamry Giżycko

ND/28/11 13:30

Jagiellonia II Białystok

Zyśk 13, Karpiński 26 (k), Waszkiewicz 66 (s)
3-4

Legionovia Legionowo

Papazjan 14, Sonnenberg 48, Koziara 62 (k), 90
SO/05/03 12:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Golański 20, Maćczak 82
2-1

Pelikan Łowicz

Łojszczyk 22
SO/05/03 14:00

Znicz Biała Piska

Giełażyn 54
1-0

Pilica Białobrzegi

SO/05/03 14:00

Polonia Warszawa

Koton 29, Kluska 62
2-0

Unia Skierniewice

21 kolejka
PT/11/03 18:00

GKS Wikielec

0-0

Ursus Warszawa

SO/12/03 12:00

ŁKS II Łódź

Sójka 29, Zając 90
2-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Lis 27
SO/12/03 13:30

Legia II Warszawa

Dzięgielewski 37, 41, 88, Mustafajew 67, Kwiatkowski 76
5-2

Pilica Białobrzegi

Korczakowski 14 (k), Bykowski 86
SO/12/03 14:00

Mamry Giżycko

Mroczkowski 56 (k), 60
2-1

Znicz Biała Piska

Furman 51 (k)
SO/12/03 15:00

Unia Skierniewice

Stępień 81
1-2

Błonianka Błonie

Michalski 39, Skowron 86
SO/12/03 15:00

Legionovia Legionowo

Koziara 43
1-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/12/03 17:00

Broń Radom

Kośmicki 54
1-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Morenkov 40
ND/13/03 12:00

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 35, 44
2-0

KS Kutno

ND/13/03 14:00

Wissa Szczuczyn

0-4

Jagiellonia II Białystok

Wiktoruk 23 (k), Samborski 29, Augustyn 56, Mościcki 85
22 kolejka
PT/18/03 18:00

Broń Radom

Kośmicki 81, Głowacki 87
2-0

Znicz Biała Piska

SO/19/03 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Góral 37
1-1

GKS Wikielec

Jankowski 50 (k)
SO/19/03 13:00

Ursus Warszawa

Bujak 3 (s), Czarnecki 11
2-3

Legionovia Legionowo

Kaczorowski 22, Balicki 39, Rymek 89
SO/19/03 14:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Drabik 41, 89, Turewicz 45
3-2

Pelikan Łowicz

Pawlicki 26, Sołtysiński 33 (k)
SO/19/03 15:00

KS Kutno

0-2

ŁKS II Łódź

Romanowicz 18, Radaszkiewicz 71
SO/19/03 15:00

Świt Nowy Dwór M.

Jampol 1, 68, Kuźma 21, Gajewski 29
4-1

Wissa Szczuczyn

Tercjak 80
ND/20/03 12:00

Legia II Warszawa

Laskowski 5, Włodarczyk 7, 38, 90, Grudziński 66
5-1

Mamry Giżycko

Sadocha 77
ND/20/03 13:00

Błonianka Błonie

0-2

Polonia Warszawa

Kluska 18, Pazio 64
ND/20/03 15:00

Jagiellonia II Białystok

Twarowski 3, 55, Majsterek 79
3-3

Unia Skierniewice

Niedzielski 19, Sabiłło 49, Stępień 74 (k)
23 kolejka
PT/25/03 18:00

GKS Wikielec

Otręba 9
1-4

KS Kutno

Kralkowski 18, Bujalski 32, Kacela 39, Cudowski 57
SO/26/03 11:30

ŁKS II Łódź

Ibe-Torti 6
1-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Sulima 14
SO/26/03 14:00

Mamry Giżycko

Bucio 36, Łapiński 64
2-1

Pilica Białobrzegi

Paterek 40
SO/26/03 15:00

Unia Skierniewice

0-2

Świt Nowy Dwór M.

