Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 19 czerwca 2019

3 Liga grupa 2 - wielkopolska/kujaw.-pom./pomorska/zachodniopom.

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1 Lech II Poznań 34 75 86-33 23- 6- 5 14- 3- 0 9- 3- 5
2 KKS Kalisz 34 69 70-37 21- 6- 7 13- 2- 2 8- 4- 5
3 Radunia Stężyca 34 69 75-37 21- 6- 7 11- 2- 4 10- 4- 3
4 Kotwica Kołobrzeg 34 68 70-41 20- 8- 6 13- 3- 1 7- 5- 5
5 Mieszko Gniezno 34 61 74-53 19- 4- 11 12- 1- 4 7- 3- 7
6 Polonia Środa Wlkp. 34 60 59-44 19- 3- 12 11- 1- 5 8- 2- 7
7 Świt Szczecin 34 58 50-33 16- 10- 8 9- 6- 2 7- 4- 6
8 Bałtyk Gdynia 34 57 59-50 18- 3- 13 12- 3- 2 6- 0- 11
9 Sokół Kleczew 34 53 48-50 16- 5- 13 10- 3- 4 6- 2- 9
10 KP Starogard Gdański 34 51 56-37 14- 9- 11 8- 4- 5 6- 5- 6
11 Pogoń II Szczecin 34 45 52-59 14- 3- 17 7- 3- 7 7- 0- 10
12 Górnik Konin 34 41 46-56 12- 5- 17 5- 3- 9 7- 2- 8
13 Bałtyk Koszalin 34 40 57-75 12- 4- 18 5- 2- 10 7- 2- 8
14 Jarota Jarocin 34 38 37-50 10- 8- 16 6- 4- 7 4- 4- 9
15 Gwardia Koszalin 34 33 35-71 10- 3- 21 6- 1- 10 4- 2- 11
16 Chemik Bydgoszcz 34 30 38-66 9- 3- 22 5- 1- 11 4- 2- 11
17 Wierzyca Pelplin 34 14 34-81 3- 5- 26 2- 3- 12 1- 2- 14
18 Wda Świecie 34 8 20-93 1- 5- 28 1- 3- 13 0- 2- 15
- -
Wda Ś.
0-3
Pogoń I.
SO/15/06 17:00
Jarota J.
2-4
KP S.
SO/15/06 17:00
Mieszko G.
3-0
Sokół K.
SO/15/06 17:00
Bałtyk K.
1-0
KKS K.
SO/15/06 17:00
Bałtyk G.
3-1
Lech I.
SO/15/06 17:00
Radunia S.
4-1
Polonia Ś.
SO/15/06 17:00
Kotwica K.
6-0
Gwardia K.
SO/15/06 17:00
Świt S.
2-0
Chemik B.
SO/15/06 17:00
Wierzyca P.
1-3
Górnik K.
Strzelcy
30 Retlewski (Kotwica)
20 Antkowiak (KKS Kalisz)
19 Nagórski (Świt)
15 Bzdęga (Mieszko)
15 Łysiak (Bałtyk K.)
14 Stępień (Radunia)
12 Bartoszak (Polonia)
12 Kołodziej (Lech II)
12 Żebrowski (KKS Kalisz)
1 kolejka
PT/10/08 18:00

Świt Szczecin

Ładziak 88 (k)
1-0

Górnik Konin

PT/10/08 19:46

Kotwica Kołobrzeg

Ciarkowski 45
1-0

Pogoń II Szczecin

SO/11/08 12:00

Bałtyk Gdynia

Duda 35
1-1

Polonia Środa Wlkp.

Bartoszak 33
SO/11/08 15:00

Bałtyk Koszalin

0-2

Lech II Poznań

Sobol 21, Wasielewski 26
SO/11/08 17:00

Wierzyca Pelplin

0-1

Jarota Jarocin

Molewski 13
SO/11/08 17:00

Radunia Stężyca

Bejuk 45, Iwanowski 80 (k)
2-1

Gwardia Koszalin

Szubert 26
SO/11/08 17:00

Mieszko Gniezno

Mikołajczak 42
1-1

KKS Kalisz

Żebrakowski 83
SO/11/08 17:00

KP Starogard Gdański

Łazaj 4, 41, Zyska 68 (k), Retlewski 82
4-1

Sokół Kleczew

Paczyński 74
SO/11/08 18:00

Wda Świecie

Jarantowicz 72
1-0

Chemik Bydgoszcz

2 kolejka
ŚR/15/08 11:00

Pogoń II Szczecin

0-1

Radunia Stężyca

Jankowski 89
ŚR/15/08 16:00

Jarota Jarocin

Skokowski 35 (k)
1-1

Sokół Kleczew

Grzelak 25
ŚR/15/08 16:00

Polonia Środa Wlkp.

Apolinarski 41, 50, Buczma 54, Górzyński 61, 78, Gajda 74
6-0

Bałtyk Koszalin

ŚR/15/08 16:00

Chemik Bydgoszcz

Mielcarek 52, Michalski 89
2-0

Kotwica Kołobrzeg

ŚR/15/08 17:00

Lech II Poznań

Sobol 38, 83, Kołodziej 90
3-3

Mieszko Gniezno

Goździk 7, Bzdęga 34 (k), Pawlak 45
ŚR/15/08 17:00

Górnik Konin

Przybyszewski 10, 42
2-2

Wda Świecie

Maliszewski 6 (k), 34
ŚR/15/08 17:00

Wierzyca Pelplin

0-0

Świt Szczecin

ŚR/15/08 18:00

KKS Kalisz

Antkowiak 75
1-1

KP Starogard Gdański

Retlewski 70
ŚR/15/08 18:00

Gwardia Koszalin

Drzewiecki 36
1-0

Bałtyk Gdynia

3 kolejka
SO/18/08 12:00

Wda Świecie

Maliszewski 8 (k)
1-2

Wierzyca Pelplin

Binerowski 44 (s), Gierszewski 71
SO/18/08 17:00

Radunia Stężyca

Stępień 46, Iwanowski 51 (k), Łuczak 61, Wysiecki 90
4-1

Chemik Bydgoszcz

Prejs 48
SO/18/08 17:00

Bałtyk Koszalin

Jachemek 69, Krauze 90
2-2

Gwardia Koszalin

Gałach 89, Drzewiecki 90
SO/18/08 17:00

Mieszko Gniezno

Trojanowski 7, Bzdęga 63, Goździk 73
3-0

Polonia Środa Wlkp.

