Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 30 listopada 2022

3 Liga grupa 2 - wielkopolska/kujaw.-pom./pomorska/zachodniopom.

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Pogoń II Szczecin173828-911-5-16-2-05-3-1
2Olimpia Grudziądz163643-1211-3-23-3-18-0-1
3Gedania Gdańsk163638-2311-3-26-1-25-2-0
4Polonia Środa Wlkp.173442-2911-1-56-0-25-1-3
5Świt Szczecin173134-149-4-46-2-13-2-3
6KP Starogard Gdański163120-139-4-34-1-25-3-1
7Zawisza Bydgoszcz172937-259-2-64-0-45-2-2
8Unia Swarzędz172621-227-5-54-2-33-3-2
9Błękitni Stargard172327-276-5-62-3-34-2-3
10Pogoń Nowe Skalmierzyce172226-337-1-92-1-65-0-3
11Cartusia Kartuzy171917-256-1-102-0-64-1-4
12Sokół Kleczew171921-305-4-83-2-42-2-4
13Stolem Gniewino171716-284-5-83-1-51-4-3
14Vineta Wolin171620-374-4-92-3-42-1-5
15Unia Solec Kujawski171420-364-2-110-2-74-0-4
16Jarota Jarocin161321-313-4-90-3-63-1-3
17Unia Janikowo171017-342-4-112-3-30-1-8
18Bałtyk Gdynia17916-362-3-121-1-61-2-6
PT/18/11 17:00
Pogoń I.
3-0
Vineta W.
SO/19/11 11:00
Bałtyk G.
0-2
Pogoń N.
SO/19/11 12:00
Zawisza B.
4-0
Sokół K.
SO/19/11 12:00
Cartusia K.
1-0
Świt S.
SO/19/11 12:00
Olimpia G.
-
Gedania G.
SO/19/11 12:30
Unia J.
0-1
Unia S.
SO/19/11 13:00
Unia S.
2-1
Błękitni S.
SO/19/11 13:00
KP S.
-
Jarota J.
SO/19/11 13:00
Polonia Ś.
4-0
Stolem G.
- -
Błękitni S.
-
Gedania G.
- -
Olimpia G.
-
Stolem G.
- -
Polonia Ś.
-
Świt S.
- -
Cartusia K.
-
Unia S.
- -
Unia J.
-
Sokół K.
- -
Zawisza B.
-
Vineta W.
- -
Pogoń I.
-
Jarota J.
- -
KP S.
-
Pogoń N.
- -
Bałtyk G.
-
Unia S.
1 kolejka
PT/05/08 18:00

Świt Szczecin

Kapelusz 9, 64 (k), Synycia 13, Kędziora 39, Wojdak 54, Nagórski 70 (k)
6-0

Polonia Środa Wlkp.

PT/05/08 19:00

Stolem Gniewino

0-4

Olimpia Grudziądz

Mich 27, Winsztal 41, Warcholak 47, Stanisławski 83
SO/06/08 12:00

Gedania Gdańsk

Zyska 66, Apostołowicz 90
2-5

Błękitni Stargard

Prawucki 40, Sawczak 43, Ryk 49, Stawski 72, Ginter 77
SO/06/08 13:00

Vineta Wolin

Litwin 90
1-3

Zawisza Bydgoszcz

Okuniewicz 27, 61, Żylski 63 (k)
SO/06/08 13:00

Unia Swarzędz

Paczyński 20, Korek 48, Pawlak 90
3-1

Bałtyk Gdynia

Długołęcki 63 (k)
SO/06/08 14:00

Unia Solec Kujawski

0-1

Cartusia Kartuzy

Poręba 32
SO/06/08 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kaczmarek 20 (k)
1-1

KP Starogard Gdański

Brzeziański 53
SO/06/08 17:00

Sokół Kleczew

Andrzejewski 24, 43, Jurków 30, Mikołajczyk 90
4-1

Unia Janikowo

Marszał 17
SO/06/08 17:00

Jarota Jarocin

0-2

Pogoń II Szczecin

Rostami 53, Zaborski 78
2 kolejka
PT/12/08 18:00

Błękitni Stargard

Niedojad 57
1-1

Bałtyk Gdynia

Jankowski 85 (k)
PT/12/08 18:00

Polonia Środa Wlkp.

