Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 12 lipca 2020

3 Liga grupa 1 - łódzka/mazowiecka/podlaska/warmińsko-mazurska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Sokół Ostróda183738-1911-4-35-2-16-2-2
2Sokół Aleksandrów Ł.193637-2210-6-36-1-24-5-1
3Legia II Warszawa183630-1710-6-24-5-16-1-1
4Świt Nowy Dwór M.193332-209-6-45-1-14-5-3
5Pelikan Łowicz193237-2610-2-74-2-36-0-4
6Znicz Biała Piska193233-249-5-55-4-24-1-3
7Huragan Morąg193026-218-6-54-4-34-2-2
8Unia Skierniewice192833-399-1-92-0-77-1-2
9Concordia Elbląg192723-257-6-65-3-12-3-5
10Broń Radom192626-277-5-72-3-35-2-4
11RKS Radomsko192426-287-3-94-1-43-2-5
12Olimpia Zambrów192331-356-5-84-1-52-4-3
13Pogoń Grodzisk Mazow.192131-356-3-103-1-63-2-4
14Lechia Tomaszów Mazow.192023-325-5-94-3-31-2-6
15Ursus Warszawa191917-214-7-82-5-42-2-4
16Ruch Wysokie Mazow.191723-313-8-81-3-62-5-2
17Polonia Warszawa191716-284-5-102-2-52-3-5
18KS Wasilków19912-442-3-140-2-82-1-6
SO/14/03 13:00
Sokół A.
-
Ruch W.
SO/14/03 14:00
Concordia E.
-
Olimpia Z.
SO/14/03 15:00
Unia S.
-
Ursus W.
SO/14/03 15:00
Świt N.
-
Znicz B.
SO/14/03 15:30
Pelikan Ł.
-
Pogoń G.
SO/14/03 17:00
Polonia W.
-
Legia I.
SO/14/03 18:00
Sokół O.
-
KS W.
ND/15/03 12:00
Broń R.
-
Huragan M.
ND/15/03 14:00
RKS R.
-
Lechia T.
- -
Ruch W.
-
Świt N.
- -
Znicz B.
-
Pelikan Ł.
- -
Pogoń G.
-
Concordia E.
- -
Olimpia Z.
-
Sokół O.
- -
KS W.
-
RKS R.
- -
Lechia T.
-
Broń R.
- -
Huragan M.
-
Polonia W.
- -
Legia I.
-
Ursus W.
SO/21/03 00:00
Sokół A.
-
Unia S.
Strzelcy
18 Warchoł (legia II)
17 Maćczak (Sokół A. Ł.)
14 Maciejewski (Świt)
12 Zalewski (Olimpia)
10 Szymański (Pogoń)
8 Czarnecki (Broń)
8 Gondek (Znicz)
8 Parobczyk (Unia)
7 Babul (Ruch)
1 kolejka
SO/03/08 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Szymański 60
1-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 1, Bociek 90 (k)
SO/03/08 16:00

Ursus Warszawa

Jabłoński 24, Szerszeń 63, Muszyński 90
3-1

Broń Radom

Czarnota 20
SO/03/08 16:00

Olimpia Zambrów

Grzybowski 80
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Kwiatkowski 87, Maciejewski 90
SO/03/08 17:00

KS Wasilków

0-4

Pelikan Łowicz

Szczepański 53, Piekarski 58 (k), 68 (k), Wawrzyński 77
SO/03/08 17:00

Znicz Biała Piska

Furman 39 (k)
1-1

Ruch Wysokie Mazow.

Babul 82
SO/03/08 17:00

RKS Radomsko

0-1

Legia II Warszawa

Grudziński 89
SO/03/08 17:00

Concordia Elbląg

0-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/03/08 18:00

Huragan Morąg

Łysiak 25, 48, 53, Modrzewski 90
4-2

Sokół Ostróda

Hirsz 18, 33
SO/03/08 19:00

Polonia Warszawa

Pieczara 48, 62, 73, Zych 83
4-3

Unia Skierniewice

Parobczyk 5, Przezak 54, Bujalski 86
2 kolejka
SO/10/08 17:00

Unia Skierniewice

Parobczyk 21 (k), 64 (k), Gutkowski 39
3-2

Ruch Wysokie Mazow.

