Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 20 stycznia 2022

3 Liga grupa 1 - łódzka/mazowiecka/podlaska/warmińsko-mazurska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Legionovia Legionowo194139-2312-5-28-1-14-4-1
2Świt Nowy Dwór M.193734-1911-4-44-3-37-1-1
3Polonia Warszawa183534-1711-2-56-0-35-2-2
4Unia Skierniewice183533-2111-2-54-1-47-1-1
5Lechia Tomaszów Mazow.193338-2210-3-65-3-15-0-5
6Legia II Warszawa183039-238-6-44-2-24-4-2
7Błonianka Błonie192934-379-2-85-2-34-0-5
8KS Kutno192825-267-7-54-4-13-3-4
9Broń Radom192824-299-1-96-1-13-0-8
10Ursus Warszawa192830-378-4-73-2-55-2-2
11Pilica Białobrzegi182431-387-3-85-2-32-1-5
12ŁKS II Łódź192334-346-5-84-2-32-3-5
13Jagiellonia II Białystok192134-346-3-102-2-64-1-4
14GKS Wikielec191921-304-7-82-3-42-4-4
15Znicz Biała Piska181822-345-3-101-2-74-1-3
16Pelikan Łowicz181722-273-8-72-3-41-5-3
17Mamry Giżycko191717-345-2-120-0-95-2-3
18Sokół Aleksandrów Ł.181419-262-8-81-3-51-5-3
19Wissa Szczuczyn191314-332-7-102-5-30-2-7
PT/26/11 18:00
Broń R.
4-1
KS K.
PT/26/11 18:00
Świt N.
3-1
GKS W.
SO/27/11 13:00
Ursus W.
0-3
ŁKS I.
SO/27/11 13:00
Błonianka B.
3-0
Wissa S.
ND/28/11 12:00
Lechia T.
0-0
Mamry G.
ND/28/11 13:30
Jagiellonia I.
3-4
Legionovia L.
SO/05/03 00:00
Sokół A.
-
Pelikan Ł.
SO/05/03 14:00
Znicz B.
-
Pilica B.
SO/05/03 17:00
Polonia W.
-
Unia S.
- -
Unia S.
-
Błonianka B.
- -
Wissa S.
-
Jagiellonia I.
- -
Legionovia L.
-
Świt N.
- -
GKS W.
-
Ursus W.
- -
ŁKS I.
-
Sokół A.
- -
Pelikan Ł.
-
KS K.
- -
Broń R.
-
Lechia T.
- -
Mamry G.
-
Znicz B.
SO/12/03 00:00
Legia I.
-
Pilica B.
1 kolejka
SO/07/08 16:00

Mamry Giżycko

0-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Morenkov 25, 62
SO/07/08 16:00

KS Kutno

Patora 41
1-3

Broń Radom

Bartosiak 33, Kielak 52, Dias 83
SO/07/08 16:00

Legionovia Legionowo

Papazjan 7, Koziara 24
2-0

Jagiellonia II Białystok

SO/07/08 17:00

Pilica Białobrzegi

Uziębło 16, Karasek 45
2-2

Znicz Biała Piska

Kalinowski 51, Famulak 63
SO/07/08 17:00

GKS Wikielec

0-3

Świt Nowy Dwór M.

Gajewski 20, Wiśniewski 58, Kwiatkowski 88
SO/07/08 17:00

Wissa Szczuczyn

Zalewski 2, Buzun 11, Radzikowski 90
3-1

Błonianka Błonie

Czapa 90 (k)
SO/07/08 18:00

ŁKS II Łódź

Dynel 11, Radaszkiewicz 14, Nowacki 80, Ślęzak 86 (k)
4-3

Ursus Warszawa

Strzałkowski 22, 44, Tarnowski 65
ND/08/08 12:00

Pelikan Łowicz

Wawrzyński 60
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Wolinowski 46
WT/10/08 17:00

Unia Skierniewice

Makuch 63, Sabiłło 75
2-1

Polonia Warszawa

Paczuk 43
2 kolejka
PT/13/08 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Amroziński 85
1-0

Broń Radom

SO/14/08 12:00

Jagiellonia II Białystok

Głowicki 23 (k), Mudrinski 34, Kostal 63
3-0

Wissa Szczuczyn

SO/14/08 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Gajewski 5, Bykowski 10
2-2

Legionovia Legionowo

Bajdur 22, Koziara 79
SO/14/08 16:00

Ursus Warszawa

Tarnowski 15 (k)
1-1

GKS Wikielec

Masiak 65
SO/14/08 16:00

KS Kutno

Klepacz 38, Kacela 84
2-1

Pelikan Łowicz

Mycka 90
SO/14/08 16:00

Znicz Biała Piska

Giełażyn 90
1-2

Mamry Giżycko

Dymiński 20, Gulbierz 85
SO/14/08 17:00

Błonianka Błonie

0-1

Unia Skierniewice

Sabiłło 48
SO/14/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Kania 57
1-1