SO/18/08 17:00

Sokół Kleczew

Kowalczuk 55
1-0

KKS Kalisz

ND/19/08 16:00

KP Starogard Gdański

Łazaj 22, Retlewski 60
2-0

Lech II Poznań

ND/19/08 17:00

Świt Szczecin

Nagórski 39
1-1

Jarota Jarocin

Skokowski 48 (k)
ND/19/08 17:00

Bałtyk Gdynia

Bartlewski 68
1-0

Pogoń II Szczecin

ND/19/08 19:00

Kotwica Kołobrzeg

Gutowski 11, 26
2-0

Górnik Konin

4 kolejka
PT/24/08 17:00

Gwardia Koszalin

Szubert 3, Drzewiecki 52
2-4

Mieszko Gniezno

Bzdęga 25 (k), 65, 72, Goździk 74
SO/25/08 14:00

Świt Szczecin

Nagórski 59, Wyganowski 67 (k)
2-2

Wda Świecie

Żurowski 77, Karol Maliszewski 90 (k)
SO/25/08 16:00

Polonia Środa Wlkp.

0-1

KP Starogard Gdański

Retlewski 86
SO/25/08 16:00

Chemik Bydgoszcz

Szur 27 (s)
1-3

Bałtyk Gdynia

Szur 31, Korpalski 39, Kręcki 66
SO/25/08 17:00

Górnik Konin

Jaworśkyj 44
1-2

Radunia Stężyca

Jankowski 32, Bejuk 88
SO/25/08 17:45

Wierzyca Pelplin

Szopiński 90 (k)
1-2

Kotwica Kołobrzeg

Witt 57, Gaszka 70
ND/26/08 11:00

Pogoń II Szczecin

Kowalczyk 14, Kalenik 90
2-2

Bałtyk Koszalin

Gruchała-Węsierski 23, Gregorek 50
ND/26/08 12:00

Lech II Poznań

Kołodziej 36
1-1

Sokół Kleczew

Koziorowski 60
ND/26/08 16:00

Jarota Jarocin

0-1

KKS Kalisz

Antkowiak 63
5 kolejka
PT/31/08 19:00

Kotwica Kołobrzeg

Kuśmierek 4, 27, Wojtasiak 8, Deja 18 (k)
4-0

Świt Szczecin

SO/01/09 15:00

Bałtyk Koszalin

Gregorek 44, Krauze 81
2-3

Chemik Bydgoszcz

Więckowski 41, Mielcarek 43, Siekirka 60
SO/01/09 16:00

KP Starogard Gdański

Powszuk 49, Sosnowski 56
2-0

Gwardia Koszalin

SO/01/09 17:00

Wda Świecie

0-0

Jarota Jarocin

SO/01/09 17:00

Radunia Stężyca

Kłosowski 30, Jankowski 32
2-0

Wierzyca Pelplin

SO/01/09 17:00

Mieszko Gniezno

Bzdęga 8, 33, 48, 84, Wolkiewicz 67, Goździk 71, Panowicz 80
7-1

Pogoń II Szczecin

Kowalczyk 60
SO/01/09 17:00

Sokół Kleczew

0-2

Polonia Środa Wlkp.

Gajda 32, Majewski 80 (s)
SO/01/09 19:25

KKS Kalisz

Żebrowski 16
1-2

Lech II Poznań

Dudka 64 (k), Kołodziej 76
ND/02/09 15:00

Bałtyk Gdynia

Korpalski 13, Duda 36, Zieliński 90
3-0

Górnik Konin

6 kolejka
PT/07/09 16:30

Świt Szczecin

Filipowicz 63
1-1

Radunia Stężyca

Jankowski 13
SO/08/09 11:00

Pogoń II Szczecin

Wawrzynowicz 51 (k)
1-4

KP Starogard Gdański

Retlewski 4, 84 (k), Wohlert 9, 59
SO/08/09 16:00

Polonia Środa Wlkp.

0-4

KKS Kalisz

Antkowiak 10, 33, Żytko 43, Stefaniak 76
SO/08/09 16:00

Gwardia Koszalin

Silski 19
1-2

Sokół Kleczew

Antosik 40, 59
SO/08/09 16:00

Chemik Bydgoszcz

Mielcarek 35, Mik 83
2-3

Mieszko Gniezno

Mikołajczak 23, Goździk 29, Konieczny 85
SO/08/09 16:00

Górnik Konin

Jaworśkyj 20 (k), Majer 69, Waleszyk 90 (s)
3-1

Bałtyk Koszalin

Rak 88
SO/08/09 16:00

Wierzyca Pelplin

Gierszewski 46
1-3

Bałtyk Gdynia

Szur 12, Kostuch 33, Duda 53
SO/08/09 17:00

Wda Świecie

Czerwiński 28, Jarantowicz 90
2-2

Kotwica Kołobrzeg

Deja 9, 12
ND/09/09 17:00

Jarota Jarocin

0-1

Lech II Poznań

Dudka 40 (k)
7 kolejka
SO/15/09 16:00

KP Starogard Gdański

Sosnowski 3, 7, 47, Szołtys 85
4-0

Chemik Bydgoszcz

SO/15/09 16:30

Górnik Konin

Jaworśkyj 19, Grela 73
2-1

Mieszko Gniezno

Bzdęga 87
SO/15/09 17:00

Bałtyk Gdynia

0-0

Świt Szczecin

SO/15/09 17:00

Sokół Kleczew

Pingot 55, Kowalczuk 60 (k), Smektała 74
3-1

Pogoń II Szczecin

Żurawski 33
SO/15/09 18:00

Kotwica Kołobrzeg

Wolny 29, Szynka 90
2-1

Jarota Jarocin

Ludwiczak 90
SO/15/09 19:25

KKS Kalisz

Radzewicz 84
1-0

Gwardia Koszalin

ND/16/09 12:00

Bałtyk Koszalin

Górny 45, 69
2-1

Wierzyca Pelplin

Sławiński 90
ND/16/09 12:00

Lech II Poznań

Orłowski 13, Dudka 27 (k), Sobol 58, Marchwiński 90
4-1

Polonia Środa Wlkp.