Pasko 3, Brokowski 81 (k)
SO/10/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Cupriak 62, Maćczak 75 (k), 82
3-1

Znicz Biała Piska

Romachów 90
SO/10/08 17:00

Concordia Elbląg

Pawłowski 53, Szawara 70 (k)
2-1

KS Wasilków

Ostaszewski 26
SO/10/08 17:00

RKS Radomsko

Baraniak 25, Wojtczak 30 (k), Klepczyński 80
3-0

Huragan Morąg

SO/10/08 17:00

Broń Radom

0-2

Legia II Warszawa

Niezgoda 28, Waniek 52
SO/10/08 18:00

Sokół Ostróda

Rynkowski 52, Hirsz 66
2-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/10/08 19:00

Polonia Warszawa

0-0

Ursus Warszawa

SO/10/08 19:35

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 10, Kołaczek 12 (s), Cuch 21, Maciejewski 32 (k), Drwęcki 76
5-3

Pogoń Grodzisk Mazow.

Strzałkowski 55, 79, Szymański 57
ND/11/08 11:15

Pelikan Łowicz

Warchoł 49
1-1

Olimpia Zambrów

Grzybowski 24
3 kolejka
ŚR/14/08 16:00

Ursus Warszawa

0-0

Unia Skierniewice

ŚR/14/08 17:00

KS Wasilków

0-2

Sokół Ostróda

Chwastek 14, Kubicki 49
ŚR/14/08 17:00

Olimpia Zambrów

Bortniczuk 18, Głowicki 21, 31, Zalewski 58
4-1

Concordia Elbląg

Lisiecki 5
ŚR/14/08 17:00

Znicz Biała Piska

Furman 89 (k)
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Drwęcki 72
ŚR/14/08 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

Wierzbowski 46, Babul 69
2-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 58, 81
ŚR/14/08 17:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-5

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 3, Żółtowski 40, Warchoł 60, 88, 90
ŚR/14/08 18:00

Huragan Morąg

Kołosow 87
1-1

Broń Radom

Czarnecki 37
ŚR/14/08 18:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Kania 56, Marcioch 67, Snopczyński 82, Lewiński 88
4-1

RKS Radomsko

Wojtczak 55
ŚR/21/08 18:00

Legia II Warszawa

Rosołek 20 (k), 71 (k), Cielemęcki 59
3-0

Polonia Warszawa

4 kolejka
SO/17/08 15:00

Unia Skierniewice

Bojańczyk 42, Wrzesiński 61
2-3

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 14, Bociek 22, Stolarczyk 90
SO/17/08 16:00

Ursus Warszawa

Szerszeń 33, Skowroński 79 (k)
2-3

Legia II Warszawa

Cichocki 54, Wełniak 84, 89
SO/17/08 17:00

Concordia Elbląg

Tomczuk 24, Pawłowski 31
2-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/17/08 18:00

Sokół Ostróda

Rynkowski 53, Wicki 73, 85, Okuniewicz 81
4-1

Olimpia Zambrów

Zalewski 41
SO/17/08 19:00

Polonia Warszawa

0-2

Huragan Morąg

Kołosow 75, 90
ND/18/08 11:15

Pelikan Łowicz

Kieplin 25, Piekarski 84
2-4

Znicz Biała Piska

Famulak 37, Kosiński 41, Kossyk 90, Giełażyn 90
ND/18/08 16:00

Broń Radom

Sternicki 80, Śliwiński 90
2-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Snopczyński 90
ND/18/08 17:00

RKS Radomsko

Baraniak 28, 78, Wojtczak 45, 71, Rozwandowicz 90
5-0

KS Wasilków

ND/18/08 18:00

Świt Nowy Dwór M.

0-0

Ruch Wysokie Mazow.

5 kolejka
SO/24/08 15:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

Strzałkowski 34
1-2

Sokół Ostróda

Okuniewicz 7, Kubicki 42
SO/24/08 16:00

Olimpia Zambrów

Bortniczuk 28, Jackiewicz 37, Janicki 60 (s), Paczkowski 67
4-1

RKS Radomsko

Wojtczak 84 (k)
SO/24/08 17:00

Huragan Morąg

Burzyński 11, Ressel 32, Mętlicki 73
3-0

Ursus Warszawa

SO/24/08 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-0

Polonia Warszawa

SO/24/08 17:00

KS Wasilków

0-1

Broń Radom

Śliwiński 66
SO/24/08 17:00

Znicz Biała Piska

0-0

Concordia Elbląg

SO/24/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Gieraga 12, Zagórski 61
2-3

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 26, 90, Waśniowski 90
ND/25/08 12:00

Legia II Warszawa

Wełniak 6
1-2

Unia Skierniewice

Pieńkowski 25, 57
ND/25/08 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Stankiewicz 21, Hryszko 49, Brokowski 58 (k)
3-4

Pelikan Łowicz

Warchoł 10, 34 (k), 89, Wyszogrodzki 43
6 kolejka
PT/30/08 17:00

Unia Skierniewice

0-1

Świt Nowy Dwór M.