ŁKS II Łódź

Lorenc 50
SO/14/08 17:00

Pilica Białobrzegi

Dobkowski 43, Rawski 53, Paterek 69
3-1

Legia II Warszawa

Ciach 83 (k)
3 kolejka
WT/17/08 18:00

ŁKS II Łódź

Ślęzak 29 (k), Dynel 79
2-1

KS Kutno

Patora 26
ŚR/18/08 17:00

Znicz Biała Piska

Kuśnierz 48, Famulak 50, Giełażyn 55 (k)
3-0

Broń Radom

ŚR/18/08 17:00

Pelikan Łowicz

Kolus 46, Sluga 75, Wawrzyński 84 (k)
3-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Jakubczyk 33 (k), Turewicz 47
ŚR/18/08 17:00

Legionovia Legionowo

Kaczorowski 32, Dobrogost 60
2-3

Ursus Warszawa

Kamiński 29, Strzałkowski 53, 59
ŚR/18/08 18:00

Mamry Giżycko

0-4

Legia II Warszawa

Skwierczyński 56, 83, Kamiński 67, 74
ŚR/18/08 18:00

GKS Wikielec

Korzeniewski 45, Jajkowski 75
2-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Bartosiński 23 (k), Zagórski 71
ŚR/18/08 18:00

Wissa Szczuczyn

0-0

Świt Nowy Dwór M.

ŚR/18/08 18:00

Unia Skierniewice

Sabiłło 90
1-2

Jagiellonia II Białystok

Samborski 5, Kostal 81
ŚR/18/08 19:11

Polonia Warszawa

Kluska 57, Piątek 59, Pieczara 73
3-0

Błonianka Błonie

4 kolejka
SO/21/08 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mroczek 30, Lewiński 62, Amroziński 82
3-0

ŁKS II Łódź

SO/21/08 15:00

Jagiellonia II Białystok

Żukowski 28
1-5

Polonia Warszawa

Pieczara 34 (k), Orpik 44 (s), Wełna 60, Niewiarowski 70, Marcinho 83
SO/21/08 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Wojciechowski 13 (s), Długołęcki 17
2-4

Unia Skierniewice

Sabiłło 29 (k), 44, 72 (k), Cuch 45 (s)
SO/21/08 16:00

Ursus Warszawa

Strzałkowski 4
1-1

Wissa Szczuczyn

Tercjak 51
SO/21/08 17:00

KS Kutno

0-0

GKS Wikielec

SO/21/08 17:00

Pilica Białobrzegi

Paterek 65, Winiarski 72, Rawski 75, Korczakowski 90
4-1

Mamry Giżycko

Adamiec 60
ND/22/08 11:00

Legia II Warszawa

Ciepiela 50, Pierzak 72, Kamiński 90
3-1

Broń Radom

Mora 85
ND/22/08 12:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Zagórski 30, Góral 53, Dziuba 90
3-4

Legionovia Legionowo

Mroczek 42, Zjawiński 49, Zaklika 70, Bajdur 87
ND/22/08 17:00

Znicz Biała Piska

Giełażyn 43
1-3

Pelikan Łowicz

Wawrzyński 75, 90 (k), Kolus 90 (k)
5 kolejka
PT/27/08 16:00

ŁKS II Łódź

Ślęzak 41 (k)
1-2

Znicz Biała Piska

Duchnowski 32, Kuśnierz 55
PT/27/08 19:00

Broń Radom

de la Nuez 5, Kumoch 42, Kośmicki 47
3-1

Pilica Białobrzegi

Paterek 24 (k)
SO/28/08 14:00

GKS Wikielec

Jankowski 55, 66, Święty 68
3-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/28/08 16:00

Błonianka Błonie

Zajączkowski 12, Czapa 23 (k), 51, Chyrchała 73
4-2

Jagiellonia II Białystok

Głowicki 50, Karpiński 53
SO/28/08 17:00

Legionovia Legionowo

Zjawiński 25, Karabin 85
2-1

KS Kutno

Kralkowski 4
SO/28/08 17:00

Unia Skierniewice

Winkler 88
1-2

Ursus Warszawa

Strzałkowski 12, Kamiński 74
SO/28/08 19:11

Polonia Warszawa

Kluska 53
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Sosnowski 25 (k), 82
ND/29/08 12:00

Pelikan Łowicz

Łojszczyk 11
1-1

Legia II Warszawa

Dzięgielewski 36
ND/29/08 20:00

Wissa Szczuczyn

Sakowicz 42
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Góral 85
6 kolejka
PT/03/09 16:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Lis 85 (k)
1-4

Unia Skierniewice

Kowalczyk 26, Sabiłło 34, 68 (k), Waśniowski 87
SO/04/09 12:00

Wissa Szczuczyn

Buzun 22
1-2

KS Kutno

Cudowski 71, Kacela 73
SO/04/09 15:00

Legionovia Legionowo

Bajdur 7, 9, Papazjan 70
3-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Amroziński 42
SO/04/09 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Zajączkowski 32 (s)
1-3