Giełda 61, Milachowski 64
2-0

Unia Solec Kujawski

PT/12/08 18:00

Olimpia Grudziądz

Balotelli 49, Winsztal 73
2-0

Świt Szczecin

PT/12/08 18:20

Cartusia Kartuzy

Marczak 5, Iwanowski 31 (k), Garbacik 54, Sobstyl-Jałoszyński 80
4-0

Sokół Kleczew

SO/13/08 12:00

Gedania Gdańsk

Zalewski 5, Duda 16, 36
3-0

Stolem Gniewino

SO/13/08 17:00

KP Starogard Gdański

Criciuma 81
1-1

Unia Swarzędz

Soboń 84
SO/13/08 17:00

Zawisza Bydgoszcz

Mielcarek 86
1-2

Jarota Jarocin

Kamiński 24, Szaflarski 64
SO/13/08 17:00

Unia Janikowo

Matuszewski 12, 62, Kryszak 90
3-1

Vineta Wolin

Wiśniewski 60
ND/14/08 12:00

Pogoń II Szczecin

Drygas 13, 18 (k)
2-1

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Dymarski 22
3 kolejka
ŚR/17/08 17:00

Świt Szczecin

Paczuk 83
1-1

Gedania Gdańsk

Sosnowski 81
ŚR/17/08 17:00

Jarota Jarocin

Bartoszak 57
1-1

Unia Janikowo

Kujawski 38
ŚR/17/08 17:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

0-4

Zawisza Bydgoszcz

Paliwoda 35, Okuniewicz 53, Oczkowski 55, Dahms 86
ŚR/17/08 17:00

Unia Swarzędz

Soboń 15
1-2

Pogoń II Szczecin

Lisowski 50, Starzycki 81
ŚR/17/08 17:00

Bałtyk Gdynia

0-1

KP Starogard Gdański

Kleinschmidt 20
ŚR/17/08 17:30

Unia Solec Kujawski

0-4

Olimpia Grudziądz

Winsztal 9, 24, Rogala 32, Gojko 78
ŚR/17/08 17:30

Sokół Kleczew

Mikołajczyk 31
1-0

Polonia Środa Wlkp.

ŚR/17/08 18:00

Vineta Wolin

Kuśmierek 69
1-0

Cartusia Kartuzy

ŚR/17/08 19:00

Stolem Gniewino

telczyk 20 (k)
1-2

Błękitni Stargard

Ginter 72, Ryk 84
4 kolejka
SO/20/08 12:00

Pogoń II Szczecin

Lisowski 45
1-1

Bałtyk Gdynia

Fietz 50
SO/20/08 12:00

Gedania Gdańsk

Flis 13, Sosnowski 37, Zalewski 84, 90, Zyska 88 (k)
5-2

Unia Solec Kujawski

Pacek 4, Horwat 71
SO/20/08 14:00

Polonia Środa Wlkp.

Drame 13, Bartkowiak 15, 89, Skrobosiński 38, Durueke 48, Witkowski 55, Wujec 63, Milachowski 79
8-5

Vineta Wolin

Niewiada 23, Wiśniewski 34, 45, 90, Kurczak 68
SO/20/08 16:00

Cartusia Kartuzy

Iwanowski 70 (k)
1-3

Jarota Jarocin

Jankowski 56, Bartoszak 58, 85
SO/20/08 17:00

Unia Janikowo

Villarreal 32
1-3

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kaczmarek 9 (k), Zadka 39, Lis 75 (k)
ND/21/08 13:00