Kwiatkowski 66
SO/31/08 16:00

Ursus Warszawa

Szerszeń 43
1-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Snopczyński 82, 85
SO/31/08 17:00

Concordia Elbląg

Maciążek 90
1-1

Ruch Wysokie Mazow.

Radaszkiewicz 67
SO/31/08 18:00

Sokół Ostróda

Ziółkowski 72, Żwir 78
2-1

Znicz Biała Piska

Leszczyński 55 (s)
SO/31/08 19:00

Polonia Warszawa

Wiśniewski 53
1-2

KS Wasilków

Babiński 18 (s), 27 (s)
ND/01/09 11:15

Pelikan Łowicz

Wyszogrodzki 20
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 82
ND/01/09 12:00

Legia II Warszawa

Cichocki 72
1-1

Huragan Morąg

Kołosow 46
ND/01/09 17:00

RKS Radomsko

Wrzesień 62
1-3

Pogoń Grodzisk Mazow.

Kołaczek 50, Szymański 78, Łabęda 90
ŚR/09/10 18:00

Broń Radom

Sternicki 12, Śliwiński 30
2-2

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 55, Ostaszewski 85
7 kolejka
CZ/05/09 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 19, 79, Matuszewski 23, Bociek 77
4-1

Concordia Elbląg

Lenart 87
PT/06/09 17:00

Huragan Morąg

Kołosow 66, 74 (k)
2-3

Unia Skierniewice

Wrzesiński 18, Łojszczyk 65, Pieńkowski 71
SO/07/09 15:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-2

Broń Radom

Czarnota 33, Śliwiński 67
SO/07/09 16:00

KS Wasilków

0-1

Ursus Warszawa

Dziełak 50
SO/07/09 16:00

Olimpia Zambrów

Paczkowski 15
1-2

Polonia Warszawa

Kobiera 55, Pieczara 82
SO/07/09 16:00

Znicz Biała Piska

0-0

RKS Radomsko

ND/08/09 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Matus 22
1-2

Sokół Ostróda

Tomkiewicz 13, Stryjewski 45
ND/08/09 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Wiśniewski 90
1-0

Pelikan Łowicz

ŚR/23/10 15:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-1

Legia II Warszawa

Rosołek 52 (k)
8 kolejka
PT/13/09 19:00

Polonia Warszawa

Wasilewski 7, Pieczara 90
2-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Strzałkowski 53
SO/14/09 14:00

Unia Skierniewice

Wrzesiński 6, Parobczyk 83 (k)
2-1

Pelikan Łowicz

Warchoł 73
SO/14/09 16:00

RKS Radomsko

0-2

Ruch Wysokie Mazow.

Babul 32, 41
SO/14/09 16:00

Znicz Biała Piska

Gondek 13, Giełażyn 58, Fiedorowicz 64
3-2

Broń Radom

Czarnecki 8, Jedynak 49
SO/14/09 16:00

Ursus Warszawa

Szerszeń 27
1-1

Olimpia Zambrów

Głowicki 34
SO/14/09 16:00

Legia II Warszawa

Rosołek 14, 31, Praszelik 43, Konik 90
4-0

KS Wasilków

SO/14/09 16:00

Huragan Morąg

0-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/14/09 16:30

Concordia Elbląg

Duda 20 (k)
1-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/14/09 18:00

Sokół Ostróda

Kubicki 30
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 76 (k)
9 kolejka
PT/20/09 19:30

Świt Nowy Dwór M.