Błonianka Błonie

Kamiński 43 (s), Chyrchała 65, 68
SO/04/09 16:00

Ursus Warszawa

0-2

Polonia Warszawa

Pieczara 80, Paczuk 90
SO/04/09 16:00

Mamry Giżycko

Broź 84 (k)
1-2

Broń Radom

Goljasz 48, Olszewski 51
SO/04/09 17:00

Znicz Biała Piska

Famulak 69
1-2

GKS Wikielec

Masiak 22, 45
SO/04/09 17:00

Pilica Białobrzegi

Niedziela 77
1-1

Pelikan Łowicz

Woliński 87
ND/05/09 12:00

Legia II Warszawa

Kostorz 69 (k), Ciach 82 (k)
2-1

ŁKS II Łódź

Wszołek 8
7 kolejka
ŚR/08/09 14:00

Jagiellonia II Białystok

0-1

Świt Nowy Dwór M.

Kuźma 75
ŚR/08/09 16:00

Unia Skierniewice

Kłąb 78
1-2

KS Kutno

Kacela 3, Patora 62
ŚR/08/09 16:30

GKS Wikielec

Jankowski 5 (k)
1-0

Legia II Warszawa

ŚR/08/09 17:00

Pelikan Łowicz

Łojszczyk 61 (k)
1-1

Mamry Giżycko

Wiszniewski 23
ŚR/08/09 17:00

ŁKS II Łódź

Radaszkiewicz 9 (k), Ślęzak 29 (k)
2-3

Pilica Białobrzegi

Winiarski 48, Zawadzki 49, Paterek 76
ŚR/08/09 17:00

Legionovia Legionowo

Zjawiński 58
1-0

Znicz Biała Piska

ŚR/08/09 17:00

Błonianka Błonie

Śmieciński 72, 84
2-2

Ursus Warszawa

Strzałkowski 26, Kamiński 81
ŚR/08/09 18:00

Polonia Warszawa

Piątek 1
1-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ŚR/08/09 19:00

Wissa Szczuczyn

Tercjak 36
1-4

Lechia Tomaszów Mazow.

Morenkov 43, 70, Pecyna 45, Ambroziński 73
8 kolejka
SO/11/09 12:00

Legia II Warszawa

Kostorz 58
1-1

Legionovia Legionowo

Bajdur 44
SO/11/09 15:00

KS Kutno

0-0

Polonia Warszawa

SO/11/09 15:00

Mamry Giżycko

Łapiński 8
1-3

ŁKS II Łódź

Kuźma 31, Romanowicz 44 (k), Radaszkiewicz 59 (k)
SO/11/09 16:00

Ursus Warszawa

Strzałkowski 4, Neuman 24
2-3

Jagiellonia II Białystok

Kostal 11 (k), 57, Karpiński 22
SO/11/09 16:00

Pilica Białobrzegi

Paterek 17 (k), Imiołek 75, Bykowski 88
3-0

GKS Wikielec

SO/11/09 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Krajewski 68 (s)
1-1

Unia Skierniewice

Waśniowski 5
SO/11/09 17:00

Broń Radom

0-0

Pelikan Łowicz

ND/12/09 12:00

Sokół Aleksandrów Ł.

3-0

Błonianka Błonie

ND/12/09 17:00

Znicz Biała Piska

0-0

Wissa Szczuczyn

9 kolejka
PT/17/09 18:00

GKS Wikielec

Raiński 76 (s)
1-2

Mamry Giżycko

Łapiński 54, Wiszniewski 57
SO/18/09 15:00

Unia Skierniewice

Kłąb 44, Wilanowski 64, Makuch 89
3-2

Znicz Biała Piska

Gondek 5, Kuśnierz 82
SO/18/09 16:00

ŁKS II Łódź

Karlikowski 5, Ślęzak 12 (k)
2-1

Broń Radom

Kielak 73
SO/18/09 16:00

Legionovia Legionowo

Zaklika 33, Zjawiński 68, Smuga 90
3-1

Pilica Białobrzegi

Imiołek 66
SO/18/09 16:00

Wissa Szczuczyn

0-0

Legia II Warszawa

SO/18/09 19:11

Polonia Warszawa

Kluska 5, Pieczara 79
2-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Jakubczyk 69 (k)
ND/19/09 11:00

Błonianka Błonie

Włodarczyk 41
1-2

KS Kutno

Białas 33, Szczepański 85
ND/19/09 14:00

Jagiellonia II Białystok

Kostal 8 (k), Matus 41
2-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ND/19/09 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Sosnowski 5 (k), Gajewski 32, Kuźma 73
3-0

Ursus Warszawa

10 kolejka
SO/25/09 11:00

Legia II Warszawa

0-2

Unia Skierniewice

Kłąb 59, 66
SO/25/09 13:00

KS Kutno

Kralkowski 37
1-0

Jagiellonia II Białystok

SO/25/09 14:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Pałgan 90
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Gajewski 20, Munik 77
SO/25/09 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Kaproń 39, Pecyna 53, Szymczak 73, Mroczek 76
4-0