Błękitni Stargard

Brzeziański 83 (s)
1-1

KP Starogard Gdański

Stępień 59
ND/21/08 16:00

Stolem Gniewino

0-3

Świt Szczecin

Paczuk 33, Białczyk 72, Kujawa 78
ND/21/08 17:00

Olimpia Grudziądz

0-0

Sokół Kleczew

ND/21/08 19:00

Zawisza Bydgoszcz

Koziara 10, 41, Urbański 53, Żylski 65
4-0

Unia Swarzędz

5 kolejka
PT/26/08 17:00

Bałtyk Gdynia

Sluga 57
1-5

Zawisza Bydgoszcz

Żylski 26, 37, Urbański 50, Rugowski 56, Falciano 78
PT/26/08 18:00

Unia Swarzędz

Borucki 89
1-0

Unia Janikowo

SO/27/08 14:00

Unia Solec Kujawski

Pacek 5
1-1

Stolem Gniewino

Wachowiak 60
SO/27/08 16:00

Sokół Kleczew

Kowalczuk 66
1-2

Gedania Gdańsk

Gajewski 47, Zyska 53 (k)
SO/27/08 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Majerz 9, Goliński 34, Szczepanik 69
3-1

Cartusia Kartuzy

Trela 42
SO/27/08 17:00

Vineta Wolin

0-5

Olimpia Grudziądz

Doba 15, 55, Sikorski 38, Kurowski 58, Balotelli 88
SO/27/08 17:00

Jarota Jarocin

Bartoszak 11
1-2

Polonia Środa Wlkp.

Wujec 34, Giełda 81
SO/27/08 17:00

KP Starogard Gdański

0-2

Pogoń II Szczecin

Mruk 30, Bąk 62
ND/28/08 18:00

Świt Szczecin

Kujawa 20, Paczuk 36, Kisły 90
3-0

Błękitni Stargard

6 kolejka
PT/02/09 17:00

Olimpia Grudziądz

Kurowski 3, Warcholak 5, Sikorski 42, Balotelli 59, Salguero 90
5-1

Jarota Jarocin

Komendziński 40
PT/02/09 17:15

Świt Szczecin

Kapelusz 14, 48, Ładziak 34 (k)
3-1

Unia Solec Kujawski

Słupecki 22
SO/03/09 12:00

Gedania Gdańsk

Gajewski 33, Zalewski 40, Apostołowicz 43, 57
4-0

Vineta Wolin

SO/03/09 15:00

Unia Janikowo

Kryszak 31, Kujawski 36, Matuszewski 77
3-0

Bałtyk Gdynia

SO/03/09 16:00

Cartusia Kartuzy

0-2

Unia Swarzędz

Szeibe 64, 68
SO/03/09 16:00

Stolem Gniewino

Sobczyński 45, Patrzykąt 48 (k), Patelczyk 73
3-1

Sokół Kleczew

Kowalczuk 18 (k)
SO/03/09 17:00

Błękitni Stargard

0-0

Pogoń II Szczecin

ND/04/09 12:00

Zawisza Bydgoszcz

Oczkowski 22
1-0

KP Starogard Gdański

ND/04/09 17:00

Polonia Środa Wlkp.

Drame 46, Bartkowiak 53 (k)
2-4

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Goliński 37, 50, Majerz 45, Pinkowski 80
7 kolejka
SO/10/09 12:00

Vineta Wolin

Wiśniewski 53, Kurczak 61
2-0

Stolem Gniewino

SO/10/09 12:00

Pogoń II Szczecin

Rostami 7, Mruk 24, Fornalczyk 26, Rezaeian 52, Doustali 90
5-1

Zawisza Bydgoszcz

Koziara 77
SO/10/09 13:00

Unia Swarzędz

0-0

Polonia Środa Wlkp.

SO/10/09 14:00

Unia Solec Kujawski

Stasikowski 25
1-3

Błękitni Stargard

Friska 48 (k), Niedojad 58, Kwiatkowski 77
SO/10/09 15:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Szewczyk 50
1-2

Olimpia Grudziądz

Winsztal 16, Mich 49
SO/10/09 16:00

KP Starogard Gdański

Ciechanowski 27
1-0

Unia Janikowo

SO/10/09 17:00

Sokół Kleczew

Grzelka 56, Wzięch 74
2-2

Świt Szczecin

Kędziora 23, Ładziak 36 (k)
SO/10/09 17:00

Jarota Jarocin

Jankowski 50
1-1

Gedania Gdańsk

Zalewski 84
SO/10/09 17:00

Bałtyk Gdynia

0-1

Cartusia Kartuzy

Marczak 3
8 kolejka
PT/16/09 16:30

Polonia Środa Wlkp.