0-1

Sokół Ostróda

Żwir 76
SO/21/09 14:00

Znicz Biała Piska

Famulak 45, 57
2-1

Polonia Warszawa

Andrzejewski 48
SO/21/09 15:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

Skowroński 58 (s)
1-0

Ursus Warszawa

SO/21/09 16:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 18
1-3

Legia II Warszawa

Cielemęcki 48, Rosołek 53, Wełniak 87
SO/21/09 16:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 10
1-0

RKS Radomsko

ND/22/09 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Jakubczyk 10, Szymczak 31, Cyran 39, Marcioch 60, Wuwer 90
5-3

Unia Skierniewice

Przezak 52, Wrzesiński 66, Karasek 90
ND/22/09 11:15

Pelikan Łowicz

Piekarski 7, Warchoł 33, 59 (k), Kowalczyk 54
4-1

Concordia Elbląg

Wira 81
ND/22/09 15:00

KS Wasilków

0-2

Huragan Morąg

Ressel 32, 73
ND/22/09 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Makala 44
1-4

Broń Radom

Czarnecki 23, Śliwiński 33, 72, Ziemak 90
10 kolejka
PT/27/09 20:00

Polonia Warszawa

0-2

Ruch Wysokie Mazow.

Brokowski 53, Pasko 62
SO/28/09 15:00

RKS Radomsko

Baraniak 40, 67
2-1

Świt Nowy Dwór M.

Pomorski 39
SO/28/09 15:00

Huragan Morąg

0-0

Olimpia Zambrów

SO/28/09 16:00

Ursus Warszawa

Szerszeń 9
1-2

Znicz Biała Piska

Kosiński 28 (k), Giełażyn 66
SO/28/09 18:00

Sokół Ostróda

Kubicki 7, Wicki 18 (k), 53, Hirsz 76
4-1

Pelikan Łowicz

Warchoł 70
ND/29/09 11:00

Unia Skierniewice

Kopeć 70 (s)
1-3

Concordia Elbląg

Duda 3, 62, Lisiecki 44
ND/29/09 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 10 (k)
1-3

KS Wasilków

Poduch 8, Butkiewicz 45 (k), 83 (k)
ND/29/09 12:00

Legia II Warszawa

Grudziński 40, Orlik 77
2-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 59 (k), Strzałkowski 64
ND/29/09 16:00

Broń Radom

0-0

Sokół Aleksandrów Ł.

11 kolejka
PT/04/10 19:30

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 29, 83
2-0

Broń Radom

SO/05/10 14:00

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 70, Kaczmarczyk 90
2-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Marcioch 90
SO/05/10 14:00

Znicz Biała Piska

Fiedorowicz 9, 77, Jambrzycki 33, Furman 39, Gondek 74 (k)
5-0

Legia II Warszawa

SO/05/10 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-1

Huragan Morąg

Maćkowski 52
SO/05/10 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Dziuba 23, Maćczak 53 (k)
2-0

Polonia Warszawa

SO/05/10 16:00

Concordia Elbląg

0-0

Sokół Ostróda

ND/06/10 11:15

Pelikan Łowicz

Warchoł 75, Piekarski 78
2-3

RKS Radomsko

Ślęzak 52 (k), Saktura 56, Rozwandowicz 81
ND/06/10 15:00

KS Wasilków

Butkiewicz 88 (k)
1-2

Unia Skierniewice

Czarnecki 48, Przezak 53
ND/06/10 15:30

Ruch Wysokie Mazow.

Radaszkiewicz 20
1-1

Ursus Warszawa

Możdżonek 60
12 kolejka
SO/12/10 14:00

Huragan Morąg

Łysiak 9
1-3

Znicz Biała Piska

Gądek 40, Furman 42, Romachów 89
SO/12/10 15:00

Unia Skierniewice

0-6

Sokół Ostróda

Kubicki 2, Żwir 6, Wasiluk 57 (k), Tomkiewicz 61, Wicki 64, Rynkowski 70
SO/12/10 15:00

RKS Radomsko

Tall 66, 80
2-1

Concordia Elbląg

Duda 90
SO/12/10 15:00

Ursus Warszawa

0-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 33, Szarpak 57
SO/12/10 15:00

KS Wasilków

Styś 78
1-2

Olimpia Zambrów

Zalewski 71, Wasiluk 90
SO/12/10 18:00

Polonia Warszawa

0-1

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 36
ND/13/10 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-5

Pogoń Grodzisk Mazow.

Strzałkowski 27, 55, Jaroń 53 (k), Szymański 90, 90
ND/13/10 12:00

Broń Radom

0-1

Pelikan Łowicz

Wyszogrodzki 64
ŚR/06/11 17:00

Legia II Warszawa

0-0

Ruch Wysokie Mazow.