Błonianka Błonie

SO/25/09 16:00

Znicz Biała Piska

Giełażyn 58
1-3

Polonia Warszawa

Wełna 12, Piątek 57, Górski 90
SO/25/09 16:00

Pilica Białobrzegi

Rawski 13, Michalski 87
2-1

Wissa Szczuczyn

Zalewski 17
SO/25/09 16:00

Mamry Giżycko

0-1

Legionovia Legionowo

Balicki 89
SO/25/09 17:00

Broń Radom

Kielak 43, Grudzień 45, Goljasz 73
3-2

GKS Wikielec

Masiak 1, Święty 31
ND/26/09 12:00

Pelikan Łowicz

Kuciński 15, Łojszczyk 32, Marcioch 45
3-0

ŁKS II Łódź

11 kolejka
SO/02/10 15:00

GKS Wikielec

Otręba 90
1-1

Pelikan Łowicz

Marcioch 9
SO/02/10 15:00

Unia Skierniewice

0-1

Pilica Białobrzegi

Walasek 69
SO/02/10 15:00

Błonianka Błonie

Miyamoto 86
1-4

Znicz Biała Piska

Giełażyn 20, Molski 22, Gondek 55, Furman 75
SO/02/10 15:30

Wissa Szczuczyn

Łupiński 23
1-2

Mamry Giżycko

Bucio 5, Adamiec 89
SO/02/10 16:00

Legionovia Legionowo

Bajdur 90
1-0

Broń Radom

SO/02/10 16:00

Ursus Warszawa

Kozarzewski 22, Strzałkowski 38
2-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Kmita 28
SO/02/10 17:00

Polonia Warszawa

Piątek 17, Pieczara 52 (k)
2-3

Legia II Warszawa

Włodarczyk 19, 77, 90 (k)
ND/03/10 15:00

Jagiellonia II Białystok

0-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Lewiński 33, Jakubczyk 79 (k)
ND/03/10 15:00

Świt Nowy Dwór M.

Sosnowski 26, Kowalczyk 61
2-2

KS Kutno

Patora 30, Kralkowski 64
12 kolejka
PT/08/10 19:00

Broń Radom

Głowacki 32
1-0

Wissa Szczuczyn

SO/09/10 12:00

Legia II Warszawa

Dzięgielewski 4, 13, Kostorz 11, 70, Nawotka 73, Kamiński 76
6-2

Błonianka Błonie

Szymczak 21, Krawczyk 90
SO/09/10 14:00

Mamry Giżycko

Wiśniewski 41
1-3

Unia Skierniewice

Makuch 38, Sabiłło 73, 75
SO/09/10 15:00

KS Kutno

0-0

Ursus Warszawa

SO/09/10 15:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-3

Świt Nowy Dwór M.

Tkaczyk 23, Kwiatkowski 83, Turewicz 90 (s)
SO/09/10 15:00

Znicz Biała Piska

0-3

Jagiellonia II Białystok

Wiktoruk 61 (k), Karpiński 73 (k), Majsterek 75 (k)
SO/09/10 15:00

Pilica Białobrzegi

Paterek 30 (k)
1-2

Polonia Warszawa

Pazio 52, 70
SO/09/10 15:30

ŁKS II Łódź

Dynel 37, Radzinski 67
2-2

GKS Wikielec

Masiak 62, Otręba 90
ND/10/10 12:00

Pelikan Łowicz

Kolus 14 (k)
1-2

Legionovia Legionowo

Mroczek 16, Koziara 71 (k)
13 kolejka
ŚR/13/10 15:00

Unia Skierniewice

Sabiłło 45
1-0

Broń Radom

ŚR/13/10 15:00

Błonianka Błonie

Miyamoto 2, Walasek 4 (s), Śmieciński 74, Sieński 90
4-0

Pilica Białobrzegi

ŚR/13/10 15:00

Świt Nowy Dwór M.

0-2

Znicz Biała Piska

Furman 12, Kalinowski 47
ŚR/13/10 15:00

Ursus Warszawa

0-5

Lechia Tomaszów Mazow.

Jakubczyk 44 (k), Amroziński 45, Mroczek 62, 66, Morenkov 90
ŚR/13/10 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Góral 89
1-1

KS Kutno

Kraśniewski 49 (k)
ŚR/13/10 15:30

Legionovia Legionowo

Zaklika 17, Wojdyga 43, Balicki 81, Zjawiński 90
4-2

ŁKS II Łódź

Corral 2, 25
ŚR/13/10 16:00

Jagiellonia II Białystok

Wiktoruk 55 (k), Orpik 84
2-2

Legia II Warszawa

Widejko 21, Dzięgielewski 58
ŚR/13/10 19:00

Wissa Szczuczyn

0-0

Pelikan Łowicz

ŚR/13/10 19:11

Polonia Warszawa

Kluska 60
1-2

Mamry Giżycko

Łapiński 36, 62
14 kolejka
SO/16/10 11:00

Legia II Warszawa

Skwierczyński 30, 34
2-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/16/10 14:00