Milachowski 13, Witkowski 69, Bartkowiak 83, Drame 90
4-1

Bałtyk Gdynia

Kaźmierczak 87
PT/16/09 17:00

Gedania Gdańsk

Zyska 12, 49 (k), 68, Duda 18
4-3

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Goliński 45, Nogaj 60, Majerz 64
PT/16/09 17:10

Cartusia Kartuzy

Żukowski 90
1-2

KP Starogard Gdański

Moskiewicz 23, Manuszewski 80
PT/16/09 18:00

Stolem Gniewino

Patrzykąt 38, Bartlewski 90, Patok 90 (k)
3-2

Jarota Jarocin

Konopacki 2, Kamiński 16
SO/17/09 13:00

Unia Janikowo

Sakai 80
1-1

Pogoń II Szczecin

Korczakowski 18
SO/17/09 14:00

Unia Solec Kujawski

0-1

Sokół Kleczew

Grzelka 13
SO/17/09 15:00

Błękitni Stargard

Stawski 45, 80, Niedojad 48
3-0

Zawisza Bydgoszcz

SO/17/09 16:00

Olimpia Grudziądz

Jarzec 36, Karmański 88
2-2

Unia Swarzędz

Szeibe 52, Czapliński 72
SO/17/09 17:00

Świt Szczecin

0-0

Vineta Wolin

9 kolejka
PT/23/09 16:00

Jarota Jarocin

Bartoszak 65 (k), 90 (k)
2-3

Świt Szczecin

Kapelusz 8, Ładziak 45 (k), Kujawa 70
PT/23/09 18:00

Bałtyk Gdynia

Łukasik 79
1-2

Olimpia Grudziądz

Balotelli 45, 62
SO/24/09 12:30

Vineta Wolin

0-1

Unia Solec Kujawski

Słupecki 59
SO/24/09 13:00

Unia Swarzędz

Kozłowski 23
1-3

Gedania Gdańsk

Sosnowski 60, Duda 73, 78
SO/24/09 14:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Majerz 87
1-2

Stolem Gniewino

Wachowiak 85, Bartlewski 90
SO/24/09 15:00

Zawisza Bydgoszcz

Falciano 45, 45, 81, Żylski 56, Koziara 58
5-1

Unia Janikowo

Matuszewski 35
SO/24/09 15:30

Pogoń II Szczecin

Góral 63
1-0

Cartusia Kartuzy

SO/24/09 16:00

Sokół Kleczew

Grzelka 10, 44
2-2

Błękitni Stargard

Friska 66 (k), Niedojad 80
SO/24/09 16:00

KP Starogard Gdański

Łysiak 13 (k), Mączyński 80
2-1

Polonia Środa Wlkp.

Bartkowiak 45 (k)
10 kolejka
PT/30/09 16:00

Cartusia Kartuzy

Iwanowski 3 (k)
1-2

Zawisza Bydgoszcz

Falciano 39 (k), Okuniewicz 56 (k)
PT/30/09 16:30

Świt Szczecin

Synycia 21, Kapelusz 22, 90 (k), Kujawa 33, Goździk 78, Nagórski 89
6-0

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/01/10 12:00

Gedania Gdańsk

Duda 23, 47, Sosnowski 31
3-2

Bałtyk Gdynia

Bach 8, Sluga 90
SO/01/10 13:00

Błękitni Stargard

Prawucki 6, Kwiatkowski 47, Stawski 79
3-1

Unia Janikowo

Cudowski 65
SO/01/10 13:00

Sokół Kleczew

Kowalczuk 81 (k)
1-2

Vineta Wolin

Cyburt 65 (k), Leśniak 83
SO/01/10 14:00

Polonia Środa Wlkp.