13 kolejka
SO/19/10 14:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 6, 55
2-4

Unia Skierniewice

Parobczyk 16, 64, Łojszczyk 30, Karasek 59
SO/19/10 14:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Szymański 64
1-1

KS Wasilków

Dudziński 83
SO/19/10 14:00

Znicz Biała Piska

Giełażyn 68, Gondek 90 (k)
2-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/19/10 14:00

Ursus Warszawa

Jabłoński 89
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 49
SO/19/10 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Dziuba 29
1-1

Legia II Warszawa

Konik 90
SO/19/10 15:00

Concordia Elbląg

Wira 37, Maciążek 71
2-3

Broń Radom

Czarnecki 13, 49, Kwiencer 41
SO/19/10 18:00

Sokół Ostróda

Wasiluk 60
1-2

RKS Radomsko

Rozwandowicz 45, 52
ND/20/10 11:15

Pelikan Łowicz

Piekarski 9
1-0

Polonia Warszawa

ND/20/10 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

0-1

Huragan Morąg

Grzybowski 24
14 kolejka
SO/26/10 14:00

Unia Skierniewice

0-2

RKS Radomsko

Jatczak 18, Ślęzak 82
SO/26/10 14:00

Ursus Warszawa

Górecki 71, Bawolik 84, 90
3-0

Pelikan Łowicz

SO/26/10 14:00

Huragan Morąg

Ressel 15, Grzybowski 45, 90
3-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 90 (k)
SO/26/10 14:00

KS Wasilków

0-3

Znicz Biała Piska

Niegowski 34 (s), Furman 45, Giełażyn 49
SO/26/10 14:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 3, 81
2-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Gulczyński 5, Ratajczyk 75
SO/26/10 17:00

Polonia Warszawa

Wojdyga 52
1-3

Concordia Elbląg

Maciążek 23, Duda 59, Lisiecki 62
ND/27/10 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Kubiak 2, Kania 50
2-2

Ruch Wysokie Mazow.

Babul 23, Matus 31
ND/27/10 12:00

Broń Radom

Leśniewski 56, Czarnecki 63
2-3

Sokół Ostróda

Kołc 3, Chwastek 21, Rynkowski 52
ND/27/10 12:00

Legia II Warszawa

Neuman 47
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 45 (k)
15 kolejka
SO/02/11 13:00

Znicz Biała Piska

Gondek 73 (k), 90, Giełażyn 82
3-0

Olimpia Zambrów

SO/02/11 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Dziuba 39, Nowacki 42, Gieraga 47, 66, Maćczak 81
5-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Bąkowicz 56, Marcioch 88
SO/02/11 13:00

Huragan Morąg

Michałowski 83
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Pomorski 86 (k)
SO/02/11 13:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

Gładysz 22
1-2

Unia Skierniewice

Wrzesiński 43, 48
SO/02/11 13:30

Concordia Elbląg

Duda 39
1-0

Ursus Warszawa

SO/02/11 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Matus 35, Grochowski 55
2-1

KS Wasilków

Pawłowski 11
ND/03/11 11:15

Pelikan Łowicz

0-1

Legia II Warszawa

Kostorz 50
ND/03/11 14:00

RKS Radomsko

Wrzesień 63
1-1

Broń Radom

Czarnota 17
ND/03/11 16:00

Sokół Ostróda

Kubicki 45, Wicki 55 (k), Rynkowski 88
3-1

Polonia Warszawa

Zych 86
16 kolejka
PT/08/11 19:00

Polonia Warszawa

Pieczara 45 (k)
1-1

RKS Radomsko

Baraniak 65
SO/09/11 13:00

Unia Skierniewice

Parobczyk 18, 53
2-3

Broń Radom

Czarnecki 11, 61 (k), Wicik 36
SO/09/11 13:00

Ursus Warszawa

Jabłoński 4, Szerszeń 78
2-2

Sokół Ostróda

Hirsz 54, Otręba 90
SO/09/11 13:00

Huragan Morąg

Szmydt 75
1-2

Pelikan Łowicz

Warchoł 16, Białas 65
SO/09/11 13:00

KS Wasilków

0-0

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/09/11 13:00

Olimpia Zambrów

Zalewski 48, 72, Grzybowski 86 (k)
3-1

Ruch Wysokie Mazow.