Apolinarski 36
ND/16/09 15:00

Radunia Stężyca

Karasiński 8, Jankowski 21, 26, Kosznik 65, Stępień 90
5-0

Wda Świecie

8 kolejka
SO/22/09 11:00

Pogoń II Szczecin

Błanik 4
1-2

KKS Kalisz

Antkowiak 28, Tunkiewicz 44
SO/22/09 16:00

Gwardia Koszalin

Przyborowski 70
1-0

Lech II Poznań

SO/22/09 16:00

Chemik Bydgoszcz

0-3

Sokół Kleczew

Kowalczuk 31 (k), Groszkowski 52, Wolinowski 68
SO/22/09 16:00

Górnik Konin

0-0

KP Starogard Gdański

SO/22/09 16:00

Wierzyca Pelplin

Binerowski 8, 85, Sławiński 70, Tomaszewski 80 (s)
4-0

Mieszko Gniezno

SO/22/09 16:00

Wda Świecie

0-2

Bałtyk Gdynia

Szur 45, Duda 70
SO/22/09 18:00

Kotwica Kołobrzeg

Ciarkowski 8, Szynka 54
2-2

Radunia Stężyca

Kłosowski 57, Łuczak 72
ND/23/09 16:00

Jarota Jarocin

0-1

Polonia Środa Wlkp.

Kujawa 38
ND/23/09 16:00

Świt Szczecin

Nagórski 70
1-0

Bałtyk Koszalin

9 kolejka
SO/29/09 12:00

Lech II Poznań

Bartkowiak 3, Rogne 36
2-0

Pogoń II Szczecin

SO/29/09 16:00

Mieszko Gniezno

Konieczny 59, 70, Goździk 68
3-0

Świt Szczecin

SO/29/09 16:00

Sokół Kleczew

Kowalczuk 72 (k)
1-0

Górnik Konin

SO/29/09 19:25

KKS Kalisz

Tunkiewicz 11, Antkowiak 77, Żebrowski 87
3-1

Chemik Bydgoszcz

Czajka 50
ND/30/09 14:00

Bałtyk Koszalin

Łysiak 45, 77, 90
3-2

Wda Świecie

Maliszewski 53, Jarantowicz 70
ND/30/09 15:00

Radunia Stężyca

0-1

Jarota Jarocin

Skokowski 75
ND/30/09 15:00

Polonia Środa Wlkp.

Wilk 29, Kujawa 51
2-1

Gwardia Koszalin

Bułka 2 (k)
ND/30/09 16:00

KP Starogard Gdański

Łazaj 83, Krakowiak 90
2-2

Wierzyca Pelplin

Binerowski 67, Budnik 90
ND/30/09 19:00

Bałtyk Gdynia

Marczak 10, 49, Kostuch 65 (k), Biskup 79
4-2

Kotwica Kołobrzeg

Wolny 1, Szynka 44
10 kolejka
SO/06/10 13:00

Górnik Konin

Śnieg 82
1-2

KKS Kalisz

Vidal 63, Tunkiewicz 90
SO/06/10 14:00

Chemik Bydgoszcz

Kot 38
1-3

Lech II Poznań

Sobol 51, 54, 57
SO/06/10 15:00

Sokół Kleczew

Dębowski 8, Wolinowski 25, Paczyński 78
3-1

Wierzyca Pelplin

Sławiński 61
SO/06/10 15:00

Wda Świecie

0-1

Mieszko Gniezno

Pawlak 34
SO/06/10 15:30

Jarota Jarocin

0-2

Gwardia Koszalin

Bułka 60, Majtyka 85
SO/06/10 18:00

Kotwica Kołobrzeg

Szynka 52
1-1

Bałtyk Koszalin

Czenko 89
ND/07/10 11:00

Pogoń II Szczecin

0-1

Polonia Środa Wlkp.

Zgarda 73
ND/07/10 15:00

Świt Szczecin

0-0

KP Starogard Gdański

ND/07/10 15:00

Radunia Stężyca

Kaszuba 2, Stępień 73
2-0

Bałtyk Gdynia

11 kolejka
SO/13/10 12:00

Bałtyk Koszalin

Łysiak 38, Lichmański 43
2-5

Radunia Stężyca

Klawikowski 61 (k), 69 (k), Karasiński 78, Kaszuba 88, Jankowski 90
SO/13/10 14:00

Sokół Kleczew

Antosik 80
1-0

Świt Szczecin

SO/13/10 15:00

Mieszko Gniezno

Kusztan 1 (s), Wolkiewicz 13, 36, Bzdęga 38 (k), Trojanowski 81
5-2

Kotwica Kołobrzeg

Wolny 31, Przybyła 59
SO/13/10 15:00

Gwardia Koszalin

Drzewiecki 83 (k)
1-3

Pogoń II Szczecin

Błanik 24, Guarrotxena 25, Kalenik 43
SO/13/10 18:00

KKS Kalisz

Radzewicz 11, Antkowiak 28, 44, Żebrowski 38, 49, Tunkiewicz 64 (k)
6-3

Wierzyca Pelplin

Sławiński 31 (k), Danowski 72, Konieczny 90
ND/14/10 15:00

Polonia Środa Wlkp.

Bartoszak 29, Chopcia 76
2-0

Chemik Bydgoszcz

ND/14/10 17:00

Bałtyk Gdynia

Duda 47, 75, Marczak 63, Szur 81
4-0

Jarota Jarocin

WT/16/10 15:00

KP Starogard Gdański

Retlewski 60, 66
2-1

Wda Świecie

Ernest 73
ŚR/07/11 18:00

Lech II Poznań

Kryg 15, Kołodziej 61, Marchwiński 77 (k)
3-0

Górnik Konin

12 kolejka
SO/20/10 14:00

Chemik Bydgoszcz

Maziarz 80 (k)
1-2

Gwardia Koszalin

Dondera 35, Bednarski 70
SO/20/10 14:00

Wda Świecie

Jarantowicz 4, 29, Maliszewski 22, Ernest 48
4-5

Sokół Kleczew

Antosik 4, Groszkowski 60 (k), 63, Wolinowski 64, Dębowski 76
SO/20/10 15:00

Jarota Jarocin

Molewski 3, 15, Czapliński 75
3-0

Pogoń II Szczecin

SO/20/10 15:00

Górnik Konin

Grela 34, Sieradzki 60, Adamczewski 70
3-1

Polonia Środa Wlkp.