Cuch 20, Michalik 90
SO/26/03 16:00

Legionovia Legionowo

Zjawiński 78, 81
2-0

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/26/03 17:00

Polonia Warszawa

Pieczara 10, 47, 59, Fadecki 90
4-0

Jagiellonia II Białystok

ND/27/03 12:00

Pelikan Łowicz

Woliński 16, 51, Mycka 57, Łojszczyk 59, Marcioch 71, 77, 87, Kuciński 82
8-0

Znicz Biała Piska

ND/27/03 16:00

Wissa Szczuczyn

Peda 81
1-1

Ursus Warszawa

Strzałkowski 4
ŚR/13/04 18:00

Broń Radom

Kielak 28, Kumoch 45, Prichna 90
3-1

Legia II Warszawa

Kamiński 89
24 kolejka
SO/02/04 12:00

Jagiellonia II Białystok

Zajączkowski 24 (s), Twarowski 59, Samborski 82
3-1

Błonianka Błonie

Jabłoński 4 (k)
SO/02/04 15:00

Znicz Biała Piska

Famulak 74
1-2

ŁKS II Łódź

Jurić 8, Romanowicz 56
SO/02/04 16:00

KS Kutno

Kralkowski 5
1-3

Legionovia Legionowo

Zaklika 37, Mroczek 55, Rymek 90
WT/05/04 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Lis 28 (k)
1-0

Wissa Szczuczyn

ŚR/06/04 16:30

Pilica Białobrzegi

Paterek 45, Bykowski 84
2-1

Broń Radom

Głowacki 37
ŚR/13/04 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Michalik
1-1

Polonia Warszawa

Piątek 56
ŚR/20/04 17:30

Lechia Tomaszów Mazow.

Nowak 4, Lewiński 74, Biernat 90
3-0

GKS Wikielec

ŚR/04/05 17:00

Legia II Warszawa

0-2

Pelikan Łowicz

Olpiński 62, Kolus 90
ŚR/04/05 17:00

Ursus Warszawa

Buczkowski 62, Bernacik 76
2-1

Unia Skierniewice

Niedzielski 8
25 kolejka
SO/09/04 11:30

ŁKS II Łódź

0-1

Legia II Warszawa

Pierzak 70
SO/09/04 16:00

KS Kutno

0-1

Wissa Szczuczyn

Koncewicz 90
SO/09/04 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-0

Legionovia Legionowo

SO/09/04 16:00

Unia Skierniewice

Stępień 32 (k)
1-3

Sokół Aleksandrów Ł.

Horoszkiewicz 46, Kania 71, Golański 90
SO/09/04 17:00

Polonia Warszawa

Pazio 9, Marciniec 44, Kluska 53, Fadecki 57, Pieczara 59
5-0

Ursus Warszawa

SO/09/04 17:00

Broń Radom

Derlatka 21, Bartosiak 45
2-2

Mamry Giżycko

Bucio 57, Fabio 69
SO/09/04 18:00

GKS Wikielec

Jajkowski 56
1-1

Znicz Biała Piska

Giełażyn 81
ND/10/04 12:00

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 13, 40, Łojszczyk 65, Mycka 83
4-0

Pilica Białobrzegi

ND/10/04 13:00

Błonianka Błonie

Śmieciński 8, Krawczyk 90
2-2

Świt Nowy Dwór M.

Gajewski 5, Radionow 88
26 kolejka
PT/15/04 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Cyran 72
1-0

Wissa Szczuczyn

SO/16/04 12:00

Legia II Warszawa

Strzałek 2, 8, 18, Dzięgielewski 45
4-1

GKS Wikielec

Jajkowski 90
SO/16/04 12:00

Świt Nowy Dwór M.

Basiuk 56
1-3

Jagiellonia II Białystok

Wiktoruk 19, Twarowski 27, Dyszy 32
SO/16/04 13:00

Pilica Białobrzegi

0-0

ŁKS II Łódź

SO/16/04 14:00

Mamry Giżycko

Broź 36
1-0

Pelikan Łowicz

SO/16/04 14:00

Ursus Warszawa

Strzałkowski 90 (k)
1-3

Błonianka Błonie

Szymczak 16, Brewczyński 19, Chyrchała 82
SO/16/04 15:00

Znicz Biała Piska

Molski 45
1-2

Legionovia Legionowo

Mroczek 46, Zjawiński 54
SO/16/04 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-1