Znicz Biała Piska

Gondek 43
1-3

Ursus Warszawa

Strzałkowski 41, 63, Tarnowski 67
SO/16/10 14:00

Mamry Giżycko

Bucio 54
1-3

Błonianka Błonie

Szymczak 49, Miyamoto 82, Sieński 89
SO/16/10 15:00

Pilica Białobrzegi

Winiarski 24, Bykowski 70 (k)
2-8

Jagiellonia II Białystok

Karpiński 10, 54, 71, 78, Wojciechowski 14, Kostal 45, Surzyn 58, 73
SO/16/10 15:00

GKS Wikielec

Kacperek 90
1-1

Legionovia Legionowo

Zjawiński 33
SO/16/10 17:00

Broń Radom

Goljasz 46, Kielak 74
2-1

Polonia Warszawa

Pazio 9
ND/17/10 12:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ND/17/10 12:00

Pelikan Łowicz

0-3

Unia Skierniewice

Kowalczyk 54, Krajewski 73, Nowak 75
ND/17/10 15:30

ŁKS II Łódź

Kowalczyk 17, Dynel 35, 45, Ślęzak 61 (k), 90, Lipień 90
6-1

Wissa Szczuczyn

Buzun 6
15 kolejka
SO/23/10 12:00

Unia Skierniewice

Sabiłło 26 (k)
1-1

ŁKS II Łódź

Ślęzak 18 (k)
SO/23/10 12:00

KS Kutno

Kacela 5, Patora 40
2-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Amroziński 8
SO/23/10 13:00

Wissa Szczuczyn

Zalewski 60
1-1

GKS Wikielec

Kacperek 42
SO/23/10 14:00

Błonianka Błonie

Śmieciński 53, Miyamoto 73
2-0

Broń Radom

SO/23/10 14:00

Świt Nowy Dwór M.

Gajewski 7, 83, Długołęcki 87
3-0

Pilica Białobrzegi

SO/23/10 14:00

Ursus Warszawa

0-4

Legia II Warszawa

Ciepiela 20, Gomes 23, Włodarczyk 38, 42
SO/23/10 14:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-1

Znicz Biała Piska

Giełażyn 90
SO/23/10 17:00

Polonia Warszawa

Paczuk 4, Piątek 45 (k), 63
3-1

Pelikan Łowicz

Kuciński 90
SO/04/12 13:00

Jagiellonia II Białystok

0-1

Mamry Giżycko

Wiszniewski 65
16 kolejka
SO/30/10 11:00

Legia II Warszawa

Ciach 41
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Lis 90
SO/30/10 11:30

ŁKS II Łódź

0-1

Polonia Warszawa

Mosiejko 56
SO/30/10 12:00

Pilica Białobrzegi

Niedziela 44, Rawski 90
2-3

Ursus Warszawa

Pyrzyna 5, Strzałkowski 33, Kamiński 62 (k)
SO/30/10 13:00

Znicz Biała Piska

Duchnowski 68
1-1

KS Kutno

Kraśniewski 32 (k)
SO/30/10 13:00

Legionovia Legionowo

Zjawiński 27, Bajdur 34, 45
3-0

Wissa Szczuczyn

SO/30/10 14:00

Mamry Giżycko

0-1

Świt Nowy Dwór M.

Kowalczyk 54
SO/30/10 14:00

Broń Radom

Kielak 33, Goljasz 80
2-1

Jagiellonia II Białystok

Karpiński 27
SO/30/10 14:00

GKS Wikielec

Jankowski 2, Otręba 78
2-3

Unia Skierniewice

Sabiłło 55, 90 (k), Kowalczyk 86
ND/31/10 12:00

Pelikan Łowicz

Woliński 27, Wawrzyński 80
2-3

Błonianka Błonie

Jarczak 30 (k), Krawczyk 36, Kolus 74 (s)
17 kolejka
SO/06/11 12:00

KS Kutno

Bujalski 45, Kraśniewski 88 (k), Białas 90
3-3

Legia II Warszawa

Dzięgielewski 38, Nawotka 79, 84
SO/06/11 13:00

Unia Skierniewice

Ogłoziński 75
1-0

Legionovia Legionowo

SO/06/11 13:00

Błonianka Błonie

Szymczak 31, Skowron 44
2-1

ŁKS II Łódź

Dynel 58
SO/06/11 13:00

Ursus Warszawa

Kamiński 8 (k), Pyrzyna 42
2-1

Mamry Giżycko

Czarnecki 12 (s)
SO/06/11 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-0

Pilica Białobrzegi

SO/06/11 14:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Amroziński 23, 38, 41, Cyran 29, Jakubczyk 33 (k)
5-0

Znicz Biała Piska

SO/06/11 16:00

Polonia Warszawa

Jarosz 50, Kluska 53, 60
3-0

GKS Wikielec

SO/06/11 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Kamiński 41, Długołęcki 62, Kuźma 90
3-0

Broń Radom

ND/07/11 13:00

Jagiellonia II Białystok

Toporkiewicz 45 (k)
1-1

Pelikan Łowicz

Kolus 6 (k)
18 kolejka
PT/12/11 18:00

Broń Radom

0-4

Ursus Warszawa

Tarnowski 19, 76, Dziełak 38, Pyrzyna 65
SO/13/11 11:00

Legia II Warszawa

Włodarczyk 5, 61
2-3

Lechia Tomaszów Mazow.