Babul 21
SO/09/11 13:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 53, Szymański 63, Strzałkowski 84
3-1

Znicz Biała Piska

Dzienis 55
ND/10/11 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Kania 58
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 84
ND/10/11 12:00

Legia II Warszawa

Kostorz 18
1-1

Concordia Elbląg

Lisiecki 69
17 kolejka
PT/15/11 18:00

Broń Radom

Wicik 11
1-1

Polonia Warszawa

Kobiera 59
SO/16/11 13:00

Znicz Biała Piska

0-2

Unia Skierniewice

Łojszczyk 18 (k), Przezak 35
SO/16/11 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Szarpak 43
1-3

Olimpia Zambrów

Jackiewicz 6, Zalewski 15, 61
SO/16/11 13:30

Concordia Elbląg

Lawrenc 50 (s), Lisiecki 85, Danowski 90
3-1

Huragan Morąg

Burzyński 43
SO/16/11 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Babul 5
1-3

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 18, Kołaczek 64, Kinast 88
ND/17/11 11:15

Pelikan Łowicz

Warchoł 11
1-0

Lechia Tomaszów Mazow.

ND/17/11 13:00

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 6, 77 (k), Maciejewski 22 (k), 33 (k), 36, 74, Pomorski 70
7-1

KS Wasilków

? 57
ND/17/11 13:00

RKS Radomsko

0-1

Ursus Warszawa

Możdżonek 1
ŚR/01/04 18:00

Sokół Ostróda

-

Legia II Warszawa

18 kolejka
SO/23/11 13:00

Unia Skierniewice

0-2

Polonia Warszawa

Stępień 9 (s), Wilanowski 89
SO/23/11 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 58 (k), 89
2-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Kołaczek 82
SO/23/11 16:00

Broń Radom

Nogaj 38
1-0

Ursus Warszawa

SO/23/11 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

Grochowski 35
1-1

Znicz Biała Piska

Gondek 30 (k)
SO/23/11 18:00

Sokół Ostróda

0-0

Huragan Morąg

ND/24/11 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 60, Snopczyński 87
2-0

Concordia Elbląg

ND/24/11 11:15

Pelikan Łowicz

Warchoł 14, 43, 51, Wyszogrodzki 16
4-1

KS Wasilków

Butkiewicz 73
ND/24/11 12:00

Legia II Warszawa

Cichocki 30, Rosołek 49, Kostorz 64
3-1

RKS Radomsko

Siewiera 84
ND/24/11 13:00

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 69, Maciejewski 90
2-1

Olimpia Zambrów

Kalinowski 21
19 kolejka
SO/07/03 13:00

KS Wasilków

0-0

Concordia Elbląg

SO/07/03 14:00

Znicz Biała Piska

0-4

Sokół Aleksandrów Ł.

Maćczak 13, 45 (k), Sołtysiński 35, Horoszkiewicz 90
SO/07/03 14:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Szymański 15, Strzałkowski 76, Makowski 84
3-2

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 18, 48
SO/07/03 14:00

Olimpia Zambrów

0-3

Pelikan Łowicz

Kieplin 49, Białas 81, Zagórski 90
SO/07/03 14:00

Huragan Morąg

Burzyński 73, Maćkowski 90
2-1

RKS Radomsko

Kraska 66
SO/07/03 14:00

Ursus Warszawa

0-0

Polonia Warszawa

ND/08/03 12:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Snopczyński 18, Marcioch 76
2-1

Sokół Ostróda

Okuniewicz 12
ND/08/03 12:00

Legia II Warszawa

Czarnecki 2 (s), Warchoł 51
2-0

Broń Radom

ND/08/03 16:00

Ruch Wysokie Mazow.

0-2

Unia Skierniewice

Łojszczyk 5 (k), Niedzielski 85
20 kolejka
SO/14/03 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

-
Odwołany

Ruch Wysokie Mazow.

SO/14/03 14:00

Concordia Elbląg

-
Odwołany

Olimpia Zambrów

SO/14/03 15:00

Unia Skierniewice

-
Odwołany

Ursus Warszawa

SO/14/03 15:00

Świt Nowy Dwór M.

-
Odwołany

Znicz Biała Piska

SO/14/03 15:30

Pelikan Łowicz

-
Odwołany

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/14/03 17:00

Polonia Warszawa

-
Odwołany

Legia II Warszawa

SO/14/03 18:00

Sokół Ostróda

-
Odwołany

KS Wasilków

ND/15/03 12:00

Broń Radom

-
Odwołany

Huragan Morąg

ND/15/03 14:00

RKS Radomsko

-
Odwołany

Lechia Tomaszów Mazow.