Polonia Warszawa

Mosiejko 45
CZ/19/05 17:00

KS Kutno

Kacela 33, Skawiński 88
2-3

Unia Skierniewice

Waśniowski 14, Niedzielski 26, Stępień 49 (k)
27 kolejka
PT/22/04 17:00

Pelikan Łowicz

Czajkowski 63, Pawlicki 66
2-0

Broń Radom

SO/23/04 11:00

ŁKS II Łódź

Dynel 15, Gryszkiewicz 18
2-1

Mamry Giżycko

Fabio 47
SO/23/04 12:00

GKS Wikielec

0-2

Pilica Białobrzegi

Paterek 54, 80
SO/23/04 15:00

Jagiellonia II Białystok

Augustyn 21, Majsterek 41
2-0

Ursus Warszawa

SO/23/04 16:00

Błonianka Błonie

Szymczak 11, Śmieciński 39
2-0

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/23/04 16:00

Polonia Warszawa

Mosiejko 5, 16, Fadecki 64, Marciniec 77, Lewicki 90
5-0

KS Kutno

SO/23/04 16:00

Unia Skierniewice

Niedzielski 62, Broniarek 65, Stępień 77 (k)
3-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Biernat 2, Pecyna 23
SO/23/04 17:00

Wissa Szczuczyn

Tercjak 35, 82
2-4

Znicz Biała Piska

Gulbierz 4, Giełażyn 10, Famulak 33, Mosakowski 54
SO/23/04 17:00

Legionovia Legionowo

Mroczek 41, Bajdur 54 (k)
2-0

Legia II Warszawa

28 kolejka
ŚR/27/04 16:00

Znicz Biała Piska

Giełażyn 77, 87
2-1

Unia Skierniewice

Kowalczyk 40
ŚR/27/04 16:00

Ursus Warszawa

Tarnowski 76
1-0

Świt Nowy Dwór M.

ŚR/27/04 17:00

Pilica Białobrzegi

Kencel 75
1-2

Legionovia Legionowo

Zjawiński 11, Mroczek 44 (k)
ŚR/27/04 17:00

Legia II Warszawa

Kamiński 26, Dzięgielewski 27, Skwierczyński 33
3-1

Wissa Szczuczyn

Koncewicz 84
ŚR/27/04 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-1

Polonia Warszawa

Jakubczyk 79 (s)
ŚR/27/04 17:00

KS Kutno

Cudowski 31
1-1

Błonianka Błonie

Szymczak 15
ŚR/27/04 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Kania 8
1-2

Jagiellonia II Białystok

Dyszy 75, Samborski 82 (k)
ŚR/27/04 18:00

Broń Radom

Kośmicki 83
1-1

ŁKS II Łódź

Janczukowicz 31
ŚR/18/05 17:00

Mamry Giżycko

0-1

GKS Wikielec

Grzybowski 23
29 kolejka
SO/30/04 12:00

GKS Wikielec

Kacperek 17, Błaszak 25, Otręba 71, Szypulski 90
4-1

Broń Radom

Derlatka 55
SO/30/04 12:00

ŁKS II Łódź

0-2

Pelikan Łowicz

Tabor 75, Sołtysiński 77
SO/30/04 13:00

Unia Skierniewice

Sabiłło 72, Gierach 79, Niedzielski 88
3-2

Legia II Warszawa

Pierzak 11, Dzięgielewski 54
SO/30/04 13:00

Wissa Szczuczyn

Tercjak 12, 70
2-2

Pilica Białobrzegi

Korczakowski 85, Bykowski 90
SO/30/04 14:00

Błonianka Błonie

Korczak 5, Jabłoński 60
2-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Lewiński 6
SO/30/04 17:00

Polonia Warszawa

Lewicki 21, 87, Fadecki 45
3-1

Znicz Biała Piska

Famulak 58
SO/30/04 17:00

Legionovia Legionowo

Bajdur 12 (k), Balicki 25, Papazjan 48, Rymek 67, Zjawiński 70, 75, Pociecha 71
7-0

Mamry Giżycko

ND/01/05 15:00

Jagiellonia II Białystok

Wiktoruk 29
1-2

KS Kutno

Cudowski 45, Kraśniewski 77 (k)
ND/01/05 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Kamiński 55, Radionow 68, Cuch 70
3-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Golański 52
30 kolejka
SO/07/05 12:00

Legia II Warszawa

Strzałek 12
1-0

Polonia Warszawa

SO/07/05 14:00

Mamry Giżycko

Ratajczyk 81, Świderski 90
2-1

Wissa Szczuczyn

Buzun 58
SO/07/05 14:00

Znicz Biała Piska

0-0

Błonianka Błonie

SO/07/05 17:00

Broń Radom

0-0

Legionovia Legionowo

SO/07/05 17:00

Pilica Białobrzegi

Pankowski 49
1-0

Unia Skierniewice

SO/07/05 17:00

KS Kutno

Cudowski 5, Kralkowski 51
2-1

Świt Nowy Dwór M.