Apolinarski 13
SO/20/10 15:00

Wierzyca Pelplin

Binerowski 10
1-4

Lech II Poznań

Kryg 28 (k), Orłowski 48, Tomczyk 51, 69
SO/20/10 16:00

Świt Szczecin

0-1

KKS Kalisz

Antkowiak 89
SO/20/10 17:00

Bałtyk Gdynia

Szur 61
1-2

Bałtyk Koszalin

Krauze 15, Czenko 86
SO/20/10 18:00

Kotwica Kołobrzeg

Wolny 65
1-0

KP Starogard Gdański

ND/21/10 14:00

Radunia Stężyca

0-0

Mieszko Gniezno

13 kolejka
SO/27/10 11:00

Bałtyk Koszalin

Gruchała-Węsierski 14, Krauze 20 (k), 61, Łysiak 37, Janasik 82, Lisiak 90
6-2

Jarota Jarocin

Piskuła 59, Barabasz 89
SO/27/10 14:00

KP Starogard Gdański

0-1

Radunia Stężyca

Kosznik 90
SO/27/10 14:00

Sokół Kleczew

Groszkowski 90
1-2

Kotwica Kołobrzeg

Wojtasiak 9, 42
SO/27/10 14:00

Polonia Środa Wlkp.

Skrobosiński 37, Borucki 53, Apolinarski 80
3-0

Wierzyca Pelplin

SO/27/10 14:00

Gwardia Koszalin

0-4

Górnik Konin

Przybyszewski 27, Majer 76, 87, Świderski 90
SO/27/10 15:00

Mieszko Gniezno

Goździk 6, 32, Steinke 23, Radomski 29
4-1

Bałtyk Gdynia

Marczak 84
SO/27/10 18:00

KKS Kalisz

Gawlik 8, Antkowiak 17, Tunkiewicz 21
3-1

Wda Świecie

Ernest 59
ND/28/10 11:00

Pogoń II Szczecin

Włosiński 65 (s), Guarrotxena 69 (k)
2-0

Chemik Bydgoszcz

ND/28/10 12:00

Lech II Poznań

Radut 12 (k), Tomczyk 17, 41, Kaczmarek 45, 48
5-2

Świt Szczecin

Nagel 62, Adamczuk 71
14 kolejka
SO/03/11 12:00

Wda Świecie

0-5

Lech II Poznań

Friska 1, Dudka 19 (k), Kołodziej 30, Sobol 69, 87
SO/03/11 13:00

Górnik Konin

Jaworśkyj 62
1-2

Pogoń II Szczecin

Błanik 6, Żurawski 56
SO/03/11 14:00

Jarota Jarocin

Molewski 76
1-1

Chemik Bydgoszcz

Kot 38
SO/03/11 14:00

Wierzyca Pelplin

Gierszewski 2, Regliński 41
2-3

Gwardia Koszalin

Szubert 16, Drzewiecki 32, Przyborowski 67
SO/03/11 14:00

Świt Szczecin

Nagórski 67, Bil 83
2-0

Polonia Środa Wlkp.

SO/03/11 17:00

Kotwica Kołobrzeg

0-4

KKS Kalisz

Antkowiak 25, 59 (k), Vidal 46, Żebrowski 71
SO/03/11 17:00

Bałtyk Gdynia

Sobiecki 51, Kostuch 80 (k)
2-0

KP Starogard Gdański

ND/04/11 12:00

Bałtyk Koszalin

0-4

Mieszko Gniezno

Steinke 49, Radomski 63, Konieczny 82, Panowicz 89
ND/04/11 13:00

Radunia Stężyca

Łuczak 38, Formela 45, Bejuk 73
3-0

Sokół Kleczew

15 kolejka
SO/10/11 11:00

Pogoń II Szczecin

Benedyczak 6, 42, Graczyk 19, Wawrzynowicz 21 (k), 29
5-0

Wierzyca Pelplin

SO/10/11 12:00

Sokół Kleczew

Dębowski 8 (k), Smektała 47
2-0

Bałtyk Gdynia

SO/10/11 12:00

Chemik Bydgoszcz

Maziarz 90
1-3

Górnik Konin

Ćwiek 54, Majer 55, Sobieraj 87
SO/10/11 13:00

Polonia Środa Wlkp.

Żurowski 24 (s), Apolinarski 42
2-1

Wda Świecie

Czerwiński 6
SO/10/11 17:00

KKS Kalisz

Antkowiak 17 (k), Vidal 45, Tunkiewicz 79
3-0

Radunia Stężyca

ND/11/11 12:00

Lech II Poznań

Sobol 53
1-1

Kotwica Kołobrzeg

Kieruzel 83
ND/11/11 13:00

Mieszko Gniezno

Bzdęga 10, 28 (k), Goździk 70
3-2

Jarota Jarocin

Steinke 2 (s), Molewski 38 (k)
ND/11/11 13:30

KP Starogard Gdański

Retlewski 3, Łazaj 16, 27, Rysiewski 50, Wohlert 55
5-0

Bałtyk Koszalin

ND/11/11 14:00

Gwardia Koszalin

0-2

Świt Szczecin

Nagórski 36 (k), Bil 47
16 kolejka
SO/17/11 12:00

Wda Świecie

Maliszewski 48, Tomczak 87
2-2

Gwardia Koszalin

Drzewiecki 57, Szubert 76
SO/17/11 13:00

Wierzyca Pelplin

0-3
(wo)

Chemik Bydgoszcz

SO/17/11 13:00

Świt Szczecin

Emche 32
1-0

Pogoń II Szczecin

SO/17/11 13:30

Jarota Jarocin

0-1

Górnik Konin

Majer 17
SO/17/11 13:30

Mieszko Gniezno

Bzdęga 33 (k), Steinke 74
2-1

KP Starogard Gdański

Retlewski 24
SO/17/11 17:00

Kotwica Kołobrzeg

Deja 61 (k), Szymański 89
2-0

Polonia Środa Wlkp.

SO/17/11 17:00

Bałtyk Gdynia

Duda 45, 85
2-1

KKS Kalisz

Tunkiewicz 33
ND/18/11 12:00

Bałtyk Koszalin

0-1

Sokół Kleczew

Grzelak 27
ND/18/11 13:00

Radunia Stężyca

0-5

Lech II Poznań

Marchwiński 29, 36, Nowak 38, Tomasik 59, Gajos 89
17 kolejka
SO/24/11 12:00

Polonia Środa Wlkp.