Morenkov 46, Amroziński 57, Mroczek 69
SO/13/11 11:00

ŁKS II Łódź

Karlikowski 62, Ślęzak 65 (k), Piotrowski 76
3-3

Jagiellonia II Białystok

Karpiński 9, 55, Toporkiewicz 50 (k)
SO/13/11 12:00

Wissa Szczuczyn

Toczydłowski 12, Zambrowski 82, Radzikowski 90
3-1

Unia Skierniewice

Szczodry 2
SO/13/11 13:00

Pilica Białobrzegi

Kencel 45, Paterek 75, Niedziela 81
3-1

KS Kutno

Kraśniewski 70 (k)
SO/13/11 13:00

Mamry Giżycko

Raiński 14
1-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Góral 27, 34
SO/13/11 13:00

GKS Wikielec

0-1

Błonianka Błonie

Jarczak 60 (k)
SO/13/11 13:00

Legionovia Legionowo

Mroczek 28
1-1

Polonia Warszawa

Pieńkowski 60
ND/14/11 12:00

Pelikan Łowicz

Kolus 67 (k)
1-3

Świt Nowy Dwór M.

Cuch 9, 60, Gajewski 50
19 kolejka
PT/19/11 19:11

Polonia Warszawa

Piątek 11, Wyszkowski 51
2-0

Wissa Szczuczyn

SO/20/11 12:00

KS Kutno

Kacela 51, 79
2-0

Mamry Giżycko

SO/20/11 13:00

Błonianka Błonie

Jarczak 60, 79 (k)
2-2

Legionovia Legionowo

Koziara 58, Sonnenberg 80
SO/20/11 13:00

Ursus Warszawa

Kamiński 60 (k), Tarnowski 68
2-1

Pelikan Łowicz

Białousko 6
SO/20/11 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Pękała 20
1-2

Broń Radom

Kielak 45 (k), Wrześniewski 66
SO/20/11 13:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mroczek 15, Amroziński 31, Kapica 82
3-2

Pilica Białobrzegi

Paterek 11, Czarnecki 90
SO/20/11 13:00

Znicz Biała Piska

0-4

Legia II Warszawa

Ciach 20 (k), Niski 30, Gomes 55, Dzięgielewski 89
SO/20/11 16:25

Świt Nowy Dwór M.

0-0

ŁKS II Łódź

ND/21/11 13:00

Jagiellonia II Białystok

0-1

GKS Wikielec

Jankowski 70 (k)
20 kolejka
PT/26/11 18:00

Broń Radom

Bartosiak 18, Goljasz 39, Kumoch 62, Głowacki 68
4-1

KS Kutno

Kacela 90
PT/26/11 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Gajewski 9, Sosnowski 64 (k), Tkaczyk 90
3-1

GKS Wikielec

Szypulski 62 (k)
SO/27/11 13:00

Ursus Warszawa

0-3

ŁKS II Łódź

Jastrzembski 83, 86, 90 (k)
SO/27/11 13:00

Błonianka Błonie

Szymczak 48, Śmieciński 80, Miyamoto 87
3-0

Wissa Szczuczyn

ND/28/11 12:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-0

Mamry Giżycko

ND/28/11 13:30

Jagiellonia II Białystok

Zyśk 13, Karpiński 26 (k), Waszkiewicz 66 (s)
3-4

Legionovia Legionowo

Papazjan 14, Sonnenberg 48, Koziara 62 (k), 90
SO/05/03 00:00

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Pelikan Łowicz

SO/05/03 14:00

Znicz Biała Piska

-

Pilica Białobrzegi

SO/05/03 17:00

Polonia Warszawa

-

Unia Skierniewice

21 kolejka
- -

Unia Skierniewice

-

Błonianka Błonie

- -

Wissa Szczuczyn

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Legionovia Legionowo

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

GKS Wikielec

-

Ursus Warszawa

- -

ŁKS II Łódź

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Pelikan Łowicz

-

KS Kutno

- -

Broń Radom

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Mamry Giżycko

-

Znicz Biała Piska

SO/12/03 00:00

Legia II Warszawa

-

Pilica Białobrzegi

22 kolejka
- -

Legia II Warszawa

-

Mamry Giżycko

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Pelikan Łowicz

- -

KS Kutno

-

ŁKS II Łódź

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

GKS Wikielec

- -

Ursus Warszawa

-

Legionovia Legionowo

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Wissa Szczuczyn

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Unia Skierniewice

- -

Błonianka Błonie

-

Polonia Warszawa

SO/19/03 00:00

Broń Radom

-

Znicz Biała Piska

23 kolejka
- -

Unia Skierniewice

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Wissa Szczuczyn

-

Ursus Warszawa

- -

Legionovia Legionowo

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

GKS Wikielec

-

KS Kutno

- -

ŁKS II Łódź

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Pelikan Łowicz

-

Znicz Biała Piska

- -

Broń Radom

-

Legia II Warszawa

- -

Mamry Giżycko

-

Pilica Białobrzegi

SO/26/03 00:00

Polonia Warszawa

-

Jagiellonia II Białystok

24 kolejka
- -

Legia II Warszawa

-

Pelikan Łowicz

- -

Znicz Biała Piska

-

ŁKS II Łódź

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

GKS Wikielec

- -

KS Kutno

-

Legionovia Legionowo

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Wissa Szczuczyn

- -

Ursus Warszawa

-

Unia Skierniewice

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Polonia Warszawa

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Błonianka Błonie

SO/02/04 00:00

Pilica Białobrzegi

-

Broń Radom

25 kolejka
- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Legionovia Legionowo