Bartkowiak 4 (k), Skrobosiński 43
2-0

Pogoń II Szczecin

SO/01/10 14:00

Unia Solec Kujawski

Pacek 40, 55
2-2

Jarota Jarocin

Szaflarski 84, Kamiński 90
SO/01/10 15:00

Stolem Gniewino

Patelczyk 15, 20, 27, Balewski 33
4-1

Unia Swarzędz

Dałek 4
SO/01/10 16:00

Olimpia Grudziądz

Jarzec 57
1-3

KP Starogard Gdański

Łysiak 61, Moskiewicz 73, Ochwat 82
11 kolejka
PT/07/10 15:30

KP Starogard Gdański

0-1

Gedania Gdańsk

Zyska 79
PT/07/10 16:00

Jarota Jarocin

Bartoszak 53
1-1

Sokół Kleczew

Ratajczyk 68
SO/08/10 12:00

Vineta Wolin

Maszka 4, Hutyria 10
2-2

Błękitni Stargard

Ginter 65, Tarasewicz 84
SO/08/10 13:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Szewczyk 10
1-2

Unia Solec Kujawski

Słupecki 21 (k), Pacek 55
SO/08/10 13:00

Unia Swarzędz

0-0

Świt Szczecin

SO/08/10 14:00

Zawisza Bydgoszcz

Wędzelewski 84
1-3

Polonia Środa Wlkp.

Bartkowiak 9 (k), Milachowski 21, Kluczyński 53
SO/08/10 16:00

Unia Janikowo

0-0

Cartusia Kartuzy

SO/08/10 17:00

Bałtyk Gdynia

0-0

Stolem Gniewino

ND/09/10 12:00

Pogoń II Szczecin

Fornalczyk 27 (k), Biczachczjan 54
2-1

Olimpia Grudziądz

Rogala 76
12 kolejka
PT/14/10 16:15

Świt Szczecin

Lengiewicz 12 (s), Wojdak 40
2-0

Bałtyk Gdynia

SO/15/10 12:00

Gedania Gdańsk

Gajewski 75
1-1

Pogoń II Szczecin

Kalenik 13 (k)
SO/15/10 12:00

Vineta Wolin

Skorb 90
1-2

Jarota Jarocin

Jankowski 45, Maćkowiak 59
SO/15/10 13:00

Błękitni Stargard

0-2

Cartusia Kartuzy

Żukowski 10, Poręba 46
SO/15/10 14:00

Polonia Środa Wlkp.

Giełda 58, Pawlak 62, Witkowski 83
3-1

Unia Janikowo

Sakai 4
SO/15/10 14:00

Unia Solec Kujawski

Horwat 61
1-2

Unia Swarzędz

Miller 54, 62
SO/15/10 14:00

Sokół Kleczew

Janiak 3, Grzelka 18
2-3

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Majerz 9, Domagalski 48 (s), Wachowiak 88
SO/15/10 15:00

Olimpia Grudziądz

Gojko 43
1-1

Zawisza Bydgoszcz

Rugowski 30
SO/15/10 15:00

Stolem Gniewino

0-1

KP Starogard Gdański

Ciechanowski 15
13 kolejka
PT/21/10 18:00

Bałtyk Gdynia

Bohm 57, Hayashi 79 (s)
2-4

Unia Solec Kujawski

Zbiranek 41, 52, Pacek 74, 87
SO/22/10 12:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Pinkowski 72
1-2

Vineta Wolin

Wiśniewski 13, Kuśmierek 80
SO/22/10 13:00

Unia Swarzędz

Miller 33
1-2

Sokół Kleczew

Kowalczuk 39 (k), 83
SO/22/10 15:00

KP Starogard Gdański

Moskiewicz 77
1-0

Świt Szczecin

SO/22/10 15:00

Unia Janikowo

0-3

Olimpia Grudziądz

Stanisławski 23, Rogala 48, Nawrocki 71
SO/22/10 15:00

Cartusia Kartuzy

Poręba 28
1-5

Polonia Środa Wlkp.

Nowak 8, Milachowski 30, Pawlak 55, Bartkowiak 65, Skrobosiński 70
SO/22/10 15:30

Jarota Jarocin

Wawszczyk 11 (s), Konopacki 90
2-3

Błękitni Stargard

Kwiatkowski 49, 83, Niedojad 66
ND/23/10 12:00

Zawisza Bydgoszcz

Koziara 89
1-3

Gedania Gdańsk

Zalewski 6, Sosnowski 36, Szymański 90
ND/23/10 15:00

Pogoń II Szczecin

0-0

Stolem Gniewino

14 kolejka
PT/28/10 15:15

Świt Szczecin

0-2

Pogoń II Szczecin

Korczakowski 24, Starzycki 61
SO/29/10 12:00

Gedania Gdańsk

Zyska 7, Duda 76
2-1

Unia Janikowo

Matuszewski 56
SO/29/10 13:00

Błękitni Stargard

Niedojad 31
1-2

Polonia Środa Wlkp.