Pawlak 62 (k), Skrobosiński 88
2-3

Radunia Stężyca

Formela 10, Bejuk 25, 54
SO/24/11 12:00

Gwardia Koszalin

Szubert 1
1-1

Kotwica Kołobrzeg

Wojtasiak 48
SO/24/11 12:00

Chemik Bydgoszcz

Kawałek 87
1-3

Świt Szczecin

Wyganowski 50, 82 (k), Nagórski 90
SO/24/11 13:00

KP Starogard Gdański

Retlewski 36, Łazaj 61, Sosnowski 88
3-1

Jarota Jarocin

Piekarski 34
SO/24/11 13:00

Sokół Kleczew

Smektała 2
1-2

Mieszko Gniezno

Kaliszan 11, Mikołajczak 79
SO/24/11 13:15

Górnik Konin

Przybyszewski 68, Jaworśkyj 90
2-1

Wierzyca Pelplin

Sławiński 81
SO/24/11 17:00

KKS Kalisz

Antkowiak 34, 88
2-0

Bałtyk Koszalin

ND/25/11 11:00

Pogoń II Szczecin

Marczuk 45, Turski 53, 58, Kozłowski 77
4-1

Wda Świecie

Maliszewski 7 (k)
ND/25/11 12:00

Lech II Poznań

Tomczyk 4
1-0

Bałtyk Gdynia

18 kolejka
- -

Chemik Bydgoszcz

3-0
(wo)

Wda Świecie

SO/09/03 12:00

Lech II Poznań

Kołodziej 11, 61, Skrzypczak 34, Kostewycz 53
4-0

Bałtyk Koszalin

SO/09/03 14:00

Górnik Konin

Jaworśkyj 48, Przybyszewski 61
2-1

Świt Szczecin

Nwaogu 90
SO/09/03 14:00

Sokół Kleczew

Kowalczuk 35 (k)
1-0

KP Starogard Gdański

SO/09/03 15:00

Jarota Jarocin

Idzikowski 28, Kowalski 56, Piekarski 83
3-1

Wierzyca Pelplin

Racki 81
SO/09/03 15:00

Gwardia Koszalin

Ginter 73
1-2

Radunia Stężyca

Klawikowski 31, Stępień 86
SO/09/03 15:00

Polonia Środa Wlkp.

Jurga 19, Gajda 30, 33, Henriquez 39, Bartoszak 64
5-0

Bałtyk Gdynia

SO/09/03 18:00

KKS Kalisz

Antkowiak 41 (k), 89 (k), Dulkiewicz 56, Jarantowicz 90
4-0

Mieszko Gniezno

ND/10/03 11:00

Pogoń II Szczecin

0-4

Kotwica Kołobrzeg

Kuśmierek 61, 88, Retlewski 63, Ciarkowski 90
19 kolejka
- -

Wda Świecie

0-3
(wo)

Górnik Konin

SO/16/03 14:00

Sokół Kleczew

Antosik 50, Groszkowski 78
2-2

Jarota Jarocin

Kowalski 21, Śmiałek 80 (s)
SO/16/03 15:00

KP Starogard Gdański

Zyska 60 (k)
1-3

KKS Kalisz

Antkowiak 12, Jarantowicz 63, Vidal 67
SO/16/03 15:00

Mieszko Gniezno

Wolkiewicz 36
1-0

Lech II Poznań

SO/16/03 15:00

Bałtyk Koszalin

Krauze 40 (k)
1-2

Polonia Środa Wlkp.

Borucki 29, Bartoszak 68
SO/16/03 17:00

Bałtyk Gdynia

Sobiecki 37, 69, Marczak 39
3-1

Gwardia Koszalin

Ginter 64
SO/16/03 17:00

Kotwica Kołobrzeg

Kieruzel 18, Retlewski 25
2-1

Chemik Bydgoszcz

Maziarz 56 (k)
ND/17/03 14:00

Świt Szczecin

Nagórski 4 (k), 15, Szczepanik 51, Emche 81
4-0

Wierzyca Pelplin

ND/17/03 15:00

Radunia Stężyca

Iwanowski 4, 14, 30, Stępień 66, Żylski 68, Formela 82
6-0

Pogoń II Szczecin

20 kolejka
- -

Wierzyca Pelplin

3-0
(wo)

Wda Świecie

SO/23/03 12:00

Chemik Bydgoszcz

Maziarz 7, 35 (k)
2-1

Radunia Stężyca

Stępień 31
SO/23/03 12:00

Lech II Poznań

Kołodziej 38, De Marco 90
2-1

KP Starogard Gdański

Goutas 27 (s)
SO/23/03 15:30

Jarota Jarocin

Kowalski 81
1-1

Świt Szczecin

Bil 33
SO/23/03 15:30

Górnik Konin

Jaworśkyj 34, Sobieraj 50
2-3

Kotwica Kołobrzeg

Retlewski 15, Szynka 66 (k), Szur 74
SO/23/03 16:00

Gwardia Koszalin

Drzewiecki 66 (k)
1-2

Bałtyk Koszalin

Włodarczyk 12, Putno 88
SO/23/03 18:00

KKS Kalisz

Vidal 6, 87, Hubert Antkowiak 9, 16
4-3

Sokół Kleczew

Pingot 39, Dębowski 78, Wolinowski 88
ND/24/03 15:00

Polonia Środa Wlkp.

Wilk 25, 35
2-4

Mieszko Gniezno

Kaliszan 4, Molewski 40, Konieczny 44, Ławniczak 83 (k)
ŚR/03/04 11:00

Pogoń II Szczecin

0-4

Bałtyk Gdynia

Bartlewski 21, 66, 84, Marczak 89 (k)
21 kolejka
- -

Wda Świecie

0-3
(wo)

Świt Szczecin

PT/29/03 17:00

Bałtyk Gdynia

Adamenko 43 (s)
1-0

Chemik Bydgoszcz

SO/30/03 12:00

Bałtyk Koszalin

Łysiak 90
1-4

Pogoń II Szczecin

Turski 24, Benedyczak 25, Wędrychowski 61, Kalenik 73
SO/30/03 15:00

Sokół Kleczew

Pingot 14, Kowalczuk 54 (k)
2-3

Lech II Poznań

Kołodziej 25, Goutas 29, Klupś 61
SO/30/03 15:00

KP Starogard Gdański

Zyska 67 (k)
1-1

Polonia Środa Wlkp.