- -

Błonianka Błonie

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Polonia Warszawa

-

Ursus Warszawa

- -

Unia Skierniewice

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

GKS Wikielec

-

Znicz Biała Piska

- -

ŁKS II Łódź

-

Legia II Warszawa

- -

Pelikan Łowicz

-

Pilica Białobrzegi

- -

Broń Radom

-

Mamry Giżycko

SO/09/04 00:00

KS Kutno

-

Wissa Szczuczyn

26 kolejka
- -

Pilica Białobrzegi

-

ŁKS II Łódź

- -

Legia II Warszawa

-

GKS Wikielec

- -

Znicz Biała Piska

-

Legionovia Legionowo

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Wissa Szczuczyn

- -

KS Kutno

-

Unia Skierniewice

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Polonia Warszawa

- -

Ursus Warszawa

-

Błonianka Błonie

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Jagiellonia II Białystok

SO/16/04 00:00

Mamry Giżycko

-

Pelikan Łowicz

27 kolejka
- -

Błonianka Błonie

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Polonia Warszawa

-

KS Kutno

- -

Unia Skierniewice

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Wissa Szczuczyn

-

Znicz Biała Piska

- -

Legionovia Legionowo

-

Legia II Warszawa

- -

GKS Wikielec

-

Pilica Białobrzegi

- -

ŁKS II Łódź

-

Mamry Giżycko

- -

Pelikan Łowicz

-

Broń Radom

SO/23/04 00:00

Jagiellonia II Białystok

-

Ursus Warszawa

28 kolejka
- -

Mamry Giżycko

-

GKS Wikielec

- -

Pilica Białobrzegi

-

Legionovia Legionowo

- -

Legia II Warszawa

-

Wissa Szczuczyn

- -

Znicz Biała Piska

-

Unia Skierniewice

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Polonia Warszawa

- -

KS Kutno

-

Błonianka Błonie

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Ursus Warszawa

-

Świt Nowy Dwór M.

ŚR/27/04 00:00

Broń Radom

-

ŁKS II Łódź

29 kolejka
- -

Jagiellonia II Białystok

-

KS Kutno

- -

Błonianka Błonie

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Polonia Warszawa

-

Znicz Biała Piska

- -

Unia Skierniewice

-

Legia II Warszawa

- -

Wissa Szczuczyn

-

Pilica Białobrzegi

- -

Legionovia Legionowo

-

Mamry Giżycko

- -

GKS Wikielec

-

Broń Radom

- -

ŁKS II Łódź

-

Pelikan Łowicz

SO/30/04 00:00

Świt Nowy Dwór M.

-

Sokół Aleksandrów Ł.

30 kolejka
- -

Broń Radom

-

Legionovia Legionowo

- -

Mamry Giżycko

-

Wissa Szczuczyn

- -

Pilica Białobrzegi

-

Unia Skierniewice

- -

Legia II Warszawa

-

Polonia Warszawa

- -

Znicz Biała Piska

-

Błonianka Błonie

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Jagiellonia II Białystok

- -

KS Kutno

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Ursus Warszawa

PN/30/05 00:00

Pelikan Łowicz

-

GKS Wikielec

31 kolejka
- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Znicz Biała Piska

- -

Błonianka Błonie

-

Legia II Warszawa

- -

Polonia Warszawa

-

Pilica Białobrzegi

- -

Unia Skierniewice

-

Mamry Giżycko

- -

Wissa Szczuczyn

-

Broń Radom

- -

Legionovia Legionowo

-

Pelikan Łowicz

- -

GKS Wikielec

-

ŁKS II Łódź

ŚR/11/05 00:00

Ursus Warszawa

-

KS Kutno

32 kolejka
- -

Pelikan Łowicz

-

Wissa Szczuczyn

- -

Broń Radom

-

Unia Skierniewice

- -

Mamry Giżycko

-

Polonia Warszawa

- -

Pilica Białobrzegi

-

Błonianka Błonie

- -

Legia II Warszawa

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Znicz Biała Piska

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Ursus Warszawa

- -

KS Kutno

-

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/14/05 00:00

ŁKS II Łódź

-

Legionovia Legionowo

33 kolejka
- -

Ursus Warszawa

-

Znicz Biała Piska

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Legia II Warszawa

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Pilica Białobrzegi

- -

Błonianka Błonie

-

Mamry Giżycko

- -

Polonia Warszawa

-

Broń Radom

- -

Unia Skierniewice

-

Pelikan Łowicz

- -

Wissa Szczuczyn

-

ŁKS II Łódź

- -

Legionovia Legionowo

-

GKS Wikielec

SO/21/05 00:00

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Lechia Tomaszów Mazow.