Drame 13, Bartkowiak 90
SO/29/10 13:00

Stolem Gniewino

0-0

Zawisza Bydgoszcz

SO/29/10 13:00

Unia Solec Kujawski

Zbiranek 64
1-2

KP Starogard Gdański

Moskiewicz 77, Criciuma 89
SO/29/10 14:00

Olimpia Grudziądz

Balotelli 49, Salguero 66, Kurowski 87 (k)
3-0

Cartusia Kartuzy

SO/29/10 14:00

Sokół Kleczew

Kowalczuk 44 (k), Wzięch 55
2-1

Bałtyk Gdynia

Klimek 84
SO/29/10 15:00

Jarota Jarocin

0-1

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Zadka 88
SO/29/10 15:30

Vineta Wolin

0-0

Unia Swarzędz

15 kolejka
PT/04/11 17:00

Bałtyk Gdynia

Kaźmierczak 34, Bach 46, Waszczuk 79
3-2

Vineta Wolin

Kurczak 74, Hutyria 89
SO/05/11 12:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Lis 89
1-0

Błękitni Stargard

SO/05/11 12:00

Zawisza Bydgoszcz

0-1

Świt Szczecin

Baranowski 90
SO/05/11 12:00

Polonia Środa Wlkp.

Pawlak 69
1-4

Olimpia Grudziądz

Winsztal 6, 27, Balotelli 43, Nawrocki 49
SO/05/11 13:00

Unia Swarzędz

Miller 23, Borucki 36 (k)
2-1

Jarota Jarocin

Kamiński 4
SO/05/11 13:00

KP Starogard Gdański

Łysiak 26, Mączyński 87, Brzeziański 90
3-1

Sokół Kleczew

Wzięch 2
SO/05/11 14:00

Unia Janikowo

Kujawski 24
1-1

Stolem Gniewino

Wachowiak 90
SO/05/11 14:00

Cartusia Kartuzy

Żukowski 18 (k)
1-2

Gedania Gdańsk

Zyska 35 (k), 83 (k)
ND/06/11 12:00

Pogoń II Szczecin

Krzysztofek 21, Kalenik 57, Bąk 77
3-0

Unia Solec Kujawski

16 kolejka
PT/11/11 12:00

Świt Szczecin

Kapelusz 6, Synycia 16, 20, Nagórski 87
4-2

Unia Janikowo

Zaborowski 10, Ławniczak 58
PT/11/11 13:00

Stolem Gniewino

Patelczyk 80
1-2

Cartusia Kartuzy

Poręba 54, ? 90
PT/11/11 13:00

Sokół Kleczew

0-1

Pogoń II Szczecin

Lisowski 32
SO/12/11 12:00

Gedania Gdańsk

Kankowski 71
1-3

Polonia Środa Wlkp.

Wujec 22, Bartkowiak 48 (k), Giełda 57
SO/12/11 12:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

0-2

Unia Swarzędz

Antczak 53, Korek 82
SO/12/11 13:00

Błękitni Stargard

0-4

Olimpia Grudziądz

Winsztal 44, Rogala 49, Stanisławski 65, 79
SO/12/11 13:00

Unia Solec Kujawski

Hayashi 30, Słupecki 34 (k), Horwat 45
3-4

Zawisza Bydgoszcz

Koziara 60, Okuniewicz 65, Urbański 72 (k), 86
SO/12/11 13:00

Vineta Wolin

Leśniak 90
1-1

KP Starogard Gdański

Napołow 23
ND/13/11 13:45

Jarota Jarocin

0-2

Bałtyk Gdynia

Bohm 3, Fietz 69
17 kolejka
PT/18/11 17:00

Pogoń II Szczecin

Bąk 5, Krzysztofek 13, Leszczyński 90
3-0

Vineta Wolin

SO/19/11 11:00

Bałtyk Gdynia

0-2

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Majerz 13, Szczepaniak 38
SO/19/11 12:00