Skrobosiński 4
SO/30/03 16:00

Mieszko Gniezno

Ławniczak 29 (k), 90, Mikołajczak 55, Pawlak 81
4-1

Gwardia Koszalin

Pająk 42 (s)
SO/30/03 17:00

Kotwica Kołobrzeg

Ciarkowski 45
1-0

Wierzyca Pelplin

SO/30/03 18:00

KKS Kalisz

Vidal 44
1-0

Jarota Jarocin

ND/31/03 15:00

Radunia Stężyca

Stępień 63, 64, Wojowski 67
3-0

Górnik Konin

22 kolejka
- -

Jarota Jarocin

3-0
(wo)

Wda Świecie

SO/06/04 16:00

Górnik Konin

Jaworśkyj 31 (k)
1-4

Bałtyk Gdynia

Marczak 15, Bartlewski 49, 80 (k), Czerwiński 61
SO/06/04 16:00

Chemik Bydgoszcz

Maziarz 75 (k)
1-2

Bałtyk Koszalin

Włodarczyk 15, Łysiak 42
SO/06/04 16:00

Gwardia Koszalin

0-2

KP Starogard Gdański

Zyska 45, Jankowski 47
SO/06/04 17:00

Wierzyca Pelplin

0-4

Radunia Stężyca

Kosznik 36, Iwanowski 39 (k), Stępień 85, Formela 87
ND/07/04 11:00

Pogoń II Szczecin

Benedyczak 35, 59
2-2

Mieszko Gniezno

Panowicz 13, Pawlak 90
ND/07/04 16:00

Świt Szczecin

Nagórski 29 (k)
1-1

Kotwica Kołobrzeg

Retlewski 47
ND/07/04 16:00

Polonia Środa Wlkp.

Bartoszak 89, Jurga 90
2-0

Sokół Kleczew

ND/07/04 19:00

Lech II Poznań

Gajos 12, 31, Żamaletdinow 57, Kamiński 74
4-1

KKS Kalisz

Gonzalez 83
23 kolejka
- -

Kotwica Kołobrzeg

3-0
(wo)

Wda Świecie

PT/12/04 17:00

Bałtyk Gdynia

Jankowski 88
1-1

Wierzyca Pelplin

Mrozik 15
SO/13/04 13:00

Bałtyk Koszalin

0-2

Górnik Konin

Patrzykąt 76, Błaszczak 90
SO/13/04 16:00

KP Starogard Gdański

0-1

Pogoń II Szczecin

Benedyczak 14
SO/13/04 17:00

Sokół Kleczew

Pingot 6, 51, Antosik 89
3-1

Gwardia Koszalin

Drzewiecki 78
SO/13/04 17:00

Mieszko Gniezno

0-1

Chemik Bydgoszcz

Mielcarek 67
SO/13/04 18:00

KKS Kalisz

Vidal 8, Tunkiewicz 72
2-1

Polonia Środa Wlkp.

Gajda 59
ND/14/04 12:00

Lech II Poznań

Kaczmarek 45, 46, Kołodziej 68 (k), Tupaj 73
4-0

Jarota Jarocin

ND/14/04 15:00

Radunia Stężyca

Żylski 35
1-2

Świt Szczecin

Wojdak 43, Nagórski 84 (k)
24 kolejka
- -

Wda Świecie

0-3
(wo)

Radunia Stężyca

CZ/18/04 17:00

Pogoń II Szczecin

Turski 51
1-0

Sokół Kleczew

CZ/18/04 17:00

Polonia Środa Wlkp.

Wilk 55
1-1

Lech II Poznań

Kryg 72
PT/19/04 17:00

Gwardia Koszalin

Drzewiecki 19, 90, Sebastian 67
3-2

KKS Kalisz

Żebrowski 21, 34
SO/20/04 14:00

Mieszko Gniezno

Mikołajczak 35
1-2

Górnik Konin

Przybyszewski 9, Sobieraj 70
SO/20/04 16:00

Jarota Jarocin

0-1

Kotwica Kołobrzeg

Dorosz 9
SO/20/04 16:00

Świt Szczecin

0-1

Bałtyk Gdynia

Czerwiński 77
SO/20/04 16:00

Chemik Bydgoszcz

0-3

KP Starogard Gdański

Kraska 38, 61, Pawszuk 90
SO/20/04 17:00

Wierzyca Pelplin

Meler 85
1-6

Bałtyk Koszalin

Włodarczyk 10, Łysiak 15, 55, 87, Czenko 61, Kisły 68
25 kolejka
- -

Bałtyk Gdynia

3-0
(wo)

Wda Świecie

SO/27/04 15:00

Bałtyk Koszalin

Łysiak 76 (k), Czenko 88
2-3

Świt Szczecin

Wyganowski 4, Bil 22, Nagórski 54
SO/27/04 16:00

Polonia Środa Wlkp.

Skrobosiński 47, 64, Chopcia 66
3-0

Jarota Jarocin

SO/27/04 16:00

KP Starogard Gdański

Powszuk 4, Kraska 32
2-2

Górnik Konin

Adamczewski 8, Jaworśkyj 50
SO/27/04 17:00

Sokół Kleczew

0-0

Chemik Bydgoszcz

SO/27/04 17:00

Mieszko Gniezno

Konieczny 23, 59
2-1

Wierzyca Pelplin

Regulski 50
SO/27/04 17:00

Radunia Stężyca

Wojowski 8, Kosznik 86
2-1

Kotwica Kołobrzeg

Retlewski 81
SO/27/04 18:00

KKS Kalisz

Żebrowski 12, Vidal 90
2-1

Pogoń II Szczecin

Turski 59
ND/28/04 12:00

Lech II Poznań

Kołodziej 19, Norkowski 32, Bartkowiak 90
3-0

Gwardia Koszalin

26 kolejka
- -

Wda Świecie

0-3
(wo)

Bałtyk Koszalin

ŚR/01/05 11:00

Pogoń II Szczecin

Benyamina 12 (k), 14, Żyro 65
3-2

Lech II Poznań

Kryg 22 (k), Żurawski 45 (s)
ŚR/01/05 12:00

Świt Szczecin

Emche 15, Krawiec 81
2-1

Mieszko Gniezno

Ławniczak 5
ŚR/01/05 13:00

Gwardia Koszalin

0-1

Polonia Środa Wlkp.