Sosnowski 57 (k)
SO/07/05 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-2

Ursus Warszawa

Strzałkowski 16, 44
ND/08/05 12:00

Pelikan Łowicz

Pawlicki 68
1-1

GKS Wikielec

Otręba 58
ND/08/05 12:00

Lechia Tomaszów Mazow.

2-0

Jagiellonia II Białystok

31 kolejka
ŚR/11/05 17:00

Ursus Warszawa

Muszyński 25, Strzałkowski 34, 67
3-2

KS Kutno

Patora 50, Kacela 88
ŚR/11/05 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Sosnowski 18 (k), Jampol 45
2-0

Lechia Tomaszów Mazow.

ŚR/11/05 17:00

Jagiellonia II Białystok

Majsterek 80 (k), Samborski 90
2-1

Znicz Biała Piska

Bajduk 34
ŚR/11/05 17:00

Unia Skierniewice

Sabiłło 10
1-2

Mamry Giżycko

Broź 53, Fabio 73
ŚR/11/05 17:00

GKS Wikielec

0-0

ŁKS II Łódź

ŚR/11/05 17:30

Wissa Szczuczyn

Toczydłowski 2 (k)
1-2

Broń Radom

Prichna 22, Ramirez 79
ŚR/11/05 18:00

Błonianka Błonie

Jarczak 9 (k), Jabłoński 15 (k), Miyamoto 84
3-3

Legia II Warszawa

Papliński 65 (s), Dzięgielewski 70, Grudziński 90
ŚR/11/05 18:00

Legionovia Legionowo

Bajdur 14 (k), 44, Balicki 90
3-1

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 73 (k)
ŚR/11/05 18:30

Polonia Warszawa

Arak 20, Koton 42, Piątek 53, Pazio 67, Żurawski 80 (s), Lewicki 88
6-1

Pilica Białobrzegi

Paterek 49 (k)
32 kolejka
SO/14/05 11:00

Broń Radom

0-4

Unia Skierniewice

Sabiłło 36, 45, 80 (k), Nowak 68
SO/14/05 12:00

ŁKS II Łódź

Radwanek 7, Bujak 36 (s), Romanowicz 38, Ślęzak 44 (k)
4-2

Legionovia Legionowo

Zaklika 30, Balicki 58
SO/14/05 12:00

Legia II Warszawa

Kamiński 28, Dzięgielewski 52, 86, Widejko 73
4-1

Jagiellonia II Białystok

Karpiński 32
SO/14/05 12:00

KS Kutno

Kraśniewski 19
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Kania 72
SO/14/05 14:00

Mamry Giżycko

0-2

Polonia Warszawa

Kucharski 57 (s), Lewicki 62
SO/14/05 16:00

Znicz Biała Piska

Gulbierz 24, Famulak 51, Fiedorowicz 77
3-0

Świt Nowy Dwór M.

ND/15/05 12:00

Pelikan Łowicz

Woliński 28, Sołtysiński 38 (k), 45 (k)
3-0

Wissa Szczuczyn

ND/15/05 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-3

Ursus Warszawa

Strzałkowski 11, 36, 78
ND/15/05 17:00

Pilica Białobrzegi

Winiarski 77
1-2

Błonianka Błonie

Szymczak 27, Chyrchała 90
33 kolejka
SO/21/05 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Sobociński 7, Krzyżanowski 76, Kobiera 83 (k)
3-4

Lechia Tomaszów Mazow.