34 kolejka
- -

ŁKS II Łódź

-

Unia Skierniewice

- -

Pelikan Łowicz

-

Polonia Warszawa

- -

Broń Radom

-

Błonianka Błonie

- -

Mamry Giżycko

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Pilica Białobrzegi

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Legia II Warszawa

-

Ursus Warszawa

- -

Znicz Biała Piska

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

KS Kutno

SO/28/05 00:00

GKS Wikielec

-

Wissa Szczuczyn

35 kolejka
- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Legia II Warszawa

- -

Ursus Warszawa

-

Pilica Białobrzegi

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Mamry Giżycko

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Broń Radom

- -

Błonianka Błonie

-

Pelikan Łowicz

- -

Polonia Warszawa

-

ŁKS II Łódź

- -

Unia Skierniewice

-

GKS Wikielec

- -

Wissa Szczuczyn

-

Legionovia Legionowo

ŚR/01/06 00:00

KS Kutno

-

Znicz Biała Piska

36 kolejka
- -

GKS Wikielec

-

Polonia Warszawa

- -

ŁKS II Łódź

-

Błonianka Błonie

- -

Pelikan Łowicz

-

Jagiellonia II Białystok

- -

Broń Radom

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Mamry Giżycko

-

Ursus Warszawa

- -

Pilica Białobrzegi

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Legia II Warszawa

-

KS Kutno

- -

Znicz Biała Piska

-

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/04/06 00:00

Legionovia Legionowo

-

Unia Skierniewice

37 kolejka
- -

KS Kutno

-

Pilica Białobrzegi

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Mamry Giżycko

- -

Ursus Warszawa

-

Broń Radom

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Pelikan Łowicz

- -

Jagiellonia II Białystok

-

ŁKS II Łódź

- -

Błonianka Błonie

-

GKS Wikielec

- -

Polonia Warszawa

-

Legionovia Legionowo

- -

Unia Skierniewice

-

Wissa Szczuczyn

SO/11/06 00:00

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Legia II Warszawa

38 kolejka
- -

Legionovia Legionowo

-

Błonianka Błonie

- -

GKS Wikielec

-

Jagiellonia II Białystok

- -

ŁKS II Łódź

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Pelikan Łowicz

-

Ursus Warszawa

- -

Broń Radom

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Mamry Giżycko

-

KS Kutno

- -

Pilica Białobrzegi

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Legia II Warszawa

-

Znicz Biała Piska

SO/18/06 00:00

Wissa Szczuczyn

-

Polonia Warszawa

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lech Poznań194137-13
2Pogoń Szczecin193735-16
3Raków Częstochowa193536-22
4Radomiak Radom193528-16
5Lechia Gdańsk193333-23
6Wisła Płock192929-26
7Górnik Zabrze192827-26
8Stal Mielec192826-26
9Cracovia192625-26
10Śląsk Wrocław192430-30
11Jagiellonia Białystok192424-31
12Piast Gliwice192326-26
13Wisła Kraków192121-30
14Zagłębie Lubin192020-36
15Górnik Łęczna191819-36
16Warta Poznań191614-24
17Legia Warszawa181519-30
18Termalica Nieciecza 181220-32
PT/17/12 18:00
Wisła K.
3-0
Termalica N.
PT/17/12 20:30
Wisła P.
1-0
Lechia G.
SO/18/12 12:30
Piast G.
1-1
Stal M.
SO/18/12 15:00
Pogoń S.
1-1
Warta P.
SO/18/12 17:30
Śląsk W.
0-2
Cracovia
SO/18/12 20:00
Raków C.
5-0
Jagiellonia B.
ND/19/12 12:30
Górnik Ł.
2-1
Zagłębie L.
ND/19/12 15:00
Lech P.
2-1
Górnik Z.
ND/19/12 17:30
Legia W.
0-3
Radomiak R.
PT/04/02 18:00
Termalica N.
-
Jagiellonia B.
PT/04/02 20:30
Zagłębie L.
-
Legia W.
SO/05/02 15:00
Stal M.
-
Górnik Z.
SO/05/02 17:30
Piast G.
-
Pogoń S.
SO/05/02 20:00
Lechia G.
-
Śląsk W.
ND/06/02 12:30
Warta P.
-
Górnik Ł.
ND/06/02 15:00
Raków C.
-
Wisła K.
ND/06/02 17:30
Cracovia
-
Lech P.
PN/07/02 18:00
Radomiak R.
-
Wisła P.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

13:00 TVP Sport Legia - Krasnodar (na żywo)
21:30 Canal+Sport Valencia - Sevilla (na żywo)
13:00 TVP Sport Legia - Riga (na żywo)
19:00 Eleven 1 Getafe - Granada (na żywo)