Bartoszak 29
ŚR/01/05 15:00

Wierzyca Pelplin

0-0

KP Starogard Gdański

ŚR/01/05 16:00

Jarota Jarocin

Męcfel 4, Nowak 10
2-2

Radunia Stężyca

Karasiński 60, Stępień 63
ŚR/01/05 16:00

Kotwica Kołobrzeg

Retlewski 47, 68, 90, Wolny 51
4-2

Bałtyk Gdynia

Bartlewski 75 (k), 81
ŚR/01/05 16:00

Chemik Bydgoszcz

Janicki 90
1-1

KKS Kalisz

Lis 78
ŚR/01/05 17:00

Górnik Konin

0-1

Sokół Kleczew

Wolinowski 76
27 kolejka
- -

Mieszko Gniezno

3-0
(wo)

Wda Świecie

SO/04/05 16:00

Gwardia Koszalin

0-2

Jarota Jarocin

Łopatka 19, 61
SO/04/05 16:00

Polonia Środa Wlkp.

Buczma 49, Pawlak 77
2-0

Pogoń II Szczecin

SO/04/05 16:00

Bałtyk Koszalin

0-2

Kotwica Kołobrzeg

Deja 29, Kowalik 63
SO/04/05 17:00

Wierzyca Pelplin

0-1

Sokół Kleczew

Dębowski 74
SO/04/05 18:00

KKS Kalisz

0-0

Górnik Konin

ND/05/05 11:00

Bałtyk Gdynia

0-3

Radunia Stężyca

Łuczak 4, Wojowski 31, Stępień 61
ND/05/05 12:00

Lech II Poznań

Kryg 49, Czajka 61 (s), Szymczak 65, De Marco 75
4-0

Chemik Bydgoszcz

ND/05/05 14:00

KP Starogard Gdański

0-3

Świt Szczecin

Zieliński 30 (k), Szczepanik 55, Emche 63
28 kolejka
- -

Wda Świecie

0-3
(wo)

KP Starogard Gdański

SO/11/05 16:00

Kotwica Kołobrzeg

Retlewski 23, 38, 56, Trojanowski 43
4-1

Mieszko Gniezno

Pawlak 46
SO/11/05 16:00

Świt Szczecin

Nagórski 43, 53
2-0

Sokół Kleczew

SO/11/05 16:00

Chemik Bydgoszcz

Maziarz 25, Siekirka 48
2-3

Polonia Środa Wlkp.

Bartoszak 8, 48 (k), Kujawa 60
SO/11/05 17:00

Jarota Jarocin

Ludwiczak 75 (k)
1-0

Bałtyk Gdynia

SO/11/05 17:00

Radunia Stężyca

Formela 12, Klawikowski 75
2-3

Bałtyk Koszalin

Rak 25, Łysiak 85, Czapłygin 88
SO/11/05 17:00

Wierzyca Pelplin

Sławiński 52, Mrozik 69 (k), Racki 90
3-3

KKS Kalisz

Vidal 39, Żebrowski 48, Gawlik 70
SO/11/05 17:00

Górnik Konin

Kaczyński 62, Śnieg 73
2-3

Lech II Poznań

Tupaj 3, Kryg 66, Bartkowiak 84
ND/12/05 11:00

Pogoń II Szczecin

Frączczak 3, 19 (k), 41 (k), Żurawski 48 (k), Furst 68
5-0

Gwardia Koszalin

29 kolejka
- -

Sokół Kleczew

3-0
(wo)

Wda Świecie

PT/17/05 16:00

Bałtyk Koszalin

Rak 12, 43, Gregorek 21, Forczmański 72, Czapłygin 84, Gruchała-Węsierski 86
6-1

Bałtyk Gdynia

Letniowski 68 (k)
SO/18/05 16:00

Polonia Środa Wlkp.

Górzyński 4, Bartoszak 87, 90, 90
4-0

Górnik Konin

SO/18/05 16:00

KP Starogard Gdański

Sosnowski 90
1-1

Kotwica Kołobrzeg

Retlewski 21
SO/18/05 17:00

Gwardia Koszalin

Ginter 41, 52
2-1

Chemik Bydgoszcz

Janicki 28
SO/18/05 17:00

Mieszko Gniezno

0-3

Radunia Stężyca

Stępień 46, Formela 61, Żylski 86
SO/18/05 18:00

KKS Kalisz

Żytko 22 (k), Żebrowski 25, Trajanow 88
3-1

Świt Szczecin

Nagel 70
ND/19/05 11:00

Pogoń II Szczecin

0-1

Jarota Jarocin

Idzikowski 46
ŚR/12/06 20:00

Lech II Poznań

3-0
(wo)

Wierzyca Pelplin

30 kolejka
- -

Wda Świecie

0-3
(wo)

KKS Kalisz

PT/24/05 17:00

Bałtyk Gdynia

Sobiecki 37, Garczewski 45, Biskup 58, Letniowski 76 (k)
4-3

Mieszko Gniezno

Wolkiewicz 2, Konieczny 23, 62
SO/25/05 15:00

Radunia Stężyca

Klawikowski 49 (k), 78
2-0

KP Starogard Gdański

SO/25/05 16:00

Kotwica Kołobrzeg

Deja 19, Retlewski 27, 35, 37
4-1

Sokół Kleczew

Grzelak 76
SO/25/05 17:00

Jarota Jarocin

Łopatka 15, Matuszak 72
2-1

Bałtyk Koszalin

Włodarczyk 86
SO/25/05 17:00

Świt Szczecin

Nagórski 12
1-1

Lech II Poznań

Kamiński 33
SO/25/05 17:00

Wierzyca Pelplin

Manuszewski 52
1-2

Polonia Środa Wlkp.