Kapica 11, 36, Nowak 19, Morenkov 31
SO/21/05 17:00

Ursus Warszawa

Lenarcik 55, Tarnowski 60, Neuman 84
3-1

Znicz Biała Piska

Famulak 39
SO/21/05 17:00

Wissa Szczuczyn

0-2

ŁKS II Łódź

Sójka 16, 35
SO/21/05 18:00

Błonianka Błonie

Jabłoński 57, Miyamoto 66, Szymczak 79 (k)
3-1

Mamry Giżycko

Bucio 36 (k)
SO/21/05 18:00

Legionovia Legionowo

Mroczek 23, Barański 30
2-1

GKS Wikielec

Otręba 90
SO/21/05 19:30

Polonia Warszawa

Lewicki 35, 74, Kluska 45
3-0

Broń Radom

ND/22/05 12:00

Jagiellonia II Białystok

Bida 45, Wasilewski 54 (k), Dyszy 79
3-1

Pilica Białobrzegi

Muniak 47
ND/22/05 15:00

Unia Skierniewice

Broniarek 40
1-3

Pelikan Łowicz

Stawikowski 32, Pawlicki 44, Garnysz 77
ND/22/05 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Jampol 90, 90
2-1

Legia II Warszawa

Dzięgielewski 50
34 kolejka
PT/27/05 17:00

Mamry Giżycko

0-1

Jagiellonia II Białystok

Wasilewski 7
PT/27/05 18:00

Broń Radom

0-1

Błonianka Błonie

Korczak 63
PT/27/05 18:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Morenkov 53, Pecyna 81
2-0

KS Kutno

SO/28/05 11:00

ŁKS II Łódź

Nowacki 3, Karlikowski 12, Lipień 16
3-2

Unia Skierniewice

Sabiłło 32, Gierach 79
SO/28/05 12:00

GKS Wikielec

Arai 7, Kujawa 44 (k), Żukowski 64
3-0

Wissa Szczuczyn

SO/28/05 12:00

Legia II Warszawa

Ciach 70, 81
2-2

Ursus Warszawa

Strzałkowski 3, Tarnowski 42
SO/28/05 13:00

Pilica Białobrzegi

Zawadzki 6, 19, Winiarski 25
3-1

Świt Nowy Dwór M.

Tkaczyk 90
SO/28/05 16:00

Znicz Biała Piska

Famulak 35, Duchnowski 44, Giełażyn 73 (k), Trąbka 87
4-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Mamełka 72
SO/28/05 18:00

Pelikan Łowicz

0-2

Polonia Warszawa

Lewicki 27, Marciniec 42
35 kolejka
ŚR/01/06 17:00

KS Kutno

Kacela 26, Cudowski 64
2-4

Znicz Biała Piska

Kasperkiewicz 60 (s), Famulak 61, 83, Fiedorowicz 88
ŚR/01/06 17:00

Ursus Warszawa

Neuman 25
1-1

Pilica Białobrzegi

Winiarski 60
ŚR/01/06 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Nawotczyński 30, Jampol 82, Kuźma 85
3-1

Mamry Giżycko

Kucharski 82
ŚR/01/06 17:00

Jagiellonia II Białystok

Wasilewski 14
1-2

Broń Radom

Ramirez 62, Prichna 79
ŚR/01/06 17:00

Unia Skierniewice

0-2

GKS Wikielec

Otręba 69, Visnakovs 72
ŚR/01/06 18:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-1

Legia II Warszawa

Kwiatkowski 77
ŚR/01/06 18:00

Błonianka Błonie

Miyamoto 1, Szymczak 69, 88
3-1

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 27
ŚR/01/06 18:00

Wissa Szczuczyn

0-3

Legionovia Legionowo

Zaklika 10, Wojdyga 18, 74
ŚR/01/06 18:30

Polonia Warszawa

Arak 12, Pieczara 78
2-1

ŁKS II Łódź

Dynel 53
36 kolejka
SO/04/06 12:00

ŁKS II Łódź

Piotrowski 64, Radwanek 73, Sójka 88
3-1

Błonianka Błonie

Jarczak 90 (k)
SO/04/06 12:00

Legia II Warszawa

Ciach 18, 43
2-2

KS Kutno

Kraśniewski 30 (k), Kacela 59
SO/04/06 14:00

Mamry Giżycko

Ratajczyk 15, Bucio 25 (k), Sadocha 60
3-0

Ursus Warszawa

SO/04/06 16:00

Znicz Biała Piska

Bajduk 26, Famulak 28 (k)
2-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Biernat 66, 87
SO/04/06 17:00

GKS Wikielec

Arai 21, Jajkowski 72
2-1

Polonia Warszawa

Pazio 88
SO/04/06 17:00

Broń Radom

Kielak 63
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Radionow 90
SO/04/06 17:00