Zawisza Bydgoszcz

Mielcarek 28, Urbański 58 (k), Oczkowski 66, Okuniewicz 73
4-0

Sokół Kleczew

SO/19/11 12:00

Cartusia Kartuzy

Żukowski 78
1-0

Świt Szczecin

SO/19/11 12:00

Olimpia Grudziądz

-
Odwołany

Gedania Gdańsk

SO/19/11 12:30

Unia Janikowo

0-1

Unia Solec Kujawski

Katerla 61
SO/19/11 13:00

Unia Swarzędz

Liśkiewicz 32 (s), Paczyński 81
2-1

Błękitni Stargard

Liśkiewicz 60
SO/19/11 13:00

KP Starogard Gdański

-
Odwołany

Jarota Jarocin

SO/19/11 13:00

Polonia Środa Wlkp.

Nowak 15, Bartkowiak 38, Drame 68, Walczak 77 (k)
4-0

Stolem Gniewino

18 kolejka
- -

Błękitni Stargard

-

Gedania Gdańsk

- -

Olimpia Grudziądz

-

Stolem Gniewino

- -

Polonia Środa Wlkp.

-

Świt Szczecin

- -

Cartusia Kartuzy

-

Unia Solec Kujawski

- -

Unia Janikowo

-

Sokół Kleczew

- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Vineta Wolin

- -

Pogoń II Szczecin

-

Jarota Jarocin

- -

KP Starogard Gdański

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Bałtyk Gdynia

-

Unia Swarzędz

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Raków Częstochowa174135-12
2Legia Warszawa173224-19
3Widzew Łódź172922-17
4Pogoń Szczecin172929-25
5Wisła Płock172829-24
6Lech Poznań162820-15
7Stal Mielec172725-22
8Cracovia172518-12
9Warta Poznań172518-16
10Radomiak Radom172321-23
11Śląsk Wrocław172117-22
12Górnik Zabrze172026-28
13Jagiellonia Białystok171825-26
14Lechia Gdańsk171718-30
15Zagłębie Lubin171713-27
16Piast Gliwice171618-22
17Korona Kielce171317-26
18Miedź Legnica161218-27
PT/11/11 18:00
Warta P.
1-1
Stal M.
PT/11/11 20:30
Wisła P.
1-0
Cracovia
SO/12/11 12:30
Korona K.
0-1
Widzew Ł.
SO/12/11 15:00
Górnik Z.
0-3
Miedź L.
SO/12/11 17:30
Jagiellonia B.
1-2
Lech P.
SO/12/11 20:00
Zagłębie L.
1-2
Raków C.
ND/13/11 12:30
Radomiak R.
1-2
Pogoń S.
ND/13/11 15:00
Lechia G.
1-3
Piast G.
ND/13/11 17:30
Śląsk W.
0-0
Legia W.
PT/27/01 18:00
Miedź L.
-
Radomiak R.
PT/27/01 20:30
Stal M.
-
Lech P.
SO/28/01 15:00
Warta P.
-
Raków C.
SO/28/01 17:30
Widzew Ł.
-
Pogoń S.
SO/28/01 20:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
ND/29/01 12:30
Piast G.
-
Jagiellonia B.
ND/29/01 15:00
Legia W.
-
Korona K.
ND/29/01 17:30
Lechia G.
-
Wisła P.
PN/30/01 19:00
Cracovia
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

16:00 TVP 2 Australia - Dania (na żywo)
16:00 TVP 1 Tunezja - Francja (na żywo)
20:00 TVP 1 Polska - Argentyna (na żywo)
20:00 TVP 2 Arabia - Meksyk (na żywo)
16:00 TVP 1 Chorwacja - Belgia (na żywo)
16:00 TVP 2 Kanada - Maroko (na żywo)
20:00 TVP 2 Kostaryka - Niemcy (na żywo)
20:00 TVP 1 Japonia - Hiszpania (na żywo)