Henriquez 28, Wujec 88
SO/25/05 17:00

Górnik Konin

0-1

Gwardia Koszalin

Naka 81
ND/26/05 16:00

Chemik Bydgoszcz

Maziarz 90
1-3

Pogoń II Szczecin

Graczyk 17, Turski 27, Paprzycki 28
31 kolejka
- -

Lech II Poznań

3-0
(wo)

Wda Świecie

WT/28/05 17:00

KP Starogard Gdański

Łazaj 5, Sosnowski 57, Kraska 60
3-1

Bałtyk Gdynia

Sobiecki 10
ŚR/29/05 16:00

Chemik Bydgoszcz

Siekirka 45
1-0

Jarota Jarocin

ŚR/29/05 16:00

Pogoń II Szczecin

Kalenik 7, Turski 44, 90, Krzyżaniak 65
4-1

Górnik Konin

Przybyszewski 47
ŚR/29/05 17:00

Gwardia Koszalin

Ginter 62
1-0

Wierzyca Pelplin

ŚR/29/05 17:00

Polonia Środa Wlkp.

0-2

Świt Szczecin

Emche 38, Nagórski 61
ŚR/29/05 17:00

Sokół Kleczew

Groszkowski 90
1-1

Radunia Stężyca

Wojowski 25
ŚR/29/05 17:00

Mieszko Gniezno

Wolkiewicz 62
1-2

Bałtyk Koszalin

Łysiak 32, Górka 52
ŚR/29/05 18:00

KKS Kalisz

0-2

Kotwica Kołobrzeg

Wolny 78, Deja 90
32 kolejka
- -

Wda Świecie

0-3
(wo)

Polonia Środa Wlkp.

SO/01/06 16:00

Kotwica Kołobrzeg

Kuśmierek 37, Retlewski 55, Szynka 90 (k)
3-3

Lech II Poznań

Kryg 17, Kamiński 40, Kołodziej 88
SO/01/06 17:00

Jarota Jarocin

Wrembel 37, Ławniczak 69 (s)
2-0

Mieszko Gniezno

SO/01/06 17:00

Bałtyk Koszalin

Łysiak 49 (k), Putno 73, Forczmański 88
3-3

KP Starogard Gdański

Rysiewski 59 (k), Kraska 63, Łazaj 84
SO/01/06 17:00

Radunia Stężyca

Formela 67, Łuczak 90
2-2

KKS Kalisz

Żytko 40 (k), Kosut 58
SO/01/06 17:00

Wierzyca Pelplin

Sławiński 79
1-2

Pogoń II Szczecin

Furst 10, Krzyżaniak 57
SO/01/06 17:00

Górnik Konin

Kaczyński 8
1-3

Chemik Bydgoszcz

Maziarz 49, Siekirka 56, Kot 57
SO/01/06 19:00

Bałtyk Gdynia

Garczewski 20, Marczak 21, 23, Letniowski 63 (k)
4-0

Sokół Kleczew

ND/02/06 16:00

Świt Szczecin

Emche 5, Krawiec 10, 68, Kosacki 14, Nagórski 80
5-0

Gwardia Koszalin

33 kolejka
- -

Gwardia Koszalin

3-0
(wo)

Wda Świecie

CZ/06/06 17:00

Pogoń II Szczecin

Graczyk 77
1-1

Świt Szczecin

Nagórski 24 (k)
SO/08/06 11:00

KP Starogard Gdański

Sosnowski 32
1-2

Mieszko Gniezno

Tomaszewski 57, Pawlak 84
SO/08/06 12:00

Lech II Poznań

Tułowiecki 29 (s), Tupaj 67, Dudka 90
3-1

Radunia Stężyca

Karasiński 90
SO/08/06 16:00

Chemik Bydgoszcz

Janicki 19, Mielcarek 20, 68
3-2

Wierzyca Pelplin

Kaczmarek 62, Binerowski 77
SO/08/06 16:00

Polonia Środa Wlkp.

Bartoszak 22, Górzyński 81
2-1

Kotwica Kołobrzeg

Trojanowski 45
SO/08/06 17:00

Górnik Konin

Patrzykąt 2, Sobieraj 90
2-2

Jarota Jarocin

Ludwiczak 65 (k), Dunaj 70
SO/08/06 17:00

Sokół Kleczew

Paczyński 65, Dębowski 77, Koziorowski 81
3-1

Bałtyk Koszalin

Górka 6
SO/08/06 18:00

KKS Kalisz

Żebrowski 17, Korpalski 32 (s), Vidal 58
3-0

Bałtyk Gdynia

34 kolejka
- -

Wda Świecie

0-3
(wo)

Pogoń II Szczecin

SO/15/06 17:00

Jarota Jarocin

Łopatka 2, 65
2-4

KP Starogard Gdański

Łazaj 50, 64, Sosnowski 54, Kraska 83
SO/15/06 17:00

Mieszko Gniezno

Pawlak 89 (k), Konieczny 90, 90
3-0

Sokół Kleczew

SO/15/06 17:00

Bałtyk Koszalin

Łysiak 45 (k)
1-0

KKS Kalisz

SO/15/06 17:00

Bałtyk Gdynia

Biskup 41 (k), Marczak 48, 79
3-1

Lech II Poznań

Maćkowiak 90
SO/15/06 17:00

Radunia Stężyca

Łuczak 6, Formela 24, Stępień 84, Żylski 90
4-1

Polonia Środa Wlkp.

Buczma 21 (k)
SO/15/06 17:00

Kotwica Kołobrzeg

Szur 25, Retlewski 37, 67, 70, Trojanowski 45, Deja 56
6-0

Gwardia Koszalin

SO/15/06 17:00

Świt Szczecin

Nagórski 10 (k), 83
2-0

Chemik Bydgoszcz

SO/15/06 17:00

Wierzyca Pelplin

Gierszewski 36
1-3

Górnik Konin

Sobieraj 6 (k), Antas 8, Adamczewski 80 (k)

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Piast Gliwice377257-33
2Legia Warszawa376855-38
3Lechia Gdańsk376754-38
4Cracovia375745-43
5Jagiellonia Białystok375755-52
6Zagłębie Lubin375357-48
7Pogoń Szczecin375257-54
8Lech Poznań375249-48
9Wisła Kraków374967-63
10Korona Kielce374742-54
11Górnik Zabrze374648-53
12Śląsk Wrocław374449-45
13Arka Gdynia374249-51
14Wisła Płock374150-58
15Miedź Legnica374040-65
16Zagłębie Sosnowiec372949-80

Piłka w telewizji

18:30 TVP Sport U-21: Rumunia - Chorwacja (na żywo)
21:00 TVP Sport U-21: Anglia - Francja (na żywo)
18:30 TVP Sport U-21: Hiszpania - Belgia (na żywo)
21:00 TVP 1 U-21: Włochy - Polska (na żywo)