21 kolejka
- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Znicz Biała Piska

-

Pelikan Łowicz

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Concordia Elbląg

- -

Olimpia Zambrów

-

Sokół Ostróda

- -

KS Wasilków

-

RKS Radomsko

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Broń Radom

- -

Huragan Morąg

-

Polonia Warszawa

- -

Legia II Warszawa

-

Ursus Warszawa

SO/21/03 00:00

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Unia Skierniewice

22 kolejka
- -

Ursus Warszawa

-

Huragan Morąg

- -

Polonia Warszawa

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Broń Radom

-

KS Wasilków

- -

RKS Radomsko

-

Olimpia Zambrów

- -

Sokół Ostróda

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Concordia Elbląg

-

Znicz Biała Piska

- -

Pelikan Łowicz

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/28/03 00:00

Unia Skierniewice

-

Legia II Warszawa

23 kolejka
- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Pelikan Łowicz

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Concordia Elbląg

- -

Znicz Biała Piska

-

Sokół Ostróda

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

RKS Radomsko

- -

Olimpia Zambrów

-

Broń Radom

- -

KS Wasilków

-

Polonia Warszawa

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Ursus Warszawa

- -

Huragan Morąg

-

Legia II Warszawa

SO/04/04 00:00

Świt Nowy Dwór M.

-

Unia Skierniewice

24 kolejka
- -

Legia II Warszawa

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Ursus Warszawa

-

KS Wasilków

- -

Polonia Warszawa

-

Olimpia Zambrów

- -

Broń Radom

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

RKS Radomsko

-

Znicz Biała Piska

- -

Sokół Ostróda

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Concordia Elbląg

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Pelikan Łowicz

-

Świt Nowy Dwór M.

SO/11/04 00:00

Unia Skierniewice

-

Huragan Morąg

25 kolejka
- -

Pelikan Łowicz

-

Unia Skierniewice

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Concordia Elbląg

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Sokół Ostróda

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

RKS Radomsko

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Polonia Warszawa

- -

Olimpia Zambrów

-

Ursus Warszawa

- -

KS Wasilków

-

Legia II Warszawa

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Huragan Morąg

SO/18/04 00:00

Broń Radom

-

Znicz Biała Piska

26 kolejka
- -

Huragan Morąg

-

KS Wasilków

- -

Legia II Warszawa

-

Olimpia Zambrów

- -

Ursus Warszawa

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Polonia Warszawa

-

Znicz Biała Piska

- -

Broń Radom

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

RKS Radomsko

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Sokół Ostróda

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Concordia Elbląg

-

Pelikan Łowicz

SO/25/04 00:00

Unia Skierniewice

-

Lechia Tomaszów Mazow.

27 kolejka
- -

Pelikan Łowicz

-

Sokół Ostróda

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

RKS Radomsko

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Polonia Warszawa

- -

Znicz Biała Piska

-

Ursus Warszawa

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Legia II Warszawa

- -

Olimpia Zambrów

-

Huragan Morąg

- -

KS Wasilków

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Broń Radom

SO/02/05 00:00

Concordia Elbląg

-

Unia Skierniewice

28 kolejka
- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Olimpia Zambrów

- -

Huragan Morąg

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Legia II Warszawa

-

Znicz Biała Piska

- -

Ursus Warszawa

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Polonia Warszawa

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Broń Radom

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

RKS Radomsko

-

Pelikan Łowicz

- -

Sokół Ostróda

-

Concordia Elbląg

ŚR/06/05 00:00

Unia Skierniewice

-

KS Wasilków

29 kolejka
- -

Concordia Elbląg

-

RKS Radomsko

- -

Pelikan Łowicz

-

Broń Radom

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Polonia Warszawa

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Ursus Warszawa

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Legia II Warszawa

- -

Znicz Biała Piska

-

Huragan Morąg

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Olimpia Zambrów

-

KS Wasilków

SO/09/05 00:00

Sokół Ostróda

-

Unia Skierniewice

30 kolejka
- -

Unia Skierniewice

-

Olimpia Zambrów

- -

KS Wasilków

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Znicz Biała Piska

- -

Huragan Morąg

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Legia II Warszawa

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Polonia Warszawa

-

Pelikan Łowicz

- -

Broń Radom

-

Concordia Elbląg

- -

RKS Radomsko

-

Sokół Ostróda

SO/16/05 00:00

Świt Nowy Dwór M.