Pilica Białobrzegi

Żurawski 24, Rawski 64, Czarnecki 88
3-0

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/04/06 18:00

Legionovia Legionowo

Mroczek 40
1-1

Unia Skierniewice

Sabiłło 48 (k)
ND/05/06 12:00

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 33, 38
2-1

Jagiellonia II Białystok

Piórkowski 63
37 kolejka
PT/10/06 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Horoszkiewicz 13
1-2

Mamry Giżycko

Wiszniewski 39, Broź 79
PT/10/06 17:00

Unia Skierniewice

Sabiłło 65 (k), 90
2-3

Wissa Szczuczyn

Łupiński 35, Tercjak 40, Peda 80
PT/10/06 17:30

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 3
1-1

Legia II Warszawa

Kwiatkowski 21
SO/11/06 14:00

KS Kutno

Patora 40, Telestak 64
2-0

Pilica Białobrzegi

SO/11/06 16:00

Świt Nowy Dwór M.

0-0

Pelikan Łowicz

SO/11/06 17:00

Ursus Warszawa

0-2

Broń Radom

Kielak 15 (k), Poręba 90
SO/11/06 17:00

Jagiellonia II Białystok

Majsterek 60 (k), Wasilewski 66
2-0

ŁKS II Łódź

SO/11/06 17:00

Błonianka Błonie

0-3

GKS Wikielec

Kujawa 3 (k), Jajkowski 33, Visnakovs 82 (k)
SO/11/06 19:11

Polonia Warszawa

Koton 58, 62, Pieńkowski 90
3-2

Legionovia Legionowo

Barański 38, Zaklika 74
38 kolejka
SO/18/06 15:00

Legia II Warszawa

Jędrasik 82, Ciach 87
2-6

Znicz Biała Piska

Trąbka 19, Giełażyn 62, 69, 84, Famulak 76, Kottlenga 90
SO/18/06 17:00

Wissa Szczuczyn

Kukliński 3
1-3

Polonia Warszawa

Fadecki 28, 45 (k), Lewicki 77
SO/18/06 17:00

Legionovia Legionowo

Rymek 62, Balicki 90
2-1

Błonianka Błonie

Śmieciński 13
SO/18/06 17:00

GKS Wikielec

0-3

Jagiellonia II Białystok

Piórkowski 20, Surzyn 41, Samborski 63
SO/18/06 17:00

ŁKS II Łódź

Ślęzak 7, Piotrowski 16, Czypicki 19, Zając 40, Jastrzembski 58, 88
6-1

Świt Nowy Dwór M.

Radionow 29 (k)
SO/18/06 17:00

Pelikan Łowicz

0-2

Ursus Warszawa

Strzałkowski 56, 60 (k)
SO/18/06 17:00

Broń Radom

Prichna 44, Kielak 45 (k), 51 (k), 53, Kumoch 47, Poręba 84
6-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Góral 75
SO/18/06 17:00

Mamry Giżycko

Wiszniewski 8, 26, Świderski 27, Ratajczyk 60, Sadocha 74, Fabio 90
6-3

KS Kutno

Kacela 44, 70, Kraśniewski 65
SO/18/06 17:00

Pilica Białobrzegi

Rawski 10, Winiarski 18, Korczakowski 44 (k), Muniak 47, Czarnecki 71
5-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Morenkov 29, Zima 80

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1 Lech Poznań 34 74 67-24
2 Raków Częstochowa 34 69 60-30
3 Pogoń Szczecin 34 65 63-31
4 Lechia Gdańsk 34 57 52-39
5 Piast Gliwice 34 54 45-37
6 Wisła Płock 34 48 48-51
7 Radomiak Radom 34 48 42-40
8 Górnik Zabrze 34 47 55-55
9 Cracovia 34 46 40-42
10 Legia Warszawa 34 43 46-48
11 Warta Poznań 34 42 35-38
12 Jagiellonia Białystok 34 40 39-50
13 Zagłębie Lubin 34 38 43-59
14 Stal Mielec 34 37 39-52
15 Śląsk Wrocław 34 35 42-52
16 Termalica Nieciecza 34 32 36-56
17 Wisła Kraków 34 31 37-54
18 Górnik Łęczna 34 28 29-60

Piłka w telewizji

15:30 TVP Sport Polska - Islandia (na żywo)
12:55 TVP Sport Polska - Islandia (powt.)