-

Ursus Warszawa

31 kolejka
- -

Sokół Ostróda

-

Broń Radom

- -

Concordia Elbląg

-

Polonia Warszawa

- -

Pelikan Łowicz

-

Ursus Warszawa

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Legia II Warszawa

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Huragan Morąg

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Znicz Biała Piska

-

KS Wasilków

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Olimpia Zambrów

SO/23/05 00:00

RKS Radomsko

-

Unia Skierniewice

32 kolejka
- -

Unia Skierniewice

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

- -

Olimpia Zambrów

-

Znicz Biała Piska

- -

KS Wasilków

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

Legia II Warszawa

-

Pelikan Łowicz

- -

Ursus Warszawa

-

Concordia Elbląg

- -

Polonia Warszawa

-

Sokół Ostróda

- -

Broń Radom

-

RKS Radomsko

SO/30/05 00:00

Świt Nowy Dwór M.

-

Huragan Morąg

33 kolejka
- -

RKS Radomsko

-

Polonia Warszawa

- -

Sokół Ostróda

-

Ursus Warszawa

- -

Concordia Elbląg

-

Legia II Warszawa

- -

Pelikan Łowicz

-

Huragan Morąg

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Lechia Tomaszów Mazow.

- -

Sokół Aleksandrów Ł.

-

KS Wasilków

- -

Ruch Wysokie Mazow.

-

Olimpia Zambrów

- -

Znicz Biała Piska

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/06/06 00:00

Broń Radom

-

Unia Skierniewice

34 kolejka
- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Olimpia Zambrów

-

Sokół Aleksandrów Ł.

- -

KS Wasilków

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Pelikan Łowicz

- -

Huragan Morąg

-

Concordia Elbląg

- -

Legia II Warszawa

-

Sokół Ostróda

- -

Ursus Warszawa

-

RKS Radomsko

- -

Polonia Warszawa

-

Broń Radom

SO/13/06 00:00

Unia Skierniewice

-

Znicz Biała Piska

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa356869-33
2Piast Gliwice356040-30
3Lech Poznań356064-34
4Śląsk Wrocław355449-42
5Cracovia355247-37
6Lechia Gdańsk355246-49
7Jagiellonia Białystok354946-46
8Pogoń Szczecin354834-38
9Górnik Zabrze355049-44
10Raków Częstochowa355047-52
11Wisła Płock354841-51
12Zagłębie Lubin354756-52
13Wisła Kraków354543-52
14Arka Gdynia353737-55
15Korona Kielce353226-45
16ŁKS Łódź352130-64
PT/10/07 18:00
Zagłębie L.
0-1
Wisła P.
PT/10/07 20:30
Górnik Z.
4-1
Raków C.
SO/11/07 15:00
Arka G.
3-2
ŁKS Ł.
SO/11/07 17:30
Legia W.
2-0
Cracovia
SO/11/07 20:00
Wisła K.
1-1
Korona K.
ND/12/07 12:30
Śląsk W.
2-2
Pogoń S.
ND/12/07 15:00
Piast G.
2-0
Jagiellonia B.
ND/12/07 17:30
Lech P.
3-2
Lechia G.
WT/14/07 20:30
Arka G.
-
Górnik Z.
WT/14/07 20:30
Zagłębie L.
-
Wisła K.
WT/14/07 20:30
ŁKS Ł.
-
Raków C.
WT/14/07 20:30
Wisła P.
-
Korona K.
ŚR/15/07 20:30
Lechia G.
-
Legia W.
ŚR/15/07 20:30
Cracovia
-
Lech P.
ŚR/15/07 20:30
Pogoń S.
-
Piast G.
ŚR/15/07 20:30
Jagiellonia B.
-
Śląsk W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport Śląsk - Pogoń (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Radomiak - Olimpia (na żywo)
13:05 TVP 3 2. liga: Katowice - Widzew (na żywo)
15:00 Canal+Sport Piast - Jagiellonia (na żywo)
15:10 Polsat Sport 1. liga: Bełchatów - Termalica (na żywo)
17:30 Canal+ Lech - Lechia (na żywo)
18:00 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
19:05 TVP Sport LigaPL (na żywo)
20:05 TVP Sport GOL (na żywo)
20:10 Polsat Sport 1. liga - magazyn (na